Domain Route Meta Tag (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
