Drupal core (10.3.6) - en to et translation catalogue (6289 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Moderated content
et: Modereeritud sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Development
et: Arendus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Closed
et: Suletud

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: closed
et: suletud

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Last comment
et: Viimane kommentaar

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Article
et: Artikkel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Articles
et: Artiklid

en: Administration
et: Haldus

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: not verified
et: verifitseerimata

en: Action
et: Tegevus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: On
et: Sees

en: For
et: Jaoks

en: new
et: uus

en: Tags
et: Sildid

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: The title of the block as shown to the user.
et: Kasutajatele nähtav ploki pealkiri.

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Logging
et: Logimine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Blue Lagoon (Default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Homepage
et: Veebileht

en: Home page
et: Avaleht

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: unpublished
et: avaldamata

en: updated
et: uuendatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: File information
et: Faili info

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: File path
et: Faili asukoht

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: taxonomy terms
et: taksonoomia terminid

en: Error Message
et: Veateade

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Password
et: Parool

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Multiple
et: Mitu

en: Free tagging
et: Vaba märgistamine

en: Required
et: Kohustuslik

en: root
et: juur

en: Parent
et: Vanem

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
et: Antud taseme lehed kuvatakse esmalt kaalu ja seejärel nime järgi.

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Add container
et: Lisa konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit container
et: toimeta konteinerit

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Outline
et: Sisukord

en: header
et: päis

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Session opened for %name.
et: Kasutaja %name seanss avati.

en: Help
et: Abi

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Preset Name
et: Eelseade nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Move
et: Liiguta

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Blank
et: Tühi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Core
et: Tuum

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Archive
et: Arhiiv

en: Artist
et: Esitaja

en: Icon
et: Ikoon

en: Add new
et: Lisa uus

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: Audio
et: Heli

en: History
et: Ajalugu

en: hidden
et: peidetud

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Modules
et: Moodulid

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Clear index
et: Tühjenda indeks

en: General discussion
et: Üldine arutelu

en: edit forum
et: foorumi muutmine

en: Forum name
et: Foorumi nimi

en: forum
et: foorum

en: Manage
et: Halda

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Anchor
et: Ankur

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: never
et: mitte kunagi

en: Updated
et: Uuendatud

en: actions
et: toimingud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Select a layout
et: Vali paigutus

en: Add forum
et: Lisa foorum

en: Add term
et: Lisa termin

en: Search keywords
et: Otsingu võtmesõnad

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Search Keywords
et: Otsingu märksõnad

en: Preview comment
et: Kommentaari eelvaade

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: States
et: Olekud

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Taxonomy settings
et: Taksonoomia seaded

en: content types
et: sisutüübid

en: content type
et: sisutüüp

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Database type
et: Andmebaasi liik

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: New user: %name %email.
et: Uus kasutaja: %name %email.

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Create
et: Loo

en: Separator
et: Eraldaja

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Revert to defaults
et: Lähtesta vaikeväärtustele

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: term
et: termin

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Add child page
et: Lisa alamleht

en: Printer-friendly version
et: Prindi

en: Content type for child pages
et: Alamlehtede sisutüüp

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Remove from outline
et: Eemalda sisukorrast

en: Unknown export format.
et: Tundmatu ekspordi vorming.

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Area
et: Pindala

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: CSS class
et: CSS klass

en: Add view
et: Lisa vaade

en: Page
et: Lehekülg

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Bottom
et: Alumine

en: RSS
et: RSS vood

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Good
et: Hea

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Site
et: Sait

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Available updates
et: Saadaolevad uuendused

en: Manual update check
et: Käsitsi uuenduste kontroll

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Check manually
et: Kontrolli käsitsi

en: Up to date
et: Värske

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Drupal core update status
et: Drupali tuuma uuendamise olek

en: Out of date
et: Aegunud

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Recipients
et: Saajad

en: Selected
et: Valitud

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Menu link
et: Menüülink

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Throttle
et: Ventiil

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Signature
et: Allkiri

en: Cacheable
et: Puhverdatav

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Source string
et: Lähtesõne

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Title field label
et: Pealkirja välja silt

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: URL alias
et: URL-i alias

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: File MIME type
et: Faili MIME tüüp

en: File size
et: Faili suurus

en: Node revision ID
et: Kohendatud postituse ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Role name
et: Rolli nimi

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Severity
et: Tõsidus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Multiple values
et: Mitu väärtust

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Set name
et: Komplekti nimetus

en: Original image
et: Algne pilt

en: Heading
et: Pealkiri

en: Search settings
et: Otsimise sätted

en: Mode
et: Viis

en: Warning
et: Hoiatus

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: N/A
et: Puudub

en: OK
et: Olgu

en: Items
et: Kirjed

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Nodes
et: Postitused

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: Disclaimer
et: Lahtiütlus

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Up
et: Üles

en: Performance
et: Jõudlus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: standard
et: tavaline

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Widget
et: Vidin

en: Last reply
et: Viimane vastus

en: System
et: Süsteem

en: Domain
et: Domeen

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Enter a valid username.
et: Sisesta kehtiv kasutajanimi.

en: Owner
et: Omanik

en: Recipient
et: Adressaat

en: OR
et: VÕI

en: Add a role to the selected users
et: Lisa valitud kasutajatele roll

en: Remove a role from the selected users
et: Eemalda valitud kasutajatelt roll

en: node
et: postitus

en: Administer content
et: Sisu haldamine

en: General
et: Üldine

en: Directory
et: Kataloog

en: Egypt
et: Egiptus

en: Namibia
et: Namiibia

en: Israel
et: Iisrael

en: Iran
et: Iraan

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Cuba
et: Kuuba

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Chile
et: Tšiili

en: Japan
et: Jaapan

en: Libya
et: Liibüa

en: Poland
et: Poola

en: Singapore
et: Singapur

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: May
et: Mai

en: am
et: AM

en: pm
et: PM

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Align
et: Joondus

en: Loop
et: Silmus

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Background color
et: Taustavärv

en: Navigation
et: Menüü

en: Basic
et: Lihtne

en: Color
et: Värv

en: Appearance
et: Välimus

en: Link URL
et: Lingi URL

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: Allow
et: Luba

en: Ignore
et: Eira

en: User data
et: Kasutaja andmed

en: User login
et: Sisenemine

en: Log in
et: Sisene

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: No terms available.
et: Ühtki märksõna pole saadaval.

en: Counter
et: Loendur

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: External
et: Väline

en: Users
et: Kasutajad

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Referrer
et: Viitaja

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Default front page
et: Vaikimisi esileht

en: Button
et: Nupp

en: Square
et: Ruut

en: Both
et: Mõlemad

en: Last
et: Viimane

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Cache
et: Vahemälu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Install
et: Paigalda

en: Save and edit
et: Salvesta ja muuda

en: Tools
et: Tööriistad

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Administer views
et: Vaadete haldamine

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Expose
et: Muuda nähtavaks

en: Option
et: Valik

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Exposed Filters
et: Filtreid näidatakse

en: Sort Criteria
et: Sorteerimistingimused

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Plain
et: Tavaline

en: Position
et: Asukoht

en: Integer
et: Täisarv

en: Pattern
et: Muster

en: The comment and all its replies have been deleted.
et: Kommentaar koos kõigi vastustega on kustutatud.

en: Cron settings
et: Croni seaded

en: Preformatted
et: Eelvormindatud

en: Anonymous users
et: Anonüümsed kasutajad

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Close
et: Sulge

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: fields
et: väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Duration
et: Kestus

en: Multiplier
et: Kordaja

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Tracker
et: Jälgija

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Your search yielded no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Germany
et: Saksamaa

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: comments
et: kommentaarid

en: Full
et: Täielik

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Condition
et: Tingimus

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Argentina
et: Argentiina

en: Armenia
et: Armeenia

en: Australia
et: Austraalia

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bouvet Island
et: Bouvet’ saar

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Cape Verde
et: Roheneemesaared

en: Cayman Islands
et: Kaimani saared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et: Tšaad

en: China
et: Hiina

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookossaared

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Comoros
et: Komoori saared

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Cyprus
et: Küpros

en: Denmark
et: Taani

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Prantsusmaa

en: French Guiana
et: Prantsuse Gujana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: Georgia
et: Gruusia

en: Greece
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Hungary
et: Ungari

en: Iceland
et: Island

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Jordan
et: Jordaania

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: Latvia
et: Läti

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Liberia
et: Libeeria

en: Lithuania
et: Leedu

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Morocco
et: Maroko

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi Antillid

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Norfolk Island
et: Norfolki saar

en: North Korea
et: Põhja-Korea

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Norway
et: Norra

en: Oman
et: Omaan

en: Palau
et: Belau

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Pitcairn Islands
et: Pitcairni saared

en: Qatar
et: Katar

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russia
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Solomon Islands
et: Saalomonisaared

en: Somalia
et: Somaalia

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: Spain
et: Hispaania

en: Sudan
et: Sudaan

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syria
et: Süüria

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Thailand
et: Tai

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Ukraine
et: Ukraina

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: Vatican City
et: Vatikan

en: Yemen
et: Jeemen

en: Identity
et: Identiteet

en: Database username
et: Andmebaasi kasutajanimi

en: Database password
et: Andmebaasi salasõna

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Hidden
et: Peidetud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Undefined
et: Defineerimata

en: contact form
et: kontaktivorm

en: Show
et: Näita

en: Syslog
et: Süsteemilogi

en: Other queries
et: Muud päringud

en: Key
et: Võti

en: Link to node
et: Link sisuelemendile

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: block
et: plokk

en: Site language
et: Saidi keel

en: Change
et: Muutmine

en: English
et: Inglise keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: in
et: hulgas

en: Messages
et: Sõnumid

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Switch
et: Vaheta

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: menu
et: menüü

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Result
et: Tulemus

en: Browser
et: Brauser

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Titles only
et: Ainult pealkirjad

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: published
et: avaldatud

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: @time ago
et: @time tagasi

en: No users selected.
et: Ühtki kasutajat pole valitud.

en: Select all rows in this table
et: Vali kõik read selles tabelis

en: Deselect all rows in this table
et: Eemalda kõikide ridade märgistus selles tabelis

en: User search
et: Kasutaja otsing

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Front page
et: Avaleht

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Successful
et: Edukas

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Languages
et: Keeled

en: Topics
et: Teemasid

en: Topic
et: Teema

en: Definition
et: Definitsioon

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Textfield size
et: Tekstivälja suurus

en: Activity
et: Tegevus

en: Edit menu
et: Muuda menüüd

en: Delete menu
et: Kustuta menüü

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: First
et: Esimene

en: Limit
et: Limiit

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: Query
et: Päring

en: Locale settings
et: Asukoha seaded

en: Search fields
et: Otsingu väljad

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Block name
et: Ploki nimi

en: How many content items to display in "day" list.
et: Kui mitu objekti kuvada "päeva" nimekirjas.

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Posts
et: Postitusi

en: Map
et: Kaart

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: Alignment
et: Joondus

en: Workflow
et: Töövoog

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Link label
et: Lingi silt

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: AND
et: JA

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Revert
et: Lähtesta

en: Negate
et: Eita

en: Empty
et: Tühi

en: Path alias
et: Aadressi alias

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Notice
et: Teavitus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Choice
et: Valik

en: Log out
et: Logi välja

en: Number of day's top views to display
et: Mitu päeva enimvaadatut kuvada

en: Number of all time views to display
et: Mitu kokku vaadatut kuvada

en: Number of most recent views to display
et: Mitu hiljutist vaatamist kuvada

en: Extend
et: Laienda

en: characters
et: tähemärgid

en: First day of week
et: Nädala esimene päev

en: Add workflow
et: Lisa töövoog

en: Add state
et: Lisa olek

en: Transition
et: Olekusiire

en: workflow
et: töövoog

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Create new account
et: Registreeru

en: Seconds
et: Sekundid

en: role
et: roll

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine

en: White
et: Valge

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: People
et: Kasutajad

en: Created new term %term.
et: Loodi uus termin %term.

en: Deleted term %name.
et: Termin %name kustutatud.

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Notify user when account is activated
et: Teata kasutajale, kui konto aktiveeritakse

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Notify user when account is blocked
et: Teata kasutajale, kui konto blokitakse

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Reference
et: Viide

en: Enabled filters
et: Aktiveeritud filtrid

en: Updating
et: Hetkel toimub uuendamine

en: or
et: või

en: Getting Started
et: Alustamine

en: Aggregate JavaScript files
et: Agregeeri JavaScript-i faile

en: Convert
et: Teisenda

en: Binary
et: Binaarandmed

en: Delete term
et: Kustuta termin

en: List terms
et: Terminite nimekiri

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
et: Termini kustutamisel kustutatakse kõik tema alamterminid, kui neid on. See toiming on pöördumatu.

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Parent terms
et: Vanemtermin

en: Syndicate
et: Uudisvoog

en: Books
et: Raamatud

en: Style
et: Stiil

en: Forums
et: Foorumid

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: The specified passwords do not match.
et: Sisestatud paroolid ei kattu.

en: Session
et: Sessioon

en: No forums defined
et: Ühtki foorumit pole defineeritud

en: This topic has been moved
et: Teema on ümber kolinud

en: Permissions
et: Õigused

en: roles
et: rollid

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Max
et: Maksimaalne

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Display label
et: Kuva silt

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Testing
et: Testimine

en: Unauthorized
et: Keelatud

en: Standard
et: Standardne

en: Ascension Island
et: Ascensioni saar

en: Fiji
et: Fidži

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: South Korea
et: Lõuna-Korea

en: Myanmar (Burma)
et: Myanmar (Birma)

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: U.S. Virgin Islands
et: USA Neitsisaared

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Authentication
et: Autentimine

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: File settings
et: Failisätted

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Gray
et: Hall

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Document
et: Dokument

en: Formats
et: Vormingud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: New
et: Uus

en: Redirect to URL
et: Suunamine teisele aadressile

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Relationships
et: Seosed

en: Relationship
et: Seos

en: relationships
et: suhted

en: Migrate
et: Migreeri

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
et: Kasutaja nimi, kellele sa sooviksid üle anda omandiõigused.

en: Delete action
et: Kustuta toiming

en: The action has been successfully saved.
et: Toiming on edukalt salvestatud.

en: Themes
et: Teemad

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: Workspace
et: Tööruum

en: comment
et: kommentaar

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Content options
et: Sisu valikud

en: Last changed
et: Viimati muudetud

en: not published
et: avaldamata

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: Protected
et: Kaitstud

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: Ok
et: Olgu

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: Ban
et: Blokeeri

en: users
et: kasutajad

en: Tabs
et: Sakid

en: Reset password
et: Küsi uus parool

en: Processing
et: Töötlemine

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Temporary directory
et: Ajutiste failide kataloog

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: User status
et: Kasutaja staatus

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Password strength:
et: Parooli tugevus:

en: Passwords match:
et: Paroolid kattuvad:

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: The name used to indicate anonymous users.
et: Nimi, mis märgib anonüümseid kasutajaid.

en: Alternate text
et: Alternatiivne tekst

en: Image crop
et: Pildi kärpija

en: Apply
et: Rakenda

en: Enabled modules
et: Lubatud moodulid

en: Translation language
et: Tõlke keel

en: Not translated
et: Tõlkimata

en: Select
et: Vali

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Location of comment submission form
et: Kommentaari postitamise vormi asukoht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Underlined
et: Allajoonitud

en: Copy
et: Kopeeri

en: Variables
et: Muutujad

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Plugins
et: Pluginad

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Recipe
et: Retsept

en: Preparation time
et: Valmistamise aeg

en: Ingredients
et: Koostisosad

en: Recipes
et: Retseptid

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani territoorium

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: Language switcher
et: Keele vahetaja

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: Blocks
et: Plokid

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
et: Veebisaidi külgribadel ja teistes regioonides asetsevate plokkide seadistamine.

en: Save blocks
et: Salvesta plokid

en: The block settings have been updated.
et: Ploki seaded on uuendatud.

en: Save block
et: Salvesta plokk

en: The block configuration has been saved.
et: Ploki seadistus on salvestatud.

en: Menus
et: Menüüd

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
et: Kõik kohandused kaovad. Tegevust pole võimalik tagasi võtta.

en: taxonomy term
et: klassifikatsioonitermin

en: Add vocabulary
et: Lisa sõnastik

en: Edit vocabulary
et: Muuda sõnastikku

en: Created new vocabulary %name.
et: Loodi uus sõnaraamat %name.

en: Updated vocabulary %name.
et: Uuendati sõnaraamatut %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada sõnaraamatu %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
et: Sõnaraamatu kustutamisel kaovad kõik selles olevad terminid. Seda tegevust pole võimalik tagasi võtta.

en: Deleted vocabulary %name.
et: Kustutati sõnaraamat %name.

en: Above
et: Üleval

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Trimmed
et: Lühendatud

en: Text area
et: Tekstiala

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
et: Sisesta vaatele edastatavad argumendid komaga eraldatud nimekirjana.

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: Check boxes/radio buttons
et: Märkeruudud/raadionupud

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Index
et: Indeks

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Theme-engine-specific settings
et: Kujundus mootori spetsiifilised seaded

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: Exceptions
et: Erandid

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: The parent comment
et: Vanemkommentaar

en: 1 minute
et: 1 minut

en: @count minutes
et: @count minutit

en: Permission
et: Õigus

en: @module module
et: @module moodul

en: More information
et: Rohkem teavet

en: Grid
et: Ruudustik

en: Text Editor
et: Tekstiredaktor

en: Editor
et: Redaktor

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Anonymous commenting
et: Anonüümne kommenteerimine

en: Anonymous posters may not enter their contact information
et: Anonüümsed postitajad ei tohi sisestada oma kontaktandmeid

en: Anonymous posters may leave their contact information
et: Anonüümsed postitajad võivad jätta oma kontaktandmed

en: Anonymous posters must leave their contact information
et: Anonüümsed postitajad peavad jätma oma kontaktandmed

en: Default comment setting
et: Kommenteerimise vaikesätted

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
et: Selle andmevälja sisu hoitakse saladuses ja seda ei näidata avalikult.

en: parent
et: peamine

en: Date - newest first
et: Kuupäev - uuemad eespool

en: Date - oldest first
et: Kuupäev - vanemad eespool

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Global
et: Globaalne

en: Show descriptions
et: Näita kirjeldusi

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Audio file
et: Helifail

en: Language code
et: Keele kood

en: Not present
et: Ei leidu

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Contact link
et: Kontakti link

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Edit container
et: Muuda konteinerit

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: Thread
et: Lõim

en: Reply
et: Vasta

en: Hot topic threshold
et: Kuumade teemade lävi

en: Topics per page
et: Teemasid lehel

en: Posts - most active first
et: Postitused - kõige aktiivsem esmasena

en: Posts - least active first
et: Postitused - vähim aktiivne esmasena

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Distinct
et: Erinev

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: Extension
et: Laiendus

en: Space
et: Ruum

en: New forum topics
et: Uued foorumi teemad

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: More help
et: Detailsem abi

en: Account blocked
et: Konto on blokeeritud

en: Administrator
et: Haldur

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Provided by
et: Allikas

en: Available
et: Saadaval

en: Node access
et: Ligipääs postitustele

en: Sizes
et: Suurused

en: Add terms
et: Lisa terme

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Zip
et: Postikood

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Activate
et: Aktiveeri

en: empty
et: tühi

en: Rebuild permissions
et: Loo õigused uuesti

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: Telephone
et: Telefon

en: Add role
et: Lisa roll

en: Path to custom logo
et: Kohandatud logo asukoht

en: Supported formats
et: Toetatud formaadid

en: Updated term %term.
et: Uuendatud terminit %term.

en: - None selected -
et: - Ühtki pole valitud -

en: Values
et: Väärtused

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Enter your keywords
et: Sisesta otsingusõnad

en: Clean URLs
et: Puhtad URL-id

en: My account
et: Minu konto

en: Number of topics
et: Teemade arv

en: Active forum topics
et: Aktiivsed foorumi teemad

en: Read the latest forum topics.
et: Loe uusimaid foorumi teemasid.

en: GD library
et: GD teek

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Context
et: Kontekst

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Pager
et: Lehitseja

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Columns
et: Veerud

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: German
et: Saksa keel

en: Link to file
et: Link failile

en: contains
et: sisaldab

en: Send message
et: Saada teade

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Allow Upscaling
et: Suurendamine lubatud

en: Rotation angle
et: Pöördenurk

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
et: Mitu kraadi tuleks pilti pöörata. Positiivne number pöörab päripäeva, negatiivne vastupäeva.

en: Flush
et: Puhasta

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
et: Salasõna lähtestamise juhised saadeti kasutajale %name aadressil %email.

en: types
et: tüübid

en: Data
et: Andmed

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Check for updates
et: Uuenduste kontrollimine

en: All newer versions
et: Kõik uued versioonid

en: Only security updates
et: Ainult turvauuendused

en: No update data available
et: Uuenduste andmeid pole saadaval

en: Not secure!
et: Pole turvaline!

en: Revoked!
et: Tagasi lükatud!

en: Unsupported release
et: Mittetoetatud versioon

en: Can not determine status
et: Oleku kindlaksmääramine ebaõnnestus

en: (version @version available)
et: (versioon @version saadaval)

en: See the available updates page for more information:
et: Vaata lisainformatsiooni saamiseks saadaval uuenduste lehte:

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
et: Sellele Drupali versioonile on saadaval uuendus. Serveri turvalisuse huvides tuleks koheselt uuendada!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
et: Sinu Drupali versioon on tagasi kutsutud ning ei ole enam allalaadimiseks kättesaadav. Uuendamine on tungivalt soovitatav!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
et: Sinu Drupali versioon pole enam toetatud. Versiooni uuendamine on soovituslik!

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
et: Sellele Drupali versioonile on saada uuendusi. Et tagada oma saidi funktsionaalsus, uuenda esimesel võimalusel.

en: Project not secure
et: Projekt ei ole turvaline

en: Project revoked
et: Projekt on tagasi lükatud

en: Project not supported
et: Projekt pole toetatud

en: No available releases found
et: Ühtegi väljalaset ei leitud

en: Release revoked
et: Väljalase tagasi lükatud

en: Release not supported
et: Väljalase ei ole toetatud

en: Invalid info
et: Vale info

en: Security update required!
et: Vajalik on turvauuendus!

en: Not supported!
et: Mitte toetatud!

en: Recommended version:
et: Soovitatav versioon:

en: Security update:
et: Turvauuendus:

en: Latest version:
et: Viimane versioon:

en: Development version:
et: Arendusversioon:

en: Also available:
et: Lisaks saadaval:

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Node count
et: Postituste hulk

en: File MIME
et: Failide MIME

en: User Role
et: Kasutaja roll

en: Search help
et: Abi seast otsimine

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Edit forum
et: Muuda foorumit

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
et: See on foorumile määratud sõnastik. Mõned tavalised sõnastiku valikud on eemaldatud.

en: Leave shadow copy
et: Jäta varikoopia

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
et: Selle teema liigutamisel võid jätta viite vanast foorumist uude foorumisse.

en: Container name
et: Konteineri nimi

en: forum container
et: Foorumi konteiner

en: Created new @type %term.
et: Loodud uus @type %term.

en: The @type %term has been updated.
et: @type %term on uuendatud.

en: Emails
et: E-kirjad

en: Favicon
et: Tunnusikoon

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: Content ranking
et: Sisu tähtsus

en: Keyword relevance
et: Märksõnade asjakohasus

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: Factor
et: Tegur

en: Content search
et: Sisu otsing

en: Expand layout to include descriptions.
et: Laienda kuva, et näidata ka kirjeldusi.

en: Hide descriptions
et: Peida kirjeldused

en: Compress layout by hiding descriptions.
et: Suru kujundus kokku peites kirjeldused.

en: Or
et: Või

en: Content ID
et: Sisuelemendi ID

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Maximum link text length
et: Maksimaalne lingi teksti pikkus

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
et: Sellest numbrist suuremad internetiaadressid kärbitakse lühemaks, et vältida liiga pikki tekste. Viide ise jääb alles, kärbitakse lihtsalt viite tekstiosa.

en: Reports
et: Raportid

en: Setting
et: Seade

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Link class
et: Lingi klass

en: Install profile
et: Paigaldusprofiil

en: %percentage of the site has been indexed.
et: %percentage saidist on indekseeritud

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: not set
et: pole määratud

en: Web server
et: Veebiserver

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: regex
et: regulaaravaldis

en: Indexes
et: Indeksid

en: Cardinality
et: Võimsus

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
et[0]: Veel 1 element on jäänud indekseerida.
et[1]: Veel @count elementi on jäänud indekseerida.

en: The content access permissions have been rebuilt.
et: Sisu vaatamise õigused on uuendatud.

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: and
et: ja

en: Manage actions
et: Toimingute haldamine

en: Action type
et: Toimingu tüüp

en: Display a message to the user
et: Kasutajale teate kuvamine

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Unpublish comment containing keyword(s)
et: Teatud sõnu sisaldavate kommentaaride mitteavaldamine

en: Page path
et: Lehekülje teekond

en: - Select -
et: - Vali -

en: Content language
et: Sisu keel

en: Enables the categorization of content.
et: Võimaldab organiseerida sisu kategooriatesse.

en: Path prefix
et: Kataloogitee eesliide

en: Auto-reply
et: Automaatne vastus

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
et: Valikuline automaatvastaja. Jäta tühjaks, kui ei soovi saata kasutajale automaatvastus.

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: Set as default
et: Sea vaike valikuks

en: Not promoted
et: Pole esile tõstetud

en: Not sticky
et: Pole kleepuv

en: Errors
et: Vead

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
et: Kuva kommentaaride sügavust, kui see on lõimitud.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
et: Sorteeri lõimimise järjekorras. See hoiab alamkommentaarid koos oma vanematega.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
et: Paku linki kommentaarile vastamiseks.

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: UI settings
et: Kasutajaliidese seaded

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: field
et: väli

en: Update settings
et: Uuenduste seaded

en: nodes
et: postitused

en: Formatter
et: Vormindaja

en: New posts
et: Uued postitused

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Week @week
et: @week. nädal

en: Delete view
et: Kustuta vaade

en: Accessibility features
et: Juurdepääsetavuse võimalused

en: Translate
et: Tõlge

en: Translation file
et: Tõlkefail

en: File to import not found.
et: Importfaili ei leitud.

en: Save translations
et: Salvesta tõlge

en: Cache options
et: Puhverdamise valikud

en: Target
et: Siht

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Admin menu
et: Haldusmenüü

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Crop
et: Lõika

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
et: Juhendid, mida näidatakse kasutajale muutmise vaates selle välja allosas.  
    <br />Lubatud HTML tag-id: @tags

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Radios
et: Raadionupud

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
et: @module (<span class="admin-disabled">väljas</span>)

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Field options
et: Välja valikud

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: Effect
et: Efekt

en: Route
et: Suund

en: Sequence
et: Sagedus

en: starting from @count
et: alates @count

en: Embed
et: Manus

en: Error message
et: Veateade

en: Menu block
et: Menüü plokk

en: Quick edit
et: Kiirmuutmine

en: Change book (update list of parents)
et: Muuda raamatut (uuenda vanemate nimekirja)

en: Manage your site's book outlines.
et: Halda raamatute sisukordasid

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
et: Turvakaalutlustel on üles laetud fail ümber nimetatud failiks %filename.

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: vocabulary
et: sõnastik

en: Recommended version
et: Soovitatav versioon

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Acronym
et: Akronüüm

en: More link path
et: Lingi "Rohkem" teekond

en: No vocabularies available.
et: Ühtki sõnastikku ei ole saadaval.

en: original
et: originaal

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Starting level
et: Alustav tase

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Not defined
et: Ei ole defineeritud

en: Validator
et: Valideerija

en: Debugging
et: Silumine

en: Inherit
et: Päri

en: No preview
et: Eelvaade puudub

en: Save as
et: Salvesta kui

en: Preview image
et: Pildi eelvaade

en: pixels
et: pikslit

en: Use default
et: Kasuta vaikimisi

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Parameter
et: Parameeter

en: done
et: valmis

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: Current state
et: Praegune olek

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: Direction
et: Suund

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Book navigation block display
et: Raamatu navigatsiooni ploki kuvamine

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Relations
et: Seosed

en: Invalid display id @display
et: Ebakorrektne kuva id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
et: Viga: @table > @field käitlejat ei eksisteeri!

en: Do not use a relationship
et: Ära kasuta relatsiooni

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Administration theme
et: Haldusliidese kujundusmall

en: The cache has been cleared.
et: Vahemälu on tühjendatud.

en: Isle of Man
et: Man'i saar

en: Uri
et: URI

en: Role ID.
et: Rolli ID.

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Run updates
et: Käivita uuendused

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Combine
et: Kombineeri

en: of
et: /

en: Tour
et: Tutvustav ringkäik

en: Title field
et: Tiitli väli

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: The specified file %name could not be uploaded.
et: Määratud faili %name ei olnud võimalik üles laadida.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
et: Faili suurus %filesize ületab kettamahu limiiti %quota.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
et: Viga faili üleslaadimisel. Faili %file ei olnud võimalik teisaldada kataloogi %destination.

en: Add to book outline
et: Lisa raamatu kokkuvõttele

en: New set
et: Uus kogu

en: No link
et: Link puudub

en: outdated
et: vananenud

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
et: Sisu sildistamise, kategoriseerimise ja klassifitseerimise haldamine.

en: Re-index site
et: Indekseeri sait uuesti

en: Log searches
et: Logide otsingud

en: Are you sure you want to re-index the site?
et: Kas tahad kindlasti saiti uuesti indekseerida?

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Row
et: Rida

en: Date settings
et: Kuupäeva seaded

en: Table name prefix
et: Tabeli nime eesliide

en: Migration
et: Migreerimine

en: IP address
et: IP-aadress

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Link options
et: Lingi valikud

en: Åland Islands
et: Ahvenamaa

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Properties
et: Omadused

en: Cached
et: Puhverdatud

en: Difficulty
et: Keerukus

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Tips
et: Näpunäited

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Bundles
et: Kogumid

en: Status report
et: Olekuraport

en: Not writable
et: Pole kirjutatav

en: Bundle
et: kogum

en: Decimal point
et: punkt

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Configuration name
et: Seadistuse nimi

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: This will be the top-level page in this book.
et: Sellest saab peamine leht selles raamatus.

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Notify user of new account
et: Teavita kasutajat uuest kontost

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Form mode
et: Vormireziim

en: View comment
et: Vaata kommentaari

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on määratud õiguse sõne.

en: Decimal value
et: Kümnendarvu väärtus

en: Comma
et: koma

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Uses
et: Kasutab

en: Path to custom icon
et: Kohandatud ikooni asukoht

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: Default display mode
et: Vaikimisi esitusviis

en: Default comments per page
et: Vaikimisi kommentaaride arv lehe kohta

en: Comment subject field
et: Kommentaari pealkirja väli

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
et: Kõik selle kommentaari vastused kaovad. Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: Publish the selected comments
et: Avalda valitud kommentaarid

en: Unpublish the selected comments
et: Muuda valitud kommentaarid mitteavaldatuks

en: (No subject)
et: (ilma teemata)

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: List links
et: Linkide loend

en: Text settings
et: Teksti seaded

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: File system
et: Failisüsteem

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Posted in
et: Postitatud

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
et: Kommentaar: autoriseerimata kommentaari sisestus või on käesolev postitus %subject suletud .

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Link this field to its user
et: Lingi see väli tema kasutaja juurde

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Default style
et: Vaikimisi stiil

en: The node ID of the node.
et: Sisuelemendi ID

en: Tab weight
et: Saki kaal

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: No role
et: Roll puudub

en: Block title.
et: Ploki pealkiri.

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Video file
et: Video fail

en: 1 view | @count views
et[0]: 1 vaatamine
et[1]: @count vaatamist

en: The file's MIME type.
et: Faili MIME tüüp.

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: The MIME type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: The post could not be saved.
et: Postitust ei saanud salvestada.

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: Filter settings
et: Filtri seaded

en: You do not have any administrative items.
et: Sul puuduvad administreeritavad elemendid.

en: No help is available for module %module.
et: Moodulil %module pole abiinformatsiooni.

en: @module administration pages
et: @module administreerimise lehed

en: Filter the view to the currently logged in user.
et: Filtreeri see vaade hetkel sisseloginud kasutaja jaoks.

en: Save translation
et: Salvesta tõlge

en: Add language
et: Lisa keel

en: AM
et: a.m.

en: PM
et: p.m.

en: PHP extensions
et: PHP laiendused

en: Comments per page
et: Kommentaaride arv lehel

en: Publish comment
et: Kommentaari avaldamine

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: Export configuration
et: Ekspordi seadistus

en: Collaboration
et: Koostöö

en: Administration pages
et: Administreerimiskeskkond

en: Capitalize first letter
et: Muuda esimene täht suureks

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
et: Kasutaja %name kasutas ühekordset sisse logimise linki %timestamp.

en: Registration successful. You are now logged in.
et: Registreerimine õnnestus. Oled nüüd sisse logitud.

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Sum
et: Summa

en: The comment body.
et: Kommentaari sisu

en: Default argument
et: Vaikimisi argument

en: sorted by
et: sorteeritud

en: Available actions
et: Võimalikud tegevused

en: The comment ID.
et: Kommentaari ID.

en: Add link
et: Lisa link

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: View comments
et: Kommentaaride vaatamine

en: Not set
et: Pole määratud

en: Set password
et: Määra parool

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: Vertical Tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: Not in book
et: Pole raamatus

en: New book
et: Uus raamat

en: By @name on @date
et: Autor: @name (@date)

en: By @name
et: Autor: @name

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: No alias
et: Alias puudub

en: Source language
et: Algne keel

en: Initializing.
et: Lähtestamine.

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: Your page will be a part of the selected book.
et: Sinu leht saab osaks valitud raamatust.

en: Numeric
et: Numbriline

en: mobile
et: mobiilne

en: Media settings
et: Meedia seaded

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Notify user
et: Anna kastajale teada

en: 0 sec
et: 0 sek

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Card
et: Kaart

en: Is published
et: On avalikustatud

en: Configure @block
et: Seadista plokki @block

en: Filter log messages
et: Logisõnumite filtreerimine

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida

en: New revision
et: Uus redaktsioon

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
et: Parooli muutmiseks sisesta mõlemale väljale uus parool.

en: This login can be used only once.
et: Sellega saab sisse logida ainult ühe korra.

en: Add comment link
et: Lisa kommenteerimise link

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Inserted
et: Sisestatud

en: Provide a password for the new account in both fields.
et: Uue konto parooli määramiseks tuleb uus parool sisestada mõlemale väljale.

en: Changes cannot be made to a locked view.
et: Lukustatud vaatesse muutusi teha ei saa.

en: Broken/missing handler
et: Katkine/puuduv handler

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Current node's creation time
et: Antud sisuelemendi loomise aeg

en: Current node's update time
et: Antud sisuelemendi uuendamise aeg

en: Invalid input
et: Ebakorrektne sisend

en: Glossary mode
et: Sõnastiku režiim

en: Character limit
et: Tähemärkide piirang

en: No transform
et: Transformatsioon puudub

en: Upper case
et: Suurte tähtedega

en: Lower case
et: Väikeste tähtedega

en: Capitalize each word
et: Muuda iga sõna esimene täht suureks

en: Transform spaces to dashes in URL
et: Muuda URL-is tühikud kriipsudeks

en: Link path
et: Lingi teekond

en: The CSS class to apply to the link.
et: Lingile lisatav CSS klass.

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Suffix text
et: Järelliite tekst

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
et: Tekst mida kuvada peale viidet. HTML-i kasutamine on lubatud.

en: Trim only on a word boundary
et: Poolita ainult sõnade vahelt

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: Field can contain HTML
et: Väli võib sisaldada HTML-i

en: File size display
et: Faili suuruse kuvamine

en: Formatted (in KB or MB)
et: Vormindatud (kB või MB)

en: Time ago (with "ago" appended)
et: Aega tagasi (koos sõnaga "tagasi")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
et: Ajaperiood (koos sõnaga "tagasi/alates")

en: Round
et: Ümarda

en: If checked, the number will be rounded.
et: Kui märgitud, number ümardatakse.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
et: Määra, mitu komakohta näidata.

en: What single character to use as a decimal point.
et: Mis tähemärkki kasutada numbris kümnendkoha märkimiseks.

en: What single character to use as the thousands separator.
et: Mis tähemärkki kasutada tuhandete eraldajana.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
et: Tekst, mis lisatakse numbri ette. Näiteks valuuta sümbol.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
et: Tekst, mis lisatakse numbri järele. Näiteks valuuta sümbol.

en: Simple separator
et: Lihtne eraldaja

en: Display as link
et: Kuva lingina

en: Operator identifier
et: Operaatori identifikaator

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
et: Seda kuvatakse URL-is peale ? märki antud operaatori tähistamiseks

en: Filter identifier
et: Filtri identifikaator

en: Remember
et: Jäta meelde

en: Remember the last setting the user gave this filter.
et: Jäta meelde kasutaja poolt viimati teostatud filtri valik.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
et: Nähtavaks muudetud filtri jaoks on vajalik määrata unikaalne identifikaator.

en: This identifier is not allowed.
et: Selline identifikaator ei ole lubatud.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
et: Kuupäev masinloetavas formaadis. Eelistatult CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: not in
et: pole hulgas

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: has word
et: sisaldab sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: has all
et: sisaldab kõike

en: begins
et: algab

en: ends
et: lõppeb

en: Require this relationship
et: Nõua selle seose olemasolu

en: desc
et: kahanev

en: Broken
et: Katkine

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: Unable to preview due to validation errors.
et: Valideerimisvigade tõttu ei ole eelvaatlus võimalik.

en: View name
et: Vaate nimi

en: Break lock
et: Murra lukk

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
et: Lukustus on eemaldatud ning vaate muutmine on nüüd võimalik.

en: Go to the real page for this display
et: Mine selle kuva tegelikule lehele

en: Missing style plugin
et: Puuduv stiili plugin

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: View analysis
et: Vaate analüüs

en: Rearrange @type
et: Järjesta @type ümber

en: Broken field @id
et: Katkine väli @id

en: There are no @types available to add.
et: Lisamiseks pole ühtegi tüüpi @types.

en: Configure extra settings for @type %item
et: Konfigureeri @type %item lisaseadeid

en: Clear Views' cache
et: Views'i puhvri tühjendamine

en: Add Views signature to all SQL queries
et: Lisa vaate signatuur igale SQL päringule

en: View analysis can find nothing to report.
et: Vaate analüüs ei leidnud midagi raporteerida.

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: HTML List
et: HTML loend

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
et: Kuvab lühikokkuvõtet vorminguta, valikuliselt üksteise all või järjekorras.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on üks järgnevaist rollidest.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The book the node is in.
et: Raamat, kuhu see sisu kuulub.

en: The weight of the book page.
et: Raamatu lehe kaal

en: The parent book node.
et: Raamatu vanemelement.

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
et: Kommentaari autori nimi. Seda on võimalik kuvada lingina tema kodulehele.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
et: Kommentaari autori veebilehe aadress. Võimalik renderdada lingina. On tühi, kui autor on registreerunud kasutaja.

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Node link
et: Sisuelemendi link

en: The User ID of the comment's author.
et: Kommentaari autori ID.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: Updated/commented date
et: Uuendamise/kommenteerimise kuupäev

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Display the comment as RSS.
et: Näita kommentaari RSS-ina.

en: Provide a simple link to the user contact page.
et: Lisa lihtne link kasutaja kontakilehele.

en: Whether or not the node is published.
et: Kas sisuelement on avalik või mitte.

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Provide a simple link to revert to the revision.
et: Pakub lihtsat linki redaktsiooni ennistamiseks.

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Total views
et: Vaatamisi kokku

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Most recent view
et: Kõige viimane vaatamine

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
et: Kuva kõik taskonoomia terminid mis on seostatud sisuelemendiga valitud sõnastikest.

en: The user ID
et: Kasutaja ID

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
et: Antud kasutaja e-posti aadress. Seda välja ei kuvata tavaliselt kasutajale, seega ole selle kasutamisel ettevaatlik.

en: User ID from URL
et: Kasutaja ID URL-ist

en: User ID from logged in user
et: Sisseloginud kasutaja ID

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: Provide custom text or link.
et: Lisa kohandatud tekst või link.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: No user
et: Ükski kasutaja

en: Link this field to new comments
et: Viita see väli uutele kommentaaridele

en: contact
et: kontakt

en: Contact %user
et: Võta kasutajaga %user ühendust

en: Unknown language
et: Tundmatu keel

en: Check for new comments as well
et: Kontrolli ka uusi kommentaare

en: Alternative sort
et: Alternatiivne sortimine

en: Alternate sort order
et: Alternatiivse sortimise järjekord

en: On empty input
et: Tühja sisendi puhul

en: Show None
et: Ära kuva midagi

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Display score
et: Kuva skoor

en: Link this field to download the file
et: Lingi see väli failili allalaadimiseks

en: Link this field to its term page
et: Seosta see väli tema termi lehega

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Show hierarchy in dropdown
et: Näita rippvalikus hierarhiat

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Select terms
et: Vali termid

en: Is the logged in user
et: On sisseloginud kasutaja

en: Usernames
et: Kasutajanimed

en: Enter a comma separated list of user names.
et: Sisesta komaga eraldatud nimekiri kasutajanimedest.

en: Also look for a node and use the node author
et: Otsi ka sisuelementi ning kasuta selle autorit

en: Restrict user based on role
et: Piira kasutajat rolli põhiselt

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
et: Kui ühtegi rolli pole valitud, on kasutajad kõikidest rollidest lubatud.

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: No role(s) selected
et: Ühtegi rolli pole valitud

en: Multiple roles
et: Mitu rolli

en: You must select at least one role if type is "by role"
et: Tüübi "rolli järgi" puhul peab valima vähemalt ühe rolli

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda

en: Query results
et: Päringu tulemused

en: The length of time raw query results should be cached.
et: Päringu tulemuste vahemälus hoidmise aeg.

en: Rendered output
et: Esitamisväljund

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
et: HTML väljundi vahemälus hoidmise aeg.

en: Broken field
et: Katkine väli

en: Change the title that this display will use.
et: Muuda selle kuva pealkirja.

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Change settings for this access type.
et: Muuda selle ligipääsutüübi seadeid.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Change settings for this caching type.
et: Muuda selle puhverdamistüübi seadeid.

en: Link display
et: Lingi kuva

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: Create more link
et: Lisa link "rohkem"

en: Access restrictions
et: Ligipääsu piirangud

en: Access options
et: Ligipääsu valikud

en: Caching options
et: Vahemälu valikud

en: Display even if view has no result
et: Kuva isegi siis kui vaade ei sisalda tulemusi

en: How should this view be styled
et: Kuidas peaks see vaade olema kujundatud

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Row style options
et: Rea stiili valikud

en: How should each row in this view be styled
et: Kuidas peaks iga rida selles vaates olema kujundatud

en: Put the exposed form in a block
et: Kasuta nähtavat vormi plokina

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
et: Kuva "@display" kasutab välju, kuid neid pole lisatud või on kõik peidetud.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
et: Kuva "@display" kasutab teekonda, kuid teekond on määramata.

en: Exposed form: @view-@display_id
et: Nähtavaks muudetud filtrivorm: @view-@display_id

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: Inherit exposed filters
et: Päri nähtavaks muudetud filtrid

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad

en: Block admin description
et: Ploki kirjeldus haldurile

en: Using the site name
et: Kasutatakse saidi nime

en: Use the site name for the title
et: Kasuta saidi nime tiitlina

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: Tab: @title
et: Sakk: @title

en: Change settings for the parent menu
et: Muuda vanem-menüü seadeid

en: The menu path or URL of this view
et: Selle vaate menüüteekond või URL

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: Default tab options
et: Vaikimisi saki valikud

en: Already exists
et: Juba eksisteerib

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
et: "%" märk ei ole teekonna esimeses segmendis lubatud.

en: Title is required for this menu type.
et: Pealkiri on selle menüü tüübi puhul kohustuslik.

en: Inline fields
et: Inline väljad

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
et: Võid valikuliselt täpsustada välja, mille järgi andmeid rühmitada. Jäta tühjaks, et mitte rühmitada.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
et: Kujundus @style nõuab rea stiili, kuid rea plugin ei toimi.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
et: Horisontaalne joondus paigutab elemendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga paremale. Vertikaalne joondus paigutab elemenendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga alla.

en: RSS description
et: RSS kirjeldus

en: This will appear in the RSS feed itself.
et: See ilmub RSS voos endas.

en: Display record count with link
et: Kuva tulemuste arvu koos lingiga

en: Override number of items to display
et: Kirjuta üle kuvatavate elementide hulk

en: Display items inline
et: Kuva elemente ühel real

en: You need at least one field before you can configure your table settings
et: Enne tabeli seadistamist on vaja lisada vähemalt üks väli

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
et: (Kleepuva päise mõjud on aktiivsed ainult live väljundis, mitte allpool olevas eelvaates.)

en: Parent link ID
et: Vanemlingi ID

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Language settings
et: Keelesätted

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
et: Proovin croni töökorra ajal uuesti käivitada.

en: Cron run completed.
et: Cron tsükkel on lõpetatud.

en: - All -
et: - Kõik -

en: Visitors
et: Külastajad

en: Compact
et: Kompaktne

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Module dependencies
et: Mooduli sõtluvused

en: Update translations
et: Uuenda tõlkeid

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated.
et: Tõeväärtus, mis märgib kas see tõlge vajab uuendamist.

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Edit language
et: Muuda keelt

en: External links only
et: Ainult välised lingid

en: Filter criteria
et: Filtri tingimused

en: The content type %name has been updated.
et: Sisutüüp %name on uuendatud.

en: The content type %name has been added.
et: Sisutüüp %name on lisatud.

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Block Content
et: Ploki sisu

en: The requested page could not be found.
et: Otsitud lehekülge ei leitud.

en: Standard deviation
et: Standardhälve

en: The user account %id does not exist.
et: Kasutajakontot %id pole olemas.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
et: Üritati sulgeda olematut kasutajakontot: %id.

en: Requirements problem
et: Probleem nõuetega

en: Database configuration
et: Andmebaasi seaded

en: Select an installation profile
et: Vali paigaldusprofiil

en: Choose language
et: Keele valimine

en: Select language
et: Vali keel

en: No profiles available
et: Ühtegi profiili pole saadaval

en: Drupal already installed
et: Drupal on juba paigaldatud

en: Installing @drupal
et: Profiili @drupal paigaldamine

en: The installation has encountered an error.
et: Paigaldamisel esines tõrge.

en: Configure site
et: Saidi seadistamine

en: Installed %module module.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: Choose profile
et: Profiili valimine

en: Verify requirements
et: Nõuete kontroll

en: Set up database
et: Andmebaasi seadistamine

en: Set up translations
et: Tõlgete seadistamine

en: Install site
et: Kodulehe paigaldamine

en: Finish translations
et: Tõlgete lõpetamine

en: Update notifications
et: Uuenduste teated

en: Check for updates automatically
et: Uuenduste automaatne kontrollimine

en: 1 byte | @count bytes
et[0]: 1 bait
et[1]: @count baiti

en: GD2 image manipulation toolkit
et: GD2 pilditöötlusvahend

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
et: Määra pildi kvaliteet JPEG-failide töötlemisel. Vahemik on 0 - 100. Suurem väärtus tähendab paremat kvaliteeti, kuid suuremat faili.

en: Right to left
et: Paremalt vasakule

en: Left to right
et: Vasakult paremale

en: Add custom language
et: Lisa täiendav keel

en: Save language
et: Salvesta keel

en: Direction that text in this language is presented.
et: Teksti suund valitud keeles.

en: String contains
et: Sõne sisaldab

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
et: Kõigi sõnede näitamiseks jäta tühjaks. Otsing eristab suur- ja väiketähti.

en: Search in
et: Otsitakse valikust

en: Both translated and untranslated strings
et: Nii tõlgitud kui tõlkimata sõned

en: Only translated strings
et: Ainult tõlgitud sõned

en: Only untranslated strings
et: Ainult tõlkimata sõned

en: Languages not yet added
et: Veel lisamata keeled

en: The language %language has been created.
et: Keel %language on loodud.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
et: Sisestatud string sisaldab lubamatut HTML koodi: %string

en: Importing interface translations
et: Kasutajaliidese tõlgete importimine

en: Error importing interface translations
et: Kasutajaliidese tõlgete importimisel tekkis viga

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
et: Prooviti sisestada tõlkestring lubamatu HTML koodiga: %string.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
et: Javascripti tõlkefail keeles %language on uuendatud.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
et: Javascripti tõlkefail keelele %language on loodud.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
et: Javascripti tõlkefaili loomisel keele %language jaoks tekkis viga.

en: Standard PHP
et: Standardne PHP

en: PHP Mbstring Extension
et: PHP Mbstring laiendus

en: Unicode library
et: Unicode teek

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
et: %info plokk liigutati mittetoimivasse regiooni %region ja on välja lülitatud.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
et: %add-child viite sisutüüp peab olema üks lubatud sisukorra tüüpidest.

en: Save book pages
et: Salvesta raamatu leheküljed

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
et: Raamatut on teise kasutaja poolt muudetud. Muudatusi ei ole võimalik salvestada.

en: Title changed from %original to %current.
et: Pealkiri %original muudetud pealkirjaks %current.

en: Updated book %title.
et: Uuendati raamatut %title.

en: book: updated %title.
et: raamat: %title uuendatud

en: Update book outline
et: Uuenda raamatu kokkuvõtet

en: Remove from book outline
et: eemalda raamatu kokkuvõttest

en: No changes were made
et: Muudatusi ei tehtud

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
et: Sissekanne on lisatud valitud raamatusse. Teil on nüüd võimalik ka tema asukohta muuta suhtes teiste lehtedega.

en: The book outline has been updated.
et: Raamatu kokkuvõte on uuendatud.

en: There was an error adding the post to the book.
et: Materjali lisamisel raamatusse tekkis viga.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
et: %title alla kuulub alamlehti, mis paigutatakse automaatselt ümber säilitamaks nende seost raamatuga. Et taastada praegune struktuur (nii nagu see on enne eemaldamist) lisa %title uuesti struktuuri Sisukorra saki kaudu ning liiguta käsitsi tema alla vajalikud alamlehed.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
et: %title võib lisada hierarhiasse uuesti kasutades Joonduse lehte.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
et: Soovid kindlasti %title eemaldada raamatu hierarhiast?

en: The post has been removed from the book.
et: Postitus on raamatust eemaldatud.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
et: Näita printerisõbralikku versiooni sellest raamatu lehest ja selle alamlehekülgedest.

en: Show block on all pages
et: Ploki näitamine kõigil lehtedel

en: Show block only on book pages
et: Ploki näitamine ainult raamatu lehtedel

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
et: Kui <em>näita plokki kõigil lehtedel</em> on valitud, siis sisaldab plokk kõigi raamatute automaatselt genereeritud menüüsid. Kui <em> näita plokki ainult raamatu lehekülgedel</em> on valitud, siis kuvab plokk ainult avatud raamatu menüüd. Kui vaadeldav leht ei kuulu ühtegi raamatusse, siis sellisel juhul plokki üldse ei kuvata. <em>Lehepõhised nähtavuse seaded</em> võimaldavad ploki kuva veel täiendavalt häälestada.

en: This is the top-level page in this book.
et: See on peamine leht selles raamatus.

en: No book selected.
et: Ühtegi raamatut ei ole valitud.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
et: %title on paigutatud raamatu sisukorda ning talle on lisatud alamlehtesid. Kustutamisel tõstetakse alamlehed automaatselt ümber.

en: Re-order book pages and change titles
et: Korrasta lehed ja muuda pealkirju

en: Book page
et: Raamatu leht

en: Delete the selected comments
et: Kustuta valitud kommentaarid

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
et: Näiteks:'tagasiside vorm' või 'toote infovorm'.

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: View events that have recently been logged.
et: Viimati logisse kantud sündmuste kuvamine.

en: Top 'page not found' errors
et: Sagedasemad 'lehekülge ei leitud' vead

en: View 'page not found' errors (404s).
et: 'Lehekülge ei leitud' (404) teadete kuvamine.

en: Top 'access denied' errors
et: Sagedasemad 'juurdepääs keelatud' vead

en: View 'access denied' errors (403s).
et: 'Juurdepääs keelatud' (403) teadete kuvamine.

en: No roles may use this format
et: Ükski roll ei tohi kasutada seda vormingut

en: Allowed HTML tags: @tags
et: Lubatud HTML- märgendid: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
et: Ankruid kasutatakse teistele linkidele viitamiseks

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
et: Vaikimisi lisatakse reamurdmise sildid automaatselt, selle sildiga saab neid juurde lisada. Selle sildi kasutamine on erandlik, kuna erinevalt teiselt, ei kasutata sellel avavat/sulgevat paari. Ühilduvuse saavutamiseks XHTML 1.0 standardiga lisa sildi sisse " /".

en: Text with <br />line break
et: Tekst <br /> reamurdjaga

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
et: Vaikimisi lisatakse lõigusildid automaatselt, aga lõigusilte võib ka käsitsi juurde lisada.

en: Paragraph one.
et: Esimene lõik.

en: Paragraph two.
et: Teine lõik.

en: Strong
et: Tugev

en: Emphasized
et: Rõhutatud

en: Cited
et: Tsitaat

en: Coded text used to show programming source code
et: Programmide lähtekoodi näitamiseks kasutatakse kodeeritud teksti

en: Coded
et: Kood

en: Bolded
et: Paksendatud

en: Italicized
et: Kaldkiri

en: Superscripted
et: Ülaindeks

en: <sup>Super</sup>scripted
et: <sup>Üla</sup>indeks

en: Subscripted
et: Alaindeks

en: <sub>Sub</sub>scripted
et: <sub>Ala</sub>indeks

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
et: <abbr title="Abbreviation">Lühend.</abbr>

en: Block quoted
et: Tsitaadiplokk

en: Quoted inline
et: Jutumärkidega taandrida

en: Table header
et: Tabeli päis

en: Table cell
et: Tabeli väli

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
et: Järjestatud loend - iga loendi elementi alusta sildiga &lt;li&gt;

en: First item
et: Esimene element

en: Second item
et: Teine element

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
et: Järjestamata loend - iga loendi elementi alusta sildiga &lt;li&gt;

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
et: Definitsiooniloend sarnaneb teiste HTML loenditega. &lt;dl&gt; alustab loendit, &lt;dt&gt; alustab defineeritava termini ja &lt;dd&gt; alustab kirjelduse.

en: First term
et: Esimene termin

en: First definition
et: Esimene definitsioon

en: Second term
et: Teine termin

en: Second definition
et: Teine definitsioon

en: Subtitle three
et: Kolmas alapealkiri

en: Subtitle four
et: Neljas alapealkiri

en: Subtitle five
et: Viies alapealkiri

en: Subtitle six
et: Kuues alapealkiri

en: Tag Description
et: Sildi kirjeldus

en: You Type
et: Sina kirjutad

en: You Get
et: Kuvatakse

en: No help provided for tag %tag.
et: Sildi %tag jaoks pole abi saadaval.

en: Ampersand
et: &amp;-märk

en: Quotation mark
et: Küsimärk

en: Character Description
et: Tähemärgi kirjeldus

en: Lines and paragraphs break automatically.
et: Automaatne rea- ja lõiguvahetus

en: Compose tips
et: Sisestamise näpunäited

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
et: Lühike aga tähenduslik nimi sellele põiminud arutluse kollektsioonile.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
et: Selle foorumi arutluste kirjeldus ja juhtnöörid.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
et: Lühike, kuid mõttekas nimi sellele seostatud foorumite kolleksioonile.

en: Default number of forum topics displayed per page.
et: Vaikimisi lehel kuvatud foorumi teemade arv.

en: Default display order for topics.
et: Vaikimisi teemade kuvamise kord.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
et: Konteinerid asetatakse tavaliselt kõige kõrgemale (juur) tasandile, kuid need võib panna ka teise konteineri või foorumi sisse.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
et: Foorumid võib asetada kõige kõrgemale (juur) tasandile või teise konteineri või foorumi sisse.

en: Forum topic
et: Foorumi teema

en: You are not allowed to post new content in the forum.
et: Teil pole foorumisse uue sisu postitamiseks õigusi.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
et: See leht ekspordib tõlgitud tekstid, mis on kasutusel sinu saidil. Eksporditud fail võib olla Gettext Portable Object (<em>.po</em>) vormingus, mis sisaldab originaalteksti ja tõlketeksti (kasutatakse tõlke jagamiseks teistega) või Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) vormis, mis sisaldab ainult orginaalteksti (kasutatakse uue tõlke loomiseks kasutades Gettext tõlkeredaktorit).

en: Submission form settings
et: Saatmisvormi sätted

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: Added content type %name.
et: Sisutüüp %name lisatud.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
et[0]: Muutsin 1 artikli sisutüübi %old-type-st %type-ks.
et[1]: Muutsin @count artiklit sisutüübi %old-type-st %type-ks.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
et: Kas soovid kindlasti uuesti ehitada selle saidi sisu õigused?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
et: See tegevus ehitab uuesti kogu saidi sisu õigused ja võib olla väga pikk protsess. Seda tegevust pole võimalik taastada.

en: language
et: keel

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
et: Redaktsioon %revision-date @type %title on kustutatud.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
et: Sisu ligipääsu õigused tuleb taastada.

en: Rebuilding content access permissions
et: Sisu ligipääsu õiguste taastamine

en: Content permissions have been rebuilt.
et: Sisu õigused on uuendatud.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
et: Sisu vaatamise õiguseid ei uuendatud õigesti.

en: Add content type
et: Lisa sisu tüüp

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: The alias %alias is already in use in this language.
et: Alias %alias on selles keeles olemas.

en: The alias has been saved.
et: Alias on salvestatud.

en: Filter aliases
et: Filtreeri aliasi

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
et: Sisesta viide, millele soovid aliast luua.

en: URL aliases
et: Viite aliased

en: Add alias
et: Lisa alias

en: Indexing throttle
et: Indekseerimise kiirus

en: Number of items to index per cron run
et: Indekseeritavate elementide arv <i>Cron</i>'i hooldustöö kohta

en: Indexing settings
et: Indekseermise sätted

en: Minimum word length to index
et: Minimaalne sõna pikkus indekseerimisel

en: Simple CJK handling
et: Lihtne HJK

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
et: Kas kasutada lihtsat hiina/jaapani/korea kattuvate jadade märgisüsteemi. Lülita välja, kui tahad kasutada selle asemel välist eeltöötlejat. Ei mõjuta teisi keeli.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Top search phrases
et: Enim otsitud fraasid

en: View most popular search phrases.
et: Kõige populaarsemad otsingufraasid.

en: Content viewing counter settings
et: Sisu vaatamise loendur

en: Count content views
et: Sisu vaatamiste koguarv

en: Increment a counter each time content is viewed.
et: Loendurit suurendatakse iga kord, kui sisu vaadatakse.

en: Popular content
et: Populaarsed lehed

en: How many content items to display in "all time" list.
et: Kui mitu objekti kuvada "kokku vaadatud" nimekirjas.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
et: Kui mitu sisuelementi näidata "viimati vaadatud" nimekirjas.

en: Today's:
et: Tänased:

en: All time:
et: Kokku:

en: Last viewed:
et: Viimati vaadatud:

en: User pictures in posts
et: Postituse juures on kasutaja pilt

en: User pictures in comments
et: Kommentaari juures on kasutaja pilt

en: Shortcut icon
et: Otsetee ikoon

en: Upload logo image
et: Laadi logopilt üles

en: Shortcut icon settings
et: Otsetee ikooni sätted

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma otsetee ikoon üles laadida.

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
et: Käesolevad moodulid eemaldatakse täielikult sinu saidilt ja  <em>kogu nende moodulitega seotud info kaob</em>!

en: Confirm uninstall
et: Lõpeta deinstalleerimine

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
et: Soovid ülalnimetatu eemaldamist jätkata?

en: No modules selected.
et: Mooduleid ei ole valitud.

en: The selected modules have been uninstalled.
et: Valitud moodulid on eemaldatud.

en: Default 403 (access denied) page
et: Vaikimisi 403 (ligipääs keelatud) leht

en: Default 404 (not found) page
et: Vaikimisi 404 (lehte ei leitud) leht

en: Caches cleared.
et: Kõik andmed vahemälust on kustutatud.

en: Select an image processing toolkit
et: Vali piltide pakkimise tööriist

en: Feed content
et: Voo sisu

en: Titles plus teaser
et: Pealkirjad ja juhtlõik

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
et: Andmevoo sisu kuvamise vaikimisi seadistus (globaalne).

en: Cron ran successfully.
et: Cron'i töö lõppes edukalt.

en: Cron run failed.
et: Cron'i töö ebaõnnestus.

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
et: See leht näitab iga mooduli kohta saada olevaid administreerimistoiminguid.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
et: <em>Süsteemimootor Drupal</em> plokk sisaldab linki, mis suunab Drupali projekti kodulehele. Lingi paigutamiseks ei ole mingit kohustust, kuid sellega saab näidata oma toetust Drupali projektile.

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Compact mode
et: Kompaktne esitus

en: Image toolkit
et: Pilditöötluse tööriist

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
et: Pilditöötlusvahendi valimine, kui paigaldatud on teisi tööriistakomplekte.

en: RSS publishing
et: RSS-voo avaldamine

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: -1 (Unlimited)
et: -1 (Piiramatu)

en: PHP memory limit
et: PHP mälupiirang

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
et: Peaksid suurendama PHP mälukasutuse piirangu %memory_minimum_limit-ni et vältida vigu paigalduse ajal.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
et: Peaksid suurendama PHP mälukasutuspiirangu %memory_minimum_limit-ni, et vältida probleeme uuendamise käigus.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
et: Sõltuvalt lehe seadistustest võib Drupal toimida %memory_limit PHP mälupiiranguga. Siiski on soovitatav PHP mälupiiranguks seada %memory_minimum_limit või enam, eriti kui leht kasutab lisamooduleid.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
et: Suurenda mälupiirangut muutes memory_limit parameetrit failis %configuration-file ning taaskäivita pärast seda oma veebiserver (või võta ühendust oma süsteemi administraatori või teenusepakkujaga).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
et: PHP mälupiirangu suurendamiseks võta ühendust oma süsteemi administraatori või teenusepakkujaga.

en: Not protected
et: Kaitsmata

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
et: Fail %file ei ole muudatuste eest kaitstud ning kätkeb turvariski. Pead muutma faili kirjutamatuks.

en: Cron has not run recently.
et: Cron ei ole hiljuti käivitunud.

en: Cron maintenance tasks
et: Cron'i hooldustööd

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: Writable (<em>public</em> download method)
et: Kirjutatav (<em>avalik</em> allalaadimisviis)

en: Writable (<em>private</em> download method)
et: Kirjutatav (<em>privaatne</em> allalaadimine)

en: Database updates
et: Andmebaasi uuendused

en: Access to update.php
et: Ligipääs update.php-le

en: Reset to alphabetical
et: Taasta tähestikuline järjekord

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
et: Terminid on kuvatud tõusvas järjekorras kaalu järgi.

en: Weight value must be numeric.
et: Kaalu väärtus peab olema arv.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
et: Kas oled kindel, et soovid taastada %title sõnaraamatus tähestikulise järjekorra?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
et: Sõnastiku taastamine tunnistab kõlbmatuks kõik kohaldatud järjestused ja sorteerib elemente tähestikulises järjekorras.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
et: Taasta %name sõnastiku tähestikuline kord.

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: This translation needs to be updated
et: See tõlge vajab uuendust

en: Unknown release date
et: Tundmatu väljalaske kuupäev

en: Last checked: @time ago
et: Viimati kontrolliti: @time tagasi

en: Last checked: never
et: Viimati kontrollitud: mitte kunagi

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
et: Vali, kui sageli peaks automaatselt paigaldatud moodulite ja kujunduste uuendusi kontrollima.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
et: Sellelt lehelt leiad informatsiooni paigaldatud moodulite ja kujunduste uuenduste kohta. NB! Iga moodul või kujundus on osa "projektist", millel võib olla sama või erinev nimi ning võib endas sisaldada mitmeid mooduleid või kujundusi.

en: Module and theme update status
et: Mooduli ja teema uuendamise olek

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
et: Turvauuendused on saadaval ühele või enamale moodulile või kujundusele. Et kindlustada serveri turvalisus, peaksid uuendama koheselt!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
et: Uuendused on saadaval ühele või enamale moodulile või kujundusele. Et tagada oma saidi funktsionaalsus, uuenda esimesel võimalusel.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
et: Paigaldatud moodulite ja kujundusmallide jaoks saadaolevate uuenduste raport.

en: You must enter a username.
et: Sa pead sisestama kasutajanime.

en: The username cannot begin with a space.
et: Kasutajanimi ei tohi alata tühikuga.

en: The username cannot end with a space.
et: Kasutajanimi ei tohi lõppeda tühikuga.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
et: Kasutajanimi ei tohi sisaldada mitut järjestikust tühikut.

en: The username contains an illegal character.
et: Kasutajanimi sisaldab lubamatut tähemärki.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
et: Kasutajanimi %name on liiga pikk: selle pikkus peab olema %max märki või lühem.

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: Unblock the selected users
et: Eemalda valitud kasutajate blokeering

en: Block the selected users
et: Blokeeri valitud kasutajad

en: Deleted user: %name %email.
et: Kustutatud kasutaja: %name %email.

en: Edit role
et: Rolli muutmine

en: Language list
et: Keelte loetelu

en: File extension
et: Faililaiend

en: wide
et: lai

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: Path settings
et: Aadressi seaded

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: URL to file
et: Failile viitav URL

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
et: Tekkis viga. Üles laetav fail ületab tõenäoliselt maksimaalset faili suurust (@size) mida server toetab.

en: Starting upload...
et: Üleslaadimise alustamine...

en: Uploading... (@current of @total)
et: Üleslaadimine... (@current / @total)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
et: Aktiveeritud (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
et: Üleslaadimise edenemine

en: Preferred language
et: Eelistatud keel

en: Number field
et: Numbriväli

en: Styles
et: Stiilid

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: Page count
et: Lehtede arv

en: The size of the file in bytes.
et: Faili suurus baitides.

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Thresholds
et: Läved

en: All messages
et: Kõik teated

en: Serialized
et: Serialiseeritud

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: Text format
et: Tekstivorming

en: No new posts
et: Uued postitused puuduvad

en: Sticky topic
et: Kleebisteema

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: The name of the term.
et: Termi nimi.

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Allow settings
et: Luba seaded

en: Title override
et: Pealkirja üle kirjutamine

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Views Block
et: Vaate plokk

en: Show description
et: Näita kirjeldust

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Content Translation
et: Sisu tõlkimine

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Format string
et: Vormingu sõne

en: Add format
et: Lisa vorming

en: Delete date format
et: Kustuta kuupäevaformaat

en: Content type name
et: Sisutüübi nimi

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Author name
et: Autori nimi

en: Check settings
et: Kontrolli seadeid

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: Add new field: you need to provide a label.
et: Uue välja lisamine: pead määrama pealkirja.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
et: Väli %field on lukus ning seda pole võimalik muuta.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: Field formatter
et: Välja vormindaja

en: (first item is 0)
et: (esimene element on 0)

en: (start from last values)
et: (alusta viimastest väärtustest)

en: Regional settings
et: Regionaalseaded

en: Content moderation
et: Sisu modereerimine

en: Unsigned
et: Märgita

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: The weight of this term in relation to other terms.
et: Selle termini kaal on seotud teiste terminitega.

en: Help text to display for the vocabulary.
et: Sõnastiku abi tekst.

en: Whether or not related terms are enabled within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
et: Kas sõnastikus on lubatud seosed terminite vahel. (0 = keelatud, 1 = lubatud)

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
et: Sõnastiku hierarhia tüüp. (0 = keelatud, 1 = ühene, 2 = mitmele)

en: Whether or not multiple terms from this vocabulary may be assigned to a node. (0 = disabled, 1 = enabled)
et: Kas postitusele saab määrata mitu terminit. (0 = keelatud, 1 = lubatud)

en: Whether or not terms are required for nodes using this vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
et: Kas postitustele, mis kasutavad seda sõnastikku, on kohustuslik määrata mõni termin. (0 = ei, 1 = jah)

en: Whether or not free tagging is enabled for the vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
et: Kas sõnastiku vaba tagimine on lubatud. (0 = ei, 1 = jah)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
et: Selle sõnastiku kaal teiste suhtes.

en: Views settings
et: Vaate seaded

en: Rotate
et: Pööra

en: Relative date
et: Suhteline kuupäev

en: Remove selected
et: Eemalda valitud

en: Facility
et: Vahend

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Show links
et: Näita linke

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Limited
et: Piiratud

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en:  minutes
et:  minutit

en: Definitions
et: Definitsioonid

en: URL of the origin of the event.
et: Sündmuse originaal-URL.

en: Referer
et: Viitaja

en: Hostname of the user who triggered the event.
et: Sündmuse põhjustanud kasutaja arvuti hostinimi.

en: Database is encoded in UTF-8
et: Andmebaasi kodeering on UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
et: Drupal ei suutnud tuvastada andmebaasi kooditabelit, kasutatakse UTF-8 kodeeringut.

en: PostgreSQL has initialized itself.
et: PostgreSQL on lähtestatud.

en: Structure
et: Struktuur

en: Workflows
et: Töövood

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Search block
et: Otsingu plokk

en: Node status
et: Sisuelemendi staatus

en: Edit style
et: Muuda stiili

en: All content
et: Kõik sisu

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Machine name:
et: Masinloetav nimi:

en: Content statistics
et: Sisu statistika

en: Translation files
et: Tõlkefailid

en: Upgrade
et: Uuenda

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Filter format
et: Filtri formaat

en: Pager type
et: Pageri tüüp

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
et: Lingi target väärtus _blank, _parent või iframe-i nimi. Seda välja kasutatakse harva.

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend

en: Count the number 0 as empty
et: Loe number 0 tühjaks vastuseks

en: Hide if empty
et: Peida kui tühi

en: Starting value
et: Algväärtus

en: Specify the number the counter should start at.
et: Määra, mis numbrist loendur peaks algama

en: Does not start with
et: Ei alga

en: not_begins
et: ei_alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: not_ends
et: ei lõppe

en: The view %name has been saved.
et: Vaade %name on salvestatud.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
et: Kommenteerija e-posti aadress. Registreeritud kasutaja puhul on see tühi.

en: The taxonomy term ID for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud ID.

en: The taxonomy term name for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud nimi.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
et: Sõnaraamatu nimi kuhu see term kuulub.

en: The name of the role.
et: Rolli nimi.

en: Hide empty fields
et: Peida tühjad väljad

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
et: Ära kuva tühjasid väljasid ega tühjade väljade silte ja märgistust.

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Language select
et: Keelevalik

en: Site email address
et: Saidi e-posti aadress

en: Administer forums
et: Administreeri foorumeid

en: This identifier is used by another handler.
et: See identifikaator on juba kasutusel teise handleri poolt.

en: Length is shorter than
et: Pikkus on lühem kui

en: shorter than
et: lühem kui

en: Length is longer than
et: Pikkus on pikem kui

en: longer than
et: pikem kui

en: SQL Query
et: SQL päring

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
et: Päring genereeritakse ning käivitatakse Drupal andmebaasi API abil.

en: Exposed form
et: Avaldatud vorm

en: Cancel account
et: Konto kustutamine

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Maximum number of characters
et: Maksimaalne tähemärkide arv

en: Current Theme
et: Praegune kujundusmall

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Base table
et: Baastabel

en: Administrator role
et: Administraatori roll

en: Inherit pager
et: Päri pager

en: Render pager
et: Kuva lehekülgede loendit

en: Render
et: Renderdatud

en: Image scale
et: Pildi skaleerimine

en: No revision
et: Redaktsioonid puuduvad

en: Requires a title
et: Vajab pealkirja

en: Filter value
et: Filtri väärtus

en: Entities
et: Olemid

en: Private files
et: Privaatsed failid

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Book ID
et: Raamatu ID

en: The unique ID of the comment.
et: Kommentaari unikaalne ID.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
et: Arvuti IP-aadress, millelt kommentaar sisestati.

en: The email address left by the comment author.
et: Kommenteerija lisatud e-posti aadress.

en: The home page URL left by the comment author.
et: Kommenteerija poolt sisestatud kodulehe URL.

en: The formatted content of the comment itself.
et: Kommentaari sisu vormindatud kujul.

en: The URL of the comment.
et: Kommentaari URL.

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: The URL of the comment's edit page.
et: Kommentaari muutmise lehe URL.

en: The date the comment was posted.
et: Kommentaari lisamise kuupäev.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
et: Kommentaari vanem juhul, kui kasutatakse kommentaari lõimesid.

en: New comment count
et: Uute kommentaaride hulk

en: The unique ID of the node's latest revision.
et: Postituse viimase redaktsiooni unikaalne ID.

en: The human-readable name of the node type.
et: Postituse tüübi inimloetav nimetus.

en: The URL of the node.
et: Postituse URL.

en: The URL of the node's edit page.
et: Postituse muutmisvaate URL.

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.

en: The number of visitors who have read the node.
et: Külastajate arv, kes on postitust lugenud.

en: The number of visitors who have read the node today.
et: Külastajate arv, kes on postitust täna lugenud.

en: Last view
et: Viimane vaatamine

en: The date on which a visitor last read the node.
et: Kuupäev, millal külastaja antud sisuelementi viimati luges.

en: The slogan of the site.
et: Saidi hüüdlause.

en: The administrative email address for the site.
et: Saidi administraatori e-posti aadress.

en: Login page
et: Sisselogimise lehekülg

en: The URL of the site's login page.
et: Sisselogimislehe URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili unikaalne ID.

en: The name of the file on disk.
et: Faili nimi kettal.

en: The web-accessible URL for the file.
et: Üle veebist avatav faili URL.

en: The date the file was most recently changed.
et: Faili viimase uuendamies kuupäev.

en: The user who originally uploaded the file.
et: Kasutaja, kes faili algselt üles laadis.

en: The unique ID of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termi unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini nimetus.

en: The optional description of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini valikuline kirjeldus.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
et: Selle terminiga seostatud postituste arv.

en: The URL of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
et: Sõnastik, kuhu taksonoomia termin kuulub.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
et: Taksonoomia termini vanemtermin, kui see eksisteerib.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku nimetus.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: The number of nodes tagged with terms belonging to the taxonomy vocabulary.
et: Postituste hulk, mis on seostatud sellesse sõnastikku kuuluvate terminitega.

en: Term count
et: Terminite hulk

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastikku kuuluvate terminite hulk.

en: The unique ID of the user account.
et: Kasutajakonto unikaalne ID.

en: The login name of the user account.
et: Kasutajakonto sisselogimisnimi.

en: The email address of the user account.
et: Kasutajakonto e-post.

en: The URL of the account profile page.
et: Konto profiili URL.

en: The date the user last logged in to the site.
et: Kuupäev, millal kasutaja lehele viimati sisse logis.

en: The date the user account was created.
et: Kuupäev, millal kasutajakonto loodi.

en: Review log
et: Vaata logi

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Sender email
et: Saatja e-post

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Time zone settings
et: Ajavööndi seaded

en: Total rows
et: Kogu ridade arv

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Content Moderation
et: Sisu modereerimine

en: You are not allowed to access this page.
et: Juurdepääsuõigused puuduvad.

en: Authorize file system changes
et: Failisüsteemi muutuste autoriseerimine

en: It appears you have reached this page in error.
et: Tundub, et sattusid sellele lehele ekslikult.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
et: Cron ei saanud käivituda, kuna kasutati valet võtit.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
et: Cron'i ei käivitatud, kuna leht on hooldusrežiimis.

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
et: Sinu failis %settings_file on seadistatud @drupal kasutama %driver serverit, kuid praegune PHP paigaldus ei toeta seda liiki andmebaasi.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
et: Paigaldusprofiile ei suudetud leida. Paigaldusprofiil määrab, millised moodulid lubada ning mil viisil paigaldada andmebaas. Paigalduse jätkamiseks on vajalik vähemalt üks profiil.

en: Congratulations, you installed @drupal!
et: Palju õnne, @drupal on nüüd paigaldatud!

en: Settings file
et: Seadefail

en: Site maintenance account
et: Lehe hoolduskonto

en: No pending updates.
et: Ootel uuendusi ei ole.

en: 1 pending update | @count pending updates
et[0]: 1 uuendus on ootel
et[1]: @count uuendust on ootel

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
et: Ei ole võimalik jätkata kuna puudub meetod faili ülekandeks.

en: To continue, provide your server connection details
et: Jätkamiseks täida andmed serveriga ühendumiseks

en: Connection method
et: Ühendusviis

en: Enter connection settings
et: Sisesta ühendusseaded

en: @backend connection settings
et: @backend ühendusseaded

en: Change connection type
et: Muuda ühendusviisi

en: No active batch.
et: Puudub aktiivne töötluspakett.

en: Site under maintenance
et: Leht on hooldamisel

en: Completed @current of @total.
et: Lõpetatud @current / @total-st.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
et: Ülesannete käivitamine andmebaasiserveris nurjus. Ülesannet %task ei leitud.

en: Required modules
et: Vajalikud moodulid

en: Required modules not found.
et: Vajalikke mooduleid ei leitud.

en: %module module uninstalled.
et: Eemaldati moodul %module.

en: No strings available.
et: Ühtegi sõnet pole saadaval.

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
et: JavaScripti tõlkefail %file oli kadunud.

en: Operating in maintenance mode.
et: Leht on hetkel hooldusrežiimil.

en: Status message
et: Olekuteade

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
et: Kataloogi %directory ei õnnestunud luua järgmisel põhjusel: %reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
et: Esines AJAX HTTP viga.

en: HTTP Result Code: !status
et: HTTP kood: !status

en: StatusText: !statusText
et: Staatus: !statusText

en: ResponseText: !responseText
et: VastusTekst: !responseText

en: ReadyState: !readyState
et: ValmisOlek: !readyState

en: Configuring cron
et: Cron'i seadistamine

en: Controlling visibility
et: Nähtavuse seadistamine

en: Demonstrate block regions (@theme)
et: Demonstreeri ploki regioone (@theme)

en: Administer blocks
et: Plokkide haldamine

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: The block cannot be placed in this region.
et: Plokki ei ole võimalik sellesse regiooni paigutada.

en: No books available.
et: Raamatud puuduvad.

en: Content types allowed in book outlines
et: Raamatutes kasutada lubatud sisutüübid

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
et: Kasutajad, kellel on %outline-perm ligipääsuõigus, saavad lisada kõiki sisutüüpe.

en: Administer book outlines
et: Raamatu struktuuri haldamine

en: Adding and managing book content
et: Raamatu sisu lisamine ja haldamine

en: Printing books
et: Raamatute printimine

en: Create new books
et: Loo uusi raamatuid

en: View printer-friendly books
et: Vaata printerisõbralikke raamatuid

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
et: Raamatu lehekülge koos alamlehtedega vaadeldakse printimise lihtsustamiseks ühe dokumendina. Võib mõjutada lehe jõudlust.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
et: Võimaldab kasutajatel loodavat sisu struktureerida.

en: Select one or more comments to perform the update on.
et: Vali üks või rohkem kommentaari, millele uuendamist rakendada.

en: Deleted comment @cid and its replies.
et: Kustutati kommentaar @cid ning temale sisestatud vastused.

en: Comment approved.
et: Kommentaar on vastu võetud.

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Unapproved comments (@count)
et: Heakskiiduta kommentaarid (@count)

en: Administer comments and comment settings
et: Kommentaaride ja kommenteerimise sätete haldus

en: Edit own comments
et: Enda kommentaaride muutmine

en: Threading
et: Lõimimine

en: Show comment replies in a threaded list.
et: Kommentaaride vastuseid näidatakse lõimedena.

en: Allow comment title
et: Luba kommentaarile pealkirja lisamine

en: Show reply form on the same page as comments
et: Vastamise vormi kuvatakse kommentaaridega samal lehel

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
et: "Kommentaaride postitamise" õigusega kasutajad võivad kommenteerida.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
et: Kasutajad ei saa uusi kommentaare lisada, kuid olemasolevaid kommentaare kuvatakse.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
et: Sinu kommentaar on edastatud administraatoritele üle vaatamiseks ning avaldatakse pärast heakskiitu.

en: Your comment has been posted.
et: Sinu kommentaar on avaldatud.

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
et: Kommentaar määratakse mitteavaldatuks, kui see sisaldab ühtegi ülalloetletud fraasidest. Fraasid on tõstutundlikud, komadega eraldatud. Näide: naljakas, benžihüpe, "Kompanii, Inc."

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
et: Loenda ja muuda saidi kommentaare ja heakskiidu järjekorda.

en: Unapproved comments
et: Heakskiitmata kommentaarid

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
et: Ei ole võimalik saata rohkem kui %limit sõnumit @interval jooksul. Proovi hiljem uuesti.

en: Contact @username
et: Kontakteeru kasutajaga @username

en: Administer contact forms and contact form settings
et: Kontaktivormide ja nende sätete haldamine

en: Use the site-wide contact form
et: Üldise kontaktivormi kasutamine

en: Use users' personal contact forms
et: Kasutaja isikliku kontaktvormi kasutamine

en: Changing this setting will not affect existing users.
et: Selle seade muutmine ei mõjuta olemasolevaid kasutajaid.

en: Displaying contextual links
et: Näita kontekstipõhiseid linke

en: Use contextual links
et: Kontekstipõhiste linkide kasutamine

en: Contextual links
et: Kontekstipõhised lingid

en: Database log cleared.
et: Andmebaasilogi on tühjendatud.

en: Monitoring your site
et: Lehe monitooring

en: Debugging site problems
et: Lehe probleemide tuvastamine

en: List (text)
et: Loend (tekst)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
et: Pealkirjades lubatud HTML sildid: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
et: Selle välja väärtus on määratud funktsiooniga %function, väärtust ei ole võimalik muuta.

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: iga võtmeväärtus peab olema täisarv või reaalarv.

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
et: Lubatud väärtuse nimekiri: iga võti peab olema kuni 255 märgi pikkune sõne.

en: Allowed values list: keys must be integers.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: võtmed peavad olema täisarvud.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
et: Määra väärtusele eesliide, näiteks '$' või '&euro;'. Jäta tühjaks, kui pole vaja. Eralda ainsus ja mitus vormid püstkriipsuga (nael|naela).

en: Summary input
et: Kokkuvõtte sisestus

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
et: See võimalus lubab autoritel sisestada eraldi kokkuvõtet, mida näidatakse automaatselt lühendatud teksti asemel kohtades, kus on kasutusel "Kokkuvõte või lühendatud" kuvarežiim.

en: Summary or trimmed
et: Kokkuvõte või kärbitud

en: Text area with a summary
et: Tekstiala koos kokkuvõttega

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
et: Jäta tühjaks, et kokkuvõttena kasutada täispika teksti algust.

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: Edit field settings.
et: Muuda välja seadeid.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
et: Välja %label uuendamine ebaõnnestus veaga: %message.

en: Required field
et: Kohustuslik väli

en: The default value for this field, used when creating new content.
et: Välja vaikimisi väärtus, mida kasutatakse sisu loomisel.

en: Saved %label configuration.
et: %label seadistus salvestatud.

en: This list shows all fields currently in use for easy reference.
et: Allolev nimekiri sisaldab kõiki kasutuselolevaid välju.

en: Field list
et: Väljade nimekiri

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Enable <em>Display</em> field
et: Luba <em>Ekraan</em> väli

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
et: Kuvamise valik võimaldab kasutajatel määrata, kas faili näidatakse sisu vaatamisel.

en: Files displayed by default
et: Vaikimisi kuvatud failid

en: This setting only has an effect if the display option is enabled.
et: See valik omab mõju vaid siis, kui ekraani valik on lubatud.

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.

en: Enable <em>Description</em> field
et: Aktiveeri <em>Kirjelduse</em> väli

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
et: Kirjelduse väli võimaldab kasutajatel sisestada kirjelduse üleslaaditava faili kohta.

en: Generic file
et: Tavaline fail

en: Table of files
et: Failide tabel

en: Add a new file
et: Lisa uus fail

en: Include file in display
et: Kaasa fail ekraanile

en: The description may be used as the label of the link to the file.
et: Kirjeldust saab kasutada failile viitava lingi märgendina.

en: All roles may use this format
et: Kõik kasutajarollid võivad seda vormingut kasutada

en: The text format ordering has been saved.
et: Tekstivormingute järjestus on salvestatud.

en: Add text format
et: Lisa tekstivorming

en: Filter processing order
et: Failide töötlemise järjekord

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
et: Tekstiformaatide nimed peavad olema unikaalsed. Formaat nimega %name eksisteerib juba.

en: Added text format %format.
et: Lisati tekstiformaat %format.

en: The text format %format has been updated.
et: Tekstiformaat %format on uuendatud.

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: Choosing a text format
et: Tekstiformaadi valimine

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
et: Hoiatus: see õigus mõjutab lehe turvalisust sõltuvalt sellest, kuidas tekstivorming on seadistatud.

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
et: Reavahetused teisendatakse HTMLi (nt <code>&lt;br&gt;</code> ja <code>&lt;p&gt;</code>)

en: Convert URLs into links
et: Muuda URL-id linkideks

en: Correct faulty and chopped off HTML
et: Paranda vigane ja poolik HTML

en: Display any HTML as plain text
et: Kuva mistahes HTML koodi tavatekstina

en: Display basic HTML help in long filter tips
et: Kuva tüüpilist HTML abi filtri abitekstides

en: Add rel="nofollow" to all links
et: Lisa rel="nofollow" kõikidele linkidele

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
et: Enamikku ebatavalisi tähemärke võib ilma probleemideta otse sisestada.

en: No HTML tags allowed.
et: HTML elemendid keelatud.

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
et: Vastuste arv, mille korral loetakse teema "kuumaks".

en: Starting a discussion
et: Vestluse alustamine

en: Moving forum topics
et: Foorumiteemade liigutamine

en: Locking and disabling comments
et: Kommentaaride lukustamine ning keelamine

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
et: Foorumid sisaldavad foorumi teemasid. Kasuta konteinereid seonduvate foorumite grupeerimiseks.

en: Use containers to group related forums.
et: Kasuta konteinereid seotud foorumite grupeerimiseks.

en: A forum holds related forum topics.
et: Foorm sisaldab üksteisega seotud teemasid.

en: Add new @node_type
et: Lisa uus @node_type

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
et: Kirje %forum on foorumi konteiner, mitte foorum. Vali selle asemel alt mõni foorum.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
et: Foorumi teema alustab foormis uue arutluse lõime.

en: Control forum hierarchy settings.
et: Foorumi hierarhiasätete muutmine.

en: Forum navigation vocabulary
et: Foorumi navigeerimise sõnastik

en: Provides discussion forums.
et: Võimaldab arutelufoorumite kasutamist.

en: Follow these steps to set up and start using your website:
et: Oma veebilehe seadistamiseks ja kasutamiseks järgi neid lihtsaid samme:

en: Image style name
et: Pildistiili nimetus

en: Select a new effect
et: Vali uus efekt

en: Select an effect to add.
et: Vali lisatav efekt.

en: The image effect was successfully applied.
et: Pildiefekti rakendamine õnnestus.

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: Create new style
et: Lisa uus stiil

en: Style %name was created.
et: Loodi stiil nimega %name.

en: Replacement style
et: Asendusstiil

en: Optionally select a style before deleting %style
et: Vajadusel vali stiil enne %style kustutamist

en: Update effect
et: Uuenda efekti

en: Add effect
et: Lisa efekt

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada efekti @effect stiilist %style?

en: The image effect %name has been deleted.
et: Pildiefekt %name on kustutatud.

en: Width and height can not both be blank.
et: Pikkus ja laius ei saa olla mõlemad tühjad.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
et: Pildi osa, mis säilitatakse mõõtude muutmisel.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
et: Selle stiiliga ei ole hetkel seotud ühtegi efekti. Lisa sobiv efekt tehes valik allpool.

en: view actual size
et: kuva tegelikus suuruses

en: Sample original image
et: Algse pildi näidis

en: Sample modified image
et: Muudetud pildi näidis

en: Scale and crop
et: Skaleeri ja lõika

en: Desaturate
et: Muuda mustvalgeks

en: Desaturate converts an image to grayscale.
et: Värvide eemaldamine konverteerib pildi mustvalgeks.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
et: Kui ühtegi pilti üles ei laadita, siis kuvatakse seda pilti.

en: Enable <em>Alt</em> field
et: Aktiveeri <em>Alt</em> väli

en: Enable <em>Title</em> field
et: Aktiveeri <em>Title</em> väli

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
et: Tiitli atribuuti kasutatakse vihjena, kui hiir asub pildi kohal.

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: no preview
et: eelvaade puudub

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: Administer image styles
et: Pildistiilide administreerimine

en: No defined styles
et: Ühtegi stiili ei ole defineeritud

en: Error generating image.
et: Viga pildi genereerimisel.

en: Failed to create style directory: %directory
et: Stiilide kataloogi %directory loomine ebaõnnestus.

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
et: Piltide kuvamise stiilide seadistamine, kasutatakse mõõtmete muutmiseks ja piltide kohendamiseks.

en: Edit image effect
et: Muuda pildi efekti

en: Delete image effect
et: Kustuta pildi efekt

en: Add image effect
et: Lisa pildi efekt

en: Detection method
et: Tuvastusviis

en: Part of the URL that determines language
et: URLi osa, mis määrab keele

en: Request/session parameter
et: Päringu/sessiooni parameeter

en: Filter translatable strings
et: Tõlgitavate sõnede filter

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Administer languages
et: Halda keeli

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
et: Sisu keele tuvastamise järjekord. Kui tuvastatud sisu on saadaval tuvastatud keeles, kuvatakse see.

en: Follow the user's language preference.
et: Järgi kasutaja keele-eelistust.

en: Language switcher (@type)
et: Keele vahetaja (@type)

en: Detection and selection
et: Tuvastamine ja valimine

en: URL language detection configuration
et: URL põhise keeletuvastamise seadistus

en: Session language detection configuration
et: Sessioonipõhise keeletuvastuse seadistus

[ctx: Long month name]
en: January
et: jaanuar

[ctx: Long month name]
en: February
et: veebruar

[ctx: Long month name]
en: March
et: märts

[ctx: Long month name]
en: April
et: aprill

[ctx: Long month name]
en: May
et: Mai

[ctx: Long month name]
en: June
et: juuni

[ctx: Long month name]
en: July
et: juuli

[ctx: Long month name]
en: August
et: august

[ctx: Long month name]
en: September
et: september

[ctx: Long month name]
en: October
et: oktoober

[ctx: Long month name]
en: November
et: november

[ctx: Long month name]
en: December
et: detsember

en: The text to be used for this link in the menu.
et: Menüüs kuvatav nimetus sellele viitele.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
et: Menüülinke, mis ei ole aktiivsed, ei näidata välja üheski menüüs.

en: Show as expanded
et: Näita avatuna

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
et: Kui on valitud ning menüülink sisaldab alamelemente, siis näidatakse seda menüülinki alati avatuna.

en: Parent link
et: Vanemlink

en: The menu link %title has been deleted.
et: Menüülink %title on kustutatud.

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
et: Kas oled kindel, et soovid taastada menüülingi %item algväärtused?

en: The menu link was reset to its default settings.
et: Menüülingi algväärtused on taastatud.

en: Deleted custom menu %title and all its menu links.
et: Kustutati menüü %title and kõik selle menüülingid.

en: Managing menus
et: Menüüde haldus

en: Displaying menus
et: Menüüde kuvamine

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Available menus
et: Kasutuselolevad menüüd

en: Edit menu link
et: Muuda menüülinki

en: Reset menu link
et: Taasta menüülingi algolek

en: Delete menu link
et: Kustuta menüülink

en: Preview before submitting
et: Kuva eelvade enne salvestamist

en: Author username and publish date will be displayed.
et: Kuvatakse autori kasutajanimi ning avaldamise kuupäev.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Promote selected content to front page
et: Määra valitud sisu avalehele

en: Demote selected content from front page
et: Eemalda valitud sisu avalehelt

en: Make selected content sticky
et: Muuda valitud sisu kleepuvaks

en: Make selected content not sticky
et: Muuda valitud sisu mittekleepuvaks

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: The unique ID of the content item, or "node".
et: Postituse unikaalne ID või "node".

en: The main body text of the node.
et: Postituse sisutekst.

en: The summary of the node's main body text.
et: Postituse sisuteksti kokkuvõte.

en: Creating content
et: Sisu loomine

en: Creating custom content types
et: Täiendavate sisutüüpide loomine

en: Administering content
et: Sisu administreerimine

en: Creating revisions
et: Versioonide loomine

en: The Node module also enables you to create multiple versions of any content, and revert to older versions using the <em>Revision information</em> settings.
et: Node moodul võimaldab ka luua mitmeid versioone sisu elemendist ning minna tagasi varasema versiooni juurde kasutades <em>Redaktsiooni informatsiooni</em> sätteid.

en: User permissions
et: Kasutajaõigused

en: Individual content types can have different fields, behaviors, and permissions assigned to them.
et: Erinevatel sisutüüpidel saavad olla erinevad väljad, käitumised ning õigused.

en: Here, you can define which fields are shown and hidden when %type content is displayed in each view mode, and define how the fields are displayed in each view mode.
et: Siin saab määrata, mis väljad kuvatakse või peidetakse %type sisu kuvamisel igas kuvarežiimis ning seadistada nende väljundit igas režiimis.

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Administer content types
et: Sisutüüpide administreerimine

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: View published content
et: Kuva avaldatud sisu

en: Bypass content access control
et: Sisu liigipääsureeglitest möödahiilimine

en: View own unpublished content
et: Oma avaldamata sisu vaatamine

en: Content is sticky at top of lists
et: Sisu hoitakse nimekirjade tipus

en: Content is promoted to the front page
et: Sisu on edastatud avalehele

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Change the author of content
et: Sissekande autori muutmine

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Unpublish content containing keyword(s)
et: Teatud sõnu sisaldava sisu mitteavaldamine

en: Node Access Permissions
et: Postituse ligipääsuõigused

en: One permission in use | @count permissions in use
et[0]: Üks õigus on kasutusel
et[1]: @count õigust on kasutusel

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Don't display post information
et: Ära kuva infot sissekande kohta

en: Creating aliases
et: Aliaste loomine

en: Managing aliases
et: Aliaste haldamine

en: An alias defines a different name for an existing URL path - for example, the alias 'about' for the URL path 'node/1'. A URL path can have multiple aliases.
et: Alias annab olemasolevale URL aadressile täiendava nime. Näiteks alias 'about' võib suunata aadressile 'node/1'. Ühele URL-ile võib luua mitu aliast.

en: Administer URL aliases
et: URL aliaste haldamine

en: Create and edit URL aliases
et: Lisa ja muuda URL aliasi.

en: Searched %type for %keys.
et: Sisutüübist %type otsiti %keys.

en: Administer search
et: Otsingu haldamine

en: Use search
et: Otsingu kasutamine

en: Use advanced search
et: Keerukama otsingu kasutamine

en: Choose a set of shortcuts to use
et: Kasutatavate otseteede kogu valimine

en: Choose a set of shortcuts for this user
et: Vali komplekt selle kasutaja jaoks

en: You are now using the %set_name shortcut set.
et: Sa kasutad nüüd otseviidete komplekti %set_name.

en: %user is now using the %set_name shortcut set.
et: Kasutaja %user kasutab nüüd otseviidete komplekti %set_name.

en: Change set
et: Muuda kogu

en: The shortcut set has been updated.
et: Otseviidete komplekt on uuendatud.

en: The name of the shortcut.
et: Otseviite nimetus.

en: The shortcut %link has been updated.
et: Otseviide %link on uuendatud.

en: Added a shortcut for %title.
et: %title jaoks lisati otseviide.

en: The shortcut %title has been deleted.
et: Otseviide %title on kustutatud.

en: Unable to add a shortcut for %title.
et: %title jaoks otseviite lisamine ebaõnnestus.

en: Adding and removing shortcuts
et: Otseviidete lisamine ning eemaldamine

en: Displaying shortcuts
et: Otseviidete kuvamine

en: Administer shortcuts
et: Otseteede haldamine

en: Add to %shortcut_set shortcuts
et: Lisa %shortcut_set otseteede juurde

en: Add to shortcuts
et: Lisa otseviidetesse

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
et: Eemalda otseviidete komplektist %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
et: Eemalda otseviidete hulgast

en: Edit shortcuts
et: Linkide muutmine

en: Add shortcut
et: Lisa otseviide

en: Displaying popular content
et: Populaarse sisu kuvamine

en: Page view counter
et: Lehevaatamiste loendur

en: Administer statistics
et: Statistika administreerimine

en: View content hits
et: Sisuvaatamiste jälgimine

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
et: Logimine UNIXi, Linuxi ja Mac OS X jaoks

en: Logging for Microsoft Windows
et: Logimine Microsoft Windowsile

en: Syslog facility
et: Syslogi vahend

en: default theme
et: vaikimisi teema

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
et: Vali "Vaikimisi teema", et alati kasutada veebisaidi põhiteemat.

en: Use the administration theme when editing or creating content
et: Kasuta administreerimisteemat sisu toimetamisel

en: The %theme theme was not found.
et: Teemat %theme ei leitud.

en: %theme is now the default theme.
et: %theme on nüüd vaikimisi teema.

en: User verification status in comments
et: Kasutaja tuvastamise tulemus kommentaarides

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
et: Need sätted on olemais ainult %engine teemamootoril tehtud teemade jaoks.

en: The custom logo path is invalid.
et: Sisestatud logo asukoht on vale.

en: The custom favicon path is invalid.
et: Sisestatud otsetee ikooni (favicon) asukoht on vale.

en: Would you like to continue with the above?
et: Kas sa soovid ülalnimetatuga jätkata?

en: Enter a valid IP address.
et: Sisesta kehtiv IP-aadress.

en: The IP address %ip was deleted.
et: IP-aadress %ip kustutati.

en: How this is used depends on your site's theme.
et: Kuidas seda lauset kasutatakse, sõltub kasutatavast teemast.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
et: Seda lehte näidatakse, kui soovitud leht on selle kasutaja jaoks keelatud. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "ligipääs keelatud" lehte.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
et: Seda lehte kuvatakse, kui mitte mingi sisu ei sobi küsitud dokumendina. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "lehekülge ei leitud" lehte.

en: Errors and warnings
et: Vead ja hoiatused

en: Clear all caches
et: Tühjenda kogu vahemälu

en: Bandwidth optimization
et: Võrguliikluse optimeerimine

en: Public file system path
et: Avalike failide asukoht süsteemis

en: Private file system path
et: Privaatsete failide asukoht süsteemis

en: Default download method
et: Vaikimisi allalaadimisviis

en: This setting is used as the preferred download method. The use of public files is more efficient, but does not provide any access control.
et: Seda sätet kasutatakse eelistatud allalaadimise meetodina. Avalike failide kasutamine on efektiivsem, kuid ei paku mingit kontrolli ligipääsu üle.

en: Time zones
et: Ajavööndid

en: Only applied if users may set their own time zone.
et: Kehtib ainult siis, kui kasutajatel on lubatud oma ajavööndit määrata.

en: Time zone for new users
et: Ajavöönd uutele kasutajatele

en: Put site into maintenance mode
et: Vii veebisait hooldusrežiimi

en: Displayed as %date
et: Kuvatakse kui %date

en: Save format
et: Salvestamise vorming

en: Custom date format updated.
et: Kohandatud kuupäeva vorming uuendatud.

en: Custom date format added.
et: Kohandatud kuupäeva vorming lisatud.

en: Available actions:
et: Saadaolevad toimingud:

en: Create an advanced action
et: Keerukama toimingu loomine

en: Deleted %ip
et: %ip on kustutatud.

en: Tokens related to times and dates.
et: Kella ja kuupäevaga seotud märgised.

en: Tokens related to uploaded files.
et: Üleslaetud failidega seotud märgised.

en: URL (brief)
et: URL (lühike)

en: The URL of the site's front page without the protocol.
et: Saidi avalehe URL ilma protokolli tähiseta.

en: Short format
et: Lühike vorming

en: Medium format
et: Keskmine vorming

en: Long format
et: Pikk vorming

en: Time-since
et: Aeg alates

en: Raw timestamp
et: Toorvormingus ajatempel

en: Managing modules
et: Moodulite haldamine

en: Managing themes
et: Kujundusmallide haldamine

en: Configuring basic site settings
et: Seadista lehe põhiseadeid

en: Configuring actions
et: Tegevuste seadistamine

en: Administer modules
et: Moodulite haldamine

en: Administer site configuration
et: Saidi konfiguratsiooni administreerimine

en: Administer themes
et: Teemade haldamine

en: Administer actions
et: Tegevuste haldamine

en: Use the site in maintenance mode
et: Lehe kasutamine hooldusrežiimis

en: View site reports
et: Saidi raportite kuvamine

en: Public files
et: Avalikud failid

en: Public local files served by the webserver.
et: Avalikke kohalikke faile serveerib veebiserver.

en: Private local files served by Drupal.
et: Drupali poolt jagatavad privaatsed failid.

en: Temporary files
et: Ajutised failid

en: Temporary local files for upload and previews.
et: Ajutised kohalikud failid üleslaadimisel ja eelvaadeteks.

en: Update modules
et: Uuenda mooduleid

en: Update themes
et: Uuenda teemasid

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
et: Sinu parool pole andmebaasi salvestatud, seda kasutatakse ainult ühenduse loomiseks.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
et: Ühendus luuakse sinu veebiserveri ja veebiserveri faile hostiva masina vahel. Suurel enamikul juhtudest on see sama masin ning õige on "localhost".

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
et: Vali soovitud kohalik ajavöönd. Kõik kuupäevad ja kellaajad sellel saidil kuvatakse siin valitud ajavööndis.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
et: Kataloogi %directory ei ole olemas ning seda polnud võimalik luua.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
et: Kataloog %directory eksisteerib, kuid ei ole kirjutatav ning seda ei olnud võimalik kirjutatavaks muuta.

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
et: Plokkide, sisutüüpide, menüüde jne haldus

en: Delete IP address
et: Kustuta IP-aadress

en: Maintenance mode
et: Hooldusrežiim

en: Logging and errors
et: Logimine ja veateated

en: Edit date format
et: Muuda kuupäevavormingut

en: Search and metadata
et: Otsing ja metaandmed

en: Content authoring
et: Sisu toimetamine

en: more information
et: rohkem infot

en: Tokens related to taxonomy terms.
et: Taksonoomia terminitega seotud märgised.

en: Tokens related to taxonomy vocabularies.
et: Taksonoomia sõnastikega seotud tekstiasendajad.

en: Taxonomy is for categorizing content. Terms are grouped into vocabularies. For example, a vocabulary called "Fruit" would contain the terms "Apple" and "Banana".
et: Klassifikatsioon on mõeldud sisu kategoriseerimiseks. Klassifikatsioon põhineb sõnastikel, mis omakorda sisaldavat mõisteid. Näiteks sõnastik "Puuviljad" võiks sisaldada mõisteid "Õun" ja "Banaan".

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
et: Termineid saab noolekestest lohistades grupeerida ja nende järjekorda muuta.

en: Administer vocabularies and terms
et: Sõnastike ja terminite haldamine

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: Tracking new and updated site content
et: Sisu lisamise ning uuendamise jälgimine

en: Tracking user-specific content
et: Kasutajapõhise sisu jälgimine

en: My recent content
et: Minu viimatilisatud sisu

en: Translating content
et: Sisu tõlkimine

en: Preparing to update your site
et: Saidi uuendamiseks valmistumine

en: Preparing to install
et: Paigaldamiseks valmistumine

en: Update was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
et: Uuendus lõpetati edukalt. Sait ei ole enam hooldusrežiimis.

en: Update was completed successfully.
et: Uuendus lõppes edukalt.

en: Update failed! See the log below for more information.
et: Uuendus ebaõnnestus! Vaata logist täpsemat veakirjeldust.

en: Update failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
et: Uuendus ebaõnnestus! Vaata täiendavat infot allolevast logist. Sinu veebileht on endiselt hooldusrežiimis.

en: Failed to get available update data.
et: Uuenduste kohta andmete hankimine nurjus.

en: No available update data
et: Uuenduste info puudub

en: Checking available update data
et: Uuenduste kohta saadaolevate andmete kontrollimine

en: Trying to check available update data ...
et: Uuenduste kohta info pärimine ...

en: Error checking available update data.
et: Viga uuenduste info pärimisel.

en: Checking available update data ...
et: Saadaolevate uuenduste kontrollimine ...

en: Checked available update data for %title.
et: %title jaoks saada olevad andmed uuenduste kohta kontrollitud.

en: Failed to check available update data for %title.
et: %title jaoks saadaolevate uuenduste kontrollimine nurjus.

en: An error occurred trying to get available update data.
et: Uuenduste kohta andmete otsimisel esines viga.

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
et[0]: Kontrolliti saadaolevate uuenduste andmeid ühe projekti jaoks.
et[1]: Kontrolliti saadaolevate uuenduste andmeid @count projekti jaoks.

en: Failed to get available update data for one project. | Failed to get available update data for @count projects.
et[0]: Uuenduste andmeid ei olnud võimalik ühe projekti kohta pärida.
et[1]: Uuenduste andmeid ei olnud võimalik @count projekti kohta pärida.

en: There was a problem getting update information. Try again later.
et: Uuenduste andmete pärimisel tekkis probleem. Proovi hiljem uuesti.

en: (Theme)
et: (teema)

en: (Security update)
et: (Turvauuendus)

en: (Unsupported)
et: (Pole toetatud)

en: All of your projects are up to date.
et: Kõik projektid on ajakohased.

en: Download these updates
et: Laadi need uuendused alla

en: Manual updates required
et: Vajalik on käsitsi uuendamine

en: You must select at least one project to update.
et: Sa pead valima uuendamiseks vähemalt ühe projekti.

en: Downloading updates
et: Uuenduste allalaadimine

en: Preparing to download selected updates
et: Valmistan ette valitud uuenduste allalaadimist

en: Downloading updates failed:
et: Uuenduste allalaadimine ebaõnnestus:

en: Updates downloaded successfully.
et: Uuendused on edukalt alla laaditud.

en: Fatal error trying to download.
et: Allalaadimisel tekkis parandamatu viga.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
et: Teosta uuendusi hooldusrežiimis (soovitatav)

en: For example: %url
et: Näiteks: %url

en: For example: %filename from your local computer
et: Näiteks: %filename sinu arvutist

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
et: Drupali projekti pärimine %url kaudu ebaõnnestus.

en: Provided archive contains no files.
et: See arhiiv ei sisalda ühtegi faili.

en: Unable to determine %project name.
et: Projekti %project nime ei õnnestunud tuvastada.

en: Downloading %project
et: %project allalaadimine

en: Failed to download %project from %url
et: %project allalaadimine %url kaudu ebaõnnestus

en: Includes:
et: Sisaldab:

en: Enabled: %includes
et: Aktiveeritud: %includes

en: Disabled: %disabled
et: Keelatud: %disabled

en: Checking for available updates
et: Saadaolevate uuenduste otsimine

en: Ready to update
et: Uuendamiseks valmis

en: Update manager
et: Uuenduste haldur

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Registration and cancellation
et: Registreerimine ja tühistamine

en: Who can register accounts?
et: Kes saavad kontosid registreerida?

en: Administrators only
et: Ainult administraatorid

en: Visitors, but administrator approval is required
et: Külastajad, kuid vajalik on administraatori kinnitus

en: When cancelling a user account
et: Kasutajakonto kustutamisel

en: Select method for cancelling account
et: Vali konto kustutamise meetod

en: Administer users
et: Kasutajate haldamine

en: Welcome (new user created by administrator)
et: Tere tulemast (administraatori poolt loodud kasutaja)

en: Welcome (awaiting approval)
et: Tere tulemast (kinnituse ootel)

en: Welcome (no approval required)
et: Tere tulemast (kinnitus pole vajalik)

en: Password recovery
et: Parooli taastamine

en: Account activation
et: Konto on aktiveeritud

en: Account cancellation confirmation
et: Kasutajakonto sulgemise kinnitus

en: Account canceled
et: Konto on suletud

en: The one-time login link you clicked is invalid.
et: Sinu poolt kasutatud ühekordne sisselogimisviide ei ole korrektne.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
et: <p>See on kasutajale %user_name mõeldud ühekordne sisselogimisviide, mis aegub %expiration_date.</p><p>Vajuta sellele nupule, et veebilehele sisse logida ning oma parooli uuendada.</p>

en: When cancelling your account
et: Oma konto kustutamisel

en: Are you sure you want to cancel your account?
et: Kas oled kindel, et soovid oma konto sulgeda?

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
et: Kas oled kindel, et soovid %name konto sulgeda?

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
et: Sinu konto blokeeritakse ning sul ei ole enam võimalik sisse logida. Sinu poolt lisatud sisu jääb varjatuks kõigi eest, välja arvatud administraatorid.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will be assigned to the %anonymous-name user.
et: Sinu konto eemaldatakse ning kõik konto andmed kustutatakse. Kõik sinu lisatud sisu omistatakse kasutajale %anonymous-name.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will also be deleted.
et: Sinu konto eemaldatakse ning kõik konto andmed kustutatakse. Ka kõik sinu loodud sisu kustutatakse.

en: Sent account cancellation request to %name %email.
et: Konto tühistamise päring on saadeti kasutajale %name %email.

en: Tokens related to individual user accounts.
et: Üksikute kasutajakontodega seotud märgised.

en: Tokens related to the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutajaga seotud märgised.

en: Creating and managing users
et: Kasutajate loomine ja haldamine

en: This form lets administrators configure how fields should be displayed when rendering a user profile page.
et: Antud vorm võimaldab administraatoritel määrada, kuidas kasutajaprofiilis kuvatakse andmevälju.

en: Change own username
et: Enda kasutajanime muutmine

en: Cancel own user account
et: Enda konto kustutamine

en: Cancelling account
et: Konto kustutamine

en: Cancelling user account
et: Kasutajakonto kustutamine

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Cancel the selected user accounts
et: Kustuta valitud kasutajakontod

en: When cancelling these accounts
et: Neid kontosid tühistades

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
et: Kas oled kindel, et soovid need kasutajakontod kustutada?

en: Add lowercase letters
et: Lisa väiketähti

en: Add uppercase letters
et: Lisa suurtähti

en: Add numbers
et: Lisa numbreid

en: Add punctuation
et: Lisa kirjavahemärke

en: Make it different from your username
et: Ära kasuta kasutajanime

en: Weak
et: Nõrk

en: Fair
et: Piisav

en: Blocked user: %name %email.
et: Kasutaja on blokeeritud: %name %email.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Confirm account cancellation
et: Kinnita konto tühistamine

en: Minimal
et: Minimaalne

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Install with commonly used features pre-configured.
et: Paigalda koos enamkasutatavate lisavõimalustega.

en: Contact forms
et: Kontaktivormid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Remove this display
et: Eemalda see kuva

en: Operator to use on all groups
et: Operaator, mida kasutada kõigi gruppide jaoks

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
et: Kas "grupp 0 AND grupp 1 AND grupp 2" või "grupp 0 OR grupp 1 OR grupp 2", jne

en: Remove group @group
et: Eemalda grupp @group

en: Default group
et: Vaikimisi grupp

en: Group @group
et: Grupp @group

en: Ungroupable filters
et: Grupeerimatud filtrid

en: Basic exposed form
et: Lihtne nähtavaks muudetud filtrivorm

en: Input required
et: Täitmine nõutud

en: Display all items
et: Kuva kõik kirjed

en: Display a specified number of items
et: Kuva ette antud arv kirjeid

en: Display a limited number items that this view might find.
et: Kuva piiratud kogus elemente, mida see vaade leida võib.

en: Paged output, full pager
et: Lehekülgedeks jaotatud väljund, täielik pager

en: Paged output, full Drupal style
et: Pageriga väljund, täielikult Drupali stiilis

en: Paged output, mini pager
et: Lehekülgedeks jaotatud väljund, mini pager

en: Name (raw)
et: Nimi (toores)

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Change the machine name of this display.
et: Muuda selle kuva masinnime.

en: Change settings for this pager type.
et: Muuda selle pageri tüübi seadeid.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
et: Väljade grupeerimine ja agregeerimine (arvutamine)

en: Exposed form style
et: Nähtava vormi stiil

en: Select the kind of exposed filter to use.
et: Vali millist nähtavaks muudetud filtrit kasutada.

en: The machine name of this display
et: Selle kuva masinnimi

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
et: Kui lubatud, võivad mõned väljad muutuda kättesaadamatuks. Kõik väljad, mis on grupeerimiseks valitud, ühendatakse ühte kirjesse kindla väärtuse järgi. Teiste agregeerimiseks valitud väljade peal rakendatakse kindlat funktsiooni. Näiteks võid sa postitused grupeerida pealkirja järgi ja loendada nid-d, et leida dubleerivad pealkirjad.

en: Exposed Form
et: Nähtavaks muudetud filtrivorm

en: Exposed form options
et: Nähtavaks muudetud filtrivormi valikud

en: Pager options
et: Pageri valikud

en: Display id should be unique.
et: Kuva id peab olema unikaalne.

en: Include reset button
et: Lisa lähtestamise nupp

en: Reset button label
et: Lähtestamise nupu silt

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
et: Reset nupu tekst, mida näidatakse nähtavaks muudetud filtrivormil.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Text on demand
et: Tekst nõudmisel

en: Exposed options
et: Avalikud valikud

en: Items per page label
et: Silt elementide arv lehel kuvamiseks

en: Expose Offset
et: Avalikusta nihe

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
et[0]: Mini pager, @count element, jäta vahele @skip
et[1]: Mini pager, @count elementi, jäta vahele @skip

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
et[0]: Mini pager, @count element
et[1]: Mini pager, @count elementi

en: All items, skip @skip
et: Kõik elemendid, jäta vahele @skip

en: All items
et: Kõik kirjed

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
et[0]: @count element, jäta vahele @skip
et[1]: @count elementi, jäta vahele @skip

en: @count item | @count items
et[0]: @count element
et[1]: @count elementi

en: Group results together
et: Grupeeri tulemused

en: Bundle ID
et: Kogumi ID

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
et[0]: 1 ootel uuendus (@number_applied veel rakendada, @number_incompatible jäeti vahele)
et[1]: @count ootel uuendust (@number_applied veel rakendada, @number_incompatible jäeti vahele)

en: Author textfield
et: Autor

en: Overview of fields on all entity types.
et: Ülevaade väljadest üle kõikide sisutüüpide.

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: Error messages to display
et: Kuvatavad veateated

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
et: On soovitatav, et juba avalikel veebilehtedel ei näidata ühtegi veateadet.

en: Current password
et: Praegune parool

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
et: Sinu praegune parool puudub või on valesti sisestatud; see on vajalik %name muutmiseks.

en: Configure user accounts.
et: Kasutajakontode seadistamine.

en: Terminology
et: Terminoloogia

en: Last access timestamp
et: Viimase külastuse ajatempel

en: Last login timestamp
et: Viimase sisselogimise ajatempel

en: Severity level
et: Ohuaste

en: Forum settings
et: Foorumi seaded

en: Update preview
et: Uuenda eelvaadet

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Administer media
et: Meedia haldamine

en: View media
et: Vaata meediat

en: Edit media
et: Muuda meediat

en: Remove block
et: Eemalda plokk

en: all languages
et: kõik keeled

en: %module module installed.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: Administer text formats and filters
et: Tekstivormingute administreerimine ja filtrid

en: @type language detection
et: @type keeletuvastus

en: Use the detected interface language.
et: Kasuta tuvastatud kasutajaliidese keelt.

en: Create new set
et: Lisa uus komplekt

en: Updated set name to %set-name.
et: Komplekt on ümber nimetatud kui %set-name.

en: Administering shortcuts
et: Otseviidete administreerimine

en: Choosing shortcut sets
et: Lühitee kogumite valimine

en: Edit current shortcut set
et: Aktiivse otseteede kogu haldamine

en: Select any shortcut set
et: Suvalise otseteede komplekti valimine

en: Add and modify shortcut sets.
et: Otseviidete komplektide lisamine ja muutmine.

en: Add shortcut set
et: Lisa otseviidete komplekt

en: Edit set name
et: Komplekti nime muutmine

en: Delete shortcut set
et: Kustuta otseviidete komplekt

en: @remote could not be saved to @path.
et: @remote ei olnud võimalik salvestada kausta @path.

en: Database support
et: Andmebaasi tugi

en: Cache type
et: Puhvri tüüp

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: Use absolute link (begins with "http://")
et: Kasuta absoluutset linki (algusega "http://")

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
et: CSS klassi nimed võivad sisaldada ainult tähti, numbreid ning sidekriipsu.

en: Update @name
et: @name uuendamine

en: Add a new recipe to the site.
et: Lisa saidile uus retsept.

en: Link field
et: Lingi väli

en: Attachment before
et: Manus enne

en: Attachment after
et: Manus pärast

en: visible
et: nähtav

en: Content moderation states
et: Sisu modereerimise olekud

en: Transitions
et: Olekusiirded

en: Cache configuration
et: Puhverdamise seadistus

en: The date the comment was most recently updated.
et: Kommentaari kõige viimane muutmisaeg.

en: Comment posted: %subject.
et: Sisestati kommentaar: %subject.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
et: Antud väli on õiguste puudumise tõttu keelatud.

en: Syslog format
et: Syslog vorming

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
et: Ressursifailidele teostatud päringuid on võimalik automaatselt optimeerida, misläbi väheneb veebisaidile teostatud päringute arv ja suurus.

en: The location of the file relative to Drupal root.
et: Faili asukoht Drupali juurkataloogi suhtes.

en: Your modules have been downloaded and updated.
et: Moodulid on alla laaditud ning uuendatud.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Translation update status
et: Tõlke uuenduste olek

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
et: Valitud faili nimega %filename ei saa üles laadida. Ainult järgmiste laienditega failid on lubatud: %extensions.

en: Filter modules
et: Filtreeri mooduleid

en: Vocabulary machine name
et: Sõnastiku masinnimi

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Plum
et: Ploomililla

en: Site logo
et: Saidi logo

en: %field cannot contain any markup.
et: %field ei tohi sisaldada markupi.

en: These options control the display settings for the %name theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used.
et: Siit leiad %name kujundusmalli kuvaseaded. Need ilmuvad aktiveeritud kujundusmalli puhul.

en: Administer software updates
et: Tarkvarauuenduste administreerimine

en: @required_name (Missing)
et: @required_name (puudub)

en: @required_name (Version @compatibility required)
et: @required_name (vajalik versioon @compatibility)

en: Unresolved dependency
et: Lahendamata sõltuvus

en: @name requires this module.
et: @name jaoks on see moodul vajalik.

en: @name requires this module and version. Currently using @required_name version @version
et: @name jaoks on vajalik selle mooduli see versioon. Praegu kasutatakse @required_name versiooni @version

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Fetch settings
et: Fetch seaded

en: Site details
et: Veebisaidi andmed

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Interfaces
et: Liidesed

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
et: Sisestatud andmebaasi tabelite eesliide %prefix pole korrektne. Eesliide võib sisaldada ainult tähti, numbreid, kriipse ning alakriipse.

en: Default settings file
et: Vaikimisi seadefail

en: The default settings file does not exist.
et: Vaikimisi seadefaili ei eksisteeri.

en: Show row weights
et: Näita ridade kaalusid

en: Hide row weights
et: Peida ridade kaalud

en: %name: the value may be no less than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
et: %name: väärtus ei tohi olla suurem kui %max.

en: Custom display settings
et: Kohandatud kuvasätted

en: Node module element
et: Postituse mooduli element

en: not yet assigned
et: pole veel määratud

en: not yet created
et: pole veel loodud

en: Comment type
et: Kommentaari tüüp

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Reusable
et: Korduvkasutatav

en: Configuration files
et: Seadistusfailid

en: Row class
et: Rea klass

en: Latest version
et: Viimane versioon

en: The URL of the account edit page.
et: Konto muutmise lehekülje URL

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Edit translations
et: Muuda tõlkeid

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -

en: Query type
et: Päringu tüüp

en: Search page
et: Otsingu leht

en: Search pages
et: Otsingu lehed

en: Add search page
et: Lisa otsinguleht

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond

en: Unknown content type
et: Tundmatu sisutüüp

en: Drupal Upgrade
et: Drupali Uuendamine

en: Summary options
et: Kokkuvõtte valikud

en: Back to site
et: Tagasi veebilehele

en: Never (manually)
et: Mitte kunagi (käsitsi)

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
et: Sinu andmebaasiserveriga ühendumine nurjus. Server andis järgneva teate: %error.<ul><li>Kas andmebaasiserver töötab?</li><li>Kas andmebaas on olemas ja sisestasid õige andmebaasi nime?</li><li>Kas sa sisestasid õige kasutajanime ja parooli?</li><li>Kas sa sisestasid õige hostinime?</li></ul>

en: Exit block region demonstration
et: Lõpeta ploki regioonide demonstreerimine

en: Database log messages to keep
et: Säilitatavad andmebaasilogi kirjed

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
et: Määra väärtusele järelliide, näiteks 'm', 'kb/s'. Jäta tühjaks, kui pole vaja. Eralda ainsus ja mitmus vormid püstkriipsuga (nael|naela).

en: Thousand marker
et: Tuhandete eraldaja

en: Display prefix and suffix.
et: Kuva eesliidet ja järelliidet.

en: Display with prefix and suffix.
et: Kuva koos eesliite ja järelliitega.

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Trim length
et: Lühenda pikkust

en: No field is displayed.
et: Ühtegi välja ei kuvata.

en: No field is hidden.
et: Ükski väli pole varjatud.

en: Format settings:
et: Vormingu sätted:

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.

en: Syslog identity
et: Syslogi identiteet

en: Error pages
et: Vealehed

en: Run cron every
et: Croni käivitamise intervall

en: Manage automatic site maintenance tasks.
et: Automaatsete hooldustööde haldamine.

en: Weight for added term
et: Lisatud märksõna kaal

en: Minimal profile for running tests. Includes absolutely required modules only.
et: Minimaalne profiil testide käivitamiseks. Sisaldab ainult hädavajalikke mooduleid.

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Preset ID
et: Eelseade ID

en: Administrative name
et: Nimi haldusliideses

en: Weight for @block block
et: Ploki @block kaal

en: Region for @block block
et: Regioon plokile @block

en: Post comments
et: Kommentaaride postitamine

en: Skip comment approval
et: Kommentaari heakskiidu vahelejätmine

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
et: Kas sa oled tekstivormingu %format kustutamises kindel?

en: Disabled text format %format.
et: Tekstiformaat %format on välja lülitatud.

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Disable text format
et: Lülita tekstiformaat välja

en: Hot topic, new comments
et: Kuum teema, uued kommentaarid

en: Hot topic
et: Kuum teema

en: Normal topic
et: Tavaline teema

en: Closed topic
et: Suletud teema

en: Reference for usage, configuration, and modules.
et: Kasutamise, seadistamise ja moodulite kohta abiteave.

en: Configure @module permissions
et: Seadista @module ligipääsuõigusi

en: Administer settings.
et: Administreerimise seaded.

en: View reports, updates, and errors.
et: Raportite, uuenduste ja vigade kuvamine.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Update @title
et: Uuenda @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne süsteemne nimetus. Võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja alakriipsu.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
et: Süsteemne nimetus peab sisaldama unikaalseid tähti.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
et: Süsteemne nimetus võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja sidekriipsu.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
et: Selline süsteemne nimetus on juba kasutusel. Nimi peab olema unikaalne.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Label display for @title
et: @title kuvatav silt

en: Formatter for @title
et: @title vormindaja

en: Parents for @title
et: @title vanemad

en: Weight for new file
et: Uue faili kaal

en: Choose a file
et: Vali fail

en: Weight for new effect
et: Uue efekti kaal

en: Enable @title menu link
et: Luba @title menüülink

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
et: Unikaalne nimi menüü jaoks URL-i koostamiseks. See tohib sisaldada ainult väiketähti, numbreid ja kriipse.

en: Number of servings
et: Portsjonite arv

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
et: Kui vastet ei leita, kasuta URL-ide jaoks juba tuvastatud keelt.

en: %type_name: Create new content
et: %type_name: sissekannete lisamine

en: %type_name: Edit own content
et: %type_name: oma sissekannete muutmine

en: %type_name: Edit any content
et: %type_name: kõigi sissekannete muutmine

en: %type_name: Delete own content
et: %type_name: oma sissekannete kustutamine

en: %type_name: Delete any content
et: %type_name: kõigi sissekannete kustutamine

en: New object was not saved, no error provided
et: Uut objekti ei salvestatud, viga ei antud

en: The author's host name.
et: Autori host nimi.

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
et: Kommentaari avalikustamise olek. (0 = Avalikustatud, 1 = Pole avalikustatud)

en: The comment author's name.
et: Kommentaari autori nimi.

en: Next steps
et: Järgmised sammud

en: @driver_name settings
et: @driver_name sätted

en: Database file
et: Andmebaasi fail

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
et: Profiili @drupal andmete salvestamise faili abosluutasukoht. See peab olema veebiserveri jaoks kirjutatav ning peaks asuma väljaspool veebi juurkataloogi.

en: No fields are present yet.
et: Väljad puuduvad.

[ctx: Font weight]
en: Strong
et: Rasvane

en: Uninstall @module module
et: Eemalda moodul @module

en: View the administration theme
et: Administreerimisteema vaatamine

en: Database system
et: Andmebaasisüsteem

en: Database system version
et: Andmebaasisüsteemi versioon

en: Indexed %count content items for tracking.
et: Jälgimiseks on indekseeritud %count elementi.

en: Release notes for @project_title
et: @project_title väljalasketeated

en: The role settings have been updated.
et: Rollisätted on uuendatud.

en: Disable the account and keep its content.
et: Konto keelatakse ja sisu säilitatakse.

en: Disable the account and unpublish its content.
et: Konto keelatakse ja selle loodud sisu märgitakse kui avaldamata.

en: Support module for testing the drupal_system_listing function.
et: Abimoodul drupal_system_listing funktsiooni testimiseks.

en: Fixed value
et: Fikseeritud väärtus

en: String settings
et: Sõne seaded

en: Use field label instead of the "On value" as label
et: Kasuta "Väärtuse korral" sildi asemel välja silti

en: List (integer)
et: Loend (täisarv)

en: List (float)
et: Loend (ujukoma arv)

en: Allowed values list: invalid input.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: ebakorrektne sisend.

en: The entity type.
et: Olemi tüüp.

en: Center left
et: Keskmine vasak

en: Center right
et: Keskmine parem

en: Asc
et: Kasvav

en: Label HTML element
et: Märgendi HTML element

en: Place a colon after the label
et: Paiguta koolon märgendi järele

en: Wrapper HTML element
et: Ümbritsev HTML element

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Add default classes
et: Lisa vaikimisi klassid

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
et: Kasuta välja, tema sildi ja sisu tähistamiseks vaikimisi klasse.

en: Use absolute path
et: Kasuta absoluutset teekonda

en: Rel Text
et: Rel atribuudi tekst

en: Preserve certain tags
et: Säilita teatud tagid

en: Format plural
et: Mitmuse formaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
et: Märgistatuna  käsitletakse mitmusvormi eraldi.

en: Singular form
et: Ainsusevorm

en: Plural form
et: Mitmuse vorm

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
et: Mitmuse puhul kasutatav tekst, mis asendab @count puhul väärtuse.

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: selle vaate unikaalne masinloetav nimi. See tohib sisaldada ainult väiketähti, numbreid ja allkriipsu.

en: Weight for @display
et: @display kaal

en: Date and time of when the comment was created.
et: Kommentaari loomise kuupäev

en: Date and time of when the comment was last updated.
et: Kommentaari uuendamise kuupäev.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
et: Kas kommentaar on kinnitatud (või ootab endiselt modereerimist)

en: Last comment CID
et: Viimase kommentaari CID

en: Last Comment
et: Viimane kommentaar

en: The extension of the file.
et: Faililaiend.

en: File Usage
et: Failikasutus

en: The module managing this file relationship.
et: Faili seost haldav moodul.

en: The type of entity that is related to the file.
et: Failiga seotud olemi tüüp.

en: The number of times the file is used by this entity.
et: Faili kasutuskordade hulk antud olemi poolt.

en: Group column
et: Grupeerimisväli

en: Group columns (additional)
et: Grupeeri väljasid (täiendav)

en: Display error message
et: Kuva veateadet

en: Comment or document this display.
et: Kommenteeri või dokumenteeri seda kuva.

en: Query settings
et: Päringu sätted

en: The name and the description of this display
et: Selle kuva nimi ja kirjeldus

en: Query options
et: Päringu valikud

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
et: Tekst, mida näidata tulemuste asemel seni kuni kasutaja valib ja rakendab mõnda nähtavaks muudetud filtrit.

en: Include all items option
et: Kõigi kirjete vaatamise võimalus

en: Disable SQL rewriting
et: Keela SQL-i ümberkirjutamine

en: The class to provide on each row.
et: Klass, mis määratakse igale reale.

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
et: Klass ümbritseva elemendi jaoks, nimekirjast väljaspool.

en: List class
et: Nimekirja klass

en: The class to provide on the list element itself.
et: Klass nimekirja elemendi enda jaoks.

en: files
et: failid

en: Not specified
et: Määratlemata

en: Content access
et: Juurdepääs sisule

en: RSS category
et: RSS-kategooria

en: Paste your configuration here
et: Kleebi oma seadistus siia

en: Import configuration
et: Impordi seadistus

en: Content revisions
et: Sisu redaktsioonid

en: Recipient ID
et: Saaja ID

en: %time hence
et: %time alates

en: Language selection
et: Keele valik

en: Delete all translations
et: Kustuta kõik tõlked

en: No Access
et: Ligipääs puudub

en: Search page path
et: Otsingulehe teekond

en: Many to one
et: Mitu ühele

en: All Day
et: Terve päev

en: Upscale
et: Suurendama

en: Logo settings
et: Logo seaded

en: Delete field.
et: Kustuta väli.

en: No results behavior
et: Käitumine, kui tulemusi pole

en: Edit @section
et: Toimeta @section

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
et: Kui filtri väärtus <em>EI SISALDU</em>URL-is

en: Exception value
et: Erindi väärtus

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
et: Kui filtri väärtus <em>SISALDUB</em> URL-is või on rakendatud vaikeväärtust

en: Provide title
et: Kasuta pealkirja

en: Specify validation criteria
et: Määra valideerimistingimused

en: Action to take if filter value does not validate
et: Tegevus, kui filtri väärtus ei valideeru

en: Display all results for the specified field
et: Näita kõiki vastava välja tulemusi

en: Provide default value
et: Kasuta vaikeväätust

en: Show "Page not found"
et: Näita "Lehte ei leitud"

en: Display a summary
et: Kuva kokkuvõtet

en: Number of records
et: Kirjete arv

[ctx: Sort order]
en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Date
et: Kuupäeva järgi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Numerical
et: Numbrite järgi sortimine

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
et: Kui valitud, siis kasutajad võivad sisestada mitu väärtust formaadis 1+2+3 (VÕI jaoks) või 1,2,3 (JA jaoks).

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
et: Tähestikuline sortimine

en: Create a label
et: Loo märgend

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
et: Võimalda see väli laadida peidetuna. Seda võimalust kasutatakse tihti väljade grupeerimiseks või selle välja väärtuse kasutamiseks tekstiasendajana mingis teises väljas.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
et: Vali HTML element millega see väli ümbritseda. Näiteks H1, H2, jne.

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
et: Vali HTML element millega see silt ümbritseda. Näiteks H1, H2, jne.

en: Rewrite results
et: Kirjuta tulemused ümber

en: Replace spaces with dashes
et: Asenda tühikud sidekriipsudega

en: External server URL
et: Välise serveri URL

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
et: Lingib välisele serverile kasutades absoluutset URL-i: näiteks 'http://www.example.com' või 'www.example.com'.

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
et: Teisenda reavahetused HTML &lt;br&gt; tagideks

en: No results text
et: Tekst, mida näidatakse tulemuste puudumise korral

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
et: Võimalda kuvada "tulemusi ei leitud" teksti, kui väli sisaldab numbrit 0.

en: Time hence
et: Aeg alates

en: Time hence (with "hence" appended)
et: Aeg alates (koos sõnaga "alates")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (tuleviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (mineviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Full data (unserialized)
et: Täielikud andmed (serialiseerimata)

en: Full data (serialized)
et: Täielikud andmed (serialiseeritud)

en: A certain key
et: Teatud võti

en: Which key should be displayed
et: Milline võti peaks olema nähtav

en: How many different units to display in the string.
et: Kui palju erinevaid ühikuid stringis kuvada.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
et: See filter ei ole nähtavaks muudetud. Selleks, et kasutajatel oleks võimalus seda muuta, muuda filter nähtavaks.

en: Expose filter
et: Muuda filter nähtavaks

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
et: See filter on nähtavaks muudetud. Kui sa selle peidad, siis ei ole kasutajatel võimalik seda muuta.

en: Hide filter
et: Peida filter

en: Expose operator
et: Muuda operaator nähtavaks

en: Allow the user to choose the operator.
et: Luba kasutajal valida operaatorit.

en: Allow multiple selections
et: Luba mitu valikut

en: Enable to allow users to select multiple items.
et: Luba kasutajatel mitme välja valimine

en: Remember the last selection
et: Jäta viimati tehtud valik meelde

en: Enable to remember the last selection made by the user.
et: Lülita sisse kasutaja viimase valiku meelde jätmiseks.

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
et: Sorteering ei ole nähtavaks muudetud. Muuda see nähtavaks, et kasutajatel oleks võimalik seda muuta.

en: Expose sort
et: Muuda sorteering nähtavaks

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
et: See sorteering on nähtav. Seda peites ei saa kasutajad seda enam muuta.

en: Hide sort
et: Peida sorteering

en: Provide description
et: Lisa kirjeldus

en: Update "@title" choice
et: Uuenda valikut "@title"

en: Update "@title" choice (@number)
et: Uuenda valikut "@title" (@number)

en: Auto preview
et: Automaatne eelvaade

en: Preview with contextual filters:
et: Kontekstifiltrite eelvaade:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
et: Eralda kontekstifiltri väärtused "/" märgiga, näiteks 40/12/10.

en: Apply and continue
et: Rakenda ja jätka

en: All displays (except overridden)
et: Kõik kuvad (välja arvatud üle kirjutatud kuvad)

en: All displays
et: Kõik kuvad

en: This @display_type (override)
et: See @display_type (kirjuta üle)

en: Create new filter group
et: Lisa filtrigrupp

en: No filters have been added.
et: Filtreid ei ole lisatud.

en: Drag to add filters.
et: Lohista filtrite lisamiseks.

en: Add and configure @types
et: Lisa ja seadista valitud @types

en: Configure @type: @item
et: Konfigureeri @type: @item

en: Live preview settings
et: Live eelvaate seaded

en: Automatically update preview on changes
et: Muudatusi tehes uuenda eelvaadet automaatselt

en: Show information and statistics about the view during live preview
et: Kuva live eelvaates vaate kohta käivat infot ja statistikat

en: Above the preview
et: Eelvaate kohal

en: Below the preview
et: Eelvaate all

en: Show the SQL query
et: Näita seda SQL päringut

en: Show performance statistics
et: Näita soorituse statistikat

en: Display | Displays
et[0]: Kuva
et[1]: Kuvad

en: Unformatted list
et: Vormindamata nimekiri

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid

en: contextual filters
et: kontekstipõhised filtrid

en: Contextual filter
et: Kontekstifilter

en: contextual filter
et: kontekstipõhine filter

en: filter criteria
et: filtri kriteerium

en: Filter criterion
et: Filtri kriteeriumid

en: filter criterion
et: filtri tingimus

en: no results behavior
et: käitumine, kui tulemusi pole

en: The node ID.
et: Sisuelemendi ID.

en: The content title.
et: Sisu pealkiri.

en: The date the content was posted.
et: Sisu postitamise kuupäev.

en: Whether or not the content is sticky.
et: Kas sisu on esiletõstetud või mitte.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
et: Kas sisu on esiletõstetud. Esiletõstetud sisu eespool kuvamiseks sea see kahanevaks.

en: User has a revision
et: Kasutajal on versioon

en: All nodes where a certain user has a revision
et: Kõik sisuelemendid, millel on kindla kasutaja redaktsioon

en: Content revision is a history of changes to content.
et: Sisu redaktsioon on sisumuudatuste ajalugu.

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
et: Pakub lihtsat linki sisu redaktsiooni kustutamiseks.

en: Show a marker if the content is new or updated.
et: Kuvatakse markerit, kui sisu on uus või uuendatud.

en: Show only content that is new or updated.
et: Näidatakse ainult uut või uuendatud sisu.

en: Content ID from URL
et: Sisu ID URL-ist

en: Content authored
et: Sisu on loodud

en: View area
et: Vaate ala

en: Insert a view inside an area.
et: Sisesta vaade alasse.

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.

en: Use field template
et: Kasuta välja templiiti

en: Multiple field settings
et: Mitmikvälja seaded

en: Display all values in the same row
et: Näita kõiki väärtusi samal real

en: Display @count value(s)
et: Kuva @count väärtus(t)

en: Raw @column
et: Puhas @column

en: Load default filter from term page
et: Lae vaikimisi filter termi lehelt

en: Change the way content is formatted.
et: Muuda sisu vormindust.

en: Change settings for this format
et: Muuda selle formaadi seadeid

en: Change the way each row in the view is styled.
et: Muuda viisi, kuidas vaate read on kujundatud.

en: Hide attachments in summary
et: Manused varjatakse kokkuvõttes

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
et: Vali, kas näidata manuseid kontekstipõhise filtri lühikirjelduses.

en: Attachment position
et: Manuste asetus

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
et[0]: @count element, jäta vahele @skip
et[1]: Pageriga, @count elementi, jäta vahele @skip

en: @count item | Paged, @count items
et[0]: @count element
et[1]: Pageriga, @count elementi

en: Create a page
et: Loo sisuleht

en: Create a menu link
et: Loo menüülink

en: Include an RSS feed
et: Koos RSS vooga

en: Feed path
et: Voo asukoht

en: Feed row style
et: Voo rea stiil

en: Create a block
et: Loo plokk

en: of fields
et: väljadest

en: of type
et: tüüpi

en: tagged with
et: siltidega

en: full posts
et: täielikud sissekanded

en: titles
et: pealkirjad

en: titles (linked)
et: pealkirjad (lingitud)

en: Sorts
et: Sorteeringud

en: HTTP method
et: HTTP meetod

en: Hide view
et: Peida vaade

en: @group (historical data)
et: @group (ajaloolised andmed)

en: User limit
et: Kasutaja piirang

en: Use path alias
et: Kasuta teekonna aliast

en: Cooking time
et: Valmistamise aeg

en: View any unpublished content
et: Vaata suvalisi avaldamata sisu

en: Relative default value
et: Suhteline vaikeväärtus

en: The comment UUID.
et: Kommentaari UUID.

en: The file UUID.
et: Faili UUID.

en: The term UUID.
et: Termi UUID.

en: The user UUID.
et: Kasutaja UUID.

en: Field item
et: Välja element

en: Appearance settings
et: Välimuse seaded

en: Delete translation
et: Kustuta tõlge

en: Unsorted
et: Segamini

en: Changes to the style have been saved.
et: Stiililehe muudatused on salvestatud.

en: Media query
et: Meedia päring

en: Aggregation type
et: Agregeerimise tüüp

en: Create media
et: Loo meediat

en: Allow multiple filter values to work together
et: Luba mitmel filtri väärtusel koos toimida

en: Customize field HTML
et: Kohanda välja HTML-i

en: Customize label HTML
et: Kohanda sildi HTML

en: Customize field and label wrapper HTML
et: Muuda välja ja silti ümbritseva elemendi HTML koodi

en: Remove whitespace
et: Eemalda tühemik

en: Hide rewriting if empty
et: Peida ümberkirjutus kui tühi

en: Thousands marker
et: Tuhandete märgis

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
et: Luba külastajatel seda filtrit muuta

en: Subquery namespace
et: Alampäringu nimeruum

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
et: Näita seda sorteerijat külastajale, lubades neil seda muuta.

en: This display is disabled.
et: Kuva on välja lülitatud.

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
et: Viga: Kuva @display viitab pluginale '@plugin' aga see plugin hetkel ei ole saadaval.

en: Aggregation settings
et: Agregeerimise seaded

en: Display extenders
et: Kuva laiendajad

en: Select extensions of the views interface.
et: Vali vaate liidese laiendused.

en: Configure aggregation settings for @type %item
et: Konfigureeri @type %item agregeerimisseadeid

en: Select the aggregation function to use on this field.
et: Vali selle välja puhul kasutatav agregeerimisfunktsioon.

en: Empty display extender
et: Tühja kuva laiendaja

en: Raw value from URL
et: Puhas väärtus URL-ist

en: Apply (all displays)
et: Lisa (kõikides kuvades)

en: Apply (this display)
et: Rakenda (see kuva)

en: Appears in: @bundles.
et: Kasutusel: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
et: See on @group: @field alias.

en: @group (historical data): @field
et: @group (ajaloolised andmed): @field

en: Delta - Appears in: @bundles.
et: Delta - Kuvatakse kogumi(te)s: @bundles.

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
et: Automaatjätkamise või valiku vidinast valitud taksonoomiaterm.

en: Content with term
et: Sisu koos terminiga

en: Has taxonomy term ID
et: Omab taksonoomia termini ID-d

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
et: Kuva sisu, kui sellel on valitud klassifikatsiooni terminid.

en: Has taxonomy term
et: Omab taksonoomia terminit

en: Taxonomy terms on node
et: Taksonoomia terminid sisuelemendil

en: All taxonomy terms
et: Kõik klassifikatsioonitermid

en: Has taxonomy term ID (with depth)
et: Omab taksonoomia termini ID-d (koos sügavusega)

en: Has taxonomy terms (with depth)
et: Omab taksonoomia termineid (koos sügavusega)

en: @entity using @field
et: @entity kasutab @field

en: Taxonomy term ID from URL
et: Taksonoomia termini ID URL-ist

en: Path component
et: Teekonna komponent

en: Use aggregation
et: Lubada väljade koondamine

en: Display title may not be empty.
et: Kuva pealkiri ei tohi olla tühi.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
et: Kui filtri väärtus <em>EI OLE</em> saadaval

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
et: Kui filtri väärtus <em>ON</em> saadaval, muidu vaikeväärtus

en: Query Comment
et: Päringu kommentaar

en: Count DISTINCT
et: DISTINCT hulk

en: Show the empty text in the table
et: Kuva tabelis tühja teksti

en: The block could not be saved.
et: Plokki ei olnud võimalik salvestada.

en: Language (fr, en, ...)
et: Keel (et, en, ...)

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid

en: Max age
et: Maksimaalne vanus

en: Layout ID
et: Paigutuse ID

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: The user ID.
et: Kasutaja ID.

en: Latest revision
et: Hiliseim redaktsioon

en: Creator field
et: Autori väli

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
et: Väli, mida kasutatakse RSS elemendi loomiseks iga rea kohta.

en: Publication date field
et: Avaldamise kuupäeva väli

en: Unique watchdog event ID.
et: Unikaalne watchdog-i sündmuse ID.

en: Logo image
et: Logo pilt

en: Manage view modes
et: Halda kuvasid

en: JavaScript settings
et: JavaScript seaded

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Display the label of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemite silti.

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode

en: Language types
et: Keele tüübid

en: Add view mode
et: Lisa kuvarežiim

en: Edit view mode
et: Muuda kuvarežiimi

en: Filter HTML
et: Filtreeritud HTML

en: Configuration Manager
et: Konfiguratsiooni Haldur

en: Revision log
et: Redaktsioonide logi

en: Default date
et: Vaikimisi kuupäev

en: Default end date
et: Vaikimisi lõppkuupäev

en: Time increments
et: Aja juurdekasvu suurus

en: Date value
et: Kuupäeva väärtus

en: Text of the auto-reply message.
et: Automaatsõnumi tekst

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Fields pending deletion
et: Väljad ootamas kustutamist

en: No translatable fields
et: Tõlgitavaid välju ei ole

en: Translations of %label
et: %label tõlked

en: This translation is published
et: See tõlge on avaldatud

en: Are you sure you want to delete the @language translation of %label?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada %label @language tõlget?

en: Shown
et: Nähtav

en: Translate any entity
et: Tõlgi mistahes olemit

en: Hide empty columns
et: Peida tühjad tulbad

en: Database settings
et: Andmebaasi seaded

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Change handler
et: Muutmishandler

en: Autocomplete (Tags style)
et: Autocomplete (Tagidega stiil)

en: Mail system
et: E-posti süsteem

en: Hide empty column
et: Peida tühi tulp

en: Restrict images to this site
et: Piirab piltide kasutamist selle saidiga

en: Disallows usage of &lt;img&gt; tag sources that are not hosted on this site by replacing them with a placeholder image.
et: Keelab märgendis &lt;img&gt; kasutada pilte, mis ei asu sellel saidil, asendades need asenduspildiga.

en: Maximum dimensions
et: Maksimaalsed mõõtmed

en: Wide
et: Lai

en: The operator is invalid on filter: @filter.
et: Ebakorrektne operaator filtrile: @filter.

en: No valid values found on filter: @filter.
et: Puuduvad korrektsed väärtused filtrile: @filter.

en: banned IP addresses
et: blokeeritud IP aadressid

en: The IP address %ip has been banned.
et: IP aadress %ip on blokeeritud.

en: Validate options
et: Valideerimise valikud

en: Whether the user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiveeritud või blokeeritud.

en: Views query
et: Vaate päring

en: Language direction
et: Keele suund

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
et: Väiksem kuva (throbber) ei näita uuenduste olekut, kuid võtab vähem ruumi. Edenemise riba on abiks suurte üleslaadimiste jälgimiseks.

en: Cron takes care of running periodic tasks like checking for updates and indexing content for search.
et: Cron hoolitseb perioodiliste ülesannete eest nagu uuenduste kontrollimine ning sisu indekseerimine otsingu jaoks.

en: User name and password
et: Kasutajanimi ja parool

en: User module account form elements.
et: Kasutajamooduli konto vormi elemendid.

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: View modes
et: Kuvarežiimid

en: Resource type
et: Ressursi tüüp

en: <em>Alt</em> field required
et: <em>Alt</em> välja täitmine on kohustuslik

en: <em>Title</em> field required
et: Välja <em>Pealkiri</em> täitmine on kohustuslik

en: Link to entity
et: Link olemile

en: Bypass access checks
et: Ära teosta ligipääsukontrolli

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: View: @view - Display: @display
et: Vaade: @view - Kuva: @display

en: Revert to default
et: Taasta vaikeseade

en: No fields have been used in views yet.
et: Selles vaates ei ole välju veel kasutatud.

en: Provide a simple link to approve the comment.
et: Lisa lihtne link kommentaari kinnitamiseks

en: Author uid
et: Autori uid

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
et: Seo iga @entity pildi kohta käiva väljaga @field.

en: The tid of a taxonomy term.
et: Klassifikatsioonitermi tid väärtus.

en: The user permissions.
et: Kasutaja õigused

en: First and last only
et: Ainult esimene ja viimane

en: Multiple-value handling
et: Mitmikväärtuste käsitlemine

en: Use a pager
et: Kasuta leheküljenumbreid

en: Logo path
et: Logo teekond

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Tokens related to views.
et: Vaadetega seotud tekstiasendajad.

en: The description of the view.
et: Vaate kirjeldus.

en: The title of current display of the view.
et: Praeguse vaate pealkiri.

en: The URL of the view.
et: Vaate URL.

en: -Select-
et: -Vali-

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
et: Kui sa vajad peale uid veel välju siis lisa comment: author suhe

en: Last comment uid
et: Viimase kommentaari uid

en: Use rendered output to group rows
et: Kasuta ridade grupeerimisel renderdatud väljundit

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
et: Sisselülitamisel kasutatakse ridade grupeerimisel renderdatud väljundit.

en: Block count
et: Plokkide arv

en: Limit to vocabulary
et: Piira sõnastikuga

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
et: Siin väljas on võimalik kasutada HTML koodi. Järgnevad tekstiasendajad on lubatud:

en: Result summary
et: Tulemuse kokkuvõte

en: Use site default RSS settings
et: Kasuta saidi vaikimis RSS seadeid

en: Displays the link in contextual links
et: Kuvab linki kontekstipõhiste linkide juures

en: Grouping field Nr.@number
et: Grupeeringu väli Nr.@number

en: Original language
et: Algne keel

en: Callback function
et: Callback funktsioon

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
et: Sinu otsing sisaldas liiga palju JA/VÕI operaatoreid. Ainult esimesed @count terminit lisati otsingusse.

en: Other…
et: Muu...

en: The selected selection handler is broken.
et: Valitud valiku käitleja on katki.

en: Performance settings
et: Jõudluse seaded

en: Hide description
et: Peida kirjeldus

en: Display field as machine name.
et: Kuva välja masinloetava nimena.

en: Fields to be included as contextual links.
et: Väljad, mida kaasata kontekstipõhiste linkidena.

en: Include destination
et: Lisa sihtkoht

en: Display fields in a contextual links menu.
et: Kuva välju kontekstipõhiste linkide menüüs.

en: Upload directory
et: Üleslaetavate failide kaust

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
et: Faili %file ei saanud salvestada, kuna üleslaadimine katkes.

en: Last page
et: Viimane leht

en: Authentication provider
et: Autentimise pakkuja

en: Maximum attempts
et: Maksimaalne katsete arv

en: Allowed values function
et: Lubatud väärtuste funktsioon

en: Select media
et: Vali meedia

en: Remove media
et: Eemalda meediafail

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Date/time format
et: Kuupäeva/kellaaja formaat

en: Enable translation
et: Luba tõlkimine

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Default translation
et: Vaiketõlge

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: Search score
et: Otsingu skoor

en: Add transition
et: Lisa olekusiire

en: Export options
et: Eksportimise valikud

en: There was a problem creating field %label: @message
et: Tekkis probleem välja %label loomisel: @message

en: No content selected.
et: Sisu ei ole valitud.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
et: Kui ühtegi pilti pole üles laaditud, näidatakse hoopis seda pilti, see asendab välja vaikimisi pildi.

en: No blocked IP addresses available.
et: Blokitud IP-aadresse pole.

en: The menu name. Primary key.
et: Menüü nimi. Primaarvõti.

en: The human-readable name of the menu.
et: Menüü inimloetav nimi.

en: A description of the menu
et: Menüü kirjeldus

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
et: Menüü nimi. Kõik lingid sama menüü nimega (nagu näiteks 'navigatsioon') kuuluvad samasse menüüsse.

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
et: Menüülingi ID (mlid) on täisarvuline primaarvõti.

en: The Drupal path or external path this link points to.
et: Drupali teekond või väline teekond, millele link viitab.

en: The name of the module that generated this link.
et: Selle lingi tekitanud mooduli nimi.

en: The depth relative to the top level. A link with plid == 0 will have depth == 1.
et: Sügavus peamise taseme suhtes. Link, mille plid == 0 on sügavusega 1.

en: The second mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna teine mlid. Vaata p1.

en: The third mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna kolmas mlid. Vaata p1.

en: The fourth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna neljas mlid. Vaata p1.

en: The fifth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna viies mlid. Vaata p1.

en: The sixth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna kuues mlid. Vaata p1.

en: The seventh mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna seitsmes mlid. Vaata p1.

en: The eighth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna kaheksas mlid. Vaata p1.

en: The ninth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna üheksas mlid. Vaata p1.

en: Flag that indicates that this link was generated during the update from Drupal 5.
et: Indikaator, mis näitab, et see link tekitati uuendamise käigus Drupal 5-st.

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: blocks
et: plokid

en: Bulk operation
et: Masstoimingud

en: Entity Reference Source
et: Olemi viite allikas

en: Entity Reference list
et: Olemiviidete nimekiri

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
et: Vali väli (väljad) millest automaatjätkamise vidinaga otsitakse.

en: Comment Statistics
et: Kommentaaride statistika

en: Loading…
et: Laen...

en: Resource title
et: Ressursi pealkiri

en: Translation for @language
et: Tõlge @language jaoks

en: Use site name
et: Kasuta saidi nime

en: Use site slogan
et: Kasuta saidi sloganit

en: File status
et: Faili staatus

en: Reduce
et: Vähenda

en: Easy
et: Lihtne

en: Breakpoint
et: Murdepunkt

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Needs to be updated
et: On vaja uuendada

en: Does not need to be updated
et: Ei ole vaja uuendada

en: Edit comment @subject
et: Muuda kommentaari @subject

en: Only this translation is published. You must publish at least one more translation to unpublish this one.
et: Ainult see tõlge on avaldatud. Sa pead avaldama vähemalt veel ühe tõlke, et seda tõlget mitteavalikuks muuta.

en: Time interval
et: Ajaintervall

en: Used in views
et: Kasutatud vaadetes

en: Views plugins
et: Vaate pluginad

en: Overview of plugins used in all views.
et: Ülevaade pluginatest mis on kasutuses kõigis vaadetes.

en: Display "Access Denied"
et: Kuva "Ligipääs keelatud"

en: Timezone to be used for date output.
et: Kuupäevale rakendatav ajatsoon.

en: - Default site/user timezone -
et: - Vaikimisi saidi/kasutaja ajatsoon -

en: Filter type to expose
et: Nähtavaks muudetava filtri tüüp

en: Single filter
et: Üksikfiler

en: Grouped filters
et: Grupeeritud filtrid

en: grouped
et: grupeeritud

en: Choose fields to combine for filtering
et: Vali väljad mida kombineeritult filtreerimiseks kasutada

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
et: See filter ei toimi spetsiaalsete välja käitlejatega.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
et: Selle filtri kasutamiseks tuleb sul lisada mõned väljad.

en: @entity types
et: @entity tüübid

en: There is no lock on view %name to break.
et: Vaatel %name puudub lukustus.

en: &lt;Any&gt;
et: &lt;Kõik&gt;

en: There are no enabled views.
et: Ei ole lubatud vaateid.

en: Display fields as RSS items.
et: Kuva välju RSS elementidena.

en: - No value -
et: - Väärtust pole -

en: Provide a simple link to the revision.
et: Pakub lihtsat linki redaktsoonile.

en: The ID of the entity that is related to the file.
et: Failiga seotud olemi ID.

en: The raw numeric user ID.
et: Numbriline kasutaja ID.

en: Unfiltered text
et: Filtreerimata tekst

en: Use path alias instead of internal path.
et: Kasuta teekonna aliast sisemise teekonna asemel.

en: Custom time values must be numeric.
et: Kohandatud ajaväärtused peavad olema numbrilised.

en: Change whether or not to display contextual links for this view.
et: Vali, kas näidata antud vaate juures kontekstipõhiseid linke.

en: Exposed filters in block displays require "Use AJAX" to be set to work correctly.
et: Plokis nähtavad filtrid vajavad korrektseks toimimiseks sätte "Kasuta AJAX-it" sisse lülitamist.

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
et: Määra pageri poolt näidatavate lehekülgede arv.

en: Query Tags
et: Päringu märgised

en: GUID settings
et: GUID seaded

en: GUID field
et: GUID väli

en: The globally unique identifier of the RSS item.
et: RSS elemendi globaalne identifikaator.

en: GUID is permalink
et: GUID on püsilink

en: The RSS item GUID is a permalink.
et: RSS elemendi GUID on permalink.

en: Add views row classes
et: Lisa vaatele rea klasse

en: Force using fields
et: Sunni väljade kasutamist

en: File storage
et: Faililadu

en: Enter 0 for no limit.
et: Sisesta 0 piirangu tühistamise jaoks.

en: Entity label
et: Olemi märgis

en: The @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud

en: The URL %url is not valid.
et: URL %url ei ole korrektne.

en: All messages, with backtrace information
et: Kõik teated, sealhulgas vealogi (backtrace)

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Unknown (@langcode)
et: Tundmatu (@langcode)

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
et: Faili %file ei saanud salvestada, kuna see on suurem kui %maxsize, mis on lubatud üleslaetavatele failidele.

en: %name field is not in the right format.
et: %name väli ei ole õiges vormingus.

en: %name is not a valid number.
et: %name ei ole korrektne number.

en: %name must be a valid color.
et: %name peab olema korrektne värvi nimetus.

en: Theme hook %hook not found.
et: Kujundusmalli hooki %hook ei leitud.

en: Boolean value
et: Kahendmuutuja väärtus

en: The referenced entity
et: Viidatud olem

en: Integer value
et: Täisarv

en: Language object
et: Keeleobjekt

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Show all columns
et: Näita kõiki veerge

en: List additional actions
et: Loetle täiendavad toimingud

en: A unique label for this advanced action. This label will be displayed in the interface of modules that integrate with actions.
et: Unikaalne silt antud tegevusele. Seda silti kuvatakse mooduli liites mis integreerub tegevustega.

en: This IP address is already banned.
et: See IP aadress on juba blokeeritud

en: You may not ban your own IP address.
et: Enda IP aadressi ei saa blokeerida.

en: Banning IP addresses
et: IP aadresside blokeerimine

en: IP addresses listed here are banned from your site. Banned addresses are completely forbidden from accessing the site and instead see a brief message explaining the situation.
et: Siin kuvatud IP aadressid on keelatud sellel lehel, neil puudub täielik juurdepääs lehel, selle asemel kuvatakse neile lühike selgitus selle olukorra kohta.

en: Ban IP addresses
et: Blokeeri IP aadresse

en: IP address bans
et: IP aadresside blokeeringud

en: Language type
et: Keele tüüp

en: No book content available.
et: Raamatu sisu pole saadaval.

en: Database Logging
et: Andmebaasi logimine

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
et: Jäta tühjaks, et lubada piiramatut lingi teksti pikkust.

en: URL only
et: Ainult URL

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Link text trimmed to @limit characters
et: Lingi teksti pikkus piiratud @limit tähemärgini

en: Link text not trimmed
et: Lingi teksti pikkus pole piiratud

en: Show URL only as plain-text
et: Näita URL-i ainult tavatekstina

en: Show URL only
et: Näita ainult URL-i

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"

en: Thin space
et: Õhuke ruum

en: Processed text
et: Töödeldud tekst

en: Are you sure you want to delete the forum %label?
et: Oled kindel, et soovid kustutada foorumi %label?

en: Edit style %name
et: Muuda stiili %name

en: Error generating image, missing source file.
et: Viga pildi genereerimisel, puudub algfail.

en: Set @title as default
et: Määra vaikimisi @title

en: Custom language...
et: Kohandatud keel...

en: Fill in the language details and save the language with <em>Add custom language</em>.
et: Täida keele andmed ning salvesta valikuga <em>Lisa kohandatud keel</em>

en: The language %language (%langcode) already exists.
et: Keel  %language (%langcode) on juba loodud.

en: Use the <em>Add language</em> button to save a predefined language.
et: Kasuta <em>Lisa keel</em> nuppu, et salvestada eeldefineeritud keel.

en: The language %language has been created and can now be used.
et: Keel %language on loodud ning seda saab nüüd kasutada.

en: The %language (%langcode) language has been removed.
et: %language (%langcode) keel on eemaldatud.

en: Path prefix configuration
et: Teekonna eesliite seadistus

en: Domain configuration
et: Domeeni seadistus

en: %language (%langcode) path prefix (Default language)
et: %language (%langcode) teekonna eesliide (Vaikekeel)

en: %language (%langcode) path prefix
et: %language (%langcode) teekonna eesliide

en: %language (%langcode) domain
et: %language (%langcode) domeen

en: The prefix may not contain a slash.
et: Eesliide ei tohi sisaldada kaldkriipsu.

en: The prefix for %language, %value, is not unique.
et: Eesliide %value, %language jaoks, ei ole unikaalne.

en: The domain for %language, %value, is not unique.
et: Domeen %value ei ole unikaalne %language jaoks.

en: Existing languages
et: Olemasolevad keeled

en: Add a new mapping
et: Lisa uus vastend

en: Browser language code
et: Brauseri keelekood

en: Browser language codes must be unique.
et: Brauseri keelekoodid peavad olema unikaalsed.

en: Are you sure you want to delete %browser_langcode?
et: Oled kindel, et soovid kustutada %browser_langcode?

en: Language from the URL (Path prefix or domain).
et: Keel URL-st (teekonna eesliide või domeen).

en: Language from a request/session parameter.
et: Keel päringu või sessiooni parameetrist.

en: Language from the browser's language settings.
et: Keel brauseri keeleseadetest.

en: Account administration pages
et: Konto halduslehed

en: Account administration pages language setting.
et: Konto halduslehtede keeleseade.

en: The %language (%langcode) language has been created.
et: Keel %language (%langcode) on loodud.

en: The %language (%langcode) language has been updated.
et: Keel %language (%langcode) on uuendatud.

en: Browser language detection configuration
et: Brauseri keeletuvastuse seadistamine

en: A Gettext Portable Object file.
et: Gettext Portable Object fail.

en: Treat imported strings as custom translations
et: Käsitle imporditud stringe kohandatud tõlgetena

en: Overwrite non-customized translations
et: Kirjuta üle kohandamata tõlked

en: Overwrite existing customized translations
et: Kirjuta üle olemasolevad kohandatud tõlked

en: No language available. The export will only contain source strings.
et: Ühtegi keelt pole saadaval. Eksport sisaldab ainult lähtestringe.

en: Source text only, no translations
et: Ainult lähtetekst, tõlgeteta

en: Include non-customized translations
et: Kaasa kohandamata tõlked

en: Include customized translations
et: Kaasa kohandatud tõlked

en: Include untranslated text
et: Kaasa tõlkimata tekst

en: @count disallowed HTML string(s) in files: @files.
et: @count keelatud HTML string(i) failides: @files.

en: Translation type
et: Tõlke tüüp

en: Non-customized translation
et: Kohandamata tõlge

en: Customized translation
et: Kohandatud tõlge

en: The strings have been saved.
et: Stringid on salvestatud.

en: In Context
et: Kontekstis

en: First plural form | @count. plural form
et[0]: Esimene mitmuse vorm
et[1]: @count. mitmuse vorm

en: Interface translation
et: Kasutajaliidese tõlge

en: not applicable
et: pole rakendatav

en: Enable interface translation to English
et: Luba kasutajaliidese tõlkimine inglise keelde

en: Interface translations directory
et: Kasutajaliidese tõlgete kataloog

en: User interface translation
et: Kasutajaliidese tõlge

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
et: Stringi "%string" importi ei teostatud lubamatu või katkise HTML-i tõttu.

en: logged in users only
et: ainult sisselogitud kasutajatele

en: Author's preferred language
et: Autori eelistatud keel

en: The language code of the language the node is written in.
et: Keelekood milles sisuelement on kirjutatud.

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
et: Kasuta kujundusmalli poolt pakutavat väike lühitee ikooni

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
et: Näited: <code>@implicit-public-file</code> (Avaliku failisüsteemi failile), <code>@explicit-file</code> või <code>@local-file</code>.

en: Message to display when in maintenance mode
et: Teade mida kuvatakse, kui sait on hooldusžiimis

en: A language object.
et: Keeleobjekt.

en: All kind of entities, e.g. nodes, comments or users.
et: Kõik olemitüübid, n. sisulehed, kommentaarid või kasutajad.

en: An entity field referencing a language.
et: Keelele viitav olemi väli.

en: An entity field containing an entity reference.
et: Olemi väli, mis sisaldab olemi viidet.

en: Apply pending updates
et: Rakenda ootel uuendused

en: Translation is not supported if language is always one of: @locked_languages
et: Tõlkimine pole toetatud, kui keeleks on üks järgnevaist: @locked_languages

en: HTTP request to @url failed with error: @error.
et: HTTP päring @url ebaõnnestus veaga: @error.

en: Update Manager
et: Uuenduste Haldur

en: The name for this role. Example: "Moderator", "Editorial board", "Site architect".
et: Rolli nimetus. Näiteks: "Moderaator", "Haldur", "Saidi arhitekt".

en: This is also assumed to be the primary language of this account's profile information.
et: Seda loetakse ka kasutajaprofiilis kirjeldatud andmete keeleks.

en: Administration pages language
et: Haldusliidese keel

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
et: Paigalda sait ilma eelseadistatud funktsionaalsuseta. Sobib edasijõudnud kasutajale.

en: Site's default language (@lang_name)
et: Lehe vaikimisi keel (@lang_name)

en: Installation profile
et: Installatsiooniprofiil

en: Selected language
et: Valitud keel

en: Use a custom %field_name
et: Kasuta kohandatud välja %field_name

en: Validation settings
et: Valideerimise seaded

en: Language Code
et: Keelekood

en: Save and manage fields
et: Salvesta ja halda välju

en: Image removed.
et: Pilt on eemaldatud.

en: This image has been removed. For security reasons, only images from the local domain are allowed.
et: Pilt on eemaldatud. Turvakaalutlustel on lubatud ainult pildid kohalikult domeenilt.

en: Only images hosted on this site may be used in &lt;img&gt; tags.
et: Ainult siin lehel asuvaid pilte on võimalik kasutada &lt;img&gt; märgendites.

en: An error occurred trying to check available interface translation updates.
et: Tekkis viga saadaolevate kasutajaliidese tõlgete uuenduste kontrollimisel.

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
et[0]: Kontrolliti ühe projekti kasutajaliidese tõlgete uuendusi.
et[1]: Kontrolliti @count projekti kasutajaliidese tõlgete uuendusi.

en: Available translation updates
et: Saadaolevad tõlgete uuendused

en: Get a status report about available interface translations for your installed modules and themes.
et: Ülevaade paigaldatud moodulitele ning kujundusmallidele saada olevatest tõlgetest.

en: Vocabulary language
et: Sõnastiku keel

en: View profile
et: Vaata profiili

en: User account actions
et: Kasutajakontoga seotud toimingud

en: The total page count.
et: Kogu lehtede arv.

en: Overridden title
et: Üle kirjutatud pealkiri

en: Manage customized lists of content.
et: Halda sisuvaateid.

en: Tracker - User
et: Jälgija - Kasutaja

en: The translation authoring username %name does not exist.
et: Tõlke autori kasutajanimi %name ei eksisteeri.

en: Database %database not found. The server reports the following message when attempting to create the database: %error.
et: Andmebaasi %database ei leitud. Server tagastas andmebaasi loomisel järgmise veateate: %error.

en: Are you sure you want to unblock %ip?
et: Oled kindel, et soovid eemaldada blokeeringu ip-lt %ip?

en: Import all
et: Impordi kõik

en: Another request may be synchronizing configuration already.
et: Tundub, et teine päring võib sünkroniseerida konfiguratsiooni.

en: The configuration was imported successfully.
et: Seadistus imporditi edukalt.

en: @count new | @count new
et[0]: @count uus
et[1]: @count uut

en: @count changed | @count changed
et[0]: @count muudetud
et[1]: @count muudetud

en: @count removed | @count removed
et[0]: @count eemaldatud
et[1]: @count eemaldatud

en: Synchronize configuration
et: Sünkroniseeri seadistus

en: Flag other translations as outdated
et: Märgista teised tõlked aegunuks

en: Do not flag other translations as outdated
et: Ära märgista teisi tõlkeid aegunuks

en: Example: 'Hero image' or 'Author image'.
et: Näidis: 'Põhipilt' või 'Autori pilt'.

en: Breakpoint group
et: Murdepunkti grupp

en: Select an image style for this breakpoint.
et: Vali selle murdepunkti pildistiil.

en: Displayed as %date_format
et: Kuvatud kui %date_format

en: opened
et: avatud

en: Enabling translation
et: Lülitan tõlkimise sisse

en: Create %language translation of %title
et: Loo %title tõlge %language keeles

en: Source language: @language
et: Lähtekeel: @language

en: When this option is checked, this translation needs to be updated. Uncheck when the translation is up to date again.
et: Kui see valik on sisse lülitatud, siis tõlge vajab uuendamist. Kui tõlge on uuendatud, siis võib selle välja lülitada.

en: Source language set to: %language
et: Lähtekeeleks on määratud: %language

en: This will delete all the translations of %label.
et: See kustutab kõik %label tõlked.

en: No path is set
et: Teekonda ei ole määratud

en: View differences
et: Vaata erinevusi

en: Menu language
et: Menüü keel

en: Block types
et: Plokkide tüübid

en: media item
et: meedia element

en: media items
et: meedia elemendid

en: No item selected.
et: Ühtegi elementi ei ole valitud.

en: Modified timestamp
et: Muutmise aeg

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been deleted.
et: @entity-type %label on kustutatud.

en: Edit %label
et: Muuda %label

en: Add @bundle
et: Lisa @bundle

en: Reference type
et: Viite tüüp

en: Delete state
et: Kustuta olek

en: Horizontal orientation
et: Horisontaalasend

en: Vertical orientation
et: Vertikaalasend

en: Tray orientation changed to @orientation.
et: Haldusriba orientatsioon on muudetud  järgnevalt: @orientation.

en: South Sudan
et: Lõuna-Sudaan

en: Custom output for TRUE
et: Kohandatud väljund tõese tulemuse jaoks

en: Custom output for FALSE
et: Kohandatud väljund väära tulemuse jaoks

en: Place block
et: Paiguta plokk

en: Port number
et: Pordi number

en: Revision timestamp
et: Versiooni ajatempel

en: Administer account settings
et: Halda konto seadeid

en: Entity language
et: Olemi keel

en: search page
et: otsingu leht

en: Hide empty
et: Peida tühi

en: Revision Log message
et: Versioonilogi teade

en: Registered timestamp
et: Registreerumise aega tähistav ajatempel

en: Signature format
et: Allkirja formaat

en: Update form
et: Uuenda vormi

en: HTTP Basic Authentication
et: HTTP Basic autentimine

en: File added
et: Fail lisatud

en: File removed
et: Fail on eemaldatud

en: Translate configuration
et: Tõlgi seadistust

en: Translations directory
et: Tõlgete kataloog

en: The translations directory does not exist.
et: Tõlgete kataloogi ei eksisteeri.

en: The translations directory is not readable.
et: Tõlgete kataloog ei ole loetav.

en: The translations directory is not writable.
et: Tõlkekataloog ei ole kirjutatav.

en: The translations directory is writable.
et: Tõlkekataloog on kirjutatav.

en: The translation server is offline.
et: Tõlkeserver on maas.

en: The translation server is online.
et: Tõlkeserver on üleval.

en: The %language translation is not available.
et: %language tõlge ei ole saadaval.

en: The %language translation is available.
et: Tõlge keelele %language on saadaval.

en: The %language translation could not be downloaded.
et: Keele %language tõlkeid ei õnnestunud alla laadida.

en: Not blank
et: Mitte tühi

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: A unique name for this action. It must only contain lowercase letters, numbers and underscores.
et: Unikaalne tegevuse nimi. See tohib sisaldada ainult väiketähti, numbreid ning alamkriipse.

en: All actions, except selected
et: Kõik toimingud, v.a. valitu

en: Only selected actions
et: Ainult valitud toimingud

en: Selected actions
et: Valitud toimingud

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
et[0]: %action rakendati @count-le elemendile.
et[1]: %action rakendati @count-le elemendile.

en: @type %info has been created.
et: @type %info on loodud.

en: @type %info has been updated.
et: @type %info on uuendatud.

en: @type: added %info.
et: @type: lisatud %info.

en: @type: updated %info.
et: @type: uuendatud %info.

en: The revision ID.
et: Redaktsiooni ID.

en: The comment language code.
et: Kommentaari keelekood.

en: The block type.
et: Ploki tüüp.

en: Create a new revision by default for this block type.
et: Loo sellele plokitüübile vaikimisi uus versioon.

en: Output the block in this view mode.
et: Väljasta plokk selles kuvarežiimis.

en: Select the region where this block should be displayed.
et: Vali regioon, kus seda plokki kuvatakse.

en: - Create a new book -
et: - Loo uus raamat -

en: Edit order and titles
et: Muuda järjestust ja pealkirju

en: Toolbar configuration
et: Tööristariba seadistus

en: No styles configured
et: Ühtegi stiili pole seadistatud

en: You must configure the selected text editor.
et: Sa pead seadistama valitud tekstiredaktori.

en: Approved status
et: Kinnitamise olek

en: Approved comment status
et: Kinnitatud kommentaari olek

en: Link to approve comment
et: Kommentaari kinnitamise link

en: Link to reply-to comment
et: Kommentaarile vastamise link

en: The parent comment ID if this is a reply to a comment.
et: Vanemkommentaari ID kui see on vastus mõnele teisele kommentaarile.

en: The user ID of the comment author.
et: Kommentaari autori kasutajakonto ID.

en: The comment author's home page address.
et: Kommentaari autori kodulehe aadress.

en: The comment author's hostname.
et: Kommentaari autori hostinimi.

en: The time that the comment was created.
et: Kommentaari loomise aeg.

en: The time that the comment was last edited.
et: Kommentaari viimase muutmise aeg.

en: Thread place
et: Lõimimise koht

en: View changes of @config_file
et: Vaata @config_file-i muudatusi

en: Send copy to sender
et: Saada saatjale koopia

en: Contact module form element.
et: Kontaktimooduli vormielement.

en: Selected user
et: Valitud kasutaja

en: The sender's name
et: Saatja nimi

en: The name of the person that is sending the contact message.
et: Kontaktsõnumi saatja nimi.

en: Whether to send a copy of the message to the sender.
et: Kas saata koopia sõnumi saatjale või mitte.

en: The ID of the recipient user for personal contact messages.
et: Saaja ID personaalsete kontaktsõnumite jaoks.

en: @action @title configuration options
et: @action @title seaded

en: Press the esc key to exit.
et: Väljumiseks vajuta esc klahvi.

en: Choose the type of date to create.
et: Vali millist tüüpi kuupäeva luua.

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: Set a default value for this date.
et: Määra selle kuupäeva vaikeväärtus.

en: The %field date is required.
et: %field kuupäev on nõutud.

en: The %field date is invalid.
et: Välja %field kuupäev on ebakorrektne.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
et: Vali kuupäeva kuva formaat. Veendu, et antud formaat vastab vastava välja vajadustele.

en: Format: @display
et: Formaat: @display

en: Date part order
et: Kuupäeva osa järjekord

en: Month/Day/Year
et: Kuu/Päev/Aasta

en: Day/Month/Year
et: Päev/Kuu/Aasta

en: Year/Month/Day
et: Aasta/Kuu/Päev

en: Time type
et: Aja tüüp

en: 24 hour time
et: 24 tunni kellaja formaat

en: 12 hour time
et: 12 tunni kellaja formaat

en: Text editor
et: Tekstiredaktor

en: This option is disabled because no modules that provide a text editor are currently enabled.
et: See valik on hetkel deaktiveeritud, sest ühtegi tekstiredaktorit ei tuvastatud.

en: Text formats and editors
et: Tekstiredaktorid ja formaadid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: @entity_type selection
et: @entity_type valik

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
et: Vali meetod automaatjätkamise soovituste jaoks. <em>Sisaldab</em> meetod võib olla aeglane, kui eksisteerib tuhandeid olemeid.

en: %entity_label: Administer fields
et: %entity_label: Halda välju

en: %entity_label: Administer display
et: %entity_label: Halda kuva

en: Allowed number of values
et: Lubatud väärtuste arv

en: Number of values is required.
et: Väärtuste arvu määramine on kohustuslik.

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
et: Sellele väljale on võimalik üles laadida piiramatu hulk faile.

en: The file ID.
et: Faili ID.

en: The file language code.
et: Faili keelekood.

en: The user ID of the file.
et: Faili kasutaja ID.

en: Name of the file with no path components.
et: Faili nimi ilma teekonna komponentideta.

en: The URI to access the file (either local or remote).
et: URI failini (nii kohalik kui väline).

en: This format is shown when no other formats are available
et: Seda formaati kuvatakse siis, kui muid formaate pole saadaval

en: Forum content
et: Foorumi sisu

en: The content ID of the forum index entry.
et: Foorumi indeksi kirje sisu ID.

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in forum %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in forum %title</span>
et[0]: 1 uus postitus<span class="visually-hidden"> foorumis %title</span>
et[1]: @count uut postitust<span class="visually-hidden"> foorumis %title</span>

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in topic %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in topic %title</span>
et[0]: 1 uus postitus<span class="visually-hidden"> teemas %title</span>
et[1]: @count uut postitust<span class="visually-hidden"> teemas %title</span>

en: The forum %label and all sub-forums have been deleted.
et: Foorum %label ja kõik selle alamfoorumid on kustutatud.

en: forum: deleted %label and all its sub-forums.
et: foorum: kustutatud %label ja kõik selle alamfoorumid.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
et: Alternatiivne tekst pildi 'alt' attribuudi jaoks.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
et: Pildi nimetus, mida kasutada 'title' attribuudi jaoks.

en: The width of the image in pixels.
et: Pildi laius pikslites.

en: The height of the image in pixels.
et: Pildi kõrgus pikslites.

en: Custom language settings
et: Kohandatud keele seaded

en: Settings successfully updated.
et: Seaded on edukalt uuendatud.

en: Show language selector on create and edit pages
et: Näita keelevahetajat sisu loomise ja muutmise vaadetes

en: Select languages to enforce. If none are selected, all languages will be allowed.
et: Vali keeled, mille kasutamist nõuda. Kui ühtegi ei ole valitud, lubatakse kasutada kõiki.

en: The language is not @languages.
et: Keel ei ole @languages.

en: The language is @languages.
et: Keel on @languages.

en: Allow link text
et: Luba lingi teksti määramist

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks

en: Nothing to check.
et: Pole midagi kontrollida.

en: Translation file not found: @uri.
et: Tõlkefaili ei leitud: @uri.

en: Unable to download translation file @uri.
et: Tõlkefaili @uri ei ole võimalik alla laadida.

en: One translation files could not be checked. See the log for details. | @count translation files could not be checked. See the log for details.
et[0]: Ühte tõlke faili ei saanud kontrollida. Vaata logist detaile.
et[1]: @count tõlke faili ei saanud kontrollida. Vaata logist detaile.

en: Importing translation file: %filename (@percent%).
et: Impordin tõlkefaili: %filename (@percent%).

en: Translations imported.
et: Tõlked on imporditud.

en: Updating configuration translations
et: Seadistuse tõlgete uuendamine

en: Starting configuration update
et: Alustan seadistuse uuendamist

en: Error updating configuration translations
et: Tekkis viga seadistuse tõlgete uuendamisel

en: The configuration was successfully updated. There are %number configuration objects updated.
et: Seadistus on edukalt uuendatud. Uuendati %number seadet.

en: No configuration objects have been updated.
et: Seadistusi ei uuendatud.

en: Unable to import translations file: @file
et: Ei õnnestunud importida tõlgete faili: @file

en: Translations imported: %number added, %update updated, %delete removed.
et: Tõlked on imporditud: lisati %number, uuendati %update, kustutati %delete tõlget.

en: The configuration was successfully updated. %number configuration objects updated.
et: Seadistus on edukalt uuendatud. Uuendati %number seadet.

en: One translation file imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed. | @count translation files imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed.
et[0]: Imporditi üks tõlkefail. Lisati %number tõlget, uuendati %update tõlget ning kustutati %delete tõlget.
et[1]: Imprditi @count tõlkefaili. Lisati %number tõlget, uuendati %update tõlget ning kustutati %delete tõlget.

en: Checking translations
et: Kontrollin tõlkeid

en: Error checking translation updates.
et: Viga tõlgete uuenduste kontrollimisel.

en: Updating translations
et: Uuendan tõlkeid

en: Error importing translation files
et: Viga tõlkefailide impordil

en: Updating translations.
et: Uuendan tõlkeid.

en: Source string (@language)
et: Lähtestring (@language)

en: Built-in English
et: Süsteemi Inglise keel

en: Translated string (@language)
et: Tõlgitud string (@language)

en: All translations up to date.
et: Kõik tõlked on ajakohased.

en: Select a language to update.
et: Vali uuendamiseks keel.

en: File not found at %remote_path nor at %local_path
et: Faili ei leitud asukohtadest %remote_path ega %local_path

en: File not found at %local_path
et: Faili ei leitud asukohast %local_path

en: Translation file location could not be determined.
et: Tõlkefaili asukohta ei suudetud tuvastada.

en: Missing translations for:
et: Tõlked on puudu:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
et[0]: Ühel projektil puuduvad tõlked
et[1]: @count projektil puuduvad tõlked

en: A local file system path where interface translation files will be stored.
et: Asukoht kohalikus failisüsteemis, kuhu tõlkefailid salvestatakse.

en: Updates available
et: Uuendused on saadaval

en: Missing translations
et: Puuduolevad tõlked

en: Translation source
et: Tõlke allikas

en: Drupal translation server and local files
et: Drupali tõlkeserver ja kohalikud failid

en: Local files only
et: Ainult kohalikud failid

en: Don't overwrite existing translations.
et: Ära olemasolevaid tõlkeid üle kirjuta.

en: Only overwrite imported translations, customized translations are kept.
et: Kirjuta üle ainult imporditud tõlked, kohandatud tõlkeid ära muuda.

en: Overwrite existing translations.
et: Kirjuta olemasolevad tõlked üle.

en: How to treat existing translations when automatically updating the interface translations.
et: Kuidas käituda olemasolevate tõlgetega autmaatse kasutajaliidese tõlgete uuenduse käigus.

en: Edit menu %label
et: Muuda menüüd %label

en: Add menu link
et: Lisa menüülink

en: Administrative summary
et: Administratiivne kokkuvõte

en: Menu %label has been updated.
et: Menüü %label on uuendatud.

en: Menu %label has been added.
et: Menüü %label on lisatud.

en: The menu link has been saved.
et: Menüülink on salvestatud.

en: Link to revision
et: Link versioonile

en: Link to revert revision
et: Link redaktsiooni ennistamiseks

en: Link to delete revision
et: Link redaktsiooni kustutamiseks

en: Access the Content overview page
et: Ligipääs sisu ülevaate lehele

en: View all revisions
et: Vaata kõiki versioone

en: Revert all revisions
et: Muuda tagasi kõik versioonid

en: %type_name: View revisions
et: %type_name: Vaata versioone

en: %type_name: Revert revisions
et: %type_name: Ennista redaktsioone

en: %type_name: Delete revisions
et: %type_name: Kustuta versioonid

en: Promotion options
et: Avaldamise valikud

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
et: Loe edasi<span class="visually-hidden"> @title</span> kohta

en: The node revision ID.
et: Sisuelemendi versiooni ID.

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: Path id
et: Teekonna id

en: Created entity %type with ID %id.
et: Loodud olem %type ID-ga %id.

en: Updated entity %type with ID %id.
et: Olem %type ID-ga %id on uuendatud.

en: Deleted entity %type with ID %id.
et: Olem %type ID-ga %id on kustutatud.

en: Raw output
et: Puhas väljund

en: You have no fields. Add some to your view.
et: Sul ei ole määratud ühtegi välja. Lisa oma vaatesse mõni väli.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult tähti, numbreid, sidekriipse ja alakriipse.

en: All field aliases must be unique
et: Kõik välja aliased peavad olema unikaalsed

en: Any data
et: Suvalised andmed

en: An entity field containing a UUID.
et: UUID väärtust sisaldav olemi väli.

en: Failed to fetch file due to error "%error"
et: Faili hankimine ebaõnnestus vea "%error" tõttu.

en: Date and time formats
et: Kuupäeva ja kellaaja vormingud

en: Name of the date format
et: Kuupäevaformaadi nimi

en: @toolkit settings
et: @toolkit seaded

en: Update this item
et: Uuenda seda elementi

en: This value should not be null.
et: Väärtus ei tohiks olla null.

en: The term ID.
et: Termi ID.

en: The term language code.
et: Termi keelekood.

en: Term Parents
et: Termi vanemelemendid

en: The parents of this term.
et: Antud termi vanemelemendid.

en: Create referenced entities if they don't already exist
et: Loo refereeritud olemeid kui nad ei ole juba loodud

en: Telephone number
et: Telefoninumber

en: Link using text: @title
et: Lingi tekstiga: @title

en: Link using provided telephone number.
et: Lingi antud telefoninumbriga.

en: Toolbar items
et: Tööriistariba elemendid

en: !tour_item of !total
et: !tour_item !total-st

en: End tour
et: Lõpeta tutvustav ringkäik

en: Translatable elements
et: Tõlgitavad elemendid

en: At least one field needs to be translatable to enable %bundle for translation.
et: Vähemalt üks väli peab olema tõlgitav, et %bundle tõlkimine oleks lubatud.

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
et: <strong>@language_name (Algne keel)</strong>

en: Administer translation settings
et: Halda tõlkimise seadeid

en: Create translations
et: Loo tõlkeid

en: Delete translations
et: Kustuta tõlkeid

en: Translate %bundle_label @entity_label
et: Tõlgi %bundle_label @entity_label

en: Translate @entity_label
et: Tõlgi @entity_label

en: An unpublished translation will not be visible without translation permissions.
et: Avaldamata tõlge ei ole ilma tõlkimise kasutajaõigusteta nähtav.

en: %archive_file does not contain any .info.yml files.
et: %archive_file ei sisalda ühtegi .info.yml faili.

en: <p>This is a one-time login for %user_name.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
et: <p>See on ühekordne sisselogimislink kasutajale %user_name.</p><p>Sisse logimiseks ning parooli muutmiseks vajuta sellele nupule.</p>

en: Provides access to the user data service.
et: Annab ligipääsu kasutajaandmete pärimise teenusele.

en: Add a form element that lets you run operations on multiple users.
et: Lisa vormielement, mis lubab käivitada toiminguid mitme kasutajaga korraga.

en: User module form element.
et: User mooduli vormielement.

en: System module form element.
et: System mooduli vormielement.

en: Edit user account
et: Muuda kasutaja kontot

en: Login attempt failed from %ip.
et: Sisselogimiskatse ebaõnnestus IP-lt %ip.

en: Cancel user
et: Tühista kasutaja

en: Enable password strength indicator
et: Lülita sisse parooli tugevuse indikaator

en: Admin (user awaiting approval)
et: Haldur (kasutaja ootab kinnitust)

en: Role %label has been updated.
et: Roll %label on uuendatud.

en: Role %label has been added.
et: Roll %label on lisatud.

en: The user language code.
et: Kasutaja keelekood.

en: The time that the user last accessed the site.
et: Kasutaja viimase külastuse aeg.

en: The time that the user last logged in.
et: Kasutaja viimase sisselogimise aeg.

en: The email address used for initial account creation.
et: E-posti aadress millega kasutajakonto algselt loodi.

en: The roles the user has.
et: Rollid, mis kasutajakontoga on seotud.

en: Update the user %name
et: Uuenda kasutaja %name

en: The module which sets this user data.
et: Moodul, mis määrab selle kasutaja andmed.

en: The label of the view.
et: Vaate märgend.

en: The machine-readable ID of the view.
et: Vaate masinloetav ID.

en: Rendered entity - @label
et: Renderdatud olem - @label

en: Display the @label
et: Kuva @label

en: Available global token replacements
et: Globaalselt kasutatavad tekstiasendajad

en: Override the title of this view when it is empty. The available global tokens below can be used here.
et: Kirjuta selle vaate pealkiri üle, kui ta on tühi. Siin võib kasutada allpool kirjeldatud globaalseid tekstiasendajaid.

en: Administrative comment
et: Haldaja kommentaar

en: Machine name of the display
et: Kuva masinnimi

en: CSS class name(s)
et: CSS klassi nimi või nimed

en: Show contextual links on this view.
et: Näita selle vaate juures kontekstipõhiseid linke.

en: Show contextual links
et: Näita kontekstipõhiseid linke

en: Allow people to choose the sort order
et: Luba kasutajatel valida sorteerimise suunda

en: Label for ascending sort
et: Silt kasvava sorteeringu jaoks

en: Label for descending sort
et: Silt kahaneva sorteeringu jaoks

en: @name format: @date
et: @name formaat: @date

en: Output this field as a custom link
et: Väljasta see väli kohandatud lingina

en: Trim this field to a maximum number of characters
et: Piira see väli maksimaalse arvu sümboliteni

en: More link label
et: Rohkem lingi silt

en: Fields to be included as links.
et: Kuvada väljad linkidena.

en: First page link text
et: Esimese lehekülje lingi tekst

en: Last page link text
et: Viimase lehekülje lingi tekst

en: Offset (number of items to skip)
et: Nihe (vahele jäetavate elementide arv)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
et: Kui määra väärtuseks näiteks 3, siis ei näidata esimest kolme elementi.

en: Pager link labels
et: Pager-i linkide sildid

en: Previous page link text
et: Eelmise lehe lingi tekst

en: Next page link text
et: Järgmise lehe lingi tekst

en: Insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
et: Sisesta nimekiri komadega eraldatud täisarvudest, näiteks: 10, 20, 50, 100

en: No view mode selected
et: Kuvarežiimi pole valitud

en: Caption for the table
et: Tabeli pealkiri

en: Table details
et: Tabeli detailandmed

en: Summary title
et: Kokkuvõtte pealkiri

en: Table description
et: Tabeli kirjeldus

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
et: Lisa tabeli kohta täiendavat infot, et muuta see kasutajatele ligipääsetavamaks.

en: Enable @display_title
et: Lülita @display_title sisse

en: Delete @display_title
et: Kustuta @display_title

en: Undo delete of @display_title
et: Taasta @display_title

en: Disable @display_title
et: Lülita @display_title välja

en: Edit view name/description
et: Muuda nime/kirjeldust

en: Analyze view
et: Analüüsi vaadet

en: Reorder displays
et: Järjesta kuvad ümber

en: Revert view
et: Algväärtusta vaade

en: Add <span class="visually-hidden">@type</span>
et: Lisa <span class="visually-hidden">@type</span>

en: And/Or Rearrange <span class="visually-hidden">filter criteria</span>
et: Ja/või paiguta ümber <span class="visually-hidden">filtri kriteeriumid</span>

en: Rearrange <span class="visually-hidden">@type</span>
et: Reasta ümber <span class="visually-hidden">@type</span>

en: This display has one or more validation errors.
et: Sellel kuval on üks või rohkem validatsiooni viga.

en: There are no disabled views.
et: Väljalülitatud vaated puuduvad.

en: Do you want to break the lock on view %name?
et: Kas sa soovid eemaldada vaate %name lukustuse?

en: View language
et: Vaate keel

en: Language of labels and other textual elements in this view.
et: Selles vaates olevate siltide ja teiste tekstiliste elementide keel.

en: No displays available.
et: Ühtegi kuva pole saadaval.

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: Hard
et: Raske

en: Book Page
et: Raamatu lehekülg

en: Comment selection
et: Kommentaari valik

en: Contact message
et: Kontaktsõnum

en: My Editor
et: Minu tekstiredaktor

en: Entity display
et: Olemi kuva

en: Entity form display
et: Olemi vormi kuvamine

en: Display the ID of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemi ID-d.

en: Returns results as a PHP array of labels and rendered rows.
et: Tagastab tulemused siltide ning renderdatud ridadega PHP massiivina.

en: File selection
et: Faili valik

en: Separate link text and URL
et: Eralda lingi tekst ja URL

en: Node selection
et: Sisuelemendi valik

en: Watchdog database log
et: Watchdogi andmebaasilogi

en: REST export
et: REST eksport

en: Create a REST export resource.
et: Loo REST ekspordi resurss.

en: Use entities as row data.
et: Kasuta olemeid rea andmetena.

en: Use fields as row data.
et: Kasuta välju rea andmetena.

en: Serializer
et: Serialiseerija

en: Serializes views row data using the Serializer component.
et: Serialiseerib vaate rea andmeid Serializer komponendi abil.

en: Shortcut set
et: Lühiteede kogum

en: Handles .tar files.
et: Käsitleb .tar faile.

en: Handles zip files.
et: Käsitleb .zip faile.

en: Taxonomy Term selection
et: Taksonoomia termini valik

en: Display reference to taxonomy term in RSS.
et: Kuva RSS voos viiteid klassifikatsioonitermidele

en: Telephone link
et: Telefoni link

en: User selection
et: Kasutaja valik

en: A simple pager containing previous and next links.
et: Lihtne pager mis sisaldab linke edasi ning tagasi liikumiseks.

en: Display all items that this view might find.
et: Kuva kõiki elemente, mida see vaade võib sisaldada.

en: Displays rows as HTML list.
et: Kuva ridasid HTML nimekirjana.

en: Language detection and selection
et: Keele tuvastamine ja valimine

en: menus
et: menüüd

en: Toolkit
et: Tööriistakomplekt

en: Autoplay: %autoplay
et: Automaatne taasesitus: %autoplay

en: Loop: %loop
et: Silmus: %loop

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: Configuration Translation
et: Seadistuse tõlge

en: - empty image -
et: - tühi pilt -

en: Field formatters
et: Välja vormindajad

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: The directory %translations_directory exists.
et: Kataloog %translations_directory eksisteerib.

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
et: MySQL, MariaDB, Percona Server või samaväärne

en: The referenced language
et: Viidatud keel

en: Language reference
et: Keeleviide

en: URI value
et: URI väärtus

en: An entity field containing a URI.
et: URI väärtust sisaldav olemi väli.

en: Caribbean Netherlands
et: Kariibi Madalmaad

en: Congo - Kinshasa
et: Kongo - Kinshasa

en: Congo - Brazzaville
et: Kongo - Brazzaville

en: Côte d’Ivoire
et: Elevandiluurannik

en: Clipperton Island
et: Clippertoni saar

en: Hong Kong SAR China
et: Hiina Rahvavabariigi Hongkongi erihalduspiirkond

en: Canary Islands
et: Kanaari saared

en: Palestinian Territories
et: Palestiina alad

en: Outlying Oceania
et: Okeaania ülejäänud alad

en: U.S. Outlying Islands
et: Ühendriikide hajasaared

en: Time span in seconds
et: Periood sekundites

en: Using simple actions
et: Lihtsate toimingute kasutamine

en: Creating and configuring advanced actions
et: Keerulisemate toimingute loomine ja seadistamine.

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
et: Unikaalne nimetus selle ploki jaoks. See peab koosnema tähtedest ja numbritest ning eraldatud alakriipsuga.

en: Filter by block name
et: Filtreeri ploki nime järgi

en: Enter a part of the block name to filter by.
et: Sisesta filtreerimiseks osa ploki nimest.

en: Items per block
et: Elemente ploki kohta

en: @count (default setting)
et: @count (vaikimisi sätted)

en: Configuring the toolbar
et: Tööristsriba seadistamine

en: Toggling between formatted text and HTML source
et: Vormindatud teksti ja HTML koodi vahel lülitumine

en: Could not extract the contents of the tar file. The error message is <em>@message</em>
et: Ei õnnestunud tar faili sisu lahti pakkida. Veateade on <em>@message</em>

en: Enable image uploads
et: Piltide üleslaadimise lubamine

en: Storage: @name
et: Ladu: @name

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
et: Drupali failide kaustas asuv alamkaust, kuhu salvestatakse üles laetud pildid.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
et: Kui on jäetud määramata, siis on üleslaetud failide maksimaalne suurus piiratud PHP maksimaalse failide üleslaadimise piiranguga @size.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
et: Pildid, mis on nendest mõõtmetest suuremad, skaleeritakse väiksemaks.

en: Installing text editors
et: Tekstiredaktorite installeerimine

en: Enabling a text editor for a text format
et: Tekstiredaktori sisselülitamine antud tekstiformaadile

en: Configuring a text editor
et: Tekstiredaktori seadistamine

en: Using different text editors and formats
et: Erinevate tekstiredaktorite ja formaatide kasutamine

en: No placeholder
et: Placeholder puudub

en: Add, edit, and delete custom display modes.
et: Lisa, muuda ja kustuta kohandatud kuvarežiime.

en: Display modes
et: Kuvarežiimid

en: Configure what displays are available for your content and forms.
et: Seadista, millised kuvad on saadaval sinu sisule ja vormidele

en: Manage custom view modes.
et: Halda kohandatud kuvarežiime.

en: Form modes
et: Vormirežiimid

en: Manage custom form modes.
et: Halda kohandatud vormirežiime.

en: Add form mode
et: Lisa vormirežiim

en: Edit form mode
et: Muuda vormirežiimi

en: Choose view mode entity type
et: Vali kuvarežiimi olemi tüüp

en: Choose form mode entity type
et: Vali vormirežiimi olemi tüüp

en: Saved the %label @entity-type.
et: %label @entity-type on salvestatud.

en: Autocomplete matching: @match_operator
et: Autocomplete kattuvused: @match_operator

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
et: Viidatud olemit (%type: %id) ei eksisteeri.

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus

en: %entity_label: Administer form display
et: %entity_label: Halda vormi kuva

en: Plugin for @title
et: Plugin @title jaoks

en: @type (module: @module)
et: @type (moodul: @module)

en: Widget settings:
et: Muutmisvidina seaded:

en: The label of the entity that is related to the file.
et: Failiga seotud olemi silt.

en: Access the Files overview page
et: Ligipääs failide ülevaate leheküljele

en: Progress indicator: @progress_indicator
et: Progressi indikaator: @progress_indicator

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple of blank lines.
et: Read ja paragrahvid tuvastatakse automaatselt. Reavahetus &lt;br /&gt;, paragrahv &lt;p&gt; ja paragrahvi lõpetus &lt;/p&gt; märgendid sisestatakse automaatselt. Kui paragrahve ei tuvastata, siis lisa paar tühja rida.

en: Missing filter. All text is removed
et: Puuduolev filter. Kogu tekst on eemaldatud

en: Missing filter plugin: %filter.
et: Puuduolev filtri plugin: %filter.

en: Updated @type %term.
et: Uuendatud @type %term.

en: Add image style
et: Lisa pildistiil

en: Preview image style: @style
et: Pildistiili eelvaade: @style

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
et: Keele kustutamisel eemaldatakse kõik sellega seotud kasutajaliidese tõlked ning selles keeles olev sisu määratakse keelest sõltumatuks. Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: No placeholders
et: Placeholder-id puuduvad

en: Title placeholder: @placeholder_title
et: Pealkirjade placeholder: @placeholder_title

en: URL placeholder: @placeholder_url
et: URL-i placeholder: @placeholder_url

en: Note that importing large .po files may take several minutes.
et: Suurte .po failide import võib võtta mitu minutit.

en: Content items can be edited using different form modes. Here, you can define which fields are shown and hidden when %type content is edited in each form mode, and define how the field form widgets are displayed in each form mode.
et: Sisu elemente saab muuta erinevates vormirežiimides. Siin saad määrata, mis väljad kuvatakse ja peidetakse kui %type sisu muudetakse igas vormirežiimis ning mis vormi vidinaid kasutatakse igas režiimis.

en: Edit %label content type
et: Muuda sisutüüpi %label

en: The content has either been modified by another user, or you have already submitted modifications. As a result, your changes cannot be saved.
et: Sinu muudatusi ei saa salvestada kuna sisu on muudetud teise kasutaja poolt või sa oled juba muudatused salvestanud.

en: Use field label: @display_label
et: Kasuta välja märgendit: @display_label

en: %name: the telephone number may not be longer than @max characters.
et: %name: telefoninumber ei tohiks olla pikem kui @max märki.

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
et: %name: tekst ei tohi olla pikem kui @max tähemärki.

en: Summary rows
et: Kokkuvõtte read

en: This form lets administrators add and edit fields for storing user data.
et: Antud vorm võimaldab halduritel lisada ja muuta välju kasutajakonto andmete hoidmiseks.

en: HTTP status code
et: HTTP staatuskood

en: Always display the more link
et: Kuva alati rohkem linki

en: Make entity label a link to entity page.
et: Lingi olemi silt olemi lehele.

en: Automatic width
et: Automaatne laius

en: The width of each column will be calculated automatically based on the number of columns provided. If additional classes are entered or a theme injects classes based on a grid system, disabling this option may prove beneficial.
et: Iga tulba laius arvutatakse automaatselt tulpade arvu põhjal. Juhul, kui on lisatud klasse või kui teema lisab omalt poolt joonestiku süsteemil põhinevaid klasse, siis võib selle valiku välja lülitamine kasulikuks osutada.

en: Default column classes
et: Vaikimisi veeru klassid

en: Add the default views column classes like views-col, col-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
et: Lisa väljundis tulpadele views mooduli vaikimisi klassid nagu näiteks views-col, col-1 ja clearfix. Seda kasutades saab CSS koodi lisamise keerukamaks tegemise arvelt kiirelt vähendada vaate poolt vaikimisi loodud märgistust.

en: Custom column class
et: Kohandatud veeru klass

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
et: Täiendavad klassid iga veeru jaoks. Eralda tühikuga.

en: Default row classes
et: Vaikimisi rea klassid

en: Adds the default views row classes like views-row, row-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
et: Lisab väljundis ridadele views mooduli vaikimisi klassid nagu näiteks views-row, row-1 ja clearfix. Seda kasutades saab CSS koodi lisamise keerukamaks tegemise arvelt kiirelt vähendada vaate poolt vaikimisi loodud märgistust.

en: Custom row class
et: Kohandatud rea klass

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
et: Täiendavad klassid iga rea jaoks. Eralda tühikuga.

en: Default wizard
et: Vaike viisard

en: Selected:
et: Valitud:

[ctx: Validation]
en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

[ctx: Validation]
en: Bundle
et: Kogum

en: The entity must be of bundle %bundle.
et: Olem peab olema kogumist %bundle.

[ctx: Validation]
en: Complex data
et: Eriformaadis andmed

[ctx: Validation]
en: Count
et: Kogus

[ctx: Validation]
en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: The entity must be of type %type.
et: Olem peab olema %type tüüpi.

[ctx: Validation]
en: Length
et: Pikkus

[ctx: Validation]
en: Primitive type
et: Primitiivi tüüp

[ctx: Validation]
en: Range
et: Ulatus

[ctx: Validation]
en: User name
et: Kasutaja nimi

[ctx: Validation]
en: User name unique
et: Kasutaja nimi on unikaalne

en: %name must be higher than or equal to %min.
et: %name peab olema võrdne või suurem kui %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
et: %name peab olema võrdne või väiksem kui %max.

[ctx: Validation]
en: Entity changed
et: Olem on muutunud

en: Block layout
et: Plokkide paigutus

en: Block category
et: Ploki kategooria

en: Hide block if the view output is empty
et: Peida plokk kui vaate väljund on tühi

en: Block empty settings
et: Tühja ploki seaded

en: Hide block if no result/empty text
et: Peida plokk kui tulemust pole/tühi tekst

en: The number of comments posted on an entity.
et: Olemiga seotud kommentaaride arv.

en: The entity the comment was posted to.
et: Olem millele on kommentaar lisatud.

en: The @entity_type to which the comment is a reply to.
et: @entity_type millele see kommentaar lisati

en: The number of comments an entity has.
et: Olemi kommentaaride arv

en: The most recent of last comment posted or entity updated time.
et: Värskeim viimase kommentaari postitamise või olemi muutmise aeg

en: Display the last comment of an entity
et: Kuva olemi viimane kommentaar

en: The last comment of an entity.
et: Olemi viimane kommentaar.

en: The User ID of the author of the last comment of an entity.
et: Viimase kommentaari autori kasutaja ID.

en: The entity type to which the comment is a reply to.
et: Olemi tüüp, millele on kommetnaariga vastatud.

en: Display nodes only if a user posted the @entity_type or commented on the @entity_type.
et: Kuva sisuelemente ainult siis, kui @entity_type lisati kasutaja poolt või kommenteeris seda.

en: Comments of the @entity_type using field: @field_name
et: @entity_type kommentaarid väljas: @field_name

en: Edit comment %title
et: Muuda kommentaari %title

en: The ID of the entity of which this comment is a reply.
et: Olemi ID, millele see kommentaar on lisatud.

en: The entity type to which this comment is attached.
et: Olemi tüüp, millega see kommentaar on seotud.

en: Comment field name
et: Kommentaari välja nimetus

en: The field name through which this comment was added.
et: Välja nimi, läbi mille see kommentaar lisati.

en: Last comment ID
et: Viimase kommentaari ID

en: Last comment timestamp
et: Viimase kommentaari ajatempel

en: The time that the last comment was created.
et: Viimase kommentaari loomise aeg.

en: Last comment name
et: Viimase kommentaari nimi

en: The name of the user posting the last comment.
et: Viimase kommentaari postitanud kasutaja nimi.

en: Last comment user ID
et: Viimase kommentaari kasutaja ID

en: The number of comments.
et: Kommentaaride arv.

en: This field manages configuration and presentation of comments on an entity.
et: See väli haldab olemi kommentaaride seadistust ja esitlust.

en: Comment list
et: Kommentaaride nimekiri

en: Content language and translation
et: Sisu keel ja tõlge

en: Configure language and translation support for content.
et: Muuda sisu keeleseadeid ning tõlketuge.

en: Select source language
et: Vali lähtekeel

en: Computed date
et: Arvutatud kuupäev

en: The computed DateTime object.
et: Arvutatud DateTime objekt.

en: Log entries
et: Logikanded

en: Contains a list of log entries.
et: Sisaldab logikirjete nimekirja.

en: The user on which the log entry as written.
et: Logikandega seotud kasutaja.

en: The actual message of the log entry.
et: Logikande keha.

en: The variables of the log entry in a serialized format.
et: Logikirje muutujad jadaesituses.

en: Operation links for the event.
et: Toiminguviited üritusele.

en: URL of the previous page.
et: Eelmise lehe URL.

en: Date when the event occurred.
et: Sündmuse toimumise kuupäev.

en: Replace variables
et: Vaheta muutujaid

en: One file only. | Maximum @count files.
et[0]: Ainult üks fail.
et[1]: Maksimaalselt @count faili.

en: Delete forum
et: Kustuta foorum

en: Configure language support for content.
et: Seadista sisu keeletuge.

en: Adding link text
et: Lingi teksti lisamine

en: Displaying link text
et: Lingi teksti kuvamine

en: Adding attributes to links
et: Lingile atribuutide lisamine

en: Validating URLs
et: URL-ide valideerimine

en: Number (decimal)
et: Number (kümnendarv)

en: Number (float)
et: Number (ujukomaarv)

en: Number (integer)
et: Number (täisarv)

en: Alias for @id
et: @id alias

en: Raw output for @id
et: Puhas väljund @id jaoks

en: The uninstall process removes all data related to a module.
et: Eemaldusprotsess kustutab süsteemist kõik mooduliga seotud andmed.

en: The date the term was last updated.
et: Kuupäev, millal terminit viimati uuendati.

en: The time that the term was last edited.
et: Termi viimase muutmise aeg.

en: Managing and displaying telephone fields
et: Telefoninumbri väljade haldamine ja kuvamine

en: Displaying telephone numbers as links
et: Telefoninumbrite kuvamine linkidena

en: The user account %name cannot be canceled.
et: %name kasutajakontot ei saa tühistada.

en: The handler for this item is broken or missing. The following details are available:
et: Elemendi käitleja on katki või puudu. Järgnevad detailid on teada:

en: Default actions
et: Vaikimisi tegevused

en: Grouping @id
et: Grupeering @id

en: Columns for @field
et: Veerud väljale @field

en: Sortable for @field
et: Sorteeritav väljal @field

en: Default sort order for @field
et: Välja @field vaikimisi sorteerimise suund

en: Default sort for @field
et: Välja @field vaikimisi sorteering

en: Alignment for @field
et: Välja @field joondus

en: Separator for @field
et: Välja @field eraldaja

en: Hide empty column for @field
et: Peida tühi veerg välja @field puhul

en: Responsive setting for @field
et: Välja @field kohanduvuse seaded

en: No default sort
et: Vaikimisi sorteering puudub

en: Page display settings
et: Lehe kuva seaded

en: Block display settings
et: Ploki kuvamise seaded

en: View basic information
et: Vaate põhiinformatsioon

en: Show SQL query
et: Näita SQL päringut

en: Remove @title
et: Eemalda @title

en: Weight for @id
et: @id kaal

en: Group for @id
et: @id grupp

en: Remove @id
et: Eemalda @id

en: PHP date format
et: PHP kuupäeva vorming

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: Media types
et: Meedia tüübid

en: Not fully protected
et: Pole täielikult kaitstud

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool

en: Number of new comments
et: Uute kommentaaride arv

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: Simple configuration
et: Lihtne seadistus

en: Configuration type
et: Seadistuse tüüp

en: Here is your configuration:
et: Siin on su seadistus:

en: Are you sure you want to update the %name @type?
et: Oled sa kindel, et soovid uuendada %name @type?

en: Missing ID key "@id_key" for this @entity_type import.
et: Puudu ID võti "@id_key" selle @entity_type impordiks.

en: An entity with this machine name already exists but the import did not specify a UUID.
et: Selle masinloetava nimega olem juba eksisteerib, kuid import ei määranud UUID-d.

en: An entity with this machine name already exists but the UUID does not match.
et: Selle masinloetava nimega olem juba eksisteerib, kuid UUID ei vasta olemasolevale.

en: An entity with this UUID already exists but the machine name does not match.
et: Olem selle UUID-ga juba eksisteerib, kuid masinloetav nimi ei vasta olemasolevale.

en: Configuration translation
et: Seadistuse tõlkimine

en: Translate the configuration.
et: Tõlgi seadistust.

en: @label fields
et: @label väljad

en: Enter block, theme or category
et: Sisesta plokk, kujundusmall või kategooria

en: Enter a part of the block, theme or category to filter by.
et: Filtreerimiseks sisesta osa ploki, malli või kategooria nimest.

en: Translations for %label
et: %label-i tõlked

en: @language (original)
et: @language (algne)

en: Enter label
et: Sisesta silt

en: Enter a part of the label or description to filter by.
et: Filtreerimiseks sisesta osa sildi või kirjelduse nimest.

en: Enter field or @bundle
et: Sisesta väli või @bundle

en: Enter a part of the field or @bundle to filter by.
et: Filtreerimiseks sisesta osa välja või @bundle nimest.

en: Add @language translation for %label
et: Lisa @language tõlge %label-le

en: Successfully saved @language translation.
et: @language tõlge on edukalt salvestatud.

en: @language translation of %label was deleted
et: %label @language tõlge kustutati

en: Edit @language translation for %label
et: Muuda %label @language tõlget

en: Successfully updated @language translation.
et: @language tõlge on edukalt uuendatud.

en: (Empty)
et: (Tühi)

en: About text formats
et: Tekstiformaatidest lähemalt

en: The image style %name has been flushed.
et: Pildistiili %name puhver on tühjendatud.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
et: Pilt, mida kasutatakse siis, kui ühtegi pilti pole üles laetud.

en: Action title
et: Tegevuse pealkiri

en: The title shown above the actions dropdown.
et: Toimingute rippvaliku üleval nähtav pealkiri.

en: - Restricted access -
et: - Piiratud ligipääs -

en: Workflow type
et: Töövoo tüüp

en: Display block title
et: Kuva ploki pealkiri

en: List of items
et: Elementide loend

en: Placing and moving blocks
et: Plokkide paigutamine

en: Demonstrating block regions for a theme
et: Kujundusmalli plokiregioonide demonstreerimine

en: Toggling between different themes
et: Erinevate kujundusmallide vahetamine

en: Configuring block settings
et: Ploki seadistuse seaded

en: You can control the visibility of a block by restricting it to specific pages, content types, and/or roles by setting the appropriate options under <em>Visibility settings</em> of the block configuration.
et: Ploki nähtavuse piiramist kindlate lehtede, sisutüüpide ja/või rollidega saab teha <em>Nähtavuse seadetes</em>.

en: Pager ID: @id
et: Lehitseja ID: @id

en: Enter the name of the configuration file without the <em>.yml</em> extension. (e.g. <em>system.site</em>)
et: Sisesta oma seadistuse faili nimi ilma <em>.yml</em> laiendita. (näiteks <em>system.site</em>)

en: The sender's email
et: Saatja e-post

en: The email of the person that is sending the contact message.
et: Kontaktsõnumi saatja e-posti aadress.

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Managing and displaying file fields
et: Faili väljade haldamine ja kuvamine

en: Allowing file extensions
et: Faililaiendite lubamine

en: Restricting the maximum file size
et: Maksimaalse failisuuruse piiramine

en: Displaying files and descriptions
et: Kuvan faile ja kirjeldusi

en: The log entry explaining the changes in this revision.
et: Logi kirje redaktsiooni muudatuste kirjeldamiseks.

en: At least one authentication provider must be defined for resource @id
et: Ressursi @id jaoks peab olema defineeritud vähemalt üks autentimisteenuse pakkuja

en: At least one format must be defined for resource @id
et: Ressursi @id jaoks peab olema defineeritud vähemalt üks formaat

en: The ID of the shortcut.
et: Lühitee ID.

en: The UUID of the shortcut.
et: Lühitee UUID.

en: The bundle of the shortcut.
et: Lühiteede kogum.

en: Weight among shortcuts in the same shortcut set.
et: Lühitee kaal ühises lühiteede kogumis.

en: Route name
et: Marsruudi nimi

en: The language code of the shortcut.
et: Lühitee keelekood.

en: Shortcut link
et: Lühitee link

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
et: Seosta sisuelemendid taksonoomia terminitega, valides sobiva(d) sõnastiku(d).  See seos tekitab duplikaate tulemustes, kui sisuelemendil on mitu terminit.

en: Taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermi ID

en: Taxonomy term name
et: Klassifikatsioonitermi nimi

en: Return to site content
et: Tagasi veebilehe sisu juurde

en: Preferred admin language code
et: Eelistatud haldusliidese keelekood

en: The user's preferred language code for receiving emails and viewing the site.
et: Kasutaja eelistatud keele kood saidi ning e-postide sisu ajoks.

en: Preferred language code
et: Eelistatud keele kood

en: The user's preferred language code for viewing administration pages.
et: Kasutaja eelistatud keelekood haldusliidese kasutamisel.

en: The name of this user.
et: Selle kasutaja nimi.

en: The password of this user (hashed).
et: Selle kasutaja parool (räsi).

en: The email of this user.
et: Selle kasutaja e-post.

en: The timezone of this user.
et: Selle kasutaja ajavöönd

en: The time that the user was created.
et: Kasutajakonto loomise aeg.

en: Initial email
et: Algne e-post

en: Expanding Views functionality
et: Laienda View mooduli funktsionaalsust

en: Validate @label
et: Valideeri @label

en: Validate user has access to the %name
et: Valideeri kasutaja ligipääs sellele: %name

en: Multiple arguments
et: Mitmed argumendid

en: Single ID
et: Üksik ID

en: One or more IDs separated by , or +
et: Üks või enam ID-d eraldatud koma (,) või plussmärgiga (+)

en: Tag based
et: Tag-i põhine

en: Tag based caching of data. Caches will persist until any related cache tags are invalidated.
et: Tag-i põhine andmete puhverdamine. Vahemälu säilib kuni kõik kõik seotud vahemälu märgised on kehtetuks muutunud.

en: Name and description
et: Nimi ja kirjeldus

en: Administrative tags
et: Administratiivsed märgised

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri sõnadest, mis kirjeldavad sinu vaadet.

en: Defines a field type for telephone numbers.
et: Defineerib telefoninumbrite jaoks kasutatava väljatüübi.

en: simple configuration
et: lihtne seadistus

en: The staged configuration cannot be imported, because it originates from a different site than this site. You can only synchronize configuration between cloned instances of this site.
et: Ootel konfiguratsiooni ei saa importida, kuna see pärineb teisest saidist. Sünkroniseerida saab ainult kloonitud saitide vahel.

en: The date the file created.
et: Kuupäev, millal fail on loodud.

en: The timestamp that the file was created.
et: Faili loomise ajatempel.

en: The timestamp that the file was last changed.
et: Faili viimase muutmise aega tähistav ajatempel.

en: Language based on a selected language.
et: Keel tehtud valiku põhjal.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
et: Menüü lingid madalamate väärtustega kuvatakse enne kõrgemate väärtustega linke.

en: The name of the user role.
et: Kasutajarolli nimi.

en: Influence
et: Mõju

en: Search page type
et: Otsingu lehe tüübid

en: - Choose page type -
et: - Vali lehe tüüp -

en: No search pages have been configured.
et: Otsingu lehti pole seadistatud.

en: You must select the new search page type.
et: Pead valima uue otsingulehe tüübi.

en: Edit %label search page
et: Muuda %label otsingulehte

en: The %label search page has been enabled.
et: Aktiveeri %label otsinguleht.

en: The %label search page has been added.
et: Otsinguleht %label on loodud.

en: Save search page
et: Salvesta otsinguleht

en: The %label search page has been updated.
et: Otsinguleht %label on uuendatud.

en: The label for this search page.
et: Selle otsingulehe märgend.

en: The search page path must be unique.
et: Otsingulehe teekond peab olema unikaalne.

en: Managing and displaying text fields
et: Tekstiväljade haldamine ja kuvamine

en: Creating short text fields
et: Lühikeste tekstiväljade loomine

en: Creating long text fields
et: Pikkade tekstiväljade loomine

en: Trimming the text length
et: Teksti pikkuse piiramine

en: Using text formats and editors
et: Tekstiformaatide ja redaktorite kasutamine

[ctx: Text alignment]
en: Left
et: Vasakul

[ctx: Text alignment]
en: Center
et: Keskel

[ctx: Text alignment]
en: Right
et: Paremal

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Resolution multiplier
et: Resolutsiooni kordaja

en: Defining breakpoints and breakpoint groups
et: Murdepunktide ning murdepunkti gruppide määramine

[ctx: Validation]
en: Comment author name
et: Kommenteerija nimi

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
et: Tekstiformaadi %text_format muutmine eemaldab jäädavalt sisu, mis ei ole lubatud selles formaadis.<br><br>Salvesta oma muudatused enne tekstiformaadi vahetust andmekao vältimiseks.

en: Entity view display
et: Olemi vaate kuva

en: Selecting reference type
et: Viite tüübi valimine

en: In the field settings you can select which entity type you want to create a reference to.
et: Välja seadetes saab valida, millistele olemi tüüpidele saab viidata.

en: Filtering and sorting reference fields
et: Viiteväljade filtreerimine ja sorteerimine

en: Displaying a reference
et: Viite välja kuvamine

en: Managing text formats
et: Tekstiformaatide haldamine.

en: Assigning roles to text formats
et: Tekstiformaatidele rollide määramine

en: Selecting filters
et: Filtrite valik

en: Import behavior
et: Impordi tööviis

en: The keywords to search for.
et: Märksõnad, mida otsida.

en: Managing and displaying list fields
et: Nimekirjaväljade haldamine ja näitamine

en: Choosing list field type
et: Nimekirja välja tüübi valimine

en: Dependency of required module @module
et: Mooduli @module poolt nõutud sõltuvus

en: The vocabulary to which the term is assigned.
et: Sõnaraamat, millega antud term seotud on.

en: Viewing tours
et: Tutvustavate ringkäikude vaatamine

en: Creating tours
et: Tutvustavate ringkäikude loomine

en: Managing user account fields
et: Kasutajakontoga seotud väljade haldamine

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been last updated.
et: Olemi väli mis sisaldab olemi viimasest uuenduse UNIX ajatemplit .

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been created.
et: Olemi väli mis sisaldab olemi loomise aja UNIX ajatemplit .

en: An entity field for storing a serialized array of values.
et: Olemi väli serialiseeritud massiivi hoiustamiseks.

en: Timestamp value
et: Ajatempli väärtus

en: Sends the message as plain text, using PHP's native mail() function.
et: Saadab sõnumi tavatekstina kasutades PHP mail() funktsiooni.

en: Mail collector
et: Meilide koguja

en: Does not send the message, but stores it in Drupal within the state system. Used for testing.
et: Ei saada sõnumit kuid talletab selle Drupali olekusüsteemis. Kasutusel testimiseks.

en: Synchronizing configuration
et: Sünkroniseerin seadistust

en: Starting configuration synchronization.
et: Seadistuse sünkroniseerimine algab.

en: Configuration synchronization has encountered an error.
et: Seadistuste sünkroniseerimise käigus esines viga.

en: Nothing to export.
et: Pole midagi eksportida.

en: Toggle branding elements
et: Lülita ümber brändinguelementide nähtavust

en: Choose which branding elements you want to show in this block instance.
et: Vali milliseid brändingu elemente soovid kasutada antud ploki juures.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Rendering language
et: Esitamiskeel

en: Synchronizing configuration: @op @name.
et: Sünkroniseerin konfiguratsiooni: @op @name.

en: Unexpected error during import with operation @op for @name: @message
et: Ootamatu viga importimisel tegevusega @op @name jaoks: @message

en: Deleted and replaced configuration "@name"
et: Seadistus "@name" on kustutatud ja välja vahetatud

en: Update target "@name" is missing.
et: Uuendus siht "@name" on kaudunud.

en: The config name @config_name is invalid.
et: Seadistuse nimi @config_name on ebakorrektne.

en: %name: The integer must be larger or equal to %min.
et: %name: Arv peab olema suurem või võrdne kui %min.

en: Size of URI field
et: URI välja suurus

en: URI field
et: URI väli

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.

en: no caching
et: ei puhverdata

en: Custom Entity ID
et: Kohandatud olemi ID

en: Specify a custom entity ID. This will override the entity ID in the configuration above.
et: Määra kohandatud olemi ID. See kirjutab üle olemi ID üleval olevas seadistuses.

en: Completed @current step of @total.
et: Lõpetatud @current sammu @total-st.

en: The configuration synchronization failed validation.
et: Valideerimine ebaõnnestus konfiguratsiooni sünkroniseerimisel.

en: @count renamed | @count renamed
et[0]: @count ümber nimetatud
et[1]: @count ümber nimetatud

en: The configuration was imported with errors.
et: Seadistus imporditi vigadega.

en: Allowed link type
et: Lubatud lingitüübid

en: Internal links only
et: Ainult sisesed lingid

en: Both internal and external links
et: Nii sisesed kui välised lingid

en: Importing translation files
et: Impordin tõlkefaile

en: Checking the translation status
et: Kontrollin tõlgete olekut

en: Translating individual strings
et: Üksikute stringide tõlkimine

en: Format ID.
et: Formaadi ID.

en: (this translation)
et: (praegune tõlge)

en: (all translations)
et: (kõik tõlked)

en: Search is currently disabled
et: Otsing on hetkel välja lülitatud

en: No screenshot
et: Ekraanipilt puudub

en: Configuration deletions
et: Konfiguratsiooni kustutamised

en: The listed configuration will be deleted.
et: Loetletud konfiguratsiooniseaded kustutatakse.

en: User's roles
et: Kasutaja rollid

en: Single name
et: Üksik nimi

en: One or more names separated by , or +
et: Üks või enam nime, mis on eraldatud , või + märgiga

en: If none are selected, all are allowed.
et: Kui ühtegi pole valitud, siis on kõik lubatud.

en: Missing row plugin
et: Puuduv rea plugin

en: Enable menu link
et: Luba menüü viide

en: Allowed HTML
et: Lubatud HTML

en: Providing module
et: Funktsionaalsust pakkuv moodul

en: @label entities
et: @label olemid

en: Synchronizing configuration: @op @name in @collection.
et: Sünkroniseerin konfiguratsiooni: @op @name @collection's.

en: Deleted and replaced configuration entity "@name"
et: Seadistus olem "@name" on kustutatud ja välja vahetatud

[ctx: Entity type group]
en: Content
et: Sisu

[ctx: Entity type group]
en: Other
et: Muu

[ctx: Entity type group]
en: Configuration
et: Konfiguratsioon

en: Action ID
et: Toimingu ID

en: Action configuration
et: Tegevuse konfiguratsioon

en: Action description
et: Toimingu kirjeldus

en: The block numeric identifier.
et: Ploki numbriline identifikaator.

en: The module providing the block.
et: Plokki pakkuv moodul.

en: The block's delta.
et: Ploki delta väärtus.

en: Which theme the block is placed in.
et: Kujundusmall, millesse plokk paigutatakse.

en: Whether or not the block is enabled.
et: Kas plokk on sisse lülitatud või mitte.

en: Weight of the block for ordering within regions.
et: Kaal plokkide järjestamiseks regioonis.

en: Region the block is placed in.
et: Regioon, millesse plokk paigutatakse.

en: Visibility expression.
et: Nähtavuse avaldis.

en: Pages list.
et: Lehekülgede nimekiri.

en: Cache rule.
et: Vahemälu reegel.

en: The numeric identifier of the block/box
et: Ploki/kasti numbriline identifikaator

en: The block/box content
et: Ploki sisu

en: Admin title of the block/box.
et: Ploki/kasti pealkiri halduri jaoks.

en: Comment ID.
et: Kommentaari ID.

en: Parent comment ID. If set to 0, this comment is not a reply to an existing comment.
et: Lähtekommentaari ID. Kui 0, siis pole see kommentaar vastus olemasolevale kommentaarile.

en: The {node}.nid to which this comment is a reply.
et: {node}.nid, millele see kommentaar vastab.

en: The {users}.uid who authored the comment. If set to 0, this comment was created by an anonymous user.
et: {users}.uid, kes on kommentaari autor. Kui 0, siis on see kommentaar loodud anonüümse kasutaja poolt.

en: The comment title.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The time that the comment was created, or last edited by its author, as a Unix timestamp.
et: Aeg Unix ajatempli kujul, millal kommentaar loodi või millal seda viimati autori poolt muudeti.

en: The {filter_formats}.format of the comment body.
et: Kommentaari sisu {filter_formats}.format.

en: The comment author's name. Uses {users}.name if the user is logged in, otherwise uses the value typed into the comment form.
et: Kommentaari autori nimi. Kasutab {users}.name kui kasutaja on sisse logitud. Muul juhul kasutab kommenteerimisvormi sisestatud väärtust.

en: The comment author's home page address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
et: Kommentaari autori kodulehe aadress kommenteerimise vormist juhul, kui kasutaja on anonüümne ja 'Anonüümsed kasutajad võivad/peavad jätma oma kontaktandmed' seade on sisse lülitatud.

en: The {node}.type to which this comment is a reply.
et: {node}.type millele see kommentaar vastab.

en: The node type
et: Sisuelemendi tüüp

en: Primary Key: Unique category ID.
et: Primaarvõti: Unikaalne kategooria ID.

en: Category name.
et: Kategooria nimi.

en: The category's weight.
et: Kategooria raskus.

en: Flag to indicate whether or not category is selected by default. (1 = Yes, 0 = No)
et: Olekumärge näitamaks kas kategooria on vaikimisi valitud või mitte. (1 = Jah, 0 = Ei)

en: Type (text, integer, ....)
et: Tüüp (tekst, täisarv, ...)

en: DB Columns
et: DB tulbad

en: The machine name of field.
et: Masinloetav välja nimi.

en: Weight.
et: Kaal.

en: A name to show.
et: Kuvatav nimi.

en: A description of field.
et: Välja kirjeldus.

en: The module that provides the field.
et: Moodul, millele väli kuulub.

en: Content type where this field is used.
et: Sisutüüp, milles välja kasutatakse.

en: The published status of a file.
et: Faili avaldamise olek.

en: The time that the file was added.
et: Faili lisamise aeg.

en: The Drupal files path.
et: Drupali failide asukoha teekond.

en: TRUE if the files directory is public otherwise FALSE.
et: TRUE kui failide kaust on avalik, vastasel juhul FALSE.

en: Machine name of the node type.
et: Sisutüübi masinloetav nimi.

en: Human name of the node type.
et: Sisutüübi inimloetav nimi.

en: The module providing the node type.
et: Sisutüüpi sisaldav moodul.

en: Description of the node type.
et: Sisutüübi kirjeldus.

en: Help text for the node type.
et: Sisutüübi abitekst.

en: Title label.
et: Pealkirja silt.

en: Flag.
et: Olekumärge.

en: The original type.
et: Algne tüüp.

en: Primary Key: Unique profile field ID.
et: Primaarne võti: Unikaalne profiilivälja ID.

en: Title of the field shown to the end user.
et: Lõppkasutajale näidatava välja pealkiri.

en: Internal name of the field used in the form HTML and URLs.
et: Välja sisemine nimi HTML-is ja URL-is kasutamiseks.

en: Explanation of the field to end users.
et: Välja selgitus lõppkasutajatele.

en: Profile category that the field will be grouped under.
et: Profiili kategooria, mille alla väli grupeeritakse.

en: Type of form field.
et: Vormi välja tüüp.

en: Weight of field in relation to other profile fields.
et: Välja kaal teiste profiiliväljade suhtes.

en: Unique profile field ID.
et: Unikaalne profiili välja ID.

en: The user Id.
et: Kasutaja ID.

en: Existing term VID
et: Olemasoleva termi VID

en: The term description.
et: Termi kirjeldus.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
et: Drupali termi vanemelemendi ID-d.

en: The file Id.
et: Faili Id.

en: The node Id.
et: Sisuelemendi Id.

en: The version Id.
et: Versiooni Id.

en: The file description.
et: Faili kirjeldus.

en: Whether the list should be visible on the node page.
et: Kas nimekiri peaks olema nähtav sisuelemendi leheküljel.

en: The file weight.
et: Faili kaal.

en: Max filesize
et: Maksimaalne failisuurus.

en: The numeric identifier of the path alias.
et: Teekonna aliase numbriline identifikaator.

en: Timezone (Date)
et: Ajavöönd (kuupäev)

en: Timezone (Event)
et: Ajatsoon (Sündmus)

en: The vocabulary ID.
et: Sõnastiku ID.

en: The name of the vocabulary.
et: Sõnastiku nimi.

en: The description of the vocabulary.
et: Sõnastiku kirjeldus.

en: The names of the node types the vocabulary may be used with.
et: Sisutüüpide nimed, millega sõnastikku kasutada võib.

en: Displays messages in an area.
et: Kuvab alas sõnumeid.

en: This synchronization will delete data from the field %fields. | This synchronization will delete data from the fields: %fields.
et[0]: See sünkroniseerimine kustutab andmed %fields väljalt.
et[1]: See sünkroniseerimine kustutab andmed %fields väljadelt.

en: Route Name
et: Suuna nimi

en: Route Params
et: Marsruudi parameetrid

en: Param
et: Parameeter

en: Configuration dependencies
et: Seadistuse sõltuvused

en: Theme dependencies
et: Teema sõltuvused

en: Extension settings
et: Laienduse seaded

en: Redirect to URL configuration
et: URL-ile suunamise seaded

en: Display a message to the user configuration
et: Kuva teadet kasutaja seadistusse

en: Admin info
et: Haldaja info

en: Block display options
et: Ploki nähtavuse valikud

en: Book settings
et: Raamatu seaded

en: Comment display format settings
et: Kommentaaride kuva formaadi seaded

en: Unpublish comment containing keyword(s) configuration
et: Muuda märksõnu sisaldav kommentaaride seadistus mitteavalikuks

en: Commented user ID
et: Kommenteeritud kasutaja ID

en: Comment depth
et: Kommentaari sügavus

en: Comment link
et: Kommentaari link

en: Last comment date
et: Viimase kommentaari kuupäev

en: Comment approve link
et: Kommentaari kinnitamise link

en: Comment reply link
et: Kommentaarile vastamise link

en: Name of last comment poster
et: Viimase kommentaari postitaja nimi

en: Newer of last comment / node updated
et: Värskeim viimase kommentaari või sisuelemendi uuendamine

en: Comment node status
et: Kommentaari sisuelemendi staatus

en: Node user posted comment
et: Sisuelemendi kasutaja postitatud kommentaar

en: Entity options
et: Olemi valikud

en: Newer of last comment / entity updated
et: Värskeim viimase kommentaari või olemi uuendamine

en: Single import
et: Ühekordne import

en: Single export
et: Ühekordne eksport

en: Translate @type_name
et: Tõlgi @type_name

en: Personal contact form enabled by default
et: Personaalne kontaktivorm on vaikimisi lubatud

en: Link to user contact page
et: Kasutaja kontakti lehe link

en: Content translation link
et: Sisu tõlkimise link

en: Contextual link
et: Kontekstipõhine link

en: Datetime settings
et: Datetime seaded

en: Datetime default display format settings
et: Datetime vaikimisi kuva formaadi seaded

en: Datetime plain display format settings
et: Datetime tava kuva formaadi seaded

en: Datetime select list display format settings
et: Datetime select list kuva formaadi seaded

en: Database logging settings
et: Andmebaasi logimise seaded

en: Log event message
et: Logikirje sisu

en: Image upload settings
et: Pildi üleslaadimisseaded

en: Delete view mode
et: Kustuta kuvarežiim

en: Delete form mode
et: Kustuta vormirežiim

en: Entity view mode settings
et: Olemi kuvamisviisi seaded

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Entity form mode settings
et: Olemi vormirežiimi sätted

en: View or form mode machine name
et: Kuva või vormirežiimi masinnimi

en: Field display setting
et: Välja kuva seaded

en: Text field display format settings
et: Teksti välja kuva seaded

en: Sort settings
et: Sorteerimise seaded

en: Entity reference label display format settings
et: Olemi viitamise sildi kuva formaadi sätted

en: Entity reference autocomplete (Tags style) display format settings
et: Olemi viitamise automaatjätkamise (Märgise stiil) kuva formaadi sätted

en: Entity reference autocomplete display format settings
et: Olemi viitamise automaatjätkamise formaadi sätted

en: Search field
et: Otsingu väli

en: Maximum number of values users can enter
et: Suurim lubatud väärtuste hulk, mida kasutaja võib sisestada

en: - Hidden - format settings
et: - Varjatud - vormi seaded

en: Integer settings
et: Täisarvu seaded

en: Decimal settings
et: Kümnendarvu seaded

en: Float settings
et: Ujukoma seaded

en: Number decimal display format settings
et: Komakoha kuvamise sätted

en: Number unformatted display format settings
et: Vormimata arvu kuvamise sätted

en: Number default display format settings
et: Numbri vaike kuva formaadi seaded

en: Field UI settings
et: Välja UI seaded

en: The prefix for new fields created via Field UI
et: Eesliide läbi Field UI loodud uute väljade jaoks

en: Enable Display field
et: Lülita sisse Kuva väli

en: Enable Description field
et: Lülita sisse kirjelduse väli

en: Generic file format settings
et: Üldised failivormingu seaded

en: File format settings
et: Faili vormingu seaded

en: File URI
et: Faili URI

en: Fallback text format
et: Tekstiformaadi varuvariant

en: Always show fallback choice
et: Alati näita varuvariandi valikut

en: HTML help
et: HTML abi

en: Filter URL
et: Filtri URL

en: URL length
et: URL-i pikkus

en: Forum blocks
et: Foorumi plokid

en: Active forum block
et: Aktiivse foorumi plokk

en: Active forum Count
et: Aktiivsete foorumite arv

en: New forum Count
et: Uute foorumite arv

en: Forum topics block
et: Foorumiteemade plokk

en: Forum default topic order
et: Foorumi teemade vaikimisi järjestus

en: Image resize
et: Pildi suuruse muutmine

en: Image rotate
et: Pildi pööramine

en: Image scale and crop
et: Pildi skaleerimine ja lõikamine

en: Enable Alt field
et: Luba Alt väli

en: Alt field required
et: Alt väli nõutud

en: Enable Title field
et: Luba Title väli

en: Title field required
et: Title väli nõutud

en: Image field display format settings
et: Pildivälja näitamise formaadi seaded

en: Delete language
et: Kustuta keel

en: All language types
et: Kõik keeletüübid

en: Configurable language types
et: Seadistatavad keeletüübid

en: Language detection methods
et: Keele tuvastamise meetodid

en: Language mapping
et: Keele vastend

en: Link format settings
et: Lingi formaadi seaded

en: Interface Translation
et: Kasutajaliidese tõlkimine

en: Translate interface settings
et: Tõlkeliidese seaded

en: Cache strings
et: Puhverda stringe

en: Enable English translation
et: Lülita sisse inglise keele tõlge

en: Translation directory
et: Tõlgete kataloog

en: Default translation filename pattern
et: Vaikimisi tõlke failinime muster

en: Default translation server pattern
et: Vaikimisi tõlkeserveri muster

en: Overwrite customized translations
et: Kirjuta üle kohandatud tõlked

en: Overwrite non customized translations
et: Kirjuta üle kohandamata tõlked

en: Import enabled
et: Import lubatud

en: Updates for: @module_list
et: Uuendused saadaval: @module_list

en: Menu UI
et: Menüü UI

en: Per-content type menu settings
et: Sisutüübipõhised menüü seaded

en: Menu machine name
et: Menüü masinloetav nimi

en: Migrate Drupal
et: Migreeri Drupal

en: Change the author of content configuration
et: Muuda sisuseadistuse autorit

en: Demote selected content from front page configuration
et: Valitud sisu avalehelt eemaldamise konfiguratsioon

en: Node user ID
et: Sisuelemendi kasutaja ID

en: Node bulk form
et: Sisutoimingute vorm

en: Link to a node revision
et: Link sisuelemendi versioonile

en: Link to delete a node revision
et: Link sisuelemendi versiooni kustutamisele

en: Link to revert a node to a revision
et: Link sisuelemendi ennistamiseks redaktsioonini

en: Node revisions of an user
et: Kasutaja sisuelemendi redaktsioonid

en: List (text) settings
et: Nimekirja (tekst) seaded

en: Key format settings
et: Võtme formaadi seaded

en: Check boxes/radio buttons format settings
et: Märkeruutude/raadionuppude formaadi seaded

en: Single on/off checkbox format settings
et: Lihtsa sisse/välja märkeruudu seaded

en: Select list format settings
et: Nimekirjavaliku formaadi seaded

en: Responsive Image
et: Kohanduv pilt

en: RESTful Web Services
et: RESTful veebiteenused

en: GET method settings
et: GET meetodi seaded

en: POST method settings
et: POST meetodi seaded

en: PATCH method settings
et: PATCH meetodi seaded

en: DELETE method settings
et: DELETE meetodi seaded

en: Supported format
et: Toetatud formaat

en: Supported authentication
et: Toetatud autentimisviis

en: Field row
et: Välja rida

en: Alias for ID
et: ID alias

en: Raw output for ID
et: ID toorväljund

en: Serialized output format
et: Serialiseeritud väljundiformaat

en: Configure search pages and search indexing options.
et: Seadista otsingu lehed ja indeksi valikud.

en: Add new search page
et: Lisa uus otsingu leht

en: AND/OR combination limit
et: AND/OR kombineerimise arvu piirang

en: Default search page
et: Vaikimisi otsingu leht.

en: HTML tags weight
et: HTML tag-ide kaal

en: Tag h3 weight
et: Tag-i h3 kaal

en: Tag h4 weight
et: Tag-i h4 kaal

en: Tag h5 weight
et: Tag-i h5 kaal

en: Tag h6 weight
et: Tag-i h6 kaal

en: Tag u weight
et: Tag-i u kaal

en: Tag b weight
et: Tag-i b kaal

en: Tag i weight
et: Tag-i i kaal

en: Tag strong weight
et: Tag-i strong kaal

en: Tag em weight
et: Tag-i em kaal

en: Tag a weight
et: Tag-i a kaal

en: Query key
et: Päringu võti

en: Source link
et: Allika link

en: Serialization
et: Serialiseerimine

en: Statistics settings
et: Statistika seaded

en: Syslog settings
et: Syslogi seaded

en: Add date format
et: Lisa kuupäeva vorming

[ctx: With components]
en: Extend
et: Laienda

en: Set as default theme
et: Määra vaikimisi kujundusmalliks

en: Site UUID
et: Saidi UUID

en: Weight element maximum value
et: Kaalu maksimaalne väärtus

en: Requirements warning period
et: Nõuete hoiatuste periood

en: Users may set their own time zone
et: Kasutajad võivad enda ajavööndi ise määrata

en: Remind users at login if their time zone is not set
et: Tuleta meelde, kui kasutajad ei ole oma ajavööndit seadistanud.

en: Logging settings
et: Logimise seaded

en: CSS performance settings
et: CSS jõudlus seaded

en: Aggregate CSS files
et: Agregeeri CSS failid

en: Compress CSS files
et: Paki CSS failid kokku

en: Fast 404 settings
et: Kiire 404 seaded

en: Fast 404 enabled
et: Kiire 404 on sisse lülitatud

en: Regular expression to match
et: Vastav regulaaravaldis

en: Regular expression to not match
et: Mittevastav regulaaravaldis

en: Fast 404 page html
et: Kiire 404 lehe html

en: JavaScript performance settings
et: Javascripti jõudluse seaded

en: JavaScript preprocess
et: JavaScripti eeltöötlemine

en: Compress JavaScript files.
et: Paki JavaScripti failid kokku

en: Menu description
et: Menüü kirjeldus

en: System action
et: Süsteemi toiming

en: Allow insecure uploads
et: Võimalda ebaturvalised üleslaadimised

en: Maximum age for temporary files
et: Ajutiste failide maksimaalne vanus

en: Theme global settings
et: Kujundusmalli globaalsed seaded

en: Delete vocabulary
et: Kustutada sõnastik

en: Number of terms per page
et: Terminite arv lehel

en: Taxonomy format settings
et: Klassifikatsiooni vorminduse seaded

en: Use taxonomy term path
et: Kasuta taksonoomia termini teekonda

en: Taxonomy language
et: Klassifikatsiooni keel

en: Taxonomy term ID with depth
et: Taksonoomia termini ID koos sügavusega

en: Telephone link format settings
et: Telefoni lingi formaadi seaded

en: Telephone default format settings
et: Telefoni formaadi vaikeseaded

en: Default summary length
et: Kokkuvõtte vaikimisi pikkus

en: Trimmed text display format settings
et: Piiratud pikkusega tekstiformaadi kuvamise seaded

en: Text area (multiple rows) display format settings
et: Tekstiala (mitme reaga) kuvamise seaded

en: Text area with a summary display format settings
et: Kokkuvõttega tekstiala kuvamise seaded

en: Number of summary rows
et: Kokkuvõtte ridade arv

en: Tour settings
et: Tutvustava ringkäigu seaded

en: Tour tip
et: Tutvustava ringkäigu näpunäide

en: Tracker settings
et: Jälgija seaded

en: Cron index limit
et: Cron-i indekseerimise limiit

en: Nodes user posted/commented on
et: Sisuelememendid mida kasutaja lõi/kommenteeris

en: UID of a nodes user posted/commented on
et: Sisuelemendi UID mida kasutaja lõi/kommenteeris

en: Days since last check
et: Päevi viimasest kontrollist

en: Timeout in seconds
et: Aegumine, sekundites

en: Notify user when password reset
et: Teavita kasutajat parooli lähtestamisest

en: Password reset timeout
et: Parooli lähtestamise aegumine

en: Account created by administrator
et: Konto on loodud halduri poolt

en: Registration confirmation (No approval required)
et: Registreerimise kinnitus (halduri kinnitust ei ole vaja)

en: Registration confirmation (Pending approval)
et: Registreerimise kinnitus (halduri nõusoleku ootel)

en: Account cancelled
et: Konto tühistatud

en: User flood settings
et: Kasutaja ületulve seaded

en: IP limit
et: IP piirang

en: IP window
et: IP aken

en: User window
et: Kasutaja aken

en: User role settings
et: Kasutaja rolli seaded

en: User role weight
et: Kasutaja rolli kaal

en: The ID of the role to add
et: Lisatava rolli ID

en: Block the selected users configuration
et: Blokeeri valitud kasutajate seadistused

en: The ID of the role to remove
et: Eemaldatava rolli ID

en: Unblock the selected users configuration
et: Vabasta valitud kasutajate seadete blokeering

en: List of permission
et: Õiguste nimekiri

en: List of roles
et: Rollide nimekiri

en: Default area
et: Vaikimisi ala

en: Node Creation Time
et: Sisuelemendi loomise aeg

en: Node Update Time
et: Sisuelemendi uuendamise aeg

en: Day Date
et: Päev Kuupäev

en: Formula
et: Valem

en: Place Holder
et: Kohatäitja

en: Formula Used
et: Kasutatav valem

en: Full Date
et: Täielik kuupäev

en: Month Date
et: Kuu Kuupäev

en: Week Date
et: Nädal Kuupäev

en: Year Date
et: Aasta Kuupäev

en: YearMonthDate
et: AastaKuuKuupäev

en: Basic validation
et: Põhiline valideerimine

en: Tag based caching
et: Tagide põhine puhverdamine

en: Time based caching
et: Ajapõhine puhverdamine

en: Exposed form type
et: Nähtavaks muudetud vormi tüüp

en: Row type
et: Rea tüüp

en: Filter groups
et: Filtrite grupid

en: Display comment
et: Kuva kommentaari

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: A unique ID per handler type
et: Käitleja tüübi unikaalne ID

en: The views_data table for this handler
et: Käitleja view_data tabel

en: The views_data field for this handler
et: Käitleja view_data väli

en: The ID of the relationship instance used by this handler
et: Käitleja kasutatav relatsiooni ID

en: A sql aggregation type
et: SQL-i agregeerimise tüüp

en: A string to identify the handler instance in the admin UI.
et: Halduri vaates kuvatav nimetus.

en: When the filter value is NOT available
et: Kui filtri väärtus EI ole saadaval

en: Convert newlines to HTML <br> tags
et: Muuda reavahetusmärgid HTML-i <br> märgisteks

en: Group items
et: Grupeeri elemendid

en: Group item
et: Grupeeri element

en: Query comment
et: Päringu kommentaar

en: Default display options
et: Vaikimisi esitlusvalikud

en: Page display options
et: Lehekülje nähtavuse valikud

en: Attachment display options
et: Manuste kuvamise valikud

en: Default field
et: Vaikimisi väli

en: Default filter
et: Vaikimisi filter

en: Group by numeric
et: Grupeeri numbrite alusel

en: IN operator
et: IN operaator

en: Equality
et: Võrdsus

en: Reduce duplicate
et: Eemalda duplikaadid

en: Default pager
et: Vaikimisi pager

en: Groupwise max
et: Grupipõhine maksimum

en: RSS field options
et: RSS välja valikud

en: Guid settings
et: Guid seaded

en: Display extender
et: Kuva laiendaja

en: Display plugin
et: Kuva plugin

en: Date sort
et: Kuupäevapõhine sorteering

en: Custom row classes
et: Kohandatud reaklassid

en: Default views row classes
et: Vaikimisi vaate rea klassid

en: Custom column classes
et: Kohandatud veeruklassid

en: Default views column classes
et: Vaate vaikimisi veeru klassid

en: Columns name
et: Veergude nimi

en: Columns info
et: Veergude info

en: Column info
et: Tulba info

en: Preview view
et: Vaate eelvaade

en: Stark settings
et: Starki seaded

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus

en: Context assignments
et: Konteksti määrangud

en: Display variant
et: Kuva variant

en: Requirements review
et: Nõuete ülevaatus

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
et: E-kirja saatmine ebaõnnestus. Kui probleem püsib, võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
et: E-kirja saatmisel tekkis viga (saatja: %from, saaja %to ning vastamise aadress %reply).

en: The label for this display variant.
et: Selle kuva variandi märgend

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
et: %name: e-posti aadress ei tohi olla pikem kui @max tähemärkki.

en: Receive email notifications
et: Võta vastu teateid e-postile

en: Send email configuration
et: E-kirja saatmise seadistus

en: Enter a valid email address or use a token email address such as %author.
et: Sisesta kehtiv e-posti aadress või kasuta e-posti tokenit nagu näiteks %author.

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel

en: Duplicate @display_title
et: Tee koopia kuvast @display_title

en: Book navigation block
et: Raamatu navigatsiooniplokk

en: Block display mode
et: Ploki kuvarežiim

en: The field name from which the comment originated.
et: Kommentaari päritolu välja nimetus.

en: Overriding default settings
et: Vaikeseadete üle kirjutamine

en: Approving and managing comments
et: Kommentaaride haldamine ja heaks kiitmine

en: This page provides a list of all comment types on the site and allows you to manage the fields, form and display settings for each.
et: Sellel lehel näeb ülevaadet olemasolevatest kommentaari tüüpidest ning võimaldab hallata nende välju ning vormi ja kuva sätteid.

en: Administer comment types and settings
et: Halda kommentaaride tüüpe ja seadeid

en: Comment types
et: Kommentaaride tüübid

en: Comment type settings
et: Kommentaari tüüpide seaded

en: Target Entity Type ID
et: Sihtolemi tüübi ID

en: Comment type %label has been updated.
et: Kommentaari tüüp %label on uuendatud.

en: Comment type %label has been added.
et: Kommentaari tüüp %label on lisatud.

en: The comment author's email address.
et: Kommentaari autori e-posti aadress.

en: Comment Type
et: Kommentaari tüüp

en: The comment type.
et: Kommentaari tüüp.

en: %label is used by the %field field on your site. You can not remove this comment type until you have removed the field.
et: %label kasutatakse saidil %field välja poolt. Sa ei saa eemaldada seda kommentaari tüüpi enne antud välja kustutamist.

en: %label is used by 1 comment on your site. You can not remove this comment type until you have removed all of the %label comments. | %label is used by @count comments on your site. You may not remove %label until you have removed all of the %label comments.
et[0]: %label kasutab sinu saidil 1 kommentaar. Sa ei saa eemaldada seda kommentaari tüüpi enne, kui on eemaldatud kõik %label kommentaarid.
et[1]: %label kasutab sinu saidil @count kommentaari. Sa ei saa eemaldada %label enne, kui on eemaldatud kõik %label kommentaarid.

en: Translating configuration text
et: Tõlgin seadistuse teksti

en: Translating date formats
et: Tõlgin kuupäeva formaate

en: This page lists all configuration items on your site that have translatable text, like your site name, role names, etc.
et: See leht toob välja kõik seaded, mis sisaldavad on tõlgitavat teksti. Näiteks saidi nimi, rollide nimed, jne.

en: Allow other users to contact you via a personal contact form which keeps your email address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
et: Luba teistel kasutajatel endaga ühendust võtta personaalse kontaktivormi kaudu, hoides oma e-posti peidetuna. Pane tähele, et osad laiemate õigustega kasutajad nagu näiteks lehekülje administraatorid saavad siiski sinuga ühendust võtta, isegi kui sa otsustad selle funktsionaalsuse välja lülitada.

en: %recipient is an invalid email address.
et: %recipient on vigane e-posti aadress.

en: %sender-name (@sender-from) sent %recipient-name an email.
et: %sender-name (@sender-from) saatis %recipient-name-le e-posti.

en: Enabling field translation
et: Välja tõlke sisselülitamine

en: You can define which fields of a content entity can be translated. For example, you might want to translate the title and body field while leaving the image field untranslated. If you exclude a field from being translated, it will still show up in the content editing form, but any changes made to that field will be applied to <em>all</em> translations of that content.
et: Sul on võimalik määrata, millised sisuolemi väljad on tõlgitavad. Näiteks võid sa tahta tõlkida pealkirja ning sisuvälja, kuid pildi välja mittetõlgitavaks jätta. Kui sa jätad mõnele väljale tõlkimise sisse lülitamata, siis ilmub vastav väli ikkagi sisu muutmisevormidel välja, kuid muudatused, mis tehtakse, mõjutavad <em>kõiki</em> selle sisu tõlkeid.

en: If translation is enabled you can translate a content entity via the Translate tab (or Translate link). The Translations page of a content entity gives an overview of the translation status for the current content and lets you add, edit, and delete its translations. This process is similar for every translatable content entity on your site.
et: Kui tõlkimine on sisse lülitatud, siis on võimalik sisuolemeid tõlkida Tõlgi nimega sakis (või Tõlgi link). Sisuolemi Tõlgete lehel näed ülevaadet sisu tõlgete staatusest ning saad võimaluse tõlkeid lisada, muuta ning kustutada. See protsess on ühine kõikidele saidil olevatele tõlgitavatele sisuolemitele.

en: Changing the source language for a translation
et: Tõlke lähtekeele muutmine

en: Setting status of translations
et: Tõlgete oleku määramine

en: Managing and displaying date fields
et: Kuupäevaväljade haldamine ja kuvamine

en: Displaying dates
et: Kuupäevade kuva

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jan
et: jaan

[ctx: Abbreviated month name]
en: Feb
et: veebr

[ctx: Abbreviated month name]
en: Mar
et: märts

[ctx: Abbreviated month name]
en: Apr
et: apr

[ctx: Abbreviated month name]
en: May
et: mai

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jun
et: juuni

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jul
et: juuli

[ctx: Abbreviated month name]
en: Aug
et: aug

[ctx: Abbreviated month name]
en: Sep
et: sept

[ctx: Abbreviated month name]
en: Oct
et: okt

[ctx: Abbreviated month name]
en: Nov
et: nov

[ctx: Abbreviated month name]
en: Dec
et: dets

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
et: P

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
et: E

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
et: T

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
et: K

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
et: N

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
et: R

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
et: L

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Su
et: P

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mo
et: E

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tu
et: T

[ctx: Abbreviated weekday]
en: We
et: K

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Th
et: N

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fr
et: R

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sa
et: L

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Sunday]
en: S
et: P

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Monday]
en: M
et: E

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Wednesday]
en: W
et: K

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Thursday]
en: T
et: N

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Friday]
en: F
et: R

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Saturday]
en: S
et: L

en: Track images uploaded via a Text Editor
et: Tekstiredaktori kaudu üles laetud piltide jälgimine

en: The image exceeds the maximum allowed dimensions and an attempt to resize it failed.
et: Pildi suurus ületas maksimaalsed lubatud mõõtmed ja selle suuruse muutmine ebaõnnestus.

en: The status of the file, temporary (FALSE) and permanent (TRUE).
et: Faili staatus, ajutine (FALSE) ja püsiv (TRUE).

en: Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
et: Veebilehe aadressid ja e-posti aadressid muutuvad linkideks automaatselt.

en: Active forum topics block
et: Aktiivsete foorumi teemade plokk

en: New forum topics block
et: Uus foorumi teemade plokk

en: Background color must be a hexadecimal color value.
et: Taustavärvi väärtus peab olema kuueteistkümnendnumbriline värvikood.

en: (upscaling allowed)
et: (üles skaleerimine lubatud)

en: Adding languages
et: Keelte lisamine

en: Adding custom languages
et: Kohandatud keele lisamine

en: You can add a language that is not provided in the drop-down list by choosing <em>Custom language</em> at the end of the list. You then have to configure its language code, name, and direction in the form provided.
et: Sa võid lisada keele, mida ei ole lisatud rippmenüüsse, valides <em>Kohandatud keel</em> nimekirja lõpust. Seejärel pead sa avanenud vormis määrama keele koodi, nime ning suuna.

en: Configuring content languages
et: Sisukeelte seadistamine

en: Adding a language switcher block
et: Keelevahetaja ploki lisamine

en: Making a block visible per language
et: Ploki nähtavuse muutmine keelepõhiselt

en: Choosing user languages
et: Kasutajakeelte valimine

en: Users can choose a <em>Site language</em> on their profile page. This language is used for email messages, and can be used by modules to determine a user's language. It can also be used for interface text, if the <em>User</em> method is enabled as a <em>Detection and selection</em> method (see below). Administrative users can choose a separate <em>Administration pages language</em> for the interface text on administration pages. This configuration is only available on the user's profile page if the <em>Account administration pages</em> method is enabled (see below).
et: Kasutajad saavad oma profiilis määrata<em>Saidi keele</em> eelistuse. Seda keelt arvestatakse e-posti saatmisel ning kasutaja keele-eelistuse tuvastamiseks moodulite poolt. Seda võidakse kasutada ka kasutajaliidese teksti tõlke valimiseks, kui <em>Kasutaja</em> meetod on sisse lülitatud <em>Tuvastamise ja valimise</em> meetodina (vaata alt). Halduritel on võimalik täiendavalt valida ka haldusliidese keel. See seade kasutaja profiili lehel nähtav ainult siis, kui <em>Konto administreerimise lehed</em> meetod on valitud (vaata alt).

en: The comment author's email address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
et: Kommentaari autori emaili aadress kommenteerimise vormist juhul, kui kasutaja on anonüümne ja 'Anonüümsed kasutajad võivad/peavad jätma oma kontaktandmed' seade on sisse lülitatud.

en: Comma-separated list of recipient email addresses.
et: Komaga eraldatud saajate e-posti aadressid.

en: Promote, change ownership, edit revisions, and perform other tasks across all content types.
et: Ülenda avalehele, muuda autorit, muuda redaktsioone ning teosta muid tegevusi kõikide sisutüüpide puhul.

en: Syndicate block
et: Sündikeerimise plokk

en: Diff settings
et: Diff seaded

en: Branding block
et: Brändingu plokk

en: Use site logo
et: Kasuta saidi logo

en: The current theme is not @theme
et: Kasutusolev kujundusmall ei ole @theme

en: The current theme is @theme
et: Hetkel kasutatav kujundusmall on @theme

en: Do not return true on the following pages: @pages
et: Ära tagasta tõest väärtust järgmistel lehtedel: @pages

en: Return true on the following pages: @pages
et: Tagasta tõest väärtust järgmistel lehtedel: @pages

en: Request Path
et: Päringu teekond

en: Username or email address
et: Kasutajanimi või e-posti aadress

en: Email addresses to notify when updates are available
et: E-posti aadressid, kuhu saadetakse teavitus, kui uuendused on saadaval

en: Email notification threshold
et: E-posti teavituste lävi

en: %emails are not valid email addresses.
et: %emails ei ole korrektses formaadis.

en: Configuring user roles
et: Kasutajarollide seadistamine

en: Setting permissions
et: Õiguste määramine

en: Managing account settings
et: Konto seadete haldamine

en: This web page allows administrators to register new users. Users' email addresses and usernames must be unique.
et: Antud veebisait võimaldab halduritel registreerida uusi kasutajakontosid. Kasutaja e-posti aadressid ning kasutajanimed peavad olema unikaalsed.

en: This account's preferred language for emails and site presentation.
et: Selle konto eelistatud keel e-kirjade ja veebi näitamiseks.

en: This account's preferred language for emails.
et: Antud konto eelistatud keel e-posti teavitustele.

en: New users will be required to validate their email address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With this setting disabled, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
et: Uued kasutajad peavad valideerima oma e-posti aadressi enne saidile sisse logimist ning neile määratakse süsteemi poolt genereeritud parool. Selle sätte välja lülitamisel saavad kasutajad endale määrata parooli registreerimise käigus ning nad logitakse koheselt peale registreerimist sisse.

en: Notification email address
et: Teavituste e-posti aadress

en: Edit the email notifying the site administrator that there are new members awaiting administrative approval.
et: Muuda e-posti, mis saadetakse lehe haldurile teavitamaks uutest, kinnitamist ootavatest liikmetest.

en: Edit the welcome email messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
et: Muuda e-posti, mis saadetakse uutele kasutajatele konto registreerimisel, kui selleks ei vajata halduri kinnitust.

en: Edit the email messages sent to users who request a new password.
et: Muuda e-posti, mis saadetakse kasutajatele, kes küsivad uut parooli.

en: Enable and edit email messages sent to users when their accounts are blocked.
et: Lülita sisse ning toimeta e-posti sisu, mis saadetakse kasutajatele, kui nende konto blokeeritakse.

en: Edit the email messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
et: Muuda e-posti sisu, mis saadetakse kasutajatele, kui nad proovivad oma konto tühistada.

en: Enable and edit email messages sent to users when their accounts are canceled.
et: Lülita sisse ning toimeta e-posti sisu, mis saadetakse kasutajatele, kui nende konto tühistatakse.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
et: Tervitustekst koos täiendava infoga on saadetud sinu e-posti aadressile.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
et: Kui on sisse lülitatud, siis peab kasutaja konto tühistamist e-posti teel kinnitama.

en: When enabled, the user will receive an email notification after the account has been canceled.
et: Kui on sisse lülitatud, saadetakse kasutajale konto tühistamisel sellest teavitav e-post.

en: A confirmation request to cancel your account has been sent to your email address.
et: Kinnituskiri kasutaja kustutamiseks on saadetud sinu e-posti aadressile.

en: Password reset instructions will be mailed to %email. You must log out to use the password reset link in the email.
et: Salasõna lähtestamise juhised saadetakse aadressile %email. Kirjas sisalduva parooli lähtestamise lingi kasutamiseks pead eelnevalt välja logima.

en: When the user has the following roles
et: Kui kasutajal on järgnevad rollid

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
et: Kui sa ei vali ühtegi rolli, loetakse tingimus täidetuks kõigi kasutajate puhul.

en: The user is not a member of @roles
et: Kasutaja ei ole @roles liige

en: The user is a member of @roles
et: Kasutaja on @roles liige

[ctx: Validation]
en: User email unique
et: Kasutaja e-post on unikaalne

en: Query parameter
et: Päringu parameeter

en: The query parameter to use.
et: Kasutatav päringu parameeter.

en: Use Secondary Server
et: Kasuta sekundaarset serverit

en: Type attribute
et: Tüübi atribuut

en: The type of this row.
et: Antud rea tüüp.

en: Text attribute
et: Teksti atribuut

en: The field that is going to be used as the OPML text attribute for each row.
et: Väli, mida kasutatakse igas reas OPML tekst atribuudina.

en: Created attribute
et: Loomise aja atribuut

en: The field that is going to be used as the OPML created attribute for each row.
et: Väli, mida kasutatakse igas reas OPML loomise aja atribuudina.

en: Description attribute
et: Kirjelduse atribuut

en: The field that is going to be used as the OPML description attribute for each row.
et: Väli, mida kasutatakse igas reas OPML kirjelduse atribuudina.

en: HTML URL attribute
et: HTML URL atribuut

en: The field that is going to be used as the OPML htmlUrl attribute for each row.
et: Väli, mida kasutatakse igas reas OPML htmlUrl atribuudina.

en: Language attribute
et: Keele atribuut

en: The field that is going to be used as the OPML language attribute for each row.
et: Väli, mida kasutatakse igas reas OPML keele atribuudina.

en: XML URL attribute
et: XML URL atribuut

en: URL attribute
et: URL atribuut

en: OPML fields
et: OPML väljad

en: Display fields as OPML items.
et: Kuva väljasid OPML elementidena.

en: OPML Feed
et: OPML voog

en: Generates an OPML feed from a view.
et: Genereerib vaatest OPML formaadis voo.

en: Duplicate view
et: Kopeeri vaade

en: Duplicate of @label
et: @label duplikaat

en: Authentication methods
et: Autentimise meetodid

en: "On" label
et: "Sees" oleku märgend

en: "Off" label
et: "Väljas" oleku märgend

en: Edit menu link %title
et: Muuda menüülinki %title

en: This link is provided by the @name module. The title and path cannot be edited.
et: See link on @name mooduli poolt. Selle pealkirja ega teekonda ei saa muuta.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
et: Lingi ja tema alamlinkide sügavus on fikseeritud. Mõned lingid pole saadaval vanemlinkidena, kui nende valimine ületaks seda limiiti.

en: Add comment type
et: Lisa kommentaari tüüp

en: Manage form and displays settings of comments.
et: Halda kommentaaride vormi ja kuva sätteid.

en: Can not uninstall the Configuration module as part of a configuration synchronization through the user interface.
et: Configuration moodulit ei saa läbi kasutajaliidese seadistuste sünkroonimise käigus deinstalleerida.

en: The message UUID.
et: Sõnumi UUID.

en: Confirm delete recent log messages
et: Kinnita viimaste logiteadete kustutamine

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
et: Oled kindel, et soovid kustutada viimased logikirjed?

en: Format type machine name
et: Vormingu tüübi masinloetav nimetus

en: @label referenced from @field_name
et: @label, sellele viitab @field_name-st

en: Boolean settings
et: Tõeväärtuse seaded

en: On label
et: Sees oleku märgend

en: Off label
et: Väljas oleku märgend

en: Visually Hidden
et: Visuaalselt peidetud

en: Updating translations for JavaScript and default configuration.
et: JavaScript-i ja vaikeseadete tõlgete uuendamine.

en: Updating default configuration (@percent%).
et: Uuendan vaikeseadeid (@percent%).

en: Updated default configuration.
et: Vaikimisi seadistus uuendatud.

en: Custom Menu Links
et: Kohandatud menüülingid

en: The content menu link UUID.
et: Sisu menüülingi UUID.

en: The content menu link bundle.
et: Sisu menüülingi kogum.

en: The menu name. All links with the same menu name (such as "tools") are part of the same menu.
et: Menüü nimi. Kõik lingid sama menüü nimega (nagu näiteks "tööriistad") kuuluvad samasse menüüsse.

en: Parent plugin ID
et: Vanemplugina ID

en: Custom menu link
et: Kohandatud menüülink

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: The value for this field.
et: Väärtus selle välja jaoks.

en: The language of the content or translation.
et: Sisu või tõlke keel

en: The language the original content is in.
et: Keel, milles algne sisu on loodud.

en: Enabling REST support for an entity type
et: Lülita sisse olemitüübi REST tugi

en: Configuring search pages
et: Otsingulehtede seadistamine

en: Managing the search index
et: Otsingu indeksite haldamine

en: Displaying the Search block
et: Otsingu ploki kuvamine

en: Searching your site
et: Sinu lehe otsimine

en: Extending the Search module
et: Search mooduli laiendamine

en: Search index progress
et: Otsingu indeksi seis

en: @percent% (@remaining remaining)
et: @percent% (jäänud veel @remaining)

en: Indexing progress
et: Indekseerimise edenemine

en: %num_indexed of %num_total indexed
et: %num_indexed-ist on %num_total indekseeritud

en: Does not use index
et: Indeksit ei kasutata

en: If checked, all searches will be logged. Uncheck to skip logging. Logging may affect performance.
et: Kui valitud, logitakse kõik otsingud. Logimine võib mõjutada jõudlust.

en: Converts an image to grayscale.
et: Muudab pildi mustvalgeks.

en: Rotates an image by the given number of degrees.
et: Pöörab pilti määratud kraadide võrra.

en: Site administration toolbar
et: Saidi halduri tööriistariba

en: View user information
et: Vaata kasutaja andmeid

en: Add "…" at the end of trimmed text
et: Lisa "..." lühendatud teksti lõppu

en: Change to
et: Muuda

en: Region for @title
et: @title regioon

en: @path is not a valid path.
et: @path ei ole korrektne teekond.

en: First page
et: Esimene leht

en: Datetime timestamp display format settings
et: Datetime ajatempli kuva formaadi seaded

en: Boolean checkbox display format settings
et: Boolean märkeruudu kuva formaadi seaded

en: Installed themes
et: Paigaldatud kujundusmallid

en: The %file does not exist.
et: Faili %file ei eksisteeri.

en: The %file exists.
et: Fail %file eksisteerib.

en: The %file is not readable.
et: Fail %file ei ole loetav.

en: The %file is not writable.
et: %file ei ole kirjutatav.

en: The @file is writable.
et: @file on kirjutatav.

en: The @file is owned by the web server.
et: Fail @file on veebiserveri õigustes.

en: Negate the condition
et: Tingimuse eitamine

en: Finalizing configuration synchronization.
et: Konfiguratsiooni sünkroniseerimise lõpetamine.

en: Datetime Timestamp
et: Datetime ajatempel

en: %theme theme installed.
et: Kujundusmall %theme on paigaldatud.

en: Base field override
et: Põhivälja ülekirjutamine

en: Display prefix and suffix
et: Kuva eesliide ja järelliide

en: Text (plain)
et: Tekst (tavatekst)

en: Text (plain, long)
et: Tekst (tavatekst, pikk)

en: This path does not exist or you do not have permission to link to %path.
et: Seda teekonda ei eksisteeri või pole sul õigusi %path peale viidata.

en: Install newly added themes
et: Paigalda viimati lisatud kujundusmall

en: Comment operation links
et: Kommentaari tegevuste lingid

en: Enable the personal contact form by default for new users
et: Lülita uute kasutajate jaoks isiklik kontaktivorm vaikimisi sisse

en: Add contact form
et: Lisa kontaktivorm

en: Create and manage contact forms.
et: Loo ja halda kontaktivorme.

en: Edit contact form
et: Muuda kontaktivormi

en: Make this the default form
et: Tee see vaikimisi vormiks

en: Contact form %label has been updated.
et: Kontaktivorm %label on uuendatud.

en: Contact form %label has been added.
et: Kontaktivorm %label on lisatud.

en: Send yourself a copy
et: Saada iseendale koopia

en: %sender-name (@sender-from) sent an email regarding %contact_form.
et: %sender-name (@sender-from) saatis e-posti seoses %contact_form-ga.

en: The ID of the associated form.
et: Seotud vormi ID.

en: Users may translate this field
et: Kasutaja võib seda välja tõlkida

en: Content translation field settings
et: Sisu tõlkevälja seaded

en: The relative date value entered is invalid.
et: Valitud suhteline kuupäeva väärtus ei ole korrektne.

en: Add new field: you need to provide a machine name for the field.
et: Lisa uus väli: pead lisama välja jaoks masinloetava nime.

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.

en: Back to content editing
et: Tagasi sisu muutmisesse

en: 
            <p>You can align images, videos, blockquotes and so on to the left, right or center. Examples:</p>
            <ul>
              <li>Align an image to the left: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the center: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the right: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… and you can apply this to other elements as well: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>
et: 
            <p>Sa saad joondada pilte, videosi, plokktsitaate jne vasakule, paremale või keskele. Näited:</p>
            <ul>
              <li>Joonda pilt vasakule: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Joonda pilt keskele: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Joonda pilt paremale: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… ja seda saab rakendada ka teistele elementidele: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>

en: Align images
et: Joonda pildid

en: Uses a <code>data-align</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to align images.
et: Kasutab attribuuti <code>data-align</code> <code>&lt;img&gt;</code> märgenditel piltide joondamiseks.

en: 
            <p>You can caption images, videos, blockquotes, and so on. Examples:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="This is a caption" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="The Drupal Dance" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal is awesome!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Hello world in JavaScript."&gt;alert("Hello world!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>
et: 
            <p>Sa saad lisada pealdisi piltidele, videotele, plokktsitaatidele jne. Näited:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="See on pealdis" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="The Drupal Dance" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal is awesome!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Tere maailm JavaScript-is."&gt;alert("Tere maailm!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>

en: Caption images
et: Pealkirjasta pilte

en: Uses a <code>data-caption</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to caption images.
et: Kasutab <code>data-caption</code> attribuuti <code>&lt;img&gt;</code> märgendis pildi pealdise lisamiseks.

en: One translation file could not be imported. See the log for details. | @count translation files could not be imported. See the log for details.
et[0]: Ühte tõlkefaili ei olnud võimalik importida. Täpsustusi <a href=":url">vaata logist</a>
et[1]: @count tõlkefaili ei olnud võimalik importida. Täpsustusi <a href=":url">vaata logist</a>

en: The time that the menu link was last edited.
et: Aeg, millal menüülinki viimati muudeti.

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
et: Hiliseima redaktsiooni loomise ajatempel.

en: Recently created
et: Hiljuti loodud

en: Whether a new revision should be created by default
et: Kas vaikimisi peaks looma uue redaktsiooni

en: Display author and date information
et: Kuva autori ja kuupäeva informatsiooni

en: Breakpoint ID
et: Murdepunkti ID

en: Unable to delete the shortcut for %title.
et: %title lühitee kustutamine ebaõnnestus.

en: Drupal database update
et: Drupali andmebaasi uuendus

en: Maximum number of levels
et: Maksimaalne tasemete arv

en: <strong>Back up your database</strong>. This process will change your database values and in case of emergency you may need to revert to a backup.
et: <strong>Varunda oma andmebaas</strong>. See protsess muudab muudab andmebaasi väärtusi ja probleemide tekkimisel võib tekkida vajadus taastada andmebaasi.

en: When you have performed the steps above, you may proceed.
et: Võid jätkata, kui ülaltoodud sammud on läbitud.

en: This update will be skipped due to an error in the module's code.
et: Antud uuendus jäetakse vahele mooduli koodis oleva vea tõttu.

en: All errors have been logged.
et: Kõik vead on logitud.

en: The update process was aborted prematurely while running <strong>update #@version in @module.module</strong>.
et: Uuendusprotsess lõppes enneaegselt uuenduse <strong> #@version käigus moodulifailis @module.module</strong>.

en: Failed:
et: Ebaõnnestunud:

en: Update #@count
et: Uuendus #@count

en: The following updates returned messages:
et: Järgnevad uuendused tagastasid teateid:

en: Review updates
et: Uuenduste üle vaatamine

en: Starting updates
et: Alustan uuendamist

en: Install and set as default
et: Paigalda ja määra vaikevalikuks

en: Installed theme | Installed themes
et[0]: Paigaldatud kujundusmall
et[1]: Paigaldatud kujundusmallid

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
et[0]: Eemaldatud kujundusmall
et[1]: Eemaldatud kujundusmallid

en: %theme is the default theme and cannot be uninstalled.
et: %theme on määratud vaikimisi kujundusmalliks ning seda ei saa eemaldada.

en: The %theme theme has been uninstalled.
et: Kujundusmall %theme on eemaldatud.

en: The %theme theme has been installed.
et: Kujundusmall %theme on paigaldatud.

en: Empty time zone
et: Tühi ajavöönd.

en: Users may set their own time zone at registration
et: Kasutajad võivad registreerimisel enda ajavööndi määrata.

en: Menu levels
et: Menüütasemed

en: Whether or not the content related to a term is sticky.
et: Kas termiga seotud sisu on kleepuv (sticky) või mitte.

en: Text (formatted) settings
et: Teksti (vormistatud) seaded

en: Text (formatted, long) settings
et: Teksti (vormistatud, pikk) seaded

en: Text (formatted, long, with summary) settings
et: Teksti (vormistatud, pikk kokkuvõttega) seaded

en: Formatted text default display format settings
et: Vormindatud tekstiformaadi kuvamise seaded

en: Summary or trimmed formatted text display format settings
et: Kokkuvõtte või piiratud pikkusega tekstiformaadi kuvamise seaded

en: Text (formatted)
et: Tekst (vormindatud)

en: Text (formatted, long)
et: Tekst (vormindatud, pikk)

en: Text (formatted, long, with summary)
et: Tekst (vormindatud, pikk ja koos kokkuvõttega)

en: Require email verification when a visitor creates an account
et: Nõua konto loomisel e-posti kinnitamist

en: - No preference -
et: - Eelistuseta -

en: Notify user when account is canceled
et: Teata kaustajale, kui konto tühistatakse

en: The time that the user was last edited.
et: Kasutajakonto viimase muutmise aeg.

en: Add a read-more link if output is trimmed
et: Lisa link "loe edasi", kui väljundit on kärbitud

en: @entity_type revision
et: @entity_type versioon

en: @entity_type revisions
et: @entity_type versioonid

en: Include reset button (resets all applied exposed filters)
et: Lisa reset nupp (algväärtustab kõik rakendatud filtrid)

en: REST export settings
et: REST ekspordi seaded

en: Provide a REST export
et: Paku REST ekspordi võimalust

en: REST export path
et: REST ekspordi teekond

en: Default value callback
et: Vaikimisi määratud väärtuse callback

en: URI as link display format settings
et: URI lingina kuvaformaadi seaded

en: Timestamp ago display format settings
et: Ajatempli (aega tagasi) esitusformaadi seaded

en: Link to URI
et: Link URI-le

en: %field settings for %bundle
et: %field seaded %bundle jaoks

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
et: Minimaalne lubatud pildi suurus LAIUSxKÕRGUS väljendatuna. Jäta tühjaks piirangu keelamiseks. Kui üles laetud pilt on väiksem, siis sellest keeldutakse.

en: Disabling drag-and-drop functionality
et: Lohista ja kukuta funktsionaalsuse välja lülitamine

en: OPML field options
et: OPML välja valikud

en: Testing multilingual
et: Testin mitmekeelsust

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Broken/Missing
et: Katki/Puudu

en: You do not have access to the referenced entity (%type: %id).
et: Sul puuduvad ligipäsuõigused viidatud olemile (%type: %id).

[ctx: Validation]
en: Email
et: E-post

en: Comments are responses to content.
et: Kommentaarid on vastused sisule.

en: Filename: %name
et: Faili nimi: %name

en: Recipient username
et: Saaja kasutajanimi

en: You can caption images (<code>data-caption="Text"</code>), but also videos, blockquotes, and so on.
et: Sa saad lisata pealdisi piltidele (<code>data-caption="Pealdis"</code>), aga ka videotele, plokktsitaatidele jne.

en: Making this field required is recommended.
et: Selle välja täitmine on soovitatav muuta kohustuslikuks.

en: The domain may not be left blank for %language.
et: Domeeni ei tohi jätta %language puhul tühjaks.

en: Leave preview?
et: Kas lahkuda eelvaatest?

en: Leave preview
et: Lahku eelvaatest

en: Search for @keywords
et: Otsi sõnu @keywords

en: Set a new image
et: Määra uus pilt

en: The text with the text format applied.
et: Tekst koos rakendatud tekstiformaadiga.

en: Processed summary
et: Töödeldud kokkuvõte

en: The summary text with the text format applied.
et: Kokkuvõtte koos rakendatud tekstiformaadiga.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will remain attributed to your username.
et: Sinu konto blokeeritakse ning sul ei ole võimalik enam sisse logida. Kõik sinu poolt loodud sisu jääb alles ning seotuks sinu kasutajanimega.

en: Language of the translation of user information
et: Kasutajainfo tõlke keel

en: Preferred language of the user
et: Kasutaja eelistatud keel

en: Preferred admin language
et: Eelistatud haldusliidese keel

en: Preferred administrative language of the user
et: Kasutaja eelistatud haldamise keel

en: Path is empty.
et: Teekond on tühi.

en: No query allowed.
et: Päring ei ole lubatud.

en: Select a @context value:
et: Vali @context väärtus:

en: Domain to use for this language.
et: Selle keele domeen.

en: Configuration entity dependencies
et: Seadistuse olemi sõltuvused

en: Content entity dependencies
et: Sisu olemi sõltuvused

en: Enforced configuration dependencies
et: Pealesurutud seadistuse sõltuvused

en: String (long) settings
et: Sõne (pikk) seaded

en: URI settings
et: URI seaded

en: If more than one application will be sharing this database, a unique table name prefix – such as %prefix – will prevent collisions.
et: Juhul kui seda andmebaasi kasutab rohkem kui üks rakendus, siis aitab unikaalne tabeli nime prefiks  - nagu %prefix - vältida nende kokkusobimatust.

en: The author name of the comment.
et: Kommentaari autori nimi.

en: contextual links button
et: kontekstipõhiste linkide nupp

en: No browser language mappings available.
et: Brauseri keele vastandusi pole saadaval.

en: The mapping for the %browser browser language code has been deleted.
et: Vastend %browser brauseri keelekoodile on kustutatud.

en: The user or author name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not use autocomplete.
et: Kasutaja või autori nimi. Käesolev filter ei kontrolli kas kasutaja on juba olemas. Võimalik on otsida osasõna kaudu.  Autocomplete ei ole toetatud.

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: The selected style or row format does not use fields.
et: Valitud stiil või reaformaat ei kasuta väljasid.

en: The selected display type does not use @type plugins
et: Valitud kuva tüüp ei kasuta @type pluginaid

en: The entity type
et: Olemi tüüp

en: Entity Type ID
et: Olemi tüübi ID

[ctx: Validation]
en: Regex
et: Regulaaravaldis

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Database storage size
et: Andmebaasi maht

en: Text with text format
et: Tekstiformaadiga tekst

en: Field widgets
et: Välja muutmisvidinad

en: Field widget
et: Välja muutmisvidin

en: Widget type machine name
et: Muutmisvidina tüübi masinnimi

en: Textarea display format settings
et: Textarea kuva formaadi seaded

en: Email field display format settings
et: E-posti välja kuva formaadi seaded

en: Link to the entity
et: Viide olemile

en: Synchronizing extensions: @op @name.
et: Sünkroniseerin laiendusi: @op @name.

en: Link to the @entity_label
et: Link olemile @entity_label

en: Linked to the @entity_label
et: Lingitud olemiga @entity_label

en: Simple page
et: Lihtne lehekülg

en: Page with blocks
et: Lehekülg plokkidega

en: Jump to the first comment.
et: Liigu esimesele kommentaarile.

en: Jump to the first new comment.
et: Liigu esimesele uuele kommentaarile.

en: Share your thoughts and opinions.
et: Jaga oma mõtteid ja arvamusi.

en: Content translation content settings
et: Sisu tõlkimise seaded

en: Content translation enabled
et: Sisu tõlkimine on sisse lülitatud

en: Default date type
et: Vaikimisi kuupäeva tüüp

en: Default date value
et: Vaikimisi kuupäeva väärtus

en: Group by column
et: Grupeeri veeru järgi

en: Group by columns
et: Grupeeri veergude järgi

en: Re-use an existing field
et: Taaskasuta olemasolevat välja

en: Log in to post new content in the forum.
et: Foorumisse postitamiseks logi sisse.

en: Providing page-specific help
et: Pakub lehekülje-spetsiifilist abi

en: Effect settings
et: Efekti seaded

en: Content Language Settings
et: Keeleseaded sisule

en: Allow to alter the language
et: Luba keelt muuta

en: Influence of '@title'
et: '@title' mõju

en: Installing supporting modules
et: Installeeri toetavad moodulid

en: Default indexing settings
et: Vaikimisi indekseerimise seaded

en: Add shortcut link
et: Lisa lühitee link

en: Popular content block settings
et: Populaarse sisu ploki seaded

en: Publish status
et: Avalikustamise olek

en: Whether or not the content related to a term is published.
et: Kas termiga seotud sisu avalikustatakse või mitte.

en: Tray "@tray" @action.
et: Haldusriba "@tray" @action.

en: Tray @action.
et: Haldusriba @action.

en: Major upgrade warning
et: Olulise versiooniuuenduse hoiatus

en: User data field
et: Kasutajaandmete väli

en: Only the checked roles will be able to access this display.
et: Ainult valitud rollid saava sellele kuvale ligipääsu.

en: The corresponding entity field
et: Vastav olemi väli

en: The plugin ID
et: Plugina ID

en: Row options
et: Rea valikud

en: Display extender settings
et: Vaate laiendaja seaded

en: Number integer display format settings
et: Täisarvu kuvamise sätted

en: Static menu link overrides
et: Staatilise menüü linkide ümber lülitus

en: Entities exist of type %entity_type and %bundle_label %bundle. These entities need to be deleted before importing.
et: Olemi tüübi %entity_type ja %bundle_label %bundle jaoks on loodud olemeid, need peab eemaldama enne importimist.

[ctx: Plural]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: The language code of the language the comment is written in.
et: Keelekood, milles kommentaar on kirjutatud.

en: The message language code.
et: Sõnumi keelekood.

en: The source language from which this translation was created.
et: Lähtekeel, mis oli tõlke aluseks.

en: Translation outdated
et: Tõlge on aegunud

en: Translation author
et: Tõlke autor

en: The author of this translation.
et: Selle tõlke autor.

en: A boolean indicating whether the translation is visible to non-translators.
et: Tõeväärtus, mis märgib kas see tõlge on nähtav mitte-tõlkijatele.

en: Translation created time
et: Tõlke loomise aeg

en: The Unix timestamp when the translation was created.
et: Tõlke loomise aega tähistav Unix ajatempel.

en: Translation changed time
et: Tõlke muutmise aeg

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
et: Tõlke viimase muutmise aega tähistav Unix ajatempel.

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
et: Alternatiivtekst on nõutud.<br />(Harvadel juhtudel võib see olla tühi. Tühja alternatiivse teksti kasutamiseks sisesta <code>""</code> — kaks topelt-ülakoma sisuta).

en: Entities and entity types
et: Olemid ja olemite tüübid

en: Entity sub-types
et: Olemite alamtüübid

en: Fields and field types
et: Väljad ning välja tüübid

en: Formatters and view modes
et: Vormindajad ja kuvarežiimid

en: Widgets and form modes
et: Vidinad ja vormirežiimid

en: Content entity types and sub-types can have one or more <em>form modes</em>, used for editing. For instance, a content item could be edited in a compact format with only some fields editable, or a full format that allows all fields to be edited. In each form mode, each field can be hidden or displayed, and if it is displayed, you can choose and configure the <em>widget</em> that is used to edit the field. For instance, a taxonomy term reference field can be edited using a select list, radio buttons, or an autocomplete widget.
et: Sisu olemite tüüpidel ja nende alamtüüpidel võib olla üks või rohkem <em>vormi režiimi</em> nende muutmiseks. Näiteks kompatkrežiimis on muudetavad ainult mõned väljad, täisrežiimis on võimalik kõiki välju muuta. Igas režiimis saab välju peita ja näidata ning seadistada, millis <em>vidinat</em> kasutatakse, näiteks taksonoomia termi viitamise välja väärtust saab muuta kasutades valikkasti, raadio nuppe või automaatjätkamise vidinat.

en: Views entity field handler
et: Olemi välja käitleja

en: Creating a field
et: Välja loomine

en: Re-using fields
et: Väljade taaskasutamine

en: Configuring field editing
et: Välja muutmise seadistamine

en: Configuring field display
et: Välja kuva seadistamine

en: Configuring view and form modes
et: Seadista kuva ja vormirežiime

en: Listing fields
et: Väljade nimekiri

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema täpselt <strong>@size</strong> pikslit.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit. Pildid, mis on suuremad kui <strong>@max</strong>, tehakse väiksemaks.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid mis on suuremad kui <strong>@max</strong> pikslit viiakse automaatselt sobivasse mõõtu.

en: Define how text is handled by combining filters into text formats.
et: Määra teksti käsitlemine, kombineerides tekstiformaatide filtreid.

en: The menu link language code.
et: Menüülingi keelekood.

en: Node authored by (uid)
et: Sisuelemendi autor (uid)

en: Revision authored by (uid)
et: Redaktsiooni autor (uid)

en: The location this shortcut points to.
et: Asukoht kuhu antud lühitee suunab.

en: Unable to install @extension, %config_names already exists in active configuration. | Unable to install @extension, %config_names already exist in active configuration.
et[0]: @extension paigaldus ebaõnnestus, %config_names eksisteerib juba aktiivses konfiguratsioonis.
et[1]: @extension paigaldus ebaõnnestus, %config_names eksisteerib juba aktiivses konfiguratsioonis.

en: narrow
et: kitsas

[ctx: Plural]
en: Enabled
et: Aktiveeritud

en: Pre-content
et: Sisueelne

en: Active menu trail
et: Aktiivne menüüteekond

en: Configuration updates
et: Konfiguratsiooni uuendused

en: The listed configuration will be updated.
et: Väljatoodud konfiguratsioon uuendatakse.

en: An entity field containing a password value.
et: Olemi väli, milles on parooli väärtus.

en: An autocomplete text field with tagging support.
et: Automaatjätkamise tekstiväli koos märgendite toetusega.

en: Block Content revision is a history of changes to block content.
et: Ploki sisu redaktsioon on ajalugu ploki sisu muudatustest.

en: Responsive image style %label saved.
et: Kohanduva pildi stiil %label salvestatud.

en: Provided by modules
et: Moodulite poolt pakutud

en: Provided by Drupal core
et: Drupali tuuma poolt pakutud

en: Defining image styles
et: Pildistiilide määratlemine

en: Naming image styles
et: Pildistiilide nimetamine

en: Configuring image fields
et: Pildiväljade seadistamine

en: Configuring displays and form displays
et: Kuvade ja vormikuvade seadistamine

en: Selected language configuration
et: Valitud keele seaded

en: Selected default language no longer exists.
et: Valitud vaikekeel ei eksisteeri enam.

en: Language detection configuration saved.
et: Keeletuvastuse seaded on salvestatud.

[ctx: Validation]
en: Link URI can be accessed by the user.
et: Lingi URI on ligipääsetav kasutaja poolt.

en: The path '@uri' is inaccessible.
et: Teekonnale '@uri' puudub ligipääs.

en: The path '@uri' is invalid.
et: Teekond '@uri' on kehtetu.

en: The location this menu link points to.
et: Sihtkoht, kuhu see menüülink suunab.

en: Indicates whether the menu link should be rediscovered
et: Näitab kas menüülinki peaks uuesti tuvastama

en: @title [%language translation]
et: @title [%language tõlge]

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Using responsive image styles in Image fields
et: Pildi väljas kohanduva pildi stiilide kasutamine

en: Responsive image styles
et: Kohanduva pildi stiilid

en: Add responsive image style
et: Lisa kohanduva pildi stiil

en: Image style mappings
et: Pildistiili vastendid

en: Image style mapping
et: Pildistiili vastend

en: Sizes attribute
et: Suuruse atribuut

en: Responsive image style @label saved.
et: Kohanduva pildi stiil @label edukalt salvestatud.

en: Responsive image style: @responsive_image_style
et: Kohanduva pildi stiil: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
et: Vali kohanduva pildi stiil.

en: Using maintenance mode
et: Hooldusrežiimi kasutamine

en: Configuring the file system
et: Failisüsteemi seadistamine

en: Configuring the image toolkit
et: Pildi tööriistakomplekti seadistamine

en: Managing vocabularies
et: Sõnastike haldamine

en: Managing terms
et: Termide haldamine

en: Adding new terms during content creation
et: Sisu loomisel uute termide lisamine

[ctx: Validation]
en: User email required
et: Kasutaja e-post on kohustuslik

en: The target entity
et: Sihtolem

en: Rendering Language
et: Esitamiskeel

en: All content that supports translations will be displayed in the selected language.
et: Kogu sisu, mis toetab tõlkimist, on nähtav valitud keeles.

en: Entity reference field storage settings
et: Olemi viitamise välja salvestussätted

en: Entity reference field settings
et: Olemi viitamise välja seaded

en: Entity reference selection plugin settings
et: Olemi viitamise valiku plugina sätted

en: Display in native language
et: Kuva emakeeles

en: HTTP cookies
et: HTTP küpsised

en: HTTP headers
et: HTTP päised

en: Is super user
et: On superkasutaja

en: Query arguments
et: Päringu argumendid

en: Request format
et: Päringu formaat

en: A flag indicating whether this is the default translation.
et: Olekumärge, mis tähistab, kas see on vaiketõlge.

en: Field settings (@on_label / @off_label)
et: Välja seaded (@on_label / @off_label)

en: Displayed in native language
et: Kuvatud emakeeles

en: Hide lower priority columns
et: Peida väheolulised veerud

en: Submitted by @username on @datetime
et: Lisatud @datetime kasutaja @username poolt

en: By @author @time ago
et: @author poolt @time tagasi

en: With multiple languages configured, registered users can select their preferred language and authors can assign a specific language to content.
et: Mitme keele lisamisel saavad kasutajad valida oma eelistatud keele ning sisu autorid määrata keelt sisule.

en: This must be an external URL such as %url.
et: See peab olema väline URL nagu näiteks %url.

[ctx: Validation]
en: No dangerous external protocols
et: Ebaturvalised välised protokollid pole lubatud

[ctx: Validation]
en: No broken internal links
et: Katkised sisemised lingid pole lubatud

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Search looks for exact, case-insensitive keywords; keywords shorter than a minimum length are ignored.
et: Otsing leiab täpseid vasteid, suur-väiketähtedest sõltumatuid märksõnu; lühemaid kui miinimaalne pikkus, eiratakse.

en: Use upper-case OR to get more results. Example: cat OR dog (content contains either "cat" or "dog").
et: Kasuta suurtähtedega OR rohkemate tulemuste saamiseks. Näiteks: kass OR koer (see tähendab, et otsingu tulemuses peab sisalduma kas "kass" või "koer").

en: You can use upper-case AND to require all words, but this is the same as the default behavior. Example: cat AND dog (same as cat dog, content must contain both "cat" and "dog").
et: Kasuta suurtähtedega AND, et saada tulemusi kõikide märksõnadega, kuid see on samane standard-otsinguga. Näiteks: kass AND koer (sama kui "kass koer", tulemuses peavad sisalduma mõlemad "kass" ja "koer").

en: You can precede keywords by - to exclude them; you must still have at least one "positive" keyword. Example: cat -dog (content must contain cat and cannot contain dog).
et: Kasuta - märki, et teadud sõnaga tulemusi eirata; kuid otsingus peab siiski olema kasutatud vähemalt ühte "positiivset" märksõna. Näiteks: kass -koer (otsingu tulemused peavad sisaldama "kass" ja ei tohi sisaldada "koer").

en: User is admin
et: Kasutaja on halduri õigustes

en: Include the anonymous user.
et: Arvesta sisse ka anonüümne kasutaja.

en: The view is not based on a translatable entity type or the site is not multilingual.
et: See vaade ei põhine tõlgitaval olemi tüübil või ei ole sait mitmekeelne.

en: Testing config overrides
et: Testin konfiguratsiooni ülekirjutamist

en: Account's permissions
et: Konto õigused

en: The hashed password
et: Parooli räsi

en: Existing password
et: Praegune parool

en: Display the author name.
et: Kuva autori nime.

en: Are you sure you want to create a new %name @type?
et: Kas sa oled kindel, et soovid lisada uue %name @type?

en: Using the personal contact form
et: Isikliku kontaktivormi kasutamine

en: Configuring contact forms
et: Kontaktivormi seadistamine

en: Linking to contact forms
et: Kontaktivormile linkimine

en: Adding content to contact forms
et: Sisu lisamine kontaktivormile

en: @label (Translation is not supported).
et: @label (Tõlkimine pole toetatud).

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name

en: Configuring form displays
et: Vormi kuva seadistamine

en: The <em>Autocomplete</em> widget displays text fields in which users can type entity labels based on the <em>Allowed number of values</em>. The widget can be configured to display all entities that contain the typed characters or restricted to those starting with those characters.
et: Automaatjätkamise vidin kuvab tekstivälju millesse saab kasutaja sisestada olemi nimetusi lubatud arvu piires. Vidinat saab seadistada nii, et on võimalik otsida olemite nimetusi, milles sisaldub või mis algab sisestatud tähtedega.

en: The <em>Autocomplete (Tags style)</em> widget displays a multi-text field in which users can type in a comma-separated list of entity labels.
et: Automaatjätkamise (Märgise stiil) vidin kuvab tekstivälja, millesse saab kasutaja sisestada komaga eraldatud olemi nimetusi.

en: Display download path
et: Kuva allalaadimise teekond

en: Detect tar
et: Tuvasta tar

en: Link this field to the file download URL
et: Lingi see väli faili allalaadimise URL-le

en: File link
et: Faili link

en: Include tar in extension
et: Kaasa tar faililaiendis

en: Display the file download URI
et: Kuva faili allalaadimise URI

en: Display an icon
et: Kuva ikooni

en: Using text fields with text formats
et: Tekstiformaatidega tekstiväljade kasutamine

en: Setting the allowed link type
et: Lubatud lingitüüpide sättimine

en: In the field settings you can define the allowed link type to be <em>internal links only</em>, <em>external links only</em>, or <em>both internal and external links</em>. <em>Internal links only</em> and <em>both internal and external links</em> options enable an autocomplete widget for internal links, so a user does not have to copy or remember a URL.
et: Välja seadetes saab valida, kas lubatud lingi tüüp on <em>ainult sisemised lingid</em>, <em>ainult välised lingid</em>, või <em>sisemised ja välised lingid</em>. <em>Ainult sisemised lingid</em> ja <em>sisemised ja välimised lingid</em> valikud lülitavad sisse automaatjätkamise vidina sisemiste linkide jaoks, seega kasutaja ei pea neid URL-e kopeerima või meelde jätma.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
et: Redaktsioonid võimaldavad näha erinevusi mitme sisu versiooni vahel ning ennistada varasemale versioonile.

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
et: @type %title on ennistatud redaktsioonini %revision-date.

en: Speeding up your site
et: Lehe kiirendamine

en: Site default language code
et: Saidi vaikimisi keelekood

en: Page caching
et: Lehede puhverdamine

en: Performing updates through the Update page
et: Uuenduste teostamine läbi Update lehe

en: Link to the user
et: Kink kasutajakontole

en: Display the user or author name.
et: Kuva kasutaja või autori nime.

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
et: Selle variandi puhul kasutatav tekst, mis asendab @count puhul väärtuse.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
et: Ainsuse puhul kasutatav tekst, mis asendab @count puhul väärtuse.

en: Testing multilingual with English
et: Mitmekeelsuse testimine inglise keelega

en: Contains US ASCII characters only
et: Sisaldab ainult US ASCII tähemärke

en: Checkout complete! Thank you for your purchase.
et: Väljavormistamine edukalt sooritatud. Täname ostu eest!

en: Resolving missing content
et: Lahendan puuduvat sisu

en: The following @entity-type translations will be deleted:
et: Järgnevad @entity-type tõlged kustutatakse:

en: Delete @language translation
et: Kustuta @language tõlge

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
et: @entity-type %label %label @language tõlked on kustutatud.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada @language @entity-type %label tõlke?

en: The core.extension configuration does not exist.
et: Seadet core.extension ei eksisteeri.

en: Unable to install the %module module since it does not exist.
et: Moodulit %module ei saa eemaldada, kuna seda ei eksisteeri.

en: Unable to uninstall the %module module since the %dependent_module module is installed.
et: Mooduli %module eemaldamine ei ole võimalik, kuna temast sõltub moodul %dependent_module.

en: Unable to install the %theme theme since it does not exist.
et: Kujundusmalli %theme pole võimalik paigaldada, kuna seda ei leitud.

en: Unable to install the %theme theme since it requires the %required_theme theme.
et: Kujundusmalli %theme ei ole võimalik paigaldada, kuna see vajab malli %required_theme.

en: Unable to uninstall the %theme theme since the %dependent_theme theme is installed.
et: Kujundusmalli %theme eemaldamine ei ole võimalik, kuna paigaldatud on temast sõltuv kujundusmall %dependent_theme.

en: Configuration %name depends on the %owner module that will not be installed after import.
et: Konfiguratsioon %name sõltub moodulist %owner mida ei lülitata sisse importimisel.

en: Configuration %name depends on the %owner theme that will not be installed after import.
et: %name seadistus sõltub %owner kujundusmallist mida peale importi ei installeerita.

en: Configuration %name depends on the %owner extension that will not be installed after import.
et: %name seadistus sõltub %owner laiendist mida peale importi ei installeerita.

en: Unable to install the %module module since it requires the %required_module module. | Unable to install the %module module since it requires the %required_module modules.
et[0]: Ei saa sisse lülitada moodulit %module module kuna see nõuab moodulit %required_module.
et[1]: Ei saa sisse lülitada moodulit %module module kuna see nõuab mooduleid %required_module.

en: Configuration %name depends on the %module module that will not be installed after import. | Configuration %name depends on modules (%module) that will not be installed after import.
et[0]: Konfiguratsioon %name sõltub moodulist %module, mida ei paigaldata peale importimist.
et[1]: Konfiguratsioon %name sõltub moodulitest %module, mida ei paigaldata peale importimist.

en: Configuration %name depends on the %theme theme that will not be installed after import. | Configuration %name depends on themes (%theme) that will not be installed after import.
et[0]: Konfiguratsioon %name sõltub kujundusmallist %theme, mida ei paigaldata peale importi.
et[1]: Konfiguratsioon %name sõltub kujundusmallidest (%theme), mida ei paigaldata peale importi.

en: Configuration %name depends on the %config configuration that will not exist after import. | Configuration %name depends on configuration (%config) that will not exist after import.
et[0]: Konfiguratsioon %name sõltub konfiguratsioonist %config mida ei ole olemas peale importimist.
et[1]: Konfiguratsioon %name sõltub konfiguratsioonist (%config) mida ei ole olemas peale importimist.

en: Interface text
et: Kasutajaliidese tekst

en: Order of language detection methods for interface text. If a translation of interface text is available in the detected language, it will be displayed.
et: Keeletuvastusviiside järjekord kasutajaliidese teksti jaoks. Kui teksti tõlge on tuvastatud keeles saadaval, siis seda kuvatakse.

en: Inaccessible
et: Ligipääsmatu

en: Empty block library behavior
et: Tühja ploki teegi käitumine

en: Provides a link to add a new block.
et: Lisab lingi uue ploki loomiseks.

en: Configuring content types for books
et: Raamatute sisutüüpide seadistamine

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
et: Seadistust ei saa importida, kuna selle valideerimine ebaõnnestus järgnevatel põhjustel:

en: Link to translate @entity_type_label
et: Link @entity_type_label tõlkimiseks

en: Provide a translation link to the @entity_type_label.
et: Paku tõlkimise linki olemile @entity_type_label.

en: <em>Forums</em> (for example, <em>Recipes for cooking vegetables</em>)
et: <em>Foorumid</em> (näiteks <em>Retseptid köögiviljade küpsetamiseks</em>)

en: Setting up the forum structure
et: Foorumi struktuuri ülesehitus

en: Navigating in the forum
et: Foorumis navigeerimine

en: Interface text language selected for page
et: Kasutajaliidese teksti keel valitud lehe jaoks

en: The domain for %language may only contain the domain name, not a trailing slash, protocol and/or port.
et: Domeen keele %language jaoks võib sisaldada ainult domeeninime ning mitte lõppevat kaldkriipsu, protokolli ja/või porti.

en: Xdebug settings
et: Xdebug seaded

en: xdebug.max_nesting_level is set to %value.
et: xdebug.max_nesting_level on määratud kui %value.

en: Trimmed limit
et: Pikkuse piirang

en: Trimmed limit: @trim_length characters
et: Piiratud tekstipikkuse limiit: @trim_length tähemärki

en: Working with multilingual views
et: Mitmekeelsete vaadetega töötamine.

en: Entity link
et: Olemi link

en: Entity delete link
et: Olemi kustutamise link

en: Entity edit link
et: Olemi muutmise link

en: Link to @entity_type_label
et: Link @entity_type_label-le

en: Link to edit @entity_type_label
et: Link @entity_type_label-i muutmiseks

en: Link to delete @entity_type_label
et: Link @entity_type_label-i kustutamiseks

[ctx: View entity type]
en: View
et: Vaade

en: Select pager
et: Vali pager

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
et: Vaikimisi on tabel tühjas vaates peidetud. Selle valikuga on võimalik kuvada tühja tabelit koos selles oleva tekstiga.

en: Timestamp display format settings
et: Ajatempli esitusformaadi seaded

en: Future format
et: Tuleviku formaat

en: Past format
et: Mineviku formaat

en: @requirements_message (Currently using @item version @version)
et: @requirements_message (Kasutab hetkel @item versiooni @version)

en: The MyISAM storage engine is not supported.
et: MyISAM salvestusmootor ei ole toetatud.

en: 0 seconds
et: 0 sekundit

en: The validation failed because the value conflicts with the value in %field_name, which you cannot access.
et: Valideerimine ebaõnnestus kuna väärtus on konfliktis %field_name väärtusega, millele ei ole sul ligipääsu.

en: The @module module is required
et: Moodul @module on kohustuslik

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
et: Kasuta <em>@interval</em>-i kui sa soovid vormindatud intervalli teksti kuvamist.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
et: Kui paljusid aja intervalli ühikuid soovid näha vormindatud väljundis.

en: Future date: %display
et: Kuupäev tulevikus: %display

en: Past date: %display
et: Kuupäev minevikus: %display

en: - Default site/user time zone -
et: - Kasutaja/saidi vaikimisi ajavöönd -

en: Date format: @date_format
et: Kuupäeva vorming: @date_format

en: Time zone: @timezone
et: Ajavöönd: @timezone

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: Configuration archive
et: Seadistuste arhiiv

en: Your configuration files were successfully uploaded and are ready for import.
et: Sinu seadefailid on edukalt üles laetud ja valmis importimiseks.

en: Translate any configuration including those shipped with modules and themes.
et: Tõlgi konfiguratsiooni, kaasa arvatud neid, mis on kaasas moodulite ja kujundusmallidega.

en: Time zone override
et: Ajatsooni ülekirjutamine/muutmine

en: Datetime custom display format settings
et: Datetime kohandatud kuva formaadi seaded

en: Datetime time ago display format settings
et: Datetime time ago kuva formaadi seaded

en: The time zone selected here will always be used
et: Siin valitud ajatsooni saab põhiliseks ajatsooniks.

[ctx: Validation]
en: File URI
et: Faili URI

en: To uninstall Forum, first delete all <em>Forum</em> content
et: Foorumi eemaldamiseks kustuta esmalt kogu <em>Foorumi</em> sisu

en: To uninstall Forum, first delete all %vocabulary terms
et: Foorumi eemaldamiseks kustuta esmalt kõik %vocabulary terminid

en: Translate interface text
et: Tõlgi kasutajaliidese tekste

en: Translate any interface text including configuration shipped with modules and themes.
et: Tõlgi kõiki kasutajaliidese tekste kaasa arvatud moodulite ning kujundusmallide konfiguratsioon.

en: Configuring the internal page cache
et: Sisemise lehe vahemälu seadmistamine

en: Internal Page Cache
et: Sisemine lehe vahemälu

en: Last run: %time ago.
et: Viimane käivitus: %time tagasi.

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.

en: Allow user to control selected display options for this view.
et: Luba kasutajal kontrollida valitud esitlusvalikuid selle vaate jaoks.

en: Allow user to control the number of items displayed in this view
et: Luba kasutajal seadistada vaates kuvatud elementide kogust

en: Allow user to specify number of items skipped from beginning of this view.
et: Luba kasutajal täpsustada elementide arv mis jäetakse vaate alguses vahele.

en: Testing config import
et: Testin konfiguratsiooni importi

en: Media library
et: Meediakogu

en: Plural variants
et: Mitmuse variatsioonid

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
et: Paiguta plokk <span class="visually-hidden">regiooni %region</span>

en: No blocks available.
et: Plokke pole saadaval.

en: Exporting the full configuration
et: Ekspordin kogu seadistust

en: Importing a full configuration
et: Impordin kogu seadistust

en: Exporting a single configuration item
et: Ekspordin ühte seadet

en: Importing a single configuration item
et: Impordin ühte seadet

en: Configuration synchronization
et: Seadistuse sünkroniseerimine

en: Import and export your configuration.
et: Impordi ja ekspordi oma konfiguratsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
et[0]: Tuleb sisestada vähemalt üks märksõna. Kirjavahe märke eiratakse.
et[1]: Tuleb sisestada vähemalt üks märksõna. Märksõnad peavad olema vähemalt @count tähemärki pikad. Kirjavahe märke eiratakse.

en: This theme is missing a 'content' region.
et: Selles kujundusmallis puudub 'content' regioon.

en: Apache version
et: Apache versioon

en: Filter by name or description
et: Filtreeri nime või kirjelduse järgi

en: Enter a part of the module name or description
et: Sisesta osa mooduli nimest või kirjeldusest

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
et: callback URL ei ole kohalik ja seega usaldusväärne: !url

en: CustomMessage: !customMessage
et: KohandatudTeade: !customMessage

en: Container cannot be saved to cache.
et: Konteinerit ei ole võimalik vahemällu salvestada.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database due to the following error: @error.
et: Drupalit ei olnud võimalik olemasolevasse andmebaasi korrektselt paigaldada järgneva vea tõttu: @error.

en: The database server version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
et: Andmebaasiserveri versioon %version on väiksem, kui minimaalne nõutud versioon %minimum_version.

en: A value must be selected for %part.
et: Pead valima väärtuse %part jaoks.

en: @title (value @number)
et: @title (väärtus @number)

en: 1 error has been found:  | @count errors have been found:
et[0]: Tekkis 1 viga:
et[1]: Tekkis @count viga:

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Shown tabs
et: Näidatavad sakid

en: Select tabs being shown in the block
et: Vali plokis kuvatavad sakid

en: Show primary tabs
et: Kuva peasakke

en: Show secondary tabs
et: Näita sekundaarseid vahelehti

en: The blocked IP address.
et: Blokeeritud IP aadress.

en: Generating accessible content
et: Ligipääsetava sisu genereerimine

en: The time that the comment was created, as a Unix timestamp.
et: Unix ajatempli kujul aeg, millal kommentaar loodi.

en: The time that the comment was edited by its author, as a Unix timestamp.
et: Unix ajatempli kujul aeg, millal seda autori poolt muudeti.

en: The module that implements the field type.
et: Moodul, mis lisab selle väljatüübi.

en: The entity bundle.
et: Olemi kogum.

en: The original machine name of the view mode.
et: Kuvarežiimi algne masinnimi.

en: The view mode ID.
et: Kuvarežiimi ID.

en: The name of the format.
et: Formaadi nimi.

en: Whether the format is cacheable.
et: Kas formaat on puhverdatav või mitte.

en: The role IDs which can use the format.
et: Rolli ID-d, mis formaati kasutada saavad.

en: The filters configured for the format.
et: Vastava formaadi jaoks seadistatud filtrid.

en: The status of the format
et: Formaadi olek

en: The weight of the format
et: Formaadi kaal

en: Enable @title language detection method
et: Lülita sisse @title keeletuvastamisviis

en: Core (Experimental)
et: Tuum (Eksperimentaalne)

en: Migration @id is busy with another operation: @status
et: Migratsioon @id on hõivatud teise toiminguga: @status

en: base node.
et: baas sisutüüp.

en: Breakpoint settings: sizes vs image styles
et: Murdepunkti seaded: suurused vs pildistiilid

en: Sizes field
et: Suuruste väli

en: Select multiple image styles and use the sizes attribute.
et: Vali mitu pildistiili ja kasuta suuruste atribuute.

en: Select a single image style.
et: Vali üksik pildistiil.

en: Do not use this breakpoint.
et: Ära kasuta seda murdepunkti.

en: Entity/field definitions
et: Olemi/välja definitsioonid

en: Tabs block
et: Sakkide plokk

en: Whether primary tabs are shown
et: Kas peamisi sakke kuvatakse või mitte

en: Run database updates
et: Käivita andmebaasi uuendused

en: The weight of the role.
et: Rolli kaal.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
et: Pealkiri, mis on ligipääsetavuse parandamiseks tabeliga semantiliselt seotud.

en: Default comment field
et: Vaikimisi kommentaariväli

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: The installer requires that you create a translations directory as part of the installation process. Create the directory %translations_directory . More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.
et: Paigaldusprotsess nõuab, et loodaks tõlgete kaust. Looge kaust %translations_directory. Lisainfot Drupali paigaldamise kohta leiab: <a href=":install_txt">INSTALL</a>

en: The installer requires read permissions to %translations_directory at all times. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
et: Paigaldaja nõuab alati lugemisõigusi %translations_directory kataloogile. Täiendavat informatsiooni sellel teemal leiab: <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> dokumentatsioonist.

en: The installer requires write permissions to %translations_directory during the installation process. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
et: Paigaldaja nõuab paigaldusprotsessi käigus kirjutamisõigust kausta %translations_directory. Dokumentatsioon <a href=":handbook_url">veebimajutuse probleemide</a> osas pakub abi selle ja muude teemade puhul.

en: The installer requires to contact the translation server to download a translation file. Check your internet connection and verify that your website can reach the translation server at <a href=":server_url">@server_url</a>.
et: Paigaldaja nõuab tõlgete serveriga ühendust tõlkefaili allalaadimiseks. Kontrolli oma võrguseadeid ning kinnita, et veebileht saab ühenduda tõlgete serveriga <a href=":server_url">@server_url</a>.

en: The %language translation file is not available at the translation server. <a href=":url">Choose a different language</a> or select English and translate your website later.
et: Tõlgete serveris ei ole fail %language translation saadaval. <a href=":url">Vali teine keel</a> või vali English ning tõlgi veebileht hiljem.

en: The %language translation file could not be downloaded. <a href=":url">Choose a different language</a> or select English and translate your website later.
et: Faili %language translation allalaadimine ebaõnnestus. <a href=":url">Vali teine keel</a> või vali English ning tõlgi veebileht hiljem.

en: The @drupal installer requires that you create a %file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.
et: @drupal paigaldaja vajab, et sa looks faili %file paigaldusprotsessi osana. Kopeeri fail %default_file faili %file. Lisainfot Drupali paigaldamise kohta leiab failist <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: @drupal requires read permissions to %file at all times. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
et: @drupal vajab lugemisõigusi failile %file. Dokumentatsioon <a href=":handbook_url">veebimajutuse probleemide</a> osas aitab selle ja muude probleemide puhul.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
et: @drupal paigaldaja nõuab kirjutusõigusi failile %file protsessi käigus. Dokumentatsioon <a href=":handbook_url">veebimajutuse probleemide</a> osas aitab selle ja muude probleemide puhul.

en: The @drupal installer failed to create a %file file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
et: @drupal paigaldajal ei õnnestu luua faili %file vajalike omanikuõigustega. Logi sisse oma veebiserverisse, eemalda olemasolev fail %file, ning loo uus kopeerides fail %default_file  faili %file. Lisainformatsiooni Drupali paigaldamiseks on leitav failist <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>. Dokumentatsioon <a href=":handbook_url">veebimajutuse probleemide</a> osas on abiks selle ja teiste probleemide korral.

en: Check the messages and <a href=":retry">retry</a>, or you may choose to <a href=":cont">continue anyway</a>.
et: Vaata teated üle ja <a href=":retry">proovi uuesti</a>, samas võid ka <a href=":cont">proovida jätkata</a>.

en: Check the messages and <a href=":url">try again</a>.
et: Vaata teated üle ning <a href=":url">proovi uuesti</a>.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>/modules</em>. Missing modules: @modules
et: Järgnevad moodulid on nõutud, kuid neid leitud. Liiguta need sobivasse moodulite alamkausta, näiteks <em>/modules</em>. Puudu on moodulid: @modules

en: Updating @module
et: Uuendan moodulit @module

en: Entity type mismatch on rename. @old_type not equal to @new_type for existing configuration @old_name and staged configuration @new_name.
et: Olemi tüübi vastuolu ümber nimetamisel. @old_type ei ole sama mis @new_type praeguses konfiguratsioonis @old_name ja ootel konfiguratsioonis @new_name.

en: Rename operation for simple configuration. Existing configuration @old_name and staged configuration @new_name.
et: Ümbernimetamise tegevus lihtsa konfiguratsiooni jaoks. Olemasolev konfiguratsioon @old_name ja ootel olev konfiguratsioon @new_name.

en: The %driver database must use %encoding encoding to work with Drupal. Recreate the database with %encoding encoding. See <a href="INSTALL.pgsql.txt">INSTALL.pgsql.txt</a> for more details.
et: %driver andmebaas peab kasutama %encoding kodeeringut Drupaliga töötamiseks. Loo andmebaas uuesti %encoding kodeeringuga. Vaata failist <a href="INSTALL.pgsql.txt">INSTALL.pgsql.txt</a> rohkem infot.

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: <code>@query</code>
et: Sättele %setting on seatud praegu väärtus '%current_value', aga see peab olema '%needed_value'. Muuda see käivitades järgnev päring: <code>@query</code>

en: Operating in maintenance mode. <a href=":url">Go online.</a>
et: Hetkel on aktiveeritud hooldusrežiim. Avalikuks minemiseks vajuta <a href=":url">siia.</a>

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size

en: Number of rows: @rows
et: Ridade arv: @rows

en: URI field size: @size
et: URI suurus: @size

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href=":https-link">Learn more</a>.
et: HOIATUS: Kuna sa ei kasuta krüpteeritud ühendust, siis saadetakse sinu parool lahtise teksti kujul. <a href=":https-link">Vaata rohkem</a>.

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: @name ei saa olla pikem kui %max sümbolit, kuid hetkel on selle pikkus %length.

en: <ul>
    <li>To start over, you must empty your existing database and copy <em>default.settings.php</em> over <em>settings.php</em>.</li>
    <li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href=":update-url">update script</a>.</li>
    <li>View your <a href=":base-url">existing site</a>.</li>
    </ul>
et: <ul>
    <li>Uuesti alustamiseks tühjenda andmebaas ning kopeeri <em>default.settings.php</em> üle faili <em>settings.php</em>.</li>
    <li>Uuendamiseks käivita <a href=":update-url">uuendamise skript</a>.</li>
    <li>Vaata on <a href=":base-url">praegust lehte</a>.</li>
    </ul>

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
et: Kõik vajalikud muudatused kausta %dir ja faili %file on tehtud, seega sa peaksid neilt eemaldama kirjutusõigused turvariskide vältimiseks. Kui sa pole kindel, kuidas seda täpselt teha, uuri <a href=":handbook_url">käsiraamatust</a>.

[ctx: Validation]
en: Unique field constraint
et: Unikaalne välja piirang

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
et: Olem @entity_type väljaga @field_name %value on juba olemas.

en: Administrators can enter IP addresses to ban on the <a href=":bans">IP address bans</a> page.
et: Administraatorid saavad sisestada IP aadresse nende keelamiseks <a href=":bans">IP aadressite keeldude</a> lehel.

en: The HTTP Basic Authentication module supplies an <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Basic_access_authentication">HTTP Basic authentication</a> provider for web service requests. This authentication provider authenticates requests using the HTTP Basic Authentication username and password, as an alternative to using Drupal's standard cookie-based authentication system. It is only useful if your site provides web services configured to use this type of authentication (for instance, the <a href=":rest_help">RESTful Web Services module</a>). For more information, see the <a href=":hba_do">online documentation for the HTTP Basic Authentication module</a>.
et: HTTP Basic Authentication moodul võimaldab <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Basic_access_authentication">HTTP liht-pääsuautentimise</a> pakkuja veebiteenuse päringutele. Autentimise pakkuja autendib päringu HTTP Basic Authentication kasutajanime ja parooliga, mis on alternatiiviks Drupal-i standardsele küpsisel põhinevale autentimise süsteemile. See on kasulik ainult siis, kui leht pakub veebiteenuseid, mis on seadistatud seda tüüpi autentimist kasutama (näiteks <a href=":rest_help">RESTful Web Services moodul</a>). Rohkem infot leiab <a href=":hba_do">HTTP Basic Authentication mooduli käsiraamatust</a>.

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
et: Ploki tüüpe pole veel loodud. Mine <a href=":url">ploki tüübi loomise lehele</a> uue tüübi lisamiseks.

en: Enabling commenting
et: Luba kommenteerimine

en: Configuring commenting settings
et: Seadista kommenteerimise sätteid

en: In reply to @parent_title by @parent_username
et: Vastus kommentaarile @parent_title kasutajalt @parent_username

en: Name for @anonymous
et: @anonymous nimi

en: <a href=":login">Log in</a> or <a href=":register">register</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href=":login">logi sisse</a> või <a href=":register">registreeru</a>

en: <a href=":login">Log in</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href=":login">Logi sisse</a>

en: The Configuration Manager module provides a user interface for importing and exporting configuration changes between installations of your website in different environments. Configuration is stored in YAML format. For more information, see the <a href=":url">online documentation for the Configuration Manager module</a>.
et: Konfiguratsiooni halduse moodul annab kasutajaliidese konfiguratsiooni muudatuste importimiseks ja eksportimiseks veebilehe paigalduste vahel erinevates keskkondades. Konfiguratsiooni hoitakse YAML formaadis. Rohkem infot leiab <a href=":url">konfiguratsiooni halduse käsiraamatust</a>.

en: You can create and download an archive consisting of all your site's configuration exported as <em>*.yml</em> files on the <a href=":url">Export</a> page.
et: Sa saad luua ja alla laadida arhiivi oma saidi konfiguratsioonist <em>*.yml</em> failidena <a href=":url">Eksport</a> lehel.

en: You can upload a full site configuration from an archive file on the <a href=":url">Import</a> page. When importing data from a different environment, the site and import files must have matching configuration values for UUID in the <em>system.site</em> configuration item. That means that your other environments should initially be set up as clones of the target site. Migrations are not supported.
et: Konfiguratsiooni arhiivi üleslaadimist saab teha <a href=":url">Import</a> lehel. Teisest keskkonnast andmete importimisel peavad UUID väärtused ühtima konfiguratsiooni kirjes <em>system.site</em>, see tähendab et teistes keskkondades peavad saidid olema paigaldatud kloonidena praegusest. Migreerimised pole toetatud.

en: You can review differences between the active configuration and an imported configuration archive on the <a href=":synchronize">Synchronize</a> page to ensure that the changes are as expected, before finalizing the import. The Synchronize page also shows configuration items that would be added or removed.
et: Ülevaate erinevustest aktiivse ja imporditud konfiguratsiooni vahel leiad <a href=":synchronize">Sünkroniseerimise</a> lehelt, kus saab veenduda, et imporditakse oodatud muudatused. Lisaks on võimalik näha konfiguratsiooni kirjeid, mis lisatakse või eemaldatakse.

en: You can export a single configuration item by selecting a <em>Configuration type</em> and <em>Configuration name</em> on the <a href=":single-export">Single export</a> page. The configuration and its corresponding <em>*.yml file name</em> are then displayed on the page for you to copy.
et: Üksiku konfiguratsiooni kirje eksportimiseks tuleb valida <em>Konfiguratsiooni tüüp</em> ja <em>Konfiguratsiooni nimetus</em> lehelt <a href=":single-export">Üksik eksport</a>. Konfiguratsioon ning sellega seonduv <em>*.yml failinimi</em> kuvatakse seejärel lehele kopeerimiseks.

en: You can import a single configuration item by pasting it in YAML format into the form on the <a href=":single-import">Single import</a> page.
et: Sa saad importida üksikuid konfiguratsiooni kirjeid kleepides YAML koodi vormi <a href=":single-import">Üksik import</a> lehel.

en: Export and download the full configuration of this site as a gzipped tar file.
et: Ekspordi ja lae alla täielik konfiguratsioon saidist gzip-itud tar failina.

en: Choose a configuration item to display its YAML structure.
et: Vali seade tema YAML struktuuri nägemiseks.

en: Import a single configuration item by pasting its YAML structure into the text field.
et: Impordi üksik konfiguratsiooni kirje kleepides YAML-i kood tekstialasse.

en: Full archive
et: Kogu arhiiv

en: Single item
et: Üks element

en: Staged
et: Ootel

en: The following items in your active configuration have changes since the last import that may be lost on the next import.
et: Järgnevatel kirjetel aktiivses konfiguratsioonis on toimunud muudatusi ning need võivad kaduda järgmisel importimisel.

en: @collection configuration collection
et: Konfiguratsiooni kogum @collection

en: @source_name to @target_name
et: @source_name kuni @target_name

en: The Configuration Translation module allows you to translate configuration text; for example, the site name, vocabularies, menus, or date formats. Together with the modules <a href=":language">Language</a>, <a href=":content-translation">Content Translation</a>, and <a href=":locale">Interface Translation</a>, it allows you to build multilingual websites. For more information, see the <a href=":doc_url">online documentation for the Configuration Translation module</a>.
et: Configuration Translation moodul võimaldab tõlkida konfiguratsiooni tekste, näiteks saidi nimi, sõnastikud, menüüd või kuupäeva formaadid. Koos moodulitega <a href=":language">Language</a>, <a href=":content-translation">Content Translation</a>, ja <a href=":locale">Interface Translation</a>, on võimalik ehitada mitmekeelseid veebisaite. Rohkem infot leiab <a href=":doc_url">Configuration Translation mooduli dokumentatsioonist</a>.

en: In order to translate configuration, the website must have at least two <a href=":url">languages</a>.
et: Konfiguratsiooni tõlkimiseks on vajalik vähemalt kahte <a href=":url">keelt</a>.

en: Users with the <em>Translate user edited configuration</em> permission can access the configuration translation overview, and manage translations for specific languages. The <a href=":translation-page">Configuration translation</a> page shows a list of all configuration text that can be translated, either as individual items or as lists. After you click on <em>Translate</em>, you are provided with a list of all languages. You can <em>add</em> or <em>edit</em> a translation for a specific language. Users with specific configuration permissions can also <em>edit</em> the text for the site's default language. For some configuration text items (for example for the site information), the specific translation pages can also be accessed directly from their configuration pages.
et: Kasutajad õigusega <em>Translate user edited configuration</em> pääsevad konfiguratsiooni tõlkimise ülevaate lehele ning õiguse hallata tõlkeid. Leht <a href=":translation-page">Konfiguratsiooni tõlkimine</a> kuvab nimekirja kõigist konfiguratsiooni tekstidest, mida saab tõlkida üksikute kirjetena või nimekirjana. Klikkides <em>Tõlgi</em>, kuvatakse sulle nimekiri keeltest, kus saab <em>lisada</em> või <em>muuta</em> tõlget vastava keele jaoks. Kasutajad spetsiifilisemate õigustega saavad ka <em>muuta</em> tekste saidi vaikekeeles. Mõnede konfiguratsiooni tekstide tõlkimist saab teostada otse seadistuse lehel (näiteks saidi informatsioon).

en: You can choose to translate date formats on the <a href=":translation-page">Configuration translation</a> page. This allows you not only to translate the label text, but also to set a language-specific <em>PHP date format</em>.
et: Kuupäeva formaate on võimalik tõlkida lehel <a href=":translation-page">Konfiguratsiooni tõlkimine</a>. See võimaldab lisaks sildi tõlkimisele ka sättida keelepõhiseid <em>PHP kuupäeva formaate</em>.

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
et: @sender-name (@sender-url) saatis sõnumi kasutades @form-url leheküljel olevat kontaktivormi.

en: Hello @recipient-name,
et: Tere @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
et: @sender-name (@sender-url) saatis sulle sõnumi sinu kontaktivormi kaudu @site-name lehelt.

en: @name (not verified)
et: @name (verifitseerimata)

en: The contact form has not been configured. <a href=":add">Add one or more forms</a> .
et: Kontaktivorm on seadistamata. <a href=":add">Lisa kontaktivorm</a>.

en: Before you can translate content, there must be at least two languages added on the <a href=":url">languages administration</a> page.
et: Enne kui sa saad sisu tõlkida, peaks olema <a href=":url">keelte halduse</a> lehel lisatud vähemalt kaks keelt.

en: To configure translation for this field, <a href=":language-settings-url">enable language support</a> for this type.
et: Välja tõlgete seadistamiseks <a href=":language-settings-url">luba keele tugi</a> selle tüübi jaoks.

en: Date part order: @order
et: Kuupäeva osa järjestus: @order

en: Time type: @time_type
et: Aja tüüp: @time_type

en: Time increments: @increment
et: Ajasamm: @increment

en: The Database Logging module logs system events in the Drupal database. For more information, see the <a href=":dblog">online documentation for the Database Logging module</a>.
et: Database Logging moodul logib süsteemseid teateid Drupali andmebaasi. Vaata täiendavat informatsiooni <a href=":dblog">Database Logging mooduli online dokumentatsioonist</a>.

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
et: Andmebaasilogis hotavate teadete maksimaalne arv. Sõltub <a href=":cron">cron hooldustöödest</a>.

en: You can add, edit, and delete view modes for entities on the <a href=":view_modes">View modes page</a>, and you can add, edit, and delete form modes for entities on the <a href=":form_modes">Form modes page</a>. Once you have defined a view mode or form mode for an entity type, it will be available on the Manage display or Manage form display page for each sub-type of that entity.
et: Olemite kuvarežiime saab lisada, muuta ja kustutada <a href=":view_modes">Kuvarežiimide lehel</a>, vormirežiime saab lisada, muuta ja kustutada <a href=":form_modes">Vormirežiimide lehel</a>. Kuva või vormirežiimi lisamisel on see saadaval igale olemi alamtüüpidele Halda kuva või Halda vormi kuva lehtedel.

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href=":link">Manage fields</a> page.
et: Välju pole veel lisatud. Uusi välju saad lisada <a href=":link">Halda välju</a> lehelt.

en: @size limit.
et: @size limiit.

en: file from @field_name
et: @field_name fail

en: The file used in the @name field may not be referenced.
et: Väljal @name kasutatud failile ei ole lubatud viidata.

en: The file referenced by the @name field does not exist.
et: Välja @name poolt viidatud faili ei eksisteeri.

en: Use the <a href=":url">@label</a> text format
et: Kasuta tekstiformaati <a href=":url">@label</a>

en: Limit allowed HTML tags and correct faulty HTML
et: Piira lubatud HTML märgiseid ning paranda vigane HTML

en: image from @field_name
et: pilt väljalt @field_name

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
et: Hetkel ei ole ühtegi stiili. <a href=":url">Lisa uus stiil</a>.

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
et: Nii kõrguse kui ka laiuse väärtused peavad olema määratud @name väljas.

en: The primary identifier for an image style.
et: Pildistiili peamine identifikaator.

en: The style machine name.
et: Stiili masinloetav nimi.

en: The style administrative name.
et: Stiili administratiivne pealkiri

en: Explanation of the language options is found on the <a href=":languages_list_page">languages list page</a>.
et: Keele valikute selgitused leiad lehelt <a href=":languages_list_page">Keeled</a>.

en: Site's default language (@language)
et: Saidi vaikimisi keel (@language)

en: %field must be a valid language tag as <a href=":url">defined by the W3C</a>.
et: %field peab olema kehtiv <a href=":url">W3C poolt määratud</a> tag

en: One translation file could not be checked. <a href=":url">See the log</a> for details. | @count translation files could not be checked. <a href=":url">See the log</a> for details.
et[0]: Ühte tõlke faili ei saanud kontrollida. <a href=":url">Vaata logist</a> detaile.
et[1]: @count tõlke faili ei saanud kontrollida. <a href=":url">Vaata logist</a> detaile.

en: One translation file could not be imported. <a href=":url">See the log</a> for details. | @count translation files could not be imported. <a href=":url">See the log</a> for details.
et[0]: Ühte keelefaili ei saanud importida. <a href=":url">Vaata logi</a> lisainfo saamiseks.
et[1]: @count keelefaili import ebaõnnestus. <a href=":url">Vaata logi</a> lisainfo saamiseks.

en: Interface translation settings
et: Kasutajaliidese tõlke seaded

en: Interface translation import
et: Kasutajaliidese tõlke import

en: Interface translation export
et: Kasutajaliidese tõlke eksport

en: No translatable languages available. <a href=":add_language">Add a language</a> first.
et: Tõlgitavaid keeli pole saadaval. <a href=":add_language">Lisa keel</a>.

en: No translation status available. <a href=":check">Check manually</a>.
et: Tõlgete staatus pole saadaval. <a href=":check">Kontrolli käsitsi</a>.

en: You can enable the newly-created block for this menu on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
et: Selle menüü ploki saad sisse lülitada <a href=":blocks">Plokkide paigutuse lehel</a>.

en: Each menu has a corresponding block that is managed on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
et: Igal menüü kohta on olemas navigatsiooniplokk, mida saab hallata lehel <a href=":blocks">Plokkide paigutus</a>.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
et: Menüülinke ei ole veel lisatud. <a href=":url"> Lisa link</a>.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Rebuilding will remove all privileges to content and replace them with permissions based on the current modules and settings. Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed, content will automatically use the new permissions. <a href=":rebuild">Rebuild permissions</a>
et: Kui saidil esineb probleeme sisu ligipääsuõigustega, võib olla vajalik uuesti üles ehitada ligipääsuõiguste vahemälu. See eemaldab kõik praegused ligipääsuõigused ning asendab need praegu aktiivsete moodulite ning seadete poolt defineeritud õigustega. Vahemälu üles ehitamine võib olla aeganõudev, kui lehel on palju sisu või on ligipääsuõiguste seaded keerulised. Peale õiguste ülesehituse lõppu kasutab kogu sisu automaatselt uusi ligipääsuõigusi. <a href=":rebuild">Puhasta ligipääsuõiguste vahemälu</a>

en: No content types available. <a href=":link">Add content type</a>.
et: Sisutüüpe pole saadaval. <a href=":link">Lisa sisutüüp</a>.

en: Node from URL
et: Sisuelement URL-ist

en: To speed up your site for authenticated users, see the <a href=":dynamic_page_cache-help">Dynamic Page Cache module</a>.
et: Lehe kiirendamiseks kasuta <a href=":dynamic_page_cache-help">Dynamic Page Cache moodulit</a>.

en: The path alias.
et: Teekonna alias.

en: See the <a href=":responsive_image_help">Responsive Image help page</a> for information on the sizes attribute.
et: Loe suuruste attribuudi kohta täpsemalt <a href=":responsive_image_help">Kohanduvate piltide abilehelt</a>.

en: Configure Responsive Image Styles
et: Seadista kohanevaid pildistiile

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version @php_version.
et: See kujundusmall nõuab PHP versiooni @php_required ning ei ühildu PHP versiooniga @php_version.

en: Set and configure the default theme for your website.  Alternative <a href=":themes">themes</a> are available.
et: Määra ja seadista oma lehe vaikimisi kujundusmalli. On saadaval ka <a href=":themes">täiendavaid kujundusmalle</a>.

en: You can place blocks for each theme on the <a href=":blocks">block layout</a> page.
et: Kujundusmallidele on võimalik paigutada plokke <a href=":blocks">plokkide paigutuse</a> lehel.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on Drupal.org's support forums and project issue queues. Before filing a support request, ensure that your web server meets the <a href=":system-requirements">system requirements.</a>
et: Siit leiad sa lühikese ülevaate oma saidi seadistustest ning võimalikest probleemidest. Seda informatsiooni võib olla kasulik siit kopeerida, kui soovid esitada Drupal.org või muusse keskkonda tugipäringut. Enne tugipäringu esitamist kontrolli siiski, et sinu veebiserver vastaks <a href=":system-requirements">süsteemi nõuetele.</a>

en: Configure your <a href=":user-edit">account time zone setting</a>.
et: Seadista oma <a href=":user-edit">konto ajatsooni sätteid</a>.

en: @phpversion (<a href=":url">more information</a>)
et: @phpversion (<a href=":url">rohkem infot</a>)

en: Drupal requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href=":system_requirements">system requirements page</a> for more information):
et: Drupal vajab järgnevaid PHP laiendeid (rohkem infot leiab <a href=":system_requirements">süsteeminõuete lehelt</a>):

en: PHP OPcode caching
et: PHP OPcode põhine puhverdus

en: Your web server does not appear to support PDO (PHP Data Objects). Ask your hosting provider if they support the native PDO extension. See the <a href=":link">system requirements</a> page for more information.
et: Sinu veebiserver ei toeta PDO-d (PHP Data Objects). Küsi oma teenusepakkuja käest PDO laiendi sisselülitamise kohta. Rohkem infot leiab <a href=":link">süsteeminõuete</a> lehelt.

en: Last run @time ago
et: Viimati käivitatud @time tagasi

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href=":update">database update script</a> immediately.
et: Mõnedel moodulitel on vaja oma andmebaasistruktuuri uuendada. Sa peaksid viivitamatult käivitama <a href=":update">andmebaasi uuendamise skripti</a>.

en: Put your site into <a href=":url">maintenance mode</a>.
et: Pane enda veebilehekülg <a href=":url">haldusrežiimi</a>.

en: All errors have been <a href=":url">logged</a>.
et: Kõik veateated on <a href=":url">logitud</a>.

en: Updates were attempted. If you see no failures below, you may proceed happily back to your <a href=":url">site</a>. Otherwise, you may need to update your database manually.
et: Uuendused on teostatud. Kui allpool pole näha veateateid, siis võid minna tagasi <a href=":url">kodulehele</a>. Vastasel korral pead uuendama andmebaasi käsitsi.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href=":status">status report</a> for more information.
et: Drupali paigaldamisel tuvastati vähemalt üks probleem. Lisainfo saamiseks vaata <a href=":status">olekuraportit</a>.

en: Screenshot for @theme theme
et: Teema @theme ekraanitõmmis

en: Settings for @theme theme
et: Kujundusmalli @theme sätted

en: Uninstall @theme theme
et: Eemalda kujundusmall @theme

en: Set @theme as default theme
et: Määra @theme vaikimisi teemaks

en: Install @theme theme
et: Paigalda kujundusmall @theme

en: Install @theme as default theme
et: Paigalda @theme vaikimisi teemana

en: This version is not compatible with Drupal @core_version and should be replaced.
et: See versioon ei ühildu Drupali tuuma versiooniga @core_version ning tuleks seetõttu asendada sobiva versiooniga.

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version @php_version.
et: See moodul nõuab PHP versiooni @php_required ning ei ühildu PHP versiooniga @php_version.

en: Installation tasks
et: Paigaldaja tegevused

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
et: Sõnastikke pole veel loodud. <a href=":link">Lisa sõnastik</a>.

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
et: Termineid pole sisestatud. <a href=":link">Lisa uus termin</a>.

en: Format of the term description.
et: Termini kirjelduse formaat.

en: Number of summary rows: @rows
et: Kokkuvõtte ridade arv: @rows

en: @tour_item of @total
et: @tour_item @total-st

en: Uninstalled modules
et: Eemaldatud moodulid

en: Uninstalled themes
et: Eemaldatud kujundusmallid

en: No update information available. <a href=":run_cron">Run cron</a> or <a href=":check_manually">check manually</a>.
et: Uuenduste infot pole saadaval. <a href=":run_cron">Käivita cron</a> või <a href=":check_manually">kontrolli käsitsi</a>.

en: New release(s) available for @site_name
et: Saadaval on uuendus(i) saidile @site_name

en: There was a problem checking <a href=":update-report">available updates</a> for Drupal.
et: Drupalile <a href=":update-report">saadaval olevate uuenduste</a> kontrollimisel tekkis tõrge.

en: There was a problem checking <a href=":update-report">available updates</a> for your modules or themes.
et: Moodulitele  või kujundusmallidele <a href=":update-report">saadaval olevate uuenduste</a> kontrollimisel tekkis tõrge.

en: See the <a href=":available_updates">available updates</a> page for more information.
et: Täpsema info saamiseks vaata <a href=":available_updates">saadaval olevate uuenduste</a> lehekülge.

en: Update Manager settings
et: Update Manager seaded

en: Check for updates of uninstalled modules and themes
et: Kontrolli kas välja lülitatud moodulitele ja kujundusmallidele on saadaval uuendusi

en: You can find <a href=":module_url">modules</a> and <a href=":theme_url">themes</a> on <a href=":drupal_org_url">drupal.org</a>. The following file extensions are supported: %extensions.
et: Leiad  <a href=":module_url">mooduleid </a> ja <a href=":theme_url">kujundusmalle</a> <a href=":drupal_org_url">drupal.org</a> lehelt. Toetatud on järgnevad faililaiendid: %extensions.

en: Back up your database and site before you continue. <a href=":backup_url">Learn how</a>.
et: Varunda oma andmebaas ja sait enne jätkamist. <a href=":backup_url">Loe rohkem</a>.

en: The User module allows users to register, log in, and log out. It also allows users with proper permissions to manage user roles and permissions. For more information, see the <a href=":user_docs">online documentation for the User module</a>.
et: User moodul võimaldab kasutajatel registreerida, sisse ja välja logida. Lisaks on võimalik vastavate õiguste puhul hallata kautaja rolle ja õigusi. Rohkem infot leiab <a href=":user_docs">User mooduli käsiraamatust</a>.

en: Through the <a href=":people">People administration page</a> you can add and cancel user accounts and assign users to roles. By editing one particular user you can change their username, email address, password, and information in other fields.
et: <a href=":people">Kasutajate haldamise lehel</a> saab lisada ja tühistada kasutaja kontosid ning määrata neid rollidesse. Kasutaja muutmisel on võimalik muuta nende kasutajanime, e-posti aadressi, parooli ning muud infot teistes väljades.

en: Make it at least 12 characters
et: Muuda vähemalt 12 märki pikaks

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
et: Sisesta, kui soovid muuta allpool %mail või %pass väljade andmeid. <a href=":request_new_url" title="Saada parooli lähtestamise juhised e-postile.">Lähtesta oma parool</a>.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
et: Kasutatavad muutujad on: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Created a new user account for <a href=":url">%name</a>. No email has been sent.
et: Uus kasutajakonto <a href=":url">%name</a> on loodud. Teavitust e-postile ei saadetud.

en: The new user <a href=":url">%name</a> was created without an email address, so no welcome message was sent.
et: Uus kasutaja <a href=":url">%name</a> loodi e-posti aadressita, seega tervituskirja ei saadetud.

en: A welcome message with further instructions has been emailed to the new user <a href=":url">%name</a>.
et: Tervituskiri edasiste juhistega saadeti uue kasutaja <a href=":url">%name</a> e-posti aadressile

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
et: Parooli lähtestamise juhend on saadetud sinu e-posti aadressile.

en: Send password reset instructions via email.
et: Saada parooli lähtestamise juhend e-posti teel.

en: Also known as:
et: Tuntud ka kui:

en: For more information, see the <a href=":views">online documentation for the Views module</a>.
et: Täpsema info saamiseks vaata <a href=":views">Views mooduli dokumentatsiooni</a>.

en: Will not be accessible.
et: Pole ligipääsetav.

en: Separate multiple classes by spaces.
et: Eralda erinevad klassid tühikutega.

en: You may also adjust the @settings for the currently selected style.
et: Saad kohandada ka @settings hetkel valitud kujunduse jaoks.

en: You may also adjust the @settings for the currently selected row style.
et: Saad kohandada ka @settings hetkel valitud rea kujunduse jaoks.

en: You may also adjust the @settings for the currently selected pager.
et: Saad seadistada @settings hetkel valitud lehekülgede loendi jaoks.

en: The Views UI module provides an interface for managing views for the <a href=":views">Views module</a>. For more information, see the <a href=":handbook">online documentation for the Views UI module</a>.
et: Views UI moodul pakub kasutajaliidest <a href=":views">Views mooduli</a> vaadete haldamiseks. Täiendavat informatsiooni saab <a href=":handbook">Views UI mooduli ametlikust dokumentatsioonist</a>.

en: Advanced Views settings
et: Views mooduli seaded oskuskasutajale

en: View @display_title
et: Vaade @display_title

en: Duplicate as @type
et: Duplikeeri @type

en: Add @display
et: Lisa @display_title

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by @user will be lost.
et: Selle luku eemaldamisel kaovad kõik kasutaja @user salvestamata muudatused.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Sinu konto saidil [site:name] on tühistatud.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: @display '@id': Component '@name' was disabled because its settings depend on removed dependencies.
et: @display '@id': Komponent '@name' keelati kuna selle seaded sõltuvad eemaldatudsõltuvustest.

en: No widget available for: %type.
et: Muutmisvidinaid ei ole saadaval: %type.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
et: Võimalik on kasutada mitmeid erisümboleid, sealhulgas tühikut, punkti (.), sidekriipsu (-), ülakoma ('), alakriipsu (_) ning @ märki.

en: Create tasks that the system can execute.
et: Loo ülesanne mida süsteem saab käivitada.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like /node/1234 or an external URL like @url.
et: URL kuhu kasutaja suunatakse. Selleks võib olla sisemine URL nagu /node/1234 või väline URL nagu @url.

en: Configuring Automated Cron
et: Automaatse Cron-i seadistamine

en: On the <a href=":cron-settings">Cron page</a>, you can set the frequency (time interval) for running cron jobs.
et: Lehel <a href=":cron-settings">Cron </a> on võimalik sättida sagedust (aja intervall) millal käivitatakse cron-i töid.

en: Disabling Automated Cron
et: Automaatse Cron-i keelamine

en: To disable automated cron, the recommended method is to uninstall the module, to reduce site overhead. If you only want to disable it temporarily, you can set the frequency to Never on the Cron page, and then change the frequency back when you want to start it up again.
et: Automaatse cron-i keelamiseks ja koormuse vähendamiseks on soovitatav moodul välja lülitada. Kui sa soovid lihtsalt seda ajutiselt välja lülitada, säti sageduseks Mitte kunagi ning muuda see tagasi kui on soov uuesti lubada.

en: Automated Cron
et: Automaatne Cron

en: Provides an automated way to run cron jobs, by executing them at the end of a server response.
et: Võimaldab automatiseeritult käivitada cron-i töid serveri päringu lõpus.

en: Automated cron settings
et: Automaatse cron-i sätted

en: Ban visits from specific IP addresses.
et: Blokeeri külastused kindlatelt IP aadressidelt.

en: Block placement is specific to each theme on your site. Changes will not be saved until you click <em>Save blocks</em> at the bottom of the page.
et: Plokkide paigutus on spetsiifiline kujundusmallile. Muudatusi ei salvestata enne kui lehe lõpus asuvat nuppu<em>Salvesta plokid</em> on vajutatud.

en: Adding comment types
et: Lisa kommentaari tüüpe

en: Compare the configuration uploaded to your sync directory with the active configuration before completing the import.
et: Enne impordi teostamist 
    võrdle sünkroniseerimislataloogi laetud seadistusi aktiivse seadistusega.

en: Upload a full site configuration archive to the sync directory. It can then be compared and imported on the Synchronize page.
et: Lae üles konfiguratsiooni arhiiv sync kataloogi, seejärel on võimalik seda võrrelda ja importida Sünkroniseemise lehel.

en: The Database Logging module logs system events in the Drupal database. Monitor your site or debug site problems on this page.
et: Database Logging moodul logib süsteemseid teateid Drupali andmebaasi. Kasuta seda lehte, et oma saidi tööd jälgida ning võimalikke probleeme tuvastada.

en: The module requires no configuration. Every part of the page contains metadata that allows Internal Dynamic Page Cache to figure this out on its own.
et: See moodul ei vaja seadistamist. Kõik lehe osad sisaldavad metainfot, mis võimaldab Internal Dynamic Page Cache moodulil asjadest aru saada.

en: Enable custom storage
et: Luba kohandatud andmetalletus

en: Configure languages for content, interface, and configuration.
et: Seadista sisu, kasutajaliidese ning seadistuste poolt kasutatavaid keeli.

en: Overriding default English strings
et: Kirjuta üle inglise keele sõned.

en: Manage menus and menu links.
et: Menüüde ja menüülinkide haldamine.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
et: <q>Logi sisse</q> anonüümsete kasutajate jaoks

en: Revert to earlier revision of a translation
et: Ennista varasemale tõlke redaktsioonile

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Add custom URLs to existing paths.
et: Lisa kohandatud URL-e olemasolevatele teekondadele.

en: - None (original image) -
et: - Puudub (algne pilt) -

en: Configure the logging of content statistics.
et: Seadista sisustatistika logimist.

en: Checking site status
et: Kontrollin saidi olekut

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
et: Masinloetav nimi: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
et[0]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgneval põhjusel:
et[1]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgnevatel põhjustel:

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
et: Sellelt IP aadressilt on tehtud liiga palju ebaõnnestunud sisselogimise katseid. IP aadress on hetkel ajutiselt blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">küsi uus parool</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
et[0]: Selle kontoga on üritatud ebaõnnestunult sisse logida rohkem kui üks kord ning on seetõttu blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">loo uus parool</a>.
et[1]: Selle kontoga on üritatud ebaõnnestunult sisse logida rohkem kui @count korda ning on seetõttu blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">loo uus parool</a>.

en: Cache maximum age
et: Maksimaalne vahemälu eluiga

en: Creating and managing views
et: Vaadete loomine ja haldamine

en: Enabling and disabling views
et: Vaadete sisse ja välja lülitamine

en: Exporting and importing views
et: Vaadete eksport ja import

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Saidil [site:name] avaldas keegi külastaja soovi muuta ära sinu konto parool.
    
    Parooli muutmiseks kasuta alumist linki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Seda linki saab kasutada ainult üks kord, see suunab sind parooli muutmise lehele. Link aegub 24 tunniga, aga mitte midagi ei juhtu, kui seda ei kasutata.
    
    --  [site:name] meeskond

en: The language code.
et: Keele kood.

en: Delete %label
et: Kustuta %label

en: Allow user to display all items
et: Luba kasutajal kuvada kõiki elemente

en: Select and configure text editors, and how content is filtered when displayed.
et: Vali ja seadista tekstiredaktoreid ning sisu filtreerimist kuvamisel.

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: Editing languages
et: Keelte haldamine

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: View edit page
et: Vaate muutmisleht

en: Narrow
et: Kitsas

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
et: <p>See leht võimaldab lisada saidile levinud keelte tõlkeid.</p><p>Kui soovitud keelt ei leitud, võid lisada uue tõlke.</p>

en: Continuing on
et: Jätkub

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
et: <p>See leht võimaldab su saidil keelt s.h. kohandatud keelt muuta.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
et: <p>Leht "Keeled" võimaldab lisada, muuta, kustutada ning muuta keelte järjekorda</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
et: <p>Keele lisamiseks kliki nuppu "Lisa keel".</p><p>Lisatud keeled kuvatakse keele nimekirjas ning seejärel on neid võimalik muuta ja kustutada.</p>

en: Reordering languages
et: Keelte järjekorra muutmine

en: Set a language as default
et: Määra vaikekeeleks

en: Modifying languages
et: Keelte muutmine

en: Choose the language you want to translate.
et: Vali keel, mida soovid tõlkida.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
et: Sisesta sõna või lause, mida soovid tõlkida. Lubatud on ka sõnaosa kasutamine.

en: Filter the search
et: Filtreeri otsingutulemusi

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
et: Kui soovid tõlkida midagi, mis pole veel tõlgitud, siis saad otsida tõlkimata sõnesid. Kui soovid muuta juba olemasolevat tõlget, siis peaksid otsima ainult tõlgitud sõnesid.

en: Apply your search criteria
et: Rakenda otsingutingimus

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
et: Otsingukriteeriumi rakendamiseks kliki <em>Filtreeri</em> nupul.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
et: Saad kirjutada oma isikliku tõlke paremas tulbas olevatele tekstiväljadele. Selleks, et teksti õigesti tõlkida ürita aru saada millises kontekstis seda kasutatakse.

en: Validate the translation
et: Valideeri tõlge

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
et: Kui oled tõlkimise lõpetanud, vajuta <em>Salvesta tõlked</em> nuppu. Tõlked tuleb salvestada iga kord enne leheküljelt navigeerimist või uue otsingu teostamist.

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Manage view settings
et: Halda vaate seadeid

en: View or edit the configuration.
et: Vaata või muuda seadistust.

en: Displays in this view
et: Nähtav selles vaates

en: View administration
et: Vaate haldamine

en: Filter your view
et: Filtreeri vaadet

en: Filter actions
et: Filtri toimingud

en: Add, rearrange or remove filters.
et: Lisa, järjesta või eemalda filtrid.

en: Sort actions
et: Sorteeri tegevused

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
et: Lisa, järjesta või eemalda sorteerimise reeglid.

en: Show a preview of the view output.
et: Näita eelvaadet vaate väljundist.

en: The English name of the language.
et: Keele inglisekeelne nimetus.

en: The native name of the language.
et: Keele omakeelne nimetus.

en: The language direction. (0 = LTR, 1 = RTL)
et: Keele suund. (0 = vasakult paremale, 1 = paremalt vasakule)

en: Whether the language is enabled.
et: Kas keel on sisse lülitatud.

en: Path prefix used for this language.
et: Selle keele teekonna eesliide.

en: The language weight when listed.
et: Keele kaal nimekirjas.

en: Location of the JavaScript translation file.
et: JavaScripti tõlkefaili asukoht.

en: Mismatched entity and/or field definitions
et: Sobimatud olemi ja/või välja definitsioonid

en: width @data.width
et: laius @data.laius

en: height @data.height
et: kõrgus @data.kõrgus

en: Administer workflows
et: Halda töövooge

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
et: Olemile (%type: %label) ei saa viidata.

en: This entity (%type: %id) cannot be referenced.
et: Seda olemit (%type: %id) ei saa refereerida.

en: Content type where this field is in use.
et: Sisutüübid, kus see väli on kasutusel.

[ctx: Validation]
en: File Validation
et: Faili valideerimine

en: There are no changes to import.
et: Pole ühtegi muudatust importida.

en: Another request may be importing configuration already.
et: Tundub, et teine päring võib juba importida konfiguratsiooni.

en: Importing configuration
et: Impordin seadistust

en: Starting configuration import.
et: Alustan seadistuse importi.

en: Configuration import has encountered an error.
et: Seadistuse impordi käigus tekkis viga.

en: The configuration import failed for the following reasons:
et: Seadistuse import ebaõnnestus järgnevatel põhjustel:

en: Current workspace
et: Aktiivne tööruum

en: Workspace switcher
et: Tööruumi vahetaja

en: Delete transition
et: Kustuta olekusiire

en: Update any media
et: Uuenda igasugust meediat

en: Delete media
et: Kustuta meedia

en: Delete any media
et: Kustuta igasugust meediat

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Media revisions
et: Meedia redaktsioonid

en: Install configuration
et: Konfiguratsiooni paigaldus

en: BigPipe no-JS check
et: BigPipe no-JS kontroll

en: Session exists
et: Sessioon eksisteerib

en: Add workspace
et: Lisa tööruum

en: Workspaces
et: Tööruumid

en: Create and manage workspaces.
et: Loo ja halda tööruume.

en: Administer workspaces
et: Halda tööruume

en: Edit workspace %label
et: Muuda tööruumi %label

en: Workspace ID
et: Tööruumi ID

en: Workspace %info has been created.
et: Tööruum %info on loodud.

en: Workspace %info has been updated.
et: Tööruum %info on uuendatud.

en: The workspace could not be saved.
et: Tööruumi ei saanud salvestada.

en: The workspace ID.
et: Tööruumi ID.

en: Default configuration hash
et: Vaikimisi sätestatud krüptoräsi

en: Label of the action
et: Toimingu silt

en: Authored on @date
et: Lisatud @date

en: Unique machine name of the vocabulary.
et: Sõnastiku unikaalne masinnimi.

en: Account %name has been deleted.
et: Konto %name on kustutatud.

en: Renders an entity in a view mode.
et: Renderdab olemi kuvarežiimis.

en: Add @entity-type
et: Lisa @entity-type

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg

en: Is default revision
et: On vaikeredaktsioon

en: The moderation state of this piece of content.
et: Sisu modereerimise olek.

en: Moderation control
et: Modereerimise juhtimine

en: Revisions must be required when moderation is enabled.
et: Redaktsioonid peavad olema nõutud kui modereerimine on lubatud.

en: Revisions are required.
et: Redaktsioonid on nõutud.

en: The moderation state has been updated.
et: Modereerimise olek on uuendatud.

en: When content reaches this state it should be published.
et: Kui sisu jõuab sellesse olekusse, siis peaks see tehtama avaldatuks.

en: Default revision
et: Vaikereadaktsioon

[ctx: Validation]
en: Valid moderation state
et: Lubatav modereerimise olek

[ctx: decimal places]
en: Scale
et: Mastaap

en: All images that have been generated for this style will be permanently deleted. The dependent configurations might need manual reconfiguration.
et: Kõik pildid, mis selle stiili jaoks loodud on, kustutatakse lõplikult. Stiilist sõltuvad seadistused võivad vajada manuaalset uuesti seadistamist.

en: - No replacement -
et: - Asendamatu -

en: The BigPipe module sends pages with dynamic content in a way that allows browsers to show them much faster. For more information, see the <a href=":big_pipe-documentation">online documentation for the BigPipe module</a>.
et: BigPipe moodul serveerib lehti dünaamilise sisuga viisil, mis võimaldab veebilehitsejatel kuvada lehti kiiremini. Rohkem infot leiab <a href=":big_pipe-documentation">BigPipe mooduli käsiraamatust</a>.

en: The module requires no configuration. Every part of the page contains metadata that allows BigPipe to figure this out on its own.
et: Moodul ei vaja seadistamist. Kõik lehe osad sisaldavad metainfot, mis võimaldab BigPipe-il oma tööd teha.

en: Size of email field
et: E-maili välja pikkus

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
et: Unicode märgistikus tekstide manipuleerimised on emuleeritud nii hästi kui võimalik. Paigalda <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring laiendus</a> parema Unicode toetuse saamiseks.

en: The %entity_type entity type needs to be installed.
et: %entity_type olemitüüp on vaja paigaldada.

en: The %entity_type entity type needs to be updated.
et: %entity_type olemitüüpi on vaja uuendada.

en: The %field_name field needs to be installed.
et: Väli %field_name on vaja paigaldada.

en: The %field_name field needs to be updated.
et: Välja %field_name on vaja uuendada.

en: The %field_name field needs to be uninstalled.
et: Välja %field_name peab eemaldama.

en: Custom text: @true_label / @false_label
et: Kohandatud tekst: @true_label / @false_label

en: Display: @true_label / @false_label
et: Vaade: : @true_label / @false_label

en: See <a href="http://php.net/manual/function.date.php" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
et: Vaata <a href="http://php.net/manual/function.date.php" target="_blank">PHP kuupäevaformaatide dokumentatsiooni</a>.

en: Language list ID
et: Keele nimekirja ID

en: Completed step @current of @total.
et: Lõpetatud samm @current @total-st.

en: This site has only a single language enabled. <a href=":language_url">Add at least one more language</a> in order to translate content.
et: Lehele on lisatud ainult üks keel. Sisu tõlkimiseks <a href=":language_url">lisa vähemalt üks veel</a>.

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a> for more details.
et: Kirjelda aega kasutades seost tänase päevaga, nt '+90 days' (90 päeva alates ajast, millal väli loodi) või '+1 Saturday' (järgmine laupäev). Vaata rohkem infot lehelt <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a>.

en: The type of the log entry, for example "user" or "page not found".
et: Logi kirje tüüp, näiteks "kasutaja" või "lehte ei leitud".

en: File MIME Type
et: Faili MIME tüüp

en: URL query key value pairs
et: URL-i päringu võti-väärtus paarid

en: URL fragment
et: URL-i fragment

en: Upgrade process not completed
et: Uuendamise protsess pole läbitud

en: Congratulations, you upgraded Drupal!
et: Palju õnne, Drupal on uuendatud!

en: Review the detailed upgrade log
et: Detailse uuenduste logi ülevaatus

en: 1 upgrade failed | @count upgrades failed
et[0]: 1 uuendus ebaõnnestus
et[1]: @count uuendust ebaõnnestusid

en: Perform upgrade
et: Teosta uuendus

en: Running upgrade
et: Uuenduse teostamine

en: Control which roles can "View the administration theme" on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
et: Rolle, kellel on võimalik näha administreerimismalli, on võimalik hallata <a href=":permissions">Ligipääsuõiguste halduse lehel</a>.

en: Create and manage fields, forms, and display settings for your content.
et: Loo ja halda oma sisu välju, vorme ja kuvamise seadeid.

en: The language code of the URL alias.
et: URL-i aliase keelekood.

en: Experimental modules found: %module_list. <a href=":url">Experimental modules</a> are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
et: Saidil on kasutusel eksperimentaalsed moodulid: %module_list.
     <a href=":url">Eksperimentaalsed moodulid</a> on mõeldud ainult testimiseks. Kasuta omal riisikol.

en: PHP OPcode caching can improve your site's performance considerably. It is <strong>highly recommended</strong> to have <a href="http://php.net/manual/opcache.installation.php" target="_blank">OPcache</a> installed on your server.
et: PHP OPcode puhverdamine võib lehe jõudlust märgatavalt tõsta. On <strong>soovituslik</strong> paigaldada serverisse <a href="http://php.net/manual/opcache.installation.php" target="_blank">OPcache</a>.

en: <a href=":url">Experimental modules</a> are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
et: <a href=":url">Eksperimentaalsed moodulid</a> on lisatud testimise eesmärgil. Kasuta ainult omal vastutusel.

en: Name (autocomplete)
et: Nimi (automaatjätkamine)

en: The user or author name. Uses an autocomplete widget to find a user name, the actual filter uses the resulting user ID.
et: Kasutaja või autori nimi. Kasutab automaatjätkamise vidinat kasutaja nime leidmisel, tegelik filter kasutab tagastatud kasutaja ID-d.

en: This identifier has illegal characters.
et: See identifikaator sisaldab lubamatuid tähemärke.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Sinu konto lehel [site:name] on blokeeritud.
    
    --  [site:name] meeskond

en: workspace
et: tööruum

en: Activate Workspace
et: Aktiveeri tööruum

en: Would you like to activate the %workspace workspace?
et: Kas soovid aktiveerida tööruumi %workspace?

en: The workspace name.
et: Tööruumi nimi.

en: The workspace owner.
et: Tööruumi omanik

en: The time that the workspace was last edited.
et: Tööruumi viimati muutmise aeg.

en: Bundle assigned to the auto-created entities.
et: Automaatselt loodud olemitele määratav kogum.

en: Add a new @entity_type.
et: Lisa uus @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
et: Ühtegi @entity_type pole loodud veel. @add_link

en: Store new items in
et: Hoiusta uusi elemente

en: There is currently nothing in this section.
et: Selles sektsioonis pole hetkel mitte midagi.

en: Module overviews
et: Mooduli ülevaated

en: Basic site settings
et: Saidi põhiseaded

en: Select and configure themes.
et: Vali ja seadista kujundusmalle.

en: Configure the location of uploaded files and how they are accessed.
et: Häälesta üleslaetavate failide asukohta ning nende ligipääsuseadeid.

en: Configure and use development tools.
et: Seadista ja kasuta arendustööriistu.

en: Take the site offline for updates and other maintenance tasks.
et: Võta sait maha uuendusteks ja teisteks haldustöödeks.

en: Configure caching and bandwidth optimization.
et: Seadista puhverdamist ja andmemahu optimeerimist.

en: Configure the display of error messages and database logging.
et: Seadista veateadete kuvamist ning andmebaasi logimist.

en: Configure regional settings, localization, and translation.
et: Lokaliseeri ning seadista regiooni ja tõlkeid.

en: Configure the locale and timezone settings.
et: Seadista lokaalisatsiooni ja ajatsooni sätteid.

en: Configure how dates and times are displayed.
et: Seadista kuupäevade ja kellaaegade kuvamist.

en: Configure basic site settings, actions, and cron.
et: Seadista saidi üldsätteid, tegevusi ja cron-i.

en: Configure the administrative user interface.
et: Seadista administreerimisliidest.

en: Manage the content workflow.
et: Halda sisu töövoogu.

en: Get a status report about your site's operation.
et: Ülevaatlik aruanne sinu saidi toimimisest.

en: Delete @entity_type
et: Kustuta @entity_type

en: View the latest version
et: Vaata viimast versiooni

[ctx: Entity type label]
en: @count @label | @count @label entities
et[0]: @count @label
et[1]: @count @label olemit

en: Changed year + month
et: Muudetud aasta ja kuu

en: Changed year
et: Muudetud aasta

en: Changed month
et: Muudetud kuu

en: Changed day
et: Muudetud päev

en: Changed week
et: Muudetud nädal

en: content item
et: sisuelement

en: content items
et: sisuelemendid

en: Create a new workspace
et: Loo uus tööruum

en: View own workspace
et: Vaata oma tööruumi

en: View any workspace
et: Vaata kõiki tööruume

en: Edit own workspace
et: Muuda oma tööruumi

en: Edit any workspace
et: Muuda suvalist tööruumi

en: Delete own workspace
et: Kustuta oma tööruum

en: Delete any workspace
et: Kustuta suvaline tööruum

en: Is Latest Revision
et: On hiliseim redaktsioon

en: Sends pages using the BigPipe technique that allows browsers to show them much faster.
et: Saadab lehti läbi BigPipe tehnika, mis võimaldab veebilehitsejatel näidata neid tunduvalt kiiremini.

en: Provides a user interface for migrating from older Drupal versions.
et: Pakub kasutajaliidest andmete migreerimiseks vanematest Drupali versioonidest.

en: Save media
et: Salvesta meedia

en: Thumbnail downloader
et: Pisipildi allalaadija

en: Parent path
et: Vanemelemendi teekond

en: Selected combination of day and month is not valid.
et: Valitud päeva ja kuu kombinatsioon ei ole korrektne.

en: The import failed with the following message: %message
et: Import ebaõnnestus järgneva teatega: %message

en: @label revision
et: @label redaktsioon

en: Publish media
et: Avalda meedia

en: Unpublish media
et: Avaldamata meedia

en: Determines if a password needs hashing
et: Tuvastab, kas parool vajab räsi

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
et: Välja %name jaoks määratud üleslaadimise kausta %directory loomine võis sellele juurdepääsemine ebaõnnestus. Seetõttu ei saanud faili üles laadida ning üleslaadimine katkestati.

en: Multilingual support.
et: Mitmekeelsuse tugi.

en: Lock language.
et: Lukusta keel.

en: %type: @message in %function (line %line of %file) @backtrace_string.
et: %type: @message funktsioonist %function (real %line failis %file) @backtrace_string.

en: Starting execution of @module_cron().
et: Alustan @module_cron() käivitamist.

en: Starting execution of @module_cron(), execution of @module_previous_cron() took @time.
et: Alustan kävitamist @module_cron(), @module_previous_cron() võttis aega @time.

en: Execution of @module_previous_cron() took @time.
et: @module_previous_cron() käivitus võttis aega @time.

en: There is content for the entity type: @entity_type. <a href=":url">Remove @entity_type_plural</a>.
et: Selle olemi jaoks on loodud sisu: @entity_type. <a href=":url">Eemalda @entity_type_plural</a>.

en: Place Blocks
et: Paiguta plokke

en: The book page node.
et: Raamatu lehe sisuelement.

en: Book Parent
et: Raamatu vanemelement

en: Page has Children
et: Lehel on alamlehti

en: Has Children
et: On alamlehti

en: 1st parent
et: Esimene vanem

en: 2nd parent
et: Teine vanem

en: 3rd parent
et: Kolmas vanem

en: 4th parent
et: Neljas vanem

en: 5th parent
et: Viies vanem

en: 6th parent
et: Kuues vanem

en: 7th parent
et: Seitsmes vanem

en: 8th parent
et: Kaheksas vanem

en: 9th parent
et: Üheksas vanem

en: Book @parent
et: Raamat @parent

en: The comment entity view mode to be used in this formatter
et: Kasutatav kommentaari olemi kuvarežiim selles vormindajas

en: Comments view mode
et: Kommentaaride kuvamisviis

en: Select the view mode used to show the list of comments.
et: Vali kommentaaride kuvamisviis.

en: Comment view mode: @mode
et: Kommentaari vaaterežiim: @mode

en: The configuration objects have different language codes so they cannot be translated:
et: Seadistuse objekte ei saa tõlkida, kuna neil on erinevad keelekoodid:

en: Message displayed to user on submission
et: Saatmisel kasutajale kuvatav sõnum

en: The path should start with /.
et: Teekond peaks algama sümboliga /.

en: Use custom display settings for the following @display_context modes
et: Kasuta kohandatud kuvasätteid järgmiste @display_context režiimide jaoks

en: Manage form modes
et: Halda vormirežiime

en: Storing files
et: Failide talletamine

en: Let scale make images larger than their original size.
et: Luba pilte originaalsuurusest suuremaks teha.

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "/about" when writing an about page.
et: Määra alternatiivne teekond, mille abil andmed on kättesaadavad.  Näiteks kirjutades kontaktilehest, sisesta "/kontakt".

en: Supported methods
et: Toetatud meetodid

en: Supported authentication providers
et: Toetatud autentimise pakkujad

en: Authentication Provider
et: Autentimisteenuse pakkuja

en: No authentication is set
et: Ühtegi autentimisviisi pole määratud

en: The supported authentication methods for this view
et: Selle vaate poolt toetatud autentimisviisid

en: Control default display settings for your site, across all themes. Use theme-specific settings to override these defaults.
et: Seadista oma veebilehe üldist välimust kujundusmallide üleselt. Kujundusmalli-spetsiifilised seaded on kõrgema prioriteediga neist vaikeseadetest.

en: administration theme
et: haldusliidese kujundusmall

en: Are you sure you want to delete all @entity_type_plural?
et: Oled kindel, et soovid kustutada kõik @entity_type_plural?

en: This action cannot be undone.<br />Make a backup of your database if you want to be able to restore these items.
et: Seda tegevust ei saa tagasi võtta.<br />Varunda oma andmebaas kui on soov neid elemente taastada.

en: Delete all @entity_type_plural
et: Kustuta kõik @entity_type_plural

en: There are 0 @entity_type_plural to delete.
et: 0 @entity_type_plural on kustutada.

en: Deleting @entity_type_plural
et: @entity_type_plural kustutamine

en: Deleting items... Completed @percentage% (@current of @total).
et: Kustutan elemente... Valmis @percentage% (@current @total-st).

en: All @entity_type_plural have been deleted.
et: Kõik @entity_type_plural on kustutatud.

en: And <strong>@count</strong> more @entity_type_singular. | And <strong>@count</strong> more @entity_type_plural.
et[0]: Lisaks <strong>@count</strong>  @entity_type_singular veel.
et[1]: Lisaks <strong>@count</strong> @entity_type_plural veel.

en: This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_singular. | This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_plural.
et[0]: Kustutatakse <strong>@count</strong> @entity_type_singular.
et[1]: Kustutatakse <strong>@count</strong> @entity_type_plural.

en: Page element display
et: Leheosade kuvamine

en: Use the logo supplied by the theme
et: Kasuta teemaga kaasas olevat logo

en: Your shortcut icon, or favicon, is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
et: Lühitee ikoon või tunnusikoon, seda kuvatakse lehitseja aadressiribal ja järjehoidjates.

en: Use the favicon supplied by the theme
et: Kasutaja kujundusmalli tunnusikooni

en: Upload favicon image
et: Lae üles tunnusikoon

en: Apply to selected items
et: Rakenda valikule

en: Recommendations to make your password stronger:
et: Soovitused tugevama parooli jaoks:

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
et: Tundmatu kasutajanimi või parool. <a href=":password">Unustasid oma parooli?</a>

en: A label is required for the specified operator.
et: Sellele operaatori jaoks on sildi määramine kohustuslik.

en: A label is required if the value for this item is defined.
et: Kui selle elemendi kohta on väärtus määratletud, siis on silt kohustuslik.

en: A value is required if the label for this item is defined.
et: Kui selle elemendi kohta on silt määratletud, siis on väärtus kohustuslik.

en: Leave empty to show all pages.
et: Jäta tühjaks et näidata kõiki lehti.

en: Add the default row classes like @classes to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
et: Lisa väljundis ridadele vaikimisi klassid nagu näiteks @classes. Seda kasutades saab CSS koodi lisamise keerukamaks tegemise arvelt kiirelt vähendada vaate poolt vaikimisi loodud märgistust.

en: responsive image styles
et: kohanduva pildi stiilid

en: The username of the entity creator.
et: Olemi looja kasutajanimi.

en: The moderation state of the referenced content.
et: Refereeritud sisu modereerimise olek.

en: Content entity type ID
et: Sisuolemi tüübi ID

en: Content entity ID
et: Sisuolemi ID

en: Content entity revision ID
et: Sisu olemi redaktsiooni ID

en: Content moderation state
et: Sisu modereerimise olek

en: content moderation state
et: sisu modereerimise olek

en: content moderation states
et: sisu modereerimise olekud

en: Invalid state transition from %from to %to
et: Sobimatu üleminek %from olekust olekusse %to

en: Datetime Range
et: Kuupäeva ja kellaaja vahemik

en: Provides the ability to store end dates.
et: Annab võimaluse lõpukuupäevade määramiseks.

en: Date range settings
et: Kuupäeva vahemiku seaded

en: Default start date type
et: Vaikimisi alguskuupäeva tüüp

en: Default start date value
et: Vaikimisi alguskuupäeva väärtus

en: Default end date type
et: Vaikimisi lõppkuupäeva tüüp

en: Default end date value
et: Vaikimisi lõppkuupäeva väärtus

en: Date range default display format settings
et: Kuupäeva vahemiku formaadi vaikimisi kuvamise seaded

en: Date separator
et: Kuupäeva eraldaja

en: Separator: %separator
et: Eraldaja: %separator

en: Default start date
et: Vaikimisi alguskuupäev

en: Set a default value for the start date.
et: Määra vaikimisi väärtus alguskuupäevale.

en: Set a default value for the end date.
et: Määra vaikimisi väärtus lõpukuupäevale.

en: Start date value
et: Alguskuupäeva väärtus

en: Computed start date
et: Arvutatud alguskuupäev

en: End date value
et: Lõppkuupäeva väärtus

en: Computed end date
et: Arvutatud lõppkuupäev

en: Date and time range
et: Kuupäeva ning kellaaja vahemik

en: The @title end date cannot be before the start date
et: @title lõppkuupäev ei saa olla enne alguskuupäeva

en: Save @block
et: Salvesta @block

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
et: Määra lehed kasutades nende teekondasid. Sisesta üks teekond rea kohta. Märk '*' (wildcard) tähistab mistahes teekonna osa. Näiteks teekond %user-wildcard tähistab iga kasutaja profiililehte. %front tähistab avalehte.

en: Configure Content Moderation permissions
et: Halda Content Moderation õigusi

en: Provides a way for modules or themes to register layouts.
et: Pakub võimalust moodulitele ja kujundusmallidele küljenduste registreerimiseks.

en: random between -@degrees° and @degrees°
et: juhuslik -@degrees° ja @degrees° vahel

en: The config object name.
et: Konfiguratsiooni objekti nimi.

en: Testing missing dependencies
et: Testin puuduvaid sõltuvusi

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
et: Antud tõlkeid kasutatakse saidi kasutajaliideses. Kui sa soovid neid kasutada mõnel teisel saidil või tõlkeprogrammis, saad need<a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">eksportida</a> .po failiks ja hiljem ka <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">importida</a>.

en: Media source
et: Meedia allikas

en: The field ID.
et: Välja ID.

en: Last upgrade: @date
et: Viimane uuendus: @date

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a>.
et: Sinu veebiserver on võimeline kuvama failide üleslaadimise progressi kuid ei oma vastavaid teeke. On soovituslik paigaldada <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress teek</a>.

en: Is front page
et: On esileht

en: Recipient email address
et: Saaja e-posti aadress

en: You may also use tokens: [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. Separate recipients with a comma.
et: Sa saad kasutada ka neid tekstiasendajaid: [node:author:mail], [comment:author:mail], jne. Eralda saajad komaga.

en: @label (disabled)
et: @label (keelatud)

en: comment type
et: kommentaari tüüp

en: comment types
et: kommentaari tüübid

en: Preview sender message
et: Saatja sõnumi eelvaade

en: Configuring workflows
et: Halda töövooge

en: The workflow the moderation state is in.
et: Töövoog, milles modereerimise olek asub.

en: @bundle @label were skipped as they are under moderation and may not be directly published.
et: @bundle @label jäeti vahele kuna nad on modereeritavad ning neid ei saa otse avalikustada.

en: @bundle @label were skipped as they are under moderation and may not be directly unpublished.
et: @bundle @label jäeti vahele kuna nad on modereeritavad ning neid ei saa otse mitteavalikuks teha.

en: The Field Layout module allows you to arrange fields into regions on forms and displays of entities such as nodes and users.
et: Field Layout moodul võimaldab välju paigutada vormi regioonidesse ja olemite kuvadesse.

en: Per-view-mode field layout settings
et: Kuvarežiimipõhine väljade paigutus

en: Random number generation
et: Juhuslike arvude genereerimine

en: Less secure
et: Vähem turvalisem

en: Detailed cron logging
et: Detailne cron logimine

en: The Workflows module provides a UI and an API for creating workflows content. This lets site admins define workflows and their states, and then define transitions between those states. For more information, see the <a href=":workflow">online documentation for the Workflows module</a>.
et: Workflows moodul lisab UI ja API sisu töövoogude loomiseks. See võimaldab lehe halduritel defineerida töövooge ja nende olekuid ning seejärel defineerida üleminekuid olekute vahel. Lisainformatsiooni saamiseks vaata <a href=":workflow">Workflows mooduli dokumentatsiooni</a>.

en: Configure workflows.
et: Seadista töövooge.

en: Create and edit workflows.
et: Lisa ja muuda töövoogusid.

en: Edit state
et: Muuda olekut

en: Edit transition
et: Muuda olekusiiret

en: From state IDs
et: Vormi oleku ID-d

en: From state ID
et: Vormi oleku ID

en: To state ID
et: Sihtoleku ID

en: Created the %label Workflow. In order for the workflow to be enabled there needs to be at least one state.
et: Töövoog %label on loodud. Vähemalt üks olek peaks eksisteerima, et see oleks kasutatav.

en: Workflow %label deleted.
et: Töövoog %label on kustutatud.

en: There are no states yet.
et: Olekuid ei ole veel loodud.

en: This workflow has no states and will be disabled until there is at least one, <a href=":add-state">add a new state.</a>
et: Sellel töövool puuduvad olekud ning on keelatud kuni on lisatud vähemalt üks, <a href=":add-state">lisa uus olek.</a>

en: Add a new state
et: Lisa uus olek

en: There are no transitions yet.
et: Olekusiirdeid ei ole veel loodud.

en: Add a new transition
et: Lisa uus olekusiire

en: Saved the %label Workflow.
et: Töövoog %label on salvestatud.

en: Created %label state.
et: Olek %label on lisatud.

en: Are you sure you want to delete %state from %workflow?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada oleku %state töövoost %workflow?

en: State %label deleted.
et: Olek %label on kustutatud.

en: Saved %label state.
et: Olek %label on salvestatud.

en: The transition from %from to %to already exists.
et: Olekusiire %from kuni %to on juba olemas.

en: Created %label transition.
et: Olekusiire %label on loodud.

en: Are you sure you want to delete %transition from %workflow?
et: Oled kindel, et soovid eemaldada %transition töövoost %workflow?

en: %transition transition deleted.
et: Olekusiire %transition on kustutatud.

en: Saved %label transition.
et: Olekusiire %label on salvestatud.

en: Warnings found
et: Leitud hoiatused

en: Errors found
et: Leitud vead

en: Profile field ID.
et: Profiili välja ID.

en: Language for this field.
et: Välja keel.

en: Translation of either the title or explanation.
et: Pealkirja või selgituse tõlge.

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo

en: Created the %label Workflow.
et: Töövoog %label on loodud.

en: There are no transitions to or from this state yet.
et: Sellesse olekusse või sellest olekust pole veel olekusiirdeid.

en: Preparing the site
et: Lehe ettevalmistamine

en: Performing the upgrade
et: Uuendamise teostamine

en: Reviewing the upgrade log
et: Uuenduste logi ülevaatus

en: An intentionally plain theme with no styling to demonstrate default Drupal’s HTML and CSS. Learn how to build a custom theme from Stark in the <a href="https://www.drupal.org/docs/8/theming">Theming Guide</a>.
et: Ilma kujunduseta tavaline kujundusmall eesmärgiga demonstreerida Drupali vaikimisi HTML ja CSS koodi. Loe, kuidas kasutada Stark kujundusmalli kohandatud kujundusmalli loomisel <a href="https://www.drupal.org/docs/8/theming">Drupal 8 kujundamise juhendis</a>.

en: Upgrade log
et: Uuenduste logi

en: View the upgrade log.
et: Vaata uuenduste logi.

en: The term language.
et: Termini keel.

en: Featured Articles
et: Esiletõstetud artiklid

en: Advanced block options
et: Täpsemad ploki valikud

en: The %field date is incomplete.
et: Kuupäev väljas %field on puudulik.

[ctx: Validation]
en: Universally Unique Identifier
et: Universaalne unikaalne identifikaator

en: Commented entity
et: Kommenteeritav olem

en: Are you sure you want to delete this comment and all its children? | Are you sure you want to delete these comments and all their children?
et[0]: Oled kindel, et soovid kustutada selle kommentaari ning selle alamkommentaarid?
et[1]: Oled kindel, et soovid kustutada need kommentaarid ning nende alamkommentaarid?

en: Comment Permalink
et: Kommentaari püsiviide

en: The workflow @workflow_label is being used, and cannot be deleted.
et: Töövoog @workflow_label on kasutusel ning selle kustutamine pole võimalik.

en: All @entity_type types
et: Kõik @entity_type tüübid

en: All @entity_type_plural_label
et: Kõik @entity_type_plural_label

en: This workflow applies to:
et: See töövoog rakendub:

en: There are no entity types.
et: Olemi tüübid puuduvad.

en: @bundle types
et: @bundle tüübid

en: State %state does not exist on %workflow workflow
et: Üleminek %state puudub töövoost %workflow

en: The field data.
et: Välja andmed.

en: This field cardinality is set to unlimited and cannot be configured.
et: Välja võimsus on määratud piiramatuks ning seda ei saa muuta.

en: This field cardinality is set to @cardinality and cannot be configured.
et: Välja võimsus on @cardinality ning seda ei saa muuta.

en: Places error messages adjacent to form inputs, for improved usability and accessibility.
et: Paigutab veateated vormi sisendite lähedusse kasutatavuse ja ligipääsetavuse parandamiseks.

en: Creating media items
et: Meedia elementide loomine

en: Creating custom media types
et: Kohandatud meedia tüüpide loomine

en: The Media module also enables you to create multiple versions of any media item, and revert to older versions using the <em>Revision information</em> settings.
et: Media moodul võimaldab ka luua mitmeid versioone meedia elemendist ning minna tagasi varasema versiooni juurde kasutades <em>Redaktsiooni informatsiooni</em> sätteid.

en: The Media module makes a number of permissions available, which can be set by role on the <a href=":permissions">permissions page</a>.
et: Media moodul lisab mitmeid õigusi, mida saab määrata kasutajarollidele <a href=":permissions">õiguste lehel</a>.

en: Add media type
et: Lisa meedia tüüp

en: Manage media types.
et: Halda meedia tüüpe

en: Administer media types
et: Halda meedia tüüpe

en: Update own media
et: Uuenda oma meediat

en: Delete own media
et: Kustuta oma meediat

en: View all media revisions
et: Vaata kõiki meedia redaktsioone

en: To view a revision, you also need permission to view the media item.
et: Redaktsiooni vaatamiseks on vajalik ka meedia elemendi vaatamise õigust.

en: Media source settings
et: Meedia allika sätted

en: "File" media source configuration
et: "Fail" meedia allika konfiguratsioon

en: "Image" media source configuration
et: "Pilt" meedia allika konfiguratsioon

en: Edit %type_label @label
et: Muuda %type_label @label

en: @type %label has been created.
et: @type %label on loodud.

en: @type %label has been updated.
et: @type %label on uuendatud.

en: @type: added %label.
et: @type: lisati %label.

en: @type: updated %label.
et: @type: uuendati %label.

en: - Create -
et: - Loo -

en: %field_type field will be automatically created on this type to store the essential information about the media item.
et: Väli %field_type loodakse automaatselt, et salvestada vajalikku informatsiooni meedia elemendi kohta.

en: %field_name field is used to store the essential information about the media item.
et: Väli %field_name on kasutusel meedia elemendi jaoks vajaliku informatsiooni hoidmiseks.

en: Media source that is responsible for additional logic related to this media type.
et: Meedia allikas mis pakub lisaloogikat meedia tüübile.

en: Media source configuration
et: Meedia allika sätted

en: Media sources can provide metadata fields such as title, caption, size information, credits, etc. Media can automatically save this metadata information to entity fields, which can be configured below. Information will only be mapped if the entity field is empty.
et: Meedia allikad võivad pakkuda metandmeid nagu pealkiri, selgitavat teksti, suuruse infot, autori infot jne. Media moodul saab automaatselt salvestada selle metaandmed olemi väljadesse, mida saav konfigureerida allpool. Informatsioon salvestatakse välja ainult siis, kui see on tühi.

en: Media will be automatically published when created.
et: Meedia avalikustatakse automaatselt loomisel.

en: Automatically create new revisions. Users with the "Administer media" permission will be able to override this option.
et: Loo uued redaktsioonid automaatselt. Kasutajad õigusega "Halda meediat" saavad seda välja lülitada.

en: The media type %name has been updated.
et: Meedia tüüpi %name on uuendatud.

en: The media type %name has been added.
et: Meedia tüüp %name on lisatud.

en: Added media type %name.
et: Lisati meedia tüüp %name.

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
et: Meedia tüüpe pole saadaval. <a href=":url">Lisa meedia tüüp</a>.

en: The thumbnail of the media item.
et: Meedia elemendi pisipilt.

en: The time the media item was created.
et: Meedia elemendi loomise aeg.

en: The time the media item was last edited.
et: Meedia elemendi viimati muutmise aeg.

en: media type
et: meedia tüüp

en: media types
et: meedia tüübid

en: %type is used by @count media item on your site. You can not remove this media type until you have removed all of the %type media items. | %type is used by @count media items on your site. You can not remove this media type until you have removed all of the %type media items.
et[0]: Lehel on @count meedia element tüübiga %type. Meedia tüüpi ei saa eemaldada enne, kui kõik %type tüüpi meedia elemendid on kustutatud.
et[1]: Lehel on @count meedia elementi tüübiga %type. Meedia tüüpi ei saa eemaldada enne, kui kõik %type tüüpi meedia elemendid on kustutatud.

en: Linked to media item
et: Viidatud meedia elemendile

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

[ctx: Validation]
en: Menu settings.
et: Menüü seaded.

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
et: Redaktsiooni vaatamiseks on vajalik ka sisu elemendi vaatamise õigust.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
et: Redaktsiooni lähtestamiseks on vajalik sisu elemendi muutmise õigust.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
et: Redaktsiooni kustutamiseks on vajalik ka sisu elemendi kustutamise õigust.

en: Automatic updates of Drupal core are not supported at this time.
et: Drupali tuuma automaatne uuendamine ei ole hetkel toetatud.

en: Add the @label role to the selected user(s)
et: Lisa roll @label valitud kasutajatele

en: This workflow is in use. You cannot remove this workflow until you have removed all content using it.
et: See töövoog on kasutusel. Seda ei saa kustutada enne, kui kõik sisu elemendid, mis seda kasutavad on eemaldatud.

en: Edit %label workflow
et: Muuda töövoogu %label

en: This workflow state is in use. You cannot remove this workflow state until you have removed all content using it.
et: See töövoo olek on kasutusel. Seda ei saa kustutada enne, kui kui kõik sisuelemendid, mis seda kasutavad on eemaldatud.

en: Find and manage comments.
et: Leia ja halda kommentaare.

en: The approved comments listing.
et: Heaks kiidetud kommentaaride nimekiri.

en: Comments published
et: Avaldatud kommentaarid

en: The unapproved comments listing.
et: Kinnitamata kommentaaride nimekiri.

en: Comments unapproved
et: Kinnitamata kommentaarid

en: The field type
et: Välja tüüp

en: The field definition.
et: Välja definitsioon.

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
et: %workflow töövoog: kasuta %transition üleminekut.

en: Offset must be a number greater than or equal to 0.
et: Nihe peab olema suurem või võrdne 0-ga.

en: Select the @entity_type types for the @workflow workflow
et: Vali @entity_type tüübid töövoo @workflow jaoks

en: Select the @entity_type_plural_label for the @workflow workflow
et: Vali @entity_type_plural_label töövoogu @workflow.

en: "Audio" media source configuration
et: "Audio" meedia allika konfiguratsioon

en: Access media overview
et: Juurdepääs meedia ülevaate lehele

en: "Video" media source configuration
et: "Video" meedia allika konfiguratsioon

en: Moderation state filter
et: Modereerimise oleku filter

en: Cannot change the install profile from %profile to %new_profile once Drupal is installed.
et: Peale Drupali paigaldust ei saa muuta paigaldusprofiili %profile profiiliks %new_profile.

en: Disclaimer block
et: Lahtiütluse plokk

en: Entity action
et: Olemi tegevus

en: @type_label bundle
et: @type_label kogum

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
et: Pildifail on vigane või pilditüüp ei ole lubatud. Lubatud tüübid on: %types

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels. The new dimensions of the resized image are %new_widthx%new_height pixels.
et: Pildi mõõtmeid muudeti, et jääda maksimaalsete lubatud mõõtude piiresse %dimensions punkti. Uued pilldi mõõtmed on %new_widthx%new_height punkti.

en: Media display format settings
et: Meedia kuvaformaadi seaded

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid

en: Use description as link text
et: Kasuta kirjeldust viite tekstina

en: Playback controls: %controls
et: Taasesituse juhtelemendid: %controls

en: Listing media items
et: Meedia elementide kuvamine

en: Media items are listed at the <a href=":media-collection">media administration page</a>.
et: Meedia kirjed on kuvatud <a href=":media-collection">meedia halduse lehel</a>.

en: Adding media to other content
et: Meedia lisamine sisusse

en: Differences between Media, File, and Image reference fields
et: Erinevused meedia, faili ja pildi väljade vahel

en: <em>Media</em> reference fields offer several advantages over basic <em>File</em> and <em>Image</em> references:
et: <em>Meedia</em> viitamise väljad pakuvad mitmeid eeliseid baasväljade <em>Fail</em> and <em>Pilt</em> ees:

en: Media reference fields can reference multiple media types in the same field.
et: Saab viidata mitmele meedia tüübile samas väljas.

en: Media types for audio and video files are provided by default, so there is no need for additional configuration to upload these media.
et: Meedia tüübid audio ja video failide jaoks on vaikimisi olemas, seega ei pea tegema lisaseadistusi nende üleslaadimiseks.

en: Contributed or custom projects can provide additional media sources (such as third-party websites, Twitter, etc.).
et: Kogukonna või kohandatud projektid saavad pakkuda täiendavaid meedia allikaid (kolmanda osapoole veebilehed, Twitter jne).

en: Existing media items can be reused on any other content items with a media reference field.
et: Olemasolevaid meedia elemente saab korduvkasutada teistes meediaviite tüüpi väljades.

en: Media Name
et: Meedia Nimetus

en: %type_name: Create new media
et: %type_name: Uue meedia loomine

en: %type_name: Edit own media
et: %type_name: Oma meedia muutmine

en: %type_name: Edit any media
et: %type_name: Igasuguse meedia muutmine

en: %type_name: Delete own media
et: %type_name: Oma meedia kustutamine

en: %type_name: Delete any media
et: %type_name: Igasuguse meedia kustutamine

en: <em>The media source cannot be changed after the media type is created.</em>
et: <em>Meedia allikat ei saa muuta peale meedia tüübi loomist.</em>

en: Use audio files for reusable media.
et: Kasuta helifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use video files for reusable media.
et: Kasuta video faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Save the form and the changes will be immediately visible on the page.
et: Salvesta vorm ning muudatused on koheselt nähtavad.

en: Find and moderate content.
et: Otsi ja modereeri sisu.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
et: Modereeritavat sisu pole saadaval. Siin kuvatakse ainult ootel olevaid versioone sisust, nagu mustandid.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: Workspace name
et: Tööruumi nimi

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)

[ctx: Validation]
en: Entity untranslatable fields
et: Olemi mittetõlgitavad väljad

en: Applying workflows
et: Töövoogude rakendamine

en: Moderating content
et: Sisu modereerimine

en: Hide non translatable fields on translation forms
et: Peida mittetõlgitavad väljad tõlkevormidelt

[ctx: Validation]
en: Content translation synchronized fields
et: Sisu tõlke sünkroniseeritavad väljad

en: The node language.
et: Sisuelemendi keel.

en: Are you sure you want to revert this to defaults?
et: Oled kindel, et soovid lähtestada vaikeväärtustele?

en: Use existing media
et: Kasuta olemasolevaid meedia elemente

en: Type part of the media name.
et: Sisesta osa meedia nimest.

en: See the <a href=":list_url" target="_blank">media list</a> (opens a new window) to help locate media.
et: Vaata <a href=":list_url" target="_blank">meedia elementide nimekirja</a> (avaneb uues aknas) sobiva meedia elemendi leidmiseks.

en: Allowed media types: %types
et: Lubatud meedia tüübid: %types

en: Media item
et: Meedia element

en: Create new media
et: Loo uus meedia element

en: Experimental installation profile used
et: Eksperimentaalne paigaldusprofiil on kasutusel

en: Tell us what you think
et: Ütle meile mis sa arvad

en: Banner block
et: Bänneri plokk

en: Recipe Name
et: Retsepti nimetus

en: Umami dates
et: Umami kuupäevad

en: Promo text
et: Promo tekst

en: Promo title
et: Promo pealkiri

en: Recipe category
et: Retsepti kategooria

en: Provide a short overview of this recipe.
et: Anna retseptist lühike ülevaade

en: Large 21:9 (1440x620)
et: Suur 21:9 (1440x620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
et: Suur 21:9 2x (2880x1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
et: Suur 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
et: Suur 3:2 (768x512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
et: Keskmine 21:9 (1024x440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
et: Keskmine 3:2 2x (1200x800)

en: Medium 3:2 (600x400)
et: Keskmine 3:2 (600x400)

en: Medium 8:7 (266x236)
et: Keskmine 8:7 (266x236)

en: Small 21:9 (768x330)
et: Väike 21:9 (768x330)

en: Square Large
et: Suur ruut

en: Square Medium
et: Keskmine ruut

en: Square Small
et: Väike ruut

en: 3:2 Image
et: 3:2 küljesuhtega pilt

en: Hero or Banner
et: Peabänner

en: Articles aside
et: Artiklid küljel

en: More featured articles
et: Rohkem esiletõstetud artikleid

en: Recipes listing
et: Retseptide nimekiri

en: Umami disclaimer
et: Umami lahtiütlus

en: Umami footer promo
et: Umami jaluse promo

en: Non-translatable fields can only be changed when updating the current revision.
et: Mittetõlgitavaid välju saab muuta ainult uuendades aktiivest redaktsiooni.

en: Non-translatable fields can only be changed when updating the original language.
et: Mittetõlgitavaid välju saab muuta ainult algset tõlget muutes.

en: Moderated content requires non-translatable fields to be edited in the original language form.
et: Sisu modereerimine vajab mittetõlgitavate väljade muutmist algkeelses vormis.

en: Translations cannot be flagged as outdated when content is moderated.
et: Tõlkeid ei saa määrata vananenuks, kui sisu on modereeritav.

en: The "Delete translation" action is only available for published translations.
et: Tegevus "Kustuta tõlge" on saadaval ainult avaldatud tõlgetele.

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
et: @label (algne tõlge) - <em>Järgnevad @entity_type tõlked kustutatakse:</em>

en: Are you sure you want to delete this @item? | Are you sure you want to delete these @items?
et[0]: Oled kindel, et soovid kustutada kirjet @item?
et[1]: Oled kindel, et soovid kustutada kirjed @items?

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
et[0]: Kustutatud @count kirje.
et[1]: Kustutatud @count kirjet.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
et[0]: @count element jäi kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.
et[1]: @count elementi jäeti kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.

en: The field "%field" failed to render with the error of "%error".
et: Välja "%field" renderdamine ebaõnnestus veaga "%error".

en: Language for this menu.
et: Keel selle menüü jaoks.

en: Menu link title translation.
et: Menüülingi nimetuse tõlge.

en: Menu link description translation.
et: Menüülingi kirjelduse tõlge.

en: The configuration ID
et: Konfiguratsiooni ID

en: Configuration validation
et: Konfiguratsiooni valideerimine

en: The "%plugin_id" was not found
et: Pluginat "%plugin_id" ei leitud

en: No installation found. Use the 'install' command.
et: Paigaldust ei leitud. Kasuta 'install' käsku.

[ctx: Validation]
en: Entity has field
et: Olemil on väli

en: The entity must have the %field_name field.
et: Olemil peab olema väli %field_name.

en: The entity does not support fields.
et: Olem ei toeta välju.

en: The selected installation profile %install_profile does not match the profile stored in configuration %config_profile.
et: Valitud paigaldusprofiil %install_profile ei kattu profiiliga %config_profile, mis on konfiguratsioonis.

en: Use existing configuration
et: Kasuta olemasolevat konfiguratsiooni

en: Install %name using existing configuration.
et: Paigalda %name kasutades olemasolevat konfiguratsiooni.

en: The configuration from the directory %sync_directory will be used.
et: Kasutatakse konfiguratsiooni kaustast %sync_directory.

en: Block title translation.
et: Ploki pealkirja tõlge.

en: Block body.
et: Ploki sisu.

en: Block body translation.
et: Ploki sisu tõlge.

en: Deleted @count comment. | Deleted @count comments.
et[0]: Kustutati @count kommentaar.
et[1]: Kustutati @count kommentaari.

en: @count comment has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count comments have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
et[0]: @count kommentaar jäi kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.
et[1]: @count kommentaari jäi kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.

en: contact forms
et: kontaktivormid

en: text editors
et: tekstiredaktorid

en: content languages settings
et: sisu keelte seaded

en: Manage media settings.
et: Halda meedia seadeid.

en: oEmbed media source configuration
et: oEmbed meedia allika konfiguratsioon

en: Displaying media assets from third-party services, such as YouTube or Twitter, can be risky. This is because many of these services return arbitrary HTML to represent those assets, and that HTML may contain executable JavaScript code. If handled improperly, this can increase the risk of your site being compromised.
et: Meedia elementide kuvamine kolmanda osapoole teenustest nagu YouTube ja Twitter võib olla riskantne, kuna mitmed teenused tagastavad HTML-i, mis võib sisaldada JavaScripti koodi. Valesti käitlemisel suureneb risk saidi turvalisusele.

en: You can link to media from the following services: @providers
et: Viidata meediale saad järgnevatest teenustest: @providers

[ctx: Validation]
en: oEmbed resource
et: oEmbed ressurss

en: The given URL does not match any known oEmbed providers.
et: Sisestatud URL ei kattu ühegi teadaoleva oEmbed teenusepakkujaga.

en: Sorry, the @name provider is not allowed.
et: Vabandust, teenusepakkuja @name ei ole lubatud.

en: Suggested cache lifetime
et: Soovituslik vahemälu eluiga

en: Thumbnails location
et: Pisipiltide asukoht

en: Allowed providers
et: Lubatud teenusepakkujad

en: Optionally select the allowed oEmbed providers for this media type. If left blank, all providers will be allowed.
et: Vali lubatud oEmbed teenusepakkujad selle meedia tüübi jaoks. Kui mitte ühtegi pole valitud, siis on kõik lubatud.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
et: Pisipildi kataloogi @dir loomine oEmbed meedia elementide jaoks ebaõnnestus.

en: oEmbed source
et: oEmbed allikas

en: Use oEmbed URL for reusable media.
et: Kasuta oEmbed URL-i korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Custom menu links
et: Kohandatud menüülingid

en: custom menu link
et: kohandatud menüülink

en: custom menu links
et: kohandatud menüülingid

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
et[0]: Kustutatud @count sisuelement.
et[1]: Kustutatud @count sisuelementi.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
et[0]: @count sisu elementi ei kustutatud, kuna ei ole vajalikke õigusi.
et[1]: @count sisu elementi ei kustutatud, kuna ei ole vajalikke õigusi.

en: responsive image style
et: kohanduva pildi stiil

en: search pages
et: otsingulehed

en: Term language
et: Termini keel

en: workflows
et: töövood

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

en: A boolean indicating whether this block is reusable.
et: Tõeväärtus, mis näitab kas see plokk on korduvkasutatav.

en: Provides a field for selecting media entities in our media library view
et: Lisab välja meedia elementide valimiseks meedia teegist.

en: Select @label
et: Vali @label

en: Zero items selected
et: Ühtegi elementi pole valitud

en: All @count items selected
et: Kõik @count elementi on valitud

en: Select all media
et: Vali kõik meedia elemendid

en: Show media item weights
et: Näita meedia elemendi kaalu

en: Hide media item weights
et: Peida meedia elemendi kaal

en: The maximum number of media items have been selected.
et: Lubatud arv meedia elemente on juba valitud.

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
et: Meedia element "@label" ei ole lubatud tüüpide hulgas: @types

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
et[0]: Üks meedia element on võimalik veel lisada.
et[1]: @count meedia elementi on veel võimalik lisada.

en: Only one item can be selected. | Only @count items can be selected.
et[0]: Valida saab ainult ühe elemendi.
et[1]: Valida saab @count elementi.

en: Allows you to select items from the media library.
et: Võimaldab valida elemente meediakogust.

en: Switch workspace
et: Vaheta tööruumi

en: This form can only be submitted in the default workspace.
et: Seda vormi saab salvestada ainult vaikimisi tööruumist.

en: Switch to @workspace
et: Aktiveeri @workspace

en: Current workspace:
et: Aktiivne tööruum:

en: Denied access to view workspace %workspace_label for user %uid
et: Keelduti tööruumi %workspace_label kuvamisest kasutajale %uid

en: workspaces
et: tööruumid

en: Activate the %workspace workspace.
et: Aktiveeri %workspace tööruum.

en: %workspace_label is now the active workspace.
et: %workspace_label on nüüd aktiivne tööruum.

en: You do not have access to activate the %workspace_label workspace.
et: Sul puuduvad õigused %workspace_label aktiveerimiseks.

en: The following will also be deleted:
et: Lisaks kustutatakse ka järgnev:

en: This action cannot be undone, and will also delete all content created in this workspace.
et: Seda tegevust ei saa tagasi võtta ning selles tööruumis loodud sisu kustutatakse.

en: 1 @label revision. | @count @label revisions.
et[0]: 1 @label redaktsioon.
et[1]: @count @label redaktsiooni.

en: Select workspace
et: Vali tööruum

[ctx: Validation]
en: Deleted workspace
et: Kustutatud tööruum

en: A workspace with this ID has been deleted but data still exists for it.
et: Selle ID-ga tööruum on kustutatud, kuid andmed selle jaoks alles.

[ctx: Validation]
en: Entity workspace conflict
et: Olemi tööruumi konflikt

en: Card common
et: Tavaline kaart

en: Testing site config
et: Saidi konfiguratsiooni testimine

en: Managing content
et: Sisu haldamine

en: Recipe Collections
et: Retseptide kogumid

en: Recipe collections
et: Retseptide kogum

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.

en: Responsive 3x2
et: Kohanduv 3x2

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)

en: About searching
et: Otsingu abi

en: Olivero Medium
et: Olivero keskmine

en: If %identifier is a valid account, an email will be sent with instructions to reset your password.
et: Kui %identifier on kehtiv konto, siis saadetakse e-kiri juhistega parooli muutmiseks.

en: There are no @entity_type_plural matching "%value".
et: Pole üksuseid (@entity_type_plural), mis vastaks väärtusele "%value".

en: Many @entity_type_plural are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
et: Mitu üksust (@entity_type_plural) kannavad nime "%value". Määratle üksus lisades identifikaatori sulgudes, näiteks "@value (@id)".

en: Multiple @entity_type_plural match this reference; "%multiple". Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
et: Mitu üksust (@entity_type_plural) sobivad selle viitega; "%multiple". Vali üksus lisades identifikaator sulgudes, näiteks "@value (@id)".

en: The %field date is invalid. Enter a date in the correct format.
et: Kuupäev %field on vigane. Sisesta kuupäev korrektses formaadis.

en: Enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.
