Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Open
eo: Malfermu

en: Views
eo: Vidoj

en: Filters
eo: Filtroj
