Burndown (1.0.19) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Log
te: చిట్టా

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
