Drupal core (all releases) - en to kk translation catalogue (630 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Moderated content
kk: Мазмұн модераторы

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: new
kk: жаңа

en: The title of the block as shown to the user.
kk: Қолданушыларға көрсетілетін блоктың атауы.

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Home page
kk: Басты бет

en: Overview
kk: Шолу

en: File information
kk: Файл туралы ақпарат

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Help text
kk: Анықтама

en: Types
kk: Типтар

en: Required
kk: Қажетті

en: root
kk: түбір

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
kk: Беттер берілген деңгейде іріктелген бірінші көлеміне қарай, екінші атауына қарай.

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Add container
kk: Контейнер қосу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit container
kk: контейнерді өзгерту

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Outline
kk: Жиек

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Path
kk: Жол

en: Clear index
kk: Индексті тазалау

en: edit forum
kk: Форумды өңдеу

en: Forum name
kk: Форумның аты

en: forum
kk: форум

en: Region
kk: Аумақ

en: never
kk: ешқашан

en: Text
kk: Текст

en: Add forum
kk: Форумды қосу

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Preview comment
kk: Пікірді алдын ала көру

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: n/a
kk: жоқ

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Database type
kk: Дерекқор түрі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: file
kk: файл

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Sent email to %recipient
kk: %recipient ке email жіберу

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Create
kk: Қосу

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Add child page
kk: Балалық бетті құру

en: Printer-friendly version
kk: Баспаға арналған нұсқасы

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Remove from outline
kk: Құрылымнан жою

en: Unknown export format.
kk: Белгісіз экспорттау форматы.

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: Page
kk: Бет

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: Logo
kk: Логотип

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Host
kk: Хост

en: Never
kk: Ешқашан

en: Check manually
kk: Қолмен тексеру

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Selected
kk: Тандалған

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: To
kk: Қайда

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Title field label
kk: Тақырып өрісі атауы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: active
kk: белсенді

en: Items
kk: Элементтер

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Last reply
kk: Сонғы жауабы

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: General
kk: Басты

en: Namibia
kk: Намибия

en: Tonga
kk: Тонга

en: Table
kk: Кесте

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Fri
kk: Жм

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк

en: May
kk: Мамыр

en: am
kk: ертенгі уақыт

en: Forum
kk: Форум

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: String
kk: Жазба жолы

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: The comment and all its replies have been deleted.
kk: Пікірмен оның жауаптары өшірілген.

en: Preformatted
kk: Тегістелген

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Central African Republic
kk: Орталық Африка Республикасы

en: Nauru
kk: Науру

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: Database username
kk: Дерекқор қолданушысының аты

en: Database password
kk: Дерекқор құпиясөзі

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Messages
kk: Хаттар

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері

en: Add menu
kk: Мәзір қосу

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: published
kk: жарияланған

en: Select all rows in this table
kk: Кестенің барлық қатарларын таңдау

en: Deselect all rows in this table
kk: Бұл кестеге барлық жолды болдырмау

en: Front page
kk: Басты бет

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Languages
kk: Тілдер

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Edit menu
kk: Мәзірді өңдеу

en: Delete menu
kk: Мәзірді жою

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Path alias
kk: Жол бүркеніш аты

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Choice
kk: Таңдау

en: Log out
kk: Шығу

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Syndicate
kk: Синдикат

en: Books
kk: Кітаптар

en: Forums
kk: Форумдар

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: The specified passwords do not match.
kk: Енгізілген құпия сөздер сәкес келмейді.

en: No forums defined
kk: Еш форум табылмады

en: This topic has been moved
kk: Бұл тақырыптың орны ауыстырылған

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Cron
kk: Хронометр

en: Fiji
kk: Фиджи

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: File settings
kk: Файлдын нұсқаулары

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Redirect to URL
kk: Қайта бағыттау URL-і

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
kk: Сіз автор ретінде тағайындағыңыз келген қолданушы аты

en: Delete action
kk: Әрекетті өшіру

en: The action has been successfully saved.
kk: Әрекет сәтті сақталды.

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Published comments
kk: Жарияланған пікірлер

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: Contact settings
kk: Контактты жөндеу

en: Processing
kk: Өңделу...

en: File upload error. Could not move uploaded file.
kk: Файлды жүктеу қатесі. Жүктелген файлды роналастыру мүмкін емес.

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: Location of comment submission form
kk: Пікір орналасуы ұсынылған формада

en: Underlined
kk: Асты сызылған

en: Language switcher
kk: Тіл ауыстыру0

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
kk: Блокты теңшелеу, құрамы сіздің сайтыңыздың шеткі панелінде немесе сол аумақта көрінеді

en: Save blocks
kk: Блоктарды сақтау

en: The block settings have been updated.
kk: Блок теңшелімдері жаңартылды.

en: Save block
kk: Блокты сақтау

en: The block configuration has been saved.
kk: Блок параметрлері сақталды.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
kk: Барлық баптаулар жоғалып кетеді. Бұл әрекет қайтымсыз.

en: Default time zone
kk: Сағаттық белбеу үнсіз баптама

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Anonymous commenting
kk: Анонимді пікір жазу

en: Anonymous posters may not enter their contact information
kk: Анонимды қолданушылар өздерінің контакттарын қалдыра алмайды

en: Anonymous posters may leave their contact information
kk: Аноним жазба қалдырушылар өздрінің байланыс мәліметтерін қалдыра алады.

en: Anonymous posters must leave their contact information
kk: Аноним жазба қалдырушылар өздрінің байланыс мәліметтерін қалдыруы керек.

en: Default comment setting
kk: Пікірдің әдепкі теңшелімдері

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
kk: Бұл өрістің мазмұны құпия ретінде сақталған және жарияланып көрсетілмейді.

en: parent
kk: ата-ана

en: Date - newest first
kk: Күні бойынша - жаңасы жоғарыда

en: Date - oldest first
kk: Күні бойынша - көнесі жоғарыда

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий

en: Show descriptions
kk: Сипаттаманы көрсету

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: Edit container
kk: Контейнерді түзету

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Topics per page
kk: Әр парақтағы тақырыптар саны

en: Posts - most active first
kk: Жазбалар - ең белсенділері жоғарыда

en: Posts - least active first
kk: Жазбалар - ен белсенділері төменде

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: New forum topics
kk: Форумның жаңа тақырыптары

en: @type: deleted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясы жойылды.

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: Rebuild permissions
kk: Құқықтарды қайта құру

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: Path to custom logo
kk: Логотипке жететін жол

en: - None selected -
kk: - Таңдалған жоқ -

en: Alias
kk: Лақап ат

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: Number of topics
kk: Тақырыпшалар саны

en: Active forum topics
kk: Форумның активті тақырыптары

en: Read the latest forum topics.
kk: Соңғы форум тақырыптарын оқу

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: Check for updates
kk: Жаңартуларға тексер

en: Can not determine status
kk: Статусы белгісіз

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Edit forum
kk: Форумды өзгерту

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
kk: Бұл арнайы форумға бағытталған сөздік. Кейбір қалыпты cөздіктер опциялары жойылған.

en: Leave shadow copy
kk: Көлеңке көшірмесін қалдыру

en: Container name
kk: Контейнер атауы

en: forum container
kk: форумның контейнері

en: Created new @type %term.
kk: Жаңа @type %term құрылды.

en: The @type %term has been updated.
kk: %term %type термині жаңартылды.

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Only of the type(s)
kk: Тек қана келесі түр(лер)ден

en: Content ranking
kk: Контентті бағалау

en: Keyword relevance
kk: Кілтсөздің қажеттілігі

en: Number of comments
kk: Пікірлер саны

en: Factor
kk: Фактор

en: Expand layout to include descriptions.
kk: Сипаттамаларды қосу үшін макетті аудару.

en: Hide descriptions
kk: Сипаттаманы тығу

en: Compress layout by hiding descriptions.
kk: Сипаттамаларын тыға отырып макетті қысу.

en: Maximum link text length
kk: Сілтеме ұзындығы

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
kk: Сілтеменің ең үлкен ұзындығын енгізіңіз. Осы ұзындықтан асып кеткен сілтемелер қысқартылады, алайда жұмыс қабілеттігі жоғалмайды.

en: Install profile
kk: Қондыру процессінің профилі

en: The content access permissions have been rebuilt.
kk: Контентке қолжетімділік құқықтары қайта құрылды.

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: Manage actions
kk: Әсерлермен басқару

en: Action type
kk: Әрекет түрі

en: Display a message to the user
kk: Қолданушыға хабарлама көрсету

en: Unpublish comment containing keyword(s)
kk: Кілтсөз(дер) бар пікірді жарияламау

en: Path prefix
kk: Префикс жолы

en: Auto-reply
kk: Автожауап

en: Translate
kk: Аудару

en: File to import not found.
kk: Импортталатын файл табылмады.

en: Save translations
kk: Аудармаларды сақтау

en: Create @name
kk: @name құру

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: Change book (update list of parents)
kk: Кітапты өзгерту (ата-аналар тізімін жаңарту)

en: Manage your site's book outlines.
kk: Сайтыңыздағы кітаптың нобайын басқару

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
kk: Қауіпсіздік себептерімен, сіздің қайта қотарылған файлыңыздың атауы %filename болып ауыстырылды.

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Acronym
kk: Акроним

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: Direction
kk: Бағыт

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Book navigation block display
kk: Кітап навигациясы блогын көрсету

en: Password field is required.
kk: Құпиясөз өрісі талап етілген

en: Confirm password
kk: Құпиясөзді растаңыз

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
kk: %file файлы сақталмады. Белгісіз қате орын тапты.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
kk: Тек қана %files кеңейтімі бар файлдар рұқсат етілген.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
kk: Файл максималды %maxsize файл мөлшерінен %filesize асып кеткен.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
kk: Файл сіздің диск %quota квотасын %filesize -қа кеңейтеді.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
kk: Жүктеу барысында қате. Тағайындау толтырылған %destination файлды %file басқаша орналастыруға сәті түспеді

en: Add to book outline
kk: Кітапқа қосу

en: outdated
kk: ескіріп кеткен

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: This will be the top-level page in this book.
kk: Бұл кітаптың ең басты беті болады.

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Default display mode
kk: Көрсету режимі әдепкі

en: Default comments per page
kk: Бетке пікірлер әдепкі

en: Comment subject field
kk: Комментарийдын тақырыбын өрісі

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
kk: Осы пікірдің жауаптары жоғалады. Әрекетті кері қайтара алмайсыз.

en: Publish the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жариялау

en: Unpublish the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жарияламау

en: (No subject)
kk: (Тақырыбы жоқ)

en: Posted in
kk: Жарияланған жері

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
kk: Пікір: %subject жабық жазбасына пікір жіберілді.

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.

en: The post could not be saved.
kk: Жазба сақталмады.

en: No help is available for module %module.
kk: %module модуліне көмек көрсетілмеген.

en: @module administration pages
kk: @module модулін басқару

en: Add language
kk: Тіл қосу

en: AM
kk: Түске дейін

en: PM
kk: Түстен кейін

en: Comments per page
kk: Бір парақтағы пікір саны

en: Administration pages
kk: Басқару беттері

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес

en: Initializing.
kk: Инициализациялау.

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.

en: Your page will be a part of the selected book.
kk: Сіздің бетіңі таңдалған кітаптың бөлігі болады.

en: 0 sec
kk: 0 секунд

en: Filter log messages
kk: Есеп жазбаларын фильтрле

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Inserted
kk: Ендірілді

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: contact
kk: Контакттар

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
kk: Егер екі терминнің біреуін тапқыңыз келсе, онда терминдер арасына бас әріпті <strong>OR</strong> қойыңыз. Мысалы, <strong>иттер OR мысықтар</strong>.

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
kk: Cron-ды қосылу тұрған кезде қайта қосуға тырысу.

en: Cron run completed.
kk: Cron қосылды.

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: Edit language
kk: Тілді өңдеу

en: The content type %name has been updated.
kk: %name контент түрі жаңартылды.

en: The content type %name has been added.
kk: %name контент түрі қосылды.

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Requirements problem
kk: Қажеттілік ақауы

en: Database configuration
kk: Дерекқор конфигурациясы

en: Select an installation profile
kk: Қондырудың бағытын таңдаңыз

en: Choose language
kk: Тілді таңдаңыз

en: No profiles available
kk: Ешбір бағыт табылған жоқ

en: Drupal already installed
kk: Drupal әлдеқашан орнатылған

en: Installing @drupal
kk: @drupal қондырылуы

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: Configure site
kk: Сайтты баптау

en: Installed %module module.
kk: %module модулі қондырылды.

en: Choose profile
kk: Бағытты таңдаңыз

en: Verify requirements
kk: Талаптарды тексеру

en: Set up database
kk: Мәлiмет қорыны құру

en: Set up translations
kk: Аударманың орнатылуы

en: Install site
kk: Сайтты қондыру

en: Finish translations
kk: Аударманың аяқталуы

en: Update notifications
kk: Жаңартулар туралы хабарламалар

en: Check for updates automatically
kk: Жаңартуларды автоматты түрде тексеру

en: 1 byte | @count bytes
kk[0]: 1 байт

en: Right to left
kk: Оңнан солға

en: Left to right
kk: Солдан оңға

en: Add custom language
kk: Қолданушылардын тілі қосу

en: Save language
kk: Тілді сақтау

en: Direction that text in this language is presented.
kk: Бағыт, не мәтін мына тілде ұсынылған

en: String contains
kk: String құрамды

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
kk: Бос қалдырыңыз, барлық жолдарды көрсету үшін. Іздеу тізімін есепке ала отырып.

en: Search in
kk: Іздестіру

en: Both translated and untranslated strings
kk: Екеуді де аударылған және аударылмаған жолдар да

en: Only translated strings
kk: Тек жолды аудару

en: Only untranslated strings
kk: Тек аударылмаған жолды аудару

en: Languages not yet added
kk: Тілдер әлі қосылмаған

en: The language %language has been created.
kk: %language тілі құрылды.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
kk: берілген жолында руқсат етілмеген HTML: %string бар

en: Importing interface translations
kk: Интерфейс аудармаларының импорты

en: Error importing interface translations
kk: Интерфейстің аудармаларын импорт қатесі

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
kk: рұқсат бермеген HTML: %string аударған жолы

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
kk: Жаңартылған JavaScript аударма файл %language тіл үшін

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
kk: Жасалған JavaScript аударма файл %language тіл үшін керек

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
kk: Жасау жүгірінде JavaScript аудару файлдың %language тіл үшін  қате болыпты

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
kk: Блоктың %info дұрыс емес ауданда %region орындалған және өшірілген.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
kk: %add-child сілтемесімен өткенде қандай контент түрін жасау керегін таңдаңыз. Таңдалған контент түрі рұқсат етілген болуы тиіс.

en: Save book pages
kk: Кітап беттерін сақтау

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
kk: Бұл кітап басқа қолданушымен өзгертілген, өзгертулер құтқарылмайды.

en: Title changed from %original to %current.
kk: Тақырып атауы %бастапқыдан %ағымдыққа өзгертілген.

en: Updated book %title.
kk: Кітап жаңартылды %title.

en: book: updated %title.
kk: Кітап: жаңарту %title.

en: Update book outline
kk: Жоспарлы кітаптің жаңартулары

en: Remove from book outline
kk: Жоспарлы кітаптан жою

en: No changes were made
kk: Өзгертулер енгізілмеді

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
kk: Хабарлама таңдалған кітапқа қосылды. Енді сіз бұл жайды басқа беттерге қатыстыра аласыз.

en: The book outline has been updated.
kk: Жоспарлы кітап жаңартылды.

en: There was an error adding the post to the book.
kk: Хабарламаны кітапқа қосар кезде қате шықты.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
kk: %title балалық элементтермен байланыстырылған, сондықтан кітаптың бірлестігін сақтау үшін олар бірге көшіріледі. Иерархияны қайта құру үшін (бұл бет көшірілгенге дейінгі қалпына) Құрылым құйыншасында %title қайта енгізіле алады, алайда оның барлық балалық элменттерін қолмен қайта көшіру керек.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
kk: %title құрылым қойындыны пайдалана отырып иерархияға қосыла алады.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
kk: Иерархия кітабынан атауын жоюға сенімдісіз бе?

en: The post has been removed from the book.
kk: Хабарлама кітаптан жойылған.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
kk: Осы кітаптың бетінің және бетастының баспа түрін көрсетіңіз.

en: Show block on all pages
kk: Блокты барлық беттерде көрсету

en: Show block only on book pages
kk: Блокты тек кітап беттерінде көрсету

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
kk: Егер <em>Блокты барлық беттерде көрсету</em> фукнциясы таңдалса, блок сайттың барлық кітаптарында автоматты түрде мәзір енгізеді. Егер <em> Блокты тек кітап беттерінде көрсету</em> функциясы таңдалса блокта тек сол кітаптағы бетке қатысты мәзір көрсетіледі. Бұл кезде егер таңдалған бет кітап ішінде болмаса ешқандай блок көрсетілмейді. Блоктың қосымша параметрлерін белгілеу үшін <em>Бет көрінуінің ерекше теңшелімдері</em> бетін көріңіз.

en: This is the top-level page in this book.
kk: Бұл осы кітаптың ең жоғары деңгейлі беті.

en: No book selected.
kk: Еш кітап таңдалмады.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
kk: %title атауы кітап жоспарының бір бөлігі және балалық беттерді байланыстырады. Егер сіз жоюдан бастасаңыз балалық беттер автоматты түрде аударылады.

en: Re-order book pages and change titles
kk: Кітап беттері ретін және өзгерту атауларын теңшелеу

en: Delete the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жою

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
kk: Мысалы: "сайтпен кері байланыс" немесе "өнім туралы ақпарат".

en: Personal contact form
kk: Персоналды контакт формасы

en: View events that have recently been logged.
kk: Соңғы журналға жазылған оқиғаларды көру.

en: Top 'page not found' errors
kk: 404 қателері

en: View 'page not found' errors (404s).
kk: 404 (бет табылмаған) кателерді көрсету.

en: Top 'access denied' errors
kk: 403 қателері

en: View 'access denied' errors (403s).
kk: 403 (материалға рұқсат етілмеген) қателерді көрсету.

en: No roles may use this format
kk: Бұл форматты қолданатын рөл жоқ

en: Allowed HTML tags: @tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтер: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
kk: Бетбелгілер басқа беттерге сілтеме жасауға арналған

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
kk: Әдепкі аударма тегтері автоматты түрде қойылады, сондықтан бұл тегтерді өосымша параграф құру үшін қолданыңыз. Бұл тегтің қолданылуы ерекшелігі мынада: басқалараына қарағанда ашылу/жабылу сәтінен бастап жұмыс істемейді. Қосымша " /" қолданыңыз, XHTML 1.0 үйлестіру үшін.

en: Text with <br />line break
kk: <br /> жол үзілімі бар мәтін

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
kk: Әдепкілей еже тегтері автоматты түрде енгізіледі, сондықтан бұл тегті қосымша еже қосу үшін қолданыңыз

en: Paragraph one.
kk: Бірінші параграф

en: Paragraph two.
kk: Екінші параграф

en: Emphasized
kk: Асты сызылған

en: Cited
kk: дәйексөз алынған

en: Coded text used to show programming source code
kk: Бостап кодты көрсетуге арналған текст

en: Coded
kk: Дәйексөз алынған

en: Bolded
kk: Қалың

en: Italicized
kk: Курсивпен белгілген

en: Superscripted
kk: Жол үстінде

en: <sup>Super</sup>scripted
kk: Жол <sup>үстінде</sup>

en: Subscripted
kk: Жол астында

en: <sub>Sub</sub>scripted
kk: Жол <sub>астында</sub>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
kk: <acronym title="Үш Әріп Акронум">TLA</acronym>

en: Block quoted
kk: Дәйексөз алынған блок

en: Quoted inline
kk: Дәйексөз алу ішіне салыңған

en: Table header
kk: Кесте тақырыбы

en: Table cell
kk: Кесте ұяшығы

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
kk: Реттелген тізім - әр тізім элементінің алдына &lt;li&gt; жазу керек

en: First item
kk: Бірінші элемент

en: Second item
kk: Екінші элемент

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
kk: Реттелмеген тізім - әр тізім элементінің алдына &lt;li&gt; жазу керек

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
kk: Анықтамалар тізімі басқа HTML тізімдерге ұқсас. &lt;dl&gt; сөзінен анықтама тізімі басталада &lt;dt&gt; сөзінен анықтама термины басталады және  &lt;dd&gt; сөзінен анықтама әлпеті басталады.

en: First term
kk: Бірінші термин

en: First definition
kk: Бірінші түсініктеме

en: Second term
kk: Екінші термин

en: Second definition
kk: Екінші сипаттама.

en: Subtitle three
kk: Үш субтитр

en: Subtitle four
kk: Төрт субтитр

en: Subtitle five
kk: Бес субтитр

en: Subtitle six
kk: Алты субтитр

en: Tag Description
kk: Тегтің сипаттама

en: You Type
kk: Сіздің Түрі

en: You Get
kk: Сіз Аласіз

en: No help provided for tag %tag.
kk: %tag тегіне көмек ескерілмеген.

en: Ampersand
kk: Амперсанд

en: Quotation mark
kk: Тырнақша

en: Character Description
kk: Белгінің сипаттамасы

en: Lines and paragraphs break automatically.
kk: Жол және абзац үзілімдері автоматты түрде қойылады.

en: Compose tips
kk: Анықтаманы құрау

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
kk: Форумның аты темаларға көшуге арналған сілтеме болады.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
kk: Бұл форум ішіндегі пікірсайыстың сипаттамасы мен нұсқаулығы.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
kk: Байланысқан форумдар жинағының қысқа аты

en: Default number of forum topics displayed per page.
kk: Парақтағы тақырыптардың әдепкі саны

en: Default display order for topics.
kk: Тақырыптар көрінісінің әдепкі реті.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
kk: Контейнерлер әдетте түбірлік деңгейде орналасады, бірақ басқа контейнер немесе форум ішінде де бола алады.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
kk: Форумдар түбірлік деңгейде немесе басқа контейнер немесе форум ішінде орналасады.

en: You are not allowed to post new content in the forum.
kk: Сіздің бұл форумдағы жаңа мазмұн жазба қалдыру құқығыңыз жоқ.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
kk: Бұл бет сайтыңыз қолданатын аударма жолдарын экспорттайды. Экспортталған файл Gettext Portable Object (<em>.po</em>) пішінді, яғни бастапқы жол мен аударма болады немесе Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) пішінді, яғни тек негізгі жолдар болады

en: Submission form settings
kk: Жіберу пішінің теңшелімдері

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: Added content type %name.
kk: Қосылған %name мазмұн типі

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
kk[0]: 1 посттың контент түрі %old-type түрінен  %type түріне ауыстырылды.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
kk: Сіз сайт мазмұнындағы рұқсаттарды қайта құрғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет сайт контентына барлық рұқсаттарды қайта құрайды. Бұл қайтымсыз әрекет

en: language
kk: Тіл

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
kk: @type %title %revision-date күніндегі ревизиясы жойылды.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
kk: Рұқсатты құқықтар мазмұны қайта құрылуды қажет етуде.

en: Rebuilding content access permissions
kk: Контентке қолжетімділік рұқсатын қайтару

en: Content permissions have been rebuilt.
kk: Рұқсат контенті қайта қалпына келтірілді.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
kk: Контент қолжетімділік рұқсаты дұрыс қалпына келтірілмеді.

en: Add content type
kk: Контент түрін қосу

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою

en: The alias %alias is already in use in this language.
kk: %alias бүркеншік аты бос емес.

en: The alias has been saved.
kk: Лақап ат сақталды.

en: Filter aliases
kk: Лақап аттардың сүзгісі.

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
kk: Балама ат қойғыңыз келген беттің URL-ын енгізіңіз де, артынан балама атты жазың.

en: URL aliases
kk: URL лақаптар

en: Add alias
kk: Лақапты қосу

en: Top search phrases
kk: Ең көп ізделетін фразалар

en: View most popular search phrases.
kk: Ең жиі ізделетін фразаларды көру.

en: User pictures in posts
kk: Жазбалардағы қолданушы суреттері

en: User pictures in comments
kk: Пікірлердегі қолданушы суреттері

en: Shortcut icon
kk: Жылдамық белгіші

en: Upload logo image
kk: Логотип кескінін кері қотару

en: Shortcut icon settings
kk: Лақап белгішесінің теңшелемелері

en: Image toolkit
kk: Сурет өңдеу құралдары

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: The directory %directory is not writable.
kk: %directory каталогын жазуға тыйым салынған.

en: Translation settings
kk: Аударма теңшелемелері

en: This translation needs to be updated
kk: Бұл аудармалар жаңартуларды қажет етеді

en: Last checked: @time ago
kk: Соңғы рет: @time бұрын тексерілді

en: Last checked: never
kk: Соңғы рет: еш тексерілмеді

en: Site maintenance account
kk: Сайт қызмет көрсету есебі

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
kk: %file.js JavaScript аударма файлы жоғалып кетті.

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Show reply form on the same page as comments
kk: Жауап беру пішімін пікір тұрған парақта көрсет

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
kk: Сайттағы және растау кезегіндегі пікірлерді өңдеу

en: Language switcher (@type)
kk: Тіл ауыстыру (@type)

en: Edit menu link
kk: Меню сілтемесін өңдеу

en: Make selected content sticky
kk: Таңдалған контентті жабыстыру.

en: Make selected content not sticky
kk: Таңдалған контентті жабыстырмау.

en: Administer content types
kk: Контент түрлерін басқару

en: Content is sticky at top of lists
kk: Конент тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Change the author of content
kk: Контент авторын өзгерту

en: Unpublish content containing keyword(s)
kk: Кілтсөз(дер) бар контентті жарияламау

en: Use the administration theme when editing or creating content
kk: Контентті өңдегенде немесе жасағанда басқарушы темасын қолдану.

en: Create an advanced action
kk: Күрделі әрекетті құру

en: Administer actions
kk: Әрекеттерді басқару

en: Translating content
kk: Мазмұнның аудармасы

en: Next steps
kk: Келесі қадам
