Drupal core (8.0-alpha2) - en to he translation catalogue (3610 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: סטטוס

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Request new password via e-mail.
he: בקש סיסמה חדשה בדואר אלקטרוני.

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: approve
he: אשר

en: E-mail
he: אימייל

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Replies
he: תגובות

en: Closed
he: סגור

en: yes
he: סוגים

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: closed
he: נסגר

en: Actions
he: פעולות

en: disabled
he: מושבת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Last comment
he: תגובה אחרונה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: קראו עוד

en: Log
he: יומן פעילות

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: more
he: עוד

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Article
he: כתבה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: not verified
he: לא נבדק

en: Action
he: פעולה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: On
he: פעיל

en: For
he: עבור

en: new
he: חדש

en: error
he: שגיאות

en: Tags
he: תגיות

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: The title of the block as shown to the user.
he: כותרת הבלוק כפי שמוצגת באתר

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Home page
he: דף הבית

en: Categories
he: קטגוריות

en: Download
he: הורדה

en: view
he: צפיה

en: updated
he: עודכן

en: Overview
he: סקירה

en: File information
he: מידע על הקובץ

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: None
he: ללא

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Password
he: סיסמה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Types
he: סוגים

en: Required
he: נדרש

en: root
he: שורש

en: Parent
he: אב

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
he: עמודים ברמה נתונה מסודרים ראשית לפי משקלם, ואז לפי כותרת.

en: Depth
he: עומק

en: none
he: ללא

en: Category
he: קטגוריה

en: Add container
he: הוספת מיכל

en: Settings
he: הגדרות

en: Add category
he: הוספת קטגוריה

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: edit container
he: עדכן תיקיה

en: edit
he: עריכה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: יבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: יצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Description field
he: שדה תאור

en: settings
he: הגדרות

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: (none)
he: (ללא)

en: Outline
he: מתאר

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Session opened for %name.
he: התחברות לאתר: %name.

en: Help
he: עזרה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Open
he: פתוח

en: Blank
he: ריק

en: Top
he: עליון

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: hidden
he: מוסתר

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Modules
he: רכיבים

en: Clear index
he: ניקוי אינדקס

en: General discussion
he: דיון כללי

en: edit forum
he: עדכון קבוצת דיון

en: Forum name
he: שם קבוצת הדיון

en: forum
he: קבוצת דיון

en: Refresh
he: ריענון

en: Region
he: איזור

en: Visible
he: נראה

en: Anchor
he: עוגן

en: Display
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: never
he: אף פעם

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: mail
he: דואר

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: aggregator
he: צובר

en: read more
he: להמשך

en: Update interval
he: תדירות עדכון

en: The fully-qualified URL of the feed.
he: כתובת ה-URL המלאה של המקור, כולל קידומת.

en: Add forum
he: הוספת פורום

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: theme
he: ערכת נושא

en: no screenshot
he: ללא צילום מסך

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Preview comment
he: תצוגה מקדימה של התגובה

en: Component
he: רכיב

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: n/a
he: -ללא-

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Database type
he: סוג מסד הנתונים

en: Promoted
he: מקודם

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: action
he: פעולה

en: Continue
he: להמשיך

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Files
he: קבצים

en: file
he: קובץ

en: status
he: מצב

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: יצירת קשר

en: no
he: לא

en: New user: %name %email.
he: משתמש חדש: %name %email.

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: Unable to send email to %recipient
he: אין אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני ל%recipient

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Create
he: יצירה

en: Separator
he: מפריד

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Save categories
he: שמירת סיווג

en: term
he: סיווג

en: Parent item
he: שורת אב

en: Add child page
he: הוספת עמוד בן

en: Printer-friendly version
he: גירסה להדפסה

en: Content type for child pages
he: סוג תוכן לדפים בנים

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Remove from outline
he: הסרה ממתאר

en: Unknown export format.
he: פורמט יצוא לא מוכר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Done
he: בוצע

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Override title
he: דריסת הכותרת

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Page
he: דף

en: Pager ID
he: מזהה דפדוף

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Bottom
he: למטה

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Logo
he: לוגו

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Good
he: טוב

en: php
he: PHP

en: Drupal
he: דרופל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Module
he: מודול

en: Off
he: כבוי

en: Host
he: שם שרת

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Manual update check
he: בדיקת עדכון ידנית

en: Never
he: אף פעם

en: Check manually
he: בידקו ידנית

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Drupal core update status
he: סטטוס עדכון ליבת דרופל

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Recipients
he: נמענים

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Your name
he: שם

en: Your e-mail address
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: Send e-mail
he: שליחת אימייל

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: To
he: אל

en: Aggregator category
he: סיווג הצובר

en: Aggregator feed
he: הזנת צובר

en: Aggregator feed ID
he: מזהה של הזנה באגרגטור

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Comment
he: תגובה

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Published
he: מפורסם

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Source string
he: מחרוזת מקור

en: Locale
he: תרגום

en: Title field label
he: תגית שדה הכותרת

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Revisions
he: גרסאות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: File MIME type
he: סוג MIME של קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term
he: סיווג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Role name
he: שם תפקיד

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Severity
he: חוּמרה

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Set name
he: שם ערכה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Heading
he: כותרת

en: Search settings
he: הגדרות חיפוש

en: Warning
he: אזהרה

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: N/A
he: -ללא-

en: OPML feed
he: הזנת OPML

en: configure
he: הגדרות

en: Number of news items in block
he: מספר פריטי חדשות במסגרת תצוגה

en: View this feed's recent news.
he: צפיה בחדשות האחרונות של הפיד הזה.

en: View this category's recent news.
he: הצגת ההודעות האחרונות בסיווג זה

en: Feed overview
he: רשימת מקורות

en: Items
he: פריטים

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Next update
he: העדכון הבא

en: %time ago
he: לפני %time

en: %time left
he: נותרו %time

en: Category overview
he: רשימת קטגוריות

en: Categorize
he: סווגו

en: The categories have been saved.
he: סיווג הפריטים נשמר.

en: %age old
he: בן %age

en: %ago ago
he: לפני %ago

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Advanced
he: מתקדם

en: The feed %feed has been updated.
he: ההזנה %feed עודכנה.

en: Feed %feed deleted.
he: הזנה %feed נמחקה.

en: The feed %feed has been deleted.
he: ההזנה %feed נמחקה.

en: Feed %feed added.
he: המקור %feed נוסף.

en: The feed %feed has been added.
he: ההזנה %feed התווספה.

en: The news items from %site have been removed.
he: פריטי החדשות הוסרו מאתר %site.

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Performance
he: ביצועים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Maximum
he: מקסימום

en: Line
he: שורה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Medium
he: בינוני

en: Media
he: מדיה

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Month
he: חודש

en: Details
he: פרטים

en: Widget
he: וידג'ט

en: Last reply
he: מענה אחרון

en: Prev
he: קודם

en: System
he: מערכת

en: Domain
he: דומיין

en: Processors
he: מעבדים

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Current
he: נוכחי

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Enter a valid username.
he: הכניסו שם משתמשת תקין.

en: Owner
he: בעלים

en: Recipient
he: נמען

en: next
he: הבא

en: OR
he: או

en: Add a role to the selected users
he: הוספת תפקיד למשתמשים שנבחרו

en: Remove a role from the selected users
he: הסרת תפקיד מהמשתמשים שנבחרו

en: security
he: אבטחה

en: node
he: פריט תוכן

en: Administer content
he: ניהול תוכן

en: General
he: כללי

en: Method
he: שיטה

en: Egypt
he: מצרים

en: Namibia
he: נמיביה

en: Israel
he: ישראל

en: New Zealand
he: ניו-זילנד

en: Tonga
he: טונגה

en: Cuba
he: קובה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Paraguay
he: פרגוואי

en: Jamaica
he: ג'מייקה

en: Japan
he: יפן

en: Libya
he: לוב

en: Poland
he: פולין

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Singapore
he: סינגפור

en: Turkey
he: טורקיה

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה

en: Fri
he: ו'

en: Sat
he: ש'

en: Sun
he: א'

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: Forum
he: פורום

en: Configuration
he: הגדרות

en: !time ago
he: לפני !time

en: Other
he: אחר

en: Align
he: יישור

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Navigation
he: ניווט

en: Basic
he: בסיסי

en: Appearance
he: מראה

en: List type
he: סוג רשימה

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Role
he: תפקיד

en: Select all
he: בחר הכל

en: User login
he: כניסה

en: Log in
he: כניסה

en: Updated URL for feed %title to %url.
he: עדכון כתובת אינטרנט %url עבור נושא %title .

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: 1 comment
he: תגובה 1

en: Jump to the first comment of this posting.
he: עבור לתגובה הראשונה לפרסום זה.

en: 1 new comment
he: תגובה אחת חדשה

en: Jump to the first new comment of this posting.
he: עבור לתגובה הראשונה בפרסום זה.

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Add a new comment to this page.
he: הוספת תגובה חדשה לעמוד זה.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
he: שתפו מחשבות ודעות לגבי פרסום זה.

en: String
he: מחרוזת

en: Case
he: פנייה

en: Users
he: חברי האתר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
he: @site אינו זמין כרגע עקב תחזוקה. אנו מקווים להפעיל את האתר מחדש במהרה. תודה על הסבלנות.

en: Default front page
he: ברירת המחדל לדף הראשי

en: Both
he: שנייהם

en: Text processing
he: עיבוד טקסט

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Rows
he: שורות

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: access denied
he: גישה נדחתה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Uninstall
he: הסרה

en: Install
he: התקנה

en: Save and edit
he: שמירה ועריכה

en: Tools
he: כלים

en: Edit view
he: עריכת היבט

en: Clone
he: שכפול

en: Administer views
he: ניהול היבטים

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Option
he: אפשרות

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Exposed Filters
he: מסננים חשופים

en: Order
he: סידור

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Random
he: אקראי

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Plain
he: פשוט

en: Set default
he: קביעה כברירת מחדל

en: Position
he: מיקום

en: Integer
he: שלם

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Pattern
he: פורמט

en: The comment and all its replies have been deleted.
he: התגובה וכל התשובות המקושרות אליה נמחקו.

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Preformatted
he: מעוצב מראש

en: Anonymous users
he: משתמש אנונימי

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: Close
he: סגירה

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Task
he: משימה

en: Term description
he: תאור המושג

en: fields
he: שדות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: reply
he: תשובה

en: Duration
he: משך

en: Function
he: פונקציה

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Tracker
he: מעקב

en: You have to specify a valid date.
he: יש להזין תאריך תיקני.

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: Germany
he: גרמניה

en: Logout
he: יציאה

en: with comments
he: עם תגובות

en: without comments
he: ללא תגובות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: comments
he: תגובות

en: Full
he: מלא

en: 1 new | @count new
he[0]: אחד חדש
he[1]: @count חדשים

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Afghanistan
he: אפגניסטן

en: Albania
he: אלבניה

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Andorra
he: אנדורה

en: Angola
he: אנגולה

en: Anguilla
he: אנגווילה

en: Antarctica
he: אנטארקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he: אנטיגואה וברבודה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Armenia
he: ארמניה

en: Aruba
he: ארובה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Azerbaijan
he: אזרבייג'ן

en: Bahamas
he: איי בהאמה

en: Bahrain
he: בחריין

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Barbados
he: ברבדוס

en: Belarus
he: בלארוס

en: Belgium
he: בלגיה

en: Belize
he: בליז

en: Benin
he: בנין

en: Bermuda
he: ברמודה

en: Bhutan
he: בהוטן

en: Bosnia and Herzegovina
he: בוסניה והרצגובינה

en: Botswana
he: בוטסואנה

en: Bouvet Island
he: אי בובט

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Burkina Faso
he: בורקינה פאסו

en: Burundi
he: בורונדי

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Cameroon
he: קמרון

en: Canada
he: קנדה

en: Cape Verde
he: כף ורדה

en: Cayman Islands
he: איי קיימן

en: Central African Republic
he: הרפובליקה המרכז-אפריקאית

en: Chad
he: צ'אד

en: China
he: סין

en: Christmas Island
he: קיריטימטי

en: Cocos (Keeling) Islands
he: איי קוקוס (קילינג)

en: Colombia
he: קולומביה

en: Comoros
he: איי קומורו

en: Cook Islands
he: איי קוק

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Cyprus
he: קפריסין

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: Djibouti
he: ג'יבוטי

en: Dominica
he: דומיניקה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Ecuador
he: אקוודור

en: El Salvador
he: אל סלוודור

en: Equatorial Guinea
he: גינאה המשוונית

en: Eritrea
he: אריתריאה

en: Estonia
he: אסטוניה

en: Ethiopia
he: אתיופיה

en: Faroe Islands
he: איי פארו

en: Finland
he: פינלנד

en: France
he: צרפת

en: French Guiana
he: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he: פולינזיה הצרפתית

en: Gabon
he: גבון

en: Gambia
he: גמביה

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Ghana
he: גאנה

en: Gibraltar
he: גיברלטר

en: Greece
he: יוון

en: Greenland
he: גרינלנד

en: Grenada
he: גרנדה

en: Guadeloupe
he: גוואדלופ

en: Guam
he: גואם

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Guinea
he: גינאה

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Guyana
he: גיאנה

en: Haiti
he: האיטי

en: Heard Island and McDonald Islands
he: האי הרד ואיי מקדונלד

en: Honduras
he: הונדורס

en: Hungary
he: הונגריה

en: Iceland
he: איסלנד

en: India
he: הודו

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Iraq
he: עיראק

en: Ireland
he: אירלנד

en: Italy
he: איטליה

en: Jordan
he: ירדן

en: Kazakhstan
he: קזחסטן

en: Kenya
he: קניה

en: Kiribati
he: קיריבטי

en: Kuwait
he: כווית

en: Kyrgyzstan
he: קירגיזסטן

en: Latvia
he: לטביה

en: Lebanon
he: לבנון

en: Lesotho
he: לסוטו

en: Liberia
he: ליבריה

en: Liechtenstein
he: ליכטנשטיין

en: Lithuania
he: ליטא

en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Malawi
he: מלאווי

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Maldives
he: האיים המלדיביים

en: Mali
he: מאלי

en: Malta
he: מלטה

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Martinique
he: מרטיניק

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Mauritius
he: מאוריציוס

en: Mayotte
he: מיוט

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Monaco
he: מונאקו

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Montserrat
he: מונטסראט

en: Morocco
he: מרוקו

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Myanmar
he: מיאנמר

en: Nauru
he: נאורו

en: Nepal
he: נפאל

en: Netherlands
he: הולנד

en: Netherlands Antilles
he: האנטילים ההולנדיים

en: New Caledonia
he: קלדוניה החדשה

en: Nicaragua
he: ניקרגואה

en: Niger
he: ניז'ר

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Niue
he: ניואה

en: Norfolk Island
he: האי נורפוק

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריאנה הצפוניים

en: Norway
he: נורבגיה

en: Oman
he: עומאן

en: Pakistan
he: פקיסטן

en: Palau
he: פלאו

en: Panama
he: פנמה

en: Papua New Guinea
he: פפואה גינאה החדשה

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: הפיליפינים

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Qatar
he: קטאר

en: Romania
he: רומניה

en: Rwanda
he: רואנדה

en: Samoa
he: סמואה

en: San Marino
he: סן מרינו

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: Senegal
he: סנגל

en: Seychelles
he: סיישל

en: Sierra Leone
he: סיירה לאונה

en: Slovakia
he: סלובקיה

en: Slovenia
he: סלובניה

en: Solomon Islands
he: איי שלמה

en: Somalia
he: סומליה

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
he: איי ג'ורג'יה הדרומית ואיי סנדוויץ' הדרומיים

en: Spain
he: ספרד

en: Sri Lanka
he: סרי לנקה

en: Sudan
he: סודאן

en: Suriname
he: סורינאם

en: Svalbard and Jan Mayen
he: סבאלברד ויאן מאיין

en: Swaziland
he: סווזילנד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שווייץ

en: Tajikistan
he: טג'יקיסטן

en: Thailand
he: תאילנד

en: Togo
he: טוגו

en: Tokelau
he: טוקלאו

en: Trinidad and Tobago
he: טרינידד וטובגו

en: Tunisia
he: תוניסיה

en: Turkmenistan
he: טורקמניסטן

en: Turks and Caicos Islands
he: איי טרקס וקייקוס

en: Tuvalu
he: טובאלו

en: Uganda
he: אוגנדה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות הערביות

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: United States Minor Outlying Islands
he: האיים הפסיפיים של ארה"ב

en: Uruguay
he: אורוגוואי

en: Uzbekistan
he: אוזבקיסטן

en: Vanuatu
he: ונואטו

en: Wallis and Futuna
he: ואליס ופוטונה

en: Yemen
he: תימן

en: Zambia
he: זמביה

en: Zimbabwe
he: זימבבואה

en: Modified
he: השתנה

en: Table prefix
he: קידומת לטבלאות

en: Database username
he: שם המשתמש במסד הנתונים

en: Database password
he: סיסמת מסד הנתונים

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Port
he: פורט

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Authored on
he: בתאריך

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Hidden
he: מוסתר

en: Approved
he: מאושר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Show
he: הצג

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
he: הפעלת או השבתת מטמון דפים למבקרים, וקביעת מיטוב תעבורה של CSS ו-JS.

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: Key
he: מפתח

en: Site language
he: שפת האתר

en: Change
he: חשב

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: in
he: ב

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
he: כתובת דואר אלקטרוני תקפה. כל הדואר האלקטרוני מהמערכת יישלח לכתובת זו. כתובת זו לא תהיה פומבית ותשמש רק לצורך חידוש סיסמה או קבלת הודעות מהאתר.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: כתובת הדוא"ל %email כבר רשומה. <a href="@password">האם שכחת את הסיסמא?</a>

en: Import OPML
he: יבוא OPML

en: Remove items
he: הסרת פריטים

en: OPML File
he: קובץ OPML

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Sources
he: מקורות

en: The category %category has been updated.
he: הסיווג %category עודכן.

en: Category %category deleted.
he: הסיווג %category נמחק.

en: The category %category has been deleted.
he: הסיווג %category נמחק.

en: Category %category added.
he: הסיווג %category נוסף.

en: The category %category has been added.
he: הסיווג %category התווסף.

en: aggregator - @title
he: צובר - @title

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Add menu
he: הוספת תפריט

en: menu
he: תפריט

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Browser
he: דפדפן

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: Titles only
he: כותרת בלבד

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Source
he: מקור

en: published
he: פורסם

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Undo
he: ביטול

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: @time ago
he: לפני @time

en: No users selected.
he: לא נבחרו משתמשים.

en: Select all rows in this table
he: בחירת כל השורות בטבלה

en: Deselect all rows in this table
he: בטל בחירת כל השורות בטבלה

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Front page
he: דף הבית

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Deleted
he: נמחק

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Languages
he: שפות

en: Topic
he: נושא

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Today
he: היום

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Delete menu
he: מחיקת תפריט

en: Edit menu item
he: עדכון שורה בתפריט

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Limit
he: גבול

en: Minimum height
he: גובה מינימלי

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: Query
he: שאילתה

en: Locale settings
he: הגדרות איזור

en: Search fields
he: שדןת חיפוש

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Block name
he: שם הבלוק

en: How many content items to display in "day" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "יום".

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Map
he: מפה

en: Alignment
he: יישור

en: Configure permissions
he: הגדרת הרשאות

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Randomize
he: להפוך לאקראי

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: AND
he: וגם

en: Fixed
he: קבוע

en: Revert
he: שחזור

en: Existing system path
he: כתובת URL במערכת

en: Path alias
he: כינוי נתיב

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
he: רשום מיקום חילופי שבעזרתו ניתן יהיה לגשת למידע זה. לדוגמה , כתוב "about" כשאתה כותב עמוד אודות האתר. השתמש בנתיב יחסי ואל תוסיף בסוף לוכסן, אחרת זה לא יעבוד.

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: Notice
he: הודעה

en: any
he: הכל

en: Log out
he: יציאה

en: Number of day's top views to display
he: מספר הפריטים המובילים של היום שיוצגו ברשימת "היום"

en: Number of all time views to display
he: מספר הפריטים שיוצגו ברשימת "כל הזמנים"

en: Number of most recent views to display
he: מספר הפריטים שיוצגו ברשימת "נצפו לאחרונה"

en: Extend
he: הרחבות

en: characters
he: תוים

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Send yourself a copy.
he: שליחת עותק אלי.

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Seconds
he: שניות

en: role
he: תפקיד

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: The block %name has been removed.
he: הבלוק %name הוסר.

en: Info
he: מידע

en: People
he: משתמשים

en: list terms
he: הצגת סיווגים

en: add terms
he: הוספת סיווגים

en: Created new term %term.
he: נוצר סיווג חדש - %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
he: האם את\ה בטוח\ה שברצונך למחוק את  הסיווג%title?

en: Deleted term %name.
he: נמחק הסיווג %name.

en: warning
he: אזהרות

en: Last run !time ago
he: ריצה אחרונה לפני !time

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Blocked
he: חסום

en: Enabled filters
he: פילטרים שהופעלו

en: or
he: או

en: Results
he: תוצאות

en: open
he: פתוח

en: Binary
he: בינארי

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
he: מחיקת סיווג תמחק את כל סיווגי הבן שלו, אם ישנם כאלו. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Parent term
he: מושג אב

en: Parent terms
he: סיווגי אב בהיררכייה

en: Created new term %name.
he: נוצר סיווג חדש %term

en: Syndicate
he: סינדיקציה של תכנים

en: Books
he: ספרים

en: Forums
he: פורומים

en: Superscript
he: כתב עילי

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: The specified passwords do not match.
he: הסיסמאות שהזנת אינן תואמות.

en: Session
he: תהליך

en: Track
he: מעקב

en: No forums defined
he: לא הוגדרו קבוצות דיון

en: This topic has been moved
he: הנושא הועבר

en: Permissions
he: הרשאות

en: e-mail
he: דוא"ל

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: permission
he: הרשאה

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Link color
he: צבע קישור

en: Duplicate
he: שכפול

en: Reversed
he: בסדר הפוך

en: Changed
he: השתנה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Reverse
he: הפוך

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Fiji
he: פיג'י

en: Hong Kong
he: הונג קונג

en: Saint Kitts and Nevis
he: סנט קיטס ונוויס

en: Saint Lucia
he: סנט לוסיה

en: Sao Tome and Principe
he: סאו טומה ופרינסיפה

en: French Southern Territories
he: טריטוריות צרפת הדרומית

en: Saint Vincent and the Grenadines
he: סנט וינסנט והגרנדינים

en: Guernsey
he: גרנזי

en: Jersey
he: ג'רזי

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Unformatted
he: ללא פורמט

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: New comments
he: תגובות חדשות

en: New
he: חדש

en: Redirect to URL
he: הפנה ל URL

en: Relationships
he: יחסים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: The username %name has not been activated or is blocked.
he: הכינוי %name לא הופעל או חסום.

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: image
he: תמונה

en: Oldest first
he: ישן תחילה

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
he: שם המשתמש לו תרצה להקצות בעלות.

en: Manage the actions defined for your site.
he: ניהול הפעולות באתר שלך.

en: Delete action
he: מחיקת פעולה

en: The action has been successfully saved.
he: הפעולה נשמרה.

en: Deleted action %aid (%action)
he: נמחקה הפעולה %aid (%action)

en: Themes
he: עיצובים

en: Security update
he: עדכון אבטחה

en: JPEG quality
he: איכות JPEG

en: Delete comments
he: מחיקת תגובות

en: not published
he: לא פורסם

en: Published comments
he: תגובות שפורסמו

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Protected
he: מוגן

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: Sticky
he: דביק

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Ok
he: בסדר

en: Contact settings
he: הגדרות קשר

en: Reset password
he: איפוס סיסמה

en: Processing
he: בתהליך

en: Finished
he: סיום

en: disable
he: השבתה

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Temporary directory
he: תיקיה זמנית

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: העלאת הקובץ נכשלה. לא ניתן להזיז את הקובץ שהגיע.

en: User status
he: סטטוס המשתמש

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Password strength:
he: חוזק הסיסמה:

en: Passwords match:
he: הסיסמאות תואמות:

en: Slogan
he: סלוגן

en: The name used to indicate anonymous users.
he: שם זה מציין שפעולה בוצעה על ידי גולש אנונימי, שעדיין לא הצטרף כחבר.

en: Alternate text
he: טקסט חלופי

en: URI
he: כתובת URI

en: Apply
he: החל

en: Translation language
he: שפת התרגום

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Select
he: בחר

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: Show blocks
he: הצגת בלוקים

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Bold
he: מודגש

en: Underlined
he: עם קו תחתי

en: Copy
he: העתק

en: Tasks
he: משימות

en: Delete role
he: מחיקת תפקיד

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Basic configuration
he: הגדרות בסיסיות

en: List menus
he: הצגת תפריטים

en: British Indian Ocean Territory
he: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ההודי

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Pitcairn
he: פיטקרן

en: Western Sahara
he: סהרה המערבית

en: Language switcher
he: מחליף שפות

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Translation
he: תרגום

en: Blocks
he: בלוקים

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
he: הגדרת הבלוקים שיופיעו בסרגלי הצד של האתר ובאיזורים אחרים בדף.

en: Delete block
he: מחיקת בלוק

en: Save blocks
he: שמירת בלוקים

en: The block settings have been updated.
he: עודכנו הגדרות הבלוקים.

en: Show block for specific roles
he: הצגת הבלוק לתפקידים ספציפיים

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
he: הצגת בלוק זה רק לתפקיד/ים שנבחרו. אם לא בחרת תפקידים, הבלוק יהיה גלוי לכולם.

en: Show block on specific pages
he: הצגת תיבות בעמודים מסויימים

en: Save block
he: שמירת בלוק

en: The block configuration has been saved.
he: תצורת הבלוק נשמרה.

en: Menus
he: תפריטים

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
he: כל השינויים ימחקו. הפעולה אינה הפיכה.

en: Add vocabulary
he: הוספת מילון

en: edit vocabulary
he: עריכת מילון

en: Created new vocabulary %name.
he: נוצר מילון חדש ששמו %name.

en: Updated vocabulary %name.
he: עודכן המילון %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
he: האם אתם בטוחים שברצונכם למחוק את המילון %title ?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
he: מחיקת מילון מונחים תמחק את כל הסיווגים במילון. אין אפשרות לשחזר פעולה זו.

en: Deleted vocabulary %name.
he: נמחק המילון '%name'.

en: Above
he: מעל

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Default time zone
he: ברירת מחדל לאיזור זמן

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Trimmed
he: מקוצר

en: Text area
he: איזור טקסט

en: Used in
he: משמש ב-

en: Save field settings
he: שמירת הגדרות שדה

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: Decimal
he: דצימלי

en: Float
he: צף

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
he: סך כל הספרות לשמירה במסד הנתונים, כולל הספרות מימין לנקודה.

en: The number of digits to the right of the decimal.
he: מספר הספרות מימין לנקודה.

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Single on/off checkbox
he: תיבת סימון יחידה כן/לא

en: Text area (multiple rows)
he: אזור טקסט (שורות מרובות)

en: Index
he: אינדקס

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Theme-engine-specific settings
he: הגדרות פרטיות עבור כל ערכת עיצוב

en: Debug
he: אתר באגים

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Permission
he: הרשאה

en: @module module
he: רכיב @module

en: Incompatible with this version of PHP
he: לא תואמת לגירסה הזו של PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
he: למודול זה נחוץ PHP גירסה @php_required ואיננה תואמת ל-PHP גירסה !php_version.

en: More information
he: מידע נוסף

en: Grid
he: רשת

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: Italic
he: אלכסון

en: Editor
he: עורך

en: Hide
he: הסתרה

en: Anonymous commenting
he: תגובות אנונימיות

en: Anonymous posters may not enter their contact information
he: מגיבים אנונימיים לא יכולים להכניס מידע ליצירת קשר

en: Anonymous posters may leave their contact information
he: מגיבים אנונימיים יכולים להכניס מידע ליצירת קשר

en: Anonymous posters must leave their contact information
he: מגיבים אנונימיים חייבים להשאיר מידע ליצירת קשר

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
he: ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
he: החתימה שלך תוצג באתר בסוף כל תגובה שתכתוב.

en: Date - newest first
he: תאריך - חדש תחילה

en: Date - oldest first
he: תאריך - ישן תחילה

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: 1 new comment | @count new comments
he[0]: תגובה חדשה אחת
he[1]: @count תגובות חדשות

en: Save content type
he: שמירת סוג התוכן

en: Global
he: כללי

en: Show descriptions
he: הצגת תאורים

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Not present
he: לא בסביבה

en: !title field is required.
he: שדה !title הינו שדה חובה.

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Source code
he: קוד מקור

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
he: מערכת התפריטים מאחסנת רק נתיבים, אם תשתמש בכינוי כתובת ה-URL לתצוגה. %link_path אוחסן כ-%normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@link_path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.

en: There was an error saving the menu link.
he: ארעה שגיאה בשמירת קישור התפריט.

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את התפריט המותאם אישית %title?

en: Number of users to display
he: מספר משתמשים להצגה

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: Edit container
he: עריכת מיכל

en: Subscript
he: כתב תחתי

en: Indent
he: הסט פנימה

en: Outdent
he: הסט החוצה

en: Unlink
he: הסרת קישור

en: Thread
he: שרשור

en: Hot topic threshold
he: סף נושא חם

en: Topics per page
he: נושאים לעמוד

en: Posts - most active first
he: הודעות - נושאים פעילים תחילה

en: Posts - least active first
he: הודעות - נושאים פחות פעילים תחילה

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Distinct
he: מובחן

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: Extension
he: הרחבה

en: Space
he: רווח

en: New forum topics
he: חדש בקבוצות הדיון

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: More help
he: עזרה נוספת

en: Preview trimmed version
he: גרסה מקוצרת

en: Preview full version
he: תצוגה מקדימה של גירסה מלאה

en: Bullet list
he: רשימה לא מסודרת

en: Account blocked
he: חסימת חשבון

en: Expand
he: הרחב

en: The name %name is already taken.
he: הכינוי %name כבר תפוס.

en: Provided by
he: סופק ע"י

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Loading
he: בטעינה

en: Zip
he: זיפ

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: Rearrange
he: סידור מחדש

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: ok
he: בסדר

en: empty
he: ריק

en: Rebuild permissions
he: בנייה מחדש של הרשאות

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: Path to custom logo
he: נתיב לקובץ לוגו מותאם

en: taxonomy
he: סיווג במילון

en: Updated term %term.
he: מונח %term עודכן.

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Parser
he: מפענח

en: Discard items older than
he: מחיקת פריטים ישנים מ-

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
he: @site_name - הזנות צבורות בסיווג @title

en: @site_name - aggregated feeds
he: @site_name - הזנות צבורות

en: @site_name aggregator
he: צובר @site_name

en: !title feed
he: הזנה !title

en: Aggregator
he: צובר

en: There is no new syndicated content from %site.
he: אין תוכן סינדיקציה חדש מ-%site.

en: There is new syndicated content from %site.
he: יש תוכן סינדיקציה חדש מ-%site.

en: Feed aggregator
he: צובר הזנות

en: Unique identifier for the feed item.
he: מזהה ייחודי לפריט ההזנה.

en: Alias
he: מיקום

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: The content type %name has been deleted.
he: סוג התוכן %name נמחק.

en: Deleted content type %name.
he: סוג תוכן %name נמחק.

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: My account
he: החשבון שלי

en: Updated term %name.
he: עודכן סיווג %name

en: Number of topics
he: מספר הנושאים

en: Active forum topics
he: חדש בקבוצות הדיון

en: Read the latest forum topics.
he: קריאת הנושאים האחרונים בפורום.

en: User activity
he: פעילות חבר הקהילה

en: Attach to
he: צרף ל

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
he: המשתמש נחשב מחובר לזמן זה שאחרי הפעם האחרונה שהוא צפה בדף כלשהוא.

en: Maximum number of currently online users to display.
he: מספר מקסימלי של משתמשים מחוברים שיש להציג.

en: ajax
he: אג'קס

en: Context
he: הקשר

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Pager
he: דפדוף

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: Module name
he: שם מודול

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Use pager
he: שימוש בדפדוף

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: More link
he: קישור להמשך

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: No temporary directories to remove.
he: אין תיקיות זמניות להסרה.

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hebrew
he: עברית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: contains
he: מכיל

en: Send message
he: שלח

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Allow Upscaling
he: אפשר Upscaling

en: Let scale make images larger than their original size
he: מותר ל"התאמת גודל" (Scale) להגדיל תמונות מעבר לגודלן המקורי

en: Rotation angle
he: זווית סיבוב

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
he: מספר המעלות שיש לסובב את התמונה. מספרים חיוביים מציינים עם כיוון מחוגי השעון ומספרים שליליים, נגד כיוון מחוגי השעון.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
he: בחירת זווית סיבוב אקראית לכל תמונה. הזווית המצויינת לעיל תשמש כזווית המירבית.

en: The file could not be created.
he: לא ניתן ליצור את הקובץ.

en: Locked
he: נעול

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
he: סיסמה נשלחה אל %name לכתובת %email.

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: Data
he: נתונים

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Any
he: הכל

en: E-mail addresses to notify when updates are available
he: כתובות דוא"ל למשלוח הודעות כאשר ישנם עדכונים זמינים

en: Check for updates
he: בדיקה לעדכונים

en: All newer versions
he: כל הגירסאות החדשות יותר

en: Only security updates
he: רק עדכוני אבטחה

en: %email is not a valid e-mail address.
he: %email איננה כתובת דוא"ל חוקית.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
he: %emails אינן כתובות דוא"ל תקניות.

en: No update data available
he: אין נתוני עדכון זמינים

en: Not secure!
he: לא secure!

en: Revoked!
he: בוטל!

en: Unsupported release
he: מהדורה בלתי נתמכת

en: Can not determine status
he: לא ניתן לקבוע את הסטטוס

en: (version @version available)
he: (גירסה @version זמינה)

en: See the available updates page for more information:
he: למידע נוסף עיינו בדף "עדכונים זמינים".

en: New release(s) available for !site_name
he: גרסאות חדשות הזמינות עבור !site_name

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
he: יש עדכון אבטחה עבור גרסת הדרופל של האתר.  כדי שלא תיפגע אבטחת השרת יש לעדכן באופן מיידי!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
he: גירסת דרופל שלך בוטלה ואינה זמינה יותר להורדה. שדרוג מומלץ ביותר!

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
he: הגרסה המותקנת של לפחות אחד המודולים או הנושאים שלך בוטלה ואינה זמינה יותר להורדה. מומלץ מאוד לבצע שדרוג או השבתה!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
he: גירסת הדרופל שלך כבר לא נתמכת. מומלץ מאוד לבצע שדרוג!

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
he: ישנם עדכונים זמינים לגרסת דרופל שלך. עליך לעדכן את הגרסה בהקדם האפשרי כדי להבטיח את פעולתו התקינה של האתר.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
he: ראה דף <a href="@available_updates">עדכונים זמינים</a> לפרטים נוספים.

en: Project not secure
he: פרוייקט לא מאובטח

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה סומן כלא בטוח על עדע צוות האבטחה של דרופל ואינו זמין יותר להורדה. מומלץ מאוד להשבית מיידית את כל מה שכלול בפרוייקט זה!

en: Project revoked
he: הפרוייקט בוטל

en: Project not supported
he: פרוייקט לא נתמך

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה לא נתמך יותר ואיננו זמין להורדה. מומלץ מאוד להפוך את כל מה שכלול בפרוייקט זה ללא זמין!

en: No available releases found
he: לא נמצאו מהדורות זמינות

en: Release revoked
he: גרסה בוטלה

en: Release not supported
he: מהדורה לא נתמכת

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
he: הגרסה שמותקנת אצלך לא נתמכת וכבר לא זמינה להורדה. מומלץ מאוד להשבית את כל מה שכלול בגרסה זו או לשדרג אותה!

en: Invalid info
he: מידע לא חוקי

en: Security update required!
he: נחוץ עדכון אבטחה!

en: Not supported!
he: לא נתמך!

en: Recommended version:
he: גירסה מומלצת:

en: Security update:
he: עדכון אבטחה:

en: Latest version:
he: הגירסה האחרונה:

en: Development version:
he: גירסת פיתוח:

en: Also available:
he: זמינים גם:

en: No name
he: ללא שם

en: Node count
he: ספירת פריטי תוכן (nodes)

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Edit forum
he: עריכת פורום

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Leave shadow copy
he: השאר העתק צל

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
he: אם נושא זה מועבר לקבוצת דיון אחרת, סימון אפשרות זו מאפשר לשמור קישור מהנושא בקבוצת הדיון הישנה אל קבוצת הדיון החדשה.

en: Container name
he: שם המיכל

en: forum container
he: מיכל לפורומים

en: Created new @type %term.
he: נוצר @type %term חדש.

en: The @type %term has been updated.
he: ה-@type %term עודכן.

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Only of the type(s)
he: רק מסוג(ים)

en: Content ranking
he: דרוג תוכן

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
he: המספרים הבאים קובעים את סידור פריטי התוכן בתוצאות החיפוש. תכונות עם משקל גבוה ישפיעו יותר. תכונות עם משקל אפס לא ישפיעו כלל. שינוי משקלות אלו לא דורש בניה מחדש של המפתח. השינויים משפיעים מייד.

en: Keyword relevance
he: רלוונטיות מילות החיפוש

en: Recently posted
he: פורסם לאחרונה

en: Number of comments
he: מספר התגובות

en: Number of views
he: מספר הצפיות

en: Factor
he: תכונה

en: Expand layout to include descriptions.
he: הרחבת פריסה כדי לכלול תיאורים

en: Hide descriptions
he: הסתרת התאורים

en: Compress layout by hiding descriptions.
he: כווץ תצוגה על-ידי הסתרת תאורים.

en: Or
he: או

en: Color set
he: סט צבעים

en: Content ID
he: מזהה תוכן

en: Cut
he: גזור

en: Paste
he: הדבקה

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: About
he: אודות

en: Database host
he: כתובת מארח מסד הנתונים

en: Maximum link text length
he: אורך מירבי של טקסט הקישור

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
he: כתובות URL הארוכות ממספר תווים זה תקוצצנה כדי למנוע מחרוזות ארוכות השוברות את העיצוב. הקישור עצמו ישמר; רק חלק הטקסט של הקישור יקוצץ.

en: Reports
he: דוחות

en: Toggle display
he: שינוי מאפייני תצוגה

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ הלוגו.

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: %percentage of the site has been indexed.
he: בוצע מפתוח של %percentage מהאתר.

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Web server
he: שרת אינטרנט

en: regex
he: ביטוי רגולרי (regex)

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
he[0]: נשאר פריט אחד למיפתוח.
he[1]: נשארו @count פריטים למיפתוח.

en: The content access permissions have been rebuilt.
he: הרשאות הגישה לתוכן נבנו מחדש.

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: צר לי, אך שם המשתמש והסיסמא אינם מוכרים. <a href="@password">האם שכחת את סיסמתך?</a>

en: and
he: וגם

en: Manage actions
he: ניהול פעולות

en: Configure an advanced action
he: הגדרת פעולה מתקדמת

en: Delete an action.
he: מחיקת פעולה.

en: Choose an advanced action
he: בחירת אפשרות מתקדמת

en: Action type
he: סוג הפעולה

en: Are you sure you want to delete the action %action?
he: האמנם ברצונך למחוק את הפעולה %action?

en: Action %action was deleted
he: פעולה %action נמחקה

en: Display a message to the user
he: הצגת הודעה למשתמש

en: Unpublish comment
he: בטל פרסום תגובה

en: Unpublish comment containing keyword(s)
he: בטל פרסום תגובות המכילות מילות מפתח

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Path prefix
he: קידומת הנתיב

en: Auto-reply
he: מענה אוטומטי

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
he: אפשרות מענה אוטומטי. השאר ריק אם אין צורך לשלוח למשתמש מענה אוטומטי.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
he: %recipient אינה כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Lithuanian
he: ליטבאית

en: Not promoted
he: לא מקודם

en: Not sticky
he: לא דביק

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Author's website
he: אתר אינטרנט

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיון לפי סדר השרשור. כך תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: field
he: שדה

en: nodes
he: פריטי תוכן (nodes)

en: Formatter
he: פורמט

en: Some required modules must be enabled
he: נדרשת הפעלה של כמה מודולים

en: New posts
he: פוסטים חדשים

en: Week @week
he: שבוע @week

en: Delete view
he: מחיקת היבט

en: Translate
he: תרגום

en: Translation file
he: קובץ תרגום

en: File to import not found.
he: קובץ ליבוא לא נמצא.

en: Save translations
he: שמירת תרגום

en: Time ago
he: לפני כמה זמן

en: Admin menu
he: תפריט ניהול

en: Create @name
he: יצירת @name

en: The custom menu %title has been deleted.
he: התפריט המותאם אישית %title נמחק.

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Crop
he: חיתוך

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Block type
he: סוג בלוק

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he: @module (<span class="admin-disabled">מושבת</span>)

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Effect
he: אפקט

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: Embed
he: הטמעה

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: Delete content type
he: מחיקת סוג התוכן

en: Quick edit
he: עריכה מהירה

en: Change book (update list of parents)
he: שנה ספר(עדכן רשימת אבות)

en: Manage your site's book outlines.
he: ניהול מתארי הספרים של האתר שלך.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
he: מסיבות אבטחה שונה שם ההעלאה שלך ל-%filename.

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Installed version
he: הגרסה המותקנת

en: Recommended version
he: גרסה מומלצת

en: Cron run successfully.
he: ריצת cron בוצעה בהצלחה

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: User account
he: חשבון משתמש

en: File download
he: הורדת קבצים

en: Acronym
he: ר"ת

en: More link path
he: נתיב הקישור להמשך

en: No vocabularies available.
he: אין אוצרות מילים זמינים.

en: original
he: מקורי

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Dates
he: תאריכים

en: Not defined
he: לא הוגדר

en: Validator
he: מאמת

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Inherit
he: תירש

en: pixels
he: פיקסלים

en: Mime type
he: סוג Mime

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: done
he: הושלם

en: List, edit, or add user roles.
he: הצגה, עדכון או הוספה של תפקידים.

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Custom format
he: תבנית מותאמת

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Direction
he: כיוון

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Book navigation block display
he: תצוגת בלוק לניווט בספר

en: Relations
he: יחסים

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Do not use a relationship
he: לא להשתמש ביחסים

en: Password field is required.
he: חובה למלא סיסמה

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: Not applicable
he: לא ישים

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Administration theme
he: ערכת עיצוב לעמודי ניהול

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
he: תודה על בקשתך לפתיחת חשבון. החשבון שלך כרגע ממתין לאישור אצל מנהל האתר.<br />בינתיים, הודעה ראשונית וכן הוראות נוספות נשלחו לכתובת הדוא"ל שציינת.

en: Isle of Man
he: האי מאן

en: Montenegro
he: מונטנגרו

en: Saint Pierre and Miquelon
he: סן פייר ומיקלון

en: Serbia
he: סרביה

en: Run cron
he: הרצת Cron

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: of
he: של

en: Tour
he: סיור

en: Title field
he: שדה כותרת

en: translate
he: תרגום

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
he: אזהרת אבטחה: כתיבת הקובץ .htaccess נכשלה. אנא צור קובץ .htaccess בתיקייה %directory המכיל את השורות הבאות: <code>!htaccess</code>

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
he: העתקת הקובץ %file נכשלה, משום שהוא יכתב על עצמו.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: The specified file %name could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ %name.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
he: שם הקובץ ריק. יש לספק שם לקובץ.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
he: גודל הקובץ %filesize חורג מגודל הקובץ המירבי %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
he: הקובץ הוא %filesize שיחרוג מגודל הדיסק המוקצה לך %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
he: מותרות רק תמונות מסוגים JPEG, PNG ו-GIF .

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
he: גודל התמונה שונה כדי להתאים למידות המרביות של %dimensions פיקסלים.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה גדולה מדי; המידות המירביות הן %dimensions פיקסלים.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה קטנה מדי; המידות המינימליות הן %dimensions פיקסלים.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
he: שגיאת העלאה. לא ניתן להזיז את הקובץ %file שהועלה ליעד %destination.

en: Add to book outline
he: הוספה למתאר ספר

en: New set
he: סט חדש

en: No link
he: אין קישור

en: outdated
he: לא מעודכן

en: <strong>@language_name</strong> (source)
he: <strong>@language_name</strong> (מקור)

en: Translations of %title
he: תרגומים של %title

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
he: ניהול תיוג, סיווג ומיון התוכן שלך.

en: Database port
he: יציאת (port) מסד הנתונים

en: Re-index site
he: בצע מפתוח מחדש לאתר

en: Are you sure you want to re-index the site?
he: האמנם ברצונך לבצע אינדוקס מחדש של האתר?

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
he: אפשרויות אלו נדרשות עבור אתרים מסוימים בלבד. אם אינך בטוח מה לרשום כאן, השאר את הערכים כמות שהם, או בדוק עם ספק האכסון שלך.

en: If your database is located on a different server, change this.
he: אם מסד הנתונים שלך נמצא על שרת אחר, שנה כאן.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
he: אם שרת מסד הנתונים מאזין על יציאה אחרת מאשר הרגילה, הזן את מספרה כאן.

en: Database port must be a number.
he: יציאת מסד הנתונים חייבת להיות מספר.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
he: אפשר להשתמש ברווחים; סימני פיסוק אסורים מלבד נקודה, מקף וקו תחתי.

en: IP address
he: כתובת IP

en: Maximum height
he: גובה מקסימלי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Timor-Leste
he: מזרח טימור

en: Åland Islands
he: איי אולנד

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Enable or disable the display of certain page elements.
he: הפיכת התצוגה של רכיבים מסויימים בעמוד לזמינים או לא זמינים.

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Add new content
he: יצירת תוכן חדש

en: Boolean
he: בוליאני

en: Maximum image resolution
he: רזולוציה מירבית לתמונה

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: Illegal choice %choice in !name element.
he: אי אפשר לבחור '%choice' בפריט !name.

en: Status report
he: דו"ח מצב

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: This will be the top-level page in this book.
he: זה יהיה דף הרמה העליונה בספר זה.

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Notify user of new account
he: הודע למשתמש על חשבון חדש

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: View comment
he: הצגת תגובה

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Decimal value
he: ערך דצימלי

en: Comma
he: פסיק

en: Show All
he: הצגת הכל

en: Uses
he: שימושים

en: Path to custom icon
he: נתיב לסמל מותאם

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Digest
he: תקציר

en: You are not authorized to post comments.
he: אינך מורשה לשלוח תגובות.

en: The comment you are replying to does not exist.
he: התגובה אליה אתה מגיב לא קיימת.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
he: הדיון נעול: אין אפשרות לפרסם תגובות חדשות.

en: You are not authorized to view comments.
he: אינך מורשה לצפות בתגובות.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את התגובה '%title'?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
he: כל התגובות לתגובה זו יאבדו. לא ניתן לבטל פעולה זו לאחר אישור ביצועה.

en: Publish the selected comments
he: פרסם את התגובות הנבחרות

en: Unpublish the selected comments
he: בטל את פרסום התגובות הנבחרות

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
he: האמנם ברצונך למחוק את התגובה והבנים שלה?

en: You have to specify a valid author.
he: יש להזין כותב תקף.

en: The name you used belongs to a registered user.
he: השם שבחרתם שייך למשתמש רשום.

en: (No subject)
he: (ללא נושא)

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
he: בטקסט הזה יעשו שימוש קוראי מסך ומנועי חיפוש, או שהוא יוצג כאשר לא ניתן לטעון את התמונה

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: Add feed
he: הוספת הזנה

en: List links
he: רשימת הקישורים

en: MIME type
he: סוג MIME

en: File system
he: מערכת קבצים

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Enter your @s username.
he: נא להזין את @s שם המשתמש שלך.

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
he: שגיאה בתגובה: תגובה לא מורשית או תגובה לפרסום סגור בנושא %subject .

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Title plus teaser
he: כותרת בתוספת טיזר

en: Parent ID
he: מזהה אב

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: No role
he: אין תפקיד

en: 1 view | @count views
he[0]: היבט אחד
he[1]: @count היבטים

en: The file's MIME type.
he: סוג MIME של הקובץ.

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: The MIME type of the file.
he: סוג הMIME של הקובץ

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: The post could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הפרסום.

en: 1 character | @count characters
he[0]: תו אחד
he[1]: @count תווים

en: Filter settings
he: הגדרות פילטר

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
he: נתגלתה לפחות בעיה אחת עם התקנת דרופל. בדוק את <a href="@status">דו"ח המצב</a> לקבלת מידע נוסף.

en: Help topics
he: נושאים לעזרה

en: Help is available on the following items:
he: עזרה זמינה עבור הפריטים הבאים:

en: No help is available for module %module.
he: אין עזרה לרכיב %module.

en: @module administration pages
he: עמודי ניהול לרכיב @module

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Add language
he: הוספת שפה

en: locale
he: מיקום

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: PHP extensions
he: הרחבות PHP

en: Comments per page
he: מספר תגובות לדף

en: Publish comment
he: פרסם תגובה

en: The file could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ.

en: Export configuration
he: ייצוא תצורה

en: Collaboration
he: שיתוף פעולה

en: Administration pages
he: עמודי ניהול

en: Currently using !item !version
he: כרגע מתוקנת !item !version.

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: PHP DOMDocument class
he: מחלקת DOMDocument של PHP

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Hindi
he: הינדית

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
he: חשבון משתמש חדש נוצר עבור <a href="@url">%name</a>. לא נשלחה כל הודעה.

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Sum
he: סְכוּם

en: sorted by
he: מיון לפי

en: Available actions
he: פעולות אפשריות

en: The comment ID.
he: מזהה (ID) התגובה

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Numbered list
he: רשימה ממוספרת

en: View comments
he: צפיה בתגובות

en: Username or e-mail address
he: כינוי או כתובת דואר אלקטרוני

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: Not in book
he: לא בספר

en: New book
he: ספר חדש

en: By @name on @date
he: ע"י @name ב- @date

en: By @name
he: ע"י @name

en: Not in menu
he: לא בתפריט

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי

en: Source language
he: שפת מקור

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
he: המשך ל-<a href="@error_url">דף השגיאות</a>

en: Your page will be a part of the selected book.
he: הדף שלך יהיה חלק מהספר הנבחר.

en: Numeric
he: מספרי

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: 0 sec
he: אפס שניות

en: form
he: טופס

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Filter log messages
he: סינון מסרי יומן

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.

en: New revision
he: גרסה חדשה

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
he: כדי לשנות את הסיסמה הנוכחית, יש להזין סיסמה בשני השדות.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בקישור לכניסה חד פעמית אשר אינו תקף יותר. יש לבקש חדש בטופס הבא.

en: This login can be used only once.
he: ניתן להשתמש בכניסה זו פעם אחת בלבד.

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: Strike-through
he: קו באמצע

en: Paste Text
he: הדבקת טקסט

en: Paste from Word
he: הדבקה מוורד

en: Remove format
he: הסרת פורמט

en: Font style
he: סגנון גופן

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Inserted
he: הוכנס

en: Provide a password for the new account in both fields.
he: הזינו סיסמה עבור החשבון החדש בשני השדות

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Case in path
he: פניה בנתיב

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "דפוסי ההחלפה" שלהלן.

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם סומן, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם סומן, אמת יוצג כשקר.

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם הקידומת "לפני" )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם הסיומת "לפני/מעתה")

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם נבחר, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Display as link
he: להציג כקישור

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
he: מסנן חשוף זה הינו אופציונלי והוא הוסיף אפשרויות המאפשרות לא לבחור אותו.

en: Remember
he: זכור

en: Remember the last setting the user gave this filter.
he: זכור את ההגדרה האחרונה שהמשתמש נתן למסנן הזה.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: - Any -
he: - הכל -

en: exposed
he: חשוף

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: desc
he: יורד

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: Broken
he: שבור

en: Displays
he: תצוגות

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: View name
he: שם ההיבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: View tag
he: תגית ההיבט

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
he: הנעילה נשברה וכעת אתה יכול לערוך את ההיבט.

en: Click on an item to edit that item's details.
he: לחץ על פריט לעריכת פרטי הפריט.

en: Go to the real page for this display
he: עבור לדף האמיתי לתצוגה זו

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: Rearrange @type
he: סידור מחדש ל@type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Clear Views' cache
he: ניקוי מטמון ה Views

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוספת חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: Disable views data caching
he: השבת את הפעלת מטמון הנתונים של ההיבטים

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
he: היבטים מאחסנים במטמון מידע אודות טבלאות, מודולים והיבטים זמינים לצורך שיפור ביצועים. על-ידי סימון תיבת סימון זו, היבטים ידלגו על המטמון ותמיד יבנו מחדש את הנתונים להם הם זקוקים. יתכן ודבר זה ישפיע משמעותית על ביצועי האתר שלך.

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצגת שאילתות אחרות שרצות בעת העיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: Reduce duplicates
he: צמצום כפילויות

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצגת ההיבט כעמוד עם כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצגת ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצגת ההיבט כפיד, למשל פיד RSS.

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: HTML List
he: רשימת HTML

en: Displays rows in a grid.
he: הצגת התוצאות בגריד.

en: Displays rows in a table.
he: הצגת התוצאות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם בחירה בין אחד מעל השני או באחד אחרי השני בשורה (inline).

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Will be available to all users.
he: יהיה זמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוסס זמן

en: sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Sort criterion
he: קריטריון למיון

en: sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: filter
he: סינון

en: The title of the aggregator item.
he: כותרת פריט הצובר.

en: The link to the original source URL of the item.
he: הקישור לכתובת ה-URL המקורית של הפריט.

en: The author of the original imported item.
he: מחבר/ת הפריט המיובא המקורי.

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
he: התאריך בו פורסם פריט ההזנה המקורי. (בחלק מההזנות, יהיה זה התאריך בו הוא יובא.)

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: The unique ID of the aggregator feed.
he: המזהה הייחודי של הזנת הצובר.

en: The title of the aggregator feed.
he: כותרת הזנת הצובר.

en: The link to the source URL of the feed.
he: הקישור לכתובת ה-URL של מקור ההזנה.

en: The date the feed was last checked for new content.
he: התאריך האחרון בו ההזנה נבדקה עבור תוכן חדש.

en: The description of the aggregator feed.
he: תאור הזנת הצובר.

en: The unique ID of the aggregator category.
he: המזהה הייחודי של סיווג הצובר.

en: The title of the aggregator category.
he: כותרת סיווג הצובר.

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת אתר אינטרנט של המגיב/ה. אפשרי שתוצג כקישור. הכתובת תהיה ריקה עבור מגיבים שהם משתמשים רשומים.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של כותב/ת התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: כותב/ת התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר/ת התגובה האחרונה שפורסמה.

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Display the comment as RSS.
he: הצגת התגובה כ-RSS

en: The title of the node.
he: כותרת העמוד

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: Whether or not the node is published.
he: האם פריט התוכן מפורסם או לא.

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: Created year
he: שנת יצירה

en: Created month
he: חודש יצירה

en: Created day
he: יום יצירה

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Filter by access.
he: סינון לפי הרשאות גישה.

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
he: קבצים מנוהלים ע"י דרופל ומודולים שונים

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצגת כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך המילונים שצויינו.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: The user or author name.
he: שם משתמש או שם המחבר/ת

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: The date the user was created.
he: תאריך יצירת המשתמש.

en: The user's last access date.
he: תאריך הגישה האחרון של המשתמש.

en: The user's last login date.
he: תאריך הכניסה האחרונה של המשתמש.

en: Whether a user is active or blocked.
he: האם משתשמש פעיל או חסום.

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Provide a simple link to edit the user.
he: ספק קישור פשוט לעריכת המשתמש.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: User ID from URL
he: מזהה משתמש מכתובת URL

en: User ID from logged in user
he: מזהה משתמש מהמשתמש המחובר

en: Randomize the display order.
he: להפוך את סדר התצוגה לאקראי.

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: מונה תוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Link this field to its aggregator category page
he: קשר שדה זה לדף סיווג הצובר שלו

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: contact
he: יצירת קשר

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: Check for new comments as well
he: בדיקה האם יש גם תגובות חדשות

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show None
he: לא להציג דבר

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
he: חפש את אחד משני המושגים בעזרת<strong>OR</strong> באותיות רישיות. לדוגמה, <strong>cats OR dogs</strong>.

en: Display score
he: הצגת ציון

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצגת היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזינו רשימה של שמות משתמש מופרדים בפסיק.

en: Also look for a node and use the node author
he: חפשו גם פריט תוכן והשתמשו בשם המחבר/ת

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Unrestricted
he: ללא הגבלה

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Never cache
he: לעולם לא לשמור במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Use AJAX
he: שימוש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Mini
he: מיני

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Exposed form in block
he: טופס חשוף בבלוק

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
he: כותרת זו תוצג עם ההיבט בכל מקום בו בדרך כלל מוצגות כותרות: כלומר ככותרת הדף, הבלוק וכד'.

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: הוספת קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: יצירת קישור 'עוד'

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
he: פעולה זו תגרום להצגת פריטים מובחנים בלבד. אם קיימים מספר פריטים זהים, כל אחד מהם יוצג פעם אחת בלבד. תוכלו להשתמש בזה כדי לנסות ולהסיר כפילויות מהתצוגה, אם כי זה לא תמיד עובד. שימו לב שבחירה באפשרות זו עשויה להאיט את השאילתה. היזהרו בשימוש.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Display output
he: הצג פלט

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
he: <strong>חשוב!</strong> כאשר מוסיפים, מסירים או משנים שמות של קובצי תבנית, יש לגרום לדרופל להכיר בשינויים על ידי סריקה מחדש של הקבצים במערכת שלך. לחיצה על לחצן זה תמחוק את ה-theme registry של דרופל וכך תגרום להתרחשות תהליך הסריקה מחדש. לאחר מכן התבניות המודגשות שלעיל תשקפנה את המצב החדש של המערכת שלך.

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: theming information
he: מידע ערכת נושא

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Exposed form: @view-@display_id
he: טופס חשוף: @view-@display_id

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: No menu
he: ללא תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: Insert item into an available menu.
he: הוספת קישור לתפריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
he: כשמספקים פריט תפריט כלשונית, דרופל צריכה  לדעת מהו פריט תפריט האב של לשונית זו. לפעמים האב כבר קיים, אך במקרים אחרים יהי צורך ביצירתו. נתיב פריט האב יהיה תמיד אותו הנתיב ללא חלקו האחרון. לדוגמא, אם הנתיב להיבט זה הוא <em>foo/bar/baz</em>, נתיב האב יהיה <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: Inline fields
he: שדות בשורה (inline)

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות עוקבים בשורה כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצגת מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצגת פריטים בשורה (inline)

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
he: מנסה להריץ מחדש את תהליך cron, בזמן שהוא עדיין רץ.

en: Cron run completed.
he: תהליך cron הסתיים.

en: - All -
he: - הכל -

en: Visitors
he: גולשים

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Update translations
he: עדכון התרגומים

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Who's new
he: מי חדש

en: Language name
he: שם שפה

en: Edit language
he: עריכת שפה

en: Filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Edit category
he: עריכת קטגוריה

en: The content type %name has been updated.
he: סוג התוכן %name עודכן.

en: The content type %name has been added.
he: סוג התוכן %name התווסף.

en: Catalan
he: קטלונית

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
he: השינויים יישמרו רק לאחר משלוח הטופס

en: Blue Lagoon (default)
he: לגונה כחולה (ברירת מחדל)

en: The requested page could not be found.
he: לא הצלחנו למצוא דף בכתובת הזו (שגיאה 404).

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
he: בוצע ניסיון לביטול חשבון משתמש לא קיים: %id.

en: Requirements problem
he: בעיית דרישות

en: Database configuration
he: הגדרות מסד הנתונים

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
he: סוג מסד הנתונים בו יאוחסנו נתוני @drupal.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
he: אם יש יותר מיישום אחד שחולק את מסד הנתונים הזה, הכנס קידומת לטבלאות כמו למשל %prefix לאתר @drupal שלך כאן.

en: Select an installation profile
he: בחירת פרופיל התקנה

en: Choose language
he: בחירת שפה

en: No profiles available
he: אין תצורות התקנה זמינות

en: Drupal already installed
he: דרופל כבר מותקן

en: Installing @drupal
he: התקנת @drupal

en: The installation has encountered an error.
he: ארעה שגיאה בהתקנה.

en: Configure site
he: הגדרת האתר

en: @drupal installation complete
he: התקנת @drupal הושלמה

en: Installed %module module.
he: הותקן המודול %module.

en: Choose profile
he: בחירת פרופיל התקנה

en: Verify requirements
he: אימות דרישות

en: Set up database
he: התקנת בסיס הנתונים

en: Set up translations
he: התקנת תרגומים

en: Install site
he: התקנת האתר

en: Finish translations
he: סיום תרגומים

en: Site e-mail address
he: כתובת הדואר האלקטרוני של האתר

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
he: כתובת השולח, <em>מאת</em> בהודעות דוא"ל אוטומטיות שנשלחות במהלך ההרשמה לאתר, בקשות לחידוש ססמה והודעות אחרות. ( שימוש בכתובת שמסתיימת בדומיין של האתר יסייע למנוע תיוג של הדוא"ל הזה כ"זבל".)

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
he: כברירת מחדל, התארים באתר יוצגו לפי איזור הזמן הנבחר.

en: Update notifications
he: הודעות עדכון

en: Check for updates automatically
he: בדיקה לעדכונים באופן אוטומטי

en: 1 byte | @count bytes
he[0]: בית אחד
he[1]: @count בתים

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
he: השדה !name לא יכול להכיל יותר מאשר %max תוים, אבל יש בו כרגע %length תוים.

en: Illegal choice %choice in %name element.
he: בחירה לא חוקית %choice בשדה %name בטופס.

en: GD2 image manipulation toolkit
he: ערכת כלים GD2 לעיבוד תמונה

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
he: הגדרת איכות התמונה עבור מניפולציות JPEG. הטווח נע מ- 0-100. ככל שהערך גבוה יותר איכות התמונה משתפרת אך גודל ה קבצים עולה.

en: Right to left
he: מימין לשמאל

en: Left to right
he: משמאל לימין

en: Add custom language
he: הוספת שפה מותאמת אישית

en: Save language
he: שמירת שפה

en: Direction that text in this language is presented.
he: כיווניות הטקסט בשפה זו.

en: The default language cannot be deleted.
he: לא ניתן למחוק את שפת ברירת המחדל.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
he: מחיקת שפה תסיר את כל תרגומי הממשק המקושרים אליה, ופרסומים בשפה זו יוגדרו לשפה ניטרלית. לא ניתן לשחזר פעולה זו.

en: Language negotiation configuration saved.
he: הגדרות השפה נשמרו

en: String contains
he: מחרוזת שמכילה

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
he: השאירו ריק כדי להציג את כל המחרוזות. החיפוש רגיש להבדל בין אותיות לועזיות קטנות וגדולות.

en: Search in
he: חיפוש ב

en: Both translated and untranslated strings
he: גם מחרוזות מתורגמות וגם לא מתורגמות

en: Only translated strings
he: רק מחרוזות שתורגמו

en: Only untranslated strings
he: רק מחרוזות שלא תורגמו

en: Languages not yet added
he: שפות אלו לא קיימות עדיין

en: The language %language has been created.
he: השפה %language נוצרה.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
he: המחרוזת שנשלחה כוללת HTML אסור: %string

en: The string has been saved.
he: המחרוזת נשמרה.

en: Importing interface translations
he: יבוא תרגומי ממשק

en: Error importing interface translations
he: שגיאה ביבוא התרגומים

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
he: נסיון שליחת מחרוזת תרגום הכוללת HTML אסור: %string

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
he: עודכן קובץ תרגום JavaScript לשפה %language.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
he: נוצר קובץ תרגום JavaScript לשפה %language.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
he: ארעה שגיאה בעת יצירת קובץ תרגום JavaScript עבור השפה %language.

en: Afrikaans
he: אפריקנס

en: Amharic
he: אמהרית

en: Azerbaijani
he: אזרביג'נית

en: Belarusian
he: ביילורוסית

en: Bengali
he: בנגלית

en: Tibetan
he: טיבטית

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Welsh
he: וולשית

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Estonian
he: אסטונית

en: Basque
he: בסקית

en: Faeroese
he: פרוסית

en: Scots Gaelic
he: גלית סקוטית

en: Galician
he: גליצית

en: Gujarati
he: גוג'רטית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Javanese
he: ג'אואנית

en: Georgian
he: גו'רגית

en: Kazakh
he: קזקית

en: Kannada
he: קנדית

en: Kurdish
he: כורדית

en: Latvian
he: לטבית

en: Malagasy
he: מלגשית

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Malayalam
he: מלאיהלם

en: Mongolian
he: מונגולית

en: Marathi
he: מרטי

en: Burmese
he: בורמזית

en: Nepali
he: נפלית

en: Norwegian Bokmål
he: נורבגית ספרותית

en: Norwegian Nynorsk
he: נורבגית חדשה (Nynorsk)

en: Occitan
he: אוקיטנית

en: Punjabi
he: פונג'בית

en: Portuguese, Portugal
he: פורטוגזית, פורטוגל

en: Portuguese, Brazil
he: פורטוגזית, ברזיל

en: Northern Sami
he: צפון סמי

en: Sinhala
he: סינהלה

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Albanian
he: אלבנית

en: Serbian
he: סרבית

en: Tamil
he: טמילית

en: Telugu
he: טגולו

en: Thai
he: תאית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Urdu
he: אורדו

en: Vietnamese
he: וייטנמית

en: Chinese, Simplified
he: סינית מפושטת

en: Chinese, Traditional
he: סינית מסורתית

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
he: שגיאה בשליחת דוא"ל (מ-%from אל %to).

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
he: פעולות על מחרוזות יוניקוד מבוצעות בצורה הטובה ביותר המאופשרת. התקן את <a href="@url">תוסף ה-mbstring של PHP</a> בכדי לקבל תמיכת יוניקוד משופרת.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
he: הגדרה הממירה אוטומטית קידוד מחרוזות קלט ב-PHP מופעלת, וחובה לכבותה. בדוק את ההגדרה <em>mbstring.http_input</em> בקובץ php.ini. פנה ל<a href="@url">תיעוד של mbstring ב-PHP</a> עבור מידע נוסף.

en: Standard PHP
he: PHP סטנדרטי

en: PHP Mbstring Extension
he: הרחבת Mbstring של PHP

en: Unicode library
he: ספרית Unicode

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
he: לא ניתן לתרגם מסמך XML בקידוד '%s' לקידוד UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
he: קידוד %s לא נתמך. אנא התקינו את התכנה iconv, gnu recode או mbstring עבור שפת PHP.

en: Parse error. Not well formed
he: שגיאה ניתוח. מבנה לא נכון.

en: Parse error. Request not well formed.
he: שגיאת ניתוח . הבקשה לא מובנית כראוי.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
he: שגיאת שרת. בקשת XML-RPC לא חוקית. הבקשה חייבת להיות מסוג methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
he: שגיאת שרת. השיטה המבוקשת @methodname לא צויינה.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
he: שגיאת שרת. מספר שגוי של פרמטרים לפונקציה.

en: Server error. Invalid method parameters.
he: שגיאת שרת. פרמטרים לא חוקיים לפונקציה.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
he: שגיאת שרת. הפונקציה המבוקשת @method לא קיימת.

en: Invalid syntax for system.multicall.
he: תחביר לא חוקי עבור system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
he: אסורה קריאה רקורסיביות לפונקציהsystem.multicall.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
he: שגיאת שרת. לא מצויינת חתימה לשיטה המבוקשת @methodname.

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
he: שם ההזנה (או שם האתר המספק את ההזנה).

en: Categorize news items
he: סיווג נושאי הפריטים

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
he: האמנם ברצונך להסיר את כל הפריטים מהפיד %feed?

en: checkboxes
he: תיבות סימון

en: multiple selector
he: בחירה מרובה

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
he: הגדר אילו תכנים צובר האתר שלך מאתרים אחרים, כמה לעתים קרובות זה מושך אותם, ואיך הם מסווגים.

en: Update items
he: עדכון פריטים

en: Edit feed
he: ערוך הזנה

en: No blocks in this region
he: אין בלוקים באיזור זה

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
he: הבלוק %info הוקצה לאיזור הלא חוקי %region ולכן הושבת.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
he: סוג התוכן לקישור %add-child חייב להיות אחד מאלו שנבחרו כסוג מתאר ספר מותר בשימוש.

en: Save book pages
he: שמירת עמודי ספר

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
he: ספר זה שונה על ידי משתמש אחר, לא ניתן לשמור את השינויים.

en: Title changed from %original to %current.
he: כותרת שונתה מ-%original ל-%current.

en: Updated book %title.
he: עודכן הספר '%title'.

en: book: updated %title.
he: ספר: %title עודכן.

en: Update book outline
he: עדכון מתאר ספר

en: Remove from book outline
he: הסרה ממתאר הספר

en: No changes were made
he: לא נעשו שינויים

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
he: הפרסום נוסף לספר הנבחר. כעת ניתן למקם אותו יחסית לדפים אחרים.

en: The book outline has been updated.
he: מתאר הספר עודכן.

en: There was an error adding the post to the book.
he: ארעה שגיאה בהוספת הפרסום לספר.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
he: ל-%title משוייכים דפים בנים שיועברו למקום אחר באופן אוטומטי כדי לשמור על הקשר שלהם לספר. ליצירת ההיררכייה מחדש (כפי שהייתה לפני מחיקת דף זה), ניתן להוסיף שוב את %title באמצעות לשונית המתאר ויהיה צורך למקם מחדש את כל אחד מהדפים הבנים באופן ידני.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
he: ניתן להוסיף שוב את %title להיררכיה בעזרת לשונית המתאר.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את  %title מהיררכיית הספר?

en: The post has been removed from the book.
he: הפרסום הוסר מהספר.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
he: הצגת גירסה להדפסה של עמוד זה בספר ושל עמודי המשנה שלו.

en: Show block on all pages
he: הצגת הבלוק בכל הדפים

en: Show block only on book pages
he: הצגת הבלוק רק בדפי ספר

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
he: אם נבחר <em>הצגת הבלוק בכל הדפים</em>, הבלוק יכיל את כל התפריטים המיוצרים אוטומטית עבור כל הספרים באתר. אם נבחר <em>הצגת הבלוק רק בדפי ספר</em>, הבלוק תכיל רק תפריט אחד המתאים לספר של הדף הנוכחי. במקרה זה, אם הדף הנוכחי איננו ספר, לא יוצג אף בלוק. ניתן להשתמש גם ב-<em>הגדרות ניראות ספציפיות לדף</em> או הגדרות ניראות אחרות כדי להציג את הבלוק הזו באופן סלקטיבי.

en: This is the top-level page in this book.
he: זהו הדף העליון בספר זה.

en: No book selected.
he: לא נבחר ספר.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
he: דף האב בספר. העומק המרבי לספר וכל דפי הבנים הינו !maxdepth. יתכן וחלק מהדפים בספר הבחור לא יהיו זמינים כאבות, אם בחירה בהם תגרום לחריגה ממגבלה זו.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
he: %title הינו חלק ממתאר של ספר ומשוייכים אליו דפים בנים. אם תאשר את המחיקה, הדפים הבנים יועברו למקום אחר באופן אוטומטי.

en: Re-order book pages and change titles
he: סידור מחדש של דפי ספרים ושנוי כותרות

en: Book page
he: עמוד ספר

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
he: אין ל-PHP מספיק זיכרון כדי להחליף את סכמת הצבעים של נושא זה. הינך זקוק לפחות לעוד %size. למידע נוסף עיין ב-<a href="@url">תעוד PHP</a>.

en: Delete the selected comments
he: מחיקת התגובות שנבחרו

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
he: דוגמא: 'משוב על האתר' או 'מידע על המוצר'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
he: ברשימה, הנושאים עם המשקל הקל צפים מעל אלה עם המשקל הכבד. נושאים עם משקל זהה ימוינו לפי סדר אלפביתי.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
he: טופס צור קשר לא הוגדר. <a href="@add">הוסף לטופס קטגוריה אחת או יותר</a>.

en: Personal contact form
he: טופס קשר אישי

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
he: צור דף יצירת קשר כללי וקבע נושאים עבורו.

en: Edit contact category
he: עדכן נושא ליצירת קשר

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה

en: Top 'page not found' errors
he: שגיאות 'עמוד לא נמצא' מובילות

en: View 'page not found' errors (404s).
he: צפיה בשגיאות 'עמוד לא נמצא' (שגיאות 404).

en: Top 'access denied' errors
he: שגיאות 'גישה חסומה' מובילות

en: View 'access denied' errors (403s).
he: צפיה בשגיאות 'גישה חסומה' (403).

en: No roles may use this format
he: אין תפקידים שיכולים להשתמש במבנה זה

en: Allowed HTML tags: @tags
he: תגיות HTML מותרות: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
he: עוגנים משמשים ליצירת לינקים לדפים אחרים

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
he: כברירת מחדל, תגי מעבר שורה נוספים באופן אוטומטי. בתג זה ניתן להשתמש כדי להוסיף מעברי שורה נוספים.השימוש בתג זה שונה, כי אין צורך בזוג תגים  (של פתיחה/סגירה) כמו בכל התגים האחרים. יש להשתמש בלוכסן הנוסף ("/") בתוך התג כדי לשמור על תאימות עם XHTML 1.0.

en: Text with <br />line break
he: טקסט עם <br />שבירת שורה

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
he: כברירת מחדל תגי פיסקאות נוספים באופן אוטומטי. ניתן להשתמש בתג זה להוספת תגי פסקה נוספים.

en: Paragraph one.
he: פיסקה אחת.

en: Paragraph two.
he: פיסקה שתיים.

en: Strong
he: חזק

en: Emphasized
he: מודגש

en: Cited
he: מצוטט

en: Coded text used to show programming source code
he: טקסט מקודד המשמש כדי להציג קוד תכנות מקור

en: Coded
he: מקודד

en: Bolded
he: מודגש

en: Italicized
he: נטוי

en: Superscripted
he: בכתב עילי

en: <sup>Super</sup>scripted
he: כתב <sup>עילי</sup>

en: Subscripted
he: בכתב תחתי

en: <sub>Sub</sub>scripted
he: כתב <sub>תחתי</sub>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
he: <acronym title="מספר קטלוגי">מק''ט</acronym>

en: Block quoted
he: ציטוט

en: Quoted inline
he: ציטוט משולב

en: Table header
he: כותרת טבלה

en: Table cell
he: תא בטבלה

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
he: רשימה ממוספרת -  משתמשים ב- &lt;li&gt; כדי להתחיל כל פריט ברשימה.

en: First item
he: פריט ראשון

en: Second item
he: פריט שני

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
he: רשימה לא ממויינת - השתמש ב-&lt;li&gt; בתחילת כל פריט רשימה

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
he: רשימות הגדרה דומות לרשימות HTML אחרות. &lt;dl&gt; מתחיל את רשימת ההגדרה, &lt;dt&gt; מתחיל את מונח ההגדרה ו-&lt;dd&gt; מתחיל את תיאור ההגדרה.

en: First term
he: נושא ראשון

en: First definition
he: הגדרה ראשונה

en: Second term
he: קטגוריה שניה

en: Second definition
he: הגדרה שנייה

en: Subtitle three
he: כותרת שלישית

en: Subtitle four
he: כותרת רביעית

en: Subtitle five
he: כותרת חמישית

en: Subtitle six
he: כותרת שישית

en: Tag Description
he: תיאור התגית

en: You Type
he: אתה מקיש

en: You Get
he: אתה מקבל

en: No help provided for tag %tag.
he: אין עזרה עבור תווית %tag.

en: Ampersand
he: אמפרסנד

en: Quotation mark
he: גרש

en: Character Description
he: תאור התו

en: Lines and paragraphs break automatically.
he: מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
he: שורות ופיסקאות מזוהות אוטומטית. תגיות &lt;br /&gt; שבירת שורה, &lt;p&gt; פיסקה &lt;/p&gt; וסגור פיסקה מוכנסות אוטומטית. אם פיסקאות אינן מזוהות, פשוט הכנס מספר שורות רווח.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
he: כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
he: קבע כיצד יסונן קלט תוכן של המשתמשים, כולל תגיות HTML מותרות. מאפשר גם הפעלת מסננים המסופקים במודולים.

en: Compose tips
he: טיפים לעריכה

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
he: שם קצר אך בעל משמעות לאוסף זה של דיונים משורשרים.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
he: תיאור והנחיות לדיונים בפורום זה.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
he: פורומים מסודרים לפי משקל בסדר עולה  (פורומים בעלי משקל זהה מסודרים לפי סדר אלפבתי)

en: Description and guidelines for forums within this container.
he: תיאור והנחיות לפורומים בספרייה זו.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
he: ספריות מוצגות על פי משקל בסדר עולה (ספריות בעלות משקל זהה מוצגות לפי סדר אלפבתי).

en: Default number of forum topics displayed per page.
he: מספר ברירת מחדל של נושאי פורום המוצגים בדף.

en: Default display order for topics.
he: ברירת מחדל לסדר תצוגה לנושאים.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
he: מיכלים ממוקמים בדרך כלל ברמה העליונה (שורש), אך ניתן למקמם גם בתוך מיכל אחר או בתוך פורום.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
he: ניתן למקם פורומים ברמה העליונה (שורש) או בתוך ספרייה או פורום אחרים.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@forum">מודול הפורום</a>.

en: Forum topic
he: נושא בפורום

en: You are not allowed to post new content in the forum.
he: אסור לך לפרסם תוכן חדש בפורום.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
he: דף זה מאפשר לייצא מחרוזות טקסט מתורגמות מתוך האתר. קובץ היצוא יכול להיות בפורמט Gettext Portable Object) <em>.po</em>), הכולל גם את מחרוזות הטקסט המקוריות וגם את התרגומים שלהן ומאפשר לחלוק תרגומים עם אחרים. <br> לחילופין ניתן לייצא בפורמט Gettext Portable Object Template) <em>.pot</em>), הכולל רק את מחרוזת הטקסט המקוריות ויכול להיות שימושי כאשר יוצרים תרגום מאפס באמצעות תוכנת עריכה לתרגומי  Gettext.

en: Configure languages for content and the user interface.
he: קביעת תצורת שפות תוכן ומשמשק המשתמש.

en: Submission form settings
he: הגדרות והתנהגות בעת הגשת הטופס

en: This content type does not have a title field.
he: לסוג תוכן זה לא קיים שדה כותרת.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: The human-readable name %name is already taken.
he: שם ממשק המשתמש %name כבר תפוס.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
he: האמנם ברצונך למחוק את סוג התוכן %type?

en: Added content type %name.
he: סוג תוכן %name התווסף.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
he: האמנם ברצונך לבנות מחדש את ההרשאות על תוכן האתר?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
he: פעולה זו בונה מחדש את כל ההרשאות על תודן האתר ועלולה לארוך זמן רב. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: language
he: שפה

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
he: הגרסה המקוצרת של הפרסום מראה כיצד הפרסום שלך יראה כאשר הוא מקודם לעמוד ראשי או כאשר הוא מיוצא לסינדיקציה.<span class="no-js"> אתה יכול להכניס את התו המפריד "&lt;!--break--&gt;" (ללא הגרשיים) כדי לעדן את המקום בו הפרסום שלך מפוצל.</span>

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
he: @type %title הוחזר למהדורה מתאריך %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
he: מהדורה מתאריך %revision-date מסוג @type %title נמחקה.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
he: יש צורך לבנות מחדש את הרשאות הגישה לתוכן.

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
he: <strong> הגדר את האתר שלך</strong> לאחר שנכנסת למערכת, הכנס אל <a href="@admin"> איזור הניהול</a> , שם תוכל<a href="@config"> להתאים ולהגדיר</a> את האתר שלך.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
he: <strong> הפעל תכונות נוספות</strong> כעת, בקר בעמוד <a href="@modules"> רשימת הרכיבים</a>  והפעל תכונות שמתאימות לצרכים שלך. תוכל למצוא רכיבים נוספים להתקנה<a href="@download_modules"> בעמוד ההורדות של דרופל</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
he: <strong> התאם את עיצוב האתר שלך</strong> כדי לשנות את הדרך בה האתר נראה, בקר את<a href="@themes"> איזור העיצובים</a> . תוכל לבחור עיצוב מתוך הקיימים או להוריד עיצובים נוספים <a href="@download_themes"> באיזור הורדות העיצובים של דרופל</a>.

en: Rebuilding content access permissions
he: בונה מחדש הרשאות גישה לתוכן

en: Content permissions have been rebuilt.
he: הרשאות התוכן נבנו מחדש

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
he: הרשאות הגישה לתוכן לא נבנו מחדש כהלכה.

en: Add content type
he: הוספת סוג תוכן

en: Revert to earlier revision
he: חזרה לגרסה מוקדמת יותר

en: Delete earlier revision
he: מחיקת גרסה מוקדמת יותר

en: The alias %alias is already in use in this language.
he: הכינוי %alias כבר נמצא בשימוש בשפה זו.

en: The alias has been saved.
he: הכתובת החילופית נשמרה

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
he: האמנם למחוק את המיקום %title?

en: Filter aliases
he: כינויי מסננים

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
he: יש לרשום את כתובת הדף שעבורו ברצונך ליצור מיקום, ולאחריה את המיקום החדש.

en: URL aliases
he: כתובות URL חילופיות

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
he: שנה את כתובות ה-URL של האתר שלך ע"י יצירת מיקומים חלופיים עבורן.

en: Edit alias
he: עריכת מיקום

en: Delete alias
he: מחק מיקום

en: Add alias
he: הוספת כתובת חילופית

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
he: <a href="@drupal">Drupal.org</a> מציע <a href="@php-snippets">דוגמאות לקטעי קוד PHP</a>, או שאתה יכול ליצור דוגמאות משלך בהתבסס על נסיונך עם PHP והכרותך עם מערכת דרופל.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
he: באפשרותך לשלוח קוד PHP. עליך לכלול תגי &lt;?php ?&gt;.

en: Using custom PHP code
he: שימוש בקוד PHP מותאם אישית

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
he: ניתן להטביע קוד PHP מותאם אישית בחלק מסוגי התוכן של האתר, כולל פרסומים ובלוקים. בעוד הטבעת קוד PHP בתוך פרסום או בלוק היא תכונה חזקה וגמישה כשהיא מבוצעת על ידי משתמש שניתן לסמוך עליו בעל נסיון ב-PHP, היא עלולה להוות סיכון אבטחה משמעותי כאשר משתמשים בה שלא כהלכה. אפילו שגיאה קטנה בעת פרסום קוד PHP עלולה בטעות לסכן את האתר שלך.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
he: אם אינך מכיר PHP, SQL או את דרופל, הימנע משימוש בקוד PHP מותאם אישית בפרסומים. ניסויים ב-PHP עלולים לגרום לנזק למזד הנתונים שלך, להפוך את האתר שלך לבלתי שמיש, או לגרום לבעיות אבטחה חמורות.

en: Notes:
he: הערות:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
he: זכור לבדוק שוב כל שורה על מנת למנוע שגיאות לוגיות ושגיאות כתיב <strong>לפני </strong>שאתה שומר.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
he: יש לסיים פקודות כהלכה עם נקודה-פסיק.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
he: משתנים כלליים הנמצאים בשימוש בקוד PHP שומרים על ערכייהם לאחר סיום ריצת קובץ ה-script.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
he: הקוד של <code>register_globals</code> <strong>כבוי</strong>. אם ברצונך להשתמש בטפסים, למד והשתמש בפונקציות <a href="@formapi">ב-API של טפסי דרופל</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
he: השתמש בפקודת <code>print</code> or <code>return</code> בקוד כדי להוציא תוכן כפלט.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
he: פתח ובדוק את קוד ה-PHP שלך בקובץ script נסיוני ומסד נתונים לדוגמה, לפני פריזה באתר ייצור.

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
he: שים לב כי היכולת להטמיע קוד PHP בתוך תוכן מסופקת על ידי מודול מסנן PHP. במידה ומודול זה מושבת או נמחק, בלוקים ופרסומים הכוללים PHP מוטבע, עשויים להציג את הקוד במקום להפעיל אותו.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
he: דוגמה בסיסית: <em>יצירת בלוק "ברוכים הבאים" המברך מבקרים במסר פשוט.</em>

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
he: מבצע פיסת קוד PHP. יש להגביל את השימוש במסנן זה למנהלים בלבד!

en: Are you sure you want to delete the field %field?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את השדה %field?

en: Delete field
he: מחיקת שדה

en: The index will be rebuilt.
he: מפתח הנושאים יבנה מחדש.

en: Indexing status
he: מצב המיפתוח

en: Indexing throttle
he: מצערת מיפתוח

en: Number of items to index per cron run
he: פריטים לאינדוקס בכל הפעלת cron

en: Indexing settings
he: הגדרות בניית מיפתוח (אינדקס)

en: <p><em>Changing the settings below will cause the site index to be rebuilt. The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
he: <p><em> שינוי ההגדרות שלמטה יגרום לבנייה מחדש של אינדקס החיפוש של האתר. אינדקס החיפוש אינו נבנה מחדש אלא מעודכן באופן הדרגתי כדי להתאים להגדרות החדשות. החיפוש ימשיך לעבוד אבל לא יתבצע מיפתוח של תוכן חדש עד שיסתיים המעבר על כל התוכן הקיים. </em></p><p><em> הגדרות ברירת המחדל אמורות להתאים לרוב האתרים.</em></p>

en: Minimum word length to index
he: אורך מילה מינימלי למיפתוח

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
he: מספר האותיות המינימלי שיש למילה במפתח. ערך נמוך ייתן תוצאות טובות יותר, אך מבנה הנתונים יהיה גדול יותר. כל שאילתא חייבת להכיל לפכות מילה אחת באורך זה לפחות.

en: Simple CJK handling
he: טיפול בשפות מזרח אסיאתיות

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
he: האם להפעיל מחלק לאסימונים סיני/יפני/קוריאני פשוט על רצפים חופפים. כבה אפשרות זו אם אתה מעוניין להשתמש בקדם מעבד חיצוני. לא משפיע על שפות אחרות.

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Top search phrases
he: חיפושים מובילים

en: View most popular search phrases.
he: צפיה בחיפושים הכי פופולרים.

en: Content viewing counter settings
he: הגדרות מונה צפיות בתוכן

en: Count content views
he: ספור צפיות בתוכן

en: Increment a counter each time content is viewed.
he: קדם מונה בכל פעם שנצפה תוכן באתר.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
he: כאן ניתן להגדיר את המידע הסטטיסטי שדרופל שומר על האתר. המידע האמיתי נמצא ב <a href="@statistics">יומן הפעילות</a>.

en: Popular content
he: תוכן מבוקש

en: How many content items to display in "all time" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "כל הזמנים".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "נצפו לאחרונה".

en: Today's:
he: היום:

en: All time:
he: כל הזמנים:

en: Last viewed:
he: נצפה לאחרונה:

en: User pictures in posts
he: תמונות חברים בפרסומים

en: User pictures in comments
he: תמונות חברים בתגובות

en: Shortcut icon
he: סמל קיצור דרך

en: Logo image settings
he: הגדרות תמונת לוגו

en: Upload logo image
he: טעינת תמונת לוגו

en: Shortcut icon settings
he: הגדרות סמל סימניה

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
he: סמל הכתובת (favicon) מוצג בשורת הכתובת ובסימניות/מועדפים ברוב הדפדפנים.

en: Upload icon image
he: טעינת סמל סימניה

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ סמל הסימניה.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
he: @module (<span class="admin-missing">חסר</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
he: הרכיבים הבאים יוסרו לחלוטין מהאתר וכן <em>כל הנתונים מרכיבים אלה יימחקו</em>!

en: Confirm uninstall
he: אישור הסרה

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
he: האם ברצונך להמשיך ולהסיר את ההתקנה של רכיבים אלו?

en: No modules selected.
he: לא נבחרו רכיבים.

en: The selected modules have been uninstalled.
he: הרכיבים שנבחרו הוסרו.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.

en: Default 403 (access denied) page
he: ברירת המחדל לעמוד 403 (אין הרשאה)

en: Default 404 (not found) page
he: ברירת המחדל לעמוד 404 (לא נמצא)

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.

en: Select an image processing toolkit
he: בחירת חבילת תוכנה לעיבוד תמונה

en: Number of items in each feed
he: מספר פריטי חדשות לערוץ

en: Default number of items to include in each feed.
he: מספר הפריטים שיכללו בערוץ כברירת מחדל.

en: Feed content
he: תוכן הערוץ

en: Titles plus teaser
he: כותרת ותקציר

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
he: הגדרות כלליות עבור תצוגת ברירת המחדל של פריטי תוכן בכל הזנה.

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: Cron run failed.
he: ריצת cron נכשלה.

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
he: עמוד זה מציג את כל משימות הניהול לכל רכיב.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
he: אפשרויות אלו קובעות את הגדרות ברירת המחדל לתצוגה עבור כל האתר, לכל העיצובים. אם לא שינית את ברירת המחדל עבור עיצוב מסוים, יתבצע שימוש בהגדרות אלו.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
he: הבלוק <em>מ ונע באמצעות דרופל</em> מאפשר להציג קישור לדף הבית של אתר הפרוייקט. למרות שאין שום חובה להציג את הקישור הזה, הצגת הבלוק היא הזדמנות שלכם להביע תמיכה בדרופל.

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
he: מחיקת הקובץ הזמני "%path" נכשלה במהלך ניקוי אשפה.

en: Compact mode
he: מצב קומפקטי

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
he: היכן דרופל אמור לשמור קבצים שהועלו, וכיצד לגשת אליהם.

en: Image toolkit
he: ערכת כלים גרפים

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
he: במידה ומותקנת, בחרו באיזו ערכת כלים לעיבוד תמונה ייעשה שימוש.

en: RSS publishing
he: פרסום רסס

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
he: קבל דו"ח על פעילות האתר ובעיות שזוהו.

en: -1 (Unlimited)
he: -1 (בלתי מוגבל)

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
he: התקנת PHP שלך ישנה מדי. דרופל דורשת גירסה %version ומעלה.

en: Enabled ('@value')
he: מופעל('@value')

en: PHP memory limit
he: הגבלת זכרון PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
he: שקול הגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP ל-%memory_minimum_limit כדי לסייע במניעת בעיות בתהליך ההתקנה.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
he: בהתאם לתצורה שלך, דרופל יכולה לרוץ עם מגבלת זיכרון PHP של %memory_limit  memory limit. אולם מומלצת מגבלת זיכרון PHP של %memory_minimum_limit ומעלה, במיוחד אם האתר שלך משתמש במודולים מותאמים אישית או מודולים נוספים שנתרמו.

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
he: צרו קשר עם מנהל המערכת או ספק האחסון לקבלת סיוע בהגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP.

en: Not protected
he: לא מוגן

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
he: הקובץ %file אינו מוגן משינויי כתיבה, ולכן זהו סיכון אבטחה. חובה לשנות את הרשאות הכתיבה כך לא ניתן יהיה לכתוב את הקובץ.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
he: למידע נוסף, קרא בספר ההדרכה על <a href="@cron-handbook">הגדרת משימות cron</a>.

en: Cron has not run recently.
he: Cron לא רץ לאחרונה.

en: Cron maintenance tasks
he: משימות תחזוקת cron

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
he: ניתן <a href="@cron">להריץ את cron ידנית</a>.

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
he: צריך לקבוע את הספריה ב<a href="@admin-file-system">עמוד הגדרות קבצי המערכת</a>, או להחליף את ההרשאות של הספריה הנוכחית כדי שיהיה אפשר לכתובת אליה.

en: Writable (<em>public</em> download method)
he: ניתן לכתוב (שיטת הורדה <em>ציבורית</em>)

en: Writable (<em>private</em> download method)
he: ניתן לכתוב (שיטת הורדה <em>פרטית</em>)

en: Database updates
he: עדכוני מסד נתונים

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
he: יש רכיבים שצריכים לעדכן את סכמת מסד הנתונים. יש להריץ את <a href="@update">תסריט עדכון מסד הנתנים</a> לאלתר.

en: Access to update.php
he: גישה ל update.php

en: Reset to alphabetical
he: איפוס לאלפבתי

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
he: המונחים במילון מוצגים בסדר עולה לפי המשקל שלהם.

en: Weight value must be numeric.
he: ערך המשקל חייב להיות מספרי.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
he: האמנם ברצונך להחזיר את המילון %title לסדר אלפבתי?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
he: איפוס אוצר מילים יבטל כל סידור מותאם אישית וימיין את הפריטים באופן אלפבתי.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
he: אפס את אצר מילים %name לסדר אלפבתי.

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: Flag translations as outdated
he: סמן תרגומים כלא מעודכנים

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
he: אם עשית שינוי משמעותי, דהיינו יש צורך בעדכון כל התרגומים, ניתן לסמן את כל התרגומים של פרסום זה כלא מעודכנים. דבר זה לא ישנה שום תכונה אחרת של הפרסומים הללו, כגון האם הם מפורסמים או לא.

en: This translation needs to be updated
he: יש לעדכן תרגום זה

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
he: כאשר אפשרות זו בחורה, יש לעדכן את התרגום מפני שפרסום המקור השתנה. בטל את הסימון כאשר התרגום חוזר להיות מעודכן.

en: Unknown release date
he: תאריך מהדורה לא ידוע

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: מעולם לא

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
he: בחרו באיזה תדירות ברצונכם לבדוק באופן אוטומטי האם קיימות גרסאות חדשות למודולים וערכות עיצוב המותקנים באתר.

en: E-mail notification threshold
he: סף הודעות דוא"ל

en: You can choose to send e-mail only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href="@status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
he: ניתן לבחור לשלוח דוא"ל רק את יש עדכון אבטחה או כדי לקבל הודעה על גרסאות חדשות. אם ישנם עדכונים זמינים לליבת דרופל או למודולים ולעיצובים המותקנים, האתר שלך תמיד ידפיס מסר על גבי דף <a href="@status_report">דו"ח מצב</a>, וגם יציג מסר שגיאה על דפי הניהול במידה ויש עדכון אבטחה.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
he: כאן תוכלו למצוא מידע על עדכונים זמינים עבור רכיבים המותקנים שלך וערכות נושא. שים לב שכל רכיב או ערכת נושא הוא חלק "הפרוייקט", אשר עשויה או לא עשויה להיות אותו שם, וכן עשוי לכלול רכיבים מרובים או ערכות נושא בתחום זה.

en: Module and theme update status
he: סטטוס עדכון מודול ועיצוב

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
he: יש עדכוני אבטחה עבור אחד או יותר מהרכיבים או ערכות העיצוב. כדי לשמור על אבטחת השרת, רצוי לעדכן באופן מיידי!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
he: ישנם עדכונים זמינים לאחד או יותר מהמודולים או העיצובים שלך. להבטחת תפקוד נכון של האתר שלך, מומלץ לשדרג בהקדם האפשרי.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
he: קבל דו"ח מצב לגבי העדכונים הזמינים למודולים ולעיצובים שהתקנת.

en: Notify user when account is activated.
he: הודע למשתמש על חשבון חדש.

en: Notify user when account is blocked.
he: הודע למשתמש כאשר חשבונו נחסם.

en: E-mail new password
he: שלח סיסמה חדשה בדואר האלקטרוני

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
he: הסיסמה שלך והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.

en: %name has been deleted.
he: %name נמחק.

en: You must enter a username.
he: חובה להכניס שם משתמש.

en: The username cannot begin with a space.
he: שם משתמש אינו יכול להתחיל בתו 'רווח'.

en: The username cannot end with a space.
he: כינוי לא יכול להסתיים ברווח. יש למחוק את הרווחים המיותרים בסוף הכינוי.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
he: שם משתמש אינו יכול להכיל רצף של תווי 'רווח' .

en: The username contains an illegal character.
he: שם המשתמש שבחרת מכיל תווים אסורים.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
he: שם המשתמש %name ארוך מידי: הגודל המרבי הוא %max תווים.

en: Who's online
he: מי מחובר

en: User list length
he: אורך רשימת חברי האתר

en: Enter the password that accompanies your username.
he: נא להזין את הסיסמה הנלווית לשם המשתמש שלך.

en: Signature settings
he: הגדרות חתימה

en: Unblock the selected users
he: הסרת חסימה מהמשתמשים שנבחרו

en: Block the selected users
he: חסימת המשתמשים שנבחרו

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
he: עמוד זה מאפשר למנהלים לצרף משתמשים לאתר. כתובות דוא"ל ושמות משתמשים חייבים להיות ייחודיים.

en: Enter a simple pattern ("*" may be used as a wildcard match) to search for a username or e-mail address. For example, one may search for "br" and Drupal might return "brian", "brad", and "brenda@example.com".
he: הכנס תבנית פשוטה (ניתן להשתמש ב"*" כדי לחפש מילה חלקית) לחיפוש משתמשים או כתובות דוא"ל. לדוגמא, אפשר לחפש "יו" ודרופל יכול להחזיר "יואל", "יורם" ו"יובל".

en: Deleted user: %name %email.
he: נמחק החשבון: %name %email.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
he: קבע את הרשאות הגישה ע"י בחירת הרשאות לתפקידים.

en: Edit role
he: עדכון תפקיד

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
he: הכותרת הזו מופיעה כ tooltip לעיני המשתמשים כאשר סמן העכבר  נמצא מעל התמונה.

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Bar with progress meter
he: סרגל עם מד התקדמות

en: Path settings
he: הגדרות נתיב

en: The file upload failed. %upload
he: העלאת הקובץ נכשלה. %upload

en: URL to file
he: כתובת URL לקובץ

en: Starting upload...
he: מהחילה העלאה...

en: Uploading... (@current of @total)
he: מעלה... (@current of @total)

en: Upload progress
he: התקדמות טעינה

en: Styles
he: סגנונות

en: Page count
he: ספירת עמודים

en: The size of the file in bytes.
he: גודל הקובץ בבתים.

en: Interface
he: מִמְשָׁק

en: All messages
he: כל ההודעות

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: No new posts
he: אין פרסומים חדשים

en: Sticky topic
he: נושא נעוץ

en: Emergency
he: חירום

en: Sort descending
he: מיון בסדר יורד

en: Sort ascending
he: מיון בסדר עולה

en: Your virtual face or picture.
he: אוואטר או תמונה

en: The name of the site.
he: שם האתר

en: Administrative title
he: כותרת בממשק הניהול

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: Title override
he: דריסת כותרת

en: Style settings
he: הגדרות סגנון

en: Views Block
he: בלוק של Views

en: Show description
he: הצגת תיאור

en: Alert
he: אתרעה

en: Critical
he: קריטי

en: Format string
he: מחרוזת התבנית

en: Removed date format %format.
he: תבנית תאריך %format הוסר.

en: Add format
he: הוספת תבנית

en: Allow users to add additional date formats.
he: אפשר למשתמשים להוסיף תבניות תאריך נוספות.

en: Delete date format
he: מחיקת תבנית תאריך

en: Allow users to delete a configured date format.
he: אפשר למשתמשים למחוק תבנית תאריך שתצורתה נקבעה.

en: Configure date formats for each locale
he: הגדרת תבניות תאריך לכל אזור

en: Content type name
he: שם סוג תוכן

en: Taxonomy Term
he: סיווג טקסונומי

en: Slate
he: צפחה

en: @field_name (Locked)
he: @field_name (נעול)

en: - Select a field type -
he: - בחירת סוג שדה -

en: - Select a widget -
he: - בחר ווידג'ט -

en: Type of data to store.
he: סוג נתונים לאחסון.

en: Form element to edit the data.
he: רכיב טופס לעריכת הנתונים.

en: - Select an existing field -
he: - בחירת שדה קיים -

en: Field to share
he: שדה לשיתוף

en: Add new field: you need to provide a label.
he: הוספת שדה חדש: יש לספק תווית.

en: Add new field: you need to provide a field name.
he: הוסף שדה חדש: עליך לספק שם שדה.

en: Add new field: you need to select a field type.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור סוג שדה.

en: Add new field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add new field: invalid widget.
he: הוסף שדה חדש: רכיב גרפי לא חוקי.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
he: השדה %field נעול ולא ניתן לערוך אותו.

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: (first item is 0)
he: (הפריט הראשון הוא 0)

en: (start from last values)
he: (להתחיל מהערכים האחרונים)

en: Regional settings
he: הגדרות איזור

en: Number of pages
he: מספר דפים

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Rotate
he: סיבוב

en: Remove selected
he: הסרת הנבחרים

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Show links
he: הצג קישורים

en: Library
he: ספריה

en: width @width
he: רוחב @width

en: height @height
he: גובה @height

en: upscaling allowed
he: מותרת הגדלה

en: Limited
he: מוגבל

en: Database is encoded in UTF-8
he: מסד הנתונים מקודד ב-UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
he: דרופל לא יכלה לזהות האם קידוד מסד הנתונים נקבע כ-UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
he: PostgreSQL אתחל את עצמו.

en: Structure
he: מבנה

en: All (@count)
he: הכל (@count)

en: Fail (@count)
he: נכשל (@count)

en: hash
he: גיבוב

en: Comment permalink
he: קישור קבוע של תגובה

en: Search block
he: בלוק חיפוש

en: Edit style
he: עריכת סגנון

en: All content
he: כל התכנים

en: Translation files
he: קבצי תרגום

en: Published status
he: מצב פרסום

en: @argument title
he: @argument כותרת

en: @argument input
he: @argument קלט

en: Count the number 0 as empty
he: להחשיב את המספר 0 כריק

en: Hide if empty
he: להסתיר כאשר ריק

en: Starting value
he: ערך התחלתי

en: Does not start with
he: לא מתחיל עם

en: Does not end with
he: לא מסתיים ב

en: The view %name has been saved.
he: נשמר ההיבט %name.

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Administer forums
he: ניהול פורומים

en: longer than
he: ארוך מ

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Exposed form
he: טופס חשוף

en: Cancel account
he: ביטול חשבון

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Maximum number of characters
he: מספר תווים מירבי

en: Base table
he: טבלת בסיס

en: Administrator role
he: תפקיד מנהל

en: Inherit pager
he: ירושת דפדוף

en: Render pager
he: לרנדר דפדוף

en: No revision
he: אין גירסה

en: @number comments per page
he: @number תגובות בכל דף

en: Requires a title
he: דרושה כותרת

en: Entities
he: ישויות

en: Private files
he: קבצים פרטיים

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Toolbar buttons
he: לחצני סרגל כלים

en: The unique ID of the comment.
he: המזהה הייחודי של התגובה.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
he: כתובת ה-IP של המחשב ממנו נכתבה התגובה.

en: The name left by the comment author.
he: השם שנכתב ע"י יוצר התגובה.

en: The email address left by the comment author.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שנכתבה ע"י יוצר התגובה.

en: The home page URL left by the comment author.
he: כתובת אתר הבית שנכתבה ע"י יוצר התגובה.

en: The formatted content of the comment itself.
he: התוכן המעוצב של התגובה עצמה.

en: The URL of the comment.
he: כתובת ה-URL של התגובה.

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: The URL of the comment's edit page.
he: ה-URL של דף העריכה של התגובה.

en: The date the comment was posted.
he: התאריך בו התגובה נכתבה.

en: The node the comment was posted to.
he: התוכן עבורו התגובה נכתבה.

en: The author of the comment, if they were logged in.
he: יוצר התגובה, אם היה מחובר בזמן כתיבתה.

en: The number of comments posted on a node.
he: מספר התגובות שנכתבו עבור התוכן.

en: New comment count
he: ספירת התגובות החדשות

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
he: מספר התגובות שנכתבו לתוכן מאז הפעם האחרונה שהקורא הציג אותו.

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: The slogan of the site.
he: סלוגן האתר

en: Login page
he: דף כניסה

en: The email address of the user account.
he: כתובת הדואר האלקטרוני של חשבון המשתמש.

en: Main page content
he: תוכן

en: You are not allowed to access this page.
he: אין לך הרשאה לגשת לדף זה

en: Authorize file system changes
he: אישור שינוי מערכת קבצים

en: It appears you have reached this page in error.
he: נראה כי הגעת לדף זה בטעות.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
he: Cron לא יכל לרוץ משום שמפתח לא תקין היה בשימוש.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
he: Cron לא יכל לרוץ משום שהאתר ב"מצב תחזוקה".

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל

en: Sorry, you must select a language to continue the installation.
he: מצטערים, אתה מוכרח לבחור שפה בכדי להמשיך בהתקנה.

en: Sorry, the profile you have chosen cannot be loaded.
he: מצטערים, טעינת הפרופיל שבחרת נכשלה.

en: Congratulations, you installed @drupal!
he: ברכותינו, התקנת את @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
he: קרא את ההודעות לעיל לפני שאתה מבקר <a href="@url">באתר החדש שלך</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
he: <a href="@url">בקר באתר החדש שלך</a>.

en: Settings file
he: קובץ הגדרות

en: The settings file does not exist.
he: קובץ ההגדרות אינו קיים.

en: The %file file exists.
he: הקובץ %file קיים.

en: The settings file is not writable.
he: קובץ ההגדרות אינו ניתן לכתיבה.

en: Site maintenance account
he: חשבון טיפול באתר

en: Select the default country for the site.
he: בחירת  מדינת ברירת המחדל עבור האתר.

en: Receive e-mail notifications
he: קבל התראות דואר אלקטרוני

en: No pending updates.
he: אין עדכונים בהמתנה.

en: 1 pending update | @count pending updates
he[0]: עדכון אחד בהמתנה
he[1]: @count עדכונים בהמתנה

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
he: קרתה תקלה בעת הטיפול בבקשתך: השרת קיבל קלט לא תקין.

en: Invalid form POST data.
he: מידע לא תקין מסוג POST בטופס.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
he: אין אפשרות להמשיך, אין שיטות זמינות להעברת קבצים

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
he: אזהרה: אינך משתמש בקישור מוצפן, כך שסיסמתך תישלח כטקסט פשוט. <a href="@https-link">למד עוד</a>.

en: To continue, provide your server connection details
he: בכדי להמשיך, מלא את מידע החיבור לשרתך

en: Connection method
he: שיטת החיבור

en: Enter connection settings
he: הכנס הגדרות חיבור

en: @backend connection settings
he: @backend הגדרות חיבור

en: Change connection type
he: שנה סוג חיבור

en: No active batch.
he: אין אצווה פעילה.

en: Site under maintenance
he: האתר בתחזוקה

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
he: שליחת הקובץ %source נכשלה, משום שקובץ בשם זה כבר קיים ביעד %directory.

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
he: שם הקובץ חורג ממגבלת 240 התווים. אנא שנה את שמו ונסה בשנית.

en: The file permissions could not be set on %uri.
he: לא ניתן לקבוע הרשאות קובץ עבור %uri.

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
he: הרצת כל המשימות מול שרת מסד הנתונים נכשלה. המשימה %task לא נמצאה.

en: Failed to modify %settings. Verify the file permissions.
he: שינוי %settings נכשל. וודא הרשאות לקובץ.

en: Failed to open %settings. Verify the file permissions.
he: פתיחת %settings נכשלה. וודא הרשאות לקובץ.

en: Required modules
he: מודולים נדרשים

en: Required modules not found.
he: לא נמצאו המודולים הנדרשים.

en: system
he: מערכת

en: %module module uninstalled.
he: הוסרה ההתקנה של המודול %module.

en: Saint Barthélemy
he: סן ברתלמי

en: Saint Martin (French part)
he: סן מרטן (החלק הצרפתי)

en: No strings available.
he: אין מחרוזות זמינות.

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
he: קובץ תרגום ה-JavaScript %file.js אבד.

en: Class %class does not implement interface %interface
he: המחלקה %class אינה מממשת את הממשק %interface

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Operating in maintenance mode. <a href="@url">Go online.</a>
he: עובד במצב תחזוקה. <a href="@url">התחבר.</a>

en: Operating in maintenance mode.
he: האתר נמצא כעת ב"מצב תחזוקה".

en: %module module enabled.
he: המודול %module הופעל.

en: %module module disabled.
he: המודול %module כובה.

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Unable to determine the type of the source directory.
he: לא מסוגל לקבוע מהו סוג תיקיית המקור.

en: Cannot determine the type of project.
he: לא מסוגל לקבוע מהו סוג הפרוייקט.

en: File Transfer failed, reason: !reason
he: העברת קובץ נכשלה, סיבה: !reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
he: תקלת AJAX HTTP קרתה.

en: HTTP Result Code: !status
he: קוד תוצאת HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
he: בקשת AJAX HTTP הופסקה בטרם עת.

en: Debugging information follows.
he: מידע לניפוי שגיאות מוצג להלן.

en: Path: !uri
he: נתיב: !uri

en: StatusText: !statusText
he: טקסט סטטוס: !statusText

en: ResponseText: !responseText
he: טקסט תגובה: !responseText

en: ReadyState: !readyState
he: מצב מוכנות: !readyState

en: No feeds available. <a href="@link">Add feed</a>.
he: אין רשימות הזנה זמינות. <a href="@link">הוסף רשימת הזנה</a>.

en: No categories available. <a href="@link">Add category</a>.
he: אין קטגוריות זמינות. <a href="@link">הוסף קטגוריה</a>.

en: News items in block
he: פריטים חדשים בתיבה

en: You must <em>either</em> upload a file or enter a URL.
he: אתה <em>חייב</em> להעלות קובץ או להכניס כתובת URL.

en: No new feed has been added.
he: לא נוספה רשימת הזנה חדשה.

en: The URL %url is invalid.
he: הכתובת %url אינה תקינה.

en: A feed named %title already exists.
he: רשימת הזנה בשם %title כבר קיימת.

en: A feed with the URL %url already exists.
he: רשימת הזנה עם הכתובת %url כבר קיימת.

en: Default parser
he: מפענח ברירת המחדל

en: Default processor
he: מעבד ברירת המחדל

en: Default processor settings
he: הגדרות מעבד ברירת המחדל

en: Number of items shown in listing pages
he: מספר הפריטים המוצגים בדפי הרשומות

en: Select categories using
he: בחר קטגוריות על-ידי

en: Length of trimmed description
he: אורך התיאור המקוצר

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of content.
he: המספר המקסימלי של התווים בשימוש בגרסה הקצרה של התוכן.

en: The Aggregator module is an on-site syndicator and news reader that gathers and displays fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines in feeds, using a number of standardized XML-based formats. For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator-module">Aggregator module</a>.
he: המודול צובר היא רשת הפצת המודעות באתר ועל הקורא הידיעה תוכן אוספת ומציגה טריים ב-RSS, RDF, ו-Atom מבוסס הזנות לרשות ברחבי האינטרנט. אלפי אתרים (בעיקר אתרי חדשות ובלוגים) מפרסמים את הכותרות שלהם העדכניות ביותר בהזנות, באמצעות מספר פורמטים מבוססי XML סטנדרטי. לקבלת מידע נוסף, עיין ערך מדריך מקוון עבור <a href="@aggregator-module">Aggregator module</a>.

en: Viewing feeds
he: צפייה בהזנות

en: Feeds contain published content, and may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed content in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a>, or by <a href="@aggregator-sources">their source</a> (usually via an RSS feed reader). The most recent content in a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">Blocks administration page</a>.
he: הזנות מכילות תוכן שפורסם, וכן עשויה להיות מקובצים לקטגוריות, בדרך כלל לפי נושא. משתמשים צופים בהזנות  מתוכן <a href="@aggregator">צופה הזנות ראשי</a>, או ב <a href="@aggregator-sources">המקור שלהם</a> (בדרך כלל דרך קורא עדכון RSS). תוכן העדכני ביותר בעדכון או קטגוריה ניתן להציג כתיבה דרך <a href="@admin-block">תיבות ניהול page</a>.

en: Adding, editing, and deleting feeds
he: הוספה, עריכה ומחיקה של ההזנות

en: Administrators can add, edit, and delete feeds, and choose how often to check each feed for newly updated items on the <a href="@feededit">Feed aggregator administration page</a>.
he: מנהלי מערכת יכולים להוסיף, לערוך ולמחוק ההזנות, ולבחור באיזו תדירות לבדוק כל הזנת עבור פריטים שעודכנו לאחרונה ב <a href="@feededit"> דף ניהול צובר</a>.

en: OPML integration
he: שילוב עם OPML

en: Configuring cron
he: הגדרת cron

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.

en: Positioning content
he: מיקום תוכן

en: When working with blocks, remember that all themes do <em>not</em> implement the same regions, or display regions in the same way. Blocks are positioned on a per-theme basis. Users with the <em>Administer blocks</em> permission can disable blocks. Disabled blocks are listed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>, but are not displayed in any region.
he: כאשר עובדים עם תיבות, יש לזכור ש<em>לא</em> כל ערכות העיצוב מכילות את אותם איזורים, ואם כן, ייתכן שהאזורים יוצגו באופן שונה. תיבות מוצבות בדף על בסיס כל ערכת עיצוב בנפרד. משתמשים עם הרשאת <em>ניהול תיבות</em> יכולים להשבית תיבות. תיבות מושבתות מופיעות בדף <a href="@blocks">ניהול תיבות</a>, אבל אינן מוצגות באף אזור.

en: Controlling visibility
he: שליטה בניראות

en: Creating custom blocks
he: יצירת בלוקים מותאמים

en: This page provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. Since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis. Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save blocks</em> button at the bottom of the page. Click the <em>configure</em> link next to each block to configure its specific title and visibility settings.
he: עמוד זה מספק ממשק גרור-ושחרר לשיוך תיבה לאיזור ולקביעת סדר ההופעה של התיבות בכל איזור. מכיוון שלא כל ערכות העיצוב תומכות באותם איזורים, או מציגות אותם באותו אופן, יש לקבוע את מיקום התיבות עבור כל ערכת עיצוב בנפרד. זכרו ששינויים שביצעתם לא יישמרו באם לא תלחצו על הלחצן <em>שמירת תיבות</em>שבתחתית העמוד. לחצו על הקישור <em>הגדרות</em> שלצד כל אחת מהתיבות כדי לקבוע לה כותרת ספציפית ובאיזה עמודים היא תוצג.

en: Demonstrate block regions (@theme)
he: המחשת איזורי הבלוקים (@theme)

en: Administer blocks
he: ניהול בלוקים

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
he: תיאור קצר של התיבה. יוצג ב<a href="@overview">עמוד ניהול התיבות</a>.

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: The block cannot be placed in this region.
he: לא ניתן למקם את הבלוק באיזור זה

en: No books available.
he: אין ספרים זמינים.

en: The Book module is used for creating structured, multi-page content, such as site resource guides, manuals, and wikis. It allows you to create content that has chapters, sections, subsections, or any similarly-tiered structure. For more information, see the online handbook entry for <a href="@book">Book module</a>.
he: רכיב הספר משמש ליצירת תוכן מובנה, מרובה עמודים, כגון משאב המדריכים באתר, מדריכים, ואתרי Wiki. זה מאפשר לך ליצור תוכן בעל פרקים, סעיפים, סעיפים קטנים, או כל מבנה דומה שכבתית. לקבלת מידע נוסף, עיין ערך מדריך מקוון עבור <a href="@book">רכיב ספר</a>.

en: You can assign separate permissions for <em>creating</em>, <em>editing</em>, and <em>deleting</em> book content, as well as <em>adding content to books</em>, and <em>creating new books</em>. Users with the <em>Administer book outlines</em> permission can add <em>any</em> type of content to a book by selecting the appropriate book outline while editing the content. They can also view a list of all books, and edit and rearrange section titles on the <a href="@admin-book">Book administration page</a>.
he: באפשרותך להקצות הרשאות נפרדות <em> יצירת </ em>, עריכת <em> </ em>, וכן <em> מחיקה </ em> תוכן הספר, כמו גם <em> הוספת תוכן ספרים </ em> , וכן <em> יצירת ספרים חדשים </ em>. משתמשים עם הספר <em> ניהול מתאר </ em> בהרשאה יכולים להוסיף <em> כל </ em> סוג של תוכן הספר על ידי בחירה מתאר הספר המתאים בעת עריכת תוכן. הם יכולה גם להציג רשימה של כל הספרים, וכן לערוך ולסדר מחדש כותרות הסעיפים ב <a href="@admin-book">דף ניהול ספר</a>.

en: Book pages have a default book-specific navigation block. This navigation block contains links that lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. This block can be enabled on the <a href='@admin-block'>Blocks administration page</a>. For book pages to show up in the book navigation, they must be added to a book outline.
he: דפי הספר יש ברירת מחדל מסוים בספר, בתיבת הניווט . הגוף תיבת הניווט מכיל קישורים המובילים אל דפים קודמים והבאים בספר, וכן לרמה שמעל הדף הנוכחי במבנה של הספר. תיבה זאת יכולה להיות מופעלת ב <a href='@admin-block'>דף ניהול תיבות</a>. עבור דפי הספר כדי שיופיעו בניווט הספר, הם צריכים להתווסף לרמות ספר.

en: Books can be created collaboratively, as they allow users with appropriate permissions to add pages into existing books, and add those pages to a custom table of contents menu.
he: ספרים ניתן ליצור בשיתוף פעולה, מאחר שהם מאפשרים למשתמשים עם הרשאות מתאימות כדי להוסיף עמודים לתוך הספרים הקיימים, ולהוסיף אותם דפים לטבלה מותאמת אישית של תפריט תוכן.

en: Printing books
he: הדפסת ספרים

en: Create new books
he: יצירת ספרים חדשים

en: View printer-friendly books
he: הצגת ספרים שהותאמו להדפסה

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
he: ל<em>ספרים</em> יש ניווט היררכי מובנה. הם מתאימים לשמש בכתיבת מדריכים וחומרי עזר אחרים. בהם יש חשיבות להיררכיה בין הדפים ולניווט מובנה.

en: Changing colors
he: שינוי צבעים

en: Deleted @count comments.
he: נמחקו @count תגובות.

en: Deleted comment @cid and its replies.
he: נמחקה התגובה @cid והתגובות אליה.

en: Comment approved.
he: תגובה אושרה.

en: Default and custom settings
he: הגדרות ברירת מחדל והגדרות מותאמות אישית

en: Unapproved comments (@count)
he: תגובות שלא אושרו (@count)

en: Administer comments and comment settings
he: ניהול תגובות והגדרות של תגובות

en: Edit own comments
he: עריכת התגובות של המשתמש עצמו

en: Number of recent comments
he: מספר תגובות אחרונות

en: Threading
he: שרשורים

en: Show comment replies in a threaded list.
he: הצגת תשובות לתגובות ברשימה משורשרת.

en: Default comment setting for new content
he: הגדרות ברירת המחדל לתגובה חדשה

en: Allow comment title
he: להרשות כותרת לתגובה

en: Show reply form on the same page as comments
he: הצגת טופס תשובה באותו הדף של התגובות

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
he: משתמשים עם הרשאת "כתיבת תגובה" יכולים להגיב.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
he: משתמשים אינם יכולים להגיב, אך תגובות קיימות יוצגו.

en: Comments are hidden from view.
he: תגובות מוסתרות מתצוגה.

en: Users cannot post comments.
he: משתמשים אינם יכולים להגיב.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
he: תגובתך נמצאת בתור לבדיקת מנהלי האתר ותפורסם לאחר אישור.

en: Your comment has been posted.
he: תגובתך נכתבה.

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
he: <a href="@login">התחבר</a> או <a href="@register">הירשם</a> בכדי להגיב

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
he: <a href="@login">התחבר</a> בכדי להגיב

en: Flat list
he: רשימה שטוחה

en: Save comment
he: שמירת תגובה

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
he: רשימה ועריכה תגובות באתר תור לאישור תגובה.

en: Unapproved comments
he: תגובות שלא אושרו

en: Contact @username
he: יצירת קשר עם @username

en: User contact forms
he: טופסי קשר של חברי האתר

en: Customization
he: התאמה

en: Displaying contextual links
he: מציג קישורים תלויי הקשר

en: Use contextual links
he: שימוש בקישורים תלויי הקשר

en: Use contextual links to perform actions related to elements on a page.
he: שימוש בקישורים תלויי הקשר  כדי לבצע פעולות הקשורות לאלמנטים בדף.

en: Clear log messages
he: נקה הודעות יומן

en: Database log cleared.
he: יומן מסד הנתונים נקי.

en: Monitoring your site
he: ניטור האתר שלך

en: Enabling field types
he: איפשור סוגי שדה

en: Default SQL storage
he: ברירת מחדל של אחסון SQL

en: List (text)
he: רשימה (טקסט)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
he: תגיות HTML מותרות בתויות: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
he: הערך של שדה זה נקבע ע"י הפונקציה  %function ואינו ניתן לשינוי.

en: Long text
he: טקסט ארוך

en: Long text and summary
he: טקסט ארוך ותקציר

en: Filtered text (user selects text format)
he: טקסט מסונן (המשתמש יכול לבחור את מבנה הטקסט)

en: Summary or trimmed
he: מסוכם או קצוץ

en: Text area with a summary
he: איזור טקסט עם תקציר

en: Hide summary
he: הסתרת תקציר

en: Edit summary
he: עריכת תקציר

en: Edit field settings.
he: עריכת הגדרות שדה.

en: Edit instance settings.
he: עריכת הגדרות מופע (של שדה).

en: Delete instance.
he: מחיקת מופע (של שדה)

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
he: הגדרות אלה יחולו על שדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע. ההגדרות הללו משפיעות על הדרך בה הנתונים מאוחסנים בבסיס הנתונים ולא ניתנות לשינוי לאחר שהוזנו נתונים לשדה זה.

en: Updated field %label field settings.
he: עודכנו הגדרות עבור השדה %label

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
he: תצורת השדה שתוצג למשתמש כאשר הוא מזין תוכן לשדה זה בסוג התוכן %type

en: Changed the widget for field %label.
he: השתנה רכיב גרפי עבור השדה %label.

en: There was a problem changing the widget for field %label.
he: הייתה בעיה לשנות את הרכיב הגרפי עבור השדה %label.

en: The field %field has been deleted from the %type content type.
he: השדה %field נמחק מסוג התוכן %type.

en: Required field
he: שדה נדרש

en: The default value for this field, used when creating new content.
he: ערך ברירת המחדל של השדה, ביצירת תוכן חדש.

en: Saved %label configuration.
he: נשמרו הגדרות %label .

en: Field list
he: רשימת שדות

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Enable <em>Display</em> field
he: הפעלת <em>תצוגה</em> לשדה

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
he: הגדרה זו מאפשרת למשתמש לקבוע האם הקובץ יוצג כאשר צופים בתוכן.

en: Files displayed by default
he: קבצים יוצגו כברירת מחדל

en: This setting only has an effect if the display option is enabled.
he: להגדרה זו יש משמעות רק במידה והופעלה אפשרות תצוגה.

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
he: אפשרות ליצירת תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, לאחסון הקבצים שיועלו דרך שדה זה.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
he: יש להזין ערך כגון "512" (בייט), "80KB" (קילובייט), או "50MB" (מגהבייט) על מנת להגביל את גודל הקובץ. אם תשאירו ריק, הגבלת הגודל תקבע ע"י הגדרות ה-php על השרת (הגבלה נוכחית: <strong>%limit</strong>).

en: Enable <em>Description</em> field
he: אפשר <em>תיאור</em> לקובץ

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
he: שדה תיאור מאפשר למשתמש להזין תיאור על הקובץ.

en: Generic file
he: קובץ גנרי

en: Table of files
he: טבלת קבצים

en: Add a new file
he: הוספת קובץ

en: Files must be less than !size.
he: גודל קובץ מירבי: !size

en: Allowed file types: !extensions.
he: סיומות קובץ מותרות: !extensions

en: Images must be between !min and !max pixels.
he: תמונות חייבים להיות בין !min לבין !max פיקסלים.

en: Images must be smaller than !max pixels.
he: גודל תמונה מירבי: !max פיקסלים

en: All roles may use this format
he: כל התפקידים יכולים להשתמש במבנה זה

en: Add text format
he: הוספת מבנה טקסט.

en: Text formats
he: מבני טקסט

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
he: אזהרה: בהתאם להגדרות פורמט הטקסט, להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: Use the !text_format text format
he: שימוש במבנה הטקסט !text_format

en: More information about text formats
he: מידע נוסף אודות מבני קלט

en: Limit allowed HTML tags
he: הגבלת תגי HTML מותרים

en: Convert URLs into links
he: המרת כתובות URL לקישורים

en: Display basic HTML help in long filter tips
he: הצגת עזרה עבור HTML בטיפים של פילטר ארוך

en: Starting a discussion
he: תחילת דיון

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
he: פורומים מכילים את ההודעות שנשלחו בהם. השתמשו במיכלים כדי לקבץ פורומים קשורים.

en: Use containers to group related forums.
he: השתמשו במיכלים כדי לקבץ פורומים קשורים.

en: Add new @node_type
he: יצירת @node_type

en: <a href="@login">Log in</a> to post new content in the forum.
he: <a href="@login">התחבר</a> כדי לפרסם תוכן חדש בפורום.

en: Follow these steps to set up and start using your website:
he: עקוב אחר הפעולות הבאות כדי להגדיר את האתר ולהתחיל להשתמש בו:

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">add new content</a> for your website.
he: <strong>התחל לפרסם תוכן.</strong> סוף סוף, אפשר לגשת ל<a href="@content">הוספת תוכן חדש</a> לאתר שלך.

en: For more information, refer to the specific topics listed in the next section or to the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a> or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
he: למידע נוסף, ראה נושאים ספציפיים המפורטים בסעיף הבא או ב<a href="@handbook">מדריכים המקוונים ב Drupal.org </a>. אפשר גם לכתוב ב<a href="@forum">פורומים של דרופל</a> או לבחון <a href="@support">אפשרויות תמיכה נוספות</a> .

en: Providing a help reference
he: מספק רפרנס לעזרה

en: Select a new effect
he: בחירת אפקט חדש

en: Update style
he: עדכון סיגנון

en: Select an effect to add.
he: בחירת אפקט להוספה.

en: The image effect was successfully applied.
he: אפקט התמונה יושם בהצלחה.

en: Style name
he: שם הסגנון

en: Create new style
he: יצירת סיגנון חדש

en: Style %name was deleted.
he: הסגנון %name נמחק

en: Edit %label effect
he: עריכת האפקט %label

en: Add %label effect
he: הוספת האפקט %label

en: Update effect
he: עידכון אפקט

en: Add effect
he: הוספת אפקט

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
he: האמנם ברצונך למחוק את האפקט @effect מהסגנון %style?

en: The image effect %name has been deleted.
he: נמחק אפקט התמונה %name

en: Width and height can not both be blank.
he: לא ניתן להשאיר את הגובה והרוחב ריקים בו זמנית.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
he: חלק התמונה שיישאר במהלך החיתוך.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
he: לא הוגדרו עדיין אפקטים עבור סיגנון זה. הוסיפו אפקט ע"י בחירה באחת האפשרויות.

en: view actual size
he: צפיה בגודל האמיתי

en: Scale and crop
he: התאמת גודל וחיתוך

en: Desaturate
he: הפחתת רוויה

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
he: במידה ולא הועלתה תמונה לשדה, תופיע תמונת ברירת המחדל.

en: Minimum image resolution
he: רזולוציה מינימלית לתמונה

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
he: הגדרת מינימום רזולוציה של התמונה הנטענת בערכים של גובהXרוחב (למשל 640x480). השאירו ריק ללא הגבלה. במידה והועלתה תמונה קטנה מהערכים המותרים היא תדחה.

en: Enable <em>Alt</em> field
he: אפשר טקסט אלטרנטיבי (<em>Alt</em>)

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
he: טקסט אלטרנטיבי משמש את מנועי החיפוש, תוכנות קריאת מסך, ויוצג במקרה שהתמונה לא נטענת.

en: Enable <em>Title</em> field
he: אפשר כותרת (<em>Title</em>)

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
he: הכותרת תופיע בבועית במעבר עכבר על התמונה.

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: no preview
he: אין תצוגה מקדימה

en: The preview image will be shown while editing the content.
he: תצוגה מקדימה של תמונה תופיע בזמן עריכת התוכן.

en: Manipulating images
he: ביצוע מניפולציות לתמונות

en: Image styles commonly provide thumbnail sizes by scaling and cropping images, but can also add various effects before an image is displayed. When an image is displayed with a style, a new file is created and the original image is left unchanged.
he: סגנונות תמונה  בדרך כלל מספקים מידות שונות של תמונות מקדימות (thumbnails ) ע"י הקטנה וחיתוך של התמונות המקוריות, אבל גם יכולים להוסיף אפקטים שונים לפני שהתמונה מוצגת. כאשר מוצג סגנון של התמונה, נוצר עבורו קובץ חדש והתמונה המקורית נותרת ללא פגע.

en: Administer image styles
he: ניהול סגנונות תמונה

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
he: יצירה ושינוי סגנונות תמונה שישמשו לחולל גרסאות מותאמות, למשל תמונות אצבע.

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
he: קביעת תצורה לסגנונות, שניתן להשתמש בהם עבור שינוי גודל או התאמת תמונות על המסך.

en: Add style
he: הוסף סגנון

en: Add a new image style.
he: הוסף סגנון תמונה חדש

en: Edit image effect
he: עריכת אפקט תמונה

en: Add image effect
he: הוספת אפקט

en: Detection method
he: שיטת זיהוי

en: Part of the URL that determines language
he: החלק בURL שקובע את השפה

en: Filter translatable strings
he: סינון מחרוזות שניתן לתרגם

en: Are you sure you want to reset the date formats for %language to the global defaults?
he: האמנם ברצונך לאתחל את תבניות התאריך של %language לברירות המחדל הכלליות?

en: Administer languages
he: ניהול שפות

en: Translate interface texts
he: תרגום הממשק

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
he: סדר השיטות לזיהוי שפה עבור תוכן. במידה וזמינה גרסה של התוכן בשפה שזוהתה, היא תוצג.

en: Order of language detection methods for user interface text. If a translation of user interface text is available in the detected language, it will be displayed.
he: סדר השיטות לזיהוי שפה עבור טקסט בממשק המשתמש. אם יש תרגום זמין בשפה שזוהתה, הוא יוצג.

en: Detection and selection
he: זיהוי ובחירה

en: URL language detection configuration
he: הגדרות זיהוי שפה באמצעות URL

[ctx: Long month name]
en: January
he: ינואר

[ctx: Long month name]
en: February
he: פברואר

[ctx: Long month name]
en: March
he: מרץ

[ctx: Long month name]
en: April
he: אפריל

[ctx: Long month name]
en: May
he: מאי

[ctx: Long month name]
en: June
he: יוני

[ctx: Long month name]
en: July
he: יולי

[ctx: Long month name]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: Long month name]
en: September
he: ספטמבר

[ctx: Long month name]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: Long month name]
en: November
he: נובמבר

[ctx: Long month name]
en: December
he: דצמבר

en: The text to be used for this link in the menu.
he: הטקסט שיוצג כקישור בתפריט.

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
he: המיקום אליו יוביל קישור זה. יכול להיות קישור פנימי של דרופל כמו %add-node או קישור לכתובת URL חיצונית כמו %drupal. הזינו %front לקישור לעמוד הבית.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
he: קישורים שאינם זמינים לא יוצגו בשום תפריט.

en: Show as expanded
he: להציג כמורחב

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
he: אם סומן ולקישור זה יש ילדים, התפריט יוצג תמיד מורחב.

en: Parent link
he: קישור אב

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
he: ניתן לקבוע מקסימום 9 רמות לקישור בתפריט עם כל הילדים שלו. קישורים עשויים לא להופיע כאבות אם בחירה בהם תעבור את המקסימום המותר.

en: Optional. In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
he: אופציונלי. בתפריט, הקישורים הכבדים ישקעו והקישורים הקלים ימוקמו קרוב להתחלה.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
he: האמנם ברצונך למחוק את קישור התפריט %item

en: The menu link %title has been deleted.
he: נמחק קישור התפריט %title

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
he: האמנם ברצונך לאתחל את הקישור %item לערכי ברירת המחדל?

en: Source for the Main links
he: מקור לקישורים הראשיים

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
he: בחרו מה יוצג כקישורים ראשיים (בד"כ בחלק העליון של העמוד).

en: Source for the Secondary links
he: מקור לקישורים המשניים

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
he: בחרו מקור עבור הקישורים המשניים. אפשרות מתקדמת מאפשרת להשתמש באותו מקור גם עבור הקישורים הראשיים (כרגע %main) וגם עבור הקישורים המשניים: אם בתפריט שנבחר כמקור יש קישורים שערוכים במבנה היררכי בן שתי רמות, הקישורים ברמה העליונה יופיעו כתפריט ראשי, והקישורים הבנים של הקישור הפעיל יופיעו כקישורים משניים.

en: Managing menus
he: ניהול תפריטים

en: Each menu has a corresponding block that is managed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
he: לכל תפריט יש תיבה מקבילה שניתן להגדירה ב<a href="@blocks">עמוד ניהול התיבות</a>.

en: Administer menus and menu items
he: ניהול תפריטים ופריטי תפריט

en: Provide a menu link
he: קביעת קישור בתפריט

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
he: קישורי תפריט עם משקל קטן מוצגים לפני קישורים שמשקלם גדול.

en: Available menus
he: תפריטים קיימים

en: The menus available to place links in for this content type.
he: התפריטים שיהיו זמינים להוספת קישורים מתוך טופס העריכה.

en: Default parent item
he: ברירת מחדל לפריט אב

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
he: בחרו תפריט או קישור שכברירת מחדל יהוו פריט אב לקישורים חדשים בטופס העריכה.

en: Add new menus to your site, edit existing menus, and rename and reorganize menu links.
he: הוספת תפריטים חדשים לאתר, עריכת תפריטים קיימים, הוספה, עריכה וארגון מחדש של קישורים בתפריטים.

en: Edit menu link
he: עריכת קישור תפריט

en: No content types available. <a href="@link">Add content type</a>.
he: לא נמצאו סוגי תוכן. <a href="@link">הוספת סוג תוכן</a>.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add new content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces. This name must be unique.
he: שם קריא (לבני אדם ) של סוג תוכן זה. טקסט זה יוצג במסגרת הרשימה שבעמוד <em>הוספת תוכן חדש</em>.   מומלץ כי שם זה יכיל רק אותיות, מספרים ורווחים. והוא חייב להיות ייחודי.

en: Describe this content type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
he: תארו סוג תוכן זה. הטקסט יוצג בדף <em>הוספת תוכן</em>.

en: Preview before submitting
he: תצוגה מקדימה לפני שמירה

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
he: הטקסט הזה יוצג בראש העמוד כאשר יוצרים או עורכים תכנים השייכים לסוג תוכן זה.

en: Users with the <em>Administer content</em> permission will be able to override these options.
he: משתמשים עם הרשאת <em>ניהול תוכן</em> יוכלו לדרוס אפשרויות אלו.

en: Display author and date information.
he: הצגת תאריך פרסום ומידע על המחבר.

en: Author username and publish date will be displayed.
he: יוצגו שם המשתמש של המחבר/ת ותאריך הפרסום.

en: Publish selected content
he: פירסום התוכן שנבחר

en: Unpublish selected content
he: העברה התוכן שנבחר  למצב "לא פורסם"

en: Promote selected content to front page
he: קדם את התוכן הנבחר לדף הראשי

en: Make selected content not sticky
he: הפוך תוכן מסומן ללא דביק

en: Deleted @count posts.
he: נמחקו @count דפים

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Tokens related to individual content items, or "nodes".
he: אסימונים (Tokens) הקשורים לפריטי תוכן יחידים, או "nodes".

en: Administering content
he: ניהול תוכן

en: User permissions
he: הרשאות משתמש

en: Content items can be displayed using different view modes: Teaser, Full content, Print, RSS, etc. <em>Teaser</em> is a short format that is typically used in lists of multiple content items. <em>Full content</em> is typically used when the content is displayed on its own page.
he: ניתן להציג את שדות התוכן באופנים שונים של תצוגה: תוכן מלא, תקציר, הדפסה, רסס ועוד. <em>תקציר</em> הוא פורמט תצוגה קצר שנמצא בשימוש בדרך כלל כשמציגים רשימה של פריטי תוכן. <em>תוכן מלא</em> הוא פורמט תצוגה שמתאים לתצוגה של פריט התוכן בעמוד מלא.

en: Here, you can define which fields are shown and hidden when %type content is displayed in each view mode, and define how the fields are displayed in each view mode.
he: כאן ביכולתך להגדיר אילו שדות נראים או מוסתרים בתצוגת פריטי תוכן מסוג %type, בכל אחד מאופני התצוגה, וכן להגדיר את פורמט התצוגה של השדה עבור כל אחד מאופני התצוגה.

en: Administer content types
he: ניהול סוגי תוכן

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: View published content
he: צפיה בתוכן שפורסם

en: Bypass content access control
he: עקיפת הרשאות הגישה לתכנים

en: View own unpublished content
he: צפיה בתוכן של המשתמש עצמו שלא פורסם

en: Recent content
he: תכנים אחרונים

en: Show block for specific content types
he: הצגת התיבה עבור סוגי תוכן ספציפיים

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
he: הצג את התיבה רק בעמודים המכילים תוכן מסוגי התוכן שצוינו. אם לא תבחרו דבר, הצגת התיבה לא תוגבל לסוגי תוכן מסויימים.

en: Change the author of content
he: שינוי מחבר/ת התוכן

en: Save content
he: שמירת תוכן

en: Unpublish content containing keyword(s)
he: העברה למצב 'לא פורסם' של תוכן המכיל מילה/מילות מפתח

en: One permission in use | @count permissions in use
he[0]: הרשאה אחת בשימוש
he[1]: @count הרשאות בשימוש

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
he: ניהול סוגי תוכן, כולל קביעת ברירת מחדל לפרמטרים כמו מצב, קידום לעמוד הראשי, הגדרת תגובות וכו'

en: Edit content type
he: עריכת סוג תוכן

en: Don't display post information
he: לא להציג מידע על הפוסט

en: @title dialog
he: דיאלוג @title

en: Administer URL aliases
he: ניהול כתובות URL חילופיות

en: Create and edit URL aliases
he: יצירה ועריכה של כתובות URL חילופיות

en: Optionally specify an alternative URL by which this term can be accessed. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
he: אפשרות לקבוע כתובת URL חלופית למיקום של סיווג זה. יש להשתמש בנתיב יחסי ללא לוכסן, אחרת הכתובת החלופית לא תעבוד.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
he: <ul>
    <li>בדוק שהאיות נכון.</li>
    <li>נסה למחוק מרכאות מסביב לביטויים כדי להתאים לכל מילה בנפרד: <em>"סככת אופנים"</em> ייתן פחות תוצאות מאשר  <em>סככת אופנים</em>.</li>
    <li>נסה לעדן את השאילתא בעזרת המילית <em>OR</em>: <em>סככת אופנים</em> ייתן פחות תוצאות מאשר  <em>סככת OR אופנים</em>.</li>
    </ul>

en: Administer search
he: ניהול חיפוש

en: Use search
he: חיפוש באתר

en: Use advanced search
he: שימוש בחיפוש מתקדם

en: Configure relevance settings for search and other indexing options.
he: תצורה של הגדרות הרלוונטיות לחיפוש ואפשרויות אינדוקס אחרים.

en: Choose a set of shortcuts to use
he: בחרו סט קיצורי הדרך שישמש אתכם

en: Change set
he: שינוי הסט

en: Add new shortcut
he: הוספת קיצור דרך חדש

en: Added a shortcut for %title.
he: נוסף קיצור דרך עבור %title.

en: Are you sure you want to delete the shortcut %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את קיצור הדרך %title?

en: The shortcut %title has been deleted.
he: נמחק קיצור הדרך %title

en: Unable to add a shortcut for %title.
he: אין אפשרות להוסיף את קיצור הדרך %title

en: Administer shortcuts
he: ניהול קיצורים

en: Add to %shortcut_set shortcuts
he: הוספה לסט קיצורי הדרך:  %shortcut_set

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
he: הסרה מערכת קיצורי הדרך  %shortcut_set

en: Edit shortcuts
he: עריכת קיצורים

en: Add shortcut
he: הוספת קיצור

en: PHP open_basedir restriction
he: מגבלת ה-open_basedir של PHP

en: Administer statistics
he: ניהול סטטיסטיקות

en: Screenshot for !theme theme
he: צילומי מסך עבור ערכת העיצוב !theme

en: Settings for !theme theme
he: הגדרות עבור ערכת העיצוב !theme

en: Disable !theme theme
he: השבתת ערכת העיצוב !theme

en: Set !theme as default theme
he: קביעת ערכת העיצוב !theme כערכת ברירת המחדל

en: Enable !theme theme
he: הפעלת ערכת העיצוב !theme

en: Enable and set default
he: להפעיל ולקבוע כברירת מחדל

en: Enable !theme as default theme
he: הפעלת ערכת העיצוב !theme כערכת ברירת המחדל.

en: default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
he: בחרו "עיצוב ברירת המחדל" כדי להשתמש בעמודי הניהול בערכת עיצוב המופעלת בשאר חלקי האתר.

en: Use the administration theme when editing or creating content
he: שימוש בערכת העיצוב של עמודי הניהול גם בעת עריכה או יצירה של תכנים.

en: The %theme theme has been enabled.
he: הופעלה ערכת העיצוב %theme.

en: The %theme theme was not found.
he: ערכת העיצוב %theme לא נמצאה.

en: %theme is the default theme and cannot be disabled.
he: ערכת העיצוב %theme היא ערכת ברירת המחדל ולכן אי אפשר להשבית אותה.

en: The %theme theme has been disabled.
he: ערכת העיצוב %theme הושבתה.

en: %theme is now the default theme.
he: ערכת העיצוב %theme היא כעת ערכת ברירת המחדל.

en: User verification status in comments
he: אימות סטטוס משתמש בתגובות

en: Would you like to continue with the above?
he: האם ברצונך להמשיך בהתקנה שכוללת גם את המודולים שצויינו?

en: How this is used depends on your site's theme.
he: השימוש שיעשה בזה תלוי בערכת העיצוב של האתר.

en: Number of posts on front page
he: כמות הפוסטים  בדף הראשי.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
he: מספר הפוסטים המקסימלי שיוצגו בדפי סקירה כלליים כדוגמת הדף הראשי.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
he: דף זה יוצג כאשר הגישה למסמך המבוקש נדחית עבור המשתמש הנוכחי. השאירו ריק כדי להציג דף "גישה נדחתה" גנרי.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
he: דף זה מוצג כאשר אין אף תוכן אחר שתואם את המסמך המבוקש. השאירו ריק כדי להציג "דף לא נמצא" גנרי.

en: Errors and warnings
he: שגיאות ואזהרות

en: Clear all caches
he: ניקוי כל המטמונים

en: Bandwidth optimization
he: אופטימיזציה של רוחב הפס

en: Compress cached pages.
he: דחיסת דפים השמורים במטמון.

en: Public file system path
he: נתיב למערכת קבצים ציבורית

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
he: נתיב במערכת הקבצים המקומית בו יאוכסנו קבצים ציבוריים. יש לוודא שהספריה קיימת וניתנת לכתיבה ע"י דרופל. על הנתיב להיות יחסי לספריית השורש ולהיות פתוח לגישה מהאינטרנט.

en: Private file system path
he: נתיב למערכת קבצים  פרטית

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
he: נתיב במערכת הקבצים המקומית שבו יאוכסנו קבצים זמניים. ספריה זו  אמורה להיות חסומה לגישה מהאינטרנט.

en: Default download method
he: ברירת מחדל לשיטת הורדה

en: This setting is used as the preferred download method. The use of public files is more efficient, but does not provide any access control.
he: הגדרות אלו ישמשו כשיטה המועדפת להורדת קבצים. השימוש במערכת קבצים ציבורית יעיל יותר, אך אינו מספק בקרת גישה.

en: Put site into maintenance mode
he: העברת האתר למצב תחזוקה

en: Displayed as %date
he: מוצג כ %date

en: Create an advanced action
he: יצירת פעולה מתקדמת

en: Enabled theme | Enabled themes
he[0]: ערכת עיצוב מופעלת
he[1]: ערכות עיצוב מופעלות

en: You must enable the @required module to install @module. | You must enable the @required modules to install @module.
he[0]: יש להפעיל את המודול @required כדי להתקין את @module.
he[1]: יש להפעיל את המודולים @required כדי להתקין את @module.

en: Managing themes
he: ניהול העיצוב

en: Configuring basic site settings
he: קביעה ועריכה של הגדרות אתר בסיסיות

en: Set and configure the default theme for your website.  Alternative <a href="@themes">themes</a> are available.
he: קביעת ערכת העיצוב שתהווה ברירת מחדל באתר והגדרת התצורה שלה. מגוון של <a href="@themes">ערכות עיצוב</a> נוספות.

en: Download additional <a href="@modules">contributed modules</a> to extend Drupal's functionality.
he: הורידו  <a href="@modules">רכיבים נוספים שאינם חלק מהליבה</a> כדי להרחיב את הפונקציונליות של דרופל

en: Regularly review and install <a href="@updates">available updates</a> to maintain a secure and current site. Always run the <a href="@update-php">update script</a> each time a module is updated.
he: כדי שהאתר יישמר מאובטח ועדכני כדאי לבחון באופן קבוע את <a href="@updates">העידכונים הזמינים</a>. יש להריץ את <a href="@update-php">סקריפט העידכון</a> בכל פעם שמעדכנים רכיב.

en: Administer modules
he: ניהול רכיבים

en: Administer site configuration
he: ניהול הגדרות אתר

en: Administer themes
he: ניהול עיצובים

en: Administer actions
he: ניהול פעולות

en: Use the administration pages and help
he: שימוש בעמודי הניהול ובעזרה

en: Use the site in maintenance mode
he: השתמש במצב - אתר בתחזוקה

en: View site reports
he: הצגת דוחות האתר

en: Public files
he: קבצים ציבוריים

en: Temporary files
he: קבצים זמניים

en: Temporary local files for upload and previews.
he: קבצים מקומיים זמניים עבור העלאת קבצים ותצוגה מקדימה

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
he: סיסמתך אינה נשמרת במסד הנתונים ומשמשת רק עבור יצירת הקישור.

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
he: בחרו את השעה המקומית ואיזור הזמן הנדרש. תאריכים ושעות בכל האתר יוצגו באמצעות איזור זמן זה.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
he: הספריה  %directory אינה קיימת ולא ניתן ליצור אותה.

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
he: מופעל ע"י <a href="@poweredby">דרופל</a>

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
he: ניהול בלוקים, סוגי תוכן, תפריטים וכו'.

en: Select and configure your theme
he: בחר והגדר עיצוב

en: Set default theme
he: קביעת ערכת עיצוב שתהיה ברירת מחדל.

en: Configure default and theme specific settings.
he: התאמת הגדרות ברירת המחדל והגדרות ייחודיות לכל ערכת עיצוב.

en: Media tools.
he: כלי מדיה.

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
he: הגדרת תאור האתר כפי שיופיע בFeed מספר הפריטים שיכלול הפיד ואם מדובר בפיד שיציג רשימה של כותרות/תקצירים/תוכן מלא.

en: Development tools.
he: כלי פיתוח.

en: Maintenance mode
he: מצב תחזוקה

en: Take the site offline for maintenance or bring it back online.
he: הורדת האתר לצורך תחזוקה - site offline, והשבתו למצב מקוון  .

en: Logging and errors
he: רישומי יומן ושגיאות

en: Settings for logging and alerts modules. Various modules can route Drupal's system events to different destinations, such as syslog, database, email, etc.
he: הגדרות עבור דוחות והתראות מודולים. מודולים שונים של מערכת יכולים לקבוע את  המסלול של מערכת דרופל ליעדים שונים, כגון, דוא"ל syslog, מסד נתונים, וכו '

en: Regional and language
he: איזור ושפה

en: Regional settings, localization and translation.
he: הגדרות איזוריות, לוקליזציה ותרגום

en: Settings for the site's default time zone and country.
he: הגדרות ברירת המחדל של האתר למדינה ואיזור זמן.

en: Configure display format strings for date and time.
he: הגדרת פורמט מחרוזת לתאריך וזמן.

en: Edit date format
he: עריכת פורמט תאריך

en: Search and metadata
he: חיפוש ו Metadata

en: General system related configuration.
he: הגדרות כלליות הקשורות למערכת.

en: Content authoring
he: כתיבת תוכן

en: Settings related to formatting and authoring content.
he: הגדרות הקשורות בעיצוב ועריכת התוכן.

en: more information
he: מידע נוסף

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
he: הפונקציה phpinfo() הושבתה משיקולי  אבטחה. כדי לצפות, בשרת שלך, במידע שמגיע מ phpinfo() יש לשנות הגדרות PHP או ליצור קשר עם מנהל השרת. למידע נוסף ראו  במדריך <a href="@phpinfo">הפעלה והשבתה של  phpinfo()</a> .

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
he: אין סיווגים זמינים. <a href="@link">הוספת סיווג</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
he: אין כרגע תוכן מסווג עם המונח הזה.

en: Creating vocabularies
he: יוצר מילונים

en: Extending Taxonomy module
he: מרחיב את הרכיב Taxonomy

en: Taxonomy is for categorizing content. Terms are grouped into vocabularies. For example, a vocabulary called "Fruit" would contain the terms "Apple" and "Banana".
he: סיווגים נועדו לקטלוג תכנים בקטגוריות. המונחים מאוגדים תחת מילונים. לדוגמא: מילון בשם "פירות" יכיל מונחים כגון "תפוח" ו"בננה".

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
he: ניתן לסדר מחדש את המונחים ב%capital_name  ע"י תוך שימוש בידיות ה"גרור ושחרר", כמו כן ניתן לקבץ מונחים תחת מונח אב ע"י מיקום המונחים מתחתיו תוך משיכתם ימינה , כך שיחליקו פנימה.

en: Administer vocabularies and terms
he: ניהול מילונים ומונחים

en: Edit terms in %vocabulary
he: עריכת מונחים של %vocabulary

en: Delete terms from %vocabulary
he: מחיקת מונחים מתוך %vocabulary

en: Term reference
he: רפרנס לסיווג

en: Autocomplete term widget (tagging)
he: השלמה אוטמטית של סיווג (תיוג חופשי)

en: The vocabulary which supplies the options for this field.
he: המילון שמספק את אפשרויות הבחירה לשדה זה

en: Use the administration toolbar
he: שימוש בסרגל הכלים לניהול

en: Maintaining translations
he: תחזוקת תרגומים

en: Error installing / updating
he: שגיאת התקנה / עדכון

en: Update was completed successfully.
he: העדכון הושלם בהצלחה

en: Installation was completed successfully.
he: ההתקנה הושלמה בהצלחה

en: Failed to get available update data.
he: נכשל ביבוא מידע על עידכונים

en: Checked available update data for %title.
he: נבדקה זמינות העדכונים עבור %title

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
he[0]: נבדקו עדכונים עבור פרוייקט אחד
he[1]: נבדקו עדכונים עבור @count פרוייקטים.

en: (Security update)
he: (עדכות אבטחה)

en: All of your projects are up to date.
he: כל הפרויקטים שלך מעודכנים.

en: Download these updates
he: הורידו עדכונים אלו

en: Manual updates required
he: נדרש עדכון ידדני

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
he: לא נתמכים כרגע עדכונים של ליבת דרופל.

en: Install from a URL
he: התקנה מכתובת URL

en: For example: %url
he: לדוגמא: %url

en: For example: %filename from your local computer
he: לדוגמא: %filename מהמחשב המקומי

en: Includes:
he: כולל:

en: Checking for available updates
he: בדיקת עדכונים

en: No update information available. <a href="@run_cron">Run cron</a> or <a href="@check_manually">check manually</a>.
he: אין מידע זמין על עדכונים. <a href="@run_cron">הריצו cron</a> או <a href="@check_manually">בידקו ידנית</a>.

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended. See the project homepage for more details.
he: הגרסה המותקנת של לפחות אחד המודולים או הנושאים שלך בוטלה ואינה זמינה יותר להורדה. מומלץ מאוד לבצע שדרוג או השבתה. ראו עוד פרטים בעמוד של כל פרוייקט.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information and to install your missing updates.
he: למידע נוסף ולהתקנת העידכונים החסרים ראו <a href="@available_updates">דף עדכונים זמינים</a>.

en: Update manager
he: ניהול עדכונים

en: This role will be automatically assigned new permissions whenever a module is enabled. Changing this setting will not affect existing permissions.
he: תפקיד זה יקבל באופן אוטומטי הרשאות חדשות עם כל הפעלה של מודול. שינוי הגדרה זו לא ישפיע על ההרשאות הקיימות.

en: Registration and cancellation
he: הרשמה וביטול

en: Who can register accounts?
he: מי יכול ליצור חשבונות חדשים?

en: Administrators only
he: מנהל בלבד

en: Visitors, but administrator approval is required
he: גולשים, אך נדרש אישור מנהל

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account.
he: דרוש אישור בדוא"ל כאשר גולש יוצר חשבון משתמש.

en: New users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With this setting disabled, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
he: משתמשים חדשים יידרשו לאמת את כתובת הדוא"ל שלהם לפני כניסה לאתר ותוקצה עבורם סיסמה שנוצרה ע"י המערכת. אם הגדרה זו אינה מסומנת, המשתמשים יורשו להיכנס מיד עם הרישום, ויוכלו לבחור את הסיסמאות שלהם במהלך ההרשמה.

en: When cancelling a user account
he: כאשר מבטלים חשבון משתמש

en: Users with the %select-cancel-method or %administer-users <a href="@permissions-url">permissions</a> can override this default method.
he: משתמשים עם <a href="@permissions-url">הרשאות</a> %select-cancel-method או %administer-users יכולים לעקוף הגדרות אלה.

en: Select method for cancelling account
he: בחירת שיטה לביטול חשבון

en: Administer users
he: ניהול משתמשים

en: Personalization
he: התאמה אישית

en: Enable signatures.
he: אפשר חתימות.

en: E-mails
he: כתובות דוא"ל

en: Welcome (new user created by administrator)
he: ברוך הבא (משתמש חדש שנוצר ע"י מנהל)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
he: עריכת הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים חדשים שנוצרו ע"י מנהל.

en: Welcome (awaiting approval)
he: ברוך הבא ( משתמש חדש שמחכה לאישור מנהל)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
he: עריכת הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים חדשים בתהליך הרשמה הדורש אישור מנהל.

en: Welcome (no approval required)
he: ברוך הבא (לא נדרש אישור מנהל)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
he: עריכת הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים חדשים בתהליך הרשמה שאינו דורש אישור מנהל.

en: Password recovery
he: שחזור סיסמה

en: Edit the e-mail messages sent to users who request a new password.
he: עריכת הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים שביקשו לשחזר סיסמה.

en: Account activation
he: הפעלת חשבון

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
he: הפעל וערוך את הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים שחשבונם הופעל (כאשר מנהל האתר מפעיל חשבון של משתמש שכבר רשום, באתר שבו נדרש אישור מנהל).

en: Enable and edit e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
he: הפעל וערוך את הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים שחשבונם נחסם.

en: Account cancellation confirmation
he: אישור ביטול חשבון

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
he: עריכת הודעת הדוא"ל שנשלחת למשתמשים שביקשו לבטל את חשבונם.

en: Account canceled
he: משתמש בוטל

en: Enable and edit e-mail messages sent to users when their accounts are canceled.
he: הפעל וערוך את הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים שחשבונם בוטל.

en: Notify user when account is canceled.
he: הודע למשתמש כאשר חשבונו בוטל.

en: Are you sure you want to cancel your account?
he: האמנם ברצונך לבטל את חשבונך?

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
he: האמנם ברצונך לבטל את החשבון %name?

en: Select the method to cancel the account above.
he: בחירת  הדרך לבטל את המשתמש הנ"ל.

en: Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.
he: משתמש אונונימי: תפקיד זה משמש לגולשים לא מזוהים. כאלו שאין להם חשבון משתמש באתר או שלא ביצעו הזדהות.

en: Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.
he: משתמש מזוהה: תפקיד זה מוקצה באופן אוטומטי לכל משתמש רשום.

en: This form lets administrators add, edit, and arrange fields for storing user data.
he: טופס זה מאפשר למנהלי האתר להוסיף, לערוך ולסדר שדות לשמירת נתוני המשתמש.

en: This form lets administrators configure how fields should be displayed when rendering a user profile page.
he: טופס זה מאפשר למנהלי האתר להגדיר את אופן תצוגת השדות בדף פרופיל משתמש.

en: Administer permissions
he: ניהול הרשאות

en: View user profiles
he: הצגת פרופילי משתמשים

en: Change own username
he: שינוי שם המשתמש שלך

en: Cancel own user account
he: ביטול חשבון המשתמש שלך

en: Note: content may be kept, unpublished, deleted or transferred to the %anonymous-name user depending on the configured <a href="@user-settings-url">user settings</a>.
he: הערה: תכנים עשויים להשמר, לעבור למצב "לא פורסם", להמחק או להיות מועברים ל %anonymous-name, תלוי בתצורה שנקבעה ב<a href="@user-settings-url">הגדרות חשבון</a>.

en: Select method for cancelling own account
he: בחירת שיטה לביטול החשבון של עצמך

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
he: אפשר להשתמש ברווחים; אסור להשתמש בסימני פיסוק, מלבד נקודה, מקף, גרשיים, וקו תחתי.

en: Cancelling account
he: ביטול חשבון

en: Cancel the selected user accounts
he: ביטול חשבונות המשתמשים שנבחרו

en: The user account %name cannot be cancelled.
he: אין אפשרות לבטל את חשבון המשתמש %name.

en: When cancelling these accounts
he: כאשר מבטלים חשבונות אלו

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
he: האמנם ברצונך לבטל חשבונות משתמשים אלו

en: Cancel accounts
he: ביטול חשבונות משתמשים

en: To make your password stronger:
he: בכדי לשפר את אבטחת סיסמתך:

en: Make it at least 6 characters
he: ליצור סיסמה עם  6 תווים לפחות

en: Add lowercase letters
he: הוספת אותיות לועזיות קטנות

en: Add uppercase letters
he: הוספת אותיות לועזיות גדולות

en: Add numbers
he: הוספת מספרים

en: Add punctuation
he: הוספת סימני פיסוק

en: Make it different from your username
he: שהסיסמה תהיה שונה משם המשתמש

en: Weak
he: חלש

en: Fair
he: בינוני

en: Confirm account cancellation
he: נא לאשר את ביטול החשבון

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Basic exposed form
he: טופס בסיסי חשוף

en: Input required
he: קלט נדרש

en: Display all items
he: הצגת כל הפריטים

en: Display a specified number of items
he: להציג מספר מסוים של פריטים

en: Display a limited number items that this view might find.
he: הצגת מספר מוגבל של פריטים שהיבט זה עשוי למצוא.

en: Paged output, full pager
he: דפדוף בתוצאות, מדפדף מלא

en: Paged output, mini pager
he: דפדוף בתוצאות, מדפדף מיני

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Change settings for this pager type.
he: שינוי הגדרות עבור סוג המדפדף הזה.

en: Exposed form style
he: סיגנון טופס חשוף

en: Select the kind of exposed filter to use.
he: בחירה באיזה סוג של מסנן חשוף להשתמש.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
he: הגדרות טופס חשוף עבור סגנון הטופס חשוף זה.

en: Pager options
he: אפשרויות דפדוף

en: Reset button label
he: כיתוב על כפתור האיתחול

en: Exposed sorts label
he: תווית למיון החשוף

en: All items, skip @skip
he: כל הפריטים, לדלג על @skip

en: All items
he: כל הפריטים

en: Add custom block
he: הוספת בלוק מותאם

en: Internet
he: אינטרנט

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
he[0]: עדכון אחד בהמתנה (@number_applied יעודכנו, @number_incompatible דולגו)
he[1]: @count עדכונים בהמתנה (@number_applied יעודכנו, @number_incompatible דולגו)

en: Overview of fields on all entity types.
he: רשימת שדות עבור כל סוגי הישויות.

en: Show more content
he: הצג תכנים נוספים

en: Collapse
he: כיווץ

en: Error messages to display
he: הודעות שגיאה שיוצגו

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
he: מומלץ שאתרים הפועלים בסביבות ייצור לא יציגו הודעות שגיאה.

en: Current password
he: סיסמה נוכחית

en: Configure user accounts.
he: הגדרת חשבונות משתמשים

en: Update preview
he: עידכון תצוגה מקדימה

en: all languages
he: כל השפות

en: %module module installed.
he: המודול %module הותקן.

en: @node_type comment
he: @node_type תגובה

en: Planning fields
he: תכנון שדות

en: What type of data the field will store
he: איזה סוג של נתונים השדה יאכסן

en: Administer text formats and filters
he: ניהול מבנה טקסט ומסננים

en: @type language detection
he: זיהוי שפה ל@type

en: The new set is created by copying items from your default shortcut set.
he: הסט החדש נוצר ע"י העתקת קיצורי הדרך מסט ברירת המחדל.

en: Create new set
he: יצירת סט חדש

en: Are you sure you want to delete the shortcut set %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את ערכת קיצורי הדרך %title

en: Administering shortcuts
he: ניהול קיצורים

en: Define which shortcut set you are using on the <a href="@shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
he: קביעת סט קיצורי הדרך שיופיע ב <a href="@shortcut-link">לשונית קיצורי הדרך</a> בעמוד חשבון המשתמש שלך.

en: Edit current shortcut set
he: עריכת ערכת קיצורי דרך נוכחית.

en: Editing the current shortcut set will affect other users if that set has been assigned to or selected by other users. Granting "Select any shortcut set" permission along with this permission will grant permission to edit any shortcut set.
he: עריכת ערכת קיצורי הדרך הנוכחית תשפיע על משתמשים אחרים במידה והוקצתה להם או נבחרה על ידם. במידה והוקצתה גם הרשאת "בחירת ערכת קיצורי דרך כלשהי" יאפשר הצרוף הרשאת עריכה לכל ערכות הקיצורים.

en: Select any shortcut set
he: בחירת ערכת קיצורי דרך כלשהי

en: From all shortcut sets, select one to be own active set. Without this permission, an administrator selects shortcut sets for users.
he: מתוך כל ערכות קיצורי הדרך, בחר בעצמך אחת שתהיה שתהיה הערכה הפעילה. ללא הרשאה זו, יהיו אלו מנהלי האתר שיבחרו ערכות קיצורים עבור המשתמשים.

en: Add and modify shortcut sets.
he: הוספה ושינוי של ערכות קיצורים

en: Add shortcut set
he: הוספת סט של קיצורי דרך

en: Edit set name
he: עריכת שם הערכה

en: Database support
he: תמיכה במסד נתונים

en: Your web server does not appear to support any common PDO database extensions. Check with your hosting provider to see if they support PDO (PHP Data Objects) and offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
he: נראה כי שרת האתר שלך לא תומך בשום תוסף מסד נתונים נפוץ מסוג PDO. בדוק עם ספקית האכסון שלך אם היא תומכת ב-PDO (ראשי תיבות של PHP Data Objects) ומציעה מסד נתונים בו <a href="@drupal-databases">דרופל תומך</a>.

en: Is not empty (NOT NULL)
he: לא ריק, מכיל ערך כלשהו (NOT NULL)

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: Kyrgyz
he: קירגיזית

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
he: אין לקרוא לפונקצייה theme() עד שכל המודולים הועלו.

en: GD library PNG support
he: תמיכת PNG בספרייה GD

en: The date the comment was most recently updated.
he: התאריך בו התגובה עודכנה לאחרונה.

en: Comment posted: %subject.
he: תגובה נכתבה: %subject.

en: GD library rotate and desaturate effects
he: אפקטים של סיבוב והפחתת רוייה של ספריית GD

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
he: צפיה, עריכה ומחיקת כל התכנים ללא קשר להגבלות והרשאות.

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
he: ניתן לבצע באופן אוטומטי מיטוב לקבצים חיצוניים, כך שיפחת הגודל ויקטן מספר הפניות לשרת.

en: Permissions let you control what users can do and see on your site. You can define a specific set of permissions for each role. (See the <a href="@role">Roles</a> page to create a role). Two important roles to consider are Authenticated Users and Administrators. Any permissions granted to the Authenticated Users role will be given to any user who can log into your site. You can make any role the Administrator role for the site, meaning this will be granted all new permissions automatically. You can do this on the <a href="@settings">User Settings</a> page. You should be careful to ensure that only trusted users are given this access and level of control of your site.
he: הרשאות מאפשרות לך לשלוט במה שהמשתמשים יכולים לעשות ולראות באתר. לכל תפקיד ניתן להגדיר קבוצת הרשאות ספציפית. (ליצירת תפקיד חדש ראו עמוד <a href="@role">תפקידים</a> ).
    שני תפקידים חשובים שיש להביא בחשבון הם "משתמש רשום" ו"אדמיניסטרטור". כל ההרשאות שהוקצו לתפקיד "משתמש רשום" ינתנו לכל מי שיכול/ה לבצע כניסה לאתר. ניתן להגדיר כל תפקיד כתפקיד מינהלן של האתר, המשמעות של הגדרה כזסו היא שכל הרשאה חדשה תוקצה לתפקיד הזה באופן אוטומטי. ניתן לעשות זאת ב<a href="@settings">הגדרות משתמשים</a>. 
    יש לנקוט זהירות על מנת להבטיח שמשתמשים מהימנים מקבלים רמה כזו של גישה ושליטה באתר שלך.

en: Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined on the <a href="@permissions">permissions page</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the names and order of the roles on your site. It is recommended to order your roles from least permissive (anonymous user) to most permissive (administrator). To delete a role choose "edit role".
he: ,תפקידים מאפשרים לך להגדיר ולהתאים בטחון לניהול דרופל.  תפקיד מגדיר קבוצה של משתמשים עם פריוולגיות אשר מוגדרים ב-  <a href="@permissions">דף הרשאות</a>. דוגמה לתפקידים: משתמש אנונימי, משתמש מזוהה, moderator, administrator וכך הלאה. באזור זה אתה תגדיר שמות ו סדר תפקידים באתרך. זה מומלץ לסדר את התפקידים מאחרון המותריות (משתמש אנונימי) להכי מותריות(administrator). כדי למחוק תפקיד "עדכון תפקיד".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
he: השתמשו ב<em>מאמרים</em> עבור תכנים תלויי זמן כמו חדשות, הודעות לעיתונות או הודעות בבלוג.

en: Translation update status
he: מצב עידכון התרגומים

en: Filipino
he: פיליפינית

en: Swiss German
he: גרמנית שוויצרית

en: Scots
he: סקוטית

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Sidebar borders
he: גבולות איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Plum
he: שזיף

en: These options control the display settings for the %name theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used.
he: אפשרויות אלה קובעות את הגדרות התצוגה עבור ערכת העיצוב %name. הגדרות אלו יבואו לידי ביטוי כאשר ערכה זו היא הערכה הפעילה.

en: Administer software updates
he: ניהול עדכוני תוכנה

en: Site details
he: פרטי האתר

en: Title and slogan
he: כותרת וסלוגן

en: Firehouse
he: תחנת כיבוי אש

en: Ice
he: קרח

en: Default settings file
he: קובץ הגדרות ברירת מחדל

en: The default settings file does not exist.
he: קובץ הגדרות ברירת המחדל אינו קיים.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
he: סדר מחדש שורות עפ"י חשיבות מספרית במקום גרירה.

en: Show row weights
he: הצגת משקלי שורות

en: Hide row weights
he: הסתרת משקלי שורות

en: Custom display settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות אישית

en: Use custom display settings for the following view modes
he: השתמשו בהגדרות תצוגה מותאמות אישית עבור מצבי התצוגה הבאה

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: Node module element
he: אלמנט של הרכיב Node

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
he: משתנים זמינים לשימוש: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: %title has been updated.
he: עודכן/עודכנה %title.

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Edit translations
he: עריכת תרגומים

en: Comment display
he: תצוגת תגובות

en: Never (manually)
he: לעולם לא (ידנית)

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ %file, משום שהוא יכתוב על עצמו.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ %file ל%destination.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
he: הגדרות ה PHP שלך תומכות בסוג מסד נתונים בודד, לכן הוא נבחר אוטומטית עבורך

en: Exit block region demonstration
he: יציאה מהמחשה ויזואלית

en: Database log messages to keep
he: הודעות יומן לשמירה בבסיס הנתונים

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: Display prefix and suffix.
he: הצגת קידומת וסיומת

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: Trim length
he: מספר תווים להצגה

en: No field is hidden.
he: אין אף שדה חבוי.

en: Format settings:
he: הגדרות פורמט:

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Shown when hovering over the menu link.
he: יוצג במעבר עכבר על הקישור בתפריט.

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. To configure these settings for a particular content type, visit the <a href="@content-types">Content types</a> page, click the <em>edit</em> link for the content type, and go to the <em>Menu settings</em> section.
he: הרכיב menu מאפשר יצירת קישורי  תפריט מתוך טופס עריכת התוכן. לקביעת הגדרות אלו עבור סוג תוכן מסויים ניגשים לעמוד <a href="@content-types">סוגי תוכן</a>, לוחצים על הקישור <em>עריכה</em> השייך לסוג התוכן שעבורו נדרשות ההגדרות, ואז ל<em>הגדרות תפריט</em>.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
he: פורמט: %time. פורמט התאריך הוא YYYY-MM-DD ו %timezone הוא ההפרש מUTC. השאירו ריק כדי להשתמש במועד שליחת הטופס.

en: Error pages
he: דפי שגיאה

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הכתובת %path אינה תקפה או שאין לך גישה אליה

en: Last run: %cron-last ago.
he: בדיקה אחרונה:לפני  %cron-last .

en: Run cron every
he: הרצת Cron בכל

en: Change site name, e-mail address, slogan, default front page, and number of posts per page, error pages.
he: שינוי של שם האתר , כתובת הדוא"ל שלו, הסלוגן, קביעת דף בית, מספר הפוסטים לעמוד ודפי שגיאה.

en: Manage automatic site maintenance tasks.
he: ניהול משימות אוטומטיות של תחזוקת האתר

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Administrative name
he: שם בממשק הניהול

en: Save and publish
he: שמירה במצב מפורסם

en: The settings file is writable.
he: קובץ ההגדרות ניתן לכתיבה.

en: The settings file is owned by the web server.
he: קובץ ההגדרות בבעלות שרת האתר.

en: Weight for @block block
he: משקל עבור הבלוק @block

en: Region for @block block
he: איזור עבור הבלוק @block

en: Comment approval
he: אישור תגובה

en: Post comments
he: פירסום תגובות

en: Skip comment approval
he: דלג על אישור תגובה

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
he: האמנם ברצונך להשבית את מבנה הטקסט %format?

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Hot topic
he: נושא חם

en: Normal topic
he: נושא רגיל

en: Closed topic
he: נושא סגור

en: Reference for usage, configuration, and modules.
he: התייחסות לאופן השימוש, תצורה ורכיבים.

en: Configure @module permissions
he: הגדרת הרשאות עבור @module

en: Select and configure your themes.
he: בחירה והגדרות לערכות עיצוב.

en: Administer settings.
he: ניהול הגדרות.

en: View reports, updates, and errors.
he: הצגת דוחות, עדכונים ושגיאות.

en: Install new module or theme
he: התקנת מודול או עיצוב חדש

en: Install new module
he: התקנת מודול חדש

en: Install new theme
he: התקנת עיצוב חדש

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
he: ניהול חשבונות משתמשים, תפקידים והרשאות

en: Nothing
he: ללא

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
he: %type: !message ב-%function (שורה %line מ-%file).

en: Update @title
he: עדכון @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי הקריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים וקו תחתי.

en: Asturian
he: אסטורית

en: Haitian Creole
he: האיטית קריאולית

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: There is data for this field in the database. The field settings can no longer be changed.
he: בבסיס הנתונים מאוחסנים נתונים עבור שדה זה ולכן לא ניתן עוד לשנות הגדרות אלה.

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: A unique machine-readable name for this content type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores. This name will be used for constructing the URL of the %node-add page, in which underscores will be converted into hyphens.
he: שם מכונה ייחודי עבור סוג תוכן זה. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, ספרות, ותו של מקף תחתון. שם זה ישמש לבניית כתובת הURL של הדף %node-add, תוך המרת תווי מקף תחתון לתווי מקף רגיל.

en: The database version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
he: גרסת מסד הנתונים %version הינה פחות מהגרסה המינימלית הנדרשת %minimum_version.

en: !theme (default theme)
he: !theme (עיצוב ברירת המחדל)

en: !theme (administration theme)
he: !theme (ערכת עיצוב לניהול האתר)

en: %type_name: Create new content
he: %type_name: יצירת תוכן חדש

en: %type_name: Edit own content
he: %type_name: עריכת תוכן של המשתמש עצמו

en: %type_name: Edit any content
he: %type_name: עריכת תוכן כלשהו

en: %type_name: Delete own content
he: %type_name: מחיקת תוכן של המשתמש עצמו

en: %type_name: Delete any content
he: %type_name: מחיקת תוכן כלשהו

en: Next steps
he: הצעדים הבאים

en: @driver_name settings
he: הגדרות @driver_name

en: MySQL, MariaDB, or equivalent
he: MySQL, MariaDB, או שווה ערך

en: Database file
he: קובץ מסד נתונים

en: Autocomplete popup
he: השלמה אוטומטית בפופאפ

en: Searching for matches...
he: מחפש עבור תאימויות...

en: Aggregate JavaScript files.
he: איחוד ודחיסה של קבצי ג'אווה סקריפט

en: View the administration theme
he: צפיה בעיצוב המנהל

en: Indexed %count content items for tracking.
he: נוספו לאינדקס, לצורך מעקב, %count פריטי תוכן .

en: Disable the account and keep its content.
he: בטל את החשבון והשאר את התוכן שנוצר ע"י המשתמש.

en: Disable the account and unpublish its content.
he: בטל את החשבון והפוך את התוכן של המשתמש ללא-מפורסם.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
he: מחיקת החשבון ושיוך התכנים שלו למשתמש %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
he: מחיקת החשבון והתוכן המשוייך אליו.

en: Display on user registration form.
he: הצג בטופס הרשמת משתמשים.

en: Fixed value
he: ערך קבוע

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
he[0]: נמחקה תגובה אחת.
he[1]: נמחקו @count תגובות.

en: Use field label instead of the "On value" as label
he: שימוש בתווית השדה במקום בערך שהוגדר ל"מצב מופעל"

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
he[0]: פוסט אחד נמחק.
he[1]: נמחקו @count פוסטים.

en: List (integer)
he: רשימה (integer)

en: List (float)
he: רשימה (צף)

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
he: המפתח הוא הערך שיאוכסן. התוית תהיה הערך שיוצג וגם ייראה בטופס העריכה.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
he: התוית אינה בגדר חובה: אם שורה מכילה מחרוזת יחידה, היא תשמש כמפתח וגם כתוית

en: Unable to parse info file: %info_file.
he: לא ניתן לפענח קובץ מידע: %info_file.

en: The info file (%info_file) does not define a 'name' attribute.
he: קובץ המידע (%info_file) אינו מגדיר שדה 'name'.

en: Add new view
he: הוספת היבט חדש

en: Wrapper HTML element
he: תגית HTML למעטפת

en: Use absolute path
he: שימוש בנתיב אבסולוטי

en: Singular form
he: צורת יחיד

en: Plural form
he: צורת רבים

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי להיבט, קריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים, וקו תחתי.

en: The guid of the original imported item.
he: מזהה GUID של הפריט המיובא המקורי

en: Last Comment
he: התגובה האחרונה

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
he: קובץ המשוייך לתגובה זו, בדרך כלל מכיוון שהוא קיים כשדה בתגובה זו.

en: Comment or document this display.
he: הערות או תעוד לתצוגה זו.

en: Query settings
he: הגדרות שאילתא

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
he: אפשרו להגדיר כמה הגדרות מתקדמות עבור הפלאגין של השאילתה

en: The name and the description of this display
he: שם ותיאור עבור התצוגה

en: Include all items option
he: לכלול אפשרות לכל הפריטים

en: All items label
he: כותרת כל הפריטים

en: Disable SQL rewriting
he: השבתת שכתוב SQL

en: Field Language
he: שפת השדה

en: Not specified
he: לא מוגדר

[ctx: ampm]
en: am
he: לפנה"צ

[ctx: ampm]
en: pm
he: אחה"צ

en: Administer content and comments.
he: ניהול תוכן ותגובות.

en: Comment fields
he: שדות בתגובה

en: RSS category
he: קטגוריית RSS

en: Import configuration
he: יבוא תצורה

en: 5 minute
he: 5 דקות

en: 15 minute
he: 15 דקות

en: Content revisions
he: מהדורות תוכן

en: Custom block
he: בלוק  מותאם

en: %time hence
he: %time לכן

en: Language selection
he: בחירת שפה

en: No results behavior
he: התנהגות כאשר אין תוצאות

en: Edit @section
he: עריכת @section

en: Inherit contextual filters
he: ירושת מסננים תלויי הקשר

en: Display all results for the specified field
he: הצגת כל התוצאות עבור השדה שצויין

en: Provide default value
he: לספק ערך ברירת מחדל

en: Display a summary
he: הצגת סיכום (summary)

en: Display contents of "No results found"
he: הצגת התוכן של "לא נמצאו תוצאות"

en: Create a label
he: יצירת תווית

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
he: מאפשר לטעון את השדה כשהוא מוסתר. אך זמין לשיבוץ בשדות האחרים בצורת משתנה twig או token.

en: Create a CSS class
he: יצירת קלאס של CSS

en: Rewrite results
he: שכתוב התוצאות

en: No results text
he: כיתוב כאשר אין תוצאות

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
he: אפשרו "כיתוב כאשר אין תוצאות" כאשר השדה מכיל את המספר 0.

en: Add !display
he: הוספת !display

en: Auto preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Preview with contextual filters:
he: תצוגה מקדימה עם מסננים תלויי הקשר:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
he: הפרידו ערכים של סינון תלוי הקשר באמצעות "/". לדוגמא, %example.

en: Apply and continue
he: להחיל ולהמשיך

en: All displays
he: כל התצוגות

en: Create new filter group
he: יצירת קבוצת פילטרים חדשה

en: Add and configure @types
he: הוספת ה@types והגדרות

en: Show information and statistics about the view during live preview
he: הצגת מידע וסטטיסטיקות על היבט בזמן תצוגה מקדימה

en: Show performance statistics
he: הצגת סטטיסטיקות ביצועים

en: Master
he: מאסטר

en: Unformatted list
he: רשימה ללא סגנון

en: Contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר

en: contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר

en: Contextual filter
he: מסנן תלוי הקשר

en: contextual filter
he: מסנן תלוי הקשר

en: filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Filter criterion
he: קריטריון לסינון

en: filter criterion
he: קריטריון לסינון

en: Content ID from URL
he: מספר זיהוי תוכן מהURL

en: Change settings for this format
he: שינוי הגדרות עבור פורמט זה

en: Hide attachments in summary
he: הסתרת צרופות בתקציר

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
he: לשנות אם להציג או לא להציג צרופות בעת הצגת סיכום של סינון תלוי הקשר.

en: Create a page
he: יצירת דף

en: Create a menu link
he: יצירת קישור תפריט

en: Include an RSS feed
he: כולל ערוץ RSS

en: Create a block
he: יצירת בלוק

en: of type
he: מסוג

en: tagged with
he: מתוייג כ

en: without links
he: ללא קישורים

en: teasers
he: תקצירים

en: full posts
he: תוכן מלא

en: titles
he: כותרות

en: titles (linked)
he: כותרות (כקישור)

en: with links (allow users to add comments, etc.)
he: עם קישורים (מאפשר למשתמשים להוסיף תגובות וכד').

en: Hide view
he: הסתרת ההיבט

en: Delete translation
he: מחיקת התרגום

en: Unsorted
he: לא ממויין

en: Changes to the style have been saved.
he: השינויים בסגנון נשמרו

en: (Machine name: @type)
he: (שם מכונה: @type)

en: Contact category
he: קטגוריית קשר

en: Customize field HTML
he: התאמה אישית לHTML של השדה

en: Customize field and label wrapper HTML
he: התאמה של הHTML העוטף את השדה והתווית

en: The selected style or row format does not utilize fields.
he: הסגנון או פורמט השורה שנבחרו לא משתמשים בשדות.

en: Apply (all displays)
he: החל (כל התצוגות)

en: Apply (this display)
he: החל (תצוגה זו)

en: Appears in: @bundles.
he: מופיע ב: @bundles.

en: @group (historical data): @field
he: @group (נתונים היסטוריים): @field

en: Delta - Appears in: @bundles.
he: דלתא - מופיע ב: @bundles.

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
he: מונח טקסונומי שנבחר בהשלמה אוטומטית או מתוך תיבת בחירה.

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
he: נתיב קיים במערכת הקבצים המקומית לאכסון קבצים פרטיים. על הספריה להיות ניתנת לכתיבה ע"י דרופל וחסומה לגישה מהאינטרנט. ראו בתעוד המקוון  <a href="@handbook"> מידע נוסף על אבטחת קבצים פרטיים </a>.

en: Curaçao
he: קוראסאו

en: Réunion
he: ראוניון

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: An autocomplete text field.
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית.

en: Display the label of the referenced entities.
he: הצגת הכותרת של היישות ברפרנס.

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת

en: Link to the referenced entity
he: קישור ליישות שמצויינת ברפרנס

en: Rendered as @mode
he: רונדר כ@mode

en: Default date
he: תאריך ברירת המחדל

en: 10 minute
he: 10 דקות

en: 30 minute
he: 30 דקות

en: Date value
he: ערך תאריך

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Fields type(s) in use
he: סוג/י שדות בשימוש

en: Translations of %label
he: תרגומים של %label

en: Are you sure you want to delete the @language translation of %label?
he: האם למחוק את התרגום ל-@language של %label?

en: Translate any entity
he: תרגום יישות כלשהי

en: Autocomplete (Tags style)
he: השלמה אוטומטית (בסגנון תגיות)

en: Checked
he: נבדק

en: The requested page "@path" could not be found.
he: לא הצלחנו למדוא את הדף שביקשת "@path"

en: User name and password
he: שם משתמש וסיסמה

en: Revert to default
he: חזרה לברירת המחדל

en: Use a pager
he: שימוש במדפדף

en: Hide description
he: הסתרת התיאור

en: Contextual Links
he: קישורים תלויי הקשר

en: Display fields in a contextual links menu.
he: הצגת שדות בתפריט הקישורים תלויי הקשר.

en: Enable translation
he: ניתן לתרגום

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens

en: Export options
he: אפשרויות יצוא

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.

en: Entity Reference Source
he: מקור הרפרנס ליישות

en: Entity Reference list
he: רשימת רפרנס ליישויות

en: You have unsaved changes
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו

en: Translation for @language
he: תרגומים עבור @language

en: Edit comment @subject
he: עריכת התגובה @subject

en: Used in views
he: משמש בViews

en: Views plugins
he: פלאגינים של Views

en: Display "Access Denied"
he: הצגת "הגישה חסומה"

en: - No value -
he: - ללא ערך -

en: Unfiltered text
he: טקסט ללא סינון

en: Column used for click sorting
he: עמודה שתשמש למיון בהקלקה

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
he: משך הזמן בשניות בו יישמרו במטמון תוצאות גולמיות לשאילתות

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן בשניות שבו יישמר במטמון פלט HTML מרונדר (rendered).

en: Number of pager links visible
he: מספר קישורי הדפדוף שיוצגו

en: Enter 0 for no limit.
he: הזינו 0 כדי לא להגביל

en: All messages, with backtrace information
he: כל ההודעות, עם מידע מעקב - backtrace

en: Table @name already exists.
he: הטבלה @name כבר קיימת.

en: Cannot add index @name to table @table: table doesn't exist.
he: לא ניתן להוסיף אינדקס @name לטבלה @table: הטבלה לא קיימת.

en: Cannot add index @name to table @table: index already exists.
he: לא ניתן להוסיף אינדקס @name לטבלה @table: הטבלה כבר קיימת.

en: Boolean value
he: ערך בוליאני

en: The referenced entity
he: היישות שאליה מצביע הרפרנס

en: Integer value
he: ערך מספר שלם

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: Show all columns
he: הצגת כל העמודות

en: The category %title has been added.
he: התווספה הקטגוריה %title.

en: IP address bans
he: כתובות IP חסומות

en: Cannot create a field with no type.
he: לא ניתן ליצור שדה שלא נקבע לו סוג

en: Cannot create an unnamed field.
he: לא ניתן ליצור שדה נטול שם.

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
he: השאירו ריק כדי לאפשר אורך בלתי מוגבל לטקסט הקישור.

en: Re-use existing field: you need to provide a label.
he: שימוש בשדה קיים: יש לציין תווית.

en: The specified file %file could not be copied because the destination is invalid. More information is available in the system log.
he: לא ניתן היה להעתיק את הקובץ %file כי היעד אינו חוקי. מידע נוסף זמין ביומן המערכת.

en: The specified file %file could not be moved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
he: לא ניתן להעביר את הקובץ %file כי היעד אינו חוקי. מידע נוסף זמין ביומן המערכת.

en: Are you sure you want to delete the forum %label?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את הפורום %label?

en: Edit style %name
he: עריכת הסגנון %name

en: A Gettext Portable Object file.
he: קובץ מסוג Gettext Portable Object

en: Treat imported strings as custom translations
he: להתייחס ללמחרוזות המיובאות כאל תרגומים שהותאמו במיוחד עבור אתר זה

en: Overwrite non-customized translations
he: לדרוס תרגומים שלא עברו התאמה עבור אתר זה

en: Overwrite existing customized translations
he: לדרוס תרגומים שהותאמו

en: Source text only, no translations
he: טקסטים מקוריים, ללא תרגומים

en: Include non-customized translations
he: לכלול תרגומים שלא עברו שינוי

en: Include customized translations
he: לכלול תרגומים שעברו שינוי

en: Include untranslated text
he: לכלול טקסטים שאינם מתורגמים

en: Translation type
he: סוג התרגום

en: Customized translation
he: תרגום שהותאם במיוחד

en: The strings have been saved.
he: מחרוזת התרגום נשמרה.

en: Interface translation
he: תרגומים לממשק

en: Interface translations directory
he: תיקיית תרגומי הממשק

en: User interface translation
he: תרגום הממשק

en: Author's preferred language
he: השפה המועדפת על המחבר/ת

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
he: שימוש באייקון ברירת המחדל שמגיע עם ערכת העיצוב

en: An entity field containing an entity reference.
he: שדה של יישות שמכיל רפרנס ליישות.

en: Add and enable modules to extend site functionality.
he: הוספה והפעלה של מודולים כדי להרחיב את הפונקציונליות של האתר.

en: Site's default language (@lang_name)
he: שפת ברירת המחדל של האתר (@lang_name)

en: Installation profile
he: פרופיל התקנה

en: @dir can not be opened
he: @dir לא ניתן לפתיחה

en: Save and manage fields
he: שמירה ומעבר לניהול שדות

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
he[0]: נבדקו עדכוני תרגום זמינים עבור פרוייקט אחד.
he[1]: נבדקו עדכוני תרגום זמינים עבור @count פרוייקטים.

en: Available translation updates
he: עדכוני תרגום זמינים

en: Get a status report about available interface translations for your installed modules and themes.
he: קבלו דוח מצב על זמינותם של תרגומים עבור מודולים ותבניות עיצוב שמותקנים באתר.

en: View profile
he: צפיה בפרופיל

en: Manage customized lists of content.
he: ניהול רשימות  תכנים מותאמות אישית.

en: Are you sure you want to unblock %ip?
he: בטוחים שברצונכם להסיר את החסימה מ%ip ?

en: Import all
he: יבוא הכל

en: Another request may be synchronizing configuration already.
he: ייתכן שיש כבר פניה אחרת לשרת לסינכרון התצורה.

en: The configuration was imported successfully.
he: הקונפיגורציה יובאה בהצלחה.

en: @count new | @count new
he[0]: @count חדש
he[1]: @count חדשים

en: @count changed | @count changed
he[0]: @count השתנה
he[1]: @count השתנו

en: @count removed | @count removed
he[0]: @count הוסר
he[1]: @count הוסרו

en: User-defined shortcuts
he: קיצורים מוגדרים על ידי המשתמשים

en: Displayed as %date_format
he: יוצג כ %date_format

en: opened
he: נפתח

en: Create %language translation of %title
he: יצירת תרגום ל%language של  %title

en: This will delete all the translations of %label.
he: פעולה זו תמחק את כל התרגומים של %label.

en: Langcode
he: קוד שפה

en: View differences
he: הצגת הבדלים

en: Reference type
he: סוג רפרנס

en: Horizontal orientation
he: כיוון אופקי

en: Vertical orientation
he: כיוון אנכי

en: Tray orientation changed to @orientation.
he: כיוון המגש השתנה ל @orientation.

en: South Sudan
he: דרום סודאן

en: Place block
he: הוספת בלוק

en: File added
he: הקובץ התווסף

en: File removed
he: הקובץ נמחק

en: Translate configuration
he: תרגום תצורה

en: Translations directory
he: ספריית תרגומים

en: The translations directory does not exist.
he: תיקיית התרגומים לא קיימת.

en: The translations directory is not readable.
he: לא ניתן לקרוא מתקיית התרגומים.

en: The translations directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב אל תיקיית התרגומים.

en: The translations directory is writable.
he: תיקיית התרגומים ניתנת לכתיבה

en: The translation server is offline.
he: שרת התרגומים במצב לא מקוון.

en: The translation server is online.
he: שרת התרגומים במצב מקוון

en: The %language translation is not available.
he: התרגום ל%language אינו זמין.

en: The %language translation is available.
he: התרגום ל%language זמין.

en: The %language translation could not be downloaded.
he: לא ניתן היה להוריד התרגום ב%language.

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
he[0]: %action יושמה על פריט @count.
he[1]: %action יושמה על @count פריטים.

en: Edit custom block %label
he: עריכת הבלוק המותאם %label

en: Custom block types
he: סוגי בלוקים מותאמים אישית

en: Manage custom block types.
he: ניהול סוגי בלוקים מותאמים אישית

en: Add custom block type
he: הוספת סוג בלוק מותאם אישית

en: - Create a new book -
he: - יצירת ספר חדש -

en: Edit order and titles
he: עריכת סדר וכותרות

en: Toolbar configuration
he: תצורת סרגל הכלים

en: Active toolbar
he: סרגל הכלים הפעיל

en: @count styles configured
he: הוגדרו @count סגנונות

en: The time that the comment was last edited.
he: המועד האחרון בו נערכה התגובה.

en: Press the esc key to exit.
he: לחצו על מקש esc כדי לצאת.

en: @count contextual link | @count contextual links
he[0]: @count קישור תלוי הקשר
he[1]: @count קישורים תלויי הקשר

en: Create and store date values.
he: יצירה ואכסון של תאריכים.

en: Date only
he: רק תאריך

en: AM/PM
he: לפנה"צ/אחה"צ

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
he: פורמט: %format.  השאירו ריק כדי להשתמש במועד שליחת הטופס.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
he: בחרו פורמט להצגת התאריך. ודאו שהפורמט מתאים לשדה, למשל, אין טעם לבחור בפורמט המציג שעה לשדה שמכיל רק תאריך.

en: Text editor
he: עורך טקסט

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Allowed number of values
he: מספר הערכים המותרים

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
he: בשדה זה ניתן ניתן להעלות מספר בלתי מוגבל של קבצים.

en: Save and keep published
he: לשמור ולהשאיר במצב מפורסם

en: Save and unpublish
he: שמירה במצב לא מפורסם

en: Show language selector on create and edit pages
he: הצגת אפשרות לבחירת שפה בדפי העריכה והיצירה

en: Checked translation for %project.
he: נבדקים תרגומים עבור %project.

en: Nothing to check.
he: אין מה לבדוק.

en: Downloaded translation for %project.
he: הסתיימה הורדת התרגום עבור %project.

en: Importing translation for %project.
he: מיובאים תרגומים עבור %project

en: Imported translation for %project.
he: יובא תרגום עבור %project.

en: One translation files could not be checked. See the log for details. | @count translation files could not be checked. See the log for details.
he[0]: לא ניתן לבדוק קובץ תרגום אחד. ראו בפרטים ברשומות היומן.
he[1]: לא ניתן לבדוק  @count קבצי תרגום. ראו בפרטים ברשומות היומן.

en: Importing translation file: %filename (@percent%).
he: מיובא קובץ תרגום: %filename (@percent%)

en: Translations imported.
he: התרגומים יובאו.

en: Updating configuration translations
he: עדכון תרגומי תצורה

en: Starting configuration update
he: התחלת עדכון קונפיגורציה

en: Error updating configuration translations
he: שגיאה בעת עדכון תרגומי תצורה

en: The configuration was successfully updated. There are %number configuration objects updated.
he: התצורה התעדכנה בהצלחה. עודכנו  %number אובייקטי תצורה.

en: No configuration objects have been updated.
he: לא עודכנו אובייקטי תצורה.

en: Translations imported: %number added, %update updated, %delete removed.
he: תרגומים שיובאו: %number נוספו, %update עודכנו, %delete הוסרו.

en: One translation file imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed. | @count translation files imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed.
he[0]: קובץ תרגום אחד יובא. %number תרגומים נוספו, %update תרגומים עודכנו ו%delete תרגומים נמחקו.
he[1]: @count קבצי תרגום יובאו. %number תרגומים נוספו, %update תרגומים עודכנו ו%delete תרגומים נמחקו.

en: One translation string was skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details. | @count translation strings were skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details.
he[0]: המערכת דילגה על מחרוזת תרגום אחת מכיוון שיש בה  HTML לא מורשה או פגום.
he[1]: המערכת דילגה על @count מחרוזות תרגום מכיוון שהן מכילות HTML לא מורשה או פגום.

en: Checking translations
he: בדיקת תרגומים

en: Error checking translation updates.
he: שגיאה בעת עדכון התרגומים.

en: Updating translations
he: עדכון תרגומים

en: Error importing translation files
he: שגיאה ביבוא קבצי תרגום

en: Updating translations.
he: עדכון תרגומים

en: Built-in English
he: אנגלית מובנית

en: Translated string (@language)
he: מחרוזת טקסט מתורגמת (@language)

en: All translations up to date.
he: כל התרגומים מעודכנים.

en: Missing translations for:
he: חסרים תרגומים עבור:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
he[0]: חסרים תרגומים עבור אחד הפרוייקטים
he[1]: חסרים תרגומים עבור @count פרוייקטים

en: Missing translations
he: תרגומים חסרים

en: Translation source
he: מקור התרגום

en: Drupal translation server and local files
he: שרת התרגומים של דרופל וקבצים מקומיים

en: Local files only
he: קבצים מקומיים בלבד

en: The source of translation files for automatic interface translation.
he: מקור של קבצי התרגום עבור תרגום אוטמטי של הממשק.

en: Don't overwrite existing translations.
he: לא לדרוס תרגומים קיימים.

en: Only overwrite imported translations, customized translations are kept.
he: לדרוס רק תרגומים מיובאים. יישמרו תרגומים שהותאמו לאתר.

en: Overwrite existing translations.
he: לדרוס תרגומים קיימים.

en: How to treat existing translations when automatically updating the interface translations.
he: איך לנהוג בתרגומים קיימים בעת עדכון אוטומטי של תרגומי הממשק.

en: Edit menu %label
he: עריכת התפריט %label

en: Administrative summary
he: תאור בממשק הניהול

en: Menu %label has been updated.
he: עודכן התפריט %label.

en: The menu link has been saved.
he: קישור התפריט נשמר.

en: Link to revision
he: קישור לגרסה

en: Revert all revisions
he: השבה לאחור של כל הגרסאות

en: %type_name: Delete revisions
he: %type_name: מחיקת גרסאות

en: Promotion options
he: אפשרויות קידום

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
he: קרא עוד<span class="visually-hidden"> על @title</span>

en: Updated entity %type with ID %id.
he: עודכנה היישות %type עם המזהה %id.

en: Date and time formats
he: פורמטים של תאריך ושעה

en: The term language code.
he: השפה אליה משוייכת הקטגוריה.

en: Telephone number
he: מספר טלפון

en: This field stores a telephone number in the database.
he: שדה זה מאחסן מספר טלפון במסד הנתונים.

en: Link using provided telephone number.
he: קישור באמצעות מספר הטלפון שסופק.

en: Toolbar items
he: פריטי סרגל כלים

en: End tour
he: סיום הסיור

en: Create translations
he: יצירת תרגומים

en: Delete translations
he: מחיקת תרגומים

en: Translate %bundle_label @entity_label
he: תרגום %bundle_label @entity_label

en: Edit user account
he: עריכת חשבון משתמש

en: Page @current
he: עמוד @current

en: Rendered entity - @label
he: ישות מרונדרת - @label

en: Administrative comment
he: הערה בממשק הניהול

en: Override the output of this field with custom text
he: דריסת הפלט של שדה זה באמצעות טקסט מותאם אישית

en: Output this field as a custom link
he: השדה יוצג כקישור מותאם אישית

en: Pager link labels
he: תוויות קישורי דפדוף

en: Caption for the table
he: כותרת לטבלה

en: Table details
he: פרטי הטבלה

en: Delete @display_title
he: מחיקת @display_title

en: Edit view name/description
he: עריכת שם/תיאור ההיבט

en: Revert view
he: השבת היבט לאחור

en: Add <span class="visually-hidden">@type</span>
he: הוספה <span class="visually-hidden">@type</span>

en: And/Or Rearrange <span class="visually-hidden">filter criteria</span>
he: סידור מחדש של  <span class="visually-hidden">הקריטריונים לסינון</span> ו/או

en: Rearrange <span class="visually-hidden">@type</span>
he: סידור מחדש <span class="visually-hidden">@type</span>

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין

en: Custom Block
he: בלוק מותאם

en: Custom Block type
he: סוג בלוק מותאם אישית

en: Custom block type
he: סוג בלוק מותאם אישית

en: CKEditor core
he: ליבת CKEditor

en: My Editor
he: העורך שלי

en: Entity display
he: תצוגת ישות

en: Entity form display
he: תצוגת טופס של יישות

en: Display the ID of the referenced entities.
he: הצגת המזהה של יישויות עם רפרנס.

en: Shortcut set
he: ערכת קיצורי דרך

en: Display reference to taxonomy term in RSS.
he: הצגת רפרנס לטקסונומיה בRSS

en: Display all items that this view might find.
he: הצגת כל הפריטים שההיבט הזה עשוי למצוא

en: Displays rows as HTML list.
he: מציג שורות כרשימת HTML.
