Data field (2.0.12) - en to pl translation catalogue (276 entries)

en: list
pl: lista

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: weight
pl: waga

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Number
pl: Liczba

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: Small
pl: Małe

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: never
pl: nigdy

en: Text
pl: Tekst

en: Total
pl: Razem

en: Attachment
pl: Załącznik

en: no
pl: nie

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: Area
pl: Obszar

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Url
pl: URL

en: Off
pl: Wyłączony

en: Footer
pl: Stopka

en: Inline
pl: Przed polem

en: Custom
pl: Własne

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Mode
pl: Tryb

en: Normal
pl: Zwykły

en: N/A
pl: niedostępne

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Bar
pl: Słupek

en: Line
pl: Linia

en: Scale
pl: Skala

en: Tiny
pl: Bardzo małe

en: Medium
pl: Średnie

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Month
pl: Miesiąc

en: Details
pl: Szczegóły

en: Serial
pl: Numer seryjny

en: Week
pl: Tydzień

en: Table
pl: Tabela

en: List type
pl: Typ listy

en: String
pl: Napis

en: Last
pl: Ostatni

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Rows
pl: Wiersze

en: Clone
pl: Klonuj

en: Template
pl: Szablon

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Show
pl: Pokaż

en: Key
pl: Klucz

en: to
pl: do

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: First
pl: Pierwszy

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Caption
pl: Podpis

en: characters
pl: znaków

en: Show field
pl: Pokaż pole

en: Max
pl: Maksimum

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Unformatted
pl: Niesformatowany

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Charts
pl: Wykresy

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Select
pl: Wybierz

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Above
pl: Ponad polem

en: Trimmed
pl: Przycięty

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pl: Wprowadź oddzieloną przecinkami listę argumentów jaka zostanie przekazana do widoku.

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Precision
pl: Dokładność

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr przechowywanych w bazie, włączając w to cyfry znajdujące się w części ułamkowej.

en: The number of digits to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr po przecinku.

en: Decimal marker
pl: Separator części ułamkowej

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Check boxes/radio buttons
pl: Pola wyboru/lista pól radio

en: Single on/off checkbox
pl: Pojedyncze pole wyboru

en: Text area (multiple rows)
pl: Wielowierszowe pole tekstowe

en: Space
pl: Odstęp

en: Telephone
pl: Telefon

en: Columns
pl: Kolumny

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: Search content
pl: Przeszukaj zawartość

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Column
pl: Kolumna

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Step
pl: Krok

en: Time ago
pl: Dany czas temu

en: Direction
pl: Kierunek

en: Radio buttons
pl: Przyciski radio

en: of
pl: z

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: Comma
pl: Przecinek

en: Pie
pl: Kołowy

en: Chart width
pl: Szerokość wykresu

en: Chart height
pl: Wysokość wykresu

en: Current date
pl: Dzisiejsza data

en: Min
pl: Minimum

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Date and time
pl: Data i czas

en: URL to file
pl: Adres URL pliku

en: Number field
pl: Pole numeryczne

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Remove column
pl: Usuń kolumnę

en: Remove row
pl: Usuń wiersz

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: - Select a field type -
pl: - Wybierz typ pola -

en: Unsigned
pl: Nieprzypisane

en: Relative date
pl: Data względna

en: Footer text
pl: Tekst stopki

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: Field types
pl: Typy pól

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
pl: To pole przechowuje liczbę w bazie danych ze stałą liczbą miejsc po przecinku.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
pl: To pole przechowuje liczbę w bazie danych w formie zmiennoprzecinkowej.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pl: Minimalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pl: Maksymalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
pl: Przedrostek jaki ma być wstawiany przed wartością pola, na przykład '$' lub '&euro; '. Pozostawienie pustego pola oznacza brak przedrostka. Formę pojedynczą i mnogą należy oddzielić znakiem pionowej kreski ('funt|funtów').

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pl: Opcjonalny podkatalog, w którym mają być przechowywane pliki. Nie należy wprowadzać znaku dzielenia na początku bądź końcu ścieżki.

en: Generic file
pl: Plik

en: Table of files
pl: Tabela z plikami

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: no preview
pl: brak podglądu

en: The preview image will be shown while editing the content.
pl: Podgląd będzie pokazywany podczas edycji zawartości.

en: Date type
pl: Typ daty

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Big
pl: Duży

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
pl: Sufiks jaki ma być dopisany za polem, na przykład 'kbps' lub 'pln'. Pozostawienie pustego pola oznacza brak sufiksu. Formę pojedynczą i mnogą należy oddzielić znakiem pionowej kreski ('złoty|złotych').

en: Thousand marker
pl: Separator tysięcy

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Trim length
pl: Długość przyciętego tekstu

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Nothing
pl: Niczego

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.

en: The entity type.
pl: Typ encji.

en: Unformatted list
pl: Lista niesformatowana

en: Relative default value
pl: Domyślna wartość względna

en: Reverse order
pl: Odwróć kolejność

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety

en: Display as inline element
pl: Wyświetl pola w jednej linii

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: An autocomplete text field.
pl: Pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: Display the label of the referenced entities.
pl: Wyświetl etykietę wskazywanej encji

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
pl: Wyświetl wskazywane encje wyrenderowane przez entity_view().

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: Link to the referenced entity
pl: Odnośnik do wskazywanej encji

en: Rendered as @mode
pl: Wygenerowano jako @mode

en: Default date
pl: Data domyślna

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Show label
pl: Pokaż etykietę

en: Apostrophe
pl: Apostrof

en: How many columns wide the textarea should be
pl: Szerokość obszaru tekstowego określona ilością kolumn.

en: How many rows high the textarea should be.
pl: Wysokość obszaru tekstowego określona ilością wierszy.

en: Enable row number column
pl: Włącz kolumnę z numerem wiersza

en: Number column label
pl: Etykieta kolumny z numerem

en: The URL of the entity.
pl: Adres URL encji.

en: Thin space
pl: Mały odstęp

en: All kind of entities, e.g. nodes, comments or users.
pl: Rodzaj encji np. węzły, komentarze lub użytkownicy.

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
pl: Zaktualizowano pole %field-name z wykorzystaniem szybkiej edycji.

en: Choose the type of date to create.
pl: Wybierz typ tworzonej daty.

en: Set a default value for this date.
pl: Ustaw wartość domyślną tej daty

en: Telephone number
pl: Numer telefonu

en: This field stores a telephone number in the database.
pl: To pole zapisuje numer telefonu w bazie danych

en: Link using text: @title
pl: Tworzenie odnośnika przy użyciu tekstu: @title

en: Link using provided telephone number.
pl: Tworzenie odnośnika przy użyciu podanego numeru telefonu.

en: Display the ID of the referenced entities.
pl: Wyświetl ID wskazywanych encji

en: Telephone link
pl: Odnośnik telefoniczny

en: An entity field containing a URI.
pl: Pole encji zawierające URI.

en: Number (decimal)
pl: Liczba (dziesiętna)

en: Number (float)
pl: Liczba (zmiennoprzecinkowa)

en: Number (integer)
pl: Liczba (całkowita)

en: An entity field containing a UNIX timestamp value.
pl: Pole encji zawierające wartość w formacie Unix timestamp.

en: File URI
pl: Adres URI pliku

en: "On" label
pl: Etykieta dla stanu "włączone"

en: "Off" label
pl: Etykieta dla stanu "wyłączone"

en: @label referenced from @field_name
pl: @label wskazywana przez @field_name

en: On label
pl: Etykieta elementu w stanie włączonym

en: Off label
pl: Etykieta elementu w stanie wyłączonym

en: Datetime Timestamp
pl: Znacznik czasu - data i godzina

en: Display prefix and suffix
pl: Wyświetl przedrostek i przyrostek

en: Text (plain)
pl: Tekst (bez formatowania)

en: A field containing a plain string value.
pl: Pole zawierające zwykły łańcuch znaków.

en: Text (plain, long)
pl: Tekst (bez formatowania, długi)

en: A field containing a long string value.
pl: Pole zawierające długi łańcuch znaków.

en: Title to replace basic numeric telephone number display
pl: Tytuł zastępujący numer telefonu

en: Link to URI
pl: Odnośnik do adresu URI

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Field settings (@on_label / @off_label)
pl: Ustawienia pola (@on_label / @off_label)

en: This must be an external URL such as %url.
pl: Musi być zewnętrznym adresem URL takim jak %url.

en: @entity using @field_name
pl: @entity przy użyciu pola @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
pl: Powiąż każdą encję @entity przy użyciu pola @field_name przypisanego do @label

en: Display the file download URI
pl: Wyświetlaj adres URI służący do pobrania pliku

en: Trimmed limit
pl: Granica przycięcia

en: If the summary is not set, the trimmed %label field will end at the last full sentence before this character limit.
pl: Jeśli podsumowanie nie istnieje, przycięte pole %label będzie kończyło się na ostatnim pełnym zdaniu przed tą graniczną liczbą znaków.

en: Trimmed limit: @trim_length characters
pl: Granica przycięcia: @trim_length znaków

en: Future format
pl: Format przyszły

en: Past format
pl: Format przeszły

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
pl: Użyj <em>@interval</em> w miejscu, w którym chcesz aby pojawił się sformatowany tekst interwału.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
pl: Jak wiele jednostek interwałów powinno zostać wyświetlonych na sformatowanym wyjściu.

en: Future date: %display
pl: Przyszła data: %display

en: Past date: %display
pl: Przeszła data: %display

en: Date format: @date_format
pl: Format daty: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
pl: Własny format daty: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
pl: Strefa czasowa: @timezone

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji

[ctx: decimal places]
en: Scale
pl: Skala

en: Display: @true_label / @false_label
pl: Format wyświetlania: @true_label / @false_label

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a> for more details.
pl: Określ czas w odniesieniu do bieżącego dnia np. '+90 days' (90 dni od dnia, w którym zostało utworzone pole) lub '+1 Saturday' (następna sobota). Więcej informacji znajduje się w opisie funkcji  <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a>.

en: Sticky header
pl: Przyklejony nagłówek

en: Replace the file name by its description when available
pl: Zastąp nazwę pliku jego opisem jeśli jest dostępny

en: Use description as link text
pl: Użyj opisu jako treść odnośnika

en: Allows you to select items from the media library.
pl: Umożliwia wybranie elementów z biblioteki mediów.

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
pl: Zobacz <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentację PHP dla formatów daty</a>.
