Commerce ML Starter (8.x-1.38) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Categories
gl: Categorías

en: all
gl: todos

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Parent
gl: Pai

en: Depth
gl: Profundidade

en: Teaser
gl: Resumo

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Filter
gl: Filtro

en: Gallery
gl: Galería

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Parameters
gl: Parámetros

en: options
gl: opcións

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Attached files
gl: Ficheiros anexos

en: Offset
gl: Desprazamento

en: No name
gl: Sen nome

en: Embed
gl: Incrustar

en: Is one of
gl: É un de

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
