Custom Field (3.1.0) - en to et translation catalogue (253 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Help text
et: Abitekst

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Add item
et: Lisa element

en: Text
et: Tekst

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Separator
et: Eraldaja

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Off
et: Väljas

en: Inline
et: Samal real

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Contains
et: Sisaldab

en: Normal
et: Tavaline

en: Advanced
et: Täpsem

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Details
et: Üksikasjad

en: General
et: Üldine

en: Table
et: Tabel

en: Basic
et: Lihtne

en: Color
et: Värv

en: List type
et: Loendi liik

en: Ignore
et: Eira

en: String
et: Sõne

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Arguments
et: Argumendid

en: Integer
et: Täisarv

en: Template
et: Mall

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Key
et: Võti

en: Tokens
et: Märgised

en: Replace
et: Asenda

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Map
et: Kaart

en: characters
et: tähemärgid

en: Reference
et: Viide

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Select
et: Vali

en: Above
et: Üleval

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: Space
et: Ruum

en: Telephone
et: Telefon

en: Sort
et: Järjesta

en: Columns
et: Veerud

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Column
et: Tulp

en: - Select -
et: - Vali -

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Radios
et: Raadionupud

en: pixels
et: pikslit

en: Format settings
et: Vormingu sätted

en: Uri
et: URI

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime

en: Bundle
et: kogum

en: Decimal point
et: punkt

en: Comma
et: koma

en: Numbered list
et: Numberloend

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: External links only
et: Ainult välised lingid

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: URL to file
et: Failile viitav URL

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Unsigned
et: Märgita

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: This field stores a number in the database as an integer.
et: See väli salvestab numbrid andmebaasi täisarvuna.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
et: See väli salvestab numbri andmebaasis fikseeritud kümnendarvu formaadi alusel.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
et: See väli salvestab numbri andmebaasi reaalarvuna.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
et: Määra väärtusele eesliide, näiteks '$' või '&euro;'. Jäta tühjaks, kui pole vaja. Eralda ainsus ja mitus vormid püstkriipsuga (nael|naela).

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
et: See väli säilitab numbrilist faili identifikaatorit.

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.

en: Generic file
et: Tavaline fail

en: Minimum image resolution
et: Pildi minimaalne eraldusvõime

en: Enable <em>Alt</em> field
et: Aktiveeri <em>Alt</em> väli

en: Enable <em>Title</em> field
et: Aktiveeri <em>Title</em> väli

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: no preview
et: eelvaade puudub

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Add media
et: Lisa meedia

en: %name: the value may be no less than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
et: %name: väärtus ei tohi olla suurem kui %max.

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
et: Määra väärtusele järelliide, näiteks 'm', 'kb/s'. Jäta tühjaks, kui pole vaja. Eralda ainsus ja mitmus vormid püstkriipsuga (nael|naela).

en: Thousand marker
et: Tuhandete eraldaja

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: HTML list
et: HTML nimekiri

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: @type field.
et: @type väli.

en: Time increments
et: Aja juurdekasvu suurus

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Change handler
et: Muutmishandler

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
et: Väiksem kuva (throbber) ei näita uuenduste olekut, kuid võtab vähem ruumi. Edenemise riba on abiks suurte üleslaadimiste jälgimiseks.

en: <em>Alt</em> field required
et: <em>Alt</em> välja täitmine on kohustuslik

en: <em>Title</em> field required
et: Välja <em>Pealkiri</em> täitmine on kohustuslik

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Remove media
et: Eemalda meediafail

en: Date/time format
et: Kuupäeva/kellaaja formaat

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: The referenced entity
et: Viidatud olem

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
et: Jäta tühjaks, et lubada piiramatut lingi teksti pikkust.

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Thin space
et: Õhuke ruum

en: Reference type
et: Viite tüüp

en: Custom output for TRUE
et: Kohandatud väljund tõese tulemuse jaoks

en: Custom output for FALSE
et: Kohandatud väljund väära tulemuse jaoks

en: Choose the type of date to create.
et: Vali millist tüüpi kuupäeva luua.

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
et: Vali kuupäeva kuva formaat. Veendu, et antud formaat vastab vastava välja vajadustele.

en: Date part order
et: Kuupäeva osa järjekord

en: Month/Day/Year
et: Kuu/Päev/Aasta

en: Day/Month/Year
et: Päev/Kuu/Aasta

en: Year/Month/Day
et: Aasta/Kuu/Päev

en: Time type
et: Aja tüüp

en: 24 hour time
et: 24 tunni kellaja formaat

en: 12 hour time
et: 12 tunni kellaja formaat

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
et: Vali meetod automaatjätkamise soovituste jaoks. <em>Sisaldab</em> meetod võib olla aeglane, kui eksisteerib tuhandeid olemeid.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
et: Alternatiivne tekst pildi 'alt' attribuudi jaoks.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
et: Pildi nimetus, mida kasutada 'title' attribuudi jaoks.

en: The width of the image in pixels.
et: Pildi laius pikslites.

en: The height of the image in pixels.
et: Pildi kõrgus pikslites.

en: Create referenced entities if they don't already exist
et: Loo refereeritud olemeid kui nad ei ole juba loodud

en: Telephone number
et: Telefoninumber

en: This field stores a telephone number in the database.
et: Antud väli hoiab andmebaasis telefoninumbrit.

en: Telephone link
et: Telefoni link

en: Number (decimal)
et: Number (kümnendarv)

en: Number (float)
et: Number (ujukomaarv)

en: Number (integer)
et: Number (täisarv)

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Allowed link type
et: Lubatud lingitüübid

en: Internal links only
et: Ainult sisesed lingid

en: Both internal and external links
et: Nii sisesed kui välised lingid

en: Enable Alt field
et: Luba Alt väli

en: Alt field required
et: Alt väli nõutud

en: Enable Title field
et: Luba Title väli

en: Title field required
et: Title väli nõutud

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
et: %name: e-posti aadress ei tohi olla pikem kui @max tähemärkki.

en: @label referenced from @field_name
et: @label, sellele viitab @field_name-st

en: Display prefix and suffix
et: Kuva eesliide ja järelliide

en: Text (plain)
et: Tekst (tavatekst)

en: A field containing a plain string value.
et: Väli mis sisaldab lihtsat stringi väärtust.

en: A field containing a long string value.
et: Väli mis sisaldab pikka string väärtust.

en: Users may translate this field
et: Kasutaja võib seda välja tõlkida

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
et: Minimaalne lubatud pildi suurus LAIUSxKÕRGUS väljendatuna. Jäta tühjaks piirangu keelamiseks. Kui üles laetud pilt on väiksem, siis sellest keeldutakse.

en: Making this field required is recommended.
et: Selle välja täitmine on soovitatav muuta kohustuslikuks.

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Field settings (@on_label / @off_label)
et: Välja seaded (@on_label / @off_label)

en: This must be an external URL such as %url.
et: See peab olema väline URL nagu näiteks %url.

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name

en: Future format
et: Tuleviku formaat

en: Past format
et: Mineviku formaat

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
et: Kasuta <em>@interval</em>-i kui sa soovid vormindatud intervalli teksti kuvamist.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
et: Kui paljusid aja intervalli ühikuid soovid näha vormindatud väljundis.

en: Time zone override
et: Ajatsooni ülekirjutamine/muutmine

en: The time zone selected here will always be used
et: Siin valitud ajatsooni saab põhiliseks ajatsooniks.

en: Media library
et: Meediakogu

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
et: Nii kõrguse kui ka laiuse väärtused peavad olema määratud @name väljas.

[ctx: decimal places]
en: Scale
et: Mastaap

en: Store new items in
et: Hoiusta uusi elemente

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
et: Meedia element "@label" ei ole lubatud tüüpide hulgas: @types

en: Allows you to select items from the media library.
et: Võimaldab valida elemente meediakogust.
