Domain Route Meta Tag (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Language code
ug: تىل كودى
