Commerce Core (3.3.0) - en to lt translation catalogue (419 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Currency
lt: Valiuta

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Container
lt: Konteineris

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: hidden
lt: paslėptas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Never
lt: Niekada

en: Inbox
lt: Gauta

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: User role
lt: Narių rolės

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Mode
lt: Būdas

en: Success
lt: Sėkmingai

en: N/A
lt: N/D

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Scale
lt: Mastelis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Price
lt: Kaina

en: Customers
lt: Klientai

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Code
lt: Kodas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Company
lt: Įmonė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Day
lt: Diena

en: Events
lt: Įvykiai

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Role
lt: Rolė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Tvarka

en: Equals
lt: Lygu

en: Plain
lt: Paprastas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Send to
lt: Siųsti

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Germany
lt: Vokietija

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Austria
lt: Austrija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Denmark
lt: Danija

en: Estonia
lt: Estija

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: Greece
lt: Graikija

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Ireland
lt: Airija

en: Italy
lt: Italija

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Norway
lt: Norvegija

en: Romania
lt: Rumunija

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovenija

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: List price
lt: Sąrašo kaina

en: Countries
lt: Šalys

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Today
lt: Šiandien

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Workflow
lt: Darbo eiga

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Tax rate
lt: Mokesčio tarifas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Product
lt: Prekė

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Balance
lt: Balansas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Payment details
lt: Mokėjimo informacija

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Products
lt: Prekės

en: Standard
lt: Standartinis

en: Interval
lt: Intervalas

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Percentage
lt: Procentas

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Live
lt: Gyva

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: log
lt: įrašyti

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Adjustment
lt: Koregavimas

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Services
lt: Paslaugos

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Usage
lt: Naudojimas

en: product
lt: prekė

en: Add address
lt: Pridėti adresą

en: British Columbia
lt: Britų Kolumbija

en: New Brunswick
lt: Naujasis Bransvikas

en: Nova Scotia
lt: Naujoji Škotija

en: Ontario
lt: Ontarijas

en: Prince Edward Island
lt: Princo Edvardo sala

en: Quebec
lt: Kvebekas

en: Saskatchewan
lt: Saskačevanas

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Account information
lt: Nario informacija

en: Data
lt: Duomenys

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Zone
lt: Zona

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Set as default
lt: Nustatyti kaip numatytąją

en: Regions
lt: Regionai

en: Translate
lt: Versti

en: Step
lt: Žingsnis

en: Average order
lt: Vidutinis užsakymas

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: VAT
lt: PVM

en: Total paid
lt: Viso sumokėta

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Dates
lt: Datos

en: Address book
lt: Adresų knygutė

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Void
lt: Negaliojantis

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Payment gateways
lt: Mokėjimo vartai

en: All the address information matched.
lt: Visa adreso informacija sutampa.

en: Part of the address information matched.
lt: Dalis adreso informacijos sutapo.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
lt: Pardavėjas nepateikė AVS informacijos. Neįvykdyta.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
lt: Adresas nepatikrintas ar pirkėjas neatsako. Paslauga negalima.

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Adjustments
lt: Koregavimai

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Cart block
lt: Krepšelio blokas

en: Checkout settings
lt: Pirkimo nuostatos

en: Customer information
lt: Kliento informacija

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį

en: No category
lt: Nėra kategorijos

en: Add product
lt: Pridėti prekę

en: Order settings
lt: Užsakymo nuostatos

en: Select an address
lt: Pasirinkite adresą

en: Order number:
lt: Užsakymo numeris:

en: products
lt: prekės

en: Intermediate
lt: Tarpinis

en: IP address
lt: IP adresas

en: Applies to
lt: Taikoma

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Notify user of new account
lt: Įspėti narį apie naują paskyrą

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: Add to cart form
lt: Pridėti į krepšelį forma

en: The product title.
lt: Prekės pavadinimas.

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Special
lt: Specialusis

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Reset to alphabetical
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Zero
lt: Nulinis

en: Entities
lt: Esybės

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: visible
lt: matomi

en: Confirm email
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: Reusable
lt: Daugkartinis

en: Dismiss
lt: Atšaukti

en: Your shopping cart is empty.
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias.

en: Your shopping cart has been updated.
lt: Jūsų prekių krepšelis atnaujintas.

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: The order number displayed to the customer.
lt: Užsakymo numerio rodymas klientams

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Display prefix and suffix.
lt: Rodyti priešdėlį ir priesagą.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Newfoundland
lt: Niufaundlendas

en: Failure
lt: Nepavyko

en: Add payment
lt: Pridėti mokėjimą

en: Order balance
lt: Užsakymo balansas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Commerce Cart
lt: Komercijos krepšelis

en: Tax type
lt: Mokesčio tipas

en: Tax rates
lt: Mokesčių tarifai

en: Tax types
lt: Mokesčių tipai

en: Display taxes of this type inclusive in product prices.
lt: Rodyti šio tipo mokesčius, įskaitant produktų kainas.

en: Add coupon
lt: Pridėti kuponą

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija

en: Invalid type specified.
lt: Nurodytas neteisingas tipas.

en: Hotel
lt: Viešbutis

en: Add rate
lt: Pridėti tarifą

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: variation
lt: variantą

en: variations
lt: variantus

en: Reduce
lt: Sumažinti

en: Territory
lt: Teritorija

en: Territories
lt: Teritorijos

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: Thank you for your order!
lt: Ačiū už Jūsų užsakymą!

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
lt: Pasirinkite datos rodymo formatą. Būtinai nustatykite lauką atitinkantį formatą, t. y. praleiskite laiką, jei lauke yra tik data.

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: (this translation)
lt: (šis vertimas)

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: All conditions must pass
lt: Visos sąlygos turi būti išpildytos

en: Only one condition must pass
lt: Turi būti išpildyta bent viena sąlyga

[ctx: Plural]
en: Disabled
lt: Išjungta

en: Tax settings
lt: Mokesčių nustatymai

en: Rates
lt: Tarifai

en: Digital goods
lt: Skaitmeninės prekės

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lt: Keletas specialių simbolių leidžiama, įskaitant tarpą, tašką (.), brūkšnelį (-), kabutes ('), apatinį brūkšnelį (_) ir @ ženklą.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
lt: Per daug nesėkmingų prisijungimo bandymų iš Jūsų IP adreso. Šis IP adresas laikinai užblokuotas. Bandykite vėliau arba <a href=":url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.

en: Delete %label
lt: Pašalinti %label

en: The parent order.
lt: Tėvinis užsakymas.

en: A serialized array of additional data.
lt: Serializuotas papildomų duomenų masyvas.

en: - All countries -
lt: - Visos šalys -

en: Prices are entered with taxes included.
lt: Kainos nurodytos su mokesčiais.

en: Tax registrations
lt: Mokesčių registracijos

en: Saved the %label tax type.
lt: Mokesčio tipas %label išsaugotas.

en: Provides tax functionality.
lt: Suteikia mokesčių funkcionalumą.

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: Taxable type
lt: Apmokestinimo tipas

en: Add tax type
lt: Pridėti mokesčio tipą

en: Administer tax types
lt: Administruoti mokesčių tipus

en: Display taxes of this type inclusive in product prices
lt: Rodyti šio tipo mokesčius įtrauktus į prekių kainas

en: Round tax at the order item level
lt: Apvalinti mokestį užsakymo eilutės lygmenyje

en: Physical goods
lt: Fizinės prekės

en: tax type
lt: mokesčio tipas

en: tax types
lt: mokesčių tipai

en: Used to identify the applied tax in order summaries.
lt: Naudojamas taikomam mokesčiui identifikuoti užsakymų suvestinėse.

en: Sales taxes are not rounded at the order item level, while VAT-style taxes are rounded.
lt: Pardavimo mokesčiai nėra apvalinami užsakymo prekės lygiu, o PVM tipo mokesčiai yra apvalinami.

en: The tax type will be used if both the customer and the store belong to one of the territories.
lt: Mokesčio tipas bus naudojama, jei ir klientas, ir parduotuvė priklauso vienai iš teritorijų.

en: Add territory
lt: Pridėti teritoriją

en: Please add at least one rate.
lt: Pridėkite bent vieną tarifą.

en: Consumption tax
lt: Vartojimo mokestis

en: The following VAT rates are provided:
lt: Pateikiami šie PVM tarifai:

en: Reduced
lt: Sumažintas

en: Super Reduced
lt: Ypač sumažintas

en: France (Corsica)
lt: Prancūzija (Korsika)

en: Second Reduced
lt: Antras sumažintas

en: Portugal (Madeira)
lt: Portugalija (Madeira)

en: Intra-Community Supply
lt: Tiekimas Bendrijos viduje

en: The following tax rates are provided:
lt: Pateikiami šie mokesčių tarifai:

en: - Federal -
lt: - Federalinis -

en: Czechia
lt: Čekija

en: Condition operator
lt: Sąlygos operatorius

en: The condition operator.
lt: Sąlygos operatorius.

en: Define the taxes you collect.
lt: Nustatykite renkamus mokesčius.

en: @number (Since @start_date)
lt: @number (Nuo @start_date)

en: Discount display
lt: Nuolaidos rodymas

en: Only show the discount on the order total summary
lt: Rodyti nuolaidą tik užsakymo bendros sumos santraukoje

en: Verify tax number
lt: Patikrinti mokesčių numerį

en: Verification result
lt: Patikrinimo rezultatas

en: Tax number
lt: Mokesčių mokėtojo kodas

en: Tax number field settings
lt: Mokesčių mokėtojo kodo lauko nustatymai

en: Collect tax numbers for the following countries
lt: Rinkti mokesčių mokėtojų kodus šioms šalims

en: Verify the tax number via external web services
lt: Tikrinti mokesčių mokėtojo kodą per išorines tarnybas

en: Accept unverified tax numbers if the verification service is unavailable
lt: Priimti nepatikrintus mokesčių mokėtojų kodus, jei patikros tarnyba nepasiekiama

en: Tax number formatter settings
lt: Mokesčių numerių formatavimo nustatymai

en: Show verification details
lt: Rodyti patikrinimo detales

en: The tax number @number has been reverified.
lt: Mokesčių numeris @number buvo patvirtintas iš naujo.

en: The SOAP PHP extension is missing from the server.
lt: Serveryje trūksta SOAP PHP plėtinio.

en: The tax number is not in the right format.
lt: Mokesčio numeris netinkamo formato.

en: The remote service is temporarily busy. Error code: GLOBAL_MAX_CONCURRENT_REQ.
lt: Nuotolinė paslauga laikinai užimta. Klaidos kodas: GLOBAL_MAX_CONCURRENT_REQ.

en: The remote service is temporarily busy. Error code: MS_MAX_CONCURRENT_REQ.
lt: Nuotolinė paslauga laikinai užimta. Klaidos kodas: MS_MAX_CONCURRENT_REQ.

en: The remote service is temporarily unavailable. Error code: SERVICE_UNAVAILABLE.
lt: Nuotolinė paslauga laikinai nepasiekiama. Klaidos kodas: SERVICE_UNAVAILABLE.

en: The remote service is temporarily unavailable. Error code: MS_UNAVAILABLE.
lt: Nuotolinė paslauga laikinai nepasiekiama. Klaidos kodas: MS_UNAVAILABLE.

en: The remote service did not reply within the allocated time period.
lt: Nuotolinė tarnyba per skirtą laikotarpį neatsakė.

en: Example: @data. | Examples: @data.
lt[0]: Pavyzdžiui: @data.
lt[1]: Pavyzdžiui: @data.
lt[2]: Pavyzdžiui: @data.

en: Show verification details.
lt: Rodyti išsamią patvirtinimo informaciją.

en: Do not show verification details.
lt: Nerodyti išsamios patvirtinimo informacijos.

en: Verification state: @state
lt: Patikrinimo būsena: @state

en: Reverify
lt: Patvirtinti iš naujo

en: European Union
lt: Europos Sąjunga

en: If no countries are selected, all countries will be allowed.
lt: Jei nepasirinksite nė vienos šalies, bus leidžiamos visos šalys.

en: Uses an official service (such as VIES) when one exists.
lt: Naudoja oficialią paslaugą (pvz., VIES), kai tokia yra.

en: Accept unverified tax numbers if the verification service is temporarily unavailable
lt: Priimkite nepatvirtintus mokesčių numerius, jei patvirtinimo paslauga laikinai nepasiekiama

en: Merchants can verify the tax number after the order has been placed.
lt: Prekybininkai gali patikrinti mokesčių numerį po užsakymo pateikimo.

en: Verification state
lt: Patikrinimo būsena

en: Verification timestamp
lt: Patikrinimo laiko žyma

[ctx: Validation]
en: Tax number
lt: Mokesčių mokėtojo kodas

en: %name is not in the right format.
lt: %name yra netinkamo formato.

en: %name could not be verified.
lt: %name negalėjo būti patikrintas.

en: All stores
lt: Visos parduotuvės

en: Greek Islands (Leros, Lesbos, Kos, Samos, Chios)
lt: Graikijos salos (Leros, Lesbas, Kosas, Samosas, Chijas)

en: Sales Tax Compliance Resources
lt: Pardavimo mokesčių laikymosi ištekliai

en: Sales Tax Risk Assessment
lt: Pardavimo mokesčių rizikos vertinimas

en: Get a breakdown of states where you may be obligated to collect sales tax. The free Avalara Sales Tax Risk Assessment can help you determine where your sales have created a need for you to register to collect and remit taxes.
lt: Gaukite valstijų, kuriose galite būti įpareigoti rinkti pardavimo mokestį, suskirstymą. Nemokamas „Avalara Sales Tax Risk Assesssment“ gali padėti nustatyti, kur dėl Jūsų pardavimo atsirado poreikis registruotis, kad galėtumėte rinkti ir pervesti mokesčius.

en: Take the assessment
lt: Priimk vertinimą

en: Try Avalara AvaTax for free
lt: Išbandykite „Avalara AvaTax“ nemokamai

en: Portugal (Azores)
lt: Portugalija (Azorai)

en: Restrict to specific stores
lt: Apsiriboti konkrečiomis parduotuvėmis

en: The email address is not made public. It will only be used if you need to be contacted about your account or for opted-in notifications.
lt: El. pašto adresas neskelbiamas viešai. Jis bus naudojamas tik tuo atveju, jei su Jumis reikės susisiekti dėl Jūsų paskyros arba dėl pasirinktų pranešimų.

en: Non-taxable
lt: Neapmokestinama

en: Stores a tax number
lt: Saugo mokesčių mokėtojo kodą

en: Invalid verification state specified.
lt: Nurodyta neteisinga patikrinimo būsena.

en: European Union VAT
lt: Europos Sąjungos PVM

en: Canadian sales tax
lt: Kanados pardavimo mokestis

en: Norwegian VAT
lt: Norvegijos PVM

en: Swiss VAT
lt: Šveicarijos PVM

en: United Kingdom VAT
lt: Jungtinės Karalystės PVM

en: The countries where the store is additionally registered to collect taxes. For further details see the <a href="https://docs.drupalcommerce.org/v2/user-guide/taxes/" target="_blank">Commerce Tax documentation</a>.
lt: Šalys, kuriose parduotuvė papildomai registruota rinkti mokesčius. Jei reikia daugiau informacijos, žr. <a href="https://docs.drupalcommerce.org/v2/user-guide/taxes/" target="_blank">Commerce Tax dokumentacija </a>.
