Drupal core (8.2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (3287 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Home
fa: خانه

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Next
fa: بعدی

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Create a new user account.
fa: ایجاد حساب جدید

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Development
fa: توسعه

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Replies
fa: پاسخ‌ها

en: Closed
fa: بسته شده

en: yes
fa: بله

en: List
fa: سجل

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: closed
fa: بسته شده

en: Actions
fa: عملکردها

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Last comment
fa: آخرین نظر

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Explanation or submission guidelines
fa: توضیح یا راهنمای ارسال محتوا

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Article
fa: مقاله

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: footer
fa: پاورقی

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: More
fa: بیشتر

en: not verified
fa: تایید نشده

en: Action
fa: عملکرد

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: On
fa: روشن

en: For
fa: برای

en: new
fa: جدید

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Block title
fa: عنوان قالبک

en: The title of the block as shown to the user.
fa: عنوان قالبک که به کاربر نشان داده می‌شود.

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Download
fa: دانلود

en: view
fa: مشاهده

en: updated
fa: به‌روز شد

en: Overview
fa: مرورکلی

en: File information
fa: اطلاعات فایل

en: File
fa: فایل

en: Tag
fa: برچسب

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Links
fa: واصلیها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: None
fa: هیچ

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Test
fa: آزمایش

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Account Name
fa: نام حساب

en: Password
fa: رمز

en: Block settings
fa: تنظیمات قالبک

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Types
fa: انواع

en: Multiple
fa: چندین

en: Required
fa: اجباری

en: root
fa: ریشه

en: Parent
fa: والد

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
fa: صفحه‌ها، در سطوح یکسان ابتدا به ترتیب وزن و سپس به ترتیب عنوان چینش خواهند شد.

en: Depth
fa: عمق

en: Category
fa: دسته

en: Add container
fa: افزودن چارچوب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: edit container
fa: تدوین نگهدارنده

en: edit
fa: تدوین

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to parent page
fa: به صفحه والد برو

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Import
fa: ورود

en: Book
fa: کتاب

en: Export
fa: استخراج

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Description field
fa: میدان توضیحات

en: settings
fa: تنظیمات

en: Node ID
fa: هویت گره

en: Field
fa: میدان

en: Outline
fa: سرفصل

en: header
fa: سر صفحه

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Session opened for %name.
fa: نشست %name باز شد.

en: Help
fa: راهنما

en: Image settings
fa: تنظیمات تصویر

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Preset Name
fa: نام از پیش تعیین شده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Open
fa: باز

en: Blank
fa: خالی

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Core
fa: هسته

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Archive
fa: آرشیو

en: Album
fa: آلبوم

en: Icon
fa: شمایل

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: Time
fa: زمان

en: Views
fa: نماها

en: Access
fa: دسترسی

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Length
fa: طول

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: History
fa: تاریخچه

en: hidden
fa: مخفی

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: File extensions
fa: پسوندهای فایل

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Form ID
fa: هویت ورقه

en: Clear index
fa: پاک کردن شاخص

en: General discussion
fa: مبحث عمومی

en: edit forum
fa: تدوین انجمن

en: Forum name
fa: نام انجمن

en: forum
fa: انجمن

en: Manage
fa: مدیریت

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Region
fa: ناحیه

en: Visible
fa: نمایان

en: link
fa: واصلی

en: Anchor
fa: لنگر

en: Display
fa: نمایش

en: Node type
fa: نوع گره

en: Menu
fa: قائم

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Teaser
fa: خلاصه

en: never
fa: هرگز

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: Theme
fa: پوسته

en: aggregator
fa: گردآورنده

en: Update interval
fa: فاصله به‌روزرسانی

en: The fully-qualified URL of the feed.
fa: نشانی معتبر و کامل خوراک.

en: Add forum
fa: افزودن انجمن

en: Add term
fa: افزودن کلمه

en: Search keywords
fa: جستجوی کلید کلمه‌ها

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Search Keywords
fa: جستجوی کلید کلمه‌ها

en: Preview comment
fa: پیش‌نمایش نظر

en: Component
fa: جزء

en: ID
fa: هویت

en: Statistics
fa: آمار

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Attachment
fa: پیوست

en: n/a
fa: هیچ

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Picture
fa: تصویر

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: Taxonomy settings
fa: تنظیمات رده بندی

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Database type
fa: نوع مخزن داده

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: no
fa: خیر

en: New user: %name %email.
fa: کاربر جدید: %name %email.

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Sent email to %recipient
fa: نامه الکترونیکی به %recipient ارسال شد

en: The subject of the message.
fa: موضوع پیغام.

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Data type
fa: نوع داده

en: Create
fa: ایجاد

en: Separator
fa: جداکننده

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Open link in new window
fa: بازکردن واصلی در ینجره جدید

en: term
fa: کلمه

en: Expanded
fa: گسترده

en: Parent item
fa: عنصر والد

en: Add child page
fa: افزودن صفحه فرزند

en: Printer-friendly version
fa: نسخه مناسب چاپ

en: Content type for child pages
fa: نوع محتوای صفحه‌های فرزند

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Remove from outline
fa: حذف از سرفصل

en: Unknown export format.
fa: قالب‌بندی خروجی ناشناخته.

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: Year
fa: سال

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Area
fa: منطقه

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: قالبک

en: Override title
fa: تنقیح عنوان

en: Add view
fa: افزودن نما

en: Page
fa: صفحه

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Taxonomy terms
fa: کلمه‌های رده بندی

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Logo
fa: آرم

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Good
fa: خوب

en: Node types
fa: انواع گره

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Site
fa: سایت

en: Drupal
fa: دروپال

en: Module
fa: ماژول

en: Off
fa: خاموش

en: Host
fa: میزبان

en: Available updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس

en: Manual update check
fa: بررسی دستی به‌روزرسانی

en: Never
fa: هیچوقت

en: Check manually
fa: بررسی دستی

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: Drupal core update status
fa: وضعیت به‌روز بودن هسته دروپال

en: Out of date
fa: قدیمی

en: Header
fa: سربرگ

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی

en: Inline
fa: درون خطی

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Your name
fa: نام شما

en: Menu link
fa: واصلی قائم

en: To
fa: به

en: Aggregator feed
fa: خوراک گردآورنده

en: Aggregator item
fa: عنصر گردآورنده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role ID
fa: هویت نقش

en: Revision ID
fa: هویت تنقیح

en: Comment
fa: نظر

en: Comment ID
fa: هویت نظر

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Score
fa: امتیاز

en: Published
fa: منتشر شده

en: Signature
fa: امضا

en: Cacheable
fa: قابل ذخیره سازی

en: Filter
fa: صافی

en: Location
fa: مکان

en: Source string
fa: رشته منبع

en: Locale
fa: بومی سازی

en: Title field label
fa: برچسب میدان عنوان

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Sticky at top of lists
fa: چسبیده به بالای سجل

en: Revisions
fa: تنقیح‌ها

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: File ID
fa: هویت فایل

en: File name
fa: نام فایل

en: File MIME type
fa: نوع فایل

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Node revision ID
fa: هویت رزرو گره

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Vocabulary ID
fa: هویت لغتنامه

en: Vocabulary name
fa: نام لغتنامه

en: Term
fa: کلمه

en: Term ID
fa: هویت کلمه

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Role name
fa: نام نقش

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Last login
fa: آخرین ورود

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Severity
fa: شدت

en: Field name
fa: نام میدان

en: Field type
fa: نوع میدان

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Multiple values
fa: مقادیر چندگانه

en: Fields
fa: میدانها

en: Widget type
fa: نوع

en: Contains
fa: شاملِ

en: Does not contain
fa: شامل این مقدار نیست

en: Is less than
fa: کوچکتر است از

en: Is less than or equal to
fa: کوچکتر یا مساوی است با

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is greater than or equal to
fa: بزرگتر یا مساوی است با

en: Is greater than
fa: بزرگتر است از

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Average
fa: میانگین

en: Count
fa: شمارش

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Set name
fa: نام مجموعه

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Link to URL
fa: واصلی به آدرس

en: Heading
fa: عنوان

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Mode
fa: سبک

en: Warning
fa: اخطار

en: blocked
fa: مسدود شده

en: active
fa: فعال

en: N/A
fa: هیچ

en: OK
fa: موافقت

en: OPML feed
fa: خوراک OPML

en: Number of news items in block
fa: تعداد عنصر‌های خبری در قالبک

en: View this feed's recent news.
fa: جدیدترین اخبار این خوراک را مشاهده کنید.

en: Feed overview
fa: مرور خوراک

en: Items
fa: عنصر‌ها

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Next update
fa: به‌روزرسانی بعدی

en: %time ago
fa: %time قبل

en: %time left
fa: %time باقی مانده

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Processor
fa: پردازشگر

en: The feed %feed has been updated.
fa: خوراک %feed به‌روز شد.

en: Feed %feed added.
fa: خوراک %feed اضافه شد.

en: The feed %feed has been added.
fa: خوراک %feed اضافه شد.

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Up
fa: بالا

en: Performance
fa: کارایی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: ,
fa: ،

en: Textfield
fa: میدان متنی

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Scale
fa: مقیاس

en: Medium
fa: متوسط

en: Media
fa: رسانه

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Plain text
fa: متن ساده

en: standard
fa: استاندارد

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: Month
fa: ماه

en: Details
fa: جزئیات

en: Widget
fa: ساختار

en: Last reply
fa: آخرین پاسخ

en: System
fa: سیستم

en: Domain
fa: دامنه

en: Processors
fa: پردازشگر

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Current
fa: جاری

en: Desc
fa: نزولی

en: Filter by
fa: صافی بر اساس

en: Enter a valid username.
fa: یک نام کاربری معتبر وارد کنید.

en: Owner
fa: مالک

en: Recipient
fa: گیرنده

en: OR
fa: یا

en: Add a role to the selected users
fa: افزودن یک نقش به کاربران انتخاب شده

en: Remove a role from the selected users
fa: حذف یک نقش از کاربران انتخاب شده

en: node
fa: محتوا

en: Administer content
fa: مدیریت محتوا

en: General
fa: عمومی

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Egypt
fa: مصر

en: Namibia
fa: نامیبیا

en: Israel
fa: اسرائیل

en: Iran
fa: ایران

en: New Zealand
fa: نیوزیلند

en: Tonga
fa: تونگا

en: Cuba
fa: کوبا

en: Brazil
fa: برزیل

en: Chile
fa: شیلی

en: Paraguay
fa: پاراگوئه

en: Jamaica
fa: جامائیکا

en: Japan
fa: ژاپن

en: Libya
fa: لیبی

en: Poland
fa: لهستان

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Singapore
fa: سنگاپور

en: Turkey
fa: ترکیه

en: Day
fa: روز

en: Table
fa: جدول

en: Mon
fa: د.

en: Tue
fa: س.

en: Wed
fa: چ.

en: Thu
fa: پ.

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: ش.

en: Sun
fa: ی.

en: May
fa: می

en: am
fa: ق‌ظ

en: pm
fa: ب‌ظ

en: Forum
fa: انجمن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: Align
fa: تراز

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Basic
fa: پایه

en: Color
fa: رنگ

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Link URL
fa: آدری واصلی

en: List type
fa: نوع سجل

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Ignore
fa: چشم پوشی

en: User data
fa: اطلاعات کاربر

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Log in
fa: ورود

en: Updated URL for feed %title to %url.
fa: نشانی خوراک %title به %url تغییر یافت.

en: Link text
fa: متن واصلی

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Counter
fa: شمارنده

en: String
fa: رشته

en: Case
fa: مورد

en: External
fa: خارجی

en: Users
fa: کاربران

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fa: @site در دست عملیات پشتیبانی و نگهداری است. به زودی به حالت عادی باز خواهد گشت. با تشکر از بردباری شما.

en: Default front page
fa: صفحه اصلیپیشفرض

en: Button
fa: دکمه

en: Both
fa: هردو

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Argument
fa: آرگومان

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Uninstall
fa: عزل

en: Install
fa: نصب

en: Save and edit
fa: ذخیره و تدوین

en: Tools
fa: ابزارها

en: Edit view
fa: تدوین نما

en: Administer views
fa: مدیریت نماها

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Expose
fa: نمایش

en: Option
fa: انتخاب

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Operator
fa: عملگر

en: Filters
fa: صافیها

en: Optional
fa: اختیاری

en: Exposed Filters
fa: صافیهای نمایش داده شده

en: Order
fa: سفارش

en: Sort Criteria
fa: معیار مرتب‌سازی

en: Views UI
fa: رابط کاربری نماها

en: Recent comments
fa: نظر‌های اخیر

en: Random
fa: تصادفی

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: Plain
fa: ساده

en: Position
fa: موقعیت

en: Integer
fa: صحیح

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Pattern
fa: الگو

en: The comment and all its replies have been deleted.
fa: نظر و تمام پاسخ‌های آن حذف شد.

en: Cron settings
fa: تنظیمات وظایف خودکار

en: Preformatted
fa: از قبل قالب‌بندی شده

en: Anonymous users
fa: کاربران ناشناس

en: Clear cache
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: Close
fa: بستن

en: fields
fa: میدانها

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Duration
fa: مدت

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Tracker
fa: پیگیری کننده

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Your search yielded no results.
fa: جستجوی انجام شده نتیجه‌ای نداشت

en: Germany
fa: آلمان

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: comments
fa: نظر‌یات

en: Full
fa: کامل

en: Default language
fa: زبانپیشفرض

en: Condition
fa: شرط

en: Afghanistan
fa: افغانستان

en: Albania
fa: آلبانی

en: Algeria
fa: الجزایر

en: American Samoa
fa: ساموآی آمریکا

en: Andorra
fa: آندروا

en: Angola
fa: آنگولا

en: Anguilla
fa: آنگولا

en: Antarctica
fa: جنوب‌گان

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Armenia
fa: ارمنستان

en: Aruba
fa: آروبا

en: Australia
fa: استرالیا

en: Austria
fa: اتریش

en: Azerbaijan
fa: آذربایجان

en: Bahamas
fa: باهاما

en: Bahrain
fa: بحرین

en: Barbados
fa: باربادوس

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Belize
fa: بلیز

en: Benin
fa: بنین

en: Bermuda
fa: برمودا

en: Bhutan
fa: بوتان

en: Bolivia
fa: بولیوی

en: Botswana
fa: بوتسوانا

en: Bouvet Island
fa: جزیره بووه

en: Brunei
fa: برونئی

en: Bulgaria
fa: بلغارستان

en: Burkina Faso
fa: بورکینا فاسو

en: Burundi
fa: بوروندی

en: Cambodia
fa: کامبوج

en: Cameroon
fa: کامرون

en: Canada
fa: کانادا

en: Cape Verde
fa: کیپ ورد

en: Cayman Islands
fa: جزایر کیمن

en: Central African Republic
fa: جمهوری آفریقای مرکزی

en: Chad
fa: چاد

en: China
fa: چین

en: Christmas Island
fa: جزیره کریسمس

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: Comoros
fa: کومور

en: Cook Islands
fa: جزایر کوک

en: Costa Rica
fa: کاستاریکا

en: Cyprus
fa: قبرس

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Djibouti
fa: جیبوتی

en: Dominica
fa: دومینیکا

en: Dominican Republic
fa: جمهوری دومینیکن

en: Ecuador
fa: اکوادور

en: El Salvador
fa: السالوادور

en: Equatorial Guinea
fa: گینه استوایی

en: Eritrea
fa: اریتره

en: Estonia
fa: استونی

en: Ethiopia
fa: استونیایی

en: Faroe Islands
fa: جزایر فارو

en: Finland
fa: فنلاند

en: France
fa: فرانسه

en: French Guiana
fa: گویان فرانسه

en: French Polynesia
fa: پلینزی فرانسه

en: Gabon
fa: گابن

en: Gambia
fa: گامبیا

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Ghana
fa: غنا

en: Gibraltar
fa: جبل الطارق

en: Greece
fa: یونان

en: Greenland
fa: گرینلند

en: Grenada
fa: گرنادا

en: Guadeloupe
fa: جزیره گوادلوپ

en: Guam
fa: گوام

en: Guatemala
fa: گواتمالا

en: Guinea
fa: گینه

en: Guinea-Bissau
fa: گینه بیسائو

en: Guyana
fa: گویان

en: Haiti
fa: هائیتی

en: Honduras
fa: هندوراس

en: Hungary
fa: مجارستان

en: Iceland
fa: ایسلند

en: India
fa: هندوستان

en: Indonesia
fa: اندونزی

en: Iraq
fa: عراق

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Jordan
fa: اردن

en: Kazakhstan
fa: قزاقستان

en: Kenya
fa: کنیا

en: Kiribati
fa: کیریباتی

en: Kuwait
fa: کویت

en: Kyrgyzstan
fa: قرقیزستان

en: Laos
fa: لائوس

en: Latvia
fa: لتونی

en: Lebanon
fa: لبنان

en: Lesotho
fa: لسوتو

en: Liberia
fa: لیبریا

en: Liechtenstein
fa: لیختن اشتاین

en: Lithuania
fa: لیتوانی

en: Luxembourg
fa: لوکزامبورگ

en: Madagascar
fa: ماداگاسکار

en: Malawi
fa: مالاوی

en: Malaysia
fa: مالزی

en: Maldives
fa: مالدیو

en: Mali
fa: مالی

en: Malta
fa: جزیره مالت

en: Marshall Islands
fa: جزایر مارشال

en: Martinique
fa: مارتینیک

en: Mauritania
fa: موریتانی

en: Mauritius
fa: موریس

en: Mayotte
fa: مایوت

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Micronesia
fa: میکرونزی

en: Moldova
fa: مولداوی

en: Monaco
fa: موناکو

en: Mongolia
fa: مغولستان

en: Montserrat
fa: مونتسرات

en: Morocco
fa: مراکش

en: Mozambique
fa: موزامبیک

en: Nauru
fa: نائورو

en: Nepal
fa: نپال

en: Netherlands
fa: هلند

en: Netherlands Antilles
fa: آنتیل هلند

en: New Caledonia
fa: کالدونیای جدید

en: Nicaragua
fa: نیکاراگوئه

en: Niger
fa: نیجر

en: Nigeria
fa: نیجریه

en: Niue
fa: نیوئه

en: Norfolk Island
fa: جزیره نورفولک

en: North Korea
fa: کره شمالی

en: Northern Mariana Islands
fa: جزایر ماریانای شمالی

en: Norway
fa: نروژ

en: Oman
fa: عمان

en: Pakistan
fa: پاکستان

en: Palau
fa: پالائو

en: Panama
fa: پاناما

en: Papua New Guinea
fa: گینه جدید پاپوآ

en: Peru
fa: پرو

en: Philippines
fa: فیلیپین

en: Pitcairn Islands
fa: جزایر پیتکرن

en: Puerto Rico
fa: پورتوریکو

en: Qatar
fa: قطر

en: Romania
fa: رومانی

en: Russia
fa: روسیه

en: Rwanda
fa: روآندا

en: Samoa
fa: ساموآ

en: San Marino
fa: سن مارینو

en: Saudi Arabia
fa: عربستان سعودی

en: Senegal
fa: سنگال

en: Seychelles
fa: سیشل

en: Sierra Leone
fa: سیرالئون

en: Slovakia
fa: اسلواکی

en: Slovenia
fa: اسلوونی

en: Solomon Islands
fa: جزایر سلیمان

en: Somalia
fa: سومالی

en: South Africa
fa: آفریقای جنوبی

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Sri Lanka
fa: سری‌لانکا

en: Sudan
fa: سودان

en: Suriname
fa: سورینام

en: Sweden
fa: سوئد

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: Syria
fa: سوریه

en: Taiwan
fa: تایوان

en: Tajikistan
fa: تاجیکستان

en: Tanzania
fa: تانزانیا

en: Thailand
fa: تایلند

en: Togo
fa: توگو

en: Tokelau
fa: توکلائو

en: Tunisia
fa: تونس

en: Turkmenistan
fa: ترکمنستان

en: Tuvalu
fa: تووالو

en: Uganda
fa: اوگاندا

en: Ukraine
fa: اوکراین

en: United Arab Emirates
fa: امارات متحده عربی

en: United Kingdom
fa: بریتانیا

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Uruguay
fa: اروگوئه

en: Uzbekistan
fa: ازبکستان

en: Vanuatu
fa: وانواتو

en: Vatican City
fa: شهر واتیکان

en: Venezuela
fa: ونزوئلا

en: Yemen
fa: یمن

en: Zambia
fa: زامبیا

en: Zimbabwe
fa: زیمبابوه

en: Identity
fa: شناسایی

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Database username
fa: نام کاربری مخزن داده

en: Database password
fa: رمز مخزن داده

en: Database name
fa: نام مخزن داده

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: Port
fa: درگاه

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Size of textfield
fa: اندازه میدان متن

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Hidden
fa: پنهان

en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: Show
fa: نمایش

en: Syslog
fa: واقعه نگار سیستم

en: Other queries
fa: سایر پرس و جوها

en: Key
fa: کلید

en: Site language
fa: زبان سایت

en: Change
fa: تغییر

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Edit term
fa: تدوین کلمه

en: Import OPML
fa: ورود OPML

en: OPML File
fa: فایل OPML

en: Allowed HTML tags
fa: برچسب‌های مجاز HTML

en: Sources
fa: منابع

en: Feed items
fa: اقلام خوراک

en: Add menu
fa: افزودن قائم

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: Result
fa: نتیجه

en: Browser
fa: مرورگر

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Titles only
fa: فقط عناوین

en: Full text
fa: تمام متن

en: Feed settings
fa: تنظیمات خوراک

en: Source
fa: منبع

en: published
fa: منتشرشده

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: @time ago
fa: @time قبل

en: No users selected.
fa: هیچ کاربری انتخاب نشده است.

en: Select all rows in this table
fa: انتخاب همه سطرها در این جدول

en: Deselect all rows in this table
fa: عدم انتخاب همه سطرها در این جدول

en: User search
fa: جستجوی کاربر

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا تعدادی کلمه کلیدی وارد کنید.

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Topics
fa: موضوعات

en: Topic
fa: موضوع

en: Definition
fa: تعریف

en: Allowed values list
fa: سجل مقادیر مجاز

en: Activity
fa: فعالیت

en: Edit menu
fa: تدوین قائم

en: Delete menu
fa: حذف قائم

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Create new revision
fa: ایجاد تنقیح جدید

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Limit
fa: محدوده

en: Minimum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: Query
fa: پرس و جو

en: Locale settings
fa: تنظیمات منطقه

en: Configure block
fa: پیکربندی قالبک

en: Block name
fa: نام قالبک

en: How many content items to display in "day" list.
fa: تعداد عنصر‌های محتوا برای نمایش در سجل «روز».

en: Jan
fa: ژانویه

en: Feb
fa: فوریه

en: Mar
fa: مارس

en: Apr
fa: آوریل

en: Jun
fa: ژوئن

en: Jul
fa: ژوئیه

en: Aug
fa: اوت

en: Sep
fa: سپتامبر

en: Oct
fa: اکتبر

en: Nov
fa: نوامبر

en: Dec
fa: دسامبر

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Second
fa: ثانیه

en: Select list
fa: سجل انتخاب

en: Text field
fa: میدان متنی

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Map
fa: نقشه

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: Alignment
fa: تراز

en: Configure permissions
fa: پیکربندی مجوزها

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Randomize
fa: تصادفی

en: Link label
fa: برچسب واصلی

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: AND
fa: و

en: Fixed
fa: ثابت

en: Revert
fa: بازگشت

en: Negate
fa: نقیض

en: Empty
fa: خالی

en: Path alias
fa: نام مستعار مسیر

en: Greater than
fa: بزرگتر از

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Caption
fa: عنوان

en: Log out
fa: خروج

en: Number of day's top views to display
fa: تعداد روزهای بهترین مشاهدات برای نمایش

en: Number of all time views to display
fa: تعداد کل زمان مشاهدات برای نمایش

en: Number of most recent views to display
fa: تعداد جدیدترین مشاهده‌ها برای نمایش

en: Extend
fa: توسعه

en: characters
fa: حروف

en: First day of week
fa: اولین روز هفته

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: People
fa: افراد

en: Created new term %term.
fa: کلمه جدید %term ایجاد شد.

en: Deleted term %name.
fa: کلمه %name حذف شد.

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Reference
fa: ارجاع

en: Enabled filters
fa: صافیهای فعال

en: or
fa: یا

en: Aggregate JavaScript files
fa: یکپارچه سازی فایل‌های جاوا اسکریپت

en: Convert
fa: تبدیل

en: Binary
fa: دو گانه (عدد)

en: List terms
fa: سجل کلمه‌ها

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
fa: حذف یک کلمه تمام فرزندان آن را در صورت وجود حذف می‌کند. این عمل قابل‌بازگشت نیست.

en: Parent term
fa: کلمه والد

en: Parent terms
fa: کلمه‌های والد

en: Syndicate
fa: جمع آوری

en: Books
fa: کتاب‌ها

en: Style
fa: اصلوب

en: Forums
fa: انجمن‌ها

en: Glossary
fa: اصطلاحات

en: Superscript
fa: بالانویس

en: Revisions for %title
fa: تنقیح‌های %title

en: Revision
fa: تنقیح

en: The specified passwords do not match.
fa: رمز‌های تعیین شده با هم یکی نیستند.

en: Session
fa: نشست

en: No forums defined
fa: هیچ انجمنی تعریف نشده است

en: This topic has been moved
fa: این موضوع منتقل شده است

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Cron
fa: کرون

en: Installed
fa: نصب شده

en: Plugin
fa: افزونه

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Duplicate
fa: تکراری

en: Display label
fa: عنوان نمایشی

en: Reversed
fa: معکوس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Reverse
fa: معکوس

en: Testing
fa: آزمایش

en: Standard
fa: استاندارد

en: Fiji
fa: فیجی

en: Falkland Islands
fa: جزایر فالکلند

en: South Korea
fa: کره جنوبی

en: French Southern Territories
fa: مناطق جنوبی فرانسوی

en: British Virgin Islands
fa: جزایر ویرجین بریتانیا

en: U.S. Virgin Islands
fa: جزایر ویرجین ایالات متحده

en: Vietnam
fa: ویتنام

en: Guernsey
fa: گرنزی

en: Jersey
fa: جرزی

en: User name
fa: نام کاربری

en: Theme settings
fa: تنظیمات پوسته

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: File settings
fa: تنظیمات پرونده

en: Menu settings
fa: تنظیمات قائم

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: Unformatted
fa: قالب‌بندی نشده

en: Formats
fa: قالب‌بندی‌ها

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: New comments
fa: نظر‌یات جدید

en: Redirect to URL
fa: هدایت به نشانی

en: Bottom right
fa: پائین راست

en: Bottom left
fa: پائین چپ

en: Relationships
fa: روابط

en: Relationship
fa: رابطه

en: relationships
fa: روابط

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fa: نام کاربری %name فعال نشده یا مسدود شده‌ است.

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود با شکست مواجه شد.

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Oldest first
fa: قدیمی‌ترین ابتدا

en: Sort criteria
fa: معیار مرتب سازی

en: Revision of %title from %date
fa: تنقیح %title از %date

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
fa: نام کاربری که می‌خواهید مالکیت را به وی منسوب کنید.

en: The action has been successfully saved.
fa: عملکرد با موفقیت ذخیره شد.

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: JPEG quality
fa: کیفیت JPEG

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Last changed
fa: آخرین تغییر

en: not published
fa: منتشر نشده

en: Published comments
fa: نظر‌های منتشر شده

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Protected
fa: حفاظت شده

en: Comment settings
fa: تنظیمات نظر

en: Sticky
fa: چسبانک

en: Default options
fa: گزینه‌هایپیشفرض

en: Ok
fa: تایید

en: Contact settings
fa: تنظیمات تماس

en: Ban
fa: ممنوع

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Reset password
fa: اعاده رمز

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Temporary directory
fa: پوشه موقت

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fa: خطای بارگذاری فایل. فایل بارگذاری شده نمیتواند منتقل شود.

en: User status
fa: وضعیت کاربر

en: Shortcut
fa: میانبر

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Password strength:
fa: استحکام رمز:

en: Passwords match:
fa: مطابقت رمز:

en: Slogan
fa: شعار

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: The name used to indicate anonymous users.
fa: اسمی که برای مشخص نمودن کاربران ناشناس به کار می‌رود.

en: Apply
fa: تایید

en: Enabled modules
fa: ماژول‌های فعال

en: Translation language
fa: ترحمه زبان

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Not translated
fa: ترجمه نشده

en: Select
fa: انتخاب

en: Translatable
fa: قابل ترجمه

en: Location of comment submission form
fa: موقعیت ورقه ارسال نظر

en: Show blocks
fa: نمایش قالبک‌ها

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که میخواهید پیدا کنید،  در اینجا وارد نمایید.

en: Bold
fa: برجسته

en: Underlined
fa: زیرنویس شده

en: Copy
fa: تکثیر

en: Variables
fa: متغیرها

en: Tasks
fa: وظایف

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Delete role
fa: حذف نقش

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: Basic configuration
fa: پیکربندی پایه

en: No caching
fa: بدون ذخیره سازی

en: British Indian Ocean Territory
fa: قلمرو بریتانیا در اقیانوس هند

en: Croatia
fa: کرواسی

en: Western Sahara
fa: صحرای غربی

en: Language switcher
fa: تغییردهنده زبان

en: Block description
fa: توضیحات قالبک

en: Translation
fa: ترجمه

en: Translation status
fa: وضعیت ترجمه

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
fa: قالبک‌های محتوا که در کناره‌ها و یا دیگر نواحی جولانما شما دیده می‌شوند را پیکربندی کنید.

en: Delete block
fa: حذف قالبک

en: Save blocks
fa: ذخیره قالبک‌ها

en: The block settings have been updated.
fa: تنظیمات قالبک به‌روز شد.

en: Save block
fa: ذخیره‌ی قالبک

en: The block configuration has been saved.
fa: پیکربندی قالبک ذخیره شد.

en: Menus
fa: قائمها

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
fa: تمام سفارشی‌سازی‌ها از بین خواهند رفت. این عمل غیر قابل بازگشت است.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
fa: به مدیران جولانما اجازه سفارشی‌سازی قائمی پیمایش را می‌دهد.

en: Add vocabulary
fa: افزودن لغتنامه

en: Edit vocabulary
fa: تدوین لغتنامه

en: Created new vocabulary %name.
fa: لغتنامه جدید %name ایجاد شد.

en: Updated vocabulary %name.
fa: لغتنامه %name به‌روز شد.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
fa: آیا از حذف لغتنامه %title اطمینان دارید؟

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
fa: حذف یک لغتنامه تمامی کلمه‌های درون آن را حذف می‌کند. این عمل غیر قابل بازگشت است.

en: Deleted vocabulary %name.
fa: لغتنامه %name حذف شد.

en: Above
fa: بالا

en: @min and @max
fa: @min و @max

en: Default time zone
fa: ناحیه زمانیپیشفرض

en: Add another item
fa: افزودن عنصر دیگر

en: Manage fields
fa: اداره میدان‌ها

en: Add field
fa: افزودن میدان

en: Trimmed
fa: برش خورده

en: Text area
fa: ساحۀ متن

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Add a new field
fa: افزودن یک میدان جدید

en: Save field settings
fa: ذخیره تنظیمات میدان

en: The update has encountered an error.
fa: به‌روزرسانی با خطا مواجه شد.

en: Decimal
fa: اعشار

en: Float
fa: شناور

en: Minimum
fa: حداقل

en: Precision
fa: دقت

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
fa: مجموع تعداد ارقامی که در مخزن داده ذخیره شود، شامل ارقامی که در سمت راست اعشار قرار می‌گیرد.

en: The number of digits to the right of the decimal.
fa: تعداد ارقام سمت راست اعشار.

en: Decimal marker
fa: علامت اعشار

en: Check boxes/radio buttons
fa: چک باکس/رادیویی

en: Single on/off checkbox
fa: چک باکس روشن/خاموش تکی

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
fa: انواع ساختار‌های سجل‌های انتخاب, چک باکس و کلید‌های رادیویی را برای میدان‌های متن و عددی تعریف می‌کند.

en: Text area (multiple rows)
fa: منطقه متن(چندین سطر)

en: Defines simple text field types.
fa: انواع میدانهای متنی ساده را تعریف می‌کند.

en: Index
fa: شاخص

en: Permalink
fa: واصلی ثابت

en: Theme-engine-specific settings
fa: تنظیمات خاص موتور پوسته

en: Form
fa: ورقه

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Exceptions
fa: استثناها

en: The parent comment
fa: نظر والد

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: Permission
fa: مجوز

en: @module module
fa: ماژول @module

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Grid
fa: شبکه

en: Redo
fa: از نو

en: Italic
fa: مایل

en: Text Editor
fa: تدوینگر متن

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Anonymous commenting
fa: ثبت نظر به صورت ناشناس

en: Anonymous posters may not enter their contact information
fa: افراد ناشناس امکان وارد کردن اطلاعات تماس نداشته باشند.

en: Anonymous posters may leave their contact information
fa: افراد ناشناس امکان دادن اطلاعات تماس داشته باشند.

en: Anonymous posters must leave their contact information
fa: افراد ناشناس باید اطلاعات تماس بدهند.

en: Default comment setting
fa: تنظیماتپیشفرض نظر

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
fa: محتوای این میدان خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

en: parent
fa: والد

en: Date - newest first
fa: تاریخ - ابتدا جدیدترین

en: Date - oldest first
fa: تاریخ - ابتدا قدیمی‌ترین

en: Save content type
fa: ذخیره نوع محتوا

en: Global
fa: سراسری

en: Show descriptions
fa: نمایش توضیحات

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Language code
fa: کد زبان

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Source code
fa: کد منبع

en: Menu link title
fa: عنوان واصلی قائم

en: Menu name
fa: نام قائم

en: Edit profile
fa: تدوین پروفایل

en: Edit container
fa: تدوین چارچوب

en: Subscript
fa: زیرنویس

en: Indent
fa: فاصله از سر خط

en: Outdent
fa: بیرون آمدگی

en: Unlink
fa: از واصلی خارج کردن

en: Reply
fa: پاسخ

en: Hot topic threshold
fa: آستانه موضوع داغ

en: Topics per page
fa: موضوعات در هر صفحه

en: Posts - most active first
fa: تعداد محتوا - فعال‌ترین‌ها در ابتدا

en: Posts - least active first
fa: تعداد محتوا - غیرفعال‌ترین‌ها در ابتدا

en: URL path settings
fa: تنظیمات مسیر نشانی

en: Title text
fa: متن عنوان

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید به تنقیح %revision-date برگردید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا از حذف تنقیح مربوط به تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: Distinct
fa: مجزا

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: Extension
fa: پسوند

en: Space
fa: فاصله

en: New forum topics
fa: موضوعات جدید انجمن

en: @type: deleted %title revision %revision.
fa: @type: %title تنقیح %revision حذف شد.

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: More help
fa: راهنمایی بیشتر

en: Bullet list
fa: سجل بولت

en: Account blocked
fa: حساب مسدود شده

en: Administrator
fa: مدیر

en: Aggregate
fa: انبوه

en: Node access
fa: دسترسی گره

en: Add terms
fa: افزودن کلمه‌ها

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Zip
fa: کد پستی

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: Blockquote
fa: نقل قول بلاک شده

en: No comments available.
fa: هیچ نظر‌هایی در دسترس نیست.

en: empty
fa: خالی

en: Rebuild permissions
fa: احیای مجوزها

en: @type: updated %title.
fa: @type: %title به‌روز شد.

en: @type: added %title.
fa: @type: %title اضافه شد.

en: Add role
fa: افزودن نقش

en: Path to custom logo
fa: مسیر آرم سفارشی

en: Updated term %term.
fa: کلمه %term به‌روز شده.

en: - None selected -
fa: - بدون انتخاب -

en: Parser
fa: تجزیه‌گر

en: Discard items older than
fa: پاک کردن عنصر‌های قدیمی‌تر از

en: Aggregator
fa: گردآورنده

en: There is no new syndicated content from %site.
fa: محتوای جدیدی از %site وجود ندارد.

en: There is new syndicated content from %site.
fa: محتوای جدیدی از %site وجود دارد.

en: Alias
fa: نام مستعار

en: Values
fa: مقادیر

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: Enter your keywords
fa: کلمات کلیدی خود را وارد کنید

en: Clean URLs
fa: نشانی‌های ساده

en: My account
fa: حساب من

en: Number of topics
fa: تعداد موضوع‌ها

en: Active forum topics
fa: موضوع‌های فعال انجمن

en: Read the latest forum topics.
fa: خواندن آخرین موضوع‌های انجمن.

en: GD library
fa: کتابخانه GD

en: Attach to
fa: پیوست به

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fa: یک کاربر برای مدت تعیین شده پس از آخرین مشاهده‌ی یک صفحه، آنلاین محسوب می‌شود.

en: Context
fa: زمینه

en: Book navigation
fa: پیمایش کتاب

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Identifier
fa: هویت

en: Taxonomy vocabulary
fa: لغتنامه رده‌بندی

en: Remove this item
fa: حذف این عنصر

en: Keyword
fa: کلید کلمه

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Module name
fa: نام ماژول

en: Page settings
fa: تنظیمات صفحه

en: Offset
fa: جابجایی

en: German
fa: آلمانی

en: contains
fa: شامل

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Allow Upscaling
fa: بزرگنمایی مجاز باشد.

en: Rotation angle
fa: زاویه چرخش

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
fa: تعداد درجه هایی که تصویر بایستی چرخانده شود. اعداد مثبت در جهت عقربه های ساعت، اعداد منفی خلاف جهت عقربه های ساعت هستند.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
fa: تصادفی کردن زاویه چرخش برای هر عکس. زاویه مشخص شده در بالا به عنوان حداکثر استفاده می شود.

en: Print
fa: چاپ

en: Locked
fa: قفل شده

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
fa: دستورالعمل اعاده رمز برای %name به %email فرستاده شد.

en: types
fa: انواع

en: Data
fa: داده

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: Check for updates
fa: بررسی به‌روزرسانی‌ها

en: All newer versions
fa: تمام نسخه‌های جدیدتر

en: Only security updates
fa: تنها به‌روزرسانی‌های امنیتی

en: No update data available
fa: هیچ داده به‌روزرسانی وجود ندارد

en: Not secure!
fa: نا امن!

en: Revoked!
fa: باطل شده!

en: Unsupported release
fa: انتشار پشتیبانی نشده

en: Can not determine status
fa: نمی‌توان وضعیت را بررسی کرد

en: (version @version available)
fa: (نسخه @version در دسترس است)

en: See the available updates page for more information:
fa: صفحه به‌روز رسانی‌های در دسترس را برای اطلاعات بیشتر ببینید:

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
fa: یک به‌روزرسانی امنیتی برای نسخه دروپال شما در دسترس است. برای اطمینان از امنیت خادمتان بایستی بلافاصله به‌روزرسانی را انجام دهید!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه دروپال شما ابطال شده‌ است و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. اکیدا توصیه می‌شود آن را به‌روزرسانی نمایید.

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
fa: نسخه نصب‌شده یک یا چند ماژول یا پوسته شما باطل شده است، و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. اکیدا توصیه می‌شود که آن(ها) را به‌روز رسانی یا غیرفعال کنید.

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه دروپال شما دیگر پشتیبانی نمی‌گردد. به‌روزرسانی بسیار توصیه می‌شود.

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
fa: به‌روزرسانی‌هایی برای نسخه دروپال شما وجود دارد. برای اطمینان از عملکرد صحیح جولانما شما، باید هرچه زودتر به‌روز رسانی را اعمال کنید.

en: Project not secure
fa: پروژه امن نیست

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه توسط تیم امنیتی دروپال ناامن شناخته شده است و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیرفعال نمودن تمام محتویات این پروژه اکیدا توصیه می‌شود!

en: Project revoked
fa: پروژه باطل شده

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه ابطال شده است و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. اکیدا توصیه می‌شود تمام اجزای پروژه را غیرفعال کنید.

en: Project not supported
fa: پروژه پشتیبانی نمیشود

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه دیگر پشتیبانی نمیشود و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیرفعال نمودن هرآنچه شامل این پروژه است بسیار ارجحیت دارد!

en: No available releases found
fa: هیچ انتشاری در دسترس نیست

en: Release revoked
fa: انتشار ابطال شده است.

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده کنونی ابطال شده است و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیرفعال نمودن تمام اجزاء این انتشار یا به‌روزرسانی اکیدا توصیه می‌شود.

en: Release not supported
fa: انتشار پشتیبانی نمیشود

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده کنونی پشتیبانی نمیشود و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیر فعال نمودن هرآنچه شامل این پروژه است یا به‌روز رسانی آن بسیار ارجحیت دارد!

en: Invalid info
fa: اطلاعات نامعتبر

en: Security update required!
fa: به‌روزرسانی امنیتی ضروری است!

en: Not supported!
fa: پشتیبانی نمیشود!

en: Recommended version:
fa: نسخه توصیه شده:

en: Security update:
fa: به‌روزرسانی امنیتی:

en: Latest version:
fa: آخرین نسخه:

en: Development version:
fa: نسخه در حال توسعه:

en: Also available:
fa: همچنین در دسترس است:

en: No name
fa: بدون نام

en: Node count
fa: تعداد گره‌ها

en: User Role
fa: نقش کاربر

en: Search help
fa: جستجوی راهنما

en: Field settings
fa: تنظیمات میدان

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Edit forum
fa: تدوین انجمن

en: Default order
fa: ترتیبپیشفرض

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
fa: این لغتنامه مختص انجمن است. برخی از امکانات لغتنامه عادی حذف شده است.

en: Leave shadow copy
fa: رونوشت را باقی بگذار

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
fa: اگر شما این موضوع را جابه‌جا کنید، می‌توانید یک واصلی در انجمن قدیمی به انجمن جدید بگذارید.

en: Container name
fa: نام نگهدارنده

en: forum container
fa: نگهدارنده انجمن

en: Created new @type %term.
fa: %term @type جدید ساخته شد.

en: The @type %term has been updated.
fa: %term @type به‌روز شد.

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: Only of the type(s)
fa: تنها از نوع(انواع) محتوای

en: Content ranking
fa: رتبه‌بندی محتوا

en: Keyword relevance
fa: ارتباط کلمه کلیدی

en: Number of comments
fa: تعداد نظر‌ها

en: Number of views
fa: تعداد مشاهده‌ها

en: Factor
fa: عامل

en: Expand layout to include descriptions.
fa: بسط صفحه آرایی برای شامل شدن توضیحات.

en: Hide descriptions
fa: پنهان نمودن توضیحات

en: Compress layout by hiding descriptions.
fa: کوچک نمودن صفحه آرایی با مخفی نمودن توضیحات.

en: Or
fa: یا

en: Color set
fa: مجموعه رنگ

en: Content ID
fa: هویت محتوا

en: Underline
fa: زیرخط

en: Cut
fa: برش

en: Paste
fa: چسباندن

en: Ordered list
fa: سجل مرتب شده

en: Unordered list
fa: سجل نامرتب

en: About
fa: درباره

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف

en: Maximum link text length
fa: حداکثر طول متن واصلی

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
fa: آدرس‌های طولانی‌تر از این برای جلوگیری از رشته‌های طولانی که باعث شکسته شدن قالب‌بندی می‌گردند بریده خواهند شد. واصلی بدون تغییر باقی می‌ماند. تنها بخش متنی واصلی بریده می‌شود.

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Setting
fa: تنظیمات

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
fa: اگر شما دسترسی مستقیم به فایل‌های روی خادم را ندارید، از این میدان برای بارگذاری آرم خود استفاده کنید.

en: %percentage of the site has been indexed.
fa: %percentage جولانما فهرست شده است.

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: Default theme
fa: قالب پیشفرض

en: Web server
fa: خادم وب

en: The content access permissions have been rebuilt.
fa: مجوزهای دسترسی محتوا بازسازی شد.

en: Column
fa: ستون

en: Default sort
fa: مرتب سازی پیش فرض

en: sort by @s
fa: ترتیب بر اساس @s

en: Publish content
fa: انتشار محتوا

en: and
fa: و

en: Manage actions
fa: مدیریت عملکردها

en: Action type
fa: نوع عملکرد

en: Display a message to the user
fa: نمایش یک پیغام به کاربر

en: Unpublish comment
fa: لغو نشر نظر

en: Unpublish comment containing keyword(s)
fa: لغو نشر نظر شامل کلمه(های) کلیدی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Content language
fa: زبان محتوا

en: Enables the categorization of content.
fa: امکان دسته‌بندی محتوا را فراهم می‌کند.

en: Path prefix
fa: پیشوند مسیر

en: Auto-reply
fa: پاسخ خودکار

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
fa: پاسخ خودکار اختیاری. اگر تمایل ندارید پاسخی خودکار به کاربر ارسال شود، آنرا خالی بگذارید.

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: Parent comment
fa: نظر والد

en: Author's website
fa: وب‌جولانما نویسنده

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
fa: نمایش عمق نظر در صورتی که که دنباله‌دار باشد.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
fa: ارائه یک واصلی ساده برای پاسخ به نظر.

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: field
fa: میدان

en: nodes
fa: گره ها

en: Some required modules must be enabled
fa: ماژول‌های مورد نیاز باید فعال شوند

en: New posts
fa: مطالب جدید

en: View settings
fa: تنظیمات نما

en: Week @week
fa: هفته @week

en: Delete view
fa: حذف نما

en: Translate
fa: ترجمه

en: File to import not found.
fa: فایل برای وارد نمودن یافت نشد.

en: Save translations
fa: ذخیره ترجمه‌ها

en: Target
fa: مقصد

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: Crop
fa: برش

en: Not enabled
fa: غیرفعال

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fa: دستور العملی که در ورقه تدوین، زیر این میدان به کاربر نشان داده خواهد شد. <br />تگ‌های مجاز HTML: @tags

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-disabled">غیرفعال</span>)

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Save permissions
fa: ذخیره کردن مجوزها

en: Effect
fa: اثر

en: Route
fa: مسیر

en: Sequence
fa: دنباله

en: starting from @count
fa: شروع از @count

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Quick edit
fa: تدوین سریع

en: Change book (update list of parents)
fa: تغییر کتاب (به‌روزرسانی سجل والدها)

en: Manage your site's book outlines.
fa: سرفصل‌های کتاب جولانما خود را اداره کنید.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
fa: به دلایل امنیتی، بارگذاری شما به %filename تغییر نام داده شد.

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Installed version
fa: نسخه نصب شده

en: Recommended version
fa: نسخه توصیه شده

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Acronym
fa: سرنام

en: original
fa: اصلی

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Title only
fa: فقط عنوان

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Validator
fa: اعتبارسنج

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: pixels
fa: پیکسل

en: Use default
fa: استفاده ازپیشفرض

en: done
fa: انجام

en: Display format
fa: قالب بندی نمایش

en: Custom format
fa: قالب‌بندی سفارشی

en: The date the node was last updated.
fa: تاریخ آخرین به روزرسانی گره.

en: Direction
fa: جهت

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: Book navigation block display
fa: نمایش قالبک پیمایش کتاب

en: Relations
fa: رابطه‌ها

en: Invalid display id @display
fa: هویت نمایشگر نامعتبر @display

en: Password field is required.
fa: میدان رمز اجباری است.

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Confirm password
fa: تایید رمز

en: Not applicable
fa: غیر قابل استفاده

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Administration theme
fa: پوسته مدیریت

en: The cache has been cleared.
fa: حافظه موقت تخلیه شد.

en: Isle of Man
fa: جزیره من

en: Montenegro
fa: مونته‌نگرو

en: Serbia
fa: صربستان

en: Uri
fa: آدرس

en: Kosovo
fa: کاسوو

en: Run cron
fa: اجرای کرون

en: Run updates
fa: اجرای به‌روزرسانی‌ها

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Title field
fa: عنوان حوزه

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fa: فایل %file نمیتواند ذخیره شود. یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمیتواند بارگذاری شود.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
fa: نام فایل خالی است. لطفا یک نام به فایل بدهید.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fa: فقط فایل‌های با پسوندهای زیر مجاز هستند: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
fa: فایل %filesize حجم دارد و از حداکثر حجم %maxsize بیشتر است.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
fa: فایل %filesize حجم دارد که از سهمیه دیسک تخصیص داده شده %quota بیشتر است.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
fa: تصویر برای رعایت حداکثر اندازه مجاز %dimensions تغییر اندازه داده شد.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
fa: تصویر خیلی کوچک است؛ حداقل ابعاد مجاز %dimensions پیکسل است.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fa: خطای بارگذاری. فایل‌های بارگذاری شده %file نمیتواند به مقصد %destination منتقل شود.

en: Add to book outline
fa: افزودن به سرفصل کتاب

en: New set
fa: مجموعه جدید

en: No link
fa: بدون واصلی

en: outdated
fa: منسوخ

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
fa: برچسب‌ها, دسته‌بندی و طبقه‌بندی محتوای خود را اداره کنید.

en: Re-index site
fa: شاخص گذاری مجدد سایت

en: Are you sure you want to re-index the site?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید شاخص گذاری مجدد را انجام دهید؟

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Row
fa: سطر

en: Date settings
fa: تنظیمات تاریخ

en: Table name prefix
fa: پیشوند نام جدول

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Timor-Leste
fa: تیمور شرقی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Properties
fa: مشخصات

en: Cached
fa: ذخیره شده

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Boolean
fa: منطقی

en: Maximum image resolution
fa: حداکثر کیفیت تصویر

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fa: یک انتخاب غیر مجاز شناسایی شده است. لطفا با مدیر جولانما تماس بگیرید.

en: Status report
fa: گزارش وضعیت

en: Not writable
fa: غیر قابل نوشتن

en: Bundle
fa: بسته

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: Configuration name
fa: نام پیکربندی

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ

en: Book outline
fa: سرفصل کتاب

en: This will be the top-level page in this book.
fa: صفحه اول در این کتاب خواهد بود.

en: Revision information
fa: اطلاعات تنقیح

en: Notify user of new account
fa: کاربر را از حساب جدید آگاه کن

en: Is one of
fa: یکی از

en: View comment
fa: مشاهده نظر

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
fa: اجازه‌ی دسترسی به کاربران دارای رشته‌ی مجوز تعیین شده اعطا می‌شود.

en: Comma
fa: کاما

en: Show All
fa: نمایش همه

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Path to custom icon
fa: مسیر نماد سفارشی

en: Your email address
fa: آدرس پست الکتونیکی

en: ‹
fa: ›

en: ›
fa: ‹

en: Users who have created accounts on your site.
fa: کاربرانی که در جولانما شما حساب ایجاد کرده‌اند.

en: Current user
fa: کاربر جاری

en: Default display mode
fa: روش نمایشپیشفرض

en: Default comments per page
fa: تعدادپیشفرض نظر‌ها در هر صفحه

en: Comment subject field
fa: میدان موضوع نظر

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
fa: تمامی پاسخ‌ها به این نظر حذف خواهند شد. این عمل غیر قابل بازگشت است.

en: Publish the selected comments
fa: انتشار نظر‌های انتخاب شده

en: Unpublish the selected comments
fa: لغو نشر نظر‌های انتخاب شده

en: (No subject)
fa: (بدون موضوع)

en: !=
fa: =!

en: Is empty (NULL)
fa: خالی است (NULL)

en: not empty
fa: خالی نیست

en: Access type
fa: نوع دسترسی

en: Default image
fa: تصویرپیشفرض

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط  مرورگرهای صفحه خوان، موتورهای جستجو و همچنین هنگامی که تصویر نمیتواند بارگذاری شود، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: Add feed
fa: افزودن خوراک

en: List links
fa: سجل واصلیها

en: MIME type
fa: نوع تقلید

en: File system
fa: فایل سیستم

en: Ends with
fa: تمام می‌شود با

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Enter your @s username.
fa: نام کاربری @s خود را وارد کنید.

en: Posted in
fa: ارسال شده در

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
fa: نظر: یک نظر غیرمجاز یا یک نظر به محتوای بسته شده %subject ارسال شده است.

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: Link this field to its user
fa: این میدان را به کاربر خودش واصلی بده

en: Parent ID
fa: هویت والد

en: No role
fa: بدون نقش

en: Block title.
fa: عنوان قالبک.

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: The size of the file.
fa: اندازه فایل.

en: The MIME type of the file.
fa: نوع تقلید فایل

en: @type %title has been created.
fa: @type %title ایجاد شد.

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title به‌روز شد.

en: The post could not be saved.
fa: محتوای ارسال شده نمیتواند ذخیره شود.

en: Menu link ID
fa: هویت واصلی قائم

en: Filter settings
fa: تنظیمات صافی

en: You do not have any administrative items.
fa: شما هیچ دسترسی مدیریتی ندارید.

en: No help is available for module %module.
fa: هیچ راهنمایی برای ماژول %module در دسترس نیست.

en: @module administration pages
fa: صفحه‌های مدیریت @module

en: Filter the view to the currently logged in user.
fa: صافی نمودن نما به کاربر وارد شده فعلی.

en: Save translation
fa: ذخیره ترجمه

en: Add language
fa: افزودن زبان

en: AM
fa: ق.ظ

en: PM
fa: ب.ظ

en: Comments per page
fa: نظر‌ها به ازای هر صفحه

en: Publish comment
fa: انتشار نظر

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.

en: Collaboration
fa: همکاری

en: Administration pages
fa: صفحات مدیریت

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
fa: وب جولانما با یک خطای غیر منتظره مواجه شد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
fa: کاربر %name از واصلی یکبار مصرف ورود در %timestamp استفاده نمود.

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد جولانما شده‌اید.

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Sum
fa: مجموع

en: The comment body.
fa: بدنه نظر.

en: Default argument
fa: آرگومان پیش فرض

en: sorted by
fa: دسته‌بندی بر اساس

en: Available actions
fa: عملکردهای موجود

en: Remove group
fa: حذف گروه

en: Add link
fa: افزودن واصلی

en: Numbered list
fa: سجل عددی

en: View comments
fa: مشاهده نظر‌ها

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
fa: %name: این میدان نمیتواند بیشتر از @count مقدار را نگه دارد.

en: No fields available.
fa: هیچ میدانی در دسترس نیست.

en: Vertical Tabs
fa: تب‌های عمودی

en: Not in book
fa: در کتاب نیست

en: New book
fa: کتاب جدید

en: By @name on @date
fa: توسط @name در @date

en: By @name
fa: توسط @name

en: Not in menu
fa: در قائم نیست

en: Alias: @alias
fa: نام مستعار: @alias

en: No alias
fa: بدون نام مستعار

en: Initializing.
fa: پیاده سازی.

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Your page will be a part of the selected book.
fa: صفحه شما بخشی از کتاب انتخاب شده خواهد بود.

en: Numeric
fa: عددی

en: mobile
fa: موبایل

en: Custom URL
fa: آدرس URL سفارشی

en: 0 sec
fa: 0 ثانیه

en: Filter log messages
fa: صافی گزارش‌ها

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید یکی را که با آن صافی اعمال شود را انتخاب کنید.

en: New revision
fa: تنقیح جدید

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fa: برای تغییر رمز, رمز جدید را در هر دو میدان وارد کنید.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
fa: شما اقدام به استفاده از یک واصلی ورود یک‌بار مصرف نموده‌اید که منقضی شده است. لطفا یک درخواست جدید توسط ورقه زیر ارسال نمایید.

en: This login can be used only once.
fa: این ورود تنها یک بار قابل استفاده است.

en: Add comment link
fa: واصلی افزودن نظر

en: Strike-through
fa: خط خورده

en: Align left
fa: چپ‌چین

en: Align center
fa: وسط‌چین

en: Align right
fa: راست‌چین

en: Horizontal rule
fa: خط افقی

en: Paste Text
fa: چسباندن متن

en: Paste from Word
fa: چسباندن از Word

en: Remove format
fa: حذف ورقهت

en: Character map
fa: نقشه کاراکتر

en: HTML block format
fa: طرح قالبک  HTML

en: Font style
fa: استایل فونت

en: Abbreviation
fa: تلخیص

en: Inserted
fa: درج شد

en: Provide a password for the new account in both fields.
fa: یک رمز برای حساب جدید در هر دو میدان بنویسید.

en: Create customized lists and queries from your database.
fa: ایجاد فهرست‌ها و جستجوهای سفارشی از مخزن داده شما.

en: Current date
fa: تاریخ کنونی

en: Current node's creation time
fa: تاریخ ایجاد گره جاری

en: Do not display items with no value in summary
fa: عنصر های بدون مقدار را در خلاصه نمایش نده.

en: Invalid input
fa: ورودی نامعتبر

en: Glossary mode
fa: حالت کلمه نامه

en: Upper case
fa: حروف بزرگ

en: Lower case
fa: حروف کوچک

en: Link path
fa: آدرس واصلی

en: Prefix text
fa: متن پیشوند

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
fa: یک متن برای نمایش قبل از این واصلی. شما می‌توانید HTML نیز وارد کنید.

en: Suffix text
fa: متن پسوند

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
fa: متنی برای نمایش بعد از این لینک. می‌توانید از HTML استفاده کنید.

en: Strip HTML tags
fa: حذف کردن تگ‌های HTML

en: Field can contain HTML
fa: میدان می‌تواند حاوی HTML باشد

en: File size display
fa: نمایش حجم فایل

en: Formatted (in KB or MB)
fa: قالب‌بندی شده (به KB یا MB)

en: Raw bytes
fa: بایت‌ خام

en: Display as link
fa: نمایش به صورت واصلی

en: Operator identifier
fa: هویت عملگر

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
fa: این عنوان برای مشخص نمودن این عملگر بعد از علامت ? در URL می آید.

en: Filter identifier
fa: هویت صافی

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
fa: این صافی نمایش داده شده اختیاری است و گزینه های اضافی برای اینکه امکان تنظیم نشدن به آن داده شود وجود خواهد داشت.

en: Remember
fa: به خاطر بسپار

en: Remember the last setting the user gave this filter.
fa: آخرین تنظیمات انجام شده توسط کاربر بر روی این صافی را به خاطر بسپار.

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Value type
fa: نوع مقدار

en: Invalid date format.
fa: قالب تاریخ نامعتبر

en: not in
fa: نه در

en: Is all of
fa: همه است

en: Is none of
fa: هیچکدام نیست

en: <
fa: >

en: Is between
fa: بین

en: between
fa: بین

en: Is not between
fa: در این بین نیست

en: Min
fa: حداقل

en: And max
fa: و حداکثر

en: And
fa: و

en: Contains any word
fa: شامل هر یک از کلمات

en: has word
fa: شامل کلمه

en: Contains all words
fa: شامل تمام کلمات

en: asc
fa: صعودی

en: desc
fa: نزولی

en: Displays
fa: نمایش ها

en: This display has no path.
fa: این نمایش مسیری ندارد

en: @time ms
fa: @time میلی ثانیه

en: Query execute time
fa: مدت زمان اجرای پرس و جو

en: No query was run
fa: هیچ پرس و جویی انجام نشد

en: View name
fa: نام نما

en: Break lock
fa: شکستن قفل

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
fa: قفل شکسته شد و اکنون شما میتوانید این نما را تدوین نمایید.

en: Change settings for this style
fa: تغییر تنظیمات این قالب (Style) نمایش.

en: Rearrange @type
fa: بازچیدن @type

en: Clear Views' cache
fa: پاک کردن حافظه موقت نماها

en: Add Views signature to all SQL queries
fa: افزودن امضای نماها به همه درخواست‌های SQL

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
fa: ماژول نماها برای افزایش کارایی، داده‌های جداول، ماژولها و نماهای موجود را در حافظه موقت ذخیره مینماید. با علامت زدن این باکس، ماجول نماها از ذخیره‌سازی این داده‌ها در حافظه موقت صرف‌نظر می‌کند و همواره این داده‌ها را در هنگام نیاز بازسازی می‌کند. این میتواند اثر منفی چشمگیری بر کارایی جولانما داشته باشد.

en: Show other queries run during render during live preview
fa: نمایش اجرای queryها در هنگام render شدن پیش نمایش زنده

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
fa: Drupal این قابلیت را دارد که تعداد زیادی query را در هنگام render شدن یک نما اجرا نماید. انتخاب این گزینه باعث میگردد که هر query که در هنگام render شدن پیش نمایش اجرا میگردد نمایش داده شود.

en: Reduce duplicates
fa: کاهش تکرارها

en: Default settings for this view.
fa: تنظیماتپیشفرض برای این نما.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
fa: نمایش نما بصورت یک صفحه، با آدرس و واصلهای قائم.

en: Display the view as a block.
fa: نمایش نما به صورت یک قالبک

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
fa: پیوست ها اضافه شده به دیگر نمایش ها برای دستیابی به نماهای چندگانه د ر همان نما

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
fa: نمایش نما به صورت یک خوراک، مانند خوراک RSS.

en: Displays rows one after another.
fa: ردیف‌ها را یکی پس از دیگری نمایش می‌دهد.

en: HTML List
fa: فهرست HTML

en: Displays rows in a grid.
fa: ردیف‌ها را در یک شبکه نمایش می‌دهد.

en: Displays rows in a table.
fa: ردیف‌ها را در یک جدول نمایش می‌دهد

en: Displays the default summary as a list.
fa: خلاصهپیشفرض را به صورت یک فهرست نشان می‌دهد.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
fa: نمایش خلاصه بدون قالب ، با گزینه های یکی پس از دیگری و یا خطی

en: Generates an RSS feed from a view.
fa: یک خوراک RSS از یک نما ایجاد می‌کند.

en: Displays the fields with an optional template.
fa: نمایش دادن میدانها با قالب بندی دلخواه

en: Will be available to all users.
fa: برای تمام کاربران در دسترس خواهد بود.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
fa: اجازه‌ی دسترسی به کاربران دارای هر یک از نقش‌های تعیین شده اعطا می‌شود.

en: No caching of Views data.
fa: هیچ کشی از اطلاعات نما وجود ندارد

en: Time-based
fa: زمان محلیپیشفرض

en: Simple time-based caching of data.
fa: کش ساده اطلاعات بر اساس زمان

en: sort criteria
fa: معیار مرتب سازی

en: Sort criterion
fa: معیار مرتب‌سازی

en: sort criterion
fa: معیار مرتب‌سازی

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
fa: عنصر‌های گردآورنده از طریق هوراک های RSS و Atom وارد می‌شوند.

en: The title of the aggregator item.
fa: عنوان عنصر گردآورنده

en: The link to the original source URL of the item.
fa: واصلی به نشانی منبع اولیه عنصر.

en: The author of the original imported item.
fa: نویسنده عنصر اصلی وارد شده

en: The actual content of the imported item.
fa: محتوای واقعی عنصر وارد شده

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
fa: تاریخی که عنصر اصلی خوراک ارسال شده است ... (در بعضی خوراک‌ها، این تاریخ زمانی که وارد شده است است.)

en: Feed ID
fa: هویت خوراک

en: The unique ID of the aggregator feed.
fa: هویت منحصر به فرد برای خوراک گردآورنده

en: The title of the aggregator feed.
fa: عنوان گردآورنده خوراک

en: The link to the source URL of the feed.
fa: واصلی به آدرس منبع خوراک.

en: The date the feed was last checked for new content.
fa: تاریخی که خوراک برای آخرین بار جهت محتوای جدید بررسی شده است.

en: The description of the aggregator feed.
fa: توضیحات گردآورنده خوراک

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
fa: نمایش عنصر گرداورنده با استفاده از داده سورس اصلی

en: The title of the comment.
fa: عنوان نظر.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
fa: نام نویسنده نظر. می‌تواند به عنوان واصلی به صفحه اصلی نویسنده استفاده شود.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
fa: آدرس وب جولانما نویسنده نظر که می‌تواند به‌صورت لینک نمایش داده شود. در صورتی که کاربر عضو باشد، خالی خواهد بود.

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Node link
fa: واصلی گره

en: Date and time of when the last comment was posted.
fa: تاریخ و زمانی که آخرین نظر ارسال شده است

en: The name of the author of the last posted comment.
fa: نام نویسنده اخرین نظر ارسال شده

en: Comment count
fa: تعداد نظر‌ها

en: The number of new comments on the node.
fa: تعداد نظرات جدید روی گره

en: Comment status
fa: وضعیت نظر

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
fa: تنها گره‌هایی را نمایش می‌دهد که کاربر آن را ارسال کرده باشد، یا بر روی گره نظری ارسال کرده باشد.

en: Display the comment as RSS.
fa: نمایش نظر به عنوان RSS.

en: Provide a simple link to the user contact page.
fa: ارائه یک واصلی ساده به صفحه تماس کاربر.

en: Whether or not the node is published.
fa: آیا گره منتشر شده است یا خیر.

en: Created year + month
fa: سال + ماه ایجاد

en: Created year
fa: سال ایجاد

en: Created month
fa: ماه ایجاد

en: Created day
fa: روز ایجاد

en: Created week
fa: هفته ایجاد

en: Updated year + month
fa: سال + ماه به روزرسانی

en: Updated year
fa: سال به روزرسانی

en: Updated month
fa: ماه به روزرسانی

en: Updated day
fa: روز به روزرسانی

en: Updated week
fa: هفته به روزرسانی

en: Filter by access.
fa: صافی بر اساس دسترسی.

en: Has new content
fa: محتوای جدید دارد

en: Total views
fa: کل بازدیدها

en: Views today
fa: مشاهدات امروز

en: Files maintained by Drupal and various modules.
fa: فایل هایی که توسط دروپال و ماژول‌های مختلف نگه‌داری می‌شوند.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
fa: صافی نتایج "Taxonomy: Term" به یک لغتنامه خاص.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
fa: نمایش همه کلمه‌های طبقه‌بندی مرتبط با یک گره از لغتنامه‌های تعیین شده.

en: The user ID
fa: هویت کاربر

en: The user or author name.
fa: نام کاربر یا نویسنده.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
fa: آدرس ایمیل یک کاربر.این میدان در حالت عادی به کاربر نمایش داده نمی شود. بنابراین در استفاده از آن دقت کنید.

en: User ID from URL
fa: هویت کاربر از آدرس

en: Null
fa: تهی

en: Provide custom text or link.
fa: ارائه متن یا واصلی سفارشی.

en: Displays the actual position of the view result
fa: نمایش محل حقیقی نتیجه نما

en: Link this field to new comments
fa: لینک دادن این میدان به نظر های جدید

en: contact
fa: تماس

en: Contact %user
fa: تماس با %user

en: Unknown language
fa: زبان ناشناخته

en: Show None
fa: نمایش هیچ کدام

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
fa: جستجوی برای هر دو کلمه با استفاده از <strong>OR</strong> به صورت حروف بزرگ. به طور مثال، <strong>گربه‌ها OR سگ‌ها</strong>.

en: Display score
fa: نمایش رتبه

en: Link this field to download the file
fa: لینک دادن این میدان به دانلود فایل

en: Select terms from vocabulary @voc
fa: انتخاب کلمه‌ها از لغتنامه @voc

en: Usernames
fa: نام‌های کاربری

en: Enter a comma separated list of user names.
fa: فهرستی که با کاما جدا شده از نام کاربران را وارد کنید

en: Unrestricted
fa: بدون محدودیت

en: No role(s) selected
fa: هیچ نقشی انتخاب نشده است

en: Multiple roles
fa: نقش‌های متعدد

en: Query results
fa: نتایج پرس و جو

en: Mini
fa: کوچک

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: Specify caching type for this display.
fa: تعیین نوع ذخیره‌سازی موقت این نمایشگر.

en: The title of this view
fa: عنوان این نما

en: Access restrictions
fa: محدودیت‌های دسترسی

en: Attachment settings
fa: تنظیمات ضمیمه

en: Using the site name
fa: استفاده از نام سایت

en: Use the site name for the title
fa: استفاده از نام جولانما برای عنوان

en: No menu
fa: بدون قائم

en: Normal: @title
fa: معمولی: @title

en: Change settings for the parent menu
fa: تغییر تنظیمات برای قائمی والد

en: No menu entry
fa: بدون ورودی قائم

en: Normal menu entry
fa: ورودی پیش فرض قائم

en: Already exists
fa: قبلا استفاده شده است

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
fa: نمی‌توان از "%" برای اولین بخش مسیر استفاده کرد.

en: Title is required for this menu type.
fa: عنوان برای این نوع قائم اجباری است.

en: Inline fields
fa: میدان های خطی

en: RSS description
fa: توضیحات RSS

en: Display record count with link
fa: نمایش تعداد رکوردها همراه با واصلی

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: Administration menu
fa: قائمی مدیریت

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
fa: تلاش برای اجرای مجدد کرون زمانی که در حال اجرا است.

en: Cron run completed.
fa: اجرای کرون کامل شد.

en: - All -
fa: - همه -

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان

en: Compact
fa: فشرده

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول میدان به کاراکتر.

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Module dependencies
fa: وابستگی‌های ماژول

en: Update translations
fa: به‌روزرسانی ترجمه‌ها

en: Who's new
fa: کاربران جدید

en: Language name
fa: نام زبان

en: Edit language
fa: تدوین زبان

en: Filter criteria
fa: معیار صافی

en: The content type %name has been updated.
fa: نوع محتوای %name به‌روز شد.

en: The content type %name has been added.
fa: نوع محتوای %name اضافه شد.

en: Contact form
fa: ورقه تماس

en: Drag to re-order
fa: برای بازآرایی بکشید

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
fa: تغییرات ایجاد شده در این جدول تا زمانیکه ورقه ارسال نگردد ذخیره نخواهند شد.

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: Blue Lagoon (default)
fa: تالاب آبی

en: The requested page could not be found.
fa: صفحه درخواست شده وجود ندارد.

en: The user account %id does not exist.
fa: حساب کاربری %id وجود ندارد.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
fa: تلاش برای لغو حساب کاربری که وجود ندارد: %id.

en: Requirements problem
fa: مشکل در نیازمندی‌ها

en: Database configuration
fa: پیکربندی مخزن داده

en: Select an installation profile
fa: یکی از نمایه‌های نصب را انتخاب کنید

en: Choose language
fa: انتخاب زبان

en: Select language
fa: انتخاب زبان

en: No profiles available
fa: هیچ نمایه نصبی در دسترس نیست

en: Drupal already installed
fa: دروپال قبلا نصب شده است

en: Installing @drupal
fa: نصب @drupal

en: The installation has encountered an error.
fa: نصب با خطا مواجه شد.

en: Configure site
fa: پیکربندی سایت

en: Installed %module module.
fa: ماژول %module نصب شد.

en: Choose profile
fa: انتخاب نمایه نصب

en: Verify requirements
fa: بررسی نیازمندی‌ها

en: Set up database
fa: برپایی مخزن داده

en: Set up translations
fa: برپایی ترجمه‌ها

en: Install site
fa: نصب سایت

en: Finish translations
fa: پایان نصب ترجمه‌ها

en: Update notifications
fa: اطلاعیه‌های به‌روز رسانی

en: Check for updates automatically
fa: بررسی خودکار برای به‌روز رسانی

en: Illegal choice %choice in %name element.
fa: انتخاب غیرمجاز %choice در عنصر %name.

en: GD2 image manipulation toolkit
fa: جعبه ابزار دستکاری تصاویر GD2

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
fa: کیفیت را برای دستکاری تصاویر JPEG معین کنید. بازه‌ای از 0 تا 100. ارقام بزرگتر به معنای تصاویری با کیفیت بیشتر ولی فایلی با حجم بزرگتر است.

en: Right to left
fa: راست به چپ

en: Left to right
fa: چپ به راست

en: Add custom language
fa: افزودن زبان سفارشی

en: Save language
fa: ذخیره زبان

en: Direction that text in this language is presented.
fa: جهتی که متن در این زبان نمایش داده می‌شود.

en: String contains
fa: رشته شامل

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
fa: برای نمایش تمام عبارات، اینجا را خالی بگذارید. جستجو به کوچکی و بزرگی حروف حساس است.

en: Search in
fa: جستجو در

en: Both translated and untranslated strings
fa: رشته‌های ترجمه شده و ترجمه نشده هردو

en: Only translated strings
fa: فقط رشته‌های ترجمه شده

en: Only untranslated strings
fa: فقط رشته‌های ترجمه نشده

en: Languages not yet added
fa: زبان‌هایی که تاکنون اضافه نشده‌اند

en: The language %language has been created.
fa: زبان %language ایجاد شد.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
fa: عبارت ارسال شده شامل HTML غیرمجاز است: %string

en: Importing interface translations
fa: ورود ترجمه‌های واسط

en: Error importing interface translations
fa: خطا در ورود ترجمه‌های واسط

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
fa: تلاش برای ارسال رشته ترجمه با HTML غیر مجاز: %string

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
fa: فایل جاواسکریپت ترجمه برای زبان %language به‌روزرسانی شد.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
fa: فایل جاواسکریپت ترجمه برای زبان %language ایجاد شد.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
fa: خطایی در مراحل ایجاد JavaScript ترجمه برای زبان %language رخ داده است.

en: Standard PHP
fa: PHP استاندارد

en: PHP Mbstring Extension
fa: افزونه PHP Mbstring

en: Unicode library
fa: کتابخانه یونیکد

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
fa: نام خوراک (یا نام جولانما ارئه دهنده خوراک).

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
fa: یک خوراک در ورقهت‌های RSS, RDF یا Atom اضافه کنید. ممکن است یک خوراک بیش از یک قلم محتوا نداشته باشد.

en: Update items
fa: به‌روز‌رسانی عنصر‌ها

en: No blocks in this region
fa: هیچ قالبکی در این ناحیه نیست

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
fa: قالبک %info به ناحیه نامعتبر %region منسوب شده است. و به همین علت غیرفعال شده است.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
fa: باید یکی از انواع مجاز سرفصل کتاب برای %add-child انتخاب شود.

en: Save book pages
fa: ذخیره صفحه‌های کتاب

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
fa: این کتاب توسط کاربر دیگری تدوین شده است، تغییرات نتوانست ذخیره شود.

en: Title changed from %original to %current.
fa: عنوان از %original به %current تغییر کرد.

en: Updated book %title.
fa: کتاب %title به‌روز شد.

en: book: updated %title.
fa: کتاب: %title به‌روز شد.

en: Update book outline
fa: به‌روز رسانی سرفصل کتاب

en: Remove from book outline
fa: حذف از سرفصل کتاب

en: No changes were made
fa: هیچ تغییری ایجاد نشد

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
fa: محتوا به کتاب افزوده شد. اکنون شما می‌توانید موقعیت آن را به نسبت به صفحه‌ها دیگر تعیین کنید.

en: The book outline has been updated.
fa: سرفصل کتاب به‌روز شد.

en: There was an error adding the post to the book.
fa: هنگام افزودن محتوا به کتاب یک خطا رخ داد.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
fa: %title صفحه‌های فرزند دارد، که به صورت خودکار برای باقی ماندن ارتباطشان با کتاب جابه‌جا خواهند شد. برای ایجاد مجدد سلسله مراتب (همانگونه که قبل از حذف این صفحه بود)، %title با استفاده از تب سرفصل می‌تواند دوباره اضافه شود و البته هر کدام از صفحه‌ها فرزند، دوباره باید به صورت دستی جابه‌جا شوند.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
fa: %title می‌تواند با استفاده از تب سرفصل دوباره اضافه شود.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را از سلسه مراتب کتاب حذف کنید؟

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
fa: نسخه قابل چاپ این صفحه و زیر صفحه‌های آن را نمایش بده.

en: Show block on all pages
fa: نمایش قالبک در تمام صفحه‌ها

en: Show block only on book pages
fa: نمایش قالبک فقط در صفحه‌های کتاب

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
fa: اگر <em>نمایش قالبک در تمام صفحه‌ها</em> انتخاب شده باشد، قالبک به صورت خودکار شامل قائمهایی از سجل کتابهای موجود در جولانما خواهد بود. اگر <em>نمایش قالبک فقط در صفحه‌های کتاب</em> انتخاب شده باشد، قالبک فقط شامل یک قائم مطابق با صفحه جاری کتاب خواهد بود. در این صورت، اگر صفحه جاری یک کتاب نباشد، قالبکی نمایش داده نخواهد شد. <em>تنظیمات قابلیت دید ویژه صفحه</em> یا دیگر تنظیمات قابلیت نمایش می‌توانند برای افزودن قابلیت‌های نمایش قالبک موثر باشند.

en: This is the top-level page in this book.
fa: صفحه اول در این کتاب است.

en: No book selected.
fa: هیچ کتابی انتخاب نشده است.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
fa: %title بخشی از سرفصل کتاب است و صفحه‌ها زیردست مرتبط دارد. اگر شما برای حذف آن اقدام کنید به صورت خودکار صفحه‌ها زیردست جابه‌جا خواهند شد.

en: Re-order book pages and change titles
fa: بازآرایی صفحه‌های کتاب و تغییر عناوین

en: Book page
fa: صفحه کتاب

en: Delete the selected comments
fa: حذف نظر‌های انتخابی

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
fa: مثال: «بازخورد سایت» یا «اطلاعات محصول».

en: Personal contact form
fa: ورقه تماس شخصی

en: View events that have recently been logged.
fa: جدیدترین رویدادهای گزارش شده را ببینید.

en: Top 'page not found' errors
fa: بالاترین خطاهای «صفحه پیدا نشد»

en: View 'page not found' errors (404s).
fa: خطاهای «صفحه پیدا نشد»(404) را ببینید.

en: Top 'access denied' errors
fa: بالاترین خطای «دسترسی مجاز نیست»

en: View 'access denied' errors (403s).
fa: خطاهای «دسترسی مجاز نیست»(403) را ببینید.

en: No roles may use this format
fa: هیچ نقشی از این قالب‌بندی استفاده نکند

en: Allowed HTML tags: @tags
fa: تگ‌های HTML مجاز: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
fa: لنگرها برای ایجاد واصلی به صفحه‌های دیگر به کار می‌روند.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
fa: به صورتپیشفرض سطر جدید خودکار اضافه می‌گردد، لذا از این تگ برای افزودن یک سطر اضافه استفاده کنید. استفاده از این تگ متفاوت است زیرا از یک جفت تگ باز و بسته استفاده نمی‌کند. از یک علامت " /" اضافی داخل تگ برای سازگاری با XHTML 1.0 استفاده کنید.

en: Text with <br />line break
fa: متن با <br />سطر جدید

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
fa: به صورتپیشفرض برچسب‌های پاراگراف خودکار اضافه می‌شوند, لذا از این تگ برای افزودن پاراگراف بیشتر استفاده کنید.

en: Paragraph one.
fa: فقرۀ یک

en: Paragraph two.
fa: فقرۀ دو

en: Strong
fa: قوی

en: Emphasized
fa: با اهمیت

en: Cited
fa: ذکر شده

en: Coded text used to show programming source code
fa: متن کدگذاری شده برای نمایش کد منبع برنامه نویسی.

en: Coded
fa: کدگذاری

en: Bolded
fa: ضخیم

en: Italicized
fa: مایل شده

en: Superscripted
fa: بالا نویس شده

en: <sup>Super</sup>scripted
fa: <sup>بالا</sup> نویس

en: Subscripted
fa: زیر نویس

en: <sub>Sub</sub>scripted
fa: <sub>زیر</sub> نویس

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
fa: <abbr title="Abbreviation">تلخیص.</abbr>

en: Block quoted
fa: قالبک نقل قول شده

en: Quoted inline
fa: نقل قول ضمنی

en: Table header
fa: سربرگ جدول

en: Table cell
fa: سلول جدول

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
fa: سجل مرتب - از &lt;li&gt; برای شروع هر قلم سجل استفاده کنید.

en: First item
fa: اولین عنصر

en: Second item
fa: دومین عنصر

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
fa: سجل مرتب نشده - برای شروع هر عنصر از سجل از &lt;li&gt; استفاده کنید.

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
fa: سجل‌های تعریف شبیه به سجل‌های دیگر HTML است. &lt;dl&gt; شروع سجل؛ &lt;dt&gt; شروع هر کلمه؛ &lt;dd&gt; شروع توضیحات هر کلمه می‌باشند.

en: First term
fa: اولین کلمه

en: First definition
fa: تعریف اول

en: Second term
fa: دومین کلمه

en: Second definition
fa: تعریف دوم

en: Subtitle three
fa: زیر عنوان سه

en: Subtitle four
fa: زیر عنوان چهار

en: Subtitle five
fa: زیر عنوان پنج

en: Subtitle six
fa: زیر عنوان شش

en: Tag Description
fa: شرح تگ

en: You Type
fa: شما می‌نویسید

en: You Get
fa: دریافت می‌کنید

en: No help provided for tag %tag.
fa: هیچ راهنمایی در مورد تگ %tag وجود ندارد

en: Ampersand
fa: امپرسند

en: Quotation mark
fa: علامت نقل قول

en: Character Description
fa: شرح حرف

en: Lines and paragraphs break automatically.
fa: خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

en: Compose tips
fa: ترفندهای ساختن

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
fa: نامی مختصر و گویا برای این بخش از مجموعه مباحث پیوسته به هم.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
fa: شرح و راهنمایی برای مباحث داخل این انجمن.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
fa: نام کوتاه ولی معنادار برای این مجموعه از انجمن‌های مرتبط.

en: Default number of forum topics displayed per page.
fa: تعدادپیشفرض موضوعات انجمن برای نمایش دادن در هر صفحه.

en: Default display order for topics.
fa: ترتیب نمایشپیشفرض برای موضوعات.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
fa: نگهدارنده‌ها معمولا در بالاترین سطح (ریشه) قرار می‌گیرند, اما می‌توانند در داخل یک انجمن یا یک نگهدارنده دیگر نیز باشند.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
fa: انجمن‌ها می‌توانند در بالاترین سطح (ریشه) یا داخل نگهدارنده یا انجمن دیگر قرار بگیرند.

en: Forum topic
fa: موضوع انجمن

en: You are not allowed to post new content in the forum.
fa: شما مجاز به ارسال محتوای جدید در انجمن نیستید.

en: Manages the display of online help.
fa: نمایش راهنمای آنلاین را اداره می‌کند.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
fa: این صفحه تمامی رشته‌های ترجمه شده در جولانما شما را صادر می‌کند. یک فایل صادر شده ممکن است به صورت Gettext Portable Object (<em>.po</em>) که شامل هم رشته‌های اصلی و هم رشته ترجمه شده است (برای اشتراک ترجمه با دیگران به کار می‌رود)، یا به صورت Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) است که فقط شامل رشته‌های اصلی است (برای ایجاد ترجمه جدید با تدوینگر ترجمه Gettext) باشد.

en: Submission form settings
fa: تنظیمات ورقه ارسال محتوا

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: نام خواندنی توسط ماشین باید فقط حروف کوچک, شامل اعداد, و خط زیر باشد.

en: Added content type %name.
fa: نوع محتوای %name اضافه شد.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید مجوزهای دسترسی محتوای جولانما را بازسازی کنید؟

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
fa: این کار کلیه مجوزهای دسترسی محتوای جولانما را بازسازی خواهد نمود و پردازش آن ممکن است اندکی طول بکشد. این عمل غیر قابل بازگشت است.

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داده و پردازش کامل نشد.

en: Copy of the revision from %date.
fa: رونوشت تنقیح از %revision-date

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
fa: تنقیح‌ @type %title در %revision-date حذف شد.

en: @type: reverted %title revision %revision.
fa: @type: %title تدوین %revision برگردانده شد.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
fa: مجوزهای دسترسی محتوا نیاز به بازسازی دارد.

en: Rebuilding content access permissions
fa: احیای مجوزهای دسترسی محتوا

en: Content permissions have been rebuilt.
fa: مجوزهای محتوا بازسازی شد.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
fa: مجوزهای دسترسی محتوا به درستی بازسازی نشد.

en: Add content type
fa: افزودن نوع محتوا

en: Revert to earlier revision
fa: اعاده به تنقیح قبلی

en: Delete earlier revision
fa: حذف تنقیح قبلی

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
fa: اجازه‌ی ارسال محتوا به جولانما و نمایش آن بر روی صفحه‌ها را می‌دهد.

en: The alias %alias is already in use in this language.
fa: نام مستعار %alias در حال حاضر در این زبان استفاده می‌شود.

en: The alias has been saved.
fa: نام مستعار ذخیره شد.

en: Filter aliases
fa: صافی نام‌های مستعار

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
fa: مسیری را که می‌خواهید نام مستعار برای آن ایجاد شود را به همراه نام مستعار جدید وارد نمایید.

en: URL aliases
fa: نام‌های مستعار

en: Add alias
fa: افزودن نام مستعار

en: Allows users to rename URLs.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد نشانی‌ها را تغییر دهند.

en: Indexing throttle
fa: بازدارنده ایندکس

en: Number of items to index per cron run
fa: تعداد عنصر‌هایی که در هر اجرای کرون فهرست می‌شوند

en: Indexing settings
fa: تنظیمات فهرست گذاری

en: Minimum word length to index
fa: کمترین طول کلمه برای شاخص

en: Simple CJK handling
fa: اداره ساده CJK

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
fa: تعیین اینکه از یک tokenizer ساده چینی/ژاپنی/کره ای مبتنی بر دنباله های مشابه استفاده شود یا نه. در صورتی که قصد دارید از یک پیش پردازنده خارجی برای این منظور استفاده کنید، این گزینه را انتخاب نکنید. بر روی زبانهای دیگر اثری ندارد.

en: Search form
fa: ورقه جستجو

en: Top search phrases
fa: عبارات بیشتر جستجو شده

en: View most popular search phrases.
fa: عباراتی که بیشتر جستجو شده‌اند را ببینید

en: Content viewing counter settings
fa: تنظیمات شمارنده مشاهده محتوا

en: Count content views
fa: شمارش مشاهده محتوا

en: Increment a counter each time content is viewed.
fa: هر دفعه که محتوا مشاهده می‌شود شمارنده افزایش می‌یابد.

en: Popular content
fa: محتوای محبوب

en: How many content items to display in "all time" list.
fa: تعداد محتوا برای نمایش در سجل «همیشه».

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
fa: جه تعداد اقلام در «مشاهدات اخیر» نمایش داده شود.

en: Today's:
fa: امروز:

en: All time:
fa: همیشه:

en: Last viewed:
fa: آخرین مشاهده:

en: Logs and records system events to syslog.
fa: رویدادهای سیستم را در واقعه نگار سیستم (SYSLOG) ثبت و ذخیره می‌کند.

en: User pictures in posts
fa: عکس کاربر در محتوا

en: User pictures in comments
fa: عکس کاربر در نظر‌ها

en: Shortcut icon
fa: شمایل میانبر

en: Upload logo image
fa: بارگذاری تصویر آرم

en: Shortcut icon settings
fa: تنظیمات شمایل میانبر

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
fa: اگر شما دسترسی مستقیم به فایل‌های خادم را ندارید، از این میدان برای بارگذاری شمایل میانبر خود استفاده کنید.

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
fa: ماژول‌های زیر به طور کامل از روی جولانما شما عزل خواهند شد، و <em>تمامی اطلاعات آنها پاک خواهد شد</em>!

en: Confirm uninstall
fa: تایید عزل

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
fa: آیا شما مایلید اقلام فوق را عزل نمایید؟

en: No modules selected.
fa: ماژولی انتخاب نشده است.

en: The selected modules have been uninstalled.
fa: ماژول‌های انتخاب شده حذف شدند.

en: Default 403 (access denied) page
fa: صفحهپیشفرض 403 (دسترسی غیرمجاز)

en: Default 404 (not found) page
fa: صفحهپیشفرض 404 (پیدا نشد)

en: Caches cleared.
fa: حافظه موقت پاکسازی شد.

en: Select an image processing toolkit
fa: صندق وسایل کاربروی تصویر را انتخاب کنید

en: Feed content
fa: محتوای خوراک

en: Titles plus teaser
fa: عناوین بعلاوه خلاصه

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
fa: تنظیمات سراسری برای نمایشپیشفرض عنصر‌های محتوا در هر خوراک.

en: Formatting
fa: قالب‌بندی

en: Cron ran successfully.
fa: کرون با موفقیت اجرا شد.

en: Cron run failed.
fa: اجرای کرون با شکست روبرو شد.

en: No modules are available to uninstall.
fa: هیچ ماژولی جهت حذف وجود ندارد.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
fa: این صفحه تمامی وظایف مدیریتی در دسترس برای هر ماژول را به شما نمایش می‌دهد.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
fa: قالبک <em>نیرو گرفته از دروپال</em> یک واصلی اختیاری به صفحه اول پروژه دروپال است. با اینکه هیچ الزامی به داشتن این واصلی در سایت‌ها وجود ندارد، از آن می‌توان برای نمایش پشتیبانی از دروپال استفاده نمود.

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Compact mode
fa: حالت فشرده

en: Image toolkit
fa: جعبه ابزار تصویر

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
fa: اگر شما جعبه ابزار تصویر نصب شده دیگری دارید؛ انتخاب کنید از کدام جعبه ابزار تصویر استفاده شود.

en: RSS publishing
fa: انتشار RSS

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: -1 (Unlimited)
fa: -1 (نامحدود)

en: PHP memory limit
fa: محدودیت حافظه PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
fa: در نظر داشته باشید برای جلوگیری از خطا در هنگام نصب, حافظه PHP را تا حد %memory_minimum_limit افزایش دهید.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
fa: در نظر داشته باشید برای جلوگیری از خطا در هنگام به‌روز رسانی، حافظه PHP را تا حد %memory_minimum_limit افزایش دهید.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
fa: براساس پیکربندی شما دروپال می‌تواند با محدودیت حافظه %memory_limit برای PHP اجرا شود. گرچه، مقدار توصیه‌شده برای محدودیت حافظه برای PHP، مقدار %memory_minimum_limit است، خصوصا اگر جولانما شما از ماژول‌های اهدا شده و یا سفارشی استفاده می‌کند.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
fa: مقدار محدودیت حافظه را با تدوین پارامتر memory_limit در فایل %configuration-file افزایش دهید و سپس وب خادم خود را Restart کنید (یا با مدیر جولانما خود یا سرویس دهنده هاست خود برای همکاری تماس بگیرید).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
fa: با مسئول و یا سرویس دهنده جولانما خود برای افزایش محدودیت حافظه PHP تماس بگیرید

en: Not protected
fa: حفاظت نشده

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
fa: فایل %file در مقابل تدوین محافظت نمیشود و این یک ضعف امنیتی است. شما باید مجوزهای این پوشه را به غیرقابل نوشتن تغییر دهید.

en: Cron has not run recently.
fa: کرون اخیرا اجرا نشده است.

en: Cron maintenance tasks
fa: عمل حفظ و نگهداری کرون

en: The directory %directory is not writable.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست.

en: Writable (<em>public</em> download method)
fa: قابل نوشتن (حالت دانلود <em>عمومی</em>)

en: Writable (<em>private</em> download method)
fa: قابل نوشتن (روش دریافت <em>خصوصی</em>)

en: Database updates
fa: به‌روزرسانی‌های مخزن داده

en: Access to update.php
fa: دسترسی به update.php

en: Handles general site configuration for administrators.
fa: پیکربندی عمومی جولانما را برای مدیران انجام می‌دهد.

en: Reset to alphabetical
fa: بازنشاندن به حالت الفبایی

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
fa: وازه‌ها بر اساس ترتیب صعودی بر حسب وزنشان نشان داده می‌شوند.

en: Weight value must be numeric.
fa: مقدار وزن باید عدد باشد.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید لغتنامه %title را به ترتیب حروف الفبا اعاده کنید؟

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
fa: اعاده لغتنامه تمامی ترتیب‌های سفارشی را پاک و اقلام را به ترتیب الفبا مرتب می‌کند.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
fa: اعاده لغتنامه %name به ترتیب الفبایی.

en: Translation settings
fa: تنظیمات ترجمه

en: This translation needs to be updated
fa: این ترجمه نیاز به به‌روز رسانی دارد

en: Unknown release date
fa: تاریخ انتشار ناشناخته

en: Last checked: @time ago
fa: آخرین بررسی: @time قبل

en: Last checked: never
fa: آخرین بررسی: هرگز

en: Includes: %includes
fa: عبارتند از: %includes

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
fa: انتخاب کنید چه مدت یکبار به صورت خودکار برای بررسی انتشارهای جدید ماژول‌ها و پوسته‌های کنونی نصب شده بر روی جولانما شما اقدام شود.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
fa: در اینجا شما می‌توانید اطلاعاتی درباره به‌‌روز‌رسانی‌های موجود برای ماژول‌ها و پوسته‌های نصب شده پیدا کنید. توجه داشته باشید هر ماژول یا پوسته بخشی از یک «پروژه» است که ممکن است نام یکسانی داشته باشد یا نداشته باشد و ممکن است شامل ماژول‌های چندگانه یا پوسته‌های همراه آن باشد.

en: Module and theme update status
fa: وضعیت به‌روز بودن پوسته و ماژول

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
fa: به‌روز رسانی امنیتی برای یک یا چند ماژول یا پوسته شما در دسترس است. برای اطمینان از امنیت خادمتان، باید بلافاصله به‌روز رسانی را انجام دهید.

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
fa: یک یا چند ماژول یا پوسته شما دارای به‌روزرسانی است. برای اطمینان از عملکرد صحیح سایت، توصیه می‌شود در اولین فرصت آنها را به‌روز نمایید.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
fa: گرفتن گزارش از به‌روز‌رسانی‌های موجود برای ماژول‌ها و پوسته‌های نصب‌شده.

en: %name has been deleted.
fa: %name حذف شد.

en: You must enter a username.
fa: شما باید یک نام کاربری وارد کنید.

en: The username cannot begin with a space.
fa: نام کاربری نمیتواند با یک فضای خالی آغاز شود.

en: The username cannot end with a space.
fa: نام کاربری نمیتواند با یک فاصله پایان یابد.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
fa: نام کاربری نمیتواند شامل چندین فاصله متوالی باشد.

en: The username contains an illegal character.
fa: نام کاربری شامل یک کاراکتر غیر مجاز است.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
fa: نام کاربری %name طولانی است: حداکثر باید شامل %max کاراکتر باشد.

en: Who's online
fa: کاربران آنلاین

en: Enter the password that accompanies your username.
fa: رمز‌ی مطابق با نام کاربری خود را وارد کنید.

en: Unblock the selected users
fa: خروج کاربران انتخاب شده از حالت مسدود

en: Block the selected users
fa: مسدود کردن کاربران انتخاب شده

en: Deleted user: %name %email.
fa: کاربر حذف شده: %name %email.

en: Edit role
fa: تدوین نقش

en: Manages the user registration and login system.
fa: ثبت‌نام کاربران و سیستم ورود را مدیریت می‌کند.

en: Language list
fa: سجل زبان‌ها

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Bar with progress meter
fa: میله‌ای همراه با علامت پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: Path settings
fa: تنظیمات مسیر

en: The file upload failed. %upload
fa: بارگذاری فایل با شکست مواجه شد. %upload

en: URL to file
fa: آدرس به فایل

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
fa: یک خطای غیرقابل‌ترمیم رخ داد. فایل بارگذاری‌شده احتمالا از حداکثر حجم فایل مورد پشتیبانی این خادم (@size) فراتر رفته است.

en: Starting upload...
fa: شروع بارگذاری...

en: Uploading... (@current of @total)
fa: بارگذاری... (@current از @total)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
fa: فعال (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
fa: پیشرفت بارگذاری

en: Styles
fa: استایل ها

en: Item ID
fa: هویت عنصر

en: Page count
fa: تعداد صفحه

en: Interface
fa: رابط

en: Thresholds
fa: آستانه‌ها

en: @size KB
fa: @size کیلوبایت

en: @size MB
fa: @size مگابایت

en: @size GB
fa: @size گیگابایت

en: @size TB
fa: @size ترابایت

en: @size PB
fa: @size پتابایت

en: @size EB
fa: @size اگزابایت

en: @size ZB
fa: @size زتابایت

en: @size YB
fa: @size یوتابایت

en: All messages
fa: کلیه پیغام‌ها

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: No new posts
fa: مطلب جدیدی نیست

en: Sticky topic
fa: موضوع سرمطلب

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Sort descending
fa: مرتب‌سازی نزولی

en: Sort ascending
fa: مرتب‌سازی صعودی

en: The name of the site.
fa: نام سایت.

en: Optional features
fa: امکانات اختیاری

en: Show description
fa: ظهور توضیحات

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی

en: Format string
fa: قالب‌بندی رشته

en: Add format
fa: افزودن قالب‌بندی

en: Delete date format
fa: حذف قالب‌بندی تاریخ

en: Content type name
fa: نام نوع محتوا

en: Slate
fa: تخته سنگ

en: Author name
fa: نام مؤلف

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)

en: - Select a field type -
fa: - نوع میدانی انتخاب کنید -

en: - Select an existing field -
fa: - یک میدان موجود را انتخاب کنید -

en: Add new field: you need to provide a label.
fa: افزودن میدان جدید: نیاز به ارائه برچسب دارید.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
fa: میدان %field قفل شده و نمیتواند تدوین شود.

en: %name must be a number.
fa: %name باید یک عدد باشد.

en: Field formatter
fa: قالب دهنده میدان

en: (start from last values)
fa: (شروع از آخرین مقدار)

en: New group
fa: گروه جدید

en: Regional settings
fa: تنظیمات منطقه‌ای

en: Unsigned
fa: بدون علامت

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Show links
fa: نمایش واصلی‌ها

en: Delete content
fa: حذف محتوا

en: Limited
fa: محدود

en: Definitions
fa: تعاریف

en: Database is encoded in UTF-8
fa: مخزن داده به UTF-8 کد گذاری شده است

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
fa: دروپال نتوانست مشخص نماید که کدگذاری مخزن داده به UTF-8 تنظیم شده است یا نه.

en: PostgreSQL has initialized itself.
fa: PostgreSQL خود را راه‌اندازی نموده است.

en: Structure
fa: ساختار

en: Default values
fa: مقادیرپیشفرض

en: Saving
fa: ذخیره سازی

en: Edit style
fa: تدوین سبک

en: All content
fa: تمامی محتوا

en: Fetcher
fa: اخذ کننده

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
fa: این مجوز از نقش کاربر شناخته شده گرفته شده است.

en: Seven
fa: هفت

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
fa: مقصد واصلی، مانند _blank، _parent، یا نام یک iframe. این میدان به ندرت استفاده می‌شود.

en: @argument title
fa: عنوان @argument

en: Count the number 0 as empty
fa: حساب کردن عدد 0 به عنوان خالی

en: Hide if empty
fa: محفی کردن در صورت خالی بودن

en: Does not start with
fa: شروع نمیشود با

en: Does not end with
fa: تمام نمیشود با

en: The view %name has been saved.
fa: نمای %name ذخیره شد.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
fa: پست الکترونیکی کاربری که نظر را ارسال کرده است. اگر کاربر ثبت‌نام کرده باشد، خالی خواهد بود.

en: The taxonomy term ID for the term.
fa: هویت کلمه taxonomy برای کلمه.

en: The taxonomy term name for the term.
fa: نام کلمه taxonomy برای کلمه.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
fa: نام لغتنامهی که دسته به آن تعلق دارد.

en: The name of the role.
fa: نام نقش

en: Monthly archive
fa: آرشیو ماهیانه

en: Administer forums
fa: مدیریت انجمن‌ها

en: Length is shorter than
fa: طول کمتر است از

en: shorter than
fa: کمتر از

en: Length is longer than
fa: طول بیشتر است از

en: Cancel account
fa: لغو حساب

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: Base table
fa: جدول اصلی

en: Administrator role
fa: نقش مدیریت

en: No revision
fa: بدون تنقیح

en: Requires a title
fa: عنوان اجباری است

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

en: Private files
fa: فایل‌های خصوصی

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: The unique ID of the comment.
fa: هویت منحصر‌به‌فرد نظر

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
fa: آدرس IP کامپیوتری که نظر از آن ارسال شده است.

en: The email address left by the comment author.
fa: نشانی پست الکترونیکی داده شده توسط نویسنده نظر.

en: The home page URL left by the comment author.
fa: آدرس صفحه خانگی که توسط نویسنده نظر داده شده است.

en: The formatted content of the comment itself.
fa: محتوای قالب‌بندی شده نظر.

en: The URL of the comment.
fa: آدرس نظر.

en: Edit URL
fa: تدوین آدرس

en: The URL of the comment's edit page.
fa: آدرس صفحه تدوین نظر.

en: The date the comment was posted.
fa: تاریخی که نظر ثبت شده است.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
fa: والد نظر، اگر ریسه بندی مکالمه فعال باشد.

en: New comment count
fa: تعداد نظر‌های جدید

en: The unique ID of the node's latest revision.
fa: هویت منحصربه‌فرد آخرین تنقیح محتوا.

en: The human-readable name of the node type.
fa: نام قابل فهم توسط انسان نوع محتوا.

en: The URL of the node.
fa: آدرس محتوا.

en: The URL of the node's edit page.
fa: آدرس صفحه تدوین محتوا.

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر

en: The date the node was most recently updated.
fa: تاریخ آخرین باری که محتوا به‌روز شده است.

en: The number of visitors who have read the node.
fa: تعداد بازدیدکنندگانی که محتوا را خوانده‌اند.

en: The number of visitors who have read the node today.
fa: تعداد بازدیدکنندگانی که امروز محتوا را خوانده‌اند.

en: Last view
fa: آخرین مشاهده

en: The date on which a visitor last read the node.
fa: تاریخی که یک بازدیدکننده آخرین بار محتوا را خوانده است.

en: The slogan of the site.
fa: شعار سایت

en: The administrative email address for the site.
fa: نشانی پست الکترونیکی مدیریت سایت.

en: The URL of the site's front page.
fa: آدرس صفحه اول سایت.

en: Login page
fa: صفحه ورود

en: The URL of the site's login page.
fa: آدرس صفحه ورود.

en: The unique ID of the uploaded file.
fa: هویت انحصاری فایل بارگذاری شده.

en: The name of the file on disk.
fa: نام فایل بر روی دیسک.

en: The web-accessible URL for the file.
fa: آدرس دسترسی فایل از وب.

en: The date the file was most recently changed.
fa: آخرین تاریخی که فایل تغییر یافته است.

en: The user who originally uploaded the file.
fa: کاربر بارگذار کننده فایل.

en: The unique ID of the taxonomy term.
fa: هویت یکتای کلمه‌ی رده‌بندی

en: The name of the taxonomy term.
fa: نام کلمه رده بندی.

en: The optional description of the taxonomy term.
fa: شرح اختیاری کلمه رده بندی

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
fa: تعداد گره‌هایی که با این کلمه رده بندی برچسب گذاری شده‌اند

en: The URL of the taxonomy term.
fa: آدرس کلمه رده بندی.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
fa: لغتنامهی که این کلمه رده‌بندی به آن متعلق است.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
fa: کلمه والد کلمه رده بندی، اگر وجود داشته باشد.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
fa: هویت منحصر به فرد لغتنامه رده‌بندی.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
fa: نام لغتنامه رده‌بندی

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
fa: شرح اختیاری لغتنامه رده‌بندی

en: The number of nodes tagged with terms belonging to the taxonomy vocabulary.
fa: تعداد گره‌های برچسب‌گذاری شده با کلمه‌های لغتنامه طبقه‌بندی.

en: Term count
fa: تعداد کلمه‌ها

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
fa: تعداد کلمه‌هایی که متعلق به لغتنامه طبقه‌بندی هستند.

en: The unique ID of the user account.
fa: ID منحصر به فرد حساب کاربری.

en: The login name of the user account.
fa: نام ورود حساب کاربری.

en: The email address of the user account.
fa: نشانی پست الکترونیک حساب کاربری.

en: The URL of the account profile page.
fa: آدرس صفحه پروفایل حساب.

en: The date the user last logged in to the site.
fa: تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت.

en: The date the user account was created.
fa: تاریخی که حساب کاربری ایجاد شده است.

en: Time zone settings
fa: تنظیمات منطقه زمانی

en: Total rows
fa: جمع کل سطور

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: You are not allowed to access this page.
fa: شما اجازه ندارید که به این صفحه دسترسی داشته باشید.

en: Authorize file system changes
fa: منظوری تغیرات زبان نظام پرونده

en: It appears you have reached this page in error.
fa: چنین بنظر میریسد که شما در نتیجه خطا این صفحه را میبینید.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
fa: کرون نمیتواند اجرا شود زیرا از کلید اشتباه استفاده شده است.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
fa: کرون نمیتواند اجرا شود، زیرا جولانما در حالت نگهداری است.

en: Default country
fa: کشورپیشفرض

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
fa: در %settings_file شما، پیکربندی شده است که @drupal از خادم %driver استفاده کند، در حالیکه PHP نصب شده شما از این نوع مخزن داده پشتیبانی نمی‌کند.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
fa: ما قادر نیستیم هیچ نمایه نصبی پیدا کنیم. نمایه نصب به ما می‌گوید که چه ماژول‌هایی را فعال و چه اطلاعات پیش‌فرضی را در مخزن داده نصب کنیم. یک نمایه نصب برای ادامه مراحل نصب لازم است.

en: Congratulations, you installed @drupal!
fa: تبریک, شما @drupal را نصب کردید.

en: Settings file
fa: فایل تنظیمات

en: Site maintenance account
fa: حساب نگهداری سایت

en: No pending updates.
fa: هیچ به روز رسانی در حال انتظار وجود ندارد.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
fa: ناتوان در ادامه, هیچ روشی برای انتقال در دسترس نیست

en: To continue, provide your server connection details
fa: برای اد امه, جزئیات اتصال به خادم را بدهید

en: Connection method
fa: روش اتصال

en: Enter connection settings
fa: تنظیمات اتصال را وارد کنید

en: @backend connection settings
fa: تنظیمات اتصال @backend

en: Change connection type
fa: تغییر نوع اتصال

en: No active batch.
fa: بچ فعالی وجود ندارد.

en: Site under maintenance
fa: جولانما فعال نیست و تحت حفظ و مراقبت است.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
fa: فایل %source نمیتواند بارگذاری شود زیرا فایلی با این نام در مقصد %directory وجود دارد.

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
fa: نام فایل از 240 حرف تجاوز نموده است لطفا نام فایل را تغییر دهید و مجدد تلاش کنید.

en: The file permissions could not be set on %uri.
fa: مجوزهای فایل نمیتواند بر روی %uri تنظیم شود.

en: Completed @current of @total.
fa: @current از @total تکمیل شده است.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
fa: اجرای تمامی وظایف مرتبط با مخزن داده با شکست مواجه شد. وظیفه %task یافت نشد.

en: Required modules
fa: ماژول‌های مورد نیاز

en: Required modules not found.
fa: ماژول‌های مورد نیاز پیدا نشدند.

en: %module module uninstalled.
fa: ماژول %module حذف شد.

en: No strings available.
fa: هیچ رشته‌ای موجود نیست.

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
fa: فایل ترجمه جاواسکریپت %file.js یافت نشد.

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Operating in maintenance mode.
fa: چولانما در حال فعال نیست و تحیت حفظ و مراقبت است.

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
fa: امکان ایجاد پوشه %directory وجود ندارد، به دلیل زیر: %reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
fa: یک خطای AJAX HTTP رخ داده است.

en: HTTP Result Code: !status
fa: کد نتیجه HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
fa: یک درخواست AJAX HTTP به صورت غیرعادی خاتمه یافت.

en: Debugging information follows.
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی در ادامه آمده است.

en: Path: !uri
fa: مسیر: !uri

en: StatusText: !statusText
fa: متن وضعیت: !statusText

en: ResponseText: !responseText
fa: متن پاسخ: !responseText

en: ReadyState: !readyState
fa: وضعیت آمادگی: !readyState

en: Upload an OPML file containing a list of feeds to be imported.
fa: یک فایل OPML حاوی سجل خوراک‌هایی که باید وارد شوند را بارگذاری کنید.

en: OPML Remote URL
fa: آدرس فایل OPML

en: Enter the URL of an OPML file. This file will be downloaded and processed only once on submission of the form.
fa: آدرس فایل OPML را وارد کنید. این فایل فقط یکبار هنگام ارسال ورقه دریافت و پردازش خواهد شد.

en: No new feed has been added.
fa: خوراک جدیدی اضافه نشده است.

en: A feed named %title already exists.
fa: یک خوراک با نام %title در حال حاضر وجود دارد.

en: A feed with the URL %url already exists.
fa: یک خوراک با آدرس %url در حال حاضر وجود دارد.

en: Fetchers download data from an external source. Choose a fetcher suitable for the external source you would like to download from.
fa: اخذ کننده‌ها اطلاعات را از منابع خارجی آنها دریافت می‌کنند. یک اخذ کننده متناسب با منبع خارجی‌ای که از آن اطلاعات را دریافت می‌کنید وارد کنید.

en: Parsers transform downloaded data into standard structures. Choose a parser suitable for the type of feeds you would like to aggregate.
fa: تجزیه‌گرها اطلاعات دریافت شده را به ساختار استاندارد در می‌آورند. یک تزیه‌گر متناسب با نوع خوراکی که قصد گردآوری آنرا دارید انتخاب کنید.

en: Processors act on parsed feed data, for example they store feed items. Choose the processors suitable for your task.
fa: پردازشگر بر روی اطلاعات تجزیه شده خوراک عمل می‌کند, به طور مثال عناصر خوراک را نگهداری می‌کند. یک پردازشگر متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

en: For most aggregation tasks, the default settings are fine.
fa: برای اکثر وظایف گردآوری، تنظیمات پیش‌فرض مناسب هستند.

en: Default fetcher
fa: اخذ کنندهپیشفرض

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
fa: اطلاعات آدرس را با استفاده از درخواست HTTP دریافت می‌کند.

en: Default parser
fa: تجزیه‌گرپیشفرض

en: Default processor
fa: پردازشگرپیشفرض

en: Creates lightweight records from feed items.
fa: رکوردهای کم‌حجم از اقلام خوراک ایجاد می‌کند.

en: Default processor settings
fa: تنظیماتپیشفرض پردازشگر

en: Number of items shown in listing pages
fa: تعداد عنصر‌ها برای نمایش در صفحه‌های سجل

en: Length of trimmed description
fa: طول شرح پیرایش شده

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of content.
fa: حداکثر تعداد حروفی که در نسخه پیرایش شده محتوا دبده می‌شود.

en: Viewing feeds
fa: مشاهده خوراک‌ها

en: Adding, editing, and deleting feeds
fa: افزودن، تدوین، و حذف کردن خوراک‌ها

en: Configuring cron
fa: پیکربندی کرون

en: Administer news feeds
fa: مدیریت خوراک‌های خبری

en: View news feeds
fa: مشاهده خوراک‌های خبری

en: Controlling visibility
fa: کنترل قابلیت دید

en: Creating custom blocks
fa: ایجاد قالبک‌های سفارشی

en: Demonstrate block regions (@theme)
fa: نمایش محدوده قالبک‌ها (@theme)

en: Administer blocks
fa: مدیریت قالبک‌ها

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
fa: رابط تصویری ساخت قالبک‌های یک صفحه را کنترل می‌کند. قالبک‌ها بخش‌هایی از محتوا هستند که در نواحی و مناطق مختلفی از یک صفحه دیده می‌شوند.

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص

en: The block cannot be placed in this region.
fa: قالبک نمیتواند در این ناحیه قرار داده شود.

en: No books available.
fa: هیچ کتابی در دسترس نیست.

en: Content types allowed in book outlines
fa: انواع محتوای مجاز در سرفصل کتاب

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
fa: کاربران دارای مجوز %outline-perm می‌توانند همه انواع محتوا را اضافه نمایند.

en: Administer book outlines
fa: مدیریت سرفصل‌های کتاب

en: Adding and managing book content
fa: افزودن محتوای کتاب و اداره آن

en: Printing books
fa: چاپ کتاب‌ها

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
fa: کاربران دارای مجوز <em>مشاهده نسخه قابل چاپ کتاب</em>  می‌توانند با انتخاب <em>نسخه قابل چاپ</em>  در پایین کتاب، برای ایجاد نسخه قابل چاپ از کتاب و تمامی زیربخش‌های آن اقدام کنند

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
fa: ماژول کتاب وسیله‌ای را برای دسته‌بندی مجموعه‌ای از صفحات مرتبط فراهم می‌کند که به آن کتاب گفته می‌شود. هنگام مشاهده، این محتوا بصورت خودکار واصلهایی را به صفحات مجاور نمایش می‌دهد. بدین شکل سیستم پیمایش ساده‌ای برای ساختن و تنقیح محتوای ساختاریافته فراهم می‌شود.

en: Create new books
fa: ایجاد کتاب‌های جدید

en: View printer-friendly books
fa: مشاهده نسخه قابل چاپ کتاب‌ها

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
fa: مشاهده یک کتاب و تمامی صفحه‌ها زیرین آن در یک سند قابل چاپ. می‌تواند سنگین باشد.

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
fa: <em>کتاب‌ها</em> دارای یک سیستم پیمایش سلسله مراتبی هستند که برای کتابچه‌ها و آموزش مفید هستند.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد محتوای مرتبط را ایجاد و در یک سرفصل ساختاردهی کنند.

en: Changing colors
fa: تغییر رنگ‌ها

en: Select one or more comments to perform the update on.
fa: برای اعمال به‌روز رسانی یک نظر یا بیشتر را انتخاب کنید.

en: Deleted comment @cid and its replies.
fa: نظر @cid و تمامی پاسخ‌های آن حذف شدند.

en: Comment approved.
fa: نظر تایید شد.

en: Tokens for comments posted on the site.
fa: نشان‌گذارهای نظر‌های ارسال شده در این سایت.

en: Full comment
fa: نظر کامل

en: Unapproved comments (@count)
fa: نظر‌های تایید نشده (@count)

en: Administer comments and comment settings
fa: مدیریت نظر‌ها و تنظیمات نظر

en: Edit own comments
fa: تدوین نظر‌های خود

en: Threading
fa: ریسه بندی

en: Show comment replies in a threaded list.
fa: پاسخ نظر ها را در یک سجل ریسه بندی شده (مانند مکالمه) نشان بده.

en: Show reply form on the same page as comments
fa: ورقه پاسخ را در همان صفحه نظر‌ها نشان بده

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
fa: کاربران دارای مجوز «ارسال نظر‌ها» می‌توانند نظر ارسال کنند.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
fa: کاربران نمی‌توانند نظر ارسال کنند اما نظر‌های موجود نشان داده خواهند شد.

en: Comments are hidden from view.
fa: نظر‌ها دیده نشوند.

en: Users cannot post comments.
fa: کاربران نتوانند نظر ثبت کنند.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
fa: نظر شما در صف ارزیابی توسط مدیران قرار گرفت و پس از تایید منتشر خواهد شد.

en: Your comment has been posted.
fa: نظر شما ارسال شد.

en: Save comment
fa: ذخیره نظر

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
fa: نظر اگر شامل هر یک از عبارات فوق باشد منتشر نخواهد شد. از سجلی با کاما از هم جدا شده برای اینکار استفاده کنید. به طور مثال: خنده‌دار, افتضاح, شرکت. توجه کنید که به کوچک و بزرگ بودن حروف حساس است.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
fa: نظر‌های جولانما را ببینید؛ تدوین و تایید کنید.

en: Unapproved comments
fa: نظر‌های تایید نشده

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
fa: شما نمی‌توانید بیش از %limit پیغام در @interval بفرستید. بعدا دوباره تلاش کنید.

en: Contact @username
fa: تماس با @username

en: Administer contact forms and contact form settings
fa: مدیریت ورقه‌های تماس و تنظیمات ورقه تماس

en: Use the site-wide contact form
fa: استفاده از ورقه تماس سایت

en: Use users' personal contact forms
fa: استفاده از ورقه‌های تماس کاربران

en: Changing this setting will not affect existing users.
fa: تغییر این تنظیمات بر روی کاربران جاری اثر نخواهد گذاشت.

en: Displaying contextual links
fa: نمایش واصلهای زمینه‌ای

en: Use contextual links
fa: استفاده از واصلهای زمینه‌ای

en: Contextual links
fa: واصلی‌های زمینه‌ای

en: Database log cleared.
fa: گزارشات مخزن داده پاک شدند.

en: Monitoring your site
fa: مانیتور نمودن جولانما شما

en: Debugging site problems
fa: خطایابی مشکلات سایت

en: List (text)
fa: سجل (متن)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
fa: تگ‌های مجاز HTML در عناوین: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
fa: مقادیر مجاز این میدان توسط %function تعیین شده است و قابل تغییر نیست.

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
fa: سجل مقادیر مجاز: هر کلید باید یک عدد صحیح یا اعشاری باشد.

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
fa: سجل مقادیر مجاز: هر کلید باید رشته‌ای با حداکثر 255 حرف طول باشد.

en: Allowed values list: keys must be integers.
fa: سجل مقادیر مجاز: کلیدها باید اعداد صحیح باشند.

en: This field stores a number in the database as an integer.
fa: این میدان اعداد را در مخزن داده به قالب اعداد صحیح ذخیره می‌کند.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
fa: این میدان اعداد را در مخزن داده به قالب اعداد اعشاری ذخیره می‌کند.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
fa: این میدان اعداد را در مخزن داده به قالب اعداد شناور ذخیره می‌کند.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fa: حداقل مقداری که در این میدان مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداقل خالی بگذارید.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fa: حداکثر مقداری که در این میدان مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداکثر خالی بگذارید.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
fa: یک رشته مانند '$ ' or '&euro; ' که پسوند متن مورد نظر خواهد شد وارد نمایید. برای هیچ خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با | از هم جدا کنید ('pound|pounds').

en: Summary input
fa: ورودی خلاصه

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
fa: به نویسندگان اجازه می‌دهد یک متن خلاصه ساده را وارد نمایند تا به جای درج خودکار متن برش خورده که با استفاده از «خلاصه یا برش خورده» نوع نمایش تعیین می‌شود استفاده کنند.

en: Summary or trimmed
fa: خلاصه یا برش خورده

en: Text area with a summary
fa: منطقه متن با یک خلاصه

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
fa: برای استفاده از مقدار برش‌یافته متن کامل به عنوان خلاصه، این را خالی بگذارید.

en: Hide summary
fa: مخفی نمودن خلاصه

en: Edit summary
fa: تدوین خلاصه

en: Edit field settings.
fa: تدوین تنظیمات میدان.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
fa: این تنظیمات هر جا از میدان %field استفاده شود، اعمال خواهد شد. این تنظیمات می‌تواند در نحوه ذخیره‌سازی داده در مخزن داده تاثیرگذار باشد و پس از ایجاد داده قابل‌تغییر نیست.

en: Updated field %label field settings.
fa: تنظیمات میدان %label به‌روز شد.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
fa: تلاش برای به‌روزرسانی میدان %label با شکست مواجه شد: %message.

en: The field %field has been deleted from the %type content type.
fa: میدان %field از نوع محتوای %type حذف شد.

en: There was a problem removing the %field from the %type content type.
fa: مشکلی در حذف %field از نوع محتوای %type رخ داد.

en: Required field
fa: میدان لازم

en: The default value for this field, used when creating new content.
fa: مقدارپیشفرض این میدان هنگامی که محتوای جدیدی ایجاد شود.

en: Saved %label configuration.
fa: پیکربندی %label ذخیره شد.

en: This list shows all fields currently in use for easy reference.
fa: این سجل تمامی میدانهای به‌کار رفته را برای ارجاع آسانتر سجل می‌کند.

en: Field list
fa: سجل میدان

en: Manage display
fa: اداره نمایش

en: Field UI
fa: رابط میدان

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
fa: این میدان ID یک فایل را به صورت عدد صحیح نگهداری می‌کند.

en: Enable <em>Display</em> field
fa: میدان <em>نمایش</em> را فعال کن

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
fa: گزینه نمایش به کاربران اجازه می‌دهد تا انتخاب کنند یک فایل هنگام مشاهده محتوا نمایش داده شود یا نشود.

en: Files displayed by default
fa: فایل‌ها به صورتپیشفرض نمایش داده شوند

en: This setting only has an effect if the display option is enabled.
fa: این تنظیم در صورتیکه گزینه میدان نمایش فعال باشد اثر خواهد داشت.

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: محلی‌ که فایل‌های نهایی بایستی ذخیره شوند را انتخاب کنید. ذخیره فایل خصوصی هزینه بیشتری از فایل‌های عمومی دارند، اما اجازه دسترسی محدود به فایل‌ها از میان این رشته را می‌دهد.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fa: زیر پوشه‌ای در مقصد بارگذاری که فایل‌ها در آن ذخیره خواهند شد(اختیاری). با اسلش شروع یا تمام نشود.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
fa: مقداری مانند "512" (بایت), "80 KB" (کیلو بایت) or "50 MB" (مگا بایت) را برای محدود نمودن اندازه فایل وارد کنید. اگر آنرا خالی بگذارید اندازه فایل به محدودیت ارسال و محدودیت بارگذاری PHP محدود خواهد شد (محدودیت کنونی.<strong>%limit</strong>).

en: Enable <em>Description</em> field
fa: میدان <em>توضیحات</em> را فعال کن

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
fa: میدان توضیحات به کاربران اجازه می‌دهد درباره‌ی فایل بارگزاری شده توضیحاتی وارد کنند.

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
fa: سجل پسوندهای مجاز معتبر نیست. مطمئن شوید پسوندها با نقطه شروع نمی‌شوند و با فاصله یا کاما از هم جدا شده‌اند.

en: Generic file
fa: فایل عمومی

en: Table of files
fa: جدول فایل‌ها

en: Add a new file
fa: افزودن یک فایل جدید

en: Include file in display
fa: فایل در نمایش باشد

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fa: توضیحات می‌تواند به عنوان برچسب واصلی به فایل استفاده گردد.

en: All roles may use this format
fa: همه نقش‌ها بتوانند از این قالب‌بندی استفاده کنند

en: The text format ordering has been saved.
fa: ترتیب قالب‌بندی متن ذخیره شد.

en: Add text format
fa: افزودن قالب‌بندی ورودی

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
fa: تمامی نقش‌ها برای این قالب‌بندی متن باید فعال باشند و قابل تغییر نیست.

en: Filter processing order
fa: ترتیب پردازش صافیها

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
fa: نام قالب‌بندی باید منحصر به فرد باشد. یک قالب‌بندی با نام %name وجود دارد.

en: Added text format %format.
fa: قالب‌بندی متن %format اضافه شد.

en: The text format %format has been updated.
fa: قالب‌بندی متن %format به‌روزرسانی شد.

en: Text formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Choosing a text format
fa: انتخاب قالب‌بندی متن

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
fa: اخطار: این مجوز بسته به نحوه‌ی تنظیم قالب متنی ممکن است مشکلات امنیتی به همراه داشته باشد.

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
fa: تبدیل سطر جدید به HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> و <code>&lt;p&gt;</code>)

en: Convert URLs into links
fa: تبدیل آدرس‌ها به واصلی

en: Correct faulty and chopped off HTML
fa: اصلاح برچسب‌های ناقص و شکسته HTML

en: Display any HTML as plain text
fa: نمایش به صورت متن ساده

en: Display basic HTML help in long filter tips
fa: نمایش راهنمای اولیه HTML در بخش نکات صافی

en: Add rel="nofollow" to all links
fa: افزودن rel="nofollow" به تمام واصلیها

en: This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.
fa: این جولانما اجازه‌ی ورود محتوای HTML را می‌دهد. در حالی که یادگیری تمام HTML ممکن است خسته کننده به نظر آید، یادگیری استفاده از تعداد کمی از «برچسب»‌های پایه HTML خیلی آسان است. این جدول برای هر یک از «برچسب»‌های فعال در سایت، یک نمونه ارائه کرده است.

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
fa: اکثر حروف غیرعادی می‌توانند به صورت مستقیم بدون هیچ مشکلی وارد شوند.

en: No HTML tags allowed.
fa: تگ‌های HTML مجاز نیستند.

en: Filters content in preparation for display.
fa: محتوا را موقع آماده سازی برای نمایش صافی می‌کند

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
fa: تعداد پاسخ‌هایی که یک موضوع برای "داغ" به حساب آمدن باید داشته باشد.

en: Starting a discussion
fa: شروع یک مبحث

en: Moving forum topics
fa: جابجایی موضوعات انجمن

en: A forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic. When moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
fa: یک مبحث انجمن (و تمام نظر‌های آن) می‌تواند با انتخاب یک انجمن دیگر هنگام تدوین مبحث، میان انجمن‌ها جابه‌جا شود. هنگام جابه‌جایی یک مبحث انجمن میان انجمن‌ها گزینه <em>Leave shadow copy</em> یک واصلی در انجمن اولیه به مکان جدید ایجاد می‌نماید.

en: Locking and disabling comments
fa: قفل نمودن و غیرفعال سازی نظر‌ها

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
fa: هنگامی که یک موضوع انجمن را تدوین می‌کنید انتخاب <em>بسته</em> زیر <em>تنظیمات نظر‌ها</em> مبحث را قفل (و از ثبت نظر جدید جلوگیری) می‌کند. انتخاب <em>مخفی</em> زیر <em>تنظیمات نظر‌ها</em> تمامی نظر‌ها موجود را مخفی و از ثبت نظر جدید جلوگیری می‌کند.

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
fa: انجمن ها شامل عناوین انجمن هستند. از چارچوب‌ها برای گروه‌بندی انجمن های مرتبط استفاده کنید.

en: Use containers to group related forums.
fa: از نگهدارنده‌ها برای گروه‌بندی انجمن‌های مرتبط استفاده کنید.

en: A forum holds related forum topics.
fa: یک انجمن موضوعات مرتبط انجمن را نگهداری می‌کند.

en: Add new @node_type
fa: افزودن @node_type جدید

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
fa: قلم %forum فقط یک نگهدارنده انجمن است انجمن نیست. لطفا یکی از انجمن‌های زیر آن را انتخاب کنید.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
fa: یک <em>موضوع انجمن</em>یک مبحث ادامه دار در یک انجمن را شروع می‌کند.

en: Control forum hierarchy settings.
fa: کنترل تنظیمات سلسله مراتب انجمن.

en: Forum navigation vocabulary
fa: لغتنامه پیمایش انجمن

en: Provides discussion forums.
fa: انجمن‌های مباحثه را مهیا می‌کند.

en: Follow these steps to set up and start using your website:
fa: این مراحل را برای برپایی و استفاده از سایتتان ادامه دهید:

en: Providing a help reference
fa: مرجع راهنما را فراهم می‌کند

en: Image style name
fa: نام استایل تصویر

en: Select a new effect
fa: انتخاب اثر جدید

en: Select an effect to add.
fa: یک اثر را برای افزودن انتخاب کنید.

en: The image effect was successfully applied.
fa: اثر تصویر با موفقیت اعمال شد.

en: Style name
fa: نام استایل

en: Create new style
fa: ایجاد سبک جدید

en: Style %name was created.
fa: سبک %name  ایجاد شد.

en: Replacement style
fa: جایگزینی سبک

en: Optionally select a style before deleting %style
fa: به صورت اختیاری یک سبک را پیش از حذف سبک %style انتخاب کنید

en: Edit %label effect
fa: تدوین اثر %label

en: Add %label effect
fa: افزودن اثر %label

en: Update effect
fa: به‌روز رسانی اثر

en: Add effect
fa: افزودن اثر

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید اثر @effect را از سبک %style حذف نمایید؟

en: The image effect %name has been deleted.
fa: افکت تصویر %name حذف شده است.

en: Width and height can not both be blank.
fa: عرض و ارتفاع هر دو نمی‌توانند خالی باشند.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
fa: بخشی از تصویر که پس از برش باقی خواهد ماند.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). Leave blank for transparency on image types that support it.
fa: رنگ پس زمینه برای استفاده در مناطق قابل مشاهده تصویر. از رنگ های مبتنی بر وب در مبنای ۱۶ استفاده کنید. (#FFFFFF برای سفید, #000000 برای سیاه). برای شفافیت روی انواع عکس که آن را پشتیبانی می کند، خالی بگذارید.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
fa: در حال حاضر هیچ افکتی در این سبک وجود ندارد. با انتخاب گزینه‌ای از زیر یکی اضافه کنید.

en: view actual size
fa: نمایش اندازه واقعی

en: Sample original image
fa: نمونه‌برداری از تصویر اولیه

en: Sample modified image
fa: نمونه‌برداری از تصویر تغییریافته

en: Scale and crop
fa: تغییر اندازه و برش

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر اندازه عکس با استفاده از جعبه ابزار %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر مقیاس عکس با استفاده از جعبه ابزار %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: برش عکس با استفاده از جعبه ابزار %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر اندازه و برش عکس با استفاده از جعبه ابزار  %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: چرخش عکس با استفاده از جعبه ابزار  %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
fa: این میدان، هویت یک فایل تصویر را به صورت یک مقدار عددی ذخیره می‌کند.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
fa: اگر هیچ تصویری آپلود نشد، این تصویر بر روی صفحه نمایش، نشان داده خواهد شد.

en: Minimum image resolution
fa: حداقل ابعاد تصویر

en: Enable <em>Alt</em> field
fa: میدان <em>متن جایگزین</em> را فعال کن

en: Enable <em>Title</em> field
fa: میدان <em>عنوان</em> را فعال کن

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fa: خصوصیت عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس بر روی تصویر قرار میگیرد کاربرد دارد.

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: no preview
fa: بدون پیش نمایش

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام تدوین محتوا دیده خواهد شد.

en: Image styles commonly provide thumbnail sizes by scaling and cropping images, but can also add various effects before an image is displayed. When an image is displayed with a style, a new file is created and the original image is left unchanged.
fa: سبک های تصویر معمولا اندازه های بند انگشتی تصویر را با تغییر مقیاس (scale) و برش (crop) تصاویر فراهم می کنند، اما همچنین می توانند جلوه‌های دیگری را نیز پیش از نمایش تصویر اضافه کنند. وقتی یک تصویر با یک سبک نمایش داده می شود، یک فایل جدید ساخته می شود و تصویر اصلی بدون تغییر می ماند.

en: Administer image styles
fa: مدیریت سبک‌های تصویر

en: Error generating image.
fa: خطا در تولید تصویر.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fa: قادر به تولید تصویر مشتق شده واقع در %path نیست.

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویر

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
fa: پیکربندی سبک‌هایی که می‌توانند برای تغییر اندازه یا تنظیم تصاویر در حالت نمایش مورد استفاده قرار بگیرند.

en: Edit image effect
fa: تدوین یک اثر تصویر

en: Delete image effect
fa: حذف یک اثر تصویر

en: Add image effect
fa: افزودن اثر تصویر

en: Detection method
fa: روش تشخیص

en: Part of the URL that determines language
fa: بخشی از URL که زبان را تعیین می‌کند

en: Request/session parameter
fa: پارامتر نشست/درخواست

en: Name of the request/session parameter used to determine the desired language.
fa: نام پارامتر درخواست/نشست مورد استفاده برای تعیین زبان دلخواه.

en: Filter translatable strings
fa: صافی نمودن متن‌های قابل ترجمه

en: Date type
fa: نوع تاریخ

en: Determine the language from a request/session parameter. Example: "http://example.com?language=de" sets language to German based on the use of "de" within the "language" parameter.
fa: زبان از یک پارامتر درخواست/نشست تعیین شود. برای مثال: "http://example.com?language=de" زبان را به آلمانی تنظیم می‌کند، با توجه به استفاده از "de" در پارامتر "language".

en: Administer languages
fa: مدیریت زبان‌ها

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
fa: ترتیب روش های تشخیص زبان برای محتوا . اگر نسخه ای از محتوا در زبان های تشخیص داده شده موجود باشد ، نمایش داده می شود.

en: Follow the user's language preference.
fa: پیروی از زبان برگزیده کاربر.

en: Language switcher (@type)
fa: تغییر دهنده زبان (@type)

en: Detection and selection
fa: تشخیص و انتخاب

en: URL language detection configuration
fa: پیکربندی تشخیص زبان URL

en: Session language detection configuration
fa: پیکربندی تشخیص زبان نشست

[ctx: Long month name]
en: January
fa: ژانویه

[ctx: Long month name]
en: February
fa: فوریه

[ctx: Long month name]
en: March
fa: مارس

[ctx: Long month name]
en: April
fa: آوریل

[ctx: Long month name]
en: May
fa: می

[ctx: Long month name]
en: June
fa: ژوئن

[ctx: Long month name]
en: July
fa: ژوئیه

[ctx: Long month name]
en: August
fa: اوت

[ctx: Long month name]
en: September
fa: سپتامبر

[ctx: Long month name]
en: October
fa: اکتبر

[ctx: Long month name]
en: November
fa: نوامبر

[ctx: Long month name]
en: December
fa: دسامبر

en: The text to be used for this link in the menu.
fa: متنی که باید برای این واصلی در قائم استفاده شود.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
fa: واصلهای قائمیی که فعال نباشند در هیچ قائمیی ظاهر نخواهد شد.

en: Show as expanded
fa: نمایش به صورت باز

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
fa: در صورت انتخاب، اگر این واصلی قائم زیرشاخه داشته باشد، قائم همیشه به صورت گسترده نمایش می‌یابد.

en: Parent link
fa: واصلی والد

en: The menu link %title has been deleted.
fa: واصلی قائم %title حذف شد.

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید قائمی %item را به مقدارپیشفرض اعاده کنید؟

en: The menu link was reset to its default settings.
fa: واصلی قائم به تنظیماتپیشفرض اعاده شد.

en: Deleted custom menu %title and all its menu links.
fa: قائمی سفارشی %title و تمامی واصلهای آن حذف شدند.

en: Managing menus
fa: اداره قائمها

en: Displaying menus
fa: نمایش قائمها

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک واصلی قائم

en: Available menus
fa: قائمهای در دسترس

en: The menus available to place links in for this content type.
fa: قائمهای در دسترس برای افزودن واصلهای این نوع از محتوا.

en: Edit menu link
fa: تدوین واصلی قائم

en: Reset menu link
fa: اعاده واصلی قائم

en: Delete menu link
fa: حذف واصلی قائم

en: Machine name: @name
fa: نام دستگاه: @name

en: Preview before submitting
fa: پیش‌نمایش قبل از ارسال

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
fa: این متن هنگام ایجاد یا تدوین محتوا از این نوع، در بالای صفحه نمایش داده می‌شود.

en: Author username and publish date will be displayed.
fa: نام کاربری نویسنده و تاریخ انتشار نمایش داده خواهد شد.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین غیر معتبر. لطفا یک نام غیر از %invalid وارد کنید.

en: Promote selected content to front page
fa: ارتقای محتوای انتخابی به صفحه اول

en: Demote selected content from front page
fa: تنزل محتوای انتخابی از صفحه اول

en: Make selected content sticky
fa: تبدیل محتوای انتخابی به سرمطلب

en: Make selected content not sticky
fa: تبدیل محتوای انتخابی به غیر سر مطلب

en: <em>Edit @type</em> @title
fa: <em>تدوین @type</em> @title

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش تنقیح

en: Tokens related to individual content items, or "nodes".
fa: نشانه‌های مرتبط با اقلام منحصر به فرد محتوا یا «گره‌ها».

en: The unique ID of the content item, or "node".
fa: ID منحصر به فرد قلم محتوا یا «گره».

en: The main body text of the node.
fa: متن بدنه محتوا.

en: The summary of the node's main body text.
fa: خلاصه متن بدنه محتوا.

en: Creating content
fa: ایجاد محتوا

en: Creating custom content types
fa: ایجاد انواع محتوای سفارشی

en: Administering content
fa: مدیریت محتوا

en: Creating revisions
fa: ایجاد تنقیح

en: The Node module also enables you to create multiple versions of any content, and revert to older versions using the <em>Revision information</em> settings.
fa: ماژول گره به شما قابلیت ایجاد چندین نسخه از هر محتوا، و امکان اعاده به نسخه‌های قدیمی را با استفاده از تنظیمات <em>اطلاعات تنقیح</em> می‌دهد.

en: User permissions
fa: مجوزهای کاربر

en: Individual content types can have different fields, behaviors, and permissions assigned to them.
fa: هر یک از انواع محتوا می‌توانند دارای میدانهای متفاوتی باشند و رفتارها و مجوزهای متفاوت منسوب به خود داشته باشد.

en: Content items can be displayed using different view modes: Teaser, Full content, Print, RSS, etc. <em>Teaser</em> is a short format that is typically used in lists of multiple content items. <em>Full content</em> is typically used when the content is displayed on its own page.
fa: عنصر‌های محتوا می‌توانند با استفاده از حالت‌های نمایشی مختلف به نمایش درآیند: چکیده، محتوای کامل، چاپ، RSS و غیره. <em>چکیده</em> قالبی کوتاه است که معمولا در سجلی از چندین عنصر محتوا استفاده می‌شود. <em>محتوای کامل</em> معمولا به هنگام نمایش محتوا در صفحه‌ی خودش استفاده می‌شود.

en: Here, you can define which fields are shown and hidden when %type content is displayed in each view mode, and define how the fields are displayed in each view mode.
fa: شما در اینجا می‌توانید تعیین کنید برای محتوای %type در هر یک از حالت‌های نمایش، کدام میدانها نمایش داده شوند و کدام میدانها مخفی باشند. همچنین تعیین کنید میدانها در هر حالت نمایش به چه صورتی نمایش داده شود.

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Administer content types
fa: مدیریت انواع محتوا

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: فقط به نقش‌های مورد اعتماد داده شود: این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.

en: View published content
fa: مشاهده محتوای منتشر شده

en: Bypass content access control
fa: عدم کنترل دسترسی به محتوا

en: View own unpublished content
fa: مشاهده محتوای منتشر نشده خود

en: Content is sticky at top of lists
fa: محتوا سرمطلب است

en: Content is promoted to the front page
fa: محتوا در صفحه اول است

en: Recent content
fa: جدیدترین محتوا

en: No front page content has been created yet.
fa: هنوز هیج محتوایی برای صفحه اول ایجاد نشده است.

en: Unpublish content
fa: لغو نشر محتوا

en: Make content sticky
fa: ارتقای محتوا به سرمطلبی

en: Make content unsticky
fa: تنزل محتوا از سرمطلبی

en: Promote content to front page
fa: ارتقای محتوا به صفحه اول

en: Remove content from front page
fa: تنزل محتوا از صفحه اول

en: Change the author of content
fa: تغییر نویسنده محتوا

en: Save content
fa: ذخیره محتوا

en: Unpublish content containing keyword(s)
fa: لغو نشر محتوا شامل کلمه(های) کلیدی

en: The content will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
fa: محتوا اگر حاوی یکی از عبارت‌های بالا باشد از حالت انتشار خارج می‌گردد. از یک سجل حساس به بزرگی و کوچکی حروف، و جداشده با کاما استفاده کنید. مانند: funny, bungee jumping, "Company, Inc"

en: Node Access Permissions
fa: مجوزهای دسترسی محتوا

en: Find and manage content.
fa: یافتن و اداره محتوا.

en: Don't display post information
fa: اطلاعات مطلب را نشان نده

en: Creating aliases
fa: ایجاد مسیرهای مستعار

en: Managing aliases
fa: مدیریت نام‌های مستعار

en: An alias defines a different name for an existing URL path - for example, the alias 'about' for the URL path 'node/1'. A URL path can have multiple aliases.
fa: مسیرهای مستعار نامی متفاوت برای مسیرهای فعلی تعریف می‌نمایند. بطور مثال مسیر مستعار 'about' میتواند به جای مسیر 'node/1' استفاده شود. هر مسیر می‌تواند دارای مسیرهای مستعار متعددی باشد.

en: Administer URL aliases
fa: مدیریت نام مستعار  URL

en: Create and edit URL aliases
fa: ایجاد و تدوین اسامی مستعار  URL ها

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g. search engines, aggregators) better understand its relationships and attributes.
fa: محتوای شما را با metadata غنی می‌کند تا به دیگر برنامه‌ها (مثل موتورهای جست‌وجو) اجازه‌ی فهم بهتر ارتباطات آن‌ها و خصیصه‌هایشان را بدهد.

en: Searched %type for %keys.
fa: %keys در %type جستجو شدند.

en: Administer search
fa: مدیریت جستجو

en: Use search
fa: از جستجو استفاده کنید

en: Use advanced search
fa: استفاده از جستجوی پیشرفته

en: Choose a set of shortcuts to use
fa: یک مجموعه میانبر انتخاب کنید

en: Choose a set of shortcuts for this user
fa: یک مجموعه میانبر برای این کاربر انتخاب نمایید.

en: %user is now using a new shortcut set called %set_name. You can edit it from this page.
fa: %user در حال حاضر از مجموعه میانبری به نام %set_name استفاده می‌کند. شما می‌توانید آن را در این صفحه تدوین کنید.

en: You are now using the %set_name shortcut set.
fa: شما اکنون از مجموعه میانبر %set-name استفاده می‌کنید.

en: %user is now using the %set_name shortcut set.
fa: %user در حال حاضر از مجموعه میانبر %set_name استفاده می‌کند.

en: Change set
fa: تغییر مجموعه

en: The shortcut set has been updated.
fa: مجموعه میانبر به‌روز شد.

en: The name of the shortcut.
fa: نام میانبر.

en: The shortcut %link has been updated.
fa: میانبر %link به‌روز شد.

en: Added a shortcut for %title.
fa: یک میانبر برای %title افزوده شد.

en: The shortcut %title has been deleted.
fa: میانبر %title حذف شد.

en: Unable to add a shortcut for %title.
fa: امکان افزودن میانبر برای %title وجود نداشت.

en: Adding and removing shortcuts
fa: افزودن و حذف کردن میانبرها

en: Displaying shortcuts
fa: نمایش میانبرها

en: Administer shortcuts
fa: مدیریت میانبرها

en: Add to %shortcut_set shortcuts
fa: افزودن به میانبرهای %shortcut_set

en: Add to shortcuts
fa: افزودن به میانبرها

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
fa: برداشتن از میانبرهای %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
fa: حذف از میانبرها

en: Edit shortcuts
fa: تدوین میان‌برها

en: Add shortcut
fa: افزودن میانبر

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد سجل‌های واصلهای میانبر سفارشی را مدیریت کنند.

en: Displaying popular content
fa: مشاهده برترین محتوا

en: Page view counter
fa: شمارشگر مشاهده صفحه

en: Administer statistics
fa: مدیریت آمار

en: View content hits
fa: مشاهده تعداد بازدیدهای محتوا

en: default theme
fa: پوستهپیشفرض

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
fa: «پوستهپیشفرض» را انتخاب نمایید تا همیشه از پوسته‌ی مربوط به سایر بخش‌های جولانما در اینجا نیز استفاده شود.

en: Use the administration theme when editing or creating content
fa: هنگام تدوین یا ایجاد محتوا از پوسته مدیریت استفاده شود

en: The %theme theme was not found.
fa: پوسته %theme یافت نشد.

en: Please note that the administration theme is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
fa: لطفا توجه داشته باشید که پوسته مدیریت هنوز بر روی %admin_theme تنظیم شده است؛ در نتیجه، پوسته‌ی این صفحه تغییری نکرده است. گرچه، تمام بخش‌های غیرمدیریتی جولانما پوسته‌ی انتخاب شده %selected_theme را به صورتپیشفرض نمایش خواهند داد.

en: %theme is now the default theme.
fa: %theme هم‌اکنون پوستهپیشفرض است.

en: User verification status in comments
fa: وضعیت تایید هویت کاربر در نظر‌ها

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
fa: این تنظیمات فقط برای پوسته‌های بر پایه موتور پوسته %engine وجود دارند.

en: The custom logo path is invalid.
fa: مسیر سفارشی آرم معتبر نیست.

en: The custom favicon path is invalid.
fa: مسیر سفارشی نماد معتبر نیست.

en: Would you like to continue with the above?
fa: آیا با شرایط فوق مایلید ادامه دهید؟

en: Enter a valid IP address.
fa: یک IP آدرس معتبر وارد کنید.

en: The IP address %ip was deleted.
fa: IP آدرس %ip حذف شد.

en: How this is used depends on your site's theme.
fa: طرز استفاده از شعار به پوسته جولانما شما بستگی دارد.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
fa: این صفحه هنگامی که سند درخواست شده برای کاربر جاری غیر مجاز باشد نمایش داده خواهد شد. برای نمایش صفحه «دسترسی مجاز نیست»پیشفرض خالی بگذارید.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
fa: این صفحه هنگامی که سند درخواست شده با هیچ محتوای مطابقت نکند نمایش داده خواهد شد. برای نمایش صفحه «صفحه پیدا نشد»پیشفرض خالی بگذارید.

en: Errors and warnings
fa: خطاها و هشدارها

en: Clear all caches
fa: پاکسازی تمامی حافظه‌های موقت

en: Bandwidth optimization
fa: بهینه‌سازی پهنای باند

en: Public file system path
fa: مسیر سیستم فایل عمومی

en: Private file system path
fa: مسیر سیستم فایل خصوصی

en: Default download method
fa: روش دریافتپیشفرض

en: This setting is used as the preferred download method. The use of public files is more efficient, but does not provide any access control.
fa: این تنظیمات بعنوان شیوه ترجیح داده شده دانلود بکار برده می‌شوند. استفاده از فایل‌‌های عمومی کارآمدتر است اما کنترل دسترسی را فراهم نمی‌سازد.

en: Time zones
fa: نواحی زمانی

en: Only applied if users may set their own time zone.
fa: فقط هنگامی که کاربران بتوانند ناحیه زمانی خود را تنظیم کنند پذیرفته می‌شود.

en: Time zone for new users
fa: ناحیه زمانی کاربران جدید

en: Put site into maintenance mode
fa: قرار دادن جولانما در حالت نگهداری

en: Displayed as %date
fa: نمایش داده شده به صورت %date

en: Save format
fa: ذخیره قالب‌بندی

en: Custom date format updated.
fa: قالب‌بندی سفارشی تاریخ به‌روز شد.

en: Custom date format added.
fa: قالب‌بندی سفارشی تاریخ افزوده شد.

en: Available actions:
fa: عملکردهای در دسترس

en: Create an advanced action
fa: یک عملکرد پیشرفته ایجاد کنید

en: Deleted %ip
fa: %ip حذف شد

en: Tokens for site-wide settings and other global information.
fa: نشان گذارهای تنظیمات جولانما و دیگر اطلاعات کلی.

en: Tokens related to times and dates.
fa: نشان گذارهای وابسته به زمان و تاریخ.

en: Tokens related to uploaded files.
fa: نشان گذارهای وابسته به فایل‌های بارگذاری شده.

en: URL (brief)
fa: URL (مختصر)

en: The URL of the site's front page without the protocol.
fa: آدرس صفحه اول جولانما بدون پروتکل.

en: Short format
fa: قالب‌بندی کوتاه

en: A date in 'short' format. (%date)
fa: یک تاریخ در «قالب‌بندی» کوتاه. (%date)

en: Medium format
fa: قالب‌بندی متوسط

en: A date in 'medium' format. (%date)
fa: یک تاریخ در «قالب‌بندی» متوسط. (%date)

en: Long format
fa: قالب‌بندی بلند

en: A date in 'long' format. (%date)
fa: یک تاریخ در «قالب‌بندی» بلند. (%date)

en: Time-since
fa: زمان از

en: Raw timestamp
fa: الگوی زمانی خام

en: A date in UNIX timestamp format (%date)
fa: تاریخ در قالب‌بندی الگوی زمانی UNIX

en: Managing modules
fa: اداره ماژول‌ها

en: Managing themes
fa: مدیریت پوسته‌ها

en: Configuring basic site settings
fa: پیکربندی تنظیمات اصلی سایت

en: Administer modules
fa: مدیریت ماژول‌ها

en: Administer site configuration
fa: مدیریت پیکربندی سایت

en: Administer themes
fa: مدیریت پوسته‌ها

en: Administer actions
fa: مدیریت عملکردها

en: Use the administration pages and help
fa: استفاده از صفحه‌های مدیریتی و راهنما

en: Use the site in maintenance mode
fa: استفاده از نگهداری سایت

en: View site reports
fa: مشاهده گزارش‌های سایت

en: Public files
fa: فایل‌های عمومی

en: Public local files served by the webserver.
fa: فایل‌های عمومی سرویس داده شده توسط وب خادم

en: Private local files served by Drupal.
fa: فایل‌های خصوصی سرویس داده شده توسط دروپال.

en: Temporary files
fa: فایل‌های موقت

en: Temporary local files for upload and previews.
fa: فایل‌های محلی موقت برای بارگذاری و پیش‌نمایش.

en: Update modules
fa: به‌روز رسانی ماژول‌ها

en: Update themes
fa: به‌روزرسانی پوسته‌ها

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
fa: ارتباط بین خادم شما و خادم میزبان فایل ها برقرار خواهد شد. در اغلب موارد این دو یک ماشین هستند و "localhost" صحیح است.

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
fa: زمان محلی و منطقه زمانی دلخواه خود را انتخاب نمایید. تاریخ و ساعت‌ها در این جولانما با استفاده از این منطقه زمانی نمایش داده خواهد شد.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
fa: پوشه %directory وجود ندارد یا قابل ایجاد نیست.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
fa: پوشه %directory وجود دارد اما قابل نوشتن نیست و نمی‌توان آنرا قابل نوشتن نمود.

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
fa: مدیریت قالبک‌ها، انواع محتوا، قائمها و غیره.

en: Delete IP address
fa: حذف نشانی IP

en: Maintenance mode
fa: حالت نگهداری

en: Logging and errors
fa: سوابق و خطاها

en: Regional and language
fa: مناطق و زبان‌ها

en: Edit date format
fa: تدوین قالب‌بندی تاریخ

en: Search and metadata
fa: جستجو و داده‌ها

en: Content authoring
fa: ایجاد محتوا

en: Tokens related to taxonomy terms.
fa: نشان گذارهای وابسته به کلمه‌های رده‌بندی.

en: Tokens related to taxonomy vocabularies.
fa: نشان گذارهای وابسته به لغتنامه‌های رده‌بندی.

en: Administer vocabularies and terms
fa: مدیریت لغتنامه و کلمه‌ها

en: Taxonomy term page
fa: صفحه کلمه رده بندی

en: Tracking new and updated site content
fa: پیگیری محتوای جدید و به‌روز شده‌ی سایت

en: Tracking user-specific content
fa: ردیابی محتوای مربوط به کاربر

en: My recent content
fa: محتوای جدید من

en: Enables tracking of recent content for users.
fa: امکان پیگیری جدیدترین مطالب را برای کاربران فراهم می‌کند.

en: Translating content
fa: ترجمه محتوا

en: Installing updates
fa: نصب به‌روز رسانی‌ها

en: Preparing to update your site
fa: اقدام برای به‌روز رسانی جولانما شما

en: Update was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
fa: به‌روزرسانی با موفقیت انجام شد. جولانما شما از حالت تعمیر بیرون آورده شد.

en: Update was completed successfully.
fa: به‌روزرسانی با موفقیت انجام شد.

en: Update failed! See the log below for more information.
fa: به روزرسانی انجام نشد! برای اطلاعات بیشتر گزارش زیر را مشاهده کنید.

en: Update failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
fa: به روزرسانی انجام نشد! برای اطلاعات بیشتر گزارش زیر را مشاهده کنید.
    جولانما شما هنوز در حالت تعمیر و نگهداری قرار دارد.

en: Failed to get available update data.
fa: دریافت اطلاعات به‌روزرسانی‌های دسترس موفقیت‌آمیز نبود.

en: No available update data
fa: هیچ اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس نیست

en: Checking available update data
fa: بررسی اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس

en: Trying to check available update data ...
fa: تلاش برای بررسی اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس...

en: Error checking available update data.
fa: خطا در هنگام بررسی اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس.

en: Checking available update data ...
fa: بررسی اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس...

en: Checked available update data for %title.
fa: اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس برای %title بررسی شد.

en: Failed to check available update data for %title.
fa: بررسی داده‌های به‌روزرسانی موجود برای %title ناموفق بود.

en: An error occurred trying to get available update data.
fa: هنگام تلاش برای دریافت اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس خطایی رخ داد.

en: There was a problem getting update information. Try again later.
fa: مشکلی در دریافت اطلاعات به‌روز‌رسانی پیش آمده است. بعدا بار دیگر تلاش کنید.

en: (Theme)
fa: (پوسته)

en: (Security update)
fa: (به‌روزرسانی امنیتی)

en: (Unsupported)
fa: (پشتیبانی نشده)

en: All of your projects are up to date.
fa: تمام پروژه های شما به‌روز است.

en: Download these updates
fa: دریافت این به‌روزرسانی‌ها

en: Manual updates required
fa: به‌روزرسانی دستی مورد نیاز است

en: You must select at least one project to update.
fa: شما باید حداقل یک پروژه را برای به‌روز‌رسانی انتخاب کنید.

en: Downloading updates
fa: در حال دانلود به‌روز‌رسانی‌ها

en: Preparing to download selected updates
fa: آماده شدن برای دانلود به‌روز‌رسانی‌های انتخاب شده

en: Downloading updates failed:
fa: دانلود به‌روز‌رسانی‌ها ناموفق بود:

en: Updates downloaded successfully.
fa: دانلود به‌روز‌رسانی‌ها با موفقیت انجام شد.

en: Fatal error trying to download.
fa: تلاش برای دانلود با خطا مواجه شد.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
fa: انجام به‌روزرسانی همراه با قرار دادن جولانما در حالت تعمیر (بسیار توصیه می‌شود)

en: For example: %url
fa: برای مثال: %url

en: For example: %filename from your local computer
fa: برای مثال: آپلود %filename از کامپیوترتان

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
fa: خطا در دریافت پروژه‌ی دروپالی از %url.

en: Provided archive contains no files.
fa: فایل آرشیو بارگذاری شده حاوی فایلی نیست.

en: Unable to determine %project name.
fa: نام %project قابل تشخیص نبود.

en: Downloading %project
fa: دریافت %project

en: Failed to download %project from %url
fa: دریافت %project از %url ناموفق بود.

en: Includes:
fa: شامل:

en: Enabled: %includes
fa: فعال: %includes

en: Disabled: %disabled
fa: غیرفعال: %disabled

en: Checking for available updates
fa: بررسی به‌روز رسانی‌های جدید

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
fa: شما می‌توانید به صورت خودکار به روزرسانی‌های ناموجود خود را با استفاده از مدیریت به روزرسانی، نصب کنید:

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended. See the project homepage for more details.
fa: نسخه‌ی نصب‌شده‌ی حداقل یکی از ماژول‌ها یا پوسته‌های شما دیگر پشتیبانی نمیشود. به‌روزرسانی یا غیرفعال نمودن آنها شدیدا توصیه می‌شود. برای جزئیات بیشتر، صفحه اصلی پروژه را مشاهده نمایید.

en: Ready to update
fa: آماده برای به‌روزرسانی

en: Update manager
fa: به‌روز رسان

en: Checks for available updates, and can securely install or update modules and themes via a web interface.
fa: وضعیت به‌روزرسانی‌های در دسترس را بررسی می‌کند، و می‌تواند ماژول‌ها و پوسته‌های شما را از طریق یک رابط وب به‌روزرسانی کند.

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.

en: This role will be automatically assigned new permissions whenever a module is enabled. Changing this setting will not affect existing permissions.
fa: هنگامی که یک ماژول فعال می‌گردد این نقش به صورت خودکار دسترسی‌های جدید را به دست می‌آورد. تغییر این تنظیم بر روی مجوزهای موجود اثر نمی‌گذارد.

en: Registration and cancellation
fa: ثبت نام و لغو آن

en: Who can register accounts?
fa: آنهایی که می‌توانند حساب ثبت کنند؟

en: Administrators only
fa: تنها مدیران

en: Visitors, but administrator approval is required
fa: بازدید کنندگان، ولی موافقت مدیر نیاز باشد.

en: When cancelling a user account
fa: هنگام لغو یک حساب

en: Select method for cancelling account
fa: روش لغو حساب را انتخاب کنید

en: Administer users
fa: مدیریت کاربران

en: Welcome (new user created by administrator)
fa: خوش آمدید (کاربر جدید، ایجاد شده توسط مدیریت)

en: Welcome (awaiting approval)
fa: خوش آمدید (منتظر موافقت)

en: Welcome (no approval required)
fa: خوش آمدید (موافقت لازم نیست)

en: Password recovery
fa: بازیابی رمز

en: Account activation
fa: فعال‌سازی حساب

en: Account cancellation confirmation
fa: تایید لغو حساب

en: Account canceled
fa: حساب لغو شد

en: The one-time login link you clicked is invalid.
fa: واصلی ورود یکبار مصرفی که شما وارد نموده‌اید غیر معتبر است.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
fa: شما هم اکنون از واصلی یکبار مصرف ورود استفاده نموده اید. از این پس دیگر نیازی به استفاده از این لینک برای ورود ندارید. لطفا رمز خود را تغییر دهید.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
fa: <p>این یک پیوتد یکبار مصرف ورود برای %user_name است و در %expiration_date منقضی می‌گردد. </p><p>برروی این دکمه برای ورود به جولانما و تغییر رمز خود کلیک کنید.</p>

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
fa: شما سعی نموده‌اید از واصلی ورود یکبار مصرفی که استفاده شده و یا دیگر معتبر نیست استفاده کنید. لطفا با استفاده از ورقه زیر درخواست دیگری بدهید.

en: When cancelling your account
fa: هنگام لغو حساب کاربری شما

en: When cancelling the account
fa: هنگام لغو حساب کاربری

en: Are you sure you want to cancel your account?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید حساب خود را لغو کنید؟

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید حساب %name را لغو کنید؟

en: Select the method to cancel the account above.
fa: روشی را برای لغو حساب کاربری بالا انتخاب کنید.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
fa: حساب شما قالبک شده است و شما دیگر قادر نیستید وارد شوید. تمام محتوای شما برای همه به جز مدیران مخفی خواهند ماند.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will be assigned to the %anonymous-name user.
fa: حساب شما و تمام اطلاعات آن پاک خواهند شد. همه محتوای شما به کاربر %anonymous-name منتسب خواهند شد.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will also be deleted.
fa: حساب شما و تمام اطلاعات آن پاک خواهند شد. همه محتوای شما نیز پاک خواهند شد.

en: You have tried to use an account cancellation link that has expired. Please request a new one using the form below.
fa: شما اقدام به استفاده از واصلی لغو حسابی نموده‌اید که منقضی شده است. لطفا با استفاده از ورقه زیر درخواست دیگری بدهید.

en: Sent account cancellation request to %name %email.
fa: درخواست لغو حساب به %name %email ارسال شد.

en: Tokens related to individual user accounts.
fa: نشانه‌های مرتبط با اقلام منحصر به فرد حساب‌های کاربری.

en: Tokens related to the currently logged in user.
fa: نشانه‌های مرتبط با کاربران وارد شده.

en: Creating and managing users
fa: ایجاد و مدیریت کاربران

en: This form lets administrators configure how fields should be displayed when rendering a user profile page.
fa: این ورقه به مدیران اجازه می‌دهد نحوه‌ی نمایش میدانها را در هنگام نمایش پروفایل کاربر تنظیم نمایند.

en: Change own username
fa: تغییر نام کاربری خود

en: Cancel own user account
fa: لغو حساب کاربری خود

en: Cancelling account
fa: لغو حساب

en: Cancelling user account
fa: لغو حساب کاربری

en: %name has been disabled.
fa: %name غیرفعال شده‌ است.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
fa: یکی از مدیران یک حساب کاربری در [site:name] برای شما ایجاد نموده است.

en: Cancel the selected user accounts
fa: لغو حساب‌های کاربری انتخاب شده

en: When cancelling these accounts
fa: هنگام لغو این حساب‌ها

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
fa: آیا از لغو این حساب‌های کاربری اطمینان دارید؟

en: Cancel accounts
fa: لغو حساب‌ها

en: Add lowercase letters
fa: حروف کوچک اضافه کنید

en: Add uppercase letters
fa: حروف بزرگ اضافه کنید

en: Add numbers
fa: عدد اضافه کنید

en: Add punctuation
fa: علائم نگارشی اضافه کنید

en: Make it different from your username
fa: با نام کاربری‌تان متفاوت باشد

en: Weak
fa: ضعیف

en: Fair
fa: نسبتا خوب

en: Blocked user: %name %email.
fa: کاربر مسدوده شده: %name %email.

en: Find and manage people interacting with your site.
fa: یافتن و اداره افراد در تعامل با جولانما شما.

en: Confirm account cancellation
fa: تایید لغو حساب

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Install with commonly used features pre-configured.
fa: نصب با پیکربندیپیشفرض ویژگی‌های پرکاربرد.

en: Contact forms
fa: ورقه‌های تماس

en: Entity ID
fa: هویت عنصر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Remove this display
fa: حذف این نمایش

en: Remove group @group
fa: حذف گروه @group

en: Default group
fa: گروه پیش فرض

en: Group @group
fa: گروه @group

en: Ungroupable filters
fa: صافیهای غیرقابل گروه بندی

en: Basic exposed form
fa: ورقه پایه

en: Input required
fa: نیازمند ورودی است

en: Display all items
fa: نمایش تمامی عنصر‌ها

en: Display a specified number of items
fa: نمایش تعداد مشخصی از عنصر‌ها

en: Display a limited number items that this view might find.
fa: نمایش تعداد محدودی از اقلامی که این نما می‌تواند بیابد.

en: Paged output, full pager
fa: خروجی صفحه بندی شده ، کامل صفحه بندی شده

en: Paged output, full Drupal style
fa: خروجی صفحه بندی شده ، استایل دروپال کامل

en: Paged output, mini pager
fa: خروجی صفحه بندی شده ، صفحه بندی کوچک

en: Add custom block
fa: افزودن قالبک سفارشی

en: Internet
fa: اینترنت

en: Author textfield
fa: میدانمتن نویسنده

en: Overview of fields on all entity types.
fa: خلاصه میدانها در همه انواع عناصر.

en: Collapse
fa: افتاده

en: Error messages to display
fa: پیغام خطایی که باید نمایش داده شود

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
fa: توصیه می‌شود سایت‌هایی که در معرض بازدید همگانی هستند هیچ خطایی را نمایش ندهند.

en: Current password
fa: رمز کنونی

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
fa: رمز جاری شما خالی یا اشتباه است و برای تغییر %name لازم است.

en: Configure user accounts.
fa: پیکربندی حساب‌های کاربری

en: Maximize
fa: بیشینه سازی

en: all languages
fa: تمام زبانها

en: %module module installed.
fa: ماژول %module نصب شد.

en: Administer text formats and filters
fa: مدیریت قالب‌بندی‌ها و صافیها

en: @type language detection
fa: تشخیص زبان @type

en: Use the detected interface language.
fa: استفاده از زبان تشخیص‌داده رابط.

en: You are currently using the %set-name shortcut set.
fa: شما اکنون از مجموعه میانبر %set-name استفاده می‌کنید.

en: Create new set
fa: ایجاد مجموعه جدید

en: The %set_name shortcut set has been created. You can edit it from this page.
fa: مجموعه میانبر %set_name ایجاد شد. شما می‌توانید آن را در این صفحه تدوین کنید.

en: Updated set name to %set-name.
fa: نام مجموعه به %set-name تغییر یافت.

en: If you have chosen this shortcut set as the default for some or all users, they may also be affected by deleting it.
fa: اگر این مجموعه میانبر را به عنوان پیش‌فرض برای بعضی از کاربران یا همه‌ی آنها انتخاب نموده‌اید، حذف مجموعه میانبر بر آنها نیز تاثیرگذار خواهد بود.

en: Administering shortcuts
fa: مدیریت میانبرها

en: Choosing shortcut sets
fa: انتخاب مجموعه‌های میانبرها

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
fa: کاربران دارای مجوز تعویض مجموعه‌های میانبر می‌توانند یک مجموعه میانبر را برای استفاده در زبانه میانبرها در صفحه‌ی حساب کاربری‌شان انتخاب نمایند.

en: Edit current shortcut set
fa: تدوین مجموعه میانبر جاری

en: Editing the current shortcut set will affect other users if that set has been assigned to or selected by other users. Granting "Select any shortcut set" permission along with this permission will grant permission to edit any shortcut set.
fa: تدوین مجموعه میانبر فعلی، سایر کاربرانی که این مجموعه را انتخاب نموده، یا به آنها منسوب شده است، را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اعطای مجوز «انتخاب هر مجموعه میانبر» همراه با این مجوز، اجازه‌ی تدوین هر مجموعه میانبری را می‌دهد.

en: Select any shortcut set
fa: انتخاب هر مجموعه میانبر

en: From all shortcut sets, select one to be own active set. Without this permission, an administrator selects shortcut sets for users.
fa: از میان مجموعه‌های میانبر، یکی را به عنوان مجموعه فعال خود انتخاب کنبد. بدون این مجوز، مدیر مجموعه‌های میانبر را برای کاربران انتخاب می‌کند.

en: Add and modify shortcut sets.
fa: افزودن و تدوین مجموعه‌های میانبرها

en: Add shortcut set
fa: افزودن مجموعه میانبر

en: Edit set name
fa: تدوین نام مجموعه

en: Delete shortcut set
fa: حذف مجموعه میانبر

en: @remote could not be saved to @path.
fa: @remote نمیتواند در @path ذخیره شود.

en: Database support
fa: پشتیبانی مخزن داده

en: Is not empty (NOT NULL)
fa: مقدار دارد

en: Attachment before
fa: پیوست قبل از

en: Attachment after
fa: پیوست بعد از

en: GD library PNG support
fa: پشتیبانی کتابخانه GD از PNG

en: The date the comment was most recently updated.
fa: تاریخ آخرین باری که نظر به‌روز شده است.

en: Comment posted: %subject.
fa: نظر ارسال شد: %subject.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
fa: این میدان غیرفعال شده است، زیرا شما مجوزهای کافی برای تدوین آن را ندارید.

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
fa: مشاهده، تدوین و حذف کل محتواها بدون توجه به محدودیت‌های دسترسی.

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
fa: منابع خارجی می‌توانند به صورت خودکار بهینه شوندٰ, که می‌تواند اندازه و تعداد درخواست‌های داده شده به خادم شما را کاهش دهد.

en: A date in 'time-since' format. (%date)
fa: یک تاریخ به قالب‌بندی «زمان قبل». (%date)

en: The location of the file relative to Drupal root.
fa: محل فایل نسبت به ریشه دروپال.

en: Your modules have been downloaded and updated.
fa: ماژول‌های شما دریافت و به‌روزرسانی شد.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
fa: فایل انتخاب شده %filename نمیتواند بارگذاری شود. فقط فایل‌هایی با پسوند‌های زیر مجاز هستند: %extensions.

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی

en: Sidebar background
fa: رنگ زمینه ی نوار کناری

en: Sidebar borders
fa: حاشیه‌ های نوار کناری

en: Footer background
fa: رنگ زمینه‎ی قسمت پایینی

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
fa: سجل -با فاصله از هم جدا شده- برچسب‌های مجاز HTML در محتوای خوراک. (برچسب‌های غیر مجاز حذف خواهند شد.)

en: %field cannot contain any markup.
fa: %field نمیتواند شامل نشانه‌گذاری باشد.

en: These options control the display settings for the %name theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used.
fa: این گزینه‌ها تنظیمات نمایش پوسته %name را کنترل می‌نمایند. هنگامی که جولانما شما با استفاده از این پوسته نمایش داده شود، از این تنظیمات استفاده می‌شود.

en: Administer software updates
fa: مدیریت به‌روز‌رسانی‌های نرم‌افزار

en: @required_name (Missing)
fa: @required_name (مفقود)

en: @required_name (Version @compatibility required)
fa: @required_name (نسخه @compatibility ضروری است)

en: Unresolved dependency
fa: وابستگی حل نشده

en: @name requires this module.
fa: @name به این ماژول نیاز دارد.

en: @name requires this module and version. Currently using @required_name version @version
fa: @name نیازمند این ماژول و نسخه است. در حال حاضر از @required_name نسخه @version استفاده می‌شود.

en: Site details
fa: جزئیات سایت

en: Title and slogan
fa: عنوان و شعار سایت

en: Firehouse
fa: ایستگاه آتش‌نشانی

en: Ice
fa: یخ

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
fa: پیشوند جداولی که شما وارد نموده‌اید %prefix, غیر معتبر است. پیشوند جداول فقط می‌تواند شامل ترکیبات حروف ,اعداد, نقطه و زیر خط(_) باشد.

en: Default settings file
fa: فایل تنظیماتپیشفرض

en: The default settings file does not exist.
fa: فایل تنظیماتپیشفرض وجود ندارد.

en: Show row weights
fa: نمایش وزن سطرها

en: Hide row weights
fa: مخفی نمودن وزن سطرها

en: %name: the value may be no less than %min.
fa: %name: مقدار نمیتواند کمتر از %min باشد.

en: %name: the value may be no greater than %max.
fa: %name: مقدار نمیتواند بیشتر از %max باشد.

en: Custom display settings
fa: تنظیمات نمایش سفارشی

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با فاصله یا کاما از هم جدا کنید و نقطه ابتدای آنها را ننویسید.

en: Node module element
fa: عنصر ماژول مطلب

en: not yet assigned
fa: هنوز اختصاص داده نشده

en: not yet created
fa: هنوز ایجاد نشده

en: Comment type
fa: نوع نظر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: The URL of the account edit page.
fa: آدرس صفحه تدوین حساب.

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Edit translations
fa: تدوین ترجمه‌ها

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-

en: Search pages
fa: صفحات جستجو

en: Unknown content type
fa: نوع محتوای ناشناخته

en: Back to site
fa: بازگشت به سایت

en: Never (manually)
fa: هرگز (به صورت دستی)

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
fa: داده نمی تواند ذخیره شود زیرا مسیر %destination نامعتبر است. که ممکن است به خاطر استفاده نامناسب از  file_save_data() یا جریانی از بسته بندی های از دست رفته اتفاق افتاده باشد

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
fa: ارتباط با مخزن داده با شکست مواجه شد. خادم خطای ذیل را گزارش می‌دهد: %error.<ul><li>آیا خادم مخزن داده در حال اجرا است؟</li><li>آیا مخزن داده موجود است و آیا نام مخزن داده را صحیح وارد نموده اید؟</li><li>آیا نام کاربری و رمز عبور را درست وارد نموده‌اید؟</li><li>آیا میزبان مخزن داده را درست وارد نموده‌اید؟</li></ul>

en: Exit block region demonstration
fa: خروج از نمایش نواحی قالبک

en: Database log messages to keep
fa: موارد نگهداری‌شده از پیغام‌های مخزن داده

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
fa: یک رشته مانند ' m', ' kb/s'  که پیشوند متن مورد نظر خواهد شد وارد نمایید. برای هیچ خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با | از هم جدا کنید ('pound|pounds').

en: Thousand marker
fa: علامت هزارگان

en: Display prefix and suffix.
fa: نمایش پیشوند و پسوند.

en: Display with prefix and suffix.
fa: نمایش با پیشوند و پسوند.

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: Trim length
fa: طول برش

en: No field is displayed.
fa: هیچ میدانی نمایان نیست.

en: No field is hidden.
fa: هیچ میدانی پنهان نیست.

en: Format settings:
fa: تنظیمات ورقهت:

en: Text formats are presented on content editing pages in the order defined on this page. The first format available to a user will be selected by default.
fa: قالب‌های متنی در صفحات تدوین محتوا به ترتیب مشخص‌شده در این صفحه عرضه می‌شوند. اولین قالب در دسترس برای کاربر به صورتپیشفرض انتخاب می‌شود.

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: واصلی شده به محتوا

en: Linked to file
fa: واصلی شده به فایل

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی واصلی قائم قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
fa: الگو : %time. الگوی تاریخ به صورت YYYY-MM-DD است و %timezone و افست منطقه زمانی از ساعت محلی UTC تنظیم شده است.اگر میدان را خالی بگذارید زمان ثبت ورقه به عنوان زمان در نظر گرفته می شود

en: Error pages
fa: صفحه‌ها خطا

en: Run cron every
fa: اجرای کرون هر

en: Manage automatic site maintenance tasks.
fa: اداره سیستم خودکار وظایف.

en: Weight for added term
fa: وزن کلمه افزوده شده

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Weight for @block block
fa: وزن قالبک @block

en: Region for @block block
fa: ناحیه برای قالبک @block

en: Post comments
fa: ارسال نظر‌ها

en: Skip comment approval
fa: صرف نظر از تایید نظر

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
fa: آیا از غیرفعال نمودن قالب متنی %format اطمینان دارید؟

en: Disabled text formats are completely removed from the administrative interface, and any content stored with that format will not be displayed. This action cannot be undone.
fa: قالب‌های متنی غیرفعال به طور کامل از رابط مدیریتی حذف می‌شوند، و هر محتوای ذخیره‌شده در آن قالب نمایش داده نمیشود. این عمل قابل‌بازگشت نیست.

en: Disabled text format %format.
fa: قالب‌بندی متن %format غیرفعال شد.

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Disable text format
fa: غیرفعال نمودن قالب‌بندی متن

en: Hot topic, new comments
fa: موضوع داغ، نظر‌های جدید

en: Hot topic
fa: موضوع داغ

en: Normal topic
fa: موضوع عادی

en: Closed topic
fa: موضوع بسته

en: Reference for usage, configuration, and modules.
fa: مرجعی برای استفاده‌ها, تنظیمات و ماژول‌ها.

en: Configure @module permissions
fa: پیکربندی مجوزهای @module

en: Administer settings.
fa: مدیریت تنظیمات

en: View reports, updates, and errors.
fa: مشاهده گزارش‌ها، به‌روزرسانی‌ها و خطاها.

en: Install new module
fa: نصب افزودنک جدید

en: Install new theme
fa: نصب قالب جدیدی

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
fa: مدیریت حساب‌های کاربری، نقش‌ها و مجوزها.

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: Nothing
fa: هیچ

en: Update @title
fa: به‌روزرسانی @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: یک نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین. فقط می‌تواند شامل حروف کوچک انگلیسی، اعداد و زیر خط (_) باشد.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین باید شامل حروف منحصر به فرد باشد.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین فقط باید شامل حروف کوچک، اعداد و خط تیره(-) باشد

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fa: نام قابل فهم وسط ماشین در حال حاضر استفاده می‌شود. باید منحصر به فرد باشد.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: Label display for @title
fa: نمای برچسب برای @title

en: Formatter for @title
fa: قالب‌بند %title

en: Parents for @title
fa: والدهای %title

en: There is data for this field in the database. The field settings can no longer be changed.
fa: این میدان در مخزن داده حاوی اطلاعات است. تنظیمات میدان دیگر قابل تغییر نیست.

en: Weight for new file
fa: وزن برای فایل جدید

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید

en: Weight for new effect
fa: وزن اثر جدید

en: Enable @title menu link
fa: فعال سازی واصلی قائم @title

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
fa: نام منحصر به فرد این قائم برای ساخت آدرس قائم. نام فقط باید شامل حروف کوچک، اعداد و خط تیره(-) باشد..

en: URL fallback
fa: آدرس مجدد

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
fa: استفاده از زبانی که قبلا تشخیص داده شده، برای URLها اگر هیچ زبانی پیدا نشود.

en: %type_name: Create new content
fa: %type_name:ایجاد محتوای جدید

en: %type_name: Edit own content
fa: %type_name: تدوین محتوای خود

en: %type_name: Edit any content
fa: %type_name: تدوین هر محتوا

en: %type_name: Delete own content
fa: %type_name: حذف محتوای خود

en: %type_name: Delete any content
fa: %type_name: حذف هر محتوا

en: The author's host name.
fa: نام میزبان نویسنده

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
fa: وضعیت انتشار یک نظر (0 = منتشر شده، 1 = منتشر نشده)

en: Next steps
fa: گام‌های بعدی

en: @driver_name settings
fa: تنظیمات @driver_name

en: Database file
fa: فایل مخزن داده

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
fa: مسیر مطلق که فایل‌های @drupal در آن ذخیره خواهد شد. این مسیر باید توسط وب خادم قابل نوشتن باشد و باید در محلی خارج از ریشه خادم قرار داشته باشد.

en: No fields are present yet.
fa: هنوز هیچ میدانی حاضر نیست.

[ctx: Font weight]
en: Strong
fa: پررنگ

en: Uninstall @module module
fa: حذف ماژول @module

en: Enable newly added modules
fa: فعال‌سازی ماژول‌های تازه افزوده شده

en: View the administration theme
fa: مشاهده پوسته مدیریت

en: Database system
fa: سامانه مخزن‌داده

en: Database system version
fa: نسخه سامانه مخزن‌داده

en: Release notes for @project_title
fa: تغییرات ایجاد شده برای @project_title

en: The role settings have been updated.
fa: تنظیمات نقش به‌روز شد.

en: Disable the account and keep its content.
fa: غیرفعال نمودن حساب و نگهداری محتوای آن.

en: Disable the account and unpublish its content.
fa: غیرفعال نمودن حساب و عدم انتشار محتوای آن.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
fa: حذف حساب کاربری و انتساب محتوای آن به کاربر  %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
fa: حذف حساب و محتویات آن

en: Fixed value
fa: مقدار ثابت

en: String settings
fa: تنظیمات رشته

en: Use field label instead of the "On value" as label
fa: برای برچسب میدانها از «مقادیر» به جای عناوین استفاده کن

en: List (integer)
fa: سجل (صحیح)

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
fa: این میدان مقادیر صحیح را از سجل مقادیر مجاز به صورت جفت‌های 'مقدار => برچسب' ذخیره می‌کند. مانند 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.

en: List (float)
fa: سجل (شناور)

en: This field stores float values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Fraction': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.
fa: این میدان مقادیر شناور را از سجل مقادیر مجاز به صورت جفت‌های 'مقدار => برچسب' ذخیره می‌کند. مانند 'Fraction': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
fa: این میدان مقادیر متن را از سجل مقادیر مجاز به صورت جفت‌های 'مقدار => برچسب' ذخیره می‌کند. مانند  'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fa: مقادیر مجازی که این میدان می‌تواند داشته باشد. هر مقدار را در یک سطر به صورت کلید|مقدار وارد کنید.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
fa: کلید مقداری است که ذخیره می‌شوند و باید عددی باشد. برچسب مقداری است که در ورقه تدوین و هنگام نمایش دیده می‌شود.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
fa: برچسب اختیاری است: اگر یک خط شامل یک عدد باشد، آن عدد به عنوان کلید و مقدار به کار برده خواهد شد.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
fa: همچنین سجل عناوین نیز قابل قبول است (یک برچسب به ازای هر خط)، فقط اگر میدان هنوز هیچ مقداری را نپذیرفته باشد. کلیدهای عددی به صورت خودکار از موقعیت آن در سجل تولید خواهد شد.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fa: کلید مقداری است که ذخیره می‌شوند. برچسب مقداری است که در ورقه تدوین و هنگام نمایش دیده می‌شود.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
fa: برچسب اختیاری است: اگر یک خط شامل یک رشته ساده باشد، همان به عنوان کلید و برچسب استفاده خواهد شد.

en: Allowed values list: invalid input.
fa: سجل مقادیر مجاز: ورودی نامعتبر.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
fa: سجل مقادیر مجاز: برخی مقادیر مجاز به دلیل ینکه در حال استفاده‌اند حذف شده‌اند.

en: Asc
fa: صعودی

en: HTML element
fa: عنصر HTML

en: Label HTML element
fa: عنصر HTML برچسب

en: Preserve certain tags
fa: حفظ برچسب‌های خاص

en: Date and time of when the comment was created.
fa: تاریخ و زمانی که نظر ایجاد شده است.

en: Date and time of when the comment was last updated.
fa: تاریخ و زمانی که نظر برای آخرین بار به‌روز‌رسانی شده است.

en: The extension of the file.
fa: پسوند فایل

en: File Usage
fa: استفاده از فایل

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
fa: یک فایل مرتبط با این گره، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از میدانهای آن گره است.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
fa: یک کاربر مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از میدانهای کاربر قرار دارد.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
fa: یک فایل مرتبط با این کاربر، معمولا به خاطر اینکه این فایل در یکی از میدانهای کاربر قرار دارد.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
fa: یک نظر مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از میدانهای نظر است.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
fa: یک فایل مرتبط با این نظر، معمولا به دلیل اینکه این فایل در یکی از میدانهای نظر قرار دارد.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
fa: یک اصطلاح طبقه‌بندی مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از میدانهای اصطلاح طبقه‌بندی قرار دارد.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
fa: فایلی که با این اصطلاح طبقه بندی در ارتباط است ، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از میدان های آن طبقه بندی وجود دارد

en: Query settings
fa: تنظیمات پرس و جو

en: Not specified
fa: مشخص نشده

en: Content access
fa: دسترسی محتوا

[ctx: ampm]
en: am
fa: ق.ظ

[ctx: ampm]
en: pm
fa: ب.ظ

en: RSS category
fa: دسته RSS

en: 5 minute
fa: 5 دقیقه

en: 15 minute
fa: 15 دقیقه

en: Language selection
fa: انتخاب زبان

en: Logo settings
fa: تنظیمات آرم

en: No results behavior
fa: رفتار در نبود نتیجه

en: Edit @section
fa: تدوین @section

en: Inherit contextual filters
fa: به ارث‌بری صافیهای زمینه‌ای

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
fa: اگر تیک خورده باشد، این نما همان صافیهای زمینه‌ای را دریافت می‌کند که والد آن دریافت کرده است.

en: Exception value
fa: مقدار استثنا

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
fa: اگر این مقدار دریافت شود، صافی در نظر گرفته نخواهد شد؛ که یعنی «همه‌ی موارد»

en: Provide title
fa: ارائه عنوان

en: Action to take if filter value does not validate
fa: عملیاتی که هنگام عدم تایید اعتبار مقدار صافی انجام می‌شود.

en: Display all results for the specified field
fa: نمایش همه‌ی نتایج برای میدان مشخص شده

en: Provide default value
fa: ارائه مقدار پیش فرض

en: Show "Page not found"
fa: نمایش "صفحه پیدا نشد"

en: Display a summary
fa: نمایش یک خلاصه

[ctx: Sort order]
en: Default sort
fa: مرتب‌سازیپیشفرض

[ctx: Sort order]
en: Date
fa: تاریخ

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
fa: در صورتی که انتخاب شود کاربران می‌توانند مقادیر چندتایی به شکل 1+2+3 (برای "یا") یا 1,2,3 (برای "و") وارد کنند.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
fa: المان HTML برای قرار دادن به دور این میدان را انتخاب کنید، مثال: H1، H2، و ...

en: Create a CSS class
fa: ایجاد کلاس CSS

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
fa: عنصر HTML برای قرار دادن به دور این برچسب را انتخاب کنید، مثال: H1، H2، و ...

en: External server URL
fa: آدرس خادم خارجی

en: No results text
fa: متن نبود نتیجه

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
fa: برای نمایش «متن نبود نتیجه» در صورتی که میدان حاوی عدد 0 است آن را فعال کنید.

en: Auto preview
fa: پیش نمایش خودکار

en: Apply and continue
fa: اعمال و ادامه

en: All displays
fa: همه‌ی نمایش‌ها

en: Above the preview
fa: بالای پیش‌نمایش

en: Below the preview
fa: زیر پیش‌نمایش

en: Show the SQL query
fa: نمایش پرس و جوی SQL

en: Master
fa: مدیر

en: Unformatted list
fa: فهرست قالب‌بندی نشده

en: Contextual filters
fa: صافیهای زمینه‌ای

en: contextual filters
fa: صافیهای زمینه‌ای

en: Contextual filter
fa: صافی زمینه‌ای

en: contextual filter
fa: صافی زمینه‌ای

en: filter criteria
fa: معیار صافی

en: Filter criterion
fa: معیار صافی

en: no results behavior
fa: رفتار در نبود نتیجه

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
fa: صافی محتوای منتشر نشده در صورتیکه کاربر جاری نتواند آن را مشاهده کند

en: All nodes where a certain user has a revision
fa: همه گره‌هایی که یک کاربر خاص تنقیح کرده است

en: Content revision is a history of changes to content.
fa: تنقیح محتوا یک تاریخچه از تغییرات روی محتواست.

en: Get the actual content from a content revision.
fa: دریافت محتوای واقعی از یک تنقیح محتوا.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
fa: صافی برای محتوا براساس دسترسی نما.<strong>اگر از گره به عنوان جدول پایه استفاده می کنید، نیازی به این نیست.</strong>

en: Display the content with standard node view.
fa: نمایش محتوا با نمای استاندارد گره.

en: Content ID from URL
fa: هویت محتوا از  URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
fa: محتوای مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که فایل در یکی از میدانهای محتواست.

en: Content authored
fa: نویسنده محتوا

en: Multiple field settings
fa: تنظیمات میدان چندگانه

en: Display all values in the same row
fa: نمایش همه‌ی مقادیر در یک سطر

en: Create a page
fa: ساخت صفحه

en: Create a menu link
fa: ایجاد یک واصلی قائم

en: Create a block
fa: ایجاد قالبک

en: Hide view
fa: پنهان کردن نما

en: @group (historical data)
fa: @group (اطلاعات تاریخی)

en: Unsorted
fa: مرتب نشده

en: Changes to the style have been saved.
fa: تغییرات سبک ذخیره شد.

en: Allow multiple filter values to work together
fa: اجازه‌ی فعالیت چندین صافی به صورت همزمان

en: Customize field HTML
fa: سفارشی‌سازی HTML میدان

en: Customize label HTML
fa: سفارشی‌سازی HTML برچسب

en: Customize field and label wrapper HTML
fa: سفارشی‌سازی HTML قرارگرفته به دور میدان و برچسب

en: Remove whitespace
fa: حذف فضای خالی

en: Hide rewriting if empty
fa: محفی کردن تنقیح در صورت خالی بودن

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
fa: عدم نمایش محتوای تنقیح شده در صورتی که میدان خالی است.

en: Thousands marker
fa: نشانگر هزارگان

en: This display is disabled.
fa: این نمایش غیرفعال است.

en: Select the aggregation function to use on this field.
fa: تابع تجمعی مورد استفاده روی این میدان را انتخاب کنید.

en: Empty display extender
fa: توسعه دهنده صفحه نمایش خالی

en: Raw value from URL
fa: مقدار خام از URL

en: Apply (all displays)
fa: اعمال (همه‌ی نمایش‌ها)

en: Apply (this display)
fa: اعمال (این نمایش)

en: Appears in: @bundles.
fa: نمایش در @bundles.

en: @group (historical data): @field
fa: @group (اطلاعات تاریخی): @field

en: @label:delta
fa: @label: دلتا

en: Delta - Appears in: @bundles.
fa: دلتا - نمایش به صورت @bundles.

en: Content with term
fa: محتوا با اصطلاح

en: Has taxonomy term ID
fa: هویت اصطلاح طبقه بندی دارد

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
fa: نمایش محتوا در صورتی که اصلاحات طبقه‌بندی انتخاب شده را داشته باشد.

en: Has taxonomy term
fa: اصطلاح طبقه بندی دارد

en: All taxonomy terms
fa: همه اصطلاحات طبقه بندی

en: Has taxonomy term ID (with depth)
fa: هویت اصطلاح طبقه بندی دارد (با عمق)

en: Has taxonomy terms (with depth)
fa: اصطلاح طبقه بندی دارد (با عمق)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
fa: تغییر دهنده عمق هویت اصطلاح طبقه بندی دارد

en: @entity using @field
fa: @entity از @field استفاده می‌کند

en: Curaçao
fa: کوراسائو

en: Entity Reference
fa: مرجع عنصر

en: An autocomplete text field.
fa: یک میدان متنی autocomplete

en: Display the label of the referenced entities.
fa: نمایش عنوان عناصر ارجاع‌یافته.

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده

en: Default date
fa: تاریخپیشفرض

en: Time increments
fa: گام‌های افزایش زمان

en: 10 minute
fa: 10 دقیقه

en: 30 minute
fa: 30 دقیقه

en: Fields pending deletion
fa: میدانهای منتظر حذف شدن

en: Autocomplete (Tags style)
fa: تکمیل خودکار (حالت برچسب)

en: Wide
fa: پهن

en: Cron takes care of running periodic tasks like checking for updates and indexing content for search.
fa: وظیفه‌ی کرون این است که کار‌های دوره‌ای را انجام می دهد. به عنوان مثال بررسی برای بروز رسانی ها و ایندکس گذاری محتوا برای جستجو.

en: User name and password
fa: نام کاربری و گذروژه

en: User module account form elements.
fa: عناصر ورقه ماژول حساب کاربری.

en: Manage form display
fa: اداره ورقه

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش

en: No fields have been used in views yet.
fa: هنوز هیچ میدانی در نما استفاده نشده است.

en: First and last only
fa: فقط اولین و آخرین

en: Logo path
fa: مسیر آرم

en: Tokens related to views.
fa: رمز های مربوط به نما

en: The description of the view.
fa: توضیحات نما

en: The title of current display of the view.
fa: عنوان نمایش فعلی نما

en: The URL of the view.
fa: URL نما

en: -Select-
fa: -انتخاب کنید-

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
fa: متنی که به عنوان "title" استفاده شود، که اکثر مرورگرها آن را به صورت یک tooltip هنگام عبور از روی لینک نمایش می‌دهند.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fa: تاریخ در قالب CCYYMMDD

en: Date in the form of YYYYMM.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
fa: تاریخ به این شکل وارد شد DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود WW (01 - 53).

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
fa: تعداد عبارت‌های AND/OR در جستجوی شما بیش از اندازه بود. تنها @count عبارت اول در جستجو لحاظ شدند.

en: Hide description
fa: اخفای توضیحات

en: Only has the 'authenticated user' role
fa: فقط نقش 'کاربر شناخته‌شده' را دارد

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
fa: دارای نقش هایی علاوه بر نقش "کاربر شناسایی شده" است

en: Fields to be included as contextual links.
fa: میدانهایی به عنوان واصلهای زمینه‌ای افزوده می‌شوند.

en: Include destination
fa: افزودن مقصد

en: Contextual Links
fa: واصلهای زمینه‌ای

en: Display fields in a contextual links menu.
fa: نمایش میدانها در یک قائمی واصلهای زمینه‌ای.

en: Last page
fa: صفحۀ آخر

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه

en: This field supports tokens.
fa: این میدان از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fa: نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین شامل حروف, اعداد و زیر خط است.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
fa: اگر تصویری بارگذاری نشود، این تصویر نمایش داده خواهد شد، و تصویرپیشفرض میدان را تنقیح می‌کند.

en: No blocked IP addresses available.
fa: هیچ نشانی آی‌پی مسدود شده‌ ای وجود ندارد.

en: Bulk operation
fa: عملیات گروهی

en: Entity Reference Source
fa: منبع مرجع عنصر

en: Entity Reference list
fa: سجل مرجع عنصر

en: You have unsaved changes
fa: شما تغییرات را ذخیره نکردید

en: Loading…
fa: بارگزاری...

en: Views plugins
fa: دیدن افزونک ها

en: Unknown (@langcode)
fa: ناشناخته (@langcode)

en: The file %path was not deleted because it does not exist.
fa: فایل %path حذف نشد زیرا چنین فایلی وجود ندارد.

en: %name is not a valid number.
fa: %name عدد معتبری نیست.

en: %name must be a valid color.
fa: %name باید رنگ معتبری باشد.

en: Theme hook %hook not found.
fa: هوک پوسته‌ %hook پیدا نشد.

en: Show all columns
fa: نمایش تمام ستونها

en: No book content available.
fa: هیچ محتوای کتابی موجود نیست.

en: User interface translation
fa: ترجمه رابط کاربری

en: logged in users only
fa: فقط کاربران وارد شده

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
fa: استفاده از نشان میانبر پیشفرض که توسط قالب جولانما فراهم شده.

en: Update Manager
fa: مدیریت بروز رسانی

en: Header background top
fa: پس زمینه بالای سربرگ

en: Header background bottom
fa: پس‌زمینه پایین سربرگ

en: Site's default language (@lang_name)
fa: زبانپیشفرض جولانما (@lang_name)

en: @dir can not be opened
fa: @dir قابل باز شدن نبود.

en: Save and manage fields
fa: ذخیره و مدیریت میدانها

en: Available translation updates
fa: بروز رسانی ترجمه های موجود

en: View profile
fa: دیدین معلومات شخصی

en: Base field
fa: حوزۀ اصلی

en: opened
fa: بازشده

en: No path is set
fa: هیچ مسیری انتخاب نشده است

en: Block types
fa: انواع قالبک

en: No item selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: Horizontal orientation
fa: جهت افقی

en: Vertical orientation
fa: جهت عمودی

en: Custom output for TRUE
fa: خروجی سفارشی برای TRUE

en: Custom output for FALSE
fa: خروجی سفارشی برای FALSE

en: Port number
fa: شماره پورت

en: Storage settings
fa: تنظیمات ذخیره سازی

en: File added
fa: فایل اضافه شد

en: File removed
fa: فایل حذف شد

en: Translations directory
fa: شاخه‌ی ترجمه‌ها

en: The translations directory does not exist.
fa: شاخه ترجمه‌ها وجود ندارد.

en: The translations directory is not readable.
fa: شاخه‌ی ترجمه‌ها قابل خواندن نیست.

en: The translations directory is not writable.
fa: شاخه‌ی ترجمه‌ها قابل نوشتن نیست.

en: The translations directory is writable.
fa: شاخه ترجمه‌ها قابل نوشتن است.

en: The translation server is offline.
fa: خادم ترجمه آفلاین است.

en: The translation server is online.
fa: خادم ترجمه آنلاین است.

en: You have unsaved changes.
fa: شما تغیرات ذخیره نشده دارید

en: @action @title configuration options
fa: @action @title اختیارات پیکربندی

en: Press the esc key to exit.
fa: برای خارج شدن دکمل esc را بفشارید

en: AM/PM
fa: ق.ظ/ب.ظ

en: Text formats and editors
fa: قالب‌بندی‌های متن و تدوینگرها

en: Type of item to reference
fa: نوع عنصر برای مرجع شدن

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Allowed number of values
fa: تعداد مقادیر مجاز

en: Error importing translation files
fa: خطا در ورود فایل‌های ترجمه

en: Updating translations.
fa: به‌روزرسانی ترجمه‌ها.

en: Promotion options
fa: گزینه های ارتقا

en: Date and time formats
fa: قالب‌بندی‌های تاریخ و زمان

en: Create referenced entities if they don't already exist
fa: اگر موجود نیست عناصر ارجاع داده شده را ایجاد کن

en: Create translations
fa: ترجمه ها ایجاد کنید

en: Delete translations
fa: حذف ترجمه ها

en: Translate %bundle_label @entity_label
fa: ترجمه %bundle_label @entity_label

en: Enable password strength indicator
fa: نشانگر قدرت رمز را فعال کن

en: Last saved
fa: دیدار اخرین بار

en: Persian, Farsi
fa: فارسی

en: Custom block type
fa: توع قالبک شخصی

en: Entity display
fa: نمایش عنصر

en: Entity form display
fa: نمایش ورقه عنصر

en: Field formatters
fa: قالب‌بندهای میدان

en: The directory %translations_directory exists.
fa: شاخه %translations_directory exists وجود دارد.

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
fa: MySQL, MariaDB, Percona Server, یا معادل آنها

en: Discard changes?
fa: صرف نظر از تغییرات؟

en: Add, edit, and delete custom display modes.
fa: افزودن، تدوین و حذف حالت‌های نمایشی سفارشی

en: Display modes
fa: حالت‌های نمایشی

en: Configure what displays are available for your content and forms.
fa: کدام سبک نمایش در محتوا و ورقه ها در دسترس باشد را پیکربندی کنید

en: Form modes
fa: حالت‌های ورقه

en: Manage custom form modes.
fa: حالت‌های ورقه را اداره کنید

en: %name must be higher than or equal to %min.
fa: %name باید بزرگتر یا برابر با %min باشد.

en: %name must be lower than or equal to %max.
fa: %name باید کوچکتر یا برابر با %max باشد.

en: Block layout
fa: ظاهر قالبک‌ها

en: Custom block library
fa: کتابخانه قالبک سفارشی

en: PHP date format
fa: قالب‌بندی تاریخ php

en: Reset your password
fa: اعاده رمز

en: Lists (Views)
fa: سجلها (نما ها)

en: Hide group names
fa: اخفای نامهای گروه

en: Show group names
fa: آشکار نمودن نامهای گروه

en: Fallback date format
fa: تاریخ بشکل پس جوابی

en: Action title
fa: عنوان عملکرد

en: Route name
fa: نام مسیر

en: Size of URI field
fa: اندازه میدان آدرس

en: URI field
fa: میدان آدرس

en: User's roles
fa: نقش‌های کاربر

[ctx: Entity type group]
en: Content
fa: محتوا

en: Action configuration
fa: پیکربندی عملیات

en: Route Name
fa: نام مسیر

en: Route Params
fa: پارامترهای مسیر

en: Param
fa: پارامتر

en: Configuration dependencies
fa: وابستگی‌های پیکربندی

en: Theme dependencies
fa: وابستگی‌های قالب

en: Extension settings
fa: تنظیمات توسعه

en: Admin info
fa: اطلاعات مدیر

en: Entity view mode settings
fa: تنظیمات نحوه نمایش عنصر

en: Target entity type
fa: نوع عنصر مرجع

en: Entity form mode settings
fa: تنظیمات ورقه حالت عنصر

en: View or form mode machine name
fa: نام دستگاه حالت نمایش یا ورقه

en: Field display setting
fa: تنظیمات نمایش میدان

en: Text field display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش میدان متنی

en: Sort settings
fa: تنظیمات مرتب‌سازی

en: Entity reference autocomplete (Tags style) display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش عنصر مرجع تکمیل خودکار

en: - Hidden - format settings
fa: مخفی - تنظیمات قالب‌بندی

en: Integer settings
fa: تنظیمات عدد

en: Decimal settings
fa: تنظیمات اعشاری

en: Float settings
fa: تنظیمات اعداد شناور

en: Number unformatted display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش عدد قالب‌بندی نشده

en: Number default display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندیپیشفرض نمایش عددی

en: Single on/off checkbox format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی انتخاب روشن/خاموش تکی

en: Context assignments
fa: تکالیف زمینه

en: Display variant
fa: نوع نمایش

en: Comment types
fa: انواع نظرات

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jan
fa: جنو

[ctx: Abbreviated month name]
en: Feb
fa: فبر

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Sunday]
en: S
fa: یکش

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Monday]
en: M
fa: دوش

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Tuesday]
en: T
fa: س هش

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Wednesday]
en: W
fa: چه ش

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Thursday]
en: T
fa: پن ش

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Friday]
en: F
fa: جمعه

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Saturday]
en: S
fa: شنب

en: Username or email address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیکی

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
fa: یک نشانی ایمیل معتبر تمام ایمیل های نظام به این نشانی ارسال می شود. نشانی ایمیل عمومی نمی شود و فقط در صورت تمایل به دریافت زمز جدید یا مایل به دریافت اخبار یا اعلان های خاص از طریق ایمیل مورد استفاده قرار می گیرد

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
fa: پیغام خوش‌آمدگویی همراه با راهنمایی‌های بعدی به نشانی پست الکترونیکی شما فرستاده شد.

en: Add comment type
fa: افزودن نوع نظر

en: Manage form and displays settings of comments.
fa: اداره ورقه و تنظیمات نمایش نظر‌ها

en: Format type machine name
fa: نام دستگاه قالب‌بندی متن

en: Boolean settings
fa: تنظیمات منطقی

en: On label
fa: دارای برچسب

en: Off label
fa: بدون برچسب

en: View user information
fa: دیدن اطلاعات کاربر

en: Base field bundle override
fa: رونویسی بسته میدان پایه

en: Datetime timestamp display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش میدان تاریخ زمان

en: Boolean checkbox display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش میدان انتخاب منطقی

en: The %file exists.
fa: %file وجود دارد

en: The %file is not readable.
fa: %file  قابل خواندن نیست

en: The %file is not writable.
fa: %file  قابل نوشتن نیست

en: The @file is writable.
fa: @file قابل نوشتن است.

en: Enable the personal contact form by default for new users
fa: برای کاربران جدید ورقه تماس شخصی را به صورتپیشفرض فعال کن.

en: Create and manage contact forms.
fa: ایجاد و مدیریت ورقه‌های تماس

en: Send yourself a copy
fa: ارسال یک نسخه رونوشت به شما

en: Align images
fa: جهت دادن تصویر

en: Install and set as default
fa: نصب وپیشفرض

en: Default value callback
fa: callback از قبل معین

en: Edit storage settings.
fa: تدوین تنظیمات ذخیره سازی

en: Broken/Missing
fa: شکسته/مفقود

[ctx: Validation]
en: Email
fa: نشانی برقی

en: Search result highlighting input
fa: نتیجه پالیدن با درخشان کردن عبارت وارده

en: Configuration entity dependencies
fa: پیکربندی وابستگی‌های عنصر

en: Content entity dependencies
fa: وابستگی‌های عنصر محتوا

en: Enforced configuration dependencies
fa: وابستگی‌های پیکربندی جاری

en: String (long) settings
fa: تنظیمات رشته (طولانی)

en: URI settings
fa: تنظیمات آدرس

en: Created timestamp settings
fa: تنظیمات زمان ایجاد

en: Changed timestamp settings
fa: تنظیمات زمان تغییر

en: Database storage size
fa: اندازه ذخیره‌ساز مخزن داده

en: Text with text format
fa: متن با قالب‌بندی متن

en: Field widgets
fa: اجزا میدان

en: Field widget
fa: وزن میدان

en: Widget type machine name
fa: نام دستگاه نوع اجزا

en: Textarea display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش ناحیه متن

en: Email field display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش میدان پست‌ الکترونیکی

en: Link to the entity
fa: واصلی به عنصر

en: Simple page
fa: صفحه ساده

en: Tray @action.
fa: @action را بکوشید

en: Number integer display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش عدد صحیح

[ctx: Plural]
en: Disabled
fa: غیر فعال ها

en: Widgets and form modes
fa: حالت‌های ورقه و اجزا

en: Configuring view and form modes
fa: پیکربندی حالت‌های ورقه و نمایش

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
fa: صلاحت انجام %action را بروی @entity_type_label %entity_label  ندارید.

[ctx: Plural]
en: Enabled
fa: فعال ها

en: Selected default language no longer exists.
fa: زبانپیشفرض انتخابی دیگر موجود نیست

en: Responsive image styles
fa: تصویر متغیر شونده

en: Entity reference field storage settings
fa: تنظیمات ذخیره سازی میدان مرجع

en: Entity reference field settings
fa: تنظیمات میدان مرجع

en: Entity reference selection plugin settings
fa: تنظیمات انتخاب افزونه عنصر مرجع

en: Display in native language
fa: نمایش در زبان محلی

en: Hide lower priority columns
fa: ستونهای به درجه اهمیت کم را غائب کن

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date

en: Account's permissions
fa: مجوزهای حساب کاربری

en: Site default language code
fa: کد زبانپیشفرض سایت

en: Contains US ASCII characters only
fa: فقط شامل حروف استاندارد US ASCII

en: Inaccessible
fa: غیر قابل درسترسی

en: Interface text language selected for page
fa: زبان انتخابی رابط کاربری برای صفحه انتخاب شده

[ctx: View entity type]
en: View
fa: نمایشگر ها

en: Future format
fa: قالب‌بندی آینده

en: Past format
fa: قالب‌بندی گذشته

en: 0 seconds
fa: 0 ثانیه

en: Plural variants
fa: انواع جمع

en: The response failed verification so will not be processed.
fa: پاسخ تأیید نشد ، بنابراین انجام نمی شود.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
fa: نشانی اینترنتی تماس محلی نیست و قابل اعتماد نیست:! url

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).

en: Primary admin actions
fa: اقدامات اصلی مدیر

en: HTML Date
fa: تاریخ به طریق HTML

en: HTML Datetime
fa: روز و تاریخ به طریقHTML

en: HTML Month
fa: ماه HTML

en: HTML Time
fa: وقت HTML

en: HTML Week
fa: هفته HTML

en: HTML Year
fa: سال HTML

en: HTML Yearless date
fa: تاریخ بی سال HTML

en: Default long date
fa: تاریخ طویل مفروض

en: Default medium date
fa: تاریخ متوسط مفروض

en: Default short date
fa: تاریخ کوتاه مفروض

en: User account menu
fa: قائم حساب کابرا

en: Block the selected user(s)
fa: غیر فعال نمودن حسابهای انتخاب شده

en: Cancel the selected user account(s)
fa: لغو کردن حسابهای انتخاب شده

en: Unblock the selected user(s)
fa: فعال ساختن حسابهای انتخاب شده

en: Updating @module
fa: به‌روز رسانی @module

en: Post updating @module
fa: بعد از به‌روزرسانی @module

en: Date (e.g. @format)
fa: تاریخ (مثلاَ @format)

en: Time (e.g. @format)
fa: وقت (مثلاَ @format)

en: Site's default language (@language)
fa: زبانپیشفرض جولانما (@language)

en: Deprecated: User Name
fa: منسوح شده: نام کابربر

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
fa: اگر میخواهید٪mail یا٪pass زیر را تغییر دهید ، الزامی است. <a href=":request_new_url" title=" ارسال دستورالعمل تجدید رمز از طریق ایمیل ."> تجدید رمز خود </a>.

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
fa: دستو العمل اعاده رمز به نشانی پست الکترونیکی ثبت شده شما ارسال خواهد شد.

en: Also known as:
fa: همچنان شناخته میشود به عنوان:

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
fa: درخواست بستن حساب برای [user:display-name] در[site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
fa: اطلاعات وردوی بجدید شدیه برای [user:display-name] در- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
fa: اطلاعات حساب [user: display-name] در [site: name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (در انتظار تأیید سرپرست)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
fa: [user: display-name] برای حسابی درخواست کرده است. [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    حساب شما در [site: name] فعال شده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا کپی و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتون. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    نام کاربری: [user: account-name] 
    رمز عبور: رمز شما
    
    - همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (تأیید شده)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
fa: جزئیات حساب [user: display-name] در [site: name] (مسدود شده)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، حساب شما در - همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان لغو شده است. -

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (لغو شد)

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
fa: چندین نویسه خاص مجاز هستند ، از جمله فاصله ، نقطه (.) ، خط فاصله (-) ، زبرک (') ، زیر خط (_) ، و علامت @

en: Adding comment types
fa: افزودن نوع نظر

en: Manage menus and menu links.
fa: قائمها و واصلهای قائم را اداره کنید

en: Links related to the active user account
fa: واصلهای موجود برای کاربر

en: Administrative task links
fa: واصلهای افعال مدیریتی

en: Site information links
fa: واصل های اطلاعت در مورد جولانما

en: User tool links, often added by modules
fa: واصلهای سامانه کابربری معلولاَ توسط افرونک ها اضافه میگردند.

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    
    درخواست تجدید رمز حساب شما در [site: name] انجام شده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا نسخه و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتان. پس از یک روز منقضی می شود و در صورت عدم استفاده هیچ اتفاقی نمی افتد. - تیم [سایت: نام]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، مدیر جولانما در [site: name] برای شما حساب ایجاد کرده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا نسخۀ  و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتانرا. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    نام کاربری: [user: name] 
    رمز عبور:  رمز شما
    
    -- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    از شما برای ثبت نام در [site: name] متشکریم. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا کپی و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتون. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    username (نام کاربری: [user: name] 
    رمز عبور: رمز شما
    
    -- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Find and manage custom blocks.
fa: قالبک های شخصی را پیدا کرده و مدیریت کنید.

en: Recent comments.
fa: تازه ترین نظریات

en: Recent content.
fa: تازه ترین محتوا

en: All content, by letter.
fa: تمام محتوا بترتیب الفبا

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
fa: محتوا متعلق به یک لغت در لغتنامۀ خاص است.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
fa: نمایش سجل حساب جدید ترین کاربران در این جولانما.

en: Who's online block
fa: قالبک کی روی خط است

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
fa: نام کاربر و فعالترین کاربران در این اواخر و تعدد کل کاربران فعال را نشان میدهد.

en: Max 650x650
fa: حد اکثر 650x650

en: Narrow
fa: باریک

en: Find and manage content
fa: محتویات را پیدا و مدیریت کنید.

en: Welcome to [site:name]
fa: به [site:name] خوش‌‌آمدید

en: Name or email contains
fa: نام یا نشانی پست الکتونیکی شامل

en: A list of new users
fa: یک سجل کاربران جدید

en: There are currently @total users online.
fa: در حال حاضر @total  کاربران آنلاین هستند.

en: There are currently 0 users online.
fa: در همین لحظه هیچ کاربری بروی خط نیست.

en: A list of users that are currently logged in.
fa: سجل کاربرانی که حالا بروی خط هستند

en: Default configuration hash
fa: مشخصات هش ازقبل معین

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، حساب شما در [site: name] مسدود شده است. - ادارۀ

en: Basic site settings
fa: تنظیمات اصلی سایت

en: Configure basic site settings, actions, and cron.
fa: تنظیمات اصلی سایت، کنش ها و کرون را پیکربندی کنید.

en: Get a status report about your site's operation.
fa: از عملیات جولانما گزارش وضعیت بگیرید.

en: content item
fa: موارد محتو

en: Apply to selected items
fa: اعمال بروی اقلام انتخاب شده
