Drupal core (all releases) - en to lv translation catalogue (347 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Scheme
lv: Shēma

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Album
lv: Albūms

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Region
lv: Reģions

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: never
lv: nekad

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Component
lv: Komponents

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Site
lv: Vietne

en: Off
lv: Izslēgts

en: Host
lv: Serveris

en: Refresh interval
lv: Atsvaidzes intervāls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Contains
lv: Satur

en: N/A
lv: N/P

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: General
lv: Galvenie

en: Day
lv: Diena

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Color
lv: Krāsa

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: String
lv: Virkne

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Rows
lv: Rindas

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Option
lv: Iespēja

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Database username
lv: Datubāzes lietotāja vārds

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Port
lv: Ports

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Definition
lv: Definīcija

en: Textfield size
lv: Teksta lauka izmērs

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Map
lv: Karte

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Reference
lv: Atsauce

en: Revision
lv: Revīzija

en: Session
lv: Sesija

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: Redirect to URL
lv: Novirzīt uz URL

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Last changed
lv: Pēdējo reizi mainīts

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Enabled modules
lv: Iespējotie moduļi

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lv: Kopējais datu bāzē saglabājamo ciparu skaits, ieskaitot tos, kas atrodas pa labi no decimāldaļas.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas

en: Single on/off checkbox
lv: Viena ieslēgt/izslēgt izvēles rūtiņa

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: 1 second
lv: 1 sekunde

en: @count seconds
lv: @count sekundes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: @count minutes
lv: @count minūtes

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Space
lv: Atstarpe

en: @type: deleted %title revision %revision.
lv: @type: dzēsta %title revīzija %revision.

en: - None selected -
lv: - Nav izvēlēts -

en: Pager
lv: Šķirklis

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: types
lv: tipi

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Install profile
lv: Instalācijas profils

en: Display a message to the user
lv: Parādīt ziņojumu lietotājam

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Time ago
lv: Pirms

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Route
lv: Maršruts

en: Sequence
lv: Secība

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Use default
lv: Izmantot noklusēto

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: No link
lv: Nav saites

en: Table name prefix
lv: Tabulu nosaukumu prefikss

en: IP address
lv: IP adrese

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Cached
lv: Kešots

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Decimal value
lv: Decimālā vērtība

en: Comma
lv: Komats

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Administration pages
lv: Administrēšanas lapas

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lv: %name: šajā laukā nedrīkst būt vairāk par @count vērtībām.

en: Initializing.
lv: Inicializējas.

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: 0 sec
lv: 0 sek

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lv: Mēģinājums palaist vēlreiz cron, kad tas jau darbojas.

en: Cron run completed.
lv: Cron izpilde pabeigta.

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Requirements problem
lv: Prasību neatbilstība

en: Choose language
lv: Izvēlieties valodu

en: Installing @drupal
lv: Tiek instalēts @drupal

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Configure site
lv: Konfigurējiet vietni

en: Choose profile
lv: Izvēlieties profilu

en: Verify requirements
lv: Pārbaudiet prasības

en: Set up database
lv: Uzstādiet datubāzi

en: Set up translations
lv: Uzstādīt tulkojumus

en: Install site
lv: Instalējiet vietni

en: Finish translations
lv: Pabeigt tulkojumus

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: User pictures in posts
lv: Lietotāju attēli ziņās

en: User pictures in comments
lv: Lietotāju attēli komentāros

en: Shortcut icon
lv: Īsinājumikona

en: Shortcut icon settings
lv: Īsinājumikonu iestatījumi

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Unsigned
lv: Neparakstīts

en: Show links
lv: Rādīt saites

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības

en: You are not allowed to access this page.
lv: Jums nav atļauts piekļūt šai lapai.

en: Authorize file system changes
lv: Atļaut datņu sistēmas izmaiņas

en: It appears you have reached this page in error.
lv: Jūs esat nokļuvis šajā lapā kļūdas dēļ.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lv: Jūsu %settings_file failā esat veicis uzstādījumus, lai @drupal izmanto %driver serveri, tomēr Jūsu PHP instalācija šo datubāzes tipu neatbalsta.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lv: Apsveicam, jūs instalējāt @drupal!

en: Settings file
lv: Iestatījumu fails

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
lv: Nav iespējams turpināt, nav pieejamu faila pārsūtīšanas metožu

en: To continue, provide your server connection details
lv: Lai turpinātu, norādiet sava servera pieslēgšanās informāciju

en: Connection method
lv: Pieslēgšanās veids

en: Enter connection settings
lv: Ievadiet pieslēgšanās uzstādījumus

en: @backend connection settings
lv: @backend pieslēgšanās uzstādījumi

en: Change connection type
lv: Mainīt pieslēgšanās veidu

en: Site under maintenance
lv: Vietne tiek labota

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
lv: Visu uzdevumu izpilde datubāzes serverim neizdevās. Uzdevums %task netika atrasts.

en: Required modules
lv: Nepieciešamie moduļi

en: Required modules not found.
lv: Nepieciešamie moduļi netika atrasti.

en: %module module uninstalled.
lv: Modulis %module atinstalēts.

en: Operating in maintenance mode.
lv: Vietne darbojas apkopes režīmā.

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Long text
lv: Garš teksts

en: Required field
lv: Obligāts lauks

[ctx: Long month name]
en: January
lv: Janvāris

[ctx: Long month name]
en: February
lv: Februāris

[ctx: Long month name]
en: March
lv: Marts

[ctx: Long month name]
en: April
lv: Aprīlis

[ctx: Long month name]
en: May
lv: Maijs

[ctx: Long month name]
en: June
lv: Jūnijs

[ctx: Long month name]
en: July
lv: Jūlijs

[ctx: Long month name]
en: August
lv: Augusts

[ctx: Long month name]
en: September
lv: Septembris

[ctx: Long month name]
en: October
lv: Oktobris

[ctx: Long month name]
en: November
lv: Novembris

[ctx: Long month name]
en: December
lv: Decembris

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: User verification status in comments
lv: Lietotāja apstiprinājuma statuss komentāros

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
lv: Parole netiks saglabāta datubāzē, tā tiek izmantota tikai savienojuma nodibināšanai.

en: Are you sure you want to delete the revision?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju?

en: %module module installed.
lv: %module modulis uzstādīts.

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
lv: Jūsu ievadītais datu bāzes tabulu prefikss, %prefix, nav derīgs. Tabulu prefikss drīkst saturēt tikai burtciparu simbolus, punktus vai apakšsvītras.

en: Default settings file
lv: Noklusējuma iestatījumu fails

en: The default settings file does not exist.
lv: Noklusējuma iestatījumu fails neeksistē.

en: %name: the value may be no less than %min.
lv: %name: vērtība nevar būt mazāka par %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
lv: %name: vētība nevar būt lielāka kā %max.

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Next steps
lv: Nākamie soļi

en: Delete all translations
lv: Dzēst visus tulkojumus

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: Autocomplete (Tags style)
lv: Automātiskā pabeigšana (Tagu stils)

en: Logo path
lv: Logo ceļš

en: @count hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stunda

en: @count minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: @count day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: The @entity-type %label has been deleted.
lv: @entity-type %label tika dzēsts.

en: Add @bundle
lv: Pievienot @bundle

en: File added
lv: Fails pievienots

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.

en: @count week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: @count month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: PHP date format
lv: PHP datuma formāts

[ctx: Entity type group]
en: Other
lv: Cits

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
lv: %name: e-pasta adrese nedrīkst būt garāka par @max rakstzīmēm.

en: Enter a valid email address or use a token email address such as %author.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi vai izmantojiet marķiera e-pasta adresi, piemēram, %author.

en: Installed themes
lv: Instalētās tēmas

en: If more than one application will be sharing this database, a unique table name prefix – such as %prefix – will prevent collisions.
lv: Ja šo datu bāzi koplietos vairāk nekā viena lietojumprogramma, unikāls tabulu nosaukumu prefikss, piemēram, %prefix, novērsīs nosaukumu pārklāšanos.

en: Database storage size
lv: Datubāzes krātuves izmērs

en: Text with text format
lv: Teksts ar teksta formātu

en: @count second | @count seconds
lv[0]: @count sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: Delete @language translation
lv: Dzēst @language tulkojumu

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
lv: @entity-type %label @language tulkojums tika dzēsts.

en: Future format
lv: Nākotnes formāts

en: Past format
lv: Pagātnes formāts

en: 0 seconds
lv: 0 sekundēm

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.

en: Operating in maintenance mode. <a href=":url">Go online.</a>
lv: Vietne darbojas apkopes režīmā. <a href=":url">Pārslēgt tiešsaistē.</a>

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like /node/1234 or an external URL like @url.
lv: URL, uz kuru jānovirza lietotājs. Tas var būt iekšējs URL, piemēram, /node/1234, vai ārējs URL, piemēram, @url.

en: Delete %label
lv: Dzēst %label

en: Importing configuration
lv: Importē konfigurāciju

en: Add @entity-type
lv: Pievienot @entity-type

en: Add a new @entity_type.
lv: Pievienot jaunu @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
lv: Vēl nav neviena @entity_type. @add_link

en: Delete @entity_type
lv: Dzēst @entity_type

[ctx: Entity type label]
en: @count @label | @count @label entities
lv[0]: @count @label
lv[1]: @count @label entītijas
lv[2]: @count @label entītijas

en: Parent path
lv: Vecāka ceļš

en: @count year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: Recipient email address
lv: Saņēmēja e-pasta adrese

en: Warnings found
lv: Atrastie brīdinājumi

en: Errors found
lv: Atrastās kļūdas

en: Include locked languages such as <em>Not specified</em> and <em>Not applicable</em>
lv: Iekļaut slāegtas valodas, piemēram, <em>Nav norādīts</em> un <em>Nav piemērojams</em>

en: Non-translatable fields can only be changed when updating the current revision.
lv: Netulkojamos laukus var mainīt tikai tad, kad tiek atjaunināta pašreizējā revīzija.

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
lv[0]: Dzēsts @count vienums.
lv[1]: Dzēsti @count vienumi.
lv[2]: Dzēsti @count vienumi.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
lv[0]: @count vienums nav dzēsts, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[1]: @count vienumi nav dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[2]: @count vienumi nav dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname and port number?</li></ul>
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar jūsu datu bāzes serveri. Serveris ziņo par šādu kļūdu: %error.<ul><li>Vai datu bāzes serveris darbojas?</li><li>Vai datu bāze pastāv un vai esat ievadījis pareizo datu bāzes nosaukumu?</li><li> Vai ievadījāt pareizo lietotājvārdu un paroli?</li><li>Vai ievadījāt pareizo datu bāzes serveri un porta numuru?</li></ul>

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
lv: Skatiet <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP datumu formātu dokumentāciju</a>.

en: <em>Current revision</em>
lv: <em>Pašreizējā revīzija</em>

en: Revision of @type %title has been deleted.
lv: @type %title revīzija tika dzēsta.

en: How many time units will be used in formatting the time difference. For example, if '1' is selected then the displayed time difference will only contain a single time unit such as '2 years' or '5 minutes' never '2 years 3 months' or '5 minutes 8 seconds'.
lv: Cik laika vienības tiks izmantotas laika starpības formatēšanai. Piemēram, ja ir atlasīts '1', parādītajā laika starpībā būs tikai viena laika vienība, piemēram, '2 gadi' vai '5 minūtes', nekad '2 gadi 3 mēneši' vai '5 minūtes 8 sekundes'.

en: Disabled JavaScript format: @date_format
lv: Atspējots JavaScript formāts: @date_format
