Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: no
cs: ne

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Filters
cs: Filtry

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
