Varbase Blog (Corporate Blog) (8.x-4.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Blog
te: బ్లాగు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
