Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: no
hy: ոչ

en: Dashboard
hy: Վահանակ
