WebP (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o

en: Image generation in progress. Try again shortly.
sk: Práve prebieha generovanie obrázku. Skúste trochu neskôr.

en: Error generating image.
sk: Chyba generovania obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
sk: Nepodarilo sa generovať odvodený obrázok umiestnený na %path.
