Custom Configuration (10.0.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Active
pl: Aktywne

en: Domain
pl: Domena

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Edit Configuration
pl: Edytuj konfigurację

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: About
pl: O stronie

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
