Drupal core (10.3.8) - en to sl translation catalogue (1097 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Closed
sl: Zaprto

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: closed
sl: zaprto

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: more
sl: več

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Article
sl: Članek

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: Action
sl: Akcija

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: new
sl: novo

en: Tags
sl: Oznake

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: The title of the block as shown to the user.
sl: Naslov bloka, kot ga vidi uporabnik.

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Home page
sl: Domača stran

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: updated
sl: posodobljeno

en: Overview
sl: Pregled

en: File information
sl: Informacije o datoteki

en: File
sl: Datoteka

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: root
sl: koren

en: Parent
sl: starš

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sl: Strani na določenem nivoju so razvrščene najprej po teži neto po naslovu.

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Add container
sl: Dodaj vsebnik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit container
sl: uredi vsebnik

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Field
sl: Polje

en: Outline
sl: Struktura

en: header
sl: glava

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Session opened for %name.
sl: Seja za %name je odprta.

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Core
sl: Jedro

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: History
sl: Zgodovina

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Modules
sl: Moduli

en: Clear index
sl: Počisti indeks

en: General discussion
sl: Splošna razprava

en: edit forum
sl: uredi forum

en: Forum name
sl: Ime foruma

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: never
sl: nikoli

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: actions
sl: akcije

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: Add forum
sl: Dodaj forum

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Preview comment
sl: Predogled komentarja

en: Statistics
sl: Statistika

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: n/a
sl: n/d

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Picture
sl: Slika

en: Database type
sl: Tip podatkovne baze

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: New user: %name %email.
sl: Nov uporabnik: %name %email.

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Add child page
sl: Dodaj podstran

en: Printer-friendly version
sl: Tiskalniku prijazna oblika

en: Content type for child pages
sl: Tip vsebine za podstran

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Remove from outline
sl: Odstrani iz strukture

en: Unknown export format.
sl: Neznana izhodna oblika.

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Host
sl: Gostitelj

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: Manual update check
sl: Ročno preverjanje posodobitev

en: Never
sl: Nikoli

en: Check manually
sl: Ročno preveri

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Drupal core update status
sl: Status posodobitev jedra

en: Out of date
sl: Zastarelo

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Selected
sl: Izbrano

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Throttle
sl: Zaduši

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Title field label
sl: Oznaka polja za naslov

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Revisions
sl: Različice

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Role name
sl: Ime vloge

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Severity
sl: Resnost

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Count
sl: Število

en: Set name
sl: Nastavi ime

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Search settings
sl: Nastavitve iskanja

en: Mode
sl: Način

en: Warning
sl: Opozorilo

en: blocked
sl: blokiran

en: active
sl: aktiven

en: N/A
sl: N/D

en: Items
sl: Notice

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Authored by
sl: Avtor

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Widget
sl: Gradnik

en: Last reply
sl: Zadnji odgovor

en: System
sl: Sistem

en: Domain
sl: Domena

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Enter a valid username.
sl: Vpišite veljavno uporabniško ime.

en: Owner
sl: Lastnik

en: Add a role to the selected users
sl: Dodaj vlogo izbranim uporabnikom

en: Remove a role from the selected users
sl: Odstrani vlogo izbranim uporabnikom

en: node
sl: vozlišče

en: Administer content
sl: Upravljaj vsebino

en: General
sl: Splošno

en: Egypt
sl: Egipt

en: Namibia
sl: Namibije

en: Israel
sl: Izrael

en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Chile
sl: Čile

en: Paraguay
sl: Paragvaj

en: Jamaica
sl: Jamajka

en: Japan
sl: Japonska

en: Libya
sl: Libija

en: Poland
sl: Polska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Singapore
sl: Singapur

en: Table
sl: Tabela

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: May
sl: Maj

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Basic
sl: Osnovno

en: Color
sl: Barva

en: Appearance
sl: Izgled

en: Allow
sl: Dovoli

en: User login
sl: Prijava

en: Log in
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: No terms available.
sl: Ni kategorij.

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Referrer
sl: Posrednik

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Default front page
sl: Privzeta vstopna stran

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Rows
sl: Vrste

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Filters
sl: Filtri

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Position
sl: Položaj

en: Integer
sl: Celo število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: The comment and all its replies have been deleted.
sl: Komentar in vsi odgovori nanj so bili izbrisani.

en: Preformatted
sl: Pred-oblikovano

en: Anonymous users
sl: Anonimni uporabniki

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: Germany
sl: Nemčija

en: comments
sl: komentarjev

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Afghanistan
sl: Afganistan

en: Albania
sl: Albanija

en: Algeria
sl: Alžirija

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Andorra
sl: Andora

en: Anguilla
sl: Angvila

en: Antarctica
sl: Antarktika

en: Armenia
sl: Armenija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

en: Bahamas
sl: Bahami

en: Bahrain
sl: Bahrajn

en: Bangladesh
sl: Bangladeš

en: Belarus
sl: Belorusija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Bermuda
sl: Bermudi

en: Bhutan
sl: Butan

en: Bolivia
sl: Bolivija

en: Botswana
sl: Botsvana

en: Bouvet Island
sl: Bouvetov otok

en: Brunei
sl: Brunej

en: Bulgaria
sl: Bolgarija

en: Cambodia
sl: Kambodža

en: Cameroon
sl: Kamerun

en: Canada
sl: Kanada

en: Cape Verde
sl: Zelenortski otoki

en: Cayman Islands
sl: Kajmanski otoki

en: Central African Republic
sl: Srednjeafriška republika

en: Chad
sl: Čad

en: China
sl: Kitajska

en: Christmas Island
sl: Božični otok

en: Cocos (Keeling) Islands
sl: Kokosovi otoki

en: Colombia
sl: Kolumbija

en: Comoros
sl: Komori

en: Cook Islands
sl: Cookovi otoki

en: Costa Rica
sl: Kostarika

en: Cyprus
sl: Ciper

en: Denmark
sl: Danska

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: Dominica
sl: Dominika

en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

en: Ecuador
sl: Ekvador

en: El Salvador
sl: Salvador

en: Equatorial Guinea
sl: Ekvatorialna Gvineja

en: Eritrea
sl: Eritreja

en: Estonia
sl: Estonija

en: Ethiopia
sl: Etiopija

en: Faroe Islands
sl: Ferski otoki

en: Finland
sl: Finska

en: France
sl: Francija

en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl: Francoska Polinezija

en: Gabon
sl: Gabonska republika

en: Gambia
sl: Gambija

en: Ghana
sl: Gana

en: Greece
sl: Grčija

en: Greenland
sl: Grenlandija

en: Guatemala
sl: Gvatemala

en: Guinea
sl: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

en: Guyana
sl: Gvajana

en: Hungary
sl: Madžarska

en: Iceland
sl: Islandija

en: India
sl: Indija

en: Indonesia
sl: Indonezija

en: Iraq
sl: Irak

en: Ireland
sl: Irska

en: Italy
sl: Italija

en: Jordan
sl: Jordanija

en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

en: Kenya
sl: Kenija

en: Kuwait
sl: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

en: Latvia
sl: Latvija

en: Lebanon
sl: Libanon

en: Lesotho
sl: Lesoto

en: Liberia
sl: Liberija

en: Liechtenstein
sl: Lihenštajn

en: Lithuania
sl: Litvanija

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Madagascar
sl: Madagaskar

en: Malawi
sl: Malavi

en: Malaysia
sl: Malezija

en: Maldives
sl: Maldivi

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Martinique
sl: Martinik

en: Mauritania
sl: Mavretanija

en: Mauritius
sl: Mavricijus

en: Mexico
sl: Mehika

en: Micronesia
sl: Mikronezija

en: Moldova
sl: Moldavija

en: Monaco
sl: Monako

en: Mongolia
sl: Mongolija

en: Morocco
sl: Maroko

en: Mozambique
sl: Mozambik

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
sl: Nizomski Antili

en: New Caledonia
sl: Nova Kaledonija

en: Nicaragua
sl: Nikaragva

en: Nigeria
sl: Nigerija

en: Norfolk Island
sl: Norfolk

en: North Korea
sl: Severna Koreja

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Norway
sl: Norveška

en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

en: Philippines
sl: Filipini

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Qatar
sl: Katar

en: Romania
sl: Romanija

en: Russia
sl: Rusija

en: Rwanda
sl: Ruanda

en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

en: Seychelles
sl: Sejšeli

en: Slovakia
sl: Slovaška

en: Slovenia
sl: Slovenija

en: Solomon Islands
sl: Salomonovi otoki

en: Somalia
sl: Somalija

en: South Africa
sl: Južna Afrika

en: Spain
sl: Španija

en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

en: Suriname
sl: Surinam

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: Syria
sl: Sirija

en: Taiwan
sl: Tajvan

en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

en: Tanzania
sl: Tanzanija

en: Thailand
sl: Tajska

en: Tunisia
sl: Tunizija

en: Ukraine
sl: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: Uruguay
sl: Urugvaj

en: Yemen
sl: Jemen

en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

en: Database username
sl: Uporabnik podatkovne baze

en: Database password
sl: Geslo podatkovne baze

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Port
sl: Vrata

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: Syslog
sl: Sistemski dnevnik

en: Key
sl: Ključ

en: block
sl: blok

en: English
sl: Angleščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: menu
sl: meni

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Browser
sl: Brskalnik

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Titles only
sl: Samo naslovi

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: published
sl: objavljeno

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Member for
sl: Registriran

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: No users selected.
sl: Izbrali niste nobenega uporabnika.

en: Select all rows in this table
sl: Označi vse vrstice v tej tabeli

en: Deselect all rows in this table
sl: Odznači vse vrstice v tej tabeli

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Languages
sl: Jeziki

en: Topics
sl: Tematike

en: Topic
sl: Tematika

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: Edit menu
sl: uredi menijski vnos

en: Delete menu
sl: izbriši menijski vnos

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina

en: Locale settings
sl: Nastavitve lokacije

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: How many content items to display in "day" list.
sl: Število vsebin prikazanih v "dnevnem" seznamu.

en: Oct
sl: Okt

en: Posts
sl: Prispevki

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Revert
sl: Povrni

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Choice
sl: Možnost

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Number of day's top views to display
sl: Število prikazanih dnevnih naj ogledov

en: Number of all time views to display
sl: Število prikazanih ogledov za celotno obdobje

en: Number of most recent views to display
sl: Število prikazanih nedavnih ogledov

en: characters
sl: znaki

en: First day of week
sl: Prvi dan v tednu

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: role
sl: vloga

en: Info
sl: Podatki

en: White
sl: Bela

en: People
sl: Uporabniki

en: Created new term %term.
sl: Izraz %term je bil ustvarjen.

en: Deleted term %name.
sl: Izraz %name je bil izbrisan.

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Enabled filters
sl: Omogočeni filtri

en: List terms
sl: uredi termin

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: Parent terms
sl: Starševski izrazi

en: Books
sl: Knjige

en: Forums
sl: Forumi

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: The specified passwords do not match.
sl: Vnešeni gesli se ne ujemata.

en: Session
sl: Seja

en: No forums defined
sl: Ni definiranih forumov

en: This topic has been moved
sl: Ta tematika je bila premaknjena

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Testing
sl: Testiranje

en: Standard
sl: Standardni

en: Falkland Islands
sl: Falklandski otoki

en: South Korea
sl: Južna Koreja

en: French Southern Territories
sl: Francoska južna ozemlja

en: British Virgin Islands
sl: Britanski Deviški otoki

en: U.S. Virgin Islands
sl: Deviški otoki (ZDA)

en: Guernsey
sl: Guernesey

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.

en: Login attempt failed for %user.
sl: Neuspešen poizkus prijave za uporabnika %user.

en: Delete action
sl: Zbriši akcijo

en: Themes
sl: Teme

en: JPEG quality
sl: JPEG kvaliteta

en: comment
sl: komentiraj

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Published comments
sl: Objavljeni komentarji

en: Protected
sl: Zaščiteno

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: Contact settings
sl: Nastavitve kontaktnega obrazca

en: Reset password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Processing
sl: V obdelavi

en: Temporary directory
sl: Začasna mapa

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sl: Napaka pri nalaganju. Datoteke ni bilo možno premakniti.

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Password strength:
sl: Moč gesla:

en: Passwords match:
sl: Ujemanje gesel:

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: The name used to indicate anonymous users.
sl: Ime, ki bo uporabljeno za označevanje anonimnih uporabnikov.

en: Alternate text
sl: Nadomestno besedilo

en: Not translated
sl: Ni prevedeno

en: Location of comment submission form
sl: Mesto obrazca za vpis komentarja

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Underlined
sl: Podčrtano

en: Tasks
sl: Opravila

en: Delete role
sl: Izbriši vlogo

en: British Indian Ocean Territory
sl: Britanski teritorij v Indijskem oceanu

en: Croatia
sl: Hrvaška

en: Western Sahara
sl: Zahodna Sahara

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Blocks
sl: Bloki

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
sl: Nastavi kateri bloki vsebin se pojavljajo v katerih stolpcih in ostalih področjih spletnega mesta.

en: Save blocks
sl: Shrani bloke

en: The block settings have been updated.
sl: Nastavitve bloka so bile posodobljene.

en: Save block
sl: Shrani blok

en: The block configuration has been saved.
sl: Konfiguracija bloka je bila shranjena.

en: Menus
sl: Meniji

en: Add vocabulary
sl: Dodaj besedišče

en: Edit vocabulary
sl: uredi vokabularij

en: Created new vocabulary %name.
sl: Ustvarjeno novo besedišče %name.

en: Updated vocabulary %name.
sl: Besedišče %name je posodobljeno.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati besedišče %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
sl: Brisanje besedišča bo izbrisalo vse izraze v njem. Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Deleted vocabulary %name.
sl: Besedišče "%name" je izbrisano.

en: Default time zone
sl: Privzeti časovni pas

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Trimmed
sl: Skrajšano

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sl: Skupno število števk, ki se bodo shranili v podatkovno bazo, vključno z tistimi, ki so desno od decimalnega ločila.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: Check boxes/radio buttons
sl: Potrditveni/izbirni gumbi

en: Single on/off checkbox
sl: Enojen vključen/izključen potrditveni gumb

en: Text area (multiple rows)
sl: Besedilno polje (več vrstično)

en: Index
sl: Indeks

en: Theme-engine-specific settings
sl: Nastavitve pogona za teme

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: @module module
sl: modul @module

en: More information
sl: Več informacij

en: Anonymous commenting
sl: Anonimno komentiranje

en: Anonymous posters may not enter their contact information
sl: Anonimni pisci ne morejo vnesti svojih kontaktnih in podatkov

en: Anonymous posters may leave their contact information
sl: Anonimni pisci lahko vnesejo svoje kontaktne podatke

en: Anonymous posters must leave their contact information
sl: Anonimni pisci morajo vnesti svoje kontaktne podatke

en: Default comment setting
sl: Privzeta nastavitev komentarja

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
sl: Vsebina polja je zasebna in ne bo vidna javnosti.

en: parent
sl: starš

en: Date - newest first
sl: Datum - novejše najprej

en: Date - oldest first
sl: Datum - starejše najprej

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev

en: Show descriptions
sl: Pokaži opise

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Edit container
sl: Uredi vsebnik

en: Reply
sl: Odgovori

en: Hot topic threshold
sl: Prag vroče teme

en: Topics per page
sl: Tematik na stran

en: Posts - most active first
sl: Objave - najbolj aktivne na začeteku

en: Posts - least active first
sl: Objave - najmanj aktivne na začeteku

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: New forum topics
sl: Nove tematike

en: @type: deleted %title revision %revision.
sl: @type: %title izbrisano, različica %revision.

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: More help
sl: Več pomoči

en: Account blocked
sl: Račun blokiran

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Rebuild permissions
sl: Ponovno zgradi dovoljenja

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: Path to custom logo
sl: Pot do svojega logotipa

en: Updated term %term.
sl: Posodobljen izraz %term.

en: - None selected -
sl: - Ni izbrana -

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: Enter your keywords
sl: Vnesite ključne besede

en: Clean URLs
sl: Čisti URL-ji

en: My account
sl: Moj račun

en: Number of topics
sl: Število tematik

en: Active forum topics
sl: Aktivne tematike

en: Read the latest forum topics.
sl: Preberite zadnje teme na forumu.

en: GD library
sl: GD knjižnica

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: Context
sl: Kontekst

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
sl: Število stopinj za kolikor naj bo slika zavrtena. Pozitivne številke gredo v smeri urinega kazalca, negativne pa v nasprotni smeri.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
sl: Naključne vrednosti kota vrtenja. Kot, vnesen zgoraj, je zgornja meja.

en: Print
sl: Natisni

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sl: Navodila za ponastavitev gesla poslana uporabniku %name na naslov %email.

en: Check for updates
sl: Preveri posodobitve

en: Only security updates
sl: Samo varnostne posodobitve

en: No update data available
sl: Podatki o posodobitvah niso na voljo

en: Not secure!
sl: Ni varno!

en: Revoked!
sl: Preklicano!

en: Unsupported release
sl: Nepodprta izdaja

en: Can not determine status
sl: Ne morem določiti statusa

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
sl: Za vašo verzijo Drupala je na voljo varnostna posodobitev. Za zagotavljanje varnosti vašega strežnika, takoj izvedite posodobitev!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
sl: Vaša različica Drupala ni več podprta. Posodobitev je močno priporočena!

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
sl: Na voljo so posodobitve za vašo različico Drupala. Za zagotovitev pravilnega delovanja vašega spletnega mesta, posodobitev izvedite čimprej.

en: Project not secure
sl: Projekt ni varen

en: Project revoked
sl: Projekt je preklican

en: Project not supported
sl: Projekt ni podprt

en: No available releases found
sl: Na voljo ni nobene izdaje

en: Release revoked
sl: Izdaja je preklicana

en: Release not supported
sl: Izdaja ni podprta

en: Invalid info
sl: Neveljavni podatki

en: Security update required!
sl: Zahtevana je varnostna posodobitev!

en: Not supported!
sl: Ni podprto!

en: Also available:
sl: Tudi na voljo:

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: Edit forum
sl: Uredi forum

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
sl: To je določeno forumsko besedišče. Nekatere možnosti običajnega besedišča so bile odstranjene.

en: Leave shadow copy
sl: Ohrani senčno kopijo

en: Container name
sl: Ime zaboja

en: forum container
sl: dodaj zaboj

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Only of the type(s)
sl: Samo tip(i)

en: Number of comments
sl: Število komentarjev

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: Factor
sl: Faktor

en: Expand layout to include descriptions.
sl: Razširite pogled, da bo vseboval opise.

en: Hide descriptions
sl: Skrij opise

en: Or
sl: Ali

en: Content ID
sl: ID vsebine

en: About
sl: O modulu

en: Maximum link text length
sl: Maksimalna dolžina povezav

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
sl: URL-ji daljši ki vsebujejo več znakov bodo skrajšani, da predolgi nizi ne nebi pokvarili oblikovanja. Povezava bo delovala, skrajšan bo samo besedilni del povezave.

en: Reports
sl: Poročila

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sl: Če nimate neposrednega datotečnega dostopa do strežnika, uporabite to polje za prenos vašega logotipa.

en: Install profile
sl: Namesti profil

en: %percentage of the site has been indexed.
sl: %percentage vsebin je že indeksiranih.

en: File directory
sl: Mapa

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Web server
sl: Spletni strežnik

en: The content access permissions have been rebuilt.
sl: Pravice dostopa do vsebin so bile ponastavljene.

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: and
sl: in

en: Manage actions
sl: Uredi akcije

en: Action type
sl: Vrsta akcije

en: Display a message to the user
sl: Prikaži sporočila uporabniku

en: Unpublish comment
sl: Umakni komentar

en: Unpublish comment containing keyword(s)
sl: Umakni komentar, ki vsebuje ključne besede.

en: Enables the categorization of content.
sl: Omogoča kategorizacijo vsebine.

en: Path prefix
sl: Predpona poti

en: Auto-reply
sl: Samodejni odgovor

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
sl: Samodejni odgovor. Pustite prazno, če uporabniku ne želite poslati samodejnega odgovora.

en: field
sl: polje

en: Translate
sl: Prevodi

en: File to import not found.
sl: Datoteke za uvoz ni bilo mogoče najti.

en: Save translations
sl: Shrani prevode

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Crop
sl: Izrez

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sl: Navodila, ki bodo uporabniku prikazana pod tem poljem na orazcu za urejanje. <br />Dovoljene HTML oznake: @tags

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: Effect
sl: Učinek

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Manage your site's book outlines.
sl: Urejanje načrtov knjig na vašem spletnem mestu.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sl: Zaradi varnostnih razlogov je bila naložena datoteka preimenovana v %filename.

en: Recommended version
sl: Priporočena različica

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Acronym
sl: Kratica

en: original
sl: prvotna

en: Dates
sl: Datumi

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: done
sl: opravljeno

en: Direction
sl: Smer

en: Relations
sl: Relacije

en: Password field is required.
sl: Polje z geslom je obvezno.

en: Confirm password
sl: Potrdi geslo

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Administration theme
sl: Tema za upravljanje

en: Isle of Man
sl: Otok Man

en: Montenegro
sl: Črna gora

en: Serbia
sl: Srbija

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sl: Dovoljene so samo datoteke z naslednjimi končnicami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sl: Velikost datoteke %filesize presega največjo dovoljeno velikost %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sl: Datoteka ima %filesize in lahko preseže tvojo dovoljeno kvoto na disku %quota.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sl: Napaka med nalaganjem. Naložene datoteke %file  ni bilo mogoče premakniti na željeno mesto %destination.

en: Add to book outline
sl: Dodaj v strukturo knjige.

en: New set
sl: Nova skupuna

en: outdated
sl: zastarelo

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
sl: Urejanje označevanja, kategorizacije in razvrščanja vsebine.

en: Re-index site
sl: Znova indeksiraj spletno mesto

en: Are you sure you want to re-index the site?
sl: Ali ste prepričani, da želite znova indeksirati spletno mesto?

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Not writable
sl: Ni zapisljivo

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: This will be the top-level page in this book.
sl: To bo vrhnja stran v tej knjigi.

en: Revision information
sl: Različice

en: Notify user of new account
sl: Obvesti uporabnika o novem računu

en: View comment
sl: Poglej komentar

en: Comma
sl: Vejica

en: Uses
sl: Uporablja

en: Path to custom icon
sl: Pot do lastne ikone

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Default display mode
sl: Privzeti način prikaza

en: Default comments per page
sl: Privzeto število komentarjev na stran

en: Comment subject field
sl: Polje za naslov komentarja

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
sl: Vsi odgovori na ta komentar bodo izgubljeni. Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Publish the selected comments
sl: Objavi izbrane komentarje

en: Unpublish the selected comments
sl: Skrij izbrane komentarje

en: (No subject)
sl: (brez naslova)

en: Access type
sl: Tip dostopa

en: List links
sl: Prikaži povezave

en: File system
sl: Datotečni sistem

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: Posted in
sl: Objavljeno v

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
sl: Komentar: poslan je bil neavtoriziran komentar ali komentar poslan v zaprto objavo %subject.

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: The MIME type of the file.
sl: MIME tip datoteke.

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra

en: No help is available for module %module.
sl: Na voljo ni nobene pomoči za modul %module.

en: @module administration pages
sl: Strani za upravljanje modula @module

en: Add language
sl: Dodaj jezik

en: PM
sl: popoldan

en: PHP extensions
sl: PHP razširitve

en: Comments per page
sl: Komentarjev na stran

en: Publish comment
sl: Objavi komentar

en: Collaboration
sl: Sodelovanje

en: Administration pages
sl: Administrativne strani

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sl: Uporabnik %name je uporabil možnost enkratne prijave ob %timestamp.

en: Registration successful. You are now logged in.
sl: Registracija je uspela. Sedaj ste prijavljeni.

en: Initializing.
sl: Inicializacija.

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.

en: Your page will be a part of the selected book.
sl: Vaša stran bo del izbrane knjige.

en: 0 sec
sl: 0 sek

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sl: Za spremembo trenutnega gesla, vpišite novo geslo v obe polji.

en: This login can be used only once.
sl: Ta prijava je lahko uporabljena le enkrat.

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Inserted
sl: Vnešeno

en: Provide a password for the new account in both fields.
sl: Vnesite geslo novega računa v obe vnosni polji.

en: - Any -
sl: - Vse -

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sl: Za iskanje obeh besed uporabi <strong>OR</strong> z velikimi črkami. Na primer, <strong>mačke OR psi</strong>.

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
sl: Poskus ponovnega zagona cron-a, medtem ko se ta še izvaja.

en: Cron run completed.
sl: Izvajanje cron-a je zaključeno.

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Language name
sl: Ime jezika

en: Edit language
sl: Urejanje jezika

en: The content type %name has been updated.
sl: Tip vsebine %name je bil posodobljen.

en: The content type %name has been added.
sl: Tip vsebine %name je bil dodan.

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: The requested page could not be found.
sl: Zahtevane strani ni bilo mogoče najti.

en: Requirements problem
sl: Problem v zahtevah

en: Database configuration
sl: Konfiguracija podatkovne baze

en: Select an installation profile
sl: Izberite namestitveni profil

en: Choose language
sl: Izberite jezik

en: Select language
sl: Izberite jezik

en: No profiles available
sl: Na voljo ni nobenega profila

en: Drupal already installed
sl: Drupal je že nameščen

en: Installing @drupal
sl: Nameščam @drupal

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: Configure site
sl: Nastavite stran

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.

en: Choose profile
sl: Izberite profil

en: Verify requirements
sl: Preveri zahteve

en: Set up database
sl: Nastavite podatkovno bazo

en: Set up translations
sl: Nastavi prevode

en: Install site
sl: Namesti stran

en: Finish translations
sl: Končaj prevode

en: Update notifications
sl: Obvestila o posodobitvah

en: Check for updates automatically
sl: Avtomatično preverjaj posodobitve

en: 1 byte | @count bytes
sl[0]: 1 byte
sl[1]: @count byta
sl[2]: @count byti
sl[3]: @count bytov

en: GD2 image manipulation toolkit
sl: GD2 toolkit orodje za manipulacijo slik.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
sl: Določite kvaliteto fotografij za JPEG obdelavo. Razpon je od 0 do 100, kjer višje vrednosti pomenijo boljšo kvaliteto, vendar ob tem tudi večje datoteke.

en: Right to left
sl: Od desne k levi

en: Left to right
sl: Od leve k desni

en: Add custom language
sl: Dodaj uporabniško definirani jezik

en: Save language
sl: Shrani jezik

en: Direction that text in this language is presented.
sl: Smer v kateri se bere besedilo v tem jeziku.

en: String contains
sl: Izraz vsebuje

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sl: Pustite prazno za prikaz vseh izrazov. Iskanje je občutljivo na velike in male črke.

en: Search in
sl: Išči v

en: Both translated and untranslated strings
sl: Prevedene in neprevedene besede

en: Only translated strings
sl: Samo prevedeni izrazi

en: Only untranslated strings
sl: Samo neprevedeni izrazi

en: Languages not yet added
sl: Še ne vstavljeni jeziki

en: The language %language has been created.
sl: Ustvarjen je bil jezik %language.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sl: Poslani niz vsebuje nedovoljen HTML: %string

en: Importing interface translations
sl: Uvažam prevode vmesnika

en: Error importing interface translations
sl: Napaka pri uvozu prevodov vmesnika

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
sl: Poskus vnosa prevoda z nedevoljenim HTML: %string

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
sl: Datoteka s prevodi v JavaScript-u za jezik %language je bila posodobljena.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
sl: Ustvarjena je bila JavaScript datoteka za prevode v jeziku %language.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
sl: Prišlo je do napake pri ustvarjanju JavaScript datoteke za prevode v jeziku %language.

en: Standard PHP
sl: Standardni PHP

en: PHP Mbstring Extension
sl: PHP Mbstring razširitev

en: Unicode library
sl: Unicode knjižnica

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov

en: Save book pages
sl: Shrani knjižne strani

en: Title changed from %original to %current.
sl: Naslov je bil spremenjen iz %original na %current.

en: Updated book %title.
sl: Knjiga %title je bila posodobljena.

en: Update book outline
sl: Posodobi strukturo knjige

en: Remove from book outline
sl: Odstrani iz strukture knjige

en: The book outline has been updated.
sl: Zgradba knjige je bila posodobljena.

en: There was an error adding the post to the book.
sl: Pri dodajanju objave v knjigo je prišlo do napake.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti %title iz knjižne hierarhije?

en: The post has been removed from the book.
sl: Objava je bila odstranjena iz knjige.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
sl: Prikaži tiskanju prijazno obliko strani knjige in njenih podstrani.

en: Show block on all pages
sl: Prikaži blok na vseh straneh

en: This is the top-level page in this book.
sl: To je vrhnja stran v tej knjigi.

en: No book selected.
sl: Nobena knjiga ni bila izbrana.

en: Book page
sl: Stran knjige

en: Delete the selected comments
sl: Izbriši izbrane komentarje

en: Personal contact form
sl: Osebni obrazec za kontakt

en: View events that have recently been logged.
sl: Pokaži nazadnje zabeležene dogodke.

en: Allowed HTML tags: @tags
sl: Dovoljene HTML oznake:@tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
sl: Sidrišča so uporabljena za ustvarjanje povezav do ostalih spletnih mest.

en: Paragraph one.
sl: Prvi odstavek.

en: Paragraph two.
sl: Drugi odstavek.

en: Strong
sl: Krepko

en: Emphasized
sl: Poudarjeno

en: Cited
sl: Citirano

en: Coded text used to show programming source code
sl: Tekst za prikaz izvorne kode

en: Coded
sl: Kodirano

en: Bolded
sl: Odebeljeno

en: Italicized
sl: Nagnjeno

en: Superscripted
sl: Nadpisano

en: <sup>Super</sup>scripted
sl: <sup>Nad</sup>pisano

en: Subscripted
sl: Podpisano

en: <sub>Sub</sub>scripted
sl: <sub>Pod</sub>pisano

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
sl: <abbr title="Okrajšava">Okr.</abbr>

en: Block quoted
sl: Citirano med besedilom

en: Quoted inline
sl: Citirano med besedilom

en: Table header
sl: Glava tabele

en: Table cell
sl: Celica tabele

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
sl: Oštevilčen seznam - uporabite &lt;li&gt; za oznako elementa

en: First item
sl: Prvi element

en: Second item
sl: Drugi element

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
sl: Neoštevilčen seznam - uporabite &lt;li&gt; za oznako elementa

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
sl: Definicijski seznami so podobni ostalim HTML seznamom. &lt;dl&gt;  začne definicijski seznam, &lt;dt&gt;  začne definicijsko oznako in &lt;dd&gt; začne opis definicije.

en: First term
sl: Prvi termin

en: First definition
sl: Prva definicija

en: Second term
sl: Drugi termin

en: Second definition
sl: Druga definicija

en: Subtitle three
sl: Tretji podnaslov

en: Subtitle four
sl: Četrti podnaslov

en: Subtitle five
sl: Peti podnaslov

en: Subtitle six
sl: Šesti podnaslov

en: Tag Description
sl: Opis gradnika

en: You Type
sl: Vi vpišete

en: You Get
sl: Dobite

en: No help provided for tag %tag.
sl: Na voljo ni nobene pomoči za gradnik %tag.

en: Ampersand
sl: Znak "&"

en: Quotation mark
sl: Narekovaji

en: Character Description
sl: Opis znaka

en: Lines and paragraphs break automatically.
sl: Samodejen prelom odstavkov in vrstic.

en: Compose tips
sl: Sestavi namige

en: Forum topic
sl: Tema foruma

en: Added content type %name.
sl: Dodan tip vsebine %name.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
sl: Ste prepričani, da želite ponastaviti pravice na vsebini spletnega mesta?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
sl: Ta ukaz bo ponastavil vse pravice na vsebini spletnega mesta. Proces je lahko dolgotrajen. Tega ukaza ni mogoče preklicati.

en: language
sl: jezik

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
sl: Pravice dostopa na vsebini je potrebno ponastaviti.

en: Rebuilding content access permissions
sl: Ponastavljam pravice dostopa na vsebini

en: Content permissions have been rebuilt.
sl: Pravice na vsebini so bile ponastavljene.

en: Add content type
sl: Dodaj vrsto vsebine

en: The alias %alias is already in use in this language.
sl: Vzdevek %alias je v tem jeziku že uporabljen.

en: The alias has been saved.
sl: VZdevek je shranjen.

en: Filter aliases
sl: Filtriraj vzdevke

en: URL aliases
sl: URL vzdevki

en: Add alias
sl: dodaj vzdevek

en: Indexing throttle
sl: Zadušitev indeksiranja

en: Indexing settings
sl: Nastavitve indeksiranja

en: Minimum word length to index
sl: Najmanjša dolžina besede, ki se indeksira.

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Top search phrases
sl: Največkrat iskani nizi

en: View most popular search phrases.
sl: Poglej najpogosteje iskane nize.

en: Content viewing counter settings
sl: Nastavitve števca pri ogledu vsebine

en: Count content views
sl: Štej število ogledov vsebine

en: Increment a counter each time content is viewed.
sl: Ob vsakem ogledu vsebine povečaj števec.

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: How many content items to display in "all time" list.
sl: Število vsebin prikazanih v seznamu "vseh časov".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sl: Število vsebin prikazanih v seznamu "zadnjih ogledov".

en: Today's:
sl: Danes:

en: All time:
sl: Ves čas:

en: Last viewed:
sl: Zadnjič videno:

en: User pictures in posts
sl: Prikaži uporabnikovo sličico v objavi

en: User pictures in comments
sl: Prikaži uporabnikovo sličico v komentarju

en: Shortcut icon
sl: Ikona bližnjice

en: Upload logo image
sl: Naloži sliko za logotip

en: Shortcut icon settings
sl: Nastavitve ikon za bližnjice

en: Select an image processing toolkit
sl: Izberi orodja za procesiranje slik.

en: Compact mode
sl: Kompaktni način

en: RSS publishing
sl: RSS objavljanje

en: Date and time
sl: Datum in čas

en: -1 (Unlimited)
sl: -1 (Neomejeno)

en: Not protected
sl: Ni zaščiteno

en: Cron has not run recently.
sl: Cron v zadnjem času ni bil pognan.

en: Cron maintenance tasks
sl: Cron vzdrževalna opravila

en: Writable (<em>public</em> download method)
sl: Zapisljivo (<em>javni</em> način prenosa)

en: Writable (<em>private</em> download method)
sl: Zapisljivo (<em>zasebni</em> način prenosa)

en: Access to update.php
sl: Dostop do update.php

en: Unknown release date
sl: Neznan datum izdaje

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes

en: You must enter a username.
sl: Vnesti morate uporabniško ime.

en: The username cannot begin with a space.
sl: Uporabniško ime se ne sem začeti s presledkom.

en: The username cannot end with a space.
sl: Uporabniško ime se ne sme zaključiti s presledkom.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
sl: Uporabniško ime ne sme vsebovati več zaporednih presledkov.

en: The username contains an illegal character.
sl: Uporabniško ime vsebuje nedovoljen znak.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
sl: Uporabniško ime %name je predolgo: dolžina mora biti manjša od %max znakov.

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen

en: Unblock the selected users
sl: Odblokiraj označene uporabnike

en: Block the selected users
sl: Blokiraj označene uporabnike

en: Deleted user: %name %email.
sl: Izbrisan uporabnik: %name %email.

en: Edit role
sl: Uredi vlogo

en: Add format
sl: Dodaj format

en: Structure
sl: Struktura

en: SQL Query
sl: SQL poizvedba

en: You are not allowed to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
sl: Cron ni bil zagnan zaradi neveljavnega ključa.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
sl: Cron ni bil zagnan, ker je spletno mesto v načinu za vzdrževanje.

en: No pending updates.
sl: Ni čakajočih nadgradenj.

en: To continue, provide your server connection details
sl: Za nadaljevanje vnesite podatke za povezavo s strežnikom

en: Change connection type
sl: Spremeni tip povezave

en: Site under maintenance
sl: Spletno mesto je v vzdrževanju

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
sl: JavaScript datoteka za prevode %file.js se je izgubila.

en: Scale and crop
sl: Skaliraj in obreži

[ctx: Long month name]
en: January
sl: Januar

[ctx: Long month name]
en: February
sl: Februar

[ctx: Long month name]
en: March
sl: Marec

[ctx: Long month name]
en: May
sl: Maj

[ctx: Long month name]
en: June
sl: Junij

[ctx: Long month name]
en: July
sl: Julij

[ctx: Long month name]
en: August
sl: Avgust

[ctx: Long month name]
en: October
sl: Oktober
