WissKI (8.x-3.4) - en to fa translation catalogue (137 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: select
fa: انتخاب

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: enabled
fa: فعال

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: optional
fa: اختیاری

en: Enabled
fa: فعال

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Logs
fa: وقایع ثبت شده

en: Password
fa: گذرواژه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: remove
fa: حذف

en: View
fa: مشاهده

en: Length
fa: طول

en: Path
fa: مسیر

en: Text
fa: متن

en: <none>
fa: <هیچ>

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Create
fa: ایجاد

en: All
fa: همه

en: Url
fa: نشانی

en: From
fa: از

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Contains
fa: شاملِ

en: Is less than
fa: کوچکتر است از

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is greater than
fa: بزرگتر است از

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Mode
fa: سبک

en: Processor
fa: پردازشگر

en: Processors
fa: پردازشگر

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Table
fa: جدول

en: Class
fa: کلاس

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: <All>
fa: <همه>

en: Clone
fa: تکرار

en: Profile
fa: نمایه

en: Close
fa: بستن

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Change
fa: تغییر

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Result
fa: نتیجه

en: Query
fa: پرس و جو

en: Target type
fa: نوع داده هدف

en: Entity
fa: عنصر

en: Revert
fa: بازگشت

en: Empty
fa: خالی

en: Revisions for %title
fa: بازبینی‌های %title

en: Revision
fa: بازبینی

en: Match
fa: مطابق است

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Revision of %title from %date
fa: بازبینی %title از %date

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Lifetime
fa: طول عمر

en: Language code
fa: کد زبان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید به بازبینی %revision-date برگردید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا از حذف بازبینی مربوط به تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: @type: deleted %title revision %revision.
fa: @type: %title بازبینی %revision حذف شد.

en: Usage
fa: کاربرد

en: empty
fa: خالی

en: contains
fa: شامل

en: Miscellaneous Settings
fa: تنظیمات متفرقه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Any
fa: هر

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Translate
fa: ترجمه

en: Speed
fa: سرعت

en: No link
fa: بدون پیوند

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Bundle
fa: بسته

en: ends with
fa: خاتمه می‌یابد به

en: Contributors
fa: مشارکت کنندگان

en: not empty
fa: خالی نیست

en: Ends with
fa: تمام می‌شود با

en: - Disabled -
fa: - غیرفعال -

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: Numeric
fa: عددی

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش

en: Min
fa: حداقل

en: And max
fa: و حداکثر

en: Invalid
fa: نامعتبر

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Copy of the revision from %date.
fa: کپی نسخه %date

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
fa: بازبینی‌ @type %title در %revision-date حذف شد.

en: @type: reverted %title revision %revision.
fa: @type: %title ویرایش %revision برگردانده شد.

en: Revert to earlier revision
fa: بازگردانی به بازبینی قبلی

en: Delete earlier revision
fa: حذف بازبینی قبلی

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: Saved %label configuration.
fa: پیکربندی %label ذخیره شد.

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Creator ID
fa: شناسه‌ی سازنده

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Enable @title menu link
fa: فعال سازی پیوند منو @title

en: starts with
fa: شروع می‌شود با
