Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
