Charts (5.0.5) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Maximum
sr: Максимално

en: Month
sr: Месец

en: Color
sr: Боја

en: Minimum
sr: Минимално

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Bundle
sr: Пакет

en: Placeholder
sr: Резервисано место
