CMS Content Sync (2.1.6) - en to ca translation catalogue (70 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Is
ca: És

en: Type
ca: Tipus

en: Confirm
ca: Confirma

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Access
ca: Accés

en: Continue
ca: Continua

en: Check
ca: Comprova

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Done
ca: Fet

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site
ca: Lloc

en: Source URL
ca: URL d'origen

en: Fields
ca: Camps

en: Advanced
ca: Avançat

en: Inactive
ca: Inactiu

en: here
ca: aquí

en: Allow
ca: Admet

en: Ignore
ca: Ignora

en: Handler
ca: Controlador

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Change
ca: Canvia

en: in
ca: a

en: Entity
ca: Entitat

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: is
ca: és

en: Base URL
ca: URL base

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció

en: Debug
ca: Depuració

en: Usage
ca: Ús

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: Not supported
ca: Sense suport

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Flags
ca: Marcadors

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Is one of
ca: És un de

en: Export configuration
ca: Exporta la configuració

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Master
ca: Mestre

en: Overwritten
ca: Sobreescrit
