Drupal core (11.1.1) - en to ht translation catalogue (171 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: yes
ht: Wi

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Article
ht: Atik

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Filename
ht: Non fichye

en: Updated
ht: A jou

en: actions
ht: Aksyon

en: Picture
ht: Foto

en: Database type
ht: Jan baz de done

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: file
ht: fichye

en: no
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Good
ht: Bon

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Severity
ht: Severite

en: active
ht: aktive

en: Desc
ht: Des

en: Tools
ht: Outi

en: Database name
ht: Nom baz de done

en: Languages
ht: Lang

en: author
ht: otè

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Site information
ht: Enfomation sit la

en: Author Name
ht: Non otè a

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: comment
ht: kòmantè

en: Password strength:
ht: Fòs mo pas:

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: taxonomy term
ht: tèm taksonomi

en: Default time zone
ht: Lè zòn pa defo

en: Used in
ht: Itilise nan

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: My account
ht: My account (AK)

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Block type
ht: Tip blòk

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: done
ht: fini

en: Confirm password
ht: Konfime mo pas

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Permanent
ht: Pèmanan

en: Temporary
ht: Pasajè

en: Initializing.
ht: Ap kòmanse.

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Language name
ht: Non lang lan

en: Contact form
ht: Fòmilè kontak

en: Choose language
ht: Chwazi lang

en: Configure site
ht: Konfigire sit

en: Installed %module module.
ht: Instale %module modil.

en: Choose profile
ht: Chwazi pwofil

en: Verify requirements
ht: Verifye prereki yo

en: Set up database
ht: Ranje baz de done

en: Set up translations
ht: Ranje trandiksyon

en: Install site
ht: Enstale sit

en: Finish translations
ht: Tradiksyon yo fini

en: Update notifications
ht: Notifikasyon pou mete a jou

en: Strong
ht: Fò

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: Author name
ht: Non otè a

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Site email address
ht: Imel sit la

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Default country
ht: Peyi pa defo

en: Completed @current of @total.
ht: Konplete  @current nan @total.

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: An AJAX HTTP error occurred.
ht: Yon erè AJAX HTTP fèt

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Save content
ht: Anrejistre kontni

en: An administrator created an account for you at [site:name]
ht: Yon adminitratè kreye yon kont pou ou sou sit [site:name]

en: Add lowercase letters
ht: Ajoute lèt miniskil

en: Add uppercase letters
ht: Ajoute lèt majiskil

en: Add numbers
ht: Ajoute chif

en: Add punctuation
ht: Ajoute sign

en: Make it different from your username
ht: Fè li diferan ak non itilizatè ou a

en: Weak
ht: Fèb

en: Fair
ht: Kòrèk

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.

en: Comment type
ht: Tip kòmantè

en: Changed date
ht: Chanje dat

en: Asc
ht: Mont

en: Not specified
ht: Pa espesifye

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Updating configuration translations
ht: Tradiksyon konfigirasyon yo ap mete a jou

en: Starting configuration update
ht: Kòmanse mete konfigirasyon yo a jou

en: Error updating configuration translations
ht: Erè nan mete tradiksyon konfigirasyon yo a jou

en: Error importing translation files
ht: Erè nan enpòte fichye tradiksyon yo

en: Updating translations.
ht: Trandiksyon yo ap mete a jou

en: Shortcut set
ht: Pil rakousi

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)

en: File usage
ht: Itilizasyon fichye

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Receive email notifications
ht: Resevwa imel notifikasyon

en: Adding languages
ht: Ajoute lang

en: Custom menu link
ht: Lyen meni pèsonalize

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Block the selected user(s)
ht: Bloke itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Cancel the selected user account(s)
ht: Anile itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Unblock the selected user(s)
ht: Debloke itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ht: Mete yon lis bagy ki separe ak vigil, Pa egzanp: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite

en: Make it at least 12 characters
ht: Fè li gen 12 lèt pou pi piti

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
ht: [user:display-name] aplike pou yon kont. [user:edit-url]

en: content item
ht: element kontni

en: Recommendations to make your password stronger:
ht: Rekòmandasyon pou fè yon mo pas fò:

en: Content editor
ht: Editè kontni

en: Add the @label role to the selected user(s)
ht: Ajoute @label ròl la pou itilizatè ou seleksyone a(yo)

en: Remove the @label role from the selected user(s)
ht: Retire @label ròl la pou itilizatè ou seleksyone a(yo)

en: @type_label bundle
ht: pakè @type_label

en: custom menu link
ht: lyen meni pèsonalize
