Drupal core (all releases) - en to ne translation catalogue (295 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Last comment
ne: अन्तिम टिप्पणी

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Required
ne: आवश्यक

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Preview comment
ne: टिप्पणीहरूको पूर्वावलोकन

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Upload
ne: अपलोड

en: Mail
ne: पत्र

en: Database type
ne: डाटाबेसको प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Active
ne: सक्रिय

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: 1 minute | @count minutes
ne[0]: 1 minute
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Logo
ne: ब्याज

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Host
ne: होस्ट

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Contains
ne: समावेश

en: Mode
ne: प्रकार

en: Warning
ne: चेतावनी

en: active
ne: सक्रिय

en: OK
ne: ठिक छ

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Scale
ne: नाप

en: Media
ne: मिडिया

en: Month
ne: महिना

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Tonga
ne: टोंगा

en: Day
ne: दिन

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: Color
ne: रंग

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Button
ne: बटन

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Condition
ne: अवस्था

en: Database username
ne: डॉटाबेस प्रयोगकर्ताको नाम

en: Database password
ne: डॉटाबेसको पासवर्ड

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Choice
ne: विकल्प

en: Info
ne: जानकारी

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Fiji
ne: फिजी

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Published comments
ne: प्रकाशित कमेन्टहरु

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Translatable
ne: अनुवादित

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Save blocks
ne: ब्लकलाई सेभ गर्नुहोस्

en: Save block
ne: ब्लकलाई सेभ गर्नुहोस्

en: Default time zone
ne: पूर्वनिर्धारित समय क्षेत्र

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
ne: यो क्षेत्रको विषयवस्तु निजी राखिन्छ र सार्वजनिक रुपमा देखाईँदैन।

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: 1 year | @count years
ne[0]: १ वर्ष
ne[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता

en: 1 min | @count min
ne[0]: १ मिनेट
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 sec | @count sec
ne[0]: १ सेकेण्ड
ne[1]: @count सेकेण्ड

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Hide descriptions
ne: विवरण लुकाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध

en: Route
ne: मार्ग

en: Sequence
ne: अनुक्रम

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: done
ne: गरियो

en: Uri
ne: यु आर ई

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Timor-Leste
ne: तिमोर - लेस्ते

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Bundle
ne: पोका

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: Publish the selected comments
ne: छानिएका कमेन्टहरुलाई प्रकाशित गर्नुहोस्

en: Unpublish the selected comments
ne: छानिएका कमेन्टहरुलाई अप्रकाशित गर्नुहोस्

en: MIME type
ne: MIME प्रकार

en: Save translation
ne: अनुवादलाई बचत गर्नुहोस

en: Administration pages
ne: प्रशासन पृष्ठ

en: View comments
ne: कमेन्टहरु हेर्नुहोस्

en: Initializing.
ne: सुरू गर्दै।

en: 0 sec
ne: ० सेकेन्ड

en: contact
ne: सम्पर्क

en: Module dependencies
ne: मोड्युलको आश्रित

en: Requirements problem
ne: आवश्यकताहरुमा समस्या भयो

en: Database configuration
ne: डाटाबेस को सेटअप

en: Select an installation profile
ne: स्थापना रूपरेखा छान्नुहोस

en: Choose language
ne: भाषा छान्नुहोस

en: No profiles available
ne: कुनै प्रोफाइल पयिएन

en: Drupal already installed
ne: ड्रूपल पहिलेनै स्थापित भैसकेको छ

en: Installing @drupal
ne: @drupal स्थापना हुदैछ

en: Set up database
ne: डॉटाबेस सेटप गर्नुहोस्

en: Set up translations
ne: अनुवादहरु सेटप गर्नुहोस्

en: Install site
ne: साईट स्थापना गर्नुहोस्

en: Finish translations
ne: अनुवादहरु समाप्त भयो।

en: 1 byte | @count bytes
ne[0]: १ बाईट
ne[1]: @count बाईट

en: User pictures in posts
ne: लेखहरुमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: User pictures in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: Shortcut icon
ne: सानो प्रतिमा

en: Shortcut icon settings
ne: सानो प्रतिमा स्थापना

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: Translation settings
ne: अनुवाद सेटिंग

en: @size KB
ne: @size किलोबाइट

en: @size MB
ne: @size मेगा बाइट

en: @size GB
ne: @size गीगा बाइट

en: @size TB
ne: @size टेरा बाइट

en: Optional features
ne: वैकल्पिक लक्षणहरु

en: Regional settings
ne: क्षेत्रीय सेटिङहरू

en: Show links
ne: लिंक देखाउनुहोस

en: Definitions
ne: परिभाषा

en: Default values
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: You are not allowed to access this page.
ne: तपाइलाई यो पृष्ठमा प्रवेश अनुमती छैन

en: Administer blocks
ne: व्यवस्थापकको ब्लक

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र

[ctx: Long month name]
en: January
ne: जनवरी

[ctx: Long month name]
en: February
ne: फेब्रुअरी

[ctx: Long month name]
en: March
ne: मार्च

[ctx: Long month name]
en: April
ne: अप्रिल

[ctx: Long month name]
en: May
ne: मई

[ctx: Long month name]
en: June
ne: जुन

[ctx: Long month name]
en: July
ne: जुलाई

[ctx: Long month name]
en: August
ne: अगस्ट

[ctx: Long month name]
en: September
ne: सेप्टेम्बर

[ctx: Long month name]
en: October
ne: अक्टोबर

[ctx: Long month name]
en: November
ne: नोभेम्बर

[ctx: Long month name]
en: December
ne: डिसेम्बर

en: User verification status in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ता प्रमाणीकरण स्थिती

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्

en: Temporary files
ne: अस्थायी फाईलस्हरु

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Next steps
ne: अर्को चरण

en: @driver_name settings
ne: @driver_name सेटिंग्स

en: Logo path
ne: ब्याजको मार्ग

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
ne: थीमले उपलभ्द गरेको सानो प्रतिमा प्रयोग गर्नुस

[ctx: Validation]
en: Bundle
ne: पोका

[ctx: Validation]
en: Complex data
ne: जटिल डेटा

[ctx: Validation]
en: Count
ne: गन्नु

[ctx: Validation]
en: Entity type
ne: अस्तित्व प्रकार

[ctx: Validation]
en: Length
ne: लम्बाई

[ctx: Validation]
en: Primitive type
ne: आरम्भ प्रकार

[ctx: Validation]
en: Range
ne: श्रेणी

en: Action configuration
ne: कार्य स्वरूप

en: Route Name
ne: मार्ग को नाम

en: Route Params
ne: मार्ग को स्थिर परीमाण

en: Param
ne: स्थिर परीमाण

en: Configuration dependencies
ne: स्वरुपको आश्रित

en: Theme dependencies
ne: थीमको आश्रित

en: Admin info
ne: प्रबन्धक जानकारी

en: Display variant
ne: अलग प्रदर्शन

en: Enforced configuration dependencies
ne: जोर स्वरुपको आश्रित

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
