Custom Configuration (8.x-2.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Active
fa: فعال

en: Domain
fa: دامنه

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Other
fa: ساير

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: About
fa: درباره
