Drupal core (all releases) - en to he translation catalogue (283 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Subject
he: נושא

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Enabled
he: מופעל

en: Scheme
he: סכמה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Weight
he: משקל

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Album
he: אלבום

en: Artist
he: אמן

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Region
he: איזור

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Component
he: רכיב

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: Expanded
he: מורחב

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Logo
he: לוגו

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Site
he: אתר

en: Host
he: שם שרת

en: Filter
he: סינון

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Maximum
he: מקסימום

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Recipient
he: נמען

en: General
he: כללי

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Color
he: צבע

en: Ignore
he: התעלמות

en: String
he: מחרוזת

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Rows
he: שורות

en: Cache
he: מטמון

en: Provider
he: ספק

en: Option
he: אפשרות

en: Integer
he: שלם

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Condition
he: מצב

en: Port
he: פורט

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Hidden
he: מוסתר

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Front page
he: דף הבית

en: Definition
he: הגדרה

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Negate
he: שלילי

en: Reference
he: רפרנס

en: Session
he: תהליך

en: Display label
he: תצוגת תווית

en: Redirect to URL
he: הפנה ל URL

en: Processing
he: בתהליך

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Enabled modules
he: מודולים פעילים

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Translation
he: תרגום

en: Float
he: צף

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Language code
he: קוד השפה

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Mapping
he: מיפוי

en: Pager
he: דפדוף

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: types
he: סוגים

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Setting
he: הגדרות

en: Install profile
he: פרופיל התקנה

en: Display a message to the user
he: הצגת הודעה למשתמש

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Route
he: נתיב

en: Sequence
he: רצף

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: IP address
he: כתובת IP

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Cached
he: שמירה במטמון

en: Boolean
he: בוליאני

en: Bundle
he: חבילה

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Administration pages
he: עמודי ניהול

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
he: מנסה להריץ מחדש את תהליך cron, בזמן שהוא עדיין רץ.

en: Cron run completed.
he: תהליך cron הסתיים.

en: Module dependencies
he: תלויות מודולים

en: Requirements problem
he: בעיית דרישות

en: Choose language
he: בחירת שפה

en: Installing @drupal
he: התקנת @drupal

en: The installation has encountered an error.
he: ארעה שגיאה בהתקנה.

en: Configure site
he: הגדרת האתר

en: Choose profile
he: בחירת פרופיל התקנה

en: Verify requirements
he: אימות דרישות

en: Set up database
he: התקנת בסיס הנתונים

en: Set up translations
he: התקנת תרגומים

en: Install site
he: התקנת האתר

en: Finish translations
he: סיום תרגומים

en: User pictures in posts
he: תמונות חברים בפרסומים

en: User pictures in comments
he: תמונות חברים בתגובות

en: Shortcut icon
he: סמל קיצור דרך

en: Shortcut icon settings
he: הגדרות סמל סימניה

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Optional features
he: תכונות אפשריות

en: Field formatter
he: פורמט שדה

en: Unsigned
he: לא חתום

en: Show links
he: הצג קישורים

en: Definitions
he: הגדרות

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל

en: Dependencies
he: תלויות

en: You are not allowed to access this page.
he: אין לך הרשאה לגשת לדף זה

en: Authorize file system changes
he: אישור שינוי מערכת קבצים

en: It appears you have reached this page in error.
he: נראה כי הגעת לדף זה בטעות.

en: Congratulations, you installed @drupal!
he: ברכותינו, התקנת את @drupal!

en: Settings file
he: קובץ הגדרות

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.

en: Required modules
he: מודולים נדרשים

en: Required modules not found.
he: לא נמצאו המודולים הנדרשים.

en: Required field
he: שדה נדרש

en: User verification status in comments
he: אימות סטטוס משתמש בתגובות

en: Internet
he: אינטרנט

en: Default settings file
he: קובץ הגדרות ברירת מחדל

en: The default settings file does not exist.
he: קובץ הגדרות ברירת המחדל אינו קיים.

en: Display prefix and suffix.
he: הצגת קידומת וסיומת

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Next steps
he: הצעדים הבאים

en: String settings
he: הגדרות מחרוזת

en: Use field label instead of the "On value" as label
he: שימוש בתווית השדה במקום בערך שהוגדר ל"מצב מופעל"

en: Logo settings
he: הגדרות לוגו

en: Logo path
he: נתיב הלוגו

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
he: שימוש באייקון ברירת המחדל שמגיע עם ערכת העיצוב

en: File added
he: הקובץ התווסף

en: File removed
he: הקובץ נמחק

en: Translations directory
he: ספריית תרגומים

en: The translations directory does not exist.
he: תיקיית התרגומים לא קיימת.

en: The translations directory is not readable.
he: לא ניתן לקרוא מתקיית התרגומים.

en: The translations directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב אל תיקיית התרגומים.

en: The translations directory is writable.
he: תיקיית התרגומים ניתנת לכתיבה

en: The translation server is offline.
he: שרת התרגומים במצב לא מקוון.

en: The translation server is online.
he: שרת התרגומים במצב מקוון

en: The %language translation is not available.
he: התרגום ל%language אינו זמין.

en: The %language translation is available.
he: התרגום ל%language זמין.

en: The %language translation could not be downloaded.
he: לא ניתן היה להוריד התרגום ב%language.

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Updating configuration translations
he: עדכון תרגומי תצורה

en: Starting configuration update
he: התחלת עדכון קונפיגורציה

en: Error updating configuration translations
he: שגיאה בעת עדכון תרגומי תצורה

en: Entity display
he: תצוגת ישות

en: Entity form display
he: תצוגת טופס של יישות

en: Field formatters
he: פורמטרים לשדות

en: The directory %translations_directory exists.
he: התיקיה %translations_directory קיימת.

en: PHP date format
he: פורמט תאריך של PHP

en: Timestamp value
he: ערך של חותמת זמן

en: Synchronizing configuration: @op @name.
he: סינכרון תצורה: @op @name.

en: Size of URI field
he: גודל שדה הURL

en: URI field
he: שדה URI

en: Synchronizing configuration: @op @name in @collection.
he: סינכרון תצורה: @op @name in @collection.

en: Action configuration
he: תצורת פעולות

en: Route Name
he: שם נתיב

en: Route Params
he: פרמטרים לניתוב

en: Param
he: פרמטר

en: Configuration dependencies
he: תלויות תצורה

en: Theme dependencies
he: תלויות של התבנית

en: Extension settings
he: הגדרות הרחבה

en: Display a message to the user configuration
he: הצגת הודעה לתצורת המשתמש

en: Entity view mode settings
he: הגדרות תצוגה לישות

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה

en: Entity form mode settings
he: הגדרות מצב טופס של היישות

en: View or form mode machine name
he: שם מכונה למצב טופס או תצוגה

en: Field display setting
he: הגדרות תצוגה לשדה

en: Text field display format settings
he: הגדרות פורמט תצוגה לשדה טקסט

en: Sort settings
he: הגדרות מיון

en: - Hidden - format settings
he: - מוסתר - הגדרות פורמט

en: Integer settings
he: הגדרות מספר שלם

en: Decimal settings
he: הגדרות דצימלי

en: Float settings
he: הגדרות מספר עם נקודה צפה

en: Number default display format settings
he: ברירת מחדל להגדרות פורמט תצוגה למספרים

en: Single on/off checkbox format settings
he: הגדרות פורמט למצב כבוי/פועל

en: Context assignments
he: הקצאות של קונטקסט

en: Display variant
he: הצגת גרסה

en: Requirements review
he: סקירת דרישות

en: Send email configuration
he: תצורת שליחת מייל

en: Format type machine name
he: שם מכונה לסוג הפורמט

en: Boolean settings
he: הגדרות בולאיני

en: On label
he: על התווית

en: Off label
he: מחוץ לתווית

en: Base field bundle override
he: דרוסת שדות הבסיס של באנדל

en: Datetime timestamp display format settings
he: הגדרות פורמט תצוגה מסוג חותמת זמן עבור Datetime

en: Boolean checkbox display format settings
he: הגדרות פורמט תצוגה לשדה בוליאני

en: Installed themes
he: תבניות עיצוב מותקנות

en: The %file does not exist.
he: הקובץ %file לא קיים.

en: The %file exists.
he: הקובץ %file קיים.

en: The %file is not readable.
he: הקובץ %file לא לא ניתן לקריאה.

en: The %file is not writable.
he: הקובץ %file לא ניתן לכתיבה.

en: The @file is writable.
he: הקובץ @file ניתן לכתיבה.

en: The @file is owned by the web server.
he: הקובץ @file נמצא בבעלות השרת.

en: Default value callback
he: קריאת ערך ברירת מחדל

en: Broken/Missing
he: לא תקין/חסר

en: Configuration entity dependencies
he: הגדרת תלות עבור ישויות

en: Content entity dependencies
he: תוכן תלות עבור ישויות

en: Enforced configuration dependencies
he: תלויות תצורה שנאכפו

en: String (long) settings
he: הגדרות מחרוזת (ארוכה)

en: URI settings
he: הגדרות URI

en: Database storage size
he: נפח אחסון מאגר נתונים

en: Text with text format
he: טקסט עם פורמט טקסט

en: Field widgets
he: ווידג'טים לשדות

en: Field widget
he: ווידג'ט שדה

en: Widget type machine name
he: שם מכונה לסוג הווידג'ט

en: Textarea display format settings
he: הגדרות פורמט תצוגה של איזור טקסט

en: Email field display format settings
he: הגדרות פורמט תצוגה לשדה אימייל

en: Link to the entity
he: קישור לישות

en: Static menu link overrides
he: דריסה של קישור תפריט סטטי

en: Entity reference field storage settings
he: הגדרות איכסון לשדה מסוג רפרנס ליישות

en: Entity reference field settings
he: הגדרות לשדה רפרנס ליישות

en: Entity reference selection plugin settings
he: הגדרות לפלאגין בחירה של רפרנס ליישות

en: Display in native language
he: להציג בשפה מקומית

en: Is super user
he: הוא משתמש על

en: Query arguments
he: ארגומנט לשאילתה

en: Account's permissions
he: הרשאות החשבון

en: Contains US ASCII characters only
he: מכיל רק תווים מסוג  US ASCII

en: Future format
he: פורמט עתיד

en: Past format
he: פורמט עבר

en: Plural variants
he: פורמט מרובה

en: Updating @module
he: עדכון @module

en: Importing configuration
he: ייבוא תצורה

en: Starting configuration import.
he: התחלת יבוא קונפיגורציה.

en: Install configuration
he: התקנת הגדרות

en: Default configuration hash
he: hash ברירת המחדל לקונפיגורציות

en: Size of email field
he: גודל שדה של דואר אלקטרוני

en: Delete @entity_type
he: מחיקת @entity_type

en: Parent path
he: נתיב אב

en: Is front page
he: הוא דף הבית

en: Language format settings
he: הגדרות פורמט לשפות
