WissKI (8.x-3.10) - en to ca translation catalogue (174 entries)

en: Title
ca: Títol

en: select
ca: selecciona

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Enable
ca: Habilita

en: optional
ca: opcional

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Logs
ca: Registres

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Parent
ca: Pare

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Move
ca: Mou

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: remove
ca: elimina

en: View
ca: Mostra

en: Length
ca: Llargada

en: Path
ca: Camí

en: Event
ca: Esdeveniment

en: name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: <none>
ca: Cap

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Options
ca: Opcions

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Ignored
ca: Ignorada

en: From
ca: De

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Contains
ca: Conté

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Processor
ca: Processador

en: Merge
ca: Fusiona

en: Processors
ca: Processadors

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Table
ca: Taula

en: here
ca: aquí

en: Class
ca: Classe

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Provider
ca: Proveïdor

en: <All>
ca: <Tot>

en: Clone
ca: Clona

en: Profile
ca: Perfil

en: Close
ca: Tanca

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Hidden
ca: Ocult

en: Change
ca: Canvia

en: in
ca: a

en: Tokens
ca: Comodins

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Result
ca: Resultat

en: Query
ca: Consulta

en: Target type
ca: Tipus d'objectiu

en: Entity
ca: Entitat

en: Empty
ca: Buit

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Changed
ca: Canviat

en: Migrate
ca: Migració

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Publisher
ca: Editor

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ca: @type: suprimit %title amb revisió %revision.

en: Usage
ca: Ús

en: empty
ca: buit

en: More link
ca: Enllaç "més"

en: contains
ca: conté

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Any
ca: Qualsevol

en: About
ca: Detalls

en: Cardinality
ca: Cardinalitat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Translate
ca: Tradueix

en: Step
ca: Increment

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Importing
ca: Important

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Bundle
ca: Embolcall

en: ends with
ca: acaba per

en: Comparison operator
ca: Operador de comparació

en: not empty
ca: no buit

en: Ends with
ca: Acaba amb

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Numeric
ca: Numèric

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Min
ca: Mínim

en: And max
ca: I màxim

en: begins
ca: comença

en: ends
ca: acaba

en: Invalid
ca: Invàlid

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Visits
ca: Visites

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ca: S'ha esborrat la revisió de %revision-date de @type %title.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: Table name
ca: Nom de la taula

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Filter value
ca: Valor del filtre

en: Saved %label configuration.
ca: S'ha desat la configuració de %label.

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Exposed
ca: Exposat

en: Query type
ca: Tipus de consulta

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Enable @title menu link
ca: Habilita l'enllaç de menú @title

en: Schema version
ca: Versió de l'esquema

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Link to the referenced entity
ca: Enllaça a l'entitat referenciada

en: Is empty
ca: És buit

en: There is no @label yet.
ca: Encara no hi ha @label.

en: The revision ID.
ca: L'ID de la revisió.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Menu %label has been updated.
ca: S'ha actualitzat el menú %label.

en: Menu %label has been added.
ca: S'ha afegit el menú %label.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size

en: Renders an entity in a view mode.
ca: Representa una entitat en mode de visualització.

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
ca: Per veure una revisió, també necessiteu permís per veure l'element de contingut.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
ca: Per revertir una revisió, també necessiteu permís per a editar l'element de contingut.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
ca: Per eliminar una revisió, també necessiteu permís per eliminar l'element de contingut.
