Drupal core (all releases) - en to fa translation catalogue (1635 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Moderated content
fa: محتوای مدیریت شده

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Closed
fa: بسته شده

en: yes
fa: بله

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Last comment
fa: آخرین دیدگاه

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: new
fa: جدید

en: The title of the block as shown to the user.
fa: عنوان بلوک که به کاربر نشان داده می‌شود.

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Overview
fa: مرورکلی

en: File information
fa: اطلاعات فایل

en: File
fa: فایل

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Links
fa: پیوندها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: None
fa: هیچ

en: Scheme
fa: شماتیک

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Error Message
fa: پیام خطا

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Types
fa: انواع

en: Multiple
fa: چندین

en: Required
fa: اجباری

en: Parent
fa: والد

en: Depth
fa: عمق

en: none
fa: هیچ

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Back
fa: بازگشت

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Image settings
fa: تنظیمات تصویر

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Preset Name
fa: نام جاری

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Move
fa: انتفال

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Open
fa: باز

en: Blank
fa: خالی

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Core
fa: هسته

en: Album
fa: آلبوم

en: Artist
fa: هنرمند

en: Icon
fa: شمایل

en: Time
fa: زمان

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Length
fa: طول

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Audio
fa: صوتی

en: History
fa: تاریخچه

en: tag
fa: برچسب

en: hidden
fa: مخفی

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: File extensions
fa: پسوندهای فایل

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Region
fa: ناحیه

en: Anchor
fa: لنگر

en: Display
fa: نمایش

en: Node type
fa: نوع گره

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: never
fa: هرگز

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: Theme
fa: پوسته

en: Layout
fa: آرایش

en: Select a layout
fa: یک طرح بندی را انتخاب نمایید

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Preview comment
fa: پیش‌نمایش دیدگاه

en: Component
fa: جزء

en: Components
fa: مؤلفه‌ها

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Attachment
fa: پیوست

en: States
fa: حالت‌ها

en: n/a
fa: هیچ

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Database type
fa: نوع پایگاه داده

en: User
fa: کاربر

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: file
fa: فایل

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: no
fa: خیر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Node
fa: محتوا

en: Sent email to %recipient
fa: پست الکترونیکی به %recipient ارسال شد

en: The subject of the message.
fa: موضوع پیام.

en: Separator
fa: جداکننده

en: Revert to defaults
fa: بازگردانی به حالت پیش‌فرض

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Expanded
fa: گسترده

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Year
fa: سال

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Add block
fa: افزودن بلوک

en: 1 minute | @count minutes
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Logo
fa: آرم

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Site
fa: سایت

en: Module
fa: ماژول

en: Off
fa: خاموش

en: Host
fa: میزبان

en: Never
fa: هیچوقت

en: Check manually
fa: بررسی دستی

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Inline
fa: درون خطی

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Your name
fa: نام شما

en: To
fa: به

en: Refresh interval
fa: بازه به‌روزرسانی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Revision ID
fa: شناسه نسخه

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Comment ID
fa: شناسه دیدگاه

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Source string
fa: رشته منبع

en: Log message
fa: گزارش

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: File name
fa: نام فایل

en: File MIME type
fa: نوع فایل

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Severity
fa: شدت

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Contains
fa: شاملِ

en: Count
fa: شمارش

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Heading
fa: عنوان

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Mode
fa: سبک

en: Warning
fa: هشدار

en: active
fa: فعال

en: N/A
fa: هیچ

en: OK
fa: موافقت

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Scale
fa: مقیاس

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Month
fa: ماه

en: Details
fa: جزئیات

en: Widget
fa: ساختار

en: System
fa: سیستم

en: Domain
fa: دامنه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Owner
fa: مالک

en: Recipient
fa: گیرنده

en: General
fa: عمومی

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Egypt
fa: مصر

en: Namibia
fa: نامیبیا

en: Israel
fa: اسرائیل

en: Iran
fa: ایران

en: New Zealand
fa: نیوزیلند

en: Tonga
fa: تونگا

en: Cuba
fa: کوبا

en: Brazil
fa: برزیل

en: Chile
fa: شیلی

en: Paraguay
fa: پاراگوئه

en: Jamaica
fa: جامائیکا

en: Japan
fa: ژاپن

en: Libya
fa: لیبی

en: Poland
fa: لهستان

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Singapore
fa: سنگاپور

en: Day
fa: روز

en: Table
fa: جدول

en: Mon
fa: د.

en: Tue
fa: س.

en: Wed
fa: چ.

en: Thu
fa: پ.

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: ش.

en: Sun
fa: ی.

en: May
fa: می

en: am
fa: ق‌ظ

en: pm
fa: ب‌ظ

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Security
fa: امنیتی

en: Other
fa: ساير

en: Loop
fa: حلقه

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Color
fa: رنگ

en: Role
fa: نقش

en: Ignore
fa: چشم پوشی

en: Goal
fa: هدف

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: String
fa: رشته

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Button
fa: دکمه

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Option
fa: انتخاب

en: Optional
fa: اختیاری

en: Plain
fa: ساده

en: Integer
fa: صحیح

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
fa: دیدگاه و تمام پاسخ‌های آن حذف شد.

en: Preformatted
fa: از قبل قالب‌بندی شده

en: Close
fa: بستن

en: fields
fa: فیلدها

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Duration
fa: مدت

en: Germany
fa: آلمان

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Condition
fa: شرط

en: Afghanistan
fa: افغانستان

en: Albania
fa: آلبانی

en: Algeria
fa: الجزایر

en: American Samoa
fa: ساموآی آمریکا

en: Andorra
fa: آندروا

en: Angola
fa: آنگولا

en: Anguilla
fa: آنگولا

en: Antarctica
fa: جنوب‌گان

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Armenia
fa: ارمنستان

en: Aruba
fa: آروبا

en: Australia
fa: استرالیا

en: Austria
fa: اتریش

en: Azerbaijan
fa: آذربایجان

en: Bahamas
fa: باهاما

en: Bahrain
fa: بحرین

en: Bangladesh
fa: بنگلادش

en: Barbados
fa: باربادوس

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Belize
fa: بلیز

en: Benin
fa: بنین

en: Bermuda
fa: برمودا

en: Bhutan
fa: بوتان

en: Bolivia
fa: بولیوی

en: Botswana
fa: بوتسوانا

en: Bouvet Island
fa: جزیره بووه

en: Brunei
fa: برونئی

en: Bulgaria
fa: بلغارستان

en: Burkina Faso
fa: بورکینا فاسو

en: Burundi
fa: بوروندی

en: Cambodia
fa: کامبوج

en: Cameroon
fa: کامرون

en: Canada
fa: کانادا

en: Cape Verde
fa: کیپ ورد

en: Cayman Islands
fa: جزایر کیمن

en: Central African Republic
fa: جمهوری آفریقای مرکزی

en: Chad
fa: چاد

en: China
fa: چین

en: Christmas Island
fa: جزیره کریسمس

en: Cocos (Keeling) Islands
fa: جزایر کوکوس

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: Comoros
fa: کومور

en: Cook Islands
fa: جزایر کوک

en: Costa Rica
fa: کاستاریکا

en: Cyprus
fa: قبرس

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Djibouti
fa: جیبوتی

en: Dominica
fa: دومینیکا

en: Dominican Republic
fa: جمهوری دومینیکن

en: Ecuador
fa: اکوادور

en: El Salvador
fa: السالوادور

en: Equatorial Guinea
fa: گینه استوایی

en: Eritrea
fa: اریتره

en: Estonia
fa: استونی

en: Ethiopia
fa: استونیایی

en: Faroe Islands
fa: جزایر فارو

en: Finland
fa: فنلاند

en: France
fa: فرانسه

en: French Guiana
fa: گویان فرانسه

en: French Polynesia
fa: پلینزی فرانسه

en: Gabon
fa: گابن

en: Gambia
fa: گامبیا

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Ghana
fa: غنا

en: Gibraltar
fa: جبل الطارق

en: Greece
fa: یونان

en: Greenland
fa: گرینلند

en: Grenada
fa: گرنادا

en: Guadeloupe
fa: جزیره گوادلوپ

en: Guam
fa: گوام

en: Guatemala
fa: گواتمالا

en: Guinea
fa: گینه

en: Guinea-Bissau
fa: گینه بیسائو

en: Guyana
fa: گویان

en: Haiti
fa: هائیتی

en: Honduras
fa: هندوراس

en: Hungary
fa: مجارستان

en: Iceland
fa: ایسلند

en: India
fa: هندوستان

en: Indonesia
fa: اندونزی

en: Iraq
fa: عراق

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Jordan
fa: اردن

en: Kazakhstan
fa: قزاقستان

en: Kenya
fa: کنیا

en: Kiribati
fa: کیریباتی

en: Kuwait
fa: کویت

en: Kyrgyzstan
fa: قرقیزستان

en: Laos
fa: لائوس

en: Latvia
fa: لتونی

en: Lebanon
fa: لبنان

en: Lesotho
fa: لسوتو

en: Liberia
fa: لیبریا

en: Liechtenstein
fa: لیختن اشتاین

en: Lithuania
fa: لیتوانی

en: Luxembourg
fa: لوکزامبورگ

en: Madagascar
fa: ماداگاسکار

en: Malawi
fa: مالاوی

en: Malaysia
fa: مالزی

en: Maldives
fa: مالدیو

en: Mali
fa: مالی

en: Malta
fa: جزیره مالت

en: Marshall Islands
fa: جزایر مارشال

en: Martinique
fa: مارتینیک

en: Mauritania
fa: موریتانی

en: Mauritius
fa: موریس

en: Mayotte
fa: مایوت

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Micronesia
fa: میکرونزی

en: Moldova
fa: مولداوی

en: Monaco
fa: موناکو

en: Mongolia
fa: مغولستان

en: Montserrat
fa: مونتسرات

en: Morocco
fa: مراکش

en: Mozambique
fa: موزامبیک

en: Nauru
fa: نائورو

en: Nepal
fa: نپال

en: Netherlands
fa: هلند

en: Netherlands Antilles
fa: آنتیل هلند

en: New Caledonia
fa: کالدونیای جدید

en: Nicaragua
fa: نیکاراگوئه

en: Niger
fa: نیجر

en: Nigeria
fa: نیجریه

en: Niue
fa: نیوئه

en: Norfolk Island
fa: جزیره نورفولک

en: North Korea
fa: کره شمالی

en: Northern Mariana Islands
fa: جزایر ماریانای شمالی

en: Norway
fa: نروژ

en: Oman
fa: عمان

en: Pakistan
fa: پاکستان

en: Palau
fa: پالائو

en: Panama
fa: پاناما

en: Papua New Guinea
fa: گینه جدید پاپوآ

en: Peru
fa: پرو

en: Philippines
fa: فیلیپین

en: Pitcairn Islands
fa: جزایر پیتکرن

en: Puerto Rico
fa: پورتوریکو

en: Qatar
fa: قطر

en: Romania
fa: رومانی

en: Russia
fa: روسیه

en: Rwanda
fa: روآندا

en: Samoa
fa: ساموآ

en: San Marino
fa: سن مارینو

en: Saudi Arabia
fa: عربستان سعودی

en: Senegal
fa: سنگال

en: Seychelles
fa: سیشل

en: Sierra Leone
fa: سیرالئون

en: Slovakia
fa: اسلواکی

en: Slovenia
fa: اسلوونی

en: Solomon Islands
fa: جزایر سلیمان

en: Somalia
fa: سومالی

en: South Africa
fa: آفریقای جنوبی

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Sri Lanka
fa: سری‌لانکا

en: Sudan
fa: سودان

en: Suriname
fa: سورینام

en: Sweden
fa: سوئد

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: Syria
fa: سوریه

en: Taiwan
fa: تایوان

en: Tajikistan
fa: تاجیکستان

en: Tanzania
fa: تانزانیا

en: Thailand
fa: تایلند

en: Togo
fa: توگو

en: Tokelau
fa: توکلائو

en: Tunisia
fa: تونس

en: Turkmenistan
fa: ترکمنستان

en: Tuvalu
fa: تووالو

en: Uganda
fa: اوگاندا

en: Ukraine
fa: اوکراین

en: United Arab Emirates
fa: امارات متحده عربی

en: United Kingdom
fa: بریتانیا

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Uruguay
fa: اروگوئه

en: Uzbekistan
fa: ازبکستان

en: Vanuatu
fa: وانواتو

en: Vatican City
fa: شهر واتیکان

en: Venezuela
fa: ونزوئلا

en: Yemen
fa: یمن

en: Zambia
fa: زامبیا

en: Zimbabwe
fa: زیمبابوه

en: Database username
fa: نام کاربری پایگاه داده

en: Database password
fa: گذرواژه پایگاه داده

en: Database name
fa: نام پایگاه داده

en: Port
fa: درگاه

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Hidden
fa: پنهان

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: contact form
fa: فرم تماس

en: Default configuration
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: File Upload
fa: بارگذاری فایل

en: block
fa: بلوک

en: Site language
fa: زبان سایت

en: Change
fa: تغییر

en: Allowed HTML tags
fa: برچسب‌های مجاز HTML

en: No items selected.
fa: هیچ آیتمی انتخاب نشده.

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: Browser
fa: مرورگر

en: Source
fa: منبع

en: Select all rows in this table
fa: انتخاب همه سطرها در این جدول

en: Deselect all rows in this table
fa: عدم انتخاب همه سطرها در این جدول

en: Front page
fa: صفحه اول

en: unlimited
fa: نامحدود

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Topics
fa: موضوعات

en: Definition
fa: تعریف

en: Related topics
fa: موضوعات مربوطه

en: Textfield size
fa: اندازه فیلد متن

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Create new revision
fa: ایجاد نسخه جدید

en: Limit
fa: محدوده

en: Minimum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: Configure block
fa: پیکربندی بلوک

en: Jan
fa: ژانویه

en: Feb
fa: فوریه

en: Mar
fa: مارس

en: Apr
fa: آوریل

en: Jun
fa: ژوئن

en: Jul
fa: ژوئیه

en: Aug
fa: اوت

en: Sep
fa: سپتامبر

en: Oct
fa: اکتبر

en: Nov
fa: نوامبر

en: Dec
fa: دسامبر

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Map
fa: نقشه

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Randomize
fa: تصادفی

en: Link label
fa: برچسب پیوند

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Revert
fa: بازگشت

en: Negate
fa: نقیض

en: Greater than
fa: بزرگتر از

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Choice
fa: انتخاب

en: Extend
fa: توسعه

en: characters
fa: حروف

en: Block ID
fa: شناسه بلوک

en: Info
fa: اطلاعات

en: Add section
fa: افزودن بخش

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Reference
fa: ارجاع

en: Enabled filters
fa: فیلترهای فعال

en: Getting Started
fa: شروع کردن

en: Convert
fa: تبدیل

en: Binary
fa: باینری

en: Video
fa: ویدیو

en: Customize
fa: سفارشی کردن

en: Style
fa: سبک

en: Revision
fa: نسخه

en: The specified passwords do not match.
fa: گذرواژه‌های تعیین شده با هم یکی نیستند.

en: Session
fa: نشست

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Cron
fa: کرون

en: Plugin
fa: افزونه

en: Display label
fa: عنوان نمایشی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Ascension Island
fa: جزیره معراج

en: Fiji
fa: فیجی

en: Falkland Islands
fa: جزایر فالکلند

en: South Korea
fa: کره جنوبی

en: Myanmar (Burma)
fa: میانمار (برمه)

en: French Southern Territories
fa: مناطق جنوبی فرانسوی

en: British Virgin Islands
fa: جزایر ویرجین بریتانیا

en: U.S. Virgin Islands
fa: جزایر ویرجین ایالات متحده

en: Vietnam
fa: ویتنام

en: Guernsey
fa: گرنزی

en: Jersey
fa: جرزی

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: File settings
fa: تنظیمات پرونده

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: Unformatted
fa: قالب‌بندی نشده

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: New comments
fa: دیدگاه‌های جدید

en: Redirect to URL
fa: هدایت به نشانی

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Revision of %title from %date
fa: نسخه %title از %date

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: comment
fa: دیدگاه

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Last changed
fa: آخرین تغییر

en: Published comments
fa: دیدگاه‌های منتشر شده

en: Comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه

en: Default options
fa: گزینه‌های پیش‌فرض

en: Contact settings
fa: تنظیمات تماس

en: Ban
fa: ممنوع

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fa: خطای بارگذاری فایل. فایل بارگذاری شده نمی‌تواند منتقل شود.

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Image crop
fa: برش تصویر

en: Apply
fa: تایید

en: Enabled modules
fa: ماژول‌های فعال

en: Translation language
fa: ترحمه زبان

en: Not translated
fa: ترجمه نشده

en: Select
fa: انتخاب

en: Translatable
fa: قابل ترجمه

en: Location of comment submission form
fa: موقعیت فرم ارسال دیدگاه

en: Underlined
fa: زیرنویس شده

en: Copy
fa: کپی

en: Variables
fa: متغیرها

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: British Indian Ocean Territory
fa: قلمرو بریتانیا در اقیانوس هند

en: Croatia
fa: کرواسی

en: Western Sahara
fa: صحرای غربی

en: Language switcher
fa: تغییردهنده زبان

en: Block description
fa: توضیحات بلوک

en: Source field
fa: فیلد منبع

en: Translation
fa: ترجمه

en: Translation status
fa: وضعیت ترجمه

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
fa: بلوک‌های محتوا که در کناره‌ها و یا دیگر نواحی سایت شما دیده می‌شوند را پیکربندی کنید.

en: Save blocks
fa: ذخیره بلوک‌ها

en: The block settings have been updated.
fa: تنظیمات بلوک به‌روز شد.

en: Save block
fa: ذخیره‌ی بلوک

en: The block configuration has been saved.
fa: پیکربندی بلوک ذخیره شد.

en: Above
fa: بالا

en: Default time zone
fa: ناحیه زمانی پیش‌فرض

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Decimal
fa: اعشار

en: Float
fa: شناور

en: Minimum
fa: حداقل

en: Precision
fa: دقت

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
fa: مجموع تعداد ارقامی که در پایگاه داده ذخیره شود، شامل ارقامی که در سمت راست اعشار قرار می‌گیرد.

en: The number of digits to the right of the decimal.
fa: تعداد ارقام سمت راست اعشار.

en: Decimal marker
fa: علامت اعشار

en: Check boxes/radio buttons
fa: چک باکس/رادیویی

en: Single on/off checkbox
fa: چک باکس روشن/خاموش تکی

en: Text area (multiple rows)
fa: منطقه متن(چندین سطر)

en: Index
fa: شاخص

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Form
fa: فرم

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: The parent comment
fa: دیدگاه والد

en: 1 second
fa: 1 ثانیه

en: @count seconds
fa: @count ثانیه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: @count minutes
fa: @count دقیقه

en: Grid
fa: شبکه

en: Text Editor
fa: ویرایشگر متن

en: Anonymous commenting
fa: ثبت دیدگاه به صورت ناشناس

en: Anonymous posters may not enter their contact information
fa: افراد ناشناس امکان وارد کردن اطلاعات تماس نداشته باشند.

en: Anonymous posters may leave their contact information
fa: افراد ناشناس امکان دادن اطلاعات تماس داشته باشند.

en: Anonymous posters must leave their contact information
fa: افراد ناشناس باید اطلاعات تماس بدهند.

en: Default comment setting
fa: تنظیمات پیش‌فرض دیدگاه

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
fa: محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

en: parent
fa: والد

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: 1 دیدگاه
fa[1]: @count دیدگاه

en: Show descriptions
fa: نمایش توضیحات

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Audio file
fa: فایل صوتی

en: Language code
fa: کد زبان

en: Convert to
fa: تبدیل به

en: Menu name
fa: نام منو

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: 1 second | @count seconds
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: Reply
fa: پاسخ

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید به نسخه %revision-date برگردید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید نسخه‌ها را از %revision-date حذف کنید؟

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: Extension
fa: پسوند

en: Space
fa: فاصله

en: @type: deleted %title revision %revision.
fa: @type: %title نسخه %revision حذف شد.

en: Change layout
fa: تغییر آرایش

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: No comments available.
fa: هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

en: - None selected -
fa: - بدون انتخاب -

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 min | @count min
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Allow Upscaling
fa: بزرگنمایی مجاز باشد.

en: Rotation angle
fa: زاویه چرخش

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
fa: تعداد درجه هایی که تصویر بایستی چرخانده شود. اعداد مثبت در جهت عقربه های ساعت، اعداد منفی خلاف جهت عقربه های ساعت هستند.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
fa: تصادفی کردن زاویه چرخش برای هر عکس. زاویه مشخص شده در بالا به عنوان حداکثر استفاده می شود.

en: Flush
fa: تخلیه

en: Locked
fa: قفل شده

en: types
fa: انواع

en: Check for updates
fa: بررسی به‌روزرسانی‌ها

en: Can not determine status
fa: نمی‌توان وضعیت را بررسی کرد

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد

en: Number of comments
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: Expand layout to include descriptions.
fa: بسط صفحه آرایی برای شامل شدن توضیحات.

en: Hide descriptions
fa: پنهان نمودن توضیحات

en: Compress layout by hiding descriptions.
fa: کوچک نمودن صفحه آرایی با مخفی نمودن توضیحات.

en: About
fa: درباره

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف

en: Maximum link text length
fa: حداکثر طول متن پیوند

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
fa: آدرس‌های طولانی‌تر از این برای جلوگیری از رشته‌های طولانی که باعث شکسته شدن قالب‌بندی می‌گردند بریده خواهند شد. پیوند بدون تغییر باقی می‌ماند. تنها بخش متنی پیوند بریده می‌شود.

en: Setting
fa: تنظیمات

en: Install profile
fa: نمایه نصب

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: Indexes
fa: شاخص‌ها

en: sort by @s
fa: مرتب‌سازی براساس @s

en: Display a message to the user
fa: نمایش یک پیام به کاربر

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Content language
fa: زبان محتوا

en: Path prefix
fa: پیشوند مسیر

en: Auto-reply
fa: پاسخ خودکار

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
fa: پاسخ خودکار اختیاری. اگر تمایل ندارید پاسخی خودکار به کاربر ارسال شود، آنرا خالی بگذارید.

en: Synchronize
fa: همگام سازی

en: Number of results
fa: تعداد نتایچ

en: Parent comment
fa: دیدگاه والد

en: Author's website
fa: وب‌سایت نویسنده

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
fa: نمایش عمق دیدگاه در صورتی که که دنباله‌دار باشد.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
fa: مرتب کردن بر اساس پیویستگی به والد. در این حالت دیدگاه‌های فرزند با والد ها در کنار هم قرار دارند.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای پاسخ به دیدگاه.

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: field
fa: فیلد

en: Translate
fa: ترجمه

en: File to import not found.
fa: فایل برای وارد نمودن یافت نشد.

en: Save translations
fa: ذخیره ترجمه‌ها

en: Crop
fa: برش

en: Not enabled
fa: غیرفعال

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fa: دستور العملی که در فرم ویرایش، زیر این فیلد به کاربر نشان داده خواهد شد. <br />تگ‌های مجاز HTML: @tags

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Effect
fa: اثر

en: Route
fa: مسیر

en: Sequence
fa: دنباله

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Acronym
fa: سرنام

en: Title only
fa: فقط عنوان

en: pixels
fa: پیکسل

en: Use default
fa: استفاده از پیش‌فرض

en: 1 month | @count months
fa[0]: 1 ماه
fa[1]: @count ماه

en: done
fa: انجام

en: Direction
fa: جهت

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: Password field is required.
fa: فیلد گذرواژه اجباری است.

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Confirm password
fa: تایید گذرواژه

en: Not applicable
fa: غیر مرتبط

en: Isle of Man
fa: جزیره من

en: Montenegro
fa: مونته‌نگرو

en: Serbia
fa: صربستان

en: Uri
fa: آدرس

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fa: فایل %file نمی‌تواند ذخیره شود. یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمی‌تواند بارگذاری شود.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fa: فقط فایل‌های با پسوندهای زیر مجاز هستند: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
fa: فایل %filesize حجم دارد و از حداکثر حجم %maxsize بیشتر است.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
fa: فایل %filesize حجم دارد که از سهمیه دیسک تخصیص داده شده %quota بیشتر است.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fa: خطای بارگذاری. فایل‌های بارگذاری شده %file نمی‌تواند به مقصد %destination منتقل شود.

en: No link
fa: بدون پیوند

en: outdated
fa: منسوخ

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Table name prefix
fa: پیشوند نام جدول

en: IP address
fa: نشانی IP

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Timor-Leste
fa: تیمور شرقی

en: Cached
fa: ذخیره شده

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Boolean
fa: منطقی

en: Bundle
fa: بسته

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: Configuration name
fa: نام پیکربندی

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ

en: Revision information
fa: اطلاعات نسخه

en: View comment
fa: مشاهده دیدگاه

en: Comma
fa: کاما

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Your email address
fa: آدرس پست الکتونیکی شما

en: Default display mode
fa: روش نمایش پیش‌فرض

en: Default comments per page
fa: تعداد پیش‌فرض دیدگاه‌ها در هر صفحه

en: Comment subject field
fa: فیلد موضوع دیدگاه

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
fa: تمامی پاسخ‌ها به این دیدگاه حذف خواهند شد. این عمل غیر قابل بازگشت است.

en: Publish the selected comments
fa: انتشار دیدگاه‌های انتخاب شده

en: Unpublish the selected comments
fa: عدم انتشار دیدگاه‌های انتخاب شده

en: (No subject)
fa: (بدون موضوع)

en: Default image
fa: تصویر پیش‌فرض

en: MIME type
fa: نوع فایل

en: Posted in
fa: ارسال شده در

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
fa: دیدگاه: یک دیدگاه غیرمجاز یا یک دیدگاه به محتوای بسته شده %subject ارسال شده است.

en: Parent ID
fa: شناسه والد

en: The size of the file.
fa: اندازه فایل.

en: The MIME type of the file.
fa: نوع فایل

en: Filter settings
fa: تنظیمات فیلتر

en: No help is available for module %module.
fa: هیچ راهنمایی برای ماژول %module در دسترس نیست.

en: @module administration pages
fa: صفحه‌های مدیریت @module

en: Save translation
fa: ذخیره ترجمه

en: Add language
fa: افزودن زبان

en: AM
fa: ق.ظ

en: PM
fa: ب.ظ

en: Comments per page
fa: دیدگاه‌ها به ازای هر صفحه

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.

en: Administration pages
fa: صفحه‌های مدیریت

en: The comment body.
fa: بدنه دیدگاه.

en: View comments
fa: مشاهده دیدگاه‌ها

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
fa: %name: این فیلد نمی‌تواند بیشتر از @count مقدار را نگه دارد.

en: Vertical Tabs
fa: تب‌های عمودی

en: By @name on @date
fa: توسط @name در @date

en: By @name
fa: توسط @name

en: Initializing.
fa: پیاده سازی.

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: 0 sec
fa: 0 ثانیه

en: Filter log messages
fa: فیلتر گزارش‌ها

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید یکی را که با آن فیلتر اعمال شود را انتخاب کنید.

en: New revision
fa: نسخه جدید

en: Add comment link
fa: پیوند افزودن دیدگاه

en: Abbreviation
fa: تلخیص

en: Inserted
fa: درج شد

en: Current date
fa: تاریخ کنونی

en: Invalid date format.
fa: قالب تاریخ نامعتبر

en: The title of the comment.
fa: عنوان دیدگاه.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
fa: نام نویسنده دیدگاه. می‌تواند به عنوان پیوند به صفحه اصلی نویسنده استفاده شود.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
fa: آدرس وب سایت نویسنده دیدگاه که می‌تواند به‌صورت لینک نمایش داده شود. در صورتی که کاربر عضو باشد، خالی خواهد بود.

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Date and time of when the last comment was posted.
fa: تاریخ و زمانی که آخرین دیدگاه ارسال شده است

en: The name of the author of the last posted comment.
fa: نام نویسنده اخرین دیدگاه ارسال شده

en: Comment count
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: The number of new comments on the node.
fa: تعداد دیدگاه‌ها جدید بر روی محتوا

en: Comment status
fa: وضعیت دیدگاه

en: Display the comment as RSS.
fa: نمایش دیدگاه به عنوان RSS.

en: Provide a simple link to the user contact page.
fa: ارائه یک پیوند ساده به صفحه تماس کاربر.

en: Created year + month
fa: سال + ماه ایجاد

en: Created year
fa: سال ایجاد

en: Created month
fa: ماه ایجاد

en: Created day
fa: روز ایجاد

en: Created week
fa: هفته ایجاد

en: Has new content
fa: محتوای جدید دارد

en: Files maintained by Drupal and various modules.
fa: فایل هایی که توسط دروپال و ماژول‌های مختلف نگه‌داری می‌شوند.

en: Link this field to new comments
fa: لینک دادن این فیلد به دیدگاه های جدید

en: contact
fa: تماس

en: Contact %user
fa: تماس با %user

en: Link this field to download the file
fa: لینک دادن این فیلد به دانلود فایل

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
fa: تلاش برای اجرای مجدد کرون زمانی که در حال اجرا است.

en: Cron run completed.
fa: اجرای کرون کامل شد.

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول فیلد به کاراکتر.

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Module dependencies
fa: وابستگی‌های ماژول

en: Update translations
fa: به‌روزرسانی ترجمه‌ها

en: Language name
fa: نام زبان

en: Edit language
fa: ویرایش زبان

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: Requirements problem
fa: مشکل در نیازمندی‌ها

en: Database configuration
fa: پیکربندی پایگاه داده

en: Select an installation profile
fa: یکی از نمایه‌های نصب را انتخاب کنید

en: Choose language
fa: انتخاب زبان

en: No profiles available
fa: هیچ نمایه نصبی در دسترس نیست

en: Drupal already installed
fa: دروپال قبلا نصب شده است

en: Installing @drupal
fa: نصب @drupal

en: The installation has encountered an error.
fa: نصب با خطا مواجه شد.

en: Configure site
fa: پیکربندی سایت

en: Choose profile
fa: انتخاب نمایه نصب

en: Verify requirements
fa: بررسی نیازمندی‌ها

en: Set up database
fa: برپایی پایگاه داده

en: Set up translations
fa: برپایی ترجمه‌ها

en: Install site
fa: نصب سایت

en: Finish translations
fa: پایان نصب ترجمه‌ها

en: Update notifications
fa: اطلاعیه‌های به‌روز رسانی

en: Check for updates automatically
fa: بررسی خودکار برای به‌روز رسانی

en: 1 byte | @count bytes
fa[0]: 1 بایت
fa[1]: @count بایت

en: Right to left
fa: راست به چپ

en: Left to right
fa: چپ به راست

en: Add custom language
fa: افزودن زبان سفارشی

en: Save language
fa: ذخیره زبان

en: Direction that text in this language is presented.
fa: جهتی که متن در این زبان نمایش داده می‌شود.

en: String contains
fa: رشته شامل

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
fa: برای نمایش تمام عبارات، اینجا را خالی بگذارید. جستجو به کوچکی و بزرگی حروف حساس است.

en: Search in
fa: جستجو در

en: Both translated and untranslated strings
fa: رشته‌های ترجمه شده و ترجمه نشده هردو

en: Only translated strings
fa: فقط رشته‌های ترجمه شده

en: Only untranslated strings
fa: فقط رشته‌های ترجمه نشده

en: Languages not yet added
fa: زبان‌هایی که تاکنون اضافه نشده‌اند

en: The language %language has been created.
fa: زبان %language ایجاد شد.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
fa: عبارت ارسال شده شامل HTML غیرمجاز است: %string

en: Importing interface translations
fa: ورود ترجمه‌های واسط

en: Error importing interface translations
fa: خطا در ورود ترجمه‌های واسط

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
fa: تلاش برای ارسال رشته ترجمه با HTML غیر مجاز: %string

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
fa: فایل جاواسکریپت ترجمه برای زبان %language به‌روزرسانی شد.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
fa: فایل جاواسکریپت ترجمه برای زبان %language ایجاد شد.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
fa: خطایی در مراحل ایجاد JavaScript ترجمه برای زبان %language رخ داده است.

en: No blocks in this region
fa: هیچ بلوکی در این ناحیه نیست

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
fa: بلوک %info به ناحیه نامعتبر %region منسوب شده است. و به همین علت غیرفعال شده است.

en: Delete the selected comments
fa: حذف دیدگاه‌های انتخابی

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
fa: مثال: «بازخورد سایت» یا «اطلاعات محصول».

en: Personal contact form
fa: فرم تماس شخصی

en: View events that have recently been logged.
fa: جدیدترین رویدادهای گزارش شده را ببینید.

en: Top 'page not found' errors
fa: بالاترین خطاهای «صفحه پیدا نشد»

en: View 'page not found' errors (404s).
fa: خطاهای «صفحه پیدا نشد»(404) را ببینید.

en: Top 'access denied' errors
fa: بالاترین خطاهای «دسترسی مجاز نیست»

en: View 'access denied' errors (403s).
fa: خطاهای «دسترسی مجاز نیست»(403) را ببینید.

en: No roles may use this format
fa: هیچ نقشی از این قالب‌بندی استفاده نکند

en: Allowed HTML tags: @tags
fa: تگ‌های HTML مجاز: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
fa: لنگرها برای ایجاد پیوند به صفحه‌های دیگر به کار می‌روند.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
fa: به صورت پیش‌فرض سطر جدید خودکار اضافه می‌گردد، لذا از این تگ برای افزودن یک سطر اضافه استفاده کنید. استفاده از این تگ متفاوت است زیرا از یک جفت تگ باز و بسته استفاده نمی‌کند. از یک علامت " /" اضافی داخل تگ برای سازگاری با XHTML 1.0 استفاده کنید.

en: Text with <br />line break
fa: متن با <br />سطر جدید

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
fa: به صورت پیش‌فرض برچسب‌های پاراگراف خودکار اضافه می‌شوند, لذا از این تگ برای افزودن پاراگراف بیشتر استفاده کنید.

en: Paragraph one.
fa: پاراگراف یک.

en: Paragraph two.
fa: پاراگراف دو.

en: Emphasized
fa: با اهمیت

en: Cited
fa: ذکر شده

en: Coded text used to show programming source code
fa: متن کدگذاری شده برای نمایش کد منبع برنامه نویسی.

en: Coded
fa: کدگذاری

en: Bolded
fa: ضخیم

en: Italicized
fa: مایل شده

en: Superscripted
fa: بالا نویس شده

en: <sup>Super</sup>scripted
fa: <sup>بالا</sup> نویس

en: Subscripted
fa: زیر نویس

en: <sub>Sub</sub>scripted
fa: <sub>زیر</sub> نویس

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
fa: <abbr title="Abbreviation">تلخیص.</abbr>

en: Block quoted
fa: بلوک نقل قول شده

en: Quoted inline
fa: نقل قول ضمنی

en: Table header
fa: سربرگ جدول

en: Table cell
fa: سلول جدول

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
fa: لیست مرتب - از &lt;li&gt; برای شروع هر آیتم استفاده کنید.

en: First item
fa: اولین آیتم

en: Second item
fa: دومین آیتم

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
fa: لیست مرتب نشده - برای شروع هر آیتم از لیست از &lt;li&gt; استفاده کنید.

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
fa: لیست‌های تعریف شبیه به لیست‌های دیگر HTML است. &lt;dl&gt; شروع لیست؛ &lt;dt&gt; شروع هر واژه؛ &lt;dd&gt; شروع توضیحات هر واژه می‌باشند.

en: First term
fa: اولین واژه

en: First definition
fa: تعریف اول

en: Second term
fa: دومین واژه

en: Second definition
fa: تعریف دوم

en: Subtitle three
fa: زیر عنوان سه

en: Subtitle four
fa: زیر عنوان چهار

en: Subtitle five
fa: زیر عنوان پنج

en: Subtitle six
fa: زیر عنوان شش

en: Tag Description
fa: شرح تگ

en: You Type
fa: شما می‌نویسید

en: You Get
fa: دریافت می‌کنید

en: No help provided for tag %tag.
fa: هیچ راهنمایی در مورد تگ %tag وجود ندارد

en: Ampersand
fa: امپرسند

en: Quotation mark
fa: علامت نقل قول

en: Character Description
fa: شرح حرف

en: Lines and paragraphs break automatically.
fa: خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

en: Compose tips
fa: ترفندهای ساختن

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
fa: این صفحه تمامی رشته‌های ترجمه شده در سایت شما را صادر می‌کند. یک فایل صادر شده ممکن است به صورت Gettext Portable Object (<em>.po</em>) که شامل هم رشته‌های اصلی و هم رشته ترجمه شده است (برای اشتراک ترجمه با دیگران به کار می‌رود)، یا به صورت Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) است که فقط شامل رشته‌های اصلی است (برای ایجاد ترجمه جدید با ویرایشگر ترجمه Gettext) باشد.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: نام خواندنی توسط ماشین باید فقط حروف کوچک, شامل اعداد, و خط زیر باشد.

en: language
fa: زبان

en: Copy of the revision from %date.
fa: رونوشت نسخه از %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
fa: نسخه @type %title از %revision-date حذف شد.

en: @type: reverted %title revision %revision.
fa: @type: %title به نسخه %revision برگردانده شد.

en: The alias %alias is already in use in this language.
fa: نام مستعار %alias در حال حاضر در این زبان استفاده می‌شود.

en: Top search phrases
fa: عبارات بیشتر جستجو شده

en: View most popular search phrases.
fa: عباراتی که بیشتر جستجو شده‌اند را ببینید

en: User pictures in posts
fa: عکس کاربر در محتوا

en: User pictures in comments
fa: عکس کاربر در دیدگاه‌ها

en: Shortcut icon
fa: نماد میان‌بر

en: Shortcut icon settings
fa: تنظیمات نماد میان‌بر

en: Image toolkit
fa: جعبه ابزار تصویر

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: The directory %directory is not writable.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست.

en: Translation settings
fa: تنظیمات ترجمه

en: This translation needs to be updated
fa: این ترجمه نیاز به به‌روز رسانی دارد

en: Last checked: @time ago
fa: آخرین بررسی: @time قبل

en: Last checked: never
fa: آخرین بررسی: هرگز

en: Language list
fa: لیست زبان‌ها

en: File extension
fa: پسوند فایل

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Bar with progress meter
fa: میله‌ای همراه با علامت پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: The file upload failed. %upload
fa: بارگذاری فایل با شکست مواجه شد. %upload

en: URL to file
fa: آدرس به فایل

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
fa: یک خطای غیرقابل‌ترمیم رخ داد. فایل بارگذاری‌شده احتمالا از حداکثر حجم فایل مورد پشتیبانی این سرور (@size) فراتر رفته است.

en: Starting upload...
fa: شروع بارگذاری...

en: Uploading... (@current of @total)
fa: بارگذاری... (@current از @total)

en: Upload progress
fa: پیشرفت بارگذاری

en: Styles
fa: استایل ها

en: Interface
fa: رابط

en: @size KB
fa: @size کیلوبایت

en: @size MB
fa: @size مگابایت

en: @size GB
fa: @size گیگابایت

en: @size TB
fa: @size ترابایت

en: @size PB
fa: @size پتابایت

en: @size EB
fa: @size اگزابایت

en: @size ZB
fa: @size زتابایت

en: @size YB
fa: @size یوتابایت

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Optional features
fa: امکانات اختیاری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)

en: The field %field is locked and cannot be edited.
fa: فیلد %field قفل شده و نمی‌تواند ویرایش شود.

en: %name must be a number.
fa: %name باید یک عدد باشد.

en: Field formatter
fa: قالب دهنده فیلد

en: Regional settings
fa: تنظیمات منطقه‌ای

en: Unsigned
fa: بدون علامت

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Show links
fa: نمایش پیوند‌ها

en: Limited
fa: محدود

en: Definitions
fa: تعاریف

en: Default values
fa: مقادیر پیش‌فرض

en: Edit style
fa: ویرایش سبک

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
fa: پست الکترونیکی کاربری که دیدگاه را ارسال کرده است. اگر کاربر ثبت‌نام کرده باشد، خالی خواهد بود.

en: Language select
fa: انتخاب زبان

en: Site email address
fa: نشانی پست الکترونیکی سایت

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: No revision
fa: بدون نسخه

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

en: Private files
fa: فایل‌های خصوصی

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: The unique ID of the comment.
fa: شناسه منحصر‌به‌فرد دیدگاه

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
fa: آدرس IP کامپیوتری که دیدگاه از آن ارسال شده است.

en: The email address left by the comment author.
fa: نشانی پست الکترونیکی داده شده توسط نویسنده دیدگاه.

en: The home page URL left by the comment author.
fa: آدرس صفحه خانگی که توسط نویسنده دیدگاه داده شده است.

en: The formatted content of the comment itself.
fa: محتوای قالب‌بندی شده دیدگاه.

en: The URL of the comment.
fa: آدرس دیدگاه.

en: Edit URL
fa: ویرایش آدرس

en: The URL of the comment's edit page.
fa: آدرس صفحه ویرایش دیدگاه.

en: The date the comment was posted.
fa: تاریخی که دیدگاه ثبت شده است.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
fa: والد دیدگاه‌، اگر دیدگاه‌ دنباله‌دار فعال باشد.

en: New comment count
fa: تعداد دیدگاه‌های جدید

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر

en: The unique ID of the uploaded file.
fa: شناسه انحصاری فایل بارگذاری شده.

en: The name of the file on disk.
fa: نام فایل بر روی دیسک.

en: The web-accessible URL for the file.
fa: آدرس دسترسی فایل از وب.

en: The date the file was most recently changed.
fa: آخرین تاریخی که فایل تغییر یافته است.

en: The user who originally uploaded the file.
fa: کاربر بارگذار کننده فایل.

en: You are not allowed to access this page.
fa: شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Authorize file system changes
fa: اختیار تغییر در سیستم فایل

en: It appears you have reached this page in error.
fa: به نظر می‌رسد اشتباهی وارد این صفحه شده‌اید.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
fa: در %settings_file شما، پیکربندی شده است که @drupal از سرور %driver استفاده کند، در حالیکه PHP نصب شده شما از این نوع پایگاه داده پشتیبانی نمی‌کند.

en: Congratulations, you installed @drupal!
fa: تبریک, شما @drupal را نصب کردید.

en: Settings file
fa: فایل تنظیمات

en: Site maintenance account
fa: حساب نگهداری سایت

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
fa: ناتوان در ادامه, هیچ روشی برای انتقال در دسترس نیست

en: To continue, provide your server connection details
fa: برای اد امه, جزئیات اتصال به سرور را بدهید

en: Connection method
fa: روش اتصال

en: Enter connection settings
fa: تنظیمات اتصال را وارد کنید

en: @backend connection settings
fa: تنظیمات اتصال @backend

en: Change connection type
fa: تغییر نوع اتصال

en: Site under maintenance
fa: سایت تحت تعمیر و نگهداری است

en: Completed @current of @total.
fa: @current از @total تکمیل شده است.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
fa: اجرای تمامی وظایف مرتبط با پایگاه داده با شکست مواجه شد. وظیفه %task یافت نشد.

en: Required modules
fa: ماژول‌های مورد نیاز

en: Required modules not found.
fa: ماژول‌های مورد نیاز پیدا نشدند.

en: %module module uninstalled.
fa: ماژول %module حذف شد.

en: No strings available.
fa: هیچ رشته‌ای موجود نیست.

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
fa: فایل ترجمه جاواسکریپت %file.js یافت نشد.

en: Operating in maintenance mode.
fa: فعالیت در حالت نگهداری.

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
fa: امکان ایجاد پوشه %directory وجود ندارد، به دلیل زیر: %reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
fa: یک خطای AJAX HTTP رخ داده است.

en: HTTP Result Code: !status
fa: کد نتیجه HTTP: !status

en: StatusText: !statusText
fa: متن وضعیت: !statusText

en: ResponseText: !responseText
fa: متن پاسخ: !responseText

en: ReadyState: !readyState
fa: وضعیت آمادگی: !readyState

en: Controlling visibility
fa: کنترل قابلیت دید

en: Demonstrate block regions (@theme)
fa: نمایش محدوده بلوک‌ها (@theme)

en: Administer blocks
fa: مدیریت بلوک‌ها

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص

en: The block cannot be placed in this region.
fa: بلوک نمی‌تواند در این ناحیه قرار داده شود.

en: Select one or more comments to perform the update on.
fa: برای اعمال به‌روز رسانی یک دیدگاه یا بیشتر را انتخاب کنید.

en: Deleted comment @cid and its replies.
fa: دیدگاه @cid و تمامی پاسخ‌های آن حذف شدند.

en: Comment approved.
fa: دیدگاه تایید شد.

en: Tokens for comments posted on the site.
fa: نشان‌گذارهای دیدگاه‌های ارسال شده در این سایت.

en: Unapproved comments (@count)
fa: دیدگاه‌های تایید نشده (@count)

en: Administer comments and comment settings
fa: مدیریت دیدگاه‌ها و تنظیمات

en: Edit own comments
fa: ویرایش دیدگاه‌های خود

en: Threading
fa: ریسه بندی

en: Show comment replies in a threaded list.
fa: پاسخ دیدگاه ها را در یک لیست ریسه بندی شده (مانند مکالمه) نشان بده.

en: Allow comment title
fa: عنوان دیدگاه مجاز باشد.

en: Show reply form on the same page as comments
fa: فرم پاسخ را در همان صفحه دیدگاه‌ها نشان بده

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
fa: کاربران دارای مجوز «ارسال دیدگاه‌ها» می‌توانند دیدگاه ارسال کنند.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
fa: کاربران نمی‌توانند دیدگاه ارسال کنند اما دیدگاه‌های موجود نشان داده خواهند شد.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
fa: دیدگاه شما در صف ارزیابی توسط مدیران قرار گرفت و پس از تایید منتشر خواهد شد.

en: Your comment has been posted.
fa: دیدگاه شما ارسال شد.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
fa: لیست و ویرایش دیدگاه‌ها و صف تایید دیدگاه‌های سایت.

en: Unapproved comments
fa: دیدگاه‌های تایید نشده

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
fa: شما نمی‌توانید بیش از %limit پیام در @interval بفرستید. بعدا دوباره تلاش کنید.

en: Contact @username
fa: تماس با @username

en: Administer contact forms and contact form settings
fa: مدیریت فرم‌های تماس و تنظیمات فرم تماس

en: Use the site-wide contact form
fa: استفاده از فرم تماس سایت

en: Use users' personal contact forms
fa: استفاده از فرم‌های تماس کاربران

en: Changing this setting will not affect existing users.
fa: تغییر این تنظیمات بر روی کاربران جاری اثر نخواهد گذاشت.

en: Displaying contextual links
fa: نمایش پیوندهای زمینه‌ای

en: Use contextual links
fa: استفاده از پیوندهای زمینه‌ای

en: Database log cleared.
fa: گزارشات پایگاه داده پاک شدند.

en: Monitoring your site
fa: مانیتور نمودن سایت شما

en: Debugging site problems
fa: خطایابی مشکلات سایت

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fa: حداقل مقداری که در این فیلد مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداقل خالی بگذارید.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fa: حداکثر مقداری که در این فیلد مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداکثر خالی بگذارید.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
fa: رشته‌ای را که پیشوند مقدار است را وارد کنید، مانند '$' یا '&euro;'. برای هیچکدام خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با علامت '|' به این شکل بنویسید ('Pound|Pounds').

en: Long text
fa: متن طولانی

en: Edit field settings.
fa: ویرایش تنظیمات فیلد.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
fa: تلاش برای به‌روزرسانی فیلد %label با شکست مواجه شد: %message.

en: Required field
fa: فیلد لازم

en: The default value for this field, used when creating new content.
fa: مقدار پیش‌فرض این فیلد هنگامی که محتوای جدیدی ایجاد شود.

en: Saved %label configuration.
fa: پیکربندی %label ذخیره شد.

en: This list shows all fields currently in use for easy reference.
fa: این لیست تمامی فیلدهای به‌کار رفته را برای ارجاع آسانتر لیست می‌کند.

en: Field list
fa: لیست فیلد

en: Manage display
fa: اداره نمایش

en: Field UI
fa: رابط فیلد

en: Enable <em>Display</em> field
fa: فیلد <em>نمایش</em> را فعال کن

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
fa: گزینه نمایش به کاربران اجازه می‌دهد تا انتخاب کنند یک فایل هنگام مشاهده محتوا نمایش داده شود یا نشود.

en: Files displayed by default
fa: فایل‌ها به صورت پیش‌فرض نمایش داده شوند

en: This setting only has an effect if the display option is enabled.
fa: این تنظیم در صورتیکه گزینه فیلد نمایش فعال باشد اثر خواهد داشت.

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: محلی‌ که فایل‌های نهایی بایستی ذخیره شوند را انتخاب کنید. ذخیره فایل خصوصی هزینه بیشتری از فایل‌های عمومی دارند، اما اجازه دسترسی محدود به فایل‌ها از میان این رشته را می‌دهد.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fa: زیر پوشه‌ای در مقصد بارگذاری که فایل‌ها در آن ذخیره خواهند شد(اختیاری). با اسلش شروع یا تمام نشود.

en: Enable <em>Description</em> field
fa: فیلد <em>توضیحات</em> را فعال کن

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
fa: فیلد توضیحات به کاربران اجازه می‌دهد درباره‌ی فایل بارگزاری شده توضیحاتی وارد کنند.

en: Generic file
fa: فایل عمومی

en: Table of files
fa: جدول فایل‌ها

en: Add a new file
fa: افزودن یک فایل جدید

en: Include file in display
fa: فایل در نمایش باشد

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fa: توضیحات می‌تواند به عنوان برچسب پیوند به فایل استفاده گردد.

en: All roles may use this format
fa: همه نقش‌ها بتوانند از این قالب‌بندی استفاده کنند

en: The text format ordering has been saved.
fa: ترتیب قالب‌بندی متن ذخیره شد.

en: Add text format
fa: افزودن قالب‌بندی ورودی

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
fa: تمامی نقش‌ها برای این قالب‌بندی متن باید فعال باشند و قابل تغییر نیست.

en: Filter processing order
fa: ترتیب پردازش فیلترها

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
fa: نام قالب‌بندی باید منحصر به فرد باشد. یک قالب‌بندی با نام %name وجود دارد.

en: Added text format %format.
fa: قالب‌بندی متن %format اضافه شد.

en: The text format %format has been updated.
fa: قالب‌بندی متن %format به‌روزرسانی شد.

en: Text formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Choosing a text format
fa: انتخاب قالب‌بندی متن

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
fa: اخطار: این مجوز بسته به نحوه‌ی تنظیم قالب متنی ممکن است مشکلات امنیتی به همراه داشته باشد.

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
fa: تبدیل سطر جدید به HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> و <code>&lt;p&gt;</code>)

en: Convert URLs into links
fa: تبدیل آدرس‌ها به پیوند

en: Correct faulty and chopped off HTML
fa: اصلاح برچسب‌های ناقص و شکسته HTML

en: Display any HTML as plain text
fa: نمایش به صورت متن ساده

en: Display basic HTML help in long filter tips
fa: نمایش راهنمای اولیه HTML در بخش نکات فیلتر

en: Add rel="nofollow" to all links
fa: افزودن rel="nofollow" به تمام پیوندها

en: This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.
fa: این سایت اجازه‌ی ورود محتوای HTML را می‌دهد. در حالی که یادگیری تمام HTML ممکن است خسته کننده به نظر آید، یادگیری استفاده از تعداد کمی از «برچسب»‌های پایه HTML خیلی آسان است. این جدول برای هر یک از «برچسب»‌های فعال در سایت، یک نمونه ارائه کرده است.

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
fa: اکثر حروف غیرعادی می‌توانند به صورت مستقیم بدون هیچ مشکلی وارد شوند.

en: No HTML tags allowed.
fa: تگ‌های HTML مجاز نیستند.

en: Follow these steps to set up and start using your website:
fa: این مراحل را برای برپایی و استفاده از سایتتان ادامه دهید:

en: Providing a help reference
fa: مرجع راهنما را فراهم می‌کند

en: Image style name
fa: نام استایل تصویر

en: Select a new effect
fa: انتخاب اثر جدید

en: Select an effect to add.
fa: یک اثر را برای افزودن انتخاب کنید.

en: The image effect was successfully applied.
fa: اثر تصویر با موفقیت اعمال شد.

en: Style name
fa: نام استایل

en: Create new style
fa: ایجاد سبک جدید

en: Style %name was created.
fa: سبک %name  ایجاد شد.

en: Replacement style
fa: جایگزینی سبک

en: Optionally select a style before deleting %style
fa: به صورت اختیاری یک سبک را پیش از حذف سبک %style انتخاب کنید

en: Update effect
fa: به‌روز رسانی اثر

en: Add effect
fa: افزودن اثر

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید اثر @effect را از سبک %style حذف نمایید؟

en: The image effect %name has been deleted.
fa: افکت تصویر %name حذف شده است.

en: Width and height can not both be blank.
fa: عرض و ارتفاع هر دو نمی‌توانند خالی باشند.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
fa: بخشی از تصویر که پس از برش باقی خواهد ماند.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). Leave blank for transparency on image types that support it.
fa: رنگ پس زمینه برای استفاده در مناطق قابل مشاهده تصویر. از رنگ های مبتنی بر وب در مبنای ۱۶ استفاده کنید. (#FFFFFF برای سفید, #000000 برای سیاه). برای شفافیت روی انواع عکس که آن را پشتیبانی می کند، خالی بگذارید.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
fa: در حال حاضر هیچ افکتی در این سبک وجود ندارد. با انتخاب گزینه‌ای از زیر یکی اضافه کنید.

en: Scale and crop
fa: تغییر اندازه و برش

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر اندازه عکس با استفاده از جعبه ابزار %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر مقیاس عکس با استفاده از جعبه ابزار %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: برش عکس با استفاده از جعبه ابزار %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر اندازه و برش عکس با استفاده از جعبه ابزار  %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: چرخش عکس با استفاده از جعبه ابزار  %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
fa: اگر هیچ تصویری آپلود نشد، این تصویر بر روی صفحه نمایش، نشان داده خواهد شد.

en: Enable <em>Alt</em> field
fa: فیلد <em>متن جایگزین</em> را فعال کن

en: Enable <em>Title</em> field
fa: فیلد <em>عنوان</em> را فعال کن

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fa: خصوصیت عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس بر روی تصویر قرار میگیرد کاربرد دارد.

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: no preview
fa: بدون پیش نمایش

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام ویرایش محتوا دیده خواهد شد.

en: Image styles commonly provide thumbnail sizes by scaling and cropping images, but can also add various effects before an image is displayed. When an image is displayed with a style, a new file is created and the original image is left unchanged.
fa: سبک های تصویر معمولا اندازه های بند انگشتی تصویر را با تغییر مقیاس (scale) و برش (crop) تصاویر فراهم می کنند، اما همچنین می توانند جلوه‌های دیگری را نیز پیش از نمایش تصویر اضافه کنند. وقتی یک تصویر با یک سبک نمایش داده می شود، یک فایل جدید ساخته می شود و تصویر اصلی بدون تغییر می ماند.

en: Administer image styles
fa: مدیریت سبک‌های تصویر

en: No defined styles
fa: سبکی تعریف نشده

en: Error generating image.
fa: خطا در تولید تصویر.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fa: قادر به تولید تصویر مشتق شده واقع در %path نیست.

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویر

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
fa: پیکربندی سبک‌هایی که می‌توانند برای تغییر اندازه یا تنظیم تصاویر در حالت نمایش مورد استفاده قرار بگیرند.

en: Edit image effect
fa: ویرایش یک اثر تصویر

en: Delete image effect
fa: حذف یک اثر تصویر

en: Add image effect
fa: افزودن اثر تصویر

en: Detection method
fa: روش تشخیص

en: Part of the URL that determines language
fa: بخشی از URL که زبان را تعیین می‌کند

en: Request/session parameter
fa: پارامتر نشست/درخواست

en: Name of the request/session parameter used to determine the desired language.
fa: نام پارامتر درخواست/نشست مورد استفاده برای تعیین زبان دلخواه.

en: Filter translatable strings
fa: فیلتر نمودن متن‌های قابل ترجمه

en: Date type
fa: نوع تاریخ

en: Determine the language from a request/session parameter. Example: "http://example.com?language=de" sets language to German based on the use of "de" within the "language" parameter.
fa: زبان از یک پارامتر درخواست/نشست تعیین شود. برای مثال: "http://example.com?language=de" زبان را به آلمانی تنظیم می‌کند، با توجه به استفاده از "de" در پارامتر "language".

en: Administer languages
fa: مدیریت زبان‌ها

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
fa: ترتیب روش های تشخیص زبان برای محتوا . اگر نسخه ای از محتوا در زبان های تشخیص داده شده موجود باشد ، نمایش داده می شود.

en: Language switcher (@type)
fa: تغییر دهنده زبان (@type)

en: Detection and selection
fa: تشخیص و انتخاب

en: URL language detection configuration
fa: پیکربندی تشخیص زبان URL

en: Session language detection configuration
fa: پیکربندی تشخیص زبان نشست

[ctx: Long month name]
en: January
fa: ژانویه

[ctx: Long month name]
en: February
fa: فوریه

[ctx: Long month name]
en: March
fa: مارس

[ctx: Long month name]
en: April
fa: آوریل

[ctx: Long month name]
en: May
fa: می

[ctx: Long month name]
en: June
fa: ژوئن

[ctx: Long month name]
en: July
fa: ژوئیه

[ctx: Long month name]
en: August
fa: اوت

[ctx: Long month name]
en: September
fa: سپتامبر

[ctx: Long month name]
en: October
fa: اکتبر

[ctx: Long month name]
en: November
fa: نوامبر

[ctx: Long month name]
en: December
fa: دسامبر

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
fa: پیوندهای منویی که فعال نباشند در هیچ منویی ظاهر نخواهد شد.

en: Show as expanded
fa: نمایش به صورت باز

en: Parent link
fa: پیوند والد

en: Managing menus
fa: اداره منوها

en: <em>Edit @type</em> @title
fa: <em>ویرایش @type</em> @title

en: Revision log message
fa: گزارش نسخه

en: Creating revisions
fa: ایجاد نسخه‌ها

en: User permissions
fa: مجوزهای کاربر

en: User verification status in comments
fa: وضعیت تایید هویت کاربر در دیدگاه‌ها

en: Enter a valid IP address.
fa: یک IP آدرس معتبر وارد کنید.

en: The IP address %ip was deleted.
fa: IP آدرس %ip حذف شد.

en: Deleted %ip
fa: %ip حذف شد

en: Tokens related to uploaded files.
fa: نشان گذارهای وابسته به فایل‌های بارگذاری شده.

en: Public files
fa: فایل‌های عمومی

en: Public local files served by the webserver.
fa: فایل‌های عمومی سرویس داده شده توسط وب سرور

en: Private local files served by Drupal.
fa: فایل‌های خصوصی سرویس داده شده توسط دروپال.

en: Temporary files
fa: فایل‌های موقت

en: Temporary local files for upload and previews.
fa: فایل‌های محلی موقت برای بارگذاری و پیش‌نمایش.

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
fa: رمز شما در پایگاه داده ذخیره نخواهد شد و فقط برای ایجاد ارتباط استفاده خواهد شد.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
fa: ارتباط بین سرور شما و سرور میزبان فایل ها برقرار خواهد شد. در اغلب موارد این دو یک ماشین هستند و "localhost" صحیح است.

en: Delete IP address
fa: حذف نشانی IP

en: Translating content
fa: ترجمه محتوا

en: Contact forms
fa: فرم‌های تماس

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Internet
fa: اینترنت

en: Author textfield
fa: فیلدمتن نویسنده

en: Overview of fields on all entity types.
fa: خلاصه فیلدها در همه انواع عناصر.

en: Remove block
fa: حذف بلوک

en: all languages
fa: تمامی زبان‌ها

en: %module module installed.
fa: ماژول %module نصب شد.

en: Administer text formats and filters
fa: مدیریت قالب‌بندی‌ها و فیلترها

en: @type language detection
fa: تشخیص زبان @type

en: Use the detected interface language.
fa: استفاده از زبان تشخیص‌داده رابط.

en: The date the comment was most recently updated.
fa: تاریخ آخرین باری که دیدگاه به‌روز شده است.

en: Comment posted: %subject.
fa: دیدگاه ارسال شد: %subject.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
fa: این فیلد غیرفعال شده است، زیرا شما مجوزهای کافی برای ویرایش آن را ندارید.

en: The location of the file relative to Drupal root.
fa: محل فایل نسبت به ریشه دروپال.

en: Translation update status
fa: وضعیت به‌روز‌رسانی ترجمه

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
fa: فایل انتخاب شده %filename نمی‌تواند بارگذاری شود. فقط فایل‌هایی با پسوند‌های زیر مجاز هستند: %extensions.

en: %field cannot contain any markup.
fa: %field نمی‌تواند شامل نشانه‌گذاری باشد.

en: Media Library
fa: کتابخانه رسانه

en: Add media
fa: افزودن رسانه

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
fa: پیشوند جداولی که شما وارد نموده‌اید %prefix, غیر معتبر است. پیشوند جداول فقط می‌تواند شامل ترکیبات حروف ,اعداد, نقطه و زیر خط(_) باشد.

en: Default settings file
fa: فایل تنظیمات پیش‌فرض

en: The default settings file does not exist.
fa: فایل تنظیمات پیش‌فرض وجود ندارد.

en: Show row weights
fa: نمایش وزن سطرها

en: Hide row weights
fa: مخفی نمودن وزن سطرها

en: %name: the value may be no less than %min.
fa: %name: مقدار نمی‌تواند کمتر از %min باشد.

en: %name: the value may be no greater than %max.
fa: %name: مقدار نمی‌تواند بیشتر از %max باشد.

en: Custom display settings
fa: تنظیمات نمایش سفارشی

en: Comment type
fa: نوع دیدگاه

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Edit translations
fa: ویرایش ترجمه‌ها

en: Never (manually)
fa: هرگز (به صورت دستی)

en: Exit block region demonstration
fa: خروج از نمایش نواحی بلوک

en: Database log messages to keep
fa: پیام‌های گزارش پایگاه داده برای نگهداری

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
fa: رشته‌ای را که پسوند مقدار است را وارد کنید، مانند 'm' یا 'kb/s'. برای هیچکدام خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با علامت '|' به این شکل بنویسید ('Pound|Pounds').

en: Thousand marker
fa: علامت هزارگان

en: Display prefix and suffix.
fa: نمایش پیشوند و پسوند.

en: Display with prefix and suffix.
fa: نمایش همراه با پیشوند و پسوند.

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: No field is displayed.
fa: هیچ فیلدی نمایان نیست.

en: No field is hidden.
fa: هیچ فیلدی پنهان نیست.

en: Format settings:
fa: تنظیمات فرمت:

en: Text formats are presented on content editing pages in the order defined on this page. The first format available to a user will be selected by default.
fa: قالب‌های متنی در صفحات ویرایش محتوا به ترتیب مشخص‌شده در این صفحه عرضه می‌شوند. اولین قالب در دسترس برای کاربر به صورت پیش‌فرض انتخاب می‌شود.

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Run cron every
fa: اجرای کرون هر

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Weight for @block block
fa: وزن بلوک @block

en: Region for @block block
fa: ناحیه برای بلوک @block

en: Post comments
fa: ارسال دیدگاه‌ها

en: Skip comment approval
fa: صرف نظر از تایید دیدگاه

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
fa: آیا از غیرفعال نمودن قالب متنی %format اطمینان دارید؟

en: Disabled text format %format.
fa: قالب‌بندی متن %format غیرفعال شد.

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Disable text format
fa: غیرفعال نمودن قالب‌بندی متن

en: Reference for usage, configuration, and modules.
fa: مرجعی برای استفاده‌ها, تنظیمات و ماژول‌ها.

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: Nothing
fa: هیچ

en: Update @title
fa: به‌روزرسانی @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: یک نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین. فقط می‌تواند شامل حروف کوچک انگلیسی، اعداد و زیر خط (_) باشد.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین باید شامل حروف منحصر به فرد باشد.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین فقط باید شامل حروف کوچک، اعداد و خط تیره(-) باشد

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fa: نام قابل فهم وسط ماشین در حال حاضر استفاده می‌شود. باید منحصر به فرد باشد.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: Label display for @title
fa: نمای برچسب برای @title

en: Formatter for @title
fa: قالب‌بند %title

en: Parents for @title
fa: والدهای %title

en: Weight for new file
fa: وزن برای فایل جدید

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید

en: Weight for new effect
fa: وزن اثر جدید

en: URL fallback
fa: آدرس مجدد

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
fa: استفاده از زبانی که قبلا تشخیص داده شده، برای URLها اگر هیچ زبانی پیدا نشود.

en: The author's host name.
fa: نام میزبان نویسنده

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
fa: وضعیت انتشار یک دیدگاه (0 = منتشر شده، 1 = منتشر نشده)

en: Next steps
fa: گام‌های بعدی

en: @driver_name settings
fa: تنظیمات @driver_name

en: No fields are present yet.
fa: هنوز هیچ فیلدی حاضر نیست.

[ctx: Font weight]
en: Strong
fa: پررنگ

en: String settings
fa: تنظیمات رشته

en: Use field label instead of the "On value" as label
fa: برای برچسب فیلدها از «مقادیر» به جای عناوین استفاده کن

en: Date and time of when the comment was created.
fa: تاریخ و زمانی که دیدگاه ایجاد شده است.

en: Date and time of when the comment was last updated.
fa: تاریخ و زمانی که دیدگاه برای آخرین بار به‌روز‌رسانی شده است.

en: The extension of the file.
fa: پسوند فایل

en: File Usage
fa: استفاده از فایل

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
fa: یک فایل مرتبط با این گره، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از فیلدهای آن گره است.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
fa: یک کاربر مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از فیلدهای کاربر قرار دارد.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
fa: یک فایل مرتبط با این کاربر، معمولا به خاطر اینکه این فایل در یکی از فیلدهای کاربر قرار دارد.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
fa: یک دیدگاه مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از فیلدهای دیدگاه است.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
fa: یک فایل مرتبط با این دیدگاه، معمولا به دلیل اینکه این فایل در یکی از فیلدهای دیدگاه قرار دارد.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
fa: یک اصطلاح طبقه‌بندی مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از فیلدهای اصطلاح طبقه‌بندی قرار دارد.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
fa: فایلی که با این اصطلاح طبقه بندی در ارتباط است ، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از فیلد های آن طبقه بندی وجود دارد

en: Not specified
fa: مشخص نشده

[ctx: ampm]
en: am
fa: ق.ظ

[ctx: ampm]
en: pm
fa: ب.ظ

en: Language selection
fa: انتخاب زبان

en: Logo settings
fa: تنظیمات آرم

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
fa: محتوای مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که فایل در یکی از فیلدهای محتواست.

en: Administer block types
fa: مدیریت انواع بلوک‌ها

en: Changes to the style have been saved.
fa: تغییرات سبک ذخیره شد.

en: @entity using @field
fa: @entity از @field استفاده می‌کند

en: Curaçao
fa: کوراسائو

en: An autocomplete text field.
fa: یک فیلد متنی autocomplete

en: Display the label of the referenced entities.
fa: نمایش عنوان عناصر ارجاع‌یافته.

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده

en: Link to the referenced entity
fa: پیوند به ارجاع موجودیت

en: Add view mode
fa: افزودن حالت نمایش

en: Default date
fa: تاریخ پیش‌فرض

en: Default end date
fa: تاریخ پیش‌فرض پایان

en: Time increments
fa: گام‌های افزایش زمان

en: Entity reference
fa: ارجاع موجودیت

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.

en: Fields pending deletion
fa: فیلدهای منتظر حذف شدن

en: Autocomplete (Tags style)
fa: تکمیل خودکار (حالت برچسب)

en: Checked
fa: بررسی شده

en: Manage form display
fa: اداره فرم

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش

en: Logo path
fa: مسیر آرم

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fa: تاریخ در قالب CCYYMMDD

en: Date in the form of YYYYMM.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
fa: تاریخ به این شکل وارد شد DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود WW (01 - 53).

en: Machine-readable name field is required.
fa: اسم ماشینی اجباری است

en: Fields to be included as contextual links.
fa: فیلدهایی به عنوان پیوندهای زمینه‌ای افزوده می‌شوند.

en: Include destination
fa: افزودن مقصد

en: Contextual Links
fa: پیوندهای زمینه‌ای

en: Display fields in a contextual links menu.
fa: نمایش فیلدها در یک منوی پیوندهای زمینه‌ای.

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه

en: This field supports tokens.
fa: این فیلد از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fa: نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین شامل حروف, اعداد و زیر خط است.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
fa: اگر تصویری بارگذاری نشود، این تصویر نمایش داده خواهد شد، و تصویر پیش‌فرض فیلد را بازنویسی می‌کند.

en: No blocked IP addresses available.
fa: هیچ نشانی آی‌پی مسدود شده‌ ای وجود ندارد.

en: Unknown (@langcode)
fa: ناشناخته (@langcode)

en: %name is not a valid number.
fa: %name عدد معتبری نیست.

en: %name must be a valid color.
fa: %name باید رنگ معتبری باشد.

en: Theme hook %hook not found.
fa: هوک پوسته‌ %hook پیدا نشد.

en: not applicable
fa: غیر مرتبط

en: User interface translation
fa: ترجمه رابط کاربری

en: Briefly describe the changes you have made.
fa: تغییراتی را که ایجاد کرده‌اید را به اختصار شرح دهید.

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
fa: استفاده از نماد میان‌بر پیش‌فرض که توسط پوسته سایت فراهم شده.

en: Site's default language (@lang_name)
fa: زبان پیش‌فرض سایت (@lang_name)

en: Label field is required.
fa: فیلد عنوان اجباری است.

en: Save and manage fields
fa: ذخیره و مدیریت فیلدها

en: Available translation updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس برای ترجمه‌ها

en: Block types
fa: انواع بلوک‌ها

en: media item
fa: رسانه

en: media items
fa: رسانه

en: No item selected.
fa: هیچ آیتمی انتخاب نشده.

en: Add @bundle
fa: افزودن @bundle

en: Custom output for TRUE
fa: خروجی سفارشی برای TRUE

en: Custom output for FALSE
fa: خروجی سفارشی برای FALSE

en: Place block
fa: بلوک قرار دهید

en: Port number
fa: شماره پورت

en: File added
fa: فایل افزوده شد

en: File removed
fa: فایل حذف شد

en: Translations directory
fa: شاخه‌ی ترجمه‌ها

en: The translations directory does not exist.
fa: شاخه ترجمه‌ها وجود ندارد.

en: The translations directory is not readable.
fa: شاخه‌ی ترجمه‌ها قابل خواندن نیست.

en: The translations directory is not writable.
fa: شاخه‌ی ترجمه‌ها قابل نوشتن نیست.

en: The translations directory is writable.
fa: شاخه ترجمه‌ها قابل نوشتن است.

en: The translation server is offline.
fa: سرور ترجمه آفلاین است.

en: The translation server is online.
fa: سرور ترجمه آنلاین است.

en: Create a new revision by default for this block type.
fa: به صورت پیش‌فرض برای این بلوک نسخه جدید ایجاد شود.

en: AM/PM
fa: ق.ظ/ب.ظ

en: The %field date is required.
fa: %field تاریخ اجباری است

en: Text formats and editors
fa: قالب‌بندی‌های متن و ویرایشگرها

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.

en: Type of item to reference
fa: نوع آیتم برای مرجع شدن

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Allowed number of values
fa: تعداد مقادیر مجاز

en: Show language selector on create and edit pages
fa: نمایش انتخابگر زبان هنگام ایجاد و ویرایش صفحات

en: Error importing translation files
fa: خطا در ورود فایل‌های ترجمه

en: Updating translations.
fa: به‌روزرسانی ترجمه‌ها.

en: The user ID of the author of the current revision.
fa: شناسه کاربری نویسنده نسخه فعلی.

en: Create referenced entities if they don't already exist
fa: اگر موجود نیست عناصر ارجاع داده شده را ایجاد کن

en: Toolbar items
fa: آیتم‌های نوار ابزار

en: Translate %bundle_label @entity_label
fa: ترجمه %bundle_label @entity_label

en: Entity display
fa: نمایش عنصر

en: Entity form display
fa: نمایش فرم عنصر

en: Field formatters
fa: قالب‌بندهای فیلد

en: The directory %translations_directory exists.
fa: شاخه %translations_directory exists وجود دارد.

en: Add, edit, and delete custom display modes.
fa: افزودن، ویرایش و حذف حالت‌های نمایشی سفارشی

en: Display modes
fa: حالت‌های نمایشی

en: Configure what displays are available for your content and forms.
fa: کدام نمایش در محتوا و فرم‌ها در دسترس باشد را پیکربندی کنید.

en: Form modes
fa: حالت‌های فرم

en: Manage custom form modes.
fa: حالت‌های فرم را اداره کنید

en: Add form mode
fa: افزودن حالت فرم

en: Widget settings:
fa: تنظیمات ابزارک:

en: Use field label: @display_label
fa: استفاده از عنوان فیلد: @display_label

en: %name must be higher than or equal to %min.
fa: %name باید بزرگتر یا برابر با %min باشد.

en: %name must be lower than or equal to %max.
fa: %name باید کوچکتر یا برابر با %max باشد.

en: Block layout
fa: ظاهر بلوک‌ها

en: The User ID of the author of the last comment of an entity.
fa: شناسه کاربری نویسنده آخرین نظر بر روی یک محتوا.

en: Comment list
fa: لیست دیدگاه

en: PHP date format
fa: قالب‌بندی تاریخ php

en: Media types
fa: انواع رسانه

en: List of items
fa: لیست آیتم‌ها

en: The log entry explaining the changes in this revision.
fa: تاریخچه تغییراتی را که ایجاد کرده‌اید را ثبت کنید.

en: Route name
fa: نام مسیر

en: Save and configure
fa: ذخیره و پیکربندی

en: Size of URI field
fa: اندازه فیلد آدرس

en: URI field
fa: فیلد آدرس

en: A brief description of your block.
fa: توضیح مختصری از بلوک شما.

en: User's roles
fa: نقش‌های کاربر

en: Enable menu link
fa: فعال کردن پیوند منو

[ctx: Entity type group]
en: Content
fa: محتوا

en: Action configuration
fa: پیکربندی عملیات

en: Route Name
fa: نام مسیر

en: Route Params
fa: پارامترهای مسیر

en: Param
fa: پارامتر

en: Configuration dependencies
fa: وابستگی‌های پیکربندی

en: Theme dependencies
fa: وابستگی‌های قالب

en: Extension settings
fa: تنظیمات توسعه

en: Admin info
fa: اطلاعات مدیر

en: Entity view mode settings
fa: تنظیمات نحوه نمایش عنصر

en: Target entity type
fa: نوع عنصر مرجع

en: Entity form mode settings
fa: تنظیمات فرم حالت عنصر

en: View or form mode machine name
fa: نام ماشینی حالت نمایش یا فرم

en: Field display setting
fa: تنظیمات نمایش فیلد

en: Text field display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش فیلد متنی

en: Sort settings
fa: تنظیمات مرتب‌سازی

en: Entity reference autocomplete (Tags style) display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش ارجاع موجودیت تکمیل خودکار (به شیوه برچسب)

en: - Hidden - format settings
fa: مخفی - تنظیمات قالب‌بندی

en: Integer settings
fa: تنظیمات عدد

en: Decimal settings
fa: تنظیمات اعشاری

en: Float settings
fa: تنظیمات اعداد شناور

en: Number unformatted display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش عدد قالب‌بندی نشده

en: Number default display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی پیش‌فرض نمایش عددی

en: Single on/off checkbox format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی انتخاب روشن/خاموش تکی

en: Context assignments
fa: تکالیف زمینه

en: Display variant
fa: نوع نمایش

en: This page provides a list of all comment types on the site and allows you to manage the fields, form and display settings for each.
fa: این صفحه فهرستی از انواع دیدگاه در سایت را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد فیلدها، فرم ها و تنظیمات نمایش را برای هر کدام مدیریت کنید.

en: Comment types
fa: انواع دیدگاه

en: The comment author's email address.
fa: نشانی پست الکترونیکی نویسنده دیدگاه.

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jan
fa: ژان

[ctx: Abbreviated month name]
en: Feb
fa: فور

en: Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
fa: نشانی‌های وب و  پست الکتونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.

en: Toolbar item
fa: آیتم نوار ابزار

en: Edit menu link %title
fa: ویرایش پیوند منو %title

en: This link is provided by the @name module. The title and path cannot be edited.
fa: این پیوند توسط ماژول @name ارائه شده است. عنوان و مسیر را نمی‌توان ویرایش کرد.

en: Manage form and displays settings of comments.
fa: مدیریت تنظیمات فرم و نمایش دیدگاه‌ها.

en: Format type machine name
fa: نام ماشینی قالب‌بندی متن

en: Boolean settings
fa: تنظیمات منطقی

en: On label
fa: دارای برچسب

en: Off label
fa: بدون برچسب

en: Base field bundle override
fa: رونویسی بسته فیلد پایه

en: Datetime timestamp display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش فیلد تاریخ زمان

en: Boolean checkbox display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش فیلد انتخاب منطقی

en: Installed themes
fa: قالب‌های نصب شده

en: The %file exists.
fa: %file وجود دارد

en: The %file is not readable.
fa: %file  قابل خواندن نیست

en: The %file is not writable.
fa: %file  قابل نوشتن نیست

en: The @file is writable.
fa: @file قابل نوشتن است.

en: Enable the personal contact form by default for new users
fa: برای کاربران جدید فرم تماس شخصی را به صورت پیش‌فرض فعال کن.

en: Add contact form
fa: افزودن فرم تماس

en: Create and manage contact forms.
fa: ایجاد و مدیریت فرم‌های تماس

en: Send yourself a copy
fa: ارسال یک نسخه رونوشت به شما

en: Broken/Missing
fa: شکسته/مفقود

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه

en: Configuration entity dependencies
fa: پیکربندی وابستگی‌های عنصر

en: Content entity dependencies
fa: وابستگی‌های عنصر محتوا

en: Enforced configuration dependencies
fa: وابستگی‌های پیکربندی جاری

en: String (long) settings
fa: تنظیمات رشته (طولانی)

en: URI settings
fa: تنظیمات آدرس

en: Database storage size
fa: اندازه ذخیره‌ساز پایگاه داده

en: Text with text format
fa: متن با قالب‌بندی متن

en: Field widgets
fa: اجزا فیلد

en: Field widget
fa: وزن فیلد

en: Widget type machine name
fa: نام ماشینی نوع اجزا

en: Textarea display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش ناحیه متن

en: Email field display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش فیلد پست‌ الکترونیکی

en: Link to the entity
fa: پیوند به عنصر

en: Simple page
fa: صفحه ساده

en: Re-use an existing field
fa: استفاده مجدد از یک فیلد موجود

en: Number integer display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش عدد صحیح

[ctx: Plural]
en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Widgets and form modes
fa: حالت‌های فرم و اجزا

en: Configuring view and form modes
fa: پیکربندی حالت‌های فرم و نمایش

en: Selected default language no longer exists.
fa: زبان پیش‌فرض انتخابی دیگر موجود نیست

en: The username of the content author.
fa: نام کاربری نویسنده محتوا.

en: Entity reference field storage settings
fa: تنظیمات ذخیره سازی فیلد ارجاع موجودیت

en: Entity reference field settings
fa: تنظیمات فیلد ارجاع موجودیت

en: Entity reference selection plugin settings
fa: تنظیمات انتخاب افزونه ارجاع موجودیت

en: Display in native language
fa: نمایش در زبان محلی

en: Account's permissions
fa: مجوزهای حساب کاربری

en: Contains US ASCII characters only
fa: فقط شامل حروف استاندارد US ASCII

en: Interface text language selected for page
fa: زبان انتخابی رابط کاربری برای صفحه انتخاب شده

en: Future format
fa: قالب‌بندی آینده

en: Past format
fa: قالب‌بندی گذشته

en: 0 seconds
fa: 0 ثانیه

en: Media library
fa: کتابخانه رسانه

en: Plural variants
fa: انواع جمع

en: 1 error has been found:  | @count errors have been found:
fa[0]: 1 خطا پیدا شد:
fa[1]: @count خطا پیدا شد:

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه

en: Check the messages and <a href=":url">try again</a>.
fa: پیام ها را بررسی کنید و <a href=":url"> دوباره تلاش کنید.</a>.

en: Updating @module
fa: به‌روز رسانی @module

en: Textfield size: @size
fa: اندازه فیلد متن: @size

en: Explanation of the language options is found on the <a href=":languages_list_page">languages list page</a>.
fa: توضیح گزینه‌های زبان در <a href=":languages_list_page">صفحه فهرست زبان‌ها</a> یافت می‌شود.

en: Site's default language (@language)
fa: زبان پیش‌فرض سایت (@language)

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
fa: چندین کاراکتر ویژه مجاز هستند از جمله فاصله، نقطه، خط تیره، آپوستروف، زیر خط و علامت @.

en: Block placement is specific to each theme on your site. Changes will not be saved until you click <em>Save blocks</em> at the bottom of the page.
fa: قرار دادن بلوک مخصوص هر قالب در سایت شما است. تا زمانی که روی <em>ذخیره بلوک‌ها</em> در پایین صفحه کلیک نکنید، تغییرات ذخیره نمی‌شوند.

en: Adding comment types
fa: افزودن نوع نظر

en: Select and configure text editors, and how content is filtered when displayed.
fa: ویرایشگرهای متن و نحوه فیلتر شدن محتوا هنگام نمایش را انتخاب و پیکربندی کنید.

en: Media name
fa: نام رسانه

en: Add @entity-type
fa: افزودن @entity-type

en: Size of email field
fa: اندازه‌ی فیلد پست الکترونیک

en: @label (disabled)
fa: @label (غیرفعال)

en: Warnings found
fa: هشدارهای شناسایی شده

en: Errors found
fa: خطاهای یافت شده

en: There are no @label yet.
fa: هنوز @label وجود ندارد.

en: The user ID of the author.
fa: شناسه کاربری نویسنده.

en: Include locked languages such as <em>Not specified</em> and <em>Not applicable</em>
fa: شامل زبان‌های قفل شده مانند <em>نامشخص</em> و <em>غیر مرتبط</em>

en: There are no entity types.
fa: هیچ نوع محتوایی وجود ندارد.

en: Include locked languages
fa: شامل زبان‌های قفل شده

en: Creating media items
fa: ایجاد رسانه

en: Add media type
fa: افزودن نوع رسانه

en: The time the media item was created.
fa: زمانی که رسانه ایجاد شده است.

en: The time the media item was last edited.
fa: زمانی که آخرین بار رسانه ویرایش شده است.

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
fa: برای برچسب فیلدها از «روشن» به جای عنوان استفاده کن

en: Listing media items
fa: لیست رسانه‌ها

en: Media Name
fa: نام رسانه

en: Content block
fa: بلوک محتوا

en: Are you sure you want to disable Layout Builder?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید ابزار چینش صفحه را غیرفعال کنید؟

en: Layout Builder has been disabled.
fa: ابزار چینش صفحه غیرفعال شد.

en: Use Layout Builder
fa: استفاده از ابزار چینش صفحه

[ctx: Examined]
en: Checked
fa: بررسی شده

en: Layout Builder Widget
fa: جعبه ابزار چینش صفحه

en: Media library widget settings
fa: تنظیمات ابزارک کتابخانه رسانه

en: Add @type via URL
fa: افزودن @type از طریق آدرس

en: Layout Builder user interface
fa: رابط کاربری ابزار چینش صفحه

en: Layout Builder tools
fa: ابزارهای چینش صفحه

en: Content Block
fa: بلوک محتوا

en: Click <em>Add contact form</em>.
fa: روی <em>افزودن فرم تماس</em> کلیک کنید.

en: Building Layouts Using the Layout Builder UI
fa: چینش صفحه با رابط کاربری ابزار چینش صفحه

en: Content blocks
fa: بلوک‌های محتوا

en: Add %label effect to style %style
fa: افزودن اثر %label به سبک %style

en: Add content block
fa: افزودن بلوک محتوا

en: Create and manage fields, forms, and display settings for your content blocks.
fa: فیلدها، فرم‌ها و تنظیمات نمایش را برای بلوک‌های محتوای خود ایجاد و مدیریت کنید.

en: Edit content block %label
fa: ویرایش بلوک محتوا %label

en: %type_name: Create new content block
fa: %type_name: ایجاد بلوک محتوای جدید

en: %type_name: Edit content block
fa: %type_name: ویرایش بلوک محتوا

en: %type_name: Delete content block
fa: %type_name: حذف بلوک محتوا

en: %type_name: View content block history pages
fa: %type_name: مشاهده تاریخچه بلوک محتوا

en: %type_name: Revert content block revisions
fa: %type_name: نسخه‌های بلوک محتوا را برگردانید

en: %type_name: Delete content block revisions
fa: %type_name: حذف نسخه‌های بلوک محتوا

en: Add %type content block
fa: افزودن محتوای بلوک %type

en: content block
fa: بلوک محتوا

en: content blocks
fa: بلوک‌های محتوا

en: Add a <a href=":url">content block</a>.
fa: یک <a href=":url">بلوک محتوا</a> اضافه کنید.

en: Create a new field
fa: ایجاد یک فیلد جدید

en: Creating a content block
fa: ایجاد یک بلوک محتوا

en: Create a content block, which can later be placed on the site.
fa: یک بلوک محتوا ایجاد کنید، که می‌تواند در سایت قرار گیرد.

en: Create and edit content blocks
fa: ایجاد و ویرایش بلوک‌های محتوا

en: Add a new content block
fa: ایجاد بلوک محتوای جدید

en: Displays on the <em>Block types</em> page.
fa: در صفحه <em>انواع بلوک</em> نمایش داده می‌شود.

en: Displays on the <em>Comment types</em> page.
fa: در صفحه <em>انواع دیدگاه</em> نمایش داده می‌شود.

en: Comments and the comment form are hidden from view.
fa: دیدگاه و فرم دیدگاه از دید پنهان هستند.

en: Add %label for @entity-type
fa: افزودن %label برای @entity-type

en: Displays on the <em>Media types</em> page.
fa: در صفحه <em>انواع رسانه</em> نمایش داده می‌شود.
