Drupal core (all releases) - en to et translation catalogue (2509 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Moderated content
et: Modereeritud sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Last comment
et: Viimane kommentaar

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: new
et: uus

en: The title of the block as shown to the user.
et: Kasutajatele nähtav ploki pealkiri.

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Homepage
et: Veebileht

en: Home page
et: Avaleht

en: Overview
et: Ülevaade

en: File information
et: Faili info

en: File
et: Manus

en: File path
et: Faili asukoht

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Error Message
et: Veateade

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Password
et: Parool

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Preset Name
et: Eelseade nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Blank
et: Tühi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Core
et: Tuum

en: Artist
et: Esitaja

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: Audio
et: Heli

en: History
et: Ajalugu

en: hidden
et: peidetud

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Anchor
et: Ankur

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: never
et: mitte kunagi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Select a layout
et: Vali paigutus

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Preview comment
et: Kommentaari eelvaade

en: Component
et: Komponent

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: States
et: Olekud

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Mail
et: E-post

en: Database type
et: Andmebaasi liik

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: Error
et: Viga

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Separator
et: Eraldaja

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Site
et: Sait

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Inline
et: Samal real

en: Recipients
et: Saajad

en: Selected
et: Valitud

en: Your name
et: Sinu nimi

en: To
et: Kellele

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Log message
et: Logiteade

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: File MIME type
et: Faili MIME tüüp

en: File size
et: Faili suurus

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Severity
et: Tõsidus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Count
et: Arv

en: Original image
et: Algne pilt

en: Heading
et: Pealkiri

en: Mode
et: Viis

en: Warning
et: Hoiatus

en: active
et: aktiivne

en: N/A
et: Puudub

en: OK
et: Olgu

en: Items
et: Kirjed

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Widget
et: Vidin

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Owner
et: Omanik

en: Recipient
et: Adressaat

en: General
et: Üldine

en: Directory
et: Kataloog

en: Egypt
et: Egiptus

en: Namibia
et: Namiibia

en: Israel
et: Iisrael

en: Iran
et: Iraan

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Cuba
et: Kuuba

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Chile
et: Tšiili

en: Japan
et: Jaapan

en: Libya
et: Liibüa

en: Poland
et: Poola

en: Singapore
et: Singapur

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Loop
et: Silmus

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv

en: Role
et: Roll

en: Ignore
et: Eira

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: String
et: Sõne

en: Referrer
et: Viitaja

en: Button
et: Nupp

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Cache
et: Vahemälu

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Option
et: Valik

en: Optional
et: Valikuline

en: Plain
et: Tavaline

en: Integer
et: Täisarv

en: The comment and all its replies have been deleted.
et: Kommentaar koos kõigi vastustega on kustutatud.

en: Preformatted
et: Eelvormindatud

en: Close
et: Sulge

en: fields
et: väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Duration
et: Kestus

en: Germany
et: Saksamaa

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: comments
et: kommentaarid

en: Condition
et: Tingimus

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Argentina
et: Argentiina

en: Armenia
et: Armeenia

en: Australia
et: Austraalia

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bouvet Island
et: Bouvet’ saar

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Cape Verde
et: Roheneemesaared

en: Cayman Islands
et: Kaimani saared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et: Tšaad

en: China
et: Hiina

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookossaared

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Comoros
et: Komoori saared

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Cyprus
et: Küpros

en: Denmark
et: Taani

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Prantsusmaa

en: French Guiana
et: Prantsuse Gujana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: Georgia
et: Gruusia

en: Greece
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Hungary
et: Ungari

en: Iceland
et: Island

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Jordan
et: Jordaania

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: Latvia
et: Läti

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Liberia
et: Libeeria

en: Lithuania
et: Leedu

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Morocco
et: Maroko

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi Antillid

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Norfolk Island
et: Norfolki saar

en: North Korea
et: Põhja-Korea

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Norway
et: Norra

en: Oman
et: Omaan

en: Palau
et: Belau

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Pitcairn Islands
et: Pitcairni saared

en: Qatar
et: Katar

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russia
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Solomon Islands
et: Saalomonisaared

en: Somalia
et: Somaalia

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: Spain
et: Hispaania

en: Sudan
et: Sudaan

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syria
et: Süüria

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Thailand
et: Tai

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Ukraine
et: Ukraina

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: Vatican City
et: Vatikan

en: Yemen
et: Jeemen

en: Database username
et: Andmebaasi kasutajanimi

en: Database password
et: Andmebaasi salasõna

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Hidden
et: Peidetud

en: Undefined
et: Defineerimata

en: contact form
et: kontaktivorm

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: block
et: plokk

en: Change
et: Muutmine

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Select all rows in this table
et: Vali kõik read selles tabelis

en: Deselect all rows in this table
et: Eemalda kõikide ridade märgistus selles tabelis

en: Front page
et: Avaleht

en: unlimited
et: piiramata

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Languages
et: Keeled

en: Topics
et: Teemasid

en: Definition
et: Definitsioon

en: Textfield size
et: Tekstivälja suurus

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Limit
et: Limiit

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Map
et: Kaart

en: Workflow
et: Töövoog

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Link label
et: Lingi silt

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Negate
et: Eita

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Notice
et: Teavitus

en: Choice
et: Valik

en: Extend
et: Laienda

en: characters
et: tähemärgid

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Reference
et: Viide

en: Enabled filters
et: Aktiveeritud filtrid

en: Getting Started
et: Alustamine

en: Convert
et: Teisenda

en: Binary
et: Binaarandmed

en: Style
et: Stiil

en: Revision
et: Redaktsioon

en: The specified passwords do not match.
et: Sisestatud paroolid ei kattu.

en: Session
et: Sessioon

en: Permissions
et: Õigused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Display label
et: Kuva silt

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Ascension Island
et: Ascensioni saar

en: Fiji
et: Fidži

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: South Korea
et: Lõuna-Korea

en: Myanmar (Burma)
et: Myanmar (Birma)

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: U.S. Virgin Islands
et: USA Neitsisaared

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: File settings
et: Failisätted

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: Redirect to URL
et: Suunamine teisele aadressile

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: comment
et: kommentaar

en: Last changed
et: Viimati muudetud

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: Ban
et: Blokeeri

en: Tabs
et: Sakid

en: Processing
et: Töötlemine

en: Output format
et: Väljundvorming

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Image crop
et: Pildi kärpija

en: Apply
et: Rakenda

en: Enabled modules
et: Lubatud moodulid

en: Not translated
et: Tõlkimata

en: Select
et: Vali

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Location of comment submission form
et: Kommentaari postitamise vormi asukoht

en: Underlined
et: Allajoonitud

en: Copy
et: Kopeeri

en: Variables
et: Muutujad

en: Plugins
et: Pluginad

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani territoorium

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: Blocks
et: Plokid

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
et: Veebisaidi külgribadel ja teistes regioonides asetsevate plokkide seadistamine.

en: Save blocks
et: Salvesta plokid

en: The block settings have been updated.
et: Ploki seaded on uuendatud.

en: Save block
et: Salvesta plokk

en: The block configuration has been saved.
et: Ploki seadistus on salvestatud.

en: Above
et: Üleval

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: Check boxes/radio buttons
et: Märkeruudud/raadionupud

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Index
et: Indeks

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: The parent comment
et: Vanemkommentaar

en: 1 minute
et: 1 minut

en: @count minutes
et: @count minutit

en: Text Editor
et: Tekstiredaktor

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Anonymous commenting
et: Anonüümne kommenteerimine

en: Anonymous posters may not enter their contact information
et: Anonüümsed postitajad ei tohi sisestada oma kontaktandmeid

en: Anonymous posters may leave their contact information
et: Anonüümsed postitajad võivad jätta oma kontaktandmed

en: Anonymous posters must leave their contact information
et: Anonüümsed postitajad peavad jätma oma kontaktandmed

en: Default comment setting
et: Kommenteerimise vaikesätted

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
et: Selle andmevälja sisu hoitakse saladuses ja seda ei näidata avalikult.

en: parent
et: peamine

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Show descriptions
et: Näita kirjeldusi

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Language code
et: Keele kood

en: Contact link
et: Kontakti link

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: Thread
et: Lõim

en: Reply
et: Vasta

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: Extension
et: Laiendus

en: Space
et: Ruum

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Resize
et: Muuda suurust

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: - None selected -
et: - Ühtki pole valitud -

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Pager
et: Lehitseja

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Link to file
et: Link failile

en: Send message
et: Saada teade

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Allow Upscaling
et: Suurendamine lubatud

en: Rotation angle
et: Pöördenurk

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
et: Mitu kraadi tuleks pilti pöörata. Positiivne number pöörab päripäeva, negatiivne vastupäeva.

en: Flush
et: Puhasta

en: Locked
et: Lukus

en: types
et: tüübid

en: File MIME
et: Failide MIME

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv

en: Expand layout to include descriptions.
et: Laienda kuva, et näidata ka kirjeldusi.

en: Hide descriptions
et: Peida kirjeldused

en: Compress layout by hiding descriptions.
et: Suru kujundus kokku peites kirjeldused.

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Maximum link text length
et: Maksimaalne lingi teksti pikkus

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
et: Sellest numbrist suuremad internetiaadressid kärbitakse lühemaks, et vältida liiga pikki tekste. Viide ise jääb alles, kärbitakse lihtsalt viite tekstiosa.

en: Setting
et: Seade

en: Install profile
et: Paigaldusprofiil

en: File directory
et: Failide kataloog

en: not set
et: pole määratud

en: Indexes
et: Indeksid

en: Cardinality
et: Võimsus

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: Display a message to the user
et: Kasutajale teate kuvamine

en: - Select -
et: - Vali -

en: Auto-reply
et: Automaatne vastus

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
et: Valikuline automaatvastaja. Jäta tühjaks, kui ei soovi saata kasutajale automaatvastus.

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
et: Kuva kommentaaride sügavust, kui see on lõimitud.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
et: Sorteeri lõimimise järjekorras. See hoiab alamkommentaarid koos oma vanematega.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
et: Paku linki kommentaarile vastamiseks.

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: field
et: väli

en: Update settings
et: Uuenduste seaded

en: Accessibility features
et: Juurdepääsetavuse võimalused

en: Translate
et: Tõlge

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Crop
et: Lõika

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
et: Juhendid, mida näidatakse kasutajale muutmise vaates selle välja allosas.  
    <br />Lubatud HTML tag-id: @tags

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Effect
et: Efekt

en: Route
et: Suund

en: Sequence
et: Sagedus

en: Error message
et: Veateade

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
et: Turvakaalutlustel on üles laetud fail ümber nimetatud failiks %filename.

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Acronym
et: Akronüüm

en: original
et: originaal

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: No preview
et: Eelvaade puudub

en: Save as
et: Salvesta kui

en: Preview image
et: Pildi eelvaade

en: pixels
et: pikslit

en: Use default
et: Kasuta vaikimisi

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: done
et: valmis

en: Current state
et: Praegune olek

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: Isle of Man
et: Man'i saar

en: Uri
et: URI

en: Warning message
et: Hoiatus

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: The specified file %name could not be uploaded.
et: Määratud faili %name ei olnud võimalik üles laadida.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
et: Faili suurus %filesize ületab kettamahu limiiti %quota.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
et: Viga faili üleslaadimisel. Faili %file ei olnud võimalik teisaldada kataloogi %destination.

en: No link
et: Link puudub

en: outdated
et: vananenud

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Table name prefix
et: Tabeli nime eesliide

en: IP address
et: IP-aadress

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Åland Islands
et: Ahvenamaa

en: Cached
et: Puhverdatud

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Decimal point
et: punkt

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Configuration name
et: Seadistuse nimi

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Form mode
et: Vormireziim

en: View comment
et: Vaata kommentaari

en: Decimal value
et: Kümnendarvu väärtus

en: Comma
et: koma

en: Uses
et: Kasutab

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress

en: Default display mode
et: Vaikimisi esitusviis

en: Default comments per page
et: Vaikimisi kommentaaride arv lehe kohta

en: Comment subject field
et: Kommentaari pealkirja väli

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
et: Kõik selle kommentaari vastused kaovad. Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: Publish the selected comments
et: Avalda valitud kommentaarid

en: Unpublish the selected comments
et: Muuda valitud kommentaarid mitteavaldatuks

en: (No subject)
et: (ilma teemata)

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Posted in
et: Postitatud

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
et: Kommentaar: autoriseerimata kommentaari sisestus või on käesolev postitus %subject suletud .

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Block title.
et: Ploki pealkiri.

en: The file's MIME type.
et: Faili MIME tüüp.

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: The MIME type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: Filter settings
et: Filtri seaded

en: No help is available for module %module.
et: Moodulil %module pole abiinformatsiooni.

en: @module administration pages
et: @module administreerimise lehed

en: Save translation
et: Salvesta tõlge

en: Comments per page
et: Kommentaaride arv lehel

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: Export configuration
et: Ekspordi seadistus

en: Administration pages
et: Administreerimiskeskkond

en: The comment body.
et: Kommentaari sisu

en: The comment ID.
et: Kommentaari ID.

en: View comments
et: Kommentaaride vaatamine

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.

en: Vertical Tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: Source language
et: Algne keel

en: Initializing.
et: Lähtestamine.

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: 0 sec
et: 0 sek

en: Is published
et: On avalikustatud

en: Filter log messages
et: Logisõnumite filtreerimine

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida

en: New revision
et: Uus redaktsioon

en: Add comment link
et: Lisa kommenteerimise link

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Inserted
et: Sisestatud

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
et: Kommentaari autori nimi. Seda on võimalik kuvada lingina tema kodulehele.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
et: Kommentaari autori veebilehe aadress. Võimalik renderdada lingina. On tühi, kui autor on registreerunud kasutaja.

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: The User ID of the comment's author.
et: Kommentaari autori ID.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: Updated/commented date
et: Uuendamise/kommenteerimise kuupäev

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Display the comment as RSS.
et: Näita kommentaari RSS-ina.

en: Provide a simple link to the user contact page.
et: Lisa lihtne link kasutaja kontakilehele.

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: No user
et: Ükski kasutaja

en: Link this field to new comments
et: Viita see väli uutele kommentaaridele

en: contact
et: kontakt

en: Contact %user
et: Võta kasutajaga %user ühendust

en: Check for new comments as well
et: Kontrolli ka uusi kommentaare

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Link this field to download the file
et: Lingi see väli failili allalaadimiseks

en: Language settings
et: Keelesätted

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
et: Proovin croni töökorra ajal uuesti käivitada.

en: Cron run completed.
et: Cron tsükkel on lõpetatud.

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Module dependencies
et: Mooduli sõtluvused

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated.
et: Tõeväärtus, mis märgib kas see tõlge vajab uuendamist.

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Block Content
et: Ploki sisu

en: Requirements problem
et: Probleem nõuetega

en: Database configuration
et: Andmebaasi seaded

en: Select an installation profile
et: Vali paigaldusprofiil

en: Choose language
et: Keele valimine

en: No profiles available
et: Ühtegi profiili pole saadaval

en: Drupal already installed
et: Drupal on juba paigaldatud

en: Installing @drupal
et: Profiili @drupal paigaldamine

en: The installation has encountered an error.
et: Paigaldamisel esines tõrge.

en: Configure site
et: Saidi seadistamine

en: Installed %module module.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: Choose profile
et: Profiili valimine

en: Verify requirements
et: Nõuete kontroll

en: Set up database
et: Andmebaasi seadistamine

en: Set up translations
et: Tõlgete seadistamine

en: Install site
et: Kodulehe paigaldamine

en: Finish translations
et: Tõlgete lõpetamine

en: Update notifications
et: Uuenduste teated

en: Check for updates automatically
et: Uuenduste automaatne kontrollimine

en: 1 byte | @count bytes
et[0]: 1 bait
et[1]: @count baiti

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
et: %info plokk liigutati mittetoimivasse regiooni %region ja on välja lülitatud.

en: Delete the selected comments
et: Kustuta valitud kommentaarid

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
et: Näiteks:'tagasiside vorm' või 'toote infovorm'.

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: View events that have recently been logged.
et: Viimati logisse kantud sündmuste kuvamine.

en: Top 'page not found' errors
et: Sagedasemad 'lehekülge ei leitud' vead

en: View 'page not found' errors (404s).
et: 'Lehekülge ei leitud' (404) teadete kuvamine.

en: Top 'access denied' errors
et: Sagedasemad 'juurdepääs keelatud' vead

en: View 'access denied' errors (403s).
et: 'Juurdepääs keelatud' (403) teadete kuvamine.

en: No roles may use this format
et: Ükski roll ei tohi kasutada seda vormingut

en: Allowed HTML tags: @tags
et: Lubatud HTML- märgendid: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
et: Ankruid kasutatakse teistele linkidele viitamiseks

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
et: Vaikimisi lisatakse reamurdmise sildid automaatselt, selle sildiga saab neid juurde lisada. Selle sildi kasutamine on erandlik, kuna erinevalt teiselt, ei kasutata sellel avavat/sulgevat paari. Ühilduvuse saavutamiseks XHTML 1.0 standardiga lisa sildi sisse " /".

en: Text with <br />line break
et: Tekst <br /> reamurdjaga

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
et: Vaikimisi lisatakse lõigusildid automaatselt, aga lõigusilte võib ka käsitsi juurde lisada.

en: Paragraph one.
et: Esimene lõik.

en: Paragraph two.
et: Teine lõik.

en: Emphasized
et: Rõhutatud

en: Cited
et: Tsitaat

en: Coded text used to show programming source code
et: Programmide lähtekoodi näitamiseks kasutatakse kodeeritud teksti

en: Coded
et: Kood

en: Bolded
et: Paksendatud

en: Italicized
et: Kaldkiri

en: Superscripted
et: Ülaindeks

en: <sup>Super</sup>scripted
et: <sup>Üla</sup>indeks

en: Subscripted
et: Alaindeks

en: <sub>Sub</sub>scripted
et: <sub>Ala</sub>indeks

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
et: <abbr title="Abbreviation">Lühend.</abbr>

en: Block quoted
et: Tsitaadiplokk

en: Quoted inline
et: Jutumärkidega taandrida

en: Table header
et: Tabeli päis

en: Table cell
et: Tabeli väli

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
et: Järjestatud loend - iga loendi elementi alusta sildiga &lt;li&gt;

en: First item
et: Esimene element

en: Second item
et: Teine element

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
et: Järjestamata loend - iga loendi elementi alusta sildiga &lt;li&gt;

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
et: Definitsiooniloend sarnaneb teiste HTML loenditega. &lt;dl&gt; alustab loendit, &lt;dt&gt; alustab defineeritava termini ja &lt;dd&gt; alustab kirjelduse.

en: First term
et: Esimene termin

en: First definition
et: Esimene definitsioon

en: Second term
et: Teine termin

en: Second definition
et: Teine definitsioon

en: Subtitle three
et: Kolmas alapealkiri

en: Subtitle four
et: Neljas alapealkiri

en: Subtitle five
et: Viies alapealkiri

en: Subtitle six
et: Kuues alapealkiri

en: Tag Description
et: Sildi kirjeldus

en: You Type
et: Sina kirjutad

en: You Get
et: Kuvatakse

en: No help provided for tag %tag.
et: Sildi %tag jaoks pole abi saadaval.

en: Ampersand
et: &amp;-märk

en: Quotation mark
et: Küsimärk

en: Character Description
et: Tähemärgi kirjeldus

en: Lines and paragraphs break automatically.
et: Automaatne rea- ja lõiguvahetus

en: Compose tips
et: Sisestamise näpunäited

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
et: Redaktsioon %revision-date @type %title on kustutatud.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: The alias %alias is already in use in this language.
et: Alias %alias on selles keeles olemas.

en: Top search phrases
et: Enim otsitud fraasid

en: View most popular search phrases.
et: Kõige populaarsemad otsingufraasid.

en: User pictures in posts
et: Postituse juures on kasutaja pilt

en: User pictures in comments
et: Kommentaari juures on kasutaja pilt

en: Shortcut icon
et: Otsetee ikoon

en: Shortcut icon settings
et: Otsetee ikooni sätted

en: Image toolkit
et: Pilditöötluse tööriist

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: This translation needs to be updated
et: See tõlge vajab uuendust

en: Language list
et: Keelte loetelu

en: File extension
et: Faililaiend

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: URL to file
et: Failile viitav URL

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
et: Tekkis viga. Üles laetav fail ületab tõenäoliselt maksimaalset faili suurust (@size) mida server toetab.

en: Starting upload...
et: Üleslaadimise alustamine...

en: Uploading... (@current of @total)
et: Üleslaadimine... (@current / @total)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
et: Aktiveeritud (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
et: Üleslaadimise edenemine

en: Number field
et: Numbriväli

en: Styles
et: Stiilid

en: The size of the file in bytes.
et: Faili suurus baitides.

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Content Translation
et: Sisu tõlkimine

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: Author name
et: Autori nimi

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: Add new field: you need to provide a label.
et: Uue välja lisamine: pead määrama pealkirja.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
et: Väli %field on lukus ning seda pole võimalik muuta.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: Field formatter
et: Välja vormindaja

en: Regional settings
et: Regionaalseaded

en: Content moderation
et: Sisu modereerimine

en: Unsigned
et: Märgita

en: Rotate
et: Pööra

en: Relative date
et: Suhteline kuupäev

en: Remove selected
et: Eemalda valitud

en: Show links
et: Näita linke

en: Limited
et: Piiratud

en: Definitions
et: Definitsioonid

en: URL of the origin of the event.
et: Sündmuse originaal-URL.

en: Referer
et: Viitaja

en: Hostname of the user who triggered the event.
et: Sündmuse põhjustanud kasutaja arvuti hostinimi.

en: Workflows
et: Töövood

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Edit style
et: Muuda stiili

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Filter format
et: Filtri formaat

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
et: Kommenteerija e-posti aadress. Registreeritud kasutaja puhul on see tühi.

en: Language select
et: Keelevalik

en: Site email address
et: Saidi e-posti aadress

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Image scale
et: Pildi skaleerimine

en: No revision
et: Redaktsioonid puuduvad

en: Entities
et: Olemid

en: Private files
et: Privaatsed failid

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: The unique ID of the comment.
et: Kommentaari unikaalne ID.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
et: Arvuti IP-aadress, millelt kommentaar sisestati.

en: The email address left by the comment author.
et: Kommenteerija lisatud e-posti aadress.

en: The home page URL left by the comment author.
et: Kommenteerija poolt sisestatud kodulehe URL.

en: The formatted content of the comment itself.
et: Kommentaari sisu vormindatud kujul.

en: The URL of the comment.
et: Kommentaari URL.

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: The URL of the comment's edit page.
et: Kommentaari muutmise lehe URL.

en: The date the comment was posted.
et: Kommentaari lisamise kuupäev.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
et: Kommentaari vanem juhul, kui kasutatakse kommentaari lõimesid.

en: New comment count
et: Uute kommentaaride hulk

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The unique ID of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili unikaalne ID.

en: The name of the file on disk.
et: Faili nimi kettal.

en: The web-accessible URL for the file.
et: Üle veebist avatav faili URL.

en: The date the file was most recently changed.
et: Faili viimase uuendamies kuupäev.

en: The user who originally uploaded the file.
et: Kasutaja, kes faili algselt üles laadis.

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Sender email
et: Saatja e-post

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Content Moderation
et: Sisu modereerimine

en: You are not allowed to access this page.
et: Juurdepääsuõigused puuduvad.

en: Authorize file system changes
et: Failisüsteemi muutuste autoriseerimine

en: It appears you have reached this page in error.
et: Tundub, et sattusid sellele lehele ekslikult.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
et: Sinu failis %settings_file on seadistatud @drupal kasutama %driver serverit, kuid praegune PHP paigaldus ei toeta seda liiki andmebaasi.

en: Congratulations, you installed @drupal!
et: Palju õnne, @drupal on nüüd paigaldatud!

en: Settings file
et: Seadefail

en: Site maintenance account
et: Lehe hoolduskonto

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
et: Ei ole võimalik jätkata kuna puudub meetod faili ülekandeks.

en: To continue, provide your server connection details
et: Jätkamiseks täida andmed serveriga ühendumiseks

en: Connection method
et: Ühendusviis

en: Enter connection settings
et: Sisesta ühendusseaded

en: @backend connection settings
et: @backend ühendusseaded

en: Change connection type
et: Muuda ühendusviisi

en: No active batch.
et: Puudub aktiivne töötluspakett.

en: Site under maintenance
et: Leht on hooldamisel

en: Completed @current of @total.
et: Lõpetatud @current / @total-st.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
et: Ülesannete käivitamine andmebaasiserveris nurjus. Ülesannet %task ei leitud.

en: Required modules
et: Vajalikud moodulid

en: Required modules not found.
et: Vajalikke mooduleid ei leitud.

en: %module module uninstalled.
et: Eemaldati moodul %module.

en: Operating in maintenance mode.
et: Leht on hetkel hooldusrežiimil.

en: Status message
et: Olekuteade

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
et: Kataloogi %directory ei õnnestunud luua järgmisel põhjusel: %reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
et: Esines AJAX HTTP viga.

en: HTTP Result Code: !status
et: HTTP kood: !status

en: StatusText: !statusText
et: Staatus: !statusText

en: ResponseText: !responseText
et: VastusTekst: !responseText

en: ReadyState: !readyState
et: ValmisOlek: !readyState

en: Controlling visibility
et: Nähtavuse seadistamine

en: Demonstrate block regions (@theme)
et: Demonstreeri ploki regioone (@theme)

en: Administer blocks
et: Plokkide haldamine

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: The block cannot be placed in this region.
et: Plokki ei ole võimalik sellesse regiooni paigutada.

en: Select one or more comments to perform the update on.
et: Vali üks või rohkem kommentaari, millele uuendamist rakendada.

en: Deleted comment @cid and its replies.
et: Kustutati kommentaar @cid ning temale sisestatud vastused.

en: Comment approved.
et: Kommentaar on vastu võetud.

en: Unapproved comments (@count)
et: Heakskiiduta kommentaarid (@count)

en: Administer comments and comment settings
et: Kommentaaride ja kommenteerimise sätete haldus

en: Edit own comments
et: Enda kommentaaride muutmine

en: Threading
et: Lõimimine

en: Show comment replies in a threaded list.
et: Kommentaaride vastuseid näidatakse lõimedena.

en: Allow comment title
et: Luba kommentaarile pealkirja lisamine

en: Show reply form on the same page as comments
et: Vastamise vormi kuvatakse kommentaaridega samal lehel

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
et: "Kommentaaride postitamise" õigusega kasutajad võivad kommenteerida.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
et: Kasutajad ei saa uusi kommentaare lisada, kuid olemasolevaid kommentaare kuvatakse.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
et: Sinu kommentaar on edastatud administraatoritele üle vaatamiseks ning avaldatakse pärast heakskiitu.

en: Your comment has been posted.
et: Sinu kommentaar on avaldatud.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
et: Loenda ja muuda saidi kommentaare ja heakskiidu järjekorda.

en: Unapproved comments
et: Heakskiitmata kommentaarid

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
et: Ei ole võimalik saata rohkem kui %limit sõnumit @interval jooksul. Proovi hiljem uuesti.

en: Contact @username
et: Kontakteeru kasutajaga @username

en: Administer contact forms and contact form settings
et: Kontaktivormide ja nende sätete haldamine

en: Use the site-wide contact form
et: Üldise kontaktivormi kasutamine

en: Use users' personal contact forms
et: Kasutaja isikliku kontaktvormi kasutamine

en: Changing this setting will not affect existing users.
et: Selle seade muutmine ei mõjuta olemasolevaid kasutajaid.

en: Displaying contextual links
et: Näita kontekstipõhiseid linke

en: Use contextual links
et: Kontekstipõhiste linkide kasutamine

en: Database log cleared.
et: Andmebaasilogi on tühjendatud.

en: Monitoring your site
et: Lehe monitooring

en: Debugging site problems
et: Lehe probleemide tuvastamine

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
et: Määra väärtusele eesliide, näiteks '$' või '&euro;'. Jäta tühjaks, kui pole vaja. Eralda ainsus ja mitus vormid püstkriipsuga (nael|naela).

en: Edit field settings.
et: Muuda välja seadeid.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
et: Välja %label uuendamine ebaõnnestus veaga: %message.

en: Required field
et: Kohustuslik väli

en: The default value for this field, used when creating new content.
et: Välja vaikimisi väärtus, mida kasutatakse sisu loomisel.

en: Saved %label configuration.
et: %label seadistus salvestatud.

en: This list shows all fields currently in use for easy reference.
et: Allolev nimekiri sisaldab kõiki kasutuselolevaid välju.

en: Field list
et: Väljade nimekiri

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Enable <em>Display</em> field
et: Luba <em>Ekraan</em> väli

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
et: Kuvamise valik võimaldab kasutajatel määrata, kas faili näidatakse sisu vaatamisel.

en: Files displayed by default
et: Vaikimisi kuvatud failid

en: This setting only has an effect if the display option is enabled.
et: See valik omab mõju vaid siis, kui ekraani valik on lubatud.

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.

en: Enable <em>Description</em> field
et: Aktiveeri <em>Kirjelduse</em> väli

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
et: Kirjelduse väli võimaldab kasutajatel sisestada kirjelduse üleslaaditava faili kohta.

en: Generic file
et: Tavaline fail

en: Table of files
et: Failide tabel

en: Add a new file
et: Lisa uus fail

en: Include file in display
et: Kaasa fail ekraanile

en: The description may be used as the label of the link to the file.
et: Kirjeldust saab kasutada failile viitava lingi märgendina.

en: All roles may use this format
et: Kõik kasutajarollid võivad seda vormingut kasutada

en: The text format ordering has been saved.
et: Tekstivormingute järjestus on salvestatud.

en: Add text format
et: Lisa tekstivorming

en: Filter processing order
et: Failide töötlemise järjekord

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
et: Tekstiformaatide nimed peavad olema unikaalsed. Formaat nimega %name eksisteerib juba.

en: Added text format %format.
et: Lisati tekstiformaat %format.

en: The text format %format has been updated.
et: Tekstiformaat %format on uuendatud.

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: Choosing a text format
et: Tekstiformaadi valimine

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
et: Hoiatus: see õigus mõjutab lehe turvalisust sõltuvalt sellest, kuidas tekstivorming on seadistatud.

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
et: Reavahetused teisendatakse HTMLi (nt <code>&lt;br&gt;</code> ja <code>&lt;p&gt;</code>)

en: Convert URLs into links
et: Muuda URL-id linkideks

en: Correct faulty and chopped off HTML
et: Paranda vigane ja poolik HTML

en: Display any HTML as plain text
et: Kuva mistahes HTML koodi tavatekstina

en: Display basic HTML help in long filter tips
et: Kuva tüüpilist HTML abi filtri abitekstides

en: Add rel="nofollow" to all links
et: Lisa rel="nofollow" kõikidele linkidele

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
et: Enamikku ebatavalisi tähemärke võib ilma probleemideta otse sisestada.

en: No HTML tags allowed.
et: HTML elemendid keelatud.

en: Follow these steps to set up and start using your website:
et: Oma veebilehe seadistamiseks ja kasutamiseks järgi neid lihtsaid samme:

en: Image style name
et: Pildistiili nimetus

en: Select a new effect
et: Vali uus efekt

en: Select an effect to add.
et: Vali lisatav efekt.

en: The image effect was successfully applied.
et: Pildiefekti rakendamine õnnestus.

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: Create new style
et: Lisa uus stiil

en: Style %name was created.
et: Loodi stiil nimega %name.

en: Replacement style
et: Asendusstiil

en: Optionally select a style before deleting %style
et: Vajadusel vali stiil enne %style kustutamist

en: Update effect
et: Uuenda efekti

en: Add effect
et: Lisa efekt

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada efekti @effect stiilist %style?

en: The image effect %name has been deleted.
et: Pildiefekt %name on kustutatud.

en: Width and height can not both be blank.
et: Pikkus ja laius ei saa olla mõlemad tühjad.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
et: Pildi osa, mis säilitatakse mõõtude muutmisel.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
et: Selle stiiliga ei ole hetkel seotud ühtegi efekti. Lisa sobiv efekt tehes valik allpool.

en: view actual size
et: kuva tegelikus suuruses

en: Sample original image
et: Algse pildi näidis

en: Sample modified image
et: Muudetud pildi näidis

en: Scale and crop
et: Skaleeri ja lõika

en: Desaturate
et: Muuda mustvalgeks

en: Desaturate converts an image to grayscale.
et: Värvide eemaldamine konverteerib pildi mustvalgeks.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
et: Kui ühtegi pilti üles ei laadita, siis kuvatakse seda pilti.

en: Enable <em>Alt</em> field
et: Aktiveeri <em>Alt</em> väli

en: Enable <em>Title</em> field
et: Aktiveeri <em>Title</em> väli

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
et: Tiitli atribuuti kasutatakse vihjena, kui hiir asub pildi kohal.

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: no preview
et: eelvaade puudub

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: Administer image styles
et: Pildistiilide administreerimine

en: No defined styles
et: Ühtegi stiili ei ole defineeritud

en: Error generating image.
et: Viga pildi genereerimisel.

en: Failed to create style directory: %directory
et: Stiilide kataloogi %directory loomine ebaõnnestus.

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
et: Piltide kuvamise stiilide seadistamine, kasutatakse mõõtmete muutmiseks ja piltide kohendamiseks.

en: Edit image effect
et: Muuda pildi efekti

en: Delete image effect
et: Kustuta pildi efekt

en: Add image effect
et: Lisa pildi efekt

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
et: Sisu keele tuvastamise järjekord. Kui tuvastatud sisu on saadaval tuvastatud keeles, kuvatakse see.

[ctx: Long month name]
en: January
et: jaanuar

[ctx: Long month name]
en: February
et: veebruar

[ctx: Long month name]
en: March
et: märts

[ctx: Long month name]
en: April
et: aprill

[ctx: Long month name]
en: May
et: Mai

[ctx: Long month name]
en: June
et: juuni

[ctx: Long month name]
en: July
et: juuli

[ctx: Long month name]
en: August
et: august

[ctx: Long month name]
en: September
et: september

[ctx: Long month name]
en: October
et: oktoober

[ctx: Long month name]
en: November
et: november

[ctx: Long month name]
en: December
et: detsember

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
et: Menüülinke, mis ei ole aktiivsed, ei näidata välja üheski menüüs.

en: Show as expanded
et: Näita avatuna

en: Parent link
et: Vanemlink

en: Managing menus
et: Menüüde haldus

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: User verification status in comments
et: Kasutaja tuvastamise tulemus kommentaarides

en: Enter a valid IP address.
et: Sisesta kehtiv IP-aadress.

en: The IP address %ip was deleted.
et: IP-aadress %ip kustutati.

en: Deleted %ip
et: %ip on kustutatud.

en: Tokens related to uploaded files.
et: Üleslaetud failidega seotud märgised.

en: Public files
et: Avalikud failid

en: Public local files served by the webserver.
et: Avalikke kohalikke faile serveerib veebiserver.

en: Private local files served by Drupal.
et: Drupali poolt jagatavad privaatsed failid.

en: Temporary files
et: Ajutised failid

en: Temporary local files for upload and previews.
et: Ajutised kohalikud failid üleslaadimisel ja eelvaadeteks.

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
et: Sinu parool pole andmebaasi salvestatud, seda kasutatakse ainult ühenduse loomiseks.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
et: Ühendus luuakse sinu veebiserveri ja veebiserveri faile hostiva masina vahel. Suurel enamikul juhtudest on see sama masin ning õige on "localhost".

en: Delete IP address
et: Kustuta IP-aadress

en: Translating content
et: Sisu tõlkimine

en: Contact forms
et: Kontaktivormid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Bundle ID
et: Kogumi ID

en: Author textfield
et: Autor

en: Overview of fields on all entity types.
et: Ülevaade väljadest üle kõikide sisutüüpide.

en: Terminology
et: Terminoloogia

en: Severity level
et: Ohuaste

en: Remove block
et: Eemalda plokk

en: all languages
et: kõik keeled

en: %module module installed.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: Administer text formats and filters
et: Tekstivormingute administreerimine ja filtrid

en: visible
et: nähtav

en: Content moderation states
et: Sisu modereerimise olekud

en: Transitions
et: Olekusiirded

en: The date the comment was most recently updated.
et: Kommentaari kõige viimane muutmisaeg.

en: Comment posted: %subject.
et: Sisestati kommentaar: %subject.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
et: Antud väli on õiguste puudumise tõttu keelatud.

en: The location of the file relative to Drupal root.
et: Faili asukoht Drupali juurkataloogi suhtes.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
et: Valitud faili nimega %filename ei saa üles laadida. Ainult järgmiste laienditega failid on lubatud: %extensions.

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
et: Sisestatud andmebaasi tabelite eesliide %prefix pole korrektne. Eesliide võib sisaldada ainult tähti, numbreid, kriipse ning alakriipse.

en: Default settings file
et: Vaikimisi seadefail

en: The default settings file does not exist.
et: Vaikimisi seadefaili ei eksisteeri.

en: Show row weights
et: Näita ridade kaalusid

en: Hide row weights
et: Peida ridade kaalud

en: %name: the value may be no less than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
et: %name: väärtus ei tohi olla suurem kui %max.

en: Custom display settings
et: Kohandatud kuvasätted

en: Comment type
et: Kommentaari tüüp

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Reusable
et: Korduvkasutatav

en: Latest version
et: Viimane versioon

en: Edit translations
et: Muuda tõlkeid

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond

en: Exit block region demonstration
et: Lõpeta ploki regioonide demonstreerimine

en: Database log messages to keep
et: Säilitatavad andmebaasilogi kirjed

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
et: Määra väärtusele järelliide, näiteks 'm', 'kb/s'. Jäta tühjaks, kui pole vaja. Eralda ainsus ja mitmus vormid püstkriipsuga (nael|naela).

en: Thousand marker
et: Tuhandete eraldaja

en: Display prefix and suffix.
et: Kuva eesliidet ja järelliidet.

en: Display with prefix and suffix.
et: Kuva koos eesliite ja järelliitega.

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: No field is displayed.
et: Ühtegi välja ei kuvata.

en: No field is hidden.
et: Ükski väli pole varjatud.

en: Format settings:
et: Vormingu sätted:

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Run cron every
et: Croni käivitamise intervall

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Preset ID
et: Eelseade ID

en: Weight for @block block
et: Ploki @block kaal

en: Region for @block block
et: Regioon plokile @block

en: Post comments
et: Kommentaaride postitamine

en: Skip comment approval
et: Kommentaari heakskiidu vahelejätmine

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
et: Kas sa oled tekstivormingu %format kustutamises kindel?

en: Disabled text format %format.
et: Tekstiformaat %format on välja lülitatud.

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Disable text format
et: Lülita tekstiformaat välja

en: Reference for usage, configuration, and modules.
et: Kasutamise, seadistamise ja moodulite kohta abiteave.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Update @title
et: Uuenda @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne süsteemne nimetus. Võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja alakriipsu.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
et: Süsteemne nimetus peab sisaldama unikaalseid tähti.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
et: Süsteemne nimetus võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja sidekriipsu.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
et: Selline süsteemne nimetus on juba kasutusel. Nimi peab olema unikaalne.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Label display for @title
et: @title kuvatav silt

en: Formatter for @title
et: @title vormindaja

en: Parents for @title
et: @title vanemad

en: Weight for new file
et: Uue faili kaal

en: Choose a file
et: Vali fail

en: Weight for new effect
et: Uue efekti kaal

en: The author's host name.
et: Autori host nimi.

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
et: Kommentaari avalikustamise olek. (0 = Avalikustatud, 1 = Pole avalikustatud)

en: The comment author's name.
et: Kommentaari autori nimi.

en: Next steps
et: Järgmised sammud

en: @driver_name settings
et: @driver_name sätted

en: No fields are present yet.
et: Väljad puuduvad.

[ctx: Font weight]
en: Strong
et: Rasvane

en: String settings
et: Sõne seaded

en: Use field label instead of the "On value" as label
et: Kasuta "Väärtuse korral" sildi asemel välja silti

en: The entity type.
et: Olemi tüüp.

en: Center left
et: Keskmine vasak

en: Center right
et: Keskmine parem

en: Singular form
et: Ainsusevorm

en: Date and time of when the comment was created.
et: Kommentaari loomise kuupäev

en: Date and time of when the comment was last updated.
et: Kommentaari uuendamise kuupäev.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
et: Kas kommentaar on kinnitatud (või ootab endiselt modereerimist)

en: Last comment CID
et: Viimase kommentaari CID

en: Last Comment
et: Viimane kommentaar

en: The extension of the file.
et: Faililaiend.

en: File Usage
et: Failikasutus

en: The module managing this file relationship.
et: Faili seost haldav moodul.

en: The type of entity that is related to the file.
et: Failiga seotud olemi tüüp.

en: The number of times the file is used by this entity.
et: Faili kasutuskordade hulk antud olemi poolt.

en: files
et: failid

en: Not specified
et: Määratlemata

en: Paste your configuration here
et: Kleebi oma seadistus siia

en: Import configuration
et: Impordi seadistus

en: Recipient ID
et: Saaja ID

en: Delete all translations
et: Kustuta kõik tõlked

en: All Day
et: Terve päev

en: Upscale
et: Suurendama

en: Logo settings
et: Logo seaded

en: Delete field.
et: Kustuta väli.

[ctx: Sort order]
en: Numerical
et: Numbrite järgi sortimine

en: Show a marker if the content is new or updated.
et: Kuvatakse markerit, kui sisu on uus või uuendatud.

en: Show only content that is new or updated.
et: Näidatakse ainult uut või uuendatud sisu.

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.

en: View any unpublished content
et: Vaata suvalisi avaldamata sisu

en: Relative default value
et: Suhteline vaikeväärtus

en: The comment UUID.
et: Kommentaari UUID.

en: The file UUID.
et: Faili UUID.

en: Field item
et: Välja element

en: Delete translation
et: Kustuta tõlge

en: Changes to the style have been saved.
et: Stiililehe muudatused on salvestatud.

en: Media query
et: Meedia päring

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: @entity using @field
et: @entity kasutab @field

en: The block could not be saved.
et: Plokki ei olnud võimalik salvestada.

en: Layout ID
et: Paigutuse ID

en: Unique watchdog event ID.
et: Unikaalne watchdog-i sündmuse ID.

en: Manage view modes
et: Halda kuvasid

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Display the label of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemite silti.

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode

en: Add view mode
et: Lisa kuvarežiim

en: Edit view mode
et: Muuda kuvarežiimi

en: Filter HTML
et: Filtreeritud HTML

en: Configuration Manager
et: Konfiguratsiooni Haldur

en: Default date
et: Vaikimisi kuupäev

en: Default end date
et: Vaikimisi lõppkuupäev

en: Time increments
et: Aja juurdekasvu suurus

en: Date value
et: Kuupäeva väärtus

en: Text of the auto-reply message.
et: Automaatsõnumi tekst

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Fields pending deletion
et: Väljad ootamas kustutamist

en: No translatable fields
et: Tõlgitavaid välju ei ole

en: Translations of %label
et: %label tõlked

en: This translation is published
et: See tõlge on avaldatud

en: Are you sure you want to delete the @language translation of %label?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada %label @language tõlget?

en: Translate any entity
et: Tõlgi mistahes olemit

en: Database settings
et: Andmebaasi seaded

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Change handler
et: Muutmishandler

en: Autocomplete (Tags style)
et: Autocomplete (Tagidega stiil)

en: Restrict images to this site
et: Piirab piltide kasutamist selle saidiga

en: Disallows usage of &lt;img&gt; tag sources that are not hosted on this site by replacing them with a placeholder image.
et: Keelab märgendis &lt;img&gt; kasutada pilte, mis ei asu sellel saidil, asendades need asenduspildiga.

en: Maximum dimensions
et: Maksimaalsed mõõtmed

en: banned IP addresses
et: blokeeritud IP aadressid

en: The IP address %ip has been banned.
et: IP aadress %ip on blokeeritud.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
et: Väiksem kuva (throbber) ei näita uuenduste olekut, kuid võtab vähem ruumi. Edenemise riba on abiks suurte üleslaadimiste jälgimiseks.

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: View modes
et: Kuvarežiimid

en: <em>Alt</em> field required
et: <em>Alt</em> välja täitmine on kohustuslik

en: <em>Title</em> field required
et: Välja <em>Pealkiri</em> täitmine on kohustuslik

en: Provide a simple link to approve the comment.
et: Lisa lihtne link kommentaari kinnitamiseks

en: Author uid
et: Autori uid

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
et: Seo iga @entity pildi kohta käiva väljaga @field.

en: Logo path
et: Logo teekond

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
et: Kui sa vajad peale uid veel välju siis lisa comment: author suhe

en: Last comment uid
et: Viimase kommentaari uid

en: Use site default RSS settings
et: Kasuta saidi vaikimis RSS seadeid

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
et: Sinu otsing sisaldas liiga palju JA/VÕI operaatoreid. Ainult esimesed @count terminit lisati otsingusse.

en: Other…
et: Muu...

en: The selected selection handler is broken.
et: Valitud valiku käitleja on katki.

en: Fields to be included as contextual links.
et: Väljad, mida kaasata kontekstipõhiste linkidena.

en: Include destination
et: Lisa sihtkoht

en: Display fields in a contextual links menu.
et: Kuva välju kontekstipõhiste linkide menüüs.

en: Upload directory
et: Üleslaetavate failide kaust

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
et: Faili %file ei saanud salvestada, kuna üleslaadimine katkes.

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Date/time format
et: Kuupäeva/kellaaja formaat

en: Enable translation
et: Luba tõlkimine

en: Default translation
et: Vaiketõlge

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: There was a problem creating field %label: @message
et: Tekkis probleem välja %label loomisel: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
et: Kui ühtegi pilti pole üles laaditud, näidatakse hoopis seda pilti, see asendab välja vaikimisi pildi.

en: No blocked IP addresses available.
et: Blokitud IP-aadresse pole.

en: blocks
et: plokid

en: Comment Statistics
et: Kommentaaride statistika

en: File status
et: Faili staatus

en: Breakpoint
et: Murdepunkt

en: Needs to be updated
et: On vaja uuendada

en: Does not need to be updated
et: Ei ole vaja uuendada

en: Edit comment @subject
et: Muuda kommentaari @subject

en: Only this translation is published. You must publish at least one more translation to unpublish this one.
et: Ainult see tõlge on avaldatud. Sa pead avaldama vähemalt veel ühe tõlke, et seda tõlget mitteavalikuks muuta.

en: The ID of the entity that is related to the file.
et: Failiga seotud olemi ID.

en: File storage
et: Faililadu

en: Entity label
et: Olemi märgis

en: The URL %url is not valid.
et: URL %url ei ole korrektne.

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Unknown (@langcode)
et: Tundmatu (@langcode)

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
et: Faili %file ei saanud salvestada, kuna see on suurem kui %maxsize, mis on lubatud üleslaetavatele failidele.

en: %name field is not in the right format.
et: %name väli ei ole õiges vormingus.

en: %name is not a valid number.
et: %name ei ole korrektne number.

en: %name must be a valid color.
et: %name peab olema korrektne värvi nimetus.

en: Theme hook %hook not found.
et: Kujundusmalli hooki %hook ei leitud.

en: Boolean value
et: Kahendmuutuja väärtus

en: The referenced entity
et: Viidatud olem

en: Integer value
et: Täisarv

en: Language object
et: Keeleobjekt

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Show all columns
et: Näita kõiki veerge

en: List additional actions
et: Loetle täiendavad toimingud

en: This IP address is already banned.
et: See IP aadress on juba blokeeritud

en: You may not ban your own IP address.
et: Enda IP aadressi ei saa blokeerida.

en: Banning IP addresses
et: IP aadresside blokeerimine

en: IP addresses listed here are banned from your site. Banned addresses are completely forbidden from accessing the site and instead see a brief message explaining the situation.
et: Siin kuvatud IP aadressid on keelatud sellel lehel, neil puudub täielik juurdepääs lehel, selle asemel kuvatakse neile lühike selgitus selle olukorra kohta.

en: Ban IP addresses
et: Blokeeri IP aadresse

en: IP address bans
et: IP aadresside blokeeringud

en: Database Logging
et: Andmebaasi logimine

en: Thin space
et: Õhuke ruum

en: Edit style %name
et: Muuda stiili %name

en: Error generating image, missing source file.
et: Viga pildi genereerimisel, puudub algfail.

en: First plural form | @count. plural form
et[0]: Esimene mitmuse vorm
et[1]: @count. mitmuse vorm

en: User interface translation
et: Kasutajaliidese tõlge

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
et: Kasuta kujundusmalli poolt pakutavat väike lühitee ikooni

en: A language object.
et: Keeleobjekt.

en: All kind of entities, e.g. nodes, comments or users.
et: Kõik olemitüübid, n. sisulehed, kommentaarid või kasutajad.

en: An entity field referencing a language.
et: Keelele viitav olemi väli.

en: An entity field containing an entity reference.
et: Olemi väli, mis sisaldab olemi viidet.

en: Translation is not supported if language is always one of: @locked_languages
et: Tõlkimine pole toetatud, kui keeleks on üks järgnevaist: @locked_languages

en: Site's default language (@lang_name)
et: Lehe vaikimisi keel (@lang_name)

en: Save and manage fields
et: Salvesta ja halda välju

en: Image removed.
et: Pilt on eemaldatud.

en: This image has been removed. For security reasons, only images from the local domain are allowed.
et: Pilt on eemaldatud. Turvakaalutlustel on lubatud ainult pildid kohalikult domeenilt.

en: Only images hosted on this site may be used in &lt;img&gt; tags.
et: Ainult siin lehel asuvaid pilte on võimalik kasutada &lt;img&gt; märgendites.

en: The translation authoring username %name does not exist.
et: Tõlke autori kasutajanimi %name ei eksisteeri.

en: Are you sure you want to unblock %ip?
et: Oled kindel, et soovid eemaldada blokeeringu ip-lt %ip?

en: Import all
et: Impordi kõik

en: Another request may be synchronizing configuration already.
et: Tundub, et teine päring võib sünkroniseerida konfiguratsiooni.

en: The configuration was imported successfully.
et: Seadistus imporditi edukalt.

en: @count new | @count new
et[0]: @count uus
et[1]: @count uut

en: @count changed | @count changed
et[0]: @count muudetud
et[1]: @count muudetud

en: @count removed | @count removed
et[0]: @count eemaldatud
et[1]: @count eemaldatud

en: Synchronize configuration
et: Sünkroniseeri seadistus

en: Flag other translations as outdated
et: Märgista teised tõlked aegunuks

en: Do not flag other translations as outdated
et: Ära märgista teisi tõlkeid aegunuks

en: Breakpoint group
et: Murdepunkti grupp

en: Displayed as %date_format
et: Kuvatud kui %date_format

en: Enabling translation
et: Lülitan tõlkimise sisse

en: Create %language translation of %title
et: Loo %title tõlge %language keeles

en: Source language: @language
et: Lähtekeel: @language

en: When this option is checked, this translation needs to be updated. Uncheck when the translation is up to date again.
et: Kui see valik on sisse lülitatud, siis tõlge vajab uuendamist. Kui tõlge on uuendatud, siis võib selle välja lülitada.

en: Source language set to: %language
et: Lähtekeeleks on määratud: %language

en: This will delete all the translations of %label.
et: See kustutab kõik %label tõlked.

en: View differences
et: Vaata erinevusi

en: Block types
et: Plokkide tüübid

en: No item selected.
et: Ühtegi elementi ei ole valitud.

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been deleted.
et: @entity-type %label on kustutatud.

en: Edit %label
et: Muuda %label

en: Add @bundle
et: Lisa @bundle

en: Reference type
et: Viite tüüp

en: South Sudan
et: Lõuna-Sudaan

en: Custom output for TRUE
et: Kohandatud väljund tõese tulemuse jaoks

en: Custom output for FALSE
et: Kohandatud väljund väära tulemuse jaoks

en: Place block
et: Paiguta plokk

en: Port number
et: Pordi number

en: Update form
et: Uuenda vormi

en: HTTP Basic Authentication
et: HTTP Basic autentimine

en: File added
et: Fail lisatud

en: File removed
et: Fail on eemaldatud

en: Translate configuration
et: Tõlgi seadistust

en: Translations directory
et: Tõlgete kataloog

en: The translations directory does not exist.
et: Tõlgete kataloogi ei eksisteeri.

en: The translations directory is not readable.
et: Tõlgete kataloog ei ole loetav.

en: The translations directory is not writable.
et: Tõlkekataloog ei ole kirjutatav.

en: The translations directory is writable.
et: Tõlkekataloog on kirjutatav.

en: The translation server is offline.
et: Tõlkeserver on maas.

en: The translation server is online.
et: Tõlkeserver on üleval.

en: The %language translation is not available.
et: %language tõlge ei ole saadaval.

en: The %language translation is available.
et: Tõlge keelele %language on saadaval.

en: The %language translation could not be downloaded.
et: Keele %language tõlkeid ei õnnestunud alla laadida.

en: Not blank
et: Mitte tühi

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: @type %info has been created.
et: @type %info on loodud.

en: @type %info has been updated.
et: @type %info on uuendatud.

en: @type: added %info.
et: @type: lisatud %info.

en: @type: updated %info.
et: @type: uuendatud %info.

en: The revision ID.
et: Redaktsiooni ID.

en: The comment language code.
et: Kommentaari keelekood.

en: The block type.
et: Ploki tüüp.

en: Create a new revision by default for this block type.
et: Loo sellele plokitüübile vaikimisi uus versioon.

en: Output the block in this view mode.
et: Väljasta plokk selles kuvarežiimis.

en: Select the region where this block should be displayed.
et: Vali regioon, kus seda plokki kuvatakse.

en: Toolbar configuration
et: Tööristariba seadistus

en: No styles configured
et: Ühtegi stiili pole seadistatud

en: You must configure the selected text editor.
et: Sa pead seadistama valitud tekstiredaktori.

en: Approved status
et: Kinnitamise olek

en: Approved comment status
et: Kinnitatud kommentaari olek

en: Link to approve comment
et: Kommentaari kinnitamise link

en: Link to reply-to comment
et: Kommentaarile vastamise link

en: The parent comment ID if this is a reply to a comment.
et: Vanemkommentaari ID kui see on vastus mõnele teisele kommentaarile.

en: The user ID of the comment author.
et: Kommentaari autori kasutajakonto ID.

en: The comment author's home page address.
et: Kommentaari autori kodulehe aadress.

en: The comment author's hostname.
et: Kommentaari autori hostinimi.

en: The time that the comment was created.
et: Kommentaari loomise aeg.

en: The time that the comment was last edited.
et: Kommentaari viimase muutmise aeg.

en: Thread place
et: Lõimimise koht

en: View changes of @config_file
et: Vaata @config_file-i muudatusi

en: Send copy to sender
et: Saada saatjale koopia

en: Contact module form element.
et: Kontaktimooduli vormielement.

en: Selected user
et: Valitud kasutaja

en: The sender's name
et: Saatja nimi

en: The name of the person that is sending the contact message.
et: Kontaktsõnumi saatja nimi.

en: Whether to send a copy of the message to the sender.
et: Kas saata koopia sõnumi saatjale või mitte.

en: The ID of the recipient user for personal contact messages.
et: Saaja ID personaalsete kontaktsõnumite jaoks.

en: @action @title configuration options
et: @action @title seaded

en: Press the esc key to exit.
et: Väljumiseks vajuta esc klahvi.

en: Choose the type of date to create.
et: Vali millist tüüpi kuupäeva luua.

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: Set a default value for this date.
et: Määra selle kuupäeva vaikeväärtus.

en: The %field date is required.
et: %field kuupäev on nõutud.

en: The %field date is invalid.
et: Välja %field kuupäev on ebakorrektne.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
et: Vali kuupäeva kuva formaat. Veendu, et antud formaat vastab vastava välja vajadustele.

en: Format: @display
et: Formaat: @display

en: Date part order
et: Kuupäeva osa järjekord

en: Month/Day/Year
et: Kuu/Päev/Aasta

en: Day/Month/Year
et: Päev/Kuu/Aasta

en: Year/Month/Day
et: Aasta/Kuu/Päev

en: Time type
et: Aja tüüp

en: 24 hour time
et: 24 tunni kellaja formaat

en: 12 hour time
et: 12 tunni kellaja formaat

en: Text editor
et: Tekstiredaktor

en: This option is disabled because no modules that provide a text editor are currently enabled.
et: See valik on hetkel deaktiveeritud, sest ühtegi tekstiredaktorit ei tuvastatud.

en: Text formats and editors
et: Tekstiredaktorid ja formaadid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: @entity_type selection
et: @entity_type valik

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
et: Vali meetod automaatjätkamise soovituste jaoks. <em>Sisaldab</em> meetod võib olla aeglane, kui eksisteerib tuhandeid olemeid.

en: %entity_label: Administer fields
et: %entity_label: Halda välju

en: %entity_label: Administer display
et: %entity_label: Halda kuva

en: Allowed number of values
et: Lubatud väärtuste arv

en: Number of values is required.
et: Väärtuste arvu määramine on kohustuslik.

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
et: Sellele väljale on võimalik üles laadida piiramatu hulk faile.

en: The file ID.
et: Faili ID.

en: The file language code.
et: Faili keelekood.

en: The user ID of the file.
et: Faili kasutaja ID.

en: Name of the file with no path components.
et: Faili nimi ilma teekonna komponentideta.

en: The URI to access the file (either local or remote).
et: URI failini (nii kohalik kui väline).

en: This format is shown when no other formats are available
et: Seda formaati kuvatakse siis, kui muid formaate pole saadaval

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
et: Alternatiivne tekst pildi 'alt' attribuudi jaoks.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
et: Pildi nimetus, mida kasutada 'title' attribuudi jaoks.

en: The width of the image in pixels.
et: Pildi laius pikslites.

en: The height of the image in pixels.
et: Pildi kõrgus pikslites.

en: Updating configuration translations
et: Seadistuse tõlgete uuendamine

en: Starting configuration update
et: Alustan seadistuse uuendamist

en: Error updating configuration translations
et: Tekkis viga seadistuse tõlgete uuendamisel

en: Error importing translation files
et: Viga tõlkefailide impordil

en: Updating translations.
et: Uuendan tõlkeid.

en: Translation source
et: Tõlke allikas

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: Any data
et: Suvalised andmed

en: An entity field containing a UUID.
et: UUID väärtust sisaldav olemi väli.

en: This value should not be null.
et: Väärtus ei tohiks olla null.

en: Create referenced entities if they don't already exist
et: Loo refereeritud olemeid kui nad ei ole juba loodud

en: Toolbar items
et: Tööriistariba elemendid

en: Translatable elements
et: Tõlgitavad elemendid

en: At least one field needs to be translatable to enable %bundle for translation.
et: Vähemalt üks väli peab olema tõlgitav, et %bundle tõlkimine oleks lubatud.

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
et: <strong>@language_name (Algne keel)</strong>

en: Administer translation settings
et: Halda tõlkimise seadeid

en: Create translations
et: Loo tõlkeid

en: Delete translations
et: Kustuta tõlkeid

en: Translate %bundle_label @entity_label
et: Tõlgi %bundle_label @entity_label

en: Translate @entity_label
et: Tõlgi @entity_label

en: An unpublished translation will not be visible without translation permissions.
et: Avaldamata tõlge ei ole ilma tõlkimise kasutajaõigusteta nähtav.

en: @name format: @date
et: @name formaat: @date

en: Comment selection
et: Kommentaari valik

en: Contact message
et: Kontaktsõnum

en: My Editor
et: Minu tekstiredaktor

en: Entity display
et: Olemi kuva

en: Entity form display
et: Olemi vormi kuvamine

en: Display the ID of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemi ID-d.

en: File selection
et: Faili valik

en: Watchdog database log
et: Watchdogi andmebaasilogi

en: Autoplay: %autoplay
et: Automaatne taasesitus: %autoplay

en: Loop: %loop
et: Silmus: %loop

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: Configuration Translation
et: Seadistuse tõlge

en: Field formatters
et: Välja vormindajad

en: The directory %translations_directory exists.
et: Kataloog %translations_directory eksisteerib.

en: The referenced language
et: Viidatud keel

en: Language reference
et: Keeleviide

en: URI value
et: URI väärtus

en: An entity field containing a URI.
et: URI väärtust sisaldav olemi väli.

en: Caribbean Netherlands
et: Kariibi Madalmaad

en: Congo - Kinshasa
et: Kongo - Kinshasa

en: Congo - Brazzaville
et: Kongo - Brazzaville

en: Côte d’Ivoire
et: Elevandiluurannik

en: Clipperton Island
et: Clippertoni saar

en: Hong Kong SAR China
et: Hiina Rahvavabariigi Hongkongi erihalduspiirkond

en: Canary Islands
et: Kanaari saared

en: Palestinian Territories
et: Palestiina alad

en: Outlying Oceania
et: Okeaania ülejäänud alad

en: U.S. Outlying Islands
et: Ühendriikide hajasaared

en: Time span in seconds
et: Periood sekundites

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
et: Unikaalne nimetus selle ploki jaoks. See peab koosnema tähtedest ja numbritest ning eraldatud alakriipsuga.

en: Filter by block name
et: Filtreeri ploki nime järgi

en: Enter a part of the block name to filter by.
et: Sisesta filtreerimiseks osa ploki nimest.

en: Configuring the toolbar
et: Tööristsriba seadistamine

en: Toggling between formatted text and HTML source
et: Vormindatud teksti ja HTML koodi vahel lülitumine

en: Could not extract the contents of the tar file. The error message is <em>@message</em>
et: Ei õnnestunud tar faili sisu lahti pakkida. Veateade on <em>@message</em>

en: Enable image uploads
et: Piltide üleslaadimise lubamine

en: Storage: @name
et: Ladu: @name

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
et: Drupali failide kaustas asuv alamkaust, kuhu salvestatakse üles laetud pildid.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
et: Kui on jäetud määramata, siis on üleslaetud failide maksimaalne suurus piiratud PHP maksimaalse failide üleslaadimise piiranguga @size.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
et: Pildid, mis on nendest mõõtmetest suuremad, skaleeritakse väiksemaks.

en: Installing text editors
et: Tekstiredaktorite installeerimine

en: Enabling a text editor for a text format
et: Tekstiredaktori sisselülitamine antud tekstiformaadile

en: Configuring a text editor
et: Tekstiredaktori seadistamine

en: Using different text editors and formats
et: Erinevate tekstiredaktorite ja formaatide kasutamine

en: No placeholder
et: Placeholder puudub

en: Add, edit, and delete custom display modes.
et: Lisa, muuda ja kustuta kohandatud kuvarežiime.

en: Display modes
et: Kuvarežiimid

en: Configure what displays are available for your content and forms.
et: Seadista, millised kuvad on saadaval sinu sisule ja vormidele

en: Manage custom view modes.
et: Halda kohandatud kuvarežiime.

en: Form modes
et: Vormirežiimid

en: Manage custom form modes.
et: Halda kohandatud vormirežiime.

en: Add form mode
et: Lisa vormirežiim

en: Edit form mode
et: Muuda vormirežiimi

en: Choose view mode entity type
et: Vali kuvarežiimi olemi tüüp

en: Choose form mode entity type
et: Vali vormirežiimi olemi tüüp

en: Saved the %label @entity-type.
et: %label @entity-type on salvestatud.

en: Autocomplete matching: @match_operator
et: Autocomplete kattuvused: @match_operator

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
et: Viidatud olemit (%type: %id) ei eksisteeri.

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus

en: %entity_label: Administer form display
et: %entity_label: Halda vormi kuva

en: Plugin for @title
et: Plugin @title jaoks

en: @type (module: @module)
et: @type (moodul: @module)

en: Widget settings:
et: Muutmisvidina seaded:

en: The label of the entity that is related to the file.
et: Failiga seotud olemi silt.

en: Access the Files overview page
et: Ligipääs failide ülevaate leheküljele

en: Progress indicator: @progress_indicator
et: Progressi indikaator: @progress_indicator

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple of blank lines.
et: Read ja paragrahvid tuvastatakse automaatselt. Reavahetus &lt;br /&gt;, paragrahv &lt;p&gt; ja paragrahvi lõpetus &lt;/p&gt; märgendid sisestatakse automaatselt. Kui paragrahve ei tuvastata, siis lisa paar tühja rida.

en: Missing filter. All text is removed
et: Puuduolev filter. Kogu tekst on eemaldatud

en: Missing filter plugin: %filter.
et: Puuduolev filtri plugin: %filter.

en: Add image style
et: Lisa pildistiil

en: Preview image style: @style
et: Pildistiili eelvaade: @style

en: The content has either been modified by another user, or you have already submitted modifications. As a result, your changes cannot be saved.
et: Sinu muudatusi ei saa salvestada kuna sisu on muudetud teise kasutaja poolt või sa oled juba muudatused salvestanud.

en: Use field label: @display_label
et: Kasuta välja märgendit: @display_label

[ctx: Validation]
en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

[ctx: Validation]
en: Bundle
et: Kogum

en: The entity must be of bundle %bundle.
et: Olem peab olema kogumist %bundle.

[ctx: Validation]
en: Complex data
et: Eriformaadis andmed

[ctx: Validation]
en: Count
et: Kogus

[ctx: Validation]
en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: The entity must be of type %type.
et: Olem peab olema %type tüüpi.

[ctx: Validation]
en: Length
et: Pikkus

[ctx: Validation]
en: Primitive type
et: Primitiivi tüüp

[ctx: Validation]
en: Range
et: Ulatus

en: %name must be higher than or equal to %min.
et: %name peab olema võrdne või suurem kui %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
et: %name peab olema võrdne või väiksem kui %max.

[ctx: Validation]
en: Entity changed
et: Olem on muutunud

en: Block layout
et: Plokkide paigutus

en: The number of comments posted on an entity.
et: Olemiga seotud kommentaaride arv.

en: The entity the comment was posted to.
et: Olem millele on kommentaar lisatud.

en: The @entity_type to which the comment is a reply to.
et: @entity_type millele see kommentaar lisati

en: The number of comments an entity has.
et: Olemi kommentaaride arv

en: The most recent of last comment posted or entity updated time.
et: Värskeim viimase kommentaari postitamise või olemi muutmise aeg

en: Display the last comment of an entity
et: Kuva olemi viimane kommentaar

en: The last comment of an entity.
et: Olemi viimane kommentaar.

en: The User ID of the author of the last comment of an entity.
et: Viimase kommentaari autori kasutaja ID.

en: The entity type to which the comment is a reply to.
et: Olemi tüüp, millele on kommetnaariga vastatud.

en: Display nodes only if a user posted the @entity_type or commented on the @entity_type.
et: Kuva sisuelemente ainult siis, kui @entity_type lisati kasutaja poolt või kommenteeris seda.

en: Comments of the @entity_type using field: @field_name
et: @entity_type kommentaarid väljas: @field_name

en: Edit comment %title
et: Muuda kommentaari %title

en: The ID of the entity of which this comment is a reply.
et: Olemi ID, millele see kommentaar on lisatud.

en: The entity type to which this comment is attached.
et: Olemi tüüp, millega see kommentaar on seotud.

en: Comment field name
et: Kommentaari välja nimetus

en: The field name through which this comment was added.
et: Välja nimi, läbi mille see kommentaar lisati.

en: Last comment ID
et: Viimase kommentaari ID

en: Last comment timestamp
et: Viimase kommentaari ajatempel

en: The time that the last comment was created.
et: Viimase kommentaari loomise aeg.

en: Last comment name
et: Viimase kommentaari nimi

en: The name of the user posting the last comment.
et: Viimase kommentaari postitanud kasutaja nimi.

en: Last comment user ID
et: Viimase kommentaari kasutaja ID

en: The number of comments.
et: Kommentaaride arv.

en: This field manages configuration and presentation of comments on an entity.
et: See väli haldab olemi kommentaaride seadistust ja esitlust.

en: Comment list
et: Kommentaaride nimekiri

en: Content language and translation
et: Sisu keel ja tõlge

en: Configure language and translation support for content.
et: Muuda sisu keeleseadeid ning tõlketuge.

en: Select source language
et: Vali lähtekeel

en: Computed date
et: Arvutatud kuupäev

en: The computed DateTime object.
et: Arvutatud DateTime objekt.

en: Log entries
et: Logikanded

en: Contains a list of log entries.
et: Sisaldab logikirjete nimekirja.

en: The user on which the log entry as written.
et: Logikandega seotud kasutaja.

en: The actual message of the log entry.
et: Logikande keha.

en: The variables of the log entry in a serialized format.
et: Logikirje muutujad jadaesituses.

en: Operation links for the event.
et: Toiminguviited üritusele.

en: URL of the previous page.
et: Eelmise lehe URL.

en: Date when the event occurred.
et: Sündmuse toimumise kuupäev.

en: Replace variables
et: Vaheta muutujaid

en: One file only. | Maximum @count files.
et[0]: Ainult üks fail.
et[1]: Maksimaalselt @count faili.

en: Number (decimal)
et: Number (kümnendarv)

en: Number (float)
et: Number (ujukomaarv)

en: Number (integer)
et: Number (täisarv)

en: PHP date format
et: PHP kuupäeva vorming

en: Number of new comments
et: Uute kommentaaride arv

en: Simple configuration
et: Lihtne seadistus

en: Configuration type
et: Seadistuse tüüp

en: Here is your configuration:
et: Siin on su seadistus:

en: Are you sure you want to update the %name @type?
et: Oled sa kindel, et soovid uuendada %name @type?

en: Missing ID key "@id_key" for this @entity_type import.
et: Puudu ID võti "@id_key" selle @entity_type impordiks.

en: An entity with this machine name already exists but the import did not specify a UUID.
et: Selle masinloetava nimega olem juba eksisteerib, kuid import ei määranud UUID-d.

en: An entity with this machine name already exists but the UUID does not match.
et: Selle masinloetava nimega olem juba eksisteerib, kuid UUID ei vasta olemasolevale.

en: An entity with this UUID already exists but the machine name does not match.
et: Olem selle UUID-ga juba eksisteerib, kuid masinloetav nimi ei vasta olemasolevale.

en: Configuration translation
et: Seadistuse tõlkimine

en: Translate the configuration.
et: Tõlgi seadistust.

en: @label fields
et: @label väljad

en: Enter block, theme or category
et: Sisesta plokk, kujundusmall või kategooria

en: Enter a part of the block, theme or category to filter by.
et: Filtreerimiseks sisesta osa ploki, malli või kategooria nimest.

en: Translations for %label
et: %label-i tõlked

en: @language (original)
et: @language (algne)

en: Enter label
et: Sisesta silt

en: Enter a part of the label or description to filter by.
et: Filtreerimiseks sisesta osa sildi või kirjelduse nimest.

en: Enter field or @bundle
et: Sisesta väli või @bundle

en: Enter a part of the field or @bundle to filter by.
et: Filtreerimiseks sisesta osa välja või @bundle nimest.

en: Add @language translation for %label
et: Lisa @language tõlge %label-le

en: Successfully saved @language translation.
et: @language tõlge on edukalt salvestatud.

en: @language translation of %label was deleted
et: %label @language tõlge kustutati

en: Edit @language translation for %label
et: Muuda %label @language tõlget

en: Successfully updated @language translation.
et: @language tõlge on edukalt uuendatud.

en: (Empty)
et: (Tühi)

en: About text formats
et: Tekstiformaatidest lähemalt

en: The image style %name has been flushed.
et: Pildistiili %name puhver on tühjendatud.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
et: Pilt, mida kasutatakse siis, kui ühtegi pilti pole üles laetud.

en: - Restricted access -
et: - Piiratud ligipääs -

en: List of items
et: Elementide loend

en: Placing and moving blocks
et: Plokkide paigutamine

en: Demonstrating block regions for a theme
et: Kujundusmalli plokiregioonide demonstreerimine

en: Toggling between different themes
et: Erinevate kujundusmallide vahetamine

en: Configuring block settings
et: Ploki seadistuse seaded

en: You can control the visibility of a block by restricting it to specific pages, content types, and/or roles by setting the appropriate options under <em>Visibility settings</em> of the block configuration.
et: Ploki nähtavuse piiramist kindlate lehtede, sisutüüpide ja/või rollidega saab teha <em>Nähtavuse seadetes</em>.

en: Pager ID: @id
et: Lehitseja ID: @id

en: Enter the name of the configuration file without the <em>.yml</em> extension. (e.g. <em>system.site</em>)
et: Sisesta oma seadistuse faili nimi ilma <em>.yml</em> laiendita. (näiteks <em>system.site</em>)

en: The sender's email
et: Saatja e-post

en: The email of the person that is sending the contact message.
et: Kontaktsõnumi saatja e-posti aadress.

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Managing and displaying file fields
et: Faili väljade haldamine ja kuvamine

en: Allowing file extensions
et: Faililaiendite lubamine

en: Restricting the maximum file size
et: Maksimaalse failisuuruse piiramine

en: Displaying files and descriptions
et: Kuvan faile ja kirjeldusi

en: The log entry explaining the changes in this revision.
et: Logi kirje redaktsiooni muudatuste kirjeldamiseks.

en: Route name
et: Marsruudi nimi

en: simple configuration
et: lihtne seadistus

en: The staged configuration cannot be imported, because it originates from a different site than this site. You can only synchronize configuration between cloned instances of this site.
et: Ootel konfiguratsiooni ei saa importida, kuna see pärineb teisest saidist. Sünkroniseerida saab ainult kloonitud saitide vahel.

en: The date the file created.
et: Kuupäev, millal fail on loodud.

en: The timestamp that the file was created.
et: Faili loomise ajatempel.

en: The timestamp that the file was last changed.
et: Faili viimase muutmise aega tähistav ajatempel.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Resolution multiplier
et: Resolutsiooni kordaja

en: Defining breakpoints and breakpoint groups
et: Murdepunktide ning murdepunkti gruppide määramine

[ctx: Validation]
en: Comment author name
et: Kommenteerija nimi

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
et: Tekstiformaadi %text_format muutmine eemaldab jäädavalt sisu, mis ei ole lubatud selles formaadis.<br><br>Salvesta oma muudatused enne tekstiformaadi vahetust andmekao vältimiseks.

en: Entity view display
et: Olemi vaate kuva

en: Selecting reference type
et: Viite tüübi valimine

en: In the field settings you can select which entity type you want to create a reference to.
et: Välja seadetes saab valida, millistele olemi tüüpidele saab viidata.

en: Filtering and sorting reference fields
et: Viiteväljade filtreerimine ja sorteerimine

en: Displaying a reference
et: Viite välja kuvamine

en: Managing text formats
et: Tekstiformaatide haldamine.

en: Assigning roles to text formats
et: Tekstiformaatidele rollide määramine

en: Selecting filters
et: Filtrite valik

en: Dependency of required module @module
et: Mooduli @module poolt nõutud sõltuvus

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been last updated.
et: Olemi väli mis sisaldab olemi viimasest uuenduse UNIX ajatemplit .

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been created.
et: Olemi väli mis sisaldab olemi loomise aja UNIX ajatemplit .

en: An entity field for storing a serialized array of values.
et: Olemi väli serialiseeritud massiivi hoiustamiseks.

en: Timestamp value
et: Ajatempli väärtus

en: Sends the message as plain text, using PHP's native mail() function.
et: Saadab sõnumi tavatekstina kasutades PHP mail() funktsiooni.

en: Mail collector
et: Meilide koguja

en: Does not send the message, but stores it in Drupal within the state system. Used for testing.
et: Ei saada sõnumit kuid talletab selle Drupali olekusüsteemis. Kasutusel testimiseks.

en: Synchronizing configuration
et: Sünkroniseerin seadistust

en: Starting configuration synchronization.
et: Seadistuse sünkroniseerimine algab.

en: Configuration synchronization has encountered an error.
et: Seadistuste sünkroniseerimise käigus esines viga.

en: Synchronizing configuration: @op @name.
et: Sünkroniseerin konfiguratsiooni: @op @name.

en: Unexpected error during import with operation @op for @name: @message
et: Ootamatu viga importimisel tegevusega @op @name jaoks: @message

en: Deleted and replaced configuration "@name"
et: Seadistus "@name" on kustutatud ja välja vahetatud

en: Update target "@name" is missing.
et: Uuendus siht "@name" on kaudunud.

en: The config name @config_name is invalid.
et: Seadistuse nimi @config_name on ebakorrektne.

en: %name: The integer must be larger or equal to %min.
et: %name: Arv peab olema suurem või võrdne kui %min.

en: Size of URI field
et: URI välja suurus

en: URI field
et: URI väli

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.

en: Custom Entity ID
et: Kohandatud olemi ID

en: Specify a custom entity ID. This will override the entity ID in the configuration above.
et: Määra kohandatud olemi ID. See kirjutab üle olemi ID üleval olevas seadistuses.

en: Completed @current step of @total.
et: Lõpetatud @current sammu @total-st.

en: The configuration synchronization failed validation.
et: Valideerimine ebaõnnestus konfiguratsiooni sünkroniseerimisel.

en: @count renamed | @count renamed
et[0]: @count ümber nimetatud
et[1]: @count ümber nimetatud

en: The configuration was imported with errors.
et: Seadistus imporditi vigadega.

en: Format ID.
et: Formaadi ID.

en: Configuration deletions
et: Konfiguratsiooni kustutamised

en: The listed configuration will be deleted.
et: Loetletud konfiguratsiooniseaded kustutatakse.

en: User's roles
et: Kasutaja rollid

en: Enable menu link
et: Luba menüü viide

en: Allowed HTML
et: Lubatud HTML

en: @label entities
et: @label olemid

en: Synchronizing configuration: @op @name in @collection.
et: Sünkroniseerin konfiguratsiooni: @op @name @collection's.

en: Deleted and replaced configuration entity "@name"
et: Seadistus olem "@name" on kustutatud ja välja vahetatud

[ctx: Entity type group]
en: Content
et: Sisu

[ctx: Entity type group]
en: Other
et: Muu

[ctx: Entity type group]
en: Configuration
et: Konfiguratsioon

en: Action configuration
et: Tegevuse konfiguratsioon

en: The block numeric identifier.
et: Ploki numbriline identifikaator.

en: The module providing the block.
et: Plokki pakkuv moodul.

en: The block's delta.
et: Ploki delta väärtus.

en: Which theme the block is placed in.
et: Kujundusmall, millesse plokk paigutatakse.

en: Whether or not the block is enabled.
et: Kas plokk on sisse lülitatud või mitte.

en: Weight of the block for ordering within regions.
et: Kaal plokkide järjestamiseks regioonis.

en: Region the block is placed in.
et: Regioon, millesse plokk paigutatakse.

en: Visibility expression.
et: Nähtavuse avaldis.

en: Pages list.
et: Lehekülgede nimekiri.

en: Cache rule.
et: Vahemälu reegel.

en: The numeric identifier of the block/box
et: Ploki/kasti numbriline identifikaator

en: The block/box content
et: Ploki sisu

en: Admin title of the block/box.
et: Ploki/kasti pealkiri halduri jaoks.

en: Comment ID.
et: Kommentaari ID.

en: Parent comment ID. If set to 0, this comment is not a reply to an existing comment.
et: Lähtekommentaari ID. Kui 0, siis pole see kommentaar vastus olemasolevale kommentaarile.

en: The {node}.nid to which this comment is a reply.
et: {node}.nid, millele see kommentaar vastab.

en: The {users}.uid who authored the comment. If set to 0, this comment was created by an anonymous user.
et: {users}.uid, kes on kommentaari autor. Kui 0, siis on see kommentaar loodud anonüümse kasutaja poolt.

en: The comment title.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The time that the comment was created, or last edited by its author, as a Unix timestamp.
et: Aeg Unix ajatempli kujul, millal kommentaar loodi või millal seda viimati autori poolt muudeti.

en: The {filter_formats}.format of the comment body.
et: Kommentaari sisu {filter_formats}.format.

en: The comment author's name. Uses {users}.name if the user is logged in, otherwise uses the value typed into the comment form.
et: Kommentaari autori nimi. Kasutab {users}.name kui kasutaja on sisse logitud. Muul juhul kasutab kommenteerimisvormi sisestatud väärtust.

en: The comment author's home page address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
et: Kommentaari autori kodulehe aadress kommenteerimise vormist juhul, kui kasutaja on anonüümne ja 'Anonüümsed kasutajad võivad/peavad jätma oma kontaktandmed' seade on sisse lülitatud.

en: The {node}.type to which this comment is a reply.
et: {node}.type millele see kommentaar vastab.

en: The node type
et: Sisuelemendi tüüp

en: Primary Key: Unique category ID.
et: Primaarvõti: Unikaalne kategooria ID.

en: Category name.
et: Kategooria nimi.

en: The category's weight.
et: Kategooria raskus.

en: Flag to indicate whether or not category is selected by default. (1 = Yes, 0 = No)
et: Olekumärge näitamaks kas kategooria on vaikimisi valitud või mitte. (1 = Jah, 0 = Ei)

en: Type (text, integer, ....)
et: Tüüp (tekst, täisarv, ...)

en: DB Columns
et: DB tulbad

en: The machine name of field.
et: Masinloetav välja nimi.

en: Weight.
et: Kaal.

en: A name to show.
et: Kuvatav nimi.

en: A description of field.
et: Välja kirjeldus.

en: The module that provides the field.
et: Moodul, millele väli kuulub.

en: Content type where this field is used.
et: Sisutüüp, milles välja kasutatakse.

en: The published status of a file.
et: Faili avaldamise olek.

en: The time that the file was added.
et: Faili lisamise aeg.

en: The Drupal files path.
et: Drupali failide asukoha teekond.

en: TRUE if the files directory is public otherwise FALSE.
et: TRUE kui failide kaust on avalik, vastasel juhul FALSE.

en: The file Id.
et: Faili Id.

en: The node Id.
et: Sisuelemendi Id.

en: The version Id.
et: Versiooni Id.

en: The file description.
et: Faili kirjeldus.

en: Whether the list should be visible on the node page.
et: Kas nimekiri peaks olema nähtav sisuelemendi leheküljel.

en: The file weight.
et: Faili kaal.

en: Max filesize
et: Maksimaalne failisuurus.

en: This synchronization will delete data from the field %fields. | This synchronization will delete data from the fields: %fields.
et[0]: See sünkroniseerimine kustutab andmed %fields väljalt.
et[1]: See sünkroniseerimine kustutab andmed %fields väljadelt.

en: Route Name
et: Suuna nimi

en: Route Params
et: Marsruudi parameetrid

en: Param
et: Parameeter

en: Configuration dependencies
et: Seadistuse sõltuvused

en: Theme dependencies
et: Teema sõltuvused

en: Extension settings
et: Laienduse seaded

en: Redirect to URL configuration
et: URL-ile suunamise seaded

en: Display a message to the user configuration
et: Kuva teadet kasutaja seadistusse

en: Admin info
et: Haldaja info

en: Comment display format settings
et: Kommentaaride kuva formaadi seaded

en: Commented user ID
et: Kommenteeritud kasutaja ID

en: Comment depth
et: Kommentaari sügavus

en: Comment link
et: Kommentaari link

en: Last comment date
et: Viimase kommentaari kuupäev

en: Comment approve link
et: Kommentaari kinnitamise link

en: Comment reply link
et: Kommentaarile vastamise link

en: Name of last comment poster
et: Viimase kommentaari postitaja nimi

en: Newer of last comment / node updated
et: Värskeim viimase kommentaari või sisuelemendi uuendamine

en: Comment node status
et: Kommentaari sisuelemendi staatus

en: Node user posted comment
et: Sisuelemendi kasutaja postitatud kommentaar

en: Newer of last comment / entity updated
et: Värskeim viimase kommentaari või olemi uuendamine

en: Single import
et: Ühekordne import

en: Single export
et: Ühekordne eksport

en: Translate @type_name
et: Tõlgi @type_name

en: Personal contact form enabled by default
et: Personaalne kontaktivorm on vaikimisi lubatud

en: Link to user contact page
et: Kasutaja kontakti lehe link

en: Content translation link
et: Sisu tõlkimise link

en: Contextual link
et: Kontekstipõhine link

en: Datetime settings
et: Datetime seaded

en: Datetime default display format settings
et: Datetime vaikimisi kuva formaadi seaded

en: Datetime plain display format settings
et: Datetime tava kuva formaadi seaded

en: Datetime select list display format settings
et: Datetime select list kuva formaadi seaded

en: Database logging settings
et: Andmebaasi logimise seaded

en: Log event message
et: Logikirje sisu

en: Image upload settings
et: Pildi üleslaadimisseaded

en: Delete view mode
et: Kustuta kuvarežiim

en: Delete form mode
et: Kustuta vormirežiim

en: Entity view mode settings
et: Olemi kuvamisviisi seaded

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Entity form mode settings
et: Olemi vormirežiimi sätted

en: View or form mode machine name
et: Kuva või vormirežiimi masinnimi

en: Field display setting
et: Välja kuva seaded

en: Text field display format settings
et: Teksti välja kuva seaded

en: Sort settings
et: Sorteerimise seaded

en: Entity reference label display format settings
et: Olemi viitamise sildi kuva formaadi sätted

en: Entity reference autocomplete (Tags style) display format settings
et: Olemi viitamise automaatjätkamise (Märgise stiil) kuva formaadi sätted

en: Entity reference autocomplete display format settings
et: Olemi viitamise automaatjätkamise formaadi sätted

en: Maximum number of values users can enter
et: Suurim lubatud väärtuste hulk, mida kasutaja võib sisestada

en: - Hidden - format settings
et: - Varjatud - vormi seaded

en: Integer settings
et: Täisarvu seaded

en: Decimal settings
et: Kümnendarvu seaded

en: Float settings
et: Ujukoma seaded

en: Number decimal display format settings
et: Komakoha kuvamise sätted

en: Number unformatted display format settings
et: Vormimata arvu kuvamise sätted

en: Number default display format settings
et: Numbri vaike kuva formaadi seaded

en: Field UI settings
et: Välja UI seaded

en: The prefix for new fields created via Field UI
et: Eesliide läbi Field UI loodud uute väljade jaoks

en: Enable Display field
et: Lülita sisse Kuva väli

en: Enable Description field
et: Lülita sisse kirjelduse väli

en: Generic file format settings
et: Üldised failivormingu seaded

en: File format settings
et: Faili vormingu seaded

en: File URI
et: Faili URI

en: Fallback text format
et: Tekstiformaadi varuvariant

en: Always show fallback choice
et: Alati näita varuvariandi valikut

en: HTML help
et: HTML abi

en: Filter URL
et: Filtri URL

en: URL length
et: URL-i pikkus

en: Image resize
et: Pildi suuruse muutmine

en: Image rotate
et: Pildi pööramine

en: Image scale and crop
et: Pildi skaleerimine ja lõikamine

en: Enable Alt field
et: Luba Alt väli

en: Alt field required
et: Alt väli nõutud

en: Enable Title field
et: Luba Title väli

en: Title field required
et: Title väli nõutud

en: Image field display format settings
et: Pildivälja näitamise formaadi seaded

en: Single on/off checkbox format settings
et: Lihtsa sisse/välja märkeruudu seaded

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus

en: Context assignments
et: Konteksti määrangud

en: Display variant
et: Kuva variant

en: Requirements review
et: Nõuete ülevaatus

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
et: E-kirja saatmine ebaõnnestus. Kui probleem püsib, võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
et: E-kirja saatmisel tekkis viga (saatja: %from, saaja %to ning vastamise aadress %reply).

en: The label for this display variant.
et: Selle kuva variandi märgend

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
et: %name: e-posti aadress ei tohi olla pikem kui @max tähemärkki.

en: Receive email notifications
et: Võta vastu teateid e-postile

en: Send email configuration
et: E-kirja saatmise seadistus

en: Enter a valid email address or use a token email address such as %author.
et: Sisesta kehtiv e-posti aadress või kasuta e-posti tokenit nagu näiteks %author.

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel

en: The field name from which the comment originated.
et: Kommentaari päritolu välja nimetus.

en: Overriding default settings
et: Vaikeseadete üle kirjutamine

en: Approving and managing comments
et: Kommentaaride haldamine ja heaks kiitmine

en: This page provides a list of all comment types on the site and allows you to manage the fields, form and display settings for each.
et: Sellel lehel näeb ülevaadet olemasolevatest kommentaari tüüpidest ning võimaldab hallata nende välju ning vormi ja kuva sätteid.

en: Administer comment types and settings
et: Halda kommentaaride tüüpe ja seadeid

en: Comment types
et: Kommentaaride tüübid

en: Comment type settings
et: Kommentaari tüüpide seaded

en: Target Entity Type ID
et: Sihtolemi tüübi ID

en: Comment type %label has been updated.
et: Kommentaari tüüp %label on uuendatud.

en: Comment type %label has been added.
et: Kommentaari tüüp %label on lisatud.

en: The comment author's email address.
et: Kommentaari autori e-posti aadress.

en: Comment Type
et: Kommentaari tüüp

en: The comment type.
et: Kommentaari tüüp.

en: %label is used by the %field field on your site. You can not remove this comment type until you have removed the field.
et: %label kasutatakse saidil %field välja poolt. Sa ei saa eemaldada seda kommentaari tüüpi enne antud välja kustutamist.

en: %label is used by 1 comment on your site. You can not remove this comment type until you have removed all of the %label comments. | %label is used by @count comments on your site. You may not remove %label until you have removed all of the %label comments.
et[0]: %label kasutab sinu saidil 1 kommentaar. Sa ei saa eemaldada seda kommentaari tüüpi enne, kui on eemaldatud kõik %label kommentaarid.
et[1]: %label kasutab sinu saidil @count kommentaari. Sa ei saa eemaldada %label enne, kui on eemaldatud kõik %label kommentaarid.

en: Translating configuration text
et: Tõlgin seadistuse teksti

en: Translating date formats
et: Tõlgin kuupäeva formaate

en: This page lists all configuration items on your site that have translatable text, like your site name, role names, etc.
et: See leht toob välja kõik seaded, mis sisaldavad on tõlgitavat teksti. Näiteks saidi nimi, rollide nimed, jne.

en: Allow other users to contact you via a personal contact form which keeps your email address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
et: Luba teistel kasutajatel endaga ühendust võtta personaalse kontaktivormi kaudu, hoides oma e-posti peidetuna. Pane tähele, et osad laiemate õigustega kasutajad nagu näiteks lehekülje administraatorid saavad siiski sinuga ühendust võtta, isegi kui sa otsustad selle funktsionaalsuse välja lülitada.

en: %recipient is an invalid email address.
et: %recipient on vigane e-posti aadress.

en: %sender-name (@sender-from) sent %recipient-name an email.
et: %sender-name (@sender-from) saatis %recipient-name-le e-posti.

en: Enabling field translation
et: Välja tõlke sisselülitamine

en: You can define which fields of a content entity can be translated. For example, you might want to translate the title and body field while leaving the image field untranslated. If you exclude a field from being translated, it will still show up in the content editing form, but any changes made to that field will be applied to <em>all</em> translations of that content.
et: Sul on võimalik määrata, millised sisuolemi väljad on tõlgitavad. Näiteks võid sa tahta tõlkida pealkirja ning sisuvälja, kuid pildi välja mittetõlgitavaks jätta. Kui sa jätad mõnele väljale tõlkimise sisse lülitamata, siis ilmub vastav väli ikkagi sisu muutmisevormidel välja, kuid muudatused, mis tehtakse, mõjutavad <em>kõiki</em> selle sisu tõlkeid.

en: If translation is enabled you can translate a content entity via the Translate tab (or Translate link). The Translations page of a content entity gives an overview of the translation status for the current content and lets you add, edit, and delete its translations. This process is similar for every translatable content entity on your site.
et: Kui tõlkimine on sisse lülitatud, siis on võimalik sisuolemeid tõlkida Tõlgi nimega sakis (või Tõlgi link). Sisuolemi Tõlgete lehel näed ülevaadet sisu tõlgete staatusest ning saad võimaluse tõlkeid lisada, muuta ning kustutada. See protsess on ühine kõikidele saidil olevatele tõlgitavatele sisuolemitele.

en: Changing the source language for a translation
et: Tõlke lähtekeele muutmine

en: Setting status of translations
et: Tõlgete oleku määramine

en: Managing and displaying date fields
et: Kuupäevaväljade haldamine ja kuvamine

en: Displaying dates
et: Kuupäevade kuva

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jan
et: jaan

[ctx: Abbreviated month name]
en: Feb
et: veebr

[ctx: Abbreviated month name]
en: Mar
et: märts

[ctx: Abbreviated month name]
en: Apr
et: apr

[ctx: Abbreviated month name]
en: May
et: mai

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jun
et: juuni

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jul
et: juuli

[ctx: Abbreviated month name]
en: Aug
et: aug

[ctx: Abbreviated month name]
en: Sep
et: sept

[ctx: Abbreviated month name]
en: Oct
et: okt

[ctx: Abbreviated month name]
en: Nov
et: nov

[ctx: Abbreviated month name]
en: Dec
et: dets

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
et: P

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
et: E

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
et: T

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
et: K

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
et: N

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
et: R

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
et: L

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Su
et: P

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mo
et: E

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tu
et: T

[ctx: Abbreviated weekday]
en: We
et: K

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Th
et: N

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fr
et: R

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sa
et: L

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Sunday]
en: S
et: P

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Monday]
en: M
et: E

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Wednesday]
en: W
et: K

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Thursday]
en: T
et: N

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Friday]
en: F
et: R

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Saturday]
en: S
et: L

en: Track images uploaded via a Text Editor
et: Tekstiredaktori kaudu üles laetud piltide jälgimine

en: The status of the file, temporary (FALSE) and permanent (TRUE).
et: Faili staatus, ajutine (FALSE) ja püsiv (TRUE).

en: Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
et: Veebilehe aadressid ja e-posti aadressid muutuvad linkideks automaatselt.

en: Background color must be a hexadecimal color value.
et: Taustavärvi väärtus peab olema kuueteistkümnendnumbriline värvikood.

en: (upscaling allowed)
et: (üles skaleerimine lubatud)

en: The comment author's email address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
et: Kommentaari autori emaili aadress kommenteerimise vormist juhul, kui kasutaja on anonüümne ja 'Anonüümsed kasutajad võivad/peavad jätma oma kontaktandmed' seade on sisse lülitatud.

en: Comma-separated list of recipient email addresses.
et: Komaga eraldatud saajate e-posti aadressid.

en: "On" label
et: "Sees" oleku märgend

en: "Off" label
et: "Väljas" oleku märgend

en: Edit menu link %title
et: Muuda menüülinki %title

en: This link is provided by the @name module. The title and path cannot be edited.
et: See link on @name mooduli poolt. Selle pealkirja ega teekonda ei saa muuta.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
et: Lingi ja tema alamlinkide sügavus on fikseeritud. Mõned lingid pole saadaval vanemlinkidena, kui nende valimine ületaks seda limiiti.

en: Add comment type
et: Lisa kommentaari tüüp

en: Manage form and displays settings of comments.
et: Halda kommentaaride vormi ja kuva sätteid.

en: Can not uninstall the Configuration module as part of a configuration synchronization through the user interface.
et: Configuration moodulit ei saa läbi kasutajaliidese seadistuste sünkroonimise käigus deinstalleerida.

en: The message UUID.
et: Sõnumi UUID.

en: Confirm delete recent log messages
et: Kinnita viimaste logiteadete kustutamine

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
et: Oled kindel, et soovid kustutada viimased logikirjed?

en: Format type machine name
et: Vormingu tüübi masinloetav nimetus

en: Boolean settings
et: Tõeväärtuse seaded

en: On label
et: Sees oleku märgend

en: Off label
et: Väljas oleku märgend

en: Visually Hidden
et: Visuaalselt peidetud

en: Change to
et: Muuda

en: Region for @title
et: @title regioon

en: Datetime timestamp display format settings
et: Datetime ajatempli kuva formaadi seaded

en: Boolean checkbox display format settings
et: Boolean märkeruudu kuva formaadi seaded

en: Installed themes
et: Paigaldatud kujundusmallid

en: The %file does not exist.
et: Faili %file ei eksisteeri.

en: The %file exists.
et: Fail %file eksisteerib.

en: The %file is not readable.
et: Fail %file ei ole loetav.

en: The %file is not writable.
et: %file ei ole kirjutatav.

en: The @file is writable.
et: @file on kirjutatav.

en: The @file is owned by the web server.
et: Fail @file on veebiserveri õigustes.

en: Negate the condition
et: Tingimuse eitamine

en: Finalizing configuration synchronization.
et: Konfiguratsiooni sünkroniseerimise lõpetamine.

en: Datetime Timestamp
et: Datetime ajatempel

en: %theme theme installed.
et: Kujundusmall %theme on paigaldatud.

en: Base field override
et: Põhivälja ülekirjutamine

en: Display prefix and suffix
et: Kuva eesliide ja järelliide

en: Text (plain)
et: Tekst (tavatekst)

en: Text (plain, long)
et: Tekst (tavatekst, pikk)

en: This path does not exist or you do not have permission to link to %path.
et: Seda teekonda ei eksisteeri või pole sul õigusi %path peale viidata.

en: Install newly added themes
et: Paigalda viimati lisatud kujundusmall

en: Comment operation links
et: Kommentaari tegevuste lingid

en: Enable the personal contact form by default for new users
et: Lülita uute kasutajate jaoks isiklik kontaktivorm vaikimisi sisse

en: Add contact form
et: Lisa kontaktivorm

en: Create and manage contact forms.
et: Loo ja halda kontaktivorme.

en: Edit contact form
et: Muuda kontaktivormi

en: Make this the default form
et: Tee see vaikimisi vormiks

en: Contact form %label has been updated.
et: Kontaktivorm %label on uuendatud.

en: Contact form %label has been added.
et: Kontaktivorm %label on lisatud.

en: Send yourself a copy
et: Saada iseendale koopia

en: %sender-name (@sender-from) sent an email regarding %contact_form.
et: %sender-name (@sender-from) saatis e-posti seoses %contact_form-ga.

en: The ID of the associated form.
et: Seotud vormi ID.

en: Users may translate this field
et: Kasutaja võib seda välja tõlkida

en: Content translation field settings
et: Sisu tõlkevälja seaded

en: The relative date value entered is invalid.
et: Valitud suhteline kuupäeva väärtus ei ole korrektne.

en: Add new field: you need to provide a machine name for the field.
et: Lisa uus väli: pead lisama välja jaoks masinloetava nime.

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.

en: 
            <p>You can align images, videos, blockquotes and so on to the left, right or center. Examples:</p>
            <ul>
              <li>Align an image to the left: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the center: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the right: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… and you can apply this to other elements as well: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>
et: 
            <p>Sa saad joondada pilte, videosi, plokktsitaate jne vasakule, paremale või keskele. Näited:</p>
            <ul>
              <li>Joonda pilt vasakule: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Joonda pilt keskele: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Joonda pilt paremale: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… ja seda saab rakendada ka teistele elementidele: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>

en: Align images
et: Joonda pildid

en: Uses a <code>data-align</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to align images.
et: Kasutab attribuuti <code>data-align</code> <code>&lt;img&gt;</code> märgenditel piltide joondamiseks.

en: 
            <p>You can caption images, videos, blockquotes, and so on. Examples:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="This is a caption" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="The Drupal Dance" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal is awesome!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Hello world in JavaScript."&gt;alert("Hello world!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>
et: 
            <p>Sa saad lisada pealdisi piltidele, videotele, plokktsitaatidele jne. Näited:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="See on pealdis" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="The Drupal Dance" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal is awesome!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Tere maailm JavaScript-is."&gt;alert("Tere maailm!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>

en: Caption images
et: Pealkirjasta pilte

en: Uses a <code>data-caption</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to caption images.
et: Kasutab <code>data-caption</code> attribuuti <code>&lt;img&gt;</code> märgendis pildi pealdise lisamiseks.

en: Whether a new revision should be created by default
et: Kas vaikimisi peaks looma uue redaktsiooni

en: Default value callback
et: Vaikimisi määratud väärtuse callback

en: URI as link display format settings
et: URI lingina kuvaformaadi seaded

en: Timestamp ago display format settings
et: Ajatempli (aega tagasi) esitusformaadi seaded

en: Link to URI
et: Link URI-le

en: %field settings for %bundle
et: %field seaded %bundle jaoks

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
et: Minimaalne lubatud pildi suurus LAIUSxKÕRGUS väljendatuna. Jäta tühjaks piirangu keelamiseks. Kui üles laetud pilt on väiksem, siis sellest keeldutakse.

en: Disabling drag-and-drop functionality
et: Lohista ja kukuta funktsionaalsuse välja lülitamine

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Broken/Missing
et: Katki/Puudu

en: You do not have access to the referenced entity (%type: %id).
et: Sul puuduvad ligipäsuõigused viidatud olemile (%type: %id).

[ctx: Validation]
en: Email
et: E-post

en: Comments are responses to content.
et: Kommentaarid on vastused sisule.

en: Filename: %name
et: Faili nimi: %name

en: Recipient username
et: Saaja kasutajanimi

en: You can caption images (<code>data-caption="Text"</code>), but also videos, blockquotes, and so on.
et: Sa saad lisata pealdisi piltidele (<code>data-caption="Pealdis"</code>), aga ka videotele, plokktsitaatidele jne.

en: Making this field required is recommended.
et: Selle välja täitmine on soovitatav muuta kohustuslikuks.

en: Select a @context value:
et: Vali @context väärtus:

en: Configuration entity dependencies
et: Seadistuse olemi sõltuvused

en: Content entity dependencies
et: Sisu olemi sõltuvused

en: Enforced configuration dependencies
et: Pealesurutud seadistuse sõltuvused

en: String (long) settings
et: Sõne (pikk) seaded

en: URI settings
et: URI seaded

en: If more than one application will be sharing this database, a unique table name prefix – such as %prefix – will prevent collisions.
et: Juhul kui seda andmebaasi kasutab rohkem kui üks rakendus, siis aitab unikaalne tabeli nime prefiks  - nagu %prefix - vältida nende kokkusobimatust.

en: The author name of the comment.
et: Kommentaari autori nimi.

en: contextual links button
et: kontekstipõhiste linkide nupp

[ctx: Validation]
en: Regex
et: Regulaaravaldis

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Database storage size
et: Andmebaasi maht

en: Text with text format
et: Tekstiformaadiga tekst

en: Field widgets
et: Välja muutmisvidinad

en: Field widget
et: Välja muutmisvidin

en: Widget type machine name
et: Muutmisvidina tüübi masinnimi

en: Textarea display format settings
et: Textarea kuva formaadi seaded

en: Email field display format settings
et: E-posti välja kuva formaadi seaded

en: Link to the entity
et: Viide olemile

en: Synchronizing extensions: @op @name.
et: Sünkroniseerin laiendusi: @op @name.

en: Link to the @entity_label
et: Link olemile @entity_label

en: Linked to the @entity_label
et: Lingitud olemiga @entity_label

en: Simple page
et: Lihtne lehekülg

en: Page with blocks
et: Lehekülg plokkidega

en: Jump to the first comment.
et: Liigu esimesele kommentaarile.

en: Jump to the first new comment.
et: Liigu esimesele uuele kommentaarile.

en: Share your thoughts and opinions.
et: Jaga oma mõtteid ja arvamusi.

en: Content translation content settings
et: Sisu tõlkimise seaded

en: Content translation enabled
et: Sisu tõlkimine on sisse lülitatud

en: Default date type
et: Vaikimisi kuupäeva tüüp

en: Default date value
et: Vaikimisi kuupäeva väärtus

en: Re-use an existing field
et: Taaskasuta olemasolevat välja

en: Providing page-specific help
et: Pakub lehekülje-spetsiifilist abi

en: Effect settings
et: Efekti seaded

en: Number integer display format settings
et: Täisarvu kuvamise sätted

en: Static menu link overrides
et: Staatilise menüü linkide ümber lülitus

en: Entities exist of type %entity_type and %bundle_label %bundle. These entities need to be deleted before importing.
et: Olemi tüübi %entity_type ja %bundle_label %bundle jaoks on loodud olemeid, need peab eemaldama enne importimist.

[ctx: Plural]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: The language code of the language the comment is written in.
et: Keelekood, milles kommentaar on kirjutatud.

en: The message language code.
et: Sõnumi keelekood.

en: The source language from which this translation was created.
et: Lähtekeel, mis oli tõlke aluseks.

en: Translation outdated
et: Tõlge on aegunud

en: Translation author
et: Tõlke autor

en: The author of this translation.
et: Selle tõlke autor.

en: A boolean indicating whether the translation is visible to non-translators.
et: Tõeväärtus, mis märgib kas see tõlge on nähtav mitte-tõlkijatele.

en: Translation created time
et: Tõlke loomise aeg

en: The Unix timestamp when the translation was created.
et: Tõlke loomise aega tähistav Unix ajatempel.

en: Translation changed time
et: Tõlke muutmise aeg

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
et: Tõlke viimase muutmise aega tähistav Unix ajatempel.

en: Entities and entity types
et: Olemid ja olemite tüübid

en: Entity sub-types
et: Olemite alamtüübid

en: Fields and field types
et: Väljad ning välja tüübid

en: Formatters and view modes
et: Vormindajad ja kuvarežiimid

en: Widgets and form modes
et: Vidinad ja vormirežiimid

en: Content entity types and sub-types can have one or more <em>form modes</em>, used for editing. For instance, a content item could be edited in a compact format with only some fields editable, or a full format that allows all fields to be edited. In each form mode, each field can be hidden or displayed, and if it is displayed, you can choose and configure the <em>widget</em> that is used to edit the field. For instance, a taxonomy term reference field can be edited using a select list, radio buttons, or an autocomplete widget.
et: Sisu olemite tüüpidel ja nende alamtüüpidel võib olla üks või rohkem <em>vormi režiimi</em> nende muutmiseks. Näiteks kompatkrežiimis on muudetavad ainult mõned väljad, täisrežiimis on võimalik kõiki välju muuta. Igas režiimis saab välju peita ja näidata ning seadistada, millis <em>vidinat</em> kasutatakse, näiteks taksonoomia termi viitamise välja väärtust saab muuta kasutades valikkasti, raadio nuppe või automaatjätkamise vidinat.

en: Creating a field
et: Välja loomine

en: Re-using fields
et: Väljade taaskasutamine

en: Configuring field editing
et: Välja muutmise seadistamine

en: Configuring field display
et: Välja kuva seadistamine

en: Configuring view and form modes
et: Seadista kuva ja vormirežiime

en: Listing fields
et: Väljade nimekiri

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema täpselt <strong>@size</strong> pikslit.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit. Pildid, mis on suuremad kui <strong>@max</strong>, tehakse väiksemaks.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid mis on suuremad kui <strong>@max</strong> pikslit viiakse automaatselt sobivasse mõõtu.

en: Define how text is handled by combining filters into text formats.
et: Määra teksti käsitlemine, kombineerides tekstiformaatide filtreid.

en: Active menu trail
et: Aktiivne menüüteekond

en: Configuration updates
et: Konfiguratsiooni uuendused

en: The listed configuration will be updated.
et: Väljatoodud konfiguratsioon uuendatakse.

en: An entity field containing a password value.
et: Olemi väli, milles on parooli väärtus.

en: An autocomplete text field with tagging support.
et: Automaatjätkamise tekstiväli koos märgendite toetusega.

en: Block Content revision is a history of changes to block content.
et: Ploki sisu redaktsioon on ajalugu ploki sisu muudatustest.

en: Provided by modules
et: Moodulite poolt pakutud

en: Provided by Drupal core
et: Drupali tuuma poolt pakutud

en: Defining image styles
et: Pildistiilide määratlemine

en: Naming image styles
et: Pildistiilide nimetamine

en: Configuring image fields
et: Pildiväljade seadistamine

en: Configuring displays and form displays
et: Kuvade ja vormikuvade seadistamine

en: @title [%language translation]
et: @title [%language tõlge]

en: Entity reference field storage settings
et: Olemi viitamise välja salvestussätted

en: Entity reference field settings
et: Olemi viitamise välja seaded

en: Entity reference selection plugin settings
et: Olemi viitamise valiku plugina sätted

en: Display in native language
et: Kuva emakeeles

en: HTTP cookies
et: HTTP küpsised

en: HTTP headers
et: HTTP päised

en: Is super user
et: On superkasutaja

en: Query arguments
et: Päringu argumendid

en: Request format
et: Päringu formaat

en: A flag indicating whether this is the default translation.
et: Olekumärge, mis tähistab, kas see on vaiketõlge.

en: Field settings (@on_label / @off_label)
et: Välja seaded (@on_label / @off_label)

en: Displayed in native language
et: Kuvatud emakeeles

en: Hide lower priority columns
et: Peida väheolulised veerud

en: Submitted by @username on @datetime
et: Lisatud @datetime kasutaja @username poolt

en: Account's permissions
et: Konto õigused

en: The hashed password
et: Parooli räsi

en: Existing password
et: Praegune parool

en: Display the author name.
et: Kuva autori nime.

en: Are you sure you want to create a new %name @type?
et: Kas sa oled kindel, et soovid lisada uue %name @type?

en: Using the personal contact form
et: Isikliku kontaktivormi kasutamine

en: Configuring contact forms
et: Kontaktivormi seadistamine

en: Linking to contact forms
et: Kontaktivormile linkimine

en: Adding content to contact forms
et: Sisu lisamine kontaktivormile

en: @label (Translation is not supported).
et: @label (Tõlkimine pole toetatud).

en: Configuring form displays
et: Vormi kuva seadistamine

en: The <em>Autocomplete</em> widget displays text fields in which users can type entity labels based on the <em>Allowed number of values</em>. The widget can be configured to display all entities that contain the typed characters or restricted to those starting with those characters.
et: Automaatjätkamise vidin kuvab tekstivälju millesse saab kasutaja sisestada olemi nimetusi lubatud arvu piires. Vidinat saab seadistada nii, et on võimalik otsida olemite nimetusi, milles sisaldub või mis algab sisestatud tähtedega.

en: The <em>Autocomplete (Tags style)</em> widget displays a multi-text field in which users can type in a comma-separated list of entity labels.
et: Automaatjätkamise (Märgise stiil) vidin kuvab tekstivälja, millesse saab kasutaja sisestada komaga eraldatud olemi nimetusi.

en: Display download path
et: Kuva allalaadimise teekond

en: Detect tar
et: Tuvasta tar

en: Link this field to the file download URL
et: Lingi see väli faili allalaadimise URL-le

en: File link
et: Faili link

en: Include tar in extension
et: Kaasa tar faililaiendis

en: Display the file download URI
et: Kuva faili allalaadimise URI

en: Display an icon
et: Kuva ikooni

en: Using text fields with text formats
et: Tekstiformaatidega tekstiväljade kasutamine

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
et: @type %title on ennistatud redaktsioonini %revision-date.

en: Speeding up your site
et: Lehe kiirendamine

en: Contains US ASCII characters only
et: Sisaldab ainult US ASCII tähemärke

en: Checkout complete! Thank you for your purchase.
et: Väljavormistamine edukalt sooritatud. Täname ostu eest!

en: Resolving missing content
et: Lahendan puuduvat sisu

en: The following @entity-type translations will be deleted:
et: Järgnevad @entity-type tõlged kustutatakse:

en: Delete @language translation
et: Kustuta @language tõlge

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
et: @entity-type %label %label @language tõlked on kustutatud.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada @language @entity-type %label tõlke?

en: The core.extension configuration does not exist.
et: Seadet core.extension ei eksisteeri.

en: Unable to install the %module module since it does not exist.
et: Moodulit %module ei saa eemaldada, kuna seda ei eksisteeri.

en: Unable to uninstall the %module module since the %dependent_module module is installed.
et: Mooduli %module eemaldamine ei ole võimalik, kuna temast sõltub moodul %dependent_module.

en: Unable to install the %theme theme since it does not exist.
et: Kujundusmalli %theme pole võimalik paigaldada, kuna seda ei leitud.

en: Unable to install the %theme theme since it requires the %required_theme theme.
et: Kujundusmalli %theme ei ole võimalik paigaldada, kuna see vajab malli %required_theme.

en: Unable to uninstall the %theme theme since the %dependent_theme theme is installed.
et: Kujundusmalli %theme eemaldamine ei ole võimalik, kuna paigaldatud on temast sõltuv kujundusmall %dependent_theme.

en: Configuration %name depends on the %owner module that will not be installed after import.
et: Konfiguratsioon %name sõltub moodulist %owner mida ei lülitata sisse importimisel.

en: Configuration %name depends on the %owner theme that will not be installed after import.
et: %name seadistus sõltub %owner kujundusmallist mida peale importi ei installeerita.

en: Configuration %name depends on the %owner extension that will not be installed after import.
et: %name seadistus sõltub %owner laiendist mida peale importi ei installeerita.

en: Unable to install the %module module since it requires the %required_module module. | Unable to install the %module module since it requires the %required_module modules.
et[0]: Ei saa sisse lülitada moodulit %module module kuna see nõuab moodulit %required_module.
et[1]: Ei saa sisse lülitada moodulit %module module kuna see nõuab mooduleid %required_module.

en: Configuration %name depends on the %module module that will not be installed after import. | Configuration %name depends on modules (%module) that will not be installed after import.
et[0]: Konfiguratsioon %name sõltub moodulist %module, mida ei paigaldata peale importimist.
et[1]: Konfiguratsioon %name sõltub moodulitest %module, mida ei paigaldata peale importimist.

en: Configuration %name depends on the %theme theme that will not be installed after import. | Configuration %name depends on themes (%theme) that will not be installed after import.
et[0]: Konfiguratsioon %name sõltub kujundusmallist %theme, mida ei paigaldata peale importi.
et[1]: Konfiguratsioon %name sõltub kujundusmallidest (%theme), mida ei paigaldata peale importi.

en: Configuration %name depends on the %config configuration that will not exist after import. | Configuration %name depends on configuration (%config) that will not exist after import.
et[0]: Konfiguratsioon %name sõltub konfiguratsioonist %config mida ei ole olemas peale importimist.
et[1]: Konfiguratsioon %name sõltub konfiguratsioonist (%config) mida ei ole olemas peale importimist.

en: Interface text
et: Kasutajaliidese tekst

en: Order of language detection methods for interface text. If a translation of interface text is available in the detected language, it will be displayed.
et: Keeletuvastusviiside järjekord kasutajaliidese teksti jaoks. Kui teksti tõlge on tuvastatud keeles saadaval, siis seda kuvatakse.

en: Inaccessible
et: Ligipääsmatu

en: Empty block library behavior
et: Tühja ploki teegi käitumine

en: Provides a link to add a new block.
et: Lisab lingi uue ploki loomiseks.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
et: Seadistust ei saa importida, kuna selle valideerimine ebaõnnestus järgnevatel põhjustel:

en: Link to translate @entity_type_label
et: Link @entity_type_label tõlkimiseks

en: Provide a translation link to the @entity_type_label.
et: Paku tõlkimise linki olemile @entity_type_label.

en: Timestamp display format settings
et: Ajatempli esitusformaadi seaded

en: Future format
et: Tuleviku formaat

en: Past format
et: Mineviku formaat

en: @requirements_message (Currently using @item version @version)
et: @requirements_message (Kasutab hetkel @item versiooni @version)

en: 0 seconds
et: 0 sekundit

en: The validation failed because the value conflicts with the value in %field_name, which you cannot access.
et: Valideerimine ebaõnnestus kuna väärtus on konfliktis %field_name väärtusega, millele ei ole sul ligipääsu.

en: The @module module is required
et: Moodul @module on kohustuslik

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
et: Kasuta <em>@interval</em>-i kui sa soovid vormindatud intervalli teksti kuvamist.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
et: Kui paljusid aja intervalli ühikuid soovid näha vormindatud väljundis.

en: Future date: %display
et: Kuupäev tulevikus: %display

en: Past date: %display
et: Kuupäev minevikus: %display

en: - Default site/user time zone -
et: - Kasutaja/saidi vaikimisi ajavöönd -

en: Date format: @date_format
et: Kuupäeva vorming: @date_format

en: Time zone: @timezone
et: Ajavöönd: @timezone

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: Configuration archive
et: Seadistuste arhiiv

en: Your configuration files were successfully uploaded and are ready for import.
et: Sinu seadefailid on edukalt üles laetud ja valmis importimiseks.

en: Translate any configuration including those shipped with modules and themes.
et: Tõlgi konfiguratsiooni, kaasa arvatud neid, mis on kaasas moodulite ja kujundusmallidega.

en: Time zone override
et: Ajatsooni ülekirjutamine/muutmine

en: Datetime custom display format settings
et: Datetime kohandatud kuva formaadi seaded

en: Datetime time ago display format settings
et: Datetime time ago kuva formaadi seaded

en: The time zone selected here will always be used
et: Siin valitud ajatsooni saab põhiliseks ajatsooniks.

[ctx: Validation]
en: File URI
et: Faili URI

en: Plural variants
et: Mitmuse variatsioonid

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
et: Paiguta plokk <span class="visually-hidden">regiooni %region</span>

en: No blocks available.
et: Plokke pole saadaval.

en: Exporting the full configuration
et: Ekspordin kogu seadistust

en: Importing a full configuration
et: Impordin kogu seadistust

en: Exporting a single configuration item
et: Ekspordin ühte seadet

en: Importing a single configuration item
et: Impordin ühte seadet

en: Configuration synchronization
et: Seadistuse sünkroniseerimine

en: Import and export your configuration.
et: Impordi ja ekspordi oma konfiguratsiooni.

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
et[0]: Tuleb sisestada vähemalt üks märksõna. Kirjavahe märke eiratakse.
et[1]: Tuleb sisestada vähemalt üks märksõna. Märksõnad peavad olema vähemalt @count tähemärki pikad. Kirjavahe märke eiratakse.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
et: callback URL ei ole kohalik ja seega usaldusväärne: !url

en: CustomMessage: !customMessage
et: KohandatudTeade: !customMessage

en: Container cannot be saved to cache.
et: Konteinerit ei ole võimalik vahemällu salvestada.

en: The database server version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
et: Andmebaasiserveri versioon %version on väiksem, kui minimaalne nõutud versioon %minimum_version.

en: A value must be selected for %part.
et: Pead valima väärtuse %part jaoks.

en: @title (value @number)
et: @title (väärtus @number)

en: 1 error has been found:  | @count errors have been found:
et[0]: Tekkis 1 viga:
et[1]: Tekkis @count viga:

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Shown tabs
et: Näidatavad sakid

en: Select tabs being shown in the block
et: Vali plokis kuvatavad sakid

en: Show primary tabs
et: Kuva peasakke

en: Show secondary tabs
et: Näita sekundaarseid vahelehti

en: The blocked IP address.
et: Blokeeritud IP aadress.

en: Generating accessible content
et: Ligipääsetava sisu genereerimine

en: The time that the comment was created, as a Unix timestamp.
et: Unix ajatempli kujul aeg, millal kommentaar loodi.

en: The time that the comment was edited by its author, as a Unix timestamp.
et: Unix ajatempli kujul aeg, millal seda autori poolt muudeti.

en: The module that implements the field type.
et: Moodul, mis lisab selle väljatüübi.

en: The entity bundle.
et: Olemi kogum.

en: The original machine name of the view mode.
et: Kuvarežiimi algne masinnimi.

en: The view mode ID.
et: Kuvarežiimi ID.

en: The name of the format.
et: Formaadi nimi.

en: Whether the format is cacheable.
et: Kas formaat on puhverdatav või mitte.

en: The role IDs which can use the format.
et: Rolli ID-d, mis formaati kasutada saavad.

en: The filters configured for the format.
et: Vastava formaadi jaoks seadistatud filtrid.

en: The status of the format
et: Formaadi olek

en: The weight of the format
et: Formaadi kaal

en: Core (Experimental)
et: Tuum (Eksperimentaalne)

en: The installer requires that you create a translations directory as part of the installation process. Create the directory %translations_directory . More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.
et: Paigaldusprotsess nõuab, et loodaks tõlgete kaust. Looge kaust %translations_directory. Lisainfot Drupali paigaldamise kohta leiab: <a href=":install_txt">INSTALL</a>

en: The installer requires read permissions to %translations_directory at all times. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
et: Paigaldaja nõuab alati lugemisõigusi %translations_directory kataloogile. Täiendavat informatsiooni sellel teemal leiab: <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> dokumentatsioonist.

en: The installer requires write permissions to %translations_directory during the installation process. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
et: Paigaldaja nõuab paigaldusprotsessi käigus kirjutamisõigust kausta %translations_directory. Dokumentatsioon <a href=":handbook_url">veebimajutuse probleemide</a> osas pakub abi selle ja muude teemade puhul.

en: The installer requires to contact the translation server to download a translation file. Check your internet connection and verify that your website can reach the translation server at <a href=":server_url">@server_url</a>.
et: Paigaldaja nõuab tõlgete serveriga ühendust tõlkefaili allalaadimiseks. Kontrolli oma võrguseadeid ning kinnita, et veebileht saab ühenduda tõlgete serveriga <a href=":server_url">@server_url</a>.

en: The %language translation file is not available at the translation server. <a href=":url">Choose a different language</a> or select English and translate your website later.
et: Tõlgete serveris ei ole fail %language translation saadaval. <a href=":url">Vali teine keel</a> või vali English ning tõlgi veebileht hiljem.

en: The %language translation file could not be downloaded. <a href=":url">Choose a different language</a> or select English and translate your website later.
et: Faili %language translation allalaadimine ebaõnnestus. <a href=":url">Vali teine keel</a> või vali English ning tõlgi veebileht hiljem.

en: The @drupal installer requires that you create a %file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.
et: @drupal paigaldaja vajab, et sa looks faili %file paigaldusprotsessi osana. Kopeeri fail %default_file faili %file. Lisainfot Drupali paigaldamise kohta leiab failist <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: @drupal requires read permissions to %file at all times. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
et: @drupal vajab lugemisõigusi failile %file. Dokumentatsioon <a href=":handbook_url">veebimajutuse probleemide</a> osas aitab selle ja muude probleemide puhul.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
et: @drupal paigaldaja nõuab kirjutusõigusi failile %file protsessi käigus. Dokumentatsioon <a href=":handbook_url">veebimajutuse probleemide</a> osas aitab selle ja muude probleemide puhul.

en: The @drupal installer failed to create a %file file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
et: @drupal paigaldajal ei õnnestu luua faili %file vajalike omanikuõigustega. Logi sisse oma veebiserverisse, eemalda olemasolev fail %file, ning loo uus kopeerides fail %default_file  faili %file. Lisainformatsiooni Drupali paigaldamiseks on leitav failist <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>. Dokumentatsioon <a href=":handbook_url">veebimajutuse probleemide</a> osas on abiks selle ja teiste probleemide korral.

en: Check the messages and <a href=":retry">retry</a>, or you may choose to <a href=":cont">continue anyway</a>.
et: Vaata teated üle ja <a href=":retry">proovi uuesti</a>, samas võid ka <a href=":cont">proovida jätkata</a>.

en: Check the messages and <a href=":url">try again</a>.
et: Vaata teated üle ning <a href=":url">proovi uuesti</a>.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>/modules</em>. Missing modules: @modules
et: Järgnevad moodulid on nõutud, kuid neid leitud. Liiguta need sobivasse moodulite alamkausta, näiteks <em>/modules</em>. Puudu on moodulid: @modules

en: Updating @module
et: Uuendan moodulit @module

en: Entity type mismatch on rename. @old_type not equal to @new_type for existing configuration @old_name and staged configuration @new_name.
et: Olemi tüübi vastuolu ümber nimetamisel. @old_type ei ole sama mis @new_type praeguses konfiguratsioonis @old_name ja ootel konfiguratsioonis @new_name.

en: Rename operation for simple configuration. Existing configuration @old_name and staged configuration @new_name.
et: Ümbernimetamise tegevus lihtsa konfiguratsiooni jaoks. Olemasolev konfiguratsioon @old_name ja ootel olev konfiguratsioon @new_name.

en: Operating in maintenance mode. <a href=":url">Go online.</a>
et: Hetkel on aktiveeritud hooldusrežiim. Avalikuks minemiseks vajuta <a href=":url">siia.</a>

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size

en: Number of rows: @rows
et: Ridade arv: @rows

en: URI field size: @size
et: URI suurus: @size

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href=":https-link">Learn more</a>.
et: HOIATUS: Kuna sa ei kasuta krüpteeritud ühendust, siis saadetakse sinu parool lahtise teksti kujul. <a href=":https-link">Vaata rohkem</a>.

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: @name ei saa olla pikem kui %max sümbolit, kuid hetkel on selle pikkus %length.

en: <ul>
    <li>To start over, you must empty your existing database and copy <em>default.settings.php</em> over <em>settings.php</em>.</li>
    <li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href=":update-url">update script</a>.</li>
    <li>View your <a href=":base-url">existing site</a>.</li>
    </ul>
et: <ul>
    <li>Uuesti alustamiseks tühjenda andmebaas ning kopeeri <em>default.settings.php</em> üle faili <em>settings.php</em>.</li>
    <li>Uuendamiseks käivita <a href=":update-url">uuendamise skript</a>.</li>
    <li>Vaata on <a href=":base-url">praegust lehte</a>.</li>
    </ul>

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
et: Kõik vajalikud muudatused kausta %dir ja faili %file on tehtud, seega sa peaksid neilt eemaldama kirjutusõigused turvariskide vältimiseks. Kui sa pole kindel, kuidas seda täpselt teha, uuri <a href=":handbook_url">käsiraamatust</a>.

[ctx: Validation]
en: Unique field constraint
et: Unikaalne välja piirang

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
et: Olem @entity_type väljaga @field_name %value on juba olemas.

en: Administrators can enter IP addresses to ban on the <a href=":bans">IP address bans</a> page.
et: Administraatorid saavad sisestada IP aadresse nende keelamiseks <a href=":bans">IP aadressite keeldude</a> lehel.

en: The HTTP Basic Authentication module supplies an <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Basic_access_authentication">HTTP Basic authentication</a> provider for web service requests. This authentication provider authenticates requests using the HTTP Basic Authentication username and password, as an alternative to using Drupal's standard cookie-based authentication system. It is only useful if your site provides web services configured to use this type of authentication (for instance, the <a href=":rest_help">RESTful Web Services module</a>). For more information, see the <a href=":hba_do">online documentation for the HTTP Basic Authentication module</a>.
et: HTTP Basic Authentication moodul võimaldab <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Basic_access_authentication">HTTP liht-pääsuautentimise</a> pakkuja veebiteenuse päringutele. Autentimise pakkuja autendib päringu HTTP Basic Authentication kasutajanime ja parooliga, mis on alternatiiviks Drupal-i standardsele küpsisel põhinevale autentimise süsteemile. See on kasulik ainult siis, kui leht pakub veebiteenuseid, mis on seadistatud seda tüüpi autentimist kasutama (näiteks <a href=":rest_help">RESTful Web Services moodul</a>). Rohkem infot leiab <a href=":hba_do">HTTP Basic Authentication mooduli käsiraamatust</a>.

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
et: Ploki tüüpe pole veel loodud. Mine <a href=":url">ploki tüübi loomise lehele</a> uue tüübi lisamiseks.

en: Enabling commenting
et: Luba kommenteerimine

en: Configuring commenting settings
et: Seadista kommenteerimise sätteid

en: In reply to @parent_title by @parent_username
et: Vastus kommentaarile @parent_title kasutajalt @parent_username

en: Name for @anonymous
et: @anonymous nimi

en: <a href=":login">Log in</a> or <a href=":register">register</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href=":login">logi sisse</a> või <a href=":register">registreeru</a>

en: <a href=":login">Log in</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href=":login">Logi sisse</a>

en: The Configuration Manager module provides a user interface for importing and exporting configuration changes between installations of your website in different environments. Configuration is stored in YAML format. For more information, see the <a href=":url">online documentation for the Configuration Manager module</a>.
et: Konfiguratsiooni halduse moodul annab kasutajaliidese konfiguratsiooni muudatuste importimiseks ja eksportimiseks veebilehe paigalduste vahel erinevates keskkondades. Konfiguratsiooni hoitakse YAML formaadis. Rohkem infot leiab <a href=":url">konfiguratsiooni halduse käsiraamatust</a>.

en: You can create and download an archive consisting of all your site's configuration exported as <em>*.yml</em> files on the <a href=":url">Export</a> page.
et: Sa saad luua ja alla laadida arhiivi oma saidi konfiguratsioonist <em>*.yml</em> failidena <a href=":url">Eksport</a> lehel.

en: You can upload a full site configuration from an archive file on the <a href=":url">Import</a> page. When importing data from a different environment, the site and import files must have matching configuration values for UUID in the <em>system.site</em> configuration item. That means that your other environments should initially be set up as clones of the target site. Migrations are not supported.
et: Konfiguratsiooni arhiivi üleslaadimist saab teha <a href=":url">Import</a> lehel. Teisest keskkonnast andmete importimisel peavad UUID väärtused ühtima konfiguratsiooni kirjes <em>system.site</em>, see tähendab et teistes keskkondades peavad saidid olema paigaldatud kloonidena praegusest. Migreerimised pole toetatud.

en: You can review differences between the active configuration and an imported configuration archive on the <a href=":synchronize">Synchronize</a> page to ensure that the changes are as expected, before finalizing the import. The Synchronize page also shows configuration items that would be added or removed.
et: Ülevaate erinevustest aktiivse ja imporditud konfiguratsiooni vahel leiad <a href=":synchronize">Sünkroniseerimise</a> lehelt, kus saab veenduda, et imporditakse oodatud muudatused. Lisaks on võimalik näha konfiguratsiooni kirjeid, mis lisatakse või eemaldatakse.

en: You can export a single configuration item by selecting a <em>Configuration type</em> and <em>Configuration name</em> on the <a href=":single-export">Single export</a> page. The configuration and its corresponding <em>*.yml file name</em> are then displayed on the page for you to copy.
et: Üksiku konfiguratsiooni kirje eksportimiseks tuleb valida <em>Konfiguratsiooni tüüp</em> ja <em>Konfiguratsiooni nimetus</em> lehelt <a href=":single-export">Üksik eksport</a>. Konfiguratsioon ning sellega seonduv <em>*.yml failinimi</em> kuvatakse seejärel lehele kopeerimiseks.

en: You can import a single configuration item by pasting it in YAML format into the form on the <a href=":single-import">Single import</a> page.
et: Sa saad importida üksikuid konfiguratsiooni kirjeid kleepides YAML koodi vormi <a href=":single-import">Üksik import</a> lehel.

en: Export and download the full configuration of this site as a gzipped tar file.
et: Ekspordi ja lae alla täielik konfiguratsioon saidist gzip-itud tar failina.

en: Choose a configuration item to display its YAML structure.
et: Vali seade tema YAML struktuuri nägemiseks.

en: Import a single configuration item by pasting its YAML structure into the text field.
et: Impordi üksik konfiguratsiooni kirje kleepides YAML-i kood tekstialasse.

en: Full archive
et: Kogu arhiiv

en: Single item
et: Üks element

en: Staged
et: Ootel

en: The following items in your active configuration have changes since the last import that may be lost on the next import.
et: Järgnevatel kirjetel aktiivses konfiguratsioonis on toimunud muudatusi ning need võivad kaduda järgmisel importimisel.

en: @collection configuration collection
et: Konfiguratsiooni kogum @collection

en: @source_name to @target_name
et: @source_name kuni @target_name

en: The Configuration Translation module allows you to translate configuration text; for example, the site name, vocabularies, menus, or date formats. Together with the modules <a href=":language">Language</a>, <a href=":content-translation">Content Translation</a>, and <a href=":locale">Interface Translation</a>, it allows you to build multilingual websites. For more information, see the <a href=":doc_url">online documentation for the Configuration Translation module</a>.
et: Configuration Translation moodul võimaldab tõlkida konfiguratsiooni tekste, näiteks saidi nimi, sõnastikud, menüüd või kuupäeva formaadid. Koos moodulitega <a href=":language">Language</a>, <a href=":content-translation">Content Translation</a>, ja <a href=":locale">Interface Translation</a>, on võimalik ehitada mitmekeelseid veebisaite. Rohkem infot leiab <a href=":doc_url">Configuration Translation mooduli dokumentatsioonist</a>.

en: In order to translate configuration, the website must have at least two <a href=":url">languages</a>.
et: Konfiguratsiooni tõlkimiseks on vajalik vähemalt kahte <a href=":url">keelt</a>.

en: Users with the <em>Translate user edited configuration</em> permission can access the configuration translation overview, and manage translations for specific languages. The <a href=":translation-page">Configuration translation</a> page shows a list of all configuration text that can be translated, either as individual items or as lists. After you click on <em>Translate</em>, you are provided with a list of all languages. You can <em>add</em> or <em>edit</em> a translation for a specific language. Users with specific configuration permissions can also <em>edit</em> the text for the site's default language. For some configuration text items (for example for the site information), the specific translation pages can also be accessed directly from their configuration pages.
et: Kasutajad õigusega <em>Translate user edited configuration</em> pääsevad konfiguratsiooni tõlkimise ülevaate lehele ning õiguse hallata tõlkeid. Leht <a href=":translation-page">Konfiguratsiooni tõlkimine</a> kuvab nimekirja kõigist konfiguratsiooni tekstidest, mida saab tõlkida üksikute kirjetena või nimekirjana. Klikkides <em>Tõlgi</em>, kuvatakse sulle nimekiri keeltest, kus saab <em>lisada</em> või <em>muuta</em> tõlget vastava keele jaoks. Kasutajad spetsiifilisemate õigustega saavad ka <em>muuta</em> tekste saidi vaikekeeles. Mõnede konfiguratsiooni tekstide tõlkimist saab teostada otse seadistuse lehel (näiteks saidi informatsioon).

en: You can choose to translate date formats on the <a href=":translation-page">Configuration translation</a> page. This allows you not only to translate the label text, but also to set a language-specific <em>PHP date format</em>.
et: Kuupäeva formaate on võimalik tõlkida lehel <a href=":translation-page">Konfiguratsiooni tõlkimine</a>. See võimaldab lisaks sildi tõlkimisele ka sättida keelepõhiseid <em>PHP kuupäeva formaate</em>.

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
et: @sender-name (@sender-url) saatis sõnumi kasutades @form-url leheküljel olevat kontaktivormi.

en: Hello @recipient-name,
et: Tere @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
et: @sender-name (@sender-url) saatis sulle sõnumi sinu kontaktivormi kaudu @site-name lehelt.

en: @name (not verified)
et: @name (verifitseerimata)

en: The contact form has not been configured. <a href=":add">Add one or more forms</a> .
et: Kontaktivorm on seadistamata. <a href=":add">Lisa kontaktivorm</a>.

en: Before you can translate content, there must be at least two languages added on the <a href=":url">languages administration</a> page.
et: Enne kui sa saad sisu tõlkida, peaks olema <a href=":url">keelte halduse</a> lehel lisatud vähemalt kaks keelt.

en: To configure translation for this field, <a href=":language-settings-url">enable language support</a> for this type.
et: Välja tõlgete seadistamiseks <a href=":language-settings-url">luba keele tugi</a> selle tüübi jaoks.

en: Date part order: @order
et: Kuupäeva osa järjestus: @order

en: Time type: @time_type
et: Aja tüüp: @time_type

en: Time increments: @increment
et: Ajasamm: @increment

en: The Database Logging module logs system events in the Drupal database. For more information, see the <a href=":dblog">online documentation for the Database Logging module</a>.
et: Database Logging moodul logib süsteemseid teateid Drupali andmebaasi. Vaata täiendavat informatsiooni <a href=":dblog">Database Logging mooduli online dokumentatsioonist</a>.

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
et: Andmebaasilogis hotavate teadete maksimaalne arv. Sõltub <a href=":cron">cron hooldustöödest</a>.

en: You can add, edit, and delete view modes for entities on the <a href=":view_modes">View modes page</a>, and you can add, edit, and delete form modes for entities on the <a href=":form_modes">Form modes page</a>. Once you have defined a view mode or form mode for an entity type, it will be available on the Manage display or Manage form display page for each sub-type of that entity.
et: Olemite kuvarežiime saab lisada, muuta ja kustutada <a href=":view_modes">Kuvarežiimide lehel</a>, vormirežiime saab lisada, muuta ja kustutada <a href=":form_modes">Vormirežiimide lehel</a>. Kuva või vormirežiimi lisamisel on see saadaval igale olemi alamtüüpidele Halda kuva või Halda vormi kuva lehtedel.

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href=":link">Manage fields</a> page.
et: Välju pole veel lisatud. Uusi välju saad lisada <a href=":link">Halda välju</a> lehelt.

en: @size limit.
et: @size limiit.

en: file from @field_name
et: @field_name fail

en: The file used in the @name field may not be referenced.
et: Väljal @name kasutatud failile ei ole lubatud viidata.

en: The file referenced by the @name field does not exist.
et: Välja @name poolt viidatud faili ei eksisteeri.

en: Use the <a href=":url">@label</a> text format
et: Kasuta tekstiformaati <a href=":url">@label</a>

en: Limit allowed HTML tags and correct faulty HTML
et: Piira lubatud HTML märgiseid ning paranda vigane HTML

en: image from @field_name
et: pilt väljalt @field_name

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
et: Hetkel ei ole ühtegi stiili. <a href=":url">Lisa uus stiil</a>.

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
et: Nii kõrguse kui ka laiuse väärtused peavad olema määratud @name väljas.

en: The primary identifier for an image style.
et: Pildistiili peamine identifikaator.

en: The style machine name.
et: Stiili masinloetav nimi.

en: The style administrative name.
et: Stiili administratiivne pealkiri

en: @display '@id': Component '@name' was disabled because its settings depend on removed dependencies.
et: @display '@id': Komponent '@name' keelati kuna selle seaded sõltuvad eemaldatudsõltuvustest.

en: No widget available for: %type.
et: Muutmisvidinaid ei ole saadaval: %type.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
et: Võimalik on kasutada mitmeid erisümboleid, sealhulgas tühikut, punkti (.), sidekriipsu (-), ülakoma ('), alakriipsu (_) ning @ märki.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like /node/1234 or an external URL like @url.
et: URL kuhu kasutaja suunatakse. Selleks võib olla sisemine URL nagu /node/1234 või väline URL nagu @url.

en: Configuring Automated Cron
et: Automaatse Cron-i seadistamine

en: On the <a href=":cron-settings">Cron page</a>, you can set the frequency (time interval) for running cron jobs.
et: Lehel <a href=":cron-settings">Cron </a> on võimalik sättida sagedust (aja intervall) millal käivitatakse cron-i töid.

en: Disabling Automated Cron
et: Automaatse Cron-i keelamine

en: To disable automated cron, the recommended method is to uninstall the module, to reduce site overhead. If you only want to disable it temporarily, you can set the frequency to Never on the Cron page, and then change the frequency back when you want to start it up again.
et: Automaatse cron-i keelamiseks ja koormuse vähendamiseks on soovitatav moodul välja lülitada. Kui sa soovid lihtsalt seda ajutiselt välja lülitada, säti sageduseks Mitte kunagi ning muuda see tagasi kui on soov uuesti lubada.

en: Automated Cron
et: Automaatne Cron

en: Provides an automated way to run cron jobs, by executing them at the end of a server response.
et: Võimaldab automatiseeritult käivitada cron-i töid serveri päringu lõpus.

en: Automated cron settings
et: Automaatse cron-i sätted

en: Ban visits from specific IP addresses.
et: Blokeeri külastused kindlatelt IP aadressidelt.

en: Block placement is specific to each theme on your site. Changes will not be saved until you click <em>Save blocks</em> at the bottom of the page.
et: Plokkide paigutus on spetsiifiline kujundusmallile. Muudatusi ei salvestata enne kui lehe lõpus asuvat nuppu<em>Salvesta plokid</em> on vajutatud.

en: Adding comment types
et: Lisa kommentaari tüüpe

en: Compare the configuration uploaded to your sync directory with the active configuration before completing the import.
et: Enne impordi teostamist 
    võrdle sünkroniseerimislataloogi laetud seadistusi aktiivse seadistusega.

en: Upload a full site configuration archive to the sync directory. It can then be compared and imported on the Synchronize page.
et: Lae üles konfiguratsiooni arhiiv sync kataloogi, seejärel on võimalik seda võrrelda ja importida Sünkroniseemise lehel.

en: The Database Logging module logs system events in the Drupal database. Monitor your site or debug site problems on this page.
et: Database Logging moodul logib süsteemseid teateid Drupali andmebaasi. Kasuta seda lehte, et oma saidi tööd jälgida ning võimalikke probleeme tuvastada.

en: The module requires no configuration. Every part of the page contains metadata that allows Internal Dynamic Page Cache to figure this out on its own.
et: See moodul ei vaja seadistamist. Kõik lehe osad sisaldavad metainfot, mis võimaldab Internal Dynamic Page Cache moodulil asjadest aru saada.

en: Enable custom storage
et: Luba kohandatud andmetalletus

en: Delete %label
et: Kustuta %label

en: Select and configure text editors, and how content is filtered when displayed.
et: Vali ja seadista tekstiredaktoreid ning sisu filtreerimist kuvamisel.

en: width @data.width
et: laius @data.laius

en: height @data.height
et: kõrgus @data.kõrgus

en: Administer workflows
et: Halda töövooge

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
et: Olemile (%type: %label) ei saa viidata.

en: This entity (%type: %id) cannot be referenced.
et: Seda olemit (%type: %id) ei saa refereerida.

en: Content type where this field is in use.
et: Sisutüübid, kus see väli on kasutusel.

[ctx: Validation]
en: File Validation
et: Faili valideerimine

en: There are no changes to import.
et: Pole ühtegi muudatust importida.

en: Another request may be importing configuration already.
et: Tundub, et teine päring võib juba importida konfiguratsiooni.

en: Importing configuration
et: Impordin seadistust

en: Starting configuration import.
et: Alustan seadistuse importi.

en: Configuration import has encountered an error.
et: Seadistuse impordi käigus tekkis viga.

en: The configuration import failed for the following reasons:
et: Seadistuse import ebaõnnestus järgnevatel põhjustel:

en: Install configuration
et: Konfiguratsiooni paigaldus

en: BigPipe no-JS check
et: BigPipe no-JS kontroll

en: Session exists
et: Sessioon eksisteerib

en: Default configuration hash
et: Vaikimisi sätestatud krüptoräsi

en: Add @entity-type
et: Lisa @entity-type

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg

en: Is default revision
et: On vaikeredaktsioon

en: The moderation state of this piece of content.
et: Sisu modereerimise olek.

en: Moderation control
et: Modereerimise juhtimine

en: Revisions must be required when moderation is enabled.
et: Redaktsioonid peavad olema nõutud kui modereerimine on lubatud.

en: Revisions are required.
et: Redaktsioonid on nõutud.

en: The moderation state has been updated.
et: Modereerimise olek on uuendatud.

en: When content reaches this state it should be published.
et: Kui sisu jõuab sellesse olekusse, siis peaks see tehtama avaldatuks.

en: Default revision
et: Vaikereadaktsioon

[ctx: Validation]
en: Valid moderation state
et: Lubatav modereerimise olek

[ctx: decimal places]
en: Scale
et: Mastaap

en: All images that have been generated for this style will be permanently deleted. The dependent configurations might need manual reconfiguration.
et: Kõik pildid, mis selle stiili jaoks loodud on, kustutatakse lõplikult. Stiilist sõltuvad seadistused võivad vajada manuaalset uuesti seadistamist.

en: - No replacement -
et: - Asendamatu -

en: The BigPipe module sends pages with dynamic content in a way that allows browsers to show them much faster. For more information, see the <a href=":big_pipe-documentation">online documentation for the BigPipe module</a>.
et: BigPipe moodul serveerib lehti dünaamilise sisuga viisil, mis võimaldab veebilehitsejatel kuvada lehti kiiremini. Rohkem infot leiab <a href=":big_pipe-documentation">BigPipe mooduli käsiraamatust</a>.

en: The module requires no configuration. Every part of the page contains metadata that allows BigPipe to figure this out on its own.
et: Moodul ei vaja seadistamist. Kõik lehe osad sisaldavad metainfot, mis võimaldab BigPipe-il oma tööd teha.

en: Size of email field
et: E-maili välja pikkus

en: The %entity_type entity type needs to be installed.
et: %entity_type olemitüüp on vaja paigaldada.

en: The %entity_type entity type needs to be updated.
et: %entity_type olemitüüpi on vaja uuendada.

en: The %field_name field needs to be installed.
et: Väli %field_name on vaja paigaldada.

en: The %field_name field needs to be updated.
et: Välja %field_name on vaja uuendada.

en: The %field_name field needs to be uninstalled.
et: Välja %field_name peab eemaldama.

en: Custom text: @true_label / @false_label
et: Kohandatud tekst: @true_label / @false_label

en: Display: @true_label / @false_label
et: Vaade: : @true_label / @false_label

en: See <a href="http://php.net/manual/function.date.php" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
et: Vaata <a href="http://php.net/manual/function.date.php" target="_blank">PHP kuupäevaformaatide dokumentatsiooni</a>.

en: Language list ID
et: Keele nimekirja ID

en: Completed step @current of @total.
et: Lõpetatud samm @current @total-st.

en: This site has only a single language enabled. <a href=":language_url">Add at least one more language</a> in order to translate content.
et: Lehele on lisatud ainult üks keel. Sisu tõlkimiseks <a href=":language_url">lisa vähemalt üks veel</a>.

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a> for more details.
et: Kirjelda aega kasutades seost tänase päevaga, nt '+90 days' (90 päeva alates ajast, millal väli loodi) või '+1 Saturday' (järgmine laupäev). Vaata rohkem infot lehelt <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a>.

en: The type of the log entry, for example "user" or "page not found".
et: Logi kirje tüüp, näiteks "kasutaja" või "lehte ei leitud".

en: File MIME Type
et: Faili MIME tüüp

en: Bundle assigned to the auto-created entities.
et: Automaatselt loodud olemitele määratav kogum.

en: Add a new @entity_type.
et: Lisa uus @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
et: Ühtegi @entity_type pole loodud veel. @add_link

en: Store new items in
et: Hoiusta uusi elemente

en: There is currently nothing in this section.
et: Selles sektsioonis pole hetkel mitte midagi.

en: Module overviews
et: Mooduli ülevaated

en: Delete @entity_type
et: Kustuta @entity_type

en: View the latest version
et: Vaata viimast versiooni

[ctx: Entity type label]
en: @count @label | @count @label entities
et[0]: @count @label
et[1]: @count @label olemit

en: Changed year + month
et: Muudetud aasta ja kuu

en: Changed year
et: Muudetud aasta

en: Changed month
et: Muudetud kuu

en: Changed day
et: Muudetud päev

en: Changed week
et: Muudetud nädal

en: Sends pages using the BigPipe technique that allows browsers to show them much faster.
et: Saadab lehti läbi BigPipe tehnika, mis võimaldab veebilehitsejatel näidata neid tunduvalt kiiremini.

en: Parent path
et: Vanemelemendi teekond

en: Selected combination of day and month is not valid.
et: Valitud päeva ja kuu kombinatsioon ei ole korrektne.

en: The import failed with the following message: %message
et: Import ebaõnnestus järgneva teatega: %message

en: Determines if a password needs hashing
et: Tuvastab, kas parool vajab räsi

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
et: Välja %name jaoks määratud üleslaadimise kausta %directory loomine võis sellele juurdepääsemine ebaõnnestus. Seetõttu ei saanud faili üles laadida ning üleslaadimine katkestati.

en: %type: @message in %function (line %line of %file) @backtrace_string.
et: %type: @message funktsioonist %function (real %line failis %file) @backtrace_string.

en: Starting execution of @module_cron().
et: Alustan @module_cron() käivitamist.

en: Starting execution of @module_cron(), execution of @module_previous_cron() took @time.
et: Alustan kävitamist @module_cron(), @module_previous_cron() võttis aega @time.

en: Execution of @module_previous_cron() took @time.
et: @module_previous_cron() käivitus võttis aega @time.

en: There is content for the entity type: @entity_type. <a href=":url">Remove @entity_type_plural</a>.
et: Selle olemi jaoks on loodud sisu: @entity_type. <a href=":url">Eemalda @entity_type_plural</a>.

en: The comment entity view mode to be used in this formatter
et: Kasutatav kommentaari olemi kuvarežiim selles vormindajas

en: Comments view mode
et: Kommentaaride kuvamisviis

en: Select the view mode used to show the list of comments.
et: Vali kommentaaride kuvamisviis.

en: Comment view mode: @mode
et: Kommentaari vaaterežiim: @mode

en: The configuration objects have different language codes so they cannot be translated:
et: Seadistuse objekte ei saa tõlkida, kuna neil on erinevad keelekoodid:

en: Message displayed to user on submission
et: Saatmisel kasutajale kuvatav sõnum

en: The path should start with /.
et: Teekond peaks algama sümboliga /.

en: Use custom display settings for the following @display_context modes
et: Kasuta kohandatud kuvasätteid järgmiste @display_context režiimide jaoks

en: Manage form modes
et: Halda vormirežiime

en: Storing files
et: Failide talletamine

en: Let scale make images larger than their original size.
et: Luba pilte originaalsuurusest suuremaks teha.

en: The username of the entity creator.
et: Olemi looja kasutajanimi.

en: The moderation state of the referenced content.
et: Refereeritud sisu modereerimise olek.

en: Content entity type ID
et: Sisuolemi tüübi ID

en: Content entity ID
et: Sisuolemi ID

en: Content entity revision ID
et: Sisu olemi redaktsiooni ID

en: Content moderation state
et: Sisu modereerimise olek

en: content moderation state
et: sisu modereerimise olek

en: content moderation states
et: sisu modereerimise olekud

en: Invalid state transition from %from to %to
et: Sobimatu üleminek %from olekust olekusse %to

en: Datetime Range
et: Kuupäeva ja kellaaja vahemik

en: Provides the ability to store end dates.
et: Annab võimaluse lõpukuupäevade määramiseks.

en: Date range settings
et: Kuupäeva vahemiku seaded

en: Default start date type
et: Vaikimisi alguskuupäeva tüüp

en: Default start date value
et: Vaikimisi alguskuupäeva väärtus

en: Default end date type
et: Vaikimisi lõppkuupäeva tüüp

en: Default end date value
et: Vaikimisi lõppkuupäeva väärtus

en: Date range default display format settings
et: Kuupäeva vahemiku formaadi vaikimisi kuvamise seaded

en: Date separator
et: Kuupäeva eraldaja

en: Separator: %separator
et: Eraldaja: %separator

en: Default start date
et: Vaikimisi alguskuupäev

en: Set a default value for the start date.
et: Määra vaikimisi väärtus alguskuupäevale.

en: Set a default value for the end date.
et: Määra vaikimisi väärtus lõpukuupäevale.

en: Start date value
et: Alguskuupäeva väärtus

en: Computed start date
et: Arvutatud alguskuupäev

en: End date value
et: Lõppkuupäeva väärtus

en: Computed end date
et: Arvutatud lõppkuupäev

en: Date and time range
et: Kuupäeva ning kellaaja vahemik

en: The @title end date cannot be before the start date
et: @title lõppkuupäev ei saa olla enne alguskuupäeva

en: Configure Content Moderation permissions
et: Halda Content Moderation õigusi

en: random between -@degrees° and @degrees°
et: juhuslik -@degrees° ja @degrees° vahel

en: The field ID.
et: Välja ID.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a>.
et: Sinu veebiserver on võimeline kuvama failide üleslaadimise progressi kuid ei oma vastavaid teeke. On soovituslik paigaldada <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress teek</a>.

en: Is front page
et: On esileht

en: Recipient email address
et: Saaja e-posti aadress

en: You may also use tokens: [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. Separate recipients with a comma.
et: Sa saad kasutada ka neid tekstiasendajaid: [node:author:mail], [comment:author:mail], jne. Eralda saajad komaga.

en: @label (disabled)
et: @label (keelatud)

en: comment type
et: kommentaari tüüp

en: comment types
et: kommentaari tüübid

en: Preview sender message
et: Saatja sõnumi eelvaade

en: Configuring workflows
et: Halda töövooge

en: The workflow the moderation state is in.
et: Töövoog, milles modereerimise olek asub.

en: @bundle @label were skipped as they are under moderation and may not be directly published.
et: @bundle @label jäeti vahele kuna nad on modereeritavad ning neid ei saa otse avalikustada.

en: @bundle @label were skipped as they are under moderation and may not be directly unpublished.
et: @bundle @label jäeti vahele kuna nad on modereeritavad ning neid ei saa otse mitteavalikuks teha.

en: The Field Layout module allows you to arrange fields into regions on forms and displays of entities such as nodes and users.
et: Field Layout moodul võimaldab välju paigutada vormi regioonidesse ja olemite kuvadesse.

en: Per-view-mode field layout settings
et: Kuvarežiimipõhine väljade paigutus

en: Warnings found
et: Leitud hoiatused

en: Errors found
et: Leitud vead

en: Profile field ID.
et: Profiili välja ID.

en: Language for this field.
et: Välja keel.

en: Translation of either the title or explanation.
et: Pealkirja või selgituse tõlge.

en: The %field date is incomplete.
et: Kuupäev väljas %field on puudulik.

[ctx: Validation]
en: Universally Unique Identifier
et: Universaalne unikaalne identifikaator

en: Commented entity
et: Kommenteeritav olem

en: Are you sure you want to delete this comment and all its children? | Are you sure you want to delete these comments and all their children?
et[0]: Oled kindel, et soovid kustutada selle kommentaari ning selle alamkommentaarid?
et[1]: Oled kindel, et soovid kustutada need kommentaarid ning nende alamkommentaarid?

en: Comment Permalink
et: Kommentaari püsiviide

en: The workflow @workflow_label is being used, and cannot be deleted.
et: Töövoog @workflow_label on kasutusel ning selle kustutamine pole võimalik.

en: All @entity_type types
et: Kõik @entity_type tüübid

en: All @entity_type_plural_label
et: Kõik @entity_type_plural_label

en: This workflow applies to:
et: See töövoog rakendub:

en: There are no entity types.
et: Olemi tüübid puuduvad.

en: @bundle types
et: @bundle tüübid

en: State %state does not exist on %workflow workflow
et: Üleminek %state puudub töövoost %workflow

en: The field data.
et: Välja andmed.

en: This field cardinality is set to unlimited and cannot be configured.
et: Välja võimsus on määratud piiramatuks ning seda ei saa muuta.

en: This field cardinality is set to @cardinality and cannot be configured.
et: Välja võimsus on @cardinality ning seda ei saa muuta.

en: Places error messages adjacent to form inputs, for improved usability and accessibility.
et: Paigutab veateated vormi sisendite lähedusse kasutatavuse ja ligipääsetavuse parandamiseks.

en: The field type
et: Välja tüüp

en: The field definition.
et: Välja definitsioon.

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
et: %workflow töövoog: kasuta %transition üleminekut.

en: Select the @entity_type types for the @workflow workflow
et: Vali @entity_type tüübid töövoo @workflow jaoks

en: Select the @entity_type_plural_label for the @workflow workflow
et: Vali @entity_type_plural_label töövoogu @workflow.

en: Moderation state filter
et: Modereerimise oleku filter

en: Cannot change the install profile from %profile to %new_profile once Drupal is installed.
et: Peale Drupali paigaldust ei saa muuta paigaldusprofiili %profile profiiliks %new_profile.

en: Entity action
et: Olemi tegevus

en: @type_label bundle
et: @type_label kogum

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
et: Pildifail on vigane või pilditüüp ei ole lubatud. Lubatud tüübid on: %types

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels. The new dimensions of the resized image are %new_widthx%new_height pixels.
et: Pildi mõõtmeid muudeti, et jääda maksimaalsete lubatud mõõtude piiresse %dimensions punkti. Uued pilldi mõõtmed on %new_widthx%new_height punkti.

en: Media display format settings
et: Meedia kuvaformaadi seaded

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid

en: Use description as link text
et: Kasuta kirjeldust viite tekstina

en: Playback controls: %controls
et: Taasesituse juhtelemendid: %controls

[ctx: Validation]
en: Entity untranslatable fields
et: Olemi mittetõlgitavad väljad

en: Applying workflows
et: Töövoogude rakendamine

en: Moderating content
et: Sisu modereerimine

en: Hide non translatable fields on translation forms
et: Peida mittetõlgitavad väljad tõlkevormidelt

[ctx: Validation]
en: Content translation synchronized fields
et: Sisu tõlke sünkroniseeritavad väljad

en: The node language.
et: Sisuelemendi keel.

en: Non-translatable fields can only be changed when updating the current revision.
et: Mittetõlgitavaid välju saab muuta ainult uuendades aktiivest redaktsiooni.

en: Non-translatable fields can only be changed when updating the original language.
et: Mittetõlgitavaid välju saab muuta ainult algset tõlget muutes.

en: Moderated content requires non-translatable fields to be edited in the original language form.
et: Sisu modereerimine vajab mittetõlgitavate väljade muutmist algkeelses vormis.

en: Translations cannot be flagged as outdated when content is moderated.
et: Tõlkeid ei saa määrata vananenuks, kui sisu on modereeritav.

en: The "Delete translation" action is only available for published translations.
et: Tegevus "Kustuta tõlge" on saadaval ainult avaldatud tõlgetele.

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
et: @label (algne tõlge) - <em>Järgnevad @entity_type tõlked kustutatakse:</em>

en: Are you sure you want to delete this @item? | Are you sure you want to delete these @items?
et[0]: Oled kindel, et soovid kustutada kirjet @item?
et[1]: Oled kindel, et soovid kustutada kirjed @items?

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
et[0]: Kustutatud @count kirje.
et[1]: Kustutatud @count kirjet.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
et[0]: @count element jäi kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.
et[1]: @count elementi jäeti kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.

en: The configuration ID
et: Konfiguratsiooni ID

en: Configuration validation
et: Konfiguratsiooni valideerimine

en: No installation found. Use the 'install' command.
et: Paigaldust ei leitud. Kasuta 'install' käsku.

[ctx: Validation]
en: Entity has field
et: Olemil on väli

en: The entity must have the %field_name field.
et: Olemil peab olema väli %field_name.

en: The entity does not support fields.
et: Olem ei toeta välju.

en: The selected installation profile %install_profile does not match the profile stored in configuration %config_profile.
et: Valitud paigaldusprofiil %install_profile ei kattu profiiliga %config_profile, mis on konfiguratsioonis.

en: Use existing configuration
et: Kasuta olemasolevat konfiguratsiooni

en: Install %name using existing configuration.
et: Paigalda %name kasutades olemasolevat konfiguratsiooni.

en: The configuration from the directory %sync_directory will be used.
et: Kasutatakse konfiguratsiooni kaustast %sync_directory.

en: Block title translation.
et: Ploki pealkirja tõlge.

en: Block body.
et: Ploki sisu.

en: Block body translation.
et: Ploki sisu tõlge.

en: Deleted @count comment. | Deleted @count comments.
et[0]: Kustutati @count kommentaar.
et[1]: Kustutati @count kommentaari.

en: @count comment has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count comments have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
et[0]: @count kommentaar jäi kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.
et[1]: @count kommentaari jäi kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.

en: contact forms
et: kontaktivormid

en: text editors
et: tekstiredaktorid

en: A boolean indicating whether this block is reusable.
et: Tõeväärtus, mis näitab kas see plokk on korduvkasutatav.

en: There are no @entity_type_plural matching "%value".
et: Pole üksuseid (@entity_type_plural), mis vastaks väärtusele "%value".

en: Many @entity_type_plural are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
et: Mitu üksust (@entity_type_plural) kannavad nime "%value". Määratle üksus lisades identifikaatori sulgudes, näiteks "@value (@id)".

en: Multiple @entity_type_plural match this reference; "%multiple". Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
et: Mitu üksust (@entity_type_plural) sobivad selle viitega; "%multiple". Vali üksus lisades identifikaator sulgudes, näiteks "@value (@id)".

en: The %field date is invalid. Enter a date in the correct format.
et: Kuupäev %field on vigane. Sisesta kuupäev korrektses formaadis.
