Drupal core (all releases) - en to lt translation catalogue (497 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Album
lt: Albumas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: never
lt: niekada

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Component
lt: Komponentas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Site
lt: Svetainė

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Custom
lt: Savitas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: N/A
lt: N/D

en: OK
lt: Gerai

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: General
lt: Bendras

en: Day
lt: Diena

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Color
lt: Spalva

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: String
lt: Eilutė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Cache
lt: Podėlis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Database username
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: unlimited
lt: neribotas

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Textfield size
lt: Teksto laukelio dydis

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Negate
lt: Paneigti

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Revision
lt: Versija

en: Session
lt: Sesija

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Redirect to URL
lt: Nukreipti į URL

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Last changed
lt: Paskutini kartą keista

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Enabled modules
lt: Įjungti moduliai

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: 1 second
lt: @count sekundė

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: @count minutes
lt: @count minučių

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Space
lt: Tarpas

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: types
lt: tipai

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Install profile
lt: Įdiegimo profilis

en: Display a message to the user
lt: Rodyti žinutę nariams

en: Time ago
lt: Prieš

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: Table name prefix
lt: Lentelių pavadinimų priešdėlis

en: IP address
lt: IP adresas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Cached
lt: Užkešuota

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Comma
lt: Kablelis

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Administration pages
lt: Administravimo puslapiai

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lt: Bandoma paleisti cron kai jis jau veikia.

en: Cron run completed.
lt: Cron paleidimas baigtas

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Module dependencies
lt: Modulio priklausomybės

en: Requirements problem
lt: Reikalavimų problema

en: Choose language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Installing @drupal
lt: Diegiama @drupal

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Configure site
lt: Svetainės konfigūracija

en: Choose profile
lt: Pasirinkite profilį

en: Verify requirements
lt: Patikrinkite reikalavimus

en: Set up database
lt: Duomenų bazės nustatymas

en: Set up translations
lt: Vertimo nustatymas

en: Install site
lt: Įdiegti svetainę

en: Finish translations
lt: Baigti vertimus

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: User pictures in posts
lt: Narių paveiksliukai įrašuose

en: User pictures in comments
lt: Narių paveiksliukai komentaruose

en: Shortcut icon
lt: Trumpinio ikona

en: Shortcut icon settings
lt: Trumpinio ikonos nuostatos

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en: Definitions
lt: Apibrėžtys

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Language select
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
lt: Apdorojant %error_operation su argumentais @arguments įvyko klaida

en: You are not allowed to access this page.
lt: Jums yra uždrausta pasiekti šį puslapį.

en: Authorize file system changes
lt: Įgalioti failų sistemos pakeitimus

en: It appears you have reached this page in error.
lt: Atrodo, kad jūs pasiekėte šį puslapį per klaidą.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lt: Jūsų %settings_file faile nustatyta @drupal naudotis %driver serveriu, bet PHP įdiegimas šiuo metu nepalaiko šio duomenų bazės tipo.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname Jūs įdiegėte @drupal!

en: Settings file
lt: Nustatymų failas

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
lt: Neįmanoma tęsti, nėra galimo failų perkėlimo būdo

en: To continue, provide your server connection details
lt: Norėdami tęsti įveskite serverio prisijungimo informacija

en: Connection method
lt: Sujungimo būdas

en: Enter connection settings
lt: Įveskite sujungimo nuostatas

en: @backend connection settings
lt: @backend ryšio nuostatos

en: Change connection type
lt: Pakeisti prisijungimo tipą

en: Site under maintenance
lt: Svetainė tvarkoma

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
lt: Nepavyko visų užduočių paleidimas. Užduotis %task nerasta.

en: Required modules
lt: Būtini moduliai

en: Required modules not found.
lt: Būtini moduliai nerasti.

en: %module module uninstalled.
lt: %module modulis išdiegtas.

en: Operating in maintenance mode.
lt: Dirbama priežiūros būsenoje.

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

[ctx: Long month name]
en: January
lt: Sausis

[ctx: Long month name]
en: February
lt: Vasaris

[ctx: Long month name]
en: March
lt: Kovas

[ctx: Long month name]
en: April
lt: Balandis

[ctx: Long month name]
en: May
lt: Gegužė

[ctx: Long month name]
en: June
lt: Birželis

[ctx: Long month name]
en: July
lt: Liepa

[ctx: Long month name]
en: August
lt: Rugpjūtis

[ctx: Long month name]
en: September
lt: Rugsėjis

[ctx: Long month name]
en: October
lt: Spalis

[ctx: Long month name]
en: November
lt: Lapkritis

[ctx: Long month name]
en: December
lt: Gruodis

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: User verification status in comments
lt: Nario patvirtinimo būsena komentaruose

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
lt: Jūsų slaptažodis neišsaugomas duomenų bazėje jis naudojamas tik nustatyti ryšį.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
lt: Ryšys bus sukurtas tarp web serverio ir mašinos talpinamo web serverio failų. Dažniausiais atvejais tai bus ta pati mašina ir "localhost" tiks.

en: Entity ID
lt: Esybės ID

en: Internet
lt: Internetas

en: %module module installed.
lt: %module modulis įdiegtas.

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis %prefix klaidingas. Lentelių priešdėlis gali būt sudarytas tik iš skaičių, raidžių, taškų ar pabraukimų.

en: Default settings file
lt: Numatytas nustatymų failas

en: The default settings file does not exist.
lt: Nustatymų failas neegzistuoja.

en: %name: the value may be no less than %min.
lt: %name: reikšmė gali būti ne mažesnė nei %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
lt: %name: reikšmė gali būti ne didesnė nei %max.

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
lt: Nurodykite eilutę, kuri turi būti priesagoje, pvz. ' m', ' kb/s'. Nieko nenurodyti - palikti tuščią. Vienaskaitos ir daugiskaitos reikšmes atskirti vertikaliu brūkšniu ('kilogramas|kilogramai').

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Display prefix and suffix.
lt: Rodyti priešdėlį ir priesagą.

en: Display with prefix and suffix.
lt: Rodyti su priešdėliu ir priesaga.

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Next steps
lt: Kiti žingsniai

en: String settings
lt: Eilutės nustatymai

en: Use field label instead of the "On value" as label
lt: Naudoti laukelio žymą vietoj žymos "Reikšmė"

en: Delete all translations
lt: Pašalinti visus vertimus

en: Logo settings
lt: Logotipo nustatymai

en: Field item
lt: Laukelio elementas

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Autocomplete (Tags style)
lt: Automatiškai pasibaigiantis (Raktažodžių stilius)

en: Checked
lt: Pasirinkta

en: Logo path
lt: Logotipo kelias

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: @count hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: @count day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Boolean value
lt: Boolean reikšmė

en: Integer value
lt: Sveikojo skaičiaus reikšmė

en: Text value
lt: Teksto reikšmė

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
lt: Naudoti temos numatytąją trumpinio ikona

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %label (tipas - @entity-type)?

en: The @entity-type %label has been deleted.
lt: @entity-type %label buvo pašalintas.

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: Custom output for TRUE
lt: Savita TRUE išvestis

en: Custom output for FALSE
lt: Savita FALSE išvestis

en: Port number
lt: Port numeris

en: File added
lt: Failas pridėtas

en: File removed
lt: Failas pašalintas

en: Translations directory
lt: Vertimų direktorija

en: The translations directory does not exist.
lt: Vertimų direktorija neegzistuoja.

en: The translations directory is not readable.
lt: Vertimų direktorija neperskaitoma

en: The translations directory is not writable.
lt: Vertimų direktorija neįrašoma.

en: The translations directory is writable.
lt: Vertimų direktorija įrašoma.

en: The translation server is offline.
lt: Vertimų serveris nepasiekiamas.

en: The translation server is online.
lt: Vertimų serveris pasiekiamas.

en: The %language translation is not available.
lt: Vertimai %language negalimi.

en: The %language translation is available.
lt: Galimas %language vertimas.

en: The %language translation could not be downloaded.
lt: %language vertimo neįmanoma atsiųsti.

en: The %field date is required.
lt: %field reikalinga data.

en: The %field date is invalid.
lt: %field klaidinga data.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
lt: Pasirinkite būda kaip atrinkti automatiškai pasibaigiančius pasiūlymus. Atminkite, kad <em>turi</em> svetainėse su tūkstančiais esybių gali sukelti veikimo sutrikimus.

en: Updating configuration translations
lt: Atnaujinami konfigūracijos vertimai

en: Starting configuration update
lt: Pradedamas konfigūracijos atnaujinimas

en: Error updating configuration translations
lt: Klaida atnaujinant konfigūracijos vertimus

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date

en: Field formatters
lt: Laukelio formuotojai

en: The directory %translations_directory exists.
lt: Egzistuoja direktorija %translations_directory.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra

en: Autocomplete matching: @match_operator
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas: @match_operator

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas

en: Use field label: @display_label
lt: Naudoti laukelio žymę: @display_label

en: @count week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: PHP date format
lt: PHP datos nustatymai

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Timestamp value
lt: Timestamp reikšmė

en: Synchronizing configuration: @op @name.
lt: Sinchronizuojama konfigūracija: @op @name.

en: Deleted and replaced configuration "@name"
lt: Pašalinti ir pakeisti konfigūracija "@name"

en: Size of URI field
lt: URI laukelio dydis

en: URI field
lt: URI laukas

en: Configuration deletions
lt: Konfigūracijos pašalinimai

en: The listed configuration will be deleted.
lt: Nurodytos konfigūracijos bus pašalintos.

en: User's roles
lt: Narių rolės

en: Synchronizing configuration: @op @name in @collection.
lt: Sinchronizuojama konfigūracija: @op @name iš @collection.

[ctx: Entity type group]
en: Content
lt: Turinys

[ctx: Entity type group]
en: Other
lt: Kita

[ctx: Entity type group]
en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Action configuration
lt: Veiksmo konfigūracija

en: Configuration dependencies
lt: Konfigūracijos priklausomybės

en: Theme dependencies
lt: Temos priklausomybės

en: Extension settings
lt: Plėtinio nustatymai

en: The human-readable name of the view mode
lt: Žmonėms suprantamas atvaizdavimo būdo pavadinimas

en: Text field display format settings
lt: Teksto laukelio formato atvaizdavimo nustatymai

en: Sort settings
lt: Rikiavimo nustatymai

en: Display variant
lt: Atvaizdavimo variantas

en: Requirements review
lt: Reikalavimų peržiūra

en: The label for this display variant.
lt: Šio varianto atvaizdavimo žymė.

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
lt: %name: el. pašto adresas negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jan
lt: Sau

[ctx: Abbreviated month name]
en: Feb
lt: Vas

[ctx: Abbreviated month name]
en: Mar
lt: Kov

[ctx: Abbreviated month name]
en: Apr
lt: Bal

[ctx: Abbreviated month name]
en: May
lt: Geg

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jun
lt: Bir

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jul
lt: Lie

[ctx: Abbreviated month name]
en: Aug
lt: Rgp

[ctx: Abbreviated month name]
en: Sep
lt: Rgs

[ctx: Abbreviated month name]
en: Oct
lt: Spl

[ctx: Abbreviated month name]
en: Nov
lt: Lap

[ctx: Abbreviated month name]
en: Dec
lt: Grd

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
lt: Sk

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
lt: Pr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
lt: An

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
lt: Tr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
lt: Kt

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
lt: Pn

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
lt: Št

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Su
lt: Sk

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mo
lt: Pr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tu
lt: An

[ctx: Abbreviated weekday]
en: We
lt: Tr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Th
lt: Kt

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fr
lt: Pn

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sa
lt: Št

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Monday]
en: M
lt: P

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Tuesday]
en: T
lt: A

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Wednesday]
en: W
lt: T

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Thursday]
en: T
lt: K

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Friday]
en: F
lt: P

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Saturday]
en: S
lt: Š

en: "On" label
lt: "Įjungta" žymė

en: "Off" label
lt: "Išjungta" žymė

en: Datetime timestamp display format settings
lt: Datetime timestamp formato atvaizdavimo nustatymai

en: Installed themes
lt: Įdiegtos temos

en: The %file does not exist.
lt: %file neegzistuoja.

en: The %file exists.
lt: %file egzistuoja.

en: The %file is not readable.
lt: Failas %file neperskaitomas.

en: The %file is not writable.
lt: %file neįrašomas.

en: The @file is writable.
lt: @file įrašomas.

en: The @file is owned by the web server.
lt: @file priklauso web serveriui.

en: Negate the condition
lt: Neigimo sąlyga

en: Finalizing configuration synchronization.
lt: Baigiama konfigūracijos sinchronizacija.

en: %theme theme installed.
lt: %theme tema įdiegta.

en: Display prefix and suffix
lt: Rodyti prefiksą ir priesagą

en: Link to URI
lt: Nuoroda į URI

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra

en: Enforced configuration dependencies
lt: Privalomos konfigūracijos priklausomybės

en: URI settings
lt: URI nustatymai

en: If more than one application will be sharing this database, a unique table name prefix – such as %prefix – will prevent collisions.
lt: Jei daugiau nei viena programa naudojasi šia duomenų baze įveskite unikalų priešdėlį - pvz.: %prefix - taip išvengsite konfliktų.

en: Text with text format
lt: Tekstas su teksto formatu

en: Field widgets
lt: Laukelio valdikliai

en: Field widget
lt: Laukelio valdiklis

en: Widget type machine name
lt: Valdiklio tipo mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Textarea display format settings
lt: Teksto srities formato atvaizdavimo nustatymai

en: Email field display format settings
lt: EL. pašto laukelio formato atvaizdavimo nustatymai

en: Link to the entity
lt: Nuoroda į esybę

en: Link to the @entity_label
lt: Nuoroda į @entity_label

en: Static menu link overrides
lt: Statinių meniu nuorodų perrašymai

en: Active menu trail
lt: Aktyvaus meniu pėdsakas

en: Configuration updates
lt: Konfigūracijos atnaujinimai

en: The listed configuration will be updated.
lt: Nurodytos konfigūracijos bus atnaujintos.

en: Display in native language
lt: Atvaizduoti gimtąja kalba

en: HTTP cookies
lt: HTTP slapukai

en: HTTP headers
lt: HTTP antraštės

en: Is super user
lt: Yra super narys

en: Query arguments
lt: Užklausos (Query) argumentai

en: Request format
lt: Užklausos (Request) formatas

en: Field settings (@on_label / @off_label)
lt: Laukelio nustatymai (@on_label / @off_label)

en: @count second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: Account's permissions
lt: Paskyrų leidimai

en: The hashed password
lt: Sumaišomas slaptažodis

en: Existing password
lt: Egzistuojantis slaptažodis

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
lt: @type %title sugrąžinta į %revision-date datą.

en: Contains US ASCII characters only
lt: Turi tik US ASCII simbolius

en: Checkout complete! Thank you for your purchase.
lt: Pirkimas baigtas! Dėkojame už Jūsų užsakymą.

en: Resolving missing content
lt: Sprendžiamas trūkstamas turinys

en: Delete @language translation
lt: Pašalinti @language vertimus

en: Unable to install the %module module since it does not exist.
lt: Neįmanoma įdiegti %module modulio nes toks neegzistuoja.

en: Unable to uninstall the %module module since the %dependent_module module is installed.
lt: Neįmanoma išdiegti %module modulio nes %dependent_module modulis įdiegtas.

en: Unable to install the %theme theme since it does not exist.
lt: Neįmanoma įdiegti %theme temos, nes ji neegstuoja.

en: Unable to install the %theme theme since it requires the %required_theme theme.
lt: Neįmanoma įdiegti %theme temos, nes nes jai reikia %required_theme temos.

en: Unable to uninstall the %theme theme since the %dependent_theme theme is installed.
lt: Neįmanoma išdiegti %theme temos, nes %dependent_theme tema įdiegta.

en: Future format
lt: Ateities formatas

en: Past format
lt: Praeities formatas

en: @requirements_message (Currently using @item version @version)
lt: @requirements_message (Dabar naudoja @item versija @version)

en: 0 seconds
lt: 0 sekundžių

en: The @module module is required
lt: Reikalingas @module modulis

en: Past date: %display
lt: Praeities data: %display

en: - Default site/user time zone -
lt: - Numatytoji svetainės/nario laiko zona -

en: Date format: @date_format
lt: Datos formatas: @date_format

en: Time zone: @timezone
lt: Laiko zona: @timezone

en: Plural variants
lt: Daugiaskaitiniai variantai

en: A value must be selected for %part.
lt: Reikšmė turi būti pasirinkta %part.

en: @title (value @number)
lt: @title (reikšmė @number)

en: The installer requires that you create a translations directory as part of the installation process. Create the directory %translations_directory . More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.
lt: Įdiegimo vedliui reikia sukurti vertimų direktorija. Sukurkite direktorija %translations_directory . Daugiau informacijos apie Drupal įdiegimą galite rasti <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: The installer requires read permissions to %translations_directory at all times. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
lt: Įdiegimo vedliui nuolat reikia skaitymo leidimo iš %translations_directory . <a href=":handbook_url">Webhostingo klaidų</a> dokumentacijoje galite rasti pagalbos temų šiuo it kitais klausimais.

en: The installer requires write permissions to %translations_directory during the installation process. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
lt: Įdiegimo vedliui įdiegimo metu reikia įrašymo leidimo į %translations_directory . <a href=":handbook_url">Webhostingo klaidų</a> dokumentacijoje galite rasti pagalbos temų šiuo it kitais klausimais.

en: The installer requires to contact the translation server to download a translation file. Check your internet connection and verify that your website can reach the translation server at <a href=":server_url">@server_url</a>.
lt: Įdiegimo vedliui reikia pasiekti vertimų serverį tam, kad atsisiųstų vertimo failus. Patikrinkite interneto ryšį ir įsitikinkite, kad Jūsų svetainė gali pasiekti vertimų serverį <a href=":server_url">@server_url</a>.

en: The %language translation file is not available at the translation server. <a href=":url">Choose a different language</a> or select English and translate your website later.
lt: %language vertimo nėra vertimų serveryje. <a href=":url">Pasirinkite kitą kalbą</a> arba anglų, vėliau svetainę galėsite išversti.

en: The %language translation file could not be downloaded. <a href=":url">Choose a different language</a> or select English and translate your website later.
lt: %language vertimo neįmanoma atsiųsti. <a href=":url">Pasirinkite kitą kalbą</a> arba anglų, vėliau svetainę galėsite išversti.

en: The @drupal installer requires that you create a %file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.
lt: @drupal įdiegimui reikia sukurti %file. Nukopijuokite %default_file failą į %file. Daugiau informacijos apie įdiegimą rasite <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: @drupal requires read permissions to %file at all times. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
lt: @drupal visą laiką reikia skaitymo teisės %file. Dokumentacijos <a href=":handbook_url">hostingo problemų</a> skyriuje galite rasti pagalbos apie šią bei kitas temas.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
lt: @drupal įdiegimo vedliui įdiegimo metu reikia rašymo teisės į %file . Dokumentacijos <a href=":handbook_url">hostingo problemų</a> skyriuje galite rasti pagalbos apie šią bei kitas temas.

en: The @drupal installer failed to create a %file file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
lt: @drupal įdiegimo vedliui nepavyko sukurti %file su tinkamom teisėm. Prisijunkite prie web serverio, pašalinkite egzistuojantį %file, sukurkite naują kopijuodami %default_file į %file. Daugiau informacijos apie Drupal įdiegimą rasite <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>. Dokumentacijos <a href=":handbook_url">hostingo problemų</a> skyriuje galite rasti pagalbos apie šią bei kitas temas.

en: Check the messages and <a href=":retry">retry</a>, or you may choose to <a href=":cont">continue anyway</a>.
lt: Patikrinkite žinutes ir <a href=":retry">pabandykite iš naujo</a>, arba galite  <a href=":cont">vis tiek tęsti</a>.

en: Check the messages and <a href=":url">try again</a>.
lt: Patikrinkite žinutes ir  <a href=":url">bandyti dar kartą</a>.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>/modules</em>. Missing modules: @modules
lt: Šie moduliai yra būtini, bet jie nerasti. Perkelkite juos į tinkamą subdirektorija, tarkim <em>/modules</em>. Nerasti moduliai: @modules

en: Updating @module
lt: Atnaujinama @module

en: Operating in maintenance mode. <a href=":url">Go online.</a>
lt: Dirbama techninio aptarnavimo būsenoje. <a href=":url">Paleisti viešai.</a>

en: No widget available for: %type.
lt: Nėra valdiklių: %type.

en: Delete %label
lt: Pašalinti %label

en: Importing configuration
lt: Konfigūracijos importavimas

en: Starting configuration import.
lt: Pradedamas konfigūracijos importas.

en: Configuration import has encountered an error.
lt: Konfigūracijos importas susidūrė su klaida.

en: Default configuration hash
lt: Numatytosios konfigūracijos maiša

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
lt: Žr. <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP datos formatų dokumentaciją</a>.

en: Symfony mailer transport DSN
lt: Symfony pašto perdavimo DSN
