Drupal core (9.3.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10333 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Register
nl: Registreren

en: Create a new user account.
nl: Nieuwe gebruikersaccount aanmaken.

en: Markup
nl: Opmaak

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Moderated content
nl: Gemodereerde inhoud

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Closed
nl: Gesloten

en: yes
nl: ja

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: closed
nl: gesloten

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Last comment
nl: Laatste reactie

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Explanation or submission guidelines
nl: Uitleg of indienrichtlijnen

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Article
nl: Artikel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Articles
nl: Artikelen

en: Administration
nl: Beheer

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: not verified
nl: niet gecontroleerd

en: Action
nl: Actie

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: On
nl: Aan

en: For
nl: Voor

en: new
nl: nieuw

en: Tags
nl: Labels

en: Block title
nl: Bloktitel

en: The title of the block as shown to the user.
nl: De titel van een blok zoals getoond aan de gebruiker.

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: view
nl: weergeven

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: updated
nl: bijgewerkt

en: Overview
nl: Overzicht

en: File information
nl: Bestandsinformatie

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: File path
nl: Bestandspad

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: None
nl: Geen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: taxonomy terms
nl: taxonomietermen

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Variable
nl: Variabele

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Help text
nl: Helptekst

en: Types
nl: Soorten

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Free tagging
nl: Vrij labelen (free tagging)

en: Required
nl: Verplicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
nl: Pagina's op een bepaald niveau worden eerst naar gewicht en dan naar titel gerangschikt.

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Add container
nl: Container toevoegen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit container
nl: container bewerken

en: edit
nl: bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: settings
nl: instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: Outline
nl: Structuur

en: header
nl: kop

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Session opened for %name.
nl: Sessie geopend voor %name.

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Preset Name
nl: Instellingsnaam

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Blank
nl: Leeg

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Core
nl: Kern

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Archive
nl: Archief

en: Artist
nl: Artiest

en: Icon
nl: Pictogram

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Format
nl: Opmaak

en: History
nl: Historie

en: hidden
nl: verborgen

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: File extensions
nl: Bestandsextensies

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Clear index
nl: Index leegmaken

en: General discussion
nl: Algemene discussie

en: edit forum
nl: forum bewerken

en: Forum name
nl: Forumnaam

en: Manage
nl: Beheren

en: Refresh
nl: Verversen

en: Region
nl: Gebied

en: Anchor
nl: Anker

en: Display
nl: Weergeven

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: never
nl: nooit

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: actions
nl: acties

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: Select a layout
nl: Kies een lay-out

en: Update interval
nl: Bijwerkinterval

en: The fully-qualified URL of the feed.
nl: Volledige URL van de feed.

en: Add forum
nl: Forum toevoegen

en: Add term
nl: Term toevoegen

en: Search keywords
nl: Zoektermen

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Search Keywords
nl: Zoekwoorden

en: Preview comment
nl: Voorbeeldweergave

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: States
nl: Statussen

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Taxonomy settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: content types
nl: inhoudstypen

en: content type
nl: inhoudstype

en: Mail
nl: E-mail

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Database type
nl: Databasetype

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: action
nl: actie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: file
nl: bestand

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: New user: %name %email.
nl: Nieuwe gebruiker: %name %email.

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Create
nl: Aanmaken

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Revert to defaults
nl: Standaardwaarden herstellen

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: vocabularies
nl: woordenlijsten

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Add child page
nl: Een onderliggende pagina toevoegen

en: Printer-friendly version
nl: Printvriendelijke versie

en: Content type for child pages
nl: Inhoudstype voor onderliggende pagina's

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Remove from outline
nl: Uit structuur verwijderen

en: Unknown export format.
nl: Onbekend exportformaat.

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Area
nl: Gebied

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Add view
nl: Overzicht toevoegen

en: Page
nl: Pagina

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Bottom
nl: Onderkant

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Good
nl: Goed

en: Node types
nl: Node-types

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Site
nl: Website

en: Web Server
nl: Webserver

en: Off
nl: Uit

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Manual update check
nl: Handmatige controle op updates

en: Never
nl: Nooit

en: Check manually
nl: Handmatig controleren

en: Up to date
nl: Actueel

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Drupal core update status
nl: Drupal-kern updatestatus

en: Out of date
nl: Verouderd

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Your name
nl: Uw naam

en: Menu link
nl: Menulink

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Aggregator feed
nl: Aggregator-feed

en: Aggregator feed ID
nl: Aggregator feed-ID

en: Aggregator item
nl: Aggregator-item

en: Aggregator item ID
nl: Aggregator item-ID

en: Custom
nl: Aangepast

en: Throttle
nl: Afknijpen (Throttle)

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Source string ID
nl: Bronregel-ID

en: Location
nl: Locatie

en: Source string
nl: Brontekst

en: System path
nl: Systeempad

en: Title field label
nl: Label van het titelveld

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Revisions
nl: Revisies

en: Log message
nl: Logbericht

en: URL alias
nl: URL-alias

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Node revision ID
nl: Noderevisie-ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Term ID
nl: Term-ID

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Role name
nl: Naam rol

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Severity
nl: Ernst

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Multiple values
nl: Meerdere waarden

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Add action
nl: Actie toevoegen

en: Set name
nl: Naam van set

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Link to URL
nl: Link naar URL

en: Heading
nl: Koptekst

en: Search settings
nl: Zoekinstellingen

en: Mode
nl: Modus

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: N/A
nl: n.v.t.

en: OPML feed
nl: OPML-feed

en: Number of news items in block
nl: Aantal nieuwsitems in blok

en: View this feed's recent news.
nl: Het meest recente nieuws van deze feed bekijken.

en: Feed overview
nl: Feed-overzicht

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Next update
nl: Volgende update

en: %time ago
nl: %time geleden

en: %time left
nl: %time resterend

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: The feed %feed has been updated.
nl: De feed %feed werd bijgewerkt.

en: Feed %feed added.
nl: Feed %feed toegevoegd.

en: The feed %feed has been added.
nl: De feed %feed is toegevoegd.

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Up
nl: Omhoog

en: Performance
nl: Prestaties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Scale
nl: Schalen

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: standard
nl: standaard

en: Month
nl: Maand

en: Last reply
nl: Laatste antwoord

en: System
nl: Systeem

en: Domain
nl: Domein

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Current
nl: Huidige

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Filter by
nl: Filteren op

en: Enter a valid username.
nl: Voer een geldige gebruikersnaam in.

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: By
nl: Door

en: OR
nl: OF

en: Add a role to the selected users
nl: Een rol aan de geselecteerde gebruikers toewijzen

en: Remove a role from the selected users
nl: Een rol bij de geselecteerde gebruikers verwijderen

en: Administer content
nl: Inhoud beheren

en: General
nl: Algemeen

en: Directory
nl: Map

en: Egypt
nl: Egypte

en: Namibia
nl: Namibië

en: Israel
nl: Israël

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Libya
nl: Libië

en: Poland
nl: Polen

en: Turkey
nl: Turkije

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: May
nl: mei

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: Loop
nl: Lus

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Basic
nl: Basis

en: Color
nl: Kleur

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Link URL
nl: Link-URL

en: List type
nl: Lijsttype

en: Attributes
nl: Attributen

en: Role
nl: Rol

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Allow
nl: Toestaan

en: Ignore
nl: Negeren

en: User data
nl: Gebruikersdata

en: Goal
nl: Doel

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Log in
nl: Inloggen

en: Updated URL for feed %title to %url.
nl: De URL voor feed %title is bijgewerkt naar %url.

en: Link text
nl: Linktekst

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: No terms available.
nl: Geen termen beschikbaar.

en: Counter
nl: Teller

en: String
nl: Tekenreeks

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: External
nl: Extern

en: Users
nl: Gebruikers

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Default front page
nl: Standaardvoorpagina

en: Button
nl: Knop

en: Square
nl: Vierkant

en: Both
nl: Beide

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Rows
nl: Rijen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Install
nl: Installeren

en: Save and edit
nl: Opslaan en bewerken

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Edit view
nl: Overzicht bewerken

en: Administer views
nl: Overzichten beheren

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Expose
nl: Geef weer voor bezoekers

en: Option
nl: Optie

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Exposed Filters
nl: Zichtbare filters

en: Sort Criteria
nl: Sorteercriteria

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Random
nl: Willekeurig

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Plain
nl: Plat

en: Position
nl: Positie

en: Integer
nl: Geheel getal

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Pattern
nl: Patroon

en: The comment and all its replies have been deleted.
nl: De reactie en alle reacties daarop zijn verwijderd.

en: Cron settings
nl: Cron-instellingen

en: Preformatted
nl: Voorgeformatteerd

en: Anonymous users
nl: Anonieme gebruikers

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Close
nl: Sluiten

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: fields
nl: velden

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Multiplier
nl: Vermenigvuldiger

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Your search yielded no results.
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd.

en: Germany
nl: Duitsland

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: comments
nl: reacties

en: Full
nl: Volledig

en: 1 new | @count new
nl[0]: 1 nieuw
nl[1]: @count nieuw

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bouvet Island
nl: Bouvet

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Comoros
nl: Comoren

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: France
nl: Frankrijk

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans Polynesië

en: Georgia
nl: Georgië

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl: Haïti

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: IJsland

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Italy
nl: Italië

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Malediven

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Morocco
nl: Marokko

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Papua New Guinea
nl: Papua Nieuw Guinea

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Pitcairn Islands
nl: Pitcairneilanden

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russia
nl: Rusland

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: Spain
nl: Spanje

en: Sudan
nl: Soedan

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Vatican City
nl: Vaticaanstad

en: Yemen
nl: Jemen

en: Identity
nl: Identiteit

en: Modified
nl: Aangepast

en: Database username
nl: Databasegebruikersnaam

en: Database password
nl: Databasewachtwoord

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Port
nl: Poort

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: contact form
nl: contactformulier

en: Default configuration
nl: Standaard instellingen

en: Show
nl: Weergeven

en: Other queries
nl: Andere query's

en: Key
nl: Sleutel

en: Link to node
nl: Link naar node

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: block
nl: blok

en: Site language
nl: Site-taal

en: Change
nl: Wijzigen

en: English
nl: Engels

en: Spanish
nl: Spaans

en: Messages
nl: Berichten

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Import OPML
nl: OPML importeren

en: OPML File
nl: OPML-bestand

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Sources
nl: Bronnen

en: Feed items
nl: Feed-items

en: Add menu
nl: Menu toevoegen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Node title
nl: Node-titel

en: Result
nl: Resultaat

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Titles only
nl: Alleen titels

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Source
nl: Bron

en: published
nl: gepubliceerd

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: @time ago
nl: @time geleden

en: No users selected.
nl: Geen gebruikers geselecteerd.

en: Select all rows in this table
nl: Selecteer alle regels van deze tabel

en: Deselect all rows in this table
nl: De-selecteer alle regels van deze tabel

en: User search
nl: Gebruiker zoeken

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Role settings
nl: Rol-instellingen

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Successful
nl: Succesvol

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Languages
nl: Talen

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Definition
nl: Definitie

en: Related topics
nl: Gerelateerde onderwerpen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Textfield size
nl: Grootte tekstveld

en: Activity
nl: Activiteit

en: Edit menu
nl: Menu bewerken

en: Delete menu
nl: Menu verwijderen

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Lists
nl: Lijsten

en: Limit
nl: Limiet

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Locale settings
nl: Lokalisatie-instellingen

en: Search fields
nl: Velden doorzoeken

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Block name
nl: Bloknaam

en: How many content items to display in "day" list.
nl: Aantal weer te geven inhoudsitems bij de dagelijkse lijst.

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Posts
nl: Berichten

en: Map
nl: Landkaart

en: Node settings
nl: Node-instellingen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Configure permissions
nl: Toegangsrechten instellen

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: Link label
nl: Linklabel

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: AND
nl: EN

en: Fixed
nl: Vast

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Empty
nl: Leeg

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Notice
nl: Mededeling

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Number of day's top views to display
nl: Aantal weer te geven topbezoeken van de dag

en: Number of all time views to display
nl: Weer te geven totaal aantal bezoeken

en: Number of most recent views to display
nl: Weer te geven aantal meest recente bezoeken

en: Extend
nl: Uitbreiding

en: characters
nl: tekens

en: First day of week
nl: Eerste dag van de week

en: Add workflow
nl: Workflow toevoegen

en: Add state
nl: Status toevoegen

en: Transition
nl: Overgang

en: Post comment
nl: Reageren

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Seconds
nl: Seconden

en: role
nl: rol

en: User registration
nl: Gebruikersregistratie

en: White
nl: Wit

en: People
nl: Personen

en: Add section
nl: Nieuwe sectie toevoegen

en: Created new term %term.
nl: Nieuwe term %term aangemaakt.

en: Deleted term %name.
nl: Term %name verwijderd.

en: Site information
nl: Websitegegevens

en: Notify user when account is activated
nl: Gebruiker inlichten als account geactiveerd is

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Notify user when account is blocked
nl: Informeer de gebruiker als het account wordt geblokkeerd

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: Reference
nl: Referentie

en: Enabled filters
nl: Ingeschakelde filters

en: Updating
nl: Bezig met bijwerken

en: or
nl: of

en: Getting Started
nl: Beginnen

en: Aggregate JavaScript files
nl: JavaScript-bestanden samenvoegen

en: Convert
nl: Converteren

en: Binary
nl: Binair

en: Delete term
nl: Term verwijderen

en: List terms
nl: Termen weergeven

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
nl: Als u een term verwijdert, worden alle bijbehorende onderliggende items gewist. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: Parent terms
nl: Bovenliggende termen

en: Syndicate
nl: Syndicatie

en: Books
nl: Boeken

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Style
nl: Stijl

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: The specified passwords do not match.
nl: De opgegeven wachtwoorden komen niet overeen.

en: Session
nl: Sessie

en: No forums defined
nl: Geen forums gedefinieerd

en: This topic has been moved
nl: Dit onderwerp is verplaatst

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: roles
nl: rollen

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Max
nl: Maximaal

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Display label
nl: Label weergeven

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Testing
nl: Tests

en: Unauthorized
nl: Ongeautoriseerd

en: Standard
nl: Standaard

en: Ascension Island
nl: Ascension

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: Myanmar (Burma)
nl: Myanmar (Birma)

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: U.S. Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Gray
nl: Grijs

en: width
nl: breedte

en: height
nl: hoogte

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Formats
nl: Formaten

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: New
nl: Nieuwe

en: Redirect to URL
nl: Verwijzing naar URL

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Relationships
nl: Relaties

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: Migrate
nl: Migreren

en: The username %name has not been activated or is blocked.
nl: De gebruikersnaam %name is nog niet geactiveerd of is geblokkeerd.

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Base path
nl: Basispad

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
nl: De gebruiker aan wie u het item wilt toewijzen.

en: Delete action
nl: Actie verwijderen

en: The action has been successfully saved.
nl: De actie is succesvol opgeslagen.

en: Themes
nl: Thema's

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Workspace
nl: Werkruimte

en: comment
nl: reactie

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Content options
nl: Inhoudopties

en: Last changed
nl: Laatst aangepast

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Published comments
nl: Gepubliceerde reacties

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Protected
nl: Beveiligd

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Default options
nl: Standaardopties

en: Contact settings
nl: Contactinstellingen

en: users
nl: gebruikers

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Processing
nl: Verwerken

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Temporary directory
nl: Tijdelijke map

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: User status
nl: Gebruikersstatus

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Password strength:
nl: Wachtwoordsterkte:

en: Passwords match:
nl: Overeenkomende wachtwoorden:

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: The name used to indicate anonymous users.
nl: De naam die gebruikt wordt om een anonieme (niet ingelogde) gebruiker aan te duiden.

en: Alternate text
nl: Tekstalternatief

en: Image crop
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Apply
nl: Toepassen

en: Enabled modules
nl: Ingeschakelde modules

en: Translation language
nl: Vertalingstaal

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: Select
nl: Selecteren

en: Translatable
nl: Vertaalbaar

en: Location of comment submission form
nl: Locatie van het reactie-invoerveld

en: Show blocks
nl: Blokken weergeven

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Bold
nl: Vet

en: Underlined
nl: Onderstreept

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Variables
nl: Variabelen

en: Tasks
nl: Taken

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Basic configuration
nl: Basisinstellingen

en: Recipe
nl: Recept

en: Preparation time
nl: Bereidingstijd

en: Ingredients
nl: Ingrediënten

en: Recipes
nl: Recepten

en: No caching
nl: Geen caching

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Territorium in de Indische Oceaan

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Language switcher
nl: Taalkeuze

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Source field
nl: Bronveld

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: Blocks
nl: Blokken

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
nl: Bepalen welke blokken in de zijbalken of in een ander gebied van de pagina worden weergegeven.

en: Save blocks
nl: Blokken opslaan

en: The block settings have been updated.
nl: De blokinstellingen zijn bijgewerkt.

en: Save block
nl: Blok opslaan

en: The block configuration has been saved.
nl: De blokinstellingen zijn opgeslagen.

en: Menus
nl: Menu's

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
nl: Alle wijzigingen zullen verloren gaan. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
nl: Biedt beheerders de mogelijkheid het navigatiemenu aan te passen.

en: taxonomy term
nl: taxonomieterm

en: Add vocabulary
nl: Woordenlijst toevoegen

en: Edit vocabulary
nl: Woordenlijst bewerken

en: Created new vocabulary %name.
nl: Nieuwe woordenlijst %name is aangemaakt.

en: Updated vocabulary %name.
nl: Woordenlijst %name is bijgewerkt.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
nl: Weet u zeker dat u de woordenlijst %title wilt verwijderen?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
nl: Als u een woordenlijst verwijdert, worden alle daarin aanwezige termen verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Deleted vocabulary %name.
nl: Woordenlijst %name is verwijderd.

en: Above
nl: Boven

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Default time zone
nl: Standaardtijdzone

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Text area
nl: Tekstveld

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Add a new field
nl: Nieuw veld toevoegen

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen opslaan

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totaal aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de cijfers achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Enkel aan/uit-keuzevakje

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
nl: Levert selectie-, keuzevakje- en keuzerondjewidgets voor tekst- en numerieke velden.

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Defines simple text field types.
nl: Levert simpele tekstveldtypes.

en: Theme-engine-specific settings
nl: Theme-engine specifieke instellingen

en: Form
nl: Formulier

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: The parent comment
nl: De bovenliggende reactie

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: @module module
nl: @module-module

en: More information
nl: Meer informatie

en: Grid
nl: Raster

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Italic
nl: Cursief

en: Text Editor
nl: Teksteditor

en: Editor
nl: Redacteur

en: Hide
nl: Verbergen

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Anonymous commenting
nl: Anoniem reageren

en: Anonymous posters may not enter their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers mogen geen contactinformatie invoeren

en: Anonymous posters may leave their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers mogen contactinformatie invoeren

en: Anonymous posters must leave their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers moeten contactinformatie invoeren

en: Default comment setting
nl: Standaard reactie-instelling

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
nl: De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.

en: parent
nl: bovenliggend

en: Date - newest first
nl: Datum - nieuwste eerst

en: Date - oldest first
nl: Datum - oudste eerst

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: 1 new comment | @count new comments
nl[0]: 1 nieuwe reactie
nl[1]: @count nieuwe reacties

en: Save content type
nl: Inhoudstype opslaan

en: Global
nl: Algemeen

en: Show descriptions
nl: Beschrijvingen weergeven

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Language code
nl: Taalcode

en: Not present
nl: Niet aanwezig

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Convert to
nl: Converteren naar

en: Source code
nl: Broncode

en: Contact link
nl: Contactlink

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: 1 second | @count seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: @count seconden

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Edit container
nl: Container bewerken

en: Plugin settings
nl: Instellingen voor plug-in

en: Indent
nl: Inspringen

en: Outdent
nl: Uitspringen

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Thread
nl: Vertakking

en: Reply
nl: Reageren

en: Hot topic threshold
nl: 'Hot topic'-drempelwaarde

en: Topics per page
nl: Aantal onderwerpen per pagina

en: Posts - most active first
nl: Berichten - meest actieve eerst

en: Posts - least active first
nl: Berichten - minst actieve eerst

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: Extension
nl: Extensie

en: Space
nl: Spatie

en: New forum topics
nl: Nieuwe forumonderwerpen

en: @type: deleted %title revision %revision.
nl: @type: revisie %revision van %title verwijderd.

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: More help
nl: Meer hulp

en: Bullet list
nl: Opsommingslijst

en: Account blocked
nl: Account geblokkeerd

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Provided by
nl: Aangeboden door

en: Aggregate
nl: Samenvoegen

en: Node access
nl: Node-toegang

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: Add terms
nl: Termen toevoegen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: Blockquote
nl: Citaat

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Activate
nl: Activeer

en: empty
nl: leeg

en: Rebuild permissions
nl: Toegangsrechten opnieuw samenstellen

en: @type: updated %title.
nl: @type: %title bijgewerkt.

en: @type: added %title.
nl: @type: %title toegevoegd.

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: Path to custom logo
nl: Pad naar eigen logo

en: Supported formats
nl: Ondersteunde formaten

en: Updated term %term.
nl: Term %term bijgewerkt.

en: - None selected -
nl: - Niets geselecteerd -

en: Discard items older than
nl: Verwijder berichten ouder dan

en: There is no new syndicated content from %site.
nl: Er is geen nieuwe, gesyndiceerde inhoud van %site.

en: There is new syndicated content from %site.
nl: Er is nieuwe, gesyndiceerde inhoud van %site.

en: URL to the feed.
nl: URL van de feed.

en: Last time feed was checked for new items, as Unix timestamp.
nl: De laatste controle op nieuwe items, als Unix-tijdstip.

en: An image representing the feed.
nl: Een afbeelding als voorstelling voor de feed.

en: Entity tag HTTP response header, used for validating cache.
nl: Entiteits-tag van de HTTP-response-header. Gebruikt om de cache te valideren.

en: When the feed was last modified, as a Unix timestamp.
nl: Wanneer de feed het laatst is veranderd, als Unix-tijdstip.

en: Primary Key: Unique ID for feed item.
nl: Primaire sleutel: Uniek ID van een feed-item.

en: Title of the feed item.
nl: Titel van het feed-item.

en: Link to the feed item.
nl: Link naar het feed-item

en: Author of the feed item.
nl: Auteur van het feed-item.

en: Body of the feed item.
nl: Inhoud van het feed-item.

en: Post date of feed item, as a Unix timestamp.
nl: Datum waarop het feed-item werd opgeslagen, als Unix-tijdstip

en: Unique identifier for the feed item.
nl: Unieke naam voor het feed-item.

en: Values
nl: Waarden

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: Clean URLs
nl: Gebruiksvriendelijke URL's

en: My account
nl: Mijn account

en: Number of topics
nl: Aantal onderwerpen

en: Active forum topics
nl: Actieve forumonderwerpen

en: Read the latest forum topics.
nl: De laatste forumonderwerpen lezen.

en: GD library
nl: GD-bibliotheek

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Pager
nl: Paginering

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Columns
nl: Kolommen

en: Module name
nl: Modulenaam

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: More link text
nl: Tekst 'meer'-link

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: German
nl: Duits

en: Link to file
nl: Link naar bestand

en: contains
nl: bevat

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Allow Upscaling
nl: Vergroten toestaan

en: Rotation angle
nl: Rotatiehoek

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
nl: Het aantal graden dat de afbeelding moet worden gedraaid. Positieve getallen draaien de afbeelding met de klok mee, negatieve tegen de klok in.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
nl: Neem een willekeurige rotatiehoek voor iedere afbeelding. De hoek hierboven wordt als maximum gebruikt.

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: Print
nl: Afdrukken

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
nl: De instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen, zijn verstuurd aan %name naar %email.

en: types
nl: typen

en: Data
nl: Gegevens

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Check for updates
nl: Controleer op updates

en: All newer versions
nl: Alle nieuwe versies

en: Only security updates
nl: Alleen beveiligingsupdates

en: No update data available
nl: Er zijn geen gegevens over updates beschikbaar

en: Not secure!
nl: Niet veilig!

en: Revoked!
nl: Ingetrokken!

en: Unsupported release
nl: Niet-ondersteunde versie

en: Can not determine status
nl: Kan status niet bepalen

en: (version @version available)
nl: (versie @version is beschikbaar)

en: See the available updates page for more information:
nl: Zie de pagina met beschikbare updates voor meer informatie:

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
nl: Er is een beveiligingsupdate voor de Drupal-versie van deze website beschikbaar. Om de beveiliging van de server te verzekeren moet u het systeem direct bijwerken naar de nieuwste versie!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
nl: Uw versie van Drupal is ingetrokken en niet meer beschikbaar. Upgraden wordt dringend aangeraden!

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
nl: De geïnstalleerde versie van een of meer modules of thema's is ingetrokken en niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden deze uit te schakelen of te upgraden.

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
nl: Uw versie van Drupal wordt niet meer ondersteund. Upgraden wordt dringend aangeraden!

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
nl: Er zijn updates beschikbaar voor uw versie van Drupal. Om zeker te zijn dat uw website juist werkt, dient u zo spoedig mogelijk te updaten.

en: Project not secure
nl: Project niet veilig

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Het Drupal-veiligheidsteam heeft dit project als onveilig gemarkeerd en is niet langer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project direct uit te schakelen!

en: Project revoked
nl: Project ingetrokken

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project is ingetrokken en niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: Project not supported
nl: Project niet langer ondersteund

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: No available releases found
nl: Geen uitgaven beschikbaar

en: Release revoked
nl: Versie ingetrokken

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De versie die u momenteel geïnstalleerd heeft is ingetrokken en niet langer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van deze versie te verwijderen of te upgraden!

en: Release not supported
nl: Versie niet ondersteund

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De huidige uitgave wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om de website uit te schakelen of te upgraden.

en: Invalid info
nl: Ongeldige informatie

en: Security update required!
nl: Beveiligingsupdate vereist!

en: Not supported!
nl: Niet ondersteund!

en: Recommended version:
nl: Geadviseerde versie:

en: Security update:
nl: Beveiligingsupdate:

en: Latest version:
nl: Meest recente versie:

en: Development version:
nl: Ontwikkelversie:

en: Also available:
nl: Ook beschikbaar:

en: No name
nl: Geen naam

en: Node count
nl: Het aantal nodes

en: File MIME
nl: Bestands-MIME

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: Search help
nl: Hulp bij zoeken

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Edit forum
nl: Forum bewerken

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
nl: Dit is de woordenlijst voor de forums. Enkele van de normale woordenlijst-opties zijn verwijderd.

en: Leave shadow copy
nl: Schaduwkopie achterlaten

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
nl: Indien u dit onderwerp verplaatst, kunt u in het oude forum een link naar het nieuwe forum achterlaten.

en: Container name
nl: Naam container

en: forum container
nl: forumcontainer

en: Created new @type %term.
nl: Nieuw @type %term aangemaakt.

en: The @type %term has been updated.
nl: De @type %term is bijgewerkt.

en: Emails
nl: E-mails

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Only of the type(s)
nl: Alleen van type(s)

en: Content ranking
nl: Inhoudsweging

en: Keyword relevance
nl: Relevantie trefwoord

en: Number of comments
nl: Aantal reacties

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: Content search
nl: Inhoud zoeken

en: Expand layout to include descriptions.
nl: Vergroot de lay-out om beschrijvingen toe te voegen.

en: Hide descriptions
nl: Beschrijvingen verbergen

en: Compress layout by hiding descriptions.
nl: Lay-out verkleinen door beschrijvingen te verbergen.

en: Or
nl: Of

en: Color set
nl: Kleurenset

en: Content ID
nl: Inhoud ID

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste
nl: Plakken

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: About
nl: Over

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Maximum link text length
nl: Maximale lengte van de linktekst

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
nl: URL's die langer zijn dan dit aantal tekens zullen worden afgebroken om te voorkomen dat lange tekenreeksen de weergave verstoren. De link zelf blijft ongewijzigd; alleen de tekstweergave van de link wordt ingekort.

en: Reports
nl: Rapporten

en: Setting
nl: Instelling

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw logo te uploaden.

en: Link class
nl: Linkklasse

en: Install profile
nl: Installatieprofiel installeren

en: %percentage of the site has been indexed.
nl: %percentage van de site is geïndexeerd.

en: File directory
nl: Map

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Teaser length
nl: Teaser-lengte

en: not set
nl: niet ingesteld

en: Web server
nl: Webserver

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Indexes
nl: Indexen

en: Cardinality
nl: Kardinaliteit

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
nl[0]: Er moet nog 1 item geïndexeerd worden.
nl[1]: Er moeten nog @count items geïndexeerd worden.

en: The content access permissions have been rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn opnieuw opgebouwd.

en: Configure Block
nl: Blok configureren

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: and
nl: en

en: Manage actions
nl: Acties beheren

en: Action type
nl: Actietype

en: Display a message to the user
nl: Bericht aan de gebruiker weergeven

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: Unpublish comment containing keyword(s)
nl: Reactie die trefwoord(en) bevat depubliceren

en: Page path
nl: Paginapad

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Content language
nl: Taal van de inhoud

en: Enables the categorization of content.
nl: Biedt de mogelijkheid inhoud in categorieën onder te verdelen.

en: Path prefix
nl: Padvoorvoegsel

en: Search Form
nl: Zoekformulier

en: Auto-reply
nl: Automatisch antwoorden

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
nl: Optioneel automatisch antwoord. Laat dit leeg indien u de gebruiker geen automatisch antwoord wil versturen.

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Number of results
nl: Aantal resultaten

en: Set as default
nl: Instellen als standaard

en: Not promoted
nl: Niet aangeraden

en: Not sticky
nl: Niet vastgeplakt

en: Errors
nl: Fouten

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
nl: Diepte van de reactie laten zien als deze vertakt is.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
nl: Sorteer op vertakkingsvolgorde. Dit houdt boven- en onderliggende reacties bijeen.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om op de reactie te reageren.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: UI settings
nl: Gebruikersinterface-instellingen

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: field
nl: veld

en: Update settings
nl: Update-instellingen

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Some required modules must be enabled
nl: Enkele vereiste modules moeten worden ingeschakeld

en: New posts
nl: Nieuwe berichten

en: View settings
nl: Overzicht-instellingen

en: Delete view
nl: Overzicht verwijderen

en: Accessibility features
nl: Toegankelijkheidsfuncties

en: Translate
nl: Vertalen

en: Translation file
nl: Taalbestand

en: File to import not found.
nl: Bronbestand niet gevonden.

en: Save translations
nl: Vertalingen opslaan

en: Cache options
nl: Cache-opties

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Admin menu
nl: Beheermenu

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Steps
nl: Stappen

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Block type
nl: Bloktype

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: Web services
nl: Webservices

en: Field options
nl: Veldopties

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: Effect
nl: Bewerking

en: Sequence
nl: Volgorde

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Embed
nl: Inbedden

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Menu block
nl: Menublok

en: Quick edit
nl: Snel bewerken

en: Change book (update list of parents)
nl: Boek wijzigen (lijst van bovenliggende pagina's aanpassen)

en: Manage your site's book outlines.
nl: Structuur van boeken beheren.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
nl: Om veiligheidsredenen werd de naam van de upload gewijzigd in: %filename.

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: vocabulary
nl: woordenlijst

en: Installed version
nl: Geïnstalleerde versie

en: Recommended version
nl: Aanbevolen versie

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Acronym
nl: Acroniem

en: More link path
nl: Pad voor link 'Meer'

en: No vocabularies available.
nl: Geen woordenlijsten beschikbaar.

en: original
nl: origineel

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Starting level
nl: Startniveau

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: Dates
nl: Datums

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Inherit
nl: Overnemen

en: No preview
nl: Geen voorbeeldweergave

en: Save as
nl: Opslaan als

en: Preview image
nl: Voorbeeldweergave

en: Use default
nl: Standaard gebruiken

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: done
nl: gereed

en: Image Upload
nl: Afbeelding uploaden

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Custom format
nl: Aangepast formaat

en: Current state
nl: Huidige status

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: Direction
nl: Richting

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: Book navigation block display
nl: Blokweergave van de boeknavigatie

en: Relations
nl: Relaties

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
nl: Fout: verwerker voor @table > @field bestaat niet!

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: Password field is required.
nl: Wachtwoord is verplicht.

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: button
nl: knop

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Administration theme
nl: Beheerthema

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: Isle of Man
nl: Man

en: Serbia
nl: Servië

en: Uri
nl: URI

en: Role ID.
nl: Rol-ID.

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Run updates
nl: Updates uitvoeren

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Combine
nl: Combineren

en: of
nl: van

en: Title field
nl: Titelveld

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: The specified file %name could not be uploaded.
nl: Het bestand %name kon niet worden geüpload.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
nl: De bestandsnaam is leeg. Vul een bestandsnaam in.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
nl: Upload fout. Het geüploade bestand %file kon niet naar %destination worden verplaatst.

en: Add to book outline
nl: Aan de boekstructuur toevoegen

en: New set
nl: Nieuwe set

en: No link
nl: Geen link

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: outdated
nl: verouderd

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
nl: Labels beheren en de inhoud van de website categoriseren en classificeren.

en: Re-index site
nl: Site opnieuw indexeren

en: Log searches
nl: Zoekopdrachten loggen

en: Are you sure you want to re-index the site?
nl: Weet u zeker dat u de site opnieuw wilt indexeren?

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Row
nl: Rij

en: Date settings
nl: Datuminstellingen

en: Table name prefix
nl: Tabelnaamprefix

en: Migration
nl: Migratie

en: IP address
nl: IP-adres

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Link options
nl: Linkopties

en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

en: Åland Islands
nl: Ålandseilanden

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Cached
nl: In cache opgeslagen

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Difficulty
nl: Moeilijkheid

en: Maximum image resolution
nl: Maximale resolutie

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Bundles
nl: Bundels

en: Status report
nl: Statusrapportage

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: Bundle
nl: Bundel

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Configuration name
nl: Configuratienaam

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: This will be the top-level page in this book.
nl: Dit wordt de bovenste pagina van dit boek.

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Notify user of new account
nl: Gebruiker informeren over het nieuwe account

en: Created timestamp
nl: Tijdstip van aanmaken

en: Is one of
nl: Is een van

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: View comment
nl: Reactie bekijken

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
nl: Gebruikers met de opgegeven toegangstekst krijgen toegang.

en: Decimal value
nl: Decimale waarde

en: Comma
nl: Komma

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Path to custom icon
nl: Pad naar eigen pictogram

en: Your email address
nl: Uw e-mailadres

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: Edit action
nl: Bewerking

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: Reply to comment
nl: Reageer op reactie

en: Default display mode
nl: Standaard weergavemodus

en: Default comments per page
nl: Standaard aantal reacties per pagina

en: Comment subject field
nl: Reactie-onderwerpveld

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
nl: Alle reacties op deze reactie zullen verloren gaan. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Publish the selected comments
nl: De geselecteerde reacties publiceren

en: Unpublish the selected comments
nl: De geselecteerde reacties depubliceren

en: (No subject)
nl: (Geen onderwerp)

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Access type
nl: Toegangstype

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Add feed
nl: Feed toevoegen

en: List links
nl: Links weergeven

en: Text settings
nl: Tekstinstellingen

en: MIME type
nl: MIME-type

en: File system
nl: Bestandssysteem

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Enter your @s username.
nl: Vul uw @s-gebruikersnaam in.

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
nl: Reacties: niet-toegestane reactie of reactie op een gesloten artikel %subject.

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan de bijbehorende gebruiker koppelen

en: Display link
nl: Link weergeven

en: RDF mapping
nl: RDF-toewijzing

en: Parent ID
nl: Bovenliggende ID

en: Default style
nl: Standaardstijl

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: Delete all revisions
nl: Alle revisies verwijderen

en: No role
nl: Geen rol

en: Block title.
nl: Bloktitel.

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Video file
nl: Filmbestand

en: 1 view | @count views
nl[0]: 1 weergave
nl[1]: @count weergaves

en: The file's MIME type.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: The MIME type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: @type %title has been created.
nl: @type %title is aangemaakt.

en: @type %title has been updated.
nl: @type %title is bijgewerkt.

en: The post could not be saved.
nl: De inzending kon niet opgeslagen worden.

en: Menu link ID
nl: Menu link-ID

en: 1 character | @count characters
nl[0]: 1 teken
nl[1]: @count tekens

en: Filter settings
nl: Filterinstellingen

en: You do not have any administrative items.
nl: U heeft geen beheeritems.

en: No help is available for module %module.
nl: Er is geen hulp beschikbaar voor module %module.

en: @module administration pages
nl: Beheerpagina's voor @module

en: Thumbnail width
nl: Miniatuurbreedte

en: Thumbnail height
nl: Miniatuurhoogte

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Save translation
nl: Vertaling opslaan

en: Add language
nl: Taal toevoegen

en: PHP extensions
nl: PHP-extensies

en: Comments per page
nl: Aantal reacties per pagina

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Export configuration
nl: Instellingen exporteren

en: Collaboration
nl: Samenwerking

en: Administration pages
nl: Beheerpagina's

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
nl: Er is onverwacht een fout opgetreden. Probeer het later nog eens.

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Content Below
nl: Onder inhoud

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
nl: Gebruiker %name gebruikte een eenmalige login-link op %timestamp.

en: Registration successful. You are now logged in.
nl: Registratie is gelukt. U bent nu ingelogd.

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Sum
nl: Som

en: The comment body.
nl: Inhoud van de reactie.

en: Default argument
nl: Standaardargument

en: sorted by
nl: gesorteerd volgens

en: Feed display options
nl: Feed-weergaveopties

en: Available actions
nl: Beschikbare acties

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: The comment ID.
nl: Het reactie-ID.

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Link settings
nl: Linkinstellingen

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: View comments
nl: Reacties bekijken

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Set password
nl: Wachtwoord instellen

en: Workflow Settings
nl: Workflow-instellingen

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Content author
nl: Auteur van inhoud

en: Vertical Tabs
nl: Verticale tabs

en: Not in book
nl: Niet in een boek

en: New book
nl: Nieuw boek

en: By @name on @date
nl: Door @name op @date

en: By @name
nl: Door @name

en: Not in menu
nl: Niet in een menu

en: No alias
nl: Geen alias

en: Source language
nl: Brontaal

en: Initializing.
nl: Aan het initialiseren.

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Your page will be a part of the selected book.
nl: De pagina zal deel uitmaken van het geselecteerde boek.

en: Numeric
nl: Numeriek

en: mobile
nl: mobiel

en: Media settings
nl: Media-instellingen

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Notify user
nl: Gebruiker informeren

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Card
nl: Kaart

en: Is published
nl: Is gepubliceerd

en: Configure @block
nl: @block instellen

en: Filter log messages
nl: Logberichten filteren

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: New revision
nl: Nieuwe revisie

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
nl: Voer in beide velden het nieuwe wachtwoord in om het huidige wachtwoord te wijzigen.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
nl: U probeerde een eenmalige login-link te gebruiken die verlopen is. Vraag een nieuwe link aan met het onderstaande formulier.

en: This login can be used only once.
nl: Deze login kan slechts één keer gebruikt worden.

en: Add comment link
nl: Reactielink toevoegen

en: Strike-through
nl: Doorhalen

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Align center
nl: Centreren

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Horizontal rule
nl: Horizontale lijn

en: Paste Text
nl: Plakken als platte tekst

en: Paste from Word
nl: Plakken vanuit Word

en: Remove format
nl: Opmaak verwijderen

en: Character map
nl: Bijzondere tekens

en: HTML block format
nl: HTML-blok opmaak

en: Font style
nl: Lettertypevariant

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: Inserted
nl: Ingevoegd

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Provide a password for the new account in both fields.
nl: Geef in beide velden een wachtwoord op voor het nieuwe account.

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendeld overzicht kan niet worden gewijzigd.

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Aangepaste lijsten en query's vanuit de database creëeren.

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijdstip waarop deze node is aangemaakt

en: Current node's update time
nl: Tijdstip waarop deze node is bijgewerkt

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Het aanvinken van dit veld zorgt ervoor dat overzichten met overbodige argumenten niet valideren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen inkorten na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen inkorten na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven tekens gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal tekens, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Opgemaakt (in kB of MB)

en: Raw bytes
nl: Onbewerkte bytes

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk teken gebruikt wordt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk teken gebruikt wordt om duizendtallen te scheiden.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die voor het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die na het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: Operator identifier
nl: Operator-identificatie

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
nl: Het zichtbare filter is optioneel en heeft toegevoegde opties die het toestaan om niet ingesteld te worden.

en: Remember
nl: Onthouden

en: Remember the last setting the user gave this filter.
nl: Onthoud de laatste instelling die de gebruiker aan dit filter gegeven heeft.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
nl: De identifier is verplicht als het filter zichtbaar is.

en: This identifier is not allowed.
nl: Deze identifier is niet toegestaan.

en: - Any -
nl: - Elk -

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een systeemleesbare notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Limit list to selected items
nl: Lijst beperken tot geselecteerde items

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen de items die hier geselecteerd zijn als enige aan de gebruiker gepresenteerd worden.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: Require this relationship
nl: Deze relatie verplicht maken

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid 'jaar' is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als dezelfde datum worden behandeld.

en: Broken
nl: Defect

en: Displays
nl: Weergaven

en: These queries were run during view rendering:
nl: Deze query's zijn uitgevoerd tijdens het weergeven van dit overzicht:

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Query build time
nl: Opbouwtijd van de query

en: Query execute time
nl: Uitvoeringstijd van de query

en: View render time
nl: Rendertijd van het overzicht

en: No query was run
nl: Er is geen query uitgevoerd

en: Unable to preview due to validation errors.
nl: Door validatiefouten is een preview niet mogelijk.

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
nl: De vergrendeling is verbroken en u kan dit overzicht nu bewerken.

en: Go to the real page for this display
nl: Ga naar de echte pagina voor deze weergave

en: Missing style plugin
nl: Plug-in voor stijl ontbreekt

en: Change settings for this style
nl: Instellingen voor deze stijl wijzigen

en: View analysis
nl: Analyse weergeven

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Broken field @id
nl: Veld-@id defect

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: Configure extra settings for @type %item
nl: Extra instellingen voor @type %item instellen

en: Clear Views' cache
nl: Cache van Views leegmaken

en: Add Views signature to all SQL queries
nl: Views-ondertekening aan alle SQL-query's toevoegen

en: Disable views data caching
nl: Views datacaching uitschakelen

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
nl: Views cachet gegevens van tabellen, modules en weergaven. Met deze selectie zal Views deze cache overslaan en indien nodig de data opnieuw opbouwen. Dit kan een belangrijk effect op de  prestaties van de site hebben.

en: Show other queries run during render during live preview
nl: Andere query's tonen die gedurende het opbouwen van de live voorbeeldweergave worden uitgevoerd

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
nl: Drupal kan bij het opbouwen van een overzicht veel query's uitvoeren. Met deze selectie wordt bij het opbouwen van een overzicht, als deel van de live-voorbeeldweergave, iedere uitgevoerde query getoond.

en: View analysis can find nothing to report.
nl: View-analyse kan niets vinden om te rapporteren.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
nl: Dit overzicht heeft alleen een standaardweergave en zal daarom niet ergens op de site geplaatst kunnen worden. Misschien wilt u een pagina of blok weergave toevoegen.

en: Reduce duplicates
nl: Ontdubbelen

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor dit overzicht.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: HTML List
nl: HTML-lijst

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaardsamenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Generates an RSS feed from a view.
nl: Genereert een RSS-feed van dit overzicht.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
nl: Er wordt toegang verleend aan gebruikers met een van de opgegeven rollen.

en: No caching of Views data.
nl: Views-data niet cachen.

en: Time-based
nl: Op tijd gebaseerd

en: Simple time-based caching of data.
nl: Op tijd gebaseerde eenvoudige caching van data.

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
nl: Aggregator items zijn geïmporteerd uit externe RSS- en Atom- nieuwsfeeds.

en: The title of the aggregator item.
nl: De titel van het aggregator-item.

en: The link to the original source URL of the item.
nl: De link naar de originele bron-URL van het item.

en: The author of the original imported item.
nl: De auteur van het oorspronkelijk geïmporteerde item.

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
nl: De datum waarop het oorspronkelijk feed-item werd ingediend. (Met sommige feeds wordt dit de datum waarop werd geïmporteerd.)

en: Feed ID
nl: Feed-ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
nl: De unieke ID van de aggregator-feed.

en: The title of the aggregator feed.
nl: De titel van de aggregator-feed.

en: The link to the source URL of the feed.
nl: De link naar de bron-URL van de feed.

en: The date the feed was last checked for new content.
nl: De datum waarop de feed voor het laatst werd gecontroleerd op nieuwe inhoud.

en: The description of the aggregator feed.
nl: De beschrijving van de aggregator-feed.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
nl: Weergave van het aggregatoritem met gebruikmaking van de originele bron.

en: The book the node is in.
nl: Het boek waarin deze node zich bevindt.

en: The weight of the book page.
nl: Het gewicht van de boekpagina.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
nl: De diepte van de boek pagina in de hiërarchie. Het topniveau heeft een diepte van 1.

en: The parent book node.
nl: De bovenliggende boek-node.

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
nl: De naam van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link naar de website van de auteur.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
nl: De website van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link. Dit is leeg als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Node link
nl: Node-link

en: The User ID of the comment's author.
nl: De gebruikers-ID van de auteur van de reactie.

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: The name of the author of the last posted comment.
nl: De naam van de auteur van de laatst geplaatste reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Updated/commented date
nl: Bijgewerkte/laatste reactiedatum

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: Provide a simple link to the user contact page.
nl: Levert een eenvoudige link naar de contactpagina van de gebruiker.

en: Whether or not the node is published.
nl: Of de node wel of niet is gepubliceerd.

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
nl: Weergave %display heeft geen toegangscontrole maar heeft ook geen filter voor gepubliceerde nodes.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
nl: Bestanden door Drupal en diverse modules onderhouden.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
nl: Taxonomietermen zijn gekoppeld aan nodes.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
nl: Filter de resultaten van 'Taxonomie:Term' uit een specifieke woordenlijst.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
nl: Alle taxonomietermen van de geselecteerde woordenlijsten weergeven die in een node zijn gebruikt.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
nl: De bovenliggende term. Dit kan leiden tot dubbele gegevens als  een woordenlijst wordt gebruikt waarin meerdere bovenliggende items zijn toegestaan.

en: The user ID
nl: De gebruikers-ID

en: The user or author name.
nl: De gebruikers- of auteursnaam.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
nl: E-mailadres voor een bepaalde gebruiker. Dit veld wordt normaal gesproken niet getoond aan gebruikers, dus wees voorzichtig wanneer u dit gebruikt.

en: User ID from URL
nl: Gebruikers-ID uit de URL

en: User ID from logged in user
nl: Gebruikers-ID van ingelogde gebruiker

en: Randomize the display order.
nl: De weergavevolgorde willekeurig maken.

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: View result counter
nl: Resultatenteller

en: Displays the actual position of the view result
nl: Toont de actuele positie van het overzichtsresultaat

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Show teaser-style link
nl: Teaser-stijl link weergeven

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Contact %user
nl: Contact opnemen met %user

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Alternative sort
nl: Alternatieve sortering

en: Alternate sort order
nl: Alternatieve sorteervolgorde

en: On empty input
nl: Zonder invoer

en: Show None
nl: Niets weergeven

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide trefwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Display score
nl: Score tonen

en: Link this field to download the file
nl: Dit veld aan de bestandsdownload linken

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gemarkeerd zijn met termen in de hiërarchie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gemarkeerd zijn met 'appel' en 'fruit'. Wanneer het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gemarkeerd met 'fruit' als de diepte -1 is (of lager).

en: No vocabulary
nl: Geen woordenlijst

en: Link this field to its term page
nl: Dit veld koppelen aan bijbehorende termenpagina

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Wijzig dit in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Also look for a node and use the node author
nl: Zoek ook naar een node en gebruik hiervan de auteur

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Unrestricted
nl: Onbeperkt

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: You must select at least one role if type is "by role"
nl: Selecteer tenminste één rol als het type 'per rol' is

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: Hoe lang onbewerkte query-resultaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Broken field
nl: Defect veld

en: Change the title that this display will use.
nl: De titel van deze weergave veranderen.

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Change whether or not this display will use AJAX.
nl: Instellen of deze weergave wel of geen AJAX gebruikt.

en: Change this display's pager setting.
nl: De paginering-instellingen van deze weergave wijzigen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
nl: Instellen of er in deze weergave een 'meer'-link wordt getoond.

en: Specify access control type for this display.
nl: Toegangscontroletype voor deze weergave instellen.

en: Change settings for this access type.
nl: Instellingen voor dit toegangstype aanpassen.

en: Specify caching type for this display.
nl: Het cachingtype voor deze weergave instellen.

en: Change settings for this caching type.
nl: Instellingen voor dit cachingtype aanpassen.

en: Link display
nl: Linkweergave

en: Exposed form in block
nl: Zichtbaar formulier in blok

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
nl: Het zichtbaar gemaakte formulier kan in een blok in plaats van een overzicht worden weergegeven.

en: The title of this view
nl: De titel van dit overzicht

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
nl: Deze titel wordt bij het overzicht weergegeven op plaatsen waar titels normaal gesproken worden weergegeven, zoals de paginatitel, bloktitel enz.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat dit op 0 staan, tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien er meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermijd dit indien mogelijk.

en: Add a more link to the bottom of the display.
nl: Een 'meer'-link onderaan de weergave toevoegen.

en: Create more link
nl: Een 'meer'-link aanmaken

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de 'meer'-link.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
nl: Dit zorgt ervoor dat het overzicht uitsluitend verschillende items toont. Indien er meerdere identieke items zijn, zal ieder item slechts eenmaal getoond worden. Dit is te gebruiken om duplicaten te voorkomen binnen een overzicht, hoewel dit niet altijd werkt. Merk op dat dit query's trager kan maken, dus gebruik het alleen als het nodig is.

en: Access restrictions
nl: Toegangsbeperkingen

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: Caching options
nl: Caching-opties

en: Display even if view has no result
nl: Altijd weergeven, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: How should this view be styled
nl: Hoe dit overzicht vormgegeven moet worden

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
nl: Vergeet niet om, als de gekozen stijl instellingen heeft, op de instellingenknop te drukken die in de overzichtssamenvatting ernaast verschijnt.

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Row style options
nl: Rijstijl-opties

en: How should each row in this view be styled
nl: Hoe iedere rij in dit overzicht vormgegeven moet worden

en: Which display to use for path
nl: Welke weergave voor het pad gebruiken

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
nl: Welke weergave gebruiken om voor deze weergave het pad te krijgen voor zaken als samenvattingslinks, rss-feedlinks, 'lees meer'-links enzovoort.

en: Put the exposed form in a block
nl: Het zichtbare formulier in een blok plaatsen

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
nl: Indien geselecteerd, zullen bij dit overzicht geen zichtbare widgets worden getoond. In plaats daarvan komt een blok beschikbaar in het Drupal-blokbeheer, met hierin het zichtbare formulier. Merk op dat dit blok handmatig moet worden toegevoegd, overzichten doen dit niet voor u.

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
nl: Weergave '@display' gebruikt velden maar er is er geen veld gedefinieerd of ze zijn allemaal verborgen.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
nl: Weergave '@display' gebruikt een pad, maar dit ontbreekt.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
nl: Weergave '@display' bevat een ongeldige stijl plug-in.

en: Exposed form: @view-@display_id
nl: Zichtbaar formulier: @view-@display_id

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Inherit exposed filters
nl: Zichtbare filters overnemen

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de zichtbare filterwaarden overnemen van de gekoppelde weergave?

en: Attach before or after the parent display?
nl: Bijvoegen voor of na de hoofdweergave?

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit gekoppeld moet worden.

en: Block admin description
nl: Beheeromschrijving blok

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggende menu wijzigen

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: No menu entry
nl: Geen menu-item

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: Default tab options
nl: Standaard-tabopties

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
nl: Een weergave waarvan het pad eindigt met een % kan geen tab zijn.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
nl: Het scheidingsteken kan tussen inline-velden worden geplaatst om te voorkomen dat ze aan elkaar vast plakken. Dit veld mag HTML bevatten.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rij plug-in is ongeldig.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, van linksboven naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onder elkaar, van linksboven naar onder.

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Display record count with link
nl: Aantal records met link weergeven

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal weer te geven items

en: Display items inline
nl: Items inline tonen

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: Next Steps
nl: Volgende stappen

en: Parent link ID
nl: Bovenliggende link-ID

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
nl: Poging om cron opnieuw te starten terwijl cron reeds actief is.

en: Cron run completed.
nl: Cron-uitvoering voltooid.

en: - All -
nl: - Alle -

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Module dependencies
nl: Module afhankelijkheden

en: Update translations
nl: Vertalingen bijwerken

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated.
nl: Een boolean die aangeeft of de vertaling bijgewerkt moet worden.

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Language name
nl: Taalnaam

en: Edit language
nl: Taal wijzigen

en: External links only
nl: Alleen externe links

en: Filter criteria
nl: Filtercriteria

en: The content type %name has been updated.
nl: Het inhoudstype %name is bijgewerkt.

en: The content type %name has been added.
nl: Het inhoudstype %name is toegevoegd.

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: Pagination
nl: Paginering

en: Block Content
nl: Blokinhoud

en: Blue Lagoon (default)
nl: Blue Lagoon (standaard)

en: The requested page could not be found.
nl: De opgevraagde pagina kon niet gevonden worden.

en: Standard deviation
nl: Standaardafwijking

en: The user account %id does not exist.
nl: Het gebruikersaccount %id bestaat niet.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
nl: Poging tot het opheffen van een niet bestaand gebruikersaccount: %id.

en: Requirements problem
nl: Fout met vereiste onderdelen

en: Database configuration
nl: Database-instellingen

en: Select an installation profile
nl: Selecteer een installatieprofiel

en: Choose language
nl: Taal selecteren

en: Select language
nl: Taal selecteren

en: No profiles available
nl: Geen profielen beschikbaar

en: Drupal already installed
nl: Drupal is reeds geïnstalleerd

en: Installing @drupal
nl: @drupal installeren

en: The installation has encountered an error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie.

en: Configure site
nl: Website instellen

en: Installed %module module.
nl: %module-module geïnstalleerd.

en: Choose profile
nl: Profiel kiezen

en: Verify requirements
nl: Vereisten controleren

en: Set up database
nl: Database instellen

en: Set up translations
nl: Vertalingen instellen

en: Install site
nl: Website installeren

en: Finish translations
nl: Vertalingen voltooien

en: Update notifications
nl: Update-meldingen

en: Check for updates automatically
nl: Automatisch controleren of er updates beschikbaar zijn

en: Illegal choice %choice in %name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element %name.

en: GD2 image manipulation toolkit
nl: GD2-beeldmanipulatie toolkit

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
nl: Geef de beeldkwaliteit op voor JPEG-bewerkingen. Kies een getal tussen 0 en 100. Hogere waarden betekenen betere kwaliteit maar ook grotere bestanden.

en: Right to left
nl: Rechts naar links

en: Left to right
nl: Links naar rechts

en: Add custom language
nl: Aangepaste taal toevoegen

en: Save language
nl: Taal opslaan

en: Direction that text in this language is presented.
nl: De richting waarin de tekst van deze taal wordt weergegeven.

en: String contains
nl: Tekst bevat

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
nl: Laat leeg om alle tekenreeksen weer te geven. De zoekopdracht is hoofdlettergevoelig.

en: Search in
nl: Zoek in

en: Both translated and untranslated strings
nl: Vertaalde en onvertaalde tekenreeksen

en: Only translated strings
nl: Alleen vertaalde tekenreeksen

en: Only untranslated strings
nl: Alleen onvertaalde tekenreeksen

en: Languages not yet added
nl: Talen die nog niet zijn toegevoegd

en: The language %language has been created.
nl: De taal %language is aangemaakt.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
nl: De ingevoerde tekenreeks bevat verboden HTML: %string

en: Importing interface translations
nl: Interfacevertalingen worden geïmporteerd

en: Error importing interface translations
nl: Fout bij het importeren van de interface-vertalingen

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
nl: Poging tot invoer van een vertaling met verboden HTML: %string

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
nl: Het bestand met JavaScript-vertalingen voor de taal %language is bijgewerkt.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
nl: Het bestand met Javascript-vertalingen voor de taal %language is aangemaakt.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van het bestand met Javascript-vertalingen voor de taal %language.

en: Standard PHP
nl: Standaard-PHP

en: PHP Mbstring Extension
nl: PHP-Mbstring-uitbreiding

en: Unicode library
nl: Unicode-bibliotheek

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
nl: De naam van de feed (of de naam van de website die de feed aanbiedt).

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
nl: Voeg een feed toe in RSS-, RDF- of Atom-formaat. Iedere feed mag maar eenmaal worden toegevoegd.

en: Update items
nl: Items bijwerken

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
nl: Het blok %info werd toegekend aan een ongeldig gebied, en werd uitgeschakeld.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
nl: Het inhoudstype voor de link %add-child moet een van de inhoudstypen zijn die als boekstructuur werden geselecteerd.

en: Save book pages
nl: Boekpagina's opslaan

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
nl: Dit boek is aangepast door een andere gebruiker; de aanpassingen kunnen niet worden opgeslagen.

en: Title changed from %original to %current.
nl: Titel gewijzigd van %original in %current.

en: Updated book %title.
nl: Boek %title is bijgewerkt.

en: book: updated %title.
nl: boek: %title opgeslagen.

en: Update book outline
nl: De boekstructuur aanpassen

en: Remove from book outline
nl: Uit de boekstructuur verwijderen

en: No changes were made
nl: Er zijn geen wijzigingen aangebracht

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
nl: Het bericht werd toegevoegd aan het geselecteerde boek. U kan nu het bericht ten opzichte van andere pagina's positioneren.

en: The book outline has been updated.
nl: De boekstructuur is bijgewerkt.

en: There was an error adding the post to the book.
nl: Het bericht kon niet aan het geselecteerde boek worden toegevoegd.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
nl: %title heeft onderliggende pagina's die automatisch een nieuwe plaats in het boek zullen krijgen. Om de hiërarchie van het boek te herstellen (zoals deze was voor het verwijderen van deze pagina) dient u elke pagina door middel van het tabblad Structuur een plaats in de hiërarchie te geven.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
nl: %title kan door middel van het tabblad Structuur aan de hiërarchie worden toegevoegd.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
nl: Weet u zeker dat u %title uit de boekhiërarchie wilt verwijderen?

en: The post has been removed from the book.
nl: Het bericht is uit het boek verwijderd.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
nl: Een printervriendelijke versie van deze boekpagina (en zijn subpagina's) weergeven.

en: Show block on all pages
nl: Blok op alle pagina's weergeven

en: Show block only on book pages
nl: Blok alleen op boekpagina's weergeven

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
nl: Indien <em>Blok op alle pagina's weergeven</em> geselecteerd is, zal het blok de automatisch gegenereerde menu's voor alle boeken van de site bevatten. Indien <em>Blok alleen op boekpagina's weergeven</em> geselecteerd is, zal het blok enkel die menu's bevatten die overeenkomen met de huidige pagina in het boek. Wanneer de huidige pagina geen deel uitmaakt van een boek, zal er geen blok getoond worden. <em>Paginaspecifieke zichtbaarheidsinstellingen</em> of andere zichtbaarheidsinstellingen kunnen aanvullend gebruikt worden om dit blok selectief weer te geven.

en: This is the top-level page in this book.
nl: Dit is de bovenste pagina van dit boek.

en: No book selected.
nl: Geen boek geselecteerd.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
nl: %title maakt deel uit van een boekstructuur en heeft onderliggende pagina's. Indien u doorgaat met verwijderen, zullen deze pagina's automatisch worden verplaatst.

en: Re-order book pages and change titles
nl: Boekpagina's opnieuw ordenen en titels wijzigen

en: Book page
nl: Boekpagina

en: Delete the selected comments
nl: De geselecteerde reacties verwijderen

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
nl: Voorbeeld: 'website feedback' of 'productinformatie'.

en: Personal contact form
nl: Persoonlijk contactformulier

en: View events that have recently been logged.
nl: Gebeurtenissen bekijken die recent zijn gelogd.

en: Top 'page not found' errors
nl: Meest voorkomende 'pagina niet gevonden'-fouten

en: View 'page not found' errors (404s).
nl: 'Pagina niet gevonden'-fouten (404) bekijken.

en: Top 'access denied' errors
nl: Meest voorkomende 'geen toegang'-fouten

en: View 'access denied' errors (403s).
nl: 'Geen toegang'-fouten (403) bekijken.

en: No roles may use this format
nl: Geen van de rollen mag deze opmaak gebruiken

en: Allowed HTML tags: @tags
nl: Toegelaten HTML-tags: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
nl: Ankers worden gebruikt om links te maken naar andere pagina's.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
nl: Regeleinde-tags worden standaard al automatisch aan de tekst toegevoegd, dus gebruik deze tag alleen om extra regeleinden toe te voegen. Het gebruik van deze tag is anders dan andere XHTML-tags omdat het niet bestaat uit een open- en sluit tag-paar. Gebruik de extra "/" binnenin de tag om de XHTML 1.0-compatibiliteit te behouden

en: Text with <br />line break
nl: Tekst met <br />regeleinde

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
nl: Paragraaf-tags worden standaard automatisch toegevoegd. Gebruik dus deze tag om er extra toe te voegen.

en: Paragraph one.
nl: Eerste alinea.

en: Paragraph two.
nl: Tweede alinea.

en: Strong
nl: Sterk

en: Emphasized
nl: Benadrukt

en: Cited
nl: Geciteerd

en: Coded text used to show programming source code
nl: Code-tekst, gebruikt om programmacode weer te geven

en: Coded
nl: Code

en: Bolded
nl: Vet

en: Italicized
nl: Cursief

en: Superscripted
nl: Superscript

en: <sup>Super</sup>scripted
nl: <sup>Super</sup>script

en: Subscripted
nl: Subscript

en: <sub>Sub</sub>scripted
nl: <sub>Sub</sub>script

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
nl: <abbr title="Afkorting">Afkort.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
nl: <acronym title="Drie-Letter-Acroniem">DLA</acronym>

en: Block quoted
nl: Blokcitaat

en: Quoted inline
nl: Inline aangehaald

en: Table header
nl: Tabelkop

en: Table cell
nl: Tabelcel

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
nl: Geordende lijst - gebruik &lt;li&gt; voor elk lijst-item

en: First item
nl: Eerste item

en: Second item
nl: Tweede item

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
nl: Ongeordende lijst - gebruik &lt;li&gt; voor elke lijst-item

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
nl: Definitielijsten zijn vergelijkbaar met andere HTML-lijsten. &lt;dl&gt; start de definitielijst, &lt;dt&gt; start de definitieterm en &lt;dd&gt; start de definitiebeschrijving.

en: First term
nl: Eerste term

en: First definition
nl: Eerste definitie

en: Second term
nl: Tweede term

en: Second definition
nl: Tweede definitie

en: Subtitle three
nl: Ondertitel drie

en: Subtitle four
nl: Ondertitel vier

en: Subtitle five
nl: Ondertitel vijf

en: Subtitle six
nl: Ondertitel zes

en: Tag Description
nl: Tag Beschrijving

en: You Type
nl: U typt

en: You Get
nl: U krijgt

en: No help provided for tag %tag.
nl: Er is geen hulp beschikbaar voor tag %tag.

en: Quotation mark
nl: Aanhalingsteken

en: Character Description
nl: Karakterbeschrijving

en: Lines and paragraphs break automatically.
nl: Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.

en: Compose tips
nl: Opsteltips

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
nl: Korte beschrijvende naam voor deze verzameling van discussies.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
nl: Omschrijving en richtlijnen voor de discussies in dit forum.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
nl: Korte beschrijvende naam voor deze verzameling van verwante forums.

en: Default number of forum topics displayed per page.
nl: Standaardaantal forumonderwerpen dat per pagina wordt weergegeven.

en: Default display order for topics.
nl: Standaardweergavevolgorde van onderwerpen.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
nl: Containers worden gewoonlijk op het hoogste niveau (root) geplaatst, maar kunnen ook binnen een andere container of forum worden geplaatst.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
nl: Forums kunnen op het hoogste niveau (root), binnen een container of een ander forum worden geplaatst.

en: Forum topic
nl: Forumonderwerp

en: You are not allowed to post new content in the forum.
nl: U mag geen nieuwe inhoud aan het forum toevoegen.

en: Manages the display of online help.
nl: Beheert de weergave van online hulp.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
nl: Op deze pagina kunt u vertaalde Drupal-tekenreeksen exporteren. De tekenreeksen kunnen in twee formaten als bestand geëxporteerd worden. Het Gettext Portable Object (<em>.po</em>)-formaat, met daarin zowel de bron als de vertaalde tekenreeksen, of het Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>)-formaat, met daarin alleen de bron-tekenreeksen. Het <em>.po</em>-formaat wordt gebruikt om vertaling met anderen te delen, het <em>.pot</em>-formaat om met een Gettext-editor een nieuwe vertaling te maken.

en: Submission form settings
nl: Instellingen inzendingsformulier

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Added content type %name.
nl: Inhoudstype %name toegevoegd.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
nl[0]: Inhoudstype van een inzending van %old-type naar %type gewijzigd.
nl[1]: Inhoudstype van @count berichten van %old-type naar %type gewijzigd.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
nl: Weet u zeker dat u de toegangsrechten tot de website-inhoud opnieuw wilt opbouwen?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
nl: Deze actie bouwt alle toegangsrechten tot de website-inhoud opnieuw op en kan een langdurig proces zijn. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: language
nl: taal

en: An error occurred and processing did not complete.
nl: Er is een fout opgetreden en de bewerking is niet voltooid.

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
nl: Revisie van %revision-date van @type %title is verwijderd.

en: @type: reverted %title revision %revision.
nl: @type: %title teruggezet naar revisie %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
nl: De toegangsrechten moeten opnieuw worden opgebouwd.

en: Rebuilding content access permissions
nl: De toegangsrechten worden opnieuw opgebouwd

en: Content permissions have been rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn opnieuw opgebouwd.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn niet correct opnieuw opgebouwd.

en: Add content type
nl: Inhoudstype toevoegen

en: Revert to earlier revision
nl: Vorige revisie terugzetten

en: Delete earlier revision
nl: Vorige revisie verwijderen

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
nl: Biedt de mogelijkheid inhoud aan de website toe te voegen en op pagina's weer te geven.

en: The alias %alias is already in use in this language.
nl: De alias %alias is reeds in gebruik in deze taal.

en: The alias has been saved.
nl: Alias is opgeslagen.

en: Filter aliases
nl: Filter-aliassen

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
nl: Voer het pad in waarvoor u een alias wenst te creëren, gevolgd door de naam van het nieuwe alias.

en: URL aliases
nl: URL-aliassen

en: Add alias
nl: Alias toevoegen

en: Allows users to rename URLs.
nl: Biedt de mogelijkheid URLs te hernoemen.

en: Indexing throttle
nl: Indexeringsbeperking

en: Number of items to index per cron run
nl: Aantal items dat per cron-uitvoering wordt geïndexeerd

en: Indexing settings
nl: Indexeerinstellingen

en: Minimum word length to index
nl: Minimumwoordlengte voor indexering

en: Simple CJK handling
nl: Eenvoudige CJK-bewerking

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
nl: Gebruik een eenvoudige Chinees/Japans/Koreaans tokenizer gebaseerd op overlappende reeksen. Gebruik deze optie niet wanneer u een externe preprocessor wilt gebruiken. Deze instelling heeft geen invloed op andere talen.

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Top search phrases
nl: Meest populaire trefwoorden

en: View most popular search phrases.
nl: Meest populaire trefwoorden weergeven.

en: Content viewing counter settings
nl: Instellingen voor het tellen van het aantal keer dat inhoud bekeken wordt

en: Count content views
nl: Tel aantal maal dat de inhoud wordt bekeken

en: Increment a counter each time content is viewed.
nl: Bij iedere keer dat de inhoud bekeken wordt  een teller verhogen.

en: Popular content
nl: Populaire inhoud

en: How many content items to display in "all time" list.
nl: Aantal weer te geven inhoudsitems bij de tijdloze lijst.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
nl: Aantal items dat wordt weergegeven in de lijst "recente hits".

en: Today's:
nl: Van vandaag:

en: All time:
nl: Van altijd:

en: Last viewed:
nl: Laatst bekeken:

en: Logs and records system events to syslog.
nl: Logt systeemgebeurtenissen in de syslog.

en: User pictures in posts
nl: Gebruikersafbeeldingen in berichten

en: User pictures in comments
nl: Gebruikersafbeeldingen in reacties

en: Shortcut icon
nl: Snelkoppelingspictogram

en: Upload logo image
nl: Logo-afbeelding uploaden

en: Shortcut icon settings
nl: Instellingen snelkoppelingspictogram

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw snelkoppelingspictogram te uploaden.

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
nl: De volgende modules zullen volledig gedeïnstalleerd worden en <em>alle gegevens van deze modules zullen verloren gaan</em>!

en: Confirm uninstall
nl: Deïnstalleren bevestigen

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
nl: Wilt u doorgaan met het verwijderen van de bovenstaande modules?

en: No modules selected.
nl: Geen modules geselecteerd.

en: The selected modules have been uninstalled.
nl: De geselecteerde modules zijn gedeïnstalleerd.

en: Default 403 (access denied) page
nl: Standaard 403-pagina (verboden toegang)

en: Default 404 (not found) page
nl: Standaard 404-pagina (niet gevonden)

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd.

en: Select an image processing toolkit
nl: Selecteer een beeldverwerkingstoolkit

en: Feed content
nl: Feedinhoud

en: Titles plus teaser
nl: Titels en teasers

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
nl: Algemene instelling voor de standaardweergave van inhoud in elke feed.

en: Formatting
nl: Opmaak

en: Cron ran successfully.
nl: Cron is met succes uitgevoerd.

en: Cron run failed.
nl: Het was niet mogelijk om cron uit te voeren.

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
nl: Deze pagina toont alle beschikbare beheertaken van iedere module.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
nl: Het blok <em>Gebouwd met Drupal</em> is een optionele link naar de webpagina van het project Drupal. Hoewel het absoluut geen vereiste is om deze link op te nemen, kan de link gebruikt worden als ondersteuning van Drupal.

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Compact mode
nl: Compacte weergave

en: Image toolkit
nl: Beeldverwerkingstoolkit

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
nl: Kies welke beeldverwerkingstoolkit gebruikt wordt als er meerdere toolkits geïnstalleerd zijn.

en: RSS publishing
nl: RSS-publicatie

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: -1 (Unlimited)
nl: -1 (Onbeperkt)

en: PHP memory limit
nl: PHP-geheugenlimiet

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
nl: Overweeg om de PHP-geheugenlimiet te verhogen tot %memory_minimum_limit om fouten tijdens het installatieproces te voorkomen.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
nl: Overweeg om de PHP-geheugenlimiet te verhogen tot %memory_minimum_limit om fouten tijdens het bijwerkproces te voorkomen.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
nl: Afhankelijk van de instellingen kan Drupal werken met een PHP-geheugenlimiet van %memory_limit. Echter een limiet van %memory_minimum_limit of hoger wordt aanbevolen, vooral wanneer de website uitbreidingsmodules gebruikt.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
nl: Verhoog de geheugenlimiet door de parameter memory_limit in het bestand %configuration-file aan te passen en vervolgens de webserver opnieuw te starten (of neem voor assistentie contact op met de systeembeheerder of hosting provider).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
nl: Neem contact op met uw systeembeheerder of hostingprovider voor hulp bij het verhogen van de PHP-geheugenlimiet.

en: Not protected
nl: Niet beveiligd

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
nl: Het bestand %file is niet beveiligd tegen wijzigingen en vormt daarom een beveiligingsrisico. Verwijder de schrijfrechten van dit bestand.

en: Cron has not run recently.
nl: Cron is niet recentelijk uitgevoerd.

en: Cron maintenance tasks
nl: Cron-onderhoudstaken

en: The directory %directory is not writable.
nl: Map %directory is niet schrijfbaar.

en: Writable (<em>public</em> download method)
nl: Schrijfbaar (<em>openbare</em> downloadmethode)

en: Writable (<em>private</em> download method)
nl: Schrijfbare (<em>afgeschermde</em> downloadmethode)

en: Database updates
nl: Database-updates

en: Access to update.php
nl: Toegang tot update.php

en: Handles general site configuration for administrators.
nl: Behandelt algemene instellingen van de site voor beheerders.

en: Reset to alphabetical
nl: Terugzetten naar alfabetisch

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
nl: Termen worden in oplopende volgorde op gewicht getoond.

en: Weight value must be numeric.
nl: De waarde voor gewicht moet numeriek zijn.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
nl: Weet u zeker dat u de woordenlijst %title terug wilt zetten naar alfabetische volgorde?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
nl: Een woordenlijst terugzetten zal alle speciale sorteringen verwijderen en de items alfabetisch sorteren.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
nl: Zet woordenlijst %name terug naar alfabetische volgorde.

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: This translation needs to be updated
nl: Deze vertaling moet worden geactualiseerd

en: Unknown release date
nl: Onbekende uitgiftedatum

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
nl: Selecteer hoe vaak er automatisch op updates van de geïnstalleerde modules en thema's moet worden gecontroleerd.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
nl: Hier vindt u meer informatie over beschikbare nieuwe versies van geïnstalleerde modules en thema's. Let op, iedere module of thema is een onderdeel van een 'project' dat dezelfde of een andere naam kan hebben en meerdere modules of thema's kan omvatten.

en: Module and theme update status
nl: Updatestatus voor modules en thema's

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
nl: Er zijn beveiligingsupdates voor één of meerdere modules of thema's van deze website beschikbaar. Om de beveiliging van de server te verzekeren moet u deze update(s) direct installeren!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
nl: Er zijn nieuwe versies beschikbaar voor één of meer modules of thema's. Werk de site zo snel mogelijk bij zodat deze correct blijft werken.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
nl: Statusrapport weergeven van beschikbare nieuwe versies van modules en thema's.

en: You must enter a username.
nl: Vul een gebruikersnaam in.

en: The username cannot begin with a space.
nl: De gebruikersnaam mag niet met een spatie beginnen.

en: The username cannot end with a space.
nl: De gebruikersnaam mag niet met een spatie eindigen.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
nl: De gebruikersnaam mag geen meerdere spaties na elkaar bevatten.

en: The username contains an illegal character.
nl: De gebruikersnaam bevat illegale karakters.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
nl: De gebruikersnaam %name is te lang: de naam moet kleiner dan of gelijk aan %max karakters zijn.

en: Who's online
nl: Wie is online

en: Enter the password that accompanies your username.
nl: Geef het wachtwoord dat bij uw gebruikersnaam hoort.

en: Unblock the selected users
nl: Blokkering bij geselecteerde gebruikers verwijderen

en: Block the selected users
nl: Geselecteerde gebruikers blokkeren

en: Deleted user: %name %email.
nl: Gebruiker verwijderd: %name %email.

en: Edit role
nl: Rol bewerken

en: Manages the user registration and login system.
nl: Beheert het gebruikersregistratie- en loginsysteem.

en: Language list
nl: Taallijst

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: wide
nl: breed

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: The file upload failed. %upload
nl: Het uploaden van het bestand is niet gelukt. %upload

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
nl: Er is een fout opgetreden. Het bestand dat werd geüpload is waarschijnlijk groter dan de maximum toegestane bestandsgrootte (@size).

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
nl: <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL-uploadprogress</a> is ingeschakeld

en: Upload progress
nl: Uploadvoortgang

en: Preferred language
nl: Voorkeurstaal

en: Number field
nl: Nummerveld

en: Styles
nl: Stijlen

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Posted on
nl: Geplaatst op

en: Page count
nl: Paginatelling

en: The size of the file in bytes.
nl: Grootte van het bestand in bytes.

en: Thresholds
nl: Drempelwaarden

en: @size KB
nl: @size kB

en: All messages
nl: Alle berichten

en: Serialized
nl: Geserialiseerd

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: No new posts
nl: Geen nieuwe berichten

en: Sticky topic
nl: Vast onderwerp

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: The name of the term.
nl: De naam van de term.

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Allow settings
nl: Afwijkende instellingen

en: Title override
nl: Vervangende titel

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Views Block
nl: Overzichtsblok

en: Show description
nl: Beschrijving tonen

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Content Translation
nl: Inhoudvertaling

en: Translation needs update
nl: Vertaling heeft een update nodig

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Format string
nl: Opmaakstring

en: Add format
nl: Opmaak toevoegen

en: Delete date format
nl: Datumnotatie verwijderen

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Check settings
nl: Instellingen controleren

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: geef een naam op.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Field formatter
nl: Veld-formatter

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: Regional settings
nl: Landinstellingen

en: Content moderation
nl: Inhoudmoderatie

en: Unsigned
nl: Zonder teken

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: The weight of this term in relation to other terms.
nl: Het gewicht van deze term in relatie tot andere termen.

en: Help text to display for the vocabulary.
nl: Helptekst bij de woordenlijst.

en: Whether or not related terms are enabled within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
nl: Of gerelateerde termen in de woordenlijst mogelijk zijn. (0=uitgeschakeld, 1=ingeschakeld)

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
nl: Het type hierarchie dat in de woordenlijst is toegestaan. (0=uitgeschakeld, 1=enkel, 2=meervoudig)

en: Whether or not multiple terms from this vocabulary may be assigned to a node. (0 = disabled, 1 = enabled)
nl: Of meervoudige termen van deze woordenlijst aan een node toegekend mogen worden. (0=uitgeschakeld, 1=ingeschakeld)

en: Whether or not terms are required for nodes using this vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
nl: Of de termen verplicht zijn voor nodes die deze woordenlijst gebruiken. (0 = uitgeschakeld, 1 = ingeschakeld)

en: Whether or not free tagging is enabled for the vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
nl: Of vrij labelen is ingeschakeld voor deze woordenlijst. (0 = uitgeschakeld, 1 = ingeschakeld)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
nl: Het gewicht van de woordenlijst in relatie tot andere woordenlijsten.

en: Views settings
nl: Instellingen voor overzichten

en: Rotate
nl: Roteren

en: Relative date
nl: Relatieve datum

en: Remove selected
nl: Geselecteerde verwijderen

en: Facility
nl: Faciliteit

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Show links
nl: Links weergeven

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Block Region
nl: Blok-regio

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Limited
nl: Beperkt

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en:  minutes
nl:  minuten

en: Definitions
nl: Definities

en: URL of the origin of the event.
nl: URL van de bron van de gebeurtenis.

en: Referer
nl: Verwijzing

en: Hostname of the user who triggered the event.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de gebeurtenis heeft getriggerd.

en: Database is encoded in UTF-8
nl: Database is in UTF-8 gecodeerd

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
nl: Drupal kon niet achterhalen of de database-codering op UTF-8 isingesteld

en: PostgreSQL has initialized itself.
nl: PostgreSQL is geïnitialiseerd.

en: Structure
nl: Structuur

en: Default values
nl: Standaardwaarden

en: Saving
nl: Opslaan

en: Search block
nl: Zoekblok

en: Node status
nl: Node-status

en: Edit style
nl: Stijl aanpassen

en: All content
nl: Alle inhoud

en: Provider name
nl: Naam provider

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:

en: Content statistics
nl: Inhoudsstatistieken

en: Translation files
nl: Taalbestanden

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Delete items
nl: Items verwijderen

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
nl: Dit toegangsrecht is overgenomen van de rol 'geverifieerde gebruiker'.

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Filter format
nl: Filter formaat

en: Pager type
nl: Pagineringstype

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het getal aan waarmee de teller moet beginnen.

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: The view %name has been saved.
nl: Het overzicht %name is opgeslagen.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
nl: Dit filter kan ertoe leiden dat items die meer dan één van de geselecteerde opties hebben, worden afgebeeld als dubbele resultaten. Als dit filter tot dubbele resultaten leidt, kan het aantal duplicaten met behulp van dit vakje worden verkleind. Maar let op: hoe meer termen er zijn waarop moet worden gezocht, hoe trager de de query wordt uitgevoerd. Ga hier dus voorzichtig mee om. Mag niet worden ingesteld voor velden met één waarde, want bij gebruik in combinatie met een incompatibel veld kunnen er waarden uit de weergave verdwijnen.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
nl: E-mail van de gebruiker die heeft gereageerd. Deze zal leeg zijn als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De ID voor de taxonomieterm.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De naam voor de taxonomieterm.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
nl: Kies de woordenlijst die u wilt verbinden. Bedenk dat elke gevonden term een nieuw record maakt. Gebruik deze relatie daarom bij voorkeur in slechts één woordenlijst die slechts één term per node bevat.

en: The name of the role.
nl: De naam van de rol.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
nl: Geen velden, labels of opmaak tonen voor velden die leeg zijn.

en: Title of the feed.
nl: Titel van de feed.

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Language select
nl: Taalselectie

en: Site email address
nl: E-mailadres website

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
nl: Het <em>afzender</em>adres in automatisch verzonden e-mails  tijdens registratie, verzoeken om een nieuw wachtwoord en andere meldingen. (Gebruik een adres dat eindigt met het domein van de site om te voorkomen dat deze e-mail als spam wordt aangemerkt.)

en: Administer forums
nl: Forums beheren

en: This identifier is used by another handler.
nl: Deze identifier wordt door een andere verwerker gebruikt.

en: Length is shorter than
nl: De lengte is korter dan

en: shorter than
nl: korter dan

en: Length is longer than
nl: De lengte is langer dan

en: longer than
nl: langer dan

en: SQL Query
nl: SQL-query

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
nl: Query zal worden aangemaakt en uitgevoerd door middel van de Drupal database-API.

en: revision user
nl: Revisiegebruiker

en: Exposed form
nl: Zichtbaar formulier

en: Cancel account
nl: Account opheffen

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Maximum number of characters
nl: Maximaal aantal tekens

en: Current Theme
nl: Huidig thema

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Base table
nl: Basistabel

en: Administrator role
nl: Beheerdersrol

en: Inherit pager
nl: Paginering overnemen

en: Render pager
nl: Paginering weergeven

en: Render
nl: Weergeven

en: Image scale
nl: Afbeelding schalen

en: languages
nl: talen

en: No revision
nl: Geen revisie

en: Requires a title
nl: Een titel is verplicht

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: Filter value
nl: Filterwaarde

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Private files
nl: Afgeschermde bestanden

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Choose a block
nl: Een blok kiezen

en: Toolbar buttons
nl: Werkbalkknoppen

en: Book ID
nl: Book-ID

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
nl: Het IP-adres van de computer waarvan de reactie is verstuurd.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The formatted content of the comment itself.
nl: De opgemaakte inhoud van de reactie zelf.

en: The URL of the comment.
nl: De URL van de reactie.

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: The URL of the comment's edit page.
nl: De URL van de pagina met het reactieformulier.

en: The date the comment was posted.
nl: De datum waarop de reactie geplaatst is.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
nl: De bovenliggende reactie, indien hiërarchische reacties mogelijk zijn.

en: New comment count
nl: Aantal nieuwe reacties

en: The unique ID of the node's latest revision.
nl: Het ID van de laatste revisie van de node.

en: The human-readable name of the node type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van het nodetype.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The URL of the node's edit page.
nl: De URL van de node-bewerkpagina.

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: The date the node was most recently updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: The number of visitors who have read the node.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud heeft gezien.

en: The number of visitors who have read the node today.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud vandaag heeft gezien.

en: Last view
nl: Laatste weergave

en: The date on which a visitor last read the node.
nl: De meest recente datum waarop een bezoeker deze inhoud heeft gezien.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: The URL of the site's front page.
nl: De URL van de voorpagina.

en: Login page
nl: Inlogpagina

en: The URL of the site's login page.
nl: De URL van de inlogpagina van deze site.

en: The unique ID of the uploaded file.
nl: Het unieke ID van het geüploade bestand.

en: The name of the file on disk.
nl: De naam van het bestand op de harde schijf.

en: The web-accessible URL for the file.
nl: De via internet toegankelijke URL van het bestand.

en: The date the file was most recently changed.
nl: De datum waarop het bestand voor het laatst is gewijzigd.

en: The user who originally uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand de eerste keer heeft geüpload.

en: The unique ID of the taxonomy term.
nl: Het unieke ID van de taxonomieterm.

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
nl: Het aantal nodes dat met de taxonomieterm is gemarkeerd.

en: The URL of the taxonomy term.
nl: De URL van de taxonomieterm.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De woordenlijst waar de term bij hoort.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
nl: De bovenliggende term van de taxonomieterm, indien aanwezig.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
nl: Het unieke ID van de taxonomiewoordenlijst.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
nl: De naam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: The number of nodes tagged with terms belonging to the taxonomy vocabulary.
nl: Het aantal nodes dat gemarkeerd is met termen die voorkomen in de taxonomiewoordenlijst.

en: Term count
nl: Aantal termen

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
nl: Het aantal termen dat hoort bij de woordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van het gebruikersaccount.

en: The login name of the user account.
nl: De gebruikersnaam van het gebruikersaccount.

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: The date the user last logged in to the site.
nl: De datum waarop de gebruiker het laatst op de site heeft ingelogd.

en: The date the user account was created.
nl: De datum waarop de gebruikersaccount is aangemaakt.

en: Review log
nl: Log bekijken

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Sender email
nl: E-mailafzender

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Time zone settings
nl: Tijdzone-instellingen

en: Total rows
nl: Totaal aantal rijen

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: You are not allowed to access this page.
nl: U heeft geen toegang tot deze pagina.

en: Authorize file system changes
nl: Wijzigingen in het bestandssysteem toestaan

en: It appears you have reached this page in error.
nl: Het lijkt er op dat u deze pagina bereikt heeft door een fout.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
nl: Cron kon niet worden uitgevoerd omdat een foutieve sleutel werd gebruikt.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
nl: Cron kon niet worden uitgevoerd omdat de website in onderhoudsmodus staat.

en: Default country
nl: Standaardland

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
nl: In %settings_file is ingesteld dat @drupal %driver moet gebruiken. Helaas ondersteunt de huidige PHP-installatie dit databasetype niet.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
nl: Er zijn geen installatieprofielen gevonden. In installatieprofielen is vastgelegd welke modules worden ingeschakeld en welke tabellen in de database worden aangemaakt. Een profiel is noodzakelijk om de installatie te vervolgen.

en: Congratulations, you installed @drupal!
nl: Gefeliciteerd, u heeft @drupal geïnstalleerd!

en: Settings file
nl: Instellingenbestand

en: Site maintenance account
nl: Onderhoudsaccount

en: No pending updates.
nl: Geen updates beschikbaar.

en: 1 pending update | @count pending updates
nl[0]: 1 update beschikbaar
nl[1]: @count updates beschikbaar

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
nl: Niet mogelijk om door te gaan, geen methode voor bestandsoverdracht beschikbaar

en: To continue, provide your server connection details
nl: Voer de verbindingsgegevens van de server in om door te gaan

en: Connection method
nl: Verbindingstype

en: Enter connection settings
nl: Verbindingsinstellingen invoeren

en: @backend connection settings
nl: Verbindingsinstellingen van @backend

en: Change connection type
nl: Verbindingstype wijzigen

en: No active batch.
nl: Geen actieve lijst.

en: Site under maintenance
nl: Site in onderhoud

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
nl: Het bestand %source kon niet worden geüpload omdat een bestand met dezelfde naam reeds bestaat in de doelmap (%directory).

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
nl: De naam is langer dan de limiet van 240 tekens. Hernoem het bestand en probeer opnieuw.

en: The file permissions could not be set on %uri.
nl: De toegangsrechten van dit bestand konden niet worden gewijzigd op %uri.

en: Completed @current of @total.
nl: @current van @total gereed.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
nl: Het was niet mogelijk om alle taken uit te voeren op de databaseserver omdat de taak %task niet is gevonden.

en: Required modules
nl: Vereiste modules

en: Required modules not found.
nl: Vereiste modules niet gevonden.

en: %module module uninstalled.
nl: %module module gedeïnstalleerd.

en: No strings available.
nl: Geen tekenreeksen beschikbaar.

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
nl: JavaScript bestand %file.js ontbreekt.

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Operating in maintenance mode.
nl: Onderhoudsmodus ingeschakeld.

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
nl: De map %directory kon niet worden aangemaakt. Reden: %reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
nl: Er is een AJAX HTTP fout opgetreden.

en: HTTP Result Code: !status
nl: HTTP-resultaatcode: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
nl: Een AJAX HTTP-aanvraag is onverwacht afgebroken

en: Debugging information follows.
nl: Debug informatie volgt.

en: Path: !uri
nl: Pad: !uri

en: StatusText: !statusText
nl: Statustekst: !statusText

en: ResponseText: !responseText
nl: Antwoordtekst: !responseText

en: Upload an OPML file containing a list of feeds to be imported.
nl: Upload een OPML-bestand met feeds die geïmporteerd moeten worden.

en: OPML Remote URL
nl: Externe URL van OPML

en: Enter the URL of an OPML file. This file will be downloaded and processed only once on submission of the form.
nl: Voer de URL naar een OPML-bestand in. Dit bestand wordt één keer gedownload en verwerkt, nadat het formulier ingediend is.

en: No new feed has been added.
nl: Er is geen nieuwe feed toegevoegd.

en: The URL %url is invalid.
nl: De URL %url is niet juist.

en: A feed named %title already exists.
nl: Een feed met de naam %title bestaat al.

en: A feed with the URL %url already exists.
nl: Een feed met de URL %url bestaat al.

en: Fetchers download data from an external source. Choose a fetcher suitable for the external source you would like to download from.
nl: <em>Fetchers</em> halen gegevens op uit een externe bron. Kies een fetcher, die geschikt is voor de externe bron waaruit u gegevens wilt ophalen.

en: Parsers transform downloaded data into standard structures. Choose a parser suitable for the type of feeds you would like to aggregate.
nl: <em>Parsers</em> zetten gedownloade gegevens om in standaardstructuren. Kies een parser die geschikt is voor het type feed dat u wilt aggregeren.

en: Processors act on parsed feed data, for example they store feed items. Choose the processors suitable for your task.
nl: <em>Processors</em> werken op verwerkte feedgegevens, ze slaan bijvoorbeeld feed-items op. Kies de processors die geschikt zijn voor uw taak.

en: For most aggregation tasks, the default settings are fine.
nl: De beginwaarden zijn geschikt voor de meeste aggregatietaken.

en: Default fetcher
nl: Standaard<em>fetcher</em>

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
nl: Haalt gegevens van een URL op via Drupals HTTP request-handler.

en: Default parser
nl: Standaard<em>parser</em>

en: Default processor
nl: Standaard<em>processor</em>

en: Creates lightweight records from feed items.
nl: Maakt eenvoudige records van feed-items.

en: Default processor settings
nl: Standaardprocessorinstellingen

en: Number of items shown in listing pages
nl: Het aantal items dat in opsommingspagina's wordt weergegeven.

en: Length of trimmed description
nl: Lengte van een ingekorte beschrijving

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of content.
nl: Het maximum aantal tekens dat wordt gebruikt in de ingekorte versie van de inhoud.

en: Viewing feeds
nl: Feeds weergeven

en: Adding, editing, and deleting feeds
nl: Toevoegen, bewerken en verwijderen van feeds

en: Configuring cron
nl: Cron instellen

en: Administer news feeds
nl: Nieuws-feed s beheren

en: View news feeds
nl: Nieuws-feeds weergeven

en: Controlling visibility
nl: Zichtbaarheid instellen

en: Creating custom blocks
nl: Blokken aanmaken

en: Demonstrate block regions (@theme)
nl: Blokgebieden demonstreren (@theme)

en: Administer blocks
nl: Blokken beheren

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
nl: Beheert de visuele bouwstenen waaruit een pagina is opgebouwd. Blokken zijn stukken inhoud die in gebieden, of regio's, van een webpagina worden weergegeven.

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: The block cannot be placed in this region.
nl: Het blok kan niet worden geplaatst in dit gebied.

en: No books available.
nl: Geen boeken beschikbaar.

en: Content types allowed in book outlines
nl: Inhoudstypen die zijn toegestaan in de boekstructuur

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht %outline-perm kunnen alle inhoudstypen toevoegen.

en: Administer book outlines
nl: Boekstructuren beheren

en: Adding and managing book content
nl: Boek-inhoud toevoegen en beheren

en: Printing books
nl: Boeken afdrukken

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
nl: Gebruikers met toegang tot <em>Print printervriendelijke boeken</em> kunnen de link <em>printervriendelijke versie</em> onder de boekpagina gebruiken om een printervriendelijke versie van de pagina en al haar onderdelen weer te geven.

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
nl: De Book-module biedt de mogelijkheid om een collectie van gerelateerde inhoudspagina's, beter bekend als een boek, te organiseren. Wanneer deze bekeken worden zullen er automatisch links worden toegevoegd naar aangrenzende boekpagina's. Hierdoor ontstaat er een simpel navigatiesysteem om gestructureerde inhoud te creëren en te bekijken.

en: Create new books
nl: Nieuwe boeken aanmaken

en: View printer-friendly books
nl: Boeken printervriendelijk weergeven

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
nl: Bekijk een boekpagina en al zijn subpagina's als een enkel document om het eenvoudig te kunnen printen. Kan ten koste gaan van de prestaties.

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
nl: <em>Boeken</em> hebben een hiërarchische navigatie. Vaak gebruikt voor het aanmaken van handboeken of lesmateriaal.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
nl: Biedt gebruikers de mogelijkheid om gerelateerde inhoud te organiseren binnen een structuur.

en: Changing colors
nl: Kleur aanpassen

en: Select one or more comments to perform the update on.
nl: Selecteer één of meer reacties die u wenst bij te werken.

en: Deleted comment @cid and its replies.
nl: Reacties en antwoorden daarop verwijderen.

en: Comment approved.
nl: Reactie goedgekeurd.

en: Tokens for comments posted on the site.
nl: Tokens voor reacties die op de site geplaatst zijn.

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Unapproved comments (@count)
nl: Niet-goedgekeurde reacties (@count)

en: Administer comments and comment settings
nl: Reacties en reactie-instellingen beheren

en: Edit own comments
nl: Eigen reacties bewerken

en: Threading
nl: Hiërarchische reacties

en: Show comment replies in a threaded list.
nl: Reacties in een hiërarchische lijst weergeven.

en: Allow comment title
nl: Reactietitel toestaan

en: Show reply form on the same page as comments
nl: Reactieformulier op dezelfde pagina als reacties weergeven

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht 'Reageren' kunnen reageren.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
nl: Gebruikers kunnen niet reageren, maar bestaande reacties worden wel weergegeven.

en: Comments are hidden from view.
nl: Reacties zijn verborgen.

en: Users cannot post comments.
nl: Gebruikers kunnen niet reageren.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
nl: De reactie staat in de wachtrij om goedgekeurd te worden door beheerders van deze site. Na goedkeuring zal deze worden gepubliceerd.

en: Your comment has been posted.
nl: Uw reactie is geplaatst.

en: Save comment
nl: Reactie opslaan

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
nl: De reactie zal niet worden gepubliceerd als het één van de bovenstaande woorden of woordcombinaties bevat. Gebruik een hoofdlettergevoelige, kommagescheiden lijst van woorden of woordcombinaties. Voorbeeld: grappig, bungeejumpen, "Bedrijf BV".

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
nl: Reactiewachtrij weergeven en reacties weergeven en bewerken.

en: Unapproved comments
nl: Niet-goedgekeurde reacties

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
nl: U kunt niet meer dan %limit berichten per @interval versturen. Probeer het later nog eens.

en: Contact @username
nl: Contact met @username

en: Administer contact forms and contact form settings
nl: Contactformulieren en contactformulierinstellingen beheren

en: Use the site-wide contact form
nl: Het contactformulier van de website gebruiken

en: Use users' personal contact forms
nl: Persoonlijke contactformulieren gebruiken

en: Changing this setting will not affect existing users.
nl: Het aanpassen van deze instellingen heeft geen effect op bestaande gebruikers.

en: Displaying contextual links
nl: Geeft contextuele links weer

en: Use contextual links
nl: Contextuele links gebruiken

en: Contextual links
nl: Contextuele links

en: Database log cleared.
nl: Databaselog opgeschoond.

en: Monitoring your site
nl: De website monitoren

en: Debugging site problems
nl: Websiteproblemen debuggen

en: List (text)
nl: Lijst (tekst)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
nl: Toegestane HTML-elementen in labels: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
nl: De waarde van dit veld wordt bepaald door de %function functie en mag niet veranderd worden.

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten gehele of decimale getallen zijn.

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten tekenreeksen van maximaal 255 tekens zijn.

en: Allowed values list: keys must be integers.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten gehele getallen zijn.

en: This field stores a number in the database as an integer.
nl: Dit veld slaat een getal als een geheel getal in de database op.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Dit veld slaat een getal met een vast aantal decimalen in de database op.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
nl: Dit veld slaat een getal als zwevendekommagetal in de database op.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
nl: De minimale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
nl: De maximale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen maximum.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
nl: Kies een tekenreeks die voor de waarde geplaatst moet worden, zoals '$' of '&euro;'. Leeglaten om niet te gebruiken. Scheid enkelvoud en meervoud van elkaar met een verticale streep ('pond|ponden').

en: Summary input
nl: Samenvatting invoeren

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
nl: Auteurs kunnen hiermee zelf een samenvatting invoeren die weergegeven wordt in plaats van de automatisch ingekorte inhoud als het weergavetype 'Samenvatting of ingekorte tekst' gebruikt wordt.

en: Summary or trimmed
nl: Samenvatting of ingekorte tekst

en: Text area with a summary
nl: Tekstvak met samenvatting

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
nl: Leeg laten om het begin van de berichttekst als samenvatting te gebruiken.

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Edit summary
nl: Samenvatting bewerken

en: Edit field settings.
nl: Veldinstellingen bewerken.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
nl: Deze instellingen zijn van toepassing op alle plekken waar het veld %field gebruikt wordt. Deze instellingen bepalen hoe data wordt opgeslagen in de database, en kunnen niet meer worden aangepast zodra er data is aangemaakt.

en: Updated field %label field settings.
nl: Veldinstellingen van het veld %label zijn bijgewerkt.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
nl: Het was niet mogelijk om het veld %label bij te werken: %message.

en: The field %field has been deleted from the %type content type.
nl: Het veld %field is verwijderd van het inhoudstype %type.

en: There was a problem removing the %field from the %type content type.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van het veld %label van het inhoudstype %type.

en: Required field
nl: Verplicht veld

en: The default value for this field, used when creating new content.
nl: De beginwaarde voor dit veld bij het aanmaken van nieuwe inhoud.

en: Saved %label configuration.
nl: %label-instellingen opgeslagen.

en: This list shows all fields currently in use for easy reference.
nl: Deze lijst toont alle velden die momenteel in gebruik zijn.

en: Field list
nl: Overzicht van velden

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Field UI
nl: Veld UI

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
nl: Dit veld slaat de ID van een bestand op als geheel getal.

en: Enable <em>Display</em> field
nl: <em>Weergave</em> veld inschakelen

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
nl: De weergave-optie stelt gebruikers in staat te kiezen of een bestand moet worden weergegeven wanneer de inhoud wordt getoond.

en: Files displayed by default
nl: Bestanden standaard weergeven

en: This setting only has an effect if the display option is enabled.
nl: Deze instelling heeft alleen effect wanneer de weergave-optie ingeschakeld is.

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de doelmap waar bestanden worden opgeslagen. Gebruik geen slash voorafgaand aan of volgend op het pad.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Voer een waarde zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes) in voor de maximale bestandsgrootte. Als dit veld leeg wordt gelaten dan bepalen de PHP-instellingen, 'maximum post' en 'file upload' de maximale grootte (de huidige limiet is <strong>%limit</strong>).

en: Enable <em>Description</em> field
nl: Veld <em>Omschrijving</em> inschakelen

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
nl: Het omschrijvingsveld geeft gebruikers de mogelijkheid een omschrijving te geven over het geüploade bestand.

en: Generic file
nl: Generiek bestand

en: Table of files
nl: Bestandstabel

en: Add a new file
nl: Bestand toevoegen

en: Include file in display
nl: Bestand tonen bij weergave

en: The description may be used as the label of the link to the file.
nl: De beschrijving kan gebruikt worden als het label van de link naar het bestand.

en: All roles may use this format
nl: Alle rollen mogen deze opmaak gebruiken

en: The text format ordering has been saved.
nl: De volgorde van de tekstopmaak is opgeslagen.

en: Add text format
nl: Tekstopmaak toevoegen

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
nl: Alle rollen voor deze tekstopmaak moeten ingeschakeld zijn en kunnen niet worden gewijzigd.

en: Filter processing order
nl: Filterverwerkingsvolgorde

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
nl: De naam van een tekstopmaak moeten uniek zijn. Een tekstopmaak met de naam %name bestaat al.

en: Added text format %format.
nl: Tekstopmaak %format toegevoegd.

en: The text format %format has been updated.
nl: Tekstopmaak %format is bijgewerkt.

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Choosing a text format
nl: Een tekstopmaak kiezen

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
nl: Let op: Afhankelijk van de tekstopmaakinstellingen kan dit toegangsrecht schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
nl: Zet regeleindes om naar HTML (bijv. <code>&lt;br&gt;</code> en <code>&lt;p&gt;</code>)

en: Convert URLs into links
nl: URLs naar links omzetten

en: Correct faulty and chopped off HTML
nl: Incorrecte en afgekapte HTML corrigeren

en: Display any HTML as plain text
nl: HTML als platte tekst tonen

en: Display basic HTML help in long filter tips
nl: Geef eenvoudige HTML-uitleg weer in lange filtertips

en: Add rel="nofollow" to all links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.
nl: Op deze website kan HTML worden gebruikt. Hoewel het leren van de volledige HTML-code de nodige studie kost, is het leren van een klein aantal basis HTML-elementen goed te doen. Deze tabel geeft een voorbeeld van elk element dat kan worden gebruikt.

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
nl: De meeste ongebruikelijke karakters kunnen zonder problemen worden ingevoerd.

en: No HTML tags allowed.
nl: Geen HTML toegestaan.

en: Filters content in preparation for display.
nl: Filtert inhoud ter voorbereiding van de weergave.

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
nl: Het aantal reacties dat een discussieonderwerp moet hebben om populair te zijn.

en: Starting a discussion
nl: Een discussie starten

en: Moving forum topics
nl: Forumonderwerpen worden verplaatst

en: A forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic. When moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
nl: Een forumonderwerp (en alle reacties) kan verplaatst worden naar een ander forum. Dit kan tijdens het bewerken. Als een forumonderwerp wordt verplaatst dan zorgt de optie <em>Maak schaduwkopie</em> ervoor dat er een link aangemaakt wordt in het originele forumonderwerp dat wijst naar de nieuwe locatie.

en: Locking and disabling comments
nl: Reacties worden gesloten en uitgeschakeld

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
nl: De optie <em>Gesloten</em> bij de <em>Reactie-instellingen</em> zorgt ervoor dat die discussie op slot gaat, er kan niet meer worden gereageerd. De optie <em>Verbergen</em> bij de <em>Reactie-instellingen</em> zal reeds bestaande reacties verbergen, nieuwe reacties kunnen niet meer worden toegevoegd.

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
nl: Forums bevatten forumonderwerpen. Gebruik containers om gerelateerde forums te groeperen.

en: Use containers to group related forums.
nl: Gebruik containers om gerelateerde forums te groeperen.

en: A forum holds related forum topics.
nl: Een forum bevat gerelateerde forumonderwerpen.

en: Add new @node_type
nl: @node_type toevoegen

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
nl: Het onderdeel %forum is een forumcontainer, geen forum. Selecteer in plaats daarvan een van de onderstaande forums.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
nl: Een <em>forumonderwerp</em> is het begin van een nieuwe discussie in een forum.

en: Control forum hierarchy settings.
nl: Hiërarchische foruminstellingen beheren.

en: Forum navigation vocabulary
nl: Forumnavigatie-woordenlijst

en: Provides discussion forums.
nl: Stelt discussieforums ter beschikking.

en: Follow these steps to set up and start using your website:
nl: Doorloop de onderstaande stappen om uw website op te zetten en in gebruik te nemen:

en: Providing a help reference
nl: Voorziet in een naslagwerk

en: Image style name
nl: Naam afbeeldingsstijl

en: Select a new effect
nl: Selecteer een nieuwe bewerking

en: Select an effect to add.
nl: Bewerking selecteren om toe te voegen.

en: The image effect was successfully applied.
nl: De bewerking is met succes toegepast op de afbeelding.

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: Create new style
nl: Een nieuwe stijl aanmaken

en: Style %name was created.
nl: De stijl %name is aangemaakt.

en: Replacement style
nl: Vervangende stijl

en: Optionally select a style before deleting %style
nl: U kunt een stijl kiezen voor u %style verwijdert

en: Edit %label effect
nl: Bewerking %label wijzigen

en: Add %label effect
nl: Bewerking %label toevoegen

en: Update effect
nl: Effect bijwerken

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
nl: Weet u zeker dat u het effect @effect van de stijl %style wilt verwijderen?

en: The image effect %name has been deleted.
nl: De bewerking %name is verwijderd.

en: Width and height can not both be blank.
nl: Breedte en hoogte mogen niet allebei leeg zijn.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
nl: Het gedeelte van de afbeelding dat zichtbaar zal zijn na het bijsnijden.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). Leave blank for transparency on image types that support it.
nl: De achtergrondkleur te gebruiken voor blootliggende gebieden van de afbeelding. Gebruik hiervoor web-stijl hexadecimale kleuren (#FFFFFF voor wit, #000000 voor zwart). Laat leeg voor transparantie bij afbeelding bestandsformaten die dat ondersteunen.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
nl: Deze stijl bevat momenteel geen bewerkingen. Voeg een bewerking toe met een van de onderstaande opties.

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: Sample original image
nl: Voorbeeldweergave originele afbeelding

en: Sample modified image
nl: Voorbeeldweergave bewerkte afbeelding

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
nl: Het schalen van afbeeldingen leidt tot exacte waarden voor de afmetingen. Dat kan er toe leiden dat afbeeldingen ongelijkmatig worden opgerekt of verkleind.

en: Scaling will maintain the aspect-ratio of the original image. If only a single dimension is specified, the other dimension will be calculated.
nl: Door te schalen worden de originele verhoudingen behouden. Als één van de dimensies wordt ingevuld zal de andere worden berekend.

en: Scale and crop
nl: Schalen en bijsnijden

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
nl: Bij het schalen blijft de breedte-hoogte verhouding van de oorspronkelijke afbeelding behouden. Bij het bijsnijden wordt de langste zijde ingekort. Hiermee kunt u bijvoorbeeld vierkante miniaturen maken.

en: Desaturate
nl: Verzadiging verminderen

en: Desaturate converts an image to grayscale.
nl: De afbeelding wordt omgezet naar grijswaarden.

en: Rotating an image may cause the dimensions of an image to increase to fit the diagonal.
nl: Rotatie van een afbeelding kan de afmetingen doen toenemen om de afbeelding in de diagonaal te laten passen.

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de grootte van de afbeelding te wijzigen met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te schalen met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te schalen en bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image desaturate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de verzadiging met de %toolkit toolkit van de afbeelding op %path (%mimetype, %dimensions) te verminderen.

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te draaien met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
nl: Dit veld slaat het ID van een afbeeldingsbestand op als een integer.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
nl: Als geen afbeelding is geüpload, wordt deze afbeelding getoond.

en: Minimum image resolution
nl: Minimale resolutie

en: Enable <em>Alt</em> field
nl: <em>Alt-veld</em> inschakelen

en: Enable <em>Title</em> field
nl: <em>Titelveld</em> inschakelen

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
nl: Het attribuut "title" wordt getoond als de muis over de afbeelding wordt bewogen.

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Image styles commonly provide thumbnail sizes by scaling and cropping images, but can also add various effects before an image is displayed. When an image is displayed with a style, a new file is created and the original image is left unchanged.
nl: Afbeeldingsstijlen verzorgen meestal kleine afbeeldingen door te schalen en bij te snijden, maar kunnen ook verschillende effecten toevoegen. Als een afbeelding in een bepaalde stijl wordt weergegeven dan wordt een nieuw bestand aangemaakt en blijft het origineel ongewijzigd.

en: Administer image styles
nl: Afbeeldingsstijlen beheren

en: No defined styles
nl: Geen stijlen gedefinieerd

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Failed to create style directory: %directory
nl: Het was niet mogelijk om de map %directory voor stijlen aan te maken

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
nl: De afbeelding %destination bestaat al in de cache. Wellicht is er iets mis met de rewrite-instellingen.

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
nl: Stijlen instellen om afbeeldingen bij weergave te verkleinen of aan te passen.

en: Edit image effect
nl: Afbeeldingseffect aanpassen

en: Delete image effect
nl: Afbeeldingseffect verwijderen

en: Add image effect
nl: Voeg een afbeeldingseffect toe

en: Detection method
nl: Detectiemethode

en: Part of the URL that determines language
nl: Deel van de URL dat de taalherkenning bepaalt

en: Request/session parameter
nl: Verzoek- of sessieparameter

en: Name of the request/session parameter used to determine the desired language.
nl: Naam van de verzoek- of sessieparameter die gebruikt wordt om de gewenste taal te bepalen.

en: Filter translatable strings
nl: Vertaalbare tekenreeksen filteren

en: Date type
nl: Data type

en: Determine the language from a request/session parameter. Example: "http://example.com?language=de" sets language to German based on the use of "de" within the "language" parameter.
nl: Bepaal de taal met een parameter in de URL. Bijvoorbeeld:  "http://example.org?language=en" zet de taal op Engels op basis van de waarde 'en' voor taalparameter 'language'.

en: Administer languages
nl: Talen beheren

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
nl: Volgorde van de taaldetectie-methoden voor inhoud. Als een versie van de inhoud beschikbaar is in de gedetecteerde taal, dan zal deze worden getoond.

en: Follow the user's language preference.
nl: De voorkeurstaal van de gebruiker gebruiken.

en: Language switcher (@type)
nl: Taalkeuze (@type)

en: Detection and selection
nl: Detectie en selectie

en: URL language detection configuration
nl: Instellingen voor URL-taaldetectie

en: Session language detection configuration
nl: Instellingen voor sessie-taaldetectie

[ctx: Long month name]
en: January
nl: januari

[ctx: Long month name]
en: February
nl: februari

[ctx: Long month name]
en: March
nl: maart

[ctx: Long month name]
en: April
nl: april

[ctx: Long month name]
en: May
nl: mei

[ctx: Long month name]
en: June
nl: juni

[ctx: Long month name]
en: July
nl: juli

[ctx: Long month name]
en: August
nl: augustus

[ctx: Long month name]
en: September
nl: september

[ctx: Long month name]
en: October
nl: oktober

[ctx: Long month name]
en: November
nl: november

[ctx: Long month name]
en: December
nl: december

en: The text to be used for this link in the menu.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de link in het menu.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
nl: Menulinks die niet zijn ingeschakeld, worden niet in menu's weergegeven.

en: Show as expanded
nl: Uitgeklapt weergeven

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
nl: Wanneer deze menulink is geselecteerd en het heeft onderliggende menulinks, dan zal het menu altijd uitgeklapt worden weergeven.

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: The menu link %title has been deleted.
nl: De menulink %title is verwijderd.

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
nl: Weet u zeker dat u de menulink %item wilt terugzetten naar de beginwaarden?

en: The menu link was reset to its default settings.
nl: De menulink is naar de standaardwaarde teruggezet.

en: Deleted custom menu %title and all its menu links.
nl: Het menu %title en alle bijbehorende links zijn verwijderd.

en: Managing menus
nl: Menu's beheren

en: Displaying menus
nl: Menu's weergeven

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Available menus
nl: Beschikbare menu's

en: The menus available to place links in for this content type.
nl: De menu's waarin links voor dit inhoudstype geplaatst kunnen worden.

en: Edit menu link
nl: Menulink bewerken

en: Reset menu link
nl: Menulink opnieuw instellen

en: Delete menu link
nl: Menulink verwijderen

en: Preview before submitting
nl: Voorbeeldweergave voor indienen

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
nl: Deze tekst wordt getoond bovenaan de pagina wanneer men inhoud van dit type aanmaakt of wijzigt.

en: Author username and publish date will be displayed.
nl: De gebruikersnaam van de auteur en de publicatiedatum worden weergegeven.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
nl: Ongeldige systeemnaam. Voer een andere naam in dan %invalid.

en: Promote selected content to front page
nl: Geselecteerde inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Demote selected content from front page
nl: Geselecteerde inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Make selected content sticky
nl: Geselecteerde inhoud vastplakken bovenaan

en: Make selected content not sticky
nl: Geselecteerde inhoud niet vastgeplakt maken bovenaan de lijst

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Tokens related to individual content items, or "nodes".
nl: Tokens gerelateerd aan individuele inhoudsitems, of 'nodes'.

en: The unique ID of the content item, or "node".
nl: Het unieke ID van het inhoudsitem, of 'node'.

en: The main body text of the node.
nl: De hoofdtekst van de node.

en: The summary of the node's main body text.
nl: De samenvatting van de berichttekst van de node.

en: Creating content
nl: Het aanmaken van inhoud

en: Creating custom content types
nl: Inhoudstypen aanmaken

en: Administering content
nl: Inhoud beheren

en: Creating revisions
nl: Revisies aanmaken

en: The Node module also enables you to create multiple versions of any content, and revert to older versions using the <em>Revision information</em> settings.
nl: De Node-module maakt het mogelijk meerdere versies van de inhoud aan te maken,  en middels de instelling <em>Revisie informatie</em> oudere versies terug te zetten.

en: User permissions
nl: Toegangsrechten

en: Individual content types can have different fields, behaviors, and permissions assigned to them.
nl: Aan ieder inhoudstype kunnen verschillende velden, acties en  rechten worden toegewezen.

en: Content items can be displayed using different view modes: Teaser, Full content, Print, RSS, etc. <em>Teaser</em> is a short format that is typically used in lists of multiple content items. <em>Full content</em> is typically used when the content is displayed on its own page.
nl: De inhoud kan in verschillende wijzen worden weergegeven: teaser, volledige inhoud, print, RSS, enz. <em>Teaser</em> is een verkorte weergave die bijvoorbeeld wordt gebruikt in lijsten. <em>Volledige inhoud</em> wordt gebruikt als de inhoud op een aparte pagina wordt getoond.

en: Here, you can define which fields are shown and hidden when %type content is displayed in each view mode, and define how the fields are displayed in each view mode.
nl: Hier kunt u per weergave-soort aangeven welke velden het inhoudstype %type wel of niet worden weergegeven en hoe de inhoud van ieder veld wordt weergegeven.

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Administer content types
nl: Inhoudstypes beheren

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: View published content
nl: Gepubliceerde inhoud bekijken

en: Bypass content access control
nl: Toegangscontrole op de inhoud omzeilen

en: View own unpublished content
nl: Eigen ongepubliceerde inhoud bekijken

en: Content is sticky at top of lists
nl: Inhoud is vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Content is promoted to the front page
nl: Inhoud is op de voorpagina zichtbaar gemaakt

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Change the author of content
nl: Auteur van de inhoud wijzigen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Unpublish content containing keyword(s)
nl: Publicatie ongedaan maken van inhoud met trefwoord(en)

en: The content will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
nl: De inhoud zal niet worden gepubliceerd wanneer deze één van de bovenstaande woorden of woordcombinaties bevat. Gebruik een hoofdlettergevoelige, door komma's gescheiden lijst van woorden of woordcombinaties. Bijvoorbeeld: grappig, bungee jumping of "Bedrijf B.V.".

en: Node Access Permissions
nl: Node-toegangsrechten

en: One permission in use | @count permissions in use
nl[0]: Eén toegangsrecht in gebruik
nl[1]: @count toegangsrechten in gebruik

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: Don't display post information
nl: Geen berichtinformatie weergeven

en: Creating aliases
nl: De aliassen worden aangemaakt

en: Managing aliases
nl: Aliassen beheren

en: An alias defines a different name for an existing URL path - for example, the alias 'about' for the URL path 'node/1'. A URL path can have multiple aliases.
nl: Een alias creëert een andere naam voor een bestaand URL-pad, bijvoorbeeld, de alias 'over' voor het URL-pad 'node/1'. Zo'n URL-pad mag meerdere aliassen hebben.

en: Administer URL aliases
nl: URL-aliassen beheren

en: Create and edit URL aliases
nl: URL-aliassen aanmaken en bewerken

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g. search engines, aggregators) better understand its relationships and attributes.
nl: Verrijkt de inhoud met metadata om andere applicaties (bijvoorbeeld zoekmachines, aggregeerders) inzicht te geven in de verbanden en attributen.

en: Searched %type for %keys.
nl: Gezocht naar %keys in %type.

en: Administer search
nl: Zoeken beheren

en: Use search
nl: Zoeken gebruiken

en: Use advanced search
nl: Geavanceerd zoeken gebruiken

en: Choose a set of shortcuts to use
nl: Kies een set van snelkoppelingen om te gebruiken

en: Choose a set of shortcuts for this user
nl: Kies een set van snelkoppelingen voor deze gebruiker

en: %user is now using a new shortcut set called %set_name. You can edit it from this page.
nl: %user gebruikt snelkoppelingenset %set_name. Op deze pagina kunt u deze set bewerken.

en: You are now using the %set_name shortcut set.
nl: U gebruikt nu de snelkoppelingenset %set_name.

en: %user is now using the %set_name shortcut set.
nl: %user gebruikt nu de snelkoppelingenset %set_name.

en: Change set
nl: Set wijzigen

en: The shortcut set has been updated.
nl: De snelkoppelingset is bijgewerkt.

en: The name of the shortcut.
nl: De naam van de snelkoppeling.

en: The shortcut %link has been updated.
nl: De snelkoppeling %link is bijgewerkt.

en: Added a shortcut for %title.
nl: Snelkoppeling voor %title toegevoegd.

en: The shortcut %title has been deleted.
nl: De snelkoppeling %title is verwijderd.

en: Unable to add a shortcut for %title.
nl: Een snelkoppeling voor %title kan niet worden toegevoegd.

en: Adding and removing shortcuts
nl: Snelkoppelingen toevoegen en verwijderen

en: Displaying shortcuts
nl: Snelkoppelingen weergeven

en: Administer shortcuts
nl: Snelkoppelingen beheren

en: Add to %shortcut_set shortcuts
nl: Toevoegen aan %shortcut_set snelkoppelingen

en: Add to shortcuts
nl: Toevoegen aan snelkoppelingen

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
nl: Verwijderen van %shortcut_set snelkoppelingen

en: Remove from shortcuts
nl: Verwijderen van snelkoppelingen

en: Edit shortcuts
nl: Snelkoppelingen bewerken

en: Add shortcut
nl: Snelkoppeling toevoegen

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
nl: Staat gebruikers toe om snelkoppelingslijsten te beheren.

en: Displaying popular content
nl: Populaire inhoud wordt getoond

en: Page view counter
nl: Teller paginaweergave

en: Administer statistics
nl: Statistieken beheren

en: View content hits
nl: Zien hoe vaak content bekeken is

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
nl: Loggen voor UNIX, Linux en MAC OS X

en: Logging for Microsoft Windows
nl: Loggen voor Microsoft Windows

en: On Microsoft Windows, messages are always sent to the Event Log using the code <code>LOG_USER</code>.
nl: Op Microsoft Windows worden meldingen altijd naar het Event Log gestuurd met behulp van de code <code>LOG_USER</code>.

en: Syslog facility
nl: Syslog-faciliteit

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
nl: Afhankelijk van de systeeminstellingen gebruiken Syslog en andere logging-tools deze code om meldingen te identificeren of te filteren uit de systeemlog.

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
nl: De afbeelding %file kon niet worden geroteerd omdat de imagerotate() functie niet beschikbaar is in deze PHP-installatie.

en: default theme
nl: standaardthema

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
nl: Kies 'Standaardthema' om altijd hetzelfde thema als de rest van de site te gebruiken.

en: Use the administration theme when editing or creating content
nl: Het beheerthema gebruiken voor het bewerken of aanmaken van inhoud

en: The %theme theme was not found.
nl: Het thema %theme is niet gevonden.

en: Please note that the administration theme is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
nl: Let op dat %admin_theme nog steeds het beheerthema is en dat het thema op deze pagina daarom onveranderd blijft. Alle pagina's buiten het beheer zullen echter met het thema %selected_theme weergegeven worden.

en: %theme is now the default theme.
nl: %theme is ingesteld als standaardthema.

en: User verification status in comments
nl: De verificatiestatus van de gebruiker in reacties

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
nl: Deze instellingen bestaan alleen voor de thema's gebaseerd op de %engine thema-machine.

en: The custom logo path is invalid.
nl: Het pad naar het eigen logo is niet geldig.

en: The custom favicon path is invalid.
nl: Pad naar aangepaste favicon is niet geldig.

en: Would you like to continue with the above?
nl: Wilt u doorgaan met het bovenstaande?

en: Enter a valid IP address.
nl: Voer een geldig IP-adres in.

en: The IP address %ip was deleted.
nl: Het IP-adres %ip is verwijderd.

en: How this is used depends on your site's theme.
nl: Hoe deze gebruikt wordt hangt van het thema van de site af.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer het opgevraagde document niet toegankelijk is voor de huidige gebruiker. Laat dit leeg om de algemene pagina 'geen toegang' te tonen.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer geen andere inhoud overeenkomt met de opgevraagde pagina. Laat dit leeg om de algemene pagina 'pagina niet gevonden' te tonen.

en: Errors and warnings
nl: Fouten en waarschuwingen

en: Clear all caches
nl: Alle caches legen

en: Bandwidth optimization
nl: Bandbreedte-optimalisatie

en: Public file system path
nl: Pad van het publieke bestandssyteem

en: Private file system path
nl: Pad van het afgeschermde bestandssysteem

en: Default download method
nl: Standaarddownloadmethode

en: This setting is used as the preferred download method. The use of public files is more efficient, but does not provide any access control.
nl: Deze instelling wordt gebruikt als de voorkeurs-downloadmethode. Het gebruik van publieke bestanden is efficiënter, maar biedt geen toegangscontrole.

en: Time zones
nl: Tijdzones

en: Only applied if users may set their own time zone.
nl: Alleen van toepassing als gebruikers zelf hun eigen tijdzone mogen instellen.

en: Time zone for new users
nl: Tijdzone voor nieuwe gebruikers

en: Put site into maintenance mode
nl: De website in onderhoudsmodus zetten

en: Displayed as %date
nl: Weergegeven als %date

en: Save format
nl: Opmaak opslaan

en: Custom date format updated.
nl: Aangepaste datumnotatie bijgewerkt.

en: Custom date format added.
nl: Aangepaste datumnotatie toegevoegd.

en: Available actions:
nl: Beschikbare acties:

en: Create an advanced action
nl: Een geavanceerde actie toevoegen

en: Deleted %ip
nl: %ip verwijderd

en: You must enable the @required module to install @module. | You must enable the @required modules to install @module.
nl[0]: Schakel de @required-module in om @module te kunnen installeren.
nl[1]: Schakel de @required modules in om @module te kunnen installeren.

en: Tokens for site-wide settings and other global information.
nl: Tokens voor globale instellingen en informatie.

en: Tokens related to times and dates.
nl: Tokens gerelateerd aan datums en tijden.

en: Tokens related to uploaded files.
nl: Tokens gerelateerd aan geüploade bestanden.

en: URL (brief)
nl: URL (kort)

en: The URL of the site's front page without the protocol.
nl: De URL van de voorpagina zonder het protocolvoorvoegsel (http://, ftp://, enz.)

en: Short format
nl: Verkorte opmaak

en: A date in 'short' format. (%date)
nl: Een datum in 'verkorte' opmaak (%date)

en: Medium format
nl: Medium opmaak

en: A date in 'medium' format. (%date)
nl: Een datum in middelgrote opmaak (%date)

en: Long format
nl: Lange opmaak

en: A date in 'long' format. (%date)
nl: Een datum in 'lange' opmaak (%date)

en: Time-since
nl: Tijd sinds

en: Raw timestamp
nl: Raw tijdstip

en: A date in UNIX timestamp format (%date)
nl: Een datum in de UNIX-tijdstipopmaak (%date)

en: Managing modules
nl: Modules beheren

en: Managing themes
nl: Thema's beheren

en: Configuring basic site settings
nl: De basis site wordt ingesteld

en: Configuring actions
nl: Acties instellen

en: Administer modules
nl: Modules beheren

en: Administer site configuration
nl: Site-instellingen beheren

en: Administer themes
nl: Thema's beheren

en: Administer actions
nl: Acties beheren

en: Use the administration pages and help
nl: Beheerpagina's en help gebruiken

en: Use the site in maintenance mode
nl: De site in onderhoudsmodus gebruiken

en: View site reports
nl: Websiterapporten weergeven

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: Public local files served by the webserver.
nl: Publieke lokale bestanden aangeboden door de webserver.

en: Private local files served by Drupal.
nl: Afgeschermde lokale bestanden aangeboden via Drupal.

en: Temporary files
nl: Tijdelijke bestanden

en: Temporary local files for upload and previews.
nl: Tijdelijke bestanden voor uploads en voorbeeldweergaves.

en: Update modules
nl: Modules bijwerken

en: Update themes
nl: Thema's bijwerken

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
nl: Dit wachtwoord wordt niet in de database opgeslagen en wordt alleen gebruikt om een verbinding op te zetten.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
nl: De verbinding wordt tussen de webserver en de bestandenserver gemaakt. In de meeste gevallen is dit dezelfde server en is 'localhost' correct.

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
nl: Kies de gewenste lokale tijd en tijdzone. De datums en tijden die op deze site getoond worden, maken gebruik van de ingestelde tijdzone.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
nl: De map %directory bestaat niet en kon niet worden aangemaakt.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
nl: De map %directory bestaat maar is niet schrijfbaar en kon niet schrijfbaar gemaakt worden.

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
nl: Blokken, inhoudstypen, menu's, et cetera beheren.

en: Delete IP address
nl: IP-adres verwijderen

en: Maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Logging and errors
nl: Logberichten en foutmeldingen

en: Regional and language
nl: Land- en taalinstellingen

en: Edit date format
nl: Datumnotatie bewerken

en: Search and metadata
nl: Zoeken en metadata

en: Content authoring
nl: Inhoud samenstellen

en: more information
nl: meer informatie

en: Tokens related to taxonomy terms.
nl: Tokens gerelateerd aan taxonomietermen.

en: Tokens related to taxonomy vocabularies.
nl: Tokens gerelateerd aan taxonomiewoordenlijsten.

en: Taxonomy is for categorizing content. Terms are grouped into vocabularies. For example, a vocabulary called "Fruit" would contain the terms "Apple" and "Banana".
nl: Taxonomie dient voor het categoriseren van de inhoud van de site. Termen zijn gegroepeerd in woordenlijsten. Een woordenlijst 'fruit' kan bijvoorbeeld de termen 'appel' en 'banaan' bevatten.

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
nl: U kunt de termen in %capital_name herschikken via de 'sleep en verplaats'-symbolen. U kunt termen groeperen door ze onder een bovenliggende term te houden en vervolgens naar rechts te schuiven.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
nl: %capital_name bevat termen die gegroepeerd zijn binnen de bovenliggende termen. De termen kunnen gereorganiseerd worden in %capital_name middels de klik-en-sleep interface.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
nl: %capital_name bevat termen met meerdere bovenliggende onderdelen. De klik-en-sleep interface werkt dan niet. Om de klik-en-sleep interface in te schakelen voor deze termen, dient elke term slechts een bovenliggend onderdeel te hebben.

en: Administer vocabularies and terms
nl: Woordenlijsten en termen beheren

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: Tracking new and updated site content
nl: Nieuwe en geactualiseerde inhoud monitoren

en: Tracking user-specific content
nl: Inhoud van een specifieke gebruiker monitoren

en: My recent content
nl: Mijn recente inhoud

en: Enables tracking of recent content for users.
nl: Monitor recente inhoud van gebruikers.

en: Translating content
nl: Inhoud vertalen

en: Installing updates
nl: Updates installeren

en: Preparing to update your site
nl: Update van de site wordt voorbereid

en: Preparing to install
nl: Installatie voorbereiden

en: Update was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
nl: De update is succesvol afgerond. De site staat niet langer in onderhoudsmodus.

en: Update was completed successfully.
nl: De update is succesvol afgerond.

en: Update failed! See the log below for more information.
nl: Het was niet mogelijk om de update uit te voeren. Bekijk de onderstaande log voor meer informatie.

en: Update failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
nl: Het was niet mogelijk om de update uit te voeren. Bekijk de onderstaande log voor meer informatie. De website staat nog in onderhoudsmodus.

en: Failed to get available update data.
nl: Het was niet mogelijk om de updategegevens op te halen.

en: No available update data
nl: Geen updategegevens beschikbaar

en: Checking available update data
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn

en: Trying to check available update data ...
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn ...

en: Error checking available update data.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het controleren van de beschikbare updategegevens.

en: Checking available update data ...
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn ...

en: Checked available update data for %title.
nl: De beschikbare updategegevens voor %title zijn gecontroleerd.

en: Failed to check available update data for %title.
nl: Het was niet mogelijk om de updategegevens op te halen voor %title.

en: An error occurred trying to get available update data.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de beschikbare updategegevens.

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
nl[0]: Eén project gecontroleerd op beschikbare updates.
nl[1]: @count projecten gecontroleerd op beschikbare updates.

en: Failed to get available update data for one project. | Failed to get available update data for @count projects.
nl[0]: Het was niet mogelijk om de update-gegevens op te halen voor een project.
nl[1]: Het was niet mogelijk om de update-gegevens op te halen voor @count projecten.

en: There was a problem getting update information. Try again later.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van de updategegevens. Probeer het later nog eens.

en: (Theme)
nl: (Thema)

en: (Security update)
nl: (Beveiligingsupdate)

en: (Unsupported)
nl: (Niet ondersteund)

en: All of your projects are up to date.
nl: Alle projecten zijn up-to-date.

en: Download these updates
nl: Deze updates downloaden

en: Manual updates required
nl: Handmatige updates vereist

en: You must select at least one project to update.
nl: Kies tenminste één project om bij te werken.

en: Downloading updates
nl: Updates aan het downloaden

en: Preparing to download selected updates
nl: Download van de geselecteerde updates wordt voorbereid

en: Downloading updates failed:
nl: Downloaden van updates is mislukt:

en: Updates downloaded successfully.
nl: Updates zijn succesvol gedownload.

en: Fatal error trying to download.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
nl: Updates uitvoeren met site in onderhoudsmodus (nadrukkelijk aanbevolen)

en: For example: %url
nl: Bijvoorbeeld: %url

en: For example: %filename from your local computer
nl: Bijvoorbeeld: %filename op de lokale computer

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
nl: Op %url werd geen Drupal-project gevonden.

en: Provided archive contains no files.
nl: Aangeleverd archief bevat geen bestanden.

en: Unable to determine %project name.
nl: De naam %project kon niet worden gevonden.

en: Downloading %project
nl: %project wordt gedownload

en: Failed to download %project from %url
nl: Downloaden van %project vanaf %url is mislukt

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Checking for available updates
nl: Controleren op beschikbare updates

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
nl: Met de Update Manager kunnen ontbrekende updates automatisch worden geïnstalleerd:

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended. See the project homepage for more details.
nl: De geïnstalleerde versie van een of meerdere modules of thema's wordt niet langer ondersteund. Het wordt dringend aangeraden om deze uit te schakelen of te upgraden. Zie voor meer informatie de betreffende projectpagina.

en: Ready to update
nl: Klaar om te updaten

en: Update manager
nl: Update Manager

en: Checks for available updates, and can securely install or update modules and themes via a web interface.
nl: Controleert op beschikbare updates en maakt het mogelijk om veilig via een web-interface modules en thema's te installeren of bij te werken.

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: This role will be automatically assigned new permissions whenever a module is enabled. Changing this setting will not affect existing permissions.
nl: Aan deze rol zullen automatisch rechten toegekend worden wanneer een module ingeschakeld wordt. Het veranderen van deze instelling heeft geen effect op bestaande rechten.

en: Registration and cancellation
nl: Registratie en annulering

en: Who can register accounts?
nl: Wie mag accounts aanmaken?

en: Administrators only
nl: Enkel beheerders

en: Visitors, but administrator approval is required
nl: Bezoekers, maar goedkeuring door beheerder is verplicht

en: When cancelling a user account
nl: Bij het opheffen van een gebruikersaccount

en: Select method for cancelling account
nl: Selecteer de annuleringsmethode voor het account

en: Administer users
nl: Gebruikers beheren

en: Welcome (new user created by administrator)
nl: Welkom (nieuwe gebruiker aangemaakt door beheerder)

en: Welcome (awaiting approval)
nl: Welkom (in afwachting van goedkeuring)

en: Welcome (no approval required)
nl: Welkom (geen goedkeuring vereist)

en: Password recovery
nl: Wachtwoord opnieuw opvragen

en: Account activation
nl: Accountactivatie

en: Account cancellation confirmation
nl: Bevestiging om account op te heffen

en: Account canceled
nl: Account geannuleerd

en: The one-time login link you clicked is invalid.
nl: De door u gebruikte eenmalige login-link is ongeldig.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
nl: U heeft zojuist de eenmalige login-link gebruikt. Het is niet langer nodig deze link te gebruiken om in te loggen. Verander nu uw wachtwoord.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
nl: <p>Dit is een eenmalige login voor %user_name en zal verlopen op %expiration_date.</p><p>Klik op deze knop om in te loggen op de website en uw wachtwoord te veranderen.</p>

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
nl: De gebruikte eenmalige login-link is reeds eerder gebruikt, of niet meer geldig. Vraag een nieuwe link aan met het onderstaande formulier.

en: When cancelling your account
nl: Bij het opheffen van uw account

en: Are you sure you want to cancel your account?
nl: Weet u zeker dat u uw account wilt opheffen?

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
nl: Weet u zeker dat u het account %name wilt opheffen?

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
nl: Uw account zal geblokkeerd worden en u zult niet meer kunnen inloggen. Al uw inhoud zal niet langer gepubliceerd worden en alleen nog maar zichtbaar zijn voor beheerders.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will be assigned to the %anonymous-name user.
nl: Uw account en alle bijbehorende informatie zal verwijderd worden. Al uw inhoud zal aan de gebruiker %anonymous-name worden toegewezen.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will also be deleted.
nl: Uw account en alle bijbehorende informatie zal verwijderd worden. Ook al uw inhoud zal worden verwijderd.

en: You have tried to use an account cancellation link that has expired. Please request a new one using the form below.
nl: De gebruikte eenmalige link om het account op te heffen is niet meer geldig. Vraag met het onderstaande formulier een nieuwe link aan.

en: Sent account cancellation request to %name %email.
nl: Verzoek voor het opzeggen van het account, is verstuurd naar %name %email.

en: Tokens related to individual user accounts.
nl: Tokens gerelateerd aan de individuele gebruikersaccounts.

en: Tokens related to the currently logged in user.
nl: Tokens gerelateerd aan de huidige (ingelogde) gebruiker.

en: Creating and managing users
nl: Gebruikers aanmaken en beheren

en: This form lets administrators configure how fields should be displayed when rendering a user profile page.
nl: Met dit formulier kunnen beheerders de weergave van velden op een profielpagina instellen.

en: Change own username
nl: Eigen gebruikersnaam wijzigen

en: Cancel own user account
nl: Eigen gebruikersaccount opheffen

en: Cancelling account
nl: Account wordt geannuleerd

en: Cancelling user account
nl: Gebruikersaccount opheffen

en: An administrator created an account for you at [site:name]
nl: Er is een account voor u aangemaakt voor [site:name]

en: Cancel the selected user accounts
nl: Geselecteerde gebruikersaccounts opheffen

en: When cancelling these accounts
nl: Bij annulering van deze accounts

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
nl: Weet u zeker dat u deze gebruikersaccounts wilt opheffen?

en: Add lowercase letters
nl: Kleine letters toevoegen

en: Add uppercase letters
nl: Hoofdletters toevoegen

en: Add numbers
nl: Getallen toevoegen

en: Add punctuation
nl: Leestekens toevoegen

en: Make it different from your username
nl: Zorg dat deze verschilt van de gebruikersnaam

en: Weak
nl: Zwak

en: Fair
nl: Redelijk

en: Blocked user: %name %email.
nl: Gebruiker: %name %email geblokkeerd.

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Confirm account cancellation
nl: Accountannulering bevestigen

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Install with commonly used features pre-configured.
nl: Installeer met veelgebruikte functies.

en: Contact forms
nl: Contactformulieren

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Social Bar
nl: Social-balk

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Remove this display
nl: Deze weergave verwijderen

en: Operator to use on all groups
nl: Operator die op alle groepen gebruikt wordt

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
nl: Ofwel 'groep 0 EN groep 1 EN groep 2' of 'groep 0 OF groep 1 OF groep 2' , etc

en: Remove group @group
nl: Groep @group verwijderen

en: Default group
nl: Standaardgroep

en: Group @group
nl: Groep @group

en: Ungroupable filters
nl: Ongroepeerbare filters

en: Basic exposed form
nl: Basis zichtbaar formulier

en: Input required
nl: Invoer vereist

en: An exposed form that only renders a view if the form contains user input.
nl: Een zichtbaar gemaakt formulier dat alleen een overzicht weergeeft als het formulier invoer van de gebruiker bevat.

en: Display all items
nl: Alle items weergeven

en: Display a specified number of items
nl: Een bepaald aantal items weergeven

en: Display a limited number items that this view might find.
nl: Een gelimiteerd aantal items weergeven van wat dit overzicht kan vinden.

en: Paged output, full pager
nl: Gepagineerde weergave, uitgebreide paginering

en: Paged output, full Drupal style
nl: Gepagineerde weergave, volledige Drupal-stijl

en: Paged output, mini pager
nl: Gepagineerde weergave, mini-paginering

en: Name (raw)
nl: Naam (onbewerkt)

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Change the machine name of this display.
nl: De systeemnaam van deze weergave wijzigen.

en: Change settings for this pager type.
nl: De instellingen voor dit type paginering wijzigen.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
nl: Groeperen en aggregratie (berekeningen) van velden toestaan.

en: Exposed form style
nl: Stijl van zichtbaar formulier

en: Select the kind of exposed filter to use.
nl: Selecteer het soort zichtbare filter dat zal worden gebruikt.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
nl: Formulierinstellingen voor deze zichtbare formulierstijl.

en: The machine name of this display
nl: De systeemnaam van deze weergave

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
nl: Indien ingeschakeld zijn sommige velden wellicht niet langer beschikbaar. Alle te groeperen velden worden samengevoegd tot een enkel record per unieke waarde. Andere velden die geselecteerd zijn voor aggregatie ondergaan de functie die op hen toegepast is. Het is bijvoorbeeld mogelijk een lijst van dubbele titels te krijgen door nodes te groeperen op titel en het aantal nids te tellen.

en: Exposed Form
nl: Zichtbaar formulier

en: Exposed form options
nl: Instellingen zichtbaar formulier

en: Pager options
nl: Pagineringsopties

en: Display id should be unique.
nl: Weergave-ID moet uniek zijn.

en: Include reset button
nl: Resetknop opnemen

en: Reset button label
nl: Tekst van de reset-knop

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
nl: Tekst die getoond zal worden in de resetknop van het zichtbare formulier.

en: Exposed sorts label
nl: Zichtbaar sorteerlabel

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Text on demand
nl: Tekst op verzoek

en: Exposed options
nl: Zichtbare opties

en: Items per page label
nl: Label voor items per pagina

en: Exposed items per page options
nl: Opties voor zichtbare items per pagina

en: Expose Offset
nl: Offset zichtbaar maken

en: Offset label
nl: Offsetlabel

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
nl[0]: Minipaginering, @count item, @skip overslaan
nl[1]: Minipaginering, @count items, @skip overslaan

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
nl[0]: Minipaginering, @count item
nl[1]: Minipaginering, @count items

en: All items, skip @skip
nl: Alle items, @skip overslaan

en: All items
nl: Alle items

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
nl[0]: @count item, @skip overslaan
nl[1]: @count items, @skip overslaan

en: Group results together
nl: Resultaten groeperen

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Bundle ID
nl: Bundel-ID

en: Add custom block
nl: Aangepast blok toevoegen

en: Administrative label
nl: Beheerlabel

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
nl[0]: 1 update beschikbaar (nog @number_applied te verwerken, @number_incompatible overgeslagen)
nl[1]: @count updates beschikbaar (nog @number_applied te verwerken, @number_incompatible overgeslagen)

en: Author textfield
nl: Tekstveld auteur

en: Field API to add fields to entities like nodes and users.
nl: Voegt velden toe aan entiteiten zoals nodes en gebruikers.

en: Overview of fields on all entity types.
nl: Overzicht van velden op alle entiteitstypes.

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Error messages to display
nl: Soorten foutmeldingen die worden weergegeven

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
nl: Het wordt aangeraden om geen foutmeldingen te tonen op sites die 'live' zijn.

en: Current password
nl: Huidig wachtwoord

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
nl: Het huidige wachtwoord ontbreekt of is niet correct; het is verplicht om %name te wijzigen.

en: Configure user accounts.
nl: Gebruikersaccounts instellen.

en: Terminology
nl: Terminologie

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: Last access timestamp
nl: Tijdstip van laatste toegang

en: Last login timestamp
nl: Tijdstip van laatste login

en: Severity level
nl: Ernstniveau

en: Forum settings
nl: Foruminstellingen

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Update preview
nl: Voorbeeldweergave bijwerken

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Administer media
nl: Media beheren

en: View media
nl: Media bekijken

en: Edit media
nl: Media bewerken

en: Remove block
nl: Blok verwijderen

en: all languages
nl: alle talen

en: %module module installed.
nl: %module-module geïnstalleerd.

en: Administer text formats and filters
nl: Tekstopmaak en filters beheren

en: @type language detection
nl: @type taaldetectie

en: Use the detected interface language.
nl: De gedetecteerde interfacetaal gebruiken.

en: You are currently using the %set-name shortcut set.
nl: U gebruikt momenteel de snelkoppelingenset %set-name.

en: Create new set
nl: Set aanmaken

en: The %set_name shortcut set has been created. You can edit it from this page.
nl: De snelkoppelingenset %set_name is aangemaakt. U kunt deze wijzigen vanaf deze pagina.

en: Updated set name to %set-name.
nl: Naam van set aangepast naar %set-name.

en: If you have chosen this shortcut set as the default for some or all users, they may also be affected by deleting it.
nl: Deze set is gekozen als standaardsnelkoppelingset voor enkele of alle gebruikers, het verwijderen van de set zal ook voor hen gevolgen hebben.

en: 1 user has chosen or been assigned to this shortcut set. | @count users have chosen or been assigned to this shortcut set.
nl[0]: Deze snelkoppelingset wordt door 1 gebruiker gebruikt.
nl[1]: Deze snelkoppelingset wordt door @count gebruikers gebruikt.

en: Administering shortcuts
nl: Snelkoppelingen beheren

en: Choosing shortcut sets
nl: Snelkoppelingenset kiezen

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
nl: Gebruikers met rechten om de set snelkoppelingen te wisselen kunnen een set kiezen op de tab Snelkoppelingen van hun gebruikerspagina.

en: Edit current shortcut set
nl: Huidige snelkoppelingenset bewerken

en: Editing the current shortcut set will affect other users if that set has been assigned to or selected by other users. Granting "Select any shortcut set" permission along with this permission will grant permission to edit any shortcut set.
nl: Het bewerken van een set snelkoppelingen heeft gevolgen voor gebruikers waaraan deze is toegewezen of die deze set hebben geselecteerd. Het beschikbaar stellen van het recht 'Kies elke snelkoppelingen set' samen met dit recht geeft de mogelijkheid om alle snelkoppelingensets te bewerken.

en: Select any shortcut set
nl: Een snelkoppelingenset kiezen

en: From all shortcut sets, select one to be own active set. Without this permission, an administrator selects shortcut sets for users.
nl: Kies uw actieve set uit alle beschikbare sets snelkoppelingen. Ontbreekt dit recht dan selecteert een beheerder snelkoppelingensets voor gebruikers.

en: Add and modify shortcut sets.
nl: Snelkoppelingensets toevoegen en wijzigen.

en: Add shortcut set
nl: Voeg een set snelkoppelingen toe

en: Edit set name
nl: Naam van set bewerken

en: Delete shortcut set
nl: Verwijder een set snelkoppelingen

en: @remote could not be saved to @path.
nl: @remote kon niet opgeslagen worden in @path.

en: Database support
nl: Databaseondersteuning

en: Get Started
nl: Begin hier

en: Cache type
nl: Cache-type

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
nl: De CSS-klassenamen wijzigen die aan deze weergave worden toegevoegd.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
nl: CSS-klassen mogen alleen uit cijfers, letters en strepen bestaan.

en: Set between which values the user can choose when determining the items per page. Separated by comma.
nl: Bepaal tussen welke waarden de gebruiker kan kiezen bij het bepalen van het aantal items per pagina. Door komma's gescheiden.

en: Update @name
nl: @name bijwerken

en: Add a new recipe to the site.
nl: Een nieuw recept toe aan de site toevoegen.

en: Link field
nl: Link-veld

en: Attachment before
nl: Bijlage voor het overzicht

en: Attachment after
nl: Bijlage na het overzicht

en: Feed icon
nl: Feed-pictogram

en: visible
nl: zichtbaar

en: Password settings
nl: Wachtwoordinstellingen

en: Content moderation states
nl: Moderatiestatus van inhoud

en: Transitions
nl: Overgangen

en: Cache configuration
nl: Cache instellingen

en: Editing
nl: Wordt gewijzigd

en: GD library PNG support
nl: GD-bibliotheek ondersteunt PNG

en: The date the comment was most recently updated.
nl: De datum waarop de reactie het laatst is gewijzigd.

en: Comment posted: %subject.
nl: Reactie geplaatst: %subject.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
nl: Dit veld is uitgeschakeld omdat u onvoldoende rechten heeft om het te wijzigen.

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
nl: Bekijk, bewerk en verwijder alle inhoud ongeacht de geldende rechten.

en: Syslog format
nl: Syslog-formaat

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
nl: Externe bronnen kunnen automatisch worden geoptimaliseerd. Dit kan zowel de omvang als het aantal requests verminderen.

en: A date in 'time-since' format. (%date)
nl: Een datum in 'tijd sinds' opmaak (%date)

en: The location of the file relative to Drupal root.
nl: De locatie van het bestand in verhouding tot de Drupal-hoofdmap.

en: Your modules have been downloaded and updated.
nl: Uw modules zijn gedownload en bijgewerkt.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Translation update status
nl: Status van de vertalingsupdates

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions.

en: Filter modules
nl: Modules filteren

en: Vocabulary machine name
nl: Systeemnaam woordenlijst

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar background
nl: Achtergrond zijbalk

en: Sidebar borders
nl: Randen zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Title link
nl: Titelkoppeling

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
nl: Een lijst van HTML-tags die in feed-items zijn toegestaan. De HTML-tags scheiden met spaties. Niet toegestane tags worden verwijderd.

en: %field cannot contain any markup.
nl: %field mag geen opmaak bevatten.

en: These options control the display settings for the %name theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used.
nl: Met deze opties kunt u de instellingen beheren van de wijze waarop het %name thema wordt getoond. Wanneer uw site met dit thema wordt getoond zullen deze instellingen worden gebruikt.

en: Administer software updates
nl: Software-updates beheren

en: @required_name (Missing)
nl: @required_name (Ontbreekt)

en: @required_name (Version @compatibility required)
nl: @required_name (Versie @compatibility vereist)

en: Unresolved dependency
nl: Onopgeloste afhankelijkheid

en: @name requires this module.
nl: @name vereist deze module.

en: @name requires this module and version. Currently using @required_name version @version
nl: @name vereist deze module en versie. Momenteel wordt versie @version van @required_name gebruikt

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Require email confirmation
nl: Vereis email-bevestiging

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Fetch settings
nl: Instellingen ophalen

en: Site details
nl: Websitegegevens

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: The email address %mail is not valid.
nl: Het e-mailadres %mail is ongeldig.

en: Add media
nl: Media toevoegen

en: Interfaces
nl: Interface

en: Title and slogan
nl: Titel en slogan

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
nl: Het databasetabelvoorvoegsel, %prefix, die u hebt opgegeven, is ongeldig. Het tabelvoorvoegsel mag enkel cijfers, letters, punten en onderstrepingstekens bevatten.

en: Default settings file
nl: Standaardinstellingenbestand

en: The default settings file does not exist.
nl: Het standaardinstellingenbestand bestaat niet.

en: Show row weights
nl: Gewicht van rijen tonen

en: Hide row weights
nl: Gewicht van rij verbergen

en: %name: the value may be no less than %min.
nl: %name: de waarde mag niet minder zijn dan %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: Custom display settings
nl: Aangepaste weergave-instellingen

en: Node module element
nl: Element van de Node-module

en: not yet assigned
nl: nog niet toegewezen

en: not yet created
nl: nog niet aangemaakt

en: Comment type
nl: Reactietype

en: Edit permissions
nl: Toegangsrechten bewerken

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Reusable
nl: Herbruikbaar

en: Configuration files
nl: Configuratiebestanden

en: Row class
nl: Rijklasse

en: Latest version
nl: Laatste versie

en: The URL of the account edit page.
nl: De URL van de account-bewerkingspagina.

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Edit translations
nl: Vertalingen bewerken

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -

en: Query type
nl: Type zoekopdracht

en: Search page
nl: Zoekpagina

en: Search pages
nl: Zoekpagina's

en: Add search page
nl: Zoekpagina toevoegen

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: Unknown content type
nl: Onbekend inhoudstype

en: Summary options
nl: Samenvattingsopties

en: Back to site
nl: Terug naar de website

en: Never (manually)
nl: Nooit (handmatig)

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
nl: De gegevens konden niet worden opgeslagen omdat het doel %destination ongeldig is. Dit kan gebeuren door onjuist gebruik van file_save_data() of door een ontbrekende stream wrapper.

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
nl: Het contact maken met uw databaseserver is mislukt. De server geeft de volgende melding: %error.<ul><li>Staat de databaseserver aan?</li><li>Bestaat de database en heeft u de correcte databasenaam ingevuld?</li><li>Is uw combinatie van wachtwoord en gebruikersnaam juist?</li><li>Heeft u de correcte hostnaam van de database ingevuld?</li></ul>

en: Exit block region demonstration
nl: Demonstratie van blokregio's afsluiten

en: Database log messages to keep
nl: Databaselogberichten om te behouden

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
nl: Kies een tekenreeks die achter de waarde geplaatst moet worden, zoals 'm' of 'kb/s'. Leeglaten om niet te gebruiken. Scheid enkelvoud en meervoud van elkaar met een verticale streep ("euro|euro's").

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Display prefix and suffix.
nl: Voor- en achtervoegsel weergeven.

en: Display with prefix and suffix.
nl: Met voor- en achtervoegsel weergeven.

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Trim length
nl: Lengte beperken

en: No field is displayed.
nl: Er wordt geen veld getoond.

en: No field is hidden.
nl: Geen enkel veld is verborgen.

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:

en: Text formats are presented on content editing pages in the order defined on this page. The first format available to a user will be selected by default.
nl: De tekstopmaken op de bewerkingspagina's worden volgens de op deze pagina opgegeven volgorde getoond. De eerste voor de gebruiker beschikbare opmaak zal standaard worden geselecteerd.

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
nl: Opmaak: %time. De datumnotatie is JJJJ-MM-DD en %timezone is het tijdzoneverschil met de standaardtijd UTC. Laat dit leeg om het tijdstip van het indienen van het formulier te gebruiken.

en: Syslog identity
nl: Syslog-ID

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
nl: Een tekenreeks die wordt toegevoegd aan ieder bericht dat in de Syslog wordt geschreven. Als meerdere sites logberichten in hetzelfde Syslogbestand schrijven kan met deze Syslog-id onderscheid gemaakt worden tussen de berichten.

en: Error pages
nl: Foutmeldingspagina's

en: Run cron every
nl: Cron uitvoeren iedere

en: Manage automatic site maintenance tasks.
nl: Automatische onderhoudstaken beheren.

en: Weight for added term
nl: Gewicht voor toegevoegde term

en: Minimal profile for running tests. Includes absolutely required modules only.
nl: Basisprofiel om tests uit te voeren. Bevat alleen noodzakelijke modules.

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Preset ID
nl: Vooringesteld ID

en: Administrative name
nl: Administratieve naam

en: Add a new custom block
nl: Een nieuw aangepast blok toevoegen

en: Weight for @block block
nl: Gewicht voor blok @block

en: Region for @block block
nl: Gebied voor blok @block

en: Post comments
nl: Reageren

en: Skip comment approval
nl: Reactiegoedkeuring overslaan

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
nl: Weet u zeker dat u de tekstopmaak %format wil uitschakelen?

en: Disabled text formats are completely removed from the administrative interface, and any content stored with that format will not be displayed. This action cannot be undone.
nl: Uitgeschakelde tekstopmaken zijn niet meer zichtbaar in de interface en inhoud die van deze opmaken gebruik maakt, wordt niet meer weergegeven. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Disabled text format %format.
nl: Tekstopmaak %format is uitgeschakeld.

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Disable text format
nl: Tekstopmaak uitschakelen

en: Hot topic, new comments
nl: Populaire discussie, nieuwe reacties

en: Hot topic
nl: Populaire discussie

en: Normal topic
nl: Normale discussie

en: Closed topic
nl: Gesloten discussie

en: Reference for usage, configuration, and modules.
nl: Helpinformatie voor gebruik, instellingen en modules raadplegen.

en: Configure @module permissions
nl: Toegangsrechten voor @module instellen

en: Administer settings.
nl: Instellingen beheren.

en: View reports, updates, and errors.
nl: Rapporten, updates en foutmeldingen bekijken.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Nothing
nl: Niets

en: Update @title
nl: @title bijwerken

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam. Kan alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
nl: De systeemnaam moet unieke tekens bevatten.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
nl: De systeemnaam mag alleen kleine letters, cijfers en koppeltekens bevatten.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nl: De systeemnaam is al in gebruik. Deze moet uniek zijn.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Label display for @title
nl: Label voor @title tonen

en: Formatter for @title
nl: Formatter voor @title

en: Parents for @title
nl: Bovenliggende onderdelen voor @title

en: There is data for this field in the database. The field settings can no longer be changed.
nl: Er zijn reeds gegevens voor dit veld in de database. De veldinstellingen kunnen niet meer gewijzigd worden.

en: Weight for new file
nl: Gewicht voor nieuw bestand

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: Weight for new effect
nl: Gewicht voor nieuw effect

en: Enable @title menu link
nl: Menulink @title inschakelen

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
nl: Een unieke naam om de URL van het menu te maken. De naam mag alleen kleine letters, nummers en koppeltekens bevatten.

en: Schema version
nl: Schemaversie

en: Number of servings
nl: Aantal porties

en: Theme name
nl: Thema-naam

en: URL fallback
nl: URL-fallback

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
nl: Gebruik een reeds gedetecteerde taal voor URLs wanneer er geen gevonden is.

en: %type_name: Create new content
nl: %type_name: Nieuwe inhoud aanmaken

en: %type_name: Edit own content
nl: %type_name: Eigen inhoud bewerken

en: %type_name: Edit any content
nl: %type_name: Alle inhoud bewerken

en: %type_name: Delete own content
nl: %type_name: Eigen inhoud verwijderen

en: %type_name: Delete any content
nl: %type_name: Alle inhoud verwijderen

en: New object was not saved, no error provided
nl: Het nieuwe object is niet opgeslagen, geen foutmelding beschikbaar

en: The author's host name.
nl: De hostnaam van de auteur.

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
nl: De publicatiestatus van een reactie. (0 = Gepubliceerd, 1 = Niet gepubliceerd)

en: The comment author's name.
nl: De naam van de schrijver van de reactie.

en: Next steps
nl: Volgende stappen

en: @driver_name settings
nl: @driver_name-instellingen

en: Database file
nl: Database bestand

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
nl: Het absolute pad naar het bestand waar @drupal-gegevens opgeslagen zullen worden. Dit moet beschrijfbaar zijn voor de webserver en niet in de webroot liggen.

en: No fields are present yet.
nl: Er zijn nog geen velden beschikbaar.

en: Uninstall @module module
nl: @module-module verwijderen

en: Enable newly added modules
nl: Nieuw toegevoegde modules inschakelen

en: View the administration theme
nl: Beheerthema bekijken

en: Database system
nl: Databasesysteem

en: Database system version
nl: Databasesysteemversie

en: Indexed %count content items for tracking.
nl: %count inhoudsitems geïndexeerd om te monitoren.

en: Release notes for @project_title
nl: Notities bij deze versie van @project_title

en: The role settings have been updated.
nl: De rol-instellingen zijn bijgewerkt.

en: Disable the account and keep its content.
nl: Het account uitschakelen en de inhoud behouden.

en: Disable the account and unpublish its content.
nl: Het account uitschakelen en de inhoud depubliceren.

en: Drupal system listing compatible test
nl: Compatibiliteits test voor Drupal-systeemoverzicht

en: Support module for testing the drupal_system_listing function.
nl: Ondersteuningsmodule om de drupal_system_listing functie te testen.

en: Fixed value
nl: Vaste waarde

en: String settings
nl: String-instellingen

en: Use field label instead of the "On value" as label
nl: Gebruik de label van het veld in plaats van de waarde voor 'aan' als label

en: List (integer)
nl: Lijst (integer)

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
nl: Dit veld slaat gehele getallen op uit een lijst van toegestane 'waarde => label' paren. Bijvoorbeeld 'Levensduur in dagen': 1 => 1 dag, 7 => 1 week, 31 => 1 maand.

en: List (float)
nl: Lijst (zwevendekommagetal)

en: This field stores float values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Fraction': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.
nl: Dit veld slaat zwevendekommagetallen op uit een lijst van toegestane 'waarde => label'-paren. Bijvoorbeeld 'Fractie': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
nl: Dit veld slaat tekstwaarden op uit een lijst van toegestane 'waarde => label' paren. Bijvoorbeeld 'Staten van de VS': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde en moet een getal zijn. Het label is de weer te geven waarde en de keuze in formulieren.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een getal bevat, zal het gebruikt worden als sleutel én als label.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
nl: Lijsten met labels zijn ook toegestaan (één label per regel), alleen als het veld nog geen waarden bevat. Numerieke sleutels zullen automatisch worden aangemaakt aan de hand van de volgorde in de lijst.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde. Het label is de weer te geven waarde en de invoerwaarde in formulieren.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een tekenreeks bevat, zal deze gebruikt worden als sleutel én als label.

en: Allowed values list: invalid input.
nl: Lijst met toegestane waardes: ongeldige invoer.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
nl: Lijst met toegestane waardes: enkele waardes die momenteel in gebruik zijn worden verwijderd.

en: Object ID
nl: Object-ID

en: The entity type.
nl: Het entiteitstype.

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Center left
nl: Links centreren

en: Center right
nl: Rechts centreren

en: Asc
nl: Oplopend

en: Custom blocks
nl: Aangepaste blokken

en: HTML element
nl: HTML-element

en: Label HTML element
nl: HTML-element label

en: Place a colon after the label
nl: Na het label een dubbele punt plaatsen

en: Wrapper HTML element
nl: Omvattend HTML-element

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: Add default classes
nl: Standaardklassen toevoegen

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
nl: Standaard Views-klassen gebruiken om het veld, veldlabel en veldinhoud te identificeren.

en: Use absolute path
nl: Absoluut pad gebruiken

en: Rel Text
nl: Rel-tekst

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
nl: Voeg de 'Rel'-eigenschap toe voor gebruik in Lightbox2 of andere JavaScript-functies.

en: Preserve certain tags
nl: Bepaalde tags behouden

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
nl: Geef de elementen op die u wenst te behouden in het filterproces. Bijvoorbeeld &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; zal alle 'p'- en 'br'-elementen behouden

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
nl: Als dit geselecteerd is, worden meervoudsvormen op een speciale manier behandeld.

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoudsvorm te gebruiken tekst, @count zal door de waarde vervangen worden.

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit overzicht. Deze mag alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Weight for @display
nl: Gewicht voor @display

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
nl: Deze titel zal worden weergegeven in de bewerkingspagina van het overzicht in plaats van de standaardtitel. Dit kan handig zijn indien hetzelfde item tweemaal bestaat.

en: The unique ID of the aggregator item.
nl: De unieke ID van een aggregator-item.

en: The guid of the original imported item.
nl: De guid van het origineel geïmporteerde item.

en: Date and time of when the comment was created.
nl: De datum en tijd waarop de reactie geplaatst werd.

en: Date and time of when the comment was last updated.
nl: De datum en tijd waarop de reactie voor het laatst gewijzigd werd.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
nl: Of de reactie goedgekeurd is (of nog in de moderatiewachtrij).

en: Last comment CID
nl: Laatste reactie-CID

en: Last Comment
nl: Laatste reactie

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
nl: Sommige rollen missen permissie voor toegang tot de inhoud, maar weergave %display heeft geen toegangscontrole.

en: The extension of the file.
nl: De extensie van het bestand.

en: File Usage
nl: Bestandsgebruik

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze node, gewoonlijk omdat het een bestand in een veld van de node is.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
nl: Een gebruiker die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de gebruiker is.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
nl: Een bestand dat is gekoppeld aan de gebruiker, meestal omdat het zich in een veld bevindt aan de gebruiker.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
nl: Een reactie die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze reactie, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
nl: Een taxonomieterm die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomieterm, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: The module managing this file relationship.
nl: De module die deze bestandsrelatie beheert.

en: The type of entity that is related to the file.
nl: Het type entiteit dat aan het bestand gerelateerd is.

en: The number of times the file is used by this entity.
nl: Het aantal keren dat een bestand door deze entiteit wordt gebruikt.

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
nl: Gebruikt door Style: Tabel om de klikbare kolom te bepalen waarmee wordt gesorteerd. De standaardwaarde is meestal voldoende.

en: Group column
nl: Groepeerkolom

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
nl: Selecteer de kolom van dit veld om de hierboven geselecteerde groepeerfunctie toe te passen.

en: Group columns (additional)
nl: Groepeerkolommen (extra)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
nl: Selecteer aanvullende kolommen van dit veld om in de query in te sluiten en op te groeperen.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De systeemnaam voor de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Display error message
nl: Foutmeldingen weergeven

en: Comment or document this display.
nl: Deze weergave van een opmerking of uitleg voorzien.

en: Query settings
nl: Query-instellingen

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
nl: Toestaan om geavanceerde instellingen voor de query-plug-in in te stellen

en: The name and the description of this display
nl: De naam en beschrijving van deze weergave

en: Query options
nl: Query-opties

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de waarden voor paginering overnemen van de gekoppelde weergave?

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
nl: Moet deze weergave paginering weergeven? Dit is alleen relevant als paginering overgenomen wordt.

en: This will appear as the name of this block in administer >> structure >> blocks.
nl: Dit wordt gebruikt als de naam van dit blok in beheer >> structuur >> blokken.

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
nl: Tekst om weer te geven in plaats van de resultaten totdat een gebruiker een selectie maakt en een zichtbaar filter toepast.

en: Include all items option
nl: Optie 'alle items' toevoegen

en: All items label
nl: Label voor 'alle items'

en: Disable SQL rewriting
nl: Herschrijven van SQL uitschakelen

en: The class to provide on each row.
nl: De klasse om aan iedere rij mee te geven.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
nl: Er kunnen veld-tokens worden gebruikt, zoals te vinden onder "Vervangingspatronen" in de rubriek "Uitvoer van dit veld herschrijven" van ieder veld.

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
nl: De klasse om toe te voegen aan de wrapper, buiten de lijst.

en: List class
nl: Lijstklasse

en: The class to provide on the list element itself.
nl: De klasse om aan het lijstelement zelf toe te voegen.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
nl: Geef het basispad op voor links in deze samenvattingsweergave, bijvoorbeeld http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
    Laat de / aan begin en eind achterwege. Als hier geen waarde wordt opgegeven, zal het pad in de eerst aangetroffen paginaweergave worden gebruikt als basispad. Als geen pad wordt gevonden, wordt / gebruikt.

en: files
nl: bestanden

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Content access
nl: Toegang tot inhoud

en: Convert line breaks into HTML
nl: Regeleinden omzetten in HTML

en: Sticky status
nl: Status vastgeplakt

en: RSS category
nl: RSS-categorie

en: RSS enclosure
nl: RSS-bijlage

en: Paste your configuration here
nl: Plak de configuratie hier

en: Import configuration
nl: Configuratie importeren

en: 5 minute
nl: 5 minuten

en: 15 minute
nl: 15 minuten

en: Default view mode
nl: Standaardweergavemodus

en: URL to image
nl: URL naar afbeelding

en: Content revisions
nl: Inhoudsrevisies

en: Custom block
nl: Aangepast blok

en: Recipient ID
nl: Ontvanger-ID

en: %time hence
nl: over %time

en: Language selection
nl: Taalkeuze

en: Delete all translations
nl: Alle vertalingen verwijderen

en: No Access
nl: Geen toegang

en: Manage layout
nl: Lay-out beheren

en: text formats
nl: tekstformaten

en: Default moderation state
nl: Standaard moderatiestatus

en: Search page path
nl: Zoekpaginapad

en: Many to one
nl: Veel op één

en: Save layout
nl: Layout opslaan

en: All Day
nl: Hele dag

en: Upscale
nl: Opschalen

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Logo settings
nl: Logo-instellingen

en: Delete field.
nl: Veld verwijderen.

en: No results behavior
nl: Gedrag bij ontbreken van resultaten

en: Edit @section
nl: @section bewerken

en: View to insert
nl: In te voegen overzicht

en: The view to insert into this area.
nl: Het in dit gebied in te voegen overzicht.

en: Inherit contextual filters
nl: Contextuele filters overnemen

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
nl: Indien aangevinkt zal dit overzicht dezelfde contextuele filters krijgen als de bovenliggende.

en: Recursion detected in view @view display @display.
nl: Recursie gedetecteerd in overzicht @view weergave @display.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>NIET</em> in de URL bevindt

en: Exception value
nl: Uitzonderingswaarde

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
nl: Wanneer deze waarde ontvangen wordt zal het filter genegeerd worden; bijvoorbeeld 'alle waarden'

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>WEL</em> in de URL bevindt of wanneer een standaardwaarde wordt meegegeven

en: Provide title
nl: Titel ingeven

en: Specify validation criteria
nl: Validatiecriteria opgeven

en: Action to take if filter value does not validate
nl: Te ondernemen actie als de filterwaarde ongeldig is

en: Display all results for the specified field
nl: Alle resultaten voor het opgegeven veld weergeven

en: Provide default value
nl: Standaardwaarde opgeven

en: Show "Page not found"
nl: 'Pagina niet gevonden' weergeven

en: Display a summary
nl: Samenvatting tonen

en: Display contents of "No results found"
nl: Inhoud van 'Geen resultaten gevonden' weergeven

en: Skip default argument for view URL
nl: Standaardargument niet opnemen in de URL van het overzicht

en: Select whether to include this default argument when constructing the URL for this view. Skipping default arguments is useful e.g. in the case of feeds.
nl: Kies of dit standaardargument moet worden opgenomen in de URL voor dit overzicht. Weglaten is bv. nuttig bij feeds.

en: Number of records
nl: Aantal records

[ctx: Sort order]
en: Default sort
nl: Standaardsortering

[ctx: Sort order]
en: Date
nl: Datum

[ctx: Sort order]
en: Numerical
nl: Numeriek

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Gebruikers kunnen meerdere waarden in de vorm van 1+2+3 (voor OR) of 1,2,3 (voor AND) invullen als dit geselecteerd is.

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
nl: Indien geselecteerd, kunnen meerdere instanties van dit filter samenwerken, waardoor meerdere waarden aangeleverd worden aan het zelfde filter. Deze instelling is niet compatibel met de instelling 'Ontdubbelen'.

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd, worden de voor het filter ingevoerde nummers niet gebruikt om te beperken, maar om deze uit te sluiten van het overzicht.

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
nl: De woordenlijstmodus beperkt het aantal tekens in de filterwaarde. Hierdoor kan de samenvattingsweergave als een woordenlijst worden gebruikt.

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
nl: Hoeveel tekens van de filterwaarde gebruiken. Bij 1, zullen alle velden die beginnen met de eerste letter van de filterwaarde voldoen aan het filter.

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe moeten hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet bij weergave van de titel en de samenvatting.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Create a label
nl: Een label aanmaken

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen. Dit wordt vaak gebruikt om velden te groeperen, of om het veld als token te gebruiken binnen een ander veld.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit veld te plaatsen, bijvoorbeeld H1, H2, etc.

en: Create a CSS class
nl: Een CSS-klasse maken

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit label te plaatsen, bijv H1, H2, etc.

en: Rewrite results
nl: Resultaten herschrijven

en: Replace spaces with dashes
nl: Spaties door koppeltekens vervangen

en: External server URL
nl: URL van externe server

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
nl: Linkt naar een externe server door middel van een volledige URL: bijv.: 'http://www.example.com' of 'www.example.com'.

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
nl: Regeleinden omzetten in HTML &lt;br&gt;-codes

en: No results text
nl: Tekst als er geen resultaten zijn

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
nl: Inschakelen om de 'Tekst als er geen resultaten zijn' te tonen als het veld het getal 0 bevat.

en: Time hence
nl: Resterende tijd

en: Time hence (with "hence" appended)
nl: Resterende tijd (voorafgegaan door 'over')

en: Time span (future dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in de toekomst worden voorafgegaan door '-')

en: Time span (past dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in het verleden worden voorafgegaan door '-')

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
nl: Hoe moeten geserialiseerde gegevens worden weergegeven? U kan een aangepaste array/object-sleutel of print_r toepassen op de volledige uitvoer.

en: Full data (unserialized)
nl: Volledige gegevens (niet-geserialiseerd)

en: Full data (serialized)
nl: Volledige gegevens (geserialiseerd)

en: A certain key
nl: Een bepaalde sleutel

en: Which key should be displayed
nl: Welke sleutel moet worden weergegeven

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
nl: Geef een sleutel op als u een sleutel van de gegevens wilt tonen.

en: How many different units to display in the string.
nl: Hoeveel verschillende eenheden moeten in de tekst worden weergegeven.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: Dit filter is niet zichtbaar. Maak het zichtbaar zodat bezoekers de filterwaarden kunnen aanpassen.

en: Expose filter
nl: Filter zichtbaar maken

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Dit filter is zichtbaar. Als u het verbergt, kunnen bezoekers de filterwaarden niet aanpassen.

en: Hide filter
nl: Filter verbergen

en: Expose operator
nl: Operator zichtbaar maken

en: Allow the user to choose the operator.
nl: Gebruiker toestaan de operator te kiezen.

en: Allow multiple selections
nl: Meervoudige selectie toestaan

en: Enable to allow users to select multiple items.
nl: Gebruikers toestaan meerdere items te selecteren.

en: Remember the last selection
nl: Laatste keuze onthouden

en: Enable to remember the last selection made by the user.
nl: Laatste keuze van de gebruiker onthouden.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
nl: Selecteer een waarde, tenzij dit een niet-verplicht zichtbaar filter is.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
nl: Inschakelen om items te verbergen die deze relatie niet bevatten

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: De sortering is niet zichtbaar. Maak deze zichtbaar zodat gebruikers deze kunnen aanpassen.

en: Expose sort
nl: Sortering zichtbaar maken

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Deze sortering is zichtbaar. Als u de sortering verbergt, kunnen gebruikers deze niet meer veranderen.

en: Hide sort
nl: Sortering verbergen

en: Provide description
nl: Een beschrijving opgeven

en: Update "@title" choice
nl: Keuze '@title' bijwerken

en: Update "@title" choice (@number)
nl: Keuze '@title' (@number) bijwerken

en: Auto preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: Preview with contextual filters:
nl: Voorbeeldweergave met contextuele filters:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
nl: Contextuele filterwaarden scheiden met een '/'. Bijvoorbeeld %example.

en: Apply and continue
nl: Toepassen en doorgaan

en: @current of @total
nl: @current van @total

en: All displays (except overridden)
nl: Alle weergaven (behalve overschreven)

en: All displays
nl: Alle weergaven

en: This @display_type (override)
nl: Deze @display_type (overschrijven)

en: Create new filter group
nl: Nieuwe filtergroep aanmaken

en: No filters have been added.
nl: Geen filters toegevoegd.

en: Drag to add filters.
nl: Sleep om filters toe te voegen.

en: Add and configure @types
nl: @types toevoegen en instellen

en: Configure @type: @item
nl: @type instellen: @item

en: Always show advanced display settings
nl: Geavanceerde weergave-instellingen altijd tonen

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
nl: Label voor de waarde 'alle' bij niet-verplichte enkelvoudige keuzelijsten in  zichtbare filters

en: Live preview settings
nl: Instellingen van voorbeeldweergave

en: Automatically update preview on changes
nl: Preview automatisch bijwerken bij wijzigingen

en: Show information and statistics about the view during live preview
nl: Informatie en statistieken over het overzicht tonen tijdens live-voorbeeldweergave

en: Above the preview
nl: Boven de voorbeeldweergave

en: Below the preview
nl: Onder de voorbeeldweergave

en: Show the SQL query
nl: De SQL-query weergeven

en: Show performance statistics
nl: Prestatiestatistieken tonen

en: Display | Displays
nl[0]: Weergave
nl[1]: Weergaven

en: Unformatted list
nl: Onopgemaakte lijst

en: Contextual filters
nl: Contextuele filters

en: contextual filters
nl: contextuele filters

en: Contextual filter
nl: Contextueel filter

en: contextual filter
nl: contextueel filter

en: filter criteria
nl: filtercriteria

en: Filter criterion
nl: Filtercriterium

en: filter criterion
nl: filtercriterium

en: no results behavior
nl: gedrag bij ontbreken van resultaten

en: The node ID.
nl: De ID van de node.

en: The content title.
nl: De titel van de inhoud.

en: The date the content was posted.
nl: De datum waarop de inhoud is aangemaakt.

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
nl: Filtert ongepubliceerde inhoud weg als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Whether or not the content is sticky.
nl: Of de inhoud 'vastgeplakt bovenaan de lijst' is.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
nl: Of de inhoud wel of niet vastgeplakt is. Om de vastgeplakte inhoud eerst te zien zet dit op aflopend.

en: Relate content to the user who created it.
nl: Verbind inhoud met de gebruiker die het gecreëerd heeft.

en: User has a revision
nl: Gebruiker heeft een revisie

en: All nodes where a certain user has a revision
nl: Alle nodes waarbij een bepaalde gebruiker een revisie heeft

en: Content revision is a history of changes to content.
nl: Inhoudsrevisie is het bijhouden van inhoudelijke wijzigingen.

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoudsrevisie te verwijderen.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
nl: Filter de inhoud op weergavetoegang. <strong> Niet nodig als de node wordt gebruikt als basistabel.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
nl: Toon een marker als de inhoud nieuw of bijgewerkt is.

en: Show only content that is new or updated.
nl: Toon alleen inhoud die nieuw of bijgewerkt is.

en: Display the content with standard node view.
nl: Toon de inhoud met de standaard node-weergave.

en: Content ID from URL
nl: Inhoud-ID uit de URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
nl: Inhoud die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit bestand voorkomt in een veld van de inhoud.

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
nl: Toestaan dat de 'diepte' voor Taxonomy: Term-ID (met diepte) kan worden aangepast via een extra contextuele filterwaarde.

en: Content authored
nl: Auteur van de inhoud

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
nl: Verbind de inhoud met de gebruiker die het heeft aangemaakt. Deze verbinding maakt éen record voor ieder inhoudsitem dat de gebruiker heeft aangemaakt.

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
nl: Een contextuele filterwaarde kan worden genegeerd. De query zal niet veranderd worden door deze contextuele filterwaarde. Kan gebruikt worden wanneer de contextuele filterwaarde van de URL afkomt, en een deel van de URL genegeerd moet worden.

en: View area
nl: Overzichtsgebied

en: Insert a view inside an area.
nl: Een overzicht in een gebied plaatsen.

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Use field template
nl: Veldtemplate gebruiken

en: Checking this option will cause the group Display Type and Separator values to be ignored.
nl: Als deze optie geselecteerd is, worden de waarden van de groep Weergavetype en Scheidingsteken genegeerd.

en: Multiple field settings
nl: Instellingen voor meerdere velden

en: Display all values in the same row
nl: Alle waarden in dezelfde rij weergeven

en: Display @count value(s)
nl: @count waarde(n) weergeven

en: Raw @column
nl: Onbewerkte @column

en: Link this field to the original piece of content
nl: Dit veld naar de oorspronkelijke inhoud linken

en: Access operation to check
nl: Te controleren toegangsbewerking

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
nl: Als dit geselecteerd is, kunnen gebruikers meerdere waarden invullen in de vorm van 1+2+3. In verband met het aantal JOIN's dat vereist zou zijn, wordt AND in combinatie met dit filter behandeld als OR.

en: Load default filter from term page
nl: Standaardfilter van de termpagina laden

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
nl: Streepjes in URL omzetten naar spaties in filterwaarden voor termen

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default filter type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
nl: Opmerking: u heeft geen toestemming om dit te veranderen. Als u het standaardfilter verandert, gaat deze instelling onherroepelijk verloren.

en: Change the way content is formatted.
nl: De wijze waarop de inhoud wordt opgemaakt veranderen.

en: Change settings for this format
nl: Instellingen voor deze opmaak wijzigen

en: Change the way each row in the view is styled.
nl: De wijze waarop elke rij in het overzicht is opgemaakt veranderen.

en: Hide attachments in summary
nl: Bijlagen in samenvatting verbergen

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
nl: Instellen of bijlagen wel of niet worden weergegeven bij een contextueel filter-samenvatting.

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
nl: Bijlagen verbergen bij het tonen van een samenvatting van een contextueel filter

en: Attachment position
nl: Bijlagepositie

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de waarden van contextuele filters overnemen van de weergave waarvan het een bijlage is?

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
nl: Dit overzicht wordt bij het bezoeken van dit pad weergegeven. Gebruik bijvoorbeeld 'pad/%/%/feed' of 'pad/%/%/rss.xml', met voor ieder ingesteld contextueel filter een  %-teken in het pad.

en: Display @display is set to use a menu but the menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een menu te gebruiken, maar de menulinktekst is niet ingesteld.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een hoofdmenu te gebruiken, maar de hoofdmenulinktekst is niet ingesteld.

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
nl[0]: @count item, @skip overslaan
nl[1]: Gepagineerd, @count items, @skip overslaan

en: @count item | Paged, @count items
nl[0]: @count item
nl[1]: Gepagineerd, @count items

en: Create a page
nl: Een pagina maken

en: Create a menu link
nl: Een menulink aanmaken

en: Include an RSS feed
nl: Een RSS-feed toevoegen

en: Feed path
nl: Feed-pad

en: Feed row style
nl: Feed-rijstijl

en: Create a block
nl: Een blok aanmaken

en: of fields
nl: van velden

en: of type
nl: van het type

en: tagged with
nl: gemarkeerd met

en: full posts
nl: volledige berichten

en: titles
nl: titels

en: titles (linked)
nl: titels (gelinkt)

en: Sorts
nl: Sorteringen

en: HTTP method
nl: HTTP-methode

en: Hide view
nl: Overzicht verbergen

en: @group (historical data)
nl: @group (historische data)

en: User limit
nl: Gebruikerslimiet

en: Use path alias
nl: Pad-alias gebruiken

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen

en: Cooking time
nl: Bereidingstijd

en: View any unpublished content
nl: Alle niet-gepubliceerde inhoud bekijken

en: Relative default value
nl: Relatieve standaardwaarde

en: Headings
nl: Koppen

en: The comment UUID.
nl: De reactie-UUID.

en: The file UUID.
nl: De bestands-UUID.

en: The term UUID.
nl: De term-UUID.

en: The user UUID.
nl: De gebruiker-UUID.

en: Field item
nl: Veld-item

en: Edit shortcut set
nl: Snelkoppelingset bewerken

en: Appearance settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Close message
nl: Sluiten-bericht

en: Delete translation
nl: Vertaling verwijderen

en: Unsorted
nl: Ongesorteerd

en: Changes to the style have been saved.
nl: Wijzigingen aan de stijl zijn opgeslagen.

en: Aggregation type
nl: Aggregatietype

en: Mapping type
nl: Toewijzingstype

en: Create media
nl: Media toevoegen

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Tokens van de eerste rij gebruiken

en: Allow multiple filter values to work together
nl: Meerdere filters toelaten om samen te functioneren

en: Customize field HTML
nl: HTML van het veld aanpassen

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
nl: Voor deze klasse mag u tokens gebruiken uit de rubriek 'Resultaten herschrijven'.

en: Customize label HTML
nl: HTML van label aanpassen

en: Customize field and label wrapper HTML
nl: HTML-wrapper voor veld en label aanpassen

en: Choose the HTML element to wrap around this field and label, e.g. H1, H2, etc. This may not be used if the field and label are not rendered together, such as with a table.
nl: Kies het HTML-element dat voor dit veldlabel gebruikt wordt, bijvoorbeeld H1, H2 etc. Dit element zal niet worden gebruikt als het veld en label niet samen worden verwerkt, zoals in een tabel.

en: Remove whitespace
nl: Witruimte verwijderen

en: Hide rewriting if empty
nl: Niet herschrijven indien leeg

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
nl: Toon geen herschreven inhoud wanneer dit veld leeg is.

en: Thousands marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
nl: Dit filter zichtbaar maken zodat bezoekers het kunnen aanpassen

en: Representative sort order
nl: Representatieve sorteervolgorde

en: Subquery namespace
nl: Subquery-naamruimte

en: Advanced. Enter a namespace for the subquery used by this relationship.
nl: Geavanceerd. Een naamruimte voor de subquery die in deze relatie wordt gebruikt.

en: Representative view
nl: Representatief-overzicht

en: Advanced. Use another view to generate the relationship subquery. This allows you to use filtering and more than one sort. If you pick a view here, the sort options above are ignored. Your view must have the ID of its base as its only field, and should have some kind of sorting.
nl: Geavanceerd. Gebruik een ander overzicht om de subquery-relatie te genereren. Hiermee kunt u filters gebruiken en meer dan één sortering. Als u hier een overzicht kiest wordt de bovenstaande sorteeroptie genegeerd. Het overzicht moet de ID van zijn basis als enige veld hebben en moet enige vorm van sortering hebben.

en: Will re-generate the subquery for this relationship every time the view is run, instead of only when these options are saved. Use for testing if you are making changes elsewhere. WARNING: seriously impairs performance.
nl: Zal iedere keer dat het overzicht wordt doorlopen de subquery  voor deze relatie opnieuw genereren in plaats van alleen wanneer deze opties worden opgeslagen. Gebruik dit om te testen als u ergens anders veranderingen doorvoert. WAARSCHUWING: kan de prestaties sterk negatief beïnvloeden.

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
nl: De sortering voor bezoekers zichtbaar maken, zodat deze door hen kan worden aangepast

en: This display is disabled.
nl: Deze weergave is uitgeschakeld.

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
nl: Fout: Weergave @display gebruikt een plug-in genaamd '@plugin', maar deze plug-in is niet beschikbaar.

en: Aggregation settings
nl: Instellingen aggregatiefunctie

en: Display extenders
nl: Weergave-uitbreidingen

en: Select extensions of the views interface.
nl: Selecteer uitbreidingen van de views-interface.

en: You have configured display %display with a path which is an path alias as well. This might lead to unwanted effects so better use an internal path.
nl: U heeft weergave %display met een pad ingesteld dat ook een padalias is. Dit kan leiden tot ongewenste effecten, daarom is het beter een intern pad te gebruiken.

en: Configure aggregation settings for @type %item
nl: Aggregatie-instellingen voor @type %item instellen

en: Select the aggregation function to use on this field.
nl: Kies de voor dit veld te gebruiken aggregatiefunctie.

en: Empty display extender
nl: Lege 'weergave-uitbreiding'

en: Raw value from URL
nl: Onbewerkte waarde van de URL

en: Apply (all displays)
nl: Toepassen (alle weergaven)

en: Apply (this display)
nl: Toepassen (deze weergave)

en: The date of the most recent new content on the feed.
nl: De datum van de meest recente nieuwe inhoud van de feed.

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
nl: Dit is een alias van @group: @field.

en: @group (historical data): @field
nl: @group (historische data): @field

en: Delta - Appears in: @bundles.
nl: Delta - Komt voor in: @bundles.

en: User who uploaded
nl: De gebruiker die het bestand uploadde

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
nl: Taxonomieterm gekozen met automatische aanvulling of keuzelijst.

en: Representative node
nl: Representatieve node

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
nl: Bevat één enkele representatieve node voor elke term, overeenkomstig het gekozen sorteercriterium.

en: Content with term
nl: Inhoud met taxonomieterm

en: Relate all content tagged with a term.
nl: Alle inhoud gemarkeerd met een taxonomieterm relateren.

en: Has taxonomy term ID
nl: Heeft taxonomieterm-ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
nl: De inhoud tonen als het de geselecteerde taxonomietermen bevat.

en: Has taxonomy term
nl: Bevat taxonomieterm

en: Taxonomy terms on node
nl: Taxonomietermen in node

en: All taxonomy terms
nl: Alle taxonomietermen

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
nl: Inhoud weergeven als deze de geselecteerde taxonomietermen of onderliggende termen bevat. Als gevolg van toegenomen complexiteit zijn hier minder opties dan in de versies zonder 'diepte'.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
nl: Heeft taxonomieterm-ID (met diepte)

en: Has taxonomy terms (with depth)
nl: Heeft taxonomietermen (met diepte)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
nl: Heeft diepteparameter van taxonomieterm-ID

en: @entity using @field
nl: @entity die @field gebruikt

en: Taxonomy term ID from URL
nl: Taxonomieterm-ID uit URL

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
nl: Verkrijgt één representatieve node voor elke gebruiker volgens een gekozen sorteercriterium.

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
nl: Indien aangevinkt zullen meerdere waarden voor dit veld in dezelfde rij te zien zijn. Indien niet aangevinkt zal elke waarde in dit veld een nieuwe rij creëren. Indien 'gegroepeerd op', wordt gebruikt, zorg er dan voor dat er gegroepeerd wordt op 'Entity ID' om enig effect te hebben.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
nl: Standaardfilter van de node-pagina laden, handig voor gerelateerde taxonomieblokken

en: Path component
nl: Padcomponent

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
nl: De nummering begint met 1, op bijvoorbeeld de pagina admin/stuctuur/types is 'types' het derde padcomponent.

en: Use aggregation
nl: Aggregatiefuncties gebruiken

en: Display title may not be empty.
nl: Weergavetitel mag niet leeg zijn.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
nl: Wanneer de filterwaarde <em>NIET</em> beschikbaar is

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde <em>WEL</em> beschikbaar is of een standaardwaarde meegegeven wordt

en: This display does not have a source for contextual filters, so no contextual filter value will be available unless you select 'Provide default'.
nl: Deze weergave heeft geen bron voor contextuele filters, dus er is geen contextuele filterwaarde beschikbaar, tenzij 'Standaardwaarde ingeven' geselecteerd wordt.

en: Query Comment
nl: Query-opmerking

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
nl: Indien ingevuld wordt deze opmerking aan de query toegevoegd en doorgegeven aan de SQL-server. Dit kan handig zijn voor logs en debuggen.

en: Count DISTINCT
nl: Aantal 'distinct'

en: Provide default field wrapper elements
nl: Levert standaard veldwrapper-elementen

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another. Note that some fields will ignore this if they are block elements, particularly body fields and other formatted HTML.
nl: Inline-velden worden naast elkaar getoond in plaats van onder elkaar. Houd er rekening mee dat dit niet geldt voor velden die blok-element zijn, waaronder berichtteksten en andere als HTML geformatteerde velden.

en: Show the empty text in the table
nl: Leeg-tekst in de tabel tonen

en: The block could not be saved.
nl: Het blok kon niet worden opgeslagen.

en: Datetime
nl: Datumtijd

en: Language (fr, en, ...)
nl: Taal (fr, en, ...)

en: Link attributes
nl: Linkattributen

en: Max age
nl: Maximum leeftijd

en: Layout ID
nl: Layout-ID

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: The user ID.
nl: De gebruikers-ID.

en: Latest revision
nl: Laatste revisie

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
nl: Het veld dat wordt gebruikt als de RSS-item 'title' voor elke rij.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
nl: Het veld dat wordt gebruikt als RSS-item 'description' voor elke rij.

en: Creator field
nl: 'Creator'-veld

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
nl: Het veld dat als het RSS-item 'creator' voor iedere rij zal worden gebruikt.

en: Publication date field
nl: Veld Publicatiedatum

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
nl: Rijstijl plug-in vereist dat wordt gespecificeerd welke overzichtsvelden voor een RSS-item worden gebruikt.

en: Unique watchdog event ID.
nl: Unieke log gebeurtenis-ID.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
nl: De zwaarte van de gebeurtenis; varieert van 0 (Noodgeval) tot 7 (Debug).

en: Logo image
nl: Logo-afbeelding

en: Manage view modes
nl: Weergavemodi beheren

en: The layout has been saved.
nl: De lay-out is opgeslagen.

en: JavaScript settings
nl: JavaScript-instellingen

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Display the label of the referenced entities.
nl: Het label van de gerefereerde entiteit weergeven.

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
nl: Toon de gerefereerde entiteiten weergegeven door entity_view().

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Language types
nl: Taaltypes

en: Add view mode
nl: Weergavemodus toevoegen

en: Edit view mode
nl: Weergavemodus aanpassen

en: Filter HTML
nl: HTML filteren

en: The text of the link.
nl: De tekst van de link.

en: Revision log
nl: Revisielog

en: Default date
nl: Standaarddatum

en: Default end date
nl: Standaard einddatum

en: Time increments
nl: Tijdsinterval

en: 10 minute
nl: 10 minuten

en: 30 minute
nl: 30 minuten

en: Date value
nl: Datumwaarde

en: Text of the auto-reply message.
nl: Tekst van het automatisch antwoord.

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Fields pending deletion
nl: Velden in afwachting om verwijderd te worden

en: Section @section
nl: Sectie @section

en: No translatable fields
nl: Geen vertaalbare velden

en: Translations of %label
nl: Vertaling van %label

en: This translation is published
nl: Deze vertaling is gepubliceerd

en: Are you sure you want to delete the @language translation of %label?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling van %label in @language wilt verwijderen?

en: Shown
nl: Weergegeven

en: Translate any entity
nl: Alle entiteiten vertalen

en: Hide empty columns
nl: Lege kolommen verbergen

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: De ID van de node die een gebruiker heeft aangemaakt of waarop een gebruiker een heeft gereageerd. Gebruik een argument of filter op UID om geen misleidende resultaten voor dit veld te krijgen.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
nl: Het ID van een gebruiker die een node heeft aangemaakt of op gereageerd.

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bewerkt of voor het laatst is gereageerd. Gebruik een argument of filter op UID om geen misleidende resultaten voor dit veld te krijgen.

en: Database settings
nl: Database-instellingen

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: Change handler
nl: Handler wijzigen

en: Autocomplete (Tags style)
nl: Automatisch aanvullen (Label-stijl)

en: Mail system
nl: Mailsysteem

en: Hide empty column
nl: Lege kolom verbergen

en: Restrict images to this site
nl: Afbeeldingen tot deze site beperken

en: Disallows usage of &lt;img&gt; tag sources that are not hosted on this site by replacing them with a placeholder image.
nl: Verbied het gebruik van bestanden in een &lt;img&gt;-tag die niet op deze website gehost zijn, door ze te vervangen door een placeholder-afbeelding.

en: Maximum dimensions
nl: Maximale afmetingen

en: Fallback image style
nl: Alternatieve afbeeldingsstijl

en: Wide
nl: Breed

en: The operator is invalid on filter: @filter.
nl: De operator is ongeldig voor filter: @filter.

en: No valid values found on filter: @filter.
nl: Geen geldige waarden gevonden met filter: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
nl: De waarde @value is geen array voor @operator in filter: @filter

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Indien uitgevinkt zullen velden, labels en veld-label-combinaties geen HTML-wrapper krijgen, tenzij de HTML-elementen voor het betreffende veld zijn aangepast. Hiermee kan de standaard geproduceerde markup eenvoudig worden beperkt. Het toepassen van CSS wordt daarentegen lastiger.

en: banned IP addresses
nl: geblokkeerde IP-adressen

en: The IP address %ip has been banned.
nl: IP-adres %ip is geblokkeerd.

en: CKEditor settings
nl: CKEditor-instellingen

en: The field name.
nl: De veldnaam.

en: Validate options
nl: Validatie-opties

en: Whether the user is active or blocked.
nl: Of de gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: Language direction
nl: Taalrichting

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
nl: De throbber-weergave toont niet de status van het uploaden maar neemt minder plaats in. De voortgangsbalk is nuttig om het verloop van omvangrijke uploads te bewaken.

en: Cron takes care of running periodic tasks like checking for updates and indexing content for search.
nl: Cron voert periodieke taken uit zoals het controleren op beschikbare updates en de inhoud indexeren voor de zoekmachine.

en: User name and password
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord

en: User module account form elements.
nl: Accountformulier-elementen van User-module.

en: Manage form display
nl: Formulierweergave beheren

en: View modes
nl: Weergavemodi

en: A Drupal path or external URL the more link will point to. Note that this will override the link display setting above.
nl: Een Drupalpad of externe URL waar de 'lees meer'-link naartoe verwijst.

en: Resource type
nl: Brontype

en: <em>Alt</em> field required
nl: <em>Alt</em>-veld verplicht

en: <em>Title</em> field required
nl: <em>Titel</em>veld verplicht

en: Link to entity
nl: Link naar entiteit

en: Bypass access checks
nl: Toegangscontroles omzeilen

en: Media type
nl: Mediatype

en: View: @view - Display: @display
nl: Overzicht: @view - Weergave: @display

en: Transform the case
nl: Hoofd-/kleine letters omzetten

en: Representative sort criteria
nl: Representatief sorteercriterium

en: The sort criteria is applied to the data brought in by the relationship to determine how a representative item is obtained for each row. For example, to show the most recent node for each user, pick 'Content: Updated date'.
nl: Het sorteercriterium wordt toegepast op de gegevens geleverd door de relatie, om te bepalen hoe een representatief item voor elke rij kan worden verkregen. Om bijvoorbeeld de meest recente node voor elke gebruiker weer te geven, kiest u 'Inhoud: Wijzigingsdatum'.

en: The ordering to use for the sort criteria selected above.
nl: De te gebruiken volgorde voor de hierboven geselecteerde sorteercriteria.

en: Revert to default
nl: Terugzetten naar standaard

en: No fields have been used in views yet.
nl: Er worden in overzichten nog geen velden gebruikt.

en: Provide a simple link to approve the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie goed te keuren.

en: Author uid
nl: Auteur-uid

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op het bestand.

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op de afbeelding.

en: The tid of a taxonomy term.
nl: De tid van een taxonomieterm.

en: The user permissions.
nl: De toegangsrechten.

en: First and last only
nl: Alleen eerste en laatste

en: Multiple-value handling
nl: Verwerking meervoudige waarden

en: Filter to items that share all terms
nl: Filter op items die alle termen delen

en: Filter to items that share any term
nl: Filter op items die een van de termen delen

en: Use a pager
nl: Paginering gebruiken

en: Logo path
nl: Logopad

en: View own unpublished media
nl: Eigen ongepubliceerde media bekijken

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Tokens related to views.
nl: Tokens gerelateerd aan overzichten.

en: The description of the view.
nl: De beschrijving van het overzicht.

en: The title of current display of the view.
nl: De titel van de huidige weergave van het overzicht.

en: The URL of the view.
nl: De URL van het overzicht.

en: -Select-
nl: -Selecteer-

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die als 'titel' wordt gebruikt. De meeste browsers geven dit weer in een tekstballon wanneer de muis over de link beweegt.

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen indien het leeg is. Merk op dat het veldlabel of de herschreven uitvoer nog steeds kan worden weergegeven. Om labels te verbergen, gebruikt u de stijl- of rijstijl-instellingen voor lege velden. Om herschreven inhoud te verbergen, selecteert u 'Niet herschrijven indien leeg'.

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Date in the form of CCYYMMDD.
nl: Datum in de notatie CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
nl: Datum in de notatie YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
nl: Datum in de notatie YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
nl: Datum genoteerd als MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
nl: Datum genoteerd als DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
nl: Datum genoteerd als WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
nl: Als u meer velden dan de uid nodig heeft, voeg dan de relatie 'reactie : auteur' toe

en: Last comment uid
nl: Laatste reactie-uid

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
nl: De auteur van deze inhoud. Als u meer velden van de uid nodig heeft, voeg dan de 'Inhoud: auteur' relatie toe.

en: Convert spaces in term names to hyphens
nl: Spaties in termnamen omzetten naar koppeltekens

en: Use rendered output to group rows
nl: Gerenderde uitvoer gebruiken om rijen te groeperen

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
nl: Indien ingeschakeld wordt het groepeerveld gebruikt om de rijen te groeperen.

en: @label has been removed.
nl: @label is verwijderd.

en: Block count
nl: Bloktelling

en: Limit to vocabulary
nl: Beperken tot woordenlijst

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
nl: HTML-code is toegestaan in dit veld. De volgende tokens worden ondersteund:

en: Result summary
nl: Samenvatting van het resultaat

en: Shows result summary, for example the items per page.
nl: Een samenvatting van de resultaten tonen. Bijvoorbeeld het aantal items per pagina.

en: Use site default RSS settings
nl: Gebruik de standaard RSS-instellingen van de website

en: Display list value as human readable
nl: Een door mensen leesbare lijst met waarden laten zien

en: Displays the link in contextual links
nl: Geeft de link binnen de contextuele links weer

en: Grouping field Nr.@number
nl: Groepeerveld nr @number

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Response status code
nl: Reactiestatuscode

en: Callback function
nl: Callback-functie

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
nl: De zoekopdracht bevat te veel AND/OR-functies. Enkel de eerste @count woorden van de zoekopdracht zijn gebruikt.

en: Other…
nl: Anders...

en: The selected selection handler is broken.
nl: De geselecteerde selectie-handler is defect.

en: Performance settings
nl: Prestatie-instellingen

en: Hide description
nl: Beschrijving verbergen

en: Display field as machine name.
nl: Veld als systeemnaam weergeven.

en: Provide a display which can be embedded using the views api.
nl: Biedt een weergave die met de Views-API kan worden ingesloten.

en: Only has the 'authenticated user' role
nl: Heeft alleen de rol 'geverifieerde gebruiker'

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
nl: Heeft rollen naast de rol 'geverifieerde gebruiker'

en: Remove tags from rendered output
nl: Elementen verwijderen van gerenderde uitvoer

en: Fields to be included as contextual links.
nl: Velden die als contextuele links worden gebruikt.

en: Include destination
nl: Bestemming toevoegen

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
nl: Een parameter 'destination' aan de link toevoegen om de gebruiker naar het originele overzicht terug te laten keren na afronden van de de contextuele actie.

en: Contextual Links
nl: Contextuele links

en: Display fields in a contextual links menu.
nl: Geef velden in een contextuele links-menu weer.

en: Upload directory
nl: Uploadmap

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het uploaden niet werd voltooid.

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Authentication provider
nl: Authenticatie-provider

en: Maximum attempts
nl: Maximum aantal pogingen

en: Allowed values function
nl: Toegestane waarden-functie

en: Select media
nl: Media selecteren

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: Date/time format
nl: Datum-/tijdnotatie

en: Enable translation
nl: Vertaling inschakelen

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Default translation
nl: Standaardvertaling

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.

en: Search score
nl: Zoekscore

en: Add transition
nl: Overgang toevoegen

en: Export options
nl: Exportopties

en: There was a problem creating field %label: @message
nl: Er was een probleem bij het aanmaken van het veld %label: @message

en: No content selected.
nl: Geen inhoud geselecteerd.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam die bestaat uit letters, cijfers en onderstrepingstekens.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
nl: Wanneer er geen afbeelding wordt geüpload, wordt deze afbeelding getoond in de weergave en zal deze de standaardafbeelding van het veld overschrijven.

en: No blocked IP addresses available.
nl: Er zijn geen geblokkeerde IP-adressen beschikbaar.

en: Provider URL
nl: Provider-URL

en: The menu name. Primary key.
nl: De menunaam. Primaire sleutel.

en: The human-readable name of the menu.
nl: De naam van het menu.

en: A description of the menu
nl: De beschrijving van het menu

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
nl: De naam van het menu. Alle links met dezelfde menunaam (zoals 'navigatie') zijn deel van hetzelfde menu.

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
nl: Het menu link ID (mlid) is de numerieke primaire sleutel.

en: The parent link ID (plid) is the mlid of the link above in the hierarchy, or zero if the link is at the top level in its menu.
nl: Het bovenliggende linkID (plid) is het mlid van de bovenliggende link in de hiërarchie, of nul als de link op het hoogste niveau in het menu staat.

en: The Drupal path or external path this link points to.
nl: Het Drupal- of externe pad waar deze link naar verwijst.

en: For links corresponding to a Drupal path (external = 0), this connects the link to a {menu_router}.path for joins.
nl: Voor links die corresponderen met een Drupal-pad (external = 0), verbindt dit de link aan een {menu_router}.path voor JOINs.

en: The text displayed for the link, which may be modified by a title callback stored in {menu_router}.
nl: De tekst weergegeven voor deze link, die aangepast kan worden door een titel-callback opgeslagen in {menu_router}.

en: The name of the module that generated this link.
nl: De naam van de module die deze link genereerde.

en: A flag to indicate if the link points to a full URL starting with a protocol, like http:// (1 = external, 0 = internal).
nl: Een vlag om aan te geven of een link verwijst naar een volledige URL welke begint met het protocol, zoals http:// (1 = extern, 0 = intern)

en: Flag indicating whether any links have this link as a parent (1 = children exist, 0 = no children).
nl: Een vlag die aangeeft of er links onder deze link geplaatst zijn (1 = er zijn onderliggende links, 0 = geen onderliggende links).

en: Flag for whether this link should be rendered as expanded in menus - expanded links always have their child links displayed, instead of only when the link is in the active trail (1 = expanded, 0 = not expanded)
nl: Vlag die aangeeft of deze link uitgeklapt weergegeven moet worden in een menu. Onderliggende links worden bij uitgeklapte links altijd weergegeven, bij normale links alleen als ze in het actieve pad staan. (1 = uitgeklapt, 0 = niet uitgeklapt)

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
nl: Gewicht van de link ten opzichte van links in hetzelfde menu op hetzelfde niveau.

en: The depth relative to the top level. A link with plid == 0 will have depth == 1.
nl: Diepte ten opzichte van het hoogste niveau. Een link met plid == 0 heeft altijd diepte == 1.

en: A flag to indicate that the user has manually created or edited the link (1 = customized, 0 = not customized).
nl: Een vlag die aangeeft of de link handmatig aangemaakt of bewerkt is (1 = aangepast, 0 = niet aangepast).

en: The first mlid in the materialized path. If N = depth, then pN must equal the mlid. If depth > 1 then p(N-1) must equal the plid. All pX where X > depth must equal zero. The columns p1 .. p9 are also called the parents.
nl: Het eerste mlid in het gematerialiseerde pad. Als N = diepte, dan moet pN gelijk zijn aan de mlid. Als diepte > 1 dan moet p(N-1) gelijk zijn aan de plid. Alle pX waar X > diepte moeten nul zijn. De kolommen p1 .. p9 zijn de bovenliggende items.

en: The second mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het tweede mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The third mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het derde mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The fourth mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het vierde mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The fifth mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het vijfde mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The sixth mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het zesde mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The seventh mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het zevende mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The eighth mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het achtste mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The ninth mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het negende mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: Flag that indicates that this link was generated during the update from Drupal 5.
nl: Vlag die aangeeft dat deze link gemaakt is tijdens de update van Drupal 5.

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: blocks
nl: blokken

en: Bulk operation
nl: Bulkbewerking

en: View used to select the entities
nl: Overzicht voor selectie van entiteiten

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
nl: Kies het overzicht en de weergave dat de entiteiten selecteert waarnaar gerefereerd kan worden.<br />Alleen overzichten met een weergave van het type 'entiteitsreferentie' zijn toepasbaar.

en: Views: Filter by an entity reference view
nl: Overzichten: Filter op een entiteitsrefentie-overzicht

en: Entity Reference Source
nl: Entiteitsreferentie-bron

en: Entity Reference list
nl: Entiteitsreferentie-lijst

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
nl: Weergave '@display' heeft een geselecteerd zoekveld nodig om goed te kunnen werken. Bekijk de instellingen van de Entity Reference-lijst.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
nl: Weergave '@display' gebruikt het veld %field als zoekveld, maar dit veld is niet langer aanwezig. Bekijk de instellingen van de Entiteitsreferentie-lijst.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
nl: <strong>Let op:</strong> In Entiteitsreferentie-weergaven worden alle velden inline weergegeven, tenzij hier specifieke velden worden geselecteerd.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
nl: Selecteer welke velden doorzocht worden wanneer de widget 'automatisch aanvullen' wordt gebruikt.

en: Footer fourth
nl: Vierde voettekst

en: Comment Statistics
nl: Reactiestatistieken

en: Manage permissions
nl: Toegangsrechten beheren

en: In-place content editing.
nl: Inhoud in-place bewerken

en: You have unsaved changes
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen

en: Loading…
nl: Laden...

en: Resource title
nl: Brontitel

en: Translation for @language
nl: Vertaling voor @language

en: Use site name
nl: Naam van de website gebruiken

en: Use site slogan
nl: Slogan van de website gebruiken

en: File status
nl: Bestandstatus

en: Reduce
nl: Verminder

en: Easy
nl: Eenvoudig

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: Needs to be updated
nl: Moet worden bijgewerkt

en: Does not need to be updated
nl: Hoeft niet te worden bijgewerkt

en: Edit comment @subject
nl: Reactie @subject bewerken

en: Only this translation is published. You must publish at least one more translation to unpublish this one.
nl: Alleen deze vertaling is gepubliceerd. U moet minimaal een vertaling toevoegen om deze te kunnen depubliceren.

en: Time interval
nl: Tijdsinterval

en: Used in views
nl: Gebruikt in overzichten

en: Views plugins
nl: Plug-ins voor overzichten

en: Overview of plugins used in all views.
nl: Overzicht van de plug-ins gebruikt in alle Overzichten.

en: Display "Access Denied"
nl: 'Geen toegang' weergeven

en: Timezone to be used for date output.
nl: Te gebruiken tijdzone voor datumweergave.

en: - Default site/user timezone -
nl: - Standaardtijdzone van site/gebruiker -

en: Grouped filters allow a choice between predefined operator|value pairs.
nl: Met gegroepeerde filters kan gekozen worden tussen voorgedefineerde operator|waarde-paren.

en: Filter type to expose
nl: Zichtbaar te maken filtertype

en: Single filter
nl: Enkele filter

en: Grouped filters
nl: Gegroepeerde filters

en: Remember exposed selection only for the selected user role(s). If you select no roles, the exposed data will never be stored.
nl: De zichtbare selectie alleen voor de geselecteerde gebruikersrol(len) bewaren. Als u geen rollen selecteert, zal de waarde van het zichtbare filter nooit worden bewaard.

en: Select which kind of widget will be used to render the group of filters
nl: Selecteer welke soort widget gebruikt zal worden om een groep van filters weer te geven

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: Choose fields to combine for filtering
nl: Velden kiezen om te combineren bij het filteren

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
nl: Dit filter werkt niet voor heel speciale veldverwerkers.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
nl: Voeg enkele velden toe om dit filter te kunnen gebruiken.

en: @entity types
nl: @entity-typen

en: There is no lock on view %name to break.
nl: Er is geen vergrendeling op overzicht %name om te verbreken.

en: &lt;Any&gt;
nl: &lt;Elke&gt;

en: There are no enabled views.
nl: Er zijn geen ingeschakelde overzichten.

en: Display fields as RSS items.
nl: Velden als RSS-items weergeven.

en: - No value -
nl: - Geen waarde -

en: Provide a simple link to the revision.
nl: Een eenvoudige link naar de revisie.

en: The ID of the entity that is related to the file.
nl: De ID van de entiteit die aan het bestand gerelateerd is.

en: The raw numeric user ID.
nl: De onbewerkte numerieke gebruikers-ID.

en: Unfiltered text
nl: Ongefilterde tekst

en: Combine fields filter
nl: Veldenfilter combineren

en: Column used for click sorting
nl: Kolom gebruikt voor kliksortering

en: Use path alias instead of internal path.
nl: De pad-alias gebruiken in plaats van het interne pad.

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
nl: De tijdsduur in seconden dat onbewerkte queryresultaten gecached moeten worden.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur in seconden dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Custom time values must be numeric.
nl: Aangepaste tijdwaardes moeten numeriek zijn.

en: Change whether or not to display contextual links for this view.
nl: Instellen of contextuele links voor dit overzicht weergegeven worden.

en: Display 'more' link only if there is more content
nl: De 'meer'-link alleen tonen als er meer content is

en: Exposed filters in block displays require "Use AJAX" to be set to work correctly.
nl: Zichtbare filters in blokweergaven vereisen dat 'AJAX gebruiken' aan staat om goed te functioneren.

en: Number of pager links visible
nl: Aantal zichtbare paginanummers

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
nl: Het aantal paginalinks voor de paginering opgeven.

en: Query Tags
nl: Querytags

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
nl: Indien ingevuld wordt de query voorafgegaan door deze tags en daarmee kan een query in een module worden geïdentificeerd. Dit kan handig zijn om query's te veranderen.

en: The query tags may only contain lower-case alphabetical characters and underscores.
nl: De querytags mogen uitsluitend kleine letters en onderstrepingstekens bevatten.

en: The field that is going to be used as the RSS item pubDate for each row. It needs to be in RFC 2822 format.
nl: Het veld dat zal worden gebruikt als het RSS-item pubDate voor iedere rij. Dient in RFC 2822 notatie te zijn ingesteld.

en: GUID settings
nl: GUID-instellingen

en: GUID field
nl: GUID-veld

en: The globally unique identifier of the RSS item.
nl: De globale unieke ID van het RSS-item.

en: The RSS item GUID is a permalink.
nl: Het RSS-item GUID is een permalink.

en: Add views row classes
nl: Views-rijklassen toevoegen

en: Force using fields
nl: Het gebruik van velden forceren

en: If neither the row nor the style plugin supports fields, this field allows to enable them, so you can for example use groupby.
nl: Wanneer zowel de rij- als stijl-plug-in geen velden ondersteunen, zorgt dit veld ervoor dat ze toch ingeschakeld zijn, zodat bijvoorbeeld groupby mogelijk is.

en: File storage
nl: Bestandsopslag

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
nl: Een flexibel, herkleurbaar thema met meerdere gebieden en een responsieve, mobile-first lay-out.

en: Enter 0 for no limit.
nl: Gebruik 0 voor onbeperkt.

en: Entity label
nl: Entiteitlabel

en: The @type %title has been deleted.
nl: @type %title is verwijderd.

en: The URL %url is not valid.
nl: De URL %url is ongeldig.

en: Layout options
nl: Opties voor lay-out

en: All messages, with backtrace information
nl: Alle berichten, met backtrace informatie

en: The views entity selection mode requires a view.
nl: Voor de entiteitsselectiemodus is een overzicht vereist.

en: Revision user
nl: Versie gebruiker

en: Unknown (@langcode)
nl: Onbekend (@langcode)

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het %maxsize overschrijdt, de maximale toegestane grootte voor uploads.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
nl: Het bestand kon niet worden geupload omdat de doelmap %destination ongeldig is.

en: The file %path was not deleted because it does not exist.
nl: Het bestand %path is niet verwijderd omdat het niet bestaat.

en: %name field is not in the right format.
nl: Veld %name is niet in het juiste formaat.

en: %name is not a valid number.
nl: %name is een ongeldig getal.

en: %name must be a valid color.
nl: %name moet een geldige kleur zijn.

en: Theme hook %hook not found.
nl: Thema hook %hook niet gevonden.

en: Boolean value
nl: Binaire waarde

en: The referenced entity
nl: De gerefereerde entiteit

en: Integer value
nl: Geheel-getalwaarde

en: Language object
nl: Taalobject

en: Text value
nl: Tekstwaarde

en: Show all columns
nl: Alle kolommen tonen

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
nl: Toon de tabelcellen die verborgen werden om de tabel te laten passen op een klein scherm.

en: List additional actions
nl: Aanvullende acties weergeven

en: A unique label for this advanced action. This label will be displayed in the interface of modules that integrate with actions.
nl: Een uniek label voor deze geavanceerde actie. Dit label zal worden getoond in de interface van modules welke integreren met acties.

en: Aggregator refresh
nl: Aggregator verversen

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
nl: De feed van %site lijkt niet te werken door een foutmelding: %error

en: This IP address is already banned.
nl: Dit IP-adres is al geblokkeerd.

en: You may not ban your own IP address.
nl: U mag uw eigen IP-adres niet blokkeren.

en: Banning IP addresses
nl: IP-adressen verbieden

en: IP addresses listed here are banned from your site. Banned addresses are completely forbidden from accessing the site and instead see a brief message explaining the situation.
nl: De hier weergegeven IP-adressen zijn geblokkeerd. De geblokkeerde adressen bereiken de website niet maar zien in plaats daarvan een kort bericht waarin de situatie wordt uitgelegd.

en: Ban IP addresses
nl: IP-adressen verbannen

en: IP address bans
nl: Geblokkeerde IP-adressen

en: Language type
nl: Taaltype

en: No book content available.
nl: Geen boekinhoud beschikbaar.

en: You must enter a valid hexadecimal color value for %name.
nl: Voer een geldige hexadecimale kleurwaarde in voor %name.

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
nl: Laat leeg om een onbeperkt aantal tekens te gebruiken.

en: URL only
nl: Alleen URL

en: Show URL as plain text
nl: URL als platte tekst weergeven

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Link text trimmed to @limit characters
nl: Linktekst ingekort naar @limit tekens

en: Link text not trimmed
nl: Linktekst niet ingekort

en: Show URL only as plain-text
nl: URL alleen als platte tekst weergeven

en: Show URL only
nl: Alleen URL weergeven

en: Add rel="@rel"
nl: rel="@rel" toevoegen

en: Provides a simple link field type.
nl: Biedt een link-veldtype.

en: Thin space
nl: Dunspatie

en: Processed text
nl: Tekst verwerkt

en: Re-use existing field: you need to provide a label.
nl: Bestaand veld opnieuw gebruiken: geef een label op.

en: The specified file %file could not be copied because the destination is invalid. More information is available in the system log.
nl: Het bestand %file kon niet gekopieerd worden omdat de bestemming niet klopt. Meer informatie vind u op de pagina Recente logberichten.

en: The specified file %file could not be moved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
nl: Het bestand %file kon niet verplaatst worden omdat de bestemming niet klopt. Meer informatie vind u op de pagina Recente logberichten.

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
nl: De gegevens konden niet opgeslaan worden omdat de bestemming ongeldig is. Meer informatie is beschikbaar in de systeem log.

en: File %file (%realpath) could not be copied because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
nl: Het bestand %file (%realpath) kon niet gekopieerd worden omdat de bestemming %destination ongeldig is. Dit wordt vaak veroorzaakt door een verkeerd gebruik van file_copy() of een ontbrekende stream-wrapper.

en: File %file could not be copied because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
nl: Bestand %file kon niet gekopieerd worden omdat de bestemming %destination ongeldig is. Dit wordt vaak veroorzaakt door een verkeerd gebruik van file_copy() of een ontbrekende stream-wrapper.

en: File %file (%realpath) could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
nl: File %file (%realpath) kon niet verplaatst worden omdat de bestemming %destination ongeldig is. Dit kan veroorzaakt worden door een verkeerd gebruik van file_move() of een ontbrekende stream-wrapper.

en: File %file could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
nl: Bestand %file kon niet verplaatst worden omdat de bestemming %destination ongeldig is. Dit kan veroorzaakt worden door een verkeerd gebruik van file_move() of een ontbrekende stream_wrapper.

en: Did not delete temporary file "%path" during garbage collection because it is in use by the following modules: %modules.
nl: Het tijdelijke bestand '%path' is niet verwijderd tijdens opruimen van tijdelijke bestanden omdat het in gebruik is door de volgende module(s): %modules.

en: Are you sure you want to delete the forum %label?
nl: Weet u zeker dat u het forum %label wilt verwijderen?

en: Edit style %name
nl: Stijl %name aanpassen

en: Error generating image, missing source file.
nl: Fout tijdens het genereren van de afbeelding, het bronbestand ontbreekt.

en: Set @title as default
nl: @title als standaard instellen

en: Custom language...
nl: Aangepaste taal...

en: Fill in the language details and save the language with <em>Add custom language</em>.
nl: Vul de taalgegevens in en voeg de taal toe door op de knop <em>Aangepaste taal toevoegen</em> te klikken.

en: The language %language (%langcode) already exists.
nl: De taal %language (%langcode) bestaat al.

en: Use the <em>Add language</em> button to save a predefined language.
nl: Klik op <em>Taal toevoegen</em> om een voorgedefinieerde taal op te slaan.

en: The language %language has been created and can now be used.
nl: De taal %language is aangemaakt en kan worden gebruikt.

en: The %language (%langcode) language has been removed.
nl: De %language (%langcode) taal is verwijderd.

en: Path prefix configuration
nl: Padvoorvoegsel-instellingen

en: Domain configuration
nl: Domeinconfiguratie

en: %language (%langcode) path prefix (Default language)
nl: Padvoorvoegsel %language (%langcode) (Standaard taal)

en: %language (%langcode) path prefix
nl: Padvoorvoegsel %language (%langcode)

en: %language (%langcode) domain
nl: Domein %language (%langcode)

en: The prefix may not contain a slash.
nl: Het voorvoegsel mag geen slash bevatten.

en: The prefix for %language, %value, is not unique.
nl: Het voorvoegsel voor %language, %value, is niet uniek.

en: The domain for %language, %value, is not unique.
nl: Het domein voor %language, %value, is niet uniek.

en: Existing languages
nl: Bestaande talen

en: Add a new mapping
nl: Nieuwe verwijzing toevoegen

en: Browser language code
nl: Browser-taalcode

en: Browser language codes must be unique.
nl: Browser-taalcodes moeten uniek zijn.

en: Browser language codes can only contain lowercase letters and a hyphen(-).
nl: Browser-taalcodes kunnen alleen kleine letters en een koppelteken (-) bevatten.

en: Are you sure you want to delete %browser_langcode?
nl: Weet u zeker dat u %browser_langcode wilt verwijderen?

en: Add a language to be supported by your site. If your desired language is not available, pick <em>Custom language...</em> at the end and provide a language code and other details manually.
nl: Voeg een taal toe aan de site. Als de gewenste taal niet beschikbaar is, kies <em>Aangepaste taal</em> onderaan de lijst, en vul handmatig de taalcode en andere gegevens in.

en: Language from the URL (Path prefix or domain).
nl: Taal volgens de URL (padprefix of domein).

en: Language from a request/session parameter.
nl: Taal volgens een request/sessieparameter.

en: Language from the browser's language settings.
nl: Taal volgens de taalinstellingen van de browser.

en: Account administration pages
nl: Accountbeheerpagina's

en: Account administration pages language setting.
nl: Taalinstelling van de accountbeheerpagina's.

en: The %language (%langcode) language has been created.
nl: De %language (%langcode) taal is aangemaakt.

en: The %language (%langcode) language has been updated.
nl: De taal %language (%langcode) is bijgewerkt.

en: Browser language detection configuration
nl: Browser taal-detectie instellen

en: A Gettext Portable Object file.
nl: Een Gettext Portable Object-bestand.

en: Treat imported strings as custom translations
nl: Behandel geïmporteerde tekstregels als aangepaste vertalingen

en: Overwrite non-customized translations
nl: Niet-aangepaste vertalingen overschrijven

en: Overwrite existing customized translations
nl: Bestaande aangepaste vertalingen overschrijven

en: No language available. The export will only contain source strings.
nl: Geen taal beschikbaar. De export zal enkel tekstregels uit de bron bevatten.

en: Source text only, no translations
nl: Alleen brontekst, geen vertalingen

en: Include non-customized translations
nl: Niet-aangepaste vertalingen insluiten

en: Include customized translations
nl: Aangepaste vertalingen insluiten

en: Include untranslated text
nl: Onvertaalde teksten insluiten

en: @count disallowed HTML string(s) in files: @files.
nl: @count niet-toegestande HTML-tekens in bestanden: @files.

en: Translation type
nl: Vertalingstype

en: Non-customized translation
nl: Niet-aangepaste vertaling

en: Customized translation
nl: Bijgewerkte vertaling

en: The strings have been saved.
nl: De tekenreeksen zijn opgeslagen.

en: First plural form | @count. plural form
nl[0]: Eerste meervoudsvorm
nl[1]: @count. meervoudsvorm

en: Interface translation
nl: Interface-vertaling

en: not applicable
nl: niet van toepassing

en: Enable interface translation to English
nl: Interface-vertaling naar het Engels inschakelen

en: Interface translations directory
nl: Map interface-vertalingen

en: Removed JavaScript translation file for the language %language because no translations currently exist for that language.
nl: JavaScript vertalingsbestand voor de taal %language is verwijderd omdat er voor deze taal momenteel geen vertalingen zijn.

en: User interface translation
nl: Gebruikersinterface-vertaling

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
nl: Import van string '%string' is overgeslagen vanwege verboden of incorrecte HTML.

en: logged in users only
nl: alleen ingelogde gebruikers

en: Author's preferred language
nl: Taalvoorkeur van de auteur

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
nl[0]: %type wordt gebruikt door 1 stuks inhoud in de website. U kunt dit inhoudstype niet verwijderen totdat alle inhoud van %type is verwijderd.
nl[1]: %type wordt gebruikt door @count stukken inhoud in de website. U kunt dit inhoudstype niet verwijderen totdat alle inhoud van %type is verwijderd.

en: The language code of the language the node is written in.
nl: De taalcode van de taal waarin de inhoud geschreven is.

en: Briefly describe the changes you have made.
nl: Beschrijf de wijzigingen die u heeft aangebracht in het kort.

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
nl: Gebruik de standaardsnelkoppeling geleverd door het thema

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
nl: Voorbeelden: <code>@implicit-public-file</code> (voor een bestand in het publieke bestandssysteem), <code>@explicit-file</code>, of <code>@local-file</code>.

en: Message to display when in maintenance mode
nl: Boodschap die aan de bezoekers wordt getoond als de site in onderhoudsmodus staat

en: This theme requires the base theme @base_theme to operate correctly.
nl: Dit thema vereist dat het basisthema @base_theme goed functioneert.

en: This theme requires the theme engine @theme_engine to operate correctly.
nl: Voor het correct functioneren van dit thema is de thema-engine @theme_engine vereist.

en: Use maintenance mode when making major updates, particularly if the updates could disrupt visitors or the update process. Examples include upgrading, importing or exporting content, modifying a theme, modifying content types, and making backups.
nl: Gebruik de onderhoudsmodus bij het uitvoeren van grote updates, vooral als deze zichtbaar kunnen zijn voor gebruikers. Bijvoorbeeld bij het bijwerken, in- of exporteren van inhoud, het wijzigen van inhoudstypes of het thema, of bij het maken van backups.

en: A language object.
nl: Een taalobject.

en: All kind of entities, e.g. nodes, comments or users.
nl: Alle soorten entiteiten, bijvoorbeeld nodes, reacties of gebruikers.

en: An entity field containing a boolean value.
nl: Een entiteitsveld dat een binaire waarde bevat.

en: An entity field referencing a language.
nl: Entiteitveld met verwijzing naar een taal.

en: An entity field containing an entity reference.
nl: Entiteitveld met een entiteitsreferentie.

en: Add and enable modules to extend site functionality.
nl: Modules toevoegen en inschakelen om de functionaliteit van de website uit te breiden.

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
nl: De map %file is niet beschermd tegen wijzigingen, wat een beveiligingsrisico met zich mee brengt. Zet de toegangsrechten van de map op 'niet schrijfbaar'.

en: Apply pending updates
nl: Updates toepassen

en: Translation is not supported if language is always one of: @locked_languages
nl: Vertaling wordt niet ondersteund als de taal een van deze talen is: @locked_languages

en: HTTP request to @url failed with error: @error.
nl: HTTP-verzoek naar @url mislukt met fout: @error.

en: The name for this role. Example: "Moderator", "Editorial board", "Site architect".
nl: De naam van deze rol. Bijvoorbeeld 'Moderator', 'Redactie', 'Beheerder'.

en: User module 'member for' view element.
nl: Element 'Geregistreerd sinds' van de User-module.

en: This is also assumed to be the primary language of this account's profile information.
nl: Dit wordt ook gebruikt als voorkeurstaal van de profielinformatie van dit account.

en: Administration pages language
nl: Taal van beheerpagina's

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
nl: Bouw een aangepaste site zonder vooraf ingestelde functionaliteit. Geschikt voor gevorderde gebruikers.

en: Header background top
nl: Achtergrond kop bovenkant

en: Header background bottom
nl: Achtergrond kop onderkant

en: Site's default language (@lang_name)
nl: Standaardtaal van website (@lang_name)

en: Installation profile
nl: Installatieprofiel

en: Selected language
nl: Gekozen taal

en: Expose sort order
nl: Sorteervolgorde zichtbaar maken

en: Use a custom %field_name
nl: Een aangepaste %field_name gebruiken

en: Validation settings
nl: Validatie-instellingen

en: Language Code
nl: Taalcode

en: @dir can not be opened
nl: @dir kan niet worden geopend

en: Breakpoints can be organized into groups. Modules and themes should use groups to separate out breakpoints that are meant to be used for different purposes, such as breakpoints for layouts or breakpoints for image sizing.
nl: Breakpoints kunnen worden gegroepeerd. Modules en thema's dienen groepen te gebuiken om breakpoints te onderscheiden die voor verschillende doelen zijn aangemaakt. Bijvoorbeeld voor lay-out of voor afbeeldingsstijlen.

en: Parent permalink
nl: Bovenliggende permalink

en: Save and manage fields
nl: Opslaan en velden beheren

en: Image removed.
nl: Afbeelding verwijderd.

en: This image has been removed. For security reasons, only images from the local domain are allowed.
nl: Deze afbeelding is verwijderd. Om veiligheidsredenen zijn alleen afbeeldingen uit het lokale domein toegestaan.

en: Only images hosted on this site may be used in &lt;img&gt; tags.
nl: Alleen afbeeldingen die op deze site worden gehost, mogen worden gebruikt in &lt;img&gt; labels.

en: An error occurred trying to check available interface translation updates.
nl: Er is een fout opgetreden bij het controleren op updates voor de interfacevertaling.

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
nl[0]: Eén project gecontroleerd op bijgewerkte interfacevertalingen.
nl[1]: @count projecten gecontroleerd op bijgewerkte interfacevertalingen.

en: Available translation updates
nl: Beschikbare nieuwe vertalingen

en: Get a status report about available interface translations for your installed modules and themes.
nl: Een statusrapport over beschikbare interface-vertalingen van de geïnstalleerde modules en thema's tonen.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page. Leave blank to display the default front page.
nl: Gebruik een relatieve URL om de voorpagina in te stellen. Laat dit veld leeg om de standaardvoorpagina weer te geven.

en: Vocabulary language
nl: Woordenlijst-taal

en: View profile
nl: Profiel bekijken

en: User account actions
nl: Gebruikersaccountacties

en: The role machine-name of the role.
nl: De machinenaam van de rol.

en: The base table used for this view.
nl: De basistabel die voor dit overzicht gebruikt is.

en: Base field
nl: Basisveld

en: The base field used for this view.
nl: Het basisveld dat voor dit overzicht gebruikt is.

en: The total amount of results returned from the view. The current display will be used.
nl: Het totaal aantal resultaten van dit overzicht. De huidige weergave wordt gebruikt.

en: The number of items per page.
nl: Het aantal items per pagina.

en: The current page of results the view is on.
nl: De huidige resultatenpagina van dit overzicht.

en: The total page count.
nl: Het totaal aantal pagina's.

en: Override the default view title for this view. This is useful to display an alternative title when a view is empty.
nl: Overschrijf de standaardtitel voor dit overzicht. Bijvoorbeeld om een andere titel weer te geven als er geen resultaat is.

en: Overridden title
nl: Overschreven titel

en: Manage customized lists of content.
nl: Aangepaste lijsten van de inhoud beheren.

en: Tracker - User
nl: Tracker - gebruiker

en: Whether or not the node is published. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: Of de node al dan niet gepubliceerd is. Gebruik een argument of filter op UID, anders ontstaan misleidende resultaten bij het gebruik van dit veld.

en: Additional resources
nl: Meer informatie

en: The translation authoring username %name does not exist.
nl: De gebruikersnaam %name voor deze vertaling bestaat niet.

en: You have to specify a valid translation authoring date.
nl: U dient een geldige vertaaldatum op te geven.

en: Database %database not found. The server reports the following message when attempting to create the database: %error.
nl: Database %database niet gevonden. De server geeft het volgende bericht als geprobeerd wordt de database aan te maken: %error.

en: Are you sure you want to unblock %ip?
nl: Weet u zeker dat u %ip wilt deblokkeren?

en: Import all
nl: Alles importeren

en: Another request may be synchronizing configuration already.
nl: Waarschijnlijk is er op het moment een andere synchronisatie bezig.

en: The configuration was imported successfully.
nl: De configuratie is succesvol geïmporteerd.

en: @count new | @count new
nl[0]: @count nieuw
nl[1]: @count nieuwe

en: @count changed | @count changed
nl[0]: @count aangepast
nl[1]: @count aangepast

en: @count removed | @count removed
nl[0]: @count verwijderd
nl[1]: @count verwijderd

en: Synchronize configuration
nl: Instellingen synchroniseren

en: Flag other translations as outdated
nl: Markeer andere vertalingen als verouderd

en: Do not flag other translations as outdated
nl: Markeer andere vertalingen niet als verouderd

en: Provides an image formatter and breakpoint mappings to output responsive images using the HTML5 picture tag.
nl: Voorziet in een afbeeldingsweergave en breakpoint-toewijzing voor responsive afbeeldingen met behulp van de HTML5 picture-tag.

en: Example: 'Hero image' or 'Author image'.
nl: Voorbeeld: 'Held-afbeelding' of 'Auteur-afbeelding'.

en: Breakpoint group
nl: Breakpoint-groep

en: Select an image style for this breakpoint.
nl: Een afbeeldingsstijl voor dit breakpoint selecteren.

en: Exposes entities and other resources as RESTful web API
nl: Maakt entiteiten en andere bronnen toegankelijk via een RESTful web-API

en: Access @method on %label resource
nl: Toegang tot @method in bron %label

en: User-defined shortcuts
nl: Door de gebruiker gedefinieerde snelkoppelingen

en: Displayed as %date_format
nl: Weergegeven als %date_format

en: opened
nl: geopend

en: Enabling translation
nl: Vertaling inschakelen

en: Create %language translation of %title
nl: Vertaling van %title in %language aanmaken

en: Source language: @language
nl: Brontaal: @language

en: If you made a significant change, which means the other translations should be updated, you can flag all translations of this content as outdated. This will not change any other property of them, like whether they are published or not.
nl: Na significante wijzigingen, waardoor andere vertalingen ook bijgewerkt moeten worden, kunt u alle vertalingen van deze inhoud als verouderd markeren. Hierdoor worden andere eigenschappen van de vertalingen, zoals de publicatiestatus, niet gewijzigd.

en: When this option is checked, this translation needs to be updated. Uncheck when the translation is up to date again.
nl: Als deze optie ingeschakeld is, dient de vertaling te worden bijgewerkt. Schakel deze optie uit als dit is uitgevoerd.

en: Source language set to: %language
nl: Brontaal ingesteld op: %language

en: This will delete all the translations of %label.
nl: Verwijdert alle vertalingen van %label.

en: No path is set
nl: Geen pad opgegeven

en: View differences
nl: Verschillen bekijken

en: Menu language
nl: Taal van het menu

en: Block types
nl: Bloktypes

en: media item
nl: media-item

en: media items
nl: media-items

en: Client error
nl: Fout in client-applicatie

en: Access in-place editing
nl: Toegang tot in-place bewerken

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
nl: Het veld %field-name is in-place bijgewerkt.

en: No item selected.
nl: Geen item geselecteerd.

en: Modified timestamp
nl: Tijdstip aangepast

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
nl: Weet u zeker dat u @entity-type %label wilt verwijderen?

en: The @entity-type %label has been deleted.
nl: @entity-type %label is verwijderd.

en: Edit %label
nl: %label bewerken

en: Add @bundle
nl: @bundle toevoegen

en: Reference type
nl: Referentietype

en: Delete state
nl: Toestand verwijderen

en: Horizontal orientation
nl: Horizontale oriëntatie

en: Vertical orientation
nl: Verticale oriëntatie

en: Tray orientation changed to @orientation.
nl: Oriëntatie van de lade aangepast naar @orientation.

en: Publish taxonomy term
nl: Taxonomieterm publiceren

en: Unpublish taxonomy term
nl: Taxonomieterm depubliceren

en: South Sudan
nl: Zuid-Soedan

en: Custom output for TRUE
nl: Aangepaste uitvoer voor TRUE

en: Custom output for FALSE
nl: Aangepaste uitvoer voor FALSE

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
nl: Hartelijk dank voor het aanvragen van een account. Uw account wacht momenteel op goedkeuring van de sitebeheerder.<br />In de tussentijd is er een welkomstbericht met nadere instructies naar uw e-mailadres gestuurd.

en: An unrecoverable error has occurred. You can find the error message below. It is advised to copy it to the clipboard for reference.
nl: Er is een onherstelbare fout opgetreden. Hieronder staat de foutmelding. Kopieer deze ter referentie naar het klembord.

en: Place block
nl: Blok plaatsen

en: Port number
nl: Poortnummer

en: Revision timestamp
nl: Revisietijdstip

en: Field map
nl: Veldtoewijzing

en: Administer account settings
nl: Accountinstellingen beheren

en: Entity language
nl: Taal van entiteit

en: search page
nl: zoekpagina

en: Hide empty
nl: Lege verbergen

en: Revision Log message
nl: Logboekbericht bij revisie

en: The translation set id for this node
nl: De vertalingsset-ID voor deze inhoud

en: Registered timestamp
nl: Registratietijd

en: Signature format
nl: Handtekeningformaat

en: Init
nl: Initialisatie

en: Update form
nl: Formulier bijwerken

en: Storage settings
nl: Opslaginstellingen

en: File added
nl: Bestand toegevoegd

en: File removed
nl: Bestand verwijderd

en: Translate configuration
nl: Configuratie vertalen

en: Translations directory
nl: Map voor vertalingen

en: The translations directory does not exist.
nl: De map voor vertalingen bestaat niet.

en: The translations directory is not readable.
nl: De map voor vertalingen is niet leesbaar.

en: The translations directory is not writable.
nl: De map voor vertalingen is niet beschrijfbaar.

en: The translations directory is writable.
nl: De map voor vertalingen is beschrijfbaar.

en: The translation server is offline.
nl: De vertaalserver is offline.

en: The translation server is online.
nl: De vertaalserver is online.

en: The %language translation is not available.
nl: De vertaling %language is niet beschikbaar.

en: The %language translation is available.
nl: De vertaling %language is beschikbaar.

en: The %language translation could not be downloaded.
nl: De vertaling in het %translation kon niet worden gedownload.

en: Not blank
nl: Niet leeg

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: Allows users to apply an action to one or more items.
nl: Staat gebruikers toe om een actie op een of meerdere items toe te passen.

en: A unique name for this action. It must only contain lowercase letters, numbers and underscores.
nl: Een unieke naam voor deze actie. Deze mag alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: All actions, except selected
nl: Alle acties, behalve de geselecteerde

en: Only selected actions
nl: Alleen geselecteerde acties

en: Selected actions
nl: Geselecteerde acties

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
nl[0]: %action is toegepast op @count item.
nl[1]: %action is toegepast op @count items.

en: The feed language code.
nl: De taalcode van de feed.

en: Time when this feed was queued for refresh, 0 if not queued.
nl: Tijd waarop deze feed voor het laatst werd ververst, 0 als dit niet in de wachtrij staat.

en: The link of the feed.
nl: De link van de feed

en: Calculated hash of the feed data, used for validating cache.
nl: Versleutelde gegevens van de feed, gebruikt om de cache te valideren.

en: The ID of the aggregator feed.
nl: De ID van de aggregator-feed.

en: The title of the feed item.
nl: De titel van het feed-item.

en: The feed item language code.
nl: De taalcode van het feed-item.

en: The link of the feed item.
nl: De link van het feed-item.

en: The author of the feed item.
nl: De auteur van het feed-item.

en: The body of the feed item.
nl: De berichttekst van het feed-item.

en: Posted date of the feed item, as a Unix timestamp.
nl: Tijdstip van indienen van het feed-item, als Unix-tijdstip.

en: Failed to download OPML file due to "%error".
nl: Download van OPML-bestand is mislukt door: %error.

en: Edit custom block %label
nl: Wijzig aangepast blok %label

en: Custom block types
nl: Aangepaste bloktypes

en: Add custom block type
nl: Aangepast bloktype toevoegen

en: @type %info has been created.
nl: @type %info is aangemaakt.

en: @type %info has been updated.
nl: @type %info is bijgewerkt.

en: @type: added %info.
nl: @type: %info toegevoegd.

en: @type: updated %info.
nl: @type: %info bijgewerkt.

en: The custom block ID.
nl: De aangepaste blok-ID.

en: The custom block UUID.
nl: De aangepaste blok-UUID.

en: The revision ID.
nl: Revisie-ID.

en: The comment language code.
nl: De taalcode van de reactie.

en: The block type.
nl: Het type blok.

en: Provide a label for this block type to help identify it in the administration pages.
nl: Een label voor dit bloktype om het op de beheerpagina's te herkennen.

en: Enter a description for this block type.
nl: Beschrijving van dit bloktype invoeren.

en: Create a new revision by default for this block type.
nl: Standaard een nieuwe revisie aanmaken voor dit bloktype.

en: Custom block type %label has been updated.
nl: Aangepast bloktype %label is bijgewerkt.

en: Custom block type %label has been added.
nl: Aangepast bloktype %label is toegevoegd.

en: Add %type custom block
nl: Aangepast blok %type toevoegen

en: %label is used by 1 custom block on your site. You can not remove this block type until you have removed all of the %label blocks. | %label is used by @count custom blocks on your site. You may not remove %label until you have removed all of the %label custom blocks.
nl[0]: %label wordt gebruikt door 1 blok op de website. U kunt dit bloktype pas verwijderen, nadat u het blok heeft verwijderd.
nl[1]: %label wordt gebruikt door @count blokken op de website. U kunt %label pas verwijderen, nadat u alle %label blokken heeft verwijderd.

en: Output the block in this view mode.
nl: Blok in deze weergavemodus weergeven.

en: Select the region where this block should be displayed.
nl: Selecteer de regio waar dit blok moet worden getoond.

en: - Create a new book -
nl: - Een nieuw boek aanmaken -

en: Edit order and titles
nl: Volgorde en titels bewerken

en: Toolbar configuration
nl: Werkbalk-instelling

en: Available buttons
nl: Beschikbare knoppen

en: Active toolbar
nl: Actieve werkbalk

en: No styles configured
nl: Geen stijlen ingesteld

en: @count styles configured
nl: @count stijlen ingesteld

en: Button separator
nl: Knopscheider

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
nl: De opgegeven lijst van stijlen is syntactisch onjuist.

en: You must configure the selected text editor.
nl: U dient de geselecteerde tekst-editor in te stellen.

en: Approved status
nl: Goedgekeurde status

en: Approved comment status
nl: Goedgekeurde reactiestatus

en: Link to approve comment
nl: Link om de reactie goed te keuren

en: Link to reply-to comment
nl: Link om te antwoorden op de reactie

en: The parent comment ID if this is a reply to a comment.
nl: De bovenliggende reactie-ID als die een reactie op een reactie is.

en: The user ID of the comment author.
nl: De gebruikers-ID van de reactie-auteur.

en: The comment author's home page address.
nl: Het website-adres van de schrijver die heeft gereageerd.

en: The comment author's hostname.
nl: De hostnaam van de schrijver van de reactie.

en: The time that the comment was created.
nl: De tijd waarop de reactie is aangemaakt.

en: The time that the comment was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de reactie het laatst is bewerkt.

en: Thread place
nl: Thread-plaats

en: The alphadecimal representation of the comment's place in a thread, consisting of a base 36 string prefixed by an integer indicating its length.
nl: De alfanumerieke weergave van de positie van de reactie in de lijst, bestaande uit een base-36 string voorafgegaan door een integer die de lengte aangeeft.

en: View changes of @config_file
nl: Wijzigingen van de @config_file bekijken

en: Send copy to sender
nl: Verstuur een kopie naar de afzender

en: Contact module form element.
nl: Formulierelement van Contactmodule.

en: Selected user
nl: Geselecteerde gebruiker

en: The sender's name
nl: Naam afzender

en: The name of the person that is sending the contact message.
nl: De naam van de persoon die het bericht heeft verzonden.

en: Whether to send a copy of the message to the sender.
nl: Of een kopie van het bericht naar de afzender moet worden verstuurd.

en: The ID of the recipient user for personal contact messages.
nl: De ID van de ontvanger voor persoonlijke berichten.

en: @action @title configuration options
nl: @action @title configuratie-instellingen

en: Tabbing is no longer constrained by the Contextual module.
nl: Gebruik van tab-toets is niet langer beperkt tot de contextuele links.

en: Tabbing is constrained to a set of @contextualsCount and the edit mode toggle.
nl: Gebruik van de tab-toets is beperkt tot een set van @contextualsCount en het wisselen van de bewerkenmodus.

en: Press the esc key to exit.
nl: Druk op de ESC-toets om af te sluiten.

en: @count contextual link | @count contextual links
nl[0]: @count contextuele link
nl[1]: @count contextuele links

en: Create and store date values.
nl: Aanmaken en bewaren van datumwaarden.

en: Choose the type of date to create.
nl: Specificeer het aan te maken datum-type.

en: Date only
nl: Alleen datum

en: Set a default value for this date.
nl: Een standaardwaarde voor deze datum instellen.

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
nl: De datum in %field is verplicht. Gebruik de datumnotatie %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
nl: De datum in %field is ongeldig. Gebruik de datumnotatie %format.

en: The %field date is required.
nl: De datum in %field is verplicht.

en: The %field date is invalid.
nl: De datum in %field is ongeldig.

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
nl: Notatie: %format. Laat dit leeg om het tijdstip
    van indienen te gebruiken.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
nl: Kies een formaat voor de datumweergave. Let op dat het formaat past bij de waarde van het veld. Laat bijvoorbeeld de tijd weg voor een veld dat alleen maar een datum bevat.

en: Format: @display
nl: Opmaak: @display

en: Date part order
nl: Datum-onderdeelvolgorde

en: Month/Day/Year
nl: Maand/Dag/Jaar

en: Day/Month/Year
nl: Dag/Maand/Jaar

en: Year/Month/Day
nl: Jaar/Maand/Dag

en: Time type
nl: Tijdstype

en: 24 hour time
nl: 24-uursnotatie

en: 12 hour time
nl: 12-uursnotatie

en: Text editor
nl: Tekst-editor

en: This option is disabled because no modules that provide a text editor are currently enabled.
nl: Deze optie is uitgeschakeld omdat er geen module is die een tekst-editor levert.

en: Text formats and editors
nl: Tekstopmaak en editors

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: @entity_type selection
nl: selectie van @entity_type

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
nl: Kies de gewenste methode om suggesties voor automatische aanvulling te verzamelen. Hou er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken in sites met duizenden entiteiten.

en: If checked, field api classes will be added by field templates. This is not recommended unless your CSS depends upon these classes. If not checked, template will not be used.
nl: Als dit ingeschakeld is worden field-api-klassen toegevoegd door field-templates. Dit wordt afgeraden tenzij uw CSS deze classes nodig heeft. Indien uitgeschakeld wordt geen template gebruikt.

en: %entity_label: Administer fields
nl: %entity_label: Velden beheren

en: %entity_label: Administer display
nl: %entity_label: Weergave beheren

en: Allowed number of values
nl: Toegestane aantal waarden

en: Number of values is required.
nl: Aantal waarden is verplicht.

en: Field %field can only hold @max values but there were @count uploaded. The following files have been omitted as a result: %list.
nl: Het veld %field mag niet meer dan @max waardes bevatten, maar er zijn er @count geüpload. De volgende bestanden zijn daarom niet gebruikt: %list.

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
nl: Een onbeperkt aantal bestanden kan naar dit veld worden geupload.

en: The file ID.
nl: De bestands-ID.

en: The file language code.
nl: De bestand-taalcode.

en: The user ID of the file.
nl: De gebruiker-ID van het bestand.

en: Name of the file with no path components.
nl: Naam van het bestand zonder padcomponenten.

en: The URI to access the file (either local or remote).
nl: De URI naar het bestand (lokaal of extern).

en: The time that the node was created.
nl: Het tijdstip waarop de node is aangemaakt.

en: This format is shown when no other formats are available
nl: Deze opmaak zal worden weergegeven wanneer geen andere opmaak beschikbaar is

en: Based on the text editor configuration, these tags have automatically been added: <strong>@tag-list</strong>.
nl: Op basis van de configuratie van de teksteditor zijn de volgende elementen automatisch toegevoegd: <strong>@tag-list</strong>.

en: Forum content
nl: Foruminhoud

en: The content ID of the forum index entry.
nl: Het inhoud-ID van het forumindex-item.

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in forum %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in forum %title</span>
nl[0]: 1 nieuw bericht<span class="visually-hidden"> in forum %title</span>
nl[1]: @count nieuwe berichten<span class="visually-hidden"> in forum %title</span>

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in topic %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in topic %title</span>
nl[0]: 1 nieuw bericht<span class="visually-hidden"> in topic %title</span>
nl[1]: @count nieuwe berichten<span class="visually-hidden"> in topic %title</span>

en: The forum %label and all sub-forums have been deleted.
nl: Het forum %label en alle onderliggende forums zijn verwijderd.

en: forum: deleted %label and all its sub-forums.
nl: forum: %label en alle onderliggende forums zijn verwijderd.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
nl: Bronafbeelding in %source_image_path niet gevonden tijdens het genereren van een afgeleide afbeelding in %derivative_path.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
nl: Alternatieve afbeeldingstekst, voor het 'alt'-attribuut van de afbeelding.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
nl: Afbeeldingstitel, voor het 'titel'-attribuut van de afbeelding.

en: The width of the image in pixels.
nl: De breedte van de afbeelding in pixels.

en: The height of the image in pixels.
nl: De hoogte van de afbeelding in pixels.

en: Custom language settings
nl: Aangepaste taal-instellingen

en: Settings successfully updated.
nl: Instellingen succesvol bijgewerkt.

en: Change language settings for <em>content types</em>, <em>taxonomy vocabularies</em>, <em>user profiles</em>, or any other supported element on your site. By default, language settings hide the language selector and the language is the site's default language.
nl: Wijzig taalinstellingen voor <em>inhoudstypes</em>, <em>taxonomiewoordenlijsten</em>, <em>gebruikersprofielen</em> of een ander ondersteund element op de site. Het taalkeuzemenu wordt standaard verborgen. De taal is de standaardtaal van de site.

en: Show language selector on create and edit pages
nl: Toon de taalselector op de aanmaken- en bewerk-pagina's

en: Select languages to enforce. If none are selected, all languages will be allowed.
nl: Selecteer welke talen afgedwongen worden. Laat dit leeg om alle talen toe te staan.

en: The language is not @languages.
nl: De taal is niet @languages.

en: The language is @languages.
nl: De taal is @languages.

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
nl: Slaat een URL (string), optionele linktekst (varchar) en attributen (blob) op om een link uit op te bouwen.

en: Allow link text
nl: Linktekst toestaan

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: Placeholder for link text
nl: Plaatshouder voor linktekst

en: Nothing to check.
nl: Niets om te controleren.

en: Translation file not found: @uri.
nl: Vertaalbestand niet gevonden: @uri.

en: Unable to download translation file @uri.
nl: Kan vertaalbestand @uri niet downloaden.

en: One translation files could not be checked. See the log for details. | @count translation files could not be checked. See the log for details.
nl[0]: Een vertalingsbestand kon niet gecontroleerd worden. Zie het log voor meer informatie.
nl[1]: @count vertalingsbestanden konden niet gecontroleerd worden. Zie het log voor meer informatie.

en: Importing translation file: %filename (@percent%).
nl: Vertaalbestand importeren: %filename (@percent%)

en: Translations imported.
nl: Vertalingen geïmporteerd.

en: Updating configuration translations
nl: Configuratievertalingen bijwerken

en: Starting configuration update
nl: Configuratie bijwerken starten

en: Error updating configuration translations
nl: Fout tijdens het bijwerken van de configuratievertalingen

en: The configuration was successfully updated. There are %number configuration objects updated.
nl: De configuratie is succesvol bijgewerkt. Er zijn %number configuratieobjecten bijgewerkt.

en: No configuration objects have been updated.
nl: Er zijn geen configuratieobjecten bijgewerkt.

en: Unable to import translations file: @file
nl: Kan vertaalbestand niet importeren: @file

en: Translations imported: %number added, %update updated, %delete removed.
nl: Vertalingen geïmporteerd: %number toegevoegd, %update bijgewerkt, %delete verwijderd.

en: The configuration was successfully updated. %number configuration objects updated.
nl: De instellingen zijn succesvol bijgewerkt. %number instellingen bijgewerkt.

en: One translation file imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed. | @count translation files imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed.
nl[0]: Eén vertaalbestand geïmporteerd. %number vertalingen toegevoegd, %update vertalingen bijgewerkt en %delete vertalingen verwijderd.
nl[1]: @count vertaalbestanden geïmporteerd. %number vertalingen toegevoegd, %update vertalingen bijgewerkt en %delete vertalingen verwijderd.

en: One translation string was skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details. | @count translation strings were skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details.
nl[0]: Eén vertaling bevat ongeldige HTML en is daarom overgeslagen. Zie voor meer informatie de logberichten.
nl[1]: @count vertalingen bevatten ongeldige HTML en zijn daarom overgeslagen. Zie voor meer informatie de logberichten.

en: Checking translations
nl: Vertalingen controleren

en: Error checking translation updates.
nl: Fout bij controleren van vertaling updates.

en: Updating translations
nl: Vertalingen bijwerken

en: Error importing translation files
nl: Fout bij het importeren van vertalingbestanden

en: Updating translations.
nl: Vertalingen bijwerken.

en: Source string (@language)
nl: Brontekst (@language)

en: Built-in English
nl: Ingebouwd Engels

en: Translated string (@language)
nl: Vertaalde tekenreeks (@language)

en: All translations up to date.
nl: Alle vertalingen zijn up-to-date.

en: Select a language to update.
nl: Selecteer een taal om bij te werken.

en: File not found at %remote_path nor at %local_path
nl: Bestand niet gevonden op zowel %remote_path als %local_path

en: File not found at %local_path
nl: Bestand niet gevonden op %local_path

en: Translation file location could not be determined.
nl: Lokatie van het vertaalbestand kon niet worden vastgesteld.

en: Missing translations for:
nl: Geen vertalingen voor:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
nl[0]: Ontbrekende vertalingen voor één project
nl[1]: Ontbrekende vertalingen voor @count projecten

en: A local file system path where interface translation files will be stored.
nl: Een lokaal bestandspad waar bestanden met interface-vertalingen opgeslagen worden.

en: Updates available
nl: Updates beschikbaar

en: Missing translations
nl: Vertalingen niet gevonden

en: Translation source
nl: Vertalingsbron

en: Drupal translation server and local files
nl: Drupal-vertaalserver en lokale bestanden

en: Local files only
nl: Alleen lokale bestanden

en: The source of translation files for automatic interface translation.
nl: De bron van vertalingsbestanden voor automatische interface-vertalingen.

en: Don't overwrite existing translations.
nl: Bestaande vertalingen niet vervangen.

en: Only overwrite imported translations, customized translations are kept.
nl: Alleen geïmporteerde vertalingen overschrijven, aangepaste vertalingen behouden.

en: Overwrite existing translations.
nl: Bestaande vertalingen overschrijven.

en: How to treat existing translations when automatically updating the interface translations.
nl: Hoe om te gaan met bestaande vertalingen bij het automatisch bijwerken van de interfacevertalingen.

en: Edit menu %label
nl: Menu %label bewerken

en: Add menu link
nl: Menulink toevoegen

en: Administrative summary
nl: Beheersamenvatting

en: Menu %label has been updated.
nl: Menu %label is bijgewerkt.

en: Menu %label has been added.
nl: Menu %label is toegevoegd.

en: The menu link has been saved.
nl: De menulink is opgeslagen.

en: Published status or admin user
nl: Publicatiestatus of beheerder

en: Promoted to front page status
nl: Status aangeraden op de voorpagina

en: Node operations bulk form
nl: Formulier voor bulkbewerkingen op nodes

en: Add a form element that lets you run operations on multiple nodes.
nl: Voeg een formulierelement toe waarmee handelingen op meerdere nodes kunnen worden uitgevoerd.

en: Empty Node Frontpage behavior
nl: Voorpaginagedrag lege node

en: Provides a link to the node add overview page.
nl: Biedt een link naar de pagina om nodes toe te voegen.

en: Link to revision
nl: Revisie-link

en: Link to revert revision
nl: Revisie terugzetten-link

en: Link to delete revision
nl: Revisie verwijderen-link

en: Access the Content overview page
nl: Naar de inhoudsoverzichtpagina gaan

en: View all revisions
nl: Alle revisies weergeven

en: Revert all revisions
nl: Alle revisies terugdraaien

en: %type_name: View revisions
nl: %type_name: Revisies bekijken

en: %type_name: Revert revisions
nl: %type_name: Revisies terugzetten

en: %type_name: Delete revisions
nl: %type_name: Revisies verwijderen

en: Promotion options
nl: Promotie-opties

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
nl: Lees meer<span class="visually-hidden"> over @title</span>

en: The node revision ID.
nl: De noderevisie-ID.

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: The time that the current revision was created.
nl: Het tijdstip waarop de huidige revisie is aangemaakt.

en: The user ID of the author of the current revision.
nl: Gebruikers ID van de auteur van de huidige versie.

en: The node bundle is @bundles or @last
nl: Het inhoudstype is @bundles of @last

en: The node bundle is @bundle
nl: Het inhoudstype is @bundle

en: Float value
nl: Zwevendekommagetalwaarde

en: An entity field containing a path alias and related data.
nl: Een entiteitsveld dat een alias en gerelateerde gegevens bevat.

en: Path id
nl: Pad-ID

en: Created entity %type with ID %id.
nl: Entiteit %type met ID %id aangemaakt.

en: Updated entity %type with ID %id.
nl: Entiteit %type met ID %id bijgewerkt.

en: Deleted entity %type with ID %id.
nl: Entiteit %type met ID %id verwijderd.

en: Raw output
nl: Ruwe uitvoer

en: You have no fields. Add some to your view.
nl: Er zijn geen velden. Voeg een veld toe aan het overzicht.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
nl: De systeemnaam mag alleen letters, cijfers, koppeltekens en onderstrepingstekens bevatten.

en: All field aliases must be unique
nl: Alle veldaliassen moeten uniek zijn

en: Accepted request formats
nl: Toegestane request-formaten

en: Request formats that will be allowed in responses. If none are selected all formats will be allowed.
nl: Request-formaten die in de respons worden toegestaan. Als er geen formaten geselecteerd zijn, worden alle formaten toegelaten.

en: The new set label is required.
nl: Een setlabel is verplicht.

en: On UNIX, Linux, and Mac OS X, you will find the configuration in the file <em>/etc/syslog.conf</em>, or in <em>/etc/rsyslog.conf</em> or in the directory <em>/etc/rsyslog.d</em>. These files define the routing configuration. Messages can be flagged with the codes <code>LOG_LOCAL0</code> through <code>LOG_LOCAL7</code>. For information on Syslog facilities, severity levels, and how to set up <em>syslog.conf</em> or <em>rsyslog.conf</em>, see the <em>syslog.conf</em> or <em>rsyslog.conf</em> manual page on your command line.
nl: Op UNIX, Linux, en Mac OS X, staat de configuratie in het bestand <em>/etc/syslog.conf</em>, <em>/etc/rsyslog.conf</em> of in de map <em>/etc/rsyslog.d</em>. Deze bestanden bepalen de verwerking van de berichten. Berichten kunnen van een vlag voorzien worden met de codes <code>LOG_LOCAL0</code> tot <code>LOG_LOCAL7</code>. Zie voor meer informatie over de mogelijkheden van Syslog, urgentieniveaus, en het instellen van <em>syslog.conf</em> of <em>rsyslog.conf</em>, de <em>syslog.conf</em> of <em>rsyslog.conf</em> handleiding pagina's in de console van uw systeem.

en: Any data
nl: Alle gegevens

en: An entity field containing a UUID.
nl: Een entiteitsveld dat een UUID bevat.

en: Failed to fetch file due to error "%error"
nl: Ophalen mislukt door de fout '%error'

en: Date and time formats
nl: Datum- en tijdnotaties

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the @settings_name value in your settings.php back to FALSE.
nl: Het update.php script is toegankelijk voor iedereen, zonder autorisatiecontrole. Dit is een beveiligingsrisico. Zet de @settings_name waarde in uw settings.php terug op FALSE.

en: Name of the date format
nl: Naam van de datumnotatie

en: @toolkit settings
nl: @toolkit-instellingen

en: Update this item
nl: Dit item bijwerken

en: This value should not be null.
nl: Deze waarde mag niet leeg zijn.

en: This value should be %limit or more.
nl: Deze waarde dient minimaal %limit te zijn.

en: The term ID.
nl: De term-ID.

en: The term language code.
nl: De taalcode van de term.

en: Term Parents
nl: Bovenliggende termen

en: The parents of this term.
nl: De bovenliggende termen van deze term.

en: Create referenced entities if they don't already exist
nl: Maak de gerefereerde entiteiten aan als deze nog niet bestaan

en: Telephone number
nl: Telefoonnummer

en: This field stores a telephone number in the database.
nl: Dit veld slaat een telefoonnummer op in de database.

en: Link using text: @title
nl: Link met tekst: @title

en: Link using provided telephone number.
nl: Link met het opgegeven telefoonnummer.

en: Toolbar items
nl: Werkbalkitems

en: !tour_item of !total
nl: !tour_item van !total

en: End tour
nl: Rondleiding beëindigen

en: Translatable elements
nl: Vertaalbare elementen

en: At least one field needs to be translatable to enable %bundle for translation.
nl: Tenminste één veld moet vertaalbaar zijn om %bundle in te schakelen voor vertaling.

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
nl: <strong>@language_name (Oorspronkelijke taal)</strong>

en: Administer translation settings
nl: Vertalingsinstellingen beheren

en: Create translations
nl: Vertalingen aanmaken

en: Delete translations
nl: Vertalingen verwijderen

en: Translate %bundle_label @entity_label
nl: %bundle_label @entity_label vertalen

en: Translate @entity_label
nl: @entity_label vertalen

en: "Show language selector" is not compatible with translating content that has default language: %choice. Either do not hide the language selector or pick a specific language.
nl: 'Toon taalkeuzemenu' is niet van toepassing bij inhoud met de standaardtaal: %choice. Verberg het taalkeuzemenu niet, of kies een specifieke taal.

en: An unpublished translation will not be visible without translation permissions.
nl: Een niet-gepubliceerde vertaling zal niet zichtbaar zijn zonder vertaalrechten.

en: %archive_file does not contain any .info.yml files.
nl: %archive_file bevat geen .info.yml bestanden.

en: <p>This is a one-time login for %user_name.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
nl: <p>Dit is een eenmalige login voor %user_name.</p><p>Klik op deze knop om in te loggen op de site en uw wachtwoord te wijzigen.</p>

en: Provides access to the user data service.
nl: Biedt toegang tot de gebruikersdataservice.

en: Add a form element that lets you run operations on multiple users.
nl: Voegt een formulierelement toe waarmee u bewerkingen kunt uitvoeren op meerdere gebruikers.

en: User module form element.
nl: Formulierelement van User-module.

en: System module form element.
nl: Formulierelement van System-module.

en: Edit user account
nl: Gebruikersaccount aanpassen

en: Login attempt failed from %ip.
nl: Login mislukt vanaf %ip.

en: Cancel user
nl: Gebruiker opheffen

en: Enable password strength indicator
nl: Wachtwoordsterkteindicator inschakelen

en: Admin (user awaiting approval)
nl: Beheerder (gebruiker wacht op goedkeuring)

en: Role %label has been updated.
nl: Rol %label is bijgewerkt.

en: Role %label has been added.
nl: Rol %label is toegevoegd.

en: The user language code.
nl: De taalcode van de gebruiker.

en: The time that the user last accessed the site.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker de site het laatst bezocht.

en: The time that the user last logged in.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker het laatst inlogde.

en: The email address used for initial account creation.
nl: Het e-mailadres voor het aanmaken van het account.

en: The roles the user has.
nl: De rollen van deze gebruiker.

en: Update the user %name
nl: Gebruiker %name bijwerken

en: The module which sets this user data.
nl: De module die deze gebruikersgegevens levert.

en: The name of the data key.
nl: De naam van de datasleutel.

en: The label of the view.
nl: Het label van het overzicht.

en: The machine-readable ID of the view.
nl: De systeemnaam van het overzicht.

en: Dropbutton
nl: Keuzeknop

en: Display fields in a dropbutton.
nl: Velden in een keuzeknop weergeven.

en: Rendered entity - @label
nl: Weergegeven entiteit - @label

en: Displays a rendered @label entity in an area.
nl: Toont een entiteit @label in een gebied.

en: Display the @label
nl: @label weergeven

en: Available global token replacements
nl: Beschikbare globale tokens

en: Override the title of this view when it is empty. The available global tokens below can be used here.
nl: De titel van dit overzicht overschrijven wanneer het leeg is. De onderstaande beschikbare globale tokens kunnen hier worden gebruikt.

en: Administrative comment
nl: Opmerking van beheerder

en: Machine name of the display
nl: Systeemnaam van de weergave

en: This description will only be seen within the administrative interface and can be used to document this display.
nl: De omschrijving is alleen zichtbaar in de beheerinterface en kan gebruikt worden om deze weergave te beschrijven.

en: CSS class name(s)
nl: CSS-klassenamen

en: Show contextual links on this view.
nl: Contextuele links in dit overzicht weergeven.

en: Show contextual links
nl: Contextuele links tonen

en: In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
nl: De zwaardere links zakken naar beneden en de lichtere links zullen dichter bij de bovenkant in het menu staan.

en: Allow people to choose the sort order
nl: Sta gebruikers toe de sorteervolgorde te kiezen

en: If sort order is not exposed, the sort criteria settings for each sort will determine its order.
nl: Als de sorteervolgorde niet zichtbaar gemaakt is, bepalen de sorteercriteria voor elke sortering de volgorde.

en: Label for ascending sort
nl: Label voor oplopende sortering

en: Label for descending sort
nl: Label voor aflopende sortering

en: @name format: @date
nl: notatie @name: @date

en: Override the output of this field with custom text
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: Output this field as a custom link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: Trim this field to a maximum number of characters
nl: Dit veld inkorten tot een maximaal aantal tekens

en: More link label
nl: Label 'meer'-link

en: You may use the "Replacement patterns" above.
nl: U kunt de bovenstaande 'vervangingspatronen' gebruiken.

en: An HTML corrector will be run to ensure HTML tags are properly closed after trimming.
nl: Een HTML-corrector wordt uitgevoerd om te verifiëren dat HTML-tags correct afgesloten worden.

en: Fields to be included as links.
nl: Velden die als link worden opgenomen.

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
nl: Voeg een 'destination' parameter toe aan de link om de gebruiker, nadat de linkactie is voltooid, terug te laten keren naar de oorspronkelijke weergave.

en: First page link text
nl: Linktekst eerste pagina

en: Last page link text
nl: Linktekst laatste pagina

en: Offset (number of items to skip)
nl: Offset (het aantal items dat overgeslagen moet worden).

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
nl: Als hier bijvoorbeeld 3 wordt ingevuld, worden de eerste 3 items niet getoond.

en: Pager link labels
nl: Labels voor pagineringslinks

en: Previous page link text
nl: Linktekst vorige pagina

en: Next page link text
nl: Linktekst volgende pagina

en: Insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in, bijvoorbeeld: 10, 20, 50, 100

en: WARNING: Disabling SQL rewriting means that node access security is disabled. This may allow users to see data they should not be able to see if your view is misconfigured. Use this option only if you understand and accept this security risk.
nl: WAARSCHUWING: Het uitschakelen van SQL-herschrijven betekent dat Node-toegangsbeveiliging uitgeschakeld is. Daardoor zouden gebruikers data kunnen zien die ze niet mogen zien als het overzicht niet correct ingesteld is. Gebruik deze optie alleen als u dit beveiligingsrisico begrijpt en accepteert.

en: No view mode selected
nl: Geen weergavemodus geselecteerd

en: Caption for the table
nl: Bijschrift voor de tabel

en: Table details
nl: Tabeldetails

en: Summary title
nl: Samenvattingstitel

en: Table description
nl: Tabelbeschrijving

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
nl: Extra informatie over de tabel opgeven om de toegankelijkheid te vergroten.

en: Enable @display_title
nl: @display_title inschakelen

en: Delete @display_title
nl: @display_title verwijderen

en: Undo delete of @display_title
nl: Verwijderen van @display_title ongedaan maken

en: Disable @display_title
nl: @display_title uitschakelen

en: Edit view name/description
nl: Overzichtnaam en -beschrijving bewerken

en: Analyze view
nl: Overzicht analyseren

en: Reorder displays
nl: Weergaven herschikken

en: Revert view
nl: Overzicht terugzetten

en: Add <span class="visually-hidden">@type</span>
nl: <span class="visually-hidden">@type</span> toevoegen

en: And/Or Rearrange <span class="visually-hidden">filter criteria</span>
nl: En/of <span class="visually-hidden">filtercriteria</span> herschikken

en: Rearrange <span class="visually-hidden">@type</span>
nl: <span class="visually-hidden">@type</span> herschikken

en: This display has one or more validation errors.
nl: Deze weergave heeft een of meer validatiefouten.

en: There are no disabled views.
nl: Er zijn geen uitgeschakelde overzichten.

en: Do you want to break the lock on view %name?
nl: Wilt u de vergrendeling van de weergave %name opheffen?

en: View language
nl: Taal van het overzicht

en: Language of labels and other textual elements in this view.
nl: Taal van labels en andere tekstuele elementen in dit overzicht.

en: No displays available.
nl: Geen weergaven beschikbaar.

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: Hard
nl: Moeilijk

en: Book Page
nl: Boekpagina

en: Aggregator feed item
nl: Aggregator feed-item

en: Default parser for RSS, Atom and RDF feeds.
nl: Standaardverwerker voor RSS-, Atom- en RDF-feeds.

en: Custom Block
nl: Aangepast blok

en: Custom block type
nl: Aangepast bloktype

en: CKEditor core
nl: CKEditor-kern

en: Styles dropdown
nl: Stijlen-dropdown

en: Comment selection
nl: Reactieselectie

en: Contact message
nl: Bericht

en: My Editor
nl: Mijn editor

en: Entity display
nl: Entiteitsweergave

en: Entity form display
nl: Weergave entiteitsformulier

en: Display the ID of the referenced entities.
nl: Laat de ID zien van de entiteiten waarnaar wordt verwezen.

en: Selects referenceable entities for an entity reference field.
nl: Selecteert bruikbare entiteiten voor een entiteitsreferentieveld.

en: Entity Reference inline fields
nl: Inline entiteitreferentieveld

en: Returns results as a PHP array of labels and rendered rows.
nl: Retourneert de resultaten als een PHP-array van labels en gerenderede rijen.

en: File selection
nl: Bestandsselectie

en: Separate link text and URL
nl: Gescheiden linktekst en URL

en: Node selection
nl: Node-selectie

en: Watchdog database log
nl: Databaselog

en: REST export
nl: REST-export

en: Create a REST export resource.
nl: Een REST export-resource aanmaken.

en: Use entities as row data.
nl: Gebruik entiteiten als rijdata.

en: Use fields as row data.
nl: Velden als rij-data gebruiken.

en: Serializes views row data using the Serializer component.
nl: Geserialiseerde rij-data van overzichten die gebruik maken van het Serializer component.

en: Shortcut set
nl: Snelkoppelinggroep

en: Handles .tar files.
nl: Verwerkt .tar-bestanden.

en: Handles zip files.
nl: Verwerkt .zip-bestanden.

en: Taxonomy Term selection
nl: Taxonomietermselectie

en: Display reference to taxonomy term in RSS.
nl: De referentie naar de taxonomieterm weergeven in RSS.

en: Telephone link
nl: Telefoonnummer-link

en: User selection
nl: Gebruikersselectie

en: Views Exposed Filter Block
nl: Zichtbare filters-overzichtsblok

en:  - Basic validation -
nl:  - Basisvalidatie -

en: A simple pager containing previous and next links.
nl: Een eenvoudige paginering met 'vorige' en 'volgende' links.

en: Display all items that this view might find.
nl: Alle items weergeven die door dit overzicht worden gevonden.

en: Displays rows as HTML list.
nl: Geeft rijen weer als HTML-lijst.

en: Language detection and selection
nl: Taaldetectie en -selectie

en: menus
nl: menu's

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site.
nl: Instellingen van de statistische informatie die Drupal over deze site zal opslaan.

en: Autoplay: %autoplay
nl: Automatisch afspelen: %autoplay

en: Muted: %muted
nl: Gedempt: %muted

en: Display of multiple files
nl: Weergave van meerdere bestanden

en: Configuration Translation
nl: Configuratievertaling

en: - empty image -
nl: - lege afbeelding -

en: Field formatters
nl: Veld-formatters

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
nl: Indien ingeschakeld worden toegangsrechten om de entiteit weer te geven niet gecontroleerd.

en: Save and select
nl: Opslaan en selecteren

en: Editorial
nl: Redactioneel

en: WYSIWYG editing for rich text fields using CKEditor.
nl: WYSIWYG-editor voor opgemaakte tekst met behulp van CKEditor.

en: Protocol version
nl: Protocolversie

en: The directory %translations_directory exists.
nl: De map %translations_directory bestaat.

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
nl: MySQL, MariaDB, Percona Server, of gelijkwaardig

en: The referenced language
nl: De gerefereerde taal

en: Language reference
nl: Taalverwijzing

en: URI value
nl: URI-waarde

en: An entity field containing a URI.
nl: Een entiteitsveld dat een URI bevat.

en: Caribbean Netherlands
nl: Caribisch Nederland

en: Congo - Kinshasa
nl: Congo-Kinshasa

en: Congo - Brazzaville
nl: Congo-Brazzaville

en: Côte d’Ivoire
nl: Ivoorkust

en: Clipperton Island
nl: Clipperton

en: Hong Kong SAR China
nl: Hongkong

en: Canary Islands
nl: Canarische Eilanden

en: Palestinian Territories
nl: Palestijnse gebieden

en: Time span in seconds
nl: Tijdsduur in seconden

en: Using simple actions
nl: Maakt gebruik van eenvoudige acties

en: Creating and configuring advanced actions
nl: Aanmaken en instellen van geavanceerde acties

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
nl: Een unieke naam voor dit blok. Mag alleen letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Filter by block name
nl: Filter op bloknaam

en: Enter a part of the block name to filter by.
nl: Filter op een deel van de bloknaam.

en: Allow settings in the block configuration
nl: Instellingen in de blokconfiguratie toestaan

en: Items per block
nl: Items per blok

en: @count (default setting)
nl: @count (standaardinstelling)

en: Enabling CKEditor for individual text formats
nl: CKEditor inschakelen voor individuele tekstopmaak

en: Configuring the toolbar
nl: De werkbalk configureren

en: When CKEditor is chosen from the <em>Text editor</em> drop-down menu, its toolbar configuration is displayed. You can add and remove buttons from the <em>Active toolbar</em> by dragging and dropping them, and additional rows can be added to organize the buttons.
nl: Als CKEditor wordt geselecteerd in het <em>Teksteditor</em> drop-down menu dan worden de bijbehorende instellingen getoond. Knoppen kunnen worden toegevoegd en verwijderd door ze te slepen van de <em>Actieve werkbalk</em>. Extra rijen kunnen worden toegevoegd om de knoppen te groeperen.

en: Formatting content
nl: Inhoud opmaken

en: Toggling between formatted text and HTML source
nl: Tussen opgemaakte tekst en HTML-bron schakelen

en: If the <em>Source</em> button is available in the toolbar, users can click this button to disable the visual editor and edit the HTML source directly. After toggling back, the visual editor uses the allowed HTML tags to format the text — independent of whether buttons for these tags are available in the toolbar. If the text format is set to <em>limit the use of HTML tags</em>, then all excluded tags will be stripped out of the HTML source when the user toggles back to the text editor.
nl: Als de knop <em>Bron</em> beschikbaar is in de toolbar, dan kunnen gebruikers op deze knop klikken om de visuele editor uit te schakelen en de HTML-bron direct te bewerken. Als er wordt teruggeschakeld, dan gebruikt de visuele editor de toegestane HTML-tags om de tekst op te maken, ongeacht of deze tags beschikbaar zijn in de toolbar. Als de tekstopmaak is ingesteld om het <em>gebruik van HTML tags te beperken</em>, dan worden de uitgesloten tags verwijderd uit de HTML-bron bij terugschakelen naar de visuele editor.

en: Uploads disabled
nl: Uploads uitgeschakeld

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
nl: Uploads ingeschakeld, maximale grootte: @size @dimensions

en: Edit Image
nl: Afbeelding bewerken

en: Drupal link
nl: Drupal-link

en: CKEditor plugin settings
nl: Instellingen CKEditor-plugin

en: Could not extract the contents of the tar file. The error message is <em>@message</em>
nl: Kon het tar-bestand niet uitpakken. De foutmelding is <em>@message</em>

en: Discard changes?
nl: Wijzigingen ongedaan maken?

en: Enable image uploads
nl: Afbeelding-uploads inschakelen

en: Storage: @name
nl: Opslag: @name

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
nl: Een map relatief ten opzichte van de map 'files' waar geüploade afbeeldingen worden opgeslagen.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
nl: Als dit veld leeg wordt gelaten dan beperken de instellingen van PHP de maximumgrootte per upload tot @size.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
nl: Afbeeldingen groter dan deze afmetingen worden verkleind.

en: Installing text editors
nl: Tekst-editors installeren

en: Enabling a text editor for a text format
nl: Een tekst-editor voor een tekstopmaak inschakelen

en: Configuring a text editor
nl: Een tekst-editor instellen

en: Once a text editor is associated with a text format, you can configure it by clicking on the <em>Configure</em> link for this format. Depending on the specific text editor, you can configure it for example by adding buttons to its toolbar. Typically these buttons provide formatting or editing tools, and they often insert HTML tags into the field source. For details, see the help page of the specific text editor.
nl: Een teksteditor kan worden geconfigureerd zodra hij is geassocieerd met een tekstopmaak, door te klikken op de link <em>Configureren</em> voor de tekstopmaak. Afhankelijk van de specifieke teksteditor is het bijvoorbeeld mogelijk om knoppen aan de werkbalk toe te voegen. In het algemeen bieden deze knoppen opmaak- of bewerkingsmogelijkheden en vaak voegen ze HTML-tags toe aan de broncode van het veld. Bekijk de helppagina van de specifieke editor voor meer informatie.

en: Using different text editors and formats
nl: Gebruikt verschillende tekst-editors en -opmaken

en: If you change the text format on a text field, the text editor will change as well because the text editor configuration is associated with the individual text format. This allows the use of the same text editor with different options for different text formats. It also allows users to choose between text formats with different text editors if they are installed.
nl: Als u de tekstopmaak van een tekstveld wijzigt, dan zal de teksteditor ook veranderen omdat deze is geassocieerd met de tekstopmaak. Dit maakt het mogelijk om dezelfde teksteditor te gebruiken met verschillende instellingen voor verschillende tekstopmaken. Het geeft gebruikers ook de mogelijkheid om te kiezen tussen verschillende teksteditors, indien deze zijn geïnstalleerd.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder

en: Add, edit, and delete custom display modes.
nl: Aangepaste weergavemodi toevoegen, wijzigen en verwijderen.

en: Display modes
nl: Weergavemodi

en: Configure what displays are available for your content and forms.
nl: Beschikbare formulieren en weergaven van de inhoud instellen.

en: Manage custom view modes.
nl: Aangepaste weergavemodi beheren.

en: Form modes
nl: Formuliermodi

en: Manage custom form modes.
nl: Aangepaste formuliermodi beheren.

en: Add form mode
nl: Formuliermodus toevoegen.

en: Edit form mode
nl: Formuliermodus wijzigen

en: Choose view mode entity type
nl: Selecteer een entiteitstype-weergavemodus

en: Choose form mode entity type
nl: Selecteer een entiteitstype-formuliermodus

en: Deleting a @entity-type will cause any output still requesting to use that @entity-type to use the default display settings.
nl: Door het verwijderen van een @entity-type zal de inhoud van dit
    @entity-type in de standaardweergave worden getoond.

en: Saved the %label @entity-type.
nl: @entity-type %label opgeslagen.

en: Autocomplete matching: @match_operator
nl: Automatisch aanvullen-overeenkomst: @match_operator

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
nl: De entiteitreferentie (%type: %id) bestaat niet.

[ctx: Sort order]
en: Order
nl: Volgorde

en: %entity_label: Administer form display
nl: %entity_label: Formulierweergave beheren

en: Plugin for @title
nl: Plug-in voor @title

en: Widget settings:
nl: Widget-instellingen:

en: The label of the entity that is related to the file.
nl: Het label van de entiteit die gerelateerd is aan het bestand.

en: Access the Files overview page
nl: Toegang tot de bestandsoverzichtpagina

en: Progress indicator: @progress_indicator
nl: Voortgangsindicator: @progress_indicator

en: The %filter filter is missing, and will be removed once this format is saved.
nl: Het filter %filter ontbreekt en zal worden verwijderd zodra deze opmaak is opgeslagen.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple of blank lines.
nl: Regels en alinea's worden automatisch herkend. Het regeleinde-element &lt;br /&gt; en de alinea-elementen &lt;p&gt; en &lt;/p&gt; worden automatisch ingevoegd. Indien alinea's niet herkend worden, kunt u een aantal lege regels toevoegen.

en: Missing filter. All text is removed
nl: Filter ontbreekt. Alle tekst is verwijderd.

en: Missing filter plugin: %filter.
nl: Filter plug-in ontbreekt: %filter.

en: Provides a fallback for missing filters. Do not use.
nl: Fungeert als fallback voor ontbrekende filters. Niet gebruiken.

en: Updated @type %term.
nl: @type %term bijgewerkt.

en: Add image style
nl: Afbeeldingsstijl toevoegen

en: Preview image style: @style
nl: Voorbeeldweergave afbeeldingsstijl: @style

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
nl: Door een taal te verwijderen zullen alle interfacevertalingen die hiermee geassocieerd zijn worden verwijderd. Ook zal inhoud in deze taal naar de standaardtaal omgezet worden. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: No placeholders
nl: Geen plaatshouders

en: Title placeholder: @placeholder_title
nl: Titelplaatshouder: @placeholder_title

en: URL placeholder: @placeholder_url
nl: URL-plaatshouder: @placeholder_url

en: Note that importing large .po files may take several minutes.
nl: Merk op dat het importeren van grote .po-bestanden enkele minuten in beslag kan nemen.

en: Content items can be edited using different form modes. Here, you can define which fields are shown and hidden when %type content is edited in each form mode, and define how the field form widgets are displayed in each form mode.
nl: Inhoudsitems kunnen bewerkt worden in verschillende formuliermodi. Stel hier in welke velden getoond en verborgen worden bij het bewerken van %type inhoud in elke modus, en hoe de velden weergegeven worden.

en: Edit %label content type
nl: Inhoudstype %label bewerken

en: The content has either been modified by another user, or you have already submitted modifications. As a result, your changes cannot be saved.
nl: De inhoud is ofwel gewijzigd door een andere gebruiker, of u heeft de wijzigingen al ingediend. Als gevolg hiervan kunnen uw wijzigingen niet worden opgeslagen.

en: Use field label: @display_label
nl: Gebruik veldlabel: @display_label

en: Provides a row plugin to display search results.
nl: Voorziet in een rij plug-in om zoekresultaten weer te geven.

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web. This must be changed in settings.php
nl: Een lokaal systeempad waar publieke bestanden opgeslagen worden. Deze directory moet bestaan en schrijfbaar zijn voor Drupal. De map moet relatief zijn aan de Drupal installatiedirectory en toegankelijk zijn vanaf het web. Dit moet in settings.php ingesteld worden.

en: %name: the telephone number may not be longer than @max characters.
nl: %name: het telefoonnummer mag niet langer zijn dan @max karakters.

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
nl: %name: de tekst mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: Summary rows
nl: Samenvattingsrijen

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
nl: Als de werkbalk geblokkeerd is kan deze niet op horizontale oriëntatie gezet worden.

en: This form lets administrators add and edit fields for storing user data.
nl: Met dit formulier kunnen beheerders velden toevoegen en bewerken om gebruikersdata op te slaan.

en: This form lets administrators configure how form fields should be displayed when editing a user profile.
nl: Met dit formulier kunnen beheerders instellen hoe formuliervelden moeten worden weergegeven tijdens het bewerken van een gebruikersprofiel.

en: Alter the HTTP response status code used by this view, mostly helpful for empty results.
nl: Wijzig de HTTP response-statuscode van dit overzicht, bijvoorbeeld als er geen resultaat is.

en: HTTP status code
nl: HTTP-statuscode

en: Always display the more link
nl: De 'meer'-link altijd weergeven

en: Check this to display the more link even if there are no more items to display.
nl: Vink dit aan om de 'meer-link' weer te geven zelfs als er niet meer items zijn om te tonen.

en: Make entity label a link to entity page.
nl: Maak van het entiteitlabel een link naar de entiteit.

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
nl: Voeg meer velden toe aan deze weergave alvorens dit veld te gebruiken. Deze velden kunnen gemarkeerd worden met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Merk op dat, door de volgorde waarin velden worden verwerkt, de velden die ná dit veld komen in dít veld niet als token gebruikt kunnen worden. Wijzig de volgorde van de velden om ze te kunnen gebruiken.

en: Automatic width
nl: Automatische breedte

en: The width of each column will be calculated automatically based on the number of columns provided. If additional classes are entered or a theme injects classes based on a grid system, disabling this option may prove beneficial.
nl: De breedte van elke kolom wordt automatisch berekend gebaseerd op het aantal kolommen. Als er extra classes toegevoegd worden of een thema voegt classes toe gebaseerd op een grid systeem, kan het nodig zijn deze optie uit te schakelen.

en: Default column classes
nl: Standaard kolomklassen

en: Add the default views column classes like views-col, col-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Voegt de standaard Views-kolomklassen zoals views-col, col-1 en clearfix toe. Dit kan gebruikt worden om de hoeveelheid opmaak die het overzicht standaard levert snel te verminderen. Dit maakt het echter moeilijker om CSS toe te voegen.

en: Custom column class
nl: Aangepaste kolom-klasse

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
nl: Aanvullende klassen voor iedere kolom. Meerdere klassen met spaties scheiden.

en: Default row classes
nl: Standaard rijklassen

en: Adds the default views row classes like views-row, row-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Voegt de standaard rij-klassen zoals views-row, row-1 en clearfix toe. Dit kan gebruikt worden om de hoeveelheid opmaak die standaard gegenereerd wordt door het overzicht snel te verminderen. Dit maakt echter het toevoegen van CSS moeilijker.

en: Custom row class
nl: Aangepaste rij-klasse

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
nl: Aanvullende klassen voor iedere rij. Meerdere klassen met spaties scheiden.

en: Default wizard
nl: Standaard-wizard

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
nl: Alle door Views gegenereerde query's bevatten de naam van de view en tonen 'view-name:display-name' aan het einde van de SELECT clausule. Dit maak het herkennen van de Views-query in de database server logs eenvoudiger, maar zou alleen gebruikt moeten worden bij probleemoplossing.

en: Selected:
nl: Geselecteerd:

en: Additional data
nl: Extra gegevens

[ctx: Validation]
en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: You must select at least %limit choice. | You must select at least %limit choices.
nl[0]: Selecteer minstens %limit optie.
nl[1]: Selecteer minstens %limit opties.

en: You must select at most %limit choice. | You must select at most %limit choices.
nl[0]: Selecteer maximaal %limit optie.
nl[1]: Selecteer maximaal %limit opties.

[ctx: Validation]
en: Bundle
nl: Bundel

en: The entity must be of bundle %bundle.
nl: De entiteit dient van de bundel %bundle te zijn.

[ctx: Validation]
en: Complex data
nl: Complexe data

[ctx: Validation]
en: Count
nl: Aantal

en: This collection should contain %limit element or more. | This collection should contain %limit elements or more.
nl[0]: Deze collectie zou minimaal %limit element moeten bevatten.
nl[1]: Deze collectie zou minimaal %limit elementen moeten bevatten.

en: This collection should contain %limit element or less. | This collection should contain %limit elements or less.
nl[0]: Deze collectie zou maximaal %limit element moeten bevatten.
nl[1]: Deze collectie zou maximaal %limit elementen moeten bevatten.

en: This collection should contain exactly %limit element. | This collection should contain exactly %limit elements.
nl[0]: Deze collectie zou exact %limit element moeten bevatten.
nl[1]: Deze collectie zou exact %limit elementen moeten bevatten.

[ctx: Validation]
en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: The entity must be of type %type.
nl: De entiteit moet van van het type %type zijn.

[ctx: Validation]
en: Length
nl: Lengte

en: This value is too long. It should have %limit character or less. | This value is too long. It should have %limit characters or less.
nl[0]: Deze waarde is te lang. Het mag maximaal %limit teken bevatten.
nl[1]: Deze waarde is te lang. Het mag maximaal %limit tekens bevatten.

en: This value is too short. It should have %limit character or more. | This value is too short. It should have %limit characters or more.
nl[0]: Deze waarde is te kort. Het moet minimaal %limit teken bevatten.
nl[1]: Deze waarde is te kort. Het moet minimaal %limit tekens bevatten.

en: This value should have exactly %limit character. | This value should have exactly %limit characters.
nl[0]: Deze waarde dient exact %limit teken te bevatten.
nl[1]: Deze waarde dient exact %limit tekens bevatten.

[ctx: Validation]
en: Primitive type
nl: Basistype

en: This value should be of the correct primitive type.
nl: Deze waarde moet het correcte primitieve type bevatten.

[ctx: Validation]
en: Range
nl: Bereik

en: This value should be %limit or less.
nl: Deze waarde moet %limit of lager zijn.

[ctx: Validation]
en: Entity Reference valid reference
nl: Geldige entiteitsreferentieverwijzing

[ctx: Validation]
en: User name
nl: Gebruikersnaam

[ctx: Validation]
en: User name unique
nl: Unieke gebruikersnaam

en: %name must be higher than or equal to %min.
nl: %name moet groter of gelijk zijn aan %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
nl: %name moet kleiner of gelijk zijn aan %max.

[ctx: Validation]
en: Entity changed
nl: Entiteit veranderd

en: Select the feed that should be displayed
nl: Selecteer de feed die weergegeven moet worden

en: Block layout
nl: Blokindeling

en: Creating and managing custom block types
nl: Maken en beheren van aangepaste bloktypes

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: The custom block language code.
nl: De taalcode van het aangepaste blok.

en: The time that the custom block was last edited.
nl: Het tijdstip waarop het aangepaste blok voor het laatst is aangepast.

en: Block category
nl: Blokcategorie

en: Hide block if the view output is empty
nl: Blok verbergen als het overzicht leeg is

en: Block empty settings
nl: Leeg blok-instellingen

en: Hide block if no result/empty text
nl: Blok verbergen indien geen resultaat/lege tekst

en: Hide the block if there is no result and no empty text and no header/footer which is shown on empty result
nl: Het blok verbergen als er geen resultaat, geen leeg-tekst en geen header/footer is om af te beelden bij lege resultaten

en: Enter caption here
nl: Bijschrift hier invoeren

en: Drupal image caption widget
nl: Drupal afbeeldingsbijschrift-widget

en: The number of comments posted on an entity.
nl: Het aantal reacties op een entiteit

en: The number of comments posted on an entity since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een entiteit sinds de bezoeker deze voor het laatst heeft bekeken.

en: The entity the comment was posted to.
nl: De entiteit waarin de reactie geplaatst is.

en: The @entity_type to which the comment is a reply to.
nl: Het @entity_type waarop gereageerd is.

en: The number of comments an entity has.
nl: Het aantal reacties van een entiteit.

en: The most recent of last comment posted or entity updated time.
nl: De tijd van de meest recente reactie of bijgewerkte entiteit.

en: Display the last comment of an entity
nl: De laatste reactie van een entiteit weergeven

en: The last comment of an entity.
nl: De laatste reactie van een entiteit.

en: The User ID of the author of the last comment of an entity.
nl: De gebuiker-ID van de meest recente reactie op een entiteit.

en: The entity type to which the comment is a reply to.
nl: Het entiteitstype waarop gereageerd is.

en: Display the standard add comment link used on regular @entity_type, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
nl: Toont de standaardreactielink zoals gebruikt bij gewone @entity_type. Deze wordt alleen getoond als de gebruiker het recht heeft om te reageren.

en: Display nodes only if a user posted the @entity_type or commented on the @entity_type.
nl: Alleen nodes weergeven als de gebruiker het @entity_type geplaatst heeft of erop gereageerd heeft.

en: Comments of the @entity_type using field: @field_name
nl: Reacties van het @entity_type met veld: @field_name

en: Relate all comments on the @entity_type. This will create 1 duplicate record for every comment. Usually if you need this it is better to create a comment view.
nl: Relateer alle reacties aan @entity_type. Dit zal een extra record aanmaken voor iedere reactie. Als u dit nodig heeft is het doorgaans beter om een reactie-overzicht te maken.

en: Edit comment %title
nl: Reactie %title bewerken

en: The ID of the entity of which this comment is a reply.
nl: De ID van de entiteit waar dit een reactie op is.

en: The entity type to which this comment is attached.
nl: Het entiteitstype waar deze reactie mee verbonden is.

en: Comment field name
nl: Reactieveldnaam

en: The field name through which this comment was added.
nl: De veldnaam waarmee de reactie is toegevoegd.

en: Last comment ID
nl: Laatste reactie-ID

en: Last comment timestamp
nl: Tijdstip van laatste reactie

en: The time that the last comment was created.
nl: Het tijdstip waarop de laatste reactie is aangemaakt.

en: Last comment name
nl: Naam van laatste reactie

en: The name of the user posting the last comment.
nl: De naam van de gebruiker die de laatste reactie heeft geplaatst.

en: Last comment user ID
nl: Gebruiker-ID van laatste reactie

en: The number of comments.
nl: Het aantal reacties.

en: This field manages configuration and presentation of comments on an entity.
nl: Met dit veld beheert u de instellingen en weergave van reacties op een entiteit.

en: Comment list
nl: Reactielijst

en: Show the comment link in the form used on standard entity teasers, rather than the full entity form.
nl: Toon de reactie-link in het formulier van de entiteit-teaser, in plaats van het formulier van de standaard-entiteitweergave.

en: Content language and translation
nl: Taal van de inhoud en vertaling

en: Configure language and translation support for content.
nl: De taal- en vertalingsondersteuning voor inhoud instellen.

en: Select source language
nl: Brontaal selecteren

en: Computed date
nl: Berekende datum

en: The computed DateTime object.
nl: Het berekende datum/tijd-object

en: Log entries
nl: Logberichten

en: Contains a list of log entries.
nl: Bevat een lijst van logboekberichten.

en: WID
nl: Watchdog-ID

en: The user on which the log entry as written.
nl: De gebuiker waarvan het log-item werd geschreven.

en: The actual message of the log entry.
nl: De eigenlijke melding van het log-item.

en: The variables of the log entry in a serialized format.
nl: De geserialiseerde variabelen van het log-item.

en: Operation links for the event.
nl: Bewerkingslinks voor het evenement.

en: URL of the previous page.
nl: URL van de vorige pagina.

en: Date when the event occurred.
nl: Datum waarop de gebeurtenis heeft plaatsgevonden.

en: Replace variables
nl: Variabelen vervangen

en: One file only. | Maximum @count files.
nl[0]: Slechts één bestand.
nl[1]: Maximaal @count bestanden.

en: Delete forum
nl: Forum verwijderen

en: Configure language support for content.
nl: Taalondersteuning voor inhoud instellen.

en: Managing and displaying link fields
nl: Linkvelden beheren en weergeven

en: Adding link text
nl: Linktekst toevoegen

en: In the field settings you can define additional link text to be <em>optional</em> or <em>required</em> in any link field.
nl: In de veldinstellingen van elk linkveld kan ingesteld worden of extra linktekst <em>optioneel</em> of <em>vereist</em> is.

en: Displaying link text
nl: Linktekst weergeven

en: If link text has been submitted for a URL, then by default this link text is displayed as a link to the URL. If you want to display both the link text <em>and</em> the URL, choose the appropriate link format from the drop-down menu in the <em>Manage display</em> page. If you only want to display the URL even if link text has been submitted, choose <em>Link</em> as the format, and then change its <em>Format settings</em> to display <em>URL only</em>.
nl: Als linktekst voor een URL beschikbaar is zal deze standaard getoond worden als een link naar de URL. Als zowel de linktekst als de URL getoond moeten worden, kies dan de juiste weergave op de pagina <em>Weergave beheren</em>. Als alleen de URL getoond moet worden, zelfs al is linktekst beschikbaar, kies dan <em>Link</em> als weergave en pas de <em>Weergaveinstellingen</em> aan om <em>alleen URL</em> weer te geven.

en: Adding attributes to links
nl: Attributen aan links toevoegen

en: You can add attributes to links, by changing the <em>Format settings</em> in the <em>Manage display</em> page. Adding <em>rel="nofollow"</em> notifies search engines that links should not be followed.
nl: Attributen kunnen op de pagina <em>Weergave beheren</em> toegevoegd worden door de <em>Weergave-instellingen</em> te wijzigen. Voeg <em>rel="nofollow"</em> toe zodat zoekmachines weten dat de link niet gevolgd moet worden.

en: Validating URLs
nl: URL's valideren

en: Number (decimal)
nl: Getal (decimaal)

en: Number (float)
nl: Getal (zwevende komma)

en: Number (integer)
nl: Getal (integer)

en: Alias for @id
nl: Alias voor @id

en: Raw output for @id
nl: Onbewerkte uitvoer voor @id

en: The Serialization module provides a service for serializing and deserializing data to and from formats such as JSON and XML.
nl: De Serialization-module biedt een service voor serialisatie en deserialisatie van data naar en van formaten zoals JSON en XML.

en: Serialization is the process of converting data structures like arrays and objects into a string. This allows the data to be represented in a way that is easy to exchange and store (for example, for transmission over the Internet or for storage in a local file system). These representations can then be deserialized to get back to the original data structures.
nl: Serialisatie is het proces waarbij datastructuren zoals arrays en objecten naar strings worden geconverteerd. Hierdoor is data beschikbaar in een vorm die eenvoudig kan worden uitgewisseld en opgeslagen. Bijvoorbeeld voor verzending over het internet of voor opslag in een lokaal bestandssysteem. Deze vorm kan vervolgens gedeserialiseerd worden naar de oorspronkelijke datastructuur.

en: The serializer splits this process into two parts. Normalization converts an object to a normalized array structure. Encoding takes that array and converts it to a string.
nl: De serialisator deelt dit proces op in twee stappen. Normalisatie zet het object om in een genormaliseerde array-structuur. Codering zet de array om naar een string.

en: The uninstall process removes all data related to a module.
nl: Het deïnstallatieproces verwijdert alle data gerelateerd aan een module.

en: The date the term was last updated.
nl: De datum waarop de term voor het laatst is bijgewerkt.

en: The time that the term was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de term het laatst is aangepast.

en: Managing and displaying telephone fields
nl: Telefoonnummervelden beheren en weergeven

en: Displaying telephone numbers as links
nl: Geef telefoonnummers weer als links

en: The user account %name cannot be canceled.
nl: Het gebruikersaccount %name kan niet worden geannuleerd.

en: The handler for this item is broken or missing. The following details are available:
nl: De handler van dit item is kapot of ontbreekt. De volgende details zijn beschikbaar:

en: Default actions
nl: Standaardacties

en: Grouping @id
nl: Groererings-@id

en: Columns for @field
nl: Kolommen voor @field

en: Sortable for @field
nl: Sorteerbaar voor @field

en: Default sort order for @field
nl: Standaard sorteervolgorde voor @field

en: Default sort for @field
nl: Standaardsortering voor @field

en: Alignment for @field
nl: Uitlijning voor @field

en: Separator for @field
nl: Scheidingsteken voor @field

en: Hide empty column for @field
nl: Lege kolom voor @field verbergen

en: Responsive setting for @field
nl: Responsive-instelling voor @field

en: No default sort
nl: Geen standaardsortering

en: Page display settings
nl: Weergave-instellingen voor pagina

en: Block display settings
nl: Weergave-instellingen voor blok

en: View basic information
nl: Basisinformatie weergeven

en: Allow embedded displays
nl: Ingebedde weergaves toestaan

en: Embedded displays can be used in code via views_embed_view().
nl: Ingebedde weergaves kunnen in de code gebruikt worden met views_embed_view().

en: Show SQL query
nl: SQL-query weergeven

en: Remove @title
nl: @title verwijderen

en: Weight for @id
nl: Gewicht voor @id

en: Group for @id
nl: Groep voor @id

en: Remove @id
nl: @id verwijderen

en: PHP date format
nl: PHP-datumnotatie

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Media types
nl: Mediatypes

en: Not fully protected
nl: Niet volledig beschermd

en: Could not load the form for <q>@field-label</q>, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
nl: Het formulier voor <q>@field-label</q> kon niet geladen worden door een probleem met de website of met de netwerkverbinding.<br>Probeer het opnieuw.

en: Your changes to <q>@entity-title</q> could not be saved, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
nl: De wijzigingen aan <q>@entity-title</q> zijn niet opgeslagen door een probleem met de website of met de netwerkverbinding.<br>Probeer het opnieuw.

en: Reset your password
nl: Uw wachtwoord opnieuw instellen

en: Number of new comments
nl: Aantal nieuwe reacties

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
nl: Verplaats een knop naar de <em>Actieve werkbalk</em> om hem in te schakelen, of naar de lijst met <em>Beschikbare knoppen</em> om hem uit te schakelen. Knoppen kunnen met de muis verplaatst worden of met de pijltoetsen van het toetsenbord. Voor gebruikers die afhankelijk zijn van een schermlezer worden werkbalkgroepnamen toegevoegd. Lege werkbalkgroepen worden verwijderd tijdens het opslaan.

en: Button divider
nl: Knoppenscheiding

en: CKEditor toolbar and button configuration.
nl: CKEditor werkbalk- en knopinstellingen

en: Hide group names
nl: Groepsnamen verbergen

en: Show group names
nl: Groepsnamen weergeven

en: @groupName button group in position @position of @positionCount in row @row of @rowCount.
nl: Knopgroep @groupName in positie @position van @positionCount in rij @row van @rowCount.

en: Press the down arrow key to create a new row.
nl: Gebruik de 'pijl naar beneden'-toets voor het aanmaken van een nieuwe rij.

en: Press the down arrow key to activate.
nl: Druk op de toets 'pijl omlaag' om te activeren.

en: @name @type in position @position of @positionCount in @groupName button group in row @row of @rowCount.
nl: @type @name in positie @position van @positionCount in @groupName knopgroep in rij @row van @rowCount.

en: Press the down arrow key to create a new button group in a new row.
nl: Druk op de toets 'pijl omlaag' om een nieuwe knopgroep aan te maken in een nieuwe rij.

en: This is the last group. Move the button forward to create a new group.
nl: Dit is de laatste groep. Verplaats de knop vooruit om een nieuwe groep aan te maken.

en: The "@name" button is currently enabled.
nl: De knop '@name' is momenteel ingeschakeld.

en: Use the keyboard arrow keys to change the position of this button.
nl: Gebruik de pijltoetsen om de positie van deze knop te veranderen.

en: Press the up arrow key on the top row to disable the button.
nl: Gebruik de toets 'omhoog' in de bovenste regel om de knop uit te schakelen.

en: The "@name" button is currently disabled.
nl: De knop '@name' is momenteel uitgeschakeld.

en: Use the down arrow key to move this button into the active toolbar.
nl: Gebruik de toets 'omlaag' om de knop naar de actieve werkbalk te verplaatsen.

en: This @name is currently enabled.
nl: Deze @name is momenteel ingeschakeld.

en: Use the keyboard arrow keys to change the position of this separator.
nl: Gebruik de pijltoetsen van het toetsenbord om de knopscheider te verplaatsen.

en: Separators are used to visually split individual buttons.
nl: Knopscheiders worden gebruikt om knoppen visueel te scheiden.

en: This @name is currently disabled.
nl: Deze @name is momenteel uitgeschakeld.

en: Use the down arrow key to move this separator into the active toolbar.
nl: Gebruik de toets 'omlaag' om de knopscheider naar de actieve werkbalk te verplaatsen.

en: You may add multiple separators to each button group.
nl: Er kunnen meerdere knopscheiders in één knoppengroep worden gebruikt.

en: Please provide a name for the button group.
nl: Voer een naam voor de knoppengroep in.

en: Button group name
nl: Knopgroepnaam

en: Editing the name of the new button group in a dialog.
nl: De naam van een nieuwe knoppengroep in een dialoogvenster bewerken.

en: Editing the name of the "@groupName" button group in a dialog.
nl: De naam van de knoppengroep '@groupName' in een dialoogvenster bewerken.

en: Place a button to create a new button group.
nl: Plaats een knop om een nieuwe knopgroep aan te maken.

en: Add a CKEditor button group to the end of this row.
nl: Een CKEditor-knoppengroep aan het einde van deze regel toevoegen.

en: Simple configuration
nl: Eenvoudige configuratie

en: Configuration type
nl: Configuratietype

en: Here is your configuration:
nl: Hier is de configuratie:

en: Are you sure you want to update the %name @type?
nl: Weet u zeker dat u @type %name wilt bijwerken?

en: Missing ID key "@id_key" for this @entity_type import.
nl: Ontbrekende ID-key '@id_key' voor deze @entity_type-import.

en: An entity with this machine name already exists but the import did not specify a UUID.
nl: Er bestaat al een entiteit met deze systeemnaam, maar de import heeft geen UUID opgegeven.

en: An entity with this machine name already exists but the UUID does not match.
nl: Er bestaat al een entiteit met deze systeemnaam maar de UUID komt niet overeen.

en: An entity with this UUID already exists but the machine name does not match.
nl: Er bestaat al een entiteit met deze UUID maar de systeemnaam komt niet overeen.

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: Configuration translation
nl: Vertaling van instellingen

en: Translate the configuration.
nl: Vertaal de instelling.

en: @label fields
nl: @labelvelden

en: Enter block, theme or category
nl: Blok, thema of categorie invoeren

en: Enter a part of the block, theme or category to filter by.
nl: Voer een deel van blok, thema of categorie in om op te filteren.

en: Translations for %label
nl: Vertalingen voor %label

en: @language (original)
nl: @language (origineel)

en: Enter label
nl: Label invoeren

en: Enter a part of the label or description to filter by.
nl: Voer een deel van het label of de beschrijving in om op te filteren.

en: Enter field or @bundle
nl: Veld of @bundle invoeren

en: Enter a part of the field or @bundle to filter by.
nl: Voer een deel van het veld of @bundle in om op te filteren.

en: Add @language translation for %label
nl: @language vertaling voor %label toevoegen

en: Successfully saved @language translation.
nl: @language vertaling succesvol opgeslagen.

en: @language translation of %label was deleted
nl: @language vertaling van %label is verwijderd

en: Edit @language translation for %label
nl: @language vertaling voor %label bijwerken.

en: Successfully updated @language translation.
nl: @language vertaling succesvol bijgewerkt.

en: (Empty)
nl: (Leeg)

en: About text formats
nl: Over tekstopmaak

en: Are you sure you want to apply the updated %name image effect to all images?
nl: Weet u zeker dat u de bijgewerkte afbeeldingsstijl %name op alle afbeeldingen wilt toepassen?

en: This operation does not change the original images but the copies created for this style will be recreated.
nl: Met deze actie worden de originele afbeeldingen niet gewijzigd, maar de kopieën voor deze stijl worden opnieuw gemaakt.

en: The image style %name has been flushed.
nl: De afbeeldingstijl %name is geleegd

en: Image to be shown if no image is uploaded.
nl: Afbeelding die getoond wordt wanneer er geen afbeelding is geüpload.

en: Action title
nl: Actietitel

en: The title shown above the actions dropdown.
nl: De titel weergegeven boven de acties keuzelijst.

en: The machine-readable name must be unique, and can only contain lowercase letters, numbers, and underscores. Additionally, it can not be the reserved word "custom".
nl: De systeemnaam moet uniek zijn, en mag alleen bestaan uit kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens. Het gereserveerde woord 'custom' is niet toegestaan.

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -

en: Workflow type
nl: Workflow-type

en: Display block title
nl: Bloktitel weergeven

en: List of items
nl: Lijst van items

en: The ID of the feed item.
nl: De ID van het feed-item.

en: Placing and moving blocks
nl: Blokken plaatsen en verplaatsen

en: Demonstrating block regions for a theme
nl: Demonstratie van gebieden voor een thema

en: Toggling between different themes
nl: Tussen verschillende thema's schakelen

en: Configuring block settings
nl: Blokinstellingen configureren

en: You can control the visibility of a block by restricting it to specific pages, content types, and/or roles by setting the appropriate options under <em>Visibility settings</em> of the block configuration.
nl: De zichtbaarheid van een blok kan worden beheerd door het te koppelen aan specifieke pagina's, inhoudstypes en/of rollen. Geef bij de blokconfiguratie de opties van toepassing aan onder het kopje <em>Zichtbaarheid</em>.

en: Adding custom blocks
nl: Aangepaste blokken toevoegen

en: Custom block ID
nl: Aangepast blok-ID

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this field, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat dit op 0 staan, tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit veld. Indien meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermijd dit indien mogelijk.

en: Pager ID: @id
nl: Paginerings-ID: @id

en: Enter the name of the configuration file without the <em>.yml</em> extension. (e.g. <em>system.site</em>)
nl: Voer de naam van het configuratiebestand in zonder de <em>.yml</em> extensie. (bijv. <em>system.site</em>)

en: The sender's email
nl: Het e-mailadres van de afzender

en: The email of the person that is sending the contact message.
nl: Het e-mailadres van de persoon die het bericht heeft verzonden.

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: Relate file entities to their usage.
nl: Relateer bestandsentiteiten aan hun gebruik.

en: Managing and displaying file fields
nl: Bestandsvelden beheren en weergeven

en: Allowing file extensions
nl: Bestandsextensies toestaan

en: In the field settings, you can define the allowed file extensions (for example <em>pdf docx psd</em>) for the files that will be uploaded with the file field.
nl: In de veldinstellingen kunt u toegestane extensies instellen (bijvoorbeeld <em>pdf, docx, psd</em>) voor de bestanden die via het bestandsveld geüpload worden.

en: Restricting the maximum file size
nl: De maximale bestandsgrootte beperken

en: The maximum file size that users can upload is limited by PHP settings of the server, but you can restrict by entering the desired value as the <em>Maximum upload size</em> setting. The maximum file size is automatically displayed to users in the help text of the file field.
nl: De maximumgrootte per upload wordt bepaald door de PHP-instellingen van de server, maar kan verder beperkt worden door de gewenste waarde in te vullen bij de instelling <em>Maximumgrootte per upload</em>. De maximumgrootte per upload wordt automatisch weergegeven in de helptekst van het veld.

en: Displaying files and descriptions
nl: Bestanden en beschrijvingen weergeven

en: In the field settings, you can allow users to toggle whether individual files are displayed. In the display settings, you can then choose one of the following formats: <ul><li><em>Generic file</em> displays links to the files and adds icons that symbolize the file extensions. If <em>descriptions</em> are enabled and have been submitted, then the description is displayed instead of the file name.</li><li><em>URL to file</em> displays the full path to the file as plain text.</li><li><em>Table of files</em> lists links to the files and the file sizes in a table.</li><li><em>RSS enclosure</em> only displays the first file, and only in a RSS feed, formatted according to the RSS 2.0 syntax for enclosures.</li></ul> A file can still be linked to directly by its URI even if it is not displayed.
nl: In de veldinstellingen kan ingesteld worden of de gebruiker per bestand mag bepalen of het weergegeven wordt of niet. In de weergaveinstellingen, kan vervolgens gekozen worden voor een van de volgende weergaven: <ul><li><em>Generiek bestand</em> toont een link naar het bestand en voegt een bestandsicoon toe op basis van de bestandsextensie. Als <em>beschrijvingen</em> ingeschakeld en ingevuld zijn, dan wordt de beschrijving weergegeven in plaats van de bestandsnaam.</li><li><em>URL naar bestand</em> geeft het volledige pad naar het bestand weer als platte tekst.</li><li><em>Tabel met bestanden</em> geeft een link naar het bestand en de bestandsgrootte in een tabel weer.</li><li><em>RSS bijlage</em> toont alleen het eerste bestand, in een RSS feed, opgemaakt volgens de RSS 2.0 syntax voor bijlagen.</li></ul> Een bestand kan altijd direct benaderd worden via zijn URI ook al wordt het niet weergegeven.

en: Flag to control whether this file should be displayed when viewing content
nl: Vlag die bepaalt of dit bestand weergegeven wordt bij het bekijken van inhoud.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
nl: Het log-item waar de wijzigingen in deze revisie worden uitgelegd.

en: At least one authentication provider must be defined for resource @id
nl: Tenminste een authenticatie-provider moet worden gedefinieerd voor resource @id

en: At least one format must be defined for resource @id
nl: Tenminste een indeling moet worden gedefinieerd voor resource @id

en: The ID of the shortcut.
nl: De snelkoppeling-ID.

en: The UUID of the shortcut.
nl: De UUID van de snelkoppeling

en: The bundle of the shortcut.
nl: De bundel van snelkoppeling

en: Weight among shortcuts in the same shortcut set.
nl: Het gewicht van een snelkoppeling binnen de groep snelkoppelingen.

en: Route name
nl: Route-naam

en: The language code of the shortcut.
nl: De taalcode van de snelkoppeling.

en: Shortcut link
nl: Snelkoppelingslink

en: Rebuild access
nl: Toegangsrechten opnieuw opbouwen

en: The rebuild_access setting is enabled in settings.php. It is recommended to have this setting disabled unless you are performing a rebuild.
nl: De instelling rebuild_access is ingeschakeld in settings.php. Wij raden aan deze instelling uit te schakelen tenzij er een rebuild uitgevoerd wordt.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
nl: Relateer nodes aan taxonomietermen uit vastgestelde woordenlijst(en). De relatie zal dubbele records opleveren als er meerdere termen zijn.

en: Taxonomy term ID
nl: Taxonomieterm-ID

en: Taxonomy term name
nl: Taxonomietermnaam

en: Return to site content
nl: Terug naar site-inhoud

en: Preferred admin language code
nl: Voorkeurstaalcode voor beheer

en: The user's preferred language code for receiving emails and viewing the site.
nl: De voorkeurstaal van de gebruiker voor het ontvangen van e-mails en het bekijken van de website.

en: Preferred language code
nl: Verkeurstaalcode

en: The user's preferred language code for viewing administration pages.
nl: Voorkeurstaal van de gebruiker voor het bekijken van beheerpagina's.

en: The name of this user.
nl: De naam van deze gebruiker.

en: The password of this user (hashed).
nl: Het wachtwoord van deze gebruiker (versleuteld).

en: The email of this user.
nl: Het e-mailadres van deze gebruiker.

en: The timezone of this user.
nl: De tijdzone van deze gebruiker.

en: The time that the user was created.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker is aangemaakt.

en: Initial email
nl: Initieel e-mailadres

en: User ID from route context
nl: Gebruiker-ID uit de route-context.

en: The Views module provides a back end to fetch information from content, user accounts, taxonomy terms, and other entities from the database and present it to the user as a grid, HTML list, table, unformatted list, etc. The resulting displays are known generally as <em>views</em>.
nl: De Views-module levert een backend om inhoud, gebruikersaccounts, taxonomietermen en andere entiteiten uit de database op te halen en te presenteren aan de gebruiker als een raster, HTML lijst, tabel, ongeformatteerde lijst, etc. De weergaves zijn algemeen bekend als <em>overzichten</em>.

en: Adding functionality to administrative pages
nl: Functionaliteit aan beheerpagina's toevoegen

en: The Views module adds functionality to some core administration pages. For example, <em>admin/content</em> uses Views to filter and sort content. With Views uninstalled, <em>admin/content</em> is more limited.
nl: De module Views breidt de functionaliteit van een aantal core-beheerpagina's uit. Bijvoorbeeld: Views wordt door <em>admin/content</em> gebruikt voor het filteren en sorteren van content. Als Views niet geïnstalleerd is, is de functionaliteit van <em>admin/content</em> beperkter.

en: Expanding Views functionality
nl: Views-functionaliteit uitbreiden

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
nl: Als u de titel hier wijzigt, kan die niet meer dynamisch worden aangepast.

en: Validate @label
nl: @label valideren

en: Validate user has access to the %name
nl: Valideren of de gebruiker toegang heeft tot %name

en: Multiple arguments
nl: Meerdere argumenten

en: Single ID
nl: Enkele ID

en: One or more IDs separated by , or +
nl: Een of meerdere ID's gescheiden door , of +

en: Tag based
nl: Label-gebaseerd

en: Tag based caching of data. Caches will persist until any related cache tags are invalidated.
nl: Tag-gebaseerde caching van data. Caches blijven bestaan tot een gerelateerde cache tag ongeldig wordt.

en: Name and description
nl: Naam en beschrijving

en: Administrative tags
nl: Beheer-tags

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
nl: Voer een door kommagescheiden lijst van woorden in om de weergave te beschrijven.

en: Click <em>Save</em>.
nl: Klik op <em>Opslaan</em>.

en: Defines a field type for telephone numbers.
nl: Definieert een veldtype voor telefoonnummers.

en: The aggregator feed UUID.
nl: De aggregator feed-UUID.

en: simple configuration
nl: enkele configuratie

en: The staged configuration cannot be imported, because it originates from a different site than this site. You can only synchronize configuration between cloned instances of this site.
nl: De aangeboden configuratie kan niet geïmporteerd worden omdat ze van een andere site afkomstig is. Het is alleen mogelijk een configuratie te synchroniseren tussen gekloonde instanties van dezelfde site.

en: The date the file created.
nl: De datum waarop het bestand is aangemaakt.

en: The timestamp that the file was created.
nl: Het tijdstip waarop het bestand is aangemaakt.

en: The timestamp that the file was last changed.
nl: Het tijdstip waarop het bestand voor het laatst is gewijzigd.

en: No image toolkit is configured on the site. Check PHP installed extensions or add a contributed toolkit that doesn't require a PHP extension. Make sure that at least one valid image toolkit is enabled.
nl: Er is geen beeldverwerkingstoolkit ingesteld voor de site. Controleer de door PHP geïnstalleerde uitbreidingen, of voeg een uitbreidingstoolkit toe die geen PHP-uitbreiding nodig heeft. Er dient tenminste één gevalideerde beeldverwerkingstoolkit te zijn ingeschakeld.

en: Language based on a selected language.
nl: Taal gebaseerd op een geselecteerde taal.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
nl: Menulinks met lager gewicht worden weergegeven voor links met een hoger gewicht.

en: The name of the user role.
nl: De naam van de gebruikersrol.

en: Influence
nl: Invloed

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
nl: Invloed is een numerieke vermenigvuldigingsfactor die gebruikt wordt om zoekresultaten te sorteren. Een hoger getal betekent meer invloed op de zoekresultaten, nul betekent geen enkele invloed op de zoekresultaten. Als de getallen worden gewijzigd hoeft de zoekindex niet opnieuw te worden opgebouwd. Wijzigingen hebben onmiddellijk effect.

en: Search page type
nl: Zoekpaginatype

en: - Choose page type -
nl: - Kies een paginatype -

en: No search pages have been configured.
nl: Er zijn geen zoekpagina's ingesteld.

en: You must select the new search page type.
nl: Selecteer het nieuwe zoekpaginatype.

en: Edit %label search page
nl: Zoekpagina %label bewerken

en: The %label search page has been enabled.
nl: De zoekpagina %label is ingeschakeld.

en: The %label search page has been disabled.
nl: De zoekpagina %label is uitgeschakeld.

en: The default search page is now %label. Be sure to check the ordering of your search pages.
nl: De standaardzoekpagina is nu %label. Controleer de volgorde van de zoekpagina's.

en: The %label search page has been added.
nl: De zoekpagina %label is toegevoegd.

en: Save search page
nl: Zoekpagina opslaan

en: The %label search page has been updated.
nl: De zoekpagina %label is bijgewerkt.

en: The label for this search page.
nl: Het label voor deze zoekpagina

en: The search page path must be unique.
nl: Het pad van de zoekpagina moet uniek zijn.

en: Managing and displaying text fields
nl: Tekstvelden beheren en weergeven

en: Creating short text fields
nl: Korte tekstvelden aanmaken.

en: Creating long text fields
nl: Lange tekstvelden aanmaken

en: Trimming the text length
nl: De tekstlengte inkorten

en: On the <em>Manage display</em> page you can choose to display a trimmed version of the text, and if so, where to cut off the text.
nl: Op de pagina <em>Weergave beheren</em> kunt u kiezen of u een verkorte versie van de tekst wilt weergeven en zo ja, waar de tekst afgebroken dient te worden.

en: Displaying summaries instead of trimmed text
nl: Samenvattingen in plaats van ingekorte tekst weergeven

en: Using text formats and editors
nl: Tekstopmaak en editors gebruiken

[ctx: Text alignment]
en: Left
nl: Links

[ctx: Text alignment]
en: Center
nl: Gecentreerd

[ctx: Text alignment]
en: Right
nl: Rechts

en: State label
nl: Statuslabel

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: <abbr title="Outline Processor Markup Language">OPML</abbr> integration
nl: <abbr title="Outline Processor Markup Language">OPML</abbr>-integratie

en: A breakpoint separates the height or width of viewports (screens, printers, and other media output types) into steps. For instance, a width breakpoint of 40em creates two steps: one for widths up to 40em and one for widths above 40em. Breakpoints can be used to define when layouts should shift from one form to another, when images should be resized, and other changes that need to respond to changes in viewport height or width.
nl: Een breakpoint verdeelt de hoogte of breedte van viewports (schermen, printers en andere media) in stappen. Bijvoorbeeld, een breedte-breakpoint van 40em zorgt voor twee stappen: een voor breedte tot 40em en een voor breedte vanaf 40em. Breakpoints kunnen worden gebruikt om de lay-out aan te passen, om afbeeldingen te schalen en voor andere aanpassingen die verband houden met verandering in hoogte en breedte van de viewport.

en: Resolution multiplier
nl: Resolutievermenigvuldiger

en: Resolution multipliers are a measure of the viewport's device resolution, defined to be the ratio between the physical pixel size of the active device and the <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Device_independent_pixel">device-independent pixel</a> size. The Breakpoint module defines multipliers of 1, 1.5, and 2; when defining breakpoints, modules and themes can define which multipliers apply to each breakpoint.
nl: De resolutievermenigvuldigers zijn een maat voor de viewport-resolutie van het apparaat, gedefinieerd als de verhouding tussen de fysieke pixel-afmeting van het apparaat en de <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Device_independent_pixel">apparaat-onafhankelijke pixel</a>-afmeting. De Breakpoint-module definieert vermenigvuldigers van 1, 1.5 en 2. Bij het definiëren van breakpoints kunnen modules en thema's bepalen welke vermenigvuldigers voor ieder breakpoint van toepassing zijn.

en: Defining breakpoints and breakpoint groups
nl: Breakpoint en breakpoint-groepen definiëren

en: Modules and themes can use the API provided by the Breakpoint module to define breakpoints and breakpoint groups, and to assign resolution multipliers to breakpoints.
nl: Modules en thema's kunnen gebruik maken van de API die is meegeleverd bij de Breakpoint-module om breakpoints en breakpoint-groepen te definiëren en om resolutie-vermenigvuldigers aan breakpoints toe te wijzen.

[ctx: Validation]
en: Comment author name
nl: Reactie-auteurnaam

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
nl: Wijzigen van de tekstopmaak naar %text_format zal inhoud die niet toegestaan is in die opmaak permanent verwijderen.<br><br>Sla uw wijzigingen op voordat u de tekstopmaak omschakelt, om gegevensverlies te voorkomen.

en: Change text format?
nl: Tekstopmaak aanpassen?

en: Entity view display
nl: Weergeven entiteit

en: Managing and displaying entity reference fields
nl: Beheer en weergave van entiteitreferentie-velden

en: Selecting reference type
nl: Referentietype selecteren

en: In the field settings you can select which entity type you want to create a reference to.
nl: In de veldinstellingen kan het entiteitstype geselecteerd worden waarnaar een referentie gemaakt wordt.

en: Filtering and sorting reference fields
nl: Referentievelden filteren en sorteren

en: Depending on the chosen entity type, additional filtering and sorting options are available for the list of entities that can be referred to, in the field settings. For example, the list of users can be filtered by role and sorted by name or ID.
nl: Afhankelijk van het gekozen entiteitstype zijn er meer filter- en sorteeropties beschikbaar in de veldinstellingen voor de lijst met entiteiten. De lijst met gebruikers kan bijvoorbeeld gefilterd worden op rol, en gesorteerd op naam of ID.

en: Displaying a reference
nl: Een referentie weergeven

en: An entity reference can be displayed as a simple label with or without a link to the entity. Alternatively, the referenced entity can be displayed as a teaser (or any other available view mode) inside the referencing entity.
nl: Een entiteitsverwijzing kan weergegeven worden als een eenvoudig label, met of zonder link naar de entiteit. Maar een entiteit kan ook weergegeven worden als teaser (of een andere weergavemodus van de entiteit).

en: Managing text formats
nl: Tekstopmaak beheren

en: Assigning roles to text formats
nl: Rollen toekennen aan tekstopmaken

en: Selecting filters
nl: Filters selecteren

en: Each filter can have additional configuration options. For example, for the "Limit allowed HTML tags" filter you need to define the list of HTML tags that the filter leaves in the text.
nl: Ieder filter kan extra configuratie-opties hebben. Bijvoorbeeld, voor het filter "Toegestane HTML-elementen beperken" moet u de lijst HTML-tags definiëren die behouden moeten blijven.

en: When creating or editing data in a field that has text formats enabled, users can select the format under the field from the Text format select list.
nl: Tijdens het aanmaken of bewerken van een veld met tekstopmaak kunnen gebruikers de tekstopmaak selecteren in de keuzelijst onder het veld.

en: Import behavior
nl: Importeergedrag

en: The keywords to search for.
nl: De trefwoorden waarnaar u wilt zoeken.

en: Managing and displaying list fields
nl: Lijstvelden beheren en weergeven

en: Defining option keys and labels
nl: Sleutels en labels van de opties instellen

en: When you define the list options you can define a key and a label for each option in the list. The label will be shown to the users while the key gets stored in the database.
nl: Bij het instellen van de opties kan voor elke optie in de lijst een waarde en een label worden opgegeven. Het label wordt getoond aan de gebruikers, terwijl de waarde opgeslagen wordt in de database.

en: Choosing list field type
nl: Lijstveldtype kiezen

en: There are three types of list fields, which store different types of data: <em>float</em>, <em>integer</em> or, <em>text</em>. The <em>float</em> type allows storing approximate decimal values. The <em>integer</em> type allows storing whole numbers, such as years (for example, 2012) or values (for example, 1, 2, 5, 305). The <em>text</em> list field type allows storing text values. No matter which type of list field you choose, you can define whatever labels you wish for data entry.
nl: Er zijn drie types lijstvelden, die verschillende datatypes opslaan: <em>zwevendekommagetal</em>, <em>geheel getal </em> of <em>tekst</em>. Het type <em>zwevendekommagetal</em> is geschikt om decimale getallen op te slaan. Het type <em>geheel getal</em> dient om afgeronde getallen op te slaan zoals jaartallen (bijvoorbeeld 2012) of waardes (bijvoorbeeld 1, 2, 5, 305). Het type <em>tekst</em> bewaart teksten. Bij elk van de veldtypes kan gekozen worden welke labels er getoond worden voor de beschikbare waardes.

en: Dependency of required module @module
nl: Afhankelijkheid van vereiste module @module

en: Some of the pending updates cannot be applied because their dependencies were not met.
nl: Sommigen van de in afwachting zijnde updates kunnen niet worden uitgevoerd omdat de afhankelijkheden niet beschikbaar zijn.

en: The vocabulary to which the term is assigned.
nl: De woordenlijst waar de term in voorkomt.

en: Viewing tours
nl: Rondleidingen bekijken

en: If a tour is available on a page, a <em>Tour</em> button will be visible in the toolbar. If you click this button the first tip of the tour will appear. The tour continues after clicking the <em>Next</em> button in the tip. To see a tour users must have the permission <em>Access tour</em> and JavaScript must be enabled in the browser
nl: Als er voor een pagina een rondleiding beschikbaar is, zal er een knop <em>Rondleiding</em> verschijnen in de werkbalk. Als hierop geklikt wordt zal de eerste tip van de rondleiding verschijnen. De rondleiding gaat verder door op de knop <em>Volgende</em> te klikken. Om een rondleiding te zien dienen gebruikers het toegangsrecht <em>Toegang tot rondleiding</em> te hebben en dient JavaScript in de browser aan te staan.

en: Creating tours
nl: Rondleidingen aanmaken

en: Managing user account fields
nl: Gebruikersaccount-velden beheren

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been last updated.
nl: Een entiteitsveld dat een UNIX-tijdstip bevat van wanneer de entiteit is voor het laatst bijgewerkt.

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been created.
nl: Een entiteitsveld dat een UNIX-tijdstip bevat van wanneer de entiteit is gecreëerd.

en: An entity field for storing a serialized array of values.
nl: Een entiteitsveld voor het opslaan van een geserialiseerde reeks waarden.

en: Timestamp value
nl: Tijdstipwaarde

en: An entity field containing a UNIX timestamp value.
nl: Een entiteitsveld dat een UNIX-tijdstipwaarde bevat.

en: Default PHP mailer
nl: Standaard PHP-mailer

en: Sends the message as plain text, using PHP's native mail() function.
nl: Stuurt het bericht als platte tekst, door middel van PHP's mail-functie.

en: Mail collector
nl: Mail-verzamelaar

en: Does not send the message, but stores it in Drupal within the state system. Used for testing.
nl: Heeft het bericht niet verstuurd, maar in Drupal opgeslagen binnen het state-systeem. Gebruikt om te testen.

en: Books can be created collaboratively, as they allow users with appropriate permissions to add pages into existing books, and add those pages to a custom table of contents.
nl: Boeken kunnen samen met anderen geschreven worden. Gebruikers met de juiste rechten kunnen pagina's aan het boek en aan de inhoudsopgave toevoegen.

en: Synchronizing configuration
nl: Configuratie synchroniseren

en: Starting configuration synchronization.
nl: Configuratiesynchronisatie starten.

en: Configuration synchronization has encountered an error.
nl: Er is een fout opgetreden bij het synchroniseren van de configuratie.

en: Nothing to export.
nl: Niets te exporteren.

en: Administer responsive images
nl: Responsive afbeeldingen beheren

en: Defined on the Appearance or Theme Settings page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
nl: Geconfigureerd op de pagina Uiterlijk-instellingen of Thema-instellingen. U heeft onvoldoende rechten om het logo van de website aan te passen.

en: Defined on the Site Information page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
nl: Geconfigureerd op de pagina Website-informatie. U heeft onvoldoende rechten om het logo van de website aan te passen.

en: Toggle branding elements
nl: Branding-elementen wisselen

en: Choose which branding elements you want to show in this block instance.
nl: Selecteer welke branding-elementen in dit blok worden weergegeven.

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Rendering language
nl: Weergavetaal

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
nl: De optie '@name' moet een geldige waarde bevatten. Laat het tekstveld leeg of voer een waarde in, zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes).

en: Form build-id mismatch detected while attempting to store a form in the cache.
nl: Formulier build-id-fout gedetecteerd bij het opslaan van het formulier in de cache.

en: Synchronizing configuration: @op @name.
nl: Configuratie synchroniseren: @op @name.

en: Unexpected error during import with operation @op for @name: @message
nl: Onverwachte fout tijdens importactiviteit @op voor @name: @message

en: Deleted and replaced configuration "@name"
nl: Configuratie '@name' verwijderd en vervangen

en: Update target "@name" is missing.
nl: Bijwerkdoel '@name' ontbreekt.

en: The config name @config_name is invalid.
nl: De configuratienaam @config_name is ongeldig.

en: %name: The integer must be larger or equal to %min.
nl: %name: Het getal moet groter of gelijk aan %min zijn.

en: Size of URI field
nl: Grootte van URI-veld

en: URI field
nl: URI-veld

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
nl: Weet u zeker dat u alle items van de feed %feed wilt verwijderen?

en: The news items from %site have been deleted.
nl: De nieuwsitems van %site zijn verwijderd.

en: A brief description of your block.
nl: Een korte beschrijving van het blok.

en: no caching
nl: geen caching

en: Custom Entity ID
nl: Maatwerk entiteit-ID

en: Specify a custom entity ID. This will override the entity ID in the configuration above.
nl: Geef een maatwerk entiteit-ID op. Dit overschijft de entiteit-ID van de bovenstaande configuratie.

en: Completed @current step of @total.
nl: Stap @current van @total voltooid.

en: The configuration synchronization failed validation.
nl: De validatie van configuratie-synchronisatie is mislukt.

en: @count renamed | @count renamed
nl[0]: @count hernoemd
nl[1]: @count hernoemd

en: The configuration was imported with errors.
nl: De configuratie is geïmporteerd met fouten.

en: All links are validated after a link field is filled in. They can include anchors or query strings.
nl: Alle links worden gevalideerd nadat een link ingevuld wordt. Ze mogen ankers of query strings bevatten.

en: Allowed link type
nl: Toegestaan ​​linktype

en: Internal links only
nl: Alleen interne links

en: Both internal and external links
nl: Interne en externe links

[ctx: Validation]
en: Link data valid for link type.
nl: Linkdata geldig voor linktype.

en: Importing translation files
nl: Taalbestand importeren

en: Checking the translation status
nl: Vertalingstatus controleren

en: Translating individual strings
nl: Individuele tekenreeksen vertalen

en: Could not save to map table due to missing destination id values
nl: Niet opgeslagen in koppeltabel omdat de waarde voor bestemmings-ID ontbreekt

en: Format ID.
nl: Opmaak-ID.

en: (this translation)
nl: (deze vertaling)

en: (all translations)
nl: (alle vertalingen)

en: Search is currently disabled
nl: Zoeken is momenteel uitgeschakeld

en: No screenshot
nl: Geen screenshot

en: This import is empty and if applied would delete all of your configuration, so has been rejected.
nl: Deze import is leeg, en zou alle configuratie verwijderd hebben als hij toegepast werd. Daarom is hij niet uitgevoerd.

en: Site UUID in source storage does not match the target storage.
nl: UUID instelling van de site in de bron- en bestemmingslocatie komen niet overeen.

en: Configuration deletions
nl: Configuratie-verwijderingen

en: The listed configuration will be deleted.
nl: De weergegeven configuratie wordt verwijderd.

en: User's roles
nl: Rollen van de gebruikers

en: Single name
nl: Enkele naam

en: One or more names separated by , or +
nl: Eén of meerdere namen gescheiden door , of +

en: If none are selected, all are allowed.
nl: Als niets is geselecteerd, zijn alle toegestaan.

en: Missing row plugin
nl: Plug-in voor rij ontbreekt

en: Tab options
nl: Tabbladopties

en: Enable menu link
nl: Menulink inschakelen

en: Allowed HTML
nl: Toegestane HTML

en: Contact messages
nl: Contactberichten

en: Providing module
nl: Verantwoordelijke module

en: @label entities
nl: @label-entiteiten

en: Synchronizing configuration: @op @name in @collection.
nl: Configuratie synchroniseren: @op @name in @collection.

en: Deleted and replaced configuration entity "@name"
nl: Configuratie-entiteit '@name' verwijderd en vervangen

[ctx: Entity type group]
en: Content
nl: Inhoud

[ctx: Entity type group]
en: Other
nl: Andere

[ctx: Entity type group]
en: Configuration
nl: Configuratie

en: Action ID
nl: Actie-ID

en: Action configuration
nl: Actie-instellingen

en: Action description
nl: Actiebeschrijving

en: The feed ID.
nl: De feed-ID.

en: Refresh frequency in seconds.
nl: Verversfrequentie in seconden.

en: Last-checked unix timestamp.
nl: Tijdstip van laatste controle

en: Entity tag HTTP response header.
nl: Entiteit-tag HTTP-response-header.

en: When the feed was last modified.
nl: Wanneer de feed voor het laatst is aangepast.

en: Number of items to display in the feed's block.
nl: Het aantal items dat in het feeds-blok wordt weergeven.

en: The {aggregator_feed}.fid to which this item belongs.
nl: Dit item hoort bij {aggregator_feed}.fid.

en: The block numeric identifier.
nl: Het numerieke ID van het blok.

en: The module providing the block.
nl: De module die het blok verstrekt.

en: The block's delta.
nl: De blokdelta.

en: Which theme the block is placed in.
nl: In welk thema het blok is geplaatst.

en: Whether or not the block is enabled.
nl: Of het blok wel of niet is ingeschakeld.

en: Weight of the block for ordering within regions.
nl: Gewicht om een blok binnen een blokgebied te ordenen.

en: Region the block is placed in.
nl: Het gebied waarin het blok is geplaatst.

en: Visibility expression.
nl: Zichtbaarheidsexpressie.

en: Pages list.
nl: Paginalijst.

en: Cache rule.
nl: Cache-regel.

en: The numeric identifier of the block/box
nl: De numerieke ID van het blok

en: The block/box content
nl: De inhoud van het blok/vak

en: Admin title of the block/box.
nl: Administratieve titel van dit blok/de box.

en: Input format of the custom block/box content.
nl: Tekstopmaak van het handmatig aangemaakte blok.

en: The primary identifier for this version.
nl: De primaire identificatie van deze versie.

en: Comment ID.
nl: Reactie-ID.

en: Parent comment ID. If set to 0, this comment is not a reply to an existing comment.
nl: Bovenliggende reactie-ID. Als dit geen antwoord is op een bestaande reactie is de waarde nul.

en: The {node}.nid to which this comment is a reply.
nl: De {node}.nid waar dit een reactie op is.

en: The {users}.uid who authored the comment. If set to 0, this comment was created by an anonymous user.
nl: De {users}.uid van de reactie-auteur. Indien 0, dan komt de reactie van een anonieme gebruiker.

en: The comment title.
nl: De reactietitel.

en: The time that the comment was created, or last edited by its author, as a Unix timestamp.
nl: Het tijdstip waarop de reactie werd aangemaakt of door de auteur werd gewijzigd, als een Unix-tijdstip.

en: The {filter_formats}.format of the comment body.
nl: Het {filter_formats}.format van de reactie-berichttekst.

en: The vancode representation of the comment's place in a thread.
nl: De vancode-weergave van de plaats van de reactie in een discussie.

en: The comment author's name. Uses {users}.name if the user is logged in, otherwise uses the value typed into the comment form.
nl: De naam van de reactie-auteur. Gebruikt {users}.name indien de gebruiker is ingelogd, anders de naam die in het reactieformulier is ingevoerd.

en: The comment author's home page address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
nl: Het website-adres van de reactie-auteur die in het reactieformulier is ingevoerd, indien de instelling 'Anonieme gebruikers kunnen/moeten hun contactgegevens achterlaten' is ingeschakeld.

en: The {node}.type to which this comment is a reply.
nl: Het {node}.type waarop gereageerd is.

en: The node type
nl: Het nodetype

en: Primary Key: Unique category ID.
nl: Primaire sleutel: een unieke categorie-ID.

en: Category name.
nl: Categorienaam.

en: The category's weight.
nl: Het gewicht van de categorie.

en: Flag to indicate whether or not category is selected by default. (1 = Yes, 0 = No)
nl: Een vlag om aan te geven of de categorie standaard is geselecteerd. (1 = Ja, 0 = Nee)

en: Type (text, integer, ....)
nl: Type (tekst, geheel getal, ....)

en: Global settings. Shared with every field instance.
nl: Algemene instellingen. Gedeeld met alle veldinstanties.

en: DB storage
nl: DB-opslag

en: DB Columns
nl: DB-kolommen

en: The machine name of field.
nl: De systeemnaam van het veld.

en: Weight.
nl: Gewicht.

en: A name to show.
nl: Een weer te geven naam.

en: Widget type.
nl: Widgettype.

en: Serialize data with widget settings.
nl: Geserialiseerde data met widget-instellingen.

en: Serialize data with display settings.
nl: Geserialiseerde data met weergave-instellingen.

en: A description of field.
nl: Een beschrijving van het veld.

en: Module that implements widget.
nl: Module die widget implementeert.

en: Status of widget
nl: Status van widget.

en: The module that provides the field.
nl: De module die het veld levert.

en: Content type where this field is used.
nl: Inhoudstype waar dit veld gebruikt wordt.

en: The {users}.uid who added the file. If set to 0, this file was added by an anonymous user.
nl: De {users}.uid die het bestand heeft toegevoegd. Indien 0, dan is dit bestand door een anonieme gebruiker toegevoegd.

en: The published status of a file.
nl: De publicatiestatus van het bestand.

en: The time that the file was added.
nl: Het tijdstip waarop het bestand is toegevoegd.

en: The Drupal files path.
nl: Het Drupal-bestandspad.

en: TRUE if the files directory is public otherwise FALSE.
nl: TRUE als het bestandspad publiek is, anders FALSE.

en: Machine name of the node type.
nl: Systeemnaam van het inhoudstype.

en: Human name of the node type.
nl: Leesbare naam van het inhoudstype.

en: The module providing the node type.
nl: De module die in dit inhoudstype voorziet.

en: Description of the node type.
nl: Beschrijving van het inhoudstype.

en: Help text for the node type.
nl: Helptekst voor het inhoudstype.

en: Title label.
nl: Label van de titel.

en: Flag indicating the node type has a body field.
nl: Aanduiding dat dit inhoudstype een berichttekstveld heeft.

en: Body label.
nl: Label van inhoud.

en: Minimum word count for the body field.
nl: Minimum aantal woorden voor het inhoudsveld.

en: Flag.
nl: Vlag.

en: The original type.
nl: Het originele type.

en: Primary Key: Unique profile field ID.
nl: Primaire sleutel: Uniek profielveld-ID

en: Title of the field shown to the end user.
nl: Titel van het veld zoals aan de gebruiker getoond.

en: Internal name of the field used in the form HTML and URLs.
nl: Systeemnaam van het veld gebruikt in het HTML-formulier en in URL's.

en: Explanation of the field to end users.
nl: Uitleg over het veld voor de eindgebruikers.

en: Profile category that the field will be grouped under.
nl: Profielcategorie waarbinnen het veld wordt gegroepeerd.

en: Title of page used for browsing by the field's value
nl: Titel van de pagina die gebruikt word voor bladeren op de inhoud van het veld.

en: Type of form field.
nl: Type formulierveld.

en: Weight of field in relation to other profile fields.
nl: Gewicht van het veld ten opzichte van andere profieldvelden.

en: Whether the user is required to enter a value. (0 = no, 1 = yes)
nl: Of de gebruiker verplicht is een waarde in te vullen. (0 = nee, 1 = ja)

en: Whether the field is visible in the user registration form. (1 = yes, 0 = no)
nl: Of het veld op het registratieformulier zichtbaar is. (1 = wel, 0 = niet)

en: The level of visibility for the field. (0 = hidden, 1 = private, 2 = public on profile but not member list pages, 3 = public on profile and list pages)
nl: Het zichtbaarheidsniveau van het veld. (0 = verborgen, 1 = privé, 2 = zichtbaar op profiel maar niet op overzichten, 3 = zichtbaar op profiel en overzichten)

en: Whether form auto-completion is enabled. (0 = disabled, 1 = enabled)
nl: Of het veld automatisch aanvult. (0 = niet, 1 = wel)

en: List of options to be used in a list selection field.
nl: Lijst van opties te gebruiken in een selectieveld.

en: Unique profile field ID.
nl: Uniek profieldveld-ID

en: The user Id.
nl: Het gebruikers-ID.

en: Existing term VID
nl: Bestaande term-VID.

en: The term description.
nl: De termbeschrijving.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
nl: De Drupal term-ID's van de bovenliggende termen.

en: The file Id.
nl: Het bestands-ID.

en: The node Id.
nl: Het node-ID.

en: The version Id.
nl: Het versie-ID.

en: The file description.
nl: De bestandsbeschrijving.

en: Whether the list should be visible on the node page.
nl: Of de lijst moet worden weergegeven op de pagina.

en: The file weight.
nl: Het gewicht van het bestand.

en: Max filesize
nl: Maximale bestandsgrootte

en: The numeric identifier of the path alias.
nl: De numerieke ID van de alias.

en: Timezone (Date)
nl: Tijdzone (Datum)

en: Timezone (Event)
nl: Tijdszone (gebeurtenis)

en: The vocabulary ID.
nl: De woordenlijst-ID.

en: The name of the vocabulary.
nl: De naam van de woordenlijst.

en: The description of the vocabulary.
nl: De beschrijving van de woordenlijst.

en: The names of the node types the vocabulary may be used with.
nl: De namen van de inhoudstypes waar de woordenlijst gebruikt mag worden.

en: Displays messages in an area.
nl: Toont berichten in een gebied.

en: Numeric placeholders may not be used. Please use plain placeholders (%).
nl: Numerieke placeholders mogen niet gebruikt worden. Gebruik alstublieft gewone placeholders (%).

en: This synchronization will delete data from the field %fields. | This synchronization will delete data from the fields: %fields.
nl[0]: Deze synchronisatie zal data uit het veld %fields verwijderen.
nl[1]: Deze synchronisatie zal data verwijderen uit de velden: %fields.

en: Route Name
nl: Routenaam

en: Route Params
nl: Routeparameters

en: Param
nl: Parameter

en: Configuration dependencies
nl: Configuratie-afhankelijkheden

en: Theme dependencies
nl: Thema-afhankelijkheden

en: Extension settings
nl: Extensie-instellingen

en: Redirect to URL configuration
nl: Doorverwijzen naar URL-instellingen

en: Display a message to the user configuration
nl: Toon een bericht aan de gebruikersconfiguratie

en: Bulk form
nl: Bulkformulier

en: Aggregator settings
nl: Aggregatorinstellingen

en: Aggregator item row
nl: Aggregator itemrij

en: Admin info
nl: Beheerinformatie

en: Block display options
nl: Blokweergave-opties

en: Custom block type settings
nl: Instellingen aangepast bloktype

en: Book settings
nl: Boekinstellingen

en: Button groups
nl: Knopgroepen

en: Button group
nl: Knopgroep

en: List of styles
nl: Overzicht van stijlen

en: Color theme settings
nl: Kleurthema-instellingen

en: Palette settings
nl: Palet-instellingen

en: Comment display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor reacties

en: Unpublish comment containing keyword(s) configuration
nl: Configuratie van niet-gepubliceerde reacties met trefwoord(en)

en: Commented user ID
nl: Reactie auteur-ID

en: Comment depth
nl: Reactiediepte

en: Comment link
nl: Reactielink

en: Last comment date
nl: Datum laatste reactie

en: Comment approve link
nl: Reactie goedkeuren-link

en: Comment reply link
nl: Reactie-link

en: Name of last comment poster
nl: De auteur van de laatste reactie

en: Newer of last comment / node updated
nl: Meest recente reactie / node bijgewerkt

en: Comment node status
nl: Node reactiestatus

en: Node user posted comment
nl: Node waarop auteur reactie plaatste

en: Entity options
nl: Entiteitsopties

en: Newer of last comment / entity updated
nl: Meest recente reactie / entiteit bijgewerkt

en: Single import
nl: Enkele import

en: Single export
nl: Enkele export

en: Translate @type_name
nl: Vertaal @type_name

en: Personal contact form enabled by default
nl: Persoonlijk contactformulier standaard ingeschakeld

en: Link to user contact page
nl: Link naar contactpagina van de gebruiker

en: Content translation link
nl: Inhoud vertalen-link

en: Contextual link
nl: Contextuele links

en: Defines datetime form elements and a datetime field type.
nl: Definieert datumtijd-formulierelementen en een datumtijd-veldtype.

en: Datetime settings
nl: Datum- en tijd-instellingen

en: Datetime default display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor datumveld

en: Datetime plain display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor platte datumtijdweergave

en: Datetime select list display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor datumselectielijst

en: Database logging settings
nl: Database logging instellingen

en: Log event message
nl: Gebeurtenisbericht loggen

en: Operation link markup
nl: Opmaak van bewerkingslink

en: Provides a means to associate text formats with text editor libraries such as WYSIWYGs or toolbars.
nl: Biedt de mogelijkheid om tekstformaten met teksteditors zoals WYSIWYG's of toolbars te verbinden.

en: Image upload settings
nl: Afbeeldingsupload-instellingen

en: Delete view mode
nl: Weergavemodus verwijderen

en: Delete form mode
nl: Formuliermodus verwijderen

en: Entity view mode settings
nl: Instellingen van entiteitsweergavemodus

en: The human-readable name of the view mode
nl: De naam van de weergavemodus

en: Target entity type
nl: Doelentiteitstype

en: Entity form mode settings
nl: Instellingen entiteitsformuliermodus

en: View or form mode machine name
nl: Machinenaam van weergave- of formuliermodus

en: Field display setting
nl: Veldweergave-instelling

en: Text field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor tekstveld

en: Sort settings
nl: Sorteerinstellingen

en: Entity reference rendered entity display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor entiteitsreferentie gerenderd als entiteit

en: Entity reference entity ID display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor entiteitsreferentie als entiteit-ID

en: Entity reference label display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor entiteitsreferentie-label

en: Entity reference autocomplete (Tags style) display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor entiteitsreferentie automatisch aanvullen(tag-stijl)

en: Entity reference autocomplete display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor entiteitsreferentie automatisch aanvullen

en: Search field
nl: Zoekveld

en: Maximum number of field data records to purge
nl: Het maximale aantal velddata-records om te verwijderen

en: Maximum number of values users can enter
nl: Het maximum aantal waardes dat een gebruiker kan invoeren

en: - Hidden - format settings
nl: - Verborgen - opmaakinstellingen

en: Integer settings
nl: Geheel getal-instellingen

en: Decimal settings
nl: Decimaalinstellingen

en: Float settings
nl: Zwevendekommagetal-instellingen

en: Number decimal display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor decimale getallen

en: Number unformatted display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor onopgemaakte getallen

en: Number default display format settings
nl: Standaardweergaveinstellingen voor getallen

en: Reverse entity reference
nl: Omgekeerde entiteitreferentie

en: Field UI settings
nl: Veld UI-instellingen

en: The prefix for new fields created via Field UI
nl: De prefix voor nieuwe velden die met de Field UI-module worden aangemaakt

en: Enable Display field
nl: Weergaveveld inschakelen

en: Enable Description field
nl: Beschrijvingsveld inschakelen

en: Generic file format settings
nl: Algemene bestandsformaat-instellingen

en: RSS enclosure format settings
nl: RSS enclosure-formaatinstellingen

en: Table of files format settings
nl: Opmaakinstellingen bestandstabel

en: URL to file format settings
nl: Opmaakinstellingen voor bestands-URL

en: File format settings
nl: Bestandsformaatinstellingen

en: File URI
nl: Bestands-URI

en: Fallback text format
nl: Fallback-tekstopmaak

en: Always show fallback choice
nl: Altijd fallback-optie tonen

en: HTML help
nl: HTML-help

en: Filter URL
nl: Filter-URL

en: URL length
nl: URL-lengte

en: Forum blocks
nl: Forum-blokken

en: Active forum block
nl: Actief forum-blok

en: Active forum Count
nl: Aantal actieve fora

en: New forum Count
nl: Aantal nieuwe fora

en: Forum topics block
nl: Forum onderwerpen-blok

en: Forum default topic order
nl: Standaard volgorde forumonderwerpen

en: Forum vocabulary ID
nl: Forum woordenlijst-ID

en: Serializes entities using Hypertext Application Language.
nl: Entiteiten serialiseren volgens de Hypertext Application Language.

en: Records which user has read which content.
nl: Geeft een overzicht van welke inhoud de gebruikers hebben gelezen.

en: History user
nl: Gebruikersgeschiedenis

en: Image resize
nl: Afbeeldingafmeting aanpassen

en: Image rotate
nl: Afbeelding roteren

en: Image scale and crop
nl: Afbeelding schalen en bijsnijden

en: Allow insecure image derivatives
nl: Onveilige afgeleide afbeeldingen toestaan

en: Suppress the itok query string for image derivatives
nl: De 'itok'-waarde in de url bij afgeleide afbeeldingen onderdrukken.

en: Enable Alt field
nl: Alt-veld inschakelen

en: Alt field required
nl: Alt-veld verplicht

en: Enable Title field
nl: Titelveld inschakelen

en: Title field required
nl: Titelveld verplicht

en: Image field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afbeeldingenveld

en: Delete language
nl: Taal verwijderen

en: Language negotiation per type setting
nl: Taalkeuze per type instelling

en: Enabled negotiators
nl: Ingeschakelde keuzemethodes

en: Negotiator weights
nl: Gewicht van keuzemethode

en: All language types
nl: Alle taaltypes

en: Configurable language types
nl: Instelbare taaltypes

en: Language negotiation per type settings
nl: Taalkeuze-instellingen per type

en: Language detection methods
nl: Taaldetectiemethodes

en: Language mapping
nl: Taalverwijzing

en: Link format settings
nl: Instellingen linkopmaak

en: Translates the built-in user interface.
nl: Vertaalt de ingebouwde gebruikersinterface.

en: Translate interface settings
nl: Vertaal interface-instellingen

en: Cache strings
nl: Tekenreeksen cachen

en: Enable English translation
nl: Engelse vertaling inschakelen

en: Translation directory
nl: Vertalingenmap

en: Default translation filename pattern
nl: Standaardpatroon voor de naam van een vertalingbestand

en: Default translation server pattern
nl: Standaardpatroon voor de vertalingserver

en: Overwrite customized translations
nl: Aangepaste vertalingen overschrijven

en: Overwrite non customized translations
nl: NIet-aangepaste vertalingen overschrijven

en: Import enabled
nl: Import ingeschakeld

en: Updates for: @module_list
nl: Updates voor: @module_list

en: Override parent selector
nl: Bovenliggende selector overschrijven

en: Per-content type menu settings
nl: Menu-instellingen per inhoudstype

en: Menu machine name
nl: Systeemnaam van het menu

en: Handles migrations
nl: Voert migraties uit

en: Contains migrations from older Drupal versions.
nl: Bevat migraties van oudere Drupal-versies.

en: Display setting for author and date Submitted by post information
nl: Weergave-instelling voor auteur en datum 'Ingediend door' publicatie-informatie

en: Change the author of content configuration
nl: Instellingen voor het wijzigen van de auteur van inhoud

en: Demote selected content from front page configuration
nl: Instellingen voor het verwijderen van inhoud van de voorpagina

en: Promote selected content from front page configuration
nl: Instellingen voor het plaatsen van inhoud op de voorpagina

en: Make selected content sticky configuration
nl: Instellingen om inhoud bovenaan lijsten te houden

en: Make selected content unsticky configuration
nl: Instellingen om inhoud niet meer bovenaan lijsten te houden

en: Unpublish content containing keyword(s) configuration
nl: Instellingen voor het depubliceren van inhoud met bepaalde trefwoord(en)

en: Node user ID
nl: Node gebruiker-ID

en: Node bulk form
nl: Node-bulkformulier

en: Node path
nl: Nodepad

en: Link to a node revision
nl: Link naar een node-revisie

en: Link to delete a node revision
nl: Link om een revisie van een node te verwijderen

en: Link to revert a node to a revision
nl: Link om een revisie van een node terug te zetten

en: Node revisions of an user
nl: Node-revisies van een gebruiker

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: List (integer) settings
nl: Geheel getal lijst-instellingen

en: List (float) settings
nl: Zwevendekommagetal lijst-instellingen

en: List (text) settings
nl: Tekstlijstinstellingen

en: Options list default display settings
nl: Standaardinstellingen voor het tonen van optielijst

en: Key format settings
nl: Sleutelformaatinstellingen

en: Check boxes/radio buttons format settings
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes formaatinstellingen

en: Single on/off checkbox format settings
nl: Weergave-instellingen voor een enkel keuzevakje

en: Select list format settings
nl: Selectielijstformaatinstellingen

en: Responsive image list format settings
nl: Responsive afbeeldinglijst-formaatinstellingen

en: GET method settings
nl: GET-instellingen

en: POST method settings
nl: POST-instellingen

en: PATCH method settings
nl: PATCH-instellingen

en: DELETE method settings
nl: DELETE-instellingen

en: Supported format
nl: Ondersteunde opmaak

en: Supported authentication
nl: Ondersteunde authenticatie

en: REST display options
nl: REST-weergaveopties

en: Field row
nl: Veldrij

en: Alias for ID
nl: Alias voor ID

en: Raw output for ID
nl: Onbewerkte uitvoer voor ID

en: Serialized output format
nl: Geserialiseerd uitvoerformaat

en: Configure search pages and search indexing options.
nl: Zoekpagina's en zoekindex-opties configureren.

en: Add new search page
nl: Nieuwe zoekpagina toevoegen

en: AND/OR combination limit
nl: En/Of combinatielimiet

en: Default search page
nl: Standaardzoekpagina

en: HTML tags weight
nl: gewicht van HTML-elementen

en: Tag h1 weight
nl: Gewicht h1-element

en: Tag h2 weight
nl: Gewicht h2-element

en: Tag h3 weight
nl: Gewicht h3-element

en: Tag h4 weight
nl: Gewicht h4-element

en: Tag h5 weight
nl: Gewicht h5-element

en: Tag h6 weight
nl: Gewicht h6-element

en: Tag u weight
nl: Gewicht u-element

en: Tag b weight
nl: Gewicht b-element

en: Tag i weight
nl: Gewicht i-element

en: Tag strong weight
nl: Gewicht strong-element

en: Tag em weight
nl: Gewicht em-element

en: Tag a weight
nl: Gewicht a-element

en: Query key
nl: Query-sleutel

en: Source link
nl: Bronlink

en: Shortcut settings
nl: Snelkoppelingsinstellingen

en: Logs content statistics for your site.
nl: Logt toegangsstatistieken van de site.

en: Statistics settings
nl: Statistieken-instellingen

en: Syslog settings
nl: Syslog-instellingen

en: Add date format
nl: Datumnotatie toevoegen

[ctx: With components]
en: Extend
nl: Uitbreiden

en: Set as default theme
nl: Als standaardthema instellen

en: Site UUID
nl: Site-UUID

en: Weight element maximum value
nl: Maximumwaarde gewichtselement

en: Requirements warning period
nl: Waarschuwingsperiode voor systeemvereisten

en: Requirements error period
nl: Foutperiode voor systeemvereisten

en: Users may set their own time zone
nl: Gebruikers kunnen hun eigen tijdszone instellen

en: Remind users at login if their time zone is not set
nl: Herinner gebuikers er bij inloggen aan dat hun tijdzone niet is ingesteld.

en: Logging settings
nl: Logging-instellingen

en: CSS performance settings
nl: CSS-prestatie-instellingen

en: Aggregate CSS files
nl: CSS-bestanden samenvoegen

en: Compress CSS files
nl: CSS-bestanden comprimeren

en: Fast 404 settings
nl: Fast 404-instellingen

en: Fast 404 enabled
nl: Fast 404 ingeschakeld

en: Regular expression to match
nl: Reguliere expressie die moet overeenkomen

en: Regular expression to not match
nl: Reguliere expressie die niet moet overeenkomen

en: Fast 404 page html
nl: Fast 404 HTML-pagina

en: JavaScript performance settings
nl: JavaScript prestatie-instellingen

en: JavaScript preprocess
nl: JavaScript-preprocess

en: Compress JavaScript files.
nl: JavaScript-bestanden comprimeren.

en: Stale file threshold
nl: Drempel weesbestanden

en: Menu description
nl: Menubeschrijving

en: System action
nl: Systeemactie

en: Allow insecure uploads
nl: Onveilige uploads toestaan

en: Maximum age for temporary files
nl: Maximum leeftijd voor tijdelijke bestanden

en: Theme global settings
nl: Algemene thema-instelling

en: Maintain index table
nl: Indextabel behouden

en: Override selector
nl: Selector overschrijven

en: Number of terms per page
nl: Aantal termen per pagina

en: Taxonomy format settings
nl: Weergave-instellingen taxonomieterm

en: Use taxonomy term path
nl: Taxonomieterm-pad gebruiken

en: Taxonomy depth modifier
nl: Taxonomie diepte-parameter

en: Taxonomy language
nl: Taxonomietaal

en: Taxonomy term ID with depth
nl: Taxonomieterm-ID met diepte

en: Telephone link format settings
nl: Opmaakinstellingen voor telefoon-link

en: Telephone default format settings
nl: Standaardinstellingen telefoonformaat

en: Default summary length
nl: Standaardlengte samenvatting

en: Trimmed text display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afgekorte tekst

en: Text area (multiple rows) display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor tekstveld (meerdere rijen)

en: Text area with a summary display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor tekstveld met samenvatting

en: Number of summary rows
nl: Aantal rijen voor samenvatting

en: Tour settings
nl: Rondleidingsinstellingen

en: Route settings
nl: Route-instellingen

en: Tour tip
nl: Rondleidingstip

en: Textual tour tip
nl: Tekstuele rondleidingstip

en: Tracker settings
nl: Tracker-instellingen

en: Cron index limit
nl: Cron index-limiet

en: Nodes user posted/commented on
nl: Aantal door gebruiker geschreven of van reactie voorziene nodes

en: UID of a nodes user posted/commented on
nl: UID van door gebruiker geschreven of van reactie voorziene nodes

en: Days since last check
nl: Dagen sinds laatste controle

en: URL for fetching available update data
nl: URL voor het ophalen van beschikbare update-data

en: Timeout in seconds
nl: Timeout in seconden

en: Notify user when password reset
nl: Gebruiker informeren wanneer wachtwoord is gereset

en: Password reset timeout
nl: Timeout voor opnieuw instellen van het wachtwoord

en: Account created by administrator
nl: Account aangemaakt door beheerder

en: Registration confirmation (No approval required)
nl: Bevestiging van registratie (geen goedkeuring vereist)

en: Registration confirmation (Pending approval)
nl: Bevestiging van registratie (wacht op goedkeuring)

en: Account cancelled
nl: Account geannuleerd

en: User flood settings
nl: Gebruikersvloed-instellingen

en: UID only identifier
nl: Alleen UID-identificatie

en: IP limit
nl: IP-limiet

en: IP window
nl: IP-bereik

en: User window
nl: Gebruikersvenster

en: User role settings
nl: Gebruikersrolinstellingen

en: User role weight
nl: Gewicht van gebruikersrol

en: Configuration for the add role action
nl: Instellingen van de actie 'rol toevoegen'

en: The ID of the role to add
nl: De ID van de toe te voegen rol

en: Block the selected users configuration
nl: Blokkeer de instellingen van de geselecteerde gebruikersaccounts

en: Cancel the selected user accounts configuration
nl: Annuleer de instellingen van de geselecteerde gebruikersaccounts

en: Configuration for the remove role action
nl: Instellingen van de actie 'rol verwijderen'

en: The ID of the role to remove
nl: De ID van de te verwijderen rol

en: Unblock the selected users configuration
nl: Deblokkeer de instellingen van de geselecteerde gebruikersaccounts

en: List of permission
nl: Lijst van toegangsrechten

en: List of roles
nl: Lijst van rollen

en: User operations bulk form
nl: Formulier voor bulkbewerkingen op gebruikers

en: Default area
nl: Standaardgebied

en: Should replacement tokens be used from the first row
nl: Worden vervangingstokens vanaf de eerste regel gebruikt

en: The shown text of the area
nl: De weergegeven tekst van het gebied

en: Text custom
nl: Aangepaste tekst

en: The shown text of the result summary area
nl: De weergegeven tekst van het resultatenoverzicht

en: The title which will be overridden for the page
nl: De titel die zal worden overschreven voor de pagina

en: Node Creation Time
nl: Tijdstip waarop de node is aangemaakt

en: Node Update Time
nl: Tijdstip waarop de node is bijgewerkt

en: Day Date
nl: Dag-datum

en: Formula
nl: Formule

en: Place Holder
nl: Plaatsaanduiding

en: Formula Used
nl: Gebruikte formule

en: Full Date
nl: Volledige datum

en: Group by Numeric
nl: Groeperen op numeriek

en: Month Date
nl: Maand-datum

en: Week Date
nl: Week-datum

en: Year Date
nl: Jaar-datum

en: YearMonthDate
nl: JaarMaand-datum

en: Date Year month
nl: Jaar-maand-datum

en: Basic validation
nl: Basisvalidatie

en: Tag based caching
nl: Labelgebaseerde caching

en: Time based caching
nl: Tijdsgebaseerde caching

en: Exposed form type
nl: Zichtbaar formuliertype

en: Row type
nl: Rijtype

en: Filter groups
nl: Groepen filteren

en: Display comment
nl: Reactie weergeven

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID

en: A string to identify the area instance in the admin UI.
nl: Tekst waarmee de instantie van het gebied in de beheer-UI wordt aangeduid.

en: Should the area be displayed on empty results.
nl: Moet het gebied worden weergegeven als er geen resultaten zijn.

en: A unique ID per handler type
nl: Een unieke ID per handler-type

en: The views_data table for this handler
nl: De views_data-tabel voor deze verwerker

en: The views_data field for this handler
nl: Het views_data-veld voor deze verwerker

en: The ID of the relationship instance used by this handler
nl: De relatie-ID gebruikt door deze handler

en: A sql aggregation type
nl: Een SQL-aggregatietype

en: A string to identify the handler instance in the admin UI.
nl: De naam van de handler in de beheerinterface.

en: When the filter value is NOT available
nl: Wanneer de filterwaarde NIET beschikbaar is

en: Default argument options
nl: Opties voor standaard argument

en: Convert newlines to HTML <br> tags
nl: Regeleinde omzetten naar HTML <br>

en: SQL pager
nl: SQL-paginering

en: Grouping field number %i
nl: Groepeerveld nummer %i

en: Group items
nl: Groepsitems

en: Group item
nl: Groepsitem

en: Query comment
nl: Query-opmerking

en: Default display options
nl: Standaard weergave-opties

en: Page display options
nl: Paginaweergave-opties

en: Embed display options
nl: Ingebedde weergave-opties

en: Attachment display options
nl: Bijlage weergave-opties

en: Text on demand format
nl: Indeling van tekst op aanvraag

en: Default field
nl: Standaardveld

en: Drop button
nl: Selectieknop

en: Default filter
nl: Standaardfilter

en: Boolean string
nl: Binaire tekenreeks

en: Group by numeric
nl: Groepeer op getalwaarde

en: IN operator
nl: IN-bewerking

en: Equality
nl: Gelijkheid

en: Reduce duplicate
nl: Ontdubbelen

en: Default pager
nl: Standaardpaginering

en: Groupwise max
nl: Groepsgewijs maximum

en: Generate subquery each time view is run
nl: Genereer een sub-query iedere keer als het overzicht wordt uitgevoerd

en: RSS field options
nl: RSS-veldopties

en: Guid settings
nl: Guid-instellingen

en: Display extender
nl: Weergave-uitbereiding

en: Field rewrite elements
nl: Veldherschrijf-elementen

en: Display plugin
nl: Plug-in weergeven

en: Boolean sort
nl: Booleaanse sortering

en: Date sort
nl: Datumsortering

en: Boolean sort expose settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen voor binair sorteren

en: Date sort expose settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen voor datumsortering

en: Standard sort expose settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen standaard sorteren

en: Random sort expose settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen voor willekeurig sorteren

en: Custom row classes
nl: Aangepaste rij-klassen

en: Default views row classes
nl: Standaardklassen overzichtsrijen

en: Custom column classes
nl: Aangepaste kolomklassen

en: Default views column classes
nl: Standaardklassen overzichtskolommen

en: Columns name
nl: Kolommennaam

en: Columns info
nl: Kolommeninformatie

en: Column info
nl: Kolominformatie

en: Preview view
nl: Voorbeeldweergave overzicht

en: Bartik settings
nl: Bartik-instellingen

en: Seven settings
nl: Seven-instellingen

en: Stark settings
nl: Stark-instellingen

en: Visibility Conditions
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarden

en: Visibility Condition
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarde

en: Context assignments
nl: Context-toewijzingen

en: Display variant
nl: Weergavevariant

en: Requirements review
nl: Controle van vereisten

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
nl: Kan e-mail niet versturen. Neem contact op met de beheerder van de site als het probleem aanhoudt.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
nl: Fout bij het versturen van e-mail (van %from naar %to met antwoordadres %reply).

en: The label for this display variant.
nl: Het label voor deze weergave-variant

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
nl: %name: het e-mailadres kan niet langer zijn dan @max tekens.

en: An entity field containing an email value.
nl: Entiteitveld met een e-mailwaarde.

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
nl: Geautomatiseerde e-mails, zoals registratie-informatie, zullen worden verstuurd vanaf dit adres. Gebruik een adres dat eindigt op de domeinnaam van de site om te voorkomen dat deze e-mails worden gemarkeerd als spam.

en: Receive email notifications
nl: E-mailnotificaties ontvangen

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration and are listed here automatically. Advanced actions need to be created and configured before they can be used because they have options that need to be specified; for example, sending an email to a specified address or unpublishing content containing certain words. To create an advanced action, select the action from the drop-down list in the advanced action section below and click the <em>Create</em> button.
nl: Er zijn twee soorten acties: eenvoudige en geavanceerde. Eenvoudige acties hebben geen aanvullende instellingen nodig en worden hier automatisch weergegeven. Geavanceerde acties dienen voor gebruik aangemaakt en ingesteld te worden; bijvoorbeeld het versturen van e-mail naar een opgegeven adres of het ongedaan maken van publicatie als de inhoud bepaalde woorden bevat. Om een geavanceerde acties aan te maken kiest u een actie uit de selectielijst in de sectie 'Geavanceerd' hieronder en klikt u op de knop <em>Aanmaken</em>.

en: Send email configuration
nl: E-mail-instellingen voor versturen

en: Enter a valid email address or use a token email address such as %author.
nl: Voer een geldig e-mailadres in of gebruik een e-mailadres-token zoals %author.

en: <abbr title="Outline Processor Markup Language">OPML</abbr> is an XML format for exchanging feeds between aggregators. A single OPML document may contain many feeds. Aggregator uses this file to import all feeds at once. Upload a file from your computer or enter a URL where the OPML file can be downloaded.
nl: <abbr title="Outline Processor Markup Language">OPML</abbr> is een XML-formaat voor het uitwisselen van feeds tussen aggregators. Een OPML-document kan veel verschillende feeds bevatten. De Aggregator-module gebruikt dit bestand om alle feeds in een keer te importeren. Upload een bestand van uw computer of voer de URL van het OPML-bestand in.

en: Aggregator feed block
nl: Aggregator feed-blok

en: <em>Either</em> upload a file or enter a URL.
nl: Upload een bestand <em>of</em> voer een URL in.

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's

en: Duplicate @display_title
nl: @display_title dupliceren

en: Book navigation block
nl: Boeknavigatie-blok

en: Block display mode
nl: Blokweergavemodus

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: The field name from which the comment originated.
nl: De veldnaam die de oorsprong van de reactie is.

en: Overriding default settings
nl: Standaardinstellingen overschrijven

en: Approving and managing comments
nl: Reacties goedkeuren en beheren

en: This page provides a list of all comment types on the site and allows you to manage the fields, form and display settings for each.
nl: Deze pagina toont een overzicht van alle typen reacties op de website en kan gebruikt worden om de velden, formulieren en weergave ervan aan te passen.

en: Administer comment types and settings
nl: Reactietypes en -instellingen beheren

en: Comment types
nl: Reactietypen

en: Comment type settings
nl: Reactietype-instellingen

en: Target Entity Type ID
nl: Doel-entiteitstype-ID

en: Comment type %label has been updated.
nl: Reactietype %label is bijgewerkt.

en: Comment type %label has been added.
nl: Reactietype %label is toegevoegd.

en: The comment author's email address.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: Comment Type
nl: Reactietype

en: The comment type.
nl: Het reactietype.

en: %label is used by the %field field on your site. You can not remove this comment type until you have removed the field.
nl: %label is in gebruik in het veld %field. U kunt deze reactie niet verwijderen tot u het veld verwijderd hebt.

en: %label is used by 1 comment on your site. You can not remove this comment type until you have removed all of the %label comments. | %label is used by @count comments on your site. You may not remove %label until you have removed all of the %label comments.
nl[0]: %label is gebruikt bij 1 reactie op de website. Het is niet mogelijk dit reactietype te verwijderen voordat u alle %label-reacties heeft verwijderd.
nl[1]: %label is gebruikt bij @count reacties op de website. Het is niet mogelijk %label te verwijderen voordat u alle %label-reacties heeft verwijderd.

en: Translating configuration text
nl: Configuratietekst vertalen

en: Translating date formats
nl: Datumnotaties vertalen

en: This page lists all configuration items on your site that have translatable text, like your site name, role names, etc.
nl: Deze pagina toont alle configuratie-items die vertaalbare tekst bevatten. Bijvoorbeeld website-naam, naam van gebruikersrollen, etc.

en: Allow other users to contact you via a personal contact form which keeps your email address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
nl: Andere gebruikers mogen u een e-mail sturen via een persoonlijk contactformulier dat uw e-mailadres verborgen houdt. Let op dat sommige bevoegde gebruikers zoals beheerders toch contact met u op kunnen nemen, ongeacht deze instelling.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each email address with a comma.
nl: Voorbeeld: 'webmaster@example.com' of 'sales@example.com,support@example.com'. Specificeer meerdere ontvangers door de e-mailadressen te scheiden met een komma.

en: %recipient is an invalid email address.
nl: %recipient is een ongeldig e-mailadres.

en: %sender-name (@sender-from) sent %recipient-name an email.
nl: %sender-name (@sender-from) heeft %recipient-name een e-mail gestuurd.

en: Enabling field translation
nl: Veldvertaling inschakelen

en: You can define which fields of a content entity can be translated. For example, you might want to translate the title and body field while leaving the image field untranslated. If you exclude a field from being translated, it will still show up in the content editing form, but any changes made to that field will be applied to <em>all</em> translations of that content.
nl: U kunt definiëren welke velden van een entiteit vertaald kunnen worden. Zo zou het kunnen dat u het titel en body veld wel wilt vertalen maar het afbeeldingsveld onvertaald wilt laten. Als u een veld uitsluit van vertaling, zal het nog steeds terug komen in het bewerkformulier, maar elke wijziging aan dat veld zal toegepast worden op <em>alle</em> vertalingen van dat inhoudsitem.

en: If translation is enabled you can translate a content entity via the Translate tab (or Translate link). The Translations page of a content entity gives an overview of the translation status for the current content and lets you add, edit, and delete its translations. This process is similar for every translatable content entity on your site.
nl: Wanneer vertalen is ingeschakeld kunt u een entiteit via het Vertaal-tabblad (of via de Vertaal-link) vertalen. De pagina Vertalingen van een entiteit geeft een overzicht van de vertalingsstatus van de huidige inhoud en biedt u de mogelijkheid om een vertaling toe te voegen, te bewerken of te verwijderen. Dit proces is gelijk voor iedere vertaalbare entiteit op de site.

en: Changing the source language for a translation
nl: De brontaal van een vertaling wijzigen

en: When you add a new translation, the original text you are translating is displayed in the edit form as the <em>source</em>. If at least one translation of the original content already exists when you add a new translation, you can choose either the original content (default) or one of the other translations as the source, using the select list in the Source language section. After saving the translation, the chosen source language is then listed on the Translate tab of the content.
nl: Wanneer u een nieuwe vertaling toevoegt, zal de originele tekst die u aan het vertalen bent in het formulier als de <em>bron</em> worden getoond. Als, bij het toevoegen van een nieuwe vertaling, tenminste één vertaling al bestaat, kunt u via de keuzelijst in de sectie Brontaal de originele inhoud (standaard) of één van de vertalingen als bron kiezen. Nadat u de vertaling heeft opgeslagen, zal de gekozen brontaal op het Vertaaltabblad van de inhoud worden weergegeven.

en: Setting status of translations
nl: Status van vertalingen instellen

en: If you edit a translation in one language you may want to set the status of the other translations as <em>out-of-date</em>. You can set this status by selecting the <em>Flag other translations as outdated</em> checkbox in the Translation section of the content editing form. The status will be visible on the Translations page.
nl: Als u een vertaling in één taal bewerkt is het wellicht verstandig om de status van de andere vertalingen te wijzigen in <em>verouderd</em>. Dit doet u door in de vertalingsectie van het inhoud bewerken-formulier de optie <em>Markeer andere vertalingen als verouderd</em> te selecteren. De status zal zichtbaar worden op de Vertalingen-pagina.

en: Managing and displaying date fields
nl: Datumvelden beheren en weergeven

en: Displaying dates
nl: Datums weergeven

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jan
nl: jan

[ctx: Abbreviated month name]
en: Feb
nl: feb

[ctx: Abbreviated month name]
en: Mar
nl: mrt

[ctx: Abbreviated month name]
en: Apr
nl: apr

[ctx: Abbreviated month name]
en: May
nl: mei

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jun
nl: jun

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jul
nl: jul

[ctx: Abbreviated month name]
en: Aug
nl: aug

[ctx: Abbreviated month name]
en: Sep
nl: sep

[ctx: Abbreviated month name]
en: Oct
nl: okt

[ctx: Abbreviated month name]
en: Nov
nl: nov

[ctx: Abbreviated month name]
en: Dec
nl: dec

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
nl: zo

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
nl: ma

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
nl: di

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
nl: wo

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
nl: do

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
nl: vr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
nl: za

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Su
nl: zo

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mo
nl: ma

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tu
nl: di

[ctx: Abbreviated weekday]
en: We
nl: wo

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Th
nl: do

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fr
nl: vr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sa
nl: za

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Sunday]
en: S
nl: Z

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Tuesday]
en: T
nl: D

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Thursday]
en: T
nl: D

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Friday]
en: F
nl: V

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Saturday]
en: S
nl: Z

en: Track images uploaded via a Text Editor
nl: Monitor afbeeldingen die worden geüpload via een tekst-editor

en: Ensures that the latest versions of images uploaded via a Text Editor are displayed.
nl: Zorgt er voor dat de laatste versies van afbeeldingen die via een tekst-editor worden geüpload worden weergegeven.

en: The image exceeds the maximum allowed dimensions and an attempt to resize it failed.
nl: De afbeelding is groter dan de maximale afmetingen en een poging om de afbeelding te verkleinen is mislukt.

en: The status of the file, temporary (FALSE) and permanent (TRUE).
nl: De status van het bestand, tijdelijk (FALSE) en permanent (TRUE).

en: Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
nl: Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.

en: Active forum topics block
nl: 'Actieve forumonderwerpen'-blok

en: New forum topics block
nl: 'Nieuwe forumonderwerpen'-blok

en: Background color must be a hexadecimal color value.
nl: Achtergrondkleur moet een hexadecimale kleurcode zijn.

en: (upscaling allowed)
nl: (opschalen toegestaan)

en: Adding languages
nl: Talen toevoegen

en: Adding custom languages
nl: Aangepaste talen toevoegen

en: You can add a language that is not provided in the drop-down list by choosing <em>Custom language</em> at the end of the list. You then have to configure its language code, name, and direction in the form provided.
nl: Kies <em>Aangepaste taal</em> onderaan de lijst om een taal toe te voegen die niet in de lijst staat. Stel in het daaropvolgende formulier de taalcode, naam en schrijfrichting in.

en: Configuring content languages
nl: Inhoudstalen instellen

en: Adding a language switcher block
nl: Taalkeuzeblok toevoegen

en: Making a block visible per language
nl: Een blok op basis van taal zichtbaar maken

en: Choosing user languages
nl: Gebruikerstaal kiezen

en: Users can choose a <em>Site language</em> on their profile page. This language is used for email messages, and can be used by modules to determine a user's language. It can also be used for interface text, if the <em>User</em> method is enabled as a <em>Detection and selection</em> method (see below). Administrative users can choose a separate <em>Administration pages language</em> for the interface text on administration pages. This configuration is only available on the user's profile page if the <em>Account administration pages</em> method is enabled (see below).
nl: Gebruikers kiezen op hun profielpagina een <em>Sitetaal</em>. Deze taal wordt gebruikt voor e-mailberichten, en laat modules de taal van een gebruiker bepalen. Als de <em>Detectie- en selectiemethode</em>  <em>Gebruiker</em> is ingeschakeld (zie onder) wordt deze taal gebruikt voor interfacetekst. Beheerders kunnen de <em>Taal van beheerpagina's</em> onafhankelijk instellen van de taal van de rest van de site. Deze instelling is beschikbaar op de profielpagina van de gebruiker als de methode <em>Accountbeheerpagina's</em> ingeschakeld is (zie onder).

en: <em>URL</em> sets the interface language based on a path prefix or domain (for example specifying <em>de</em> for German would result in URLs like <em>example.com/de/contact</em>). The default language does not require a path prefix, but can have one assigned as well. If the language detection is done by domain name, a domain needs to be specified for each language.
nl: <em>URL</em> baseert de interfacetaal op een voorvoegsel in het pad of domein (als bijvoorbeeld <em>de</em> gekozen wordt voor Duits, resulteert dat in URLs zoals <em>example.com/de/contact</em>). De standaardtaal heeft geen voorvoegsel nodig, maar het is wel mogelijk er een in te stellen. Als selectie op basis van domeinnaam gedaan wordt, moet voor elke taal een domein ingesteld zijn.

en: <em>Session</em> determines the interface language from a request or session parameter (for example <em>example.com?language=de</em> would set the interface language to German based on the use of <em>de</em> as the <em>language</em> parameter).
nl: <em>Sessie</em> bepaalt de interfacetaal aan de hand van een request- of sessieparameter (bijvoorbeeld  <em>example.com?language=de</em> stelt de interfacetaal in op Duits, gebaseerd op de waarde <em>de</em> van de parameter <em>language</em>).

en: <em>User</em> follows the language configuration set on the user's profile page.
nl: <em>Gebruiker</em> gebruikt de taalinstelling op de profielpagina van de gebruiker.

en: <em>Account administration pages</em> follows the configuration set as <em>Administration pages language</em> on the profile page of an administrative user. This method is similar to the <em>User</em> method, but only sets the interface text language on administration pages, independent of the interface text language on other pages.
nl: <em>Accountbeheerpagina's</em> volgt de instelling <em>Taal van beheerpagina's</em> op de profielpagina van een beheerder. Deze methode is gelijk aan de methode <em>Gebruiker</em>, maar bepaalt alleen de interfacetaal voor beheerpagina's, onafhankelijk van de interfacetaal op andere pagina's.

en: <em>Selected language</em> allows you to specify the site's default language or a specific language as the fall-back language. This method should be listed last.
nl: <em>Geselecteerde taal</em> maakt het mogelijk de standaardtaal van de site of een eigen gekozen taal als fallback in te stellen. Plaats deze methode altijd onderaan.

en: The comment author's email address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
nl: Het e-mailadres van de reactie-auteur die in het reactieformulier is ingevoerd, indien de instelling 'Anonieme gebruikers kunnen/moeten hun contactgegevens achterlaten' is ingeschakeld.

en: Comma-separated list of recipient email addresses.
nl: Een door komma's gescheiden lijst met e-mailadressen van ontvangers.

en: Promote, change ownership, edit revisions, and perform other tasks across all content types.
nl: Op de voorpagina plaatsen, auteur wijzigen, revisies bewerken en andere taken voor alle inhoudstypes uitvoeren.

en: Syndicate block
nl: Syndicatieblok

en: Editing content in-place
nl: Inhoud in-place bewerken

en: Once quick edit mode is activated, you will be able to edit the individual fields of your content. In the default theme, with a JavaScript-enabled browser and a mouse, the output of different fields in your content is outlined in blue, a pop-up gives the field name as you hover over the field output, and clicking on a field activates the editor. Closing the pop-up window ends quick edit mode.
nl: Als de Snel bewerken-modus geactiveerd is, kunnen inhoudsvelden direct bewerkt worden. In het standaardthema, bij het gebruik van een muis en een browser die JavaScript ondersteund, zijn de aanwezige velden in de inhoud blauw omlijnd, en toont een pop-up de veldnaam als de muis zich boven het veld bevindt. De editor wordt geactiveerd door op een veld te klikken. Door de pop-up te sluiten wordt de Snel bewerken-modus beëindigd.

en: Use shortcuts
nl: Snelkoppelingen gebruiken

en: Diff settings
nl: Diff-instellingen

en: Number of leading lines in a diff
nl: Aantal voorloopregels in een diff

en: Number of trailing lines in a diff
nl: Aantal naloopregels in een diff

en: Branding block
nl: Branding-blok

en: Use site logo
nl: Logo van de website gebruiken

en: The current theme is not @theme
nl: Het huidige thema is niet @theme

en: The current theme is @theme
nl: Het huidige thema is @theme

en: Do not return true on the following pages: @pages
nl: Op de volgende pagina's geen 'waar' teruggeven: @pages

en: Return true on the following pages: @pages
nl: Op de volgende pagina's 'waar' teruggeven: @pages

en: Request Path
nl: Request-pad

en: Username or email address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Email addresses to notify when updates are available
nl: E-mailadressen die een melding ontvangen wanneer er updates beschikbaar zijn

en: Email notification threshold
nl: Drempelwaarde voor e-mailmeldingen

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via email. Put each address on a separate line. If blank, no emails will be sent.
nl: Als bij controle op updates blijkt dat er nieuwe uitgaven beschikbaar zijn, kunnen gebruikers per e-mail op de hoogte worden gebracht. Zet elk adres op een aparte regel. Indien het veld leeg gelaten wordt zullen geen e-mails worden verstuurd.

en: %email is not a valid email address.
nl: %email is geen geldig e-mailadres.

en: %emails are not valid email addresses.
nl: %emails zijn geen geldige e-mailadressen.

en: Configuring user roles
nl: Gebruikersrollen configureren

en: Setting permissions
nl: Toegangsrechten toepassen

en: Managing account settings
nl: Accountinstellingen beheren

en: This web page allows administrators to register new users. Users' email addresses and usernames must be unique.
nl: Deze pagina stelt beheerders in staat nieuwe gebruikers te registreren. Het e-mailadres en de gebruikersnaam van de gebruiker moeten uniek zijn.

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
nl: Een geldig e-mailadres. Alle e-mails van het systeem worden naar dit adres gestuurd. Het e-mailadres wordt niet openbaar gemaakt. Het wordt alleen gebruikt als u een nieuw wachtwoord aanvraagt of als u per e-mail op de hoogte gehouden wilt worden van nieuws of mededelingen.

en: This account's preferred language for emails and site presentation.
nl: De voorkeurtaal van dit account voor e-mails en siteweergave.

en: This account's preferred language for emails.
nl: De voorkeurstaal van dit account voor e-mails.

en: New users will be required to validate their email address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With this setting disabled, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
nl: Nieuwe gebruikers zijn, alvorens aan te melden, verplicht hun e-mailadres te valideren, en krijgen een door het systeem gegenereerd wachtwoord toegewezen. Als deze instelling is uitgeschakeld, zullen gebruikers na registratie onmiddellijk ingelogd zijn en kunnen ze tijdens de registratie een eigen wachtwoord kiezen.

en: Notification email address
nl: E-mailadres kennisgeving

en: The email address to be used as the 'from' address for all account notifications listed below. If <em>'Visitors, but administrator approval is required'</em> is selected above, a notification email will also be sent to this address for any new registrations. Leave empty to use the default system email address <em>(%site-email).</em>
nl: E-mailadres dat gebruikt wordt als afzenderadres voor alle accountnotificaties hieronder. Als <em>'Bezoekers, maar goedkeuring door beheerder is verplicht'</em> hierboven geselecteerd is, wordt de notificatie van nieuwe registraties naar dit adres gestuurd. Laat dit leeg om het standaard e-mailadres van het systeem te gebruiken <em>(%site-email)</em>.

en: Edit the welcome email messages sent to new member accounts created by an administrator.
nl: De welkomstboodschap bewerken die wordt verstuurd als een beheerder een nieuwe gebruiker aanmaakt.

en: Edit the welcome email messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
nl: De welkomstboodschap bewerken die wordt verstuurd na registratie waarbij een goedkeuring door de beheerder is vereist.

en: Edit the email notifying the site administrator that there are new members awaiting administrative approval.
nl: Bewerk de e-mail aan de beheerder over nieuwe gebruikersaccounts die op activatie wachten.

en: Edit the welcome email messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
nl: De welkomstboodschap bewerken die wordt verstuurd na registratie waarbij geen goedkeuring door de beheerder is vereist.

en: Edit the email messages sent to users who request a new password.
nl: De e-mailberichten bewerken die de gebruikers ontvangen wanneer ze een nieuw wachtwoord aanvragen.

en: Enable and edit email messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
nl: E-mail berichten bij account-activatie inschakelen en bewerken (als een geregistreerde gebruiker wordt geactiveerd door een beheerder, op sites waar goedkeuring door de beheerder is vereist).

en: Enable and edit email messages sent to users when their accounts are blocked.
nl: E-mailberichten inschakelen en bewerken die bij blokkering van een account aan de gebruiker verzonden worden.

en: Edit the email messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
nl: De e-mailberichten bewerken die de gebruikers ontvangen wanneer ze hun account opheffen.

en: Enable and edit email messages sent to users when their accounts are canceled.
nl: E-mailberichten inschakelen en bewerken die bij het opheffen van een account aan de gebruiker verzonden worden.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
nl: Er is een welkomstbericht met nadere instructies naar uw e-mailadres gestuurd.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
nl: Als deze optie ingeschakeld is, moet de gebruiker de annulering van het account bevestigen via e-mail.

en: When enabled, the user will receive an email notification after the account has been canceled.
nl: Als deze optie ingeschakeld is, ontvangt de gebruiker een melding via e-mail nadat het account is geannuleerd.

en: A confirmation request to cancel your account has been sent to your email address.
nl: Een bevestigingsverzoek om het account op te heffen is naar uw e-mailadres verstuurd.

en: Password reset instructions will be mailed to %email. You must log out to use the password reset link in the email.
nl: Instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen worden naar %email gestuurd. Log eerst uit voordat u op de reset-link in de e-mail klikt.

en: When the user has the following roles
nl: Als de gebruiker de volgende rollen heeft

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
nl: Als geen rollen worden geselecteerd, voldoen alle gebruikers aan deze conditie.

en: The user is not a member of @roles
nl: De gebruiker is geen lid van @roles

en: The user is a member of @roles
nl: De gebruiker is lid van @roles

[ctx: Validation]
en: User email unique
nl: E-mailadres gebruiker uniek

en: Use Replica Server
nl: Replica Server gebruiken

en: Query parameter
nl: Query-parameter

en: The query parameter to use.
nl: De te gebruiken query-parameter.

en: Fallback value
nl: Fallback-waarde

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
nl: De fallback-waarde die gebruikt moet worden als de bovenstaande query-parameter niet bestaat.

en: Conjunction to use when handling multiple values. E.g. "?value[0]=a&value[1]=b".
nl: Conjunctie bij het gebruik van meerdere waardes. B.v. '?value[0]=a&value[1]=b'.

en: Use Secondary Server
nl: Secundaire server gebruiken

en: This will make the query attempt to connect to a replica server if available.  If no replica server is defined or available, it will fall back to the default server.
nl: De query probeert verbinding te maken met een replica-server. Als die niet gedefinieerd of niet beschikbaar is, valt hij terug op de standaard server.

en: Type attribute
nl: Type-attribuut

en: The type of this row.
nl: Het type van deze rij.

en: Text attribute
nl: Text-attribuut

en: The field that is going to be used as the OPML text attribute for each row.
nl: Het veld dat als OPML text-attribuut gebruikt gaat worden voor iedere rij.

en: Created attribute
nl: Attribuut aangemaakt

en: The field that is going to be used as the OPML created attribute for each row.
nl: Het veld dat als OPML created-attribuut gebruikt gaat worden voor iedere rij.

en: Description attribute
nl: Description-attribuut

en: The field that is going to be used as the OPML description attribute for each row.
nl: Het veld dat als OPML description-attribuut gebruikt gaat worden voor iedere rij.

en: HTML URL attribute
nl: HTML URL-attribuut

en: The field that is going to be used as the OPML htmlUrl attribute for each row.
nl: Het veld dat als OPML htmlUrl-attribuut gebruikt gaat worden voor iedere rij.

en: Language attribute
nl: Language-attribuut

en: The field that is going to be used as the OPML language attribute for each row.
nl: Het veld dat als OPML language-attribuut gebruikt gaat worden voor iedere rij.

en: XML URL attribute
nl: XML URL-attribuut

en: URL attribute
nl: URL-attribuut

en: Row style plugin requires specifying which views field to use for OPML text attribute.
nl: Voor de rijstijl plug-in dient u op te geven welk overzichtsveld voor het OPML text-attribuut wordt gebruikt.

en: Row style plugin requires specifying which views field to use for XML URL attribute.
nl: Bij de rijstijl plug-in dient ingesteld te worden welke overzichtsvelden gebruikt worden voor het XML URL-attribuut.

en: Row style plugin requires specifying which views field to use for URL attribute.
nl: Bij de rijstijl plug-in dient ingesteld te worden welke overzichtsvelden gebruikt worden voor het URL-attribuut.

en: OPML fields
nl: OPML-velden

en: Display fields as OPML items.
nl: Geef velden weer als OPML-items.

en: OPML Feed
nl: OPML-feed

en: Generates an OPML feed from a view.
nl: Genereert een OPML-feed uit een overzicht.

en: Duplicate view
nl: Overzicht dupliceren

en: Duplicate of @label
nl: Duplicaat van @label

en: The default administration theme for Drupal 8 was designed with clean lines, simple blocks, and sans-serif font to emphasize the tools and tasks at hand.
nl: Het standaard administratie thema voor Drupal 8 is ontworpen met strakke lijnen, eenvoudige blokken, en het sans-serif lettertype om de hulpmiddelen en opdrachten te benadrukken.

en: Toolbar item
nl: Werkbalk-item

en: Authentication methods
nl: Authenticatie methoden

en: "On" label
nl: 'Aan'-label

en: "Off" label
nl: 'Uit'-label

en: The selected image handling toolkit '@toolkit' can not process operation '@operation'.
nl: De geselecteerde beeldverwerkingstoolkit '@toolkit' kan de operatie '@operation' niet verwerken.

en: Edit menu link %title
nl: Menulink %title wijzigen

en: This link is provided by the @name module. The title and path cannot be edited.
nl: Deze link wordt geleverd door de @name module. De titel en het pad kan niet worden bewerkt.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: De maximale diepte voor een link en alle onderliggende items ligt vast. Sommige menu-links zijn mogelijk niet beschikbaar als bovenliggend menu-item als, door selectie hiervan, deze limiet wordt overschreden.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
nl: Het link gewicht ten opzichte van andere links in hetzelfde menu op hetzelfde niveau. In het menu zullen de links met een hoog gewicht laag in het menu komen en links met een laag gewicht zullen een positie krijgen in de top van het menu.

en: Add comment type
nl: Reactietype toevoegen

en: Manage form and displays settings of comments.
nl: Formulier- en weergave-instellingen van reacties beheren.

en: Can not uninstall the Configuration module as part of a configuration synchronization through the user interface.
nl: De Configuration-module kan tijdens synchronisatie met behulp van de gebruikersinterface niet worden gedeïnstalleerd.

en: The message UUID.
nl: De bericht-UUID

en: Confirm delete recent log messages
nl: Het verwijderen van recente logberichten bevestigen

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
nl: Weet u zeker dat u recente logs wilt verwijderen?

en: Format type machine name
nl: Machinenaam van formaatsoort

en: Label setting machine name
nl: Machinenaam van labelinstelling

en: @label referenced from @field_name
nl: Naar @label verwezen door @field_name

en: Boolean settings
nl: Binaire instellingen

en: On label
nl: Label voor 'Aan'

en: Off label
nl: Label voor 'Uit'

en: Visually Hidden
nl: Visueel verborgen

en: Updating translations for JavaScript and default configuration.
nl: Vertalingen voor JavaScript en standaard-instellingen bijwerken.

en: Updating default configuration (@percent%).
nl: Standaardinstellingen bijwerken (@percent%).

en: Updated default configuration.
nl: Standaardinstellingen bijgewerkt

en: The Custom Menu Links module allows users to create menu links. These links can be translated if multiple languages are used for the site.
nl: De Custom Menu Links-module maakt het voor gebruikers mogelijk  om menu-links te maken. Deze links kunnen vertaald worden als er in de site meerdere talen gebruik worden.

en: Custom Menu Links
nl: Aangepaste menu-links

en: The entity ID for this menu link content entity.
nl: De entiteit-ID voor deze menu-link content-entity

en: The content menu link UUID.
nl: De UUID van de menu-link.

en: The content menu link bundle.
nl: De menu-link uit de inhoudbundel

en: The menu name. All links with the same menu name (such as "tools") are part of the same menu.
nl: De menunaam. Alle links met dezelfde menunaam (zoals 'gereedschappen') zijn deel van hetzelfde menu.

en: Parent plugin ID
nl: Bovenliggend plug-in-ID

en: The ID of the parent menu link plugin, or empty string when at the top level of the hierarchy.
nl: De ID van de bovenliggende menu link-plug-in, of een lege tekenreeks als het zich op het hoogste niveau bevindt.

en: Custom menu link
nl: Aangepaste menulink

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: The value for this field.
nl: De waarde voor dit veld.

en: The language of the content or translation.
nl: De taal van de inhoud of de vertaling.

en: The language the original content is in.
nl: De taal van de oorspronkelijke inhoud.

en: Allowed value with label
nl: Toegestane waarde met label

en: Data type callback
nl: Datatype-callback

en: Interaction type
nl: Interactietype

en: Enabling REST support for an entity type
nl: REST-ondersteuning inschakelen voor een entiteitstype

en: You will also need to grant anonymous users permission to perform each of the REST operations you want to be available, and set up authentication properly to authorize web requests.
nl: Ook dienen anonieme gebruikers rechten te krijgen om de gewenste REST-bewerkingen uit te voeren, en dient authenticatie te worden ingesteld om REST-toegang te kunnen autoriseren.

en: Configuring search pages
nl: Zoekpagina's instellen

en: Managing the search index
nl: De zoekindex beheren

en: Displaying the Search block
nl: Het zoekblok weergeven

en: Searching your site
nl: De site doorzoeken

en: Extending the Search module
nl: De Search-module uitbereiden

en: Search index progress
nl: Zoekindex-voortgang

en: @percent% (@remaining remaining)
nl: @percent% (@remaining resterend)

en: Indexing progress
nl: Indexeringsvoortgang

en: %num_indexed of %num_total indexed
nl: %num_indexed van %num_total geïndexeerd

en: Does not use index
nl: Gebruikt geen index

en: If checked, all searches will be logged. Uncheck to skip logging. Logging may affect performance.
nl: Als dit geselecteerd is worden alle zoekopdrachten gelogd. Zo niet dan wordt logging overgeslagen. Logging kan invloed hebben op de prestaties.

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
nl: Snijdt een afbeelding bij tot een rechthoek met de opgegeven afmetingen.

en: The image '@file' could not be desaturated because the imagefilter() function is not available in this PHP installation.
nl: Kan de afbeelding '@file' niet naar grijswaarden omzetten omdat de PHP-functie imagefilter() niet beschikbaar is.

en: Converts an image to grayscale.
nl: Zet afbeelding om in grijswaarden.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
nl: Schaalt een afbeelding naar de opgegeven afmetingen (zonder rekening te houden met verhoudingen).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
nl: Draait een afbeelding het gegeven aantal graden.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
nl: Schaalt een afbeelding en behoudt de verhoudingen. De resulterende afbeelding kan kleiner zijn dan één of beide doelafmetingen.

en: Scales an image to the exact width and height given. This plugin achieves the target aspect ratio by cropping the original image equally on both sides, or equally on the top and bottom. This function is useful to create uniform sized avatars from larger images.
nl: Schaalt een afbeelding tot exact de opgegeven hoogte en breedte. Dit wordt bereikt door het originele bestand aan beide zijdes, of aan de boven- en onderkant evenveel af te snijden. Dit is bijvoorbeeld bruikbaar om avatars met uniforme afmetingen te maken van grotere afbeeldingen.

en: Site administration toolbar
nl: Werkbalk website-beheer

en: To follow a specific user's new and updated content, select the <em>Activity</em> tab from the user's profile page.
nl: Klik op de tab <em>Recente inhoud</em> op het profiel van een gebruiker om zijn nieuwe en gewijzigde inhoud te zien.

en: View user information
nl: Gebruikersinformatie weergeven

en: Add "…" at the end of trimmed text
nl: '...' toevoegen aan het einde van ingekorte tekst

en: This link is provided by the Views module from view %label.
nl: Deze link is geleverd door de Views-module door overzicht %label.

en: Change to
nl: Wijzigen in

en: - Not specified -
nl: - Niet gespecificeerd -

en: Region for @title
nl: Gebied voor @title

en: @path is not a valid path.
nl: @path is geen geldig pad.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Base field bundle override
nl: Overschrijving basisveldbundel

en: Datetime timestamp display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor timestamp-datumveld

en: Boolean checkbox display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor binair keuzevakje

en: Installed themes
nl: Geïnstalleerde thema's

en: The %file does not exist.
nl: %file bestaat niet.

en: The %file exists.
nl: %file bestaat.

en: The %file is not readable.
nl: %file is niet leesbaar.

en: The %file is not writable.
nl: %file is niet schrijfbaar.

en: The @file is writable.
nl: @file is schijfbaar.

en: The @file is owned by the web server.
nl: De webserver is eigenaar van %file.

en: Negate the condition
nl: De conditie omkeren

en: Finalizing configuration synchronization.
nl: Configuratiesynchronisatie afronden

en: Datetime Timestamp
nl: Datum tijdstip

en: %theme theme installed.
nl: Thema %theme geïnstalleerd.

en: Base field override
nl: Basisveld overschrijven

en: Display prefix and suffix
nl: Voor- en achtervoegsel tonen

en: Text (plain)
nl: Tekst (plat)

en: A field containing a plain string value.
nl: Een veld dat een platte tekenreekswaarde bevat.

en: Text (plain, long)
nl: Tekst (plat, lang)

en: A field containing a long string value.
nl: Een veld dat een lange tekenreekswaarde bevat.

en: You cannot use an external URL, please enter a relative path.
nl: U kunt geen externe URL gebruiken. Vul een relatief pad in.

en: This path does not exist or you do not have permission to link to %path.
nl: Dit pad bestaat niet of u heeft geen rechten om te linken naar %path.

en: Install newly added themes
nl: Installeer nieuw toegevoegde thema's.

en: Blocks are placed and configured specifically for each theme. The Block layout page opens with the default theme, but you can toggle to other installed themes.
nl: Voor elk thema kunnen blokken apart worden geplaatst en geconfigureerd. De Blokindelingspagina opent in het standaard thema, maar u kunt wisselen naar andere geïnstalleerde thema's.

en: Comment operation links
nl: Reactie-bewerkingslinks

en: The target entity type can not be changed after the comment type has been created.
nl: Het entiteitstype kan niet worden aangepast nadat het reactietype is aangemaakt.

en: There are no configuration changes to import.
nl: Er zijn geen configuratiewijzigingen om te importeren.

en: Enable the personal contact form by default for new users
nl: Het persoonlijke contactformulier standaard voor nieuwe gebruikers inschakelen

en: Add contact form
nl: Contactformulier toevoegen

en: Create and manage contact forms.
nl: Contactformulieren aanmaken en beheren.

en: Edit contact form
nl: Contactformulier bewerken

en: Default form identifier
nl: Standaard formulier-ID

en: When listing forms, those with lighter (smaller) weights get listed before forms with heavier (larger) weights. Forms with equal weights are sorted alphabetically.
nl: Bij weergave in lijsten zullen formulieren met een lichter (lager) gewicht getoond worden voor de formulieren met een zwaarder (hoger) gewicht. Formulieren met een gelijkwaardig gewicht worden alfabetisch gesorteerd.

en: Make this the default form
nl: Instellen als standaardformulier

en: Contact form %label has been updated.
nl: Contactformulier %label is bijgewerkt.

en: Contact form %label has been added.
nl: Contactformulier %label is toegevoegd.

en: Send yourself a copy
nl: Stuur een kopie naar uzelf

en: %sender-name (@sender-from) sent an email regarding %contact_form.
nl: %sender-name (@sender-from) heeft een e-mail gestuurd met betrekking tot %contact_form.

en: The ID of the associated form.
nl: De ID van het bijbehorende formulier.

en: Users may translate this field
nl: Gebruikers mogen dit veld vertalen

en: Content translation field settings
nl: Instellingen inhoudvertalingsveld

en: Field properties for which to synchronize translations
nl: Veldeigenschappen waarvan de vertaling gesynchroniseerd wordt

en: Field column for which to synchronize translations
nl: Veld kolom voor welke vertalingen te synchroniseren

en: Contextual links for an area on a page are displayed using a contextual links button. There are two ways to make the contextual links button visible:
nl: Contextuele links voor een gebied op een pagina worden weergegeven met een contextuele links-knop. Er zijn twee manieren om de contextuele links-knop te tonen:

en: Once the contextual links button for the area of interest is visible, click the button to display the links.
nl: Als de contextuele links-knop voor het juiste gebied zichtbaar is, klikt u erop om de links te zien.

en: The relative date value entered is invalid.
nl: De relatieve datumwaarde is ongeldig.

en: Add new field: you need to provide a machine name for the field.
nl: Nieuw veld toevoegen: geef een machinenaam voor het veld op.

en: Allowed types: @extensions.
nl: Toegestane types: @extensions.

en: Back to content editing
nl: Terug naar inhoud bewerken

en: 
            <p>You can align images, videos, blockquotes and so on to the left, right or center. Examples:</p>
            <ul>
              <li>Align an image to the left: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the center: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the right: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… and you can apply this to other elements as well: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>
nl: 
            <p>U kunt afbeeldingen, video's, blockquote's en meer links, rechts of gecentreerd uitlijnen. Voorbeelden:</p>
            <ul>
              <li>Een afbeelding links uitlijnen: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Een afbeelding centreren: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Een afbeelding rechts uitlijnen: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… en dit kan ook worden toegepast op andere elementen: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>

en: Align images
nl: Afbeeldingen uitlijnen

en: Uses a <code>data-align</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to align images.
nl: Gebruikt een <code>data-align</code>-attribuut voor <code>&lt;img&gt;</code> labels om afbeeldingen uit te lijnen.

en: 
            <p>You can caption images, videos, blockquotes, and so on. Examples:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="This is a caption" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="The Drupal Dance" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal is awesome!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Hello world in JavaScript."&gt;alert("Hello world!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>
nl: 
            <p>U kunt bijschriften toevoegen aan afbeeldingen, video's, blockquotes, enzovoort. Voorbeelden:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="Dit is een bijschrift" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="De Drupal Dans" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal is geweldig!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Hallo wereld in JavaScript."&gt;alert("Hallo wereld!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>

en: Caption images
nl: Bijschriften aan afbeeldingen toevoegen

en: Uses a <code>data-caption</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to caption images.
nl: Gebruikt een <code>data-caption</code> attribuut bij <code>&lt;img&gt;</code>-tags om afbeeldingen van bijschrift te voorzien.

en: One translation file could not be imported. See the log for details. | @count translation files could not be imported. See the log for details.
nl[0]: Eén vertaalbestand kon niet worden geïmporteerd. Bekijk de log voor details.
nl[1]: @count vertaalbestanden konden niet worden geïmporteerd. Bekijk de log voor details.

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
nl: Een vlag om aan te geven of een link in een menu moet worden weergegeven of verborgen moet blijven.

en: The time that the menu link was last edited.
nl: De tijd waarop de  menu link voor het laatst werd gewijzigd.

en: Migration @id did not meet the requirements. @message @requirements
nl: Migratie @id voldeed niet aan de eisen. @message @requirements

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
nl: Het tijdstip waarop de laatste revisie van deze inhoud werd aangemaakt.

en: Recently created
nl: Recent aangemaakt

en: Whether a new revision should be created by default
nl: Of standaard een nieuwe revisie moet worden aangemaakt

en: Display author and date information
nl: Auteur en datum tonen.

en: Breakpoint ID
nl: Breakpoint-ID

en: Unable to delete the shortcut for %title.
nl: Kan de snelkoppeling voor @title niet verwijderen.

en: Drupal database update
nl: Drupal database-update

en: Maximum number of levels
nl: Maximaal aantal niveaus

en: Use this utility to update your database whenever a new release of Drupal or a module is installed.
nl: Gebruik dit hulpmiddel om de database bij te werken na installatie van een nieuwe uitgave van Drupal of een module.

en: <strong>Back up your code</strong>. Hint: when backing up module code, do not leave that backup in the 'modules' or 'sites/*/modules' directories as this may confuse Drupal's auto-discovery mechanism.
nl: <strong>Back-up van de code</strong>. Tip: laat de backup van een module niet in de 'modules' of 'sites/*/modules' map staan, want dit kan problemen veroorzaken voor het auto-discovery mechanisme van Drupal.

en: <strong>Back up your database</strong>. This process will change your database values and in case of emergency you may need to revert to a backup.
nl: <strong>Back-up van de database</strong>. Dit proces wijzigt waardes in de database. In geval van nood kan het nodig zijn om een backup terug te zetten.

en: Install your new files in the appropriate location, as described in the handbook.
nl: Installeer de nieuwe bestanden op de juiste locatie, zoals beschreven in het handboek.

en: When you have performed the steps above, you may proceed.
nl: U kunt verder gaan wanneer bovenstaande stappen zijn uitgevoerd.

en: This update will been skipped due to the following missing dependencies:
nl: Deze update wordt overgeslagen vanwege de volgende ontbrekende afhankelijkheden:

en: This update will be skipped due to an error in the module's code.
nl: Deze update wordt overgeslagen vanwege een fout in de code van de module.

en: The version of Drupal you are updating from has been automatically detected.
nl: De Drupal-versie die u wilt bijwerken is automatisch gedetecteerd.

en: All errors have been logged.
nl: Alle fouten zijn gelogd.

en: The update process was aborted prematurely while running <strong>update #@version in @module.module</strong>.
nl: Het updateproces is voortijdig beëindigd tijdens het uitvoeren van <strong>update #@version in @module.module</strong>.

en: You may need to check the <code>watchdog</code> database table manually.
nl: U dient de tabel <code>watchdog</code> handmatig te controleren.

en: <strong>Reminder: don't forget to set the <code>$settings['update_free_access']</code> value in your <code>settings.php</code> file back to <code>FALSE</code>.</strong>
nl: <strong>Herinnering: vergeet niet <code>$settings['update_free_access']</code> in <code>settings.php</code> de waarde <code>FALSE</code> te geven.</strong>

en: Failed:
nl: Mislukt:

en: Update #@count
nl: #@count bijwerken

en: The following updates returned messages:
nl: De volgende updates hebben berichten opgeleverd:

en: Review updates
nl: Updates bekijken

en: Starting updates
nl: Updates worden gestart

en: Install and set as default
nl: Installeren en als standaard instellen

en: Installed theme | Installed themes
nl[0]: Geïnstalleerd thema
nl[1]: Geïnstalleerde thema's

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
nl[0]: Gedeïnstalleerd thema
nl[1]: Gedeïnstalleerde thema's

en: %theme is the default theme and cannot be uninstalled.
nl: %theme is het standaardthema en kan niet worden verwijderd.

en: The %theme theme has been uninstalled.
nl: Het thema %theme is gedeïnstalleerd.

en: The %theme theme has been installed.
nl: Het thema %theme is geïnstalleerd.

en: Empty time zone
nl: Lege tijdzone

en: Users may set their own time zone at registration
nl: Gebruikers kunnen tijdens het registreren een eigen tijdszone instellen

en: Menu levels
nl: Menuniveaus

en: Whether or not the content related to a term is sticky.
nl: Of de inhoud van een term vastgeplakt (sticky) is.

en: Whether or not the content related to a term is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
nl: Of de aan deze term gerelateerde inhoud 'sticky' is. Om de 'sticky' inhoud vooraan in de lijst te plaatsen, selecteer 'aflopend'.

en: The date the content related to a term was posted.
nl: Het tijdstip waarop inhoud van een term geplaatst is.

en: Telephone numbers can be displayed as links with the scheme name <em>tel:</em> by choosing the <em>Telephone</em> display format on the <em>Manage display</em> page. Any spaces will be stripped out of the link text. This semantic markup improves the user experience on mobile and assistive technology devices.
nl: Telefoonnummers kunnen weergegeven worden als links met de schemanaam <em>tel:</em> door <em>Telefoon</em> als weergaveformaat te kiezen op de pagina <em>Weergave beheren</em>. Eventuele spaties worden uit de linktekst gefilterd. Deze semantische markup verbetert de gebruikerservaring op mobiele- en ondersteunende apparaten.

en: Title to replace basic numeric telephone number display
nl: Titel die de standaard numerieke telefoonummerweergave vervangt

en: Text (formatted) settings
nl: Instellingen voor tekst (opgemaakt)

en: Text (formatted, long) settings
nl: Instellingen voor tekst (opgemaakt, lang)

en: Text (formatted, long, with summary) settings
nl: Tekstinstellingen (opgemaakt, lang, met samenvatting)

en: Formatted text default display format settings
nl: Standaardweergaveinstellingen voor opgemaakte tekst

en: Summary or trimmed formatted text display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor samenvatting of afgekorte tekst

en: Text (formatted)
nl: Tekst (opgemaakt)

en: This field stores a text with a text format.
nl: Dit veld slaat een tekst met tekstopmaak op.

en: Text (formatted, long)
nl: Tekst (opgemaakt, lang)

en: This field stores a long text with a text format.
nl: Dit veld slaat een lange tekst met een tekstopmaak op.

en: Text (formatted, long, with summary)
nl: Tekst (opgemaakt, lang, met samenvatting)

en: This field stores long text with a format and an optional summary.
nl: Dit veld slaat een lange tekst met een tekstopmaak en een optionele samenvatting op.

en: Require email verification when a visitor creates an account
nl: E-mailverificatie verplichten bij het aanmaken van een account door een bezoeker.

en: - No preference -
nl: - Geen voorkeur -

en: Notify user when account is canceled
nl: Informeer gebruiker wanneer het account wordt geannuleerd

en: The time that the user was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker voor het laatst is bewerkt.

en: Display the referenced author user entity.
nl: De entiteit van de gerefereerde auteur weergeven.

en: Add a read-more link if output is trimmed
nl: Een 'lees meer'-link toevoegen wanneer de tekst is ingekort

en: @entity_type revision
nl: @entity_type-revisie

en: @entity_type revisions
nl: @entity_type-revisies

en: Include reset button (resets all applied exposed filters)
nl: 'Reset'-knop toevoegen (reset alle zichtbare filters)

en: The <em>Exposed items per page</em> field's options must include the value from the <em>Items per page</em> field (@items_per_page).
nl: De waarde van het veld <em>Items per pagina</em> (@items_per_page) moet één van de opties voor het veld <em>Zichtbare items per pagina</em> zijn.

en: REST export settings
nl: REST-exportinstellingen

en: Provide a REST export
nl: Een REST-export aanbieden

en: REST export path
nl: REST-exportpad

en: Primary tabs display toggle
nl: Schakelaar voor weergave van primaire tabs

en: Default value callback
nl: Standaardwaarde-callback

en: URI as link display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor URI als link

en: Timestamp ago display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor 'tijd geleden'

en: Link to URI
nl: Link naar URI

en: Items associated with this feed
nl: Items geassocieerd met deze feed

en: The feed image
nl: De feed-afbeelding

en: The description of this feed
nl: De beschrijving van deze feed

en: A more link to the feed detail page
nl: Een 'meer'-link naar de detailpagina van de feed

en: The description of this feed item
nl: De beschrijving van dit feed-item

en: More<span class="visually-hidden"> posts about @title</span>
nl: Meer<span class="visually-hidden"> berichten over @title</span>

en: The length of time between feed updates. Requires a correctly configured cron maintenance task.
nl: De tijdsduur tussen het bijwerken van de feed. Hiervoor is een correct ingestelde cron-onderhoudstaak vereist.

en: Source feed
nl: Bron-feed

en: The aggregator feed entity associated with this item.
nl: De entity van de aggregator-feed die aan dit item gekoppeld is.

en: Field storage
nl: Veldopslag

en: Edit storage settings.
nl: Opslaginstellingen bewerken.

en: %field settings for %bundle
nl: %field-instellingen voor %bundle

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
nl: De minimaal toegestane afbeeldingsgrootte die is weergegeven als BREEDTExHOOGTE (bijv. 640x480). Laat deze leeg indien er geen restricties zijn. Indien een te kleine afbeelding wordt geupload, zal deze worden geweigerd.

en: Disabling drag-and-drop functionality
nl: Klik-en-sleep functionaliteit uitzetten

en: Improving table accessibility
nl: De toegankelijkheid van tabellen verbeteren

en: Views tables include semantic markup to improve accessibility. Data cells are automatically associated with header cells through id and header attributes. To improve the accessibility of your tables you can add descriptive elements within the Views table settings. The <em>caption</em> element can introduce context for a table, making it easier to understand. The <em>summary</em> element can provide an overview of how the data has been organized and how to navigate the table. Both the caption and summary are visible by default and also implemented according to HTML5 guidelines.
nl: Overzichten in de vorm van tabellen bevatten semantische opmaak om de toegankelijkheid te verbeteren. Gegevenscellen worden automatisch gekoppeld aan header-cellen via id- en header-attributen. Om de toegankelijkheid van uw tabellen te verbeteren, kunt u beschrijvende elementen toevoegen in de Overzicht-tabelinstellingen. Het element <em>bijschrift</em> kan context toevoegen aan een tabel, waardoor deze gemakkelijker te begrijpen wordt. Het element <em>samenvatting</em> kan een overzicht geven van hoe de gegevens zijn georganiseerd en hoe u door de tabel navigeert. Zowel het bijschrift als de samenvatting zijn standaard zichtbaar en geïmplementeerd volgens de HTML5 richtlijnen.

en: OPML field options
nl: OPML-veldopties

en: Testing multilingual
nl: Meertaligheid testen

en: Minimal profile for running tests with a multilingual installer.
nl: Minimaal profiel om testen uit te voeren met een meertalige installatie.

en: Muted
nl: Gedempt

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
nl: Het blok is defect of ontbreekt. De inhoud ontbreekt misschien of u moet wellicht de oorspronkelijke module inschakelen.

en: Broken/Missing
nl: Defect/Ontbreekt

[ctx: Validation]
en: Entity Reference reference access
nl: Entity Entiteitsreferentie-toegang

en: You do not have access to the referenced entity (%type: %id).
nl: U heeft geen toegang tot deze entiteit (%type: %id).

en: @label ID
nl: @label-ID

[ctx: Validation]
en: Email
nl: E-mail

en: Many sites publish their headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. The aggregator supports <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Rss">RSS</a>, <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Resource_Description_Framework">RDF</a>, and <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Atom_%28standard%29">Atom</a>.
nl: Veel websites publiceren hun laatste nieuws en berichten met behulp van feeds. Hiervoor worden een aantal gestandaardiseerde XML-formaten gebruikt. De aggregator ondersteunt <a href="http://nl.wikipedia.org/wiki/Rss">RSS</a>, <a href="http://nl.wikipedia.org/wiki/Resource_Description_Framework">RDF</a> en <a href="http://http://nl.wikipedia.org/wiki/Atom_%28bestandsformaat%29">Atom</a>.

en: Rich Text Editor, !label field
nl: Opgemaakte tekst-editor, veld !label

en: Comments are responses to content.
nl: Reacties zijn opmerkingen over de inhoud.

en: Filename: %name
nl: Bestandsnaam: %name

en: Recipient username
nl: Gebruikersnaam van de ontvanger

en: You can align images (<code>data-align="center"</code>), but also videos, blockquotes, and so on.
nl: U kunt afbeeldingen uitlijnen (<code>data-align="center"</code>), maar ook video's, blockquotes, enzovoort.

en: You can caption images (<code>data-caption="Text"</code>), but also videos, blockquotes, and so on.
nl: U kunt bijschriften aan afbeeldingen toevoegen (<code>data-caption="Tekst"</code>), maar ook aan video's, blockquotes, enzovoort.

en: Making this field required is recommended.
nl: Het wordt aangeraden om dit veld verplicht te maken.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
nl: Het attribuut titel wordt getoond in de vorm van een tooltip als de muis over een afbeelding bewogen wordt. Het inschakelen van dit veld wordt afgeraden aangezien het tot verwarring bij screenreaders kan leiden.

en: Image convert failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype)
nl: Omzetten van afbeelding op %path (%mimetype) met de %toolkit toolkit is mislukt.

en: The domain may not be left blank for %language.
nl: Het domein voor %language mag niet leeg zijn.

en: Leave preview?
nl: Voorbeeldweergave verlaten?

en: Leave preview
nl: Voorbeeldweergave verlaten

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
nl: Het verlaten van de voorbeeldweergave betekent dat nog niet opgeslagen wijzigingen verloren gaan. Weet u zeker dat u de voorbeeldweergave wilt verlaten?

en: CTRL+Left click will prevent this dialog from showing and proceed to the clicked link.
nl: CTRL+klik om deze dialoog over te slaan en direct naar de link te gaan.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add content</em> page. This name must be unique.
nl: De naam van dit inhoudstype. Deze tekst wordt weergegeven in de lijst op de pagina <em>Inhoud toevoegen</em>. Deze naam moet uniek zijn.

en: Search for @keywords
nl: Zoeken naar @keywords

en: Instructs the toolkit to save the image with a specified extension.
nl: Geeft de toolkit aan om de afbeelding met de opgegeven extensie op te slaan.

en: Set a new image
nl: Nieuwe afbeelding instellen

en: Creates a new transparent resource and sets it for the image.
nl: Maakt een nieuwe transparante resource aan en stelt deze in voor de afbeelding.

en: The text with the text format applied.
nl: De tekst met toegepaste tekstopmaak.

en: Processed summary
nl: Verwerkte samenvatting

en: The summary text with the text format applied.
nl: De samenvatting met toegepaste tekstopmaak.

en: Tabs are buttons, displayed in a bar across the top of the screen. Some tabs execute an action (such as starting Edit mode), while other tabs toggle which tray is open.
nl: Tabbladen zijn knoppen weergegeven in een balk bovenaan het scherm. Sommige tabbladen voeren een actie uit (zoals de bewerkingsmodus starten), terwijl andere tabbladen wisselen welk blad open is.

en: Trays
nl: Lades

en: Trays are usually lists of links, which can be hierarchical like a menu. If a tray has been toggled open, it is displayed either vertically or horizontally below the tab bar, depending on the browser width. Only one tray may be open at a time. If you click another tab, that tray will replace the tray being displayed. In wide browser widths, the user has the ability to toggle from vertical to horizontal, using a link at the bottom or right of the tray. Hierarchical menus only have open/close behavior in vertical mode; if you display a tray containing a hierarchical menu horizontally, only the top-level links will be available.
nl: Lades zijn gewoonlijk lijsten van links, soms in een hiërarchische structuur zoals een menu. Als een lade geopend is, wordt deze onder de tab afgebeeld. Afhankelijk van de breedte van de browser is dit ofwel verticaal, ofwel horizontaal. Er kan slechts één lade tegelijk open zijn. Als u op een andere tab klikt, wordt de afgebeelde lade vervangen door de lade die daarbij hoort. Bij brede browsers kan de gebruiker, met een link rechtsonder in de lade, zelf wisselen tussen horizontale en verticale weergave. Hiërarchische menu's kunnen alleen verticaal worden geopend en gesloten. Als u een lade met een hiërarchisch menu hebt en u opent die lade horizontaal, dan zijn alleen de links van het hoogste niveau beschikbaar.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will remain attributed to your username.
nl: Uw account wordt geblokkeerd en u kunt zich niet meer aanmelden. Al uw inhoud blijft op uw naam staan.

en: Original language of the user information
nl: Oorspronkelijke taal van de gebruikersinformatie

en: Language of the translation of user information
nl: Taal waarin de gebruikersgegevens zijn vertaald

en: Preferred language of the user
nl: Voorkeurstaal van de gebruiker

en: Preferred admin language
nl: Voorkeurstaal voor beheer

en: Preferred administrative language of the user
nl: Voorkeurstaal van de gebruiker voor beheer

en: Cache metadata
nl: Metadata cachen

en: Cache contexts
nl: Cachecontexten

en: Path is empty.
nl: Het pad is leeg.

en: No query allowed.
nl: Geen query toegestaan.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
nl: Ongeldig pad. Geldig zijn: cijfers, letters en '-', '.', '_' en '~'.

en: Wrapping
nl: Omsluiten

en: tour
nl: rondleiding

en: tours
nl: rondleidingen

en: Select a @context value:
nl: Een @context-waarde selecteren

en: Number of plural indexes in this language.
nl: Aantal meervoudsvormen in deze taal

en: Domain to use for this language.
nl: Domein voor deze taal.

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: Configuration entity dependencies
nl: Configuratie-entiteit afhankelijkheden

en: Content entity dependencies
nl: Inhoudentiteit afhankelijkheden

en: Enforced configuration dependencies
nl: Afgedwongen configuratieafhankelijkheden

en: String (long) settings
nl: 'Tekenreeks (lang)' instellingen

en: URI settings
nl: URI-instellingen

en: Created timestamp settings
nl: 'Tijdstip van aanmaken' instellingen

en: Changed timestamp settings
nl: 'Tijdstip van wijzigen' instellingen

en: If more than one application will be sharing this database, a unique table name prefix – such as %prefix – will prevent collisions.
nl: Als deze database gedeeld wordt door meerdere applicaties, dan zal een unieke tabelnaamvoorvoegsel (bijvoorbeeld %prefix) conflicten voorkomen.

en: The author name of the comment.
nl: De auteursnaam van de reactie.

en: contextual links button
nl: contextuele links-knop

en: No browser language mappings available.
nl: Geen browsertaal-mappings beschikbaar.

en: The mapping for the %browser browser language code has been deleted.
nl: De mapping voor de %browser browser-taalcode is verwijderd.

en: The browser language detection mapping for the %browser browser language code has been deleted.
nl: De browsertaaldetectie mapping voor de %browser browser-taalcode is verwijderd.

en: The user or author name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not use autocomplete.
nl: De gebruikers- of auteursnaam. Dit filter controleert niet of de gebruiker bestaat en staat gedeeltelijke overeenkomst toe. Gebruikt geen automatisch aanvullen.

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: The selected style or row format does not use fields.
nl: De geselecteerde stijl of rij-opmaak gebruikt geen velden.

en: The selected display type does not use @type plugins
nl: Het geselecteerde weergavetype gebruikt geen @type-plugins

en: The entity type
nl: Het entiteitstype

en: Drupal Logo
nl: Drupal-logo

en: Entity Type ID
nl: Entiteitstype-ID

[ctx: Validation]
en: Regex
nl: Reguliere expressie

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: Database storage size
nl: Opslaggrootte database

en: Text with text format
nl: Tekst met tekstopmaak

en: Field widgets
nl: Veldwidgets

en: Field widget
nl: Veld-widget

en: Widget type machine name
nl: Systeemnaam widgettype

en: Textarea display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor tekstvak

en: Email field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor e-mailveld

en: Link to the entity
nl: Link naar de entiteit

en: Synchronizing extensions: @op @name.
nl: Extensies synchroniseren: @op @name.

en: Link to the @entity_label
nl: Link naar @entity_label

en: Linked to the @entity_label
nl: Gelinkt naar @entity_label

en: Simple page
nl: Eenvoudige pagina

en: Page with blocks
nl: Pagina met blokken

en: Jump to the first comment.
nl: Spring naar de eerste reactie.

en: Jump to the first new comment.
nl: Spring naar de eerste nieuwe reactie.

en: Share your thoughts and opinions.
nl: Deel uw gedachten en meningen.

en: Content translation content settings
nl: Instellingen van inhoudsvertaling

en: Content translation enabled
nl: Inhoudvertaling ingeschakeld

en: Default date type
nl: Standaarddatumtype

en: Default date value
nl: Standaarddatumwaarde

en: Persist field storage with no fields
nl: Veldopslag zonder velden behouden

en: Group by column
nl: Groeperen op kolom

en: Group by columns
nl: Groeperen op kolommen

en: Re-use an existing field
nl: Een bestaand veld hergebruiken

en: You need to select a field type or an existing field.
nl: U dient een veldtype of een bestaand veld te selecteren.

en: Adding a new field and re-using an existing field at the same time is not allowed.
nl: Het is niet toegestaan om tegelijkertijd een nieuw veld toe te voegen en een bestaand veld opnieuw te gebruiken.

en: Provides a filter plugin that is in use in the following filter formats: %formats
nl: Biedt een filter plug-in die gebruikt is in de volgende invoerformaten: %formats

en: Log in to post new content in the forum.
nl: Log in om inhoud in het forum te plaatsen.

en: Providing page-specific help
nl: Biedt paginaspecifieke hulp

en: Effect settings
nl: Effect-instellingen

en: Content Language Settings
nl: Taal van de inhoud instellen

en: Allow to alter the language
nl: Wijzigen van de taal toestaan

en: Influence of '@title'
nl: Invloed van '@title'

en: Installing supporting modules
nl: Ondersteunende modules installeren

en: Default indexing settings
nl: Standaard-indexeringsinstellingen

en: <p>Search pages that use an index may use the default index provided by the Search module, or they may use a different indexing mechanism. These settings are for the default index. <em>Changing these settings will cause the default search index to be rebuilt to reflect the new settings. Searching will continue to work, based on the existing index, but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
nl: <p>Zoekpagina's kunnen de standaardindex van de Search-module gebruiken of een ander indexatie-mechanisme. Deze instelingen gelden voor de standaardindex. <em>Na het aanpassen van deze instellingen moet de standaardzoekindex opnieuw opgebouwd worden. Het zoeken blijft functioneren op basis van de bestaande index, maar nieuwe inhoud zal niet geïndexeerd worden totdat alle bestaande inhoud opnieuw geïndexeerd is.</em></p><p><em>De standaardinstellingen voldoen voor de meerderheid van de sites.</em></p>

en: The default search index will be rebuilt.
nl: De standaardzoekindex zal opnieuw worden opgebouwd.

en: This will re-index content in the search indexes of all active search pages. Searching will continue to work, but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
nl: De inhoud in de zoekindex met alle actieve zoekpagina's opnieuw indexeren. Zoeken blijft mogelijk, maar nieuwe inhoud wordt pas geïndexeerd nadat alle bestaande inhoud opnieuw geïndexeerd is. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: All search indexes will be rebuilt.
nl: Alle zoekindexen worden opnieuw opgebouwd.

en: Add shortcut link
nl: Snelkoppeling toevoegen

en: Popular content block settings
nl: Instellingen voor blok 'populaire inhoud'

en: Number of day\s top views to display
nl: Weer te gegeven aantal 'best bekeken per dag'

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. This must be changed in settings.php
nl: Een bestaand lokaal systeempad waar afgeschermde bestanden opgeslagen worden. De directory moet schrijfbaar zijn door Drupal en mag niet rechtstreeks vanaf het internet benaderbaar zijn. Stel dit pad in settings.php in.

en: Publish status
nl: Publicatiestatus

en: Whether or not the content related to a term is published.
nl: Of de inhoud van een term gepubliceerd is.

en: Tray "@tray" @action.
nl: Lade '@tray' @action.

en: Tray @action.
nl: Lade @action.

en: Major upgrade warning
nl: Belangrijke upgradewaarschuwing

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version. It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
nl: Deze update is een major versie-update wat inhoudt dat deze mogelijk niet achterwaarts compatibel is met uw huidige versie. Het is aanbevolen dat u de opmerkingen bij de uitgifte leest en vervolgt op eigen risico.

en: User data field
nl: Veld voor gebruikersgegevens

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten hebben toegang tot deze weergave.

en: Only the checked roles will be able to access this display.
nl: Alleen de geselecteerde rollen hebben toegang tot deze weergave.

en: The formatted text of the area
nl: De opgemaakte tekst van het gebied

en: The corresponding entity field
nl: Het corresponderende entiteitsveld

en: The plugin ID
nl: Het plug-in ID

en: Row options
nl: Rijopties

en: Display extender settings
nl: Weergave-uitbreidingsinstellingen

en: View block
nl: Blokweergave

en: Number integer display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor gehele getallen

en: Static menu link overrides
nl: Statische menulink-overschrijving

en: Entities exist of type %entity_type and %bundle_label %bundle. These entities need to be deleted before importing.
nl: Er bestaan al entiteiten van het type %entity_type en %bundle_label %bundle. Deze dienen verwijderd te worden voor het importeren.

[ctx: Validation]
en: Feed title
nl: Feed-titel

en: A feed named %value already exists. Enter a unique title.
nl: Er bestaat al een feed met de naam %value. Voer een unike titel in.

[ctx: Validation]
en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: A feed with this URL %value already exists. Enter a unique URL.
nl: Er bestaat al een feed met deze URL %value. Voer een unieke URL in.

[ctx: Plural]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: The language code of the language the comment is written in.
nl: De taalcode van de taal waarin de reactie geschreven is.

en: The message language code.
nl: De taalcode van het bericht.

en: The source language from which this translation was created.
nl: De brontaal van deze vertaling.

en: Translation outdated
nl: Vertaling is achterhaald

en: Translation author
nl: Auteur van vertaling

en: The author of this translation.
nl: De auteur van deze vertaling.

en: A boolean indicating whether the translation is visible to non-translators.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de vertaling zichtbaar is voor niet-vertalers.

en: Translation created time
nl: Tijd waarop vertaling is aangemaakt

en: The Unix timestamp when the translation was created.
nl: Het Unix-tijdstip waarop de vertaling is aangemaakt.

en: Translation changed time
nl: Tijdstip waarop vertaling is veranderd

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
nl: Het Unix-tijdstip waarop de vertaling voor het laatst is opgeslagen.

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
nl: Een tekstalternatief is verplicht.<br>(Dit zou sporadisch leeg gelaten mogen worden. Om een lege alternatieve tekst te maken, type <code>""</code> — twee dubbele aanhalingstekens zonder inhoud).

en: Entities and entity types
nl: Entiteiten en entiteitstypes

en: The website's content and configuration is managed using <em>entities</em>, which are grouped into <em>entity types</em>. <em>Content entity types</em> are the entity types for site content (such as the main site content, comments, custom blocks, taxonomy terms, and user accounts). <em>Configuration entity types</em> are used to store configuration information for your site, such as individual views in the Views module, and settings for your main site content types.
nl: De inhoud en instellingen van de website worden beheerd door het gebruik van <em>entiteiten</em>, deze worden gegroepeerd in <em>entiteitstypes</em>. <em>Inhoudsentiteitstypes</em> zijn de entiteitstypes voor inhoud van de website, zoals reacties, aangepaste blokken, taxonomietermen en gebruikersaccounts. <em>Instellingsentiteitstypes</em> worden gebruikt om instellingsinformatie voor de website op te slaan, zoals overzichten in de Views-module en instellingen voor inhoudstypes.

en: Entity sub-types
nl: Entiteit sub-types

en: Some content entity types are further grouped into sub-types (for example, you could have article and page content types within the main site content entity type, and tag and category vocabularies within the taxonomy term entity type); other entity types, such as user accounts, do not have sub-types. Programmers use the term <em>bundle</em> for entity sub-types.
nl: Sommige entiteitstypes zijn gegroepeerd in subtypes (bijvoorbeeld een artikel- en paginatype in de Inhoudstypen, en label- en categoriewoordenlijsten in het Taxonomie-entiteitstype); andere entiteitstypes, zoals gebruikersaccounts, hebben geen subtypes. Programmeurs gebruiken de term <em>bundel</em> voor entiteitsubtypes.

en: Fields and field types
nl: Velden en veldtypes

en: Content entity types and sub-types store most of their text, file, and other information in <em>fields</em>. Fields are grouped by <em>field type</em>; field types define what type of data can be stored in that field, such as text, images, or taxonomy term references.
nl: Inhoudsentiteitstypes en subtypes slaan de meeste teksten, bestanden en andere gegevens op in <em>velden</em>. Velden worden gegroepeerd op <em>veldtype</em>. Het veldtype bepaalt wat voor data opgeslagen wordt in het veld, zoals tekst, afbeeldingen of taxonomieverwijzingen.

en: Formatters and view modes
nl: Formatters en weergavemodi

en: Content entity types and sub-types can have one or more <em>view modes</em>, used for displaying the entity items. For instance, a content item could be viewed in full content mode on its own page, teaser mode in a list, or RSS mode in a feed. In each view mode, each field can be hidden or displayed, and if it is displayed, you can choose and configure the <em>formatter</em> that is used to display the field. For instance, a long text field can be displayed trimmed or full-length, and taxonomy term reference fields can be displayed in plain text or linked to the taxonomy term page.
nl: Inhoudsentiteitstypes en subtypes hebben één of meer <em>weergavemodi</em> om de entiteitsitems weer te geven. Een inhoudsitem kan bijvoorbeeld bekeken worden in volledige inhoudsmodus op zijn eigen pagina, teasermodus in een lijst of RSS-modus in een feed. In elke weergavemodus kan elk veld getoond of verborgen worden, en als het getoond wordt kan aangegeven worden welk <em>opmaakhulpmiddel</em> gebruikt wordt. Een langetekstveld kan bijvoorbeeld volledig of ingekort weergegeven worden, en taxonomieterm-referentievelden kunnen als platte tekst of als link naar de taxonomieterm-pagina weergegeven worden.

en: Widgets and form modes
nl: Widget- en formuliermodi

en: Content entity types and sub-types can have one or more <em>form modes</em>, used for editing. For instance, a content item could be edited in a compact format with only some fields editable, or a full format that allows all fields to be edited. In each form mode, each field can be hidden or displayed, and if it is displayed, you can choose and configure the <em>widget</em> that is used to edit the field. For instance, a taxonomy term reference field can be edited using a select list, radio buttons, or an autocomplete widget.
nl: Inhoudsentiteitstypes en subtypes hebben één of meer <em>formuliermodi</em>, voor bewerken van inhoud. Een inhoudsitem kan bijvoorbeeld bewerkt worden in volledige modus met alle velden bewerkbaar, of in een compacte vorm met slechts enkel bewerkbare velden. In elke formuliermodus kan elk veld getoond of verborgen worden, en als het getoond wordt kan aangegeven worden welke <em>widget</em> gebruikt wordt om het veld te bewerken. Een taxonomieterm-referentieveld kan bijvoorbeeld als een selectielijst, radioknoppen of een automatisch-aanvullenveld bewerkt worden.

en: Enabling field types, widgets, and formatters
nl: Veldtypes, widgets en opmaakhulpmiddelen inschakelen

en: Views entity field handler
nl: Entiteitveld-handler voor overzicht

en: Creating a field
nl: Een veld aanmaken

en: On the <em>Manage fields</em> page for your entity type or sub-type, you can add, configure, and delete fields for that entity type or sub-type. Each field has a <em>machine name</em>, which is used internally to identify the field and must be unique across an entity type; once a field is created, you cannot change the machine name. Most fields have two types of settings. The field-level settings depend on the field type, and affect how the data in the field is stored. Once they are set, they can no longer be changed; examples include how many data values are allowed for the field and where files are stored. The sub-type-level settings are specific to each entity sub-type the field is used on, and they can be changed later; examples include the field label, help text, default value, and whether the field is required or not. You can return to these settings by choosing the <em>Edit</em> link for the field from the <em>Manage fields</em> page.
nl: Op de <em>Velden beheren</em>-pagina van uw entiteitstype of subtype kunt u velden toevoegen, instellen en verwijderen. Elk veld heeft een <em>systeemnaam</em>, die intern gebruikt wordt om het veld te identificeren, en die uniek moet zijn binnen dat entiteitstype. De systeemnaam kan niet meer gewijzigd worden als een veld eenmaal aangemaakt is. De meeste velden hebben twee soorten instellingen. De instellingen op veldniveau zijn afhankelijk van het veldtype, en beïnvloeden de manier waarop data opgeslagen wordt. Ze kunnen niet meer gewijzigd worden als ze eenmaal ingesteld zijn. Bijvoorbeeld: het aantal waardes dat opgeslagen kan worden, en de locatie waar bestanden opgeslagen worden. De instellingen op subtypeniveau zijn specifiek voor elk entiteitsubtype, en kunnen later nog gewijzigd worden. Bijvoorbeeld: het veldlabel, de hulptekst, de standaardwaarde, en of het veld vereist is of niet. U gaat naar deze instellingen door op <em>Bewerken</em> te klikken achter het gewenste veld op de <em>Velden beheren</em>-pagina.

en: Re-using fields
nl: Velden hergebruiken

en: Once you have created a field, you can use it again in other sub-types of the same entity type. For instance, if you create a field for the article content type, you can also use it for the page content type, but you cannot use it for custom blocks or taxonomy terms. If there are fields available for re-use, after clicking <em>Add field</em> from the <em>Manage fields</em> page, you will see a list of available fields for re-use. After selecting a field for re-use, you can configure the sub-type-level settings.
nl: Als een veld eenmaal gemaakt is, kunt u het hergebruiken in andere subtypes van hetzelfde entiteitstype. Een veld dat gemaakt is voor het inhoudstype Artikel kan ook gebruikt worden op het type Pagina, maar het kan niet gebruikt worden in een aangepast blok of taxonomie. Na het klikken op <em>Veld toevoegen</em> op de pagina <em>Velden beheren</em> worden herbruikbare velden in een lijst weergegeven. Nadat een veld voor hergebruik geselecteerd wordt, kunnen de instellingen op subtypeniveau gewijzigd worden.

en: Configuring field editing
nl: Veldbewerking instellen

en: On the <em>Manage form display</em> page of your entity type or sub-type, you can configure how the field data is edited by default and in each form mode. If your entity type has multiple form modes (on most sites, most entities do not), you can toggle between the form modes at the top of the page, and you can toggle whether each form mode uses the default settings or custom settings in the <em>Custom display settings</em> section. For each field in each form mode, you can select the widget to use for editing; some widgets have additional configuration options, such as the size for a text field, and these can be edited using the Edit button (which looks like a wheel). You can also change the order of the fields on the form. You can exclude a field from a form by choosing <em>Hidden</em> from the widget drop-down list, or by dragging it into the <em>Disabled</em> section.
nl: Op de pagina <em>Formulierweergave beheren</em>van het entiteitstype of subtype kan ingesteld worden hoe de velddata standaard bewerkt wordt. Als het entiteitstype meerdere formuliermodi heeft (wat zelden voorkomt), kan bovenaan de pagina gewisseld worden tussen de verschillende formuliermodi. Stel in of de standaardinstellingen gebruikt worden, of kies aangepaste instellingen in de sectie <em>Aangepaste weergaveinstellingen</em>. Voor elk veld kunt u per formuliermodus instellen welke widget gebruikt wordt voor het bewerken van de inhoud. Als een widget meer instellingen heeft, zoals de grootte van een tekstveld, kunnen deze bewerkt worden door op de knop 'Bewerken' te klikken (het tandwiel). De volgorde van de velden op het formulier kan gewijzigd worden. Een veld kan uitgesloten worden door <em>Verborgen</em> te kiezen in de widgetkeuzelijst, of door het naar de sectie <em>Uitgeschakeld</em> te slepen.

en: Configuring field display
nl: Veldweergave instellen

en: On the <em>Manage display</em> page of your entity type or sub-type, you can configure how each field is displayed by default and in each view mode. If your entity type has multiple view modes, you can toggle between the view modes at the top of the page, and you can toggle whether each view mode uses the default settings or custom settings in the <em>Custom display settings</em> section. For each field in each view mode, you can choose whether and how to display the label of the field from the <em>Label</em> drop-down list. You can also select the formatter to use for display; some formatters have configuration options, which you can edit using the Edit button (which looks like a wheel). You can also change the display order of fields. You can exclude a field from a specific view mode by choosing <em>Hidden</em> from the formatter drop-down list, or by dragging it into the <em>Disabled</em> section.
nl: Op de pagina <em>Weergave beheren</em>van het entiteitstype of subtype kan ingesteld worden hoe de velddata standaard weergegeven wordt. Als het entiteitstype meerdere weergavemodi heeft, kan bovenaan de pagina gewisseld worden tussen de verschillende weergavemodi. Stel in of de standaardinstellingen gebruikt worden, of kies aangepaste instellingen in de sectie <em>Aangepaste weergaveinstellingen</em>. Voor elk veld kunt u per weergavemodus instellen of en hoe een veldlabel weergegeven wordt in de <em>Label</em>-selectielijst. Kies ook een weergavehulpmiddel voor het veld. Als een weergavehulpmiddel meer instellingen heeft, kunnen deze bewerkt worden door op de knop 'Bewerken' te klikken (het tandwiel). De volgorde waarin de velden worden weergegeven kan gewijzigd worden. Een veld kan uitgesloten worden door <em>Verborgen</em> te kiezen in de weergavehulpmiddellijst, of door het naar de sectie <em>Uitgeschakeld</em> te slepen.

en: Configuring view and form modes
nl: Weergave- en formuliermodi instellen.

en: Listing fields
nl: Velden weergeven

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
nl: Afbeeldingen moeten exact <strong>@size</strong> pixels zijn.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan <strong>@min</strong> pixels. De afmetingen van afbeeldingen groter dan <strong>@max</strong> pixels worden aangepast.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan <strong>@min</strong> pixels.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
nl: De afmetingen van afbeeldingen groter dan <strong>@max</strong> pixels worden aangepast.

en: Define how text is handled by combining filters into text formats.
nl: Definieer hoe tekst wordt verwerkt door filters te combineren in tekstopmaak.

[ctx: Validation]
en: Forum leaf
nl: Forumonderwerp

en: The menu link language code.
nl: De taalcode van de menu-link

en: Node authored by (uid)
nl: Node geschreven door (uid)

en: Revision authored by (uid)
nl: Revisie geschreven door (uid)

en: Content access view grants
nl: Toestemming tot het weergeven van inhoud

en: The location this shortcut points to.
nl: De locatie waar deze snelkoppeling naar verwijst.

en: Trusted Host Settings
nl: Vertrouwde host-instellingen

en: The trusted_host_patterns setting is set to allow %trusted_host_patterns
nl: De instelling trusted_host_patterns is ingesteld om %trusted_host_patterns toe te staan

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
nl: Stel de sitenaam, e-mailadres, slogan, standaardvoorpagina en foutpagina's in.

en: This is only used when the site is configured to use a separate administration theme on the Appearance page.
nl: Dit wordt alleen gebruikt wanneer op de pagina Uiterlijk de site is ingesteld om een apart beheerthema te gebruiken.

en: Link to any page
nl: Link naar elke pagina

en: This allows to bypass access checking when linking to internal paths.
nl: Hiermee kan toegangscontrole worden overgeslagen bij links naar interne paden.

en: Unable to install @extension, %config_names already exists in active configuration. | Unable to install @extension, %config_names already exist in active configuration.
nl[0]: @extension kon niet geïnstalleerd worden, %config_names bestaat al in de actieve configuratie.
nl[1]: @extension kon niet geïnstalleerd worden, %config_names bestaat al in de actieve configuratie.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
nl: Geen toegangsrechten om %action op @entity_type_label %entity_label uit te voeren.

en: narrow
nl: smal

en: Note: content may be kept, unpublished, deleted or transferred to the anonymous user depending on the configured user settings.
nl: Opmerking: inhoud kan worden bewaard, gedepubliceerd, verwijderd of overgezet naar de anonieme gebruiker, afhankelijk van de ingestelde gebruikersgegevens.

en: The reference view %view_name cannot be found.
nl: Het referentieoverzicht %view_name kan niet worden gevonden.

[ctx: Plural]
en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Active menu trail
nl: Actieve menu-trail

en: Configuration updates
nl: Configuratie-updates

en: The listed configuration will be updated.
nl: De weergegeven configuratie zal worden bijgewerkt.

en: An entity field containing a password value.
nl: Entiteitveld met een wachtwoordwaarde.

en: An autocomplete text field with tagging support.
nl: Een automatisch aanvullend tekstveld met tagging-ondersteuning.

en: The feed %label has been deleted.
nl: De feed %label is verwijderd.

en: Block Content revision is a history of changes to block content.
nl: Blokinhoud-revisie is een overzicht van de bewerkingsgeschiedenis van blokinhoud.

en: Get the actual block content from a block content revision.
nl: Haal de eigenlijke blokinhoud op vanuit een blokinhoud-revisie.

en: The Color module saves a modified copy of the theme's specified stylesheets in the files directory. If you make any manual changes to your theme's stylesheet, <em>you must save your color settings again, even if you haven't changed the colors</em>. This step is required because the module stylesheets in the files directory need to be recreated to reflect your changes.
nl: De Color-module maakt een aangepaste kopie van de thema-stylesheets in de files-map. Als u handmatig thema-stylesheets aanpast, <em>dient u de kleurinstellingen opnieuw op te slaan, zelfs als de kleuren niet gewijzigd zijn</em>. Deze stap is vereist zodat de stylesheets in de files-map bijgewerkt worden om de laatste wijzigingen te bevatten.

en: Responsive image style %label saved.
nl: Responsive afbeeldingsstijl %label is opgeslagen.

en: Field, widget, and formatter information
nl: Veld-, widget-, en opmaakhulpmiddelinformatie

en: Provided by modules
nl: Geleverd door modules

en: Here is a list of the currently enabled field, formatter, and widget modules:
nl: Hier is een lijst met de nu ingeschakelde veld-, opmaakhulpmiddel- en widget-modules:

en: Provided by Drupal core
nl: Geleverd door Drupal core

en: As mentioned previously, some field types, widgets, and formatters are provided by Drupal core. Here are some notes on how to use some of these:
nl: Zoals eerder vermeld zijn een aantal veldtypes, widgets en opmaakhulpmiddelen standaard in Drupal beschikbaar. Hier volgen enkele opmerkingen hoe ze gebruikt kunnen worden:

en: <strong>Number fields</strong>: When you add a number field you can choose from three types: <em>decimal</em>, <em>float</em>, and <em>integer</em>. The <em>decimal</em> number field type allows users to enter exact decimal values, with fixed numbers of decimal places. The <em>float</em> number field type allows users to enter approximate decimal values. The <em>integer</em> number field type allows users to enter whole numbers, such as years (for example, 2012) or values (for example, 1, 2, 5, 305). It does not allow decimals.
nl: <strong>Getalvelden</strong>: U kunt kiezen uit drie types: <em>decimaal</em>, <em>zwevendekommagetal</em> en <em>geheel getal</em>. Met het <em>decimaal</em>-type kan de gebruiker getallen invullen met een exact aantal decimalen. Met het <em>zwevendekommagetal</em>-type kan de gebruiker getallen invullen met een varierend aantal decimalen. Met het <em>geheel getal</em>-type kan de gebruiker gehele getallen invullen (bijvoorbeeld: 2012, 1, 2, 5, 305), zonder decimalen.

en: Defining image styles
nl: Afbeeldingsstijlen definiëren

en: Naming image styles
nl: Afbeeldingsstijlen benoemen

en: When you define an image style, you will need to choose a displayed name and a machine name. The displayed name is shown in administrative pages, and the machine name is used to generate the URL for accessing an image processed in that style. There are two common approaches to naming image styles: either based on the effects being applied (for example, <em>Square 85x85</em>), or based on where you plan to use it (for example, <em>Profile picture</em>).
nl: Bij het definiëren van een afbeeldingsstijl dient een weergavenaam en een systeemnaam gekozen te worden. De weergavenaam wordt getoond in beheerpagina's en de systeemnaam wordt gebruikt om een URL te genereren die gebruikt wordt de afbeelding in die stijl aan te roepen. Er zijn twee gebruikelijke manieren om afbeeldingsstijlen te benoemen: of gebaseerd op het effect dat wordt toegepast (bijvoorbeeld: <em>Vierkant 85x85</em>), of gebaseerd op de plek waar het getoond wordt (bijvoorbeeld: <em>Profielfoto</em>).

en: Configuring image fields
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: A few of the settings for image fields are defined once when you create the field and cannot be changed later; these include the choice of public or private file storage and the number of images that can be stored in the field. The rest of the settings can be edited later; these settings include the field label, help text, allowed file extensions, image resolution restrictions, and the subdirectory in the public or private file storage where the images will be stored. The editable settings can also have different values for different entity sub-types; for instance, if your image field is used on both Page and Article content types, you can store the files in a different subdirectory for the two content types.
nl: Een aantal instellingen voor afbeeldingsvelden worden ingesteld als het veld aangemaakt wordt. Deze kunnen daarna niet meer gewijzigd worden. Bijvoorbeeld de keuze voor publieke of private opslag en het aantal afbeeldingen dat een veld kan bevatten. De overige instellingen kunnen later gewijzigd worden. Bijvoorbeeld het veldlabel, helptekst, toegestane bestandsextensies, resolutiebeperkingen, en de map waarin de afbeeldingen opgeslagen worden. De aanpasbare instellingen kunnen verschillende waardes hebben voor de verschillende subentiteiten. Als het veld bijvoorbeeld zowel op het inhoudstype Pagina als op Artikel gebruikt wordt, kunnen de afbeeldingen voor elk inhoudstype in een andere map opgeslagen worden.

en: The maximum file size that can be uploaded is limited by PHP settings of the server, but you can restrict it further by configuring a <em>Maximum upload size</em> in the field settings (this setting can be changed later). The maximum file size, either from PHP server settings or field configuration, is automatically displayed to users in the help text of the image field.
nl: De maximale bestandsgrootte die geüpload kan worden, wordt beperkt door de PHP-instellingen van de server. U kunt deze verder beperken door een <em>Maximale uploadgrootte</em> in te stellen in de veldinstellingen (deze instelling kan later nog aangepast worden). De maximale bestandsgrootte, van de PHP-server-instellingen of van de veld-instellingen, wordt automatisch getoond aan gebruikers in de hulptekst van het afbeeldingsveld.

en: You can also configure a default image that will be used if no image is uploaded in an image field. This default can be defined for all instances of the field in the field storage settings when you create a field, and the setting can be overridden for each entity sub-type that uses the field.
nl: Het is mogelijk een standaardafbeelding te gebruiken als het veld geen waarde bevat. Tijdens het aanmaken van het veld kan deze standaardafbeelding voor alle instanties van het veld worden gekozen. Deze instelling kan overschreven worden in elk entiteitssubtype waarin het veld gebruikt wordt.

en: Configuring displays and form displays
nl: Weergaven en formulierweergaven instellen

en: On the <em>Manage display</em> page, you can choose the image formatter, which determines the image style used to display the image in each display mode and whether or not to display the image as a link. On the <em>Manage form display</em> page, you can configure the image upload widget, including setting the preview image style shown on the entity edit form.
nl: Op de pagina <em>Weergave beheren</em> wordt een afbeeldingsweergave gekozen, die bepaalt hoe de afbeelding in de verschillende weergavemodi getoond wordt, en of de afbeelding als link functioneert of niet. Op de pagina <em>Formulierweergave beheren</em> wordt de afbeeldingsuploadwidget ingesteld, waarmee onder andere de afbeeldingsstijl van de voorbeeldweergave van de afbeelding op het entiteit bewerken-formulier wordt bepaald.

en: Selected language configuration
nl: Geselecteerde taalinstelling

en: Selected default language no longer exists.
nl: De geselecteerde standaardtaal bestaat niet meer.

en: Language detection configuration saved.
nl: Taaldetectie-instellingen opgeslagen.

en: Language codes or other custom text to use as a path prefix for URL language detection. For the selected fallback language, this value may be left blank. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "deutsch" as the path prefix code for German results in URLs like "example.com/deutsch/contact".
nl: Taalcodes of andere aangepaste teksten die gebruikt worden als URL-padvoorvoegsel bij URL-taaldetectie. Voor de geselecteerde fallback-taal mag deze waarde leeg gelaten worden. <strong>Het wijzigen van deze waarde kan bestaande paden ongeldig maken. Wees voorzichtig met deze instelling in een productieomgeving.</strong> Bijvoorbeeld: "deutsch" instellen als het URL-voorvoegsel voor Duits resulteert in URLs als "example.com/deutsch/contact".

[ctx: Validation]
en: Link URI can be accessed by the user.
nl: Gebruiker heeft toegang tot de URI van de link.

en: The path '@uri' is inaccessible.
nl: Het pad '@uri' is niet toegankelijk.

en: The path '@uri' is invalid.
nl: Het pad ' @uri' is ongeldig.

en: The location this menu link points to.
nl: De locatie waar deze menu-link naar verwijst.

en: Indicates whether the menu link should be rediscovered
nl: Geeft aan of de menu-link opnieuw gevonden moet worden.

en: @title [%language translation]
nl: @title [%language vertaling]

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: Defining responsive image styles
nl: Responsive afbeeldingsstijlen definiëren

en: Using responsive image styles in Image fields
nl: Gebruikt responsive afbeeldingsstijlen in afbeeldingsvelden

en: A responsive image style associates an image style with each breakpoint defined by your theme.
nl: Een responsive afbeeldingsstijl koppelt een afbeeldingsstijl aan de breakpoints van het thema.

en: Responsive image styles
nl: Responsive afbeeldingsstijlen

en: Edit responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl bewerken

en: Duplicate responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl kopiëren

en: Add responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl toevoegen

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Image style mappings
nl: Afbeeldingsstijl-toewijzingen

en: Image style mapping
nl: Afbeeldingsstijl-toewijzing

en: Responsive image mapping type
nl: Responsive afbeeldings-toewijzingstype

en: Sizes attribute
nl: 'sizes'-atribuut

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
nl: Te gebruiken afbeeldingsstijlen wanneer het 'sizes' attribuut wordt gebruikt

en: <em>Duplicate responsive image style</em> @label
nl: <em>Kopieer responsive afbeeldingsstijl</em> @label

en: <em>Edit responsive image style</em> @label
nl: <em>Responsive afbeeldingsstijl bewerken</em> @label

en: Responsive image style @label saved.
nl: Responsive afbeeldingsstijl @label is opgeslagen.

en: Responsive image style: @responsive_image_style
nl: Responsive afbeeldingsstijl: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
nl: Selecteer een responsive afbeeldingsstijl.

en: The default drag-and-drop user interface for ordering tables in the administrative interface presents a challenge for some users, including users of screen readers and other assistive technology. The drag-and-drop interface can be disabled in a table by clicking a link labeled "Show row weights" above the table. The replacement interface allows users to order the table by choosing numerical weights instead of dragging table rows.
nl: Het standaard drag-and-drop gedrag bij het ordenen van tabellen in de beheerinterface is een uitdaging voor sommige gebruikers, waaronder gebruikers met schermlezers en andere ondersteunende technologieën. De drag-and-drop interface wordt voor een tabel uitgeschakeld door op de link 'Gewicht van rijen tonen' boven de tabel te klikken. De vervangende interface stelt gebruikers in staat de rijen te sorteren door numerieke gewichten aan rijen te geven in plaats van ze te verslepen.

en: Using maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus gebruiken

en: Configuring the file system
nl: Het bestandssysteem instellen

en: Configuring the image toolkit
nl: Beeldverwerkingstoolkit instellen

en: Are you sure you want to delete the format %name : %format?
nl: Weet u zeker dat u de indeling %name : %format wilt wissen?

en: Managing vocabularies
nl: Woordenlijsten beheren

en: Managing terms
nl: Termen beheren

en: Classifying entity content
nl: Inhoud classificeren

en: Adding new terms during content creation
nl: Nieuwe termen toevoegen tijdens het aanmaken van inhoud

[ctx: Validation]
en: User email required
nl: E-mailadres van gebruiker verplicht

en: The target entity
nl: De doelentiteit

en: Append a destination query string to operation links.
nl: Voegt een query-string toe aan de bewerkingslinks.

en: Provides links to perform entity operations.
nl: Biedt links om entiteitsbewerkingen uit te voeren.

en: Content language of view row
nl: Inhoudstaal van overzichtsrij

en: Original language of content in view row
nl: Oorspronkelijke taal van de inhoud in de overzichtsrij

en: @entity_type_label ID
nl: @entity_type_label-ID

en: Rendering Language
nl: Weergavetaal

en: All content that supports translations will be displayed in the selected language.
nl: Alle inhoud die vertalingen ondersteunt wordt weergegeven in de geselecteerde taal.

en: The contextual filter values are provided by the URL.
nl: De waarden van het contextuele filter worden opgenomen in de URL.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
nl: De volgende vervangingstokens zijn beschikbaar voor dit veld. Merk op dat, door de volgorde waarin velden worden verwerkt, de velden die ná dit veld komen in dít veld niet als token gebruikt kunnen worden. Wijzig de volgorde van de velden om ze te kunnen gebruiken.

en: Featured top
nl: Aanbevolen (boven)

en: Featured bottom first
nl: Aanbevolen (onder, eerste)

en: Featured bottom second
nl: Aanbevolen (onder, tweede)

en: Featured bottom third
nl: Aanbevolen (onder, derde)

en: Footer fifth
nl: Vijfde voettekst

en: Entity reference field storage settings
nl: Opslaginstellingen voor entiteitsreferentieveld

en: Entity reference field settings
nl: Veldinstellingen van entiteitsreferentie

en: Entity reference selection plugin settings
nl: Instellingen voor de entiteitsreferentieselectie plug-in

en: Display in native language
nl: Weergave in moedertaal

en: HTTP cookies
nl: HTTP-cookies

en: HTTP headers
nl: HTTP-headers

en: Is super user
nl: Is super-user

en: Query arguments
nl: Argumenten opvragen

en: Request format
nl: Request-indeling

en: A flag indicating whether this is the default translation.
nl: Een vlag die aangeeft dat dit de standaardvertaling is.

en: Field settings (@on_label / @off_label)
nl: Veldinstellingen (@on_label / @off_label)

en: Displayed in native language
nl: Weergegeven in de moedertaal.

en: Hide lower priority columns
nl: Kolommen met een lagere prioriteit verbergen

en: Submitted by @username on @datetime
nl: Ingediend door @username op @datetime

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: With multiple languages configured, registered users can select their preferred language and authors can assign a specific language to content.
nl: Als meerdere talen ingesteld zijn, kunnen geregistreerde gebruikers hun voorkeurstaal kiezen. Auteurs kunnen inhoud aanmaken in een specifieke taal.

en: This page also provides an overview of how much of the site's interface has been translated for each configured language.
nl: Deze pagina biedt ook een overzicht hoeveel van de site-interface vertaald is voor elke geconfigureerde taal.

en: If the Interface Translation module is enabled, this page will provide an overview of how much of the site's interface has been translated for each configured language.
nl: Als de Interface Translation-module is ingeschakeld, zal deze pagina tonen hoeveel van de site-interface vertaald is voor elk van de geconfigureerde talen.

en: Depending on your site features, additional modules that you might want to enable are:
nl: Afhankelijk van de functionaliteit van de site kunnen de volgende modules ingeschakeld worden:

en: This must be an external URL such as %url.
nl: Dit moet een externe URL zijn, zoals %url.

[ctx: Validation]
en: No dangerous external protocols
nl: Geen gevaarlijke externe protocollen

[ctx: Validation]
en: No broken internal links
nl: Geen defecte interne links

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Search looks for exact, case-insensitive keywords; keywords shorter than a minimum length are ignored.
nl: Search zoekt naar exacte sleutelwoorden en is niet hoofdlettergevoelig. Woorden korter dan een minimum lengte worden genegeerd.

en: Use upper-case OR to get more results. Example: cat OR dog (content contains either "cat" or "dog").
nl: Gebruik hoofdletters OR om meer resultaten te krijgen. Bijvoorbeeld: kat OR hond (inhoud bevat één van de termen 'kat' of 'hond').

en: You can use upper-case AND to require all words, but this is the same as the default behavior. Example: cat AND dog (same as cat dog, content must contain both "cat" and "dog").
nl: Gebruik hoofdletters AND om alle woorden vereist te maken. Dit is de standaard. Bijvoorbeeld: kat AND hond (is gelijk aan 'kat hond'; inhoud moet zowel 'kat' als 'hond' bevatten).

en: Use quotes to search for a phrase. Example: "the cat eats mice".
nl: Gebruik aanhalingstekens om naar een exacte tekst te zoeken. Bijvoorbeeld: "de kat eet muizen".

en: You can precede keywords by - to exclude them; you must still have at least one "positive" keyword. Example: cat -dog (content must contain cat and cannot contain dog).
nl: Zet '-' voor een woord om het uit te sluiten. Er moet wel minimaal één ander woord zijn waarop wél gezocht wordt. Bijvoorbeeld: kat -hond (inhoud bevat wel 'kat', maar niet 'hond').

en: User is admin
nl: Gebruiker is beheerder

en: Include the anonymous user in the matched entities.
nl: De anonieme gebruiker opnemen in de overeenkomende entiteiten.

en: Include the anonymous user.
nl: De anonieme gebruiker opnemen.

en: User search looks for user names and partial user names. Example: mar would match usernames mar, delmar, and maryjane.
nl: Gebruikers worden gezocht op gehele en gedeeltelijke gebruikersnaam. Bijv.: zoeken op 'els' geeft als resultaat els, elsebeth en nelske.

en: You can use * as a wildcard within your keyword. Example: m*r would match user names mar, delmar, and elementary.
nl: U kunt * als jokerteken in trefwoorden gebruiken. Voorbeeld: zoeken op 'e*s' geeft als resultaat: els, eis en edelweiss.

en: No eligible views were found.
nl: Geen passende overzichten gevonden.

en: The view is not based on a translatable entity type or the site is not multilingual.
nl: Het overzicht is niet gebaseerd op een vertaalbaar entiteitstype of de site is niet meertalig.

en: Display "@display" uses a "more" link but there are no displays it can link to. You need to specify a custom URL.
nl: Weergave '@display' gebruikt een 'meer'-link maar er zijn geen weergaven waar de link naartoe kan verwijzen. Specificeer een eigen URL.

en: Disabling SQL rewriting will omit all query tags, i. e. disable node access checks as well as override hook_query_alter() implementations in other modules.
nl: Als SQL-herschrijven uitgeschakeld is worden query tags weggelaten en dus wordt node-toegangscontrole uitgeschakeld en de hook_query_alter() van andere modules wordt niet uitgevoerd.

en: Testing config overrides
nl: Configuratie-overschrijvingen testen

en: Minimal profile for running tests with config overrides in a profile.
nl: Mimimaal profiel voor testen van overschrijving in een profiel.

en: Account's permissions
nl: Toegangsrechten van het account

en: The hashed password
nl: Het versleutelde wachtwoord

en: Existing password
nl: Bestaande wachtwoord

en: Filter output for aggregator items
nl: Filtert de weergave van feed-items

en: Display the author name.
nl: De auteursnaam weergeven.

en: Are you sure you want to create a new %name @type?
nl: Weet u zeker dat u een nieuw %name @type wilt aanmaken?

en: Using the personal contact form
nl: Gebruikt het persoonlijke contactformulier

en: Site visitors can email registered users on your site by using the personal contact form, without knowing or learning the email address of the recipient. When a site visitor is viewing a user profile, the viewer will see a <em>Contact</em> tab or link, which leads to the personal contact form. The personal contact link is not shown when you are viewing your own profile, and users must have both <em>View user information</em> (to see user profiles) and <em>Use users' personal contact forms</em> permission to see the link. The user whose profile is being viewed must also have their personal contact form enabled (this is a user account setting); viewers with <em>Administer users</em> permission can bypass this setting.
nl: Bezoekers kunnen geregistreerde gebruikers via de site e-mailen door gebruik te maken van het persoonlijke contactformulier zonder het e-mailadres van de ontvanger te kennen. Als een bezoeker een gebruikersprofiel bekijkt dan zal er een <em>Contact</em> link te zien zijn, die naar het persoonlijke contactformulier leidt. De link naar het persoonlijke contactformulier wordt niet getoond als u uw eigen profiel bekijkt en gebruikers moeten zowel het toegangsrecht <em>Gebruikersinformatie weergeven</em> (om gebruikersprofielen te kunnen zien) als <em>Persoonlijke contactformulieren gebruiken</em> hebben om de link te zien. De gebruiker wiens profiel bekeken wordt moet ook het persoonlijke contactformulier ingeschakeld hebben (dit is een instelling in het gebruikersaccount). Deze instelling geldt niet voor bezoekers met het toegangsrecht <em>Gebruikers beheren</em>.

en: Configuring contact forms
nl: Contactformulieren instellen

en: Linking to contact forms
nl: Link naar contactformulieren

en: Adding content to contact forms
nl: Inhoud aan contactformulieren toevoegen

en: @label (Translation is not supported).
nl: @label (Vertaling is niet ondersteund).

en: @entity using @field_name
nl: @entity gebruikt @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
nl: Elke @entity relateren waarvan @field_name is ingesteld op @label.

en: Configuring form displays
nl: Formulierweergaven instellen

en: Reference fields have several widgets available on the <em>Manage form display</em> page:
nl: Voor referentievelden zijn diverse widgets beschikbaar op de <em>Formulierweergave beheren</em>-pagina:

en: The <em>Check boxes/radio buttons</em> widget displays the existing entities for the entity type as check boxes or radio buttons based on the <em>Allowed number of values</em> set for the field.
nl: De <em>Keuzevakjes/keuzerondjes</em>-widget toont de bestaande entiteiten van het entiteitstype als keuzevakjes of keuzerondjes, afhankelijk van het <em>aantal toegestane waardes</em> van het veld.

en: The <em>Select list</em> widget displays the existing entities in a drop-down list or scrolling list box based on the <em>Allowed number of values</em> setting for the field.
nl: De <em>Selectielijst</em>-widget toont de bestaande entiteiten in een selectielijst of meervoudige-selectielijst, afhankelijk van het <em>aantal toegestane waardes</em> van het veld.

en: The <em>Autocomplete</em> widget displays text fields in which users can type entity labels based on the <em>Allowed number of values</em>. The widget can be configured to display all entities that contain the typed characters or restricted to those starting with those characters.
nl: De <em>Automatisch aanvullen</em>-widget toont een tekstveld waarin een gebruiker een of meer entiteitslabels kan typen, afhankelijk van het <em>aantal toegestane waardes</em>. De widget kan ingesteld worden om entiteiten weer te geven die de ingevoerde tekens bevatten of alleen de labels die met deze tekens beginnen.

en: The <em>Autocomplete (Tags style)</em> widget displays a multi-text field in which users can type in a comma-separated list of entity labels.
nl: De <em>Automatisch aanvullen (Label-stijl)</em>-widget toont een meerdere regels-tekstveld waarin de gebruiker een kommagescheiden lijst van entiteitslabels kan typen.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires an Apache server running PHP with mod_php or Nginx with PHP-FPM.
nl: Deze server is niet geschikt om de voortgang van bestand-uploads te tonen. Hiervoor is een Apache server met PHP en mod_php, of Nginx server met PHP-FPM vereist.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php or PHP-FPM and not as FastCGI.
nl: Deze server is niet geschikt om de voortgang van een file-upload te tonen. Hiervoor moet PHP met mod_php of PHP-FPM werken, en niet als FastCGI.

en: Display download path
nl: Downloadpad weergeven

en: Display the filemime as icon
nl: De bestands-MIME als icoon weergeven

en: Detect tar
nl: tar detecteren

en: Link this field to the file download URL
nl: Laat dit veld naar de download-URL verwijzen

en: File link
nl: Bestandslink

en: Include tar in extension
nl: 'tar' aan extensie toevoegen

en: If the part of the filename just before the extension is '.tar', include this in the extension output.
nl: Als het laatste deel van de bestandsnaam, vlak voor de extensie, '.tar' is, voeg dat dan toe aan de extensieuitvoer.

en: Display the file download URI
nl: De download-URI van het bestand weergeven

en: Display an icon
nl: Een icoon weergeven

en: The icon is representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
nl: Het icoon geeft het bestandstype weer, in plaats van de MIME-tekst (zoals 'image/jpeg')

en: Using text fields with text formats
nl: Tekstvelden met opmaak gebruiken

en: Text fields that allow text formats are those with "formatted" in the description. These are <em>Text (formatted, long, with summary)</em>, <em>Text (formatted)</em>, and <em>Text (formatted, long)</em>. You cannot change the type of field once a field has been created.
nl: Tekstvelden die tekstopmaak gebruiken hebben "opgemaakt" in de omschrijving. Dit zijn <em>Tekst (opgemaakt, lang, met samenvatting)</em>, <em>Tekst (opgemaakt)</em> en <em>Tekst (opgemaakt, lang)</em>. Het is niet mogelijk het type van een veld aan te passen nadat het is aangemaakt.

en: Setting the allowed link type
nl: Toegestane linktype instellen.

en: In the field settings you can define the allowed link type to be <em>internal links only</em>, <em>external links only</em>, or <em>both internal and external links</em>. <em>Internal links only</em> and <em>both internal and external links</em> options enable an autocomplete widget for internal links, so a user does not have to copy or remember a URL.
nl: In de veldinstellingen kan het toegestane linktype ingesteld worden op <em>alleen interne links</em>, <em>alleen externe links</em>, of <em>interne en externe links</em>. De opties <em>alleen interne links</em> en <em>interne en externe links</em> schakelen een automatisch aanvullen-widget voor interne links in, zodat een gebruiker de URL niet hoeft te kopiëren of onthouden.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
nl: Revisies maken het mogelijk de verschillen tussen meerdere versies van inhoud bij te houden, en terug te gaan naar eerdere versies.

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
nl: @type %title is teruggedraaid naar de versie van %revision-date.

en: Speeding up your site
nl: De site sneller maken

en: Site default language code
nl: Standaardtaalcode van de site

en: Page caching
nl: Pagina-caching

en: Please log in to access this page.
nl: U dient in te loggen voor toegang tot deze pagina.

en: Allowing users to add new terms gradually builds a vocabulary as content is added and edited. Users can add new terms if either of the two <em>Autocomplete</em> widgets is chosen for the Taxonomy term reference field in the <em>Manage form display</em> page for the field. You will also need to enable the <em>Create referenced entities if they don't already exist</em> option, and restrict the field to one vocabulary.
nl: Door gebruikers toe te staan nieuwe termen toe te voegen wordt de woordenlijst geleidelijk opgebouwd terwijl inhoud toegevoegd wordt. Gebruikers kunnen nieuwe termen toevoegen als één van de twee automatisch aanvullen-widgets gekozen is voor het referentieveld op de pagina <em>Formulierweergave beheren</em> van dat veld. De optie <em>Maak de gerefereerde entiteiten aan als deze nog niet bestaan</em> moet actief zijn en het veld moet tot één woordenlijst beperkt zijn.

en: If you choose <em>Text (plain)</em> or <em>Text (formatted)</em> as the field type on the <em>Manage fields</em> page, then a field with a single row is displayed. You can change the maximum text length in the <em>Field settings</em> when you set up the field.
nl: Kies <em>Tekst (plat)</em> of <em>Tekst (opgemaakt)</em> als veldtype op de pagina <em>Velden beheren</em>, om een veld met één rij weer te geven. Wijzig de maximale lengte van de tekst in de <em>Veldinstellingen</em>bij het opzetten van het veld.

en: If you choose <em>Text (plain, long)</em>, <em>Text (formatted, long)</em>, or <em>Text (formatted, long, with summary)</em> on the <em>Manage fields</em> page, then users can insert text of unlimited length. On the <em>Manage form display</em> page, you can set the number of rows that are displayed to users.
nl: Kies <em>Tekst (plat, lang)</em>, <em>Tekst (opgemaakt, lang)</em>, of <em>Tekst (opgemaakt, lang, met samenvatting)</em> op de pagina <em>Velden beheren</em>, zodat gebruikers ongelimiteerd lange teksten in kunnen voeren. Stel op de pagina <em>Formulierweergave beheren</em>, het aantal regels in dat een gebruiker te zien krijgt.

en: As an alternative to using a trimmed version of the text, you can enter a separate summary by choosing the <em>Text (formatted, long, with summary)</em> field type on the <em>Manage fields</em> page. Even when <em>Summary input</em> is enabled, and summaries are provided, you can display <em>trimmed</em> text nonetheless by choosing the appropriate format on the <em>Manage display</em> page.
nl: Als alternatief voor het tonen van een ingekorte versie van de tekst kan een onafhankelijke samenvatting ingevoerd worden door te kiezen voor het veldtype <em>Tekst (opgemaakt, lang, met samenvatting)</em> op de pagina <em>Velden beheren</em>. Naast de samenvatting is het ook altijd mogelijk om <em>ingekorte</em>-tekst weer te geven met behulp van het juiste opmaakhulpmiddel op de pagina <em>Weergave beheren</em>.

en: Performing updates through the Update page
nl: Updates uitvoeren via de Update-pagina.

en: Link to the user
nl: Link naar de gebruiker

en: Display the user or author name.
nl: Naam van de gebruiker of auteur tonen.

[ctx: Validation]
en: Password required for protected field change
nl: Wachtwoord verplicht voor wijzigen van beveiligd veld.

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
nl: Tekst gebruikt voor deze variant, @count wordt vervangen door de waarde.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
nl: Tekst gebruikt voor het enkelvoud, @count wordt vervangen door de waarde.

en: Testing multilingual with English
nl: Meertaligheid testen met Engels

en: Contains US ASCII characters only
nl: Bevat alleen US ASCII-tekens

en: Checkout complete! Thank you for your purchase.
nl: Bestelling voltooid! Bedankt voor uw aankoop.

en: Resolving missing content
nl: Ontbrekende inhoud oplossen

en: The following @entity-type translations will be deleted:
nl: De volgende vertalingen van @entity-type zullen worden verwijderd:

en: Delete @language translation
nl: Vertaling @language verwijderen

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
nl: De @language vertaling van @entity-type %label is verwijderd.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
nl: Weet u zeker dat u de @language vertaling van @entity-type %label wilt verwijderen?

en: The core.extension configuration does not exist.
nl: De core.extension-configuratie bestaat niet.

en: Unable to install the %module module since it does not exist.
nl: De module %module kon niet worden geïnstalleerd omdat deze niet bestaat.

en: Unable to uninstall the %module module since the %dependent_module module is installed.
nl: Kan de module %module niet verwijderen omdat %dependent_module is geïnstalleerd.

en: Unable to install the %theme theme since it does not exist.
nl: Het thema %theme kon niet worden geïnstalleerd omdat deze niet bestaat.

en: Unable to install the %theme theme since it requires the %required_theme theme.
nl: Kan het thema %theme niet installeren omdat het thema %required_theme vereist is.

en: Unable to uninstall the %theme theme since the %dependent_theme theme is installed.
nl: Kan het thema %theme niet verwijderen omdat het thema %dependent_theme is geïnstalleerd.

en: Configuration %name depends on the %owner module that will not be installed after import.
nl: Configuratie %name is afhankelijk van de module %owner die na de import niet zal worden geïnstalleerd.

en: Configuration %name depends on the %owner theme that will not be installed after import.
nl: Configuratie %name is afhankelijk van het thema %owner dat na de import niet zal worden geïnstalleerd.

en: Configuration %name depends on the %owner extension that will not be installed after import.
nl: Configuratie %name is afhankelijk van de extensie %owner die na de import niet zal worden geïnstalleerd.

en: Unable to install the %module module since it requires the %required_module module. | Unable to install the %module module since it requires the %required_module modules.
nl[0]: De module %module kan niet worden geïnstalleerd, omdat het de module %required_module vereist.
nl[1]: De module %module kan niet worden geïnstalleerd, omdat het de modules %required_module vereist.

en: Configuration %name depends on the %module module that will not be installed after import. | Configuration %name depends on modules (%module) that will not be installed after import.
nl[0]: Configuratie %name is afhankelijk van de module %module die na de import niet zal worden geïnstalleerd.
nl[1]: Configuratie %name is afhankelijk van modules (%module) die na de import niet zullen worden geïnstalleerd.

en: Configuration %name depends on the %theme theme that will not be installed after import. | Configuration %name depends on themes (%theme) that will not be installed after import.
nl[0]: Configuratie %name is afhankelijk van het thema %theme dat na de import niet zal worden geïnstalleerd.
nl[1]: Configuratie %name is afhankelijk van thema's (%theme) die na de import niet zullen worden geïnstalleerd.

en: Configuration %name depends on the %config configuration that will not exist after import. | Configuration %name depends on configuration (%config) that will not exist after import.
nl[0]: Configuratie %name is afhankelijk van de configuratie %config die na de import niet zal worden geïnstalleerd.
nl[1]: Configuratie %name is afhankelijk van configuraties (%config) die na de import niet zullen worden geïnstalleerd.

en: Interface text
nl: Interface-tekst

en: Order of language detection methods for interface text. If a translation of interface text is available in the detected language, it will be displayed.
nl: Volgorde voor de automatische taaldetectie van de interfacetekst. Als de vertaling van interfacetekst beschikbaar is in de gedetecteerde taal, wordt deze weergegeven.

en: Inaccessible
nl: Ontoegankelijk

en: Aggregator title
nl: Aggregator-titel

en: Formats an aggregator item or feed title with an optional link.
nl: Verzorgt de opmaak van een feed-item of feed-titel met een optionele link.

en: Empty block library behavior
nl: Gedrag ontbrekende blokbibliotheek

en: Provides a link to add a new block.
nl: Genereert een link om een nieuw blok aan te maken.

en: Books have a hierarchical structure, called a <em>book outline</em>. Each book outline can have nested pages up to nine levels deep. Multiple content types can be configured to behave as a book outline. From the content edit form, it is possible to add a page to a book outline or create a new book.
nl: Boeken hebben een hiërarchische structuur, een <em>boekindeling</em>. Elke boekindeling kan tot negen niveaus diep gaan. Meerdere contenttypes kunnen worden geconfigureerd om zich te gedragen als een boekpagina. Bij het aanmaken van inhoud kan de pagina worden toegevoegd aan een bestaand boek of er kan een nieuw boek worden aangemaakt.

en: Configuring content types for books
nl: Inhoudstypen voor boeken instellen

en: Content type for the <em>Add child page</em> link
nl: Inhoudstype voor de link <em>Sub-pagina toevoegen</em>

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
nl: De configuratie kon niet worden geïmporteerd vanwege de volgende redenen:

en: Link to translate @entity_type_label
nl: Link voor het vertalen van @entity_type_label

en: Provide a translation link to the @entity_type_label.
nl: Levert een link voor de vertaling van het @entity_type_label

en: The Forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. In a forum, users post topics and threads in nested hierarchies, allowing discussions to be categorized and grouped.
nl: Met de Forum-module kunt u vertakte groepsdiscussies op de site aanmaken, vergelijkbaar met een bulletin-board systeem. In een forum kunnen gebruikers onderwerpen en berichten plaatsen in genestte hiërarchieën, zodat discussies kunnen worden geordend in categorieën en groepen.

en: A forum is represented by a hierarchical structure, consisting of:
nl: Een forum is een hiërarchische structuur bestaande uit:

en: <em>Forums</em> (for example, <em>Recipes for cooking vegetables</em>)
nl: <em>Forums</em> (bijvoorbeeld, <em>Recepten voor het koken van groenten</em>)

en: <em>Forum topics</em> submitted by users (for example, <em>How to cook potatoes</em>), which start discussions.
nl: <em>Forumonderwerpen</em> ingediend door gebruikers (bijvoorbeeld: <em>Aardappelen koken</em>), waarmee discussies gestart worden.

en: Threaded <em>comments</em> submitted by users (for example, <em>You wash the potatoes first and then...</em>).
nl: Vertakte <em>reacties</em> ingediend door gebruikers (bijvoorbeeld: <em>De aardappelen eerst wassen. Vervolgens...</em>).

en: Optional <em>containers</em>, used to group similar forums. Forums can be placed inside containers, and vice versa.
nl: Optionele <em>containers</em>, die gebruikt worden om gelijksoortige fora te groeperen. Fora kunnen in containers geplaatst worden en vice versa.

en: Setting up the forum structure
nl: Structuur van het forum wordt aangemaakt

en: Navigating in the forum
nl: Navigeren op het forum

en: Interface text language selected for page
nl: Taal van de interface geselecteerd voor pagina

en: Customize %language_name language detection to differ from Interface text language detection settings
nl: Pas de taaldetectie voor  %language_name aan om af te wijken van de taaldetectie-instellingen voor interfacetekst

en: The domain for %language may only contain the domain name, not a trailing slash, protocol and/or port.
nl: Het domein voor %language mag alleen de domeinnaam bevatten, niet beginnen met een slash, protocol en/of poort.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
nl: Vertaling van @type %label in het @language is verwijderd.

en: Domain of the relation
nl: Domein van de relatie

en: Xdebug settings
nl: Xdebug-instellingen

en: xdebug.max_nesting_level is set to %value.
nl: xdebug.max_nesting_level is ingesteld op %value.

en: Set <code>xdebug.max_nesting_level=@level</code> in your PHP configuration as some pages in your Drupal site will not work when this setting is too low.
nl: De waarde <code>xdebug.max_nesting_level=@level</code> in de PHP-configuratie instellen, want sommige pagina's in de Drupal site zullen niet werken als dit te laag ingesteld is.

en: Trimmed limit
nl: Limiet voor inkorten

en: If the summary is not set, the trimmed %label field will end at the last full sentence before this character limit.
nl: Als er geen samenvatting beschikbaar is, zal het ingekorte veld %label eindigen op de laatste volledige zin vóór deze limiet.

en: Trimmed limit: @trim_length characters
nl: Limiet voor inkorten: @trim_length tekens

en: Working with multilingual views
nl: Met meertalige overzichten werken

en: If your site has multiple languages and translated entities, each result row in a view will contain one translation of each involved entity (a view can involve multiple entities if it uses relationships). You can use a filter to restrict your view to one language: without filtering, if an entity has three translations it will add three rows to the results; if you filter by language, at most one result will appear (it could be zero if that particular entity does not have a translation matching your language filter choice). If a view uses relationships, each entity in the relationship needs to be filtered separately. You can filter a view to a fixed language choice, such as English or Spanish, or to the language selected by the page the view is displayed on (the language that is selected for the page by the language detection settings either for Content or User interface).
nl: Als uw site meerdere talen en vertaalde entiteiten heeft, bevat elke rij in een overzicht één vertaling van elke betrokken entiteit (een overzicht kan meerdere entiteiten bevatten wanneer er relaties worden gebruikt). U kunt een filter gebruiken om uw overzicht te beperken tot één taal. Zonder te filteren voegt een entiteit die drie vertalingen heeft drie rijen toe aan de resultaten. Als u per taal filtert, verschijnt er maximaal één resultaat (of geen als de entiteit niet vertaald is in de taal van het filter). Als een overzicht relaties gebruikt, moet elke entiteit in de relatie afzonderlijk worden gefilterd. U kunt een overzicht filteren op een vaste taalkeuze, zoals Engels of Spaans, of op de taal die wordt geselecteerd door de pagina waarop het overzicht wordt weergegeven (de taal die is geselecteerd door de taaldetectie-instellingen, voor inhoud of gebruikersinterface).

en: Because each result row contains a specific translation of each entity, field-level filters are also relative to these entity translations. For example, if your view has a filter that specifies that the entity title should contain a particular English word, you will presumably filter out all rows containing Chinese translations, since they will not contain the English word. If your view also has a second filter specifying that the title should contain a particular Chinese word, and if you are using "And" logic for filtering, you will presumably end up with no results in the view, because there are probably not any entity translations containing both the English and Chinese words in the title.
nl: Omdat elke rij een specifieke vertaling van elke entiteit bevat, worden filters op veld-niveau ook beïnvloed door deze vertalingen. Als uw overzicht bijvoorbeeld een filter bevat die specificeert dat de entiteitstitel een bepaald Engels woord moet bevatten, dan worden waarschijnlijk alle rijen met Chinese vertalingen uitgefilterd, omdat ze het Engelse woord niet bevatten. Als uw overzicht een tweede filter heeft, waarin wordt aangegeven dat de titel een bepaald Chinees woord moet bevatten, en u 'en'-logica gebruikt om te filteren, zal u waarschijnlijk geen resultaten krijgen, omdat het onwaarschijnlijk is dat een entiteit zowel de Engelse als de Chinese woorden in de titel bevat.

en: Independent of filtering, you can choose the display language (the language used to display the entities and their fields) via a setting on the display. Your language choices are the same as the filter language choices, with an additional choice of "Content language of view row" and "Original language of content in view row", which means to display each entity in the result row using the language that entity has or in which it was originally created. In theory, this would give you the flexibility to filter to French translations, for instance, and then display the results in Spanish. The more usual choices would be to use the same language choices for the display language and each entity filter in the view, or to use the Row language setting for the display.
nl: De weergavetaal (de taal die gebruikt wordt om de entiteiten en hun velden weer te geven) kan onafhankelijk van filtering ingesteld worden. Uw taalkeuzes zijn gelijk aan de keuzes van het taalfilter, met de aanvullende opties 'Inhoudstaal van overzichtsrij' en 'Oorspronkelijke taal van de inhoud in de overzichtsrij', wat betekent dat elke entiteit wordt weergegeven in de taal van die entiteit of de taal waarin ze oorspronkelijk is aangemaakt. In theorie zou dit de flexibiliteit bieden om bijvoorbeeld op Franse vertalingen te filteren, en vervolgens resultaten in het Spaans te laten zien. Meestal wordt dezelfde taalkeuze voor de weergavetaal en elk entiteitsfilter in de weergave gebruikt, of om de taalinstelling van de rij in de weergave te gebruiken.

en: Entity link
nl: Entiteitslink

en: Entity delete link
nl: Entiteit 'Verwijderen'-link

en: Entity edit link
nl: Entiteit 'Bewerken'-link

en: Link to @entity_type_label
nl: Link naar @entity_type_label

en: Provide a view link to the @entity_type_label.
nl: Een link voor het bekijken van @entity_type_label weergeven.

en: Link to edit @entity_type_label
nl: Link om @entity_type_label te bewerken

en: Provide an edit link to the @entity_type_label.
nl: Een link voor het bewerken van @entity_type_label weergeven.

en: Link to delete @entity_type_label
nl: Link om @entity_type_label te verwijderen

en: Provide a delete link to the @entity_type_label.
nl: Een 'Verwijderen'-link weergeven voor @entity_type_label.

[ctx: View entity type]
en: View
nl: Overzicht

en: Options such as paging, table sorting, and exposed filters will not initiate a page refresh.
nl: Opties zoals paginering, tabelsortering en zichtbare filters leiden niet tot het vernieuwen van de pagina.

en: Select pager
nl: Paginering selecteren

en: This can be an internal Drupal path such as node/add or an external URL such as "https://www.drupal.org". You may use the "Replacement patterns" above.
nl: Dit kan een intern Drupal-pad zijn zoals 'node/add' of een externe URL zoals 'https://www.drupal.org'. De bovenstaande vervangingspatronen kunnen worden gebruikt.

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
nl: Standaard is de tabel niet zichtbaar als er geen resultaten zijn. Met deze optie is het mogelijk een lege tabel te tonen met deze tekst erin.

en: Cache tags
nl: Cachetags

en: Timestamp display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor tijdstip

en: Future format
nl: Toekomstig formaat

en: Past format
nl: Oud formaat

en: @requirements_message (Currently using @item version @version)
nl: @requirements_message (Gebruikt nu @item versie @version)

en: The MyISAM storage engine is not supported.
nl: De MyISAM storage-engine wordt niet ondersteund.

en: 0 seconds
nl: 0 seconden

en: The validation failed because the value conflicts with the value in %field_name, which you cannot access.
nl: De validatie niet mogelijk omdat de waarde in strijd is met de waarde in het veld %field_name waar u geen toegang toe heeft.

en: Unable to uninstall the %profile profile since it is the install profile.
nl: Kan het profiel %profile niet verwijderen omdat het is gebruikt voor de installatie van deze site.

en: The @module module is required
nl: De @module-module is vereist

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
nl: Gebruik <em>@interval</em> waar u de geformatteerde intervaltekst wil laten verschijnen.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
nl: Het aantal tijdsintervaleenheden dat getoond moet worden in de geformatteerde output.

en: Future date: %display
nl: Datum in de toekomst: %display

en: Past date: %display
nl: Datum in het verleden: %display

en: - Default site/user time zone -
nl: - Standaardtijdzone site/gebruiker -

en: Date format: @date_format
nl: Datumnotatie: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
nl: Aangepaste datumnotatie: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
nl: Tijdzone: @timezone

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: To uninstall Book, delete all content that is part of a book
nl: Om de Book-module te deïnstalleren, moet eerst alle inhoud die deel uitmaakt van een boek worden verwijderd

en: To uninstall Book, delete all content that has the Book content type
nl: Om de Book-module te deïnstalleren, moet eerst alle inhoud van het type Book worden verwijderd

en: Configuration archive
nl: Configuratie-archief

en: Your configuration files were successfully uploaded and are ready for import.
nl: De configuratiebestanden zijn succesvol geüpload en gereed voor import.

en: Translate any configuration including those shipped with modules and themes.
nl: Vertaal alle configuratie, inclusief configuratie die met modules en thema's is meegeleverd.

en: Time zone override
nl: Tijdzone overschrijven

en: Datetime custom display format settings
nl: Aangepaste weergaveinstellingen voor datum

en: Datetime time ago display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor 'tijd geleden'

en: The time zone selected here will always be used
nl: De hier geselecteerde tijdzone zal altijd worden gebruikt

[ctx: Validation]
en: File URI
nl: Bestands-URI

en: To uninstall Forum, first delete all <em>Forum</em> content
nl: Voor het deïnstalleren van de Forum-module moet eerst alle <em>Forum-inhoud</em> worden verwijderd.

en: To uninstall Forum, first delete all %vocabulary terms
nl: Voor het deïnstalleren van de Forum-module moeten eerst alle %vocabulary termen worden verwijderd

en: Translate interface text
nl: Interface-tekst vertalen

en: Translate any interface text including configuration shipped with modules and themes.
nl: Elke interface-tekst vertalen, inclusief configuratie meegeleverd met modules en thema's.

en: Pages requested by anonymous users are stored the first time they are requested and then are reused. Depending on your site configuration and the amount of your web traffic tied to anonymous visitors, the caching system may significantly increase the speed of your site.
nl: Pagina's worden de eerste keer dat ze door anonieme gebruikers worden bezocht opgeslagen, en vervolgens hergebruikt. Afhankelijk van de instellingen van de site en de hoeveelheid anonieme bezoekers kan het caching-systeem de site aanmerkelijk sneller maken.

en: Configuring the internal page cache
nl: De interne pagina-cache instellen

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: /node/28, /forum/1, /taxonomy/term/1.
nl: Specificeer het bestaande pad waarvoor de alias moet worden aangemaakt. Bijvoorbeeld: /node/28, /forum/1, /taxonomy/term/1.

en: Configuring for performance
nl: Configureren voor prestaties

en: Last run: %time ago.
nl: Laatste uitvoering: %time geleden.

en: The selected modules could not be uninstalled, either due to a website problem or due to the uninstall confirmation form timing out. Please try again.
nl: De geselecteerde modules kunnen niet worden gedeïnstalleerd, hetzij door een probleem van de website, hetzij door een time-out van het deïnstalleer formulier. Probeer het opnieuw.

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.

en: Allow user to control selected display options for this view.
nl: De gebruiker weergave-opties voor dit overzicht laten kiezen.

en: Allow user to control the number of items displayed in this view
nl: De gebruiker het aantal weergegeven items voor dit overzicht laten kiezen.

en: Allow user to specify number of items skipped from beginning of this view.
nl: De gebruiker laten kiezen hoeveel items er vanaf het begin van dit overzicht moeten worden overgeslagen.

en: Testing config import
nl: Configuratie-import testen

en: Tests install profiles in the config importer.
nl: Testinstallatieprofiel in de configuratie-import.

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Plural variants
nl: Meervoudsvormen

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
nl: Blok plaatsen <span class="visually-hidden">in het gebied %region</span>

en: No blocks available.
nl: Geen blokken beschikbaar.

en: Exporting the full configuration
nl: Een volledige configuratie exporteren

en: Importing a full configuration
nl: Een volledige configuratie importeren

en: Exporting a single configuration item
nl: Een enkel configuratie-item exporteren

en: Importing a single configuration item
nl: Een enkel configuratie-item importeren

en: Configuration synchronization
nl: Configuratie synchroniseren

en: Import and export your configuration.
nl: De instellingen importeren en exporteren.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
nl[0]: Gebruik minstens één trefwoord om naar te zoeken (leestekens worden genegeerd).
nl[1]: Gebruik minstens één trefwoord, van meer dan @count tekens, om naar te zoeken (leestekens worden genegeerd).

en: Manage responsive image styles.
nl: Responsive afbeeldingsstijlen beheren.

en: This theme is missing a 'content' region.
nl: In dit thema ontbreekt een 'inhoud' gebied.

en: Apache version
nl: Apache versie

en: Due to the settings for ServerTokens in httpd.conf, it is impossible to accurately determine the version of Apache running on this server. The reported value is @reported, to run Drupal without mod_rewrite, a minimum version of 2.2.16 is needed.
nl: Door de instellingen voor ServerTokens in httpd.conf, is het onmogelijk om betrouwbaar de versie van Apache die op de server gebruikt wordt vast te stellen. De versie die gerapporteerd wordt is @reported. Om Drupal zonder mod_rewrite te gebruiken, is minimaal versie 2.2.16 vereist.

en: !modules modules are available in the modified list.
nl: !modules modules zijn beschikbaar in de aangepaste lijst.

en: Module %name has been enabled. | @count modules have been enabled: %names.
nl[0]: Module %name is ingeschakeld.
nl[1]: @count modules zijn ingeschakeld: %names.

en: Filter by name or description
nl: Filter op naam of beschrijving

en: Enter a part of the module name or description
nl: Geef een deel van de modulenaam of beschrijving op

en: The response failed verification so will not be processed.
nl: Het antwoord kon niet geverifieerd worden en zal daarom niet worden verwerkt.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
nl: De callback-URL is niet lokaal en vertrouwd: !url

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file).

en: Container cannot be saved to cache.
nl: De container kan niet in de cache opgeslagen worden.

en: The MySQLnd driver version %version is less than the minimum required version. Upgrade to MySQLnd version %mysqlnd_minimum_version or up, or alternatively switch mysql drivers to libmysqlclient version %libmysqlclient_minimum_version or up.
nl: MySQLnd driver-versie %version is lager dan de vereiste minimumversie. Upgrade naar MySQLnd-versie %mysqlnd_minimum_version of hoger, of wijzig de mysql-drivers naar libmysqlclient versie %libmysqlclient_minimum_version of hoger.

en: The libmysqlclient driver version %version is less than the minimum required version. Upgrade to libmysqlclient version %libmysqlclient_minimum_version or up, or alternatively switch mysql drivers to MySQLnd version %mysqlnd_minimum_version or up.
nl: De libmysqlclient driver versie %version is lager dan de minimum vereiste versie. Upgrade naar libmysqlclient versie %libmysqlclient_minimum_version of nieuwer, of verander de mysql drivers naar MySQLnd versie %mysqlnd_minimum_version of nieuwer.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database due to the following error: @error.
nl: Drupal kon niet correct worden ingesteld met de bestaande database, door de volgende fout: @error.

en: The database server version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
nl: Database server versie %version is lager dan de vereiste %minimum_version.

en: A value must be selected for %part.
nl: Selecteer een waarde voor %part.

en: @title (value @number)
nl: @title (waarde @number)

en: 1 error has been found:  | @count errors have been found:
nl[0]: Er is 1 fout gevonden:
nl[1]: Er zijn @count fouten gevonden:

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Shown tabs
nl: Weergegeven tabs

en: Select tabs being shown in the block
nl: Selecteer de tabs die in het blok worden weergegeven

en: Show primary tabs
nl: Primaire tabs weergeven

en: Show secondary tabs
nl: Secundaire tabs weergeven

en: imminently
nl: aanstaande

en: The blocked IP address.
nl: Het geblokkeerde IP-adres.

en: Generating accessible content
nl: Toegankelijke inhoud maken

en: The time that the comment was created, as a Unix timestamp.
nl: Het tijdstip waarop de reactie werd aangemaakt, als een Unix-tijdstip.

en: The time that the comment was edited by its author, as a Unix timestamp.
nl: Het tijdstip waarop de reactie door de auteur werd gewijzigd, als een Unix-tijdstip.

en: The module that implements the field type.
nl: De module die het veldtype implementeert.

en: The entity bundle.
nl: De entiteitbundel.

en: The original machine name of the view mode.
nl: De oorspronkelijke systeemnaam van de weegavemodus.

en: The view mode ID.
nl: De weergavemodus-ID.

en: The name of the format.
nl: De naam van het formaat.

en: Whether the format is cacheable.
nl: Of het formaat gecached kan worden.

en: The role IDs which can use the format.
nl: De rol-ID's die het formaat kunnen gebruiken.

en: The filters configured for the format.
nl: De filters die dit formaat gebruikt.

en: The status of the format
nl: De status van het formaat.

en: The weight of the format
nl: Het gewicht van het formaat

en: Weight for @title language detection method
nl: Gewicht voor taaldetectie-methode @title

en: Enable @title language detection method
nl: Taaldetectiemethode @title inschakelen

en: Core (Experimental)
nl: Core (Experimenteel)

en: Migration @id is busy with another operation: @status
nl: Migratie @id is bezig met een andere bewerking: @status

en: Flag indicating the node type is enable
nl: Aanduiding dat dit inhoudstype is ingeschakeld

en: base node.
nl: basis-node.

en: Breakpoint groups: viewport sizing vs art direction
nl: Breakpoint-groepen: viewport-afmeting versus art direction

en: Breakpoint settings: sizes vs image styles
nl: Breakpoint-instellingen: afmetingen versus afbeeldingsstijlen

en: Sizes field
nl: Afmetingenveld

en: Image styles for sizes
nl: Afbeeldingsstijlen bij afmetingen

en: Failed to load responsive image style: “@style“ while displaying responsive image.
nl: Responsive afbeeldingsstijl '@style' kon niet geladen worden bij het weergeven van responsive afbeelding.

en: Viewport Sizing
nl: Viewport-afmetingen

en: Select a breakpoint group from the installed themes and modules. Below you can select which breakpoints to use from this group. You can also select which image style or styles to use for each breakpoint you use.
nl: Selecteer een breakpoint-groep van de geïnstalleerde thema's en modules. Selecteer hieronder welke breakpoints uit deze groep gebruikt worden, en stel in welke afbeeldingsstijl(en) gebruikt worden voor elk breakpoint.

en: Warning: if you change the breakpoint group you lose all your image style selections for each breakpoint.
nl: Waarschuwing: als u de breakpoint-groep aanpast, gaan alle afbeeldingsstijlinstellingen van elk breakpoint verloren.

en: Select a breakpoint group from the installed themes and modules.
nl: Selecteer een breakpoint-groep van de geïnstalleerde thema's en modules.

en: Enable the Help module for more information on the sizes attribute.
nl: Schakel de Help-module in voor meer informatie over de afmetingsatributen.

en: Select multiple image styles and use the sizes attribute.
nl: Kies meerdere afbeeldingsstijlen en gebruik het sizes attribuut.

en: Select a single image style.
nl: Een enkele afbeeldingsstijl selecteren.

en: Do not use this breakpoint.
nl: Dit breakpoint niet gebruiken.

en: Select image styles with widths that range from the smallest amount of space this image will take up in the layout to the largest, bearing in mind that high resolution screens will need images 1.5x to 2x larger.
nl: Kies afbeeldingsstijlen met een breedte die varieert van de kleinste hoeveelheid ruimte die de afbeelding zal innemen tot de grootste, rekening houdend met het feit dat hoge-resolutie schermen afbeeldingen vereisen die 1,5x tot 2x zo groot zijn.

en: Select the smallest image style you expect to appear in this space. The fallback image style should only appear on the site if an error occurs.
nl: Selecteer de kleinste afbeelding die u op deze plaats verwacht. De fallback-afbeeldingsstijl dient alleen zichtbaar te zijn als er een fout op de site optreed.

en: Experimental modules enabled
nl: Experimentele modules ingeschakeld

en: Entity/field definitions
nl: Entiteit-/velddefinities

en: Tabs block
nl: Tabsblok

en: Whether primary tabs are shown
nl: Of primaire tabs worden weergegeven

en: Whether secondary tabs are shown
nl: Of secundaire tabs worden weergegeven

en: The existing format/name combination has not been altered.
nl: De bestaande combinatie van notatie/naam is niet gewijzigd.

en: Run database updates
nl: Database-updates uitvoeren

en: The weight of the role.
nl: Het gewicht van de rol.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
nl: Een titel die semantisch verbonden is met de tabel voor verbeterde toegankelijkheid.

en: Default comment field
nl: Standaard reactieveld

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
nl: d/m/Y - H:i

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Website feedback
nl: Website-feedback

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in. Bijvoorbeeld: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Overridden block the selected user(s)
nl: Overschreven blokkering van geselecteerde gebruiker(s)

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <pre><code>@htaccess</code></pre>
nl: Beveiligingswaarschuwing: .htaccess kan niet worden opgeslagen. Maak een .htaccess bestand aan in de map %directory met de volgende inhoud: <pre><code>@htaccess</code></pre>

en: Please continue to <a href=":error_url">the error page</a>
nl: Ga verder naar de <a href=":error_url">foutmeldingspagina</a>

en: The installer requires that you create a translations directory as part of the installation process. Create the directory %translations_directory . More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.
nl: De installatie vereist een map voor vertalingen als deel van het installatieproces. Maak de map %translations_directory aan. Meer informatie over het installeren van Drupal is beschikbaar in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: The installer requires read permissions to %translations_directory at all times. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
nl: De installatie verwacht altijd leesrechten op %translations_directory. De documentatie over <a href=":handbook_url">webhostingproblemen</a> bevat meer informatie.

en: The installer requires write permissions to %translations_directory during the installation process. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
nl: De installatie verwacht schrijfrechten op %translations_directory tijdens het installatieproces. De documentatie over <a href=":handbook_url">webhostingproblemen</a> bevat meer informatie.

en: The installer requires to contact the translation server to download a translation file. Check your internet connection and verify that your website can reach the translation server at <a href=":server_url">@server_url</a>.
nl: De installatie heeft een verbinding met de vertaalserver nodig om een vertaalbestand te downloaden. Controleer de internetverbinding en verifieer of de website de vertaalserver kan bereiken op <a href=":server_url">@server_url</a>.

en: The %language translation file is not available at the translation server. <a href=":url">Choose a different language</a> or select English and translate your website later.
nl: Het %language vertaalbestand is niet beschikbaar op de vertaalserver. <a href=":url">Kies een andere taal</a> of selecteer 'English' en vertaal de website op een later moment.

en: The %language translation file could not be downloaded. <a href=":url">Choose a different language</a> or select English and translate your website later.
nl: Het vertaalbestand voor %language kon niet worden gedownload. <a href=":url">Kies een andere taal</a> of selecteer Engels en vertaal de website later.

en: The @drupal installer requires that you create a %file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.
nl: De @drupal installer vereist de aanmaak van een %file als onderdeel van het installatieproject. Kopieer het %default_file bestand en sla het op als %file. Meer informatie over het installeren van Drupal vindt u in het <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a> bestand.

en: @drupal requires read permissions to %file at all times. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
nl: @drupal vereist altijd leesrechten op %file. De documentatie over <a href=":handbook_url">webhostingproblemen</a> bevat meer informatie.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
nl: Tijdens het installatieproces heeft de @drupal installer schrijfrechten nodig voor het  %file bestand. Meer informatie en hulp bij dit en gerelateerde onderwerpen vindt u in het documentatiegedeelte bij het onderdeel <a href=":handbook_url">problemen met webhosting</a>.

en: The @drupal installer failed to create a %file file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
nl: @drupal is er niet in geslaagd een %file-bestand te maken met de juiste bestandsrechten. Log in op de webserver, verwijder het bestaande bestand %file en maak een nieuw bestand door het kopiëren van %default_file naar %file. Meer details over het installeren van Drupal zijn beschikbaar in <a href=":install_txt"> INSTALL.txt </a>. De sectie <a href=":handbook_url"> webhosting-problemen</a> in de documentatie biedt hulp met deze en andere onderwerpen.

en: Check the messages and <a href=":retry">retry</a>, or you may choose to <a href=":cont">continue anyway</a>.
nl: Controleer de berichten en <a href=":retry">probeer opnieuw</a>, of kies ervoor om <a href=":cont">toch door te gaan</a>.

en: Check the messages and <a href=":url">try again</a>.
nl: Controleer de berichten en <a href=":url">probeer opnieuw</a>.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>/modules</em>. Missing modules: @modules
nl: De volgende modules zijn vereist, maar werden niet gevonden. Verplaats ze naar de juiste modules-submap, zoals <em>/modules</em>. Ontbrekende modules: @modules

en: Updating @module
nl: Bijwerken van @module

en: Post updating @module
nl: Werkt @module bij

en: Entity type mismatch on rename. @old_type not equal to @new_type for existing configuration @old_name and staged configuration @new_name.
nl: Verschil in entiteitstype bij hernoemen. Type @old_type van @old_name in de bestaande configuratie is anders dan @new_type van @new_name in de te importeren configuratie.

en: Rename operation for simple configuration. Existing configuration @old_name and staged configuration @new_name.
nl: Hernoemen van eenvoudige configuratie. Bestaande configuratie @old_name en te importeren configuratie @new_name.

en: Your MySQL server and PHP MySQL driver must support utf8mb4 character encoding. Make sure to use a database system that supports this (such as MySQL/MariaDB/Percona 5.5.3 and up), and that the utf8mb4 character set is compiled in. See the <a href=":documentation" target="_blank">MySQL documentation</a> for more information.
nl: De MySQL server en PHP MySQL driver moeten ondersteuning bieden aan de utf8mb4 tekencodering. Maak gebruik van een databasesysteem die deze ondersteuning biedt (zoals MySQL/MariaDB/Percona 5.5.3 en hoger) en waarin utf8mb4 gecompileerd is. Meer informatie hierover vindt u in de <a href=":documentation" target="_blank">MySQL documentatie</a>.

en: The %driver database must use %encoding encoding to work with Drupal. Recreate the database with %encoding encoding. See <a href="INSTALL.pgsql.txt">INSTALL.pgsql.txt</a> for more details.
nl: De %driver database moet de %encoding-codering gebruiken om met Drupal te werken. Maak deze database opnieuw aan met %encoding. Bekijk <a href="INSTALL.pgsql.txt">INSTALL.pgsql.txt</a>  voor details.

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: <code>@query</code>
nl: De instelling %setting is op dit moment '%current_value', maar moet '%needed_value' zijn. Wijzig dit door de volgende query uit te voeren: <code>@query</code>

en: Date (e.g. @format)
nl: Datum (bijv. @format)

en: Time (e.g. @format)
nl: Tijd (bijv. @format)

en: Operating in maintenance mode. <a href=":url">Go online.</a>
nl: Onderhoudsmodus ingeschakeld. <a href=":url">Weer online zetten.</a>

en: Textfield size: @size
nl: Tekstveldgrootte: @size

en: Number of rows: @rows
nl: Aantal rijen: @rows

en: URI field size: @size
nl: URI veldgrootte: @size

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href=":https-link">Learn more</a>.
nl: OPGEPAST: U gebruikt geen versleutelde verbinding, waardoor uw wachtwoord in gewone tekst zal worden verzonden. <a href=":https-link">Lees meer</a>.

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
nl: @name mag niet langer zijn dan %max tekens maar is momenteel %length tekens lang.

en: <ul>
    <li>To start over, you must empty your existing database and copy <em>default.settings.php</em> over <em>settings.php</em>.</li>
    <li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href=":update-url">update script</a>.</li>
    <li>View your <a href=":base-url">existing site</a>.</li>
    </ul>
nl: <ul>
    <li>Om opnieuw te beginnen, maakt u de bestaande database leeg en vervangt u <em>settings.php</em> door <em>default.settings.php</em>.</li>
    <li>Om een bestaande installatie te upgraden, gaat u verder naar <a href=":update-url">script updaten</a>.</li>
    <li>Bekijk uw <a href=":base-url">bestaande site</a>.</li>
    </ul>

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
nl: Alle noodzakelijke veranderingen in %dir en %file zijn gemaakt. Verwijder nu de schrijfrechten om beveiligingsrisico's te voorkomen. Als u niet weet hoe u dit moet doen, kunt u het  <a href=":handbook_url">online handboek</a> raadplegen.

[ctx: Validation]
en: Unique field constraint
nl: Unieke veldbeperking

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
nl: Het @entity_type met @field_name %value bestaat al.

en: The Actions module provides tasks that can be executed by the site such as unpublishing content, sending email messages, or blocking a user. Other modules can trigger these actions when specific system events happen; for example, when new content is posted or when a user logs in. Modules can also provide additional actions. For more information, see the <a href=":documentation">online documentation for the Actions module</a>.
nl: Met de Actions-module kan de website taken uitvoeren zoals het ongedaan maken van publicatie, het versturen van e-mailberichten of het blokkeren van een gebruiker. Andere modules kunnen deze acties starten wanneer bepaalde gebeurtenissen zich voordoen; bijvoorbeeld wanneer nieuwe inhoud is geplaatst of een gebruiker inlogt. Modules kunnen ook aanvullende acties toevoegen. Zie voor informatie de <a href=":documentation">online documentatie van de Actions-module</a>.

en: <em>Simple actions</em> do not require configuration and are listed automatically as available on the <a href=":actions">Actions page</a>.
nl: <em>Eenvoudige acties</em> hebben geen configuratie nodig en worden, indien beschikbaar, automatisch opgesomd op de <a href=":actions">Actiespagina</a>.

en: <em>Advanced actions</em> are user-created and have to be configured individually. Create an advanced action on the <a href=":actions">Actions page</a> by selecting an action type from the drop-down list. Then configure your action, for example by specifying the recipient of an automated email message.
nl: <em>Geavanceerde acties</em> worden door een gebruiker gemaakt en moeten per stuk geconfigureerd worden. Maak een geavanceerde actie aan op de pagina <a href=":actions">Acties</a> door een actietype te kiezen uit de keuzelijst. Configureer daarna de actie, bijvoorbeeld door de ontvanger van een geautomatiseerd e-mailbericht in te vullen.

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:account-name], [user:display-name] and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
nl: Het bericht dat verstuurd zal worden. Vervangingspatronen zoals [node:title], [user:account-name], [user:display-name] en [comment:body] kunnen gebruikt worden voor gegevens die per bericht verschillen. Niet alle patronen zijn in alle contexten beschikbaar.

en: The message to be displayed to the current user. You may include placeholders like [node:title], [user:account-name], [user:display-name] and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
nl: Het bericht dat aan de gebruiker getoond zal worden. Vervangingspatronen zoals [node:title], [user:account-name], [user:display-name] en [comment:body] kunnen gebruikt worden voor gegevens die per bericht verschillen. Niet alle patronen zijn in alle contexten beschikbaar.

en: The Aggregator module is an on-site syndicator and news reader that gathers and displays fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines in feeds, using a number of standardized XML-based formats. For more information, see the <a href=":aggregator-module">online documentation for the Aggregator module</a>.
nl: De Aggregator-module is een syndicator en RSS-lezer die de nieuwste content van online RSS-, RDF- en Atom-feeds verzamelt en weergeeft. Duizenden websites (vooral nieuwssites en blogs) publiceren hun laatste nieuws via feeds en gebruiken daarvoor verschillende gestandaardiseerde XML-formaten. Zie voor meer informatie de <a href=":aggregator-module">online documentatie van de Aggregator-module</a>.

en: Users view feed content in the <a href=":aggregator">main aggregator display</a>, or by <a href=":aggregator-sources">their source</a> (usually via an RSS feed reader). The most recent content in a feed can be displayed as a block through the <a href=":admin-block">Blocks administration page</a>.
nl: Gebruikers bekijken de feeds in de <a href=":aggregator">standaardweergave van de aggregator</a> of via <a href=":aggregator-sources">hun bron</a> (meestal met een RSS-lezer). De nieuwste content van een feed kan in een blok worden weergegeven met behulp van de <a href=":admin-block">Blok lay-out pagina</a>.

en: Configuring the display of feed items
nl: De weergave van feed-items instellen

en: Discarding old feed items
nl: Oude feed-items weggooien

en: A <a href=":aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. OPML is an XML-based file format used to share outline-structured information such as a list of RSS feeds. Feeds can also be <a href=":import-opml">imported via an OPML file</a>.
nl: Een <a href=":aggregator-opml">OPML-bestand</a> van alle feeds is beschikbaar. OPML is een bestandsformaat gebaseerd op XML en wordt gebruikt om gestructureerde informatie te delen zoals een lijst van RSS-feeds. Feeds kunnen ook <a href=":import-opml">geïmporteerd worden via een OPML-bestand</a>.

en: A working <a href=":cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
nl: Een werkende <a href=":cron">cron-onderhoudstaak</a> is vereist voor het automatisch bijwerken van feeds.

en: Current feeds are listed below, and <a href=":addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed, the <em>latest items</em> block may be enabled at the <a href=":block">blocks administration page</a>.
nl: Hieronder staan de actuele feeds. Nieuwe feeds kunnen <a href=":addfeed">worden toegevoegd</a>. Per feed kan op de pagina <a href=":block">Blokken beheren</a> een blok met <em>recente items</em> worden ingeschakeld.

en: @title feed
nl: @title-feed

en: No feeds available. <a href=":link">Add feed</a>.
nl: Er zijn geen feeds beschikbaar. <a href=":link">Voeg een feed toe</a>.

en: The parent website's description that comes from the @description element in the feed.
nl: De beschrijving van de oorspronkelijke website die uit het  @description-element van de feed komt.

en: The length of time between feed updates. Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
nl: De tijdsduur tussen feed-updates. Hiervoor is een correct ingestelde<a href=":cron">cron-onderhoudstaak</a> vereist.

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
nl: Hiervoor is een correct ingestelde<a href=":cron">cron-onderhoudstaak</a> vereist.

en: The Ban module allows administrators to ban visits to their site from individual IP addresses. For more information, see the <a href=":url">online documentation for the Ban module</a>.
nl: Met de Ban-module kunnen beheerders bezoekers van de site, op basis van het IP-adres, blokkeren. Zie voor meer informatie de <a href=":url">online documentatie voor de Ban-module</a>.

en: Administrators can enter IP addresses to ban on the <a href=":bans">IP address bans</a> page.
nl: Beheerders kunnen IP-addressen die gebanned moeten worden i nvoeren op de pagina <a href=":bans">Geweigerde IP-addressen</a>.

en: The HTTP Basic Authentication module supplies an <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Basic_access_authentication">HTTP Basic authentication</a> provider for web service requests. This authentication provider authenticates requests using the HTTP Basic Authentication username and password, as an alternative to using Drupal's standard cookie-based authentication system. It is only useful if your site provides web services configured to use this type of authentication (for instance, the <a href=":rest_help">RESTful Web Services module</a>). For more information, see the <a href=":hba_do">online documentation for the HTTP Basic Authentication module</a>.
nl: De HTTP Basic Authentication-module levert een <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Basic_access_authentication">HTTP Basic authentication</a> provider voor webserviceverzoeken. Deze verificatieprovider gebruikt de HTTP Basic Authentication gebruikersnaam en wachtwoord om verzoeken te verifiëren en is een alternatief voor het  standaard verificatiesysteem van Drupal dat op cookies is gebaseerd. Gebruik deze module alleen wanneer uw website diensten levert waarvoor deze verificatiemethode is ingesteld (bijvoorbeeld de <a href=":rest_help">RESTful Web Services-module</a>). Zie voor meer informatie de <a href=":hba_do">online documentatie voor de HTTP Basic Authentication-module</a>.

en: The Block module allows you to place blocks in regions of your installed themes, and configure block settings. For more information, see the <a href=":blocks-documentation">online documentation for the Block module</a>.
nl: Met de Blok-module kunt u blokken plaatsen in gebieden en hun instellingen configureren. Lees voor meer informatie <a href=":blocks-documentation">de online-documentatie van de Blok-module</a>.

en: You can see where the regions are for the current theme by clicking the <em>Demonstrate block regions</em> link on the <a href=":blocks">Block layout page</a>. Regions are specific to each theme.
nl: U kunt zien waar elk gebied in het huidige thema zich bevindt door op de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a> te klikken op de link <em>Blokgebieden demonsteren</em>. Elk thema heeft eigen gebieden.

en: To change the settings of an individual block click on the <em>Configure</em> link on the <a href=":blocks">Block layout page</a>. The available options vary depending on the module that provides the block. For all blocks you can change the block title and toggle whether to display it.
nl: Gebruik de link <em>Instellen</em> op de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a> om de instellingen van een blok te veranderen. Afhankelijk van de bijbehorende module kunnen de opties per blok verschillen. Van alle blokken kunt u de titel aanpassen en al dan niet verbergen.

en: You can add custom blocks, if the <em>Custom Block</em> module is installed. For more information, see the <a href=":blockcontent-help">Custom Block help page</a>.
nl: Wanneer de <em>Custom Block</em>-module is geïnstalleerd kunnen aangepaste blokken aangemaakt worden. Bekijk voor meer informatie de <a href=":blockcontent-help">Custom Block helppagina</a>.

en: Edit %label custom block type
nl: Aangepast bloktype %label bewerken

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
nl: Er zijn nog geen bloktypes aangemaakt. Ga naar de <a href=":url">pagina Bloktype aanmaken</a> om een nieuw bloktype toe te voegen.

en: Block with uuid %uuid does not exist. <a href=":url">Add custom block</a>.
nl: Het blok met uuid %uuid bestaat niet. <a href=":url">Een blok toevoegen</a>.

en: Add a <a href=":url">custom block</a>.
nl: Een <a href=":url">aangepast blok</a> toevoegen.

en: The Book module is used for creating structured, multi-page content, such as site resource guides, manuals, and wikis. It allows you to create content that has chapters, sections, subsections, or any similarly-tiered structure. Enabling the module creates a new content type <em>Book page</em>. For more information, see the <a href=":book">online documentation for the Book module</a>.
nl: Met de Book-module creëert u gestructureerde inhoud bestaande uit meerdere pagina's, zoals naslaggidsen, handleidingen en wiki's. De inhoud kan worden opgedeeld in hoofdstukken, secties, subsecties of vergelijkbare structuurelementen. Het inschakelen van de module zorgt voor een nieuw inhoudstype, de <em>Boek-pagina</em>. Zie voor meer informatie de <a href=":book">online documentatie van de Book-module</a>.

en: You can assign separate permissions for <em>creating new books</em> as well as <em>creating</em>, <em>editing</em> and <em>deleting</em> book content. Users with the <em>Administer book outlines</em> permission can add <em>any</em> type of content to a book by selecting the appropriate book outline while editing the content. They can also view a list of all books, and edit and rearrange section titles on the <a href=":admin-book">Book list page</a>.
nl: U kunt toegangsrechten instellen voor <em>aanmaken van boeken</em> en voor <em>aanmaken</em>, <em>bewerken</em> en <em>verwijderen</em> van boekpagina's. Gebruikers met toegangsrecht <em>Boekstructuren beheren</em> kunnen inhoud aan <em>alle</em> soorten boeken toevoegen, door de betreffende boekstructuur te selecteren bij het bewerken van deze inhoud. Zij kunnen ook een lijst van alle boeken bekijken, de sectietitels bewerken en organiseren op de pagina <a href=":admin-book">Boekoverzicht</a>.

en: The <em>Book page</em> content type is the initial content type enabled for book outlines. On the <a href=":admin-settings">Book settings page</a> you can configure content types that can used in book outlines.
nl: Het <em>boekpagina</em> inhoudstype is het oorspronkelijke inhoudstype dat is ingeschakeld voor de boekstructuur. Binnen de <a href=":admin-settings"> instellingen van de boekpagina</a> kunt u de inhoudstypen samenstellen die u kunt gebruiken in de boekstructuur.

en: Users with the <em>Add content and child pages to books</em> permission will see a link to <em>Add child page</em> when viewing a content item that is part of a book outline. This link will allow users to create a new content item of the content type you select on the <a href=":admin-settings">Book settings page</a>. By default this is the <em>Book page</em> content type.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>Inhoud en sub-pagina's aan boeken toevoegen en de hiërarchie beheren.</em> zullen een link zien naar <em>Een onderliggende pagina toevoegen</em> als ze een item bekijken dat onderdeel is van de boekstructuur. Deze link staat toe dat gebruikers nieuwe inhoud aan kunnen maken voor het inhoudstype dat geselecteerd wordt op de pagina <a href=":admin-settings">Boekinstellingen</a>. Standaard is dit het inhoudstype <em>Boekpagina</em>.

en: Book pages have a default book-specific navigation block. This navigation block contains links that lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. This block can be enabled on the <a href=':admin-block'>Blocks layout page</a>. For book pages to show up in the book navigation, they must be added to a book outline.
nl: Boekpagina's hebben standaard een boeknavigatieblok. Dit navigatieblok heeft links die verwijzen naar de vorige en volgende pagina's in het boek en naar het niveau boven de huidige pagina in de structuur van het boek. Dit blok kan ingeschakeld worden op de pagina <a href=':admin-block'>Blokindeling</a>. Boekpagina's moeten aan een boekstructuur toegevoegd worden om weergegeven te worden in de boeknavigatie.

en: The outline feature allows you to include pages in the <a href=":book">Book hierarchy</a>, as well as move them within the hierarchy or to <a href=":book-admin">reorder an entire book</a>.
nl: Met de structuurfunctie kunnen pagina's in de <a href=":book">Boekstructuur</a> worden opgenomen of binnen de hiërarchie verplaatst. Tevens kan de structuur van het hele boek worden <a href=":book-admin">bewerkt</a>.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is @maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: De bovenliggende pagina in het boek. De maximale diepte voor een boek en alle onderliggende pagina's is @maxdepth. Sommige pagina's in het geselecteerde boek kunnen wellicht geen onderliggende pagina's hebben, aangezien ze dan deze limiet zouden overschrijden.

en: The Breakpoint module keeps track of the height, width, and resolution breakpoints where a responsive design needs to change in order to respond to different devices being used to view the site. This module does not have a user interface. For more information, see the <a href=":docs">online documentation for the Breakpoint module</a>.
nl: De Breakpoint-module beheert hoogte, breedte en resolutie-breakpoints waarop een responsive ontwerp dient te veranderen om zich aan te passen aan de verschillende apparaten waarmee de site wordt bekeken. Deze module heeft geen gebruikersinterface. Zie voor meer informatie de <a href=":docs">online documentatie van de Breakpoint-module</a>.

en: <a href=":w3">Media  queries</a> are a formal way to encode breakpoints. For instance, a width breakpoint at 40em would be written as the media query "(min-width: 40em)". Breakpoints are really just media queries with some additional meta-data, such as a name and multiplier information.
nl: <a href=":w3">Media query's</a> zijn een formele manier om breakpoints te beschrijven. Bijvoorbeeld een breedte-breakpoint van 40em wordt geschreven al een media query '(min-width: 40em)'. Breakpoints zijn media query's met aanvullende meta-data, zoals een naam en een vermenigvuldigingsfactor.

en: The CKEditor module provides a highly-accessible, highly-usable visual text editor and adds a toolbar to text fields. Users can use buttons to format content and to create semantically correct and valid HTML. The CKEditor module uses the framework provided by the <a href=":text_editor">Text Editor module</a>. It requires JavaScript to be enabled in the browser. For more information, see the <a href=":doc_url">online documentation for the CKEditor module</a> and the <a href=":cke_url">CKEditor website</a>.
nl: De CKEditor-module levert een zeer toegankelijke, gebruiksvriendelijke visuele teksteditor en voegt tevens een werkbalk toe aan tekstvelden. Gebruikers kunnen met behulp van knoppen teksten voorzien van opmaak en semantisch correcte, geldige HTML genereren. De CKEditor-module gebruikt het framework van de <a href=":text_editor">Text Editor-module</a>. Het vereist dat JavaScript is ingeschakeld in de browser. Bekijk voor meer informatie de <a href=":doc_url">online documentatie voor de CKEditor-module</a> en de <a href=":cke_url">CKEditor website</a>.

en: CKEditor has to be enabled and configured separately for individual text formats from the <a href=":formats">Text formats and editors page</a> because the filter settings for each text format can be different. For more information, see the <a href=":text_editor">Text Editor help page</a> and <a href=":filter">Filter help page</a>.
nl: CKEditor dient per Tekstopmaak ingeschakeld en geconfigureerd te worden op de <a href=":formats">Tekstopmaak en editors pagina</a> omdat de filterinstellingen voor elke Tekstopmaak kunnen verschillen. Lees voor meer informatie de <a href=":text_editor">Tekstopmaak helppagina</a> en <a href=":filter">Filter helppagina</a>.

en: CKEditor only allow users to format content in accordance with the filter configuration of the specific text format. If a text format excludes certain HTML tags, the corresponding toolbar buttons are not displayed to users when they edit a text field in this format. For more information see the <a href=":filter">Filter help page</a>.
nl: CKEditor laat gebruikers alleen die inhoud bewerken die overeenkomt met de filterinstelling van het specifieke tekst-format. Als een tekst-format specifieke HTML-tags uitsluit, zullen de corresponderende knoppen niet in de knoppenbalk getoond worden. Zie voor meer informatie de <a href=":filter">Filter hulppagina</a>.

en: The built in WYSIWYG editor (CKEditor) comes with a number of <a href=":features">accessibility features</a>. CKEditor comes with built in <a href=":shortcuts">keyboard shortcuts</a>, which can be beneficial for both power users and keyboard only users.
nl: De meegeleverde WYSIWYG editor (CKEditor) heeft een aantal <a href=":features">toegankelijkheidsfuncties</a>. CKEditor heeft standaard <a href=":shortcuts">toetsenbord-sneltoetsen</a>, die handig zijn voor geavanceerde gebruikers en gebruikers die enkel met toetsenbord (kunnen) werken.

en: The Color module allows users with the <em>Administer site configuration</em> permission to change the color scheme (color of links, backgrounds, text, and other theme elements) of compatible themes. For more information, see the <a href=":color_do">online documentation for the Color module</a>.
nl: De Color-module laat gebruikers met de permissie <em>Site-instellingen beheren</em> het kleurenschema (de kleur van links, achtergronden, tekst en andere thema-elementen) wijzigen van thema's die deze module ondersteunen. Zie voor meer informatie de <a href=":color_do">online documentatie van de Color-module</a>.

en: To change the color settings, select the <em>Settings</em> link for your theme on the <a href=":appearance">Appearance</a> page. If the color picker does not appear then the theme is not compatible with the Color module.
nl: Om de kleurinstellingen te wijzigen, klik op de <em>Instellingen</em>-link bij het thema op de pagina <a href=":appearance">Uiterlijk</a>. Als de kleurkiezer niet verschijnt is het thema niet geschikt voor de Color-module.

en: The Comment module allows users to comment on site content, set commenting defaults and permissions, and moderate comments. For more information, see the <a href=":comment">online documentation for the Comment module</a>.
nl: De Comment-module stelt gebruikers in staat om te reageren op inhoud van de site, om standaardreacties en toegangsrechten in te stellen en om reacties te modereren. Zie voor meer informatie het <a href=":comment">online-handboek van de Comment-module</a>.

en: Enabling commenting
nl: Reageren inschakelen

en: Comment functionality can be enabled for any entity sub-type (for example, a <a href=":content-type">content type</a>) by adding a <em>Comments</em> field on its <em>Manage fields page</em>. Adding or removing commenting for an entity through the user interface requires the <a href=":field_ui">Field UI</a> module to be enabled, even though the commenting functionality works without it. For more information on fields and entities, see the <a href=":field">Field module help page</a>.
nl: Reactiefunctionaliteit kan ingeschakeld worden voor ieder entiteitsubtype (bijvoorbeeld <a href=":content-type">Inhoudstypen</a>) door een <em>Reacties</em>-veld toe te voegen op de pagina <em>Velden beheren</em>. Voor het toevoegen of verwijderen van deze functionaliteit met behulp van de gebruikersinterface moet de <a href=":field_ui">Field UI-module</a> ingeschakeld zijn (de reactiefunctionaliteit zelf werkt ook zonder deze module). Zie voor meer informatie over velden en entiteiten de hulppagina van de <a href=":field">Field-module</a>.

en: Configuring commenting settings
nl: Reactie-instellingen configureren

en: Users with the appropriate permissions can override the default commenting settings of an entity type when they create an item of that type.
nl: Gebruikers met de juiste rechten kunnen de standaard-reactieinstellingen van een entiteittype overschrijven als ze een reactie aan dat type toevoegen.

en: Comments from users who have the <em>Skip comment approval</em> permission are published immediately. All other comments are placed in the <a href=":comment-approval">Unapproved comments</a> queue, until a user who has permission to <em>Administer comments and comment settings</em> publishes or deletes them. Published comments can be bulk managed on the <a href=":admin-comment">Published comments</a> administration page. When a comment has no replies, it remains editable by its author, as long as the author has <em>Edit own comments</em> permission.
nl: Reacties van gebruikers met het toegangsrecht <em>Reactiegoedkeuring overslaan</em> worden direct gepubliceerd. Andere reacties worden in de wachtrij van <a href=":comment-approval">niet goedgekeurde reacties</a> geplaatst, totdat een gebruiker met het recht <em>Reacties beheren</em> ze publiceert of verwijdert. Gepubliceerde reacties kunnen en-masse beheerd worden op de pagina <a href=":admin-comment">Gepubliceerde reacties</a>. Als een reactie geen antwoorden heeft, blijft hij bewerkbaar door de auteur, mits de auteur het toegangsrecht <em>Eigen reacties bewerken</em> heeft.

en: In reply to @parent_title by @parent_username
nl: Als antwoord op @parent_title door @parent_username

en: Name for @anonymous
nl: Naam voor @anonymous

en: <a href=":login">Log in</a> or <a href=":register">register</a> to post comments
nl: <a href=":login">Login</a> of <a href=":register">registreer</a> om te reageren

en: <a href=":login">Log in</a> to post comments
nl: <a href=":login">Login</a> om te reageren

en: Select the Comment type to use for this comment field. Manage the comment types from the <a href=":url">administration overview page</a>.
nl: Selecteer het Reactietype dat gebruikt moet worden voor dit Reactieveld. Beheer Reactietypen op de <a href=":url">Beheer-overzichtspagina</a>.

en: The Configuration Manager module provides a user interface for importing and exporting configuration changes between installations of your website in different environments. Configuration is stored in YAML format. For more information, see the <a href=":url">online documentation for the Configuration Manager module</a>.
nl: De Configuration Manager-module stelt gebruikers in staat om configuratiewijzigingen te importeren en te exporteren tussen sites op verschillende omgevingen. De configuratie wordt opgeslagen in YAML-formaat. Zie voor meer informatie de online-documentatie van de <a href=":url">Configuration Manager-module</a>.

en: You can create and download an archive consisting of all your site's configuration exported as <em>*.yml</em> files on the <a href=":url">Export</a> page.
nl: U kunt een archief van alle website-instellingen in een <em>*.yml</em>-bestand aanmaken en downloaden op de pagina <a href=":url">Exporteren</a>.

en: You can upload a full site configuration from an archive file on the <a href=":url">Import</a> page. When importing data from a different environment, the site and import files must have matching configuration values for UUID in the <em>system.site</em> configuration item. That means that your other environments should initially be set up as clones of the target site. Migrations are not supported.
nl: U kunt een volledige site-configuratie uploaden door middel van een archief-bestand op de <a href=":url">Importeer</a>-pagina. Wanneer data van een andere omgeving geïmporteerd wordt dienen de site en import-bestanden gelijke configuratie-waardes te bevatten voor UUID in het <em>system.site</em> configuratie-item. Dit betekent dat andere omgevingen initieel opgezet moeten worden als duplicaten van de doel-website. Migraties worden niet ondersteund.

en: You can review differences between the active configuration and an imported configuration archive on the <a href=":synchronize">Synchronize</a> page to ensure that the changes are as expected, before finalizing the import. The Synchronize page also shows configuration items that would be added or removed.
nl: Om onverwachte wijzigingen te voorkomen kunt u, voordat de import afgerond wordt, de verschillen tussen de actieve configuratie en geïmporteerde configuratie controleren op de <a href=":synchronize">Synchroniseren</a>-pagina. Deze pagina toont ook de configuratie-items die toegevoegd of verwijderd worden.

en: You can export a single configuration item by selecting a <em>Configuration type</em> and <em>Configuration name</em> on the <a href=":single-export">Single export</a> page. The configuration and its corresponding <em>*.yml file name</em> are then displayed on the page for you to copy.
nl: U kunt een enkel configuratie-item exporteren door een <em>Configuratietype</em> en <em>Configuratienaam</em> te selecteren op de pagina <a href=":single-export">Enkele export</a>. De configuratie en de bijbehorende <em>*.yml-bestandsnaam</em> worden dan weergegeven zodat u ze kunt kopiëren.

en: You can import a single configuration item by pasting it in YAML format into the form on the <a href=":single-import">Single import</a> page.
nl: U kunt een enkel configuratie-item importeren door het in YAML-formaat te plakken in het formulier op de pagina <a href=":single-import">Enkele import</a>.

en: Export and download the full configuration of this site as a gzipped tar file.
nl: Exporteer en download de volledige configuratie van deze site als een gzipped tar bestand.

en: Choose a configuration item to display its YAML structure.
nl: Kies een configuratie-item om de YAML-structuur weer te geven

en: Import a single configuration item by pasting its YAML structure into the text field.
nl: Importeer een enkel configuratie-item door de YAML-structuur hiervan in het tekstveld te plakken.

en: Full archive
nl: Volledig archief

en: Single item
nl: Enkel item

en: Staged
nl: Gereed

en: The following items in your active configuration have changes since the last import that may be lost on the next import.
nl: De volgende items in uw actieve configuratie zijn sinds de laatste import gewijzigd. Deze wijzigingen kunnen bij een volgende import verloren gaan.

en: @collection configuration collection
nl: Configuratie-collectie @collection

en: @source_name to @target_name
nl: @source_name naar @target_name

en: The Configuration Translation module allows you to translate configuration text; for example, the site name, vocabularies, menus, or date formats. Together with the modules <a href=":language">Language</a>, <a href=":content-translation">Content Translation</a>, and <a href=":locale">Interface Translation</a>, it allows you to build multilingual websites. For more information, see the <a href=":doc_url">online documentation for the Configuration Translation module</a>.
nl: De Configuration Translation-module maakt het mogelijk om configuratietekst te vertalen. Bijvoorbeeld, de site-naam, woordenlijsten, menu's, of datumformaten. Samen met de modules <a href=":language">Language</a>, <a href=":content-translation">Content Translation</a> en <a href=":locale">Interface Translation</a>, kunt u meertalige websites maken. Bekijk de <a href=":doc_url">online documentatie voor de Configuration Translation-module</a> voor meer informatie.

en: In order to translate configuration, the website must have at least two <a href=":url">languages</a>.
nl: Om de instellingen te vertalen, moet de website over tenminste twee <a href=":url">talen</a> beschikken.

en: Users with the <em>Translate user edited configuration</em> permission can access the configuration translation overview, and manage translations for specific languages. The <a href=":translation-page">Configuration translation</a> page shows a list of all configuration text that can be translated, either as individual items or as lists. After you click on <em>Translate</em>, you are provided with a list of all languages. You can <em>add</em> or <em>edit</em> a translation for a specific language. Users with specific configuration permissions can also <em>edit</em> the text for the site's default language. For some configuration text items (for example for the site information), the specific translation pages can also be accessed directly from their configuration pages.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>Configuratie vertalen</em> kunnen het configuratievertalingsoverzicht benaderen en vertalingen voor specifieke talen beheren. De pagina <a href=":translation-page">Configuratievertaling</a> toont een lijst van alle configuratietekst die vertaald kan worden, als individuele items of als lijsten. Nadat u klikt op <em>Vertalen</em> wordt een overzicht van alle talen getoond. U kunt een vertaling voor een specifieke taal <em>toevoegen</em> of <em>bewerken</em>. Gebruikers met specifieke configuratie-toegangsrechten kunnen ook de tekst voor de standaardtaal van de site <em>bewerken</em>. Voor sommige configuratietekst-items (bijvoorbeeld voor de site-informatie), kunnen de specifieke vertalingspagina's ook direct via hun configuratiepagina benaderd worden.

en: You can choose to translate date formats on the <a href=":translation-page">Configuration translation</a> page. This allows you not only to translate the label text, but also to set a language-specific <em>PHP date format</em>.
nl: U kunt ervoor kiezen om datumformaten te vertalen op de pagina <a href=":translation-page">Configuratievertaling</a>. Dit maakt het niet alleen mogelijk om de labeltekst te vertalen, maar ook om het taalspecifieke <em>PHP-datumformaat</em> in te stellen.

en: The Contact module allows visitors to contact registered users on your site, using the personal contact form, and also allows you to set up site-wide contact forms. For more information, see the <a href=":contact">online documentation for the Contact module</a>.
nl: De module Contact biedt bezoekers de mogelijkheid om geregistreerde gebruikers van de website te benaderen via hun persoonlijke contactformulier. Tevens kunnen algemene contactformulieren worden aangemaakt. Meer informatie vindt u in de <a href=":contact">online documentatie van de module Contact</a>.

en: On the <a href=":contact_admin">Contact forms page</a>, you can configure the fields and display of the personal contact form, and you can set up one or more site-wide contact forms. Each site-wide contact form has a machine name, a label, and one or more defined recipients; when a site visitor submits the form, the field values are sent to those recipients.
nl: Op de pagina <a href=":contact_admin">Contactformulieren</a> kunt u de velden en de weergave van het persoonlijke contactformulier instellen en een of meer site-brede contactformulieren instellen. Elk contactformulier heeft een systeemnaam, een label en een of meer ontvangers. Als een bezoeker het formulier verzend worden de ingevulde gegevens verzonden naar deze ontvangers.

en: One site-wide contact form can be designated as the default contact form. If you choose to designate a default form, the <em>Contact</em> menu link in the <em>Footer</em> menu will link to it. You can modify this link from the <a href=":menu-settings">Menus page</a> if you have the Menu UI module installed. You can also create links to other contact forms; the URL for each form you have set up has format <em>contact/machine_name_of_form</em>.
nl: Eén site-breed contactformulier kan aangewezen worden als het standaardcontactformulier. Als u een standaardformulier instelt, zal de <em>Contact</em>-menulink in het <em>Voet</em>-menu hiernaar verwijzen. U kunt de link wijzigen op de <a href=":menu-settings">Menu's</a>-pagina als de Menu UI-module geïnstalleerd is. U kunt ook links maken naar andere contactformulieren. De URL voor elk formulier dat u gemaakt hebt, heeft het volgende formaat: <em>contact/systeemnaam_van_het_formulier</em>.

en: From the <a href=":contact_admin">Contact forms page</a>, you can configure the fields to be shown on contact forms, including their labels and help text. If you would like other content (such as text or images) to appear on a contact form, use a block. You can create and edit blocks on the <a href=":blocks">Block layout page</a>, if the Block module is installed.
nl: Op de pagina <a href=":contact_admin">Contactformulieren</a> kunt u de velden van de formulieren instellen, inclusief labels en hulpteksten. Als u andere inhoud op een contact formulier wilt weergeven (zoals tekst of afbeeldingen), gebruik dan een blok. U kunt blokken toevoegen en bewerken op de <a href=":blocks">Blokindeling</a>-pagina, als de Block-module geïnstalleerd is.

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
nl: @sender-name (@sender-url) heeft een bericht gestuurd met het contactformulier op @form-url.

en: Hello @recipient-name,
nl: Hallo @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
nl: @sender-name (@sender-url) heeft u een bericht gestuurd via uw contactformulier op @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
nl: Als u dergelijke e-mails niet wilt ontvangen, pas dan uw instellingen aan op @recipient-edit-url.

en: @name (not verified)
nl: @name (niet geverifieerd)

en: The contact form has not been configured. <a href=":add">Add one or more forms</a> .
nl: Het contactformulier is niet ingesteld. <a href=":add">Voeg één of meerdere formulier(en) toe</a> .

en: The Content Translation module allows you to translate content, comments, custom blocks, taxonomy terms, users and other <a href=":field_help" title="Field module help, with background on content entities">content entities</a>. Together with the modules <a href=":language">Language</a>, <a href=":config-trans">Configuration Translation</a>, and <a href=":locale">Interface Translation</a>, it allows you to build multilingual websites. For more information, see the <a href=":translation-entity">online documentation for the Content Translation module</a>.
nl: Met de Content Translation-module kunt u inhoud, reacties, aangepaste blokken, taxonomie termen, gebruikers en andere <a href=":field_help" title="Field-module help, met meer informatie over entiteiten">entiteiten</a> vertalen. Samen met de modules <a href=":language">Language</a>, <a href=":config-trans">Configuration Translation</a> en <a href=":locale">Interface Translation</a>, maakt dit het bouwen van meertalige websites mogelijk. Zie voor meer informatie de <a href=":translation-entity">online documentatie voor de Content Translation-module</a>.

en: In order to translate content, the website must have at least two <a href=":url">languages</a>. When that is the case, you can enable translation for the desired content entities on the <a href=":translation-entity">Content language</a> page. When enabling translation you can choose the default language for content and decide whether to show the language selection field on the content editing forms.
nl: Om inhoud te kunnen vertalen, moet de website tenminste twee <a href=":url">talen</a> hebben. Wanneer dit het geval is, kunt u vertalingen aanzetten voor de gewenste entiteiten op de pagina <a href=":translation-entity">Inhoud taal</a>. Wanneer u vertalingen aanzet kunt u de standaard taal voor inhoud kiezen en bepalen of het taalselectieveld op het inhoudbewerkformulier getoond moet worden.

en: Before you can translate content, there must be at least two languages added on the <a href=":url">languages administration</a> page.
nl: Voordat u inhoud kunt vertalen, moeten er tenminste twee talen toegevoegd zijn op de <a href=":url">Talen</a>-pagina.

en: To configure translation for this field, <a href=":language-settings-url">enable language support</a> for this type.
nl: Schakel voor het vertalen van dit veld de <a href=":language-settings-url">taalondersteuning</a> voor dit type in.

en: <a href=":settings_url">Enable translation</a> for <em>content types</em>, <em>taxonomy vocabularies</em>, <em>accounts</em>, or any other element you wish to translate.
nl: <a href=":settings_url">Vertaling inschakelen</a> voor <em>inhoudstypes</em>, <em>taxonomiewoordenlijsten</em>, <em>accounts</em>, of een ander element dat u wilt vertalen.

en: The Contextual links module gives users with the <em>Use contextual links</em> permission quick access to tasks associated with certain areas of pages on your site. For example, a menu displayed as a block has links to edit the menu and configure the block. For more information, see the <a href=":contextual">online documentation for the Contextual Links module</a>.
nl: De Contextual links-module geeft gebruikers met de rechten <em>
    Contextuele links gebruiken</em> snelle toegang tot taken die gerelateerd zijn aan gebieden of pagina's. Een menu in een blok heeft bijvoorbeeld links om het menu te bewerken en het blok in te stellen. Zie voor meer informatie het online-handboek van de <a href=":contextual">Contextual links-module</a>.

en: Hovering over the area of interest will temporarily make the contextual links button visible (which looks like a pencil in most themes, and is normally displayed in the upper right corner of the area). The icon typically looks like this: @picture
nl: Als u met de muis over een gebied op de site zweeft, verschijnt de contextuele links-knop (die er in de meeste thema's uitziet als een potlood in de rechter bovenhoek van het gebied). Het icoontje ziet er gewoonlijk zo uit: @picture

en: If you have the <a href=":toolbar">Toolbar module</a> enabled, clicking the contextual links button in the toolbar (which looks like a pencil) will make all contextual links buttons on the page visible. Clicking this button again will toggle them to invisible.
nl: Als de <a href=":toolbar">Toolbar</a>-module ingeschakeld is, klikt u op de contextuele links-knop (die eruit ziet als een potlood) in de werkbalk om alle contextuele links op de pagina te tonen. Klik nogmaals om de contextuele links weer te verbergen.

en: The Datetime module provides a Date field that stores dates and times. It also provides the Form API elements <em>datetime</em> and <em>datelist</em> for use in programming modules. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI module help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":datetime_do">online documentation for the Datetime module</a>.
nl: De DateTime-module biedt een datumveld dat datum- en tijdwaardes opslaat. Het biedt ook de formulierelementen <em>datetime</em> en <em>datelist</em> voor toepassing in andere modules. Zie ook de hulppagina's van <a href=":field">Field-module</a>en <a href=":field_ui">Field UI-module</a> voor algemene informatie over velden en hoe deze aan te maken en te beheren. Zie voor meer informatie de <a href=":datetime_do">on-line documenatatie van de DateTime-module</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the Date field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
nl: De <em>instellingen</em> en de <em>weergave</em> van het datumveld kunnen afzonderlijk ingesteld worden. Zie voor meer informatie over het beheren en weergeven van velden de <a href=":field_ui">Field UI-hulp</a>.

en: Dates can be displayed using the <em>Plain</em> or the <em>Default</em> formatter. The <em>Plain</em> formatter displays the date in the <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601">ISO 8601</a> format. If you choose the <em>Default</em> formatter, you can choose a format from a predefined list that can be managed on the <a href=":date_format_list">Date and time formats</a> page.
nl: Datums kunnen weergegeven worden in <em>Platte notatie</em> of <em>Standaardnotatie</em>. De <em>Platte notatie</em> toont de datum volgens de <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601">ISO 8601</a>-standaard. Bij de <em>Standaardnotatie</em>, kunt u kiezen uit een lijst met voorgedefinieerde notaties die beheerd kunnen worden op de pagina <a href=":date_format_list">Datum- en tijdnotaties</a>.

en: Date part order: @order
nl: Datum-onderdeelvolgorde: @order

en: Time type: @time_type
nl: Tijdtype: @time_type

en: Time increments: @increment
nl: Tijdstappen: @increment

en: The Database Logging module logs system events in the Drupal database. For more information, see the <a href=":dblog">online documentation for the Database Logging module</a>.
nl: De module Database Logging registreert systeemgebeurtenissen in de database. Lees voor meer informatie de <a href=":dblog">Database logging-module documentatie</a>.

en: The Database Logging module allows you to view an event log on the <a href=":dblog">Recent log messages</a> page. The log is a chronological list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the log on a regular basis to ensure their site is working properly.
nl: De module Database Logging laat een logboek zien met <a href=":dblog">recente gebeurtenissen</a>. Het logboek is een chronologische lijst van gebeurtenissen, waaronder gebruik- en prestatiegegevens, foutmeldingen, waarschuwingen en operationele informatie. Beheerders doen er goed aan het logboek regelmatig te controleren om er zeker van te zijn dat de website naar behoren werkt.

en: In case of errors or problems with the site, the <a href=":dblog">Recent log messages</a> page can be useful for debugging, since it shows the sequence of events. The log messages include usage information, warnings, and errors.
nl: In het geval van foutmeldingen of problemen met de site kan de pagina <a href=":dblog">Recente logberichten</a> helpen bij het oplossen van de problemen. Op deze pagina vindt u een chronologisch overzicht van recente gebeurtenissen. Logberichten bevatten gebruiksinformatie, waarschuwingen en foutmeldingen.

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
nl: Het maximum aantal meldingen om in de databaselog op te slaan. Dit vereist een <a href=":cron">cron-onderhoudstaak</a>.

en: Pages which are suitable for caching are cached the first time they are requested, then the cached version is served for all later requests. Dynamic content is handled automatically so that both cache correctness and hit ratio is maintained.
nl: Pagina's die geschikt zijn om te cachen worden gecached zodra ze worden opgevraagd. Daarna wordt de opgeslagen versie geserveerd voor alle aanvragen. Dynamische inhoud wordt automatisch verwerkt zodat zowel cache-correctheid als hit-ratio worden behouden.

en: The Text Editor module provides a framework that other modules (such as <a href=":ckeditor">CKEditor module</a>) can use to provide toolbars and other functionality that allow users to format text more easily than typing HTML tags directly. For more information, see the <a href=":documentation">online documentation for the Text Editor module</a>.
nl: De Text Editor-module biedt een raamwerk dat andere modules (zoals de <a href=":ckeditor">CKEditor-module</a>) kunnen gebruiken om werkbalken en andere functionaliteit te bieden aan gebruikers waarmee zij eenvoudiger tekst kunnen opmaken dan door zelf HTML te typen. Zie voor meer informatie de <a href=":documentation">online documentatie van de Text Editor-module</a>.

en: The Text Editor module provides a framework for managing editors. To use it, you also need to enable a text editor. This can either be the core <a href=":ckeditor">CKEditor module</a>, which can be enabled on the <a href=":extend">Extend page</a>, or a contributed module for any other text editor. When installing a contributed text editor module, be sure to check the installation instructions, because you will most likely need to download and install an external library as well as the Drupal module.
nl: De Text Editor-module biedt een raamwerk om teksteditors te beheren. Om het te gebruiken dient een teksteditor ingeschakeld te worden. Dit kan de <a href=":ckeditor">CKEditor module</a> zijn (Drupal core), die ingeschakeld kan worden op de pagina <a href=":extend">Uitbreidingen</a>, of een uitbreidingsmodule voor elke andere teksteditor. Controleer bij het inschakelen van een uitbreidingsmodule de installatie-instructies, omdat er zeer waarschijnlijk ook een externe bibliotheek gedownload en geïnstalleerd moet worden.

en: On the <a href=":formats">Text formats and editors page</a> you can see which text editor is associated with each text format. You can change this by clicking on the <em>Configure</em> link, and then choosing a text editor or <em>none</em> from the <em>Text editor</em> drop-down list. The text editor will then be displayed with any text field for which this text format is chosen.
nl: Op de pagina <a href=":formats">Tekstopmaak en editors</a> kunt u zien welke editor met welke tekstopmaak is geassocieerd.  Dit kan worden gewijzigd door op de link <em>Configureren</em> te klikken en dan de teksteditor of <em>geen</em> te kiezen uit de keuzelijst <em>Teksteditor</em>. De teksteditor zal dan worden getoond voor elk tekstveld waarvoor deze tekstopmaak wordt gekozen.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the entity reference field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
nl: De <em>instellingen</em> en de <em>weergave</em> van de entiteitsreferentievelden kunnen onafhankelijk ingesteld worden. Zie voor meer informatie over het beheren van velden en hun weergave de online <a href=":field_ui">Field UI-hulppagina</a>.

en: No eligible views were found. <a href=":create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href=":existing">existing view</a>.
nl: Geen passende overzichten gevonden. <a href=":create">Voeg een nieuw overzicht toe</a> met een <em>Entiteitsreferentie</em> weergave, of voeg een weergave toe aan een <a href=":existing">bestaand overzicht</a>.

en: The Field module allows custom data fields to be defined for <em>entity</em> types (see below). The Field module takes care of storing, loading, editing, and rendering field data. Most users will not interact with the Field module directly, but will instead use the <a href=":field-ui-help">Field UI module</a> user interface. Module developers can use the Field API to make new entity types "fieldable" and thus allow fields to be attached to them. For more information, see the <a href=":field">online documentation for the Field module</a>.
nl: De Field-module maakt het mogelijk om <em>entiteitstypen</em> van aangepaste velden te voorzien  (zie hieronder). De Field-module verzorgt het opslaan, laden, bewerken en weergeven van gegevens uit velden. De meeste gebruikers zullen niet rechtstreeks met de Field-module te maken hebben, maar in plaats daarvan gebruik maken van de gebruikersinterface van de <a href=":field-ui-help">Field UI-module</a>. Moduleontwikkelaars kunnen de Field API gebruiken om nieuwe entiteiten geschikt te maken voor het gebruik van velden. Zie voor meer informatie het online handboek van de <a href=":field">Field-module</a>.

en: The Field module provides the infrastructure for fields; the field types, formatters, and widgets are provided by Drupal core or additional modules. Some of the modules are required; the optional modules can be enabled from the <a href=":modules">Extend administration page</a>. Additional fields, formatters, and widgets may be provided by contributed modules, which you can find in the <a href=":contrib">contributed module section of Drupal.org</a>.
nl: De Field-module biedt de infrastructuur voor velden; de veldtypes, opmaakhulpmiddelen en widgets komen uit Drupal-core of aanvullende modules. Enkele modules zijn verplicht; optionele modules kunnen ingeschakeld worden op de <a href=":modules">Uitbreiding-beheerpagina</a>. Extra velden, opmaakhulpmiddelen en widgets kunnen door andere modules aangeboden worden. Deze vindt u in de <a href=":contrib">modules-sectie op Drupal.org</a>.

en: The Field UI module provides an administrative user interface (UI) for managing and displaying fields. Fields can be attached to most content entity sub-types. Different field types, widgets, and formatters are provided by the modules enabled on your site, and managed by the Field module. For background information and terminology related to fields and entities, see the <a href=":field">Field module help page</a>. For more information about the Field UI, see the <a href=":field_ui_docs">online documentation for the Field UI module</a>.
nl: De Field UI-module biedt een gebruikersinterface (UI: user interface) voor het beheren en weergeven van velden. Velden kunnen aan de meeste entiteit-subtypes worden toegevoegd. Verschillende veldtypes, widgets en weergavehulpmiddelen worden door ingeschakelde modules aangeboden en worden beheerd met de Field-module. Zie voor meer informatie en terminologie van velden en entiteiten de <a href=":field">Field-module hulppagina</a>. Zie voor meer informatie over de gebruikersinterface de <a href=":field_ui_docs">Field UI-module hulppagina</a>.

en: You can add, edit, and delete view modes for entities on the <a href=":view_modes">View modes page</a>, and you can add, edit, and delete form modes for entities on the <a href=":form_modes">Form modes page</a>. Once you have defined a view mode or form mode for an entity type, it will be available on the Manage display or Manage form display page for each sub-type of that entity.
nl: U kunt weergavemodi toevoegen, bewerken en verwijderen op de pagina <a href=":view_modes">Weergavemodi beheren</a> en u kunt formuliermodi toevoegen, bewerken en verwijderen op de pagina <a href=":form_modes">Formuliermodi beheren</a>. Nadat een weergave- of formuliermode voor een entiteitstype gedefinieerd is, zal het beschikbaar zijn op de pagina's Weergave beheren of Formulierweergave beheren voor elk subtype van die entiteit.

en: There are two reports available that list the fields defined on your site. The <a href=":entity-list" title="Entities field list report">Entities</a> report lists all your fields, showing the field machine names, types, and the entity types or sub-types they are used on (each sub-type links to the Manage fields page). If the <a href=":views">Views</a> and <a href=":views-ui">Views UI</a> modules are enabled, the <a href=":views-list" title="Used in views field list report">Used in views</a> report lists each field that is used in a view, with a link to edit that view.
nl: Er zijn twee rapporten beschikbaar die de op de website gedefinieërde velden weergeven. Het <a href=":entity-list" title="Entiteiten veldenlijst-rapportage">Entiteiten</a> rapport geeft alle velden weer en laat de systeemnamen, types en de entiteitstypes of subtypes van het veld zien waar ze op gebruikt worden. Elke subtype linkt naar de 'Velden beheren'-pagina. Als de <a href=":views">Views</a> en <a href=":views-ui">Views UI</a>-module ingeschakeld zijn toont de <a href=":views-list" title="Gebruikt in overzichten veldenlijst-rapportage">Gebruikt in overzichten</a>-rapportage elk veld dat is gebruikt in een overzicht, met een link om dat overzicht te bewerken.

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href=":link">Manage fields</a> page.
nl: Er zijn nog geen velden toegevoegd. U kunt op de pagina <a href=":link">Velden beheren</a> nieuwe velden toevoegen.

en: The %display_mode mode now uses custom display settings. You might want to <a href=":url">configure them</a>.
nl: De %display_mode-mode heeft nu aangepaste weergaveinstellingen. U kunt deze <a href=":url">wijzigen</a>.

en: @size limit.
nl: @size limiet.

en: file from @field_name
nl: bestand van @field_name

en: The File module allows you to create fields that contain files. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":file_documentation">online documentation for the File module</a>.
nl: De File-module maakt bestandsvelden beschikbaar. Zie voor meer informatie over velden en hoe ze beheerd kunnen worden de <a href=":field">Field-module hulppagina</a>, de <a href=":field_ui">Field UI-hulppagina</a> en de <a href=":file_documentation">on-line documentatie van de File-module</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the file field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
nl: De <em>instellingen</em> en de <em>weergave</em> van het bestandsveld kunnen onafhankelijk ingesteld worden. Zie voor meer informatie over het beheren en weergeven van velden de <a href=":field_ui">Field UI hulppagina</a>.

en: Uploaded files can either be stored as <em>public</em> or <em>private</em>, depending on the <a href=":file-system">File system settings</a>. For more information, see the <a href=":system-help">System module help page</a>.
nl: Geüploade bestanden kunnen opgeslagen worden als <em>publiek</em> of <em>privaat</em>, afhankelijk van de instellingen van het <a href=":file-system">bestandssysteem</a>. Zie voor meer informatie de <a href=":system-help">Systeem-module hulppagina</a>.

en: The file used in the @name field may not be referenced.
nl: Het gekozen bestand in het veld @name mag niet gebruikt worden.

en: The file referenced by the @name field does not exist.
nl: Het bestand waarnaar in het veld @name wordt verwezen, is niet aanwezig.

en: You can create and edit text formats on the <a href=":formats">Text formats page</a> (if the Text Editor module is enabled, this page is named Text formats and editors). One text format is included by default: Plain text (which removes all HTML tags). Additional text formats may be created during installation. You can create a text format by clicking "<a href=":add_format">Add text format</a>".
nl: U kunt tekstformaten aanmaken en bewerken op de pagina <a href=":formats">Tekstopmaak</a> (als de Teksteditor-module is ingeschakeld, dan heet deze pagina Tekstopmaak en editors). Eén tekstopmaak wordt standaard toegevoegd: Platte tekst (deze verwijderd alle HTML tags). Extra tekstopmaken kunnen worden aangemaakt tijdens de installatie. U kunt een tekstopmaak aanmaken op de pagina <a href=":add_format">Tekstopmaak toevoegen</a>.

en: Use the <a href=":url">@label</a> text format
nl: Gebruik de tekstopmaak <a href=":url">@label</a>

en: If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href=":html-entities">entities</a> page. Some of the available characters include:
nl: Probeer bij problemen HTML-karaterentiteiten te gebruiken. Een bekend voorbeeld hiervan is &amp;amp; voor een en-teken. Voor en volledige lijst van entiteiten zie de <a href=":html-entities">HTML entiteiten</a>-pagina. Voorbeelden van beschikbare karakters:

en: Limit allowed HTML tags and correct faulty HTML
nl: Beperkt de toegelaten HTML-tags en corrigeert foutieve HTML

en: The Forum module adds and uses a content type called <em>Forum topic</em>. For background information on content types, see the <a href=":node_help">Node module help page</a>.
nl: De Forum-module voegt een inhoudstype <em>Forumonderwerp</em> toe. Zie voor meer informatie over inhoudstypes de <a href=":node_help">Node-module helppagina</a>.

en: For more information, see the <a href=":forum">online documentation for the Forum module</a>.
nl: Zie voor meer informatie <a href=":forum">de online documentatie van de Forum-module</a>.

en: Visit the <a href=":forums">Forums page</a> to set up containers and forums to hold your discussion topics.
nl: Bezoek de pagina <a href=":forums">Forums</a> om containers en forums aan te maken voor discussieonderwerpen.

en: The <a href=":create-topic">Forum topic</a> link on the <a href=":content-add">Add content</a> page creates the first post of a new threaded discussion, or thread.
nl: Met de link <a href=":create-topic">Forumonderwerp</a> op de pagina <a href=":content-add">Inhoud toevoegen</a> wordt het eerste artikel van een nieuwe discussie aangemaakt.

en: Adjust the display of your forum topics. Organize the forums on the <a href=":forum-structure">forum structure page</a>.
nl: Pas de weergave van de forumonderwerpen aan. Organiseer de forums op de pagina <a href=":forum-structure">forumstructuur</a>.

en: To uninstall Forum, first delete all <a href=":url">%vocabulary</a> terms
nl: Voor het deïnstalleren van de Forum-module moeten eerst alle <a href=":url">%vocabulary</a> termen worden verwijderd

en: No containers or forums available. <a href=":container">Add container</a> or <a href=":forum">Add forum</a>.
nl: Er zijn momenteel geen containers of forums beschikbaar. <a href=":container">Container</a> of <a href=":forum">forum toevoegen</a>.

en: <a href=":hal_spec">Hypertext Application Language (HAL)</a> is a format that supports the linking required for hypermedia APIs.
nl: <a href=":hal_spec">Hypertext Application Language (HAL)</a> is het formaat dat de benodigde verbinding ondersteund met hypermedia APIs.

en: This module adds support for serializing entities (such as content items, taxonomy terms, etc.) to the JSON version of HAL. For more information, see the <a href=":hal_do">online documentation for the HAL module</a>.
nl: Deze module maakt het mogelijk entiteiten (zoals inhoudsitems, taxonomietermen, enz.) te serialiseren naar de JSON versie van HAL. Zie voor meer informatie de <a href=":hal_do">documentatie van de HAL-module</a>.

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href=":admin">Administration page</a>, where you may <a href=":config">customize and configure</a> all aspects of your website.
nl: <strong>Configureer de website</strong>. Wanneer u bent ingelogd kunt u naar het <a href=":admin">beheergedeelte</a> gaan, waar u alle elementen van de site kunt <a href=":config">instellen en aanpassen</a>.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href=":modules">Extend page</a> and enable modules that suit your specific needs. You can find additional modules at the <a href=":download_modules">Drupal.org modules page</a>.
nl: <strong>Functionaliteit toevoegen</strong> Vervolgens gaat u naar de pagina <a href=":modules">Uitbreidingen</a> waar u de door u gewenste functionaliteit kunt inschakelen. Uitbreidingsmodules vindt u in de <a href=":download_modules">downloadsectie voor Drupal-modules</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href=":themes">Appearance page</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href=":download_themes">Drupal.org themes page</a>.
nl: <strong>Vormgeving van de website aanpassen</strong> Ga naar het onderdeel <a href=":themes">thema's</a> om de vormgeving van de website aan te passen. U kunt kiezen uit de meegeleverde thema's, of aanvullende thema's downloaden van de <a href=":download_themes">Drupal-thema downloadsectie</a>.

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you may <a href=":content">add new content</a> to your website.
nl: <strong>Begin met toevoegen van inhoud</strong> Tenslotte kunt u <a href=":content">inhoud toevoegen</a> aan de website.

en: The Help module generates <a href=":help-page">Help reference pages</a> to guide you through the use and configuration of modules, and provides a Help block with page-level help. The reference pages are a starting point for <a href=":handbook">Drupal.org online documentation</a> pages that contain more extensive and up-to-date information, are annotated with user-contributed comments, and serve as the definitive reference point for all Drupal documentation. For more information, see the <a href=":help">online documentation for the Help module</a>.
nl: De Help-module biedt <a href=":help-page">Helppagina's</a>, die u begeleiden bij het instellen en gebruiken van modules, en een Help-blok met hulp op paginaniveau. Deze pagina's zijn een startpunt voor de <a href=":handbook">online-documentatie op Drupal.org</a> die meer diepgang heeft, actueler is, voorzien is van gebruikerscommentaar en als het uitgangspunt voor alle Drupal-documentatie dient. Zie voor meer informatie de <a href=":help">online-documentatie voor de Help-module</a>.

en: The Help module displays explanations for using each module listed on the main <a href=":help">Help reference page</a>.
nl: De Help-module toont uitleg voor elke module die op de <a href=":help">Help-overzichtspagina</a> wordt getoond.

en: Page-specific help text provided by modules is displayed in the Help block. This block can be placed and configured on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
nl: Paginaspecifieke helptekst van modules wordt weergegeven in het helpblok. Dit blok kan ingesteld worden op de <a href=":blocks">Blokindelingspagina</a>.

en: The History module keeps track of which content a user has read. It marks content as <em>new</em> or <em>updated</em> depending on the last time the user viewed it. History records that are older than one month are removed during cron, which means that content older than one month is always considered <em>read</em>. The History module does not have a user interface but it provides a filter to <a href=":views-help">Views</a> to show new or updated content. For more information, see the <a href=":url">online documentation for the History module</a>.
nl: De History-module houdt bij welke inhoud een gebruiker gelezen heeft. Het markeert inhoud als <em>nieuw</em> of <em>bijgewerkt</em> afhankelijk van de laatste keer wanneer de gebruiker de inhoud bekeken heeft. Geschiedenis ouder dan een maand wordt verwijderd tijdens het draaien van de cron, wat betekent dat inhoud ouder dan een maand altijd beschouwd wordt als <em>gelezen</em>. De History-module heeft geen gebruikersinterface, maar het stelt een filter beschikbaar op <a href=":views-help">Views</a> om nieuwe of bewerkte inhoud te tonen. Zie voor meer informatie de <a href=":url">online documentatie van de History-module</a>.

en: image from @field_name
nl: afbeelding van @field_name

en: The Image module allows you to create fields that contain image files and to configure <a href=":image_styles">Image styles</a> that can be used to manipulate the display of images. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for terminology and general information on entities, fields, and how to create and manage fields. For more information, see the <a href=":image_documentation">online documentation for the Image module</a>.
nl: De Image-module maakt het mogelijk om velden te creëren die afbeeldingen bevatten en om <a href=":image_styles"> Afbeeldingsstijlen</a> in te stellen die gebruikt kunnen worden om de weergave van afbeeldingen te manipuleren. Zie de <a href=":field">Field-module</a> en de <a href=":field_ui">Field UI-module</a> helppagina's voor terminologie en generieke informatie over entiteiten, velden en hoe velden gemaakt en beheerd kunnen worden. Zie voor meer informatie de <a href=":image_documentation">online documentatie van de Image-module</a>.

en: The concept of image styles is that you can upload a single image but display it in several ways; each display variation, or <em>image style</em>, is the result of applying one or more <em>effects</em> to the original image. As an example, you might upload a high-resolution image with a 4:3 aspect ratio, and display it scaled down, square cropped, or black-and-white (or any combination of these effects). The Image module provides a way to do this efficiently: you configure an image style with the desired effects on the <a href=":image">Image styles page</a>, and the first time a particular image is requested in that style, the effects are applied. The resulting image is saved, and the next time that same style is requested, the saved image is retrieved without the need to recalculate the effects. Drupal core provides several effects that you can use to define styles; others may be provided by contributed modules.
nl: Het concept van afbeeldingsstijlen is dat een enkele geüploade afbeelding op verschillende manieren kan worden weergegeven. Elke variatie in weergave, of <em>afbeeldingsstijl</em>, is het resultaat van het toepassen van één of meerdere <em>effecten</em> op de originele afbeelding. Als voorbeeld is het mogelijk om een hoge-resolutie afbeelding te uploaden met een 4:3 beeldverhouding en deze verkleind, vierkant uitgesneden, of zwart-wit (of elke willekeurige combinatie van deze effecten) weer te geven. De Image-module biedt een manier om dit efficiënt te doen. Nadat een afbeeldingsstijl met de gewenste effecten is ingesteld op de <a href=":image">Afbeeldingsstijlen-pagina</a> wordt deze toegepast zodra de afbeelding voor de eerste keer wordt aangeroepen. De gegenereerde afbeelding wordt opgeslagen zodat deze hergebruikt kan worden als het een volgende keer wordt aangeroepen, zonder dat de effecten opnieuw berekend moeten worden. Drupal core biedt verschillende effecten die gebruikt kunnen worden om afbeeldingsstijlen te definiëren. Extra effecten kunnen worden toegevoegd door uitbreidingsmodules.

en: When you create an image field, you will need to choose whether the uploaded images will be stored in the public or private file directory defined in your settings.php file and shown on the <a href=":file-system">File system page</a>. This choice cannot be changed later. You can also configure your field to store files in a subdirectory of the public or private directory; this setting can be changed later and can be different for each entity sub-type using the field. For more information on file storage, see the <a href=":system-help">System module help page</a>.
nl: Bij het toevoegen van een afbeeldingsveld wordt ingesteld of afbeeldingen in publieke of private mappen opgeslagen worden. Deze zijn ingesteld in het settings.php-bestand en weergegeven op de <a href=":file-system">Bestandssysteem-configuratiepagina</a>. Deze instelling kan later niet meer gewijzigd worden. De bestanden kunnen ook in een subdirectory van de publieke of private map opgeslagen worden. Deze instelling kan later wel aangepast worden en kan per subentiteit verschillen. Zie voor meer informatie over bestandsopslag de <a href=":system-help">System-module helppagina</a>.

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
nl: Er zijn op dit moment geen stijlen beschikbaar. <a href=":url">Een nieuwe stijl toevoegen</a>.

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
nl: Een waarde voor zowel de hoogte als de breedte moet in het veld @name worden opgegeven.

en: The primary identifier for an image style.
nl: De primaire-ID van een afbeeldingsstijl.

en: The style machine name.
nl: Systeemnaam van de stijl.

en: The style administrative name.
nl: Stijlnaam voor beheerders.

en: You can add languages on the <a href=":language_list">Languages</a> page by selecting <em>Add language</em> and choosing a language from the drop-down menu. This language is then displayed in the languages list, where it can be configured further. If the <a href=":interface">Interface translation module</a> is enabled, and the <em>translation server</em> is set as a translation source, then the interface translation for this language is automatically downloaded as well.
nl: Voeg talen toe op de pagina <a href=":language_list">Talen</a> door op <em>Taal toevoegen</em> te klikken en een taal te kiezen uit de selectielijst. Deze taal wordt dan weergegeven in de lijst met talen, waar hij vervolgens verder ingesteld kan worden. Als de <a href=":interface">Interface translation-module</a> ingeschakeld is, en de <em>vertaalserver</em> is ingesteld als vertalingsbron, dan worden interfacevertalingen voor deze taal automatisch gedownload.

en: By default, content is created in the site's default language and no language selector is displayed on content creation pages. On the <a href=":content_language">Content language</a> page you can customize the language configuration for any supported content entity on your site (for example for content types or menu links). After choosing an entity, you are provided with a drop-down menu to set the default language and a check-box to display language selectors.
nl: Inhoud wordt aangemaakt in de standaardtaal van de site. Er wordt geen taalkeuze weergegeven op de inhoud toevoegen-pagina. Op de pagina <a href=":content_language">Taal van de inhoud</a> kan de taalinstelling voor elk entiteitstype dat vertaling ondersteund ingesteld worden (bijvoorbeeld voor inhoudstypen of menu links). Na het kiezen van een entiteit, kan uit een keuzelijst de standaardtaal gekozen worden en met keuzevakjes de taalkeuze ingesteld worden.

en: If the Block module is enabled, then you can add a language switcher block on the <a href=":blocks">Block layout</a> page to allow users to switch between languages.
nl: Wanneer de Block-module ingeschakeld is, kan via  de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a> een taalwisselblok toegevoegd worden waarmee gebruikers tussen talen kunnen wisselen.

en: If the Block module is enabled, then the Language module allows you to set the visibility of a block based on selected languages on the <a href=":blocks">Block layout</a> page.
nl: Wanneer de Block-module ingeschakeld is maakt de Language-module het mogelijk de zichtbaarheid van een blok in te stellen op basis van ingestelde talen op de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a>.

en: The <a href=":detection">Detection and selection</a> page provides several methods for deciding which language is used for displaying interface text. When a method detects and selects an interface language, then the following methods in the list are not applied. You can order them by importance, with your preferred method at the top of the list, followed by one or several fall-back methods.
nl: De pagina <a href=":detection">Detectie en selectie</a> voorziet in verschillende methodes om te bepalen in welke taal de interfacetekst weergegeven wordt. Als een methode een interfacetaal detecteert en selecteert, worden de daaropvolgende methodes in de lijst niet toegepast. Plaats de belangrijkste methode bovenaan de lijst, gevolgd door verschillende alternatieve methodes.

en: <em>Browser</em> sets the interface language based on the browser's language settings. Since browsers use different language codes to refer to the same languages, you can add and edit languages codes to map the browser language codes to the <a href=":language_list">language codes</a> used on your site.
nl: <em>Browser</em> baseert de interfacetaal op de taalinstelling van de browser. Aangezien browsers verschillende taalcodes gebruiken voor dezelfde taal, is het mogelijk taalcodes toe te voegen en te bewerken zodat de taalcodes van de verschillende browsers verwijzen naar de juiste <a href=":language_list">taalcodes</a> van de website.

en: Reorder the configured languages to set their order in the language switcher block and, when editing content, in the list of selectable languages. This ordering does not impact <a href=":detection">detection and selection</a>.
nl: Sorteer de beschikbare talen om de volgorde in de taalkeuze en in de lijst met beschikbare talen bij het bewerken van inhoud te bepalen. Deze sortering heeft geen invloed op <a href=":detection">detectie en selectie</a>.

en: The site default language can also be set. It is not recommended to change the default language on a working site. <a href=":language-detection">Configure the Selected language</a> setting on the detection and selection page to change the fallback language for language selection.
nl: De standaardtaal van de site kan ook ingesteld worden. Het is af te raden de standaardtaal van een werkende website te wijzigen. Stel de <a href=":language-detection">Geselecteerde taal</a>-methode op de detectie- en selectiepagina in om een fallback-taal in te stellen voor de taalselectie.

en: Define how to decide which language is used to display page elements (primarily text provided by modules, such as field labels and help text). This decision is made by evaluating a series of detection methods for languages; the first detection method that gets a result will determine which language is used for that type of text. Be aware that some language detection methods are unreliable under certain conditions, such as browser detection when page-caching is enabled and a user is not currently logged in. Define the order of evaluation of language detection methods on this page. The default language can be changed in the <a href=":admin-change-language">list of languages</a>.
nl: Stel in hoe bepaald wordt in welke taal paginaelementen getoond worden (voornamelijk teksten van modules, zoals veldlabels en helpteksten). Er worden een aantal detectiemethodes doorlopen; de eerste detectiemethode die een resultaat geeft bepaalt welke taal gebruikt wordt voor dat type tekst. Bedenk dat sommige taaldetectiemethodes onder bepaalde omstandigheden onbetrouwbaar zijn  (bijvoorbeeld browserdetectie als caching van pagina's ingeschakeld is en een gebruiker niet ingelogd is). Bepaal de volgorde van taaldetectiemethodes op deze pagina. De standaardtaal kan gewijzigd worden in de <a href=":admin-change-language">lijst met talen</a>.

en: Browsers use different language codes to refer to the same languages. Internally, a best effort is made to determine the correct language based on the code that the browser sends. You can add and edit additional mappings from browser language codes to <a href=":configure-languages">site languages</a>.
nl: Browsers gebruiken verschillende codes voor dezelfde talen. Op basis van de code die de browser stuurt wordt zo goed mogelijk de juiste taal bepaald. Wijs zelf aanvullende browser-taalcodes aan <a href=":configure-languages">talen</a> toe.

en: Changing the selected language here (and leaving this option as the last among the detection and selection options) is the easiest way to change the fallback language for the website, if you need to change how your site works by default (e.g., when using an empty path prefix or using the default domain). <a href=":admin-change-language">Changing the site's default language</a> itself might have other undesired side effects.
nl: De eenvoudigste manier om de standaardwerking van de site te wijzigen (bijvoorbeeld bij een leeg URL-voorvoegsel of het standaarddomein), is door hier een taal te selecteren als fallback-taal. Plaats deze methode onderaan de selectie- en detectiemethodes. Het wijzigen van de <a href=":admin-change-language">standaardtaal van de site</a>  kan ongewenste effecten hebben.

en: Explanation of the language options is found on the <a href=":languages_list_page">languages list page</a>.
nl: Uitleg van de taalopties staat op de pagina <a href=":languages_list_page">Talen</a>.

en: Site's default language (@language)
nl: Standaardtaal van de site (@language)

en: Use one of the language switcher blocks to allow site visitors to switch between languages. You can enable these blocks on the <a href=":block-admin">block administration page</a>.
nl: Gebruik een van de taalkeuzeblokken om gebruikers de mogelijkheid te geven om tussen talen te wisselen. De blokken zijn in te schakelen via de <a href=":block-admin">blokbeheerpagina</a>.

en: Use language codes as <a href=":w3ctags">defined by the W3C</a> for interoperability. <em>Examples: "en", "en-gb" and "zh-hant".</em>
nl: Gebruik voor uitwisselbaarheid de taalcodes zoals <a href=":w3ctags">gedefinieerd door de W3C</a>, <em>bijvoorbeeld: "en", "en-gb" en "zh-hant"</em>.

en: %field must be a valid language tag as <a href=":url">defined by the W3C</a>.
nl: %field moet een valide taaltag zijn volgens de <a href=":url">definitie van het W3C</a>.

en: The prefix may only be left blank for the <a href=":url">selected detection fallback language.</a>
nl: Het voorvoegsel mag alleen leeg gelaten worden bij de <a href=":url">geselecteerde detectie fallback-taal.</a>

en: The Link module allows you to create fields that contain internal or external URLs and optional link text. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":link_documentation">online documentation for the Link module</a>.
nl: De Link-module maakt het mogelijk velden te maken die interne of externe URLs en optionele linktekst bevatten. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":link_documentation">Link-module</a>. Zie voor meer informatie over het maken en beheren van velden de <a href=":field">Field-module helppagina's</a> en de <a href=":field_ui">Field UI-helppagina's</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the link field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
nl: De <em>instellingen</em> en <em>weergave</em> van de link kunnen los van elkaar ingesteld worden. Zie voor meer informatie over het beheren en weergeven van velden de <a href=":field_ui">Field UI-helppagina's</a>.

en: One translation file could not be checked. <a href=":url">See the log</a> for details. | @count translation files could not be checked. <a href=":url">See the log</a> for details.
nl[0]: Een vertalingsbestand kon niet gecontroleerd worden. Zie <a href=":url">de logberichten</a> voor meer informatie.
nl[1]: @count vertalingsbestanden konden niet gecontroleerd worden. Zie <a href=":url">de logberichten</a> voor meer informatie.

en: One translation file could not be imported. <a href=":url">See the log</a> for details. | @count translation files could not be imported. <a href=":url">See the log</a> for details.
nl[0]: Een vertalingsbestand kon niet geïmporteerd worden. Zie <a href=":url">de logberichten</a> voor meer informatie.
nl[1]: @count vertalingsbestanden konden niet geïmporteerd worden. Zie <a href=":url">de logberichten</a> voormeer informatie.

en: One translation string was skipped because of disallowed or malformed HTML. <a href=":url">See the log</a> for details. | @count translation strings were skipped because of disallowed or malformed HTML. <a href=":url">See the log</a> for details.
nl[0]: Eén vertaling bevat ongeldige HTML en is daarom overgeslagen. Zie voor meer informatie de <a href=":url">logberichten</a>.
nl[1]: @count vertalingen bevatten ongeldige HTML en zijn daarom overgeslagen. Zie voor meer informatie de <a href=":url">logberichten</a>.

en: The Interface Translation module allows you to translate interface text (<em>strings</em>) into different languages, and to switch between them for the display of interface text. It uses the functionality provided by the <a href=":language">Language module</a>. For more information, see the <a href=":doc-url">online documentation for the Interface Translation module</a>.
nl: De Interface Translation-module maakt het mogelijk om interfacetekst (<em>tekenreeksen</em>) in verschillende talen te vertalen en om er tussen te wisselen voor het weergeven van interfacetekst. Het gebruikt de functionaliteit van de <a href=":language">Language-module</a>. Zie voor meer informatie de <a href=":doc-url">online documentatie voor de Interface Translation-module</a>.

en: Translation files with translated interface text are imported automatically when languages are added on the <a href=":languages">Languages</a> page, or when modules or themes are enabled. On the <a href=":locale-settings">Interface translation settings</a> page, the <em>Translation source</em> can be restricted to local files only, or to include the <a href=":server">Drupal translation server</a>. Although modules and themes may not be fully translated in all languages, new translations become available frequently. You can specify whether and how often to check for translation file updates and whether to overwrite existing translations on the <a href=":locale-settings">Interface translation settings</a> page. You can also manually import a translation file on the <a href=":import">Interface translation import</a> page.
nl: Vertalingsbestanden met vertaalde interfacetekst worden automatisch geïmporteerd als talen toegevoegd worden op de pagina <a href=":languages">Talen</a>, of als modules of thema's ingeschakeld worden. Op de pagina <a href=":locale-settings">Instellingen interfacevertaling</a>, kan de <em>Vertalingsbron</em> beperkt worden tot lokale bestanden, of uitgebreid worden met vertalingen van de <a href=":server">Drupal vertalingserver</a>. Hoewel modules en thema's niet in alle talen volledig vertaald zijn, komen er regelmatig nieuwe vertalingen beschikbaar. Geef aan óf en hoe vaak er gecontroleerd wordt op bijgewerkte vertalingen, en of de bestaande vertalingen overschreven moeten worden op de pagina <a href=":locale-settings">Instellingen interfacevertaling</a>. Op de pagina <a href=":import">Interfacevertaling importeren</a> kunnen vertalingen handmatig geïmporteerd worden.

en: You can check how much of the interface on your site is translated into which language on the <a href=":languages">Languages</a> page. On the <a href=":translation-updates">Available translation updates</a> page, you can check whether interface translation updates are available on the <a href=":server">Drupal translation server</a>.
nl: U kunt kijken hoeveel van de interface van de site is vertaald naar welke taal op de pagina <a href=":languages">Talen</a>. Op de pagina <a href=":translation-updates">Beschikbare vertalingsupdates</a>, kunt u nagaan of er interfacevertalingsupdates beschikbaar zijn op de <a href=":server">Drupal vertaalserver</a>.

en: You can translate individual strings directly on the <a href=":translate">User interface translation</a> page, or download the currently-used translation file for a specific language on the <a href=":export">Interface translation export</a> page. Once you have edited the translation file, you can then import it again on the <a href=":import">Interface translation import</a> page.
nl: Individuele tekenreeksen kunt u rechtstreeks vertalen op de pagina <a href=":translate">Gebruikersinterface vertalen</a>, of download het meest recente vertalingsbestand voor een specifieke taal op de pagina <a href=":export">Interface vertalen export</a>. Nadat u het vertalingsbestand heeft aangepast, kunt u het opnieuw importeren op de pagina <a href=":import">Interface vertalen import</a>.

en: Interface translations are automatically imported when a language is added, or when new modules or themes are enabled. The report <a href=":update">Available translation updates</a> shows the status. Interface text can be customized in the <a href=":translate">user interface translation</a> page.
nl: Interface-vertalingen worden automatisch geïmporteerd wanneer een taal wordt toegevoegd, of wanneer nieuwe modules of thema's worden ingeschakeld. Het rapport <a href=":update">Beschikbare vertalingsupdates</a> toont de status. Interface-tekst kan via de pagina <a href=":translate">Gebruikersinterface vertalen</a> aangepast worden.

en: This page allows a translator to search for specific translated and untranslated strings, and is used when creating or editing translations. (Note: Because translation tasks involve many strings, it may be more convenient to <a title="User interface translation export" href=":export">export</a> strings for offline editing in a desktop Gettext translation editor.) Searches may be limited to strings in a specific language.
nl: Op deze pagina kan naar specifieke vertaalde of onvertaalde teksten worden gezocht, en kunnen vertalingen worden toegevoegd of bewerkt. (Opmerking: omdat bij vertalen veel teksten bewerkt worden, is het wellicht gebruiksvriendelijker om de teksten te <a title="Gebruikersinterfacevertaling exporteren" href=":export">exporteren</a> en ze offline te bewerken in een vertaalprogramma voor Gettext-bestanden.) Zoekopdrachten kunnen beperkt worden tot teksten in een specifieke taal.

en: Translation files are automatically downloaded and imported when <a title="Languages" href=":language">languages</a> are added, or when modules or themes are enabled.
nl: Vertaalbestanden worden automatisch gedownload en geïmporteerd wanneer <a title="Languages" href=":language">talen</a> toegevoegd worden, of wanneer modules of thema's ingeschakeld worden

en: This page allows translators to manually import translated strings contained in a Gettext Portable Object (.po) file. Manual import may be used for customized translations or for the translation of custom modules and themes. To customize translations you can download a translation file from the <a href=":url">Drupal translation server</a> or <a title="User interface translation export" href=":export">export</a> translations from the site, customize the translations using a Gettext translation editor, and import the result using this page.
nl: Op deze pagina kunnen handmatig vertaalde teksten, opgeslagen als Gettext Portable Object (.po), worden geïmporteerd. Handmatige import kan worden gebruikt voor aangepaste vertalingen, of voor de vertaling van eigen modules en thema's. Om vertalingen aan te passen kan een bestand worden gedownload van de <a href=":url">Drupal vertalingserver</a> of worden <a title="Gebruikersinterfacevertaling export" href=":export">geëxporteerd</a> van de site, aangepast met een Gettext vertaalprogramma, en weer geïmporteerd op deze pagina.

en: Updates available for: @languages. See the <a href=":updates">Available translation updates</a> page for more information.
nl: Updates beschikbaar voor: @languages. Zie voor meer informatie de pagina <a href=":updates">Beschikbare vertalings-updates</a>.

en: Missing translations for: @languages. See the <a href=":updates">Available translation updates</a> page for more information.
nl: Ontbrekende vertalingen voor: @languages. Zie voor meer informatie de pagina <a href=":updates">Beschikbare vertalings-updates</a>.

en: No translation status is available. See the <a href=":updates">Available translation updates</a> page for more information.
nl: Geen vertalingsstatus beschikbaar. Zie voor meer informatie de pagina <a href=":updates">Beschikbare vertalings-updates</a>.

en: Interface translation settings
nl: Instellingen interface-vertaling

en: Interface translation import
nl: Interface-vertaling importeren

en: Interface translation export
nl: Interface-vertaling exporteren

en: Select how frequently you want to check for new interface translations for your currently installed modules and themes. <a href=":url">Check updates now</a>.
nl: Selecteer hoe vaak er gecontroleerd moet worden op nieuwe vertalingen voor geïnstalleerde modules en thema's. <a href=":url">Nu controleren</a>.

en: Translation files are stored locally in the  %path directory. You can change this directory on the <a href=":url">File system</a> configuration page.
nl: Vertalingsbestanden worden lokaal opgeslagen in de map %path. Dit kan gewijzigd worden op de <a href=":url">Bestandssysteem</a>-instellingenpagina.

en: Translation files will not be stored locally. Change the Interface translation directory on the <a href=":url">File system configuration</a> page.
nl: Vertalingsbestanden worden niet lokaal opgeslagen. Wijzig de map voor interface-vertalingen op de <a href=":url">Bestandssysteem</a>-instellingenpagina.

en: You have selected local translation source, but no <a href=":url">Interface translation directory</a> was configured.
nl: De lokale vertalingsbron is geselecteerd, maar er is geen <a href=":url">map voor interface-vertalingen</a> ingesteld.

en: No translatable languages available. <a href=":add_language">Add a language</a> first.
nl: Er zijn geen vertaalbare talen beschikbaar. <a href=":add_language">Voeg eerst een taal toe</a>.

en: No translation status available. <a href=":check">Check manually</a>.
nl: Vertaalstatus niet beschikbaar. <a href=":check">Handmatig controleren</a>.

en: It is required by the Menu UI module, which provides an interface for managing menus and menu links. For more information, see the <a href=":menu-help">Menu UI module help page</a> and the <a href=":drupal-org-help">online documentation for the Custom Menu Links module</a>.
nl: Vereist voor de Menu UI-module, die een interface biedt om menu's en menulinks te beheren. Zie voor meer informatie de online helppagina voor de <a href=":menu-help">Menu UI-module</a> en de <a href=":drupal-org-help">Custom Menu Links-module</a>.

en: For more information, see the <a href=":drupal-org-help">online documentation for the Custom Menu Links module</a>. If you enable the Menu UI module, it provides an interface for managing menus and menu links.
nl: Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":drupal-org-help">Custom Menu Links-module</a>. Als de Menu UI-module ingeschakeld wordt, biedt deze een interface om menu's en menulinks te beheren.

en: The Menu UI module provides an interface for managing menus. A menu is a hierarchical collection of links, which can be within or external to the site, generally used for navigation. For more information, see the <a href=":menu">online documentation for the Menu UI module</a>.
nl: De Menu UI-module biedt een interface om menu's te beheren. Een menu is een hiërarchische verzameling interne of externe links en wordt gebruikt voor navigatie. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":menu">Menu UI-module</a>.

en: If you have the Block module enabled, then each menu that you create is rendered in a block that you enable and position on the <a href=":blocks">Block layout page</a>. In some <a href=":themes">themes</a>, the main menu and possibly the secondary menu will be output automatically; you may be able to disable this behavior on the <a href=":themes">theme's settings page</a>.
nl: Wanneer de Blok-module ingeschakeld is, komt ieder menu dat is aangemaakt beschikbaar in een blok dat te plaatsen en in te stellen is op de <a href=":blocks">Blokindelingspagina</a>. Bij bepaalde <a href=":themes">thema's</a>, wordt het hoofdmenu en soms een secundair menu automatisch weergegeven; dit is mogelijk uit te schakelen op de <a href=":themes">Thema-instellingenpagina</a>.

en: You can enable the newly-created block for this menu on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
nl: Het voor dit menu nieuw aangemaakte blok kunt u aanzetten op de <a href=":blocks">Blokindelingspagina</a>.

en: Each menu has a corresponding block that is managed on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
nl: Elk menu heeft een overeenkomstig blok dat beheerd kan worden op de <a href=":blocks">Blokindelingspagina</a>.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
nl: Er zijn nog geen menulinks. <a href=":url">Link toevoegen</a>.

en: The Migrate module provides a framework for migrating data, usually from an external source into your site. It does not provide a user interface. For more information, see the <a href=":migrate">online documentation for the Migrate module</a>.
nl: De Migrate-module levert een framework om data te migreren, gewoonlijk van een externe bron naar de site. De module biedt geen gebruiksinterface. Zie voor meer informatie de online documentatie van de <a href=":migrate">Migrate-module</a>.

en: Memory usage is @usage (@pct% of limit @limit), reclaiming memory.
nl: Geheugengebruik is @usage (@pct% van maximaal @limit), geheugen terugwinnen.

en: Memory usage is now @usage (@pct% of limit @limit), not enough reclaimed, starting new batch
nl: Geheugengebruik is nu @usage (@pct% van maximaal @limit), niet genoeg teruggewonnen, nieuwe batch wordt gestart.

en: Memory usage is now @usage (@pct% of limit @limit), reclaimed enough, continuing
nl: Geheugengebruik is nu @usage (@pct% van maximaal @limit), genoeg teruggewonnen, doorgaan.

en: The Migrate Drupal module provides a framework based on the <a href=":migrate">Migrate module</a> to facilitate migration from a Drupal (6, 7, or 8) site to your website. It does not provide a user interface. For more information, see the <a href=":migrate_drupal">online documentation for the Migrate Drupal module</a>.
nl: De Migrate-module voorziet in een framework gebaseerd op de <a href=":migrate">Migrate-module</a> om migraties van een Drupal website (6, 7, of 8) naar uw website te doen. Er is geen gebruikersinterface aanwezig. Zie voor meer informatie de <a href=":migrate_drupal">online documentatie voor de Migrate-module</a>.

en: The content access permissions need to be rebuilt. <a href=":node_access_rebuild">Rebuild permissions</a>.
nl: De toegangsrechten moeten opnieuw worden opgebouwd. <a href=":node_access_rebuild">Toegangsrechten opnieuw samenstellen</a>.

en: The Node module manages the creation, editing, deletion, settings, and display of the main site content. Content items managed by the Node module are typically displayed as pages on your site, and include a title, some meta-data (author, creation time, content type, etc.), and optional fields containing text or other data (fields are managed by the <a href=":field">Field module</a>). For more information, see the <a href=":node">online documentation for the Node module</a>.
nl: De Node-module beheert het maken, bewerken, verwijderen, instellen en weergen van de inhoud van de site. Inhoudsitems beheerd door de Node-module worden gewoonlijk weergegeven als pagina's in de site, en bestaan uit een titel, metadata (auteur, tijdstip van aanmaak, inhoudstype, enz.) en optionele velden die tekst of andere gegevens bevatten (velden worden beheerd door de <a href=":field">Field-module</a>). Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":node">Node-module</a>.

en: When new content is created, the Node module records basic information about the content, including the author, date of creation, and the <a href=":content-type">Content type</a>. It also manages the <em>publishing options</em>, which define whether or not the content is published, promoted to the front page of the site, and/or sticky at the top of content lists. Default settings can be configured for each <a href=":content-type">type of content</a> on your site.
nl: Als nieuwe inhoud wordt toegevoegd, slaat de Node-module basisinformatie over de inhoud op, waaronder de auteur, tijdstip van aanmaak en het <a href=":content-type">inhoudstype</a>. De module beheert ook de <em>publicatieopties</em>, die bepalen of inhoud al dan niet gepubliceerd is, op de voorpagina weergegeven wordt, en/of bovenaan lijsten van inhoudsitems geplaatst wordt. Standaardinstellingen kunnen voor elk <a href=":content-type">inhoudstype</a> afzonderlijk ingesteld worden.

en: The Node module gives users with the <em>Administer content types</em> permission the ability to <a href=":content-new">create new content types</a> in addition to the default ones already configured. Creating custom content types gives you the flexibility to add <a href=":field">fields</a> and configure default settings that suit the differing needs of various site content.
nl: De Node-module geeft gebruikers met het toegangsrecht <em>Inhoudstypes beheren</em> de mogelijkheid om <a href=":content-new">nieuwe inhoudstypes toe te voegen</a>. Het aanmaken van aangepaste inhoudstypes geeft de flexibiliteit om <a href=":field">velden</a> en instellingen zo goed mogelijk af te stemmen op verschillende soorten inhoud.

en: The <a href=":content">Content</a> page lists your content, allowing you add new content, filter, edit or delete existing content, or perform bulk operations on existing content.
nl: De pagina <a href=":content">Inhoud</a> bevat een lijst met bestaande inhoud, met de mogelijkheid om deze te filteren, bewerken of verwijderen. Er kunnen bulkbewerkingen op inhoud van deze lijst uitgevoerd worden, en er kan nieuwe inhoud toegevoegd worden.

en: The Node module makes a number of permissions available for each content type, which can be set by role on the <a href=":permissions">permissions page</a>.
nl: De Node-module stelt voor elk inhoudstype een aantal toegangsrechten beschikbaar, die per rol ingesteld kunnen worden op de pagina <a href=":permissions">Toegangsrechten</a>.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Rebuilding will remove all privileges to content and replace them with permissions based on the current modules and settings. Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed, content will automatically use the new permissions. <a href=":rebuild">Rebuild permissions</a>
nl: Bij problemen met toegangsrechten kan het zinvol zijn de toegangsrechten-cache opnieuw samen te stellen. Hierbij worden alle toegangsrechten op inhoud verwijderd, en vervangen door toegangsrechten gebaseerd op de huidige modules en instellingen. Als er veel inhoud is, of ingewikkelde instellingen voor toegangsrechten zijn, kan het genereren even duren. Hierna zal de inhoud automatisch de nieuwe toegangsrechten gebruiken. <a href=":rebuild">Toegangsrechten opnieuw samenstellen</a>

en: Maintain the types of content available and the fields that are associated with those types.
nl: De beschikbare inhoudstypes en bijbehorende velden beheren.

en: This text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
nl: Deze tekst wordt weergegeven op de pagina <em>inhoud toevoegen</em>.

en: No content types available. <a href=":link">Add content type</a>.
nl: Er zijn geen inhoudstypen aanwezig. <a href=":link">Inhoudstype toevoegen</a>.

en: Node from URL
nl: Node vanuit URL

en: The Options module allows you to create fields where data values are selected from a fixed list of options. Usually these items are entered through a select list, checkboxes, or radio buttons. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":options_do">online documentation for the Options module</a>.
nl: De Options-module maakt het mogelijk de gebruiker te laten kiezen uit een vastgestelde lijst met mogelijkheden. Gewoonlijk wordt de lijst weergegeven als een keuzelijst, als keuzerondjes of als keuzevakjes. Zie voor meer informatie over velden en het beheren ervan de hulppagina's voor de <a href=":field">Field-module</a> en de <a href=":field_ui">Field UI</a>. Zie voor meer informatie over deze module de online documentatie van de <a href=":options_do">Options-module</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the list fields can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
nl: De <em>instellingen</em> en de <em>weergave</em> van het lijstveld kunnen afzonderlijk ingesteld worden. Zie voor meer informatie over het beheren en weergeven van velden de <a href=":field_ui">Field UI-hulp</a>.

en: The Internal Page Cache module caches pages for anonymous users in the database. For more information, see the <a href=":pagecache-documentation">online documentation for the Internal Page Cache module</a>.
nl: De Internal Page Cache-module levert caching van pagina's voor anonieme gebruikers in de database. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":pagecache-documentation">Internal Page Cache-module</a>.

en: Pages are usually identical for all anonymous users, while they can be personalized for each authenticated user. This is why entire pages can be cached for anonymous users, whereas they will have to be rebuilt for every authenticated user.
nl: Pagina's zijn gewoonlijk gelijk voor alle anonieme gebruikers, terwijl ze gepersonaliseerd kunnen worden voor een aangemelde gebruiker. Daarom kunnen voor anonieme gebruikers volledige pagina's gecached worden, terwijl ze voor aangemelde gebruikers opnieuw opgebouwd moeten worden.

en: To speed up your site for authenticated users, see the <a href=":dynamic_page_cache-help">Dynamic Page Cache module</a>.
nl: Zie om de site sneller te maken voor aangemelde gebruikers de <a href=":dynamic_page_cache-help">Dynamic Page Cache-module</a>.

en: The Path module allows you to specify an alias, or custom URL, for any existing internal system path. Aliases should not be confused with URL redirects, which allow you to forward a changed or inactive URL to a new URL. In addition to making URLs more readable, aliases also help search engines index content more effectively. Multiple aliases may be used for a single internal system path. To automate the aliasing of paths, you can install the contributed module <a href=":pathauto">Pathauto</a>. For more information, see the <a href=":path">online documentation for the Path module</a>.
nl: De Path-module maakt het mogelijk voor elk bestaand intern pad een alias, of aangepaste URL, in te stellen. Een alias mag niet verward worden met een URL-doorverwijzing, die een inactieve of gewijzigde URL doorverwijst naar een nieuwe URL. Behalve dat URL's beter leesbaar worden door een alias, zorgen ze er ook voor dat zoekmachines de inhoud beter indexeren. Er kunnen meerdere aliassen naar hetzelfde interne systeempad verwijzen. Om het maken van aliassen te automatiseren, kan de uitbreidingsmodule <a href=":pathauto">Pathauto</a> geïnstalleerd worden. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":path">Path-module</a>.

en: If you create or edit a taxonomy term you can add an alias (for example <em>music/jazz</em>) in the field "URL alias". When creating or editing content you can add an alias (for example <em>about-us/team</em>) under the section "URL path settings" in the field "URL alias". Aliases for any other path can be added through the page <a href=":aliases">URL aliases</a>. To add aliases a user needs the permission <a href=":permissions">Create and edit URL aliases</a>.
nl: Voeg, bij het aanmaken of bewerken van een taxonomieterm, een alias toe in het veld 'URL-alias' (bijvoorbeeld <em>muziek/jazz</em>). Voeg, bij het aanmaken of bewerken van inhoud, een alias toe in het onderdeel 'URL-pad instellingen' in het veld 'URL-alias' (bijvoorbeeld <em>over-ons/team</em>). Voeg aliassen voor alle andere paden toe op de pagina <a href=":aliases">URL-aliassen</a>. Hiervoor moet een gebruiker het toegangsrecht <a href=":permissions">
    URL-aliassen aanmaken en bewerken</a> hebben.

en: The Path module provides a way to search and view a <a href=":aliases">list of all aliases</a> that are in use on your website. Aliases can be added, edited and deleted through this list.
nl: De Path-module biedt een manier om een <a href=":aliases">lijst van alle aliassen</a> die op de site worden gebruikt te bekijken en te doorzoeken. Vanuit deze lijst kunnen aliassen toegevoegd, bewerkt en verwijderd worden.

en: The internal system path.
nl: Het interne systeempad.

en: The path alias.
nl: De pad-alias.

en: The Quick Edit module allows users with the <a href=":quickedit_permission">Access in-place editing</a> and <a href=":contextual_permission">Use contextual links</a> permissions to edit field content without visiting a separate page. For more information, see the <a href=":handbook_url">online documentation for the Quick Edit module</a>.
nl: De Quick Edit-module stelt gebruikers met de toegangsrechten <a href=":quickedit_permission">Toegang tot in-place bewerken</a> en <a href=":contextual_permission">Contextuele links gebruiken</a> in staat om de inhoud van velden te bewerken zonder daarvoor een aparte pagina te bezoeken. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":handbook_url">Quick Edit-module</a>.

en: To edit content in place, you need to activate quick edit mode for a content item. Activate quick edit mode by choosing Quick edit from the contextual links for an area displaying the content (see the <a href=":contextual">Contextual Links module help</a> for more information about how to use contextual links).
nl: Om inhoud in-place te bewerken, moet de Snel bewerken-modus voor een inhoudsitem ingeschakeld worden. Schakel de Snel bewerken-modus in door Snel bewerken te kiezen in de contextuele links van het gebied waarin de inhoud weergegeven wordt. Zie voor meer informatie over het gebruiken van contextuele links de hulppagina voor de <a href=":contextual">Contextual Links-module</a>.

en: The RDF module enriches your content with metadata to let other applications (e.g., search engines, aggregators, and so on) better understand its relationships and attributes. This semantically enriched, machine-readable output for your website uses the <a href=":rdfa">RDFa specification</a>, which allows RDF data to be embedded in HTML markup. Other modules can define mappings of their data to RDF terms, and the RDF module makes this RDF data available to the theme. The core modules define RDF mappings for their data model, and the core themes output this RDF metadata information along with the human-readable visual information. For more information, see the <a href=":rdf">online documentation for the RDF module</a>.
nl: De RDF-module voegt metadata aan de website-inhoud toe, waardoor andere applicaties (zoals zoekmachines en aggregators) relaties en attributen beter kunnen interpreteren. De semantisch verrijkte Drupal-sites maken gebruik van de <a href=":rdfa">RDFa-specificaties</a>. Met deze specificaties kunnen RDF-gegevens in HTML-opmaak worden opgenomen. Andere modules kunnen data aan de RDF-termen koppelen die de RDF-module aan het thema beschikbaar stelt. De Drupal-kernmodules definiëren de RDF-koppeling van hun data, en de Drupal-kernthema's voegen de RDF-metadata toe aan de voor mensen leesbare informatie. Zie voor meer informatie de online documentatie van de <a href=":rdf">RDF-module</a>.

en: The Responsive Image module provides an image formatter that allows browsers to select which image file to display based on media queries or which image file types the browser supports, using the HTML 5 picture and source elements and/or the sizes, srcset and type attributes. For more information, see the <a href=":responsive_image">online documentation for the Responsive Image module</a>.
nl: De Responsive Image-module biedt een afbeeldingsweergave die browsers in staat stelt te selecteren welke afbeelding moet worden weergegeven, gebaseerd op media query's of ondersteunde bestandstypes, gebruikmakend van de HTML 5 picture- en source-elementen en/of de size-, srcset- en type-attributen. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":responsive_image">Responsive Image-module</a>.

en: By creating responsive image styles you define which options the browser has in selecting which image file to display. In most cases this means providing different image sizes based on the viewport size. On the <a href=":responsive_image_style">Responsive image styles</a> page, click <em>Add responsive image style</em> to create a new style. First choose a label, a fallback image style and a breakpoint group and click Save.
nl: Bij het aanmaken van responsive afbeeldingen dienen de opties gedefinieerd te worden die de browser heeft om te selecteren welke afbeelding getoond dient te worden. In de meeste gevallen betekent dit dat er verschillende afbeeldingsformaten opgegeven worden gebaseerd op de afmeting van de viewport. Klik op <em>Responsive afbeeldingsstijl toevoegen</em> op de <a href=":responsive_image_style">Responsive afbeeldingsstijlen</a> pagina om een nieuwe stijl toe te voegen. Kies een label, een afbeeldingsstijl-fallback en een breakpoint groep en klik op Opslaan.

en: The breakpoint group typically only needs a single breakpoint with an empty media query in order to do <em>viewport sizing.</em> Multiple breakpoints are used for changing the crop or aspect ratio of images at different viewport sizes, which is often referred to as <em>art direction.</em> Once you select a breakpoint group, you can choose which breakpoints to use for the responsive image style. By default, the option <em>do not use this breakpoint</em> is selected for each breakpoint. See the <a href=":breakpoint_help">help page of the Breakpoint module</a> for more information.
nl: De breakpoint-groep heeft typisch slechts een breakpoint met een lege media-query nodig voor <em>viewport sizing</em>. Meerdere breakpoints worden gebruikt voor het aanpassen van lengte/breedte-verhouding of bijsnijden bij verschillende viewport-afmetingen. Dit proces wordt gewoonlijk aangeduid als <em>art direction</em>. Nadat een breakpoint-groep is gekozen, kunt u selecteren welke breakpoints voor responsive-afbeeldingsstijlen gebruikt worden. Standaard is de optie <em>dit breakpoint niet gebruiken</em> voor ieder breakpoint geselecteerd. Zie voor meer informatie de <a href=":breakpoint_help">helppagina van de Breakpoint-module</a>.

en: Below the Sizes field you can choose multiple image styles so the browser can choose the best image file size to fill the space defined in the Sizes field. Typically you will want to use image styles that resize your image to have options that range from the smallest px width possible for the space the image will appear in to the largest px width possible, with a variety of widths in between. You may want to provide image styles with widths that are 1.5x to 2x the space available in the layout to account for high resolution screens. Image styles can be defined on the <a href=":image_styles">Image styles page</a> that is provided by the <a href=":image_help">Image module</a>.
nl: Onder het veld Afmetingen kunnen meerdere afbeeldingsstijlen gekozen worden, zodat de browser de afmetingen kan kiezen die het best de ruimte opvullen zoals die is opgegeven in het veld Afmetingen. Meestal worden hier afbeeldingsstijlen gebruikt die de afbeelding schalen op een reeks afmetingen die overeenkomen met het kleinst aantal pixels tot het grootst aantal pixels waarop de afbeelding mogelijkerwijs wordt getoond, met een variatie aan breedtes ertussenin. Het is gebruikelijk om afbeeldingsstijlen op te geven die 1,5x tot 2x de beschikbare ruimte van het ontwerp zijn om rekening te houden met hoge-resolutie schermen. Afbeeldingsstijlen kunnen worden gedefinieerd op de <a href=":image_styles">Afbeeldingsstijlen pagina</a> die wordt geleverd door de <a href=":image_help">Image-module</a>.

en: After defining responsive image styles, you can use them in the display settings for your Image fields, so that the site displays responsive images using the HTML5 picture tag. Open the Manage display page for the entity type (content type, taxonomy vocabulary, etc.) that the Image field is attached to. Choose the format <em>Responsive image</em>, click the Edit icon, and select one of the responsive image styles that you have created. For general information on how to manage fields and their display see the <a href=":field_ui">Field UI module help page</a>. For background information about entities and fields see the <a href=":field_help">Field module help page</a>.
nl: Nadat responsive afbeeldingsstijlen zijn gedefinieerd kunnen deze gebruikt worden in de weergave-instellingen voor velden van het type Afbeelding, zodat de site de responsive afbeeldingen toont middels de HTML5 picture tag. Open de 'Weergave beheren'-pagina van het type entiteit (inhoudstype, woordenlijst, etc.) waar het veld Afbeelding aan verbonden is. Kies het formaat <em>Responsive afbeelding</em>, klik op het Bewerken icoon, en selecteer één van de aangemaakte responsive afbeeldingsstijlen. Zie de <a href=":field_ui">Field UI-module hulppagina</a> voor algemene informatie over hoe velden en hun weergave beheerd kunnen worden. Zie de <a href=":field_help">Field-module hulppagina</a> voor achtergrondinformatie over entiteiten en velden.

en: See the <a href=":responsive_image_help">Responsive Image help page</a> for information on the sizes attribute.
nl: Zie voor meer informatie over het sizes-attribuut de <a href=":responsive_image_help">Responsive Image-hulppagina's</a>.

en: Configure Responsive Image Styles
nl: Responsive Image-stijlen configureren

en: The Search module provides the ability to set up search pages based on plugins provided by other modules. In Drupal core, there are two page-type plugins: the Content page type provides keyword searching for content managed by the Node module, and the Users page type provides keyword searching for registered users. Contributed modules may provide other page-type plugins. For more information, see the <a href=":search-module">online documentation for the Search module</a>.
nl: De Search-module maakt het mogelijk zoekpagina's te maken met behulp van plug-ins van andere modules. Drupal-core levert twee plug-ins voor zoekpagina's: de plug-in Inhoud biedt zoeken op trefwoord in inhoud beheerd door de Node-module. De plug-in Gebruikers biedt zoeken naar geregistreerde gebruikers. Voeg andere plug-ins voor zoekpagina's toe door uitbreidingsmodules te installeren. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":search-module">Search-module</a>.

en: To configure search pages, visit the <a href=":search-settings">Search pages page</a>. In the Search pages section, you can add a new search page, edit the configuration of existing search pages, enable and disable search pages, and choose the default search page. Each enabled search page has a URL path starting with <em>search</em>, and each will appear as a tab or local task link on the <a href=":search-url">search page</a>; you can configure the text that is shown in the tab. In addition, some search page plugins have additional settings that you can configure for each search page.
nl: Stel zoekpagina's in op de pagina <a href=":search-settings">Zoekpagina's</a>. In het onderdeel Zoekpagina's kunnen nieuwe zoekpagina's worden toegevoegd, de instellingen van bestaande zoekpagina's worden bewerkt, zoekpagina's worden in- en uitgeschakeld, en kan de standaard zoekpagina worden gekozen. Elke ingeschakelde zoekpagina heeft een URL-pad dat begint met <em>search</em>, en wordt getoond als een tab of lokale taak-link op de pagina <a href=":search-url">Zoeken</a>. De tekst die in de tab getoond wordt kan worden aangepast. Sommige plug-ins voor zoekpagina's hebben aanvullende instellingen die voor elke zoekpagina kunnen worden aangepast.

en: Some search page plugins, such as the core Content search page, index searchable text using the Drupal core search index, and will not work unless content is indexed. Indexing is done during <em>cron</em> runs, so it requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a> to be set up. There are also several settings affecting indexing that can be configured on the <a href=":search-settings">Search pages page</a>: the number of items to index per cron run, the minimum word length to index, and how to handle Chinese, Japanese, and Korean characters.
nl: Sommige plug-ins voor zoekpagina's, zoals de Inhoud-zoekpagina in core, maken  gebruik van de zoekindex van Drupal-core, en zullen niet werken tenzij de inhoud geïndexeerd is. Het indexeren gebeurt tijdens de <em>cron-uitvoering</em>, dus er moet een <a href=":cron">Cron-onderhoudstaak</a> ingesteld zijn. Instellingen die van invloed zijn op het indexeren, aanpasbaar op de pagina <a href=":search-settings">Zoekpagina's</a>, zijn onder andere: het aantal items dat per cron-uitvoering moet worden geïndexeerd, de minimale woordlengte, en hoe omgegaan wordt met Chinese-, Japanese-, and Koreaanse tekens.

en: Modules providing search page plugins generally ensure that content-related actions on your site (creating, editing, or deleting content and comments) automatically cause affected content items to be marked for indexing or reindexing at the next cron run. When content is marked for reindexing, the previous content remains in the index until cron runs, at which time it is replaced by the new content. However, there are some actions related to the structure of your site that do not cause affected content to be marked for reindexing. Examples of structure-related actions that affect content include deleting or editing taxonomy terms, enabling or disabling modules that add text to content (such as Taxonomy, Comment, and field-providing modules), and modifying the fields or display parameters of your content types. If you take one of these actions and you want to ensure that the search index is updated to reflect your changed site structure, you can mark all content for reindexing by clicking the "Re-index site" button on the <a href=":search-settings">Search pages page</a>. If you have a lot of content on your site, it may take several cron runs for the content to be reindexed.
nl: Modules die voorzien in zoekpagina-plugins zorgen er gewoonlijk voor dat na inhoudsgerelateerde acties op de site (inhoud of reacties toevoegen, bewerken of verwijderen) automatisch de beïnvloedde inhoudsitems gemarkeerd worden voor indexatie of herindexatie bij de volgende cron-run. Als inhoud gemarkeerd is voor herindexatie, blijft de huidige content in de index, en wordt tijdens de cron-run vervangen door de nieuwe inhoud. Er zijn echter een aantal acties die te maken hebben met de structuur van de site die deze markering niet uitvoeren. Bijvoorbeeld het verwijderen of bewerken van taxonimietermen, het in- of uitschakelen van modules die tekst aan inhoud toevoegen (zoals Taxonomy, Comment, en modules die velden toevoegen), en het bewerken van de velden of weergaveinstellingen van de inhoudstypes. Als een van deze acties uitgevoerd wordt, en de zoekindex moet bijgewerkt worden om de wijzigingen te weerspiegelen, kan alle inhoud gemarkeerd worden voor herindexatie met de knop 'Site opnieuw indexeren' op de pagina <a href=":search-settings">Zoekpagina's</a>. Als er veel inhoud aanwezig is op de site kan het een aantal cron-runs duren voordat alle inhoud opnieuw geïndexeerd is.

en: The Search module includes a block, which can be enabled and configured on the <a href=":blocks">Block layout page</a>, if you have the Block module enabled; the default block title is Search, and it is the Search form block in the Forms category, if you wish to add another instance. The block is available to users with the <a href=":search_permission">Use search</a> permission, and it performs a search using the configured default search page.
nl: De Search-module bevat een blok, dat ingeschakeld en ingesteld kan worden op de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a> (mits de Block-module is ingeschakeld). De standaard bloktitel is Zoeken. Als u nog een instantie toe wilt voegen, zoek dan naar het blok Zoekformulier in de categorie formulieren. Het blok is beschikbaar voor gebruikers met het toegangsrecht <a href=":search_permission">Zoeken gebruiken</a>, en het voert een zoekactie uit met de standaardzoekpagina.

en: Users with <a href=":search_permission">Use search</a> permission can use the Search block and <a href=":search">Search page</a>. Users with the <a href=":node_permission">View published content</a> permission can use configured search pages of type <em>Content</em> to search for content containing exact keywords; in addition, users with <a href=":search_permission">Use advanced search</a> permission can use more complex search filtering. Users with the <a href=":user_permission">View user information</a> permission can use configured search pages of type <em>Users</em> to search for active users containing the keyword anywhere in the username, and users with the <a href=":user_permission">Administer users</a> permission can search for active and blocked users, by email address or username keyword.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <a href=":search_permission">Zoeken gebruiken</a> kunnen het zoekblok en de <a href=":search">zoekpagina</a> gebruiken. Gebruikers met het recht <a href=":node_permission">Gepubliceerde inhoud bekijken</a> kunnen zoekpagina's van het type <em>Inhoud</em> gebruiken om te zoeken naar inhoud op exacte zoekwoorden. Gebruikers met het recht <a href=":search_permission">Geavanceerd zoeken gebruiken</a> kunnen daarbij meer complexe zoekfilters gebruiken. Gebruikers met het recht <a href=":user_permission">Gebruikersinformatie weergeven</a> kunnen zoekpagina's van het type <em>Gebruikers</em> gebruiken om naar actieve gebruikers te zoeken die het zoekwoord ergens in de gebruikersnaam hebben. Gebruikers met het recht <a href=":user_permission">Gebruikers beheren</a> kunnen naar actieve en geblokkeerde gebruikers zoeken op e-mail adres of gebruikersnaam.

en: By default, the Search module only supports exact keyword matching in content searches. You can modify this behavior by installing a language-specific stemming module for your language (such as <a href=":porterstemmer_url">Porter Stemmer</a> for American English), which allows words such as walk, walking, and walked to be matched in the Search module. Another approach is to use a third-party search technology with stemming or partial word matching features built in, such as <a href=":solr_url">Apache Solr</a> or <a href=":sphinx_url">Sphinx</a>. There are also contributed modules that provide additional search pages. These and other <a href=":contrib-search">search-related contributed modules</a> can be downloaded by visiting Drupal.org.
nl: Standaard ondersteunt de Search-module alleen zoeken op exacte overeenkomst bij het zoeken in inhoud. Dit gedrag kan gewijzigd worden door het installeren van een stemming-module voor de taal van de site (zoals <a href=":porterstemmer_url">Porter Stemmer</a> voor Amerikaans-Engels). Zo'n module zorgt ervoor dat vervoegingen zoals 'loop', 'lopen' en 'gelopen' toch gevonden worden in de Search-module. Een andere mogelijkheid is zoektechnologie van een andere partij te gebruiken die standaard mogelijkheden heeft voor stemming of deelwoordzoeken, zoals <a href=":solr_url">Apache Solr</a> of <a href=":sphinx_url">Sphinx</a>. Er zijn ook modules die in aanvullende zoekpagina's voorzien. Deze en andere <a href=":contrib-search">zoek-gerelateerde</a> modules kunnen gedownload worden op Drupal.org.

en: This module does not have a user interface. It is used by other modules which need to serialize data, such as <a href=":rest">REST</a>.
nl: Deze module heeft geen gebruikersinterface. De module wordt gebruikt door andere modules om data te serialiseren zoals de <a href=":rest">REST-module</a>.

en: For more information, see the <a href=":doc_url">online documentation for the Serialization module</a>.
nl: Zie voor meer informatie de <a href=":doc_url">on-line documentatie van de Serialization-module</a>.

en: The Shortcut module allows users to create sets of <em>shortcut</em> links to commonly-visited pages of the site. Shortcuts are contained within <em>sets</em>. Each user with <em>Select any shortcut set</em> permission can select a shortcut set created by anyone at the site. For more information, see the <a href=":shortcut">online documentation for the Shortcut module</a>.
nl: Met de Shortcut-module kunnen gebruikers sets van <em>snelkoppelingen</em> naar veelgebruikte pagina's samenstellen. Snelkoppelingen worden gegroepeerd in <em>snelkoppelingsets</em>. Iedere gebruiker met toegangsrechten <em>Selecteer elke snelkoppelingset</em> kan voor eigen gebruik een snelkoppelingset van een andere gebruiker selecteren. Lees voor meer informatie de online documentatie over de <a href=":shortcut">Shortcut-module</a>.

en: Users with the <em>Administer shortcuts</em> permission can manage shortcut sets and edit the shortcuts within sets from the <a href=":shortcuts">Shortcuts administration page</a>.
nl: Gebruikers met toegangsrechten <em>Snelkoppelingen beheren</em> kunnen snelkoppelingsets en snelkoppelingen binnen sets beheren op de pagina <a href=":shortcuts">Snelkoppelingenbeheer</a>.

en: Define which shortcut set you are using on the <a href=":shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
nl: Geef aan welke snelkoppelingen u gebruikt op de tab <a href=":shortcut-link">Snelkoppelingen</a> van uw gebruikerspagina.

en: No shortcuts available. <a href=":link">Add a shortcut</a>
nl: Geen snelkoppelingen beschikbaar. <a href=":link">Snelkoppeling toevoegen</a>

en: You are now using the new %set_name shortcut set. You can edit it from this page or <a href=":switch-url">switch back to a different one.</a>
nl: U gebruikt nu de nieuwe set %set_name snelkoppelingen. Bewerk de set op deze pagina of <a href=":switch-url">schakel terug naar een andere set</a>.

en: The link for this shortcut.
nl: De link voor deze snelkoppeling.

en: The title for this shortcut.
nl: De titel voor deze snelkoppeling.

en: The weight for this shortcut
nl: Het gewicht voor deze snelkoppeling.

en: The name under which the set's links are stored.
nl: De naam waaronder de links van deze set worden opgeslagen.

en: The title of the set.
nl: De titel van de set.

en: The users.uid for this set.
nl: Het users.uid van deze set.

en: The shortcut_set.set_name that will be displayed for this user.
nl: De shortcut_set.set_name die wordt getoond voor deze gebruiker.

en: The Statistics module shows you how often content is viewed. This is useful in determining which pages of your site are most popular. For more information, see the <a href=":statistics_do">online documentation for the Statistics module</a>.
nl: De Statistics-module toont hoe vaak inhoud bekeken is. Dit is bruikbaar bij het bepalen welke pagina's van de site het populairst zijn. Zie voor meer informatie de online documentatie van de <a href=":statistics_do">Statistics-module</a>.

en: The module includes a <em>Popular content</em> block that displays the most viewed pages today and for all time, and the last content viewed. To use the block, enable <em>Count content views</em> on the <a href=":statistics-settings">Statistics page</a>, and then you can enable and configure the block on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
nl: De module bevat een blok <em>Populaire inhoud</em> dat de meest bekeken pagina's (van vandaag en van altijd) en de laatst bekeken inhoud weergeeft. Om het blok in te schakelen, kiest u <em>Inhoudsweergaves tellen</em> op de pagina <a href=":statistics-settings">Statistieken</a>. Daarna kunt u het blok configureren en inschakelen op de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a>.

en: The Statistics module includes a counter for each page that increases whenever the page is viewed. To use the counter, enable <em>Count content views</em> on the <a href=":statistics-settings">Statistics page</a>, and set the necessary <a href=":permissions">permissions</a> (<em>View content hits</em>) so that the counter is visible to the users.
nl: De Statistics-module bevat een teller voor iedere pagina die wordt opgehoogd wanneer de pagina wordt bekeken. Schakel <em>Tel aantal maal dat de inhoud wordt bekeken<em> in op de pagina <a href=":statistics-settings">Statistieken</a> om deze teller te gebruiken en stel de benodigde <a href=":permissions">toegangsrechten</a> in (<em>Zien hoe vaak content bekeken is</em>), zodat de teller zichtbaar is voor de gebruikers.

en: How long any statistics may be cached, i.e. the refresh interval
nl: Hoelang statistieken bewaard blijven, het verversingsinterval

en: Version: @module-version
nl: Versie: @module-version

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: Required by: @module-list
nl: Vereist door: @module-list

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version @php_version.
nl: Dit thema vereist PHP versie @php_required en is niet compatibel met PHP versie @php_version.

en: The System module is integral to the site: it provides user interfaces for many core systems and settings, as well as the basic administrative menu structure. For more information, see the <a href=":system">online documentation for the System module</a>.
nl: De System-module is een integraal onderdeel van de site. De module voorziet in een gebruikers-interfaces voor veel core-onderdelen en -instellingen, alsook in de menustructuur van het beheer. Zie voor meer informatie de online documentatie van de <a href=":system">System-module</a>.

en: Users with appropriate permission can install and uninstall modules from the <a href=":modules">Extend page</a>. Depending on which distribution or installation profile you choose when you install your site, several modules are installed and others are provided but not installed. Each module provides a discrete set of features; modules may be installed or uninstalled depending on the needs of the site. Many additional modules contributed by members of the Drupal community are available for download from the <a href=":drupal-modules">Drupal.org module page</a>. Note that uninstalling a module is a destructive action: when you uninstall a module, you will permanently lose all data connected to the module.
nl: Gebruikers met de juiste toegangsrechten kunnen modules installeren en verwijderen op de pagina <a href=":modules">Uitbreidingen</a>. Afhankelijk van de distributie of het installatieprofiel van de site zijn bepaalde modules geïnstalleerd, terwijl anderen wel beschikbaar zijn maar niet geïnstalleerd. Elke module voorziet in specifieke functionaliteit. Ze kunnen in- of uitgeschakeld worden naargelang de behoeften van de site. Vele extra modules bijgedragen door leden van de Drupal-community kunnen gedownload worden op de <a href=":drupal-modules">Drupal.org modulepagina</a>. Het verwijderen van een module is een destructieve actie: de bijbehorende data wordt namelijk definitief verwijderd.

en: Users with appropriate permission can install and uninstall themes on the <a href=":themes">Appearance page</a>. Themes determine the design and presentation of your site. Depending on which distribution or installation profile you choose when you install your site, a default theme is installed, and possibly a different theme for administration pages. Other themes are provided but not installed, and additional contributed themes are available at the <a href=":drupal-themes">Drupal.org theme page</a>.
nl: Gebruikers met de juiste toegangsrechten kunnen thema's installeren en deïnstalleren op de pagina <a href=":themes">Uiterlijk</a>. Thema's bepalen de vormgeving en weergave van de site. Afhankelijk van de distributie of het installatieprofiel van de website is een standaardthema ingesteld, en mogelijk een ander thema voor de beheerpagina's. Extra thema's zijn te vinden op de pagina <a href=":drupal-themes">thema's op Drupal.org</a>.

en: When you are performing site maintenance, you can prevent non-administrative users (including anonymous visitors) from viewing your site by putting it in <a href=":maintenance-mode">Maintenance mode</a>. This will prevent unauthorized users from making changes to the site while you are performing maintenance, or from seeing a broken site while updates are in progress.
nl: Voorkom tijdens het uitvoeren van onderhoud aan de site dat anderen dan beheerders de website gebruiken door hem in <a href=":maintenance-mode">Onderhoudsmodus</a> te plaatsen. Dit voorkomt dat gebruikers wijzigingen maken aan de site terwijl er onderhoud gepleegd wordt, of dat gebruikers een kapotte site te zien krijgen.

en: On the <a href=":performance-page">Performance page</a>, the site can be configured to aggregate CSS and JavaScript files, making the total request size smaller. Note that, for small- to medium-sized websites, the <a href=":page-cache">Internal Page Cache module</a> should be installed so that pages are efficiently cached and reused for anonymous users. Finally, for websites of all sizes, the <a href=":dynamic-page-cache">Dynamic Page Cache module</a> should also be installed so that the non-personalized parts of pages are efficiently cached (for all users).
nl: Op de pagina <a href=":performance-page">Prestaties</a> kan ingesteld worden dat CSS en JavaScript geoptimaliseerd worden. Hiermee wordt de grootte van de totale request beperkt. Installeer voor kleine tot gemiddelde websites, de module <a href=":page-cache">Internal Page Cache</a> zodat pagina's efficient gecached en hergebruikt worden. Installeer voor alle websites de module <a href=":dynamic-page-cache">Dynamic Page Cache</a> zodat niet-gepersonaliseerde delen van pagina's voor alle gebruikers efficient gecached worden.

en: Your site has several file directories, which are used to store and process uploaded and generated files. The <em>public</em> file directory, which is configured in your settings.php file, is the default place for storing uploaded files. Links to files in this directory contain the direct file URL, so when the files are requested, the web server will send them directly without invoking your site code. This means that the files can be downloaded by anyone with the file URL, so requests are not access-controlled but they are efficient. The <em>private</em> file directory, also configured in your settings.php file and ideally located outside the site web root, is access controlled. Links to files in this directory are not direct, so requests to these files are mediated by your site code. This means that your site can check file access permission for each file before deciding to fulfill the request, so the requests are more secure, but less efficient. You should only use the private storage for files that need access control, not for files like your site logo and background images used on every page. The <em>temporary</em> file directory is used internally by your site code for various operations, and is configured on the <a href=":file-system">File system settings</a> page. You can also see the configured public and private file directories on this page, and choose whether public or private should be the default for uploaded files.
nl: De site heeft verschillende bestandsmappen die gebruikt worden om geuploade en gegenereerde bestanden op te slaan en te verwerken. De bestandsmap <em>publiek</em>, ingesteld in settings.php, is de standaardlocatie om bestanden in op te slaan. Links naar deze bestanden bevatten de directe URL, dus als ze opgevraagd worden verstuurt de webserver ze zonder verdere code uit te voeren. Iedereen die de URL heeft kan het bestand downloaden, de toegang wordt niet beheerd, maar het is wel efficiënt. De map voor <em>afgeschermde bestanden</em>, wordt ook ingesteld in settings.php en is buiten de webroot geplaatst. Links naar bestanden in deze map zijn niet direct, dus worden aanvragen behandeld door de code van de site. Dat betekent dat de site bestandstoegang zal controleren voor elk bestand voordat het verzonden wordt. Aanvragen zijn dus veiliger, maar minder efficiënt. Gebruik afgeschermde bestanden voor bestanden die toegangscontrole vereisen, maar niet voor bestanden die op veel pagina's gebruikt worden zoals het logo van de site of een achtergrondafbeelding. De map voor <em>tijdelijke bestanden</em> wordt door de site gebruikt voor diverse handelingen, en wordt ingesteld op de pagina <a href=":file-system">bestandssysteeminstellingen</a>. Daar worden ook de publieke en afgeschermde mappen weergegeven en wordt ingesteld welke methode standaard gebruikt wordt bij het uploaden van bestanden.

en: On the <a href=":toolkit">Image toolkit page</a>, you can select and configure the PHP toolkit used to manipulate images. Depending on which distribution or installation profile you choose when you install your site, the GD2 toolkit and possibly others are included; other toolkits may be provided by contributed modules.
nl: Op de pagina <a href=":toolkit"> Beeldverwerkingstoolkit</a>, kan de PHP-toolkit voor het bewerken van beelden geselecteerd en ingesteld worden. Afhankelijk van de distributie of het installatieprofiel van de site, is de GD2-toolkit beschikbaar, en mogelijk nog andere. Ook uitbreidingsmodules kunnen voorzien in andere toolkits.

en: Set and configure the default theme for your website.  Alternative <a href=":themes">themes</a> are available.
nl: Selecteer het standaardthema voor de website en stel deze in. Er zijn alternatieve <a href=":themes">thema's</a> beschikbaar.

en: You can place blocks for each theme on the <a href=":blocks">block layout</a> page.
nl: Blokken kunnen op de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a> voor ieder thema geplaatst worden.

en: Regularly review available updates to maintain a secure and current site. Always run the <a href=":update-php">update script</a> each time a module is updated. Enable the <a href=":update-manager">Update Manager module</a> to update and install modules and themes.
nl: Controleer regelmatig op beschikbare updates om de site veilig en actueel te houden. Voer altijd het <a href=":update-php">updatescript</a> uit nadat een module bijgewerkt is. Schakel de <a href=":update-manager">Update Manager-module</a> in om modules en thema's te installeren en bij te werken.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on Drupal.org's support forums and project issue queues. Before filing a support request, ensure that your web server meets the <a href=":system-requirements">system requirements.</a>
nl: Hier staat een kort overzicht van de site-instellingen en eventuele  problemen die gedetecteerd zijn. Het kan handig zijn om deze informatie te kopiëren en plakken in ondersteuningsaanvragen ingediend op ondersteuningsfora en project issue queues op Drupal.org. Controleer voor het insturen van een ondersteuningsaanvraag of de server voldoet aan de <a href=":system-requirements">systeemverseisten</a>.

en: Configure your <a href=":user-edit">account time zone setting</a>.
nl: <a href=":user-edit">Account-tijdzone</a> instellen.

en: The minimum version of Apache needed to run Drupal without mod_rewrite enabled is 2.2.16. See the <a href=":link">enabling clean URLs</a> page for more information on mod_rewrite.
nl: De minimaal benodigde versie van Apache om Drupal zonder mod_rewrite te draaien is 2.2.16. Bekijk de pagina <a href=":link">gebruiksvriendelijke URL's inschakelen</a> voor meer informatie over mod_rewrite.

en: Your server is capable of using clean URLs, but it is not enabled. Using clean URLs gives an improved user experience and is recommended. <a href=":link">Enable clean URLs</a>
nl: Uw server kan gebruiksvriendelijke URLs gebruiken, maar dit is niet ingeschakeld. Omdat dit de gebruikservaring verbetert, raden we aan om <a href=":link">gebruiksvriendelijke URLs in te schakelen</a>.

en: @phpversion (<a href=":url">more information</a>)
nl: @phpversion (<a href=":url">meer informatie</a>)

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href=":phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
nl: De functie phpinfo() is om veiligheidsredenen uitgeschakeld. Wijzig de PHP-instellingen om de informatie in phpinfo() te kunnen bekijken of neem contact op met de beheerder van de server. Zie voor meer informatie de handboekpagina <a href=":phpinfo">phpinfo() in- en uitschakelen</a>.

en: Drupal requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href=":system_requirements">system requirements page</a> for more information):
nl: Drupal vereist dat u de PHP-extensies uit de volgende lijst activeert (kijk op de pagina met <a href=":system_requirements">systeemvereisten</a> voor meer informatie):

en: Your web server does not appear to support PDO (PHP Data Objects). Ask your hosting provider if they support the native PDO extension. See the <a href=":link">system requirements</a> page for more information.
nl: De webserver biedt geen ondersteuning voor PDO (PHP Data Objects). Vraag de hostingpartij of ze de native PDO-extensie ondersteunen. Zie voor meer informatie de pagina <a href=":link">systeemvereisten</a>.

en: Your web server does not appear to support any common PDO database extensions. Check with your hosting provider to see if they support PDO (PHP Data Objects) and offer any databases that <a href=":drupal-databases">Drupal supports</a>.
nl: De webserver ondersteunt geen van de gebruikelijke PDO database extensies. Vraag de hostingpartij of ze PDO (PHP Data Objects) ondersteunen en databases aanbieden die <a href=":drupal-databases">Drupal ondersteunt</a>.

en: Your web server seems to have the wrong version of PDO installed. Drupal requires the PDO extension from PHP core. This system has the older PECL version. See the <a href=":link">system requirements</a> page for more information.
nl: Op de webserver is de verkeerde versie van PDO geïnstalleerd. Drupal vereist de PDO-extensie uit PHP-core. Dit systeem heeft de oudere PECL-versie. Zie voor meer informatie de pagina <a href=":link">systeemvereisten</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href=":memory-limit">increasing the PHP memory limit</a>.
nl: Zie voor meer informatie het online handboek voor <a href=":memory-limit">het verhogen van de PHP-geheugenlimiet</a>.

en: See <a href=":url">@url</a> for information about the recommended .htaccess file which should be added to the %directory directory to help protect against arbitrary code execution.
nl: Zie <a href=":url">@url</a> voor meer informatie over het aanbevolen .htaccess-bestand dat moet worden toegevoegd aan de map %directory om bescherming te bieden tegen het uitvoeren van willekeurige code.

en: Last run @time ago
nl: Voor het laatst @time geleden uitgevoerd

en: For more information, see the online handbook entry for <a href=":cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
nl: Zie voor meer informatie het online handboek met informatie over het <a href=":cron-handbook">configureren van cron taken</a>.

en: You may need to set the correct directory at the <a href=":admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
nl: Zorg dat u de juiste map instelt op de pagina <a href=":admin-file-system">bestandssysteeminstellingen</a> of wijzig de toegangsrechten van de map zodat deze schrijfbaar is.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
nl: Het automatisch aanmaken van deze map is mislukt, waarschijnlijk door een probleem met bestandsrechten. Maak de map handmatig aan met de juiste bestandsrechten, of zorg dat het installatieprogramma de rechten krijgt om de map automatisch aan te maken. Zie voor meer informatie het bestand INSTALL.txt of het <a href=":handbook_url">online handboek</a>.

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href=":update">database update script</a> immediately.
nl: Voor enkele modules moet de database worden bijgewerkt. U moet direct het <a href=":update">database-updatescript</a> uitvoeren.

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the Update Manager module from the <a href=":module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information, <a href=":update">Update status handbook page</a>.
nl: Update-meldingen zijn niet ingeschakeld. Het wordt <strong>sterk aangeraden</strong> dat u de Update Manager-module inschakelt vanaf de <a href=":module">module-beheerpagina</a> om zo up-to-date te blijven. Bekijk voor meer informatie de <a href=":update">Update-status handboek-pagina</a>.

en: The trusted_host_patterns setting is not configured in settings.php. This can lead to security vulnerabilities. It is <strong>highly recommended</strong> that you configure this. See <a href=":url">Protecting against HTTP HOST Header attacks</a> for more information.
nl: De trusted_host_patterns is niet ingesteld in settings.php. Dit kan beveiligingsrisico's met zich meebrengen. Het wordt <strong>sterk aangeraden</strong> dit in te stellen. Zie voor meer informatie <a href=":url">beveiligen tegen HTTP HOST Header aanvallen</a>.

en: Put your site into <a href=":url">maintenance mode</a>.
nl: De website in <a href=":url">onderhoudsmodus</a> zetten.

en: All errors have been <a href=":url">logged</a>.
nl: Alle fouten zijn <a href=":url">gelogd</a>.

en: Updates were attempted. If you see no failures below, you may proceed happily back to your <a href=":url">site</a>. Otherwise, you may need to update your database manually.
nl: Er zijn updates uitgevoerd. Als hieronder fouten gemeld worden, is het wellicht nodig de database handmatig bij te werken. Zijn er geen fouten, ga dan door naar de <a href=":url">site</a>.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href=":status">status report</a> for more information.
nl: Er zijn een of meerdere problemen gevonden in de Drupal-installatie. Controleer de <a href=":status">statusrapportage</a> voor meer informatie.

en: Screenshot for @theme theme
nl: Schermafbeelding voor thema @theme

en: Settings for @theme theme
nl: Instellingen voor thema @theme

en: Uninstall @theme theme
nl: Thema @theme verwijderen

en: Set @theme as default theme
nl: @theme als standaardthema gebruiken

en: Install @theme theme
nl: @theme-thema installeren

en: Install @theme as default theme
nl: @theme als standaardthema installeren

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. For more information, visit <a href=":phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
nl: De functie phpinfo() is wegens veiligheidsredenen uitgeschakeld. Zie voor meer informatie de handboekpagina <a href=":phpinfo">phpinfo() in- en uitschakelen</a>.

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href=":url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
nl: Zie voor meer informatie over het instellen van geplande taken <a href=":url">de cron-tutorial op drupal.org</a>.

en: This version is not compatible with Drupal @core_version and should be replaced.
nl: Deze versie is niet compatibel met Drupal @core_version en moet worden vervangen.

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version @php_version.
nl: Deze module vereist PHP-versie @php_required en is niet compatibel met PHP-versie @php_version.

en: <strong class="error">Set up the <a href=":file-system">public files directory</a> to make these optimizations available.</strong>
nl: <strong class="error">Configureer de <a href=":file-system">map voor publieke bestanden</a> om deze verbeteringen beschikbaar te maken.</strong>

en: Defined on the <a href=":information">Site Information</a> page.
nl: Geconfigureerd op de pagina <a href=":information">Website-informatie</a>.

en: Powered by <a href=":poweredby">Drupal</a>
nl: Gebouwd met <a href=":poweredby">Drupal</a>

en: Installation tasks
nl: Installatietaken

en: The Taxonomy module allows users who have permission to create and edit content to categorize (tag) content of that type. Users who have the <em>Administer vocabularies and terms</em> <a href=":permissions" title="Taxonomy module permissions">permission</a> can add <em>vocabularies</em> that contain a set of related <em>terms</em>. The terms in a vocabulary can either be pre-set by an administrator or built gradually as content is added and edited. Terms may be organized hierarchically if desired.
nl: De Taxonomy-module geeft gebruikers met de rechten om inhoud aan te maken en te wijzigen de mogelijkheid om de inhoud van dat type te categoriseren (labelen). Gebruikers met het <a href=":permissions" title="Taxonomy-module rechten">toegangsrecht</a> <em>Woordenlijsten en termen beheren</em> kunnen <em>woordenlijsten</em> toevoegen met een lijst gerelateerde <em>termen</em>. De termen in een woordenlijst kunnen vooraf worden ingesteld door een beheerder, of geleidelijk worden opgebouwd gedurende het toevoegen of wijzigen van inhoud. Termen kunnen indien gewenst hiërarchisch worden georganiseerd.

en: For more information, see the <a href=":taxonomy">online documentation for the Taxonomy module</a>.
nl: Bekijk voor meer informatie de <a href=":taxonomy">online documentatie voor de Taxonomy-module</a>.

en: Users who have the <em>Administer vocabularies and terms</em> permission can add and edit vocabularies from the <a href=":taxonomy_admin">Taxonomy administration page</a>. Vocabularies can be deleted from their <em>Edit vocabulary</em> page. Users with the <em>Taxonomy term: Administer fields</em> permission may add additional fields for terms in that vocabulary using the <a href=":field_ui">Field UI module</a>.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>Woordenlijsten en termen beheren</em> kunnen woordenlijsten toevoegen en bewerken op de pagina <a href=":taxonomy_admin">Woordenlijsten</a>. Woordenlijsten kunnen verwijderd worden op de pagina <em>Woordenlijst bewerken</em>. Gebruikers met het toegangsrecht <em>Taxonomieterm: velden beheren</em> kunnen extra velden toevoegen voor termen in die woordenlijst met behulp van de <a href=":field_ui">Field UI</a>-module.

en: Users who have the <em>Administer vocabularies and terms</em> permission or the <em>Edit terms</em> permission for a particular vocabulary can add, edit, and organize the terms in a vocabulary from a vocabulary's term listing page, which can be accessed by going to the <a href=":taxonomy_admin">Taxonomy administration page</a> and clicking <em>List terms</em> in the <em>Operations</em> column. Users must have the <em>Administer vocabularies and terms</em> permission or the <em>Delete terms</em> permission for a particular vocabulary to delete terms.
nl: Gebruikers met het recht <em>Woordenlijsten en termen beheren</em> of <em>Termen bewerken</em> voor een bepaalde lijst, kunnen termen in een woordenlijst toevoegen, bewerken en organiseren op de pagina met alle termen van deze lijst. Deze is bereikbaar is door naar de pagina <a href=":taxonomy_admin">Woordenlijsten</a> te gaan en in de kolom <em>Bewerkingen</em> op <em>Termen weergeven</em> te klikken. Gebruikers moeten het recht <em>Woordenlijsten en termen beheren</em> of <em>Termen verwijderen</em> voor een bepaalde lijst hebben om termen te kunnen verwijderen.

en: A user with the <em>Administer fields</em> permission for a certain entity type may add <em>Taxonomy term</em> reference fields to the entity type, which will allow entities to be classified using taxonomy terms. See the <a href=":entity_reference">Entity Reference help</a> for more information about reference fields. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them.
nl: Een gebruiker met het recht <em>Velden beheren</em> voor een bepaald entiteitstype kan daaraan <em>Taxonomieterm</em>-referentievelden toevoegen, waardoor entiteiten geclassificeerd kunnen worden met behulp van taxonimietermen. Zie voor meer informatie over referentievelden de documentatie voor de <a href=":entity_reference">Entity Reference</a>-module. Zie voor meer informatie over velden en het beheer ervan de hulppagina's voor de <a href=":field">Field</a>-module en de <a href=":field_ui">Field UI</a>-module.

en: See the <a href=":entity_reference">Entity Reference help</a> page for the field widgets and formatters that can be configured for any reference field on the <em>Manage display</em> and <em>Manage form display</em> pages. Taxonomy additionally provides an <em>RSS category</em> formatter that displays nothing when the entity item is displayed as HTML, but displays an RSS category instead of a list when the entity item is displayed in an RSS feed.
nl: Zie de <a href=":entity_reference">Entity Reference hulppagina's</a> voor de widgets en opmaakhulpmiddelen die beschikbaar zijn voor een referentieveld op de pagina's <em>Weergave beheren</em> en <em>Formulierweergave beheren</em>. Woordenlijsten voorzien daarbij in een <em>RSS-categorie</em>-weergave die niets weergeeft als het item weergegeven wordt als HTML, maar die een RSS-categorie weergeeft als het weergegeven wordt in een RSS-feed.

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
nl: Geen woordenlijst beschikbaar. <a href=":link">Voeg woordenlijst toe</a>.

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
nl: Geen termen beschikbaar. <a href=":link">Term toevoegen</a>.

en: Format of the term description.
nl: Opmaak van de termbeschrijving.

en: Module responsible for the vocabulary.
nl: Verantwoordelijke module voor de woordenlijst.

en: The Telephone module allows you to create fields that contain telephone numbers. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":telephone_documentation">online documentation for the Telephone module</a>.
nl: De Telephone-module stelt u in staat velden aan te maken die telefoonnummers bevatten. Zie voor algemene informatie de <a href=":field">Field-module help</a> en de <a href=":field_ui">Field UI help</a>-pagina's over velden en hoe deze aan te maken en te beheren.
    Zie voor meer informatie de <a href=":telephone_documentation">online documentatie van de Telephone-module</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the telephone field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
nl: De <em>instellingen</em> en de <em>weergave-instellingen</em> van het telefoonnummer-veld kunnen apart geconfigureerd worden. Zie voor meer informatie over hoe velden en hun weergave beheerd kunnen worden de pagina <a href=":field_ui">Field UI help</a>.

en: The Text module allows you to create short and long text fields with optional summaries. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":text_documentation">online documentation for the Text module</a>.
nl: De Text-module maakt het mogelijk om korte en lange tekstvelden toe te voegen eventueel met samenvatting. Zie voor algemene informatie over het maken en beheren van velden de <a href=":field">Field-module hulppagina's</a> en de <a href=":field_ui">Field UI-hulppagina's</a>. Zie voor meer informatie over tekstvelden de online documentatie van de <a href=":text_documentation">Text-module</a>.

en: The <em>settings</em> and <em>display</em> of the text field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
nl: De <em>instellingen</em> en <em>weergave</em> van het tekstveld kunnen afzonderlijk ingesteld worden. Zie voor meer informatie over het beheren en weergeven van velden de <a href=":field_ui">Field UI-hulppagina's</a>.

en: If you choose <em>Text (plain)</em> or <em>Text (plain, long)</em> you restrict the input to <em>Plain text</em> only. If you choose <em>Text (formatted)</em>, <em>Text (formatted, long)</em>, or <em>Text (formatted, long with summary)</em> you allow users to write formatted text. Which options are available to individual users depends on the settings on the <a href=":formats">Text formats and editors page</a>.
nl: Als u kiest voor <em>Tekst (plat)</em> of <em>Tekst (plat, lang)</em>, dan beperkt u de invoer tot <em>Platte tekst</em>. Kiest u voor <em>Tekst (opgemaakt)</em>, <em>Tekst (opgemaakt, lang)</em> of <em>Tekst (opgemaakt, lang, met samenvatting)</em>, dan kunnen gebruikers opgemaakte tekst schrijven. Welke opties beschikbaar zijn voor individuele gebruikers hangt af van de instellingen op de pagina <a href=":formats">Tekstopmaak en editors</a>.

en: Number of summary rows: @rows
nl: Aantal rijen in samenvatting: @rows

en: The Toolbar module provides a toolbar for site administrators, which displays tabs and trays provided by the Toolbar module itself and other modules. For more information, see the <a href=":toolbar_docs">online documentation for the Toolbar module</a>.
nl: De Toolbar-module biedt een werkbalk voor beheerders. Deze toont tabbladen en bladen van de Toolbar-module en van andere modules. Zie voor meer informatie de <a href=":toolbar_docs">online documentatie van de Toolbar-module</a>.

en: The Tour module provides users with guided tours of the site interface. Each tour consists of several tips that highlight elements of the user interface, guide the user through a workflow, or explain key concepts of the website. For more information, see the <a href=':tour'>online documentation for the Tour module</a>.
nl: De Tour-module biedt gebruikers een rondleiding in de websiteinterface. Elke rondleiding bestaat uit diverse tips die elementen van de gebruikersinterface uitlichten, de gebruiker door een workflow leiden, of belangrijke concepten van de website uitleggen. Zie voor meer informatie de <a href=':tour'>online documentatie voor de Tour-module</a>

en: Tours can be written as YAML-documents with a text editor, or using the contributed <a href=':tour_ui'>Tour UI</a> module. For more information, see <a href=':doc_url'>the online documentation for writing tours</a>.
nl: Rondleidingen kunnen met een teksteditor als YAML-document worden geschreven, of door de <a href=":tour_ui">Tour UI</a>-module te gebruiken. Zie voor meer informatie de <a href=":doc_url">online documentatie voor het schrijven van rondleidingen</a>.

en: @tour_item of @total
nl: @tour_item van @total

en: The Activity Tracker module displays the most recently added and updated content on your site, and allows you to follow new content created by each user. This module has no configuration options. For more information, see the <a href=":tracker">online documentation for the Activity Tracker module</a>.
nl: De Activity Tracker-module geeft de meest recent gewijzigde of toegevoegde inhoud weer en maakt het mogelijk om nieuwe inhoud van gebruikers te monitoren. Deze module heeft geen instellingen. Zie voor meer informatie de <a href=":tracker">online documentatie voor de Activity Tracker-module</a>.

en: The <a href=":recent">Recent content</a> page shows new and updated content in reverse chronological order, listing the content type, title, author's name, number of comments, and time of last update. Content is considered updated when changes occur in the text, or when new comments are added. The <em>My recent content</em> tab limits the list to the currently logged-in user.
nl: De pagina <a href=":recent">Recente inhoud</a> toont nieuwe en gewijzigde inhoud in omgekeerde chronologische volgorde, ze geeft het inhoudstype weer, de titel, auteur, aantal reacties, en het tijdstip van de laatste aanpassing. Inhoud wordt als gewijzigd beschouwd wanneer tekst wijzigt of wanneer nieuwe reacties worden toegevoegd. De tab <em>Mijn recente inhoud</em> beperkt het overzicht tot de ingelogde gebruiker.

en: The {node}.nid this record tracks.
nl: De {node}.nid dat door dit record gemonitord wordt.

en: Boolean indicating whether the node is published.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de node is gepubliceerd.

en: The Unix timestamp when the node was most recently saved or commented on.
nl: Het tijdstip waarop voor het laatst de inhoud werd opgeslagen of op de inhoud werd gereageerd.

en: The {user}.nid this record tracks.
nl: De {user}.nid dat door dit record gemonitord wordt.

en: The {users}.uid of the node author or commenter.
nl: De {users}.uid van de node- of reactie-auteur.

en: The Unix timestamp when the user was most recently saved or commented on.
nl: Het tijdstip waarop voor het laatst de gebruiker werd opgeslagen of op de gebruiker werd gereageerd.

en: Uninstalled modules
nl: Gedeïnstalleerde modules

en: Uninstalled themes
nl: Gedeïnstalleerde thema's

en: The Update Manager module periodically checks for new versions of your site's software (including contributed modules and themes), and alerts administrators to available updates. The Update Manager system is also used by some other modules to manage updates and downloads; for example, the Interface Translation module uses the Update Manager to download translations from the localization server. Note that whenever the Update Manager system is used, anonymous usage statistics are sent to Drupal.org. If desired, you may disable the Update Manager module from the <a href=":modules">Extend page</a>; if you do so, functionality that depends on the Update Manager system will not work. For more information, see the <a href=":update">online documentation for the Update Manager module</a>.
nl: De module 'Update Manager' controleert regelmatig of er nieuwe versies beschikbaar zijn van de software op de site (inclusief uitbreidingsmodules en thema's) en maakt beheerders attent op beschikbare updates. Het systeem van de Update Manager wordt ook gebruikt door sommige andere modules om updates en downloads te beheren; de module Interface Translation gebruikt de Update Manager bijvoorbeeld voor het downloaden van vertalingen van de localisatie-server. Merk op dat er geanonimiseerde gebruiksstatistieken naar Drupal.org worden gestuurd bij gebruik van de Update Manager. Indien gewenst is het mogelijk om de module Update Manager uit te schakelen op de pagina <a href=":modules">Uitbreiding</a>. Functionaliteit die afhankelijk is van de Update Manager zal dan niet werken. Zie voor meer informatie de <a href=":update">online documentatie voor de Update Manager</a>.

en: The <a href=":update-report">Available updates report</a> displays core, contributed modules, and themes for which there are new releases available for download. On the report page, you can also check manually for updates. You can configure the frequency of update checks, which are performed during cron runs, and whether notifications are sent on the <a href=":update-settings">Update Manager settings page</a>.
nl: Het overzicht van <a href=":update-report">Beschikbare updates</a> bevat kernmodules, bijgedragen modules en thema's waarvoor nieuwe uitgaven beschikbaar zijn. Op deze pagina kunt u ook handmatig controleren of er updates zijn. Op de pagina <a href=":update-settings">Instellingen van de Update Manager</a> stelt u in hoe vaak er op updates gecontroleerd wordt en of er meldingen verzonden worden. (Controle gebeurt tijdens de cron-uitvoering.)

en: The Update Manager module allows administrators to perform updates directly from the <a href=":update-page">Update page</a>. It lists all available updates, and you can confirm whether you want to download them. If you don't have sufficient access rights to your web server, you could be prompted for your FTP/SSH password. Afterwards the files are transferred into your site installation, overwriting your old files. Direct links to the Update page are also displayed on the <a href=":modules_page">Extend page</a> and the <a href=":themes_page">Appearance page</a>.
nl: Met de Update Manager-module kunnen beheerders meteen updates uitvoeren vanaf de pagina <a href=":update-page">Beschikbare updates</a>. Deze geeft alle beschikbare updates weer, met de keuze om ze te downloaden. Als u niet voldoende toegangsrechten hebt op uw webserver, wordt u gevraagd naar uw FTP/SSH wachtwoord. Vervolgens worden de bestanden overgezet naar uw installatie, waar de oude bestanden overschreven worden. Directe links naar deze pagina worden ook weergegeven op de pagina's <a href=":modules_page">Uitbreidingen</a> en <a href=":themes_page">Uiterlijk</a>.

en: Regularly review and install <a href=":updates">available updates</a> to maintain a secure and current site. Always run the <a href=":update-php">update script</a> each time a module is updated.
nl: Bekijk en installeer regelmatig <a href=":updates">beschikbare updates</a> om de website veilig en up-to-date te houden. Voer altijd het <a href=":update-php">updatescript</a> uit nadat een nieuwere versie van een module is geïnstalleerd.

en: Regularly review <a href=":updates">available updates</a> to maintain a secure and current site. Always run the <a href=":update-php">update script</a> each time a module is updated.
nl: Bekijk regelmatig de <a href=":updates">beschikbare updates</a> om de site veilig en actueel te houden. Draai altijd het <a href=":update-php">updatescript</a> wanneer een module is bijgewerkt.

en: No update information available. <a href=":run_cron">Run cron</a> or <a href=":check_manually">check manually</a>.
nl: Geen update-informatie beschikbaar. <a href=":run_cron">Voer cron uit</a> of <a href=":check_manually">controleer handmatig</a>.

en: New release(s) available for @site_name
nl: Nieuwe uitgave(s) beschikbaar voor @site_name

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, @url.
nl: De website is ingesteld om deze e-mails te versturen wanneer er updates beschikbaar zijn. Om alleen van beveiligingsupdates op de hoogte gesteld te worden, klik hier @url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, @url.
nl: De website is ingesteld om deze e-mails alleen te versturen wanneer er beveiligingsupdates beschikbaar zijn. Om van alle beschikbare updates op de hoogte gesteld te worden, klik hier @url.

en: There was a problem checking <a href=":update-report">available updates</a> for Drupal.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van <a href=":update-report">beschikbare updates</a> voor Drupal.

en: There was a problem checking <a href=":update-report">available updates</a> for your modules or themes.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van <a href=":update-report">beschikbare updates</a> voor modules of thema's.

en: %archive_file contains a version of %names that is not compatible with Drupal @version. | %archive_file contains versions of modules or themes that are not compatible with Drupal @version: %names
nl[0]: %archive_file bevat een versie van %names die niet ondersteund wordt door Drupal @version.
nl[1]: %archive_file bevat versies van modules of thema's die niet ondersteund worden door Drupal @version: %names

en: See the <a href=":available_updates">available updates</a> page for more information and to install your missing updates.
nl: Bekijk de pagina <a href=":available_updates">beschikbare updates</a> voor meer informatie en om de ontbrekende updates te installeren.

en: See the <a href=":available_updates">available updates</a> page for more information.
nl: Ga naar de pagina <a href=":available_updates">beschikbare updates</a> voor meer informatie.

en: Update Manager settings
nl: Instellingen van de Update Manager

en: Check for updates of uninstalled modules and themes
nl: Controleer op updates van niet geïnstalleerde modules en thema's

en: You can choose to send email only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href=":status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
nl: U kunt er voor kiezen alleen e-mails te versturen als een beveiligingsupdate beschikbaar is, of geïnformeerd te worden over alle nieuwe versies. Als er updates beschikbaar zijn van Drupal core of van de geinstalleerde modules of thema's zal de site altijd een bericht weergeven op de pagina <a href=":status_report">Statusrapportage</a>. Ook zal een foutbericht getoond worden op de beheerpagina's als er een veiligheidsupdate beschikbaar is.

en: You can find <a href=":module_url">modules</a> and <a href=":theme_url">themes</a> on <a href=":drupal_org_url">drupal.org</a>. The following file extensions are supported: %extensions.
nl: <a href=":module_url">Modules</a> en <a href=":theme_url">thema's</a> vindt u op <a href=":drupal_org_url">drupal.org</a>. De volgende bestandsextensies worden ondersteund: %extensions.

en: Back up your database and site before you continue. <a href=":backup_url">Learn how</a>.
nl: Maak een backup van de database en website voordat u verder gaat. <a href=":backup_url">Leer hoe</a>.

en: Deprecated: User Name
nl: Uitgefaseerd: Gebruikersnaam

en: Deprecated: Use account-name or display-name instead.
nl: Verouderd: Gebruik in plaats hiervan accountnaam of weergave-naam

en: The display name of the user account.
nl: De weergavenaam van het gebruikersaccount.

en: The User module allows users to register, log in, and log out. It also allows users with proper permissions to manage user roles and permissions. For more information, see the <a href=":user_docs">online documentation for the User module</a>.
nl: De User-module laat gebruikers zich registreren, inloggen en uitloggen. Hij stelt gebruikers met de juiste toegangsrechten ook in staat gebruikersrollen en toegangsrechten te beheren. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":user_docs">User-module</a>.

en: Through the <a href=":people">People administration page</a> you can add and cancel user accounts and assign users to roles. By editing one particular user you can change their username, email address, password, and information in other fields.
nl: Via de pagina <a href=":people">Personen</a> kunt u gebruikersaccounts toevoegen en opheffen en rollen toekennen aan gebruikers. Door een bepaalde gebruiker te bewerken, kunt u de gebruikersnaam, het e-mailadres, het wachtwoord en overige informatie wijzigen.

en: <em>Roles</em> are used to group and classify users; each user can be assigned one or more roles. Typically there are two pre-defined roles: <em>Anonymous user</em> (users that are not logged in), and <em>Authenticated user</em> (users that are registered and logged in). Depending on how your site was set up, an <em>Administrator</em> role may also be available: users with this role will automatically be assigned any new permissions whenever a module is enabled. You can create additional roles on the <a href=":roles">Roles administration page</a>.
nl: <em>Rollen</em> worden gebruikt om gebruikers te groeperen en te classificeren; elke gebruiker kan worden toegewezen aan een of meerdere rollen. Normaliter zijn er twee voorgedefinieerde rollen: <em>Anonieme gebruiker</em> (gebruikers die niet zijn ingelogd), en <em>Geauthenticeerde gebruiker</em> (gebruikers die geregistreerd en ingelogd zijn). 
    Afhankelijk van de instellingen van de site is er mogelijk ook een rol <em>Beheerder</em>. Gebruikers met deze rol krijgen automatisch alle toegangsrechten telkens als een module geactiveerd wordt. U kunt extra rollen aanmaken op de <a href=":roles">Rollen beheerpagina</a>.

en: After creating roles, you can set permissions for each role on the <a href=":permissions_user">Permissions page</a>. Granting a permission allows users who have been assigned a particular role to perform an action on the site, such as viewing content, editing or creating  a particular type of content, administering settings for a particular module, or using a particular function of the site (such as search).
nl: Na het aanmaken van rollen kunt u de toegangsrechten voor elke rol instellen op de pagina <a href=":permissions_user">Toegangsrechten</a>. Door het toekennen van rechten kunnen gebruikers met de betreffende rol bepaalde acties op de site uitvoeren, zoals inhoud bekijken, bewerken of aanmaken van een bepaald inhoudstype, instellingen van een bepaalde module beheren of een bepaalde functionaliteit van de site gebruiken (zoals zoeken).

en: The <a href=":accounts">Account settings page</a> allows you to manage settings for the displayed name of the Anonymous user role, personal contact forms, user registration settings, and account cancellation settings. On this page you can also manage settings for account personalization, and adapt the text for the email messages that users receive when they register or request a password recovery. You may also set which role is automatically assigned new permissions whenever a module is enabled (the Administrator role).
nl: Op de pagina <a href=":accounts">Accountinstellingen</a> kunt u de naam van de anonieme gebruiker, persoonlijk contactformulieren en accountannulering instellen. Ook kunt u hier de instellingen beheren voor het personaliseren van de accounts en kunt u de berichten aanpassen die gebruikers ontvangen tijdens het registratieproces of bij het aanvragen van een nieuw wachtwoord. Verder kunt u instellen aan welke rol automatisch rechten worden toegekend wanneer een module ingeschakeld wordt (de Beheerdersrol).

en: Because User accounts are an entity type, you can extend them by adding fields through the Manage fields tab on the <a href=":accounts">Account settings page</a>. By adding fields for e.g., a picture, a biography, or address, you can a create a custom profile for the users of the website. For background information on entities and fields, see the <a href=":field_help">Field module help page</a>.
nl: Omdat gebruikersaccounts een entiteitstype zijn, kunt u deze uitbreiden door velden toe te voegen via het tabblad 'Velden beheren' op de pagina <a href=":accounts">Accountinstellingen</a>. Door velden toe te voegen voor bijvoorbeeld een foto, een biografie of een adres, kunt u een aangepast profiel maken voor gebruikers van de website. Zie voor meer informatie over entiteiten en velden de helppagina van de <a href=":field_help">Field-module</a>.

en: Permissions let you control what users can do and see on your site. You can define a specific set of permissions for each role. (See the <a href=":role">Roles</a> page to create a role.) Any permissions granted to the Authenticated user role will be given to any user who is logged in to your site. From the <a href=":settings">Account settings</a> page, you can make any role into an Administrator role for the site, meaning that role will be granted all new permissions automatically. You should be careful to ensure that only trusted users are given this access and level of control of your site.
nl: Toegangsrechten geven u controle over wat gebruikers kunnen zien en doen op de site. U kan een specifieke set toegangsrechten bepalen voor elke gebruikersrol. (Op de pagina <a href=":role">Beheer gebruikersrollen</a> kunt u een gebruikersrol aanmaken.) Alle toegangsrechten die toegekend zijn aan de gebruikersrol 'Geverifieerde gebruiker' zijn van toepassing voor gebruikers die kunnen inloggen op de site. Op de pagina <a href=":settings">Accountinstellingen</a> kunt u van elke gebruikersrol de Beheerdersrol maken, dit betekent dat aan deze gebruikersrol automatisch alle nieuwe toegangsrechten toegekend zullen worden. Let op dat u dit niveau van controle en toegang enkel toekent aan vertrouwde gebruikers.

en: A role defines a group of users that have certain privileges. These privileges are defined on the <a href=":permissions">Permissions page</a>. Here, you can define the names and the display sort order of the roles on your site. It is recommended to order roles from least permissive (for example, Anonymous user) to most permissive (for example, Administrator user). Users who are not logged in have the Anonymous user role. Users who are logged in have the Authenticated user role, plus any other roles granted to their user account.
nl: Een rol definieert een groep van gebruikers die bepaalde rechten hebben. Deze rechten zijn gedefinieerd op de pagina <a href=":permissions">Toegangsrechten</a>. Bepaal hier de namen en de weergavevolgorde van de rollen op uw site. Het is aan te bevelen om rollen te rangschikken van weinig rechten (bijvoorbeeld Anonieme gebruiker) naar de meeste rechten (bijvoorbeeld Beheerder). Gebruikers die niet ingelogd zijn, hebben de rol Anonieme gebruiker. Gebruikers die ingelogd zijn, hebben de rol Geverifieerde gebruiker, plus alle andere rollen die aan hun gebruikersaccount zijn toegekend.

en: Make it at least 12 characters
nl: Ten minste 12 tekens

en: Configure site-wide settings and behavior for user accounts and registration. This includes account cancellation methods, the content of user emails and fields attached to users.
nl: Configureer de globale instellingen en het gedrag voor gebruikersaccounts en -registratie. Dit bevat ook account annuleringsmethoden, de inhoud van e-mails voor gebruikers en velden gekoppeld aan gebruikers.

en: Manage all user accounts. This includes editing all user information, changes of email addresses and passwords, issuing emails to users and blocking and deleting user accounts.
nl: Alle gebruikersaccounts beheren. Dit omvat het bewerken van alle gebruikersinformatie, wijzigingen van e-mailadressen en wachtwoorden, e-mails versturen naar gebruikers en het blokkeren en verwijderen van accounts.

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
nl: Verplicht indien u het %mail of %pass hieronder wilt wijzigen. <a href=":request_new_url" title="Instructies voor het opnieuw instellen van het wachtwoord via e-mail verzenden.">Uw wachtwoord opnieuw instellen</a>.

en: Users with the %select-cancel-method or %administer-users <a href=":permissions-url">permissions</a> can override this default method.
nl: Gebruikers met de <a href=":permissions-url">toegangsrechten</a> %select-cancel-method of %administer-users kunnen deze standaardmethode aanpassen.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
nl: Beschikbare variabelen zijn: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Created a new user account for <a href=":url">%name</a>. No email has been sent.
nl: Nieuw gebruikersaccount aangemaakt voor <a href=":url">%name</a>. Er is geen e-mail verstuurd.

en: The new user <a href=":url">%name</a> was created without an email address, so no welcome message was sent.
nl: De nieuwe gebruiker <a href=":url">%name</a> is aangemaakt zonder e-mailadres, er is daardoor geen welkomstboodschap verstuurd.

en: A welcome message with further instructions has been emailed to the new user <a href=":url">%name</a>.
nl: Een welkomstbericht met verdere instructies is verstuurd naar de nieuwe gebruiker <a href=":url">%name</a>.

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
nl: Instructies voor het resetten van het wachtwoord worden naar uw e-mailadres verstuurd.

en: Send password reset instructions via email.
nl: Instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen via e-mail versturen.

en: Also known as:
nl: Ook bekend als:

en: For more information, see the <a href=":views">online documentation for the Views module</a>.
nl: Bekijk de <a href=":views">online documentatie van de Views-module</a> voor meer informatie.

en: In order to create and modify your own views using the administration and configuration user interface, you will need to enable either the Views UI module in core or a contributed module that provides a user interface for Views. See the <a href=":views-ui">Views UI module help page</a> for more information.
nl: Om eigen overzichten te maken of bewerken via de beheerinterface dient de Views UI-module ingeschakeld te zijn, of een andere module die een gebruikers-interface voor Views biedt. Zie voor meer informatie de hulppagina van de <a href=":views-ui">Views UI-module</a>.

en: Contributed projects that support the Views module can be found in the <a href=":node">online documentation for Views-related contributed modules</a>.
nl: Uitbreidingsprojecten die de Views-module ondersteunen kunnen gevonden worden in de <a href=":node">online documentatie voor Views-gerelateerde uitbreidingsmodules</a>.

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore. (Try changing it directly in <a href=":url">@name</a>.)
nl: De titel kan niet meer dynamisch gewijzigd worden als dat hier gebeurt. (Probeer het te wijzigen in <a href=":url">@name</a>.)

en: This link is provided by the Views module. The path can be changed by editing the view <a href=":url">@label</a>
nl: Deze link is geleverd door de Views-module. Het pad kan aangepast worden door het bewerken van het overzicht <a href=":url">@label</a>

en: @type language selected for page
nl: @type taal is geselecteerd voor pagina

en: Will not be accessible.
nl: Zal niet toegankelijk zijn.

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
nl: De volgende tokens zijn beschikbaar. U kunt de Twig-syntax in dit veld gebruiken.

en: Override the view and other argument titles. You may use Twig syntax in this field as well as the "arguments" and "raw_arguments" arrays.
nl: Overschrijf het overzicht en andere argumenttitels. U kan Twig-syntax gebruiken in dit veld en ook de arrays 'arguments' en 'raw_arguments'.

en: Override the view and other argument titles. You may use Twig syntax in this field.
nl: Overschrijf de weergave en andere argumenttitels. De Twig-syntax is toegestaan in dit veld.

en: The following replacement tokens are available for this argument.
nl: De volgende tokens zijn beschikbaar voor dit argument.

en: The category this block will appear under on the <a href=":href">blocks placement page</a>.
nl: De categorie waarin dit blok zal verschijnen op de <a href=":href">blokplaatsingspagina</a>.

en: Separate multiple classes by spaces.
nl: Scheid meerdere klassen met spaties.

en: You may also adjust the @settings for the currently selected access restriction.
nl: U kunt ook de @settings aanpassen voor de geselecteerde toegangsbeperking.

en: You may also adjust the @settings for the currently selected cache mechanism.
nl: U kunt ook de @settings aanpassen voor het geselecteerde cache-mechanisme.

en: You may also adjust the @settings for the currently selected style.
nl: U kunt ook de @settings aanpassen voor de geselecteerde stijl.

en: You may also adjust the @settings for the currently selected row style.
nl: U kunt ook de @settings aanpassen voor het geselecteerde regeltype.

en: The following tokens are available for this link. You may use Twig syntax in this field.
nl: De volgende tokens zijn beschikbaar voor deze link. De Twig syntax is toegestaan in dit veld.

en: You may also adjust the @settings for the currently selected pager.
nl: U kunt ook de @settings aanpassen voor de geselecteerde paginering.

en: An offset from the current time such as "@example1" or "@example2"
nl: Een offset ten opzicht van de huidige tijd, zoals  '@example1' of '@example2'

en: The Views UI module provides an interface for managing views for the <a href=":views">Views module</a>. For more information, see the <a href=":handbook">online documentation for the Views UI module</a>.
nl: De Views UI-module biedt een interface voor het beheren van overzichten gemaakt met de <a href=":views">Views-module</a>. Bekijk voor meer informatie <a href=":handbook">de online documentatie voor de Views UI-module</a>.

en: Views can be enabled or disabled from the <a href=":list">Views list page</a>. To enable a view, find the view within the "Disabled" list and select the "Enable" operation. To disable a view find the view within the "Enabled" list and select the "Disable" operation.
nl: Overzichten kunnen in- en uitgeschakeld worden op de <a href=":list">Overzichtspagina</a>. Zoek een overzicht in de lijst 'uitgeschakeld' en kies 'inschakelen' om een overzicht in te schakelen. Zoek een overzicht in de lijst 'ingeschakeld' en kies 'uitschakelen' om een overzicht uit te schakelen.

en: Views can be exported and imported as configuration files by using the <a href=":config">Configuration Manager module</a>.
nl: Met de de <a href=":config">Configuration Manager-module</a> kunnen overzichten als configuratiebestand geëxporteerd en geïmporteerd worden.

en: Advanced Views settings
nl: Geavanceerde overzichtsinstellingen

en: View @display_title
nl: @display_title bekijken

en: Duplicate as @type
nl: Dupliceren als @type

en: Add @display
nl: @display toevoegen

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by @user will be lost.
nl: Door deze vergrendeling te verbreken, zullen niet-opgeslagen aanpassingen, die door @user zijn gemaakt, verloren gaan.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
nl: Verzoek om account op te heffen van [user:display-name] op [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
nl: Vervangende logininformatie voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (wachtend op de goedkeuring van de beheerder)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
nl: [user:display-name] heeft een account aangevraagd.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Uw account op [site:name] is geactiveerd.
    
    U kunt nu inloggen door op de onderstaande link te klikken of deze in uw browser te kopiëren:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Dit is een eenmalige login en u wordt doorgestuurd naar een pagina waar u uw wachtwoord kunt instellen.
    
    Nadat u uw wachtwoord heeft gewijzigd, kunt u in de toekomst inloggen op [site:login-url] met:
    
    gebruikersnaam: [user:account-name]
    wachtwoord: Uw ingestelde wachtwoord
    
    --  [site:name] team

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (goedgekeurd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geblokkeerd)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Uw account op [site:name] is geannuleerd.
    
    --  [site:name] team

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geannuleerd)

en: @display '@id': Component '@name' was disabled because its settings depend on removed dependencies.
nl: @display '@id': Onderdeel '@name' is uitgeschakeld omdat zijn instellingen afhankelijk zijn van de verwijderde afhankelijkheden.

en: No widget available for: %type.
nl: Geen widget beschikbaar voor: %type

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
nl: Meerdere speciale tekens zijn toegestaan, waaronder spatie, punt (.), koppelteken (-), apostrof ('), onderstrepingsteken (_) en het apenstaartje (@).

en: This value is not valid.
nl: Deze waarde is ongeldig.

en: Create tasks that the system can execute.
nl: Taken aanmaken die het systeem kan uitvoeren.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like /node/1234 or an external URL like @url.
nl: De URL waarnaar de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals /node/1234 als een externe URL zoals @url.

en: Add feeds or import OPMLs to gather external content and configure how often they are updated.
nl: Voeg feeds toe of importeer een OPML-bestand om externe content te verzamelen. Stel in hoe vaak deze wordt bijgewerkt.

en: The Automated Cron module runs cron operations for your site using normal browser/page requests instead of having to set up a separate cron job. The Automated Cron module checks at the end of each server response when cron operation was last ran and, if it has been too long since last run, it executes the cron tasks after sending a server response. For more information, see the <a href=":automated_cron-documentation">online documentation for the Automated Cron module</a>.
nl: De Automated Cron-module voert cron-taken uit en gebruikt daarbij normale browser- en paginaverzoeken in plaats van een apart ingestelde cron-taak. De Automated Cron-module controleert na elke server-reactie wanneer cron voor het laatst is uitgevoerd en voert, als dit te lang geleden was, de cron-taak uit na het versturen van de server-reactie. Zie voor informatie de <a href=":automated_cron-documentation">online documentatie van de  Automated Cron-module</a>.

en: Configuring Automated Cron
nl: Automated Cron instellen

en: On the <a href=":cron-settings">Cron page</a>, you can set the frequency (time interval) for running cron jobs.
nl: Op de pagina <a href=":cron-settings">Cron</a> kunt u de frequentie van cron-taken instellen.

en: Disabling Automated Cron
nl: Automated Cron uitschakelen

en: To disable automated cron, the recommended method is to uninstall the module, to reduce site overhead. If you only want to disable it temporarily, you can set the frequency to Never on the Cron page, and then change the frequency back when you want to start it up again.
nl: Schakelt de Automated Cron-module uit door het verwijderen van de module om zo de overhead van de website te verminderen. Als u de cron tijdelijk wilt uitschakelen, kunt u op de Cron-pagina de frequentie instellen op 'Nooit'. Wanneer cron hervat kan worden, kunt u de frequentie opnieuw op de gewenste interval instellen.

en: Automated Cron
nl: Geautomatiseerde cron

en: Provides an automated way to run cron jobs, by executing them at the end of a server response.
nl: Zorgt voor een automatische manier om cron jobs uit te voeren, door deze te laten starten op het einde van de server response.

en: Automated cron settings
nl: Instellingen automatische cron

en: Ban visits from specific IP addresses.
nl: Blokkeer bezoeken van specifieke IP-adressen.

en: You can place a new block in a region by selecting <em>Place block</em> on the <a href=":blocks">Block layout page</a>. Once a block is placed, it can be moved to a different region by drag-and-drop or by using the <em>Region</em> drop-down list, and then clicking <em>Save blocks</em>.
nl: Plaats een nieuw blok in een gebied door <em>Blok plaatsen</em> te selecteren op de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a>. Wanneer een blok is geplaatst, kan het verplaatst worden naar een ander gebied met klik-en-sleep of door de keuzelijst van het <em>Gebied</em> te gebruiken. Klik daarna op <em>Blokken oplaan</em>.

en: Block placement is specific to each theme on your site. Changes will not be saved until you click <em>Save blocks</em> at the bottom of the page.
nl: De plaatsing van blokken is specifiek voor elk thema van de website. Aanpassingen worden pas opgeslagen na klikken op <em>Blokken opslaan</em> onderaan de pagina.

en: Adding comment types
nl: Reactietypes toevoegen

en: Additional <em>comment types</em> can be created per entity sub-type and added on the <a href=":field">Comment types page</a>. If there are multiple comment types available you can select the appropriate one after adding a <em>Comments field</em>.
nl: Meer <em>reactietypes</em> kunnen per entiteitsubtype worden aangemaakt op de pagina <a href=":field">Reactietypen</a>. Als er meerdere reactietypen beschikbaar zijn kunt u het geschikte type kiezen nadat u een <em>Reactieveld</em> heeft toegevoegd.

en: Compare the configuration uploaded to your sync directory with the active configuration before completing the import.
nl: Vergelijk de configuratie die geüpload is in de synchronisatiemap met de actieve configuratie voordat u de import afrond.

en: Upload a full site configuration archive to the sync directory. It can then be compared and imported on the Synchronize page.
nl: Upload een volledig siteconfiguratie-archief naar de synchronisatiemap. Daarna kan het vergeleken en geïmporteerd worden op de Synchronisatie-pagina.

en: The Database Logging module logs system events in the Drupal database. Monitor your site or debug site problems on this page.
nl: De module Database Logging registreert systeemgebeurtenissen in de database. Monitor de site of debug problemen via deze pagina.

en: The Internal Dynamic Page Cache module caches pages for all users in the database, handling dynamic content correctly. For more information, see the <a href=":dynamic_page_cache-documentation">online documentation for the Internal Dynamic Page Cache module</a>.
nl: De Internal Dynamic Page Cache-module cachet pagina's voor alle gebruikers in de database, waarbij met dynamische inhoud rekening wordt gehouden. Bekijk de <a href=":dynamic_page_cache-documentation">online documentatie voor de Internal Dynamic Page Cache-module</a> voor meer informatie.

en: The module requires no configuration. Every part of the page contains metadata that allows Internal Dynamic Page Cache to figure this out on its own.
nl: De module heeft geen configuratie nodig. Ieder deel van de pagina bevat metadata die Internal Dynamic Page Cache zelfstandig laat werken.

en: <strong>Entity Reference</strong> fields allow you to create fields that contain links to other entities (such as content items, taxonomy terms, etc.) within the site. This allows you, for example, to include a link to a user within a content item. For more information, see <a href=":er_do">the online documentation for the Entity Reference module</a>.
nl: <strong>Entiteitsreferentievelden</strong> bevatten links naar andere entiteiten binnen de site (zoals inhoudsitems, taxonomietermen, enz.). Hiermee kunt u bijvoorbeeld een link naar een gebruiker opnemen in een inhoudsitem. Zie voor meer informatie de <a href=":er_do">online documentatie van de Entity Reference-module</a>.

en: Enable custom storage
nl: Aangepaste opslag inschakelen

en: An instance-specific widget type
nl: Een instantie-specifiek widget-type

en: Widget types @types are used in Drupal 6 field instances: widget type @selected_type applied to the Drupal 8 base field
nl: Widget-types @types toegepast in Drupal 6 velden: widget-type @selected_type toegepast in Drupal 8 velden

en: You can define which users will be able to use each text format by selecting roles. To ensure security, anonymous and untrusted users should only have access to text formats that restrict them to either plain text or a safe set of HTML tags. This is because HTML tags can allow embedding malicious links or scripts in text. More trusted registered users may be granted permission to use less restrictive text formats in order to create rich text. <strong>Improper text format configuration is a security risk.</strong>
nl: U kunt vastleggen welke gebruikers een tekstopmaak kunnen gebruiken door rollen te selecteren. Om de beveiliging te waarborgen moeten anonieme en niet-vertrouwde gebruikers alleen toegang krijgen tot tekstopmaak die platte tekst of een veilige set HTML-tags toestaat. Dit is omdat bepaalde HTML-tags het mogelijk kunnen maken om kwaadaardige links of scripts op te nemen in de tekst. Meer vertrouwde geregistreerde gebruikers kunnen toegang krijgen tot minder beperkte tekstopmaak voor rijker opgemaakte tekst. <strong>Onjuist geconfigureerde tekstopmaak is een beveiligingsrisico.</strong>

en: Each text format uses filters that add, remove, or transform elements within user-entered text. For example, one filter removes unapproved HTML tags, while another transforms URLs into clickable links. Filters are applied in a specific order. They do not change the <em>stored</em> content: they define how it is processed and displayed.
nl: Iedere tekstopmaak gebruikt filters die elementen in ingevoerde tekst toevoegen, verwijderen of veranderen. Er is bijvoorbeeld een filter beschikbaar dat niet-toegestane HTML-tags verwijderd, terwijl een ander URLs omzet naar klikbare links. Filters worden in een specifieke volgorde toegepast. Ze passen niet de <em>opgeslagen</em> inhoud aan, maar ze leggen vast hoe deze wordt verwerkt en getoond.

en: Text formats define how text is filtered for output and how HTML tags and other text is displayed, replaced, or removed. <strong>Improper text format configuration is a security risk.</strong> Learn more on the <a href=":filter_help">Filter module help page</a>.
nl: Tekstopmaak definieert hoe tekst wordt gefilterd voor uitvoer en hoe HTML-tags en andere tekst wordt getoond, vervangen of verwijderd. <strong>Onjuist geconfigureerde tekstopmaak is een beveiligingsrisico.</strong> Lees meer op de <a href=":filter_help">helppagina van de Filter-module.</a>

en: A text format contains filters that change the display of user input; for example, stripping out malicious HTML or making URLs clickable. Filters are executed from top to bottom and the order is important, since one filter may prevent another filter from doing its job. For example, when URLs are converted into links before disallowed HTML tags are removed, all links may be removed. When this happens, the order of filters may need to be rearranged.
nl: Een tekstopmaak bevat filters die de weergave van gebruikersinvoer verandert; bijvoorbeeld het verwijderen van kwaadaardige HTML of URLs klikbaar maken. Filters worden van boven naar beneden uitgevoerd en de volgorde is belangrijk, aangezien het ene filter kan voorkomen dat het andere filter zijn werk kan doen. Als bijvoorbeeld URLs worden omgezet naar links voordat niet-toegestane HTML-tags worden verwijderd, zouden alle links verwijderd kunnen worden. Als dit gebeurt zou het kunnen dat de volgorde van de filters moet worden aangepast.

en: Configure how content is filtered when displayed, including which HTML tags are rendered, and enable module-provided filters.
nl: Instellen hoe inhoud gefilterd wordt bij weergave, welke HTML-tags weergegeven worden en welke filters zijn ingeschakeld.

en: A list of HTML tags that can be used. By default only the <em>lang</em> and <em>dir</em> attributes are allowed for all HTML tags. Each HTML tag may have attributes which are treated as allowed attribute names for that HTML tag. Each attribute may allow all values, or only allow specific values. Attribute names or values may be written as a prefix and wildcard like <em>jump-*</em>. JavaScript event attributes, JavaScript URLs, and CSS are always stripped.
nl: Een lijst van HTML-elementen die gebruikt mogen worden. Standaard zijn alleen de attributen <em>lang</em> en <em>dir</em> toegestaan voor alle HTML-tags. Voor iedere HTML-tag kunnen toegestane attributen worden toegevoegd. Elk attribuut kan alle waardes toestaan, of alleen specifieke waardes. Attribuut-namen of -waardes kunnen geschreven worden als een voorvoegsel met een jokerteken, bijvoorbeeld <em>jump-*</em>. JavaScript event-attributen, JavaScript-URL's en CSS-stijlen worden altijd verwijderd.

en: Configure languages for content, interface, and configuration.
nl: Stel talen in voor inhoud, interface en instellingen.

en: Overriding default English strings
nl: Overschrijven van de standaard Engelse tekenreeksen

en: If translation is enabled for English, you can <em>override</em> the default English interface text strings in your site with other English text strings on the <a href=":translate">User interface translation</a> page. Translation is off by default for English, but you can turn it on by visiting the <em>Edit language</em> page for <em>English</em> from the <a href=":languages">Languages</a> page.
nl: Wanneer vertalen is ingeschakeld voor Engels, kunt u de standaard Engelse interface-tekst in de site <em>overschrijven</em> met andere Engelse tekenreeksen op de pagina <a href=":translate">Gebruikersinterface vertalen</a>. Vertalen staat standaard uit voor Engels, maar dit kunt u aanzetten door <em>Engels</em> te bewerken via de pagina <a href=":languages">Talen</a>.

en: Configure the import of translation files, and add or customize interface translations.
nl: Import van vertalingsbestanden instellen, en interface-vertalingen toevoegen of aanpassen.

en: Manage menus and menu links.
nl: Menu's en menulinks beheren.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
nl: <q>Login</q> voor anonieme gebruikers

en: Revert to earlier revision of a translation
nl: Terugzetten naar een eerdere revisie van een vertaling

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: Add custom URLs to existing paths.
nl: Aangepaste URL's aan bestaande paden toevoegen.

en: Network problem!
nl: Netwerkprobleem!

en: - None (original image) -
nl: - Geen (originele afbeelding) -

en: Only items in the index will appear in search results. To build and maintain the index, a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a> is required.
nl: Alleen items uit de index kunnen in zoekresultaten voorkomen. Om de index op te bouwen en te onderhouden is een juist ingestelde <a href=":cron">cron onderhoudstaak</a> vereist.

en: The maximum number of items indexed in each run of the <a href=":cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing. Some search page types may have their own setting for this.
nl: Het maximale aantal items dat elke iteratie van de <a href=":cron">cron-onderhoudstaak</a> geïndexeerd wordt. Verlaag indien nodig het aantal items om timeouts en geheugenfouten tijdens het indexeren te voorkomen. Sommige types zoekpagina's hebben hun eigen instelling hiervoor.

en: The minimum character length for a word to be added to the index. Searches must include a keyword of at least this length.
nl: Het minimale aantal tekens dat een woord moet hebben om in de index opgenomen te worden. Bepaalt ook het minimale aantal tekens voor zoekopdrachten.

en: Configure the logging of content statistics.
nl: Logboek van inhoudsstatistieken instellen.

en: Checking site status
nl: Site status controleren

en: The <a href=":status">Status report</a> provides an overview of the configuration, status, and health of your site. Review this report to make sure there are not any problems to address, and to find information about the software your site and web server are using.
nl: De <a href=":status">Statusrapportage</a> geeft een overzicht van de configuratie, status en gezondheid van de site. Controleer dit rapport om er zeker van te zijn dat er geen problemen zijn die opgelost moeten worden en om informatie te vinden over de software die de site en webserver gebruiken.

en: In order for the site and its modules to continue to operate well, a set of routine administrative operations must run on a regular basis; these operations are known as <em>cron</em> tasks. On the <a href=":cron">Cron page</a>, you can configure cron to run periodically as part of server responses by installing the <em>Automated Cron</em> module, or you can turn this off and trigger cron from an outside process on your web server. You can verify the status of cron tasks by visiting the <a href=":status">Status report page</a>. For more information, see the <a href=":handbook">online documentation for configuring cron jobs</a>.
nl: Om zeker te weten dat de website goed blijft werken, moeten bepaalde administratieve processen regelmatig uitgevoerd worden. Deze processen noemen we <em>cron</em>-taken. Op de pagina <a href=":cron">Cron</a>, kan ingesteld worden dat cron door de module <em>Automated Cron</em> regelmatig wordt uitgevoerd als deel van de server response. Of schakel dit uit en laat cron door een proces op de webserver aanroepen. Controleer de status van de cron-taken op de pagina <a href=":status">Statusrapportage</a>. Zie voor meer informatie de online documentatie voor <a href=":handbook">het instellen van cron-jobs</a>.

en: Enable the <em>Automated Cron</em> module to allow cron execution at the end of a server response.
nl: Schakel de <em>Automated Cron</em>-module in om de cron taken uit te voeren aan het einde van elke server response.

en: Public file base URL
nl: Basis-URL voor publieke bestanden

en: The base URL that will be used for public file URLs. This can be changed in settings.php
nl: De base-URL die gebruikt zal worden voor URL's van publieke bestanden. Dit kan worden aangepast in settings.php

en: Configure <span class="visually-hidden">the @module module</span>
nl: Configureer <span class="visually-hidden">de @module-module</span>

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
nl: Systeemnaam: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
nl[0]: De volgende oorzaak belemmert dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
nl[1]: De volgende oorzaken belemmeren dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:

en: Configure default user account settings, including fields, registration requirements, and email messages.
nl: Configureer de standaard gebruikersinstellingen, inclusief velden, registratievereisten en e-mailberichten.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
nl: Te veel inlogpogingen vanaf dit IP-adres. Dit IP-adres is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
nl[0]: Er zijn meerdere mislukte pogingen gedaan om in te loggen met dit account. Het account is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.
nl[1]: Er zijn meer dan @count pogingen gedaan om in te loggen met dit account. Het account is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.

en: Cache maximum age
nl: Maximale leeftijd van de cache

en: Creating and managing views
nl: Overzichten aanmaken en beheren

en: Enabling and disabling views
nl: Overzichten in- en uitschakelen

en: Exporting and importing views
nl: Overzichten exporteren en importeren

en: Stable
nl: Stabiel

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Op [site:name] is een verzoek gedaan voor een nieuw wachtwoord van uw account.
    
    U kunt nu inloggen door op onderstaande link te klikken of deze te kopiëren en te plakken in de adresbalk van uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link kan slechts één keer gebruikt worden en zal u doorverwijzen naar een pagina waar u uw wachtwoord opnieuw kunt instellen. De geldigheid van de link zal na één dag verlopen. Er zal niets gebeuren wanneer de link niet wordt gebruikt.
    
    --  [site:name] team

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Een beheerder van [site:name] heeft een account voor u aangemaakt. U kunt nu inloggen door op deze link te klikken of door deze te kopiëren en te plakken in uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link kan eenmalig gebruikt worden om in te loggen, waarna u uw wachtwoord dient aan te passen.
    
    Nadat u uw wachtwoord heeft gewijzigd kunt u voortaan op [site:login-url] inloggen met behulp van de volgende gegevens:
    
    gebruikersnaam: [user:name]
    wachtwoord: Het door u ingestelde wachtwoord
    
    --  [site:name] team

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Dank u voor het registreren bij [site:name]. U kunt nu inloggen door het volgen van onderstaande link of deze te knippen en plakken in uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link kan éénmalig worden gebruikt en zal u doorverwijzen naar een pagina waar u uw wachtwoord kan instellen.
    
    Na het instellen van uw wachtwoord kunt u in de toekomst inloggen op [site:login-url] met de volgende gegevens:
    
    gebruikersnaam: [user:name]
    wachtwoord: Uw wachtwoord
    
    --  [site:name] team

en: The language code.
nl: De taalcode.

en: Delete %label
nl: %label verwijderen

en: Allow user to display all items
nl: Sta toe dat de gebruiker alle items weergeeft

en: Select and configure text editors, and how content is filtered when displayed.
nl: Tekst-editors selecteren en instellen, en bepalen hoe de inhoud wordt gefilterd en weergegeven.

en: Aggregator sources
nl: Aggregatorbronnen

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Recent comments.
nl: Recente reacties.

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: Editing languages
nl: Talen bewerken

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: View edit page
nl: De bewerkpagina bekijken

en: Max 1300x1300
nl: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
nl: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
nl: Max. 325x325

en: Max 650x650
nl: Max. 650x650

en: Narrow
nl: Smal

en: Config override test
nl: Configuratie-overschrijftest

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
nl: <p>Deze pagina biedt de mogelijkheid om algemene talen toe te voegen aan de site.</p><p>Als de gewenste taal niet beschikbaar is kunt u een aangepaste taal toevoegen.</p>

en: <p>Choose a language from the list, or choose "Custom language..." at the end of the list.</p><p>Click the "Add language" button when you are done choosing your language.</p><p>When adding a custom language, you will get an additional form where you can provide the name, code, and direction of the language.</p>
nl: <p>Kies een taal uit de lijst, of kies 'Aangepaste taal...' aan het eind van de lijst.</p><p>Klik op de knop 'Taal toevoegen' als u een taal hebt gekozen.</p><p>Als u een aangepaste taal toevoegd, krijg u een extra formulier waar de naam, taalcode en leesinrichting van de taal kunt invullen.</p>

en: Continuing on
nl: Wordt vervolgd op

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
nl: <p> Deze pagina biedt de mogelijkheid om een taal te bewerken op uw site, inclusief aangepaste talen. </p>

en: <p>You cannot change the code of a language on the site, since it is used by the system to keep track of the language.</p>
nl: <p>U kunt de taalcode niet aanpassen op de site omdat deze gebruikt wordt door het systeem om de taal te identificeren.</p>

en: <p>The language name is used throughout the site for all users and is written in English. Names of built-in languages can be translated using the Interface Translation module, and names of both built-in and custom languages can be translated using the Configuration Translation module.</p>
nl: <p>De naam van de taal wordt site-breed gebruikt voor alle gebruikers en wordt in het Engels weergegeven. Namen van ingebouwde talen kunnen vertaald worden met de Interface Translation-module en namen van zowel ingebouwde als aangepaste talen kunnen met de Configuration Translation-module vertaald worden.</p>

en: <p>Choose if the language is a "Left to right" or "Right to left" language.</p><p>Note that not all themes support "Right to left" layouts, so test your theme if you are using "Right to left".</p>
nl: <p>Kies of de schrijfrichting van de taal 'links naar rechts' of 'rechts naar links' is.</p><p>Merk op dat niet alle thema's 'rechts naar links' lay-outs ondersteunen dus test het thema bij het gebruik van 'rechts naar links".</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
nl: <p>De "Talen" pagina stelt u in staat talen toe te voegen, te wijzigen, te verwijderen of te rangschikken voor de site.</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
nl: <p>Om meer talen aan de site toe te voegen, klikt u op de "Voeg talen toe" knop.</p><p>Toegevoegde talen worden in de talenlijst weergegeven en kunnen worden bewerkt of verwijderd.</p>

en: Reordering languages
nl: Talen herschikken

en: <p>To reorder the languages on your site, use the drag icons next to each language.</p><p>The order shown here is the display order for language lists on the site such as in the language switcher blocks provided by the Interface Translation and Content Translation modules.</p><p>When you are done with reordering the languages, click the "Save configuration" button for the changes to take effect.</p>
nl: <p>Gebruik de sleep-iconen naast de talen om de talen op uw site te rangschikken.</p><p>De volgorde die hier getoond wordt is de weergavevolgorde van talen op de site zoals in de taalkeuze blokken van de Interface Translation-module en de Content Translation-module.</p><p>Als u klaar bent met het rangschikken van de talen klikt u op "Instellingen opslaan" om de wijzigingen door te voeren.</p>

en: Set a language as default
nl: Een taal als standaard instellen

en: <p>You can change the default language of the site by choosing one of your configured languages as default. The site will use the default language in situations where no choice is made but a language should be set, for example as the language of the displayed interface.</p>
nl: <p>U kunt de standaardtaal van de site wijzigen door een van de geconfigureerde talen te kiezen als standaard. De site gebruikt de standaardtaal daar waar geen keuze is gemaakt voor een taal maar wel een taal verwacht wordt, bijvoorbeeld de taal van de weergegeven interface.</p>

en: Modifying languages
nl: Talen aanpassen

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
nl: <p>Bewerkingen zijn beschikbaar om talen te wijzigen of te verwijderen.</p><p>U kunt de naam en schrijfrichting van een taal wijzigen.</p><p>Verwijderde talen kunnen later weer toegevoegd worden. Een taal verwijderen zal ook alle interfacevertalingen verwijderen die bij deze taal horen, en inhoud in deze taal wordt "taal-neutraal" gezet. De standaardtaal van de site kan niet verwijderd kan worden.</p>

en: Choose the language you want to translate.
nl: Kies de taal die u wilt vertalen.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
nl: Geef het specifieke woord of zin op dat u wilt vertalen. U kunt ook alleen een deel van een woord opgeven.

en: Filter the search
nl: Zoekresultaten filteren

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
nl: U kunt zoeken op onvertaalde tekenreeksen als u iets wilt vertalen dat nog niet is vertaald. Als u een bestaande vertaling wilt aanpassen, dan kunt u ook alleen zoeken op vertaalde tekenreeksen.

en: Apply your search criteria
nl: De zoekcriteria toepassen

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
nl: Klik op de <em>Filter</em>-knop om de zoekcriteria toe te passen.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
nl: U kunt uw eigen vertaling in de tekstvelden van de rechter kolom schrijven. U kunt het beste proberen te achterhalen in welke context de tekst wordt gebruikt om de meest passende vertaling te geven.

en: Validate the translation
nl: De vertaling valideren

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
nl: Als u klaar bent met de vertaling klikt u op de knop <em>Vertalingen opslaan</em>. U moet de vertaling opslaan voordat u de pagina wisselt of een nieuwe zoekopdracht uitvoert.

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: Manage view settings
nl: Overzichtinstellingen beheren

en: View or edit the configuration.
nl: De configuratie bekijken of bewerken.

en: Displays in this view
nl: Wordt in dit overzicht weergegeven

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
nl: Een weergave is een manier om de resultaten te tonen bijvoorbeeld als een pagina of een blok. Een overzicht kan meerdere weergaven bevatten die hier worden getoond. De actieve weergave is gemarkeerd.

en: View administration
nl: Overzichtbeheer

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
nl: Voer beheertaken uit, inclusief het toevoegen van een beschrijving en het aanmaken van een duplicaat. Klik op de keuzelijst om de beschikbare opties te zien.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
nl: Kies hoe resultaten uitgevoerd worden. Kies bijvoorbeeld <em>Inhoud</em> om elk item volledig uit te voeren volgens de daarvoor ingestelde weergave. Of kies <em>Velden</em>, om specifieke velden voor elk resultaat weer te geven. Aanvullende formaten kunnen toegevoegd worden door modules te installeren die de basisfunctionaliteit van Drupal <em>uitbreiden</em>.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
nl: Als dit overzicht velden gebruikt, worden ze hier weergegeven. U kunt op een veld klikken om het te configureren.

en: Filter your view
nl: Filter het overzicht

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
nl: Voeg filters toe om het aantal getoonde resultaten te beperken. Bijvoorbeeld een filter voor <em>Gepubliceerd</em> en selecteer vervolgens <em>Ja</em> om alleen <em>gepubliceerde</em> content te tonen.

en: Filter actions
nl: Filteracties

en: Add, rearrange or remove filters.
nl: Filters toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
nl: Beheer de volgorde waarop de resultaten getoond moeten worden. Klik op een actieve sorteer-regel om deze in te stellen.

en: Sort actions
nl: Acties sorteren

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
nl: Sorteerregels toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Show a preview of the view output.
nl: Een voorbeeld van de overzichts-output weergeven.

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
nl: Een lijst met klassen die getoond worden in de "Stijlen"-keuzelijst. Geef een of meerdere klassen op op elke regel in het formaat: element.klasseA.klasseB|Label. Voorbeeld: h1.title|Titel. Uitgebreid voorbeeld: h1.fancy.title|Mooie titel.<br />Deze stijlen moeten beschikbaar zijn in het CSS-bestand van het thema.

en: The English name of the language.
nl: De Engelse benaming van de taal.

en: The native name of the language.
nl: De lokale benaming van de taal.

en: The language direction. (0 = LTR, 1 = RTL)
nl: De taalrichting. (0 = LTR, 1 = RTL)

en: Whether the language is enabled.
nl: Of de taal is ingeschakeld.

en: PHP formula to get plural indexes.
nl: PHP-formule om meervoudsvormen te bepalen.

en: Path prefix used for this language.
nl: Padvoorvoegsel voor deze taal.

en: The language weight when listed.
nl: Gewicht van deze taal in een lijst.

en: Location of the JavaScript translation file.
nl: Locatie van het JavaScript vertalingbestand.

en: Mismatched entity and/or field definitions
nl: Niet overeenkomende entiteit en/of velddefinities

en: Fallback sort expose settings
nl: Fallback-zichtbaarheidinstellingen voor sortering

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
nl: Maak een selectie of kies "Alle".

en: width @data.width
nl: breedte @data.width

en: height @data.height
nl: hoogte @data.height

en: Administer workflows
nl: Workflow beheren

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
nl: Er kan niet worden verwezen naar deze entiteit (%type: %label).

en: This entity (%type: %id) cannot be referenced.
nl: Er kan niet worden verwezen naar deze entiteit (%type: %id).

en: Content type where this field is in use.
nl: Inhoudstype waar dit veld is toegepast.

[ctx: Validation]
en: File Validation
nl: Bestandsvalidatie

en: The alias %alias could not be added because it is already in use in this language with different capitalization: %stored_alias.
nl: De alias %alias is niet toegevoegd omdat deze al bestaat in deze taal, met een afwijkend hoofdlettergebruik: %stored_alias.

en: A default base theme using Drupal 8.0.0's core markup and CSS.
nl: Een standaard basisthema wat gebruik maakt van Drupal 8.0.0.'s kern-opmaak en CSS.

en: There are no changes to import.
nl: Er zijn geen wijzigingen om te importeren.

en: Another request may be importing configuration already.
nl: Waarschijnlijk is er op dit moment een andere import bezig.

en: Importing configuration
nl: Configuratie importeren

en: Starting configuration import.
nl: Bezig met het starten van de import van configuratie.

en: Configuration import has encountered an error.
nl: Import van configuratie kwam een fout tegen.

en: The configuration import failed for the following reasons:
nl: De import van de configuratie is mislukt om de volgende reden(en):

en: Current workspace
nl: Actieve werkruimte

en: Workspace switcher
nl: Werkruimtekiezer

en: HEAD method settings
nl: HEAD method-instellingen

en: PUT method settings
nl: PUT method-instellingen

en: Delete transition
nl: Overgang verwijderen

en: Update any media
nl: Alle media bewerken

en: Delete media
nl: Media verwijderen

en: Delete any media
nl: Alle media verwijderen

en: Media name
nl: Medianaam

en: Media revisions
nl: Media-revisies

en: Field with source information
nl: Veld met broninformatie

en: Install configuration
nl: Configuratie installeren

en: The following changes were detected in the entity type and field definitions. @updates
nl: De volgende wijzigingen werden gevonden in het entiteitstype en de velddefinities. @updates

en: Show &mdash; @configuration.label
nl: Toon &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
nl: Verberg &mdash; @configuration.label

en: BigPipe no-JS check
nl: BigPipe no-JS controle

en: Session exists
nl: Sessie bestaat al

en: Add workspace
nl: Werkruimte toevoegen

en: Workspaces
nl: Werkruimtes

en: Create and manage workspaces.
nl: Werkruimten aanmaken en beheren

en: Administer workspaces
nl: Werkruimten beheren

en: Edit workspace %label
nl: Werkruimte %label bewerken

en: Workspace ID
nl: Werkruimte-ID

en: Workspace %info has been created.
nl: Werkruimte %info is aangemaakt.

en: Workspace %info has been updated.
nl: Werkruimte %info is bijgewerkt.

en: The workspace could not be saved.
nl: De werkruimte kon niet worden opgeslagen.

en: The workspace ID.
nl: Het ID van de werkruimte.

en: @bundle_type is @bundles or @last
nl: @bundle_type is @bundles van @last

en: text format
nl: tektsformaat

en: Default configuration hash
nl: Standaard configuratie hash

en: Label of the action
nl: Het actielabel

en: The first mlid in the materialized path. If N = depth, then pN must equal the mlid. If depth > 1 then p(N-1) must equal the parent link mlid. All pX where X > depth must equal zero. The columns p1 .. p9 are also called the parents.
nl: Het eerste mlid in het gematerialiseerde pad. Als N=diepte, dan moet pN gelijk zijn aan de mlid. Als diepte > 1 dan moet p(N-1) gelijk zijn aan de mlid van de bovenliggende link. Alle pX waar X > depth moeten nul zijn. De kolommen p1 .. p9 zijn de bovenliggende items.

en: Authored on @date
nl: Aangemaakt op @date

en: Enter the value for the sizes attribute, for example: %example_sizes.
nl: Voer de waarde in voor afmetingsatributen, bijvoorbeeld: %example_sizes.

en: Unique machine name of the vocabulary.
nl: Unieke systeemnaam van de woordenlijst.

en: Field %field set in %filter is not usable for this filter type. Combined field filter only works for simple fields.
nl: Het veld %field ingesteld in %filter is niet bruikbaar voor dit type filter. Het filter 'Gecombineerde velden' werkt alleen voor eenvoudige velden.

en: Account %name has been deleted.
nl: Account %name is verwijderd.

en: Renders an entity in a view mode.
nl: Toont de entiteit in een weergave modus.

en: Add @entity-type
nl: @entity-type toevoegen

en: Revision create time
nl: Versie aanmaaktijdstip

en: Is default revision
nl: Is de standaardrevisie

en: The moderation state of this piece of content.
nl: De moderatiestatus van deze inhoud.

en: Moderation control
nl: Moderatie

en: Revisions must be required when moderation is enabled.
nl: Revisies zijn vereist wanneer moderatie is ingeschakeld.

en: Revisions are required.
nl: Revisies zijn vereist.

en: The moderation state has been updated.
nl: De moderatiestatus is bijgewerkt.

en: When content reaches this state it should be published.
nl: Wanneer inhoud deze status heeft bereikt, zal het gepubliceerd worden.

en: Default revision
nl: Standaardrevisie

en: When content reaches this state it should be made the default revision; this is implied for published states.
nl: Wanneer inhoud deze status heeft bereikt, zal het de standaardrevisie worden; dit is impliciet voor gepubliceerde statussen.

[ctx: Validation]
en: Valid moderation state
nl: Geldige moderatiestatus

en: Field identifier
nl: Veldidentificatie

[ctx: decimal places]
en: Scale
nl: Schaal

en: If this style is in use on the site, you may select another style to replace it. All images that have been generated for this style will be permanently deleted. If no replacement style is selected, the dependent configurations might need manual reconfiguration.
nl: Als deze stijl al in gebruik is, is het mogelijk deze te vervangen door een andere stijl. Alle afbeeldingen die gegenereerd zijn voor deze stijl worden permanent verwijderd. Als er geen vervangende stijl geselecteerd wordt, is het wellicht nodig om de onderdelen die deze stijl gebruiken handmatig aan te passen.

en: All images that have been generated for this style will be permanently deleted. The dependent configurations might need manual reconfiguration.
nl: Alle afbeeldingen die voor deze stijl gegenereerd zijn, worden permanent verwijderd. De onderdelen die deze stijl gebruiken moeten wellicht handmatig worden aangepast.

en: - No replacement -
nl: - Geen vervanging -

en: Divider
nl: Scheiding

en: The BigPipe module sends pages with dynamic content in a way that allows browsers to show them much faster. For more information, see the <a href=":big_pipe-documentation">online documentation for the BigPipe module</a>.
nl: De BigPipe-module verstuurt dynamische pagina's op zo'n manier dat browsers ze veel sneller kunnen weergeven. Zie voor meer informatie de <a href=":big_pipe-documentation">online documentatie voor de BigPipe-module</a>.

en: The module requires no configuration. Every part of the page contains metadata that allows BigPipe to figure this out on its own.
nl: Voor deze module is geen configuratie nodig. Elk onderdeel van de pagina bevat metadata, waarmee de BigPipe-module vanzelf aan de slag gaat.

en: Size of email field
nl: Grootte van het e-mailveld

en: Did not save to map table due to NULL value for key field @field
nl: Niet opgeslagen in koppeltabel omdat het sleutelveld @field een NULL-waarde bevat.

en: A boolean indicating whether the node is visible on the front page.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de node zichtbaar is op de voorpagina.

en: A boolean indicating whether the node should sort to the top of content lists.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de node bovenaan lijsten moet worden geplaatst.

en: Default argument validator
nl: Standaard-argumentvalidatiemiddel

en: The %handler_type %handler uses a relationship that has been removed.
nl: De %handler_type %handler gebruikt een relatie die verwijderd is.

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
nl: Bewerkingen van Unicode-tekst worden zo goed mogelijk geëmuleerd. Installeer de <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring uitbreiding</a> voor een betere ondersteuning van Unicode.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring documentation</a> for more information.
nl: PHP 'Multibyte string function overloading' is momenteel actief en dient uitgeschakeld te worden. Contoleer de php.ini instelling <em>mbstring.func_overload</em>. Zie voor meer informatie de <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring documentatie</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring documentation</a> for more information.
nl: PHP 'Multibyte string input conversion' is momenteel actief en dient uitgeschakeld te worden. Contoleer de php.ini instelling <em>mbstring.encoding_translation</em>. Zie voor meer informatie de <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring documentatie</a>.

en: The %entity_type entity type needs to be installed.
nl: Het entiteitstype %entity_type moet geïnstalleerd worden.

en: The %entity_type entity type needs to be updated.
nl: Het entiteitstype %entity_type moet bijgewerkt worden.

en: The %field_name field needs to be installed.
nl: Het veld %field_name moet geïnstalleerd worden.

en: The %field_name field needs to be updated.
nl: Het veld %field_name moet bijgewerkt worden.

en: The %field_name field needs to be uninstalled.
nl: Het veld %field_name moet verwijderd worden.

en: Custom text: @true_label / @false_label
nl: Aangepaste tekst: @true_label / @false_label

en: Display: @true_label / @false_label
nl: Weergave: @true_label / @false_label

en: An icon that links to the feed URL
nl: Een pictogram met een link naar de URL van de feed

en: Parent website of the feed.
nl: Oorspronkelijke website van de feed.

en: Parent website's description of the feed.
nl: Beschrijving van de feed uit de oorspronkelijke website.

en: Check my spelling as I type
nl: Controleer mijn spelling tijdens het typen.

en: By default, CKEditor is configured to leverage your browser's spell check capability. Make sure your browser's spell checker is enabled in your browser's settings. To access suggested corrections for misspelled words, it may be necessary to hold the <em>Control</em> or <em>command</em> (Mac) key while right-clicking the misspelling.
nl: CKEditor is standaard geconfigureerd om de spellingscontrole van de browser te gebruiken. Controleer of de spellingscontrole is ingeschakeld in de browser-instellingen. Om suggesties te tonen voor verkeerd gespelde woorden kan het nodig zijn om de <em>Control</em> of <em>command</em> (Mac) toets in te drukken terwijl u met rechts op de schrijffout klikt.

en: Language list ID
nl: Taallijst-ID

en: United Nations' official languages
nl: Officiële talen van Verenigde Naties

en: All @count languages
nl: Alle @count talen

en: The list of languages to show in the language dropdown. The basic list will only show the <a href=":url">six official languages of the UN</a>. The extended list will show all @count languages that are available in Drupal.
nl: De lijst van talen die in de taalselectielijst wordt getoond. De basislijst toont alleen de <a href=":url">zes officiële talen van de VN</a>. De uitgebreide lijst toont alle @count talen die binnen Drupal beschikbaar zijn.

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="http://php.net/manual/ini.core.php#ini.sect.resource-limits">PHP documentation</a> for more information.
nl: Er is niet genoeg geheugen beschikbaar voor PHP om het kleurenschema van dit thema te wijzigen. Er is minimaal %size meer nodig. Zie de <a href="http://php.net/manual/ini.core.php#ini.sect.resource-limits">PHP-documentatie</a> voor meer informatie.

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Check the <a href="http://php.net/manual/ref.image.php">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nl: De GD-library voor PHP is ingeschakeld, maar is gecompileerd zonder PNG-ondersteuning. Controleer de <a href="http://php.net/manual/ref.image.php">PHP image-documentatie</a> hoe u dit kunt oplossen.

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Check the <a href="http://php.net/manual/book.image.php">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nl: De GD-library voor PHP ontbreekt of is verouderd. Controleer de <a href="http://php.net/manual/book.image.php">PHP image-documentatie</a> hoe u dit kunt oplossen.

en: Completed step @current of @total.
nl: Stap @current van @total voltooid.

en: This site has only a single language enabled. <a href=":language_url">Add at least one more language</a> in order to translate content.
nl: Voor deze site is slechts een enkele taal ingeschakeld. <a href=":language_url">Voeg tenminste nog één extra taal toe</a> om inhoud te kunnen vertalen.

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a> for more details.
nl: Beschrijf een datum relatief aan de huidige datum, bijv. '+90 days' (90 dagen nadat de waarde wordt aangemaakt) of '+1 Saturday' (de volgende zaterdag). Zie <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a> voor meer informatie.

en: The type of the log entry, for example "user" or "page not found".
nl: Het type van het log-item, bijvoorbeeld 'user' of 'page not found'.

en: The %field_type_label field type is used in the following field: @fields | The %field_type_label field type is used in the following fields: @fields
nl[0]: Het veldtype %field_type_label wordt gebruikt in het volgende veld: @fields
nl[1]: Het veldtype %field_type_label wordt gebruikt in de volgende velden: @fields

en: File MIME Type
nl: Het MIME-type van het bestand

en: Hypermedia APIs are a style of Web API that uses URIs to identify resources and the <a href="http://wikipedia.org/wiki/Link_relation">link relations</a> between them, enabling API consumers to follow links to discover API functionality.
nl: Hypermedia-APIs zijn Web-APIs die gebruik maken van URIs om bronnen en hun onderlinge <a href="http://wikipedia.org/wiki/Link_relation">link-relatie</a> te identificeren, waardoor API-gebruikers de links kunnen volgen om de API-functionaliteit te verkennen.

en: This module is experimental. <a href=":url">Experimental modules</a> are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
nl: Dit is een experimentele module. <a href=":url">Experimentele modules</a> zijn alleen beschikbaar voor testdoeleinden. Gebruik op eigen risico.

en: You can also configure a minimum and/or maximum resolution for uploaded images. Images that are too small will be rejected. Images that are to large will be resized. During the resizing the <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image will be lost.
nl: Het is mogelijk een minimale en/of maximale resolutie voor afbeeldingen in te stellen. Afbeeldingen die te klein zijn worden geweigerd. Afbeeldingen die te groot zijn worden verkleind. Tijdens het verkleinen gaat de <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF-data</a> in de afbeelding verloren.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
nl: De maximale toegestane afbeeldingsgrootte wordt weergegeven als BREEDTExHOOGTE (bijv. 640x480). Laat deze leeg indien u geen beperkingen wilt. Als een grotere afbeelding wordt toegevoegd, zal deze geschaald worden tot de ingevoerde breedte en hoogte. Bij schalen van de afbeelding gaat de <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF-data</a> van de afbeelding verloren.

en: The Language module allows you to configure the languages used on your site, and provides information for the <a href=":content">Content Translation</a>, <a href=":interface">Interface Translation</a>, and <a href=":configuration">Configuration Translation</a> modules, if they are enabled. For more information, see the <a href=":doc_url">online documentation for the Language module</a>.
nl: De Language-module maakt het mogelijk de talen van een site in te stellen, en voorziet de <a href=":content">Content Translation-</a>, <a href=":interface">Interface Translation-</a> en <a href=":configuration">Configuration Translation-</a>modules van informatie als ze zijn ingeschakeld. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":doc_url">Language-module</a>.

en: The domain names to use for these languages. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "de.example.com" as language domain for German will result in a URL like "http://de.example.com/contact".
nl: Domeinnamen die gebruikt worden voor deze talen. <strong>Het wijzigen van deze waardes kan bestaande URLs ongeldig maken. Wees voorzichtig met deze instelling in een productieomgeving.</strong>  Bijvoorbeeld: "de.example.com" instellen als taaldomein voor Duits resulteert in een URL als "http://de.example.com/contact".

en: URL query key value pairs
nl: URL query sleutel-waardepaar

en: URL fragment
nl: URL-fragement

en: Operation stopped by request
nl: Operatie op verzoek afgebroken

en: Operation on @migration failed
nl: Bewerking op @migration mislukt

en: Operation on @migration skipped due to unfulfilled dependencies
nl: Bewerking op @migration overgeslagen door onvervulde afhankelijkheden

en: Currently upgrading @migration (@current of @max total tasks)
nl: Bezig met het bijwerken van @migration (@current van @max totaal aantal taken)

en: Upgrade process not completed
nl: Upgradeproces niet voltooid

en: Congratulations, you upgraded Drupal!
nl: Gefeliciteerd, u heeft Drupal bijgewerkt!

en: Review the detailed upgrade log
nl: Bekijk de gedetailleerde bijwerkingslog

en: Source ID @source_id: @message
nl: Bron-ID @source_id: @message

en: Completed 1 upgrade task successfully | Completed @count upgrade tasks successfully
nl[0]: 1 upgrade-taak succesvol voltooid
nl[1]: @count upgrade-taken succesvol voltooid

en: 1 upgrade failed | @count upgrades failed
nl[0]: 1 upgrade mislukt
nl[1]: @count upgrades mislukt

en: Put this site into <a href=":url">maintenance mode</a>.
nl: De website in <a href=":url">onderhoudsmodus</a> zetten.

en: Source database
nl: Brondatabase

en: Provide credentials for the database of the Drupal site you want to upgrade.
nl: Geef de login-gegevens voor de database van de Drupal-site die u wilt upgraden.

en: Source files
nl: Bronbestanden

en: Review upgrade
nl: Upgrade beoordelen

en: Perform upgrade
nl: Upgrade uitvoeren

en: Running upgrade
nl: Upgrade actief

en: Control which roles can "View the administration theme" on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
nl: Stel in welke rollen het toegangsrecht "Beheerthema bekijken" hebben op de pagina <a href=":permissions">Toegangsrechten</a>.

en: Create and manage fields, forms, and display settings for your content.
nl: Velden, formulieren en weergaveinstellingen voor inhoud aanmaken en beheren.

en: The language code of the URL alias.
nl: De taalcode van de URL alias.

en: The Syslog module logs events by sending messages to the logging facility of your web server's operating system. Syslog is an operating system administrative logging tool that provides valuable information for use in system management and security auditing. Most suited to medium and large sites, Syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity. For more information, see the <a href=":syslog">online documentation for the Syslog module</a>, as well as PHP's documentation pages for the <a href="http://php.net/manual/function.openlog.php">openlog</a> and <a href="http://php.net/manual/function.syslog.php">syslog</a> functions.
nl: De Syslog-module logt gebeurtenissen door berichten naar een loggingprogramma van de webserver te sturen. Syslog is een loggingprogramma voor besturingssystemen dat in waardevolle informatie voorziet voor systeembeheer en beveiligingsonderzoeken. Het is vooral geschikt voor gemiddelde en grote websites, en voorziet in filtergereedschappen die berichten kan verwerken op basis van type en urgentie. Zie voor meer informatie de online documentatie van de <a href=":syslog">Syslog-module</a>, of de documentatiepagina's van PHP voor de <a href="http://php.net/manual/function.openlog.php">openlog</a> en <a href="http://php.net/manual/function.syslog.php">syslog</a> functies.

en: Experimental modules found: %module_list. <a href=":url">Experimental modules</a> are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
nl: Experimentele modules gevonden: %module_list. <a href=":url"> Experimentele modules</a> worden voor testdoeleinden aangeboden. Gebruik op eigen risico.

en: PHP OPcode caching can improve your site's performance considerably. It is <strong>highly recommended</strong> to have <a href="http://php.net/manual/opcache.installation.php" target="_blank">OPcache</a> installed on your server.
nl: PHP OPcode caching kan de prestaties van de site aanzienlijk verbeteren. Het is <strong>sterk aanbevolen</strong> om <a href="http://php.net/manual/opcache.installation.php" target="_blank">OPcache</a> te installeren op de server.

en: Protection disabled
nl: Beveiliging uitgeschakeld

en: Experimental modules
nl: Experimentele modules

en: Are you sure you wish to enable experimental modules?
nl: Weet u zeker dat u experimentele modules wilt inschakelen?

en: <a href=":url">Experimental modules</a> are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
nl: <a href=":url">Experimentele modules</a> zijn alleen voor testdoeleinden beschikbaar. Gebruik op eigen risico.

en: The following modules are experimental: @modules
nl: De volgende modules zijn experimenteel: @modules

en: The GD Library for PHP is enabled, but was compiled without support for functions used by the rotate and desaturate effects. It was probably compiled using the official GD libraries from http://www.libgd.org instead of the GD library bundled with PHP. You should recompile PHP --with-gd using the bundled GD library. See <a href="http://php.net/manual/book.image.php">the PHP manual</a>.
nl: De GD-bibliotheek voor PHP is ingeschakeld, maar is gecompileerd zonder ondersteuning voor de functies die gebruikt worden bij de effecten roteren en verzadiging verminderen. Waarschijnlijk is de officiële bibliotheek van http://www.libgd.org gebruikt in plaats van de bibliotheek die bij PHP geleverd wordt. Compileer PHP opnieuw met --with-gd om de juiste library te gebruiken. Zie voor meer informatie de <a href="http://php.net/manual/book.image.php">PHP handleiding</a>.

en: The vocabulary name.
nl: Naam van de woordenlijst.

en: Name (autocomplete)
nl: Naam (automatisch aanvullen)

en: The user or author name. Uses an autocomplete widget to find a user name, the actual filter uses the resulting user ID.
nl: De gebruikers- of auteursnaam. Gebruikt een widget 'automatisch aanvullen' om een gebruikersnaam te vinden. Het filter gebruikt de geselecteerde gebruiker-ID.

en: When printing URL paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
nl: Hoe het hoofdlettergebruik van de te filteren waarde aangepast wordt bij het maken van URL-paden. Het wordt aangeraden om dit alleen in combinatie met Postgres te gebruiken omdat deze hoofdlettergevoelige vergelijkingen gebruikt.

en: Specify which display or custom URL this display will link to.
nl: Geef aan naar welk scherm of aangepaste URL dit scherm gelinkt is.

en: This will add a more link to the bottom of this view, which will link to the page view. If you have more than one page view, the link will point to the display specified in 'Link display' section under pager. You can override the URL at the link display setting.
nl: Voeg een 'meer'-link toe onderaan dit overzicht, die verwijst naar de paginaweergave. Als er meerdere paginaweergaven zijn verwijst de link naar de weergave gekozen in de 'Weergavelink' sectie van de 'Paginering'. De URL kan overschreven worden in de linkweergave instelling.

en: When printing URL paths, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe moeten hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet bij weergave van de URL-paden.

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank. Only letters, digits and the dot ("."), hyphen ("-"), underscore ("_"), and tilde ("~") characters are allowed.
nl: Dit wordt toegevoegd aan de URL achter de ? om dit filter te indentificeren. Kan niet leeg zijn. Alleen letters, cijfers, punt ('.'), liggend streepje ('-'), onderstrepingsteken ('_') en tilde ('~') zijn toegestaan.

en: This identifier has illegal characters.
nl: Deze identifier heeft niet-toegestane tekens.

en: The field that is going to be used as the OPML URL attribute for each row.
nl: Het veld dat als OPML URL-attribuut gebruikt gaat worden voor iedere rij.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Uw account op [site:name] is geblokkeerd.
    
    --  [site:name] team

en: Module Permissions
nl: Module-toegangsrechten

en: workspace
nl: werkruimte

en: Activate Workspace
nl: Werkruimte activeren

en: Would you like to activate the %workspace workspace?
nl: Wilt u de werkruimte %workspace activeren?

en: The workspace name.
nl: De naam van de werkruimte.

en: The workspace owner.
nl: De eigenaar van de werkruimte.

en: The time that the workspace was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de werkruimte voor het laatst is bewerkt.

en: The user ID of the user on which the log entry was written.
nl: De gebruikers-ID van de gebruiker waarover het logbericht geschreven werd.

en: Bundle assigned to the auto-created entities.
nl: Bundel toegewezen aan de automatisch aangemaakte entiteiten.

en: Add a new @entity_type.
nl: Nieuwe @entity_type toevoegen.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
nl: Er is nog geen @entity_type. @add_link

en: Store new items in
nl: Bewaar nieuwe items in

en: Users with the <em>Administer blocks</em> permission can create and edit custom block types with fields and display settings, from the <a href=":types">Block types</a> page in the Custom block library. For more information about managing fields and display settings, see the <a href=":field-ui">Field UI module help</a>.
nl: Gebruikers met de toegangsrechten <em>Blokken beheren</em> kunnen eigen bloktypen met velden en weergave instellingen aanmaken vanuit de pagina <a href=":types">Bloktypes</a> in de aangepaste blokken-bibliotheek. Zie voor meer informatie over het beheren van velden en weergave instellingen de <a href=":field-ui">Veld UI-module hulp</a>.

en: Users with the <em>Administer blocks</em> permission can create, edit, and delete custom blocks of each defined custom block type, from the <a href=":block-library">Blocks</a> page in the Custom block library. After creating a block, place it in a region from the <a href=":blocks">Block layout</a> page; see the <a href=":block_help">Block module help</a> for more information about placing blocks.
nl: Gebruikers met de toegangsrechten <em>Blokken beheren</em> kunnen aangepaste blokken aanmaken, bewerken en verwijderen voor elk aangepast bloktype vanuit de <a href=":block-library">Blokken</a> pagina in de Aangepaste blokken-bibliotheek. Plaats een aangemaakt blok in een gebied vanuit de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a>; zie voor meer informatie over het plaatsen van blokken de documentatie over de <a href=":block_help">Block-module</a>.

en: Blocks in the block library belong to <a href=":types">Custom block types</a>, each with its own fields and display settings. After creating a block, place it in a region from the <a href=":blocks">Block layout</a> page.
nl: Blokken in de blokken-bibliotheek horen bij de <a href=":types">Aangepaste bloktypes</a>, ieder met eigen velden en weergaves. Plaats een aangemaakt blok in een gebied vanuit de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a>.

en: Each block type has its own fields and display settings. Create blocks of each type on the <a href=":block-library">Blocks</a> page in the custom block library.
nl: Ieder bloktype heeft zijn eigen velden en weergave-instellingen. Maak bloktypes aan op de pagina <a href=":block-library">Blokken</a>, onderdeel van de maatwerk blokbibliotheek.

en: Describe this comment type. The text will be displayed on the <em>Comment types</em> administration overview page.
nl: Beschrijf dit reactietype. De tekst zal worden getoond op de  <em>Reactietypes</em>-beheerpagina.

en: For more information, refer to the help listed on this page or to the <a href=":docs">online documentation</a> and <a href=":support">support</a> pages at <a href=":drupal">drupal.org</a>.
nl: Zie voor meer informatie deze pagina, de <a href=":docs">online-documentatie</a> en <a href=":support">ondersteuningspagina's</a> op <a href=":drupal">drupal.org</a>.

en: There is currently nothing in this section.
nl: Deze sectie heeft nu geen inhoud.

en: Module overviews
nl: Module-overzichten

en: Module overviews are provided by modules. Overviews available for your installed modules:
nl: Module-overzichten worden aangeleverd door modules. Overzichten beschikbaar voor de geïnstalleerde modules:

en: A serialized array of options to set on the URL, such as a query string or HTML attributes.
nl: Een geserialiseerde reeks met waarden die toegepast worden op een URL, zoals een querystring of HTML-attributen.

en: Source database does not contain a recognizable Drupal version.
nl: Brondatabase bevat geen herkenbare Drupal versie.

en: The System module provides pages for managing basic site configuration, including <a href=":date-time-settings">Date and time formats</a> and <a href=":site-info">Basic site settings</a> (site name, email address to send mail from, home page, and error pages). Additional configuration pages are listed on the main <a href=":config">Configuration page</a>.
nl: De System-module voorziet in pagina's voor het beheren van de basisconfiguratie van de site, waaronder <a href=":date-time-settings">datum- en tijdnotatie</a> en <a href=":site-info">basisinstellingen</a> (site naam, afzender e-mailadres van mails vanuit de site, homepage en foutpagina's). Meer configuratiepagina's worden getoond op de pagina <a href=":config">configuratie</a>.

en: Basic site settings
nl: Basis site-instellingen

en: Select and configure themes.
nl: Selecteer en configureer thema's.

en: Configure the location of uploaded files and how they are accessed.
nl: Stel de locatie van en wijze van toegang tot geüploade bestanden in.

en: Configure the site description, the number of items per feed, and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
nl: Stel de website-beschrijving in, het aantal items per feed en of feeds titel, teaser of volledige tekst zijn.

en: Configure and use development tools.
nl: Configureer de ontwikkel-tools.

en: Take the site offline for updates and other maintenance tasks.
nl: Plaats de site off-line voor updates en andere onderhoudstaken.

en: Configure caching and bandwidth optimization.
nl: Stel de caching en bandbreedte-optimalisatie in.

en: Configure the display of error messages and database logging.
nl: Stel de weergave van foutmeldingen en database-logging in.

en: Configure regional settings, localization, and translation.
nl: Stel de regio, localisatie en vertaling in.

en: Configure the locale and timezone settings.
nl: Stel het land en de tijdzone in.

en: Configure how dates and times are displayed.
nl: Stel in hoe datum en tijd worden weergegeven.

en: Configure site search, metadata, and search engine optimization.
nl: Stel het zoeken, de metadata en zoekmachine-optimalisatie in.

en: Configure basic site settings, actions, and cron.
nl: Stel de basis site-instellingen, acties en cron in.

en: Configure the administrative user interface.
nl: Beheerinterface instellen.

en: Manage the content workflow.
nl: Stel de workflow voor inhoud in.

en: Configure content formatting and authoring.
nl: Stel de tekstweergave en beheer van inhoud in.

en: Get a status report about your site's operation.
nl: Een statusoverzicht van de werking van de website tonen.

en: Tours guide you through workflows or explain concepts on various user interface pages. The tours with links in this list are on user interface landing pages; the tours without links will show on individual pages (such as when editing a View using the Views UI module). Available tours:
nl: Rondleidingen gidsen u door workflows of worden gebruikt om concepten op diverse pagina's uit te leggen. De tours mét links in deze lijst bevinden zich op landingspagina's, de tours zonder links worden op losse pagina's getoond (zoals bijvoorbeeld bij het bewerken van een overzicht met de Views UI-module). Beschikbare rondleidingen:

en: Delete @entity_type
nl: @entity_type verwijderen

en: View the latest version
nl: De laatste versie weergeven

en: Allowed Tags
nl: Toegestane tags

[ctx: Entity type label]
en: @count @label | @count @label entities
nl[0]: @count @label
nl[1]: @count @label-entiteiten

en: Changed year + month
nl: Jaar + maand is aangepast

en: Changed year
nl: Jaar is veranderd

en: Changed month
nl: Maand is veranderd

en: Changed day
nl: Dag wijziging

en: Changed week
nl: Weekwijziging

en: content item
nl: inhoudsitem

en: content items
nl: inhoudsitems

en: Create a new workspace
nl: Nieuwe werkruimte aanmaken

en: View own workspace
nl: Eigen werkruimte bekijken

en: View any workspace
nl: Alle werkruimten bekijken

en: Edit own workspace
nl: Eigen werkruimte bewerken

en: Edit any workspace
nl: Alle werkruimten bewerken

en: Delete own workspace
nl: Eigen werkruimte verwijderen

en: Delete any workspace
nl: Alle werkruimten verwijderen

en: Bypass content entity access in own workspace
nl: Toegangscontrole in eigen werkruimte overslaan

en: Allow all Edit/Update/Delete permissions for all content entities in a workspace owned by the user.
nl: Alle Bewerken/Bijwerken/Verwijderen-rechten voor alle entiteiten in een werkruimte waarvan de gebruiker eigenaar is.

en: Is Latest Revision
nl: Is meest recente revisie

en: Restrict the view to only revisions that are the latest revision of their entity.
nl: Beperk het overzicht tot de laatste revisie van de betreffende entiteit.

en: Sends pages using the BigPipe technique that allows browsers to show them much faster.
nl: Gebruikt de BigPipe-techniek voor het versturen van pagina's, zodat browsers deze veel sneller kunnen laten zien.

en: The Migrate Drupal UI module has been enabled. Proceed to the <a href=":url">upgrade form</a>.
nl: De Migrate Drupal UI-module is ingeschakeld. Ga verder naar het <a href=":url">upgrade-formulier</a>.

en: Provides a user interface for migrating from older Drupal versions.
nl: Biedt een gebruikersinterface voor migraties vanaf oudere Drupal-versies.

en: Queue thumbnail downloads
nl: Plaats miniatuur-downloads in de wachtrij

en: Save media
nl: Media opslaan

en: Thumbnail downloader
nl: Miniatuur-downloader

en: Parent path
nl: Bovenliggend pad

en: Selected combination of day and month is not valid.
nl: De geselecteerde combinatie van dag en maand zijn niet geldig.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">log out</a> and try using the link again.
nl: U gebruikt een eenmalige login-link voor de gebruiker %resetting_user, maar een andere gebruiker (%other_user) is al ingelogd op de site op deze computer. <a href=":logout">Log uit</a> en gebruik de link opnieuw.

en: The import failed with the following message: %message
nl: Fout tijdens import met de volgende melding: %message

en: Use multiple @tag tags, each with a single source.
nl: Gebruik meerdere @tag-tags, ieder met een enkele bron.

en: Use multiple sources within a single @tag tag.
nl: Gebruik meerdere bronnen binnen een @tag-tag.

en: Size: %width x %height pixels
nl: Grootte: %width x %height pixels

en: Numeric values from the statistics module
nl: Numerieke waarden van de Statistics-module

en: The most recent time the node has been viewed
nl: De tijd waarop de node voor het laatst is bekeken.

en: Expand all menu links
nl: Alle menulinks tonen

en: Parent menu link
nl: Bovenliggende menulink

en: Configuration entities
nl: Configuratie-entiteiten

en: Publish media
nl: Media publiceren

en: Unpublish media
nl: Media depubliceren

en: Determines if a password needs hashing
nl: Bepaalt of een wachtwoord versleuteld moet worden

en: There is @count entity with @delta or more values in this field. | There are @count entities with @delta or more values in this field.
nl[0]: Er is @count entiteit met @delta of meer waardes in dit veld.
nl[1]: Er zijn @count entiteiten met @delta of meer waardes in dit veld.

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
nl: De bestandsmap %directory voor het bestandsveld %name kon niet worden aangemaakt of is niet toegankelijk. Het bestand kon dus niet in deze map opgeslagen worden en de upload is geannuleerd.

en: Multilingual support.
nl: Ondersteuning van meertaligheid.

en: Lock language.
nl: Taal vergrendelen.

en: %type: @message in %function (line %line of %file) @backtrace_string.
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file) @backtrace_string.

en: Starting execution of @module_cron().
nl: Uitvoering van @module_cron() starten.

en: Starting execution of @module_cron(), execution of @module_previous_cron() took @time.
nl: Uitvoering van @module_cron() is gestart, uitvoer van @module_previous_cron() duurde @time.

en: Execution of @module_previous_cron() took @time.
nl: Uitvoering van @module_previous_cron() duurde @time.

en: There is content for the entity type: @entity_type. <a href=":url">Remove @entity_type_plural</a>.
nl: Er is inhoud van entiteitstype: @entity_type. <a href=":url">@entity_type_plural verwijderen</a>.

en: Place Blocks
nl: Blokken plaatsen

en: The book page node.
nl: De boekpagina.

en: Book Parent
nl: Bovenliggend boek

en: Page has Children
nl: Pagina heeft onderliggende pagina's

en: Flag indicating whether this book page has children
nl: Vlag die aangeeft of deze boekpagina sub-pagina's heeft

en: Has Children
nl: Heeft onderliggende

en: 1st parent
nl: 1e bovenliggende

en: 2nd parent
nl: 2e bovenliggende

en: 3rd parent
nl: 3e bovenliggende

en: 4th parent
nl: 4e bovenliggende

en: 5th parent
nl: 5e bovenliggende

en: 6th parent
nl: 6e bovenliggende

en: 7th parent
nl: 7e bovenliggende

en: 8th parent
nl: 8e bovenliggende

en: 9th parent
nl: 9e bovenliggende

en: The @parent of book node.
nl: De @parent van boekpagina.

en: Book @parent
nl: Boek @parent

en: Add content and child pages to books and manage their hierarchies.
nl: Inhoud en sub-pagina's aan boeken toevoegen en de hiërarchie beheren.

en: Top Level Book from current node
nl: De top-boekpagina van de huidige node

en: Each style must have a unique label.
nl: Iedere stijl dient een uniek label te hebben.

en: View display '@id': Comment field formatter '@name' was disabled because it is using the comment view display '@display' (@mode) that was just disabled.
nl: Overzicht weergave '@id': Reactie-opmaakhulpmiddel '@name' is uitgeschakeld omdat het gebruikt maakt van de Reactieoverzicht-weergave '@display' (@mode) die net uitgeschakeld is.

en: The comment entity view mode to be used in this formatter
nl: De reactie-entiteitweergave die in deze formatter gebruikt zal worden.

en: Comments view mode
nl: Reactieweergavemodus

en: Select the view mode used to show the list of comments.
nl: Selecteer de weergavemodus voor de lijst met reacties.

en: Comment view mode: @mode
nl: Reactieweergavemodus: @mode

en: The configuration objects have different language codes so they cannot be translated:
nl: De configuratie-objecten hebben verschillende taalcodes, waardoor ze niet kunnen worden vertaald:

en: Message displayed to user on submission
nl: Bericht dat bij indienen aan de gebruiker wordt getoond

en: Redirect path on submission
nl: Het pad waar bij indienen naar wordt doorverwezen

en: The message to display to the user after submission of this form. Leave blank for no message.
nl: Het bericht dat aan de gebruiker getoond wordt na inzending van dit formulier. Leeglaten om geen bericht weer te geven.

en: Path to redirect the user to after submission of this form. For example, type "/about" to redirect to that page. Use a relative path with a slash in front.
nl: Pad waarnaar de gebruiker doorgestuurd wordt na inzending van dit formulier. Bijvoorbeeld, gebruik "/over-ons" om naar de 'Over ons'-pagina door te sturen. Gebruik een relatief pad, beginnend met een slash.

en: The path should start with /.
nl: Het pad dient met '/' te beginnen.

en: Use custom display settings for the following @display_context modes
nl: Gebruik aangepaste weergaveinstellingen voor de volgende @display_context-modi

en: Manage form modes
nl: Formuliermodi beheren

en: Storing files
nl: Bestanden opslaan

en: Let scale make images larger than their original size.
nl: Afbeeldingen mogen geschaald worden tot boven hun oorspronkelijke grootte.

en: To import files from your current Drupal site, enter a local file directory containing your site (e.g. /var/www/docroot), or your site address (for example http://example.com).
nl: Geef, om bestanden van de huidige Drupal-site te importeren, een lokale bestandsmap op die de site bevat (bijv. /var/www/docroot), of het adres van de site (bijv. http://example.com).

en: Use administration theme when editing or creating content
nl: Gebruik het beheerthema bij het bewerken of aanmaken van inhoud

en: Set as current revision
nl: Als huidige revisie instellen

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "/about" when writing an about page.
nl: Specificeer een alternatief pad waarop deze data kan worden bereikt. Gebruik bijvoorbeeld "/over" als een pagina over de organisatie wordt geschreven.

en: Administer REST resource configuration
nl: REST resource-instellingen beheren

en: Supported methods
nl: Ondersteunde methodes

en: Supported authentication providers
nl: Ondersteunde authenticatie-providers

en: REST resource config
nl: REST resource-configuratie

en: REST resource config ID
nl: REST-resource configuratie-ID

en: REST resource plugin id
nl: REST-resource plug-in ID

en: REST resource configuration granularity
nl: REST-resource configuratiemethode

en: REST resource configuration
nl: REST-resource configuratie

en: Authentication Provider
nl: Authenticatieprovider

en: No authentication is set
nl: Geen authenticatie geselecteerd

en: The supported authentication methods for this view
nl: Ondersteunde authenticatie-methodes voor dit overzicht

en: Control default display settings for your site, across all themes. Use theme-specific settings to override these defaults.
nl: Beheer de standaardweergave-instellingen voor uw site en alle thema's. Gebruik themaspecifieke instellingen om deze standaardwaarden te overschrijven.

en: administration theme
nl: beheerthema

en: Are you sure you want to delete all @entity_type_plural?
nl: Weet u zeker dat u alle @entity_type_plural wilt verwijderen?

en: This action cannot be undone.<br />Make a backup of your database if you want to be able to restore these items.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.<br />Maak een back-up van uw database als u deze items wilt kunnen herstellen.

en: Delete all @entity_type_plural
nl: Alle @entity_type_plural verwijderen

en: There are 0 @entity_type_plural to delete.
nl: Er zijn 0 @entity_type_plural om te verwijderen.

en: Deleting @entity_type_plural
nl: Bezig met het verwijderen van @entity_type_plural

en: Deleting items... Completed @percentage% (@current of @total).
nl: Bezig met het verwijderen van items... @percentage% voltooid (@current van @total).

en: All @entity_type_plural have been deleted.
nl: Alle @entity_type_plural zijn verwijderd.

en: And <strong>@count</strong> more @entity_type_singular. | And <strong>@count</strong> more @entity_type_plural.
nl[0]: En tevens <strong>@count</strong> @entity_type_singular.
nl[1]: En tevens <strong>@count</strong> @entity_type_plural.

en: This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_singular. | This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_plural.
nl[0]: Dit zal <strong>@count</strong> @entity_type_singular verwijderen.
nl[1]: Dit zal <strong>@count</strong> @entity_type_plural verwijderen.

en: Page element display
nl: Paginaelement-weergave

en: Use the logo supplied by the theme
nl: Gebruik het logo van het thema

en: Your shortcut icon, or favicon, is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
nl: Het snelkoppelingsicoon, of favicon, wordt in de meeste browsers in de adresbalk en bij favorieten weergegeven.

en: Use the favicon supplied by the theme
nl: Gebruik de favicon van het thema

en: Upload favicon image
nl: Favicon-afbeelding uploaden

en: Apply to selected items
nl: Toepassen op geselecteerde items

en: Access tours
nl: Toegang tot rondleidingen

en: Recommendations to make your password stronger:
nl: Aanbevelingen om uw wachtwoord sterker te maken:

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
nl: Onbekende gebruikersnaam of wachtwoord. <a href=":password">Uw wachtwoord vergeten?</a>

en: Combine multiple fields together and search by them.
nl: Meerdere velden combineren en hier op zoeken.

en: Field %field set in %filter is not set in display %display.
nl: Het veld %field ingesteld in %filter is niet ingesteld in weergave %display.

en: %display: %filter can only be used on displays that use fields. Set the style or row format for that display to one using fields to use the combine field filter.
nl: %display: %filter kan alleen gebruikt worden bij weergaven op basis van velden. Stel de stijl of het rijformaat voor de weergave in op velden om de filter 'velden combineren' te gebruiken.

en: A label is required for the specified operator.
nl: Een label is verplicht voor de gekozen operator.

en: A label is required if the value for this item is defined.
nl: Een label is verplicht als een waarde voor dit item is ingevuld.

en: A value is required if the label for this item is defined.
nl: Een waarde is verplicht als een label voor dit item is ingevuld.

en: Leave empty to show all pages.
nl: Leeg laten voor alle pagina's.

en: Add the default row classes like @classes to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Standaard rijklassen zoals @classes aan de uitvoer toevoegen. Hiermee kan eenvoudig de hoeveelheid markup die standaard door het overzicht gegenereerd wordt worden verminderd. Hierdoor wordt het echter wel lastiger om CSS toe te passen.

en: Views can be created from the <a href=":list">Views list page</a> by using the "Add view" action. Existing views can be managed from the <a href=":list">Views list page</a> by locating the view in the "Enabled" or "Disabled" list and selecting the desired operation action, for example "Edit".
nl: Overzichten kunnen aangemaakt worden op de <a href=":list">Overzichtspagina</a>, door op 'een nieuw overzicht toevoegen' te klikken. Bestaande overzichten kunnen beheerd worden op de <a href=":list">Overzichtspagina</a>. Zoek het overzicht op in de lijst 'ingeschakeld' of 'uitgeschakeld' en kies de gewenste bewerking. Bijvoorbeeld: 'bewerken'.

en: responsive image styles
nl: responsive-afbeeldingsstijlen

en: Status listing and form for the entity's moderation state.
nl: Statusoverzicht en formulier voor de entiteit-moderatiestatus.

en: The username of the entity creator.
nl: De gebruikersnaam van de auteur van de entiteit.

en: The moderation state of the referenced content.
nl: De moderatiestatus van gerefereerde inhoud.

en: Content entity type ID
nl: Inhoudsentiteitstype-ID

en: The ID of the content entity type this moderation state is for.
nl: De ID van het inhoudsentiteitstype waar de moderatiestatus voor is.

en: Content entity ID
nl: Entiteit-ID

en: The ID of the content entity this moderation state is for.
nl: De ID van de entiteit waar de moderatiestatus voor is.

en: Content entity revision ID
nl: Entiteitrevisie-ID

en: The revision ID of the content entity this moderation state is for.
nl: De revisie-ID van de entiteit waar de moderatiestatus voor is.

en: Content moderation state
nl: Moderatiestatus

en: content moderation state
nl: moderatiestatus

en: content moderation states
nl: moderatiestatussen

en: Invalid state transition from %from to %to
nl: Ongeldige overgang van %from naar %to

en: An automated attempt to create the directory %directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
nl: Een poging om de map %directory automatisch aan te maken is mislukt, waarschijnlijk omdat er onvoldoende toegangsrechten zijn. Om verder te gaan met de installatie kunt u twee dingen doen: u maakt handmatig een map aan en wijzigt de toegangsrechten, of u geeft het installatieprogramma voldoende rechten om automatisch een map aan te maken. Zie voor meer informatie de meegeleverde INSTALL.txt of het <a href=":handbook_url">online handboek</a>.

en: The Datetime Range module provides a Date field that stores start dates and times, as well as end dates and times. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI module help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":datetime_do">online documentation for the Datetime Range module</a>.
nl: De DateTime Range-module biedt een datumveld dat begin- en einddatum en begin- en eindtijdwaardes opslaat. Zie ook de hulppagina's van <a href=":field">Field-module</a>en <a href=":field_ui">Field UI-module</a> voor algemene informatie over velden en hoe deze aan te maken en te beheren. Zie voor meer informatie de <a href=":datetime_do">on-line documentatie van de DateTime Range-module</a>.

en: Datetime Range
nl: Datum/tijd-periode

en: Provides the ability to store end dates.
nl: Biedt de mogelijkheid om begin- en einddata op te slaan.

en: Date range settings
nl: Periode-instellingen

en: Default start date type
nl: Standaard begindatumtype

en: Default start date value
nl: Standaard begindatumwaarde

en: Default end date type
nl: Standaard einddatumtype

en: Default end date value
nl: Standaard einddatumwaarde

en: Date range default display format settings
nl: Standaard periodeweergave-instellingen

en: Date range plain display format settings
nl: Periodeweergave-instellingen voor platte tekst

en: Date range custom display format settings
nl: Aangepaste periodeweergave-instellingen

en: Date range select list display format settings
nl: Periodeweergave-instellingen voor selectielijst

en: Date separator
nl: Datumscheidingsteken

en: The string to separate the start and end dates
nl: De tekst die begin- en einddatum scheid

en: Separator: %separator
nl: Scheidingsteken: %separator

en: Default start date
nl: Standaardbegindatum

en: Set a default value for the start date.
nl: Voer een standaardwaarde in voor de begindatum.

en: Set a default value for the end date.
nl: Voer een standaardwaarde in voor de einddatum.

en: The relative start date value entered is invalid.
nl: De ingevoerde relatieve startdatum is niet geldig

en: The relative end date value entered is invalid.
nl: De ingevoerde relatieve einddatum is niet geldig

en: Start date value
nl: Begindatumwaarde

en: Computed start date
nl: Berekende startdatum

en: The computed start DateTime object.
nl: Het berekende begin-datum/tijd-object

en: End date value
nl: Einddatumwaarde

en: Computed end date
nl: Berekende einddatum

en: The computed end DateTime object.
nl: Het berekende eind-datum/tijd-object

en: Create and store date ranges.
nl: Maakt en bewaart datumperiodes

en: Date and time range
nl: Datum- en tijdperiode

en: The @title end date cannot be before the start date
nl: De einddatum @title kan niet voor de begindatum vallen

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
nl: Log-gegevens zijn corrupt en kunnen niet worden gedeserialiseerd: @message

en: - Skip field -
nl: - Veld overslaan -

en: Administrators can add, edit, and delete feeds, and choose how often to check each feed for newly updated items on the <a href=":feededit">Aggregator administration page</a>.
nl: Beheerders kunnen feeds toevoegen, bewerken en verwijderen en kunnen instellen hoevaak een feed gecontroleerd wordt op nieuwe of bijgewerkte items op de <a href=":feededit">Aggregator beheerpagina</a>.

en: Administrators can choose how many items are displayed in the listing pages, which HTML tags are allowed in the content of feed items, and whether they should be trimmed to a maximum number of characters on the <a href=":settings">Aggregator settings page</a>.
nl: Beheerders kunnen instellen hoeveel items op een pagina worden weergegeven, welke HTML-tags in de feed-inhoud zijn toegestaan, en of een feed-item tot een maximaal aantal tekens wordt beperkt op de <a href=":settings">Aggregator instellingenpagina</a>.

en: Administrators can choose whether to discard feed items that are older than a specified period of time on the <a href=":settings">Aggregator settings page</a>. This requires a correctly configured cron maintenance task (see below).
nl: Beheerders kunnen instellen of feed-items worden verwijderd die ouder zijn dan een bepaalde leeftijd op de <a href=":settings">Aggregator instellingenpagina</a>. Hiervoor is het nodig dat de cron-onderhoudstaak is ingesteld (zie hieronder).

en: Block Layout
nl: Blokindeling

en: Settings Tray
nl: Instellingenpaneel

en: Save @block
nl: @block opslaan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's aan de hand van hun pad. Voer één pad in per regel. Het '*' karakter kan als jokerteken gebruikt worden. Een voorbeeldpad is %user-wildcard voor elke gebruikerspagina. %front is de voorpagina.

en: Configure Content Moderation permissions
nl: Moderatierechten instellen

en: Upgraded @migration (processed 1 item total) | Upgraded @migration (processed @count items total)
nl[0]: @migration bijgewerkt (in totaal 1 item verwerkt)
nl[1]: @migration bijgewerkt (in totaal @count items verwerkt)

en: Continuing with @migration (processed 1 item) | Continuing with @migration (processed @count items)
nl[0]: @migration voortzetten (1 item verwerkt)
nl[1]: @migration voortzetten (@count items verwerkt)

en: Provides a way for modules or themes to register layouts.
nl: Biedt modules en thema's de mogelijkheid om lay-outs te registreren.

en: Error sending auto-reply, missing sender e-mail address in %contact_form
nl: Fout bij het versturen van het automatisch antwoord, E-mailafzenderadres ontbreekt in %contact_form

en: random between -@degrees° and @degrees°
nl: willekeurig tussen -@degrees° en @degrees°

en: The config object collection.
nl: Instellingsobject-collectie.

en: The config object name.
nl: Naam van het instellingsobject.

en: Serialized configuration object data.
nl: Geserialiseerde data van het instellingsobject.

en: Testing missing dependencies
nl: Ontbrekende afhankelijkheden testen

en: Minimal profile for running a test when dependencies are listed but missing.
nl: Minimaal profiel om testen uit te voeren als afhankelijkheden getoond worden die niet aanwezig zijn.

en: <p>Now that you have an overview of the "Add languages" feature, you can continue by:<ul><li>Adding a language</li><li>Adding a custom language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
nl: <p>Na het overzicht van de 'Talen toevoegen'-feature, kunt u verder gaan met:<ul><li>Een taal toevoegen</li><li>Een aangepaste taal toevoegen</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Ingestelde talen bekijken</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Edit language" feature, you can continue by:<ul><li>Editing a language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
nl: <p>Na het overzicht van de 'Taal bewerken'-feature, kunt u verder gaan met:<ul><li>Een taal bewerken</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Ingestelde talen bekijken</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Languages" page, you can continue by:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Adding a language</a></li><li>Reordering languages</li><li>Editing a language</li><li>Deleting a language</li></ul></p>
nl: <p>Nu u een beeld heeft van de "Talen" pagina kunt u verder gaan door:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Een taal toevoegen</a></li><li>Herschikken talen</li><li>Een taal aanpassen</li><li>Een taal verwijderen</li></ul></p>

en: This page allows you to translate the user interface or modify existing translations. If you have installed your site initially in English, you must first add another language on the <a href="[site:url]admin/config/regional/language">Languages page</a>, in order to use this page.
nl: Deze pagina maakt het mogelijk om de gebruikersinterface te vertalen of bestaande vertalingen aan te passen. Als u de site in eerste instantie in het Engels heeft geïnstalleerd, dan moet u eerst een andere taal toevoegen op de  <a href="[site:url]admin/config/regional/language">Talen pagina</a>, om deze pagina te kunnen gebruiken.

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
nl: De vertalingen die u hier heeft gedaan worden gebruikt in de gebruikersinterface van de site. Als u ze op een andere site wilt gebruiken of met een externe vertaaleditor wilt aanpassen dan kunt u deze <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">exporteren</a> naar een .po-bestand en ze later weer <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">importeren</a>.

en: Find and manage media.
nl: Media zoeken en beheren.

en: Media thumbnail field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor mediaminiatuur

en: Media source
nl: Mediabron

en: Region: @region
nl: Regio: @region

en: The field ID.
nl: Het veld-ID

en: Last upgrade: @date
nl: Laatste upgrade: @date

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a>.
nl: De server is geschikt om de voortgang van een bestand-upload te tonen, alleen zijn de benodigde bibliotheken niet aanwezig. Aanbevolen wordt om de '<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload progress-bibliotheek</a>' te installeren.

en: Is front page
nl: Is de voorpagina

en: Recipient email address
nl: E-mailadres van de ontvanger

en: You may also use tokens: [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. Separate recipients with a comma.
nl: U kunt gebruik maken van vervangingstokens: [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. Scheid meerdere ontvangers met een komma.

en: @label (disabled)
nl: @label (uitgeschakeld)

en: comment type
nl: reactietype

en: comment types
nl: reactietypes

en: Preview sender message
nl: Voorbeeldweergave van het te verzenden bericht

en: Configuring workflows
nl: Workflows instellen

en: The workflow the moderation state is in.
nl: De workflow waar deze moderatiestatus onderdeel van is.

en: @bundle @label were skipped as they are under moderation and may not be directly published.
nl: @bundle @label zijn overgeslagen omdat ze gemodereerd worden en niet rechtstreeks gepubliceerd mogen worden.

en: @bundle @label were skipped as they are under moderation and may not be directly unpublished.
nl: @bundle @label zijn overgeslagen omdat ze gemodereerd worden en niet rechtstreeks gedepubliceerd mogen worden.

en: The Field Layout module allows you to arrange fields into regions on forms and displays of entities such as nodes and users.
nl: De Field Layout-module maakt het mogelijk om velden in gebieden te plaatsen voor formulieren en voor weergave van entiteiten zoals gebruikers en nodes.

en: For more information, see the <a href=":field-layout-documentation">online documentation for the Field Layout module</a>.
nl: Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":field-layout-documentation">Field Layout-module</a>.

en: Field Layout
nl: Veld lay-out

en: Per-view-mode field layout settings
nl: Veld lay-out-instellingen per weergavemodus

en: Image URL formatter settings
nl: Instellingen van afbeeldings-URL formatter

en: Drop file here or click to upload
nl: Sleep een bestand hierop of klik om te uploaden

en: Uploading <i>@file</i>…
nl: Bezig met uploaden van <i>@file</i>…

en: A server error has occurred.
nl: Er is een serverfout opgetreden.

en: The destination directory could not be created.
nl: De doelmap kon niet worden aangemaakt.

en: The image failed validation.
nl: Validatie van de afbeelding is mislukt.

en: Layout Discovery allows modules or themes to register layouts, and for other modules to list the available layouts and render them.
nl: Layout Discovery maakt het voor modules of thema's mogelijk lay-outs te registreren die door andere modules toegepast kunnen worden.

en: For more information, see the <a href=":layout-discovery-documentation">online documentation for the Layout Discovery module</a>.
nl: Zie voor meer informatie de <a href=":layout-discovery-documentation">online documentatie van de Layout Discovery module</a>.

en: Layout Discovery cannot be installed because the Layout Plugin module is installed and incompatible.
nl: Layout Discovery kan niet worden geïnstalleerd omdat de Layout Plugin-module is geïnstalleerd, en deze niet compatible is.

en: Exited edit mode.
nl: Bewerkmodus beïndigd

en: RDF mapping item
nl: RDF-toewijzingsitem

en: RDF mappings items
nl: RDF-toewijzingsitems

en: The fallback image style is typically the smallest size image you expect to appear in this space. Because the responsive images module uses the Picturefill library so that responsive images can work in older browsers, the fallback image should only appear on a site if an error occurs.
nl: De fallback-afbeelding is meestal de kleinste afbeelding die op deze positie getoond kan worden. Omdat de Responsive images-module de Picturefill-bibliotheek gebruikt om in oudere browsers te blijven functioneren, wordt de fallback-afbeelding alleen weergegeven als er een fout optreedt.

en: While you have the option to provide only one image style per breakpoint, the sizes option allows you to provide more options to browsers as to which image file it can display, even when using multiple breakpoints for art direction. Breakpoints are defined in the configuration files of the theme.
nl: Hoewel u de mogelijkheid hebt om slechts één afbeeldingsstijl per breakpoint te gebruiken, kunnen met de sizes-optie meer opties aan browsers worden geboden voor het weergeven van een afbeeldingsbestand, ook als er meerdere breakpoints voor art-direction worden gebruikt. Breakpoints zijn gedefinieerd in het configuratiebestand van een thema.

en: Once the sizes option is selected, you can let the browser know the size of this image in relation to the site layout, using the <em>Sizes</em> field. For a hero image that always fills the entire screen, you could simply enter 100vw, which means 100% of the viewport width. For an image that fills 90% of the screen for small viewports, but only fills 40% of the screen when the viewport is larger than 40em (typically 640px), you could enter "(min-width: 40em) 40vw, 90vw" in the Sizes field. The last item in the comma-separated list is the smallest viewport size: other items in the comma-separated list should have a media condition paired with an image width. <em>Media conditions</em> are similar to a media query, often a min-width paired with a viewport width using em or px units: e.g. (min-width: 640px) or (min-width: 40em). This is paired with the <em>image width</em> at that viewport size using px, em or vw units. The vw unit is viewport width and is used instead of a percentage because the percentage always refers to the width of the entire viewport.
nl: Als de optie Afmetingen geselecteerd is, kan de grootte van de afbeelding in relatie tot de lay-out van de site met het veld <em>Afmetingen</em> aan de browser worden doorgegeven. Voor een afbeelding die altijd het volledige scherm vult, kan de waarde 100vw ingevuld worden. Dit betekend 100%  van de viewport-breedte. Voor een afbeelding die bij kleine schermen 90% van het scherm vult, maar bij schermen groter dan 40em (gewoonlijk 640px) slechts 40% van het scherm vult, kan "(min-width: 40em) 40vw, 90vw" ingevuld worden in het veld <em>Afmetingen</em>. Het laatste item in de kommagescheiden lijst is de afmeting van de kleinste viewport. De andere items in deze lijst dienen een combinatie van een media-conditie en een afbeeldingsbreedte zijn. <em>Mediacondities</em> zijn vergelijkbaar met een media query, vaak een min-width gecombineerd met een viewport breedte in de eenheid 'em' of 'px', bijv. (min-width: 640px) of (min-width: 40em). Dit wordt gecombineerd met de <em>afbeeldingsbreedte</em> bij die viewport-grootte in de eenheid 'px', 'em' of 'vw'. De vw-eenheid is viewportbreedte en wordt gebruikt in plaats van een percentage omdat het percentage altijd refereert aan de breedte van de volledige viewport.

en: These are the supported authentication providers for this view. When this view is requested, the client will be forced to authenticate with one of the selected providers. Make sure you set the appropriate requirements at the <em>Access</em> section since the Authentication System will fallback to the anonymous user if it fails to authenticate. For example: require Access: Role | Authenticated User.
nl: Dit zijn de ondersteunde authenticatie-providers voor dit overzicht. Als dit overzicht wordt opgevraagd, is de bezoeker verplicht zich met een van de geselecteerde providers aan te melden. Stel in de sectie <em>Toegang</em> de juiste vereisten in want het authenticatiesysteem zal terugvallen op de anonieme gebruiker als het het aanmelden mislukt. Bijvoorbeeld: Toegang vereist: Rol | Geverifieerde gebruiker.

en: Random number generation
nl: Genereren willekeurig nummer

en: Drupal is unable to generate highly randomized numbers, which means certain security features like password reset URLs are not as secure as they should be. Instead, only a slow, less-secure fallback generator is available. The most likely cause is that open_basedir restrictions are in effect and /dev/urandom is not on the whitelist. See the <a href=":drupal-php">system requirements</a> page for more information. %exception_message
nl: Drupal is niet in staat om verregaand willekeurige getallen te genereren. Dit betekend dat bepaalde beveiligingsfuncties zoals URLs om wachtwoorden opnieuw in te stellen zijn niet zo veilig zijn als zou moeten. In plaats daarvan is alleen een langzame, minder veilige generator beschikbaar. Waarschijnlijk zijn open_basedir beperkingen actief en staat /dev/urandom niet in de whitelist. Zie voor meer informatie de pagina <a href=":drupal-php">systeemvereisten</a>. %exception_message

en: Drupal is unable to generate highly randomized numbers, which means certain security features like password reset URLs are not as secure as they should be. Instead, only a slow, less-secure fallback generator is available. See the <a href=":drupal-php">system requirements</a> page for more information. %exception_message
nl: Drupal is niet in staat om verregaand willekeurige getallen te genereren. Dit betekend dat bepaalde beveiligingsfuncties zoals URLs om wachtwoorden opnieuw in te stellen zijn niet zo veilig zijn als zou moeten. In plaats daarvan is alleen een langzame, minder veilige generator beschikbaar. Zie voor meer informatie de pagina <a href=":drupal-php">systeemvereisten</a>. %exception_message

en: Less secure
nl: Minder veilig

en: Detailed cron logging
nl: Gedetailleerde cron-registratie

en: Visitors will only see the maintenance mode message. Only users with the "@permission-label" <a href=":permissions-url">permission</a> will be able to access the site. Authorized users can log in directly via the <a href=":user-login">user login</a> page.
nl: Bezoekers zien alleen de boodschap voor onderhoudsmodus. Alleen bezoekers met het <a href=":permissions-url">toegangsrecht</a> '@permission-label' kunnen de site gebruiken. Geautoriseerde gebruikers kunnen inloggen op de pagina <a href=":user-login"> Gebruikerslogin</a>.

en: Initial visibility level
nl: Initiëel zichtbaarheidsniveau

en: Number of levels to display
nl: Aantal te tonen niveaus

en: This maximum number includes the initial level.
nl: Dit maximum is inclusief het intitiële niveau.

en: Text editors (like CKEditor) may override this setting.
nl: Teksteditors (zoals CKEditor) kunnen deze waarde overschrijven.

en: Base default argument
nl: Basisstandaardargument

en: Filter by view name, machine name, description, or display path
nl: Filteren op overzicht naam, machinenaam, beschrijving of weergavepad

en: Enter a part of the view name, machine name, description, or display path to filter by.
nl: Voer een deel van de naam, machinenaam beschrijving of het pad in om te filteren.

en: The Workflows module provides a UI and an API for creating workflows content. This lets site admins define workflows and their states, and then define transitions between those states. For more information, see the <a href=":workflow">online documentation for the Workflows module</a>.
nl: De Workflows-module voorziet in een UI en een API voor het maken van workflows-inhoud. Hiermee kunnen beheerders workflows en hun statussen, en de overgangen tussen deze statussen definiëren. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":workflow">Workflows-module</a>.

en: Configure workflows.
nl: Workflow configureren

en: Create and edit workflows.
nl: Workflow aanmaken en bewerken

en: Edit state
nl: Toestand bewerken

en: Edit transition
nl: Overgang bewerken

en: From state IDs
nl: Brontoestand-IDs

en: From state ID
nl: Brontoestand-ID

en: To state ID
nl: Doeltoestand-ID

en: Created the %label Workflow. In order for the workflow to be enabled there needs to be at least one state.
nl: Workflow %label aangemaakt. Voordat de workflow kan worden ingeschakeld, dient er minstens een toestand te zijn.

en: Workflow %label deleted.
nl: Workflow %label verwijderd.

en: There are no states yet.
nl: Er zijn nu geen toestanden.

en: This workflow has no states and will be disabled until there is at least one, <a href=":add-state">add a new state.</a>
nl: De workflow kent geen toestand en zal worden uitgeschakeld totdat er minimaal een is. <a href=":add-state">Toestand toevoegen</a>.

en: Add a new state
nl: Toestand toevoegen

en: There are no transitions yet.
nl: Er zijn nog geen overgangen.

en: Add a new transition
nl: Overgang toevoegen

en: Saved the %label Workflow.
nl: Workflow %label opgeslagen.

en: Created %label state.
nl: Toestand %label aangemaakt.

en: Are you sure you want to delete %state from %workflow?
nl: Weet u zeker dat u %state van %workflow wilt verwijderen?

en: State %label deleted.
nl: Toestand %label verwijderd.

en: Saved %label state.
nl: Toestand %label opgeslagen.

en: The transition from %from to %to already exists.
nl: De overgang van %from naar %to bestaat reeds.

en: Created %label transition.
nl: Overgang %label aangemaakt.

en: Are you sure you want to delete %transition from %workflow?
nl: Weet u zeker dat u %transition uit %workflow wilt verwijderen?

en: %transition transition deleted.
nl: Overgang %transition verwijderd.

en: Saved %label transition.
nl: Overgang %label opgeslagen.

en: Embed media
nl: Media invoegen

en: Warnings found
nl: Waarschuwingen gevonden

en: Errors found
nl: Fouten gevonden

en: Profile field ID.
nl: Profielveld-ID.

en: Locales target language ID.
nl: Lokalisatie doeltaal-ID

en: Language for this field.
nl: Taal voor dit veld.

en: Translation of either the title or explanation.
nl: Vertaling van ofwel de titel of de uitleg.

en: Windows installation depth
nl: Lengte Windows installatiepad

en: The public files directory path is %depth characters. Paths longer than 120 characters will cause problems on Windows.
nl: Het pad naar de map met publieke bestanden is %depth tekens lang. Paden langer dan 120 tekens veroorzaken op Windows problemen.

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie

en: Created the %label Workflow.
nl: Workflow %label aangemaakt.

en: There are no transitions to or from this state yet.
nl: Er zijn nog geen overgangen van of naar deze toestand.

en: HAL settings
nl: HAL-instellingen

en: The Migrate Drupal UI module provides a simple user interface to perform an upgrade from an earlier version of Drupal. For more information, see the <a href=":migrate">online documentation for the Migrate Drupal UI module</a>.
nl: De Migrate Drupal UI-module voorziet in een eenvoudige gebruikersinterface om een upgrade van een eerdere versie van Drupal uit te voeren. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":migrate">Migrate Drupal UI-module</a>.

en: Preparing the site
nl: Site voorbereiden

en: You need to enable all modules on this site that are enabled on the previous site. For example, if you have used the Book module on the previous site then you must enable the Book module on this site for that data to be available on this site.
nl: Schakel op deze site alle modules in die op de voorgaande site ingeschakeld zijn. Als bijvoorbeeld de Book-module op de voorgaande site ingeschakeld is, moet deze module ook op deze site ingeschakeld worden om de betreffende data over te zetten.

en: Performing the upgrade
nl: Upgrade uitvoeren

en: On the <a href=":upgrade">Upgrade</a> page, you are guided through performing the upgrade in several steps.
nl: Op de pagina <a href=":upgrade">Upgrade</a>, wordt u in een aantal stappen door de upgrade geleid.

en: Reviewing the upgrade log
nl: De upgrade-log controleren

en: You can review a <a href=":log">log of upgrade messages</a> by clicking the link in the message provided after the upgrade or by filtering the messages for the type <em>migrate_drupal_ui</em> on the <a href=":messages">Recent log messages</a> page.
nl: Controleer het <a href=":log">log met upgrade-berichten</a> door op de link in het bericht aan het einde van de upgrade te klikken, of door de berichten te filteren op het type <em>migrate_drupal_ui</em> op de pagina <a href=":messages">Recente logberichten</a>.

en: Rolling back an upgrade
nl: Upgrade terugdraaien

en: Rolling back an upgrade is not yet supported through the user interface.
nl: Terugdraaien van een upgrade wordt nog niet ondersteund via de gebruikersinterface.

en: An intentionally plain theme with no styling to demonstrate default Drupal’s HTML and CSS. Learn how to build a custom theme from Stark in the <a href="https://www.drupal.org/docs/8/theming">Theming Guide</a>.
nl: Een thema dat bewust 'kaal' is zonder styling, om de standaard HTML en CSS van Drupal te demonstreren. Leer van Stark een aangepast thema te maken in de <a href="https://www.drupal.org/docs/8/theming">Drupal 8 Theming Guide</a>.

en: Sticky header
nl: Sticky-header

en: Content editor
nl: Redacteur

en: A base theme with sensible default CSS classes added. Learn how to use Classy as a base theme in the <a href="https://www.drupal.org/docs/8/theming">Drupal 8 Theming Guide</a>.
nl: Een basisthema met logische standaard CSS-classes. Leer hoe Classy als basisthema gebruikt kan worden in de <a href="https://www.drupal.org/docs/8/theming">Drupal 8 Theming Guide</a>.

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.

en: Merge content
nl: Inhoud samenvoegen

en: Upgrade log
nl: Upgrade-log

en: Upgrade content and configuration from either a Drupal 6 or a Drupal 7 site.
nl: Inhoud en configuratie van een Drupal 6 of Drupal 7 website upgraden.

en: View the upgrade log.
nl: Bekijk het upgrade-logbestand.

en: Quick edit settings
nl: Snelbewerkingsinstellingen

en: TRACE method settings
nl: TRACE method-instellingen

en: OPTIONS method settings
nl: OPTIONS method-instellingen

en: CONNECT method settings
nl: CONNECT method-instellingen

en: Theme settings variable for a theme.
nl: Thema-instellingsvariabele van een thema.

en: The theme settings variable value.
nl: Waarde van een thema-instellingsvariabele.

en: The user ID of the author.
nl: Gebruikers-ID van de auteur.

en: Object type for this string
nl: Het objecttype voor deze string

en: Drupal version of the source site
nl: Drupal versie van de bronsite

en: To import public files from your current Drupal site, enter a local file directory containing your site (e.g. /var/www/docroot), or your site address (for example http://example.com).
nl: Om publieke bestanden te importeren van de huidige Drupal-site dient u de map waar de site geïnstalleerd is (bijv. /var/www/docroot) of het website-adres (bijv. http://example.nl) in te voeren.

en: Source database is Drupal version @version but version @selected was selected.
nl: De bron-database bevat Drupal versie @version, maar versie @selected was geselecteerd.

en: The term language.
nl: De taal van de term.

en: Translation ID.
nl: Vertaling-ID.

en: Name of property being translated.
nl: Naam van de eigenschap die wordt vertaald.

en: Featured Articles
nl: Aanbevolen artikelen

en: Advanced block options
nl: Uitgebreide blokopties

en: The %field date is incomplete.
nl: De datum in %field is niet compleet.

en: Include locked languages such as <em>Not specified</em> and <em>Not applicable</em>
nl: Inclusief vergrendelde talen zoals <em>Niet gespecificeerd</em> en <em>Niet van toepassing</em>

en: 1 block is available in the modified list. | @count blocks are available in the modified list.
nl[0]: 1 blok beschikbaar in de lijst met wijzigingen.
nl[1]: @count blokken beschikbaar in de lijst met wijzigingen.

en: The Custom Block module allows you to create and manage custom <em>block types</em> and <em>content-containing blocks</em> from the <a href=":block-library">Custom block library</a> page. Custom block types have fields; see the <a href=":field-help">Field module help</a> for more information. Once created, custom blocks can be placed in regions just like blocks provided by other modules; see the <a href=":blocks">Block module help</a> page for details. For more information, see the <a href=":online-help">online documentation for the Custom Block module</a>.
nl: Met de Custom Block-module kunt u <em>aangepaste bloktypes</em> en <em>blokken met inhoud</em> aanmaken en beheren op de pagina <a href=":block-library">Aangepaste blokken-bibliotheek</a>. Aangepaste bloktypes hebben velden. Zie voor meer informatie de <a href=":field-help">documentatie over de Field-module</a>. Aangepaste blokken worden op dezelfde manier in gebieden geplaatst als blokken die bij modules horen. Zie voor meer informatie hierover de <a href=":blocks">documentatie van de Block-module</a>. Zie voor meer informatie de <a href=":online-help">online documentatie voor de Custom Block-module</a>.

[ctx: Validation]
en: Book outline.
nl: Boekstructuur

en: You can only change the book outline for the <em>published</em> version of this content.
nl: De boekstructuur kan alleen voor de <em>gepubliceerde</em> versie gewijzigd worden.

en: Comment bulk form
nl: Bulkformulier voor reacties

en: Commented entity
nl: Entiteit met reactie

en: Comment operations bulk form
nl: Formulier voor bulkbewerkingen op reacties

en: Add a form element that lets you run operations on multiple comments.
nl: Voeg een formulierelement toe waarmee bewerkingen op meerdere reacties worden uitgevoerd.

en: Are you sure you want to delete this comment and all its children? | Are you sure you want to delete these comments and all their children?
nl[0]: Deze reactie en alle onderliggende verwijderen?
nl[1]: Deze reacties en alle onderliggende verwijderen?

en: Comment Permalink
nl: Permanente link naar reactie

en: The moderation state @state_label is being used, but is not in the source storage.
nl: De moderatiestatus @state_label wordt gebruikt, maar deze bestaat niet in de bronlocatie.

en: The workflow @workflow_label is being used, and cannot be deleted.
nl: De workflow @workflow_label is in gebruik en kan niet verwijderd worden.

en: All @entity_type types
nl: Alle @entity_type types

en: All @entity_type_plural_label
nl: Alle @entity_type_plural_label

en: This workflow applies to:
nl: Deze workflow is van toepassing op:

en: There are no entity types.
nl: Er zijn geen entiteitstypes.

en: State %state does not exist on %workflow workflow
nl: De status %state bestaat niet in de workflow %workflow

[ctx: Validation]
en: Datetime format valid for datetime type.
nl: Datum/tijd-formaat is geldig voor het datum/tijd-type.

en: The field type.
nl: Het veldtype.

en: The field status.
nl: De veldstatus.

en: The field storage type.
nl: Het veld-opslagtype.

en: The module that implements the field storage type.
nl: De module die het opslagtype van het veld implementeert.

en: The field storage status.
nl: De veld-opslagstatus.

en: The field data.
nl: De veldgegevens.

en: The field instances.
nl: De veldinstanties.

en: This field cardinality is set to unlimited and cannot be configured.
nl: De kardinaliteit van dit veld is ingesteld op onbeperkt en kan niet worden gewijzigd.

en: This field cardinality is set to @cardinality and cannot be configured.
nl: De kardinaliteit van dit veld is ingesteld op @cardinality en kan niet worden gewijzigd.

en: Controls if unused files should be marked temporary
nl: Bepaalt of ongebruikte bestanden als tijdelijk aangemerkt moeten worden

en: Could not apply @style image style to @uri because the style does not support it.
nl: Kon de afbeeldingsstijl @style niet toepassen op @uri omdat de stijl dit niet ondersteunt.

en: The Inline Form Errors module makes it easier for users to identify which errors need to be resolved by providing a summary of all errors and by placing the individual error messages next to the form elements themselves. For more information, see the <a href=":inline_form_error">online documentation for the Inline Form Errors module</a>.
nl: De Inline Form Errors-module maakt het voor gebruikers makkelijker om te zien wat er gecorrigeerd moet worden, door een samenvatting van alle foutmeldingen te geven en de foutmeldingen bij de betreffende formulierelementen te plaatsen. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":inline_form_error">Inline Form Errors-module</a>.

en: Displaying error messages
nl: Weergave van foutmeldingen

en: When a form is not filled in correctly (for example, if a required field is left blank), a warning message is displayed at the top of the form. This message links to the affected form elements, and individual error messages are displayed next to each form element.
nl: Als een formulier niet correct ingevuld is (een verplicht veld is bijvoorbeeld leeg), wordt een waarschuwingsbericht bovenaan het formulier weergegeven met links naar de juiste formulierelementen. Bij deze formulierelementen zelf wordt ook een bericht weergegeven.

en: Displaying error messages in browsers with HTML5 form validation
nl: Foutmeldingen weergeven in browsers met HTML5 formuliervalidatie

en: In browsers that support HTML5 form validation, users will first see the error messages generated by their browser. In this case, the inline form error messages are only displayed after the HTML5 validation errors have been resolved.
nl: In browsers met HTML5-formuliervalidatie zullen gebruikers eerst de foutmeldingen van de browser zien. In dat geval worden de foutmeldingen van deze module slechts getoond nadat alle HTML5 fouten zijn gecorrigeerd.

en: Places error messages adjacent to form inputs, for improved usability and accessibility.
nl: Plaatst foutmeldingen bij formuliervelden, om de gebruiksvriendelijkheid en toegankelijkheid te verbeteren.

en: Language format settings
nl: Taalformaat-instellingen

en: Include locked languages
nl: Vergrendelde talen opnemen

en: Creating media items
nl: Media-items aanmaken

en: When a new media item is created, the Media module records basic information about it, including the author, date of creation, and the <a href=":media-type">media type</a>. It also manages the <em>publishing options</em>, which define whether or not the item is published. Default settings can be configured for each type of media on your site.
nl: Als een nieuw media-item toegevoegd wordt, slaat de Media-module algemene informatie erover op zoals de auteur, de creatiedatum en het <a href=":media-type">mediatype</a>, maar ook de  <em>publicatieopties</em>, die bepalen of een item gepubliceerd is. Standaardinstellingen kunnen voor elk mediatype van de site afzonderlijk ingesteld worden.

en: Creating custom media types
nl: Aangepaste mediatypes aanmaken

en: The Media module gives users with the <em>Administer media types</em> permission the ability to <a href=":media-new">create new media types</a> in addition to the default ones already configured. Each media type has an associated media source (such as the image source) which support thumbnail generation and metadata extraction. Fields managed by the <a href=":field">Field module</a> may be added for storing that metadata, such as width and height, as well as any other associated values.
nl: De Media-module biedt gebruikers met het recht <em>Mediatypes beheren</em> de mogelijkheid om naast de standaard types die al ingesteld zijn <a href=":media-new">nieuwe mediatypes te maken</a>. Aan elk mediatype is een mediabron gekoppeld (zoals een afbeeldingsbron) die het aanmaken van miniaturen en het extraheren van metadata ondersteunt. Velden beheerd door de <a href=":field">Field-module</a> kunnen toegevoegd worden om de metadata (zoals breedte, hoogte, en vele andere waardes) op te slaan.

en: The Media module also enables you to create multiple versions of any media item, and revert to older versions using the <em>Revision information</em> settings.
nl: De Media-module maakt het mogelijk meerdere versies van een media-item aan te maken, en oudere versies terug te zetten, via de instelling <em>Revisie-informatie</em>.

en: The Media module makes a number of permissions available, which can be set by role on the <a href=":permissions">permissions page</a>.
nl: De Media-module voegt een aantal toegangsrechten toe, die per rol ingesteld kunnen worden op de pagina <a href=":permissions">Toegangsrechten</a>.

en: Add media type
nl: Mediatype aanmaken

en: Manage media types.
nl: Mediatypes beheren.

en: Administer media types
nl: Mediatypes beheren

en: Update own media
nl: Eigen media bewerken

en: Delete own media
nl: Eigen media verwijderen

en: View all media revisions
nl: Alle mediarevisies bekijken

en: To view a revision, you also need permission to view the media item.
nl: Om een revisie te bekijken, is ook het recht om het media-item te bekijken vereist.

en: Full URI to a folder where the media icons will be installed
nl: Volledige URI naar een map met media-iconen

en: Whether the thumbnail downloads should be queued
nl: Of miniatuur-downloads in een wachtrij geplaatst worden

en: Media source settings
nl: Mediabron-instellingen

en: "File" media source configuration
nl: Mediabron-instellingen voor 'Bestand'

en: "Image" media source configuration
nl: Mediabron-instellingen voor 'Afbeelding'

en: Edit %type_label @label
nl: %type_label @label bewerken

en: @type %label has been created.
nl: @type %label is aangemaakt.

en: @type %label has been updated.
nl: @type %label is bijgewerkt.

en: @type: added %label.
nl: @type: %label toegevoegd.

en: @type: updated %label.
nl: @type: %label bijgewerkt.

en: - Create -
nl: - Aanmaken -

en: Select the field that will store essential information about the media item. If "Create" is selected a new field will be automatically created.
nl: Selecteer een veld om belangrijke informatie over het media-item in op te slaan. Als 'Aanmaken' geselecteerd is, wordt er automatisch een nieuw veld toegevoegd.

en: %field_type field will be automatically created on this type to store the essential information about the media item.
nl: Het veld %field_type wordt automatisch toegevoegd aan dit type, om belangrijke informatie over het media-item op te slaan.

en: %field_name field is used to store the essential information about the media item.
nl: Het veld %field_name wordt gebruikt om belangrijke informatie over het media-item op te slaan.

en: The human-readable name of this media type.
nl: De leesbare naam van dit mediatype.

en: A unique machine-readable name for this media type.
nl: Een unieke systeemnaam van dit mediatype.

en: Describe this media type. The text will be displayed on the <em>Add new media</em> page.
nl: Beschrijf het mediatype. De tekst wordt weergegeven op de pagina <em>Nieuwe media toevoegen</em>.

en: Media source that is responsible for additional logic related to this media type.
nl: Mediabron die in aanvullende logica voor dit mediatype voorziet.

en: Media source configuration
nl: Mediabron-configuratie

en: Media sources can provide metadata fields such as title, caption, size information, credits, etc. Media can automatically save this metadata information to entity fields, which can be configured below. Information will only be mapped if the entity field is empty.
nl: Mediabronnen kunnen metadata-velden leveren zoals titel, onderschrift, afmetingen, bronnen, enz. Media kan deze informatie automatisch opslaan in entiteitsvelden, zoals hieronder instelbaar is. Informatie wordt alleen gekoppeld als het entiteitsveld leeg is.

en: Media will be automatically published when created.
nl: Media wordt automatisch gepubliceerd na aanmaken.

en: Automatically create new revisions. Users with the "Administer media" permission will be able to override this option.
nl: Automatisch nieuwe revisie aanmaken. Gebruikers met het recht 'Media beheren' kunnen deze optie overschrijven.

en: Download thumbnails via a queue. When using remote media sources, the thumbnail generation could be a slow process. Using a queue allows for this process to be handled in the background.
nl: Miniaturen downloaden met een wachtrij. Bij het gebruik van externe mediabronnen kan het maken van miniaturen een tijdrovend proces zijn. Het gebruik van een wachtrij maakt het mogelijk dit proces in de achtergrond af te handelen.

en: The media type %name has been updated.
nl: Het mediatype %name is bijgewerkt.

en: The media type %name has been added.
nl: Het mediatype %name is toegevoegd.

en: Added media type %name.
nl: Mediatype %name toegevoegd.

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
nl: Geen mediatypes aanwezig. <a href=":url">Mediatype toevoegen</a>.

en: The thumbnail of the media item.
nl: Miniatuur van het media-item.

en: The time the media item was created.
nl: Tijdstip waarop het media-item gemaakt is.

en: The time the media item was last edited.
nl: Tijdstip waarop het media-item het laatst bewerkt is.

en: media type
nl: mediatype

en: media types
nl: mediatypes

en: %type is used by @count media item on your site. You can not remove this media type until you have removed all of the %type media items. | %type is used by @count media items on your site. You can not remove this media type until you have removed all of the %type media items.
nl[0]: %type wordt gebruikt door @count media-item op de site. Dit mediatype kan niet verwijderd worden totdat het media-item van het type %type verwijderd is.
nl[1]: %type wordt gebruikt door @count media-items op de site. Dit mediatype kan niet verwijderd worden totdat alle media-items van het type %type verwijderd zijn.

en: Linked to media item
nl: Verwijst naar media-item

en: Use local files for reusable media.
nl: Gebruik lokale bestanden voor herbruikbare media.

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

[ctx: Validation]
en: Menu settings.
nl: Menu-instellingen.

en: You can only change the menu settings for the <em>published</em> version of this content.
nl: De menuinstellingen kunnen alleen gewijzigd worden voor de  <em>gepubliceerde</em> versie van deze inhoud.

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
nl: Om een revisie te bekijken, heeft u ook toegangsrechten nodig om het inhoudsitem te bekijken.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
nl: Om een revisie terug te zetten, heeft u ook toegangsrechten nodig om het inhoudsitem te bewerken.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
nl: Om een revisie te verwijderen, heeft u ook toegangsrechten nodig om het inhoudsitem te verwijderen.

[ctx: Validation]
en: Path alias.
nl: Pad-alias.

en: You can only change the URL alias for the <em>published</em> version of this content.
nl: De URL-alias kan alleen voor de <em>gepubliceerde</em> versie gewijzigd worden.

en: The RESTful Web Services module provides a framework for exposing REST resources on your site. It provides support for content entity types such as the main site content, comments, custom blocks, taxonomy terms, and user accounts, etc. (see the <a href=":field">Field module help page</a> for more information about entities). REST support for content items of the Node module is enabled by default, and support for other types of content entities can be enabled. Other modules may add support for other types of REST resources. For more information, see the <a href=":rest">online documentation for the RESTful Web Services module</a>.
nl: De RESTful Web Services-module biedt een framework voor het beschikbaar maken van REST-resources op de website. Het biedt ondersteuning voor inhoudentiteiten (zie de <a href=":field">hulppagina van de Field-module</a> voor meer informatie over entiteiten) zoals inhoud, reacties, gebruikers en taxonomietermen. REST-ondersteuning voor inhoud van de Node-module is standaard ingeschakeld. Ondersteuning voor andere soorten inhoud kan ook worden ingeschakeld. Uitbreidingsmodules kunnen ondersteuning bieden voor andere soorten REST-resources. Zie voor meer informatie de <a href=":rest">on-line documentatie voor de RESTful Web Services-module</a>.

en: REST support for content types (provided by the <a href=":node">Node</a> module) is enabled by default. To enable support for other content entity types, you can use a <a href=":config" target="blank">process based on configuration editing</a> or the contributed <a href=":restui">REST UI module</a>.
nl: REST-ondersteuning voor inhoudstypes (ondersteund door de <a href=":node">Node</a>-module) is standaard ingeschakeld. Gebruik een <a href=":config" target="blank">proces gebaseerd op configuratiebeheer</a> of de module <a href=":restui">REST UI</a> om dit voor andere entiteitstypes mogelijk te maken.

en: Limited date range
nl: Beperkt datumbereik

en: Your PHP installation has a limited date range.
nl: Uw PHP-installatie heeft een beperkt datumbereik.

en: You are running on a system where PHP is compiled or limited to using 32-bit integers. This will limit the range of dates and timestamps to the years 1901-2038. Read about the <a href=":url">limitations of 32-bit PHP</a>.
nl: U gebruikt een systeem waarop PHP gecompileerd is voor, of beperkt is tot, het gebruik van 32-bit getallen. Hierdoor zijn data en tijdstippen beperkt tot de jaren 1901-2038. Meer informatie over de <a href=":url">beperkingen van 32-bit PHP</a>.

en: A client error happened
nl: Er is een fout opgetreden in een client-applicatie

en: To run cron from outside the site, go to <a href=":cron" class="system-cron-settings__link">@cron</a>
nl: Ga naar <a href=":cron" class="system-cron-settings__link">@cron</a> om cron voor deze website van buitenaf uit te voeren

en: Run times of individual cron jobs will be written to watchdog
nl: De looptijd van de verschillende cronjobs wordt in de watchdog weergegeven

en: Delete temporary files after
nl: Tijdelijke bestanden verwijderen na

en: Temporary files are not referenced, but are in the file system and therefore may show up in administrative lists. <strong>Warning:</strong> If enabled, temporary files will be permanently deleted and may not be recoverable.
nl: Tijdelijke bestanden worden niet gebruikt, maar zijn wel aanwezig in het bestandssysteem en kunnen dus voorkomen in overzichten. <strong>Let op:</strong> tijdelijke bestanden worden definitief verwijderd en zijn niet meer te herstellen.

en: Automatic updates of Drupal core are not supported at this time.
nl: Automatisch bijwerken van Drupal core wordt op het moment niet ondersteund.

en: Add the @label role to the selected user(s)
nl: De rol @label toewijzen aan de geselecteerde gebruiker(s)

en: Remove the @label role from the selected user(s)
nl: De rol @label verwijderen van de geselecteerde gebruikers(s)

en: Enabling the appropriate module may solve this issue. Otherwise, check to see if there is a module update available.
nl: Schakel de juiste module in om dit probleem op te lossen, of controleer of er een update is voor de module.

en: This workflow is in use. You cannot remove this workflow until you have removed all content using it.
nl: Deze workflow is in gebruik, en kan niet worden verwijderd totdat alle inhoud die er gebruik van maakt is verwijderd.

en: Edit %label workflow
nl: Workflow %label bewerken

en: This workflow state is in use. You cannot remove this workflow state until you have removed all content using it.
nl: Deze workflowstatus is in gebruik, en kan pas worden verwijderd als alle inhoud die er gebruik van maakt is verwijderd.

en: Find and manage comments.
nl: Zoek en beheer reacties.

en: The approved comments listing.
nl: Lijst met goedgekeurde reacties.

en: Comments published
nl: Reacties gepubliceerd.

en: The unapproved comments listing.
nl: Lijst met afgekeurde reacties.

en: Comments unapproved
nl: Reacties afgekeurd

en: Entity reference selection handler settings
nl: Instellingen voor entiteitsreferentie-selectie-handlers

en: Default selection handler settings
nl: Standaardinstellingen voor selectie-handler

en: The field instance ID.
nl: De veldinstantie-ID.

en: The field instance data.
nl: De veldinstantie-gegevens.

en: The field type
nl: Het veldtype

en: The field definition.
nl: De velddefinitie.

en: The formatter settings.
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel.

en: File selection handler settings
nl: Instellingen van de bestandsselectie-handler

en: The Media module is not compatible with contrib <a href=":url">Media Entity</a> 1.x branch. Please check the 2.x branch of that module for an upgrade path.
nl: De Media-module werkt niet met de <a href=":url">Media Entity</a> 1.x branch. Raadpleeg de 2.x branch van die module voor een upgrade-pad.

en: Source module not found for @migration_id.
nl: Bronmodule voor @migration_id niet gevonden.

en: Destination module not found for @migration_id.
nl: Bestemmingsmodule voor @migration_id niet gevonden.

en: User selection handler settings
nl: Instellingen voor de gebruikerselectie-handler

en: Views selection handler settings
nl: Instellingen voor de overzichtsselectie-handler

en: Czechia
nl: Tsjechië

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
nl: %workflow workflow: transitie %transition gebruiken.

en: Offset must be a number greater than or equal to 0.
nl: Startpunt moet een getal groter of gelijk aan nul zijn.

en: A collection of states and transitions between those states.
nl: Een verzameling statussen en transities tussen deze statussen.

en: A particular condition that something is in at a specific time. The usage of the state is determined by a module that harnesses the Workflows module. For example, Content Moderation allows a state to be used for moderation of content by assigning a given state to a content item.
nl: Een voorwaarde waaraan iets op een bepaald tijdstip voldoet. Het gebruik van de status wordt bepaald door modules die gebruik maken van de Workflows-module. Content Moderation staat bijvoorbeeld toe dat een status gebruikt kan worden voor moderatie van inhoud door het toewijzen van een status aan een inhoudsitem.

en: The process of changing from one state to another. A transition can occur from multiple states, but only to one state.
nl: Het overgangsproces van de ene status naar de andere. Een transitie kan beginnen vanuit meerdere statussen, maar slechts eindigen in één status.

en: Are you sure you want to remove the %label block?
nl: Weet u zeker dat u het blok %label wilt verwijderen?

en: Select the @entity_type types for the @workflow workflow
nl: Selecteer de @entity_type voor de workflow @workflow

en: Select the @entity_type_plural_label for the @workflow workflow
nl: Selecteer de @entity_type_plural_label voor de workflow @workflow

en: Make sure that <strong>access to the database</strong> for the old site is available from this new site.
nl: Zorg dat <strong>de database van de oude site</strong> toegankelijk is vanuit de nieuwe site.

en: <strong>If the old site has private files</strong>, a copy of its files directory must also be accessible on the host of this new site.
nl: <strong>Als de oude site afgeschermde bestanden heeft</strong>, moet een kopie van de bestandsmap toegankelijk zijn voor de nieuwe site.

en: <strong>Do not add any content to the new site</strong> before upgrading. Any existing content is likely to be overwritten by the upgrade process. See <a href=":url">the upgrade preparation guide</a>.
nl: <strong>Voeg voor de upgrade geen inhoud toe aan de nieuwe website</strong>. Alle bestaande inhoud kan overschreven worden door het upgrade-proces. Zie voor meer informatie de pagina <a href=":url">voorbereiden op een upgrade</a>.

en: The upgrade can take a long time. It is better to upgrade from a local copy of your site instead of directly from your live site.
nl: De upgrade kan lang duren. Het is verstandig de upgrade uit te voeren vanuit een lokale kopie van de website en niet direct vanaf de live-website.

en: "Audio" media source configuration
nl: 'Geluid' mediabron-configuratie

en: Access media overview
nl: Toegang tot media-overzicht

en: Users with this permission can access the media overview page.
nl: Gebruikers met dit toegangsrecht hebben toegang tot de media-overzichtspagina.

en: "Video" media source configuration
nl: 'Video' mediabron-configuratie

en: Upgrade analysis report
nl: Upgrade-analyse

en: Requires the "View any unpublished content" or "View own unpublished content" permission
nl: Toegangsrecht 'Alle niet-gepubliceerde inhoud bekijken' of ' Eigen ongepubliceerde inhoud bekijken' benodigd

en: The %field_name entity reference field (entity_type: %entity_type, bundle: %bundle) no longer has any valid bundle it can reference. The field is not working correctly anymore and has to be adjusted.
nl: Het entiteitsreferentie-veld %field_name (entiteittype: %entity_type, bundel: %bundle) heeft geen bundel meer om naar te verwijzen. Het veld werk niet goed meer en dient aangepast te worden.

en: Compatible
nl: Compatibel

en: Moderation state filter
nl: Moderatiestatusfilter

en: Response failed validation.
    Response:
    @data
    
    Errors:
    @errors
nl: Validatie van het antwoord is mislukt.
    Antwoord:
    @data
    
    Fouten:
    @errors

en: Cannot change the install profile from %profile to %new_profile once Drupal is installed.
nl: Kan het installatieprofiel niet veranderen van %profile naar %new_profile nadat Drupal is geïnstalleerd.

en: Disclaimer block
nl: Disclaimer-blok

en: Entity action
nl: Entiteitactie

en: @type_label bundle
nl: @type_label-bundel

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
nl: Gebruik het label van het veld in plaats van het 'Aan' label.

en: There is no moderated @label yet. Only pending versions of @label, such as drafts, are listed here.
nl: Er is nog geen gemodereerde @label. Alleen versies van @label die in afwachting zijn van moderatie, zoals concepten, zijn hier opgesomd.

en: Cannot remove field @field_name because the entity type is unknown: %entity_type
nl: Kan het veld @field_name niet verwijderen omdat het entiteitstype '%entity_type' niet bekend is.

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
nl: De afbeelding is foutief of het bestandstype is niet toegestaan. Toegestane bestandstypes: %types

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels. The new dimensions of the resized image are %new_widthx%new_height pixels.
nl: De afbeelding is verkleind om binnen de maximale dimensies te passen: %dimensions pixels. De nieuwe dimensies van de afbeelding zijn %new_widthx%new_height pixels.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed height of %height pixels. The new dimensions of the resized image are %new_widthx%new_height pixels.
nl: De afbeelding is verkleind om binnen de maximaal toegestane hoogte van %height pixels te passen. De nieuwe dimensies van de afbeelding zijn %new_widthx%new_height pixels.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed width of %width pixels. The new dimensions of the resized image are %new_widthx%new_height pixels.
nl: De afbeelding is verkleind om binnen de maximaal toegestane breedte van %width pixels te passen. De nieuwe dimensies van de afbeelding zijn %new_widthx%new_height pixels.

en: The resized image is too small. The minimum dimensions are %dimensions pixels and after resizing, the image size will be %widthx%height pixels.
nl: De verkleinde afbeelding is te klein. De minimale dimensies zijn %dimensions pixels. Na het verkleinen is de afbeelding %widthx%height pixels.

en: The image is too small. The minimum dimensions are %dimensions pixels and the image size is %widthx%height pixels.
nl: De afbeelding is te klein. De minimale afmetingen zijn %dimensions pixels en de afbeeldingsgrootte is %widthx%height pixels.

en: One or more files could not be uploaded.
nl: Een of meer bestanden konden niet worden geüpload.

en: Media display format settings
nl: Instellingen voor de weergave van media

en: Show playback controls
nl: Afspeeltoetsen tonen

en: Audio file display format settings
nl: Instellingen voor de weergave van audiobestanden

en: Video file display format settings
nl: Instellingen voor weergave van videobestanden

en: Replace the file name by its description when available
nl: Vervang de bestandsnaam door zijn beschrijving zodra deze beschikbaar komt

en: Use description as link text
nl: Gebruik de beschrijving als linktekst

en: Display the file using an HTML5 audio tag.
nl: Geef het bestand weer als een HTML5-audiotag.

en: Playback controls: %controls
nl: Afspeeltoetsen: %controls

en: Multiple file display: Multiple HTML tags
nl: Meerdere bestanden-weergave: meerdere HTML-tags

en: Multiple file display: One HTML tag with multiple sources
nl: Meerdere bestanden-weergave: één HTML-tag met meerdere bronnen

en: Display the file using an HTML5 video tag.
nl: Bestand weergeven in een HTML5-videotag.

en: Root-relative file URL
nl: Bestands-URL relatief aan de site-root

en: An entity field containing a file URI, and a computed root-relative file URL.
nl: Een entiteit-veld bestaande uit een bestands-URI en een berekende bestands-URL relatief aan de site-root.

en: @title field is required if there is @uri input.
nl: Het veld @title is verplicht als @uri een waarde heeft.

en: The Media module manages the creation, editing, deletion, settings, and display of media. Items are typically images, documents, slideshows, YouTube videos, tweets, Instagram photos, etc. You can reference media items from any other content on your site. For more information, see the <a href=":media">online documentation for the Media module</a>.
nl: De Media-module regelt het aanmaken, bewerken, verwijderen, instellen en weergeven van media. Denk hierbij aan afbeeldingen, documenten, slideshows, YouTube-video's, tweets, Instagram-foto's, enz. Media-items kunnen in alle inhoud van de site opgenomen worden. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":media">Media-module</a>.

en: Listing media items
nl: Lijst van media-items

en: Media items are listed at the <a href=":media-collection">media administration page</a>.
nl: Media-items worden weergegeven op de <a href=":media-collection">media-beheerpagina</a>.

en: Adding media to other content
nl: Media toevoegen aan andere inhoud

en: Users with permission to administer content types can add media support by adding a media reference field to the content type on the content type administration page. (The same is true of block types, taxonomy terms, user profiles, and other content that supports fields.) A media reference field can refer to any configured media type. It is possible to allow multiple media types in the same field.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht 'Inhoudstypen beheren' kunnen media-ondersteuning toevoegen door een media-veld aan een inhoudstype toe te voegen op de beheerpagina. (Hetzelfde geld voor bloktypen, taxonomie-termen, gebruikersprofielen en andere inhoud die velden ondersteund.) Een media-veld kan naar elk ingestelde mediatype verwijzen. Het is mogelijk meerdere mediatypen toe te staan in hetzelfde veld.

en: Differences between Media, File, and Image reference fields
nl: Verschillen tussen Media-, Bestands- en Afbeeldingsreferentievelden

en: <em>Media</em> reference fields offer several advantages over basic <em>File</em> and <em>Image</em> references:
nl: <em>Mediavelden</em> bieden diverse voordelen boven standaard <em>Bestands</em>- en <em>Afbeeldingsvelden</em>:

en: Media reference fields can reference multiple media types in the same field.
nl: Mediavelden kunnen naar verschillende mediatypen verwijzen in hetzelfde veld.

en: Fields can also be added to media types themselves, which means that custom metadata like descriptions and taxonomy tags can be added for the referenced media. (Basic file and image fields do not support this.)
nl: Er kunnen velden toegevoegd worden aan mediatypes, waardoor extra metadata zoals beschrijvingen en taxonomietermen toegevoegd kan worden aan mediaitems. (Standaard bestands- en afbeeldingsvelden ondersteunen dit niet.)

en: Media types for audio and video files are provided by default, so there is no need for additional configuration to upload these media.
nl: Mediatypes voor audio- en videobestanden zijn standaard beschikbaar, dus er zijn geen aanvullende instellingen nodig om deze te gebruiken.

en: Contributed or custom projects can provide additional media sources (such as third-party websites, Twitter, etc.).
nl: Uitbreidingsmodules of eigen modules kunnen extra mediabronnen toevoegen (zoals externe websites, Twitter, enz.).

en: Existing media items can be reused on any other content items with a media reference field.
nl: Bestaande media-items kunnen bij alle andere inhoudsitems met een mediaveld hergebruikt worden.

en: Use <em>Media</em> reference fields for most files, images, audio, videos, and remote media. Use <em>File</em> or <em>Image</em> reference fields when creating your own media types, or for legacy files and images created before enabling the Media module.
nl: Gebruik <em>Mediavelden</em> voor de meeste bestanden, afbeeldingen, geluid, video en externe media. Gebruik <em>Bestands-</em> of <em>Afbeeldingsvelden</em> bij het maken van eigen mediatypes of voor verouderde bestanden en afbeeldingen die gemaakt zijn voordat de Media-module ingeschakeld werd.

en: For more information, see the <a href="@help_url">Media help page</a>.
nl: Zie voor meer informatie de hulppagina voor de<a href="@help_url">Media-module</a>.

en: Media Name
nl: Medianaam

en: %type_name: Create new media
nl: %type_name: Nieuwe media aanmaken

en: %type_name: Edit own media
nl: %type_name: Eigen media bewerken

en: %type_name: Edit any media
nl: %type_name: Alle media bewerken

en: %type_name: Delete own media
nl: %type_name: Eigen media verwijderen

en: %type_name: Delete any media
nl: %type_name: Alle media verwijderen

en: <em>The media source cannot be changed after the media type is created.</em>
nl: <em>De mediabron kan niet gewijzigd worden nadat het mediatype is aangemaakt.</em>

en: Use audio files for reusable media.
nl: Geluidsbestanden als herbruikbare media gebruiken.

en: Use video files for reusable media.
nl: Videobestanden als herbruikbare media gebruiken.

en: The destination system contains data which was not created by a migration.
nl: Het doelsysteem bevat gegevens die niet door een migratie gemaakt zijn.

en: Migrate Drupal settings
nl: Drupal-instellingen migreren

en: source_module enforcement tags
nl: Afdwingen van source_module-tags

en: Old site
nl: Oude website

en: The site you want to upgrade.
nl: De website die u wilt bijwerken.

en: New site
nl: Nieuwe website

en: Preparation steps
nl: Voorbereidende stappen

en: WARNING: Content may be overwritten on your new site.
nl: WAARSCHUWING: Inhoud kan overschreven worden op uw nieuwe website.

en: I acknowledge I may lose data. Continue anyway.
nl: Ik begrijp dat ik data kan verliezen. Toch doorgaan.

en: There is conflicting content of these types:
nl: Er is conflicterende inhoud van deze types:

en: There is translated content of these types:
nl: Er is vertaalde inhoud van deze types:

en: It looks like you are migrating translated content from your old site. Possible ID conflicts for translations are not automatically detected in the current version of Drupal. Refer to the <a target="_blank" href=":id-conflicts-handbook">upgrade handbook</a> for instructions on how to avoid ID conflicts with translated content.
nl: Het lijkt erop dat u vertaalde inhoud van uw oude site wilt migreren. Mogelijke ID-conflicten voor vertalingen worden niet automatisch gedetecteerd in deze versie van Drupal. Zie voor meer informatie over het vermijden van ID-conflicten met vertaalde inhoud het <a target="_blank" href=":id-conflicts-handbook">upgrade handboek</a>.

en: On the <a href=":cache-settings">Performance page</a>, you can configure how long browsers and proxies may cache pages based on the Cache-Control header; this setting is ignored by the Internal Page Cache module, which caches pages permanently until invalidation, unless they carry an Expires header. There is no other configuration.
nl: Op de pagina <a href=":cache-settings">Prestaties</a>, kan ingesteld worden hoe lang browsers en proxies pagina's mogen cachen, gebaseerd op de Cache-Control-header. Deze instelling wordt genegeerd door de Internal Page Cache-module, die pagina's cached tot ze niet meer valide zijn, behalve als ze een Expires-header bevatten. Er zijn geen andere instellingen.

en: The Settings Tray module allows users with the <a href=":administer_block_permission">Administer blocks</a> and <a href=":contextual_permission">Use contextual links</a> permissions to edit blocks without visiting a separate page. For more information, see the <a href=":handbook_url">online documentation for the Settings Tray module</a>.
nl: De module Settings Tray maakt het voor gebruikers met het toegangsrecht <a href=":administer_block_permission">Blokken beheren</a> en <a href=":contextual_permission">Contextuele links gebruiken</a> mogelijk om blokken te bewerken zonder naar een aparte pagina te gaan. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":handbook_url">Settings Tray-module</a>.

en: Editing blocks in place
nl: Blokken in-place bewerken

en: To edit blocks in place, either click the <strong>Edit</strong> button in the toolbar and then click on the block, or choose "Quick edit" from the block's contextual link. (See the <a href=":contextual">Contextual Links module help</a> for more information about how to use contextual links.)
nl: Klik om blokken in-place te bewerken op de <strong>Bewerken</strong>-knop in de werkbalk, en klik daarna in het blok, of kies 'Snel bewerken' in de contextuele links van het blok. (Zie voor meer informatie over het gebruik van contextuele links de <a href=":contextual">helppagina's van de Contextual Links-module</a>.)

en: The Settings Tray for the block will open in a sidebar, with a compact form for configuring what the block shows.
nl: Het instellingenpaneel voor het blok opent in een zijbalk, als een compact formulier om in te stellen wat in het blok getoond wordt.

en: Save the form and the changes will be immediately visible on the page.
nl: Sla het formulier op en de wijzigingen zijn onmiddellijk zichtbaar op de pagina.

en: The ID of the node to which these statistics apply.
nl: Het ID van de node waar deze statistieken op van toepassing zijn.

en: Specify the format of the syslog entry. Available variables are: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Base URL of the site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix timestamp of the log entry.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>The category to which this message belongs.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP address of the user triggering the message.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>The requested URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer if available.</dd><dt><code>!severity</code></dt><dd>The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>A link to associate with the message.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>The message to store in the log.</dd></dl>
nl: Bepaal de indeling voor een item in het systeemlog. Beschikbare variabelen zijn: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Basis-URL van de site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix-tijdstip van het logitem.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>De categorie voor dit bericht.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP-adres van de gebruiker die dit bericht veroorzaakte.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>De opgevraagde URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer indien beschikbaar.</dd><dt><code>!severity</code></dt><dd>De ernst van de gebeurtenis; varieert van 0 (Noodgeval) tot 7 (Debug).</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>Een link die bij dit bericht hoort.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>Het bericht dat in dit logitem bewaard moet worden.</dd></dl>

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' is niet correct of u heeft er geen toegang toe.

en: %capital_name contains the following terms.
nl: %capital_name bevat de volgende termen.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms
nl: %capital_name bevat termen gegroepeerd onder bovenliggende termen

en: %capital_name contains terms with multiple parents.
nl: %capital_name bevat termen die onder meerdere bovenliggende termen vallen

en: Access the taxonomy vocabulary overview page
nl: Toegang tot de taxonomiewoordenlijst overzichtspagina

en: Get an overview of all taxonomy vocabularies.
nl: Krijg een overzicht van alle taxonomiewoordenlijsten.

en: %vocabulary: Create terms
nl: %vocabulary: Termen aanmaken

en: %vocabulary: Delete terms
nl: %vocabulary: Termen verwijderen

en: %vocabulary: Edit terms
nl: %vocabulary: Termen bewerken

en: Output the URL as text
nl: URL als tekst tonen

en: Output an absolute link
nl: Een absolute link tonen

en: Min placeholder
nl: Min-token

en: Max placeholder
nl: Max-token

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination.
nl: Schakel dit in om een absolute link te genereren. Vereist als het pad als linkdoel gebruikt wordt.

en: Enforce a <code>destination</code> parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action. Most operations include a destination by default and this setting is no longer needed.
nl: Een <code>destination</code>-parameter in de link afdwingen zodat de gebruiker terugkomt bij het originele overzicht nadat de link-actie is afgerond. De meeste acties hebben deze parameter standaard al, dus is deze instelling niet langer nodig.

en: Hint text that appears inside the Min field when empty.
nl: Suggestie die in het Min-veld staat als het leeg is.

en: Hint text that appears inside the Max field when empty.
nl: Suggestie die in het Max-veld staat als het leeg is.

en: Hint text that appears inside the field when empty.
nl: Suggestie die in het veld staat als het leeg is.

en: There are no workflow types available. In order to create workflows you need to install a module that provides a workflow type. For example, the <a href=":content-moderation">Content Moderation</a> module provides a workflow type that enables workflows for content entities.
nl: Er zijn geen workflow-types beschikbaar. Installeer om workflows te kunnen maken eerst een module die een workflow-type biedt. De module <a href=":content-moderation">Content Moderation</a> biedt een workflow-type voor inhoudsentiteiten.

en: Transition label
nl: Overgangslabel

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aangepaste blokken beschikbaar.

en: Find and moderate content.
nl: Inhoud zoeken en modereren.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
nl: Geen inhoud beschikbaar voor moderatie. Alleen inhoud die op moderatie wacht, zoals concepten, wordt hier getoond.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
nl: Er is nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.<br />Volg de <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Gebruikershandleiding</a> om uw site te bouwen.

en: A locally hosted audio file.
nl: Een audiobestand gehost op deze website.

en: A locally hosted video file.
nl: Een videobestand gehost op deze website.

en: Workspace name
nl: Werkruimtenaam

en: Name (A-Z)
nl: Naam (A-Z)

en: Name (Z-A)
nl: Naam (Z-A)

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
nl: Een vlag die aangeeft of dit een standaardrevisie was toen hij opgeslagen werd.

[ctx: Validation]
en: Entity untranslatable fields
nl: Niet-vertaalbare velden

en: The Content Moderation module allows you to expand on Drupal's "unpublished" and "published" states for content. It allows you to have a published version that is live, but have a separate working copy that is undergoing review before it is published. This is achieved by using <a href=":workflows">Workflows</a> to apply different states and transitions to entities as needed. For more information, see the <a href=":content_moderation">online documentation for the Content Moderation module</a>.
nl: De Content Moderation-module maakt het mogelijk om de standaard inhoudsstatus 'Gepubliceerd' en 'Niet gepubliceerd' uit te breiden. Terwijl één versie van de inhoud gepubliceerd is, kan een nieuwe versie ervan bewerkt en gecontroleerd worden, om daarna gepubliceerd te worden. Dit wordt bereikt door gebruik te maken van <a href=":workflows">Workflows</a> om verschillende statussen en overgangen op entiteiten toe te passen. Zie voor meer informatie de <a href=":content_moderation">online documentatie van de Content Moderation-module</a>.

en: Applying workflows
nl: Workflows toepassen

en: Content Moderation allows you to apply <a href=":workflows">Workflows</a> to content, custom blocks, and other <a href=":field_help" title="Field module help, with background on content entities">content entities</a>, to provide more fine-grained publishing options. For example, a Basic page might have states such as Draft and Published, with allowed transitions such as Draft to Published (making the current revision "live"), and Published to Draft (making a new draft revision of published content).
nl: Met inhoudmoderatie kunnen <a href=":workflows">Workflows</a> toegepast worden op inhoud, aangepaste blokken en andere <a href=":field_help" title="Field-module helppagina met achtergrond over inhoudsentiteiten">inhoudsentiteiten</a>, om uitgebreidere publicatiestromen mogelijk te maken. Een eenvoudige pagina kan bijvoorbeeld de status Concept en Gepubliceerd hebben, met overgangen zoals 'Concept naar gepubliceerd' (de huidige revisie 'live' zetten), en 'Gepubliceerd naar concept' (een nieuwe revisie maken van gepubliceerde inhoud).

en: Moderating content
nl: Inhoud modereren

en: You can view a list of content awaiting moderation on the <a href=":moderated">moderated content page</a>. This will show any content in an unpublished state, such as Draft or Archived, to help surface content that requires more work from content editors.
nl: Op de pagina <a href=":moderated">gemodereerde inhoud</a> staat een lijst van inhoud die een andere status heeft dan Gepubliceerd, zoals Concept of Gearchiveerd. Zo is duidelijk waaraan editors nog moeten werken.

en: Each transition is exposed as a permission. If a user has the permission for a transition, they can use the transition to change the state of the content item, from Draft to Published.
nl: Elke overgang is beschikbaar als een toegangsrecht. Als een gebruiker het toegangsrecht heeft voor een overgang, kan deze gebruikt worden om de status van een item te wijzigen, bv. van Concept naar Gepubliceerd.

en: Provides moderation states for content.
nl: Voorziet in moderatiestatussen voor inhoud.

en: Hide non translatable fields on translation forms
nl: Niet-vertaalbare velden op vertaalformulieren verbergen.

en: Content translation bundle settings
nl: Bundelinstellingen voor inhoudvertalingen

en: Bundle settings values
nl: Waarden van bundelinstellingen

en: Fields that apply to all languages are hidden to avoid conflicting changes. <a href=":url">Edit them on the original language form</a>.
nl: Velden die op alle talen van toepassing zijn, zijn verborgen om tegenstrijdige wijzigingen te voorkomen. <a href=":url">Bewerk deze velden in de brontaal</a>.

[ctx: Validation]
en: Content translation synchronized fields
nl: Vertaling-gesynchroniseerde velden

en: Non-translatable field elements can only be changed when updating the current revision.
nl: Niet-vertaalbare veldelementen kunnen alleen worden gewijzigd als de actieve revisie wordt bijgewerkt.

en: Non-translatable field elements can only be changed when updating the original language.
nl: Niet-vertaalbare veldelementen kunnen alleen worden gewijzigd als de brontaal wordt bijgewerkt.

en: The node language.
nl: De taal van de node

en: This layout builder tool allows you to configure the layout of the main content area.
nl: Met dit Layout Builder-gereedschap kan de indeling van het hoofdinhoudsgedeelte ingesteld worden.

en: To manage other areas of the page, use the <a href="@block-ui">block administration page</a>.
nl: Gebruik de pagina <a href="@block-ui">Blokindeling</a> om andere delen van de pagina te beheren.

en: To manage other areas of the page, use the block administration page.
nl: Gebruik de pagina Blokindeling om andere delen van de pagina te beheren.

en: For more information, see the <a href=":layout-builder-documentation">online documentation for the Layout Builder module</a>.
nl: Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":layout-builder-documentation">Layout Builder-module</a>.

en: Configure any layout
nl: Lay-out instellen

en: Configure section
nl: Sectie instellen

en: Per-view-mode Layout Builder settings
nl: Layout Builder-instellingen voor de Per-weergave-modus

en: Allow a customized layout
nl: Aangepaste lay-out toestaan

en: Layout section
nl: Lay-outsectie

en: Edit layout for %label
nl: Lay-out bewerken voor %label

en: The layout override has been saved.
nl: De overschreven lay-out is opgeslagen.

en: The changes to the layout have been discarded.
nl: De wijzigingen in de lay-out zijn ongedaan gemaakt.

en: @entity being viewed
nl: @entity wordt weergeven

en: Allow each @entity to have its layout customized.
nl: De lay-out van elke @entity kan aangepast worden.

en: You must revert all customized layouts of this display before you can disable this option.
nl: Alle aangepaste lay-outs van deze weergave moeten ongedaan worden gemaakt voordat deze optie uitgeschakeld kan worden.

en: Are you sure you want to revert this to defaults?
nl: Weet u zeker dat u de standaardwaarden wilt herstellen?

en: The layout has been reverted back to defaults.
nl: De lay-out is is teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Layout Section
nl: Lay-outsectie

en: A layout section
nl: Een lay-out sectie

en: Create your media on the <a href=":add_page" target="_blank">media add page</a> (opens a new window), then add it by name to the field below.
nl: Maak de media aan op de pagina <a href=":add_page" target="_blank">media toevoegen</a> (opent een nieuw venster), en voeg het daarna toe in het veld hieronder.

en: Use existing media
nl: Bestaande media gebruiken

en: Type part of the media name.
nl: Type-deel van de medianaam.

en: See the <a href=":list_url" target="_blank">media list</a> (opens a new window) to help locate media.
nl: Gebruik de <a href=":list_url" target="_blank">media-lijst</a> (opent een nieuw venster) om media te vinden.

en: Allowed media types: %types
nl: Toegestane media types: %types

en: Media item
nl: Media-item

en: Create new media
nl: Nieuwe media aanmaken

en: The next page provides an overview of the modules that will be upgraded and those that will not be upgraded, before you proceed to perform the upgrade.
nl: De volgende pagina toont een overzicht van de modules die wel of niet bijgewerkt worden als u de upgrade uitvoert.

en: Import new configuration and content from old site
nl: Importeer nieuwe instellingen en inhoud van oude site

en: Modules that will not be upgraded
nl: Modules die niet worden bijgewerkt

en: Modules that will be upgraded
nl: Modules die worden bijgewerkt

en: What will be upgraded?
nl: Wat wordt bijgewerkt?

en: Module will not be upgraded | Modules will not be upgraded
nl[0]: Module wordt niet bijgewerkt
nl[1]: Modules worden niet bijgewerkt

en: Module will be upgraded | Modules will be upgraded
nl[0]: Module wordt bijgewerkt
nl[1]: Modules worden bijgewerkt

en: It is recommended to upgrade to PHP version %recommended or higher for the best ongoing support.  See <a href="http://php.net/supported-versions.php">PHP's version support documentation</a> and the <a href=":php_requirements">Drupal 8 PHP requirements handbook page</a> for more information.
nl: Het is aan te raden PHP bij te werken naar versie %recommended of hoger voor de beste ondersteuning op termijn. Zie voor meer informatie <a href="http://php.net/supported-versions.php">de PHP-documentatie over versieondersteuning</a> en de pagina <a href=":php_requirements">PHP-vereisten</a> in het Drupal 8 handboek.

en: Provide text to display if this field contains an empty result. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" in the "Rewrite Results" section above.
nl: De tekst die weergegeven wordt als dit veld geen resultaten heeft. De tekst mag HTML bevatten. Het is ook mogelijk de 'Vervangingspatronen' in de sectie 'Resultaten herschrijven' hierboven te gebruiken.

en: Experimental installation profile used
nl: Experimenteel installatieprofiel gebruikt

en: Experimental profiles are provided for testing purposes only. Use at your own risk. To start building a new site, reinstall Drupal and choose a non-experimental profile.
nl: Experimentele installatieprofielen worden alleen voor testdoeleinden beschikbaar gesteld. Gebruik ze op eigen risico. Om een nieuwe site te bouwen, herinstalleert u Drupal en kiest u een niet-experimenteel profiel.

en: Install an example site that shows off some of Drupal’s capabilities.
nl: Een voorbeeldsite installeren waarin diverse mogelijkheden van Drupal worden gedemonstreerd.

en: Umami demo: Content
nl: Umami-demo: Inhoud

en: Imports the content for the Umami demo.
nl: Importeert de inhoud voor de Umami-demo.

en: Search by keyword, ingredient, dish
nl: Zoek op sleutelwoord, ingrediënt, gerecht

en: The theme used for the Umami food magazine demonstration site.
nl: Het thema van de Umami food magazine-demonstratiesite.

en: Go to the search page
nl: Ga naar de zoekpagina

en: <span class="by-author">by @author_name</span> @created_date
nl: <span class="by-author">door @author_name</span> @created_date

en: Tell us what you think
nl: Vertel ons wat u vindt

en: Banner block
nl: Banner-blok

en: A banner block contains a title, summary, link to content and a background image. The background image is scaled to fill the browser's width.
nl: Een banner-blok bevat een titel, samenvatting, link naar de inhoud en achtergrond afbeelding. De achtergrond afbeelding wordt geschaald naar de breedte van de browser.

en: A disclaimer block contains disclaimer and copyright text.
nl: Een disclaimer-blok bevat teksten voor disclaimer en copyright.

en: Footer promo block
nl: Footer promo-blok

en: A footer promo block contains a title, promo text, and a "find out more" link.
nl: Een footer promo-blok bevat een titel, promo-tekst en een 'Meer informatie'-link.

en: Recipe Name
nl: Receptnaam

en: Umami dates
nl: Umami datums

[ctx: PHP date format]
en: jS F Y
nl: j F Y

en: Content Link
nl: Inhoudslink

en: Find out more link
nl: 'Meer informatie'-link

en: Promo text
nl: Promo-tekst

en: Promo title
nl: Promo-titel

en: List the ingredients required for this recipe, one per item.
nl: Toont de ingrediënten voor dit recept, één per item.

en: Recipe category
nl: Receptcategorie

en: Recipe instruction
nl: Recept-instructies

en: Provide a short overview of this recipe.
nl: Geef een kort overzicht van dit recept.

en: Large 21:9 (1440x620)
nl: Groot 21:9 (1440x620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
nl: Groot 21:9 2x (2880x1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
nl: Groot 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
nl: Groot 3:2 (768x512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
nl: Gemiddeld 21:9 (1024x440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
nl: Gemiddeld 3:2 2x (1200x800)

en: Medium 3:2 (600x400)
nl: Gemiddeld 3:2 (600x400)

en: Medium 8:7 (266x236)
nl: Gemiddeld 8:7 (266x236)

en: Scale crop 7:3 large
nl: Schalen en uitsnijden 7:3 groot

en: Small 21:9 (768x330)
nl: Klein 21:9 (768x330)

en: Square Large
nl: Groot vierkant

en: Square Medium
nl: Gemiddeld vierkant

en: Square Small
nl: Klein vierkant

en: 3:2 Image
nl: 3:2 afbeelding

en: Hero or Banner
nl: Hero of Banner

en: Articles aside
nl: Artikelen zijbalk

en: More featured articles
nl: Meer aanbevolen artikelen

en: A view to create a list of featured articles from the Umami website.
nl: Een overzicht met een lijst van aanbevolen artikelen van de Umami-site.

en: Promoted Items
nl: Gepromote items

en: A view to list the items promoted to the top of the homepage.
nl: Een overzicht van items die bovenaan de homepage weergegeven worden.

en: Promoted Items Double
nl: Gepromote items Dubbel

en: Attachment: Promoted Items Double
nl: Bijlage: Gepromote items Dubbel

en: Block: Promoted Items - Single
nl: Blok: Gepromote items - Enkel

en: Recipes listing
nl: Receptlijsten

en: Umami Recipes Banner
nl: Unami Receptenbanner

en: Umami footer promo
nl: Umami promotievoettekst

en: Non-translatable fields can only be changed when updating the current revision.
nl: Niet-vertaalbare velden kunnen alleen gewijzigd worden tijdens het bewerken van de huidige revisie.

en: Non-translatable fields can only be changed when updating the original language.
nl: Niet-vertaalbare velden kunnen alleen gewijzigd worden als de originele taal bewerkt wordt.

en: Moderated content requires non-translatable fields to be edited in the original language form.
nl: Voor inhoud-moderatie dienen niet-vertaalbare velden in het formulier van de brontaal te worden bewerkt.

en: Translations cannot be flagged as outdated when content is moderated.
nl: Vertalingen kunnen niet als verouderd gemarkeerd worden als de inhoud gemodereerd wordt.

en: The "Delete translation" action is only available for published translations.
nl: De actie 'Vertaling verwijderen' is alleen beschikbaar voor gepubliceerde inhoud.

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
nl: @label (Originele vertaling) - <em>De volgende @entity_type vertalingen zullen worden verwijderd:</em>

en: Are you sure you want to delete this @item? | Are you sure you want to delete these @items?
nl[0]: Weet u zeker dat u dit @item wil verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze @items wil verwijderen?

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
nl[0]: @count item verwijderd.
nl[1]: @count items verwijderd.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
nl[0]: @count item is niet verwijderd omdat u niet de juiste toegangsrechten hebt.
nl[1]: @count items zijn niet verwijderd omdat u niet de juiste toegangsrechten hebt

en: Insert selected
nl: Geselecteerde invoegen

en: A color variable for a theme.
nl: Een kleurvariabele voor een thema.

en: The value of a color variable.
nl: De waarde van een kleurvariabele.

en: The field "%field" failed to render with the error of "%error".
nl: Het veld '%field' kon niet worden weergegeven. De foutmelding: '%error'.

en: The @uri field is required when the @title field is specified.
nl: Het veld @uri is verplicht als het veld @title ingevuld is.

en: Language for this menu.
nl: Taal voor dit menu.

en: Menu link title translation.
nl: Vertaling linktitel.

en: Menu link description translation.
nl: Vertaling linkbeschrijving.

en: Follow-up migration tags
nl: Vervolgmigratie-tags

en: Provide the information to access the Drupal site you want to upgrade. Files can be imported into the upgraded site as well.  See the <a href=":url">Upgrade documentation for more detailed instructions</a>.
nl: Vul de gegevens in om toegang te krijgen tot de Drupal site die u wil bijwerken. Bestanden kunnen ook geïmporteerd worden in de bijgewerkte site. Zie voor meer gedetailleerde instructies de <a href=":url">Upgrade documentatie</a>.

en: <h3>Resolve all issues below to continue the upgrade.</h3>
nl: <h3>Los onderstaande problemen op om door te gaan met bijwerken.</h3>

en: Information array
nl: informatielijst

en: The configuration ID
nl: Instelling-ID

en: The target entity type ID
nl: Doelentiteits-ID

en: The target bundle
nl: Doelbundel

en: The default language
nl: Standaardtaal

en: Whether to show language selector on create and edit pages
nl: Of de taalkeuze getoond wordt op de pagina's voor aanmaken of bewerken.

en: Whether to hide non translatable fields on translation forms
nl: Of niet-vertaalbare velden getoond worden op vertaalformulieren

en: Configuration validation
nl: Validatie van instellingen

en: The "%plugin_id" was not found
nl: De plugin '%plugin_id' is niet gevonden

en: You must have the pdo_sqlite PHP extension installed. See core/INSTALL.sqlite.txt for instructions.
nl: De PHP-extensie pdo_sqlite moet geïnstalleerd zijn. Zie core/INSTALL.sqlite.txt voor instructies.

en: Unable to automatically determine a port. Use the --port to hardcode an available port.
nl: Niet in staat om automatisch een poort te kiezen. Gebruik --port om een beschikbare poort op te geven.

en: No installation found. Use the 'install' command.
nl: Geen installatie gevonden. Gebruik het 'install'-commando.

en: Error while opening up a one time login URL
nl: Fout bij het gebruik van een eenmalige login-URL

[ctx: Validation]
en: Entity has field
nl: Entiteit heeft veld

en: The entity must have the %field_name field.
nl: De entiteit moet het veld %field_name bevatten.

en: The entity does not support fields.
nl: De entiteit ondersteunt geen velden.

en: The selected installation profile %install_profile does not match the profile stored in configuration %config_profile.
nl: Het geselecteerde installatieprofiel %install_profile komt niet overeen met het profiel in de opgeslagen configuratie: %config_profile.

en: Use existing configuration
nl: Gebruik bestaande instellingen

en: Install %name using existing configuration.
nl: Installeer %name met bestaande configuratie.

en: The configuration from the directory %sync_directory will be used.
nl: De configuratie van de map %sync_directory zal worden gebruikt.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Label</em> field is recommended in order to better identify the precise action taking place.
nl: Een geavanceerde actie biedt extra instellingen die hieronder ingevuld kunnen worden. Wijzig het <em>Label</em>-veld zodat duidelijk is welke actie uitgevoerd wordt.

en: aggregator feed
nl: aggregator-feed

en: aggregator feeds
nl: aggregator-feeds

en: Aggregator feed items
nl: Aggregator-feeditems

en: aggregator feed item
nl: aggregator-feeditem

en: aggregator feed items
nl: aggregator-feeditems

en: The i18n_blocks block numeric identifier.
nl: Het ID van het i18n_blocks blok.

en: The default theme.
nl: Het standaardthema.

en: custom block
nl: aangepast blok

en: custom blocks
nl: aangepaste blokken

en: custom block type
nl: aangepast bloktype

en: custom block types
nl: aangepaste bloktypes

en: i18n_string table id
nl: i18n_string tabel-ID

en: Block property
nl: Blokeigenschap

en: The translation of the value of "property".
nl: Vertaling van de waarde van 'eigenschap'.

en: Block title translation.
nl: Vertaling bloktitel.

en: Block body.
nl: Blokinhoud.

en: Block body translation.
nl: Vertaling blokinhoud.

en: Deleted @count comment. | Deleted @count comments.
nl[0]: @count reactie verwijderd.
nl[1]: @count reacties verwijderd.

en: @count comment has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count comments have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
nl[0]: @count reactie is niet verwijderd omdat u niet de juiste toegangsrechten heeft.
nl[1]: @count reacties zijn niet verwijderd omdat u niet de juiste toegangsrechten heeft.

en: contact forms
nl: contactformulieren

en: contact message
nl: contactbericht

en: contact messages
nl: contactberichten

en: @entity_type_plural_label do not support publishing statuses. For example, even after transitioning from a published workflow state to an unpublished workflow state they will still be visible to site visitors.
nl: @entity_type_plural_label ondersteunen geen publicatiestatussen. Ze zijn bijvoorbeeld zelfs na een overgang van gepubliceerd naar gedepubliceerd zichtbaar voor bezoekers van de site.

en: Text Editors
nl: Tekstverwerkers

en: text editor
nl: tekstverwerker

en: text editors
nl: tekstverwerkers

en: Field storages
nl: Veldopslagen

en: field storage
nl: veldopslag

en: field storages
nl: veldopslagen

en: Input data could not be read
nl: Ingevoerde gegevens kunnen niet gelezen worden

en: Temporary file data for "%path" could not be written
nl: Tijdelijk bestand kon niet naar '%path' worden geschreven

en: Temporary file "%path" could not be opened for file upload
nl: Tijdelijk bestand '%path' kon niet worden geopend voor file upload

en: image style
nl: afbeeldingsstijl

en: image styles
nl: afbeeldingsstijlen

en: content language setting
nl: instelling inhoudstaal

en: content languages settings
nl: instellingen inhoudstaal

en: It is potentially insecure to display oEmbed content in a frame that is served from the same domain as your main Drupal site, as this may allow execution of third-party code. <a href=":url">You can specify a different domain for serving oEmbed content here</a>.
nl: Het is mogelijk onveilig om oEmbed-inhoud vanaf hetzelfde domein als de Drupal site weer te geven in een frame, omdat dan externe code uitgevoerd zou kunnen worden. <a href=":url">U kunt een ander domein instellen voor het beschikbaar stellen van oEmbed-inhoud</a>.

en: Manage media settings.
nl: Media-instellingen beheren.

en: Domain from which to serve oEmbed content in an iframe
nl: Domein waarvan de oEmbed-inhoud in een iframe afkomstig is

en: The URL of the oEmbed providers database in JSON format
nl: De URL van de oEmbed-providersdatabase in JSON formaat

en: oEmbed display format settings
nl: oEmbed weergaveinstellingen

en: oEmbed widget format settings
nl: oEmbed-widgetinstellingen

en: oEmbed media source configuration
nl: oEmbed mediabron-configuratie

en: URI of thumbnail storage directory
nl: URI van de bestandsmap voor miniaturen

en: Allowed oEmbed providers
nl: Toegestane oEmbed-providers

en: Displaying media assets from third-party services, such as YouTube or Twitter, can be risky. This is because many of these services return arbitrary HTML to represent those assets, and that HTML may contain executable JavaScript code. If handled improperly, this can increase the risk of your site being compromised.
nl: Het weergeven van media-items van externe bronnen zoals YouTube of Twitter kan gevaarlijk zijn. Dat komt omdat deze bronnen HTML-code gebruiken om de items weer te geven. Deze code kan uitvoerbare JavaScript bevatten. Als dit niet goed afgehandeld wordt, vergroot dit het risico dat uw site misbruikt wordt.

en: In order to mitigate the risks, third-party assets are displayed in an iFrame, which effectively sandboxes any executable code running inside it. For even more security, the iFrame can be served from an alternate domain (that also points to your Drupal site), which you can configure on this page. This helps safeguard cookies and other sensitive information.
nl: Om risico's te minimaliseren, wordt externe inhoud in een iFrame weergegeven waardoor uitgevoerde code in een sandbox geïsoleerd wordt. Voor meer veiligheid kan het iFrame beschikbaar gesteld worden vanaf een ander domein (dat ook naar deze Drupal-site verwijst). Dat stelt u in op deze pagina. Dit verbetert de bescherming van cookies en andere gevoelige informatie.

en: iFrame domain
nl: iFrame-domein

en: Enter a different domain from which to serve oEmbed content, including the <em>http://</em> or <em>https://</em> prefix. This domain needs to point back to this site, or existing oEmbed content may not display correctly, or at all.
nl: Vul een ander domein in waarop oEmbed-inhoud beschikbaar gesteld wordt, inclusief <em>http://</em> of <em>https://</em>. Dit domein moet naar deze site verwijzen, anders wordt bestaande oEmbed-inhoud niet correct of helemaal niet weergegeven.

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
nl: Maximale afmetingen: %max_width x %max_height pixels

en: Maximum width: %max_width pixels
nl: Maximale breedte: %max_width pixels

en: Maximum height: %max_height pixels
nl: Maximale hoogte: %max_height pixels

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
nl: Kon de externe URL niet ophalen (@url).

en: oEmbed content
nl: oEmbed-inhoud

en: You can link to media from the following services: @providers
nl: U kunt verwijzen naar media van de volgende bronnen: @providers

en: oEmbed URL
nl: oEmbed-URL

[ctx: Validation]
en: oEmbed resource
nl: oEmbed bron

en: The given URL does not match any known oEmbed providers.
nl: Deze URL past bij geen van de bekende oEmbed-bronnen.

en: Sorry, the @name provider is not allowed.
nl: Sorry, de provider @name is niet toegestaan.

en: The provided URL does not represent a valid oEmbed resource.
nl: Deze URL verwijst niet naar een geldige oEmbed-bron.

en: An error occurred while trying to retrieve the oEmbed provider database.
nl: Tijdens het ophalen van de database van de oEmbed-bron is een fout opgetreden.

en: Suggested cache lifetime
nl: Voorgestelde cache-levensduur

en: Thumbnails location
nl: Locatie miniaturen

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
nl: Miniaturen worden bij de bron opgehaald en lokaal opgeslagen op deze URI.

en: Allowed providers
nl: Toegestane providers

en: Optionally select the allowed oEmbed providers for this media type. If left blank, all providers will be allowed.
nl: Selecteer de toegestane oEmbed-bronnen voor dit mediatype. Laat leeg om alle bronnen toe te staan.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
nl: Kon de map @dir voor miniaturen van deze oEmbed-media niet voorbereiden.

en: oEmbed source
nl: oEmbed-bron

en: Use oEmbed URL for reusable media.
nl: Gebruik oEmbed-URL voor herbruikbare media.

en: Remote video
nl: Externe video

en: Use remote video URL for reusable media.
nl: Gebruik externe video-URL voor herbruikbare media.

en: Custom menu links
nl: Aangepaste menulinks

en: custom menu link
nl: aangepaste menulink

en: custom menu links
nl: aangepaste menulinks

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
nl[0]: @count inhoudsitem verwijderd.
nl[1]: @count inhoudsitems verwijderd.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
nl[0]: @count inhoudsitem is niet verwijderd omdat u niet de juiste toegangsrechten hebt.
nl[1]: @count inhoudsitems zijn niet verwijderd omdat u niet de juiste toegangsrechten hebt.

en: responsive image style
nl: responsive-afbeeldingsstijl

en: REST resource configurations
nl: REST-bron configuratie

en: search pages
nl: zoekpagina's

en: Shortcut links
nl: Snelkoppelingen

en: shortcut link
nl: snelkoppeling

en: shortcut links
nl: snelkoppelingen

en: Shortcut sets
nl: Snelkoppeling-groepen

en: shortcut set
nl: snelkoppeling groep

en: shortcut sets
nl: snelkoppeling groepen

en: Configuration install
nl: Installeren als configuratie

en: The selected profile has a hook_install() implementation and therefore can not be installed from configuration.
nl: Het geselecteerde profiel implementeert hook_install() en kan dus niet geïnstalleerd worden als configuratie.

en: Install profile in settings
nl: Installatieprofiel in settings.php

en: This import does not contain system.site configuration, so has been rejected.
nl: Deze import bevat geen system.site instellingen, dus hij is afgewezen.

en: Browser and proxy cache maximum age
nl: Browser en proxy cache maximale leeftijd

en: This is used as the value for max-age in Cache-Control headers.
nl: Dit is de waarde van "max-age" van Cache-Control headers.

en: Drupal provides an <a href=":module_enable">Internal Page Cache module</a> that is recommended for small to medium-sized websites.
nl: Drupal heeft de module <a href=":module_enable">Internal Page Cache</a> die aangeraden wordt bij sites van kleine tot gemiddelde omvang.

en: Term language
nl: Taal van de term

[ctx: View entity type]
en: Views
nl: Overzichten

[ctx: View entity type]
en: view
nl: overzicht

[ctx: View entity type]
en: views
nl: overzichten

en: Testing install profile all dependencies
nl: Test-installatieprofiel alle afhankelijkheden

en: Profile for testing that install profiles can require a module.
nl: Profiel om te testen of installatieprofielen een module kunnen vereisen.

en: Testing install profile dependencies
nl: Test-installatieprofiel afhankelijkheden

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Dank u voor het registreren op [site:name]. Uw registratie wacht op goedkeuring. Na goedkeuring ontvangt u een nieuwe e-mail met informatie hoe u kunt inloggen, uw wachtwoord kunt instellen en andere gegevens.
    
    --  [site:name] team

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
nl: Een externe video van YouTube of Vimeo.

en: A boolean indicating whether this block is reusable.
nl: Een boolean die aangeeft of een blok herbruikbaar is.

en: Whether the Layout Builder is enabled for this display
nl: Of Layout Builder ingeschakeld is voor deze weergave

en: Are you sure you want to disable Layout Builder?
nl: Weet u zeker dat u Layout Builder wilt uitschakelen?

en: All customizations will be removed. This action cannot be undone.
nl: Alle aanpassingen worden verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Layout Builder has been disabled.
nl: Layout Builder is uitgeschakeld.

en: Use Layout Builder
nl: Gebruik Layout Builder

en: Provides a field for selecting media entities in our media library view
nl: Levert een veld voor het selecteren van media in het mediabibliotheek-overzicht

en: Select @label
nl: Selecteer @label

en: Zero items selected
nl: Geen items geselecteerd

en: All @count items selected
nl: Alle @count items geselecteerd

en: Select all media
nl: Selecteer alle media

en: Show media item weights
nl: Toon gewicht van media-items

en: Hide media item weights
nl: Gewicht van media-items verbergen

en: A maximum of @count files can be uploaded.
nl: Er kunnen maximaal @count bestanden worden geüpload.

en: The maximum number of media items have been selected.
nl: Het maximale aantal media-items is geselecteerd.

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
nl: Het media-item '@label' is van een verkeerd type. Toegestane types: @types

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
nl[0]: Eén media-item resterend.
nl[1]: @count media-items resterend.

en: Only one item can be selected. | Only @count items can be selected.
nl[0]: Selecteer één media-item.
nl[1]: Selecter maximaal @count media-items.

en: Allows you to select items from the media library.
nl: Maakt het mogelijk items uit de mediabibliotheek te kiezen.

en: The Migrate Drupal Multilingual module is a requirement for migrating translations. It does not provide a user interface. For more information, see the <a href=":migrate_drupal_multilingual">online documentation for the Migrate Drupal Multilingual module</a>.
nl: De module Migrate Drupal Multilingual is vereist bij het migreren van vertalingen. De module heeft geen gebruikersinterface. Zie voor meer informatie de <a href=":migrate_drupal_multilingual">online documentatie voor de module Migrate Drupal Multilingual</a>.

en: Migrate Drupal Multilingual
nl: Migreer Drupal Multilingual

en: Provides a requirement for multilingual migrations.
nl: Is noodzakelijk voor meertalige migraties.

en: The Workspaces module allows workspaces to be defined and switched between. Content is then assigned to the active workspace when created. For more information, see the <a href=":workspaces">online documentation for the Workspaces module</a>.
nl: De module Workspaces maakt het mogelijk werkruimten aan te maken en ertussen te schakelen. Nieuwe inhoud wordt toegekend aan de actieve werkruimte. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":workspaces">Workspaces-module</a>.

en: Switch workspace
nl: Werkruimte wisselen

en: Workspaces can not be installed when the contributed Workspace module is also installed. See the <a href=":link">upgrade path</a> page for more information on how to upgrade.
nl: Workspaces kan niet geïnstalleerd worden als de contrib-module Workspace ook geïnstalleerd is. Zie voor meer informatie over deze overgang de pagina <a href=":link">upgrade-path</a>.

en: This form can only be submitted in the default workspace.
nl: Dit formulier kan alleen verzonden worden in de standaard werkruimte.

en: Switch to @workspace
nl: Overschakelen naar @workspace

en: Current workspace:
nl: Huidige werkruimte:

en: Denied access to view workspace %workspace_label for user %uid
nl: Toegang tot werkruimte %workspace_label voor gebruiker %uid geblokkeerd

en: workspaces
nl: werkruimten

en: Activate the %workspace workspace.
nl: Werkruimte %workspace activeren.

en: %workspace_label is now the active workspace.
nl: De actieve werkruimte is nu %workspace_label.

en: You do not have access to activate the %workspace_label workspace.
nl: U heeft geen toegangsrechten om de werkruimte %workspace_label te activeren.

en: The following will also be deleted:
nl: Het volgende wordt ook verwijderd:

en: This action cannot be undone, and will also delete all content created in this workspace.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt, en ook alle inhoud aangemaakt in deze werkruimte wordt verwijderd.

en: 1 @label revision. | @count @label revisions.
nl[0]: @count @label-revisie.
nl[1]: @count @label-revisies.

en: Select workspace
nl: Selecteer werkruimte

[ctx: Validation]
en: Deleted workspace
nl: Verwijderde werkruimte

en: A workspace with this ID has been deleted but data still exists for it.
nl: Een werkruimte met dit ID is verwijderd, maar er is nog wel data voor aanwezig.

[ctx: Validation]
en: Entity workspace conflict
nl: Werkruimteconfilict voor entiteit

en: The content is being edited in the %label workspace. As a result, your changes cannot be saved.
nl: De inhoud wordt bewerkt in de werkruimte %label. Daardoor kunnen wijzigingen niet worden opgeslagen.

en: Support module for testing that a module in one profile can be reused in another profile.
nl: Module waarmee getest kan worden of een module in een ander profiel gebruikt kan worden.

en: Card common
nl: Algemene kaart

en: Card common alt
nl: Algemene kaart alt

en: The name of the bundle a mapping applies to.
nl: De naam van de bundel waar de toewijzing voor geldt.

en: The serialized mapping of the bundle type and fields to RDF terms.
nl: De geserialiseerde toewijzing van het bundeltype en velden aan RDF-termen.

en: RDF types.
nl: RDF-types.

en: RDF field mappings.
nl: RDF-veldtoewijzingen.

en: Inline block
nl: Inline blok

en: Block revision ID
nl: Revisie-ID van blok

en: Serialized block
nl: Serialized blok

en: The view mode in which to render the block.
nl: De weergavemodus waarin het blok wordt weergegeven.

en: Inline blocks
nl: Inline blokken

en: The entity type this translation relates to
nl: Het gerelateerde entiteitstype van deze vertaling

en: The entity id this translation relates to
nl: De entiteits-ID gerelateerd aan deze vertaling

en: The entity revision id this translation relates to
nl: De entiteitsrevisie-ID gerelateerd aan deze vertaling

en: The target language for this translation.
nl: De doeltaal voor deze vertaling.

en: Boolean indicating whether the translation is published (visible to non-administrators).
nl: Boolean die aangeeft of de vertaling gepubliceerd is (zichtbaar voor niet-beheerders).

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
nl: Korte beschrijving van de afbeelding voor schermlezers die getoond wordt als de afbeelding niet beschikbaar is. Dit is van belang voor toegankelijkheid.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. Enabling this field is recommended.
nl: Korte beschrijving van de afbeelding voor schermlezers en die getoond wordt als de afbeelding niet beschikbaar is. Het is verstandig dit veld in te schakelen.

en: Edit {{ name }}
nl: {{ name }} bewerken

en: The {node}.language to which this comment is a reply. Site default language is used as a fallback if node does not have a language.
nl: De {node}.taal waar dit een reactie op is. De standaardtaal van de site wordt gebruikt als een node geen taal heeft.

en: The comment language.
nl: Taal van de reactie.

en: The entity ID this translation relates to
nl: Het entiteits-ID waar deze vertaling bij hoort

en: The entity revision ID this translation relates to
nl: De entiteits-revisie-ID waar deze vertaling bij hoort

en: Type (article, page, ....)
nl: Type (artikel, pagina, ...)

en: Option ID.
nl: Optie-ID.

en: Integer value of Object ID
nl: Waarde van Object-ID

en: The input format used by this string
nl: Het invoerformaat van deze regel

en: Translation of the option
nl: Vertaling van de optie

en: Parent lid
nl: Bovenliggend LID

en: Plural index number in case of plural strings
nl: Index van meervoudsvorm bij meervoudige regels

en: The default language for new terms.
nl: Standaardtaal voor nieuwe termen.

en: The i18n taxonomy translation setting.
nl: Instelling van de i18n taxonomievertaling.

en: Media selection
nl: Mediaselectie

en: Modules could not be listed due to an error: %error
nl: Modules konden niet weergegeven worden vanwege een fout: %error

en: A non-existent config entity name returned by FieldStorageConfigInterface::getBundles(): entity type: %entity_type, bundle: %bundle, field name: %field
nl: Een niet-bestaande entiteitsnaam ontvangen van FieldStorageConfigInterface::getBundles(): entiteitstype: %entity_type, bundel: %bundle, veldnaam: %field

en: Allows users to stage content or preview a full site by using multiple workspaces on a single site.
nl: Maakt het mogelijk voor gebruikers om een voorbeeld van inhoud of een volledige site te bekijken door meerdere werkruimtes te gebruiken in een site.

en: Testing requirements
nl: Testvereisten

en: Testing requirements failed requirements.
nl: Testvereisten voldoen niet aan de vereisten.

en: Profile for testing hook_requirements().
nl: Profiel om hook_requirements() mee te testen.

en: Create @entity_type
nl: @entity_type aanmaken

en: Block enabled status
nl: Ingeschakeld-status van een blok

en: Block weight within region
nl: Gewicht van een blok binnen een gebied

en: Theme region within which the block is set
nl: Het gebied waarin het blok geplaatst is

en: Multilingual mode
nl: Meertalige modus

en: Language string ID
nl: Taal regel-ID

en: A module defined group of translations
nl: Een groep van vertalingen, door een module gedefinieerd

en: Full string ID for quick search: type:objectid:property.
nl: Volledige string-ID voor snel zoeken: type:objectid:property.

en: Object property for this string
nl: De object-property voor deze string

en: The {filter_format}.format of the string
nl: Het {filter_format}.format van de string

en: Plural index number
nl: Meervoud indexnummer

en: @entity fields
nl: @entity velden

en: Language for this term.
nl: Taal van deze term.

en: Term name translation.
nl: Vertaling termnaam.

en: Term description translation.
nl: Vertaling termomschrijving.

[ctx: Validation]
en: Entity Reference Supported New Entities
nl: Nieuwe entiteiten ondersteund door Entiteitsreferentie

en: %collection_label can only be created in the default workspace.
nl: %collection_label kan alleen in de standaardwerkruimte worden aangemaakt.

en: Media type ID
nl: Mediatype-ID

en: Temporary file "%path" could not be opened for file upload.
nl: Het tijdelijke bestand "%path" kon niet geopend worden voor bestandsupload.

en: Remove @label
nl: @label verwijderen

en: The time that the workspace was created.
nl: Het tijdstip waarop de werkruimte is aangemaakt.

en: View @node.type.entity.label
nl: @node.type.entity.label weergeven

en: Testing site config
nl: Site configuratie aan het testen

en: Minimal profile for testing with default site config.
nl: Minimaal profiel voor het testen van de standaardsite configuratie.

en: The JSON:API module is a fully compliant implementation of the <a href=":spec">JSON:API Specification</a>. By following shared conventions, you can increase productivity, take advantage of generalized tooling, and focus on what matters: your application. Clients built around JSON:API are able to take advantage of features like efficient response caching, which can sometimes eliminate network requests entirely. For more information, see the <a href=":docs">online documentation for the JSON:API module</a>.
nl: De JSON:API-module is een volledige implementatie van de <a href=":spec">JSON:API-specificatie</a>. Door algemene conventies te volgen, wordt de productiviteit verhoogd, is er meer keuze in gereedschappen en kan de focus blijven liggen op het belangrijkste: de applicatie. Clients gebaseerd op JSON:API profiteren van zaken als efficiënte response-caching, waardoor in bepaalde gevallen netwerkactiviteit volledig geëlimineerd wordt. Zie voor meer informatie de documentatie van de <a href=":docs">JSON:API-module</a>.

en: JSON:API is a particular implementation of REST that provides conventions for resource relationships, collections, filters, pagination, and sorting. These conventions help developers build clients faster and encourages reuse of code.
nl: JSON:API is een implementatie van REST en voorziet in conventies voor relaties tussen bronnen, collecties, filters, paginering en sortering. Door deze conventies kunnen ontwikkelaars sneller clients bouwen en wordt hergebruik van code bevorderd.

en: Exposes entities as a JSON:API-specification-compliant web API.
nl: Bied entiteiten aan als JSON:API-specification-compliant web-API.

en: The specified file '%source' could not be copied to '%destination'.
nl: Het bestand '%source' kon niet gekopieerd worden naar '%destination'.

en: Failed to unlink file '%path'.
nl: Het bestand '%path' kon niet verwijderd worden.

en: Cannot delete '%path' because it is a directory. Use deleteRecursive() instead.
nl: '%path' kon niet verwijderd worden omdat het een map is. Gebruik deleteRecursive().

en: The file '%path' is not of a recognized type so it was not deleted.
nl: Het bestandstype van '%path' is onbekend, en is dus niet verwijderd.

en: The specified file '%source' could not be moved to '%destination'.
nl: Het bestand '%source' kon niet verplaatst worden naar '%destination'.

en: The source file '%source' could not be unlinked after copying to '%destination'.
nl: Het bronbestand '%source' kon niet verwijderd worden nadat het gekopieerd was naar '%destination'.

en: File '%original_source' ('%realpath') could not be copied because it does not exist.
nl: Het bestand '%original_source' ('%realpath') kon niet gekopieerd worden omdat het niet bestaat.

en: File '%original_source' could not be copied because it does not exist.
nl: Het bestand '%original_source' kon niet gekopieerd worden omdat het niet bestaat.

en: File '%original_source' could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory ('%destination').
nl: Het bestand '%original_source' kon niet gekopieerd worden omdat er al een bestand met deze naam in de doelmap aanwezig is ('%destination').

en: File '%source' could not be copied because it would overwrite itself.
nl: Het bestand '%source' kon niet gekopieerd worden omdat het zichzelf zou overschrijven.

en: Temporary file '%temp_name' could not be created.
nl: Het tijdelijke bestand '%temp_name' kon niet gemaakt worden.

en: When checking for updates, anonymous information about your site is sent to <a href="@drupal">Drupal.org</a>.
nl: Bij het controleren op updates wordt anonieme informatie over de site verzonden naar <a href="@drupal">Drupal.org</a>.

en: Resolve all issues below to continue the installation. For help configuring your database server, see the <a href="https://www.drupal.org/docs/8/install">installation handbook</a>, or contact your hosting provider.
nl: Los onderstaande problemen op om verder te gaan met de installatie. Raadpleeg voor het instellen van de databaseserver het <a href="https://www.drupal.org/docs/8/install">installatiehandboek</a>, of neem contact op met uw hosting provider.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded. This option may be overridden for the entire menu tree when placing a menu block.
nl: Indien geselecteerd, zal dit menu item uitgeklapt weergegeven worden als er onderliggende items zijn. Deze optie kan overschreven worden voor het hele menu bij het plaatsen van een menublok.

[ctx: Examined]
en: Checked
nl: Gecontroleerd

en: This @label is being edited by user @user, and is therefore locked from editing by others. This lock is @age old. Click here to <a href=":url">break this lock</a>.
nl: @label wordt bewerkt door gebruiker @user, en kan niet bewerkt worden door andere gebruikers. Dit is het geval sinds @age. Klik hier om dit item <a href=":url">vrij te geven</a>.

en: This will also remove 1 placed block instance. This action cannot be undone. | This will also remove @count placed block instances. This action cannot be undone.
nl[0]: Hierdoor wordt ook 1 geplaatste instantie van dit blok verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.
nl[1]: Hierdoor worden ook @count geplaatste instanties van dit blok verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Whether to log IP addresses with comments or not.
nl: Of IP-adressen bij reacties opgeslagen worden.

en: Select the state that new content will be assigned. This state will appear as the default in content forms and the available target states will be based on the transitions available from this state.
nl: Selecteer de status van nieuwe inhoud. Deze status zal standaard ingesteld zijn op inhoudsformulieren en de beschikbare transities zullen hierop gebaseerd zijn.

en: Allows users to configure the display and form display by arranging fields in several columns.
nl: Gebruikers kunnen in de weergave en formulierweergave velden in kolommen plaatsen.

en: Forms and links inside the content of the layout builder tool have been disabled.
nl: Formulieren en links in de inhoud van het Layout Builder-gereedschap zijn uitgeschakeld.

en: Layout Builder allows you to use layouts to customize how content, custom blocks, and other <a href=":field_help" title="Field module help, with background on content entities">content entities</a> are displayed.
nl: Layout Builder maakt het mogelijk layouts te gebruiken om de weergave van inhoud, blokken en andere <a href=":field_help" title="Field-module help, met achtergrond over inhoudsentiteiten">inhoudsentiteiten</a> in te stellen.

en: Default layouts
nl: Standaard layouts

en: Layout Builder can be selectively enabled on the "Manage Display" page in the <a href=":field_ui">Field UI</a>. This allows you to control the output of each type of display individually. For example, a "Basic page" might have view modes such as Full and Teaser, with each view mode having different layouts selected.
nl: Layout Builder kan ingeschakeld worden op de pagina 'Weergave beheren' van de <a href=":field_ui">Field UI</a>. Hiermee kunt u de uitvoer van elke afzonderlijke weergave beheren. Een 'Standaard pagina' kan bijvoorbeeld een weergave 'Volledig' en 'Teaser' hebben, met verschillende layouts.

en: Overridden layouts
nl: Overschreven layouts

en: If enabled, each individual content item can have a custom layout. Once the layout for an individual content item is overridden, changes to the Default layout will no longer affect it. Overridden layouts may be reverted to return to matching and being synchronized to their Default layout.
nl: Als dit is ingeschakeld kan elk inhoudsitem een eigen layout krijgen. Als de layout voor een item overschreven is, zullen wijzigingen aan de standaard er geen invloed meer op hebben. Overschreven layouts kunnen teruggezet worden zodat ze weer overeenkomen met hun standaard layout.

en: Allows users to add and arrange blocks and content fields directly on the content.
nl: Gebruikers kunnen blokken en inhoudsvelden rechtstreeks in de inhoud plaatsen.

en: Choose a layout for this section
nl: Kies een layout voor deze sectie

en: Column widths
nl: Kolombreedte

en: All available blocks are listed.
nl: Alle beschikbare blokken worden getoond.

en: Are you sure you want to discard your layout changes?
nl: Weet u zeker dat u de layout-wijzigingen wilt laten vervallen?

en: Are you sure you want to remove section @section?
nl: Weet u zeker dat u de sectie @section wilt verwijderen?

en: A field widget for Layout Builder.
nl: Een veld-widget voor Layout Builder.

en: Choose the column widths for this layout.
nl: Kies de kolombreedte van deze layout.

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
nl: Handmatig ingevoerde paden moeten starten met een van de volgende tekens: / ? #

en: Manages the creation, configuration, and display of media items.
nl: Beheert het aanmaken, instellen en weergeven van media-items.

en: Allow media items to be viewed standalone at /media/{id}
nl: Media-items kunnen zelfstandig bekeken worden op /media/{id}

en: Standalone media URL
nl: Zelfstandige media-URL

en: Allow users to access @media-entities at /media/{id}.
nl: Geef gebruikers toegang tot @media-entities op /media/{id}.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
nl: Kon de miniatuur niet downloaden van {url}.

en: Media Library form and view displays have been created for the %type media type.
nl: Mediabibliotheek-formulier en overzichtsweergaven zijn gemaakt voor het mediatype %type.

en: Enhances the media list with additional features to more easily find and use existing media items.
nl: Aanvullende mogelijkheden voor de medialijst om eenvoudiger bestaande media-items te vinden en gebruiken.

en: Media library widget settings
nl: Instellingen van mediabibliotheek-widget

en: Allowed media types, in display order
nl: Toegestane mediatypes, in weergavevolgorde

en: Loading grid view.
nl: Rasterweergave laden.

en: Changed to grid view.
nl: Gewijzigd naar rasterweergave.

en: Loading table view.
nl: Bezig met laden van tabelweergave.

en: Changed to table view.
nl: Gewijzigd naar tabelweergave.

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
nl[0]: @selected van @count items geselecteerd
nl[1]: @selected van @count items geselecteerd

en: 1 item selected | @count items selected
nl[0]: 1 item geselecteerd
nl[1]: @count items geselecteerd

en: Add or select media
nl: Media toevoegen of selecteren

en: Add file | Add files
nl[0]: Bestand toevoegen
nl[1]: Bestanden toevoegen

en: Add @type via URL
nl: @type toevoegen via URL

en: Allowed providers: @providers.
nl: Toegestane aanbieders: @providers.

en: Tab order
nl: Tabvolgorde

en: Tab order: @order
nl: Tabvolgorde: @order

en: No media items are selected.
nl: Geen media-items geselecteerd.

en: Opening media library.
nl: Media-library openen.

[ctx: Validation]
en: Menu tree hierarchy.
nl: Menu-hiërarchie.

en: You can only change the hierarchy for the <em>published</em> version of this menu link.
nl: Het is alleen mogelijk de hiërarchie voor de <em>gepubliceerde</em> versie van deze link te wijzigen.

en: %capital_name contains 1 menu link with pending revisions. Manipulation of a menu tree having links with pending revisions is not supported, but you can re-enable manipulation by getting each menu link to a published state. | %capital_name contains @count menu links with pending revisions. Manipulation of a menu tree having links with pending revisions is not supported, but you can re-enable manipulation by getting each menu link to a published state.
nl[0]: %capital_name bevat 1 item met openstaande revisies. Het bewerken van een menu met openstaande revisies wordt niet ondersteund. Als alle items gepubliceerd zijn is bewerken weer mogelijk.
nl[1]: %capital_name bevat @count items met openstaande revisies. Het bewerken van een menu met openstaande revisies wordt niet ondersteund. Als alle items gepubliceerd zijn is bewerken weer mogelijk.

en: Failed to read from @title.
nl: Lezen van @title is mislukt.

en: The server reports the following message: %error.
nl: De server rapporteert het volgende: %error.

en: The name of the entity type a mapping applies to (node, user, comment, etc.)
nl: De naam van het entiteitstype waarvoor de mapping van toepassing is (node, user, comment, enz.)

en: The module providing a search page.
nl: De module die een zoekpagina biedt.

en: Whether or not this module is enabled for search.
nl: Of deze module geschikt is voor zoeken.

en: Allows users to directly edit the configuration of blocks on the current page.
nl: Gebruikers kunnen de blokinstellingen direct op de huidige pagina bewerken.

en: Failed to save file due to error "%error"
nl: Het bestand kon niet opgeslagen worden vanwege de volgende fout: '%error'

en: Expand all items
nl: Alle items uitklappen

en: Override the option found on each menu link used for expanding children and instead display the whole menu tree as expanded.
nl: Overschrijft de optie van afzonderlijke menu-links om onderliggende links weer te geven en geeft alle links van het menu weer.

en: The terms with updated parents have been modified by another user, the changes could not be saved.
nl: De termen waarvan bovenliggende items zijn bewerkt zijn gewijzigd door een andere gebruiker. De wijzigingen konden niet opgeslagen worden.

en: %capital_name contains 1 term with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state. | %capital_name contains @count terms with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state.
nl[0]: %capital_name bevat 1 term met openstaande revisies. Slepen en neerzetten van termen met openstaande revisies wordt niet ondersteund. Als alle termen gepubliceerd zijn is dit weer mogelijk.
nl[1]: %capital_name bevat @count termen met openstaande revisies. Slepen- en neerzetten van termen met openstaande revisies wordt niet ondersteund. Als alle termen gepubliceerd zijn is dit weer mogelijk.

[ctx: Validation]
en: Taxonomy term hierarchy.
nl: Taxonomieterm-hiërarchie.

en: You can only change the hierarchy for the <em>published</em> version of this term.
nl: Het is alleen mogelijk de hiërarchie voor de <em>gepubliceerde</em> versie van deze term te wijzigen.

en: Use the toolbar
nl: Werkbalk gebruiken

en: Link to display
nl: Link naar weergave

en: Displays a link to a path-based display of this view while keeping the filter criteria, sort criteria, pager settings and contextual filters.
nl: Toont een link naar een weergave met een pad, met behoud van instellingen voor filters, sorteren, contextuele filters en paginering.

en: The display ID of the view display to link to.
nl: Het weergave-ID van de weergave om naar te verwijzen.

en: Is Latest Translation Affected Revision
nl: Is laatst vertaalde revisie

en: Restrict the view to only revisions that are the latest translation affected revision of their entity.
nl: Beperk het overzicht tot revisies met de laatst vertaalde revisie van een entiteit.

en: To make sure the results are the same when switching to the other display, it is recommended to make sure the display:
nl: Om te waarborgen dat de resultaten overeenkomen bij het overschakelen naar een andere weergave, is het aan te bevelen om ervoor te zorgen dat de weergave:

en: Has a path.
nl: Heeft een pad.

en: Has the same filter criteria.
nl: Dezelfde filtercriteria heeft.

en: Has the same sort criteria.
nl: Dezelfde sorteercriteria heeft.

en: Has the same pager settings.
nl: Dezelfde instellingen voor paginering heeft.

en: Has the same contextual filters.
nl: Dezelfde contextuele filters heeft.

en: There are no path-based displays available.
nl: Er zijn geen pad-gebaseerde weergaven beschikbaar.

en: %current_display: The link in the %area area has no configured display.
nl: %current_display: Voor de link in het gebied %area is geen weergave ingesteld.

en: %current_display: The link in the %area area points to the %linked_display display which no longer exists.
nl: %current_display: De link in het gebied %area verwijst naar de weergave %linked_display die niet meer bestaat.

en: %current_display: The link in the %area area points to the %linked_display display which does not have a path.
nl: %current_display: De link in het gebied %area verwijst naar de weergave %linked_display die geen pad heeft.

en: %current_display: The link in the %area area points to the %linked_display display which uses different settings than the %current_display display for: %unequal_options. To make sure users see the exact same result when clicking the link, please check that the settings are the same.
nl: %current_display: De link in het gebied %area verwijst naar de weergave %linked_display die andere instellingen hanteert dan %current_display voor: %unequal_options. Controleer of de instellingen gelijk zijn om te garanderen dat gebruikers hetzelfde resultaat zien.

en: The text to display for this field. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below. You may include <a href="@twig_docs">Twig</a> or the following allowed HTML tags: <code>@tags</code>
nl: Weer te geven tekst voor dit veld. Het is mogelijk gegevens van dit overzicht te gebruiken met behulp van de onderstaande vervangingspatronen. De volgende <a href="@twig_docs">Twig-</a> of HTML-tags zijn beschikbaar: <code>@tags</code>

en: The field that is going to be used as the OPML XML URL attribute for each row.
nl: Het veld dat gebruikt zal worden als OPML XML URL-attribuut voor elke rij.

en: Welcome to the Umami Drupal demo
nl: Welkom bij de Umami Drupal-demo

en: Drupal is a powerful open source content management system and this demo, based on a fictional food magazine called Umami, will introduce you to some of Drupal's concepts and features.
nl: Drupal is een krachtig open source content management system. Deze demo, gebaseerd op een fictief voedsel-magazine genaamd Umami, demonstreert diverse concepten en mogelijkheden van Drupal.

en: Drupal's core capabilities
nl: Drupals basisfuncties

en: Drupal provides many of the features you need to start building powerful websites right out-of-the-box. The features presented in this demo are based entirely on Drupal 8's core functionality.
nl: Veel functionaliteiten die u nodig heeft zitten standaard al in Drupal. Alles in deze demo is gebaseerd op deze standaardfunctionaliteit van Drupal 8.

en: This is the main navigation menu for the Umami website. It is simple to create and administer menus and you can create as many menus as your site requires. For example, this site provides this main navigation as well as the user navigation displayed above.
nl: Dit is het hoofdmenu voor de Umami-website. Het is eenvoudig alle menu's die u nodig hebt aan te maken en te beheren. Deze site heeft bijvoorbeeld een hoofdnavigatie, maar ook een gebruikersnavigatie.

en: The Umami theme
nl: Het Umami-thema

en: This website uses the custom Umami theme to style its appearance. This theme has been created using CSS and by customizing Drupal's HTML templates that are built using the popular Twig templating system. Themes are also available for download and installation.
nl: Deze site gebruikt het Umami-thema. Dit thema gebruikt CSS en aangepaste HTML-templates die gemaakt zijn met het populaire templatesysteem Twig. Het is mogelijk aanvullende thema's te downloaden en installeren.

en: Managing content
nl: Inhoud beheren

en: This example website provides a collection of articles and recipes that demonstrate how content can easily be managed in a flexible and structured way.
nl: Deze voorbeeldsite bevat een verzameling artikelen en recepten om te demonstreren hoe inhoud eenvoudig beheerd kan worden op een flexibele en gestructureerde manier.

en: Configuring content display
nl: De weergave van inhoud instellen

en: Display modes can be configured to provide different presentations of content. These promoted articles and recipes use the display modes feature to format the images with different ratios.
nl: Met weergavemodi kan inhoud op verschillende manieren gepresenteerd worden. Deze aangeraden artikelen en recepten gebruiken weergavemodi om de afbeeldingen in verschillende verhoudingen weer te geven.

en: Displaying content with Views
nl: Inhoud weergeven met Overzichten

en: Drupal makes it simple to create lists of filtered content and control how the content is displayed using the Views feature. This latest recipes example uses a view to fetch the most recent four recipes, displays the view as a block that is positioned on the front page with the block system.
nl: Het is in Drupal eenvoudig om lijsten met inhoud te maken, en in te stellen hoe deze weergegeven worden, met de Overzichten-functionaliteit. Dit laatste voorbeeld gebruikt een overzicht om de vier meest recente recepten te selecteren, en ze weer te geven in een blok op de voorpagina.

en: Continue exploring Drupal
nl: Blijf Drupal verkennen

en: The front page tour is now over. Feel free to click around and continue exploring Drupal.
nl: De rondleiding over de voorpagina is voltooid. Aarzel niet om rond te klikken en Drupal verder te verkennen.

en: The file %filename could not be uploaded because the name is invalid.
nl: Het bestand %filename kon niet geüpload worden omdat de naam ongeldig is.

en: Added media items
nl: Toegevoegde media-items

en: Removing @label.
nl: Bezig met verwijderen van @label.

en: Additional selected media
nl: Aanvullend geselecteerde media

en: Select @name
nl: @name selecteren

en: Save and insert
nl: Opslaan en invoegen

en: The media item %label has been removed.
nl: Het media-item %label is verwijderd.

en: The media item has been created but has not yet been saved. Fill in any required fields and save to add it to the media library. | The media items have been created but have not yet been saved. Fill in any required fields and save to add them to the media library.
nl[0]: Het media-item is aangemaakt maar nog niet opgeslagen. Vul de vereiste velden in en sla het op om het toe te voegen aan de bibliotheek.
nl[1]: De media-items zijn aangemaakt maar nog niet opgeslagen. Vul de vereiste velden in en sla ze op om ze toe te voegen aan de bibliotheek.

en: The <a href=":jsonapi-docs">JSON:API</a> and <a href=":rest-docs">RESTful Web Services</a> modules serve similar purposes. <a href=":comparison">Read the comparison of the RESTFul Web Services and JSON:API modules</a> to determine the best choice for your site.
nl: De modules <a href=":jsonapi-docs">JSON:API</a> en <a href=":rest-docs">RESTful Web Services</a> dienen vergelijkbare doelen. <a href=":comparison">Lees de vergelijking tussen de modules RESTFul Web Services en JSON:API</a> om te bepalen welke het beste past bij uw site.

en: Some multilingual features currently do not work well with JSON:API. See the <a href=":jsonapi-docs">JSON:API multilingual support documentation</a> for more information on the current status of multilingual support.
nl: Bepaalde meertalige toepassingen werken niet goed met JSON:API. Zie voor meer informatie over de huidige ondersteuning voor meertaligheid de <a href=":jsonapi-docs">JSON:API documentatie</a>.

en: Revision support is currently read-only and only for the "Content" and "Media" entity types in JSON:API. See the <a href=":jsonapi-docs">JSON:API revision support documentation</a> for more information on the current status of revision support.
nl: Ondersteuning voor revisies is op het moment alleen-lezen voor de entiteitstypes "Inhoud" en "Media" in JSON:API. Zie voor meer informatie over de huidige ondersteuning voor revisies de <a href=":jsonapi-docs">JSON:API documentatie</a>.

en: JSON:API multilingual support
nl: JSON:API ondersteuning meertaligheid

en: JSON:API revision support
nl: JSON:API ondersteuning revisies

en: Configure whether to allow only read operations or all operations.
nl: Instellen of alleen lezen toegestaan is of alle bewerkingen toegestaan zijn.

en: JSON:API settings
nl: JSON:API instellingen

en: Restrict JSON:API to only read operations
nl: JSON:API-bewerkingen beperken tot alleen lezen

en: Allowed operations
nl: Toegestane bewerkingen

en: Accept only JSON:API read operations.
nl: Accepteer alleen JSON:API-bewerking: lezen.

en: Accept all JSON:API create, read, update, and delete operations.
nl: Accepteer alle JSON:API-bewerkingen: aanmaken, lezen, bijwerken en verwijderen.

en: Warning: Only enable all operations if the site requires it. <a href=":docs">Learn more about securing your site with JSON:API.</a>
nl: Waarschuwing: Schakel alle bewerkingen alleen in als dit echt nodig is. <a href=":docs">Leer meer over het beveiligen van een site met JSON:API.</a>

en: Widget (table)
nl: Widget (tabel)

en: Enter a comma-separated list. For example: Vegetarian, Chocolate brownies, Appetizers
nl: Vul een kommagescheiden lijst in. Bijvoorbeeld: Vegetarisch, Chocoladebrownies, Voorgerechten

en: Use this taxonomy to group recipes of the same type together.
nl: Gebruik deze woordenlijst om recepten van hetzelfde type te groeperen.

en: Recipe Collections
nl: Receptverzamelingen

en: Recipe collections
nl: Receptverzamelingen

en: "@block" block
nl: "@block" blok

en: The Layout Builder module makes a number of permissions available, which can be set by role on the <a href=":permissions">permissions page</a>. For more information, see the <a href=":layout-builder-permissions">Configuring Layout Builder permissions</a> online documentation.
nl: De module Layout Builder biedt een aantal toegangsrechten, die ingesteld kunnen worden per rol op de pagina <a href=":permissions">toegangsrechten</a>. Zie voor meer informatie de online documentatie over het <a href=":layout-builder-permissions">instellen van Layout Builder toegangsrechten</a>.

en: <strong>Warning</strong>: Layout Builder does not support translating layouts. (<a href="https://www.drupal.org/docs/8/core/modules/layout-builder/layout-builder-and-content-translation">online documentation</a>)
nl: <strong>Waarschuwing</strong>: het vertalen van layouts wordt door Layout Builder niet ondersteund. (<a href="https://www.drupal.org/docs/8/core/modules/layout-builder/layout-builder-and-content-translation">Online documentatie</a>.)

en: Create and edit custom blocks
nl: Aangepaste blokken aanmaken en bewerken

en: Manage the single-use blocks within the Layout Builder
nl: Beheer blokken voor eenmalig gebruik in de Layout Builder

en: Block previews are visible. Block labels are hidden.
nl: Voorbeeldweergaven van blokken zijn zichtbaar. Labels zijn verborgen.

en: Block previews are hidden. Block labels are visible.
nl: Voorbeeldweergaven van blokken zijn verborgen. Labels zijn zichtbaar.

en: %entity_type - %bundle: Configure all layout overrides
nl: %entity_type - %bundle: alle layout-overschrijvingen instellen

en: Warning: Allows configuring the layout even if the user cannot edit the @entity_type_singular itself.
nl: Waarschuwing: de gebruiker kan de layout instellen, zelfs als deze de @entity_type_singular niet kan bewerken.

en: %entity_type - %bundle: Configure layout overrides for @entity_type_plural that the user can edit
nl: %entity_type - %bundle: layout-overschrijvingen instellen voor @entity_type_plural die de gebruiker kan bewerken

en: %entity_type: Configure all layout overrides
nl: %entity_type: alle layout-overschrijvingen instellen

en: %entity_type: Configure layout overrides for @entity_type_plural that the user can edit
nl: %entity_type: layout-overschrijvingen instellen voor @entity_type_plural die de gebruiker kan bewerken

en: The field "%field" failed to render.
nl: Het veld '%field' kon niet weergegeven worden.

en: Layout Builder user interface
nl: Layout Builder-userinterface

en: Placeholder for the @preview_fallback
nl: Plaatshouder voor de @preview_fallback

en: You are editing the layout template for all @bundle @plural_label.
nl: U bewerkt nu de layout-template voor alle @bundle @plural_label.

en: You are editing the layout template for all @plural_label.
nl: U bewerkt nu de layout-template voor alle @plural_label.

en: Section: @delta
nl: Sectie: @delta

en: Blocks in Section: @section, Region: @region
nl: Blokken in sectie: @section, regio: @region

en: @label (current)
nl: @label (huidig)

en: Move the @block_label block
nl: Het @block_label blok verplaatsen

en: You are editing the layout for this @bundle @singular_label. <a href=":link">Edit the template for all @bundle @plural_label instead.</a>
nl: U bewerkt nu de layout voor deze @bundle @singular_label. <a href=":link">Bewerk de template voor alle @bundle @plural_label.</a>

en: You are editing the layout for this @singular_label. <a href=":link">Edit the template for all @plural_label instead.</a>
nl: U bewerkt nu de layout voor deze @singular_label. <a href=":link">Bewerk de template voor alle @plural_label instead.</a>

en: You are editing the layout for this @bundle @singular_label.
nl: U bewerkt nu de layout voor deze @bundle @singular_label.

en: You are editing the layout for this @singular_label.
nl: U bewerkt nu de layout voor deze @singular_label.

en: Show content preview
nl: Voorbeeldweergave tonen

en: "@field" field
nl: "@field" veld

en: The <a href=":rest-docs">RESTful Web Services</a> and <a href=":jsonapi-docs">JSON:API</a> modules serve similar purposes. <a href=":comparison">Read the comparison of the RESTFul Web Services and JSON:API modules</a> to determine the best choice for your site.
nl: De modules <a href=":rest-docs">RESTful Web Services</a> en <a href=":jsonapi-docs">JSON:API</a> bieden vergelijkbare functionaliteiten. <a href=":comparison">Lees de vergelijking tussen de modules</a> om te bepalen welke het meest geschikt is voor uw site.

en: "@view" views block
nl: '@view' overzichtsblok

en: Add new @entity-type %label
nl: Nieuwe @entity-type %label toevoegen

en: There are no allowed media types configured for this field. Please contact the site administrator.
nl: Er zijn geen mediatypen toegestaan voor dit veld. Neem contact op met de beheerder.

en: There are no allowed media types configured for this field. Edit the field settings to select the allowed media types.
nl: Er zijn geen mediatypen toegestaan voor dit veld. Bewerk de veldinstellingen om toegestane mediatypen te selecteren.

en: There are no allowed media types configured for this field. <a href=":url">Edit the field settings</a> to select the allowed media types.
nl: Er zijn geen mediatypen toegestaan voor dit veld. <a href=":url">Bewerk de veldinstellingen</a> om de toegestane mediatypen te selecteren.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
nl: Gearchiveerd

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
nl: Archiveren

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
nl: Herstellen naar Concept

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren

en: Temporary file "%path" that was deleted during garbage collection did not exist on the filesystem. This could be caused by a missing stream wrapper.
nl: Het tijdelijke bestand '%path' dat is verwijderd tijdens het opruimen bestond niet in het bestandssysteem. Dit kan veroorzaakt worden door een ontbrekende streamwrapper.

en: Temporary file "%path" that was deleted during garbage collection did not exist on the filesystem.
nl: Het tijdelijke bestand '%path' dat is verwijderd tijdens het opruimen bestond niet in het bestandssysteem.

en: Layout Builder tools
nl: Layout Builder-gereedschappen

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (JavaScript)
nl: Drupal-style 'sticky' tabelkoppen inschakelen (JavaScript)

en: Claro settings
nl: Claro-instellingen

en: Tabs display toggle
nl: Tabs-weergaveschakelaar

en: The %view_id view could not be updated automatically while processing an entity schema update for the %entity_type_id entity type.
nl: Het overzicht %view_id kon niet automatisch bijgewerkt worden bij het verwerken van een schema-update voor het entiteitstype %entity_type_id.

en: Commenting settings can be configured by editing the <em>Comments</em> field on the <em>Manage fields page</em> of an entity type if the <em>Field UI module</em> is enabled. Configuration includes the label of the comments field, the number of comments to be displayed, and whether they are shown in threaded list. Commenting can be configured as: <em>Open</em> to allow new comments, <em>Closed</em> to view existing comments, but prevent new comments, or <em>Hidden</em> to hide existing comments and prevent new comments. Changing this configuration for an entity type will not change existing entity items.
nl: Reacties kunnen ingesteld worden via het veld <em>Reacties</em> op de pagina <em>Velden beheren</em> van een entiteitstype als de <em>Field UI-module</em> ingeschakeld is. Stel bijvoorbeeld in wat het label van het veld is, het aantal getoonde reacties en of ze in een vertakte lijst weergegeven worden. Reacties kunnen ingesteld worden als: <em>Open</em> om nieuwe reacties toe te staan, <em>Gesloten</em> om bestaande reacties te lezen maar geen nieuwe toe te laten, of <em>Verborgen</em> om helemaal geen reacties te tonen of toe te laten. Wijzigingen in deze instellingen van een entiteitstype worden niet automatisch op bestaande items toegepast.

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (selected)</span>
nl: <span class="visually-hidden">Toon </span>@title<span class="visually-hidden">-media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (geselecteerd)</span>

en: Showing @title media.
nl: Toon @title-media.

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span>
nl: <span class="visually-hidden">Toon </span>@title<span class="visually-hidden">-media</span>

en: Adding selection.
nl: Selectie toevoegen.

en: Added one media item. | Added @count media items.
nl[0]: Een media-item toegevoegd
nl[1]: @count media-items toegevoegd.

en: Term from URL
nl: Term van URL

en: Filter the contents of the %view_title view
nl: De inhoud van het overzicht %view_title filteren

en: This theme is not compatible with Drupal @core_version. Check that the .info.yml file contains a compatible 'core' or 'core_version_requirement' value.
nl: Dit thema is niet compatibel met Drupal @core_version. Controleer dat het .info.yml bestand een beschikbare 'core' of 'core_version_requirement' waarde bevat.

en: Drupal Core (@core_requirement) (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @core_version)
nl: Drupal Core (@core_requirement) (<span class="admin-missing">is niet compatibel met</span> versie @core_version)

en: Additional Resources
nl: Aanvullende bronnen

en: A clean, accessible, and powerful Drupal administration theme.
nl: Een strak, toegankelijk en krachtig Drupal-beheerthema.

en: Status Details
nl: Statusdetails

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
nl: Maximaal aantal suggesties bij automatisch aanvullen.

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist or does the database user have sufficient privileges to create the database?</li><li>Have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname and port number?</li></ul>
nl: Verbinding met de databaseserver is mislukt. De server geeft de volgende foutmelding: %error.<ul><li>Draait de database server?</li><li>Bestaat de database of heeft de gebruiker rechten om deze aan te maken?</li><li>Is de juiste databasenaam ingevuld?</li><li>Zijn de juiste gebruikersnaam en wachtwoord ingevuld?</li><li>Zijn de juiste hostname en portnummer van de database ingevuld?</li></ul>

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname and port number?</li></ul>
nl: Verbinding met de databaseserver is mislukt. De server geeft de volgende foutmelding: %error.<ul><li>Draait de database server?</li><li>Bestaat de database en is de juiste databasenaam ingevuld?</li><li>Zijn de juiste gebruikersnaam en wachtwoord ingevuld?</li><li>Zijn de juiste hostname en portnummer van de database ingevuld?</li></ul>

en: Failed to open or create database file %database. The database engine reports the following message when attempting to create the database: %error.
nl: Aanmaken of openen van het database-bestand %database is mislukt. De database engine geeft het volgende bericht bij het aanmaken van de database: %error.

en: Failed to connect to database. The database engine reports the following message: %error.<ul><li>Does the database file exist?</li><li>Does web server have permission to write to the database file?</li>Does the web server have permission to write to the directory the database file should be created in?</li></ul>
nl: Verbinding met de databaseserver is mislukt. De database-engine geeft de volgende foutmelding: %error.<ul><li>Bestaat het databasebestand?</li><li>Heeft de webserver rechten om naar het bestand te schrijven?</li><li>Heeft de webserver rechten om naar de folder te schrijven waarin het databasebestand aangemaakt moet worden?</li></ul>

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
nl: Het aantal suggesties dat getoond wordt. Gebruik <em>0</em> om de limiet te verwijderen.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
nl: Aantal suggesties bij automatisch aanvullen: @size

en: Bosnia & Herzegovina
nl: Bosnië & Herzegovina

en: South Georgia & South Sandwich Islands
nl: South Georgia & South Sandwich-eilanden

en: Heard & McDonald Islands
nl: Heard & MacDonald-eilanden

en: St. Martin
nl: St. Maarten

en: North Macedonia
nl: Noord-Macedonië

en: Turks & Caicos Islands
nl: Turks & Caicos-eilanden

en: The path that this alias belongs to.
nl: Het pad waarbij deze alias hoort.

en: The source path has to start with a slash.
nl: Het bronpad moet beginnen met een slash.

en: An alias used with this path.
nl: Een alias voor dit pad.

en: The alias path has to start with a slash.
nl: Het alias pad moet beginnen met een slash.

[ctx: Validation]
en: Unique path alias.
nl: Uniek pad-alias.

[ctx: Validation]
en: Valid path.
nl: Geldig pad.

en: Either the path '%link_path' is invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%link_path' is ongeldig, of u hebt er geen toegang toe.

en: The @label workspace can not be published because it contains 1 item in an unpublished moderation state. | The @label workspace can not be published because it contains @count items in an unpublished moderation state.
nl[0]: De werkruimte @label kan niet gepubliceerd worden omdat het 1 item bevat met een niet gepubliceerde moderatiestatus.
nl[1]: De werkruimte @label kan niet gepubliceerd worden omdat het @count items bevat met een niet gepubliceerde moderatiestatus.

en: Moderation state sort
nl: Moderatiestatus-sortering

en: Moderation state field
nl: Moderatiestatus-veld

en: Full string ID
nl: Volledige tekst-ID

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated
nl: Een boolean die aangeeft of de vertaling bijgewerkt moet worden

en: JSON:API allowed operations
nl: JSON:API toegestane operaties

en: All (create, read, update, delete)
nl: Alle (aanmaken, lezen, bijwerken, verwijderen)

en: It is recommended to <a href=":configure-url">configure</a> JSON:API to only accept all operations if the site requires it. <a href=":docs">Learn more about securing your site with JSON:API.</a>
nl: Het wordt aangeraden JSON:API <a href=":configure-url">in te stellen</a> om alleen alle operaties te accepteren als de site het nodig heeft. <a href=":docs">Leer meer over het beveiligen van een site met JSON:API.</a>

en: i18n language
nl: i18n-taal

en: i18n mode
nl: i18n-modus

en: Add section <span class="visually-hidden">at end of layout</span>
nl: Sectie toevoegen <span class="visually-hidden">aan het einde van de layout</span>

en: Add section <span class="visually-hidden">at start of layout</span>
nl: Sectie toevoegen <span class="visually-hidden">aan het begin van de layout</span>

en: Add section <span class="visually-hidden">between @first and @second</span>
nl: Sectie toevoegen <span class="visually-hidden">tussen @first en @second</span>

en: Add block <span class="visually-hidden">in @section, @region region</span>
nl: Blok toevoegen <span class="visually-hidden">in @section, @region-gebied</span>

en: @region region in @section
nl: @region-gebied in @section

en: Remove @section
nl: @section verwijderen

en: Configure @section
nl: @section instellen

en: @section, Region: @region
nl: @section, Gebied: @region

en: Block label
nl: Bloklabel

en: Are you sure you want to remove @section?
nl: Weet u zeker dat u @section wil verwijderen?

en: The %media-embed-filter-label filter requires <code>&lt;drupal-media&gt;</code> among the allowed HTML tags.
nl: Het filter %media-embed-filter-label vereist <code>&lt;drupal-media&gt;</code> in de toegestane HTML-tags.

en: The <code>&lt;drupal-media&gt;</code> tag in the allowed HTML tags is missing the following attributes: <code>%list</code>.
nl: De tag <code>&lt;drupal-media&gt;</code> in de toegestane HTML-tags mist de volgende attributen: <code>%list</code>.

en: The %media-embed-filter-label filter needs to be placed after the %filter filter. | The %media-embed-filter-label filter needs to be placed after the following filters: %filters.
nl[0]: Het filter %media-embed-filter-label moet na het filter %filter geplaatst worden.
nl[1]: Het filter %media-embed-filter-label moet na de volgende filters geplaatst worden: %filters.

en: If you would like to change this, <a href=":display">add an image style to the %field_name field</a>.
nl: Om dit te wijzigen, <a href=":display">voegt u een afbeeldingsstijl toe aan het veld %field_name</a>.

en: The default display for the %type media type is not currently using an image style on the %field_name field. Not using an image style can lead to much larger file downloads. @action_item
nl: De standaardweergave voor het mediatype %type gebruikt geen afbeeldingsstijl voor het veld %field_name. Daardoor kunnen grote bestandsdownloads voorkomen. @action_item

en: The view mode that is used by default
nl: De weergavemodus die standaard gebruikt wordt

en: Media types selectable in the Media Library
nl: Mediatypes die in de mediabibliotheek geselecteerd kunnen worden

en: View modes selectable in the "Edit media" dialog
nl: Weergavemodi die geselecteerd kunnen worden in de dialoog 'Media bewerken'

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
nl: Er ging iets fout bij het voorvertonen van de media. Sla uw werk op en herlaad deze pagina alstublieft.

en: Embedded media
nl: Ingesloten media

en: Filters out unpublished media if the current user cannot view it.
nl: Filtert ongepubliceerde media als de huidige gebruiker deze niet mag zien.

en: There is nothing to configure for this media.
nl: Er zijn geen instellingen voor deze media.

en: @warning <a href="@edit_url">Edit the text format %format</a> to modify the attributes that can be overridden.
nl: @warning <a href="@edit_url">Bewerk het tekstformaat %format</a> om de attributen die overschreven kunnen worden te wijzigen.

en: The view mode that an embedded media item should be displayed in by default. This can be overridden using the <code>data-view-mode</code> attribute.
nl: De weergavemodus waarin een ingevoegd media-item standaard weergegeven moet worden. Dit kan overschreven worden met het attribuut <code>data-view-mode</code>.

en: If none are selected, all will be allowed.
nl: Zonder selectie zijn alle opties toegestaan.

en: View modes selectable in the 'Edit media' dialog
nl: Beschikbare weergavemodi in de dialoog 'Media bewerken'

en: If two or more view modes are selected, users will be able to update the view mode that an embedded media item should be displayed in after it has been embedded.  If less than two view modes are selected, media will be embedded using the default view mode and no view mode options will appear after a media item has been embedded.
nl: Als twee of meer weergavemodi geselecteerd zijn kan een gebruiker de weergave van een ingevoegd media-item aanpassen nadat het ingevoegd is. Als minder dan twee weergavemodi geselecteerd zijn, zal de media ingevoegd worden met de standaard weergave en zullen er geen weergaveopties getoond worden nadat het ingevoegd wordt.

en: The referenced media source is missing and needs to be re-embedded.
nl: De mediabron waarnaar verwezen wordt ontbreekt en moet opnieuw ingevoegd worden.

en: 
          <p>You can embed media items:</p>
          <ul>
            <li>Choose which media item to embed: <code>&lt;drupal-media data-entity-uuid="07bf3a2e-1941-4a44-9b02-2d1d7a41ec0e" /&gt;</code></li>
            <li>Optionally also choose a view mode: <code>data-view-mode="tiny_embed"</code>, otherwise the default view mode is used.</li>
            <li>The <code>data-entity-type="media"</code> attribute is required for consistency.</li>
          </ul>
nl: 
          <p>U kunt media-items invoegen:</p>
          <ul>
            <li>Kies welk item ingevoegd wordt: <code>&lt;drupal-media data-entity-uuid="07bf3a2e-1941-4a44-9b02-2d1d7a41ec0e" /&gt;</code></li>
            <li>(Optioneel) kies een weergavemodus: <code>data-view-mode="tiny_embed"</code>, anders wordt de standaardweergave gebruikt.</li>
            <li>Het attribuut <code>data-entity-type="media"</code> is vereist voor consistentie.</li>
          </ul>

en: You can embed media items (using the <code>&lt;drupal-media&gt;</code> tag).
nl: U kan mediaitems invoegen (met de tag <code>&lt;drupal-media&gt;</code>).

en: During rendering of embedded media: recursive rendering detected for %entity_id. Aborting rendering.
nl: Tijdens het weergeven van ingevoegde media: recursieve weergave ontdekt voor %entity_id. Weergave afgebroken.

en: During rendering of embedded media: the media item with UUID "@uuid" does not exist.
nl: Tijdens het weergeven van ingevoegde media: het media-item met UUID '@uuid' bestaat niet.

en: During rendering of embedded media: the view mode "@view-mode-id" does not exist.
nl: Tijdens het weergeven van ingevoegde media: de weergave '@view-mode-id' bestaat niet.

en: Embeds media items using a custom tag, <code>&lt;drupal-media&gt;</code>. If used in conjunction with the 'Align/Caption' filters, make sure this filter is configured to run after them.
nl: Voeg media-items in met een aangepaste tag: <code>&lt;drupal-media&gt;</code>. In combinatie met de filters 'Uitlijnen/onderschrift', is het belangrijk deze filter erna te laten uitvoeren.

en: The Media Library module provides a rich, visual interface for managing media, and allows media to be reused in entity reference fields or embedded into text content. It overrides the <a href=":media-collection">media administration page</a>, allowing users to toggle between the existing table-style interface and a new grid-style interface for browsing and performing administrative operations on media.
nl: De Media Library-module biedt een rijke visuele interface voor het beheren van media, en zorgt dat media hergebruikt kan worden in entiteitsreferentievelden of in tekst ingevoegd kan worden. Hij overschrijft de pagina <a href=":media-collection">media beheren</a>, waarbij gebruikers kunnen schakelen tussen de bestaande interface in tabelstijl en een nieuwe interface in grid-stijl voor het doorzoeken en beheren van media.

en: To learn more about media management, begin by reviewing the <a href=":media-help">documentation for the Media module</a>. For more information about the media library and related functionality, see the <a href=":media-library-handbook">online documentation for the Media Library module</a>.
nl: Lees voor meer informatie over het beheer van media de <a href=":media-help">documentatie van de Media-module</a>. Zie voor meer informatie over de mediabibliotheek en bijbehorende functionaliteit de <a href=":media-library-handbook">online documentatie van de Media Library-module</a>.

en: Selection dialog
nl: Selectievenster

en: When selecting media for an entity reference field or a text editor, Media Library opens a modal dialog to help users easily find and select media. The modal dialog can toggle between a grid-style and table-style interface, and new media items can be uploaded directly into it.
nl: Voor het selecteren van media voor een entiteitsreferentieveld of een teksteditor opent de Mediabibliotheek een selectievenster. Hiermee kunnen gebruikers eenvoudig media vinden en selecteren. De gebruiker kan schakelen tussen een interface in grid-stijl en tabel-stijl, en in het venster direct nieuw media-items toevoegen.

en: Within the dialog, media items are divided up by type. If more than one media type can be selected by the user, the available types will be displayed as a set of vertical tabs. To users who have appropriate permissions, each media type may also present a short form allowing you to upload or create new media items of that type.
nl: In het venster worden media-items gescheiden per type. Als er meer dan één mediatype geselecteerd kan worden door een gebruiker worden de beschikbare types weergegeven in verticale tabs. Voor gebruikers met de juiste toegangsrechten kan een kort formulier getoond worden om nieuwe media-items van dat type te uploaden.

en: Grid-style vs. table-style interface
nl: Grid-stijl vs. tabel-stijl-interface

en: The Media Library module provides a new grid-style interface for the media administration page that displays media as thumbnails, with minimal textual information, allowing users to visually browse media in their site. The existing table-style interface is better suited to displaying additional information about media items, in addition to being more accessible to users with assistive technology.
nl: De Media Library-module biedt een nieuwe grid-stijl interface voor de pagina 'Media beheren', waarin media als miniatuurweergaven met minimale tekstuele informatie gepresenteerd worden. Hiermee kunnen gebruikers de media van de site op een visuele manier doorzoeken. De bestaande tabel-stijl interface is beter geschikt om extra informatie over media-items weer te geven, en is beter toegankelijk voor gebruikers met toegankelijkheidshulpmiddelen.

en: Reusing media in entity reference fields
nl: Media in entiteitsreferentievelden hergebruiken

en: Any entity reference field that references media can use the media library. To enable, configure the form display for the field to use the "Media library" widget.
nl: Een entiteitsreferentieveld dat naar media refereert kan de mediabibliotheek gebruiken. Stel daarvoor de formulierweergave voor het veld in op de 'Mediabibliotheek'-widget.

en: Embedding media in text content
nl: Media invoegen in tekstuele inhoud

en: To use the media library within CKEditor, you must add the "Insert from Media Library" button to the CKEditor toolbar, and enable the "Embed media" filter in the text format associated with the text editor.
nl: Om de mediabibliotheek in CKEditor te gebruiken, moet de knop 'Invoegen uit mediabibliotheek' toegevoegd worden aan de werkbalk van CKEditor, en het filter 'Media insluiten' moet ingeschakeld worden bij het gekoppelde tekstformaat.

en: Both the table-style and grid-style interfaces are regular views and can be customized via the Views UI, including sorting and filtering. This is the case for both the administration page and the modal dialog.
nl: Zowel de tabel-stijl als de grid-stijl interfaces zijn gewone overzichten en kunnen aangepast worden met de Overzichten-UI, inclusief sorteren en filteren. Dit geld voor zowel de beheerpagina als het selectievenster.

en: The %media-embed-filter-label filter must be enabled to use the %drupal-media-library-button button.
nl: Het filter %media-embed-filter-label moet ingeschakeld zijn om de knop %drupal-media-library-button te gebruiken.

en: Insert from Media Library
nl: Invoegen uit de Mediabibliotheek

en: Media Library settings
nl: Mediabibliotheek-instellingen

en: Manage Media Library settings.
nl: Mediabibliotheek-instellingen beheren.

en: Media library settings
nl: Mediabibliotheek-instellingen

en: Enable advanced UI
nl: Uitgebreide UI inschakelen

en: Embed media from the Media Library
nl: Media uit de Mediabibliotheek invoegen

en: The new site is missing modules corresponding to the old site's modules. Unless they are installed prior to the upgrade, configuration and/or content needed by them will not be available on your new site. <a href=':review'>Read the checklist</a> to help decide what to do.
nl: In de nieuwe site ontbreken modules uit de oude site. Als deze niet geïnstalleerd worden voordat de upgrade wordt uitgevoerd, zullen bepaalde instellingen en inhoud niet beschikbaar zijn in de nieuwe site. <a href=':review'>Controleer de checklist</a> voor hulp bij de beslissing wat u moet doen.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- Not specified -</em>.
nl: Als een pagina in een specifieke taal weergegeven wordt zal een pad-alias voor die specifieke taal altijd voorrang hebben op een alias die ingesteld staat op <em>- Niet ingesteld -</em>.

en: No path aliases available. <a href=":link">Add URL alias</a>.
nl: Geen pad-alias beschikbaar. <a href=":link">URL-alias toevoegen</a>.

en: The search page that the form submits to, or Default for the default search page.
nl: De zoekpagina waarnaar het formulier verzendt, of 'Standaard' voor de standaard zoekpagina.

en: Provides a service for (de)serializing data to/from formats such as JSON and XML.
nl: Biedt een service voor het (de)serialiseren van data van/naar formaten als JSON en XML.

en: Experimental themes enabled
nl: Experimentele thema's ingeschakeld

en: Experimental themes found: %theme_list. Experimental themes are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
nl: Experimentele thema's gevonden: %theme_list. Experimentele thema's worden alleen voor testdoeleinden aangeboden. Gebruik ze op eigen risico.

en: Configuration sync directory
nl: Configuratiesynchronisatiemap

en: Your %file file must define the %setting setting as a string containing the directory in which configuration files can be found.
nl: Het bestand %file moet de instelling %setting bevatten met de map waarin de configuratiebestanden staan als tekstwaarde.

en: experimental theme
nl: experimenteel thema

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web. This must be changed in settings.php.
nl: Een lokaal systeempad waar tijdelijke bestanden opgeslagen worden. Deze map mag niet toegankelijk zijn via het web. Dit moet gewijzigd worden in settings.php.

en: Are you sure you wish to install an experimental theme?
nl: Weet u zeker dat u een experimenteel thema wilt installeren?

en: Experimental themes are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
nl: Experimentele thema's worden beschikbaar gesteld om te testen. Gebruik is op eigen risico.

en: The following themes are experimental: @themes
nl: De volgende thema's zijn experimenteel: @themes

en: You must enable the @required theme to install @theme. | You must enable the @required themes to install @theme.
nl[0]: U moet het thema @required inschakelen om @theme te kunnen installeren.
nl[1]: U moet de thema's @required inschakelen om @theme te kunnen installeren.

en: Internationalization mode.
nl: Internationalisatie-modus.

en: Language from the taxonomy_vocabulary table.
nl: Taal uit de tabel taxonomy_vocabulary.

en: Translation of either the name or the description.
nl: Vertaling van de naam of beschrijving.

en: Language code from locales_target table
nl: Taalcode uit de tabel locales_target

en: Require summary
nl: Samenvatting vereisen

en: Always show summary
nl: Samenvatting altijd tonen

en: The summary will also be visible when marked as required.
nl: De samenvatting zal ook zichtbaar zijn als deze vereist is.

en: The summary field is required for @name
nl: Het samenvattingsveld is verplicht voor @name

en: Always show the summary field
nl: Samenvattingsveld altijd tonen

en: Summary field will always be visible
nl: Samenvattingsveld is altijd zichtbaar

en: Too many password recovery requests from your IP address. It is temporarily blocked. Try again later or contact the site administrator.
nl: Er zijn teveel wachtwoordherstelaanvragen vanaf uw IP-adres gedaan. Het is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of neem contact op met de sitebeheerder.

en: Limit the available operators
nl: De beschikbare operatoren beperken

en: List of available operators
nl: Lijst van beschikbare operatoren

en: Limit the available operators to be shown on the exposed filter.
nl: Beperk de beschikbare operatoren die getoond worden in het zichtbare filter.

en: Restrict operators to
nl: Operatoren beperken tot

en: Selecting none will make all of them available.
nl: Zonder selectie, worden ze allemaal beschikbaar.

en: You selected the "@operator" operator as the default value but is not included in the list of limited operators.
nl: De standaardoperator is '@operator' maar deze is niet opgenomen in de beperkte lijst met operatoren.

en: Provides an interface to create workflows with transitions between different states (for example publication or user status) provided by other modules.
nl: Biedt een interface om workflows te maken met overgangen tussen verschillende statussen (bijvoorbeeld publicatie- of gebruikerstatus), beschikbaar gesteld door andere modules.

en: Indicates the workspace that this revision belongs to.
nl: Geeft aan bij welke werkruimte deze revisie hoort.

en: Switch to Live
nl: Overschakelen naar Live

en: Would you like to switch to the live version of the site?
nl: Wilt u overschakelen naar de live-versie van de site?

en: Switch to the live version of the site.
nl: Overschakelen naar de live-versie van de site.

en: You are now viewing the live version of the site.
nl: U bekijkt nu de live-versie van de site.

en: Minimal profile for running Nightwatch tests. Includes absolutely required modules only.
nl: Minimaal profiel voor het uitvoeren van Nightwatch-testen. Bevat alleen de absoluut vereiste modules.

en: Media Library thumbnail (220×220)
nl: Mediabibliotheek miniatuur (220×220)

en: Delete {{ name }}
nl: {{ name }} verwijderen

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
nl: Een geupload bestand of document, zoals een PDF.

en: The Help Topics module adds module- and theme-provided help topics to the module overviews from the core Help module. If the core Search module is enabled, these topics are also searchable. For more information, see the <a href=":online">online documentation for the Help Topics module</a>.
nl: De module Help Topics voegt hulponderwerpen van module en thema's toe aan de moduleoverzichten van de core Help-module. Als de core module Search ingeschakeld is, zijn deze onderwerpen ook doorzoekbaar. Zie voor meer informatie de <a href=":online">online documentatie van de module Help Topics</a>.

en: Viewing help topics
nl: Hulponderwerpen bekijken

en: The top-level help topics are listed on the main <a href=":help_page">Help page</a>. Links to other topics, including non-top-level help topics, can be found under the "Related" heading when viewing a topic page.
nl: De hulponderwerpen van het bovenste niveau staan op de eerste <a href=":help_page">Hulppagina</a>. Links naar andere onderwerpen, waaronder onderliggende hulponderwerpen, staan onder de kop 'Gerelateerd' op de pagina van een onderwerp.

en: Providing help topics
nl: Ondersteunende informatie aanbieden

en: Modules and themes can provide help topics as Twig-file-based plugins in a project sub-directory called <em>help_topics</em>; plugin meta-data is provided in YAML front matter within each Twig file. Plugin-based help topics provided by modules and themes will automatically be updated when a module or theme is updated. Use the plugins in <em>core/modules/help_topics/help_topics</em> as a guide when writing and formatting a help topic plugin for your theme or module.
nl: Modules en thema's kunnen hulponderwerpen aanbieden als plugins gebaseerd op Twig-bestanden in een subdirectory met de naam <em>help_topics</em>; meta-data van de plugin is opgenomen met een speciale opmaak bovenin in elk Twig-bestand. Plugin-gebaseerde hulponderwerpen van modules en thema's worden automatisch bijgewerkt als een module of thema bijgewerkt wordt. Gebruik de plugins in <em>core/modules/help_topics/help_topics</em> als leidraad voor het schrijven en opmaken van een hulponderwerpen-plugin voor een thema of module.

en: Translating help topics
nl: Ondersteunende informatie vertalen

en: The title and body text of help topics provided by contributed modules and themes are translatable using the <a href=":locale_help">Interface Translation module</a>. Topics provided by custom modules and themes are also translatable if they have been viewed at least once in a non-English language, which triggers putting their translatable text into the translation database.
nl: De titel en berichttekst van hulponderwerpen van bijgedragen modules en thema's zijn vertaalbaar met behulp van de <a href=":locale_help">Interface Translation-module</a>. Onderwerpen van aangepaste modules en thema's zijn ook vertaalbaar als ze minimaal één keer bekeken zijn in een andere taal dan Engels, waardoor hun vertaalbare tekst in de vertaaldatabase opgenomen wordt.

en: Configuring help search
nl: Zoeken in ondersteunende informatie instellen

en: To search help, you will need to install the core Search module, configure a search page, and add a search block to the Help page or another administrative page. (A search page is provided automatically, and if you use the core Seven administrative theme, a help search block is shown on the main Help page.) Then users with search permissions, and permission to view help, will be able to search help. See the <a href=":search_help">Search module help page</a> for more information.
nl: Om hulppagina's te doorzoeken moet de Search-module uit core ingeschakeld zijn, een zoekpagina ingesteld zijn, en een zoekblok toegevoegd zijn aan de hulppagina of een andere beheerpagina. (Een zoekpagina is standaard beschikbaar, en als u het beheerthema Seven gebruikt uit core, wordt een hulp-zoekblok getoond op de hoofd-Hulppagina.) Dan is het voor gebruikers met de rechten om zoeken en hulp te gebruiken mogelijk om de hulppagina's te doorzoeken. Zie voor meer informatie de <a href=":search_help">Search-module hulppagina</a>.

en: See the <a href=":help_page">Help page</a> for more topics.
nl: Zie voor meer onderwerpen de <a href=":help_page">Help-pagina</a>.

en: Help Topics
nl: Ondersteunende informatie

en: Displays help topics provided by themes and modules.
nl: Toont ondersteunende informatie van thema's en modules.

en: Help search
nl: Ondersteunende informatie zoeken

en: Configure the settings of a block that was previously placed in a region of a theme.
nl: Een blok dat in een regio of thema geplaatst is instellen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@layout_url"><em>Block layout</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@layout_url"><em>Blokindeling</em></a>.

en: Click the name of the theme that contains the block.
nl: Klik op de naam van het thema waarin het blok geplaatst is.

en: Optionally, click <em>Demonstrate block regions</em> to see the regions of the theme.
nl: Klik optioneel  op <em>Blokregio's demonstreren</em> om de regio's van het thema te bekijken.

en: If you only want to change the region where a block is located, or the ordering of blocks within a region, drag blocks to their desired positions and click <em>Save blocks</em>.
nl: Als u alleen de regio waarin een blok staat of de volgorde van blokken in een regio wil wijzigen, sleep de blokken naar de gewenste positie en klik op <em>Blokken opslaan</em>.

en: If you want to change additional settings, find the region where the block you want to update is currently located, and click <em>Configure</em> in the line of the block description.
nl: Wilt u andere instellingen wijzigen, zoek dan de regio waarin het blok staat, en klik op <em>Instellen</em> in de regel van de blokbeschrijving.

en: Edit the block's settings. The available settings vary depending on the module that provides the block, but for all blocks you can change:
nl: Bewerk de instellingen van het blok. De beschikbare instellingen variëren afhankelijk van de module waar het blok bij hoort, maar voor alle blokken kunt u instellen:

en: <em>Block title</em>: The heading for the block on your site -- for some blocks, you will need to check the <em>Override title</em> checkbox in order to enter a title
nl: <em>Bloktitel</em>: De titel voor het blok op de site. Voor sommige blokken moet u <em>Titel overschrijven</em> aanvinken om een titel in te kunnen voeren

en: <em>Display title</em>: Check the box if you want the title displayed
nl: <em>Titel weergeven</em>: Vink dit aan als u de titel wilt tonen op de pagina

en: <em>Visibility</em>: Add conditions for when the block should be displayed
nl: <em>Zichtbaarheid</em>: Stel in onder welke omstandigheden het blok zichtbaar is

en: <em>Region</em>: Change the theme region the block is displayed in
nl: <em>Regio</em>: Wijzig de regio waarin het blok weergegeven wordt

en: Click <em>Save block</em>.
nl: Klik op <em>Blok opslaan</em>.

en: What are blocks?
nl: Wat zijn blokken?

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page of your site. Blocks are placed and configured specifically for each theme.
nl: Blokken zijn stukken inhoud die op de pagina in een bepaald gebied of regio weergegeven worden. Blokken worden per thema geplaatst en ingesteld.

en: What are custom blocks?
nl: Wat zijn aangepaste blokken?

en: Custom blocks are blocks whose content you can edit. You can define one or more <em>custom block types</em>, and attach fields to each custom block type. Custom blocks can be placed just like blocks provided by other modules.
nl: Aangepaste blokken zijn blokken waarvan u de inhoud kan bewerken. U kan <em>aangepaste bloktypen</em> aanmaken, en velden eraan toevoegen. Aangepaste blokken kunnen op dezelfde manier geplaatst worden als blokken die door modules aangeboden worden.

en: What is the block description?
nl: Wat is de blokbeschrijving?

en: The block description is an identification name for a block, which is shown in the administrative interface. It is not displayed on the site.
nl: De blokbeschrijving is een herkenbare naam voor een blok, die getoond wordt in de beheerinterface. Hij wordt niet op de site weergegeven.

en: What is the block title?
nl: Wat is de bloktitel?

en: The block title is the heading that is optionally shown to site visitors when the block is placed in a region.
nl: De bloktitel is de titel die getoond kan worden aan bezoekers als het blok in een regio geplaatst wordt.

en: Managing blocks overview
nl: Blokoverzicht beheren

en: The <em>Block</em> module allows you to place blocks in regions of your installed themes, and configure block settings. The <em>Custom Block</em> module allows you to custom block types and custom blocks. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: De module <em>Block</em> maakt het mogelijk blokken in regio's van de geïnstalleerde thema's te plaatsen en ze in te stellen. De module <em>Custom Block</em> maakt het mogelijk zelf bloktypes en blokken aan te maken. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/blocks-chapter.html">Blocks chapter of the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/blocks-chapter.html">Het onderwerp 'Blokken' van de handleiding</a>

en: Place a block into a theme's region.
nl: Een blok in een regio van een thema plaatsen.

en: Click the name of the theme that you want to place the block in.
nl: Klik op de naam van het thema waarin het blok geplaatst moet worden.

en: Find the region where you want the block, and click <em>Place block</em> in that region. A modal dialog will pop up.
nl: Zoek de regio waarin het blok geplaatst moet worden, en klik op <em>Blok plaatsen</em> in die regio. Een modal wordt zichtbaar.

en: Find the block you want to place and click <em>Place block</em>. A <em>Configure block</em> modal dialog will pop up.
nl: Zoek het blok dat u wilt plaatsen en klik op <em> Blok plaatsen</em>. Een modal <em>Blok instellen</em> wordt zichtbaar.

en: Create a custom block, which can later be placed on the site.
nl: Maak een aangepast blok, dat later op de site kan worden geplaatst.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>Block layout</em> &gt; <a href="@content_url"><em>Custom block library</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em>, naar <em>Structuur</em> &gt; <em>Blokindeling</em> &gt; <a href="@content_url"><em>Aangepaste blokken-bibliotheek</em></a>.

en: Click  <em>Add custom block</em>. If you have more than one custom block type defined on your site, click the name of the type you want to create.
nl: Klik <em>Aangepast blok toevoegen</em>. Als er meer dan één aangepast bloktype is, klik op de naam van het bloktype dat u wilt maken.

en: Enter a description of your block (to be shown to administrators) and the body text for your block.
nl: Voer een beschrijving in van het blok (om te tonen aan beheerders) en de berichttekst van het blok.

en: Define a custom block type and its fields.
nl: Definieer een aangepast bloktype en de bijbehorende velden.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>Block layout</em> &gt; <em>Custom block library</em> &gt; <a href="@types_url"><em>Block types</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>Blokindeling</em> &gt; <em>Aangepaste blokken-bibliotheek</em> &gt; <a href="@types_url"><em>Bloktypes</em></a>.

en: Click  <em>Add custom block type</em>.
nl: Klik op <em>Aangepast bloktype toevoegen</em>.

en: Enter a label for this block type (shown in the administrative interface). Optionally, edit the automatically-generated machine name or the description.
nl: Voer een label in voor dit bloktype (zichtbaar in de beheerinterface). Optioneel kan de automatisch aangemaakte systeemnaam aangepast worden, en een beschrijving worden toegevoegd.

en: Click <em>Save</em>. You will be returned to the <em>Block types</em> page.
nl: Klik <em>Opslaan</em>. U komt terug op de pagina <em>Bloktypes</em>.

en: Click <em>Manage fields</em> in the row of your new block type, and add the desired fields to your block type.
nl: Klik op <em>Velden beheren</em> in de rij van uw nieuwe bloktype, en voeg de gewenste velden toe aan uw bloktype.

en: Optionally, click <em>Manage form display</em> or <em>Manage display</em> to change the editing form or field display for your block type.
nl: Klik eventueel op <em>Formulierweergave beheren</em> of <em>Weergave beheren</em> om de formulier- of de veldweergave van het bloktype te wijzigen.

en: Use contextual links to access administrative tasks without navigating the administrative menu.
nl: Gebruik contextuele links om beheertaken uit te voeren zonder het beheermenu te gebruiken.

en: What are contextual links?
nl: Wat zijn contextuele links?

en: <em>Contextual links</em> give users with the <em>Use contextual links</em> permission quick access to administrative tasks related to areas of non-administrative pages. For example, if a page on your site displays a block, the block would have a contextual link that would allow users with permission to configure the block. If the block contains a menu or a view, it would also have a contextual link for editing the menu links or the view. Clicking a contextual link takes you to the related administrative page directly, without needing to navigate through the administrative menu system.
nl: <em>Contextuele links</em> bieden gebruikers met het toegangsrecht <em>Contextuele links gebruiken</em> snelle toegang tot beheerstaken gerelateerd aan specifieke gebieden op niet-beheerpagina's. Als een pagina op uw site bijvoorbeeld een blok toont, heeft het blok een contextuele link waarmee gebruikers met de juiste rechten de instellingen kunnen wijzigen. Als het blok een menu of overzicht bevat, zal er ook een link zijn voor het bewerken van het overzicht of de links van het menu. De contextuele link brengt u direct naar de betreffende beheerpagina, zonder dat u door het beheermenu hoeft te navigeren.

en: Make sure that the core Contextual Links module is installed, and that you have a role with the <em>Use contextual links</em> permission. Optionally, make sure that a toolbar module is installed (either the core Toolbar module or a contributed module replacement).
nl: Zorg dat de module Contextual Links geïnstalleerd is en dat u een rol heeft met het toegangsrecht <em>Contextuele links gebruiken</em>. Zorg eventueel dat een werkbalkmodule geïnstalleerd is (de Toolbar-module uit core, of een vervangende module).

en: Visit a non-administrative page on your site, such as the home page.
nl: Bezoek een niet-beheerpagina op de site, zoals de homepage.

en: Locate a block or another area on the page that you want to edit or configure.
nl: Zoek een blok of ander gebied op de pagina dat u wilt bewerken of instellen.

en: Make the contextual links button visible by hovering your mouse over that area in the page. In most themes, this button looks like a pencil and is placed in the upper right corner of the page area (upper left for right-to-left languages), and hovering will also temporarily outline the affected area. Alternatively, click the contextual links toggle button on the right end of the toolbar (left end for right-to-left languages), which will make all contextual link buttons on the page visible until it is clicked again.
nl: De knop met contextuele links wordt zichtbaar als u over het gebied beweegt met de muis, en het betreffende gebied wordt dan uitgelicht. In de meeste thema's ziet deze knop eruit als een potlood in de hoek rechtsboven het betreffende gebied (linksboven voor rechts-naar-links-talen). Klik op de knop om alle contextuele links te tonen en klik nogmaals om ze weer te verbergen.

en: While the contextual links button for the area of interest is visible, click the button to display the list of links for that area. Click a link in the list to visit the corresponding administrative page.
nl: Terwijl de knop contextuele links voor een bepaald gebied zichtbaar is, klikt u erop om de lijst met links voor dat gebied te tonen. Klik op een link om naar de bijbehorende beheerpagina te gaan.

en: Complete your administrative task and save your settings, or cancel the action. You should be returned to the page you started from.
nl: Voltooi de beheertaak en sla de instellingen op, of annuleer de actie. U komt weer terug op de pagina waar u de actie startte.

en: What are security updates?
nl: Wat zijn beveiligingsupdates?

en: Any software occasionally has bugs, and sometimes these bugs have security implications. When security bugs are fixed in the core software, modules, or themes that your site uses, they are released in a <em>security update</em>. You will need to apply security updates in order to keep your site secure.
nl: Alle software heeft zo nu en dan bugs, en soms hebben deze bugs invloed op de beveiliging. Als zulke bugs opgelost worden in de core-software, modules of thema's die uw site gebruikt, wordt dit gecommuniceerd via een <em>beveiligingsupdate</em>. U moet deze beveiligingsupdates toepassen om uw site veilig te houden.

en: Security tasks
nl: Beveiligingstaken

en: Keeping track of updates, updating the core software, and updating contributed modules and/or themes are all part of keeping your site secure. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: Het bijhouden van updates, bijwerken van de core-software en het bijwerken van bijgedragen modules en/of thema's horen allemaal bij het veilig houden van uw site. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: Overview of accessibility
nl: Overzicht van toegankelijkheid

en: The default drag-and-drop user interface for ordering tables in the administrative interface presents a challenge for some users, including keyboard-only users and users of screen readers and other assistive technology. The drag-and-drop interface can be disabled in a table by clicking a link labeled <em>Show row weights</em> above the table. The replacement interface allows users to order the table by choosing numerical weights (with increasing numbers) instead of dragging table rows.
nl: De standaard klik-en-sleep-interface voor het ordenen van tabellen in de beheerinterface is een uitdaging voor sommige gebruikers, waaronder keyboard-only gebruikers en gebruikers van screenreaders en andere ondersteunende technologieën. Deze interface kan uitgeschakeld worden door op de link <em>Gewicht van rijen tonen</em> boven de tabel te klikken. De vervangende interface maakt het mogelijk de tabel te sorteren door numerieke gewichten (met oplopende waardes) te kiezen in plaats van het slepen van rijen.

en: Administrative interface overview
nl: Beheerinterface - overzicht

en: A menu system, which you can navigate to find pages for administrative tasks. The core Toolbar module displays this menu on the top or left side of the page (right side in right-to-left languages). There are also contributed module replacements for the core Toolbar module, with additional features, such as the <a href="https://www.drupal.org/project/admin_toolbar">Admin Toolbar module</a>.
nl: Een menusysteem, waardoor genavigeerd kan worden om de pagina voor een administratieve taak te vinden. De module Toolbar toont dit menu links bovenaan de pagina (rechts bij recht-naar-links-talen). Er zijn ook bijgedragen modules met extra mogelijkheden die deze module kunnen vervangen, zoals de module <a href="https://www.drupal.org/project/admin_toolbar">Admin Toolbar</a>.

en: The core Shortcuts module enhances the toolbar with a configurable list of links to commonly-used tasks.
nl: De module Shortcuts breidt de werkbalk uit met een instelbare lijst van links naar vaak gebruikte taken.

en: If you install the core Contextual Links module, non-administrative pages will contain links leading to related administrative tasks.
nl: Als u de Contextual Links-module installeert zullen niet-administratieve pagina's links bevatten naar gerelateerde beheertaken.

en: The core Help module displays help topics, and provides a Help block that can be placed on administrative pages to provide an overview of their functionality.
nl: De Help-module toont hulponderwerpen, en biedt een Hulp-blok dat op beheerpagina's geplaatst kan worden om een overzicht van hun functionaliteit te geven.

en: The core Tour module allows modules to provide interactive tours of administrative pages for more detailed help.
nl: De Tour-module maakt het mogelijk voor modules om interactieve rondleidingen te bieden op beheerpagina's voor meer gedetailleerde hulp.

en: See the related topics listed below for specific tasks.
nl: Zie voor specifieke taken de gerelateerde onderwerpen hieronder.

en: Set up your site so that users can search for help.
nl: Uw site zo instellen dat gebruikers kunnen zoeken naar hulp.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em><a href="@extend_url">Extend</a></em>. Verify that the Search, Help, Help Topics, and Block modules are installed (or install them if they are not already installed).
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em><a href="@extend_url">Uitbreiding</a></em>. Zorg ervoor dat de volgende modules geïnstalleerd zijn: Search, Help, Help Topics en Block.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Search and metadata</em> &gt; <em>Search pages</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Zoeken en metadata</em> &gt; <em>Zoekpagina's</em>.

en: Verify that a Help search page is listed in the <em>Search pages</em> section. If not, add a new page of type <em>Help</em>.
nl: Controleer of een zoekpagina van het type Hulp in de lijst van de sectie <em>Zoekpagina's</em> staat. Zo niet, voeg dan een nieuwe pagina toe van het type <em>Hulp</em>.

en: Click the link for your administrative theme (such as the core Seven theme), near the top of the page, and verify that there is already a search block for help located in the Help region. If not, follow the steps in the related topic to place the <em>Search form</em> block in the Help region. When configuring the block, choose <em>Help</em> as the search page, and in the <em>Pages</em> tab under <em>Visibility</em>, enter <em>/admin/help</em> to make the search form only visible on the main <em>Help</em> page.
nl: Klik op de link van uw beheerthema (bijvoorbeeld het thema Seven uit core), in de horizontale tabs bovenaan, en controleer of er een zoekblok voor hulp in de regio Help staat. Zo niet, volg dan de stappen in het gerelateerde onderwerp om het blok <em>Zoekformulier</em> in de  Help-regio te plaatsen. Bij het instellen van het blok kiest u <em>Help</em> als zoekpagina en in de tab <em>Pagina's</em> onder <em>Zichtbaarheid</em>, vult u <em>/admin/help</em> in om het zoekformulier te tonen op de hoofdpagina voor <em>Hulp</em>.

en: Create, view, and use a set of shortcuts to access administrative pages.
nl: Een set snelkoppelingen naar beheerpagina's maken, bekijken en gebruiken.

en: What are shortcuts?
nl: Wat zijn snelkoppelingen?

en: <em>Shortcuts</em> are quick links to administrative pages; they are managed by the core Shortcut module. A site can have one or more <em>shortcut sets</em>, which can be shared by one or more users (by default, there is only one set shared by all users); each set contains a limited number of shortcuts. Users need <em>Use shortcuts</em> permission to view shortcuts; <em>Edit current shortcut set</em> permission to add, delete, or edit the shortcuts in the set assigned to them; and <em>Select any shortcut set</em> permission to select a different shortcut set when editing their user profile. There is also an <em>Administer shortcuts</em> permission, which allows an administrator to do any of these actions, as well as select shortcut sets for other users.
nl: <em>Snelkoppelingen</em> zijn links naar beheerpagina's. Ze worden beheerd door de Shortcut-module. Een site kan een of meer <em>Snelkoppelingensets</em> hebben, die gedeeld kunnen worden door één of meer gebruikers (standaard is er één set, die gedeeld wordt door alle gebruikers). Elke set bevat een beperkt aantal snelkoppelingen. Gebruikers hebben het toegangsrecht <em>Snelkoppelingen gebruiken</em> nodig om ze te kunnen zien, <em>Huidige snelkoppelingenset bewerken</em> om snelkoppelingen in de hun toegewezen set toe te voegen, verwijderen of bewerken, en <em>Een snelkoppelingenset kiezen</em> om een andere set te kiezen tijdens het bewerken van hun profiel. Er is ook het toegangsrecht <em>Snelkoppelingen beheren</em> waarmee een beheerder al deze handelingen uit kan voeren, en daarbij sets in kan stellen voor andere gebruikers.

en: Make sure that the core Shortcut module is enabled, and that you have a role with <em>Edit current shortcut set</em> or <em>Administer shortcuts</em> permission. Also, make sure that a toolbar module is installed (either the core Toolbar module or a contributed module replacement).
nl: Zorg dat de Shortcut-module ingeschakeld is en dat u een rol hebt met het recht <em>Huidige snelkoppelingenset bewerken</em> of <em>Snelkoppelingen beheren</em>. Daarbij moet er een werkbalkmodule geïnstalleerd zijn (de module Toolbar uit core of een vervangende bijgedragen module).

en: Navigate to an administrative page that you want in your shortcut list.
nl: Ga naar een beheerpagina die u aan uw set met snelkoppelingen wilt toevoegen.

en: Click the shortcut link to add the page to your shortcut list -- in the core Seven administrative theme, the link looks like a star, and is displayed next to the page title. However, if the page is already in your shortcut set, clicking the shortcut link will remove it from your shortcut set.
nl: Klik op de snelkoppeling-link om de pagina toe te voegen aan uw lijst met snelkoppelingen -- in het core beheerthema Seven ziet deze link eruit als een ster, en staat hij naast de paginatitel. Als de pagina al in uw set met links aanwezig is, zal klikken op deze link de pagina verwijderen uit de set.

en: Repeat until all the desired links have been added to your shortcut set.
nl: Herhaal dit tot alle gewenste links toegevoegd zijn aan uw set.

en: Click <em>Shortcuts</em> in the toolbar to display your shortcuts, and verify that the list is complete.
nl: Klik op <em>Snelkoppelingen</em> in de werkbalk om uw snelkoppelingen te bekijken, en controleer of de lijst compleet is.

en: Optionally, click <em>Edit shortcuts</em> at the right end of the shortcut list (left end in right-to-left languages), to remove links or change their order.
nl: Klik eventueel op <em>Snelkoppelingen bewerken</em> aan de rechterkant van de lijst met snelkoppelingen (linkerkant voor rechts-naar-links-talen), om links te verwijderen of de volgorde te wijzigen.

en: Click any link in the shortcut bar to go directly to the administrative page.
nl: Klik op een link in de snelkoppelingenbalk om direct naar de beheerpagina te gaan.

en: Configure the basic settings of your site, including the site name, slogan, main email address, default time zone, default country, and the date formats to use.
nl: De basisinstellingen van uw site instellen, waaronder de naam, slogan, hoofd e-mailadres, standaardtijdzone, standaardland en de datumnotaties die gebruikt worden.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>System</em> &gt; <em><a href="@information_url">Basic site settings</a></em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Systeem</em> &gt; <em><a href="@information_url">Basis site-instellingen</a></em>.

en: Enter the site name, slogan, and main email address for your site.
nl: Vul de naam, slogan, en het e-mailadres in voor uw site.

en: Click <em>Save configuration</em>. You should see a message indicating that the settings were saved.
nl: Klik <em>Instellingen opslaan</em>. U krijgt een bericht dat bevestigd dat de instellingen opgeslagen zijn.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Regional and language</em> &gt; <em><a href="@regional_url">Regional settings</a></em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Land- en taalinstellingen</em> &gt; <em><a href="@regional_url"> Landinstellingen </a></em>.

en: Select the default country and default time zone for your site.
nl: Selecteer een standaardland en -tijdzone voor uw site.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Regional and language</em> &gt; <em><a href="@datetime_url">Date and time formats</a></em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Land- en taalinstellingen</em> &gt; <em><a href="@datetime_url">Datum- en tijdnotaties</a></em>.

en: Look at the <em>Patterns</em> for the Default long, medium, and short date formats. If any of them does not match the date format you want to use on your site, click <em>Edit</em> in that row to edit the format.
nl: Controleer de <em>notaties</em> lange, gemiddelde, en korte datums. Als een ervan niet voldoet aan uw wens, klikt u op <em>Bewerken</em> om het te wijzigen.

en: Adjust the <em>Format string</em> until the <em>Displayed</em> format matches what you want. (Date format strings are composed of PHP date format codes.)
nl: Pas de <em>Opmaakregel</em> aan totdat de <em>Weergegeven als</em> notatie voldoet aan uw wens. (Datumopmaakregels worden samengesteld met PHP datumnotatiecodes.)

en: Click <em>Save format</em>. You should see a message indicating that the format was saved.
nl: Klik <em>Opmaak opslaan</em>. U ziet nu een bericht dat de opmaak is opgeslagen.

en: Repeat the previous three steps for any other date formats that need to be changed.
nl: Herhaal de voorgaande drie stappen voor elke andere datumnotatie die gewijzigd moet worden.

en: Set up your site to respond appropriately to site errors, including 403 and 404 page responses.
nl: Instellen hoe de site omgaat met foutmeldingen, inclusief 403- en 404-meldingen.

en: What are 403 and 404 responses?
nl: Wat zijn 403- en 404-meldingen?

en: When a user visits a web page, the web server sends a response code in addition to the page content. A normal, non-error response has code 200. If the page does not exist on the site, the response code is 404. If the page exists, but the user is not authorized to visit the page, the response code is 403. The core software provides default responses for both 403 and 404 codes, but if you prefer, you can create your own pages for each.
nl: Als een gebruiker een webpagina bezoekt, stuurt de server een antwoordcode mee met de inhoud. Normaal is deze code 200. Als de pagina niet bestaat op de site, is dit 404. Als de pagina bestaat maar de gebruiker heeft niet voldoende rechten om deze te bekijken, is dit 403. Drupal heeft standaardantwoorden voor zowel 403 als 404-codes, maar als u wil kan u hiervoor uw eigen pagina's opstellen.

en: What other errors can occur?
nl: Welke andere foutmeldingen kunnen voorkomen?

en: Under some situations, your site can generate error messages. These can be due to user errors (such as entering invalid values in a form, or incorrect configuration), PHP runtime errors, or software bugs. Some errors may result in a <em>white screen of death</em> (a totally blank web page response); less drastic errors will generate error messages. You can configure what happens when an error message is generated.
nl: Onder bepaalde omstandigheden genereert uw site foutmeldingen. Dat kan gebeuren door gebruikersfouten (zoals een verkeerd ingevulde waarde in een formulier, of verkeerde instellingen), PHP-runtime fouten, of fouten in de software. Sommige fouten resulteren in een <em>white screen of death</em> (een volledig lege antwoordpagina); minder ingrijpende fouten genereren foutmeldingen. U kunt instellen wat er gebeurt als er een foutmelding gegenereerd wordt.

en: If desired, create pages to use for 403 and 404 responses. Note the URLs for these pages.
nl: Indien gewenst kunt u pagina's aanmaken voor 403- en 404-antwoorden. Noteer de URL's voor deze pagina's.

en: In the <em>Error pages</em> section, enter the URL for your 403/403 pages, starting after the site home page URL. For example, if your site URL is <em>https://example.com</em> and your 404 page is <em>https://example.com/not-found</em>, you would enter <em>/not-found</em>.
nl: Vul in de sectie <em>Foutmeldingspagina's</em> de url in voor uw 403-/404-pagina's, beginnend vanaf de URL van uw homepage. Als de URL van de homepage van uw site bijvoorbeeld <em>https://voorbeeld.nl</em> is, en uw 404-pagina is <em>https://voorbeeld.nl/niet-gevonden</em>, zou u invullen <em>/niet-gevonden</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em><a href="@log_settings_url">Logging and errors</a></em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Ontwikkeling</em> &gt; <em><a href="@log_settings_url">Logberichten en foutmeldingen</a></em>.

en: For a production site, select <em>None</em> under <em>Error messages to display</em>. For a site that is in development, select one of the other options, so that you are more aware of the errors the site is generating.
nl: Voor een productieomgeving selecteert u <em>Geen</em> bij <em>Soorten foutmeldingen die worden weergegeven</em>. Voor een ontwikkelomgeving selecteert u een van de andere opties, om beter op de hoogte te zijn van de foutmeldingen die de site genereert.

en: Take a tour of an administrative page.
nl: Een rondleiding van een beheerpagina volgen.

en: What are tours?
nl: Wat zijn rondleidingen?

en: The core Tour module provides users with <em>tours</em>, which are guided tours of the administrative interface. Each tour starts on a particular administrative page, and consists of one or more <em>tips</em> that highlight elements of the page, guide you through a workflow, or explain key concepts. Users need <em>Access tour</em> permission to view tours, and JavaScript must be enabled in their browsers.
nl: De module Tour biedt gebruikers <em>rondleidingen</em>. Dit zijn begeleide rondleidingen door de beheerinterface. Elke rondleiding start op een specifieke beheerpagina, en bestaat uit één of meer <em>tips</em> die elementen op de site uitlichten, u door een werkwijze leiden, of basisconcepten uitleggen. Gebruikers moeten het recht <em>Toegang tot rondleidingen</em> hebben om rondleidingen te kunnen bekijken, en JavaScript moet ingeschakeld zijn in hun browser.

en: Make sure that the core Tour module is installed, and that you have a role with the <em>Access tour</em> permission. Also, make sure that a toolbar module is installed (either the core Toolbar module or a contributed module replacement).
nl: Controleer of de Tour-module ingeschakeld is, en u een rol hebt met het toegangsrecht <em>Toegang tot rondleidingen</em>. Zorg ook dat er een werkbalkmodule geïnstalleerd is (de module Toolbar uit core of een vervangende bijgedragen module).

en: Visit an administrative page that has a tour, such as the edit view page provided by the core Views UI module.
nl: Bezoek een beheerpagina die een rondleiding bevat, zoals de pagina 'Overzicht bewerken', geleverd door de module Views UI uit core.

en: Click the <em>Tour</em> button at the right end of the toolbar (left end for right-to-left languages). The first tip of the tour should appear.
nl: Klik op de knop <em>Rondleiding</em> aan de rechterkant van de werkbalk (linkerkant voor rechts-naar-links-talen). De eerste tip van de rondleiding wordt weergegeven.

en: Click the <em>Next</em> button to advance to the next tip, and <em>End tour</em> at the end to close the tour.
nl: Klik op de knop <em>Volgende</em> om door te gaan naar de volgende tip, of <em>Rondleiding beëindigen</em> op het einde om de rondleiding te sluiten.

en: Configure settings related to how user accounts are created and deleted.
nl: Instellingen voor het aanmaken en verwijderen van accounts.

en: What are the settings related to user account creation and deletion?
nl: Welke instellingen zijn er voor het aanmaken en verwijderen van accounts?

en: You can make it possible for new users to register themselves for accounts, with or without email verification or administrative approval. Or, you can make it so only administrators with <em>Administer users</em> permission can register new users.
nl: U kunt nieuwe gebruikers zelf een account laten registreren, met of zonder email-verificatie of goedkeuring van een beheerder. Of u kunt instellen dat alleen beheerders met het toegangsrecht <em>Gebruikers beheren</em> nieuwe gebruikers kunnen toevoegen.

en: You can configure what happens to content that a user created, if their account is <em>canceled</em> (deleted).
nl: U kunt instellen wat er gebeurt met door een gebruiker aangemaakte inhoud indien het account wordt <em>geannuleerd</em> (verwijderd).

en: You can edit the email messages that are sent to users when their accounts are pending, approved, created, blocked, or canceled, or when they request a password reset.
nl: U kunt email-berichten aanpassen die verzonden worden naar gebruikers als hun account wacht op goedkeuring, is goedgekeurd, aangemaakt, geblokkeerd of geannuleerd, of als ze hun wachtwoord opnieuw willen instellen.

en: What are variables in email message text?
nl: Wat zijn variabelen in e-mailberichten?

en: <em>Variables</em> are short text strings, enclosed in square brackets [], that you can insert into configured email message text. When an individual message is generated, data from your site is substituted for the variables. Some commonly-used variables are:
nl: <em>Variabelen</em> zijn korte teksten tussen teksthaken [], die ingevoegd worden in de tekst van een email. Als een bericht gegenereerd wordt, worden deze vervangen door de gegevens van de site. Enkele veel gebruikte variabelen zijn:

en: [site:login-url]: The URL where users can log in to your site.
nl: [site:login-url]: De URL waarop gebruikers inloggen.

en: [user:display-name]: The user's displayed name.
nl: [user:display-name]: De weergavenaam van de gebruiker.

en: [user:mail]: The user's email alias.
nl: [user:mail]: De e-mailalias van de gebruiker.

en: [user:one-time-login-url]: An expiring URL that a user can use to log in once, if they need to reset their password.
nl: [user:one-time-login-url]: Een tijdelijke URL die eenmaal gebruikt kan worden als een gebruiker zijn wachtwoord opnieuw moet instellen.

en: Select the method you want to use for creating user accounts, and check or uncheck the box that requires email verification, to match the settings you want for your site.
nl: Selecteer de methode waarmee gebruikersaccounts gemaakt kunnen worden, en (de)selecteer het vakje dat e-mailverificatie verplicht voor uw site.

en: Select the desired option for what happens to content that a user created if their account is canceled.
nl: Selecteer de gewenste optie voor wat er gebeurt met inhoud aangemaakt door een gebruiker in het geval het account verwijderd wordt.

en: Optionally, edit the text of email messages related to user accounts.
nl: Wijzig eventueel de tekst van de e-mailberichten gerelateerd aan gebruikersaccounts.

en: Verify that the other settings are correct.
nl: Controleer of de andere instellingen kloppen.

en: Topics can be provided by modules or themes. Top-level help topics on your site:
nl: Onderwerpen kunnen door modules of thema's aangeboden worden. Hoofdniveau hulponderwerpen op uw site:

en: Both the table-style and grid-style interfaces are regular views and can be customized via the <a href=":views-ui">Views UI</a>, including sorting and filtering. This is the case for both the administration page and the modal dialog.
nl: Zowel de tabel- als grid-stijl interfaces zijn gewone overzichten en kunnen aangepast worden via de <a href=":views-ui">Views UI</a>, inclusief sortering en filters. Dit geldt zowel voor de beheerpagina als de modaal.

en: In the grid-style interface, the fields that are displayed (including which image style is used for images) can be customized by configuring the "Media library" view mode for each of your <a href=":media-types">media types</a>. The thumbnail images in the grid-style interface can be customized by configuring the "Media Library thumbnail (220×220)" image style.
nl: De velden die in de rasterweergave worden weergegeven (inclusief de gebruikte afbeeldingsstijl) kunnen aangepast worden door de 'Mediabibliotheek'-formuliermodus aan te passen voor elk van de <a href=":media-types">mediatypen</a>. De miniatuurafbeeldingen in de rasterweergave kunnen aangepast worden met de afbeeldingsstijl "Mediabibliotheek miniatuurweergave (220×220)".

en: When adding new media items within the modal dialog, the fields that are displayed can be customized by configuring the "Media library" form mode for each of your <a href=":media-types">media types</a>.
nl: Bij het toevoegen van nieuwe media-items in de modal, kunnen de weergegeven velden aangepast worden door de 'Mediabibliotheek'-formuliermodus aan te passen voor de verschillende <a href=":media-types">mediatypen</a>.

en: Provides the API allowing to rename URLs.
nl: Voorziet in de API om URL's te hernoemen.

en: The parent workspace.
nl: Bovenliggende werkruimte.

en: Merge workspace
nl: Werkruimte samenvoegen

en: Only top-level workspaces can be published.
nl: Alleen werkruimtes van het bovenste niveau kunnen worden gepubliceerd.

en: Merge into @target_label
nl: Samenvoegen in @target_label

en: The %label workspace can not be deleted because it has child workspaces.
nl: De werkruimte %label kan niet verwijderd worden omdat er werkruimten aan gekoppeld zijn.

en: There are no changes that can be merged from %source_label to %target_label.
nl: Er zijn geen wijzigingen die samengevoegd kunnen worden van %source_label naar %target_label.

en: Would you like to merge the contents of the %source_label workspace into %target_label?
nl: Wilt u de inhoud van de werkruimte %source_label samenvoegen met die van de werkruimte %target_label?

en: Merge workspace contents.
nl: Inhoud van werkruimte samenvoegen.

en: The contents of the %source_label workspace have been merged into %target_label.
nl: De inhoud van de werkruimte %source_label is samengevoegd met de werkruimte %target_label.

en: There is @count item that can be merged from %source_label to %target_label | There are @count items that can be merged from %source_label to %target_label
nl[0]: Er is @count item dat samengevoegd kan worden van %source_label naar %target_label
nl[1]: Er zijn @count items die samengevoegd kunnen worden van %source_label naar %target_label

en: Workspace selection
nl: Werkruimteselectie

en: Medium 8:7
nl: Gemiddeld 8:7

en: The field that is going to be used as the RSS item link for each row. This must either be an internal unprocessed path like "node/123" or a processed, root-relative URL as produced by fields like "Link to content".
nl: Het veld dat gebruikt zal worden als de RSS-itemlink voor elke rij. Dit moet een intern pad zijn zoals 'node/123' of een link relatief aan de site-root zoals bijvoorbeeld 'Link naar inhoud'-velden produceren.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
nl: Recursieve rendering gedetecteerd bij het renderen van de entiteit %entity_type: %entity_id, met het veld %field_name op de entiteit %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Renderen afgebroken.

en: The user who created the revision.
nl: Gebruiker die de revisie heeft aangemaakt.

en: Heading type
nl: Kop-type

en: @interval hence
nl: @interval vanaf nu

en: The @drupal installer requires that the %default-file file must not be deleted or modified from the original download.
nl: Het @drupal-installatieprogramma vereist dat het bestand %default-file niet verwijderd of gewijzigd is na de initiële download.

en: Enter the date using the format @placeholder_date (e.g., @date_format).
nl: Vul de datum als volgt in: @placeholder_date (b.v., @date_format).

en: Enter the time using the format @placeholder_time (e.g., @time_format).
nl: Vul de tijd als volgt in: @placeholder_time (b.v., @time_format).

en: Temporary file could not be created for file upload.
nl: Bij het uploaden van het bestand kon geen tijdelijk bestand gemaakt worden.

en: Field discovery failed for Drupal core version @core. Did this site have the Field module installed? Error: @message
nl: Field discovery is mislukt voor Drupal core versie @core. Was op deze site de Field-module geïnstalleerd? Foutmelding: @message

en: Drupal 9 no longer uses the $settings['install_profile'] value in settings.php and it should be removed.
nl: Drupal 9 gebruikt de waarde $settings['install_profile'] in settings.php niet meer en deze zou verwijderd moeten worden.

en: @low_version_number to @high_version_number
nl: @low_version_number tot en met @high_version_number

en: Drupal core security coverage
nl: Drupal core beveiligingsondersteuning

en: Update to a supported minor version soon to continue receiving security updates.
nl: Werk snel bij naar een ondersteunde versie om veiligheidsupdates te blijven ontvangen.

en: Visit the <a href=":url">release cycle overview</a> for more information on supported releases.
nl: Bekijk het <a href=":url">release cycle-overzicht</a> voor meer informatie over ondersteunde releases.

en: Manage workspace
nl: Werkruimte beheren

en: Other workspaces:
nl: Andere werkruimten:

en: View all workspaces
nl: Alle werkruimten bekijken

en: Not compatible
nl: Niet compatibel

en: Requires Drupal core:
nl: Vereist Drupal core:

en: Covered until @end_version
nl: Ondersteund tot @end_version

en: Coverage has ended
nl: Ondersteuning is beëindigd

en: <a href=":update_status_report">Update to @next_minor or higher</a> soon to continue receiving security updates.
nl: <a href=":update_status_report">Werk snel bij naar @next_minor of hoger</a> om beveiligingsupdates te blijven ontvangen.

en: Covered until @date
nl: Ondersteund tot @date

en: <a href=":update_status_report">Update to a supported minor</a> as soon as possible to continue receiving security updates.
nl: <a href=":update_status_report">Werk zo snel mogelijk bij naar een ondersteunde versie</a> om beveiligingsupdates te blijven ontvangen.

en: Allows configuration of tasks to be executed in response to events.
nl: Maakt het mogelijk taken uit te voeren als reactie op gebeurtenissen.

en: Gathers and displays syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds) from external sources.
nl: Verzamelt en toont gestructureerde inhoud (RSS-, RDF- en Atom-feeds) vanuit externe bronnen.

en: Allows administrators to ban visits from specific IP addresses.
nl: Biedt beheerders de mogelijkheid om bezoekers met specifieke IP-adressen te weigeren.

en: Supplies an HTTP Basic authentication provider.
nl: Levert een HTTP Basic-authenticatieprovider.

en: Allows the creation of custom blocks and block types.
nl: Aanmaken van aangepaste blokken en bloktypes toelaten.

en: Manages breakpoints and breakpoint groups for responsive designs.
nl: Beheert breakpoints en breakpoint-groepen voor responsieve ontwerpen.

en: Allows users to change the color scheme of compatible themes.
nl: Maakt het mogelijk voor gebruikers om het kleurschema van hiervoor geschikte thema's te wijzigen.

en: Allows users to comment on content.
nl: Gebruikers toestaan om commentaar te geven op inhoud.

en: Allows administrators to import and export configuration changes.
nl: Beheerders toestaan om gewijzigde instellingen te im- en exporteren.

en: Allows users to translate configuration text.
nl: Gebruikers toestaan om instellingstekst te vertalen.

en: Provides site-wide contact forms and forms to contact individual users.
nl: Voorziet in algemene contactformulieren en formulieren om contact op te nemen met individuele gebruikers.

en: Allows users to translate content.
nl: Gebruikers toestaan om inhoud te vertalen.

en: Provides contextual links to directly access tasks related to page elements.
nl: Voorziet contextuele links om taken uit te voeren, die gerelateerd zijn aan elementen op de pagina.

en: Logs system events in the database.
nl: Logt systeemgebeurtenissen in de database.

en: Caches pages, including those with dynamic content, for all users.
nl: Cachet pagina's, ook pagina's met dynamische inhoud, voor alle gebruikers.

en: Provides a user interface for the Field module.
nl: Levert een gebruikersinterface voor de Field-module.

en: Defines a field type for files.
nl: Definieert een veldtype voor bestanden.

en: Defines a field type for image media and provides display configuration tools.
nl: Definieert een veldtype voor afbeeldingen en biedt gereedschappen om de weergave ervan in te stellen.

en: Allows users to configure available languages.
nl: Laat gebruikers beschikbare talen instellen.

en: Allows users to create menu links.
nl: Laat gebruikers menu-links aanmaken.

en: Users with sufficient access rights will be able to override these options.
nl: Gebruikers met de juiste toegangsrechten kunnen deze instellingen overschrijven.

en: Caches pages for anonymous users and can be used when external page cache is not available.
nl: Zorgt voor caching van pagina's voor anonieme gebruikers en kan gebruikt worden als externe paginacache niet beschikbaar is.

en: Allows users to create search pages based on plugins provided by other modules.
nl: Biedt de mogelijkheid om zoekpagina's te maken op basis van plug-ins van andere modules.

en: Enabled (@size)
nl: Ingeschakeld (@size)

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a @apcu_size APCu limit. However, a @apcu_default_size APCu limit (the default) or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
nl: Afhankelijk van uw configuratie kan Drupal functioneren met een @apcu_size APCu limiet. Een APCu limit van @apcu_default_size (standaard) of hoger is echter aangeraden, vooral als uw site eigen of bijgedragen modules gebruikt.

en: Memory available: @available.
nl: Beschikbaar geheugen: @available.

en: PHP APCu caching can improve your site's performance considerably. It is <strong>highly recommended</strong> to have <a href="https://www.php.net/manual/apcu.installation.php" target="_blank">APCu</a> installed on your server.
nl: PHP APCu-caching kan de prestaties van uw site aanzienlijk verbeteren. Het wordt <strong>sterk aangeraden</strong> om <a href="https://www.php.net/manual/apcu.installation.php" target="_blank">APCu</a> te installeren op de server.

en: The version of Drupal you are trying to update from is too old
nl: De versie van Drupal die u probeert bij te werken is te oud

en: Updating to Drupal @current_major is only supported from Drupal version @required_min_version or higher. If you are trying to update from an older version, first update to the latest version of Drupal @previous_major. (<a href=":url">Drupal 9 upgrade guide</a>)
nl: Bijwerken naar Drupal @current_major wordt alleen ondersteund vanaf Drupal versie @required_min_version of hoger. Als u een oudere versie hebt, werk deze dan eerst bij naar de laatste versie van Drupal @previous_major. (<a href=":url">Drupal 9 upgrade-handboek</a>)

en: Unsupported schema version: @module
nl: Niet ondersteunde schema-versie: @module

en: The installed version of the %module module is too old to update. Update to an intermediate version first (last removed version: @last_removed_version, installed version: @installed_version).
nl: De geïnstalleerde versie van de module %module is te oud om bij te werken. Werk deze eerst bij (laatste verwijderde versie: @last_removed_version, geïnstalleerde versie: @installed_version).

en: Displays guided tours of the site interface.
nl: Toont rondleidingen door de site-interface.

en: Provides a user interface for creating and managing views.
nl: Biedt een gebruikers-interface voor het aanmaken en beheren van overzichten.

en: <p class="text-align-center">Explore recipes across every type of occasion, ingredient, and skill level.</p>
nl: <p class="text-align-center">Ontdek recepten onafhankelijk van  gelegenheid, ingrediënten of vaardigheden.</p>

en: <p class="text-align-center">Explore recipes across every type of occasion, ingredient, and skill level</p>
nl: <p class="text-align-center">Ontdek recepten onafhankelijk van gelegenheid, ingrediënten of vaardigheden</p>

en: MySQL, Percona Server, or equivalent
nl: MySQL, Percona Server, of equivalent

en: Required by the theme: @theme_names | Required by the themes: @theme_names
nl[0]: Vereist door het thema: @theme_names
nl[1]: Vereist door de thema's: @theme_names

en: The Migrate Drupal Multilingual module is deprecated and should not be installed.
nl: De module Migrate Drupal Multilingual is verouderd en zou niet geïnstalleerd moeten worden.

en: @theme (theme) (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @theme (thema) (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: This theme requires the listed modules to operate correctly.
nl: Dit thema heeft de opgegeven modules nodig om goed te functioneren.

en: This theme requires the listed modules to operate correctly. They must first be enabled by a user with permissions to do so.
nl: Dit thema heeft de opgegeven modules nodig om goed te functioneren. Ze moeten eerst ingeschakeld worden door een gebruiker die daartoe gemachtigd is.

en: This theme requires the listed modules to operate correctly. They must first be enabled via the <a href=":modules_url">Extend page</a>.
nl: Dit thema heeft de opgegeven modules nodig om goed te functioneren. Ze moeten eerst ingeschakeld worden via de pagina <a href=":modules_url">Uitbreiding</a>.

en: Review the <a href=":url"> suggestions for resolving this incompatibility</a> to repair your installation, and then re-run update.php.
nl: Controleer de <a href=":url">suggesties voor het oplossen van deze incompatibiliteit</a> om de installatie te herstellen, en voer update.php daarna opnieuw uit.

en: Missing updates for: @module
nl: Ontbrekende updates voor: @module

en: The following module is installed, but it is incompatible with Drupal @version: | The following modules are installed, but they are incompatible with Drupal @version:
nl[0]: De volgende module is geïnstalleerd, maar is niet compatibel met Drupal @version:
nl[1]: De volgende modules zijn geïnstalleerd, maar zijn niet compatibel met Drupal @version:

en: Incompatible module | Incompatible modules
nl[0]: Incompatibele module
nl[1]: Incompatibele modules

en: The following theme is installed, but it is incompatible with Drupal @version: | The following themes are installed, but they are incompatible with Drupal @version:
nl[0]: Het volgende thema is geïnstalleerd, maar is niet compatibel met  Drupal @version:
nl[1]: De volgende thema's zijn geïnstalleerd, maar zijn niet compatibel met Drupal @version:

en: Incompatible theme | Incompatible themes
nl[0]: Incompatible thema
nl[1]: Incompatible thema's

en: The following module is installed, but it is incompatible with PHP @version: | The following modules are installed, but they are incompatible with PHP @version:
nl[0]: De volgende module is geïnstalleerd, maar is niet compatibel met  PHP @version:
nl[1]: De volgende modules zijn geïnstalleerd, maar zijn niet compatibel met PHP @version:

en: The following theme is installed, but it is incompatible with PHP @version: | The following themes are installed, but they are incompatible with PHP @version:
nl[0]: Het volgende thema is geïnstalleerd, maar het is niet compatibel met PHP @version:
nl[1]: De volgende thema's zij geïnstalleerd, maar zijn niet compatibel met PHP @version:

en: The following module is marked as installed in the core.extension configuration, but it is missing: | The following modules are marked as installed in the core.extension configuration, but they are missing:
nl[0]: De volgende module is volgens de configuratie in core.extension geïnstalleerd, maar ontbreekt:
nl[1]: De volgende modules zijn volgens de configuratie in core.extension geïnstalleerd, maar ontbreken:

en: Missing or invalid module | Missing or invalid modules
nl[0]: Ontbrekende of ongeldige module
nl[1]: Ontbrekende of ongeldige modules

en: The following theme is marked as installed in the core.extension configuration, but it is missing: | The following themes are marked as installed in the core.extension configuration, but they are missing:
nl[0]: Het volgende thema is volgens de configuratie in core.extension geïnstalleerd, maar ontbreekt:
nl[1]: De volgende thema's zijn volgens de configuratie in core.extension geïnstalleerd, maar ontbreken:

en: Missing or invalid theme | Missing or invalid themes
nl[0]: Ontbrekend of ongeldig thema
nl[1]: Ontbrekende of ongeldige thema's

en: The installed version of the %module module is too old to update. Update to a version prior to @versions first (missing updates: @missing_updates). | The installed version of the %module module is too old to update. Update first to a version prior to all of the following: @versions (missing updates: @missing_updates).
nl[0]: De geïnstalleerde versie van de module %module is te oud om bij te werken. Werk deze eerst bij naar een versie voor @versions (ontbrekende updates: @missing_updates).
nl[1]: De geïnstalleerde versie van de module %module is te oud om bij te werken. Werk deze eerst bij naar een versie voor @versions (ontbrekende updates: @missing_updates).

en: @module_name (<span class="admin-missing">missing</span>)
nl: @module_name (<span class="admin-missing">ontbreekt</span>)

en: @module_name (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
nl: @module_name (<span class="admin-missing">niet compatibel</span> met deze versie van Drupal core)

en: @module_name (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
nl: @module_name (<span class="admin-missing">niet compatibel</span> met versie @version)

en: @module_name (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module_name (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: Unable to install @theme due to missing module dependencies.
nl: Het thema @theme kon niet geïnstalleerd worden omdat vereiste modules ontbreken.

en: Empty version
nl: Lege versie

en: Invalid version: @existing_version
nl: Ongeldige versie: @existing_version

en: Testing config dependencies and optional configuration
nl: Configuratie-afhankelijkheden en optionele configuratie testen

en: Stable 9
nl: Stabiel 9

en: A base theme using Drupal 9.0.0's core markup and CSS.
nl: Een basisthema met de core-markup en CSS van Drupal 9.0.0.

en: <p>This is a test.</p>
nl: <p>Dit is een test.</p>

en: Ban visitors from one or more IP addresses from accessing and viewing your site.
nl: Bezoekers van een of meer IP-adressen toegang tot de site ontzeggen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>People</em> &gt; <a href="@ban"><em>IP address bans</em></a>
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em>, naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Personen</em> &gt; <a href="@ban"><em>Geblokkeerde IP-adressen</em></a>

en: Enter an <em>IP address</em> and click <em>Add</em>.
nl: Voer een <em>IP-adres</em> in en klik op <em>Toevoegen</em>.

en: You should see the IP address you entered listed under <em>Banned IP addresses</em>. Repeat the above steps to ban additional IP addresses.
nl: Het IP-adres dat u ingevuld hebt zou nu zichtbaar moeten zijn onder <em>Geblokkeerde IP-adressen</em>. Herhaal bovenstaande stappen om meer IP-adressen te blokkeren.

en: What types of data does a site have?
nl: Welke soorten gegevens heeft een site?

en: What is a content entity?
nl: Wat is een inhoudsentiteit?

en: A <em>content entity</em> (or more commonly, <em>entity</em>) is an item of content data, which can consist of text, HTML markup, images, attached files, and other data. Content entities are grouped into <em>entity types</em>, which have different purposes and are displayed in very different ways on the site. Most entity types are also divided into <em>entity sub-types</em>, which are divisions within an entity type to allow for smaller variations in how the entities are used and displayed. For example, the <em>Content item</em> entity type that stores page-level content is divided into <em>content type</em> sub-types; the <em>Custom block</em> entity type has <em>custom block types</em>; but the <em>User</em> entity type (for user profile information) does not have sub-types.
nl: Een <em>inhoudsentiteit</em> (of algemener <em>entiteit</em>) bevat inhoud, bestaande uit tekst, HTML-markup, afbeeldingen, toegevoegde bestanden en andere gegevens. Inhoudsentiteiten zijn gegroepeerd in <em>entiteitstypes</em>, die verschillende doelen hebben en op verschillende manieren weergegeven worden op de site. De meeste entiteitstypes zijn weer onderverdeeld in <em>entiteitssubtypes</em>. Dit zijn variaties van een entiteitstype, waardoor het mogelijk wordt entiteiten op verschillende manieren weer te geven of te gebruiken. Het entiteitstype <em>Inhoudsitem</em>, dat inhoud voor pagina's bevat, is onderverdeeld in <em>Inhoudstype</em>-subtypes; het entiteitstype <em>Aangepast blok</em> heeft <em>aangepaste bloktypes</em>; het entiteitstype <em>Gebruiker</em> (voor gebruikersprofielen) daarentegen heeft geen subtypes.

en: What is a field?
nl: Wat is een veld?

en: Within entity items, the data is stored in individual <em>fields</em>, each of which holds one type of data, such as formatted or plain text, images or other files, or dates. Fields can be added by an administrator on entity sub-types, so that all entity items of a given entity sub-type have the same collection of fields available, and they can be single-valued or multiple-valued. When you create or edit entity items, you are specifying the values for the fields on the entity item.
nl: Binnen entiteititems worden de gegevens opgeslagen in individuele <em>velden</em> die elk één type gegevens bevatten, zoals opgemaakte of platte tekst, afbeeldingen of andere bestanden of data. Velden kunnen door een beheerder worden toegevoegd aan entiteitsubtypes, zodat alle entiteititems van een gegeven entiteitsubtype dezelfde verzameling velden beschikbaar hebben en ze kunnen enkelvoudig of meerwaardig zijn. Wanneer u entiteitsitems maakt of bewerkt, specificeert u de waarden voor de velden op het entiteititem.

en: What is a reference field?
nl: Wat is een referentieveld?

en: A <em>reference field</em> is a field that stores a relationship between an entity and one or more other entities, which may belong to the same or different entity type. For example, a <em>Content reference</em> field on a content type stores a relationship between one content item and one or more other content items.
nl: Een <em>referentieveld</em> is een veld dat een relatie tussen een entiteit en een of meerdere andere entiteiten bevat. Deze kunnen tot hetzelfde entiteitstype behoren of tot verschillende. Een <em>Inhoudsreferentieveld</em> in een inhoudstype bevat bijvoorbeeld een relatie tussen een inhoudsitem een een of meerdere andere inhoudsitems.

en: What field types are available?
nl: Welke veldtypes zijn beschikbaar?

en: The following field types are provided by the core system and core modules (many more are provided by contributed modules):
nl: De volgende veldtypes worden door het core-systeem en -modules beschikbaar gesteld (vele andere worden door bijgedragen modules toegevoegd):

en: Boolean, Number (provided by the core system): Stores true/false values and numbers
nl: Boolean, Getal (geleverd door core): Bewaart de waardes waar/onwaar of getallen

en: Comment (provided by the core Comment module): Allows users to add comments to an entity
nl: Reactie (geleverd door de module Comment): Laat gebruikers reacties plaatsen bij entiteiten

en: Date, Timestamp (Datetime module): Stores dates and times
nl: Datum, Tijdstempel (Datetime-module): Bewaart datums and tijdstippen

en: Date range (Datetime range module): Stores time/date periods with a start and and an end
nl: Datumbereik (Datetime range-module): Bewaart een tijdsperiode met een start- en eindmoment.

en: Email (core system): Stores email addresses
nl: Email (core): Bewaart e-mailadressen

en: Link (Link module): Stores URLs and link text
nl: Link (Link-module): Bewaart URL's en linkteksten

en: Telephone (Telephone module): Stores telephone numbers
nl: Telefoon (Telephone-module): Bewaart telefoonnummers

en: What is a formatter?
nl: Wat is een opmaakhulpmiddel?

en: A <em>formatter</em> is a way to display a field; most field types offer several types of formatters, and most formatters have settings that further define how the field is displayed. It is also possible to completely hide a field from display, and you have the option of showing or hiding the field's label when it is displayed.
nl: Een <em>opmaakhulpmiddel</em> is een manier om een veld weer te geven. De meeste veldtypes bieden verschillende opmaakhulpmiddelen, en de meeste opmaakhulpmiddelen hebben instellingen die verder bepalen hoe het veld weergegeven wordt. Het is ook mogelijk om een veld volledig te verbergen, en ook het label kan getoond of verborgen worden.

en: What is a widget?
nl: Wat is een widget?

en: A <em>widget</em> is a way to edit a field. Some field types, such as plain text single-line fields, have only one widget available (in this case, a single-line text input field). Other field types offer choices for the widget; for example, single-valued <em>List</em> fields can use a <em>Select</em> or <em>Radio button</em> widget for editing. Many widget types have settings that further define how the field can be edited.
nl: Een <em> widget </em> is een manier om een veld te bewerken. Sommige veldtypen, zoals platte tekstvelden met één regel, hebben slechts één widget beschikbaar (in dit geval een tekstinvoerveld met één regel). Andere veldtypen bieden keuzes voor de widget; Enkelwaardige velden <em> Lijst </em> kunnen bijvoorbeeld een widget <em> Selecteren </em> of <em> Keuzerondje </em> gebruiken om te bewerken. Veel typen widgets hebben instellingen die verder bepalen hoe het veld kan worden bewerkt.

en: Managing content structure overview
nl: Inhoudsstructuur beheren - overzicht

en: Besides the field modules listed in the previous section, there are additional core modules that you can use to manage your content structure:
nl: Behalve modules voor velden uit de voorgaande sectie, zijn er aanvullende modules die gebruikt kunnen worden voor het beheren van de structuur van de inhoud:

en: The core Node, Comment, Custom Block, Custom Menu Links, User, File, Image, Media, Taxonomy, Contact, and Aggregator modules all provide content entity types.
nl: De modules Node, Comment, Custom Block, Custom Menu Links, User, File, Image, Media, Taxonomy, Contact en Aggregator leveren allen inhoudsentiteitstypes.

en: Depending on the core and contributed modules that you currently have installed on your site, the related topics below, and other topics listed on the main <a href="@help_url">Help page</a>, will help you with tasks related to content structure.
nl: Afhankelijk van de geïnstalleerde modules op de site kunnen de onderstaande gerelateerde onderwerpen, en andere onderwerpen op de hoofd-<a href="@help_url">Hulppagina</a>, u helpen met taken gerelateerd aan de structuur van de inhoud.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/understanding-data.html">Concept: Types of Data topic in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/understanding-data.html">Onderwerp 'Concept: Gegevenstypes' in de gebruikersgids</a>

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/planning-chapter.html">Planning your Site chapter in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/planning-chapter.html">Hoofdstuk 'Uw site plannen' in de gebruikersgids</a>

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/structure-reference-fields.html">Concept: Reference Fields topic in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/structure-reference-fields.html">Onderwerp 'Concept: Referentievelden' in de gebruikersgids</a>

en: Configure your system so that cron will run automatically.
nl: Uw systeem zo instellen dat cron automatisch uitgevoerd wordt.

en: What are cron tasks?
nl: Wat zijn cron-taken?

en: To ensure that your site and its modules continue to function well, a group of administrative operations should be run periodically. These operations are called <em>cron</em> tasks, and running the tasks is known as <em>running cron</em>. Depending on how often content is updated on your site, you might need to run cron on a schedule ranging from hourly to weekly to keep your site running well.
nl: Om ervoor te zorgen dat uw site en de modules goed blijven functioneren is het nodig om periodiek bepaalde administratieve taken uit te voeren. Deze taken heten <em>cron-taken</em>, en het uitvoeren hiervan kennen we als <em>cron uitvoeren</em>. Afhankelijk van de frequentie van updates op uw site kan het nodig zijn het uitvoeren van cron in te stellen op een interval tussen elk uur en elke week om te verzekeren dat de site goed blijft functioneren.

en: What options are available for running cron?
nl: Welke mogelijkheden zijn er om cron uit te voeren?

en: If the core Automated Cron module is installed, your site will run cron periodically, on a schedule you can configure.
nl: Als de module Automated Cron geïnstalleerd is, wordt cron periodiek uitgevoerd volgens een instelbare planning.

en: You can set up a task on your web server to visit the <em> cron URL</em>, which is unique to your site, on a schedule.
nl: U kunt een taak op de webserver inplannen die periodiek de <em> cron-URL</em> opvraagt. Deze URL is uniek voor uw site.

en: You can also run cron manually, but this is not the recommended way to make sure it is run periodically.
nl: U kunt ook cron handmatig uitvoeren, maar dit heeft niet de voorkeur voor het periodiek uitvoeren van de taken.

en: In the <em>Manage</em> administration menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>System</em> &gt; <a href="@cron"><em>Cron</em></a>. Note the <em>Last run</em> time on the page.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Systeem</em> &gt; <a href="@cron"><em>Cron</em></a>. Hier vind u ook het tijdstip van <em>Laatste uitvoering</em>.

en: If you want to run cron right now, click <em>Run cron</em> and wait for cron to finish.
nl: Als u cron nu wilt uitvoeren, klikt u op <em>Cron uitvoeren</em> en wacht tot het proces afgerond is.

en: If you have a way to configure tasks on your web server, copy the link where it says <em>To run cron from outside the site, go to</em>. Set up a task to visit that URL on your desired cron schedule, such as once an hour or once a week. (On Linux-like servers, you can use the <em>wget</em> command to visit a URL.) If you configure an outside task, you should uninstall the Automated Cron module.
nl: Als u de mogelijkheid hebt om periodiek taken door uw webserver uit te laten voeren, kopieer de link bij <em>Ga naar deze link om cron voor deze website van buitenaf uit te voeren</em>. Stel een taak in om deze URL te bezoeken volgens het gewenste schema, bijvoorbeeld elk uur of elke week. (Op Linux servers kunt u het commando <em>wget</em> gebruiken om een URL te bezoeken.) Als u dit instelt, moet u de module Automated Cron verwijderen.

en: If you are not configuring an outside task, and you have the core Automated Cron module installed, select a schedule for automated cron runs in <em>Cron settings</em> &gt; <em>Run cron every</em>. Click <em>Save configuration</em>.
nl: Als geen externe taak instelt, en de module Automated Cron is geïnstalleerd, stel de planning voor de automatische uitvoering in op <em>Cron instellingen</em> &gt; <em>Cron uitvoeren elke</em>. Klik op <em>Instellingen opslaan</em>.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/security-cron-concept.html">Concept: Cron in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/security-cron-concept.html">'Concept: Cron' in de gebruikersgids</a>

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/security-cron.html">Configuring Cron Maintenance Tasks in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/security-cron.html">'Cron onderhoudstaken instellen' in de gebruikersgids</a>

en: What is a module?
nl: Wat is een module?

en: A <em>module</em> is a set of PHP, JavaScript, and/or CSS files that extends site features and adds functionality. A set of <em>Core modules</em> is distributed as part of the core software download. Additional <em>Contributed modules</em> can be downloaded separately from the <a href="https://www.drupal.org/project/project_module">Download &amp; Extend page on drupal.org</a>.
nl: Een <em>module</em> is een verzameling PHP-, JavaScript- en/of CSS-bestanden die de mogelijkheden van de site uitbreidt of functionaliteit toevoegt. Een verzameling <em>Core-modules</em> is onderdeel van de core softwaredownload. Aanvullend hierop kunnen <em>Bijgedragen modules</em> gedownload worden van de pagina <a href="https://www.drupal.org/project/project_module">Download &amp; Extend op drupal.org</a>.

en: What is an Experimental module?
nl: Wat is een experimentele module?

en: An <em>Experimental</em> module is a module that is still in development and is not yet stable. Using Experimental modules on production sites is not recommended.
nl: Een <em>Experimentele</em> module is een module die nog in ontwikkeling is, en daarmee niet stabiel. Het gebruik van experimentele modules op productiesites wordt afgeraden.

en: What are installing and uninstalling?
nl: Wat is installeren en verwijderen?

en: Installing a core or downloaded contributed module means turning it on, so that you can use its features and functionality. Uninstalling means turning it off and removing all of its configuration. A module cannot be uninstalled if another installed module depends on it, or if you have created content on your site using the module -- you would need to delete the content and uninstall dependent modules first.
nl: Een module installeren betekent hem inschakelen, zodat de functionaliteit gebruikt kan worden. Deïnstalleren betekent de module uitschakelen en alle bijbehorende configuratie verwijderen. Een module kan niet gedeïnstalleerd worden als er andere modules van afhankelijk zijn, of als er inhoud op de site aanwezig is die de module gebruikt. Deze inhoud of modules moeten dan eerst verwijderd worden.

en: Extending overview
nl: Uitbreiden-overzicht

en: See the related topics listed below for help performing tasks related to extending the functionality of your site.
nl: Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor hulp bij het uitvoeren van taken met betrekking tot het uitbreiden van de functionaliteit van uw site.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/understanding-modules.html">Concept: Modules topic in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/understanding-modules.html">Onderwerp 'Concept: Modules' in de gebruikersgids</a>

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/extend-chapter.html">Extending and customizing your site chapter in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/extend-chapter.html">Hoofdstuk 'Functionaliteit van de site uitbreiden en wijzigen' in de gebruikersgids</a>

en: Maintaining and troubleshooting overview
nl: Onderhouden en probleemoplossen - overzicht

en: Here are some tasks and hints related to maintaining your site, and troubleshooting problems that may come up on your site. See the related topics below for more information.
nl: Hier zijn wat taken en tips in verband met het onderhouden van uw site, en het oplossen van problemen die kunnen ontstaan. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor meer informatie.

en: When performing maintenance, such as installing, uninstalling, or upgrading a module, put your site in maintenance mode.
nl: Zet uw site in onderhoudsmodus tijdens het uitvoeren van onderhoud, zoals het installeren, deïnstalleren of bijwerken van een module.

en: Configure your site so that cron runs periodically.
nl: Stel uw site zo in dat regelmatig cron uitgevoerd wordt.

en: If your site is not behaving as expected, clear the cache before trying to diagnose the problem.
nl: Als uw site anders reageert dan verwacht, maak dan de cache leeg voordat u het probleem verder onderzoekt.

en: There are several site reports that can help you diagnose problems with your site. There are also two core modules that can be used for error logging: Database Logging and Syslog.
nl: Er zijn diverse rapportages die kunnen helpen bij het onderzoeken van problemen op de site. Er zijn ook twee modules die kunnen worden gebruikt voor het loggen van fouten: Database Logging en Syslog.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/prevent-chapter.html">Preventing and Fixing Problems chapter in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/prevent-chapter.html">Hoofdstuk 'Problemen voorkomen en oplossen' in de gebruikersgids</a>

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/security-chapter.html">Security and Maintenance chapter in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/security-chapter.html">Hoofdstuk 'Veiligheid en onderhoud' in de gebruikersgids</a>

en: Navigate to the page for managing the entity sub-type you want to add the field to. For example, to add a field to a content type, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@content_types"><em>Content types</em></a>.
nl: Ga naar de pagina voor het beheren van het subtype waaraan u een veld toe wil voegen. Bijvoorbeeld om een veld toe te voegen aan een inhoudstype, gaat u in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@content_types"><em>Inhoudstypen</em></a>.

en: Find the particular sub-type that you want to add the field to, and click <em>Manage fields</em>.
nl: Zoek het subtype waaraan u een veld toe wil voegen en klik op <em>Velden beheren</em>.

en: Click <em>Add field</em>.
nl: Klik op <em>Veld toevoegen</em>.

en: The <em>Label</em> field should now be visible; enter a label for the field, which is used as the field label for both content editing and content display.
nl: Het veld <em>Label</em> is nu zichtbaar. Vul een label in voor het veld. Dit wordt gebruikt als veldlabel voor zowel het bewerken als weergeven van het veld.

en: Click <em>Save and continue</em>.
nl: Klik <em>Opslaan en doorgaan</em>.

en: On the next screen, enter a value for <em>Allowed number of values</em>. You can limit the field to one value per entity item, a set number of values, or set it to have unlimited values. Click <em>Save field settings</em>.
nl: Vul in het volgende scherm een waarde in voor <em>Toegestane aantal waarden</em>. Dit kan één waarde per entiteit zijn, een vastgesteld aantal of onbeperkt. Klik op <em>Veldinstellingen opslaan</em>.

en: On the next screen, optionally edit the settings for the field, which vary depending on what field type you are creating. For all fields, you can edit the <em>Label</em>, <em>Help text</em> (text to be displayed below the field on the content editing page), and <em>Required field</em> (to make it so a value must be entered in order to save the content when editing). You can also configure a default value for the field.
nl: Wijzig eventueel in het volgende scherm de instellingen van het veld. Deze kunnen variëren afhankelijk van het veldtype dat u toevoegt. De volgende opties zijn altijd beschikbaar: <em>Label</em>, <em>Hulptekst</em> (tekst die onder het veld getoond wordt op de bewerken-pagina) en <em>Verplicht veld</em> (om er zeker van te zijn dat het veld een waarde bevat voordat inhoud opgeslagen kan worden). U kunt ook een standaardwaarde instellen voor het veld.

en: Navigate to the page for managing the entity type you want to add the field to. For example, to add a field to a content type, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@content_types"><em>Content types</em></a>.
nl: Ga naar de beheerpagina voor het entiteitstype waaraan u een veld wilt toevoegen. Als u bijvoorbeeld een veld aan een inhoudstype toe wilt voegen gaat u in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@content_types"><em>Inhoudstypen</em></a>.

en: Find the particular sub-type that you want to configure the display of, and click <em>Manage display</em> in the <em>Operations</em> list.
nl: Zoek het subtype waarvan u de weergave in wilt stellen, en klik op <em>Weergave beheren</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em>.

en: Use the drag arrows to order the fields in your preferred order.
nl: Gebruik de sleepkruizen om de volgorde van de velden te wijzigen.

en: Drag any fields that you do not wish to see in the display to the <em>Disabled</em> section.
nl: Sleep de velden die u niet wilt weergeven naar de sectie <em>Uitgeschakeld</em>.

en: In the <em>Label</em> column, select the position for each field label in the display, or <em>- Hidden -</em> to hide a label. You can also choose <em>- Visually Hidden-</em> if you want the label's text to appear in the HTML page, so that screen readers and search engines can read it, but it will not be visible.
nl: In de kolom <em>Label</em>, kiest u hoe het label weergegeven wordt of <em>- Verborgen -</em> om een label niet weer te geven. U kunt ook kiezen voor <em>- Visueel verborgen -</em> als u het label wel in de HTML van de pagina op wilt nemen zodat screen readers en zoekmachines het kunnen lezen, maar het visueel verborgen wordt.

en: In the <em>Format</em> column, select the formatter for displaying each field.
nl: Selecteer in de kolom <em>Opmaak</em> het opmaakhulpmiddel voor het weergeven van elk veld.

en: After selecting the desired formatters, click the settings gear in each row to change the settings for the formatter.
nl: Nadat u de gewenste opmaak gekozen hebt, klikt u op het instellingen-tandwiel in elke rij om de instellingen van het opmaakhulpmiddel te wijzigen.

en: When you are done making changes, click <em>Save</em>.
nl: Klik op <em>Opslaan</em> als u klaar bent met wijzigen.

en: Test the display for your entity sub-type by viewing an entity. If needed, return to these steps to further refine the display.
nl: Test de weergave van het entiteits-subtype door een entiteit te bekijken. Indien nodig herhaalt u deze stappen om de weergave te verbeteren.

en: Find the particular sub-type that you want to configure the editing form for, and click <em>Manage form display</em> in the <em>Operations</em> list.
nl: Zoek het subtype waarvan u het bewerkformulier wilt instellen, en klik op <em>Formulierweergave beheren</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em>.

en: Drag any fields that you do not wish to see on the editing form to the <em>Disabled</em> section.
nl: Sleep alle velden die u niet op het formulier wilt weergeven naar de sectie <em>Uitgeschakeld</em>.

en: In the <em>Widget</em> column, select the widget for editing each field.
nl: In de kolom <em>Widget</em> kiest u welke widget gebruikt moet worden voor het bewerken van elk veld.

en: After selecting the desired widgets, click the settings gear in each row to change the settings for the widget.
nl: Gebruik na het kiezen van een widget het instellingen-tandwiel in elke rij om de instellingen van de widget te wijzigen.

en: Test the editing form for your entity sub-type by editing or creating an entity. If needed, return to these steps to further refine the form.
nl: Test het bewerkformulier voor uw entiteits-subtype door een entiteit aan te maken of te bewerken. Indien nodig herhaalt u deze stappen om het formulier te verbeteren.

en: In <em>Add a new field</em>, select the type of reference field you want to add. The <em>Reference</em> section of the select list shows the most common types of reference field; choose <em>Other...</em> if the entity type you want to reference is not listed.
nl: Selecteer welk type referentieveld uw wilt toevoegen in  <em>Een nieuw veld toevoegen</em>. De sectie <em>Referentie</em> van de lijst toont de meest gebruikte types referentievelden. Kies <em>Anders...</em> als het entiteitstype waaraan u wilt refereren er niet tussen staat.

en: On the next screen, verify that the type of entity you want to reference is shown in <em>Type of item to reference</em>, or select it if not. Enter a value for <em>Allowed number of values</em>. You can limit the field to one value per entity item, a set number of values, or set it to have unlimited values. Click <em>Save field settings</em>.
nl: Selecteer in het volgende scherm bij <em>Itemtype om naar te verwijzen</em> naar welk type entiteit u wilt verwijzen. Vul een waarde in bij <em>Toegestane aantal waarden</em>. U kunt dit beperken tot één, een vastgesteld aantal of onbeperkt. Klik op <em>Veldinstellingen opslaan</em>.

en: On the next screen, optionally edit the settings for <em>Label</em>, <em>Help text</em> (text to be displayed below the field on the content editing page), and <em>Required field</em> (to make it so a value must be entered in order to save the content when editing).
nl: Bewerk eventueel in het volgende scherm de instellingen voor <em>Label</em>, <em>Hulptekst</em> (tekst weergegeven op de pagina inhoud-bewerken) en <em>Verplicht veld</em> (om te verzekeren dat het veld gevuld is voordat de inhoud opgeslagen wordt).

en: In the <em>Reference type</em> section, you will usually want to limit the entity sub-types that can be referenced; for example, if you are creating a <em>Content</em> reference, you can check one or two <em>Content type</em> choices. The choices will be easier for content editors to scan if you also choose a sort value (normally the entity title or label field).
nl: In de sectie <em>Referentietype</em> wilt u gewoonlijk het aantal subtypes waarnaar verwezen kan worden beperken. Als u bijvoorbeeld een referentie maakt naar <em>Inhoud</em>, kunt u één of twee <em>Inhoudstypen</em> selecteren. U maakt het editors makkelijker door een sortering toe te voegen (normaliter de titel of het label van de entiteit).

en: Clear the data in the site cache.
nl: Gegevens uit de cache van de site verwijderen.

en: What is the cache?
nl: Wat is de cache?

en: Some of the calculations that are done when your site loads a page take a long time to run. To save time when these calculations would need to be done again, their results can be <em>cached</em> in your site's database. There are internal mechanisms to <em>clear</em> cached data when the conditions or assumptions that went into the calculation have changed, but you can also clear cached data manually. When your site is misbehaving, a good first step is to clear the cache and see if the problem goes away.
nl: Sommige berekeningen die uitgevoerd worden bij het laden van uw site duren best lang. Om tijd te besparen bij het opnieuw uitvoeren van deze berekeningen, kunnen de resultaten opgeslagen (<em>gecached</em>) worden in de database. Er zijn mechanismes om de cache te <em>legen</em> als de condities of uitgangspunten voor de berekening gewijzigd zijn, maar het is ook mogelijk de gegevens in de cache handmatig te verwijderen. Als uw site niet werkt zoals de bedoeling is, is het leegmaken van de cache vaak de eerste stap om te kijken of het probleem dan opgelost wordt.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em><a href="@performance_url"><em>Performance</em></a></em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Ontwikkeling</em> &gt; <em><a href="@performance_url"><em>Prestaties</em></a></em>.

en: Click <em>Clear all caches</em>. Your site's cached data will be cleared.
nl: Klik op <em>Alle caches legen</em>. De data in de cache van de site wordt verwijderd.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/prevent-cache.html">Concept: Cache in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/prevent-cache.html">Concept: Cache in de gebruikersgids</a>

en: Put your site in maintenance mode to perform maintenance operations, and then return to normal mode when finished.
nl: Plaats uw site in onderhoudsmodus om onderhoudstaken uit te voeren, en terug in normale modus als u klaar bent.

en: What is maintenance mode?
nl: Wat is onderhoudsmodus?

en: When your site is in maintenance mode, most site visitors will see a simple maintenance mode message page, rather than being able to use the full functionality of the site. Users with <em>Use the site in maintenance mode</em> permission who are already logged in will be able to use the full site, and the log in page at <em>/user</em> will also be accessible to anyone.
nl: Als uw site in onderhoudsmodus is, zullen de meeste bezoekers een simpele pagina zien met een bericht dat de site in onderhoud is, in plaats van de volledig functionele site. Ingelogde gebruikers met het toegangsrecht <em>De site in onderhoudsmodus gebruiken</em> kunnen de volledige site gebruiken, en de login-pagina op <em>/user</em> is ook beschikbaar voor iedereen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <a href="@maintenance_url"><em>Maintenance mode</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Ontwikkeling</em> &gt; <a href="@maintenance_url"><em>Onderhoudsmodus</em></a>.

en: Check <em>Put site into maintenance mode</em>, optionally change the <em>Message to display when in maintenance mode</em>, and click <em>Save configuration</em>. Your site will be in maintenance mode.
nl: Selecteer <em>De website in onderhoudsmodus zetten</em>, wijzig eventueel de <em>Boodschap die aan de bezoekers wordt getoond als de site in onderhoudsmodus staat</em>, en klik op <em>Instellingen opslaan</em>. Uw site is dan in onderhoudsmodus.

en: Perform your maintenance operations.
nl: Voer uw onderhoudstaken uit.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em><a href="@maintenance_url">Maintenance mode</a></em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Ontwikkeling</em> &gt; <em><a href="@maintenance_url">Onderhoudsmodus</a></em>.

en: Uncheck <em>Put site into maintenance mode</em> and click <em>Save configuration</em>. Your site will be back in normal operation mode.
nl: Deselecteer <em>De website in onderhoudsmodus zetten</em> en klik op <em>Instellingen opslaan</em>. Uw site is weer terug in normale modus.

en: Install a core module, or a contributed module that has already been downloaded.
nl: Installeer een module uit core, of een bijgedragen module die al gedownload is.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <a href="@extend_url"><em>Extend</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <a href="@extend_url"><em>Uitbreiding</em></a>.

en: Enter a word from the module name or description into the filter box, to make the list of modules smaller. Locate the module you want to install.
nl: Vul een woord in van de modulenaam of beschrijving in het filter-veld, om de lijst van modules kleiner te maken. Zoek de module die u wilt installeren.

en: Check the box next to the name of the module you want to install; you can also check more than one box to install multiple modules at the same time. If the checkbox is disabled for the module you are trying to install, expand the information to see why -- you may need to download an additional module that your module requires.
nl: Selecteer het vakje naast de naam van de module die u wilt installeren. U kunt meerdere vakjes tegelijk selecteren om meerdere modules tegelijk te installeren. Als het vakje uitgeschakeld is voor de gewenste module, klapt u de informatie uit om te zien waarom -- wellicht moet u een aanvullende module downloaden omdat die vereist is.

en: Click <em>Install</em> at the bottom of the page. If you chose to install a module with dependencies that were not already installed, or if you chose an Experimental module, confirm your choice on the next page.
nl: Klik <em>Installeren</em> onderaan de pagina. Als u een module gaat installeren die afhankelijk is van modules die nog niet geïnstalleerd waren, of als u een experimentele module installeert, moet u uw keuze op de volgende pagina bevestigen.

en: Wait for the module (or modules) to be installed. You should be returned to the <em>Extend</em> page with a message saying the module or modules were installed.
nl: Wat tot het installatieproces is afgerond. U keert terug naar de pagina <em>Uitbreiding</em> met een bericht dat aangeeft dat de module of modules geïnstalleerd zijn.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Extend</em> &gt; <a href="@uninstall_url"><em>Uninstall</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Uitbreiding</em> &gt; <a href="@uninstall_url"><em>Deïnstalleren</em></a>.

en: Enter a word from the module name or description into the filter box, to make the list of modules smaller. Locate the module you want to uninstall.
nl: Vul een woord in van de modulenaam of beschrijving in het filter-veld, om de lijst van modules kleiner te maken. Zoek de module die u wilt installeren.

en: In the <em>Description</em> column, see if there are reasons that this module cannot be uninstalled. For example, you may have created content using this module (which you would need to delete first), or there may be another module installed that requires this module to be installed (you would need to uninstall the other module first).
nl: Kijk in de kolom <em>Beschrijving</em> of er redenen zijn dat de module niet gedeïnstalleerd kan worden. Bijvoorbeeld omdat er inhoud met behulp van deze modules aangemaakt is (deze moet eerst verwijderd worden), of omdat er een andere module geïnstalleerd is waarvoor deze module vereist is (de andere module moet eerst gedeïnstalleerd worden).

en: If there are no reasons listed, the module can be uninstalled. Check the box in the <em>Uninstall</em> column, next to the module's name.
nl: Als er geen redenen vermeld staan, kan de module gedeïnstalleerd worden. Selecteer het vakje in de kolom <em>Deïnstalleren</em> naast de naam van de module.

en: Click <em>Uninstall</em> at the bottom of the page. Verify the list of modules to be uninstalled and configuration to be deleted on the confirmation page, and click <em>Uninstall</em>.
nl: Klik onderaan de pagina op <em>Deïnstalleren</em>. Controleer de lijst van modules en instellingen die verwijderd worden op de bevestigingspagina, en klik op <em>Deïnstalleren</em>.

en: Wait for the module to be uninstalled. You should be returned to the <em>Uninstall</em> page with a message saying the module was uninstalled.
nl: Wacht tot het deïnstallatieproces afgerond is. U komt terug op de pagina <em>Deïnstalleren</em> met een bericht dat de module gedeïnstalleerd is.

en: Run reports to learn about the status and health of your site.
nl: Rapportages uitvoeren over de status en gezondheid van uw site.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Reports</em> &gt; <a href="@status_url"><em>Status report</em></a> to see a report that summarizes the health and status of your site. If there are any warnings or errors, you will need to fix them.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Rapporten</em> &gt; <a href="@status_url"><em>Statusrapportage</em></a> om een rapportage te zien die de gezondheid en status van uw site samenvat. Als er waarschuwingen of fouten zijn, zult u die moeten oplossen.

en: If you have the core Database Logging module installed, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Reports</em> &gt; <em>Recent log messages</em> to see a report of the error and informational messages your site has generated. You can filter the report by <em>Severity</em> to see only the most critical messages, if desired.
nl: Ga, als u de Database Logging-module geïnstalleerd hebt in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Rapporten</em> &gt; <em>Recente logberichten</em> om een rapportage te zien van de fout- en informatieberichten die de site gegenereerd heeft. U kunt indien gewenst de rapportage filteren op <em>Ernst</em> om alleen de belangrijkste berichten te zien.

en: If you have the core Update Manager module installed, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Reports</em> &gt; <em>Available updates</em> to see a report of the updates that are available for your site software. If <em>Last checked</em> is far in the past, click <em>Check manually</em> to update the report. Scan the report; if Drupal core or any modules or themes have security updates available, you should update them as soon as possible.
nl: Ga, als u de Update Manager-module geïnstalleerd heeft in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Rapporten</em> &gt; <em>Beschikbare updates</em> om een rapportage te zien van de updates die beschikbaar zijn voor de software van uw site. Als <em>Laatste controle</em> lang geleden is, klikt u op <em>Handmatig controleren</em> om het rapport bij te werken. Bekijk het rapport. Als voor Drupal core of andere modules of thema's veiligheidsupdates beschikbaar zijn, moet u die zo snel mogelijk installeren.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/security-chapter.html">Security and Maintenance chapter in the User Guide</a>, which includes information on how to update your site's core software, modules, and themes
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/security-chapter.html">Hoofdstuk 'Veiligheid en onderhoud' in de gebruikersgids</a>, waar u informatie vind over het bijwerken van de core software, thema's en modules van uw site

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <a href="@people_url"><em>People</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <a href="@people_url"><em>Personen</em></a>.

en: Click <em>Add user</em>.
nl: Klik op <em>Gebruiker toevoegen</em>.

en: Enter the <em>Email address</em>, <em>Username</em>, and <em>Password</em> (twice) for the new user.
nl: Vul <em>E-mailadres</em>, <em>Gebruikersnaam</em> en <em>Wachtwoord</em> (twee keer) in voor de nieuwe gebruiker.

en: Verify that the <em>Roles</em> checked for the new user are correct.
nl: Controleer of de juiste <em>Rollen</em> voor de gebruiker geselecteerd zijn.

en: If you want the new user to receive an email message notifying them of the new account, check <em>Notify user of new account</em>.
nl: Als u wilt dat de nieuwe gebruiker een e-mailbericht ontvangt met informatie over het nieuwe account, selecteer <em>Gebruiker informeren over het nieuwe account</em>.

en: Optionally, change other settings on the form.
nl: Wijzig eventueel andere instellingen op het formulier.

en: Click <em>Create new account</em>.
nl: Klik <em>Nieuw account aanmaken</em>.

en: You will be left on the <em>Add user</em> page; repeat these steps if you have more user accounts to create.
nl: U blijft op de pagina <em>Gebruiker toevoegen</em>. Herhaal deze stappen als u meerdere gebruikers wil toevoegen.

en: Create a new role.
nl: Een nieuwe rol aanmaken.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>People</em> &gt; <a href="@roles_url"><em>Roles</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Personen</em> &gt; <a href="@roles_url"><em>Rollen</em></a>.

en: Click <em>Add role</em>.
nl: Klik op <em>Rol toevoegen</em>.

en: Enter the desired <em>Role name</em>. If desired, click <em>Edit</em> to change the <em>Machine name</em> for the role.
nl: Vul de gewenste <em>Rolnaam</em> in. Klik eventueel op <em>Bewerken</em> om de <em>Systeemnaam</em> van de rol te wijzigen.

en: Click <em>Save</em>. You should be returned to the <em>Roles</em> page and your new role should be in the role list.
nl: Klik <em>Opslaan</em>. U komt terug op de pagina <em>Rollen</em>en u ziet uw nieuwe rol in de lijst.

en: What is a user?
nl: Wat is een gebruiker?

en: A user is anyone accessing or viewing your site. <em>Anonymous</em> users are users who are not logged in, and <em>Authenticated</em> users are users who are logged in.
nl: Een gebruiker is iedereen die de site bekijkt of gebruikt. <em>Anonieme</em> gebruikers zijn niet ingelogd,  <em>Geverifieerde</em> gebruikers zijn dat wel.

en: What is a role?
nl: Wat is een rol?

en: <em>Roles</em> are used to group and classify users; each user can be assigned one or more roles. There are also special roles for all anonymous and all authenticated users.
nl: <em>Rollen</em> worden gebruikt om gebruikers te groeperen en classificeren. Aan elke gebruiker kunnen een of meerdere rollen toegewezen worden. Er zijn ook speciale rollen voor alle anonieme en alle geverifieerde gebruikers.

en: What is a permission?
nl: Wat is een toegangsrecht?

en: Granting a <em>permission</em> to a role allows users who have been assigned that role to perform an action on the site, such as viewing content, editing or creating  a particular type of content, administering settings for a particular module, or using a particular function of the site (such as search).
nl: Een <em>toegangsrecht</em> toekennen aan een rol stelt gebruikers aan wie deze rol toegewezen is in staat om een actie op de site uit te voeren, zoals het bekijken van inhoud, bewerken of aanmaken van een specifieke soort inhoud, instellingen beheren voor een bepaalde module of een functie van de site gebruiken (bijvoorbeeld zoeken).

en: Overview of managing user accounts and visitors
nl: Gebruikersaccounts en bezoekers beheren - overzicht

en: The core User module allows users to register, log in, and log out, and administrators to manage user roles and permissions. The core Ban module allows administrators to ban certain IP addresses from accessing the site. Depending on which modules you have installed on your site, the related topics below will help you with tasks related to managing user accounts and visitors.
nl: De module User zorgt ervoor dat gebruikers zich kunnen registreren, in- en uitloggen, en dat beheerders rollen en toegangsrechten kunnen beheren. De module Ban maakt het voor beheerders mogelijk om bepaalde IP-adressen de toegang tot de site te ontzeggen. Afhankelijk van de geïnstalleerde modules op uw site, helpen de onderstaande onderwerpen u bij het beheren van accounts en bezoekers.

en: Modify the permissions for an existing role.
nl: De toegangsrechten voor een bestaande rol aanpassen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>People</em> &gt; <a href="@permissions_url"><em>Permissions</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Personen</em> &gt; <a href="@permissions_url"><em>Toegangsrechten</em></a>.

en: Review the permissions for the role, paying particular attention to the permissions marked with <em>Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.</em> Uncheck permissions that this role should not have, in the row of the permission and the column of the role; check permissions that this role should have.
nl: Controleer de toegangsrechten voor de rol, en let hierbij specifiek op de rechten gemarkeerd met <em> Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.</em> Schakel toegangsrechten die de rol niet zou moeten hebben uit, in de rij van het toegangsrecht, en de kolom van de rol. Schakel de permissies die wel gewenst zijn in.

en: Click <em>Save permissions</em>.
nl: Klik op <em>Toegangsrechten opslaan</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>People</em> &gt; <a href="@account_settings_url"><em>Account settings</em></a>.
nl: Ga in het <em>Beheer</em>-menu naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Personen</em> &gt; <a href="@account_settings_url"><em> Accountinstellingen</em></a>.

en: Update or delete an existing user account.
nl: Een bestaande account bijwerken of verwijderen.

en: Enter all or part of the user name or email address of the user account you want to update or delete, and click <em>Filter</em>. A short list of user accounts, including the account of interest, should be shown in the table; if not, modify the filter text until you can find the account of interest.
nl: Vul de gebruikersnaam of het e-mailadres (of een deel daarvan) van het account dat u wilt bewerken of verwijderen in, en klik op <em>Filter</em>. Een korte lijst gebruikersaccounts, waaronder het gezochte account verschijnt in een tabel. Als het account er niet tussen staat, past u de filtertekst aan totdat u het account gevonden hebt.

en: Click <em>Edit</em> in the <em>Operations</em> area of the account of interest.
nl: Klik op <em>Bewerken</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em> bij het gezochte account.

en: To delete the user account, scroll to the bottom and click <em>Cancel account</em>. Select what you want to happen to the user's content on the next screen, and click <em>Cancel account</em>.
nl: Om het account te verwijderen, scrollt u naar het einde van de pagina, en klikt op <em>Account opheffen</em>. Selecteer wat u wil doen met de inhoud van de gebruiker op het volgende scherm, en klik op <em>Account opheffen</em>.

en: To update the user account, enter new values in the form and click <em>Save</em>.
nl: Om een account bij te werken, past u de waardes in het formulier aan en klikt op <em>Opslaan</em>.

en: Enable mobile menu at all widths
nl: Mobiel menu inschakelen op alle breedtes

en: Header site branding background color
nl: Branding-achtergrondkleur voor de header

en: Search by keyword or phrase.
nl: Zoeken op sleutelwoord of tekst.

en: olivero settings
nl: olivero-instellingen

en: Schema information for module %module was missing from the database. You should manually review the module updates and your database to check if any updates have been skipped up to, and including, %last_update_hook.
nl: Schemainformatie voor module %module ontbreekt in de database. Controleer handmatig de module-updates en de database op mogelijke updates die zijn overgeslagen, tot en met %last_update_hook.

en: Path: @uri. %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: Pad: @uri. %type: @message in %function (regel %line in %file).

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Web services</em> &gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em>, naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Webservices</em> &gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>.

en: Click <em>Add feed</em> if you have an individual feed URL to add, or <em>Import OPML</em> if you have an OPML-formatted list of feeds to add.
nl: Klik <em>Feed toevoegen</em> om een losse URL naar een feed toe te voegen, of <em>OPML importeren</em> om een lijst (in OPML-formaat) met feeds toe te voegen.

en: If you clicked <em>Add feed</em>, enter a <em>Title</em> for the feed and the <em>URL</em> of the feed. Select an <em>Update interval</em> and click <em>Save</em>.
nl: Nadat u op <em>Feed toevoegen</em> hebt geklikt, vult u een <em>Titel</em> en de <em>URL</em> ervan in. Selecteer een <em>Bijwerkinterval</em> en klik op <em>Opslaan</em>.

en: If you clicked <em>Import OPML</em>, either choose an <em>OPML file</em> from your local computer or enter an <em>OPML Remote URL</em> to import an OPML list from a URL. Select an <em>Update interval</em> and click <em>Import</em>.
nl: Nadat u op <em>OPML importeren</em> hebt geklikt, kiest u een <em>OPML-bestand</em> op uw lokale computer, of een <em>Externe URL van OPML</em> om een OPML-lijst te importeren van een URL. Selecteer een <em>Bijwerkinterval</em> en klik op <em>Importeren</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate back to <em>Configuration</em> &gt; <em>Web services</em> &gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>. You should see the new feed or feeds that you added in the list under <em>Feed overview</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em>, naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Webservices</em> &gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>. De toegevoegde feed of feeds zijn nu zichtbaar onder <em>Feed-overzicht</em>.

en: To verify that your feed is working, click <em>Update items</em> in the <em>Operations</em> list for your feed, and then click the feed name to view the imported items on the standard provided feed page.
nl: Klik om de controleren of de feed werkt op <em>Items bijwerken</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em> voor de feed, en klik daarna op de naam van de feed om de geïmporteerde items op de standaardpagina van de feed te bekijken.

en: Manage an existing feed or change its configuration.
nl: Een bestaande feed beheren of de instellingen aanpassen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Web services</em>&gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em>, naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Webservices</em>&gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>.

en: Click <em>Edit</em> in the <em>Operations</em> list for the feed you want to configure. Enter new values and click <em>Save</em>.
nl: Klik op <em>Bewerken</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em> voor de feed die u wilt instellen. Pas de instellingen aan en klik op <em>Opslaan</em>.

en: Optionally, delete the previously-imported items from the feed by clicking <em>Delete items</em> in the <em>Operations</em> list for the feed.
nl: Verwijder eventueel de eerder geïmporteerde items van de feed door op <em>Items verwijderen</em> te klikken in de lijst met <em>Bewerkingen</em> van de feed.

en: Optionally, import new items from the feed by clicking <em>Update items</em> in the <em>Operations</em> list for the feed. You can also run the site Cron process to import items into all feeds, depending on the configured <em>Update interval</em> for each feed.
nl: Importeer eventueel de nieuwe items van de feed door te klikken op <em>Items bijwerken</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em> van de feed. U kunt ook Cron uitvoeren om de items in alle feeds te verwerken, afhankelijk van het ingestelde <em>Bijwerkinterval</em> van elke feed.

en: Optionally, click <em>Settings</em> to configure the settings for all feeds, including the <em>Number of items shown in listing pages</em> and how long to keep old items from feeds on your site. Click <em>Save configuration</em>.
nl: Klik eventueel op <em>Instellingen</em> om de instellingen voor alle feeds te bewerken, waaronder <em>Het aantal items dat in opsommingspagina's wordt weergegeven</em> en hoe lang oude items op de site bewaard worden. Klik op <em>Instellingen opslaan</em>.

en: What is a feed?
nl: Wat is een feed?

en: What is OPML?
nl: Wat is OPML?

en: OPML (Outline Processor Markup Language) is a specification for making hierarchical lists, which is commonly used for lists of feeds.
nl: OPML (Outline Processor Markup Language) is een specificatie om hiërarchische lijsten te maken, die veel gebruikt worden voor lijsten van feeds.

en: What are the options for updating feed items?
nl: Wat zijn de mogelijkheden om feed-items bij te werken?

en: What are the options for displaying feeds?
nl: Wat zijn de mogelijkheden om feeds weer te geven?

en: Using the core Aggregator, Views, Views UI, and Block modules, you can display feed data in your site in various ways (see related topics for more information):
nl: Met behulp van de modules Aggregator, Views, Views UI en Block, kunnen gegevens uit feeds op diverse manieren worden weergegeven op uw site (zie gerelateerde onderwerpen voor meer informatie):

en: Place the <em>Aggregator feed</em> block in a region of your theme; each block you place lists the most recent items from one feed.
nl: Plaats het blok <em>Aggregator feed</em> in een regio van uw thema; elk blok toont de laatste items van één feed.

en: Create a custom view that shows either <em>Aggregator feed</em> (feeds) or <em>Aggregator feed item</em> (items from feeds).
nl: Maak een overzicht met daarin <em>Aggregator feeds</em> (feeds) of <em>Aggregator feed items</em> (items van feeds).

en: Overview of aggregation
nl: Overzicht van aggregatie

en: The core Aggregator module allows you to add, edit, and delete feeds, choose how often to import items from feeds, and display the feeds. See the related topics below for specific tasks.
nl: De Aggregator-module maakt het mogelijk feeds toe te voegen, te bewerken en te verwijderen. U kunt instellen hoe vaak items geïmporteerd moeten worden en hoe feeds weergegeven worden. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor meer informatie.

en: Add, remove, or rearrange the fields on personal and site-wide contact forms.
nl: Velden op persoonlijke of algemene contactformulieren toevoegen, verwijderen en herschikken.

en: What are the fields on contact forms?
nl: Wat zijn de velden op contactformulieren?

en: Both personal and site-wide contact forms will always have <em>Subject</em> and <em>Message</em> fields. You can add additional fields for users to fill out if desired. Note that if you want to display other content on a form page, such as text or images, you can use a custom block.
nl: Zowel persoonlijke als algemene contactformulieren hebben altijd de velden <em>Onderwerp</em> en <em>Bericht</em>. U kunt indien gewenst extra velden toevoegen. Als u tekst of afbeeldingen wilt tonen op een formulierveld kunt u dat doen met een aangepast blok.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@contact_url"><em>Contact forms</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@contact_url"><em>Contactformulieren</em></a>.

en: Click <em>Manage fields</em> for the form you want to change the fields of, and add or remove one or more fields on the form.
nl: Klik op <em>Velden beheren</em> bij het formulier waarvan u de velden wilt wijzigen, toevoegen of verwijderen.

en: Click <em>Manage form display</em> to change the order or configuration of the fields on the form.
nl: Klik op <em>Formulierweergave beheren</em> om de volgorde en instellingen van de formuliervelden te wijzigen.

en: Configure personal contact forms for registered users on the website.
nl: Persoonlijke contactformulieren voor geregistreerde gebruikers van de site instellen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>People</em> &gt; <a href="@config_url"><em>Account settings</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Personen</em> &gt; <a href="@config_url"><em>Accountinstellingen</em></a>.

en: In the <em>Contact settings</em> section, check/uncheck the box to enable/disable the contact form for new user accounts.
nl: Vink in de sectie <em>Contactinstellingen</em> het vakje aan of uit om contactformulieren voor nieuwe gebruikersaccounts in- of uit te schakelen.

en: Click <em>Save configuration</em>.
nl: Klik op <em>Instellingen opslaan</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>People</em> &gt; <a href="@permission_url"><em>Permissions</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Personen</em> &gt; <a href="@permission_url"><em>Toegangsrechten</em></a>.

en: Verify that permissions are correct for your site's roles, including the generic <em>Anonymous user</em> and <em>Authenticated user</em>. In order to use personal contact forms, users need both <em>View user information</em> (in the <em>User</em> section, which enables them to view user profiles) and <em>Use users' personal contact forms</em> (in the <em>Contact</em> section, which enables them to use contact forms if they can view user profiles).
nl: Controleer de toegangsrechten voor uw site, inclusief de algemene rollen <em>Anonieme gebruiker</em> en <em>Geverifieerde gebruiker</em>. Om persoonlijke contactformulieren te kunnen gebruiken hebben gebruikers twee toegangsrechten nodig: <em>Gebruikersinformatie bekijken</em> (in de sectie <em>User</em>, om gebruikersprofielen te kunnen bekijken) en <em>Gebruik persoonlijke contactformulieren</em> (in de sectie <em>Contact</em>, om contactformulieren te kunnen gebruiken als ze gebruikersprofielen kunnen bekijken).

en: Create a new site-wide contact form.
nl: Een nieuw contactformulier voor de site maken.

en: Click <em>Add contact form</em>.
nl: Klik op  <em>Contactformulier toevoegen</em>.

en: Fill in the <em>Label</em> (title) for the form, <em>Recipients</em>, and optionally the other settings.
nl: Vul het <em>Label</em> (titel), de <em>Ontvangers</em> en eventueel andere instellingen voor het formulier in.

en: Click <em>Save</em>. You should see your new contact form in the table, along with a link to view it.
nl: Klik <em>Opslaan</em>. U ziet uw nieuwe contactformulier in de tabel, met een link om het te bekijken.

en: What are contact forms?
nl: Wat zijn contactformulieren?

en: There are two different types of contact forms provided by the core Contact module: personal contact forms, which allow users to contact other users on the site, and site-wide contact forms, which allow users to contact site managers or administrators. A site can have more than one site-wide contact form; each has its own fields to fill out, recipients, and URL; you can also change the fields that are shown on personal contact forms.
nl: De module Contact biedt twee verschillende soorten contactformulieren: persoonlijke contactformulieren, waarmee gebruikers andere gebruikers van de site kunnen benaderen, en algemene contactformulieren, waarmee gebruikers contact op kunnen nemen met beheerders van de site. Een site kan meerdere algemene contactformulieren hebben. Elk formulier heeft zijn eigen velden, ontvangers en URL. U kunt ook de velden van persoonlijke contactformulieren aanpassen.

en: Site visitors can email registered users on your site by using the personal contact form, without knowing or learning the email address of the recipient. When a user with the correct permissions is viewing another user's profile, the viewer will see a <em>Contact</em> tab or link, which leads to the personal contact form if the user whose profile is being viewed has their personal contact form enabled (this is a user account setting).
nl: Bezoekers van de site kunnen contact opnemen met geverifieerde gebruikers van de site met het persoonlijke contactformulier, zonder toegang te krijgen tot hun persoonlijke e-mail adres. Als een gebruiker met de juiste toegangsrechten het profiel van een andere gebruiker bekijkt, is er een <em>Contact</em>-tab of -link, die naar het persoonlijke contactformulier leidt als dit ingeschakeld is voor het account (dit is een instelling per gebruikersaccount).

en: Contact form management tasks
nl: Contactformulier-beheertaken

en: See the related topics below for specific tasks.
nl: Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: Set a site-wide contact form to be the default contact form (the form that is shown on the <em>/contact</em> URL).
nl: Een algemeen contactformulier instellen als het standaardformulier (het formulier dat getoond wordt op de URL <em>/contact</em>.

en: Click <em>Edit</em> for the site-wide form you want to be the default.
nl: Klik op <em>Bewerken</em> voor het algemene contactformulier dat u als standaard wilt instellen.

en: Check <em>Make this the default form</em> and click <em>Save</em>.
nl: Vink <em>Dit formulier de standaard maken</em> aan en klik <em>Opslaan</em>.

en: Tracking overview
nl: Monitoren - overzicht

en: There are three core modules that provide tracking:
nl: Er zijn drie modules in core die voorzien in het monitoren:

en: The core Activity Tracker module provides a <em>Recent content</em> page that shows new and updated content, and an <em>Activity</em> tab for user profiles that shows specific users' new and updated content.
nl: De module Activity Tracker biedt een pagina <em>Recente inhoud</em> die nieuwe en bijgewerkte inhoud weergeeft, en een tab <em>Activiteit</em> voor gebruikersprofielen die de nieuwe en bijgewerkte inhoud van de gebruiker toont.

en: The core History module tracks how recently users have viewed content items, and provides a Views field and filter that can be used to show users content that they haven't yet seen.
nl: De module History houdt bij wanneer gebruikers inhoudsitems bekeken hebben, en biedt een overzichtsveld en -filter waarmee gebruikers inhoud getoond kan worden die ze nog niet gezien hebben.

en: The core Statistics module tracks how many times content items have been viewed, and provides a popular content block and a popularity counter for content item pages.
nl: De module Statistics monitort hoe vaak inhoudsitems bekeken zijn en biedt een blok met populaire inhoud en een populariteitsteller voor inhoudsitems.

en: If you have one or more tracking modules installed on your site, see the related topics listed below for specific tasks.
nl: Als een of meer monitoring-modules geïnstalleerd zijn op de site kunt u onderstaande gerelateerde onderwerpen raadplegen voor specifieke taken.

en: Click <em>Save settings</em>. You should be returned to the <em>Manage fields</em> page, with your new field in the list.
nl: Klik op <em>Instellingen opslaan</em>. U komt terug op de pagina <em>Velden beheren</em>. Het nieuwe veld staat nu in de lijst.

en: What content visits are tracked?
nl: Welke bezoeken worden gemonitord?

en: The core History module tracks when each logged-in user has most recently visited each content item page on the site. This allows content to be marked as <em>new</em> or <em>updated</em> for each user, meaning that it was newly created or has been updated since the last time they visited its page. These records are kept for one month, meaning that content older than one month is never marked as new or updated.
nl: De module History monitort wanneer elke ingelogde gebruiker het laatst een bepaalde pagina bezocht heeft. Hierdoor kan inhoud gemarkeerd worden als <em>nieuw</em> of <em>bijgewerkt</em> voor elke gebruiker, waarmee aangegeven wordt dat het gemaakt of bijgewerkt is sinds het laatste moment dat deze de pagina bezocht heeft. Deze gegevens worden één maand bewaard. Inhoud ouder dan een maand wordt dus nooit als nieuw of bijgewerkt gemarkeerd.

en: What options are available for using this tracking information?
nl: Hoe kunnen we deze monitoring-informatie gebruiken?

en: You can display the new/updated status of content by creating or editing a view. There is a <em>Has new content</em> field for <em>Content</em> views, which displays the new/updated marker. There is also a <em>Has new content</em> filter, which limits the view to new and updated content.
nl: U kunt de nieuw/bijgewerkt-status van inhoud weergeven door een overzicht te bewerken of toe te voegen. Er is een veld <em>Heeft nieuwe inhoud</em> voor <em>Inhoudsoverzichten</em>, dat de nieuw/bijgewerkt-marker weergeeft. Er is ook een filter <em>Heeft nieuwe inhoud</em>, dat het overzicht beperkt tot nieuwe of bijgewerkte inhoud.

en: Configure and display tracking of how many times content has been viewed on your site, assuming that the core Statistics module is currently installed.
nl: Instellen en weergeven hoe vaak inhoud op uw site bekeken is, er vanuitgaande dat de Statistics-module geïnstalleerd is.

en: What are the options for displaying popularity tracking?
nl: Wat zijn de mogelijkheden voor het weergeven van populariteits-monitoring?

en: You can display a <em>content hits</em> counter of how many times a content item has been viewed, at the bottom of content item pages. You can also place a <em>Popular content</em> block in a region of your theme, which shows a list of the most popular and most recently-viewed content.
nl: U kunt een <em>aantal keer bekeken</em>-teller onderaan de pagina weergeven. U kunt ook een blok met <em>Populaire inhoud</em>, dat de meest bezochte en meest recent bezochte inhoud toont, weergeven in een regio van uw thema.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>System</em> &gt; <a href="@statistics_settings"><em>Statistics</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Systeem</em> &gt; <a href="@statistics_settings"><em>Statistieken</em></a>.

en: Check <em>Count content views</em> and click <em>Save configuration</em>.
nl: Selecteer <em>Tel aantal maal dat de inhoud wordt bekeken</em> en klik op <em>Instellingen opslaan</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>People</em> &gt; <a href="@permissions"><em>Permissions</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Personen</em> &gt; <a href="@permissions"><em>Toegangsrechten</em></a>.

en: In the <em>Statistics</em> section, check or uncheck the <em>View content hits</em> permission for each role. Click <em>Save permissions</em>.
nl: Selecteer of deselecteer in de sectie <em>Statistics</em> het toegangsrecht <em>Zien hoe vaak content bekeken is</em> voor alle rollen. Klik <em>Toegangsrechten opslaan</em>.

en: Optionally, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>Block layout</em>. Place the <em>Popular content</em> block in a region in your theme (you will need to have the core Block module installed; see related topic for more details on block placement).
nl: Ga eventueel in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>Blokindeling</em>. Plaats het blok <em>Populaire inhoud</em> in een regio van uw thema (hiervoor moet de Block-module geïnstalleerd zijn; zie het gerelateerde onderwerp voor meer informatie over het plaatsen van blokken).

en: What displays of recently-updated content are available?
nl: Welke weergaven van recent-bijgewerkte inhoud zijn beschikbaar?

en: Assuming that you have the core Activity Tracker module installed, these pages that show recently-updated content are available:
nl: Ervan uitgaande dat de module Activity Tracker uit core geïnstalleerd is, tonen de volgende pagina's recent-bijgewerkte inhoud:

en: <a href="@recent"><em>Recent content</em></a>: Shows the content that has been most recently added, updated, or commented on.
nl: <a href="@recent"><em>Recente inhoud</em></a>: Toont de inhoud die het meest recent toegevoegd of bijgewerkt is, of waarop recent gereageerd is.

en: The <em>My recent content</em> tab on the <em>Recent content</em> page (for logged-in users) limits the list to content created or commented on by the user viewing the page.
nl: De tab <em>Mijn recente inhoud</em> op de pagina <em>Recente inhoud</em> (voor ingelogde gebruikers) beperkt de lijst tot inhoud aangemaakt door de gebruiker die de pagina bekijkt, of waarop deze gereageerd heeft.

en: The <em>Activity</em> tab on a user profile shows the same list for the user whose profile is being viewed.
nl: De tab <em>Activiteit</em> op een profielpagina toont dezelfde lijst voor de gebruiker wiens profiel bekeken wordt.

en: Whether to force the output to be an absolute link (beginning with http: or https:)
nl: Of de uitvoer een absolute link moet zijn (beginnend met http: of https:)

en: Whether to force this URL to point to a secure location (beginning with https:)
nl: Of de url naar een veilige locatie moet verwijzen (beginnend met https:)

en: Checked %langcode translation for %project.
nl: %langcode -vertaling gecontroleerd voor %project.

en: Downloaded %langcode translation for %project.
nl: %langcode -vertaling gedownload voor %project.

en: Importing %langcode translation for %project.
nl: %langcode -vertaling voor %project importeren.

en: Imported %langcode translation for %project.
nl: %langcode -vertaling voor %project geïmporteerd.

en: It looks like you have content on your new site which <strong>may be overwritten</strong> if you continue to run this upgrade. The upgrade should be performed on a clean Drupal @version installation. For more information see the <a target="_blank" href=":id-conflicts-handbook">upgrade handbook</a>.
nl: Als u doorgaat met deze upgrade wordt bepaalde inhoud van uw site <strong>mogelijk overschreven</strong>. De upgrade zou uitgevoerd moeten worden op een schone Drupal @version installatie. Zie voor meer informatie het <a target="_blank" href=":id-conflicts-handbook">upgrade handboek</a>.

en: An upgrade has already been performed on this site. To perform a new migration, create a clean and empty new install of Drupal @version. Rollbacks are not yet supported through the user interface. For more information, see the <a href=":url">upgrading handbook</a>.
nl: Deze site is al bijgewerkt. Om een nieuwe migratie uit te voeren maakt u een schone en lege installatie van Drupal @version aan. Rollbacks worden nog niet ondersteund via de gebruikersinterface. Zie voor meer informatie het <a href=":url">upgrading handboek</a>.

en: Upgrade a site by importing its files and the data from its database into a clean and empty new install of Drupal @version. See the <a href=":url">Drupal site upgrades handbook</a> for more information.
nl: Werk een site bij door bestanden en data van de database in een schone en lege installatie van Drupal @version te importeren. Zie voor meer informatie het <a href=":url">Drupal site upgrades handboek</a>.

en: This empty Drupal @version installation you will import the old site to.
nl: In deze lege Drupal @version installatie wordt uw oude site geïmporteerd.

en: <strong>Enable all modules on this new site</strong> that are enabled on the old site. For example, if the old site uses the Book module, then enable the Book module on this new site so that the existing data can be imported to it.
nl: <strong>Schakel alle modules in op deze nieuwe site</strong> die ook ingeschakeld zijn op de oude site. Als in de oude site bijvoorbeeld de Book-module geïnstalleerd was, doe dat dan in de nieuwe site ook zodat de bestaande data geïmporteerd kan worden.

en: The menu name (= set name) for this shortcut link.
nl: De menunaam (= setnaam) voor deze snelkoppeling.

en: There are errors with some installed themes. Visit the <a href=":link">status report page</a> for more information.
nl: Sommige geïnstalleerde thema's rapporteren fouten. Ga voor meer informatie naar de pagina <a href=":link">Statusrapportage</a>.

en: There are errors with some installed modules. Visit the <a href=":link">status report page</a> for more information.
nl: Sommige geïnstalleerde modules rapporteren fouten. Ga voor meer informatie naar de pagina <a href=":link">Statusrapportage</a>.

en: Display machine name must contain only lowercase letters, numbers, or underscores.
nl: Systeemnaam van de weergave mag alleen kleine letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: Module %name has an entry in the system.schema key/value storage, but is missing from your site. <a href=":url">More information about this error</a>.
nl: De module %name komt voor in de system.schema sleutel/waarde-opslag, maar ontbreekt op uw site. <a href=":url">Meer informatie over deze fout</a>.

en: Module %name has an entry in the system.schema key/value storage, but is not installed. <a href=":url">More information about this error</a>.
nl: De module %name komt voor in de system.schema sleutel/waarde-opslag, maar is niet geïnstalleerd. <a href=":url">Meer informatie over deze fout</a>.

en: Missing required data for configuration: %config
nl: Verplichte data voor instelling ontbreekt: %config

en: Search form (narrow)
nl: Zoekformulier (smal)

en: Search form (wide)
nl: Zoekformulier (breed)

en: What is a book?
nl: Wat is een boek?

en: A book is a structured group of content pages, arranged in a hierarchical structure called a <em>book outline</em>. A book hierarchy can be up to nine levels deep, and a book can include <em>Book page</em> content items or other content items. Every book has a default book-specific navigation block, which contains links that lead to the previous and next pages in the book and to the level above the current page in the book's structure.
nl: Een boek is een groep inhoudspagina's, ondergebracht in een hiërarchische structuur genaamd <em>boekstructuur</em>. Een boekstructuur kan tot negen niveau's diep zijn en kan <em>Boekpagina</em>-inhoud of andere inhoud bevatten. Elk boek heeft een boek-specifiek navigatieblok, dat links bevat die naar de volgende- en vorige pagina gaan en naar het niveau boven de huidige pagina in de structuur van het boek.

en: What are the permissions for books?
nl: Wat zijn de toegangsrechten voor boeken?

en: Allows users to add new books to the site.
nl: Laat gebruikers nieuwe boeken toevoegen aan de site.

en: Add content and child pages to books and manage their hierarchies
nl: Inhoud en onderliggende pagina's toevoegen aan boeken en hun structuur beheren

en: Allows users to add configured types of content to existing books.
nl: Laat gebruikers inhoud van ingestelde types toevoegen aan bestaande boeken.

en: Allows users to add <em>any</em> type of content to a book, use the book overview administration page, and rearrange the pages of a book from the book outline page.
nl: Laat gebruikers inhoud van <em>elk</em> type toevoegen aan een boek, de beheerpagina boekoverzicht gebruiken, en de indeling van een boek veranderen vanuit de pagina boekstructuur.

en: Administer site configuration (in the System module section)
nl: Site-instellingen beheren (in de sectie van de System-module)

en: Allows users to do many site configuration tasks, including configuring books. This permission has security implications.
nl: Laat gebruikers diverse site-instellingen aanpassen, waaronder het instellen van boeken. Dit toegangsrecht heeft veiligheidsimplicaties.

en: Allows users to click the <em>printer-friendly version</em> link to generate a printer-friendly display of the page, which includes pages below it in the book outline.
nl: Geeft gebruikers toegang tot de link <em>printvriendelijke versie</em>, om een printvriendelijke weergave van de pagina te genereren, die ook eventuele onderliggende pagina's in de boekstructuur bevat.

en: <em>Book page</em> content permissions (in the Node module section)
nl: <em>Boekpagina</em>-inhoud toegangsrechten (in de sectie van de Node-module)

en: Like other content types, the <em>Book page</em> content type has separate permissions for creating, editing, and deleting a user's own and any content items of this type.
nl: Net als andere inhoudstypes, heeft het type <em>Boekpagina</em> afzonderlijke rechten voor het maken, bewerken en verwijderen van de eigen inhoud van een gebruiker en alle inhoud van dit type.

en: Managing books
nl: Boeken beheren

en: Book management is handled by the core Book module. The topics listed below will help you create, edit, and configure books.
nl: Het beheren van boeken wordt gedaan door de module Book. Onderstaande onderwerpen zullen u helpen boeken te maken, bewerken en in te stellen.

en: Add a page to an existing book.
nl: Een pagina toevoegen aan een bestaand boek.

en: Enter a title for the page and some text for the body of the page.
nl: Vul een titel en wat tekst voor de berichttekst van de pagina in.

en: In the vertical tabs area, click <em>Book Outline</em>. Select the book you want to add the page to in the <em>Book</em> select list. If you want to insert this page into the book hierarchy, also select the desired parent page in the <em>Parent item</em> select list.
nl: Klik in de verticale tabbladen op <em>Boekstructuur</em>. Selecteer het boek waaraan de pagina toegevoegd moet worden in de lijst <em>Boek</em>. Als het boek in de structuur toegevoegd moet worden, kiest u hier ook de gewenste bovenliggende pagina in de lijst <em>Bovenliggend item</em>.

en: Select the desired weight for the page in the <em>Weight</em> select list (pages with the same parent item are ordered from lowest to highest weight).
nl: Selecteer het gewenste gewicht van de pagina in de lijst <em>Gewicht</em> (pagina's met hetzelfde bovenliggende item worden gesorteerd op gewicht van laag naar hoog).

en: Click <em>Save</em> to add the page to the book.
nl: Klik <em>Opslaan</em> om de pagina aan het boek toe te voegen.

en: Configure settings related to books.
nl: Opties voor boeken instellen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>Books</em> &gt; <a href="@settings"><em>Settings</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>Boeken</em> &gt; <a href="@settings"><em>Instellingen</em></a>.

en: Check all of the content types that you would like to use as book pages in the <em>Content types allowed in book outlines</em> field.
nl: Selecteer in het veld <em> Inhoudstypen die zijn toegestaan in de boekstructuur</em> alle inhoudstypes die gebruikt mogen worden in boeken.

en: In the <em>Content type for the Add child page link</em> field, select the content type that will be created from the <em>Add child page</em> link on a book page.
nl: Selecteer in het veld <em>Inhoudstype voor de link Onderliggende pagina toevoegen</em> het inhoudstype dat toegevoegd wordt als op de link <em>Onderliggende pagina toevoegen</em> op een boekpagina geklikt wordt.

en: Create a new book.
nl: Een nieuw boek aanmaken.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Content</em> &gt; <em>Add content</em> &gt; <em>Book page</em>. If you have configured additional content types that can be added to books, you can substitute a different content type for <em>Book page</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Inhoud</em> &gt; <em>Inhoud toevoegen</em> &gt; <em>Boekpagina</em>. Als er andere inhoudstypes toegevoegd kunnen worden aan boeken, kan iets anders ingevuld worden voor <em>Boekpagina</em>.

en: Enter a title for the book, and if desired, some text for the body of the book's title page.
nl: Vul een titel in voor het boek, en eventueel wat tekst voor de titelpagina van het boek.

en: In the vertical tabs area, click <em>Book Outline</em>. Select <em>- Create a new book -</em> from the <em>Book</em> select list.
nl: Klik in de verticale tabbladen op <em>Boekstructuur</em>. Selecteer <em>- Een nieuw boek aanmaken -</em> in de lijst <em>Boek</em>.

en: Click <em>Save</em> to create the book.
nl: Klik op <em>Opslaan</em> om het boek te maken.

en: Change the order and titles of pages within a book.
nl: Wijzig de volgorde en titels van pagina's in een boek.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@overview"><em>Books</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@overview"><em>Boeken</em></a>.

en: Click <em>Edit order and titles</em> for the book you would like to change.
nl: Klik op <em>Volgorde en titels bewerken</em> voor het boek dat u wilt wijzigen.

en: Drag the book pages to the desired order.
nl: Sleep de boekpagina's in de gewenste volgorde.

en: If desired, enter new text for one or more of the page titles within the book.
nl: Vul eventueel nieuwe titels in voor de pagina's van het boek.

en: Click <em>Save book pages</em>.
nl: Klik op <em>Pagina's opslaan</em>.

en: What are breakpoints?
nl: Wat zijn breakpoints?

en: Breakpoints are the point at which your site's content will respond to provide the user with the best possible layout to consume the information. A breakpoint separates the height or width of viewports (screens, printers, and other media output types) into steps. For instance, a width breakpoint of 40em creates two steps: one for widths up to 40em and one for widths above 40em. Breakpoints can be used to define when layouts should shift from one form to another, when images should be resized, and other changes that need to respond to changes in viewport height or width.
nl: Breakpoints zijn de voorwaarden die bepalen hoe de presentatie van de site aangepast wordt om de gebruiker de best mogelijke weergave te bieden. Breakpoints verdelen de hoogte of breedte van viewports (schermen, printers, en andere uitvoerformaten) in stappen. Een breedte-breakpoint op 40em resulteert bijvoorbeeld in twee stappen: een voor breedtes tot 40em en een voor breedtes groter dan 40em. Breakpoints kunnen gebruikt worden om vast te leggen wanneer een indeling van de ene vorm overgaat in een andere, wanneer afbeeldingen geschaald moeten worden, of voor andere zaken die moeten reageren op wijzigingen in de hoogte of breedte van de viewport.

en: What are media queries?
nl: Wat zijn media-queries?

en: Media  queries are a formal way to encode breakpoints. For instance, a width breakpoint at 40em would be written as the media query "(min-width: 40em)". Breakpoints are really just media queries with some additional meta-data, such as a name and multiplier information.
nl: Media-queries zijn een manier om breakpoints op te schrijven. Een breedte-breakpoint op 40em wordt bijvoorbeeld beschreven als de media-query "(min-width: 40em)". Breakpoints zijn eigenlijk gewoon media-queries met wat extra metadata, zoals een naam en multiplier-informatie.

en: What are resolution multipliers?
nl: Wat zijn resolution-multipliers?

en: What is a breakpoint group?
nl: Wat is een breakpoint-groep?

en: Managing breakpoints and breakpoint groups overview
nl: Beheren van breakpoints en breakpoint-groepen

en: The <em>Breakpoint</em> module allows you to define breakpoints and breakpoint groups in YAML files. Modules and themes can use the API provided by the <em>Breakpoint</em> module to define breakpoints and breakpoint groups, and to assign resolution multipliers to breakpoints.
nl: De module <em>Breakpoint</em> maakt het mogelijk om breakpoints en -groepen vast te leggen in YAML-bestanden. Modules en thema's kunnen de API van de <em>Breakpoint</em>-module gebruiken om breakpoints en breakpoint-groepen vast te leggen, en resolution-multipliers toe te wijzen aan breakpoints.

en: Working with breakpoints in Drupal 8
nl: Werken met breakpoints in Drupal 8

en: W3C standards for media queries
nl: W3C-standaarden voor media-queries

en: Change the colors for links, backgrounds, and text in a theme that supports the Color module. Color-specific stylesheets will be generated and saved; you will need to follow these steps again to regenerate the stylesheets if you make any changes to the base stylesheets of your theme.
nl: Wijzig de kleuren voor links, achtergronden en tekst in een thema dat de Color-module ondersteund. Kleur-specifieke stylesheets worden aangemaakt en opgeslagen; als de basis-stylesheets van uw thema wijzigen, moeten deze stappen moeten opnieuw gevolgd worden om de stylesheets opnieuw te genereren.

en: In the Manage administrative menu, navigate to <a href="@appearance">Appearance</a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <a href="@appearance">Uiterlijk</a>.

en: Click the <em>Settings</em> link for the theme you want to change the colors of.
nl: Klik op de <em>Instellingen</em>-link van het thema waarvan u de kleuren wilt wijzigen.

en: In the <em>Color scheme</em> section, choose new colors for the backgrounds, text, and links that your theme defines colors for. However, if you do not see color settings, then your theme does not support the Color module.
nl: Kies in de sectie <em>Kleurenschema</em> nieuwe kleuren voor de achtergronden, teksten en links waarvoor uw thema kleuren definieert. Als u geen kleurinstellingen ziet, ondersteunt uw thema de Color-module niet.

en: Click <em>Save configuration</em>. Color-specific stylesheets will be generated and saved in the file system.
nl: Klik <em>Instellingen opslaan</em>. Nu worden kleurspecifieke stylesheets aangemaakt en opgeslagen als bestanden.

en: Color module overview
nl: Color-module overzicht

en: What is a theme?
nl: Wat is een thema?

en: A <em>theme</em> is a set of files that define the visual look and feel of your site. The core software and modules that run on your site determine which content (including HTML text and other data stored in the database, uploaded images, and any other asset files) is displayed on the pages of your site. The theme determines the HTML markup and CSS styling that wraps the content. Several basic themes are supplied with the core software; additional <em>contributed themes</em> can be downloaded separately from the <a href="https://www.drupal.org/project/project_theme">Download &amp; Extend page on drupal.org</a>, or you can create your own theme.
nl: Een <em>thema</em> is een verzameling bestanden waarmee de visuele presentatie van uw site bepaald wordt. De core-software en modules bepalen welke inhoud weergegeven wordt op de site (bijvoorbeeld HTML-tekst en andere elementen uit de database, geplaatste afbeeldingen en andere beschikbaar gemaakte bestanden). Het thema bepaalt de HTML-markup en CSS-styling die deze inhoud omvat. Bij de core-software worden een aantal thema's geleverd; aanvullende <em>bijgedragen thema's</em> kunnen gedownload worden op de pagina <a href="https://www.drupal.org/project/project_theme">Download &amp; Extend op drupal.org</a>, of u kunt uw eigen thema maken.

en: What is a base theme?
nl: Wat is een basis-thema?

en: A base theme is a theme that is not meant to be used directly on a site, but instead acts as a scaffolding for building other themes. The core Classy theme is one example; other base themes can be downloaded from the <a href="https://www.drupal.org/project/project_theme">Download &amp; Extend page on drupal.org</a>.
nl: Een basis-thema is een thema dat niet direct gebruikt hoort te worden op een site, maar dat dient als een raamwerk voor het bouwen van andere thema's. Het thema Classy uit core is een voorbeeld hiervan. Andere basis-thema's kunnen gedownload worden van de pagina <a href="https://www.drupal.org/project/project_theme">Download &amp; Extend op drupal.org</a>.

en: What is a layout?
nl: Wat is een lay-out?

en: Changing site appearance overview
nl: Uiterlijk van de site wijzigen - overzicht

en: The main way to change the overall appearance of your site is to switch the default theme. You can also change the color palette of some themes, if the core Color module is installed and the theme supports it; some themes also have other settings. The core Layout Builder and Layout Discovery modules allow you to define layouts for your site's content, and the core Breakpoint module helps themes change appearance for different-sized devices. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: De belangrijkste manier om het uiterlijk van de site te wijzigen is een ander standaardthema te kiezen. Van sommige thema's kunt u ook het kleurenpalet wijzigen, als de module Color geïnstalleerd is en het thema dit ondersteund. Sommige thema's hebben aanvullende instellingen. De modules Layout Builder en Layout Discovery maken het mogelijk lay-outs op te stellen voor de inhoud van de site, en de module Breakpoint helpt thema's om het uiterlijk te wijzigen voor apparaten van verschillende afmetingen. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor meer informatie.

en: Extending and Customizing Your Site chapter in the User Guide
nl: Hoofdstuk Uw site uitbreiden en aanpassen in de Gebruikersgids

en: The core Field UI module provides a user interface for managing fields and their display on entities.
nl: De module Field UI biedt een gebruikersinterface voor het beheren van velden en hun weergave op entiteiten.

en: The core Layout Builder module provides a more flexible user interface for configuring the display of entities.
nl: De module Layout Builder biedt een flexibelere gebruikersinterface voor het instellen van de weergave van entiteiten.

en: The core Filter, RDF, Responsive Image, and Path modules provide settings and display options for entities and fields.
nl: De modules Filter, RDF, Responsive Image en Path bieden instellingen en weergaveopties voor entiteiten en velden.

en: What is site performance?
nl: Wat zijn siteprestaties?

en: Site performance, in this context, refers to speed factors such as the page load time and the response time after a user action on a page.
nl: Siteprestaties refereert, in deze context, aan snelheidsfactoren zoals de laadtijd van pagina's en de reactietijd na een gebruikersactie op een pagina.

en: What is caching?
nl: Wat is caching?

en: Caching is saving already-rendered HTML output and other calculated data for later use the first time it is needed. This saves time, because the next time the same data is needed it can be quickly retrieved instead of recalculated. Automatic caching systems also include mechanisms to delete cached calculations or mark them as no longer valid when the underlying data changes. To facilitate that, cached data has a <em>lifetime</em>, which is the maximum time before the data will be deleted from the cache (forcing recalculation).
nl: Caching is het opslaan van gegenereerde HTML en andere data tijdens de eerste keer dat deze opgevraagd wordt, zodat deze later hergebruikt kan worden zonder opnieuw te genereren. Dit bespaart tijd, omdat het de volgende keer snel geladen kan worden in plaats van opnieuw gegenereerd. Automatische cachingsystemen bevatten ook mechanismes om gegevens in de cache als ongeldig te markeren en te verwijderen als de onderliggende data wijzigt. Om dit te regelen hebben gegevens in de cache een <em>levensduur</em>. Dit is de maximale tijdsduur voordat de data in de cache verwijderd wordt (waardoor opnieuw genereren wordt afgedwongen).

en: What is file aggregation?
nl: Wat is bestandsaggregatie?

en: Aggregation is when CSS and JavaScript files are merged together and compressed into a format that is much smaller than the original. This allows for faster transmission and faster rendering on the other end.
nl: Aggregatie is het samenvoegen en comprimeren van CSS- en JavaScript-bestanden in een formaat dat veel kleiner is dan het origineel. Dit zorgt voor snellere overdracht en snellere rendering.

en: What can I do to improve my site's performance?
nl: Wat kan ik doen om de prestaties van mijn site te verbeteren?

en: The following Drupal core modules and mechanisms can improve your site's performance:
nl: De volgende modules en mechanismen kunnen de prestaties van uw site verbeteren:

en: Internal Page Cache module
nl: Internal Page Cache-module

en: Caches pages requested by users who are not logged in (anonymous users). Do not use if your site needs to send different output to different anonymous users.
nl: Slaat pagina's op die opgevraagd worden door niet ingelogde gebruikers (anonieme gebruikers). Gebruik dit niet als uw site afwijkende pagina's biedt aan verschillende anonieme gebruikers.

en: Internal Dynamic Page Cache module
nl: Internal Dynamic Page Cache-module

en: Caches data for both authenticated and anonymous users, with non-cacheable data in the page converted to placeholders and calculated when the page is requested.
nl: Gegevens voor zowel ingelogde als anonieme gebruikers worden gecached, waarbij gegevens in de pagina die niet gecached mogen worden omgezet worden naar plaatshouders, en pas berekend worden als de pagina opgevraagd wordt.

en: Big Pipe module
nl: Big Pipe-module

en: Changes the way pages are sent to users, so that cacheable parts are sent out first with placeholders, and the uncacheable or personalized parts of the page are streamed afterwards. This allows the browser to render the bulk of the page quickly and fill in the details later.
nl: Wijzigt de manier waarop pagina's naar gebruikers verzonden worden, waarbij de delen van de pagina die gecached zijn eerst met plaatshouders verzonden worden, en de dynamische gegevens achteraf. Hierdoor kan de browser het grootste deel van de pagina alvast renderen, en daarna de details invullen.

en: Performance page settings
nl: Paginainstellingen voor prestaties

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, if you navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>Performance</em>, you will find a setting for the maximum cache lifetime, as well as the ability to turn on CSS and JavaScript file aggregation.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Configuratie</em> &gt; <em>Ontwikkeling</em> &gt; <em>Prestaties</em>. Daar vind u de instelling voor de maximale levensduur van de cache, en de mogelijkheid om de aggregatie van CSS- and JavaScript-bestanden in te schakelen.

en: Online documentation for the Internal Page Cache module
nl: Online documentatie voor de module Internal Page Cache

en: Online documentation for the Internal Dynamic Page Cache module
nl: Online documentatie voor de module Internal Dynamic Page Cache

en: Online documentation for the BigPipe module
nl: Online documentatie voor de module BigPipe

en: What are the parts of a layout?
nl: Wat zijn de onderdelen van een lay-out?

en: Find the particular sub-type that you want to create a layout for, and click <em>Manage display</em> in the <em>Operations</em> list.
nl: Ga naar het subtype waarvoor u een lay-out wilt maken en klik op <em>Weergave beheren</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em>.

en: Under <em>Layout options</em>, check <em>Use Layout Builder</em>. You can also check the box below to allow each entity item to have its layout individually customized (if it is left unchecked, the site will use the same layout for all items of this entity sub-type).
nl: Selecteer onder <em>Opties voor lay-out</em> de optie <em>Gebruik Layout Builder</em>. U kunt ook het vakje eronder selecteren om mogelijk te maken dat de lay-out van elke entiteit individueel aangepast kan worden (als het niet geselecteerd wordt, zullen alle items van dit sub-type dezelfde lay-out gebruiken).

en: Click <em>Save</em>. You will be returned to the <em>Manage display</em> page, but you will no longer see the table of fields of the classic display manager.
nl: Klik <em>Opslaan</em>. U komt terug op de pagina <em>Weergave beheren</em>, maar u ziet niet meer de tabel met velden van het normale weergavebeheer.

en: Click <em>Manage layout</em> to enter layout management view. A default layout will be set up for you, with a single one-column section containing the fields on your entity sub-type.
nl: Klik <em>Lay-out beheren</em> om naar het scherm voor het beheren van de lay-out te gaan. Er zal een standaard lay-out ingesteld zijn, van één sectie met één kolom waarin de velden van het sub-type staan.

en: To remove the default section and start from an empty layout, find and click the <em>Remove</em> button for the default section, which looks like an X. Confirm by clicking <em>Remove</em> in the pop-up dialog.
nl: Om de standaardsectie te verwijderen en met een lege lay-out te beginnen, klikt u op de knop <em>Verwijderen</em> van de standaardsectie, die eruit ziet als een X. Bevestig door in de dialoog op <em>Verwijderen</em> te klikken.

en: Add new sections, each with one to four columns, to your layout. For instance, you might want a one-column section at the top, a two-column section in the middle, and then a one-column section at the bottom. To add a section, click <em>Add section</em> and click the desired number of columns. For multi-column sections, set the column width percentages and click <em>Add section</em> in the pop-up dialog.
nl: Voeg nieuw secties toe aan uw layout, elk met één tot vier kolommen. Wellicht wilt u bijvoorbeeld een sectie met één kolom bovenaan, een sectie met twee kolommen daaronder, en een sectie met één kolom onderaan. Om een sectie toe te voegen klikt u op <em>Sectie toevoegen</em> en klik op het gewenste aantal kolommen. Voor secties met meerdere kolommen stelt u de breedte-percentages in, en klik dan op <em>Sectie toevoegen</em>.

en: In each section, click <em>Add block</em> to add a block. You will see a list of the blocks available on your site, plus a section called <em>Content fields</em> with a block for each field on your content item. Each block can be configured, if desired, with a <em>Title</em>, and for content field blocks, you can also configure the field formatter. Continue to add blocks to your sections until all the desired blocks and fields are displayed.
nl: Klik in elke sectie op <em>Blok toevoegen</em>. U ziet een lijst met blokken die beschikbaar zijn op uw site, en een sectie genaamd <em>Inhoudsvelden</em> met een blok voor elk veld in uw inhoudsitem. Elk blok kan ingesteld worden met een <em>Titel</em>, en voor blokken met inhoudsvelden het opmaakhulpmiddel. Voeg blokken toe aan uw secties totdat alle gewenste blokken en velden weergegeven worden.

en: Verify your layout. You can check <em>Show content preview</em> to show a preview of what your layout will look like, or uncheck it to see the names of the fields and blocks in each section.
nl: Controleer de lay-out. Selecteer <em>Voorbeeldweergave tonen</em> om een voorbeeld te zien van hoe de lay-out gevuld wordt, of deselecteer het om de namen van de velden en blokken in elke sectie te zien.

en: If needed, reorder the blocks by dragging them to new locations. If you hover over a block, a contextual menu will appear that will let you change the configuration of the block, remove the block, or <em>Move</em> blocks within the section using a more compact interface.
nl: Herorden de blokken als dat nodig is door ze naar een nieuwe plek te slepen. Als u de muis over een blok beweegt, verschijnt er een contextmenu waarmee de instellingen van het blok bewerkt kunnen worden, het blok verwijderd kan worden of <em>Verplaatst</em> binnen de sectie met behulp van een compactere interface.

en: When you are satisfied with your layout, click <em>Save layout</em>.
nl: Als u tevreden bent over uw lay-out, klikt u op <em>Lay-out opslaan</em>.

en: Creating layout defaults
nl: Standaardinstellingen voor lay-outs maken

en: Building Layouts Using the Layout Builder UI
nl: Lay-outs bouwen met de Layout Builder UI

en: Install a core theme, or a contributed theme that has already been downloaded. Choose the default themes to use for the site and for administrative pages.
nl: Een thema uit core installeren, of een bijgedragen thema dat al is gedownload. Kies de standaardthema's voor uw site en beheerpagina's.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <a href="@themes_url"><em>Appearance</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <a href="@themes_url"><em>Uiterlijk</em></a>.

en: Locate the themes that you want to use as the site default theme and for administrative pages.
nl: Zoek de thema's die u wilt gebruiken als standaardthema voor de site en voor beheerpagina's.

en: For each of these themes, if the theme is in the <em>Uninstalled themes</em> section, click the <em>Install</em> link to install the theme. Wait for the theme to be installed (translations might be downloaded). You should be returned to the <em>Appearance</em> page.
nl: Klik voor elk van deze thema's, als het in de sectie <em>Gedeïnstalleerde thema's</em> staat, op de link <em>Installeren</em> om het thema te installeren. Wacht totdat het thema geïnstalleerd is (wellicht worden vertalingen gedownload). U komt terug op de pagina <em>Uiterlijk</em>.

en: Locate the theme that you want to be your default theme, which should now be in the <em>Installed themes</em> section. If it is not already labeled as the <em>default theme</em>, click the <em>Set as default</em> link.
nl: Zoek het thema dat uw standaardthema moet worden, dat nu in de sectie <em>Geïnstalleerde thema's</em> moet staan. Als het nog niet als <em>standaardthema</em> aangeduid wordt, klikt u op de link <em>Als standaard instellen</em>.

en: At the bottom of the page, select the <em>Administration theme</em> that you want to use on administrative pages. Click <em>Save configuration</em> if you selected a new theme.
nl: Onderaan de pagina selecteert u het <em>Beheerthema</em> dat u wilt gebruiken op beheerpagina's. Klik op <em>Instellingen opslaan</em> als u een nieuw thema gekozen hebt.

en: If you changed the default theme for your site, visit the site home page or another page on the non-administration part of your site and verify that the site is using the new theme. If you changed the administration theme, verify that the new theme is used on administrative pages.
nl: Als u het standaardthema van de website gewijzigd hebt, bezoekt u de homepage of een andere niet-beheerpagina om te controleren of het thema daadwerkelijk gebruikt wordt. Als u het beheerthema gewijzigd hebt, controleer dat het gebruikt wordt op beheerpagina's.

en: Uninstall a theme that was previously installed, but is no longer being used on the site.
nl: Een thema dat eerder geïnstalleerd is maar niet langer gebruikt wordt op de site verwijderen.

en: Locate the theme that you want to uninstall, in the <em>Installed themes</em> section.
nl: Zoek het thema dat u wilt verwijderen in de sectie <em>Geïnstalleerde thema's</em>.

en: Click the <em>Uninstall</em> link to install the theme. If there is not an <em>Uninstall</em> link, the theme cannot be uninstalled because it is either being used as the site default theme, being used as the <em>Administration theme</em>, or is the base theme for another installed theme.
nl: Klik op de link <em>Deïnstalleren</em> om het thema de deïnstalleren. Als er geen link <em>Deïnstalleren</em> is, kan het thema niet gedeïnstalleerd worden omdat het nog gebruikt wordt als standaardthema, <em>Beheerthema</em>, of omdat het een basisthema is voor een ander geïnstalleerd thema.

en: The form has become outdated. Press the back button, copy any unsaved work in the form, and then reload the page.
nl: Het formulier is verlopen. Klik op de 'terug'-knop, kopieer niet opgeslagen velden, en herlaad de pagina.

en: Configure one or more search pages.
nl: Een of meer zoekpagina's instellen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Search and Metadata</em> &gt; <a href="@search_settings"><em>Search pages</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Zoeken en Metadata</em> &gt; <a href="@search_settings"><em>Zoekpagina's</em></a>.

en: Scroll down to the <em>Search pages</em> section. You will see a list of the already-configured search pages on your site.
nl: Scroll naar de sectie <em>Zoekpagina's</em>. U ziet een lijst van ingestelde zoekpagina's op uw site.

en: To configure an existing search page, click <em>Edit</em>. Or, to add a new search page, select the <em>Search page type</em> and click <em>Add search page</em>.
nl: Om een bestaande zoekpagina in te stellen, klikt u op <em>Bewerken</em>. Om een nieuwe zoekpagina toe te voegen, selecteert u het <em>Zoekpaginatype</em> en klikt u op <em>Zoekpagina toevoegen</em>.

en: Enter the desired <em>Label</em> name and URL <em>Path</em> for the search page.
nl: Vul het gewenste <em>Label</em> en het URL-<em>Pad</em> voor de zoekpagina in.

en: For <em>Content</em> search pages, select the desired level of influence in ranking search results of the available <em>Content ranking</em> factors.
nl: Selecteer voor <em>Inhoud</em>-zoekpagina's de gewenste invloed op de resultaten van de beschikbare <em>Inhoudswegingsfactoren</em>.

en: Click <em>Save</em>. You will be returned to the <em>Search pages</em> page.
nl: Klik op <em>Opslaan</em>. U komt terug op de pagina <em>Zoekpagina's</em>.

en: Verify that the correct search page is listed as <em>Default</em> in the <em>Status</em> column. If not, click <em>Set as default</em> in the <em>Operations</em> list for the correct search page.
nl: Controleer of de juiste zoekpagina ingesteld staat als <em>Standaard</em> in de kolom <em>Status</em>. Zo niet, klik op <em>Instellen als standaard</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em> van de juiste zoekpagina.

en: Optionally, disable or delete any search pages that you do not want to have available on the site (disabling is temporary, while deleting is permanent).
nl: Eventueel kunt u pagina's die u niet beschikbaar wilt stellen op de site uitschakelen of verwijderen (uitschakelen is tijdelijk, verwijderen is permanent).

en: Manage the search index, and make sure that the site is fully indexed for searching.
nl: De zoekindex beheren, en ervoor zorgen dat de site volledig geïndexeerd wordt voor zoeken.

en: What is the search index?
nl: Wat is de zoekindex?

en: Under <em>Indexing throttle</em>, select the <em>Number of items to index per cron run</em>. A smaller number will make cron faster and reduce the possibility of timeout; a larger number will make sure more of your site is indexed in fewer cron runs.
nl: Selecteer bij <em>Indexeringsbeperking</em> het <em>Aantal items dat per cron-uitvoering wordt geïndexeerd</em>. Een kleiner getal maakt cron sneller en beperkt het risico op een timeout. Een groter getal zorgt dat uw site in kortere tijd helemaal geïndexeerd wordt.

en: Under <em>Default indexing settings</em>, enter the desired <em>Minimum word length to index</em>. Words smaller than this length will be dropped from both keywords when searching and content when indexing.
nl: Vul bij <em>Standaard indexeringsinstellingen</em> de gewenste <em>Minimum woordlengte voor indexering</em> in. Woorden korter dan deze lengte worden weggelaten uit de zoekopdracht, en worden ook niet geïndexeerd.

en: If your site uses Chinese, Japanese, or Korean languages, optionally check <em>Simple CJK handling</em> under <em>Default indexing settings</em> to provide some support for these languages.
nl: Als uw site de talen Chinees, Japans of Koreaans gebruikt, kunt u <em>Eenvoudige CJK-bewerking</em> selecteren onder <em>Standaard-indexeringsinstellingen</em> om deze talen te ondersteunen.

en: Click <em>Save configuration</em>, and you should be returned to the <em>Search pages</em> page.
nl: Klik op <em>Instellingen opslaan</em>. U komt terug op de pagina <em>Zoekpagina's</em>.

en: Click <em>Re-index site</em> if you have changed the indexing configuration, or later on, if you believe that the search index has been corrupted.
nl: Klik op <em>Site opnieuw indexeren</em> als u wijzigingen hebt gemaakt aan de instellingen, of op een ander moment als u denkt dat de zoekindex beschadigd is.

en: After waiting for cron to run several times, verify that the content has been fully indexed for searching. The overall status is listed under <em>Indexing progress</em>, and the status for each search page is shown in the <em>Indexing progress</em> column of the <em>Search pages</em> section.
nl: Controleer nadat cron een aantal keer uitgevoerd is of alle inhoud geïndexeerd is om te doorzoeken. De globale status is zichtbaar onder <em>Indexeringsvoortgang</em>, en de status per zoekpagina is zichtbaar in de kolom <em>Indexeringsvoortgang</em> van de sectie <em>Zoekpagina's</em>.

en: What are search pages?
nl: Wat zijn zoekpagina's?

en: The core Search module organizes site search into <em>pages</em>. Each page allows users to search a particular type of content with a particular configuration. The configuration includes specifying a URL that starts with <em>search</em>, a name for the page, and additional options for some search page types.
nl: De module Search organiseert het zoeken in de site via <em>pagina's</em>. Elke pagina stelt de gebruiker in staat een specifiek type inhoud te doorzoeken met bijbehorende instellingen. De instellingen omvatten een URL, die begint met <em>search</em>, een naam voor de pagina en voor sommige zoekpaginatypes aanvullende opties.

en: What modules provide site search?
nl: Welke modules bieden zoeken in de site aan?

en: The core Search module provides the ability to configure search pages; search page types are provided by both core and contributed modules. The core modules that provide search page types are:
nl: De module Search biedt de mogelijkheid om zoekpagina's in te stellen. Zoekpagina's worden aangeboden door zowel core als bijgedragen modules. De modules in core die zoekpaginatypes aanbieden zijn:

en: The Node module, for searching content pages
nl: De module Node, voor het zoeken in inhoudspagina's

en: The User module, for searching user profiles
nl: De module User, voor het zoeken in gebruikersprofielen

en: The Help module, for searching help topics
nl: De module Help, voor het zoeken in hulp-onderwerpen

en: As an alternative to the core Search module's system of search pages, you can use contributed modules to provide site search. For example, the <a href="https://www.drupal.org/project/apachesolr">Apache Solr</a> and <a href="https://www.drupal.org/project/sphinx">Sphinx</a> contributed modules use third-party technology to provide site search.
nl: Er zijn ook bijgedragen modules die alternatieven bieden voor de Search-module van core. Bijvoorbeeld de module <a href="https://www.drupal.org/project/apachesolr">Apache Solr</a> en <a href="https://www.drupal.org/project/sphinx">Sphinx</a> die met behulp van technologie van derden voorzien in zoeken.

en: What are the limitations of the core Search module?
nl: Wat zijn de beperkingen van de Search-module?

en: There are two main limitations of the core Search module. First, it is not appropriate for very large sites -- if you have a large site, look into other search technologies like Apache Solr. Second, the Node search page type only supports exact keyword matching, which is not the behavior that most users will expect. You can improve this by installing a language-specific stemming module for your language (such as <a href="https://www.drupal.org/project/porterstemmer">Porter Stemmer</a> for American English), which makes it so that, for example, a search for the word walk would match pages containing the words walk, walking, and walked.
nl: Er zijn twee belangrijke beperkingen van de module Search. Ten eerste is hij niet echt geschikt voor heel grote sites. Als u een grote site hebt, onderzoek dan andere zoektechnologieën zoals Apache Solr. Ten tweede ondersteunt het type zoekpagina van de module Node alleen exact overeenkomende zoekwoorden. Dat is gedrag dat veel gebruikers niet verwachten. Dit kan verbeterd worden door een taal-specifieke stemming-module (zoals <a href="https://www.drupal.org/project/porterstemmer">Porter Stemmer</a> voor Amerikaans-Engels), die ervoor zorgt dat als u bijvoorbeeld zoekt naar 'loop', er ook pagina's getoond worden met de woorden 'lopen', 'liep' of 'gelopen'.

en: What are the search permissions?
nl: Wat zijn de toegangsrechten voor zoeken?

en: Users with <em>Use search</em> permission can use the <em>Search form</em> block and <em>Search</em> page; this permission is required for any search configured in the core Search module.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>Zoeken gebruiken</em> kunnen het blok <em>Zoekformulier</em> en de pagina <em>Zoeken</em> gebruiken; dit toegangsrecht is vereist voor elke zoekpagina ingesteld in de Search-module.

en: In addition to <em>Use search</em>, <em>View user information</em> permission is needed for searching users.
nl: Aanvullend op <em>Zoeken gebruiken</em>, is het toegangsrecht <em>Gebruikersinformatie bekijken</em> nodig om gebruikers te kunnen zoeken.

en: In addition to <em>Use search</em>, <em>View published content</em> permission is needed for searching content.
nl: Aanvullend op <em>Zoeken gebruiken</em>, is het toegangsrecht <em>Gepubliceerde inhoud bekijken</em> nodig om inhoud te kunnen doorzoeken.

en: Users with <em>Use advanced search</em> permission can use more complex search filtering when performing content searches.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>Geavanceerd zoeken gebruiken</em> kunnen complexere zoekfilters gebruiken bij het zoeken.

en: Configuring site search overview
nl: Zoeken in de site instellen - overzicht

en: <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/search">Online documentation for the Search module</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/search">Online documentatie voor de Search-module</a>

en: Document root for files
nl: Document-root voor bestanden

en: Document root for public files
nl: Document-root voor openbare bestanden

en: Document root for private files
nl: Document-root voor afgeschermde bestanden

en: Content has been marked for re-indexing for all active search pages. Searching will continue to work, but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.
nl: Inhoud is gemarkeerd voor herindexering voor alle actieve zoekpagina's. Zoeken blijft werken, maar nieuwe inhoud zal pas geïndexeerd worden nadat alle bestaande inhoud opnieuw geïndexeerd is.

en: The Shortcut module creates an add/remove link for each page on your site; the link lets you add or remove the current page from the currently-enabled set of shortcuts (if your theme displays it and you have permission to edit your shortcut set). The core Seven administration theme displays this link next to the page title, as a gray or yellow star. If you click on the gray star, you will add that page to your preferred set of shortcuts. If the page is already part of your shortcut set, the link will be a yellow star, and will allow you to remove the current page from your shortcut set.
nl: De module Shortcut maakt een toevoegen/verwijderen-link voor elke pagina van uw site. Hiermee kunt u de pagina toevoegen/verwijderen van de huidige set snelkoppelingen (als uw thema ze weergeeft en uw toegangsrechten dit toestaan). Het thema Seven toont deze link naast de paginatitel, als een grijze of gele ster. Als u op een grijze ster klikt wordt de pagina toegevoegd als snelkoppeling. Als de pagina al in uw set opgenomen is, ziet u een gele ster, waarmee u de pagina kunt verwijderen van de set.

en: Enables the mobile menu toggle at all widths.
nl: De schakelaar voor mobiel menu op alle breedtes weergeven.

en: Creating a feed
nl: Een feed maken

en: Managing and configuring an existing feed
nl: Een bestaande feed beheren en instellen

en: Importing syndicated content
nl: Gesyndiceerde inhoud importeren

en: Configuring a previously-placed block
nl: Een reeds geplaatst blok instellen

en: Managing blocks
nl: Blokken beheren

en: Placing a block
nl: Blok plaatsen

en: Creating a custom block
nl: Aangepast blok aanmaken

en: Defining a custom block type
nl: Aangepast bloktype definiëren

en: Adding content to a book
nl: Inhoud toevoegen aan een boek

en: Configuring books
nl: Boeken instellen

en: Creating a book
nl: Een boek maken

en: Changing the outline of a book
nl: Boekstructuur wijzigen

en: Managing height, width, and resolution breakpoints
nl: Breakpoints voor hoogte, breedte en resolutie beheren

en: Changing the color palette of a theme
nl: Het kleurenpalet van een thema veranderen

en: Managing the fields of contact forms
nl: De velden van contactformulieren beheren

en: Configuring personal contact forms
nl: Persoonlijke contactformulieren instellen

en: Creating a new contact form
nl: Een nieuw contactformulier maken

en: Managing contact forms
nl: Contactformulieren beheren

en: Setting a default contact form
nl: Een standaard contactformulier instellen

en: Using contextual links
nl: Contextuele links gebruiken

en: Changing the appearance of your site
nl: De weergave van de site wijzigen

en: Managing content structure
nl: Structuur van de inhoud beheren

en: Running and configuring cron
nl: Cron instellen en uitvoeren

en: Extending and modifying your site functionality
nl: Functionaliteit van de site uitbreiden en wijzigen

en: Maintaining and troubleshooting your site
nl: De site onderhouden en problemen oplossen

en: Optimizing site performance
nl: Siteprestaties optimaliseren

en: Making your site secure
nl: De site veilig maken

en: Tracking the content of your website
nl: De inhoud van de site monitoren

en: Accessibility of the administrative interface
nl: Toegankelijkheid van de beheerinterface

en: Using the administrative interface
nl: De beheerinterface gebruiken

en: Adding a field to an entity sub-type
nl: Een veld toevoegen aan een entiteits-subtype

en: Configuring field display for an entity sub-type
nl: Veldweergave instellen voor een entiteits-subtype

en: Configuring the edit form for an entity sub-type
nl: Het bewerkformulier voor een entiteits-subtype instellen

en: Adding a reference field to an entity sub-type
nl: Een referentieveld toevoegen aan een entiteits-subtype

en: Tracking which content a user has visited
nl: Monitoren welke inhoud een gebruiker bezocht heeft

en: Changing the layout for an entity
nl: De lay-out van een entiteit wijzigen

en: Configuring site search
nl: Zoeken in de site instellen

en: Creating and using shortcut administrative links
nl: Snelkoppelingen naar beheerpagina's maken en gebruiken

en: Tracking and displaying popular content
nl: Populaire inhoud monitoren en weergeven

en: Clearing the site cache
nl: De site-cache legen

en: Changing basic site settings
nl: Basisinstellingen van de site wijzigen

en: Configuring error responses, including 403/404 pages
nl: Foutmeldingspagina's instellen, waaronder 403/404 pagina's

en: Enabling and disabling maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus in- en uitschakelen

en: Installing a module
nl: Een module installeren

en: Uninstalling a module
nl: Een module verwijderen

en: Running reports on your site
nl: Rapportages op de site uitvoeren

en: Installing a theme and setting default themes
nl: Een thema installeren en standaardthema's instellen

en: Uninstalling an unused theme
nl: Een thema dat niet gebruikt wordt verwijderen

en: Taking tours of administrative pages
nl: Een rondleiding van een beheerpagina volgen

en: Viewing lists of recently-updated content
nl: Lijsten met recent bijgewerkte inhoud bekijken

en: Creating a user account
nl: Een gebruiker toevoegen

en: Adding a new role
nl: Een nieuwe rol toevoegen

en: Managing user accounts and site visitors
nl: Gebruikersaccounts en sitebezoekers beheren

en: Modifying the permissions for a role
nl: De toegangsrechten voor een rol aanpassen

en: Configuring how user accounts are created and deleted
nl: Instellen hoe gebruikersaccounts gemaakt en verwijderd worden

en: Modifying or deleting a user account
nl: Een gebruikersaccount bewerken of verwijderen

en: Module Link
nl: Module-link

en: Mobile menu all widths
nl: Mobiel menu alle breedtes

en: Site branding background color
nl: Branding-achtergrondkleur

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
nl: <em>U heeft nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.</em>

en: Congratulations and welcome to the Drupal community!
nl: Gefeliciteerd en welkom bij de Drupal-gemeenschap!

en: Drupal is an open source platform for building amazing digital experiences. It’s made, used, taught, documented, and marketed by the <a href="@drupal_community">Drupal community</a>. Our community is made up of people from around the world with a shared set of <a href="@drupal_values">values</a>, collaborating together in a respectful manner. As we like to say:
nl: Drupal is een open source-platform voor het bouwen van verbazingwekkende digitale ervaringen. Het wordt gemaakt, gebruikt, onderwezen, gedocumenteerd en vermarkt door de <a href="@drupal_community">Drupal-gemeenschap</a>. Deze gemeenschap bestaat uit mensen uit de hele wereld met een aantal gedeelde <a href="@drupal_values">waarden</a>, die samenwerken op een respectvolle manier. Zoals we graag zeggen:

en: Come for the code, stay for the community.
nl: Kom voor de code, blijf voor de gemeenschap.

en: There are a few ways to get started with Drupal:
nl: Er zijn verschillende manieren om met Drupal aan de slag te gaan:

en: <a href="@drupal_user_guide">User Guide:</a> Includes installing, administering, site building, and maintaining the content of a Drupal website.
nl: <a href="@drupal_user_guide">Gebruikersgids:</a> Over het installeren, beheren, bouwen en onderhouden van een Drupal website.

en: <a href="@create_content">Create Content:</a> Want to get right to work? Start adding content. <strong>Note:</strong> the information on this page will go away once you add content to your site. Read on and bookmark resources of interest.
nl: <a href="@create_content">Inhoud maken:</a> Meteen aan de slag? Begin met het toevoegen van inhoud. <strong>Opmerking:</strong> de informatie op deze pagina verdwijnt als er inhoud aan de site toegevoegd wordt. Lees verder en maak snelkoppelingen naar interessante bronnen.

en: <a href="@drupal_extend">Extend Drupal:</a> Drupal’s core software can be extended and customized in remarkable ways. Install additional functionality and change the look of your site using addons contributed by our community.
nl: <a href="@drupal_extend">Drupal uitbreiden:</a> Drupal kan worden uitgebreid en aangepast op allerlei manieren. Voeg aanvullende functionaliteit toe en wijzig het uiterlijk van de site met toevoegingen die door de gemeenschap bijgedragen worden.

en: Bookmark these links to our active Drupal community groups and support resources.
nl: Maak snelkoppelingen van deze links naar actieve groepen binnen de Drupal-gemeenschap en bronnen van ondersteuning.

en: <a href="@drupal_global_training_days">Global Training Days:</a> Helpful information for evaluating Drupal as a framework and as a career path. Taught in your local language.
nl: <a href="@drupal_global_training_days">Wereldwijde Trainingsdagen:</a> nuttige informatie voor het evalueren van Drupal als framework of als carrière. Gegeven in de lokale taal.

en: <a href="@drupal_events">Upcoming Events:</a> Learn and connect with others at conferences and events held around the world.
nl: <a href="@drupal_events">Evenementen:</a> Leer en verbind met anderen op conferenties en evenementen rond de wereld.

en: <a href="@drupal_community">Community Page:</a> List of key Drupal community groups with their own content.
nl: <a href="@drupal_community">Gemeenschapspagina:</a> Lijst van belangrijke groepen in de Drupal-gemeenschap.

en: Get support and chat with the Drupal community on <a href="@drupal_slack">Slack</a> or <a href="@drupal_chat">DrupalChat</a>. When you’re looking for a solution to a problem, go to <a href="@drupal_answers">Drupal Answers on Stack Exchange</a>.
nl: Vind ondersteuning en chat met de Drupal-gemeenschap op <a href="@drupal_slack">Slack</a> of <a href="@drupal_chat">DrupalChat</a>. Ga voor oplossingen op veel problemen naar  <a href="@drupal_answers">Drupal Answers op Stack Exchange</a>.

en: Migration failed with source plugin exception: @e in @file line @line
nl: Migratie mislukt met melding van bronplug-in: @e in @file regel @line

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use Layout Builder.
nl: Weergave %display heeft node/% als pad. Dit zal niet het gewenste resultaat geven. Gebruik voor meerdere weergaven van een node Layout Builder.

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
nl: Zie voor meer informatie over datumindelingen de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP-documentatie</a>.

en: The specified file '%original_source' could not be copied because the destination directory '%destination_directory' is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions.
nl: Het bestand '%original_source' kon niet gekopieerd worden omdat de doelmap '%destination_directory' niet goed ingesteld is. Dit kan veroorzaakt worden door een probleem met de bestands- of map-permissies.

en: A user-defined date format. See the <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP manual</a> for available options.
nl: Een door de gebruiker ingestelde datumindeling. Zie voor beschikbare opties de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP handleiding</a>.

en: Manage translations for any entity that the user can edit
nl: Vertalingen beheren voor entiteiten die door de gebruiker bewerkt kunnen worden

en: The Filter module allows administrators to configure text formats. Text formats change how HTML tags and other text will be <em>processed and displayed</em> in the site. They are used to transform text, and also help to defend your website against potentially damaging input from malicious users. Visual text editors can be associated with text formats by using the <a href=":editor_help">Text Editor module</a>. For more information, see the <a href=":filter_do">online documentation for the Filter module</a>.
nl: Met de Filter-module kunnen beheerders tekstindelingen instellen. Tekstindelingen verzorgen de <em>verwerking en weergave</em> van HTML-tags en andere tekst in de site. Ze worden gebruikt om tekst om te zetten en helpen ook bij het beveiligen van de site tegen mogelijk schadelijke invoer van (kwaadwillende) gebruikers. Testverwerkers kunnen aan tekstformaten gekoppeld worden met behulp van de module <a href=":editor_help">Text Editor</a>. Zie voor meer informatie de online <a href=":filter_do">documentatie voor de Filter-module</a>.

en: Enabling the Forum module provides a default <em>Forums</em> menu link in the Tools menu that links to the <a href=":forums">Forums page</a>.
nl: Bij het inschakelen van de Forum-module wordt een link <em>Forums</em> toegevoegd aan het Gereedschappen-menu die verwijst naar de pagina <a href=":forums">Forums</a>.

en: Create a new feed to display syndicated data from an outside source on your website, or import an OPML file to create multiple feeds.
nl: Maak een nieuwe feed aan om gegevens van een externe bron op de website weer te geven, of importeer een OPML-bestand om meerdere feeds aan te maken.

en: A feed is syndicated content data provided by a source outside of your website, which is imported into your website.
nl: Een feed bevat gestructureerde gegevens afkomstig uit een externe bron die geïmporteerd worden in de website.

en: There are four main types of data. <em>Content</em> is the information (text, images, etc.) meant to be displayed to website visitors. <em>Configuration</em> is data that defines how the content is displayed; some configuration (such as field labels) may also be visible to site visitors. <em>State</em> is temporary data about the state of your site, such as the last time the system <em>cron</em> jobs ran. <em>Session</em> is a subset of State information, related to users' interactions with the site, such as site cookies and whether or not they are logged in.
nl: Er zijn vier soorten gegevens. <em>Inhoud</em> is de informatie die aan bezoekers getoond wordt (tekst, afbeeldingen, enz.). <em>Instellingen</em> zijn gegevens die bepalen hoe inhoud weergegeven wordt. Sommige instellingen (zoals veldlabels) zijn zichtbaar voor bezoekers. <em>Status</em> bevat tijdelijke gegevens over de status van de site, zoals de laatste keer dat <em>cron</em>-taken uitgevoerd zijn. <em>Sessie</em> is een selectie van statusinformatie, die betrekking heeft op de interactie van een gebruiker met de site, zoals cookies en of een gebruiker ingelogd is.

en: List (Options module): Stores values chosen from pre-defined lists, where the values can be numbers or text; see section below for more on list fields.
nl: Lijst (Options-module): Om waardes uit een voorgedefinieerde lijst te bewaren. De waardes kunnen getallen of tekst zijn. Zie de sectie hieronder voor meer over lijstvelden.

en: Reference (core system): Stores entity references; see section above
nl: Verwijzing (core systeem): Om verwijzingen naar entiteiten te bewaren. Zie de sectie hierboven

en: Text (Text module): Stores formatted and unformatted text; see section below for more on text fields.
nl: Tekst (Text-module): Om opgemaakte en onopgemaakte tekst te bewaren. Zie de sectie hieronder voor meer over tekstvelden.

en: What settings are available for List field types?
nl: Welke instellingen zijn beschikbaar voor lijstvelden?

en: List fields associate pre-defined <em>keys</em> (or value codes) with <em>labels</em> that the user sees. For example, you might define a list field that shows the user the names of several locations, while behind the scenes a location code is stored in the database. Each list field type corresponds to one type of stored key. For example, a <em>List (integer)</em> field stores integers, while the <em>List (text)</em> field stores text strings. Once you have chosen the field type, the main setting for a list field is the <em>Allowed values</em> list, which associates the keys with the labels.
nl: Lijstvelden verbinden voorgedefinieerde <em>sleutels</em> (of waardes) met <em>labels</em> die een gebruiker ziet. Een gebruiker ziet bijvoorbeeld een lijst met locaties, terwijl in de database de locatiecode opgeslagen wordt. Elk lijstveld komt overeen met een soort sleutel. Een veld <em>Lijst (getal)</em> bewaart bijvoorbeeld gehele getallen, terwijl een veld <em>Lijst (tekst)</em> tekstuele waardes bewaart. Nadat het veldtype gekozen is, is de belangrijkste instelling de lijst met <em>Toegestane waardes</em>, waarin sleutels en labels worden gedefinieerd.

en: What types of Text fields are available?
nl: Welke typen tekstvelden zijn beschikbaar?

en: There are several types of text fields, with different characteristics. Text fields can be either <em>plain</em> or <em>formatted</em>: plain text fields do not contain HTML, while formatted fields can contain HTML and are processed through <em>text filters</em> (these are provided by the core Filter module; if you have that module enabled, see the related topic below on filters for more information). Text fields can also be regular-length (with a limit of 255 characters) or <em>long</em> (with a very large character limit), and long formatted text fields can include a <em>summary</em> attribute. All possible combinations of these characteristics exist as text field types; for example, <em>Text (plain)</em> and <em>Text (formatted, long, with summary)</em> are two examples of text field types.
nl: Er zijn verschillende soorten tekstvelden, met verschillende eigenschappen. Tekstvelden kunnen <em>plat</em> of <em>opgemaakt</em> zijn: platte-tekstvelden bevatten geen HTML, terwijl opgemaakte-tekstvelden HTML kunnen bevatten en worden verwerkt door <em>tekstfilters</em> (afkomstig uit de core Filter-module; als deze ingeschakeld is bevat het onderwerp hieronder meer informatie.). Tekstvelden kunnen standaardgrootte (maximaal 255 tekens) of <em>lang</em> (een heel groot aantal tekens) zijn, en tekstvelden met lange opgemaakte tekst kunnen een <em>samenvatting</em>-attribuut bevatten. Alle mogelijke combinaties van deze eigenschappen zijn beschikbaar als tekstveldtypes. Twee voorbeelden van tekstveldtypes zijn <em>Tekst (plat)</em> en <em>Tekst (opgemaakt, lang, met samenvatting)</em>.

en: What is a menu?
nl: Wat is een menu?

en: A menu is a collection of <em>menu links</em> used to navigate a web site. Menus and menu links can be provided by modules or site administrators.
nl: Een menu is een verzameling van <em>menulinks</em> waarmee door de website genavigeerd kan worden. Menu's en menulinks kunnen gemaakt worden door modules of sitebeheerders.

en: Managing menus overview
nl: Menu's beheren - overzicht

en: The core Menu UI module provides a user interface for managing menus, including creating new menus, reordering menu links, and disabling links provided by modules. It also provides the ability for links to content items to be added to menus while editing, if configured on the content type. The core Custom Menu Links module provides the ability to add custom links to menus. Each menu can be displayed by placing a block in a theme region; some themes also can display a menu outside of the block system. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: De module Menu UI in core biedt een gebruikersinterface voor het beheren van menu's, waaronder het maken van nieuwe menu's, links sorteren en links in- of uitschakelen. Daarnaast wordt de mogelijkheid geboden om - als dit ingeschakeld is voor een inhoudstype - tijdens het bewerken van inhoud links ernaar toe te voegen aan een menu. De core-module Custom Menu Links maakt het mogelijk om aangepaste links toe te voegen aan menu's. Een menu kan weergegeven worden door een blok in een regio van een thema te plaatsen. Sommige thema's kunnen ook een menu weergeven buiten het blokken-systeem. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/menu-concept.html">User guide page Concept: Menu</a>
nl: Gebruikershandleiding pagina <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/menu-concept.html">Concept: Menu</a>

en: Enabling web services
nl: Webservices inschakelen

en: What is a web service?
nl: Wat is een webservice?

en: A web service allows your site to provide its content and data to other web sites and applications. Typically, the data is transported via <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Hypertext_Transfer_Protocol">HTTP</a> in a serialized machine-readable format.
nl: Een webservice maakt het mogelijk inhoud en gegevens van de website beschikbaar te maken voor andere websites en applicaties. De gegevens worden gewoonlijk overgedragen via <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Hypertext_Transfer_Protocol">HTTP</a> in een geserialiseerde opmaak.

en: What is serialization?
nl: Wat is serialisatie?

en: Serialization is the process of converting complex data structures into text strings, so that they can be exchanged and stored. The reverse process is called <em>deserialization</em>. JSON and XML are the two most-commonly-used data serialization formats for web services.
nl: Serialisatie is het omzetten van complexe gegevensstructuren in tekst, zodat ze uitgewisseld en opgeslagen kunnen worden. Het omgekeerde proces is <em>deserialisatie</em>. De meest gebruikte serialisatieformaten voor webservices zijn JSON and XML.

en: What is Hypertext Application Language (HAL)?
nl: Wat is Hypertext Application Language (HAL)?

en: <a href="http://stateless.co/hal_specification.html">Hypertext Application Language (HAL)</a> is a serialization format that supports linking, which enables web applications to follow links and explore relationships between the data and content items that are provided by the web service. Serialized HAL data can be provided in either JSON or XML format.
nl: <a href="http://stateless.co/hal_specification.html">Hypertext Application Language (HAL)</a> is een serialisatieformaat dat koppelingen ondersteunt, waardoor webapplicaties links kunnen volgen en relaties kunnen leggen tussen de inhoud en gegevens die beschikbaar gesteld worden door de webservice. Geserialiseerde HAL-gegevens kunnen beschikbaar gesteld worden in JSON- of XML-formaat.

en: What is HTTP Basic authentication?
nl: Wat is HTTP Basic-authenticatie?

en: <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Basic_access_authentication">HTTP Basic authentication</a> is a method for authenticating requests by sending a user name and password along with the request.
nl: <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Basic_access_authentication">HTTP Basic-authenticatie</a> is een methode voor het authenticeren van requests door een gebruikersnaam en wachtwoord met het request mee te sturen.

en: What modules provide web services?
nl: Welke modules bieden webservices?

en: The following Drupal core modules provide web services:
nl: De volgende core-modules bieden webservices:

en: JSON:API module
nl: JSON:API-module

en: RESTful Web Services module
nl: RESTful Web Services-module

en: Exposes entities and other resources to other applications using a <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Representational_state_transfer">REST</a> implementation. Data is exchanged using a serialization format such as HAL, and transferred using an authentication method such as HTTP Basic Authentication.
nl: Stelt entiteiten en andere bronnen beschikbaar aan applicaties via een <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Representational_state_transfer">REST</a>-implementatie. Gegevens worden uitgewisseld via een serialisatie-formaat zoals HAL, en overgedragen met een authenticatiemethode zoals HTTP Basic Authentication.

en: Serialization module
nl: Serialisatie-module

en: Provides a framework for adding specific serialization formats for other modules to use.
nl: Biedt een framework voor het toevoegen van specifieke serialisatieformaten die andere modules kunnen gebruiken.

en: HAL module
nl: HAL-module

en: Adds support for serializing content entities using the JSON version of HAL.
nl: Biedt ondersteuning voor het serialiseren van inhoud met behulp van de JSON-versie van HAL.

en: HTTP Basic Authentication module
nl: HTTP Basic Authentication-module

en: Provides a way for web services to be authenticated using HTTP Basic authentication against Drupal user accounts.
nl: Maakt het mogelijk dat webservices kunnen authenticeren met behulp van HTTP Basic authentication van Drupal gebruikers.

en: RDF module
nl: RDF-module

en: There are also contributed modules that provide web services.
nl: Er zijn ook bijgedragen modules die voorzien in webservices.

en: Online documentation for the RESTful Web Services module
nl: Online documentatie voor de RESTful Web Services-module

en: Online documentation for the JSON:API module
nl: Online documentatie voor de JSON:API-module

en: Comparison of the RESTFul Web Services and JSON:API modules
nl: Vergelijking tussen de RESTFul Web Services- en JSON:API-module

en: Connecting text editors to text formats
nl: Tekst-editors en tekstopmaken koppelen

en: What is a text editor?
nl: Wat is een tekst-editor?

en: A text editor is software (typically, a JavaScript library) that provides buttons and other command mechanisms to make editing HTML text easier. Some editors are called <em>visual</em> or <em>WYSIWYG (What You See Is What You Get)</em> editors; these editors hide the details of HTML from the user, and instead show formatted output on the screen. The core Text Editor module provides a framework for deploying text editors on your site. The core CKEditor module provides CKEditor, which is a widely-used JavaScript WYSIWYG editor that creates clean and valid HTML; the module also enforces the HTML tag restrictions in the associated text format. Various contributed modules provide other editors; to install a new editor, besides installing the module, you may need to download the editor library from a third-party site.
nl: Een tekst-editor is een programma (gewoonlijk een JavaScript-bibliotheek) dat knoppen en andere mechanismes biedt waarmee het bewerken van HTML-tekst makkelijker wordt. Sommige tekst-editors worden <em>visueel</em> of <em>WYSIWYG (What You See Is What You Get)</em> genoemd; deze verbergen HTML-codes voor de gebruiker, en tonen in plaats daarvan opgemaakte tekst. De core-module Text Editor biedt een framework voor het inzetten van tekstverwerkers op de site. De module CKEditor levert CKEditor, een veel gebruikte JavaScript WYSIWYG editor die schone en valide HTML genereert. De module dwingt ook HTML-restricties in de tekstopmaak af. Diverse bijgedragen modules bieden andere tekstverwerkers. Voor het gebruik van andere editors moet vaak behalve een module ook een bibliotheek van een externe site gedownload worden.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Content Authoring</em> &gt; <a href="@content_url"><em>Text formats and editors</em></a>. The <em>Text editor</em> column in the table shows the text editor that is currently connected to each text format, if any.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Inhoud samenstellen</em> &gt; <a href="@content_url"><em>Tekstopmaak en editors</em></a>. De kolom <em>Text-editor</em> in de tabel toont of een teksteditor gekoppeld is aan een tekstformaat.

en: Select <em>CKEditor</em> as the <em>Text editor</em>, or another text editor that you have installed. The rest of these steps assume you selected <em>CKEditor</em>.
nl: Selecteer <em>CKEditor</em> als de <em>Text-editor</em>, of een andere editor die geïnstalleerd is. De volgende stappen gaan ervanuit dat <em>CKEditor</em> gekozen is.

en: Under <em>Toolbar configuration</em>, drag buttons between <em>Available buttons</em> and <em>Active toolbar</em>; only buttons in <em>Active toolbar</em> will be shown to the user. If you are using a mouse, you can hover over a button to see a tooltip explaining what the button does.
nl: Versleep onder <em>Werkbalk-instelling</em> de knoppen tussen  <em>Beschikbare knoppen</em> en <em>Actieve werkbalk</em>. Alleen knoppen op de <em>Actieve werkbalk</em> zullen aan de gebruiker getoond worden. Ga met de muis over een knop om een tooltip te zien die de functie van een knop uitlegt.

en: Drag buttons within <em>Active toolbar</em> to the desired order, and group buttons by dragging them into the grouping boxes; click <em>Add group</em> to add additional groups.
nl: Sleep de knoppen in de <em>Actieve werkbalk</em> in de gewenste volgorde en groepeer knoppen door ze in de groepeervlakken te slepen. Klik op <em>Groep toevoegen</em> om extra groepen toe te voegen.

en: Under <em>CKEditor plugin settings</em>, configure the buttons that have configuration. This section will not be present if there are no active buttons with configuration.
nl: Stel eventueel onder <em>Instellingen CKEditor-plugin</em> de knoppen in met eigen instellingen. Als er geen knoppen zijn met eigen instellingen is deze sectie niet zichtbaar.

en: Managing text filters and text formats
nl: Tekstfilters en -opmaken beheren

en: Configure text formats on the site.
nl: Tekstopmaken op de site instellen.

en: What are text filters and text formats?
nl: Wat zijn tekstfilters en -opmaken?

en: A text filter is a processing step that can be applied to text, either to transform it in some way (such as converting URLs in the text into HTML links), or to defend against potentially-dangerous input from site users. A text format is an ordered sequence of text filters. Text filters are provided by modules; text formats are managed by the core Filter module.
nl: Een tekstfilter is een verwerkingsstap die uitgevoerd kan worden op tekst, om de tekst te wijzigen (bijvoorbeeld URL's omzetten in HTML-links), of te controleren op mogelijk gevaarlijke invoer van gebruikers. Een tekstopmaak is een opeenvolging van tekstfilters. Tekstfilters worden aangeboden door modules. Tekstopmaken worden beheerd door de Filter-module uit core.

en: Text fields that have "formatted" in the field type name, such as <em>Text (formatted)</em>, use text formats. Users choose the text format when editing the field text; when the field text is shown on the site, it is processed by the chosen text format. Administrators can configure text formats and assign permissions for who can use each format. If the core Text Editor module is enabled, administrators can also associate visual editors with text formats.
nl: Tekstvelden met 'opgemaakt' in hun naam, zoals <em>Tekst (opgemaakt)</em>, gebruiken tekstopmaak. Gebruikers kiezen de opmaak bij het bewerken van de tekst van het veld. Bij het tonen van de tekst op de site wordt deze verwerkt door de gekozen tekstopmaak. Beheerders kunnen tekstopmaak instellen, en bepalen wie elk formaat kan gebruiken. Als de core-module Text Editor ingeschakeld is kan een beheerder ook een visuele editor aan een tekstopmaak koppelen.

en: What text filters are available?
nl: Welke tekstfilters zijn beschikbaar?

en: Some of the more commonly used text filters are:
nl: Veelgebruikte filters zijn:

en: Limits which HTML tags can be used; useful both for site security and enforcing site design.
nl: Beperkt welke HTML-tags gebruikt kunnen worden. Is geschikt voor het borgen van veiligheid en het bewaken van de websitevormgeving.

en: Line breaks in HTML source are displayed as horizontal spaces. This filter converts line breaks into HTML paragraph and line break tags.
nl: Regeleinden worden in HTML-broncode standaard als spaties getoond. Dit filter zet regeleinden om in paragraaf- en regeleinde-tags.

en: Takes plain URLs in text and turns them into HTML links.
nl: Zet URL's in de platte tekst om in geldige HTML-links.

en: For text formats that allow HTML image tags, restricts images to URLs within this site.
nl: Beperkt de bron van afbeeldingen tot URL's binnen deze site, voor tekstopmaken waarbij afbeeldingen geplaatst mogen worden.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Content Authoring</em> &gt; <a href="@content_url"><em>Text formats and editors</em></a>. If you do not have the core Text Editor module installed, the menu link and page title will instead be <em>Text formats</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Inhoud samenstellen</em> &gt; <a href="@content_url"><em>Tekstopmaak en editors</em></a>. Als de module Text Editor niet geïnstalleerd is, is de titel van de link <em>Tekstopmaak</em>.

en: Click <em>Configure</em> to configure an existing text format, or <em>+ Add text format</em> to create a new text format.
nl: Klik op <em>Instellen</em> om een bestaande opmaak in te stellen of <em>Tekstopmaak toevoegen</em> om een nieuwe te maken.

en: Enter the desired <em>Name</em> for the text format.
nl: Vul een <em>Naam</em> in voor de tekstopmaak.

en: Check the <em>Roles</em> that can use this text format. Some HTML tags allow users to embed malicious links or scripts in text. To ensure security, anonymous and untrusted users should only have access to text formats that restrict them to either plain text or a safe set of HTML tags. <strong>Improper text format configuration is a security risk.</strong>
nl: Selecteer de <em>Rollen</em> die deze opmaak mogen gebruiken. Sommige HTML-tags stellen gebruikers in staat om schadelijke links of scripts in te voegen. Om de beveiliging te waarborgen mogen anonieme of niet-vertrouwde gebruikers alleen toegang krijgen tot tekstopmaken die hen beperken tot een veilige set HTML-tags of platte tekst. <strong>Verkeerde instellingen van tekstopmaak vormen een beveiligingsrisico.</strong>

en: If the core Text Editor module is installed, see the related topic to connect a text editor to this text format.
nl: Zie indien de core-module Text Editor geïnstalleerd is het gerelateerde onderwerp om een tekst-editor aan deze tekstopmaak te koppelen.

en: Under <em>Enabled filters</em>, check the text filters that you want to use.
nl: Selecteer onder <em>Ingeschakelde filters</em>, de gewenste tekstfilters.

en: Under <em>Filter processing order</em>, drag the filters to the correct order. Choose the order carefully; for example, if you have a filter that results in a particular HTML tag being added to the text, that should run after a filter that restricts HTML tags, to avoid deleting the new tags the first filter added.
nl: Sleep onder <em>Filterverwerkingsvolgorde</em> de filters in de juiste volgorde. Kies de volgorde met zorg. Als een filter bijvoorbeeld een HTML-tag toevoegt aan de inhoud, dan moet deze uitgevoerd worden na een filter dat de HTML-tags beperkt, om te voorkomen dat de toegevoegde tag meteen weer verwijderd wordt.

en: Under <em>Filter settings</em>, verify and adjust the settings for each active filter that has configuration options.
nl: Controleer of wijzig de instellingen van de verschillende filters bij <em>Filterinstellingen</em>.

en: Click <em>Save configuration</em>, which will return you to the <em>Text formats and editors</em> page.
nl: Klik op <em>Instellingen opslaan</em> om terug te keren naar de pagina <em>Tekstopmaak en editors</em>.

en: Repeat these steps if you have additional text formats to configure.
nl: Herhaal deze stappen als er meerdere tekstopmaken nodig zijn.

en: Creating threaded discussion forums
nl: Discussieforums maken

en: What is a forum?
nl: Wat is een forum?

en: A forum is nested hierarchy of discussions, where users post topics and comment on them.
nl: Een forum is een geneste hiërarchie van discussies waar gebruikers onderwerpen kunnen plaatsen en daarop reageren.

en: What is the forum hierarchy?
nl: Wat is de hiërarchie van een forum?

en: The forum hierarchy consists of:
nl: De hiërarchie van een forum bestaat uit:

en: Optional <em>containers</em> can be used to group similar forums (for example, <em>Recipes</em>). Forums can be inside containers and vice versa.
nl: Optionele <em>containers</em> kunnen gebruikt worden om gerelateerde forums te groeperen (bijvoorbeeld <em>Recepten</em>). Plaats forums in containers en vice versa.

en: <em>Comments</em> submitted by users (for example, <em>You wash the potatoes first and then...</em>).
nl: <em>Reacties</em> van gebruikers (bijvoorbeeld <em>Eerst de aardappelen wassen en dan...</em>).

en: The <em>forums</em> and <em>containers</em> in the hierarchy are implemented as terms in a hierarchical taxonomy vocabulary. The topics are content items posted in forums (not in containers), and replies are comments on each topic item. Deeply nested hierarchies of forums and containers are generally difficult for users to understand and navigate, so it is recommended to keep your hierarchy simple.
nl: De <em>forums</em> en <em>containers</em> in de hiërarchie worden geïmplementeerd als termen in een hiërarchische woordenlijst. De onderwerpen zijn inhoudsitems die geplaatst zijn in forums (niet in containers), en antwoorden zijn reacties op elk onderwerp. Diepgaande hiërarchieën van forums en containers zijn meestal moeilijk te begrijpen en navigeren voor gebruikers, dus het is aan te raden om de hiërarchie 
     eenvoudig te houden.

en: Managing and using forums overview
nl: Forums beheren en gebruiken - overzicht

en: The core Forum module supplies a content type called <em>Forum topic</em>, along with associated comment type and taxonomy vocabulary. As with other comment types, you can configure comments on forum topics to be threaded or unthreaded. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: De core-module Forum biedt een inhoudstype <em>Forum-onderwerp</em>, met een gekoppeld reactietype en woordenlijst. Zoals bij andere reactietypen kan ook hier ingesteld worden of ze vertakt of onvertakt zijn. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: Configuring forums
nl: Forums instellen

en: Configure settings for forums, and set up forum structure.
nl: Forums instellen en de structuur opzetten.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>Forums</em> &gt; <a href="@settings"><em>Settings</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>Forums</em> &gt; <a href="@settings"><em>Instellingen</em></a>.

en: Choose the desired settings for <em>Hot topic threshold</em>, <em>Topics per page</em>, and <em>Default order</em>. Click <em>Save configuration</em> if you have made any changes.
nl: Kies de gewenste instellingen voor <em>'Hot topic'-drempelwaarde</em>, <em>Onderwerpen per pagina</em> en <em>Standaard volgorde</em>. Klik <em>Instellingen opslaan</em> om wijzigingen op te slaan.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@overview"><em>Forums</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@overview"><em>Forums</em></a>.

en: Create the containers that you want in your forum hierarchy, starting at the top level, if any. To create a container, click <em>Add container</em>, enter the container name and optionally other settings, and click <em>Save</em>.
nl: Maak indien nodig de gewenste containers in de forumhiërarchie, vanaf het bovenste niveau. Klik <em>Container toevoegen</em> om een container te maken, kies een naam en eventuele andere instellingen en klik op <em>Opslaan</em>.

en: Create the forums that you want in your forum hierarchy, starting at the top level. To create a forum, click <em>Add forum</em> and enter the forum name. If your hierarchy has this forum inside a container or another forum, select the parent forum/container in the <em>Parent</em> field. Review and/or edit the other settings, and click <em>Save</em>.
nl: Maak de gewenste forums aan in de hiërarchie, vanaf het bovenste niveau. Klik op <em>Forum toevoegen</em> om een forum aan te maken, en vul een naam in. Selecteer in het veld <em>Bovenliggend</em> een bovenliggend forum of container als dit forum in een ander forum of in een container geplaatst moet worden. Controleer en wijzig indien nodig de andere instellingen, en klik <em>Opslaan</em>.

en: Optionally, delete the provided <em>General discussion</em> forum, if you do not want this forum to be available on your site.
nl: Verwijder het standaardforum <em>Algemene discussie</em> als dit niet nodig is.

en: Review and/or edit the permissions related to forums. The administrative permission for editing the forum settings is in the <em>Forum</em> module section of the permissions page, and administrative permissions for editing the forum hierarchy are in the <em>Taxonomy</em> module section. The user permissions for creating forum topics are in the <em>Node</em> module section, and for commenting on topics are in the <em>Comment</em> module section.
nl: Controleer en wijzig de toegangsrechten die betrekking hebben op forums. De rechten voor het bewerken van foruminstellingen staan in de sectie <em>Forum</em> van de toegangsrechten-pagina, en voor het bewerken van de hiërarchie in de sectie <em>Taxonomy</em>. Het toegangsrecht voor het maken van forumonderwerpen staat in de sectie <em>Node</em>, en voor het plaatsen van reacties in de sectie <em>Comment</em>.

en: Add links to the main <a href="@index"><em>Forums</em></a> page (path: <em>/forum</em>), and optionally to individual forum pages, to navigation menus on your site, so that users can find the forums.
nl: Voeg links toe naar de hoofdpagina van <a href="@index"><em>Forums</em></a> (pad: <em>/forum</em>), en eventueel naar individuele forumpagina's, aan de navigatiemenu's van de site zodat gebruikers de forums kunnen vinden.

en: Locking a forum topic
nl: Een forumonderwerp vergrendelen

en: Lock a topic to prevent users from making any more comments.
nl: Vergrendel een onderwerp om te voorkomen dat gebruikers nieuwe reacties plaatsen.

en: Starting from the <a href="@index">forums page</a>, navigate to the forum that currently contains the topic.
nl: Ga via de <a href="@index">forums-pagina</a> naar het forum dat het onderwerp bevat.

en: Locate the topic within the forum, and click on the title to view the topic.
nl: Zoek het onderwerp in het forum, en klik op de titel om het te bekijken.

en: Click <em>Edit</em>.
nl: Klik op <em>Bewerken</em>.

en: Under <em>Comment settings</em>, check <em>Closed</em>.
nl: Klik onder <em>Reactie-instellingen</em> op <em>Gesloten</em>.

en: Moving a topic to a new forum
nl: Een onderwerp verplaatsen naar een nieuw forum

en: Move a forum topic and all of its comments to a new forum.
nl: Verplaats een onderwerp en alle bijbehorende reacties naar een nieuw forum.

en: In the <em>Forums</em> field, select the new forum that you want the topic to move to.
nl: Selecteer in het veld <em>Forums</em> het nieuwe forum waarheen het onderwerp verplaatst moet worden.

en: Check <em>Leave shadow copy</em> to create a link in the original forum pointing to the new location.
nl: Selecteer <em>Schaduwkopie achterlaten</em> om in het originele forum een link naar de nieuwe lokatie toe te voegen.

en: Starting a forum discussion
nl: Een forumdiscussie starten

en: Post a new topic in a forum to start a discussion.
nl: Plaats een nieuw onderwerp in een forum om een nieuwe discussie te starten.

en: Starting from the <a href="@index">forums page</a>, navigate to the forum where you want to post the topic.
nl: Ga via de <a href="@index">forums-pagina</a> naar het forum waar het onderwerp onder moet komen.

en: Click <em>Add new Forum topic</em>.
nl: Klik <em>Nieuw Forumonderwerp toevoegen</em>.

en: Enter the topic's <em>Subject</em> and <em>Body</em>.
nl: Vul het <em>Onderwerp</em> en de <em>Berichttekst</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>Block layout</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>Blokindeling</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em><a href="@help_url">Help</a></em>. Verify that the search block is visible, and try a search.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em><a href="@help_url">Help</a></em>. Controleer of het zoekblok zichtbaar is, en test een zoekopdracht.

en: Configure menu settings for a content type
nl: De menu-instellingen van een inhoudstype instellen

en: For an existing content type, configure the available menus that will be shown as options on content editing screens; links to content items of this type can be added to these menus during editing.
nl: Selecteer voor bestaande inhoudstypes welke menu's beschikbaar zijn als optie op het scherm inhoud-bewerken. Tijdens het bewerken van inhoud van dit inhoudstype kunnen links toegevoegd worden aan deze menu's.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@content_types"><em>Content types</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@content_types"><em>Inhoudstypen</em></a>.

en: Locate the content type you want to configure, and click <em>Edit</em> in the <em>Operations</em> list.
nl: Zoek het inhoudstype dat ingesteld moet worden en klik <em>Bewerken</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em>.

en: Under <em>Menu settings</em>, check the menus that you want to be available when editing a content item of this type.
nl: Selecteer bij <em>Menu-instellingen</em> de menu's die beschikbaar moeten zijn bij het bewerken van inhoud van dit type.

en: Optionally, select the <em>Default parent item</em>, to put links to content items under a default location in the menu structure.
nl: Selecteer indien gewenst <em>Standaard bovenliggend item</em>, om links naar inhoud standaard op een bepaalde plek in de menustructuur te plaatsen.

en: Click <em>Save content type</em>.
nl: Klik <em>Inhoudstype opslaan</em>.

en: Adding a link to a menu
nl: Een link toevoegen aan een menu

en: Add a link to a menu. Note that you can also add a link to a menu from the content edit page if menu settings have been configured for the content type.
nl: Voeg een link toe aan een menu. Merk op dat het ook mogelijk is dit tijdens het bewerken van inhoud te doen als dit zo ingesteld is voor een inhoudstype.

en: In the <em>Manage</em> administration menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@structure_menu"><em>Menus</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@structure_menu"><em>Menu's</em></a>.

en: Locate the desired menu and click <em>Add link</em> in the <em>Operations</em> list.
nl: Zoek het gewenste menu en klik op <em>Link toevoegen</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em>.

en: Enter the <em>Menu link title</em> to be displayed.
nl: Vul de <em>Menulink-titel</em> in die getoond moet worden.

en: Enter the <em>Link</em>, one of the following:
nl: Vul de <em>Link</em> als volgt in:

en: An internal path, such as <em>/node/add</em>
nl: Een intern pad, zoals <em>/node/add</em>

en: A full external URL
nl: Een volledige externe URL

en: Start typing the title of a content item and select it when the full title comes up
nl: Begin de titel van een inhoudsitem te typen en selecteer het als de volledige titel getoond wordt

en: <em>&lt;nolink&gt;</em> to display the <em>Menu link title</em> as plain text without a link
nl: <em>&lt;nolink&gt;</em> om de <em>Menulink-titel</em> te tonen als tekst zonder link

en: <em>&lt;front&gt;</em> to link to the front page of your site
nl: <em>&lt;front&gt;</em> om naar de homepage van de site te gaan

en: Make sure that <em>Enabled</em> is checked; if not, the menu link will not be displayed.
nl: Controleer of <em>Ingeschakeld</em> is geselecteerd; zo niet dan wordt de link niet getoond.

en: Optionally, enter a <em>Description</em>, which will be displayed when a user hovers over the link.
nl: Vul eventueel een <em>Beschrijving</em> in, die getoond wordt als een gebruiker over de link gaat met de muis.

en: Optionally, check <em>Show as expanded</em> to automatically show the children of this link (if any) when this link is shown.
nl: Selecteer eventueel <em>Uitgeklapt weergeven</em> om automatisch de onderliggende links te tonen (indien aanwezig) als deze link getoond wordt.

en: Optionally, select the <em>Parent link</em>, if this menu link should be a child of another menu link.
nl: Selecteer eventueel de <em>Bovenliggende link</em>, als deze link onder een andere link geplaatst moet worden.

en: Click <em>Save</em>. You will be returned to the <em>Add link</em> page to add another link.
nl: Klik <em>Opslaan</em> om terug te gaan naar de pagina <em>Link toevoegen</em>, waar nog een link kan worden toegevoegd.

en: Locate the menu you just added a link to and click <em>Edit</em> in the <em>Operations</em> list.
nl: Zoek het menu waaraan zojuist een link is toegevoegd, en klik <em>Bewerken</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em>.

en: Verify that the order of links is correct. If it is not, drag menu links until the order is correct, and click <em>Save</em>.
nl: Controleer de volgorde van de links. Als deze niet klopt, sleep de links in de juiste volgorde, en klik op <em>Opslaan</em>.

en: Creating a menu
nl: Een menu maken

en: Create a new menu.
nl: Maak een nieuw menu.

en: In the <em>Manage</em> administration menu, navigate <em>Structure</em> &gt; <a href="@structure_menu"> <em>Menus</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@structure_menu"> <em>Menu's</em></a>.

en: Click <em>Add menu</em>.
nl: Klik <em>Menu toevoegen</em>.

en: Enter the title for the menu, which is used as the default block title if the menu is displayed as a block. If desired, also edit the machine name of the menu, which is by default derived from the title.
nl: Vul de titel van het menu in, die ook de standaard bloktitel is als het menu als blok wordt geplaatst. Indien gewenst kan de machinenaam ook bewerkt worden, die standaard gebaseerd is op de titel.

en: Enter an administrative summary, which is displayed on the <em>Menus</em> page.
nl: Vul een beschrijvende tekst in die getoond wordt op de pagina <em>Menu's</em>.

en: If your site has more than one language, choose the language for the menu.
nl: Kies de taal van het menu, indien er meerdere talen beschikbaar zijn op de site.

en: Click <em>Save</em>. You will be on the menu editing page, ready to add links to the menu if the core Custom Menu Links module is installed; see related topics for further tasks.
nl: Klik <em>Opslaan</em>. Vanaf de pagina menu-bewerken kunnen, als de module Custom Menu Links geïnstalleerd is, links toegevoegd worden. Zie de gerelateerde onderwerpen voor verdere taken.

en: Reordering and disabling menu links
nl: Menulinks sorteren en uitschakelen

en: Disable menu links or change the order and hierarchy of menu links.
nl: Menulinks uitschakelen of de volgorde en hiërarchie wijzigen.

en: Click <em>Edit menu</em> for the menu that you want to edit.
nl: Klik op <em>Menu bewerken</em> voor het menu dat bewerkt moet worden.

en: Drag menu links into a new order, or check/uncheck <em>Enabled</em> to enable or disable menu links.
nl: Sleep links in een nieuwe volgorde. (De)Selecteer  <em>Ingeschakeld</em> om links uit- of in te schakelen.

en: Click <em>Save</em> to save your changes.
nl: Klik <em>Opslaan</em> om de wijzigingen op te slaan.

en: <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP date format codes reference</a>
nl: <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">Referentie voor opmaak van PHP-datum</a>

en: [site:name]: The name of your website.
nl: [site:name]: De naam van de website.

en: [site:url]: The URL of your website.
nl: [site:url]: De URL van de website.

en: Managing content listings (views)
nl: Overzichten van inhoud beheren

en: What is a view?
nl: Wat is een overzicht?

en: A <em>view</em> is a listing of items on your site; for example, a block showing the most recent comments, a page listing news items, or a list of registered users. The listings can be formatted in a table, grid, list, calendar, RSS feed, and other formats (some output formats may require you to install additional contributed modules).
nl: Een <em>overzicht</em> is een lijst van items op de site. Bijvoorbeeld een blok met de laatste reacties, een pagina met nieuwsberichten, of een lijst met geregistreerde gebruikers. De lijsten kunnen opgemaakt worden als tabel, grid, lijst, kalender, RSS-feed enz. (sommige opmaken vereisen aanvullende modules).

en: What are the components of a view?
nl: Wat zijn de onderdelen van een overzicht?

en: When you first create a view, you will specify what type of <em>base data</em> is being displayed in the view, which cannot be changed. After choosing a base data type, you can edit the following components, which allow you to specify which data to output, in what order, and in what format:
nl: Bij het aanmaken van een overzicht, wordt gekozen welk type <em>basisgegevens</em> weergegeven wordt. Dit kan niet meer gewijzigd worden. Na deze keuze kunnen de volgende onderdelen gewijzigd worden, waarmee bepaald wordt welke gegevens worden uitgevoerd, in welke volgorde en met welke opmaak:

en: <em>Displays</em>: whether the output goes to a page, block, feed, etc.; a single view can have multiple displays, each with different settings.
nl: <em>Weergaven</em>: of de uitvoer naar een pagina, blok, feed, enz. gaat. Een overzicht kan meerdere weergaven hebben, elk met andere instellingen.

en: <em>Format</em>: the output style for each display, such as content item, grid, table, or HTML list.
nl: <em>Opmaak</em>: de uitvoerstijl voor elke weergave, zoals inhoudsitem, grid, tabel of HTML-lijst.

en: <em>Fields</em>: if the Format allows, the particular fields to display.
nl: <em>Velden</em>: (als de opmaak dit ondersteunt) welke velden worden weergegeven.

en: <em>Filter criteria</em>: criteria to limit the data to output, such as whether the content is published, the type of content, etc. Filters can be <em>exposed</em> to let users choose how to filter the data.
nl: <em>Filtercriteria</em>: criteria om de dataset te beperken, zoals of de inhoud gepubliceerd is, het inhoudstype, enz. Filters kunnen <em>zichtbaar</em> zijn zodat gebruikers ze kunnen wijzigen.

en: <em>Sort criteria</em>: how to order the data. Sorting can also be exposed to users.
nl: <em>Sorteercriteria</em>: hoe de data gesorteerd wordt. Sortering kan ook zichtbaar gemaakt worden voor gebruikers.

en: <em>Header</em> and <em>Footer</em>: content to display at the top or bottom of the view display.
nl: <em>Kop-</em> en <em>Voettekst</em>: inhoud die boven of onder het overzicht getoond wordt.

en: <em>No results behavior</em>: what to do if the filter criteria result in having no data to display.
nl: <em>Gedrag bij ontbreken van resultaten</em>: wat te doen als er door de filters geen gegevens zijn om weer te geven.

en: <em>Pager</em>: how many items to display, and how to paginate if there are additional items to display.
nl: <em>Paginering</em>: het aantal weer te geven items, en hoe paginering werkt als er meer items zijn.

en: <em>Advanced</em> &gt; <em>Contextual filters</em>: like regular filters, except the criteria come from the <em>context</em>, such as the current date, page the view is displayed on, etc.
nl: <em>Geavanceerd</em> &gt; <em>Contextuele filters</em>: zoals gewone filters, alleen komen de criteria uit de <em>context</em>, zoals de huidige datum, de pagina waarop de weergave getoond wordt, enz.

en: <em>Advanced</em> &gt; <em>Relationships</em>: additional data to pull in and display, related in some way to the base data of the view (such as data about the user who created the content item).
nl: <em>Geavanceerd</em> &gt; <em>Relaties</em>: aanvullende gegevens, met een relatie tot de basisgegevens van het overzicht (bijvoorbeeld gegevens over de gebruiker die een item aangemaakt heeft).

en: <em>Advanced</em> &gt; <em>Exposed form</em>: if you have exposed filters or sorts, how to display the form to the user.
nl: <em>Geavanceerd</em> &gt; <em>Zichtbaar formulier</em>: hoe zichtbare filters of sortering, als die er zijn, getoond worden aan de gebruiker.

en: Managing views overview
nl: Overzichten beheren - overzicht

en: The core Views module handles the display of views, and the core Views UI module allows you to create, edit, and delete views in the administrative interface. See the related topics listed below for specific tasks (if the Views UI module is installed).
nl: De core-module Views verzorgt het tonen van overzichten, en de module Views UI biedt een beheerinterface om overzichten te maken, bewerken en verwijderen. Zie voor meer informatie de onderwerpen hieronder (als de module Views UI geïnstalleerd is).

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/views-chapter.html">Views chapter in the User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/views-chapter.html">Hoofdstuk Overzichten in de gebruikersgids</a>

en: Adding a new display to an existing view
nl: Een nieuwe weergave toevoegen aan een bestaand overzicht

en: Add a new display to an existing view. This will allow you to display similar data to an existing view, using similar settings, in a new block, page, feed, etc.
nl: Voeg een nieuwe weergave toe aan een bestaand overzicht. Zo kan de data van een overzicht met overeenkomstige instellingen weergegeven worden in een nieuw blok, pagina, feed, enz.

en: If you are not already editing your view, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@views"><em>Views</em></a>. Find the view you want to edit, and click its <em>Edit</em> link.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@views"><em>Overzichten</em></a>. Zoek het overzicht dat bewerkt moet worden en klik op de link <em>Bewerken</em>.

en: Under <em>Displays</em>, click <em>Add</em>.
nl: Klik onder <em>Weergaven</em>, op <em>Toevoegen</em>.

en: In the pop-up list, click the link for the type of display you want to add; the most common types are <em>Page</em> and <em>Block</em>. The new display will be added to your view, and you will be editing that display.
nl: Klik in de pop-up lijst op de link voor het soort weergave dat toegevoegd moet worden. De meest gebruikte types zijn <em>Pagina</em> en <em>Blok</em>. De nieuwe weergave wordt toegevoegd aan het overzicht, klaar om te bewerken.

en: Optionally, click the link next to <em>Display name</em> and enter a new name to be shown for this display in the administrative interface.
nl: Klik eventueel op de link naast <em>Weergavenaam</em> en vul een nieuwe naam in voor deze weergave in de beheerinterface.

en: Creating a new view
nl: Een nieuw overzicht maken

en: Create a new view to list content or other items on your site.
nl: Maak een nieuw overzicht om inhoud of andere items van de site weer te geven.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@views"><em>Views</em></a>.
nl: Klik in het menu <em>Beheren</em> op <em>Structuur</em> &gt; <a href="@views"><em>Overzichten</em></a>.

en: Click <em>Add view</em>.
nl: Klik op <em>Overzicht toevoegen</em>.

en: In the <em>View name</em> field, enter a name for the view, which is how it will be listed in the administrative interface.
nl: Vul in het veld <em>overzichtsnaam</em> een naam in voor het overzicht. Hiermee wordt het overzicht in de beheerinterface geïdentificeerd.

en: In <em>View settings</em> &gt; <em>Show</em>, select the base data type to display in your view. This cannot be changed later.
nl: Selecteer bij <em>Overzicht-instellingen</em> &gt; <em>Weergeven</em>, het type data dat weergegeven moet worden. Dit kan niet meer gewijzigd worden.

en: Optionally, select or enter filtering, sorting, and page/block display settings; these can be added or changed later.
nl: Stel indien gewenst filtering, sortering en pagina- of blokweergave in. Dit kan later gewijzigd worden.

en: Click <em>Save and edit</em>. Your view will be created; edit it following the steps in the related topics below.
nl: Klik op <em>Opslaan en bewerken</em>. Het overzicht wordt aangemaakt. Dit kan bewerkt worden volgens de stappen in de onderwerpen hieronder.

en: Editing an existing view display
nl: Een bestaande weergave van een overzicht bewerken

en: Edit an existing view display, to modify what data is displayed or how it is displayed.
nl: Bewerk een bestaande weergave om te wijzigen welke data op welke manier wordt weergegeven.

en: Under <em>Displays</em>, click the display you want to edit.
nl: Klik bij <em>Weergaven</em> op de weergave die gewijzigd moet worden.

en: For sections containing lists (such as <em>Fields</em> and <em>Filter criteria</em>), to modify or delete an existing item, click the name of the item. To add a new item, click <em>Add</em> in the drop-down list. To change the order of items, click <em>Rearrange</em> in the drop-down list.
nl: Klik om een bestaand item in secties met lijsten (zoals <em>Velden</em> en <em>Filtercriteria</em>) te bewerken of verwijderen op de naam van het item. Klik op <em>Toevoegen</em> in de lijst met bewerkingen om er een toe te voegen. Klik op <em>Herschikken</em> in de lijst met bewerkingen om de volgorde te wijzigen.

en: For sections containing individual settings (such as <em>Title</em> and <em>Format</em>), there are often two links for each setting. The first link shows the current value; click that link to change the value. If there is a second link called <em>Settings</em>, click that link to change the settings details. For example, if your <em>Format</em> is currently shown as <em>Unformatted list</em>, click <em>Unformatted list</em> to switch to using a <em>Grid</em> or <em>Table</em> format. Click <em>Settings</em> next to your format type to change the settings for your chosen format.
nl: Bij secties met individuele instellingen (zoals <em>Titel</em> en <em>Formaat (Opmaak)</em>), zijn er vaak twee links voor elke instelling. De eerste toont de huidige waarde. Klik daarop om deze te wijzigen. Als er een tweede link is getiteld <em>Instellingen</em>, kunnen daarmee gedetailleerde instellingen gewijzigd worden. Als het <em>Formaat (opmaak)</em> nu getoond wordt als <em>Onopgemaakte lijst</em>, klik op <em>Onopgemaakte lijst</em> om dit te wijzigen naar <em>Grid</em> of <em>Tabel</em>. Klik op <em>Instellingen</em> daarnaast om de instellingen voor de gekozen opmaak te wijzigen.

en: When you have finished changing all the settings, verify that the display is correct by clicking <em>Update preview</em>. Return to editing settings if necessary.
nl: Controleer als de instellingen compleet zijn of de weergave correct is via <em>Voorbeeldweergave bijwerken</em>. Pas de instellingen verder aan indien nodig.

en: When you have verified the display, click <em>Save</em>. Alternatively, if you have made mistakes and want to discard your changes, click <em>Cancel</em>.
nl: Klik nadat de weergave gecontroleerd is op <em>Opslaan</em>. Klik op <em>Annuleren</em> om de wijzigingen ongedaan te maken.

en: For accessibility and search engine optimization, all images that convey meaning on websites should have alternate text. Drupal also allows entry of title text for images, but it can lead to confusion for screen reader users and its use is not recommended. Image fields can be configured so that alternate and title text fields are enabled or disabled; if enabled, the fields can be set to be required. The recommended setting is to enable and require alternate text and disable title text.
nl: Alle afbeeldingen die niet louter illustratief zijn moeten een alternatieve tekst hebben om te voldoen aan toegankelijkheidsvereisten en voor SEO. In Drupal kan ook titeltekst ingevuld worden voor afbeeldingen, maar dat kan tot verwarring bij screenreaders leiden en het gebruik ervan wordt afgeraden. Voor afbeeldingsvelden kan ingesteld worden of alternatief en titel in- of uitgeschakeld zijn, en of ze verplicht zijn. De aanbevolen instelling is om alternatieve tekst in te schakelen en verplicht te maken en titeltekst uit te schakelen.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
nl: Dit moet een intern pad zijn zoals %add-node. Begin de titel van een inhoudsitem te typen om het te selecteren. Vul %front in om naar de homepage te linken. Gebruik %nolink om alleen tekst weer te geven zonder link. Vul %button in om alleen toetsenbord-toegankelijke linktekst te tonen.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
nl: Begin de titel van een item te typen om het te selecteren. Of type een intern pad, zoals %add-node of een externe URL zoals %url. Vul %front in om naar de homepage te linken. %nolink toont alleen de linktekst zonder link. En met %button wordt alleen toetsenbord-toegankelijke linktekst getoond.

en: It is potentially insecure to display oEmbed content in a frame that is served from the same domain as your main Drupal site, as this may allow execution of third-party code. Refer to <a href="https://oembed.com/#section3">oEmbed Security Considerations</a>.
nl: Het is mogelijk onveilig om oEmbed-inhoud te tonen in een frame met hetzelfde domein als de Drupal-site, omdat dit het uitvoeren van code van derden mogelijk maakt. Zie voor meer informatie <a href="https://oembed.com/#section3">oEmbed beveiligingsoverwegingen</a>.

en: It is potentially insecure to display oEmbed content in a frame that is served from the same domain as your main Drupal site, as this may allow execution of third-party code. <a href=":url">You can specify a different domain for serving oEmbed content in the Media settings</a>.
nl: Het is mogelijk onveilig om oEmbed-inhoud te tonen in een frame met hetzelfde domein als de Drupal-site, omdat dit het uitvoeren van code van derden mogelijk maakt. <a href=":url">U kunt een ander domein voor oEmbed-inhoud instellen in de Media-instellingen</a>.

en: If checked, users creating new media items in the media library will see a summary of their selected media items, and they will be able to insert their selection directly into the media field or text editor.
nl: Gebruikers zullen als dit geselecteerd is bij het maken van nieuwe media-items een samenvatting zien van de geselecteerde media-items, en kunnen deze selectie direct in het mediaveld of de tekst-editor invoegen.

en: A flag for whether the link should be rendered in menus. (1 = a disabled menu link that may be shown on admin screens, -1 = a menu callback, 0 = a normal, visible link)
nl: Een vlag die aangeeft of de link in een menu gerenderd moet worden. (1 = een uitgeschakelde link die op adminschermen getoond kan worden, -1 = een menu callback, 0 = een normale, zichtbare link)

en: Menu link language code.
nl: Menulink-taalcode.

en: Translation set id.
nl: Vertalingset-ID.

en: Menu link ID of the source language menu link.
nl: Link-ID van de brontaal-menulink.

en: Users with the <em>Administer menus and menu links</em> permission can add, edit, and delete custom menus on the <a href=":menu">Menus page</a>. Custom menus can be special site menus, menus of external links, or any combination of internal and external links. You may create an unlimited number of additional menus, each of which will automatically have an associated block (if you have the <a href=":block_help">Block module</a> installed). By selecting <em>Edit menu</em>, you can add, edit, or delete links for a given menu. The links listing page provides a drag-and-drop interface for controlling the order of links, and creating a hierarchy within the menu.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>Menu's en links beheren</em> kunnen menu's toevoegen, bewerken en verwijderen op de pagina <a href=":menu">Menu's</a>. Aangepaste menu's kunnen speciale sitemenu's zijn, menu's met externe links of een combinatie van interne en externe links. Er kan een ongelimiteerd aantal menu's gemaakt worden, die elk een bijbehorend blok hebben (als de <a href=":block_help">Block-module</a> geïnstalleerd is). Door op <em>Menu bewerken</em> te klikken, kunnen links worden toegevoegd, bewerkt of verwijderd van een menu. De pagina met het overzicht van links heeft een klik-en-sleep-interface voor het bepalen van de volgorde van de links, en het maken van een hiërarchie in het menu.

en: Default parent link
nl: Standaard bovenliggende link

en: Choose the menu link to be the default parent for a new link in the content authoring form.
nl: Kies de link die standaard de bovenliggende link is voor nieuwe links in het inhoud-bewerken-formulier.

en: The selected menu link is not under one of the selected menus.
nl: De geselecteerde menulink valt niet in een van de geselecteerde menu's.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu link in %title. It will be deleted (system-defined links will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu links in %title. They will be deleted (system-defined links will be reset).
nl[0]: <strong>Let op:</strong> Er is 1 menulink in %title. Die zal verwijderd worden (systeemlinks worden teruggezet naar standaardinstellingen).
nl[1]: <strong>Let op:</strong> Er zijn @count menulinks in %title. Deze zullen verwijderd worden (systeemlinks worden teruggezet naar standaardinstellingen).

en: Drupal @version module name
nl: Drupal @version modulenaam

en: Drupal @version machine name
nl: Drupal @version machinenaam

en: A unique machine-readable name for this content type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores. This name will be used for constructing the URL of the %node-add page.
nl: Een unieke machine-leesbare naam voor dit inhoudstype. Deze mag alleen onderkast letters, cijfers en underscores bevatten. De naam wordt gebruikt voor de URL van de pagina %node-add.

en: The human-readable name of the mapping
nl: De leesbare naam van de toewijzing

en: The machine name of the mapping
nl: De machinenaam van de toewijzing

en: The group this mapping belongs to
nl: De groep waar deze toewijzing bij hoort

en: The mappings linked to the breakpoints group
nl: De toewijzingen gelinkt aan de groep breakpoints

en: In order to use REST on a website, you need to install modules that provide serialization and authentication services. You can use the Core module <a href=":hal">HAL</a> for serialization and <a href=":basic_auth">HTTP Basic Authentication</a> for authentication, or install a contributed or custom module.
nl: Om REST te gebruiken op een website, moeten modules geïnstalleerd worden voor serialisatie en authenticatie. De core-module <a href=":hal">HAL</a> kan gebruikt worden voor serialisatie en de <a href=":basic_auth">HTTP Basic Authentication</a> voor authenticatie, of installeer een bijgedragen of aangepaste module.

en: About searching
nl: Over zoeken

en: You can display your shortcuts by enabling the <em>Shortcuts</em> block on the <a href=":blocks">Blocks administration page</a>. Certain administrative modules also display your shortcuts; for example, the core <a href=":toolbar-help">Toolbar module</a> provides a corresponding menu link.
nl: Als het blok <em>Snelkoppelingen</em> ingeschakeld wordt op de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a> kunnen <em>Snelkoppelingen</em> getoond worden. Sommige administratieve modules geven de snelkoppelingen ook weer. De module <a href=":toolbar-help">Toolbar</a> toont ze bijvoorbeeld als menulink.

en: The new set is created by copying links from your default shortcut set.
nl: De nieuwe set is gemaakt door links uit de standaardset snelkoppelingen te kopiëren.

en: The new set is created by copying links from the %default set.
nl: De nieuwe set is gemaakt door links uit de set %default te kopiëren.

en: The menu.mlid primary key for this menu link (= shortcut link).
nl: De primaire sleutel menu.mlid van deze menulink (= snelkoppeling).

en: A date in a custom format. See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">the PHP documentation</a> for details.
nl: Een datum in een aangepaste opmaak. Zie voor meer informatie de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP-documentatie</a>.

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version. It is recommended to upgrade to PHP version %recommended or higher for the best ongoing support. See <a href="http://php.net/supported-versions.php">PHP's version support documentation</a> and the <a href=":php_requirements">Environment requirements of Drupal 9</a> page for more information.
nl: Uw PHP-installatie is te oud. Drupal vereist minimaal PHP %version. Het is aan te raden PHP bij te werken tot versie %recommended of hoger voor optimale ondersteuning. Zie voor meer informatie <a href="http://php.net/supported-versions.php">de documentatie van ondersteunde PHP-versies</a> en de pagina <a href=":php_requirements">Systeemvereisten voor Drupal 9</a>.

en: Administer menus and menu links
nl: Menu's en menulinks beheren

en: The menu is only visible if the menu link for the current page is at this level or below it. Use level 1 to always display this menu.
nl: Het menu is alleen zichtbaar als de menulink voor de huidige pagina zich op dit niveau of lager bevindt. Gebruik niveau 1 om het menu altijd weer te geven.

en: Menu language.
nl: Menutaal.

en: Menu i18n mode.
nl: Menu i18n-modus.

en: Provides a toolbar that shows the top-level administration menu links and links from other modules.
nl: Biedt een werkbalk die de beheermenulinks van het bovenste niveau toont en links van andere modules.

en: Administer roles and permissions
nl: Rollen en toegangsrechten beheren

en: Flood control blocked login attempt for uid %uid from %ip
nl: Flood control heeft loginpogingen geblokkeerd van uid %uid vanaf %ip

en: Flood control blocked login attempt for uid %uid
nl: Flood control heeft loginpogingen geblokkeerd van uid %uid

en: Flood control blocked login attempt from %ip
nl: Flood control heeft een loginpoging geblokkeerd van %ip

en: Menu link entry
nl: Menulinks invoeren

en: When providing a menu link as a tab, Drupal needs to know what the parent menu link of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent link will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
nl: Als een menulink als tab weergegeven wordt, moet Drupal weten wat de bovenliggende link van de tab is. Soms bestaat de bovenliggende link al, anders moet deze aangemaakt worden. Het pad van de bovenliggende link is het pad naar het overzicht zonder het laatste deel. Als bijvoorbeeld het pad naar dit overzicht <em>foo/bar/baz</em> is, dan is het bovenliggende pad <em>foo/bar</em>.

en: Normal menu link
nl: Normale menulink

en: If creating a parent menu link, enter the title of the link.
nl: Vul bij het maken van een bovenliggende menulink de titel van de link in.

en: If creating a parent menu link, enter the description of the link.
nl: Vul bij het maken van een bovenliggende menulink de beschrijving van de link in.

en: If the parent menu link is a tab, enter the weight of the tab. Heavier tabs will sink and the lighter tabs will be positioned nearer to the first menu link.
nl: Vul als de bovenliggende menulink een tab is, het gewicht van de tab in. Zwaardere tabs staan lager en lichtere dichter bij de eerste menulink.

en: Views cannot create normal menu links for paths with a % in them.
nl: Overzichten kunnen geen menulinks maken voor paden die een % bevatten.

en: If "Custom", see <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Zie bij 'Aangepast' de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP documentatie</a> voor datum-opmaak. Vul in andere gevallen het aantal te tonen verschillende tijdseenheden in (standaard 2).

en: Primary Branding Color
nl: Primaire branding-kleur

en: A clean, accessible, and flexible Drupal front-end theme.
nl: Een clean, toegankelijk en flexibel Drupal front-end thema.

en: Block Layout Page
nl: Pagina blokindeling

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page that can be displayed in regions (such as footer or sidebar) on your page.
nl: Blokken zijn stukken inhoud die weergegeven worden in een regio of gebied van de pagina (zoals de footer of zijbalk).

en: Any custom or contributed block can be added to a particular region by clicking on a button Place block. A new block can also be created by clicking on Place Block
nl: Elk aangepast of bijgedragen blok kan in een regio geplaatst worden door op de knop <em>Blok plaatsen</em> te klikken. Met dezelfde knop kan ook een nieuw blok gemaakt worden.

en: Assign or change the region of a block by clicking here. A dropdown list with all the regions will appear.You can place one block in multiple regions.
nl: Klik hier om de regio van een blok toe te wijzen of te wijzigen. Er verschijnt een lijst met alle regio's. Eén blok kan in meerdere regio's geplaatst worden.

en: By Clicking on "Configure" you can go ahead and edit the contents of the block, deal with the visibility settings and even change the placement of where it is on your theme.
nl: Klik op 'Instellen' om de inhoud van een blok te bewerken, de zichtbaarheid in te stellen of de plaatsing in het thema te wijzigen.

en: Custom Block Library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: The block management screen also has an another tab on the top which is used to add Custom blocks. The name of the tab is "Custom block library". This tab ultimately provides a link to add custom blocks.
nl: Het scherm blokindeling heeft ook een tab bovenaan om aangepaste blokken toe te voegen genaamd 'Aangepaste blokken-bibliotheek'. Deze tab is een link om aangepaste blokken toe te voegen.

en: Wide (1090)
nl: Breed (1090)

[ctx: PHP date format]
en: j  F,  Y
nl: j  F  Y

en: Failed to fetch available update data:
nl: Het ophalen van update-gegevens is mislukt:

en: See <a href="@url">PHP OpenSSL requirements</a> in the Drupal.org handbook for possible reasons this could happen and what you can do to resolve them.
nl: Zie voor meer informatie waarom dit kan gebeuren en hoe dit op te lossen de pagina <a href="@url">PHP OpenSSL-vereisten</a> in het handboek op Drupal.org.

en: Check <a href="@url">your local system logs</a> for additional error messages.
nl: Controleer de <a href="@url">lokale systeemberichten</a> voor aanvullende foutmeldingen.

en: Check your local system logs for additional error messages.
nl: Controleer de lokale systeemberichten voor aanvullende foutmeldingen.

en: Drupal update settings
nl: Drupal update-instellingen

en: For security reasons, your upload has been rejected.
nl: De upload is om veiligheidsredenen geweigerd.

en: Testing themes blocks
nl: Test-thema voor blokken

en: Minimal profile for testing block installation of themes.
nl: Minimaal profiel voor het testen van de blok-installatie van thema's.

en: Testing theme with optional blocks
nl: Test-thema met optionele blokken

en: Testing theme with required blocks
nl: Test-thema met verplichte blokken

en: Testing theme without blocks
nl: Test-thema zonder blokken

en: Exporting your complete site configuration
nl: De volledige websiteconfiguratie exporteren

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>Configuration synchronization</em> &gt; <a href="@export"><em>Export</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheer</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Ontwikkeling</em> &gt; <em>Configuratie synchroniseren</em> &gt; <a href="@export"><em>Exporteren</em></a>.

en: Click <em>Export</em> and save the archive file.
nl: Klik op <em>Exporteren</em> en sla het bestand op.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>Configuration synchronization</em> &gt; <em>Export</em> &gt; <em><a href="@single_export">Single item</a></em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Ontwikkeling</em> &gt; <em>Configuratie synchroniseren</em> &gt; <em>Exporteren</em> &gt; <em><a href="@single_export">Enkel item</a></em>.

en: Select the <em>Configuration type</em> that you want to export, and then select the specific <em>Configuration name</em> to export.
nl: Selecteer het te exporteren <em>type Configuratie</em>, en selecteer dan de specifieke <em>Configuratienaam</em> om te exporteren.

en: Use your browser to copy the text in the box marked <em>Here is your configuration</em> to the clipboard.
nl: Gebruik de browser om de tekst in het veld gemarkeerd met <em>Hier is de configuratie</em> naar het klembord te kopiëren.

en: Paste the copied text into a plain-text editor on your computer or other device, and save it using the suggested file name below the text box.
nl: Plak de gekopieerde tekst als platte tekst in een teksteditor, en sla het op met de bestandsnaam die onder het tekstveld staat.

en: Importing your complete site configuration
nl: De volledige websiteconfiguratie importeren

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>Configuration synchronization</em> &gt; <em><a href="@import_page">Import</a></em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheer</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Ontwikkeling</em> &gt; <em>Configuratie synchroniseren</em> &gt; <em><a href="@import_page">Importeren</a></em>.

en: Browse to find the <em>Configuration archive</em> that you want to import.
nl: Zoek het <em>Configuratie-archief</em> om te importeren.

en: Click <em>Upload</em>. Your configuration archive will be unpacked and placed in the configuration synchronization directory, and you will be redirected to the <em>Synchronize</em> page.
nl: Klik op <em>Uploaden</em>. Het archief wordt uitgepakt en in de configuratie-synchronisatiemap geplaatst. De browser wordt vervolgens doorgestuurd naar de pagina <em>Synchroniseren</em>.

en: Review the differences between your uploaded configuration and the active configuration, if any, and click <em>Import all</em> to import the changes.
nl: Controleer het verschil tussen de geüploade configuratie en de actieve configuratie, indien aanwezig, en klik op <em>Alles importeren</em> om de wijzigingen te importeren.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>Configuration synchronization</em> &gt; <em>Import</em> &gt; <a href="@single_import"><em>Single item</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Ontwikkeling</em> &gt; <em>Configuratie synchroniseren</em> &gt; <em>Importeren</em> &gt; <a href="@single_import"><em>Enkel item</em></a>.

en: Select the <em>Configuration type</em> that you want to import.
nl: Selecteer het <em>type Configuratie</em> om te importeren.

en: On your computer or other device, copy the YAML-format configuration that you want to import to the clipboard.
nl: Kopieer de te importeren configuratie in YAML-formaat naar het klembord.

en: Paste the clipboard text into the box labeled <em>Paste your configuration here</em>.
nl: Plak deze vervolgens in het tekstveld met het label <em>Plak de configuratie hier</em>.

en: Click <em>Import</em>.
nl: Klik op <em>Importeren</em>.

en: Managing and deploying configuration
nl: Configuratie beheren en uitrollen

en: What is the configuration system?
nl: Wat is het configuratiesysteem?

en: The configuration system provides the ability for administrators to customize the site, and to move and synchronize configuration changes between development sites and the live site. It does this in 2 ways:
nl: Het configuratiesysteem geeft beheerders de mogelijkheid de site aan te passen, en instellingen tussen ontwikkelomgevingen en live omgevingen te verplaatsen en te synchroniseren. Dit gebeurt op twee manieren:

en: Providing storage for configuration
nl: Opslag voor configuratie bieden

en: Providing a process in which configuration changes can be imported and exported between instances of the same site; for example, from "dev" to "staging" to "live"
nl: Een proces bieden waarin configuratiewijzigingen geïmporteerd en geëxporteerd kunnen worden tussen instanties van dezelfde site, bijvoorbeeld van 'ontwikkeling' naar 'acceptatie' naar 'live'.

en: What is configuration data?
nl: Wat zijn configuratiegegevens?

en: Configuration data describes settings that define how your site behaves or is displayed. For example, when a site administrator updates settings using an administrative form, these settings are stored as configuration data. Configuration data describes settings as simple as a site name and as complex as a view or image style.
nl: Configuratiegegevens bevatten instellingen waarmee wordt bepaald hoe een site eruit ziet of zich gedraagt. Als een beheerder bijvoorbeeld instellingen met behulp van een beheerformulier wijzigt, worden deze instellingen opgeslagen als configuratiegegevens. Configuratiegegevens beschrijven eenvoudige instellingen als een sitenaam, of complexe als een overzicht of afbeeldingsstijl.

en: What kinds of configuration are there?
nl: Welke soorten configuratie zijn er?

en: Active configuration
nl: Actieve configuratie

en: Active configuration is the current working configuration of a site. Storage of active configuration is defined by the site, and resides in the database by default.
nl: Actieve configuratie bevat alle instellingen die nu actief zijn op de site. De opslag van de actieve configuratie wordt bepaald door de site, en bevindt zich normaal gesproken in de database.

en: A simple configuration item is a group of settings, such as the settings for a module or theme. Each simple configuration item has its own unique structure.
nl: Een eenvoudig configuratie-item is een groep instellingen, zoals de instellingen van een module of thema. Elk eenvoudig configuratie-item heeft zijn eigen unieke structuur.

en: Configuration entities are user-defined configuration items grouped by type, such as views, image styles, and content types. Each configuration entity within a type has a similar structure.
nl: Configuratie-entiteiten zijn door de gebruiker gedefinieerde instellingen, gegroepeerd per type, zoals overzichten, afbeeldingsstijlen en inhoudstypes. Elk configuratie-entiteit binnen een type heeft dezelfde structuur.

en: Default configuration can be defined by a module, theme, or installation profile in its <em>config/install</em> or <em>config/optional</em> directories. Configuration is provided in YAML files (file extension .yml); YAML is a human-readable data serialization standard that is used by the core software for several purposes. Once the default configuration has been imported into the site's active configuration (through installing the extension), that configuration is owned by the site, not the extension. This means that future updates of the extension will not override the site's active configuration for that extension.
nl: Standaardconfiguratie kan aangeleverd worden door een module, thema of installatieprofiel in de map <em>config/install</em> of <em>config/optional</em>. Configuratie wordt aangeleverd als YAML-bestanden (bestandsextensie .yml). YAML is een manier om gestructureerde gegevens leesbaar op te slaan die door de core-software voor verschillende doelen gebruikt wordt. Als de standaardconfiguratie eenmaal geïmporteerd is in de actieve configuratie van de site (door het installeren van de uitbreiding), wordt de configuratie daarna door de site beheerd, niet meer door de uitbreiding. Dit betekend dat bij een nieuwe versie van de uitbreiding de configuratie van de site niet overschreven zal worden.

en: What is configuration synchronization?
nl: Wat is het synchroniseren van configuratie?

en: Configuration synchronization is the process of exporting and importing configuration to keep configuration synchronized between different versions of a site; for example, between a development site and the live site.
nl: Configuratie synchroniseren is het proces van exporteren en importeren van configuratie zodat deze tussen verschillende versies van de site gelijk blijft, bijvoorbeeld tussen een ontwikkeling- en live site.

en: Each site has unique identifier, also called a <em>UUID</em>, which identifies the site to the system in any instance of the site, as long as the site instances have been reproduced as clones (cloning is when the codebase and database are copied to create a new site instance). When site instances are cloned, a "dev" instance of the site has the same UUID as the "live" instance. When site instances share the same UUID, configuration can be exported from one instance to another.
nl: Elke site heeft een unieke identificatie, ook wel <em>UUID</em>, waarmee de site door het systeem geïdentificeerd wordt in elke instantie van de site. Dit is gelijk als de instanties gereproduceerd zijn als kloon (klonen is alle code en de database kopiëren om een nieuwe site-instantie te maken). Als een site-instantie gekloond wordt heeft een 'ontwikkeling' instantie van de site hetzelfde UUID als de 'live' instantie van de site. Alleen als instanties hetzelfde UUID delen, kan configuratie van de ene naar de andere instantie geëxporteerd worden.

en: The following list contains terms and concepts related to configuration synchronization:
nl: De volgende lijst bevat termen en concepten gerelateerd aan configuratie-synchronisatie:

en: Exported configuration
nl: Geëxporteerde configuratie

en: When configuration is exported, the active configuration is exported as a set of files in YAML format. When using the <em>Configuration synchronization</em> administrative UI, configuration can be exported as a full-export or single-item archive. This archive can then be imported into the destination site instance.
nl: Als configuratie geëxporteerd wordt, zal de actieve configuratie opgeslagen worden als een verzameling bestanden in YAML-formaat. Bij gebruik van de beheerinterface van <em>Configuratie synchroniseren</em> kan configuratie geëxporteerd worden als volledige export of als enkel item. Dit archief kan vervolgens geïmporteerd worden in de doel-instantie.

en: Imported configuration
nl: Geïmporteerde configuratie

en: Imported configuration is configuration that has been exported from another instance of the site (the "source") and is now being imported into another site instance (the "destination"), thereby updating its active configuration to match the imported configuration data set.
nl: Geïmporteerde configuratie is configuratie die geëxporteerd wordt uit één instantie van de site (de 'bron') en geïmporteerd in een andere instantie (het 'doel'), waarbij de actieve configuratie wordt bijgewerkt zodat die overeenkomt met de geïmporteerde configuratie.

en: The configuration sync directory location is set in the site's <em>settings.php</em> file. When configuration is exported, the active configuration is exported and described in YAML files which are stored in the configuration sync directory. After the first export, the system compares the site's active configuration with the configuration data in the sync directory and will only export active configuration items that are different than their counterparts in the sync directory.
nl: De lokatie van de configuratiesynchronisatiemap wordt ingesteld in het <em>settings.php</em>-bestand. Als configuratie geëxporteerd wordt, zal deze in de vorm van YAML-bestanden opgeslagen worden in deze map. Na de eerste export vergelijkt het systeem de actieve configuratie van de site met de configuratiebestanden in deze map, en exporteert alleen items die anders zijn dan de bijbehorende items in de map.

en: Managing configuration overview
nl: Configuratie beheren - overzicht

en: Configuration management tasks, such as exporting or importing configuration and synchronizing configuration, can be done either through the administrative UI provided by the core Configuration Manager module or a command-line interface (CLI) tool. Defining a configuration sync directory path other than the default value requires read/write access to the site's <em>settings.php</em> file.
nl: Taken voor het beheren van configuratie, zoals exporteren, importeren of synchroniseren van configuratie, kunnen gedaan worden via de beheerinterface van de core module Configuration Manager of met behulp van een command-line interface (CLI)-programma. Het vastleggen van de configuratiesynchronisatiemap anders dan de standaardlocatie vereist lees- en schrijfrechten op het <em>settings.php</em> bestand van de site.

en: Most modules and themes also provide settings forms for updating the configuration they provide. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: De meeste modules en thema's bieden ook beheerformulieren voor het bijwerken van hun configuratie. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/8/configuration-management/workflow-using-drush">Configuration management: Workflow using Drush</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/8/configuration-management/workflow-using-drush">Configuratiebeheer: Workflow met Drush</a>

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/understanding-data.html">Concept: Types of Data article in the Drupal User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/understanding-data.html">Concept: artikel 'datatypes' in de Drupal gebruikershandleiding</a>

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/install-dev-sites.html">Concept: Development Sites article in the Drupal User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/install-dev-sites.html">Concept: artikel 'ontwikkelomgevingen' in de Drupal gebruikershandleiding</a>

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/install-dev-making.html">Making a Development Site article in the Drupal User Guide</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/install-dev-making.html">Artikel 'ontwikkelomgeving opzetten' in de Drupal gebruikershandleiding</a>

en: Managing media
nl: Media beheren

en: What are media items?
nl: Wat zijn media-items?

en: What is the media library?
nl: Wat is de mediabibliotheek?

en: The media library is a visual user interface for managing and reusing media items. Add media items to content using Media reference fields and the Media library field widget.
nl: De mediabibliotheek is een visuele gebruikersinterface voor het beheren en hergebruiken van media-items. Voeg media-items toe aan inhoud met behulp van media-referentievelden en het widget van het Mediabibliotheek-veld.

en: What is an image style?
nl: Wat is een afbeeldingsstijl?

en: An image style is a set of processing steps, known as <em>effects</em>, that can be applied to images. Examples of effects include scaling and cropping images to different sizes. Responsive image styles can associate image styles with your theme's size breakpoints. This allows serving images sized for the browser width.
nl: Een afbeeldingsstijl is een verzameling verwerkingsstappen, ook wel <em>effecten</em>, die toegepast worden op afbeeldingen. Voorbeelden van effecten zijn het schalen en uitsnijden van afbeeldingen naar andere afmetingen. Responsive-afbeeldingsstijlen kunnen afbeeldingsstijlen koppelen aan de breakpoints van het thema. Hierdoor kunnen afbeeldingen getoond worden met afmetingen aangepast aan de breedte van de browser.

en: Overview of managing media
nl: Media beheren - overzicht

en: The following modules provide media-related functionality:
nl: De volgende modules bieden media-gerelateerde functionaliteit:

en: Media items and media types are managed by the core Media module.
nl: Media-items en mediatypen worden beheerd door de core-module Media.

en: The core Media module provides a Media reference field to add media to content entities. The core File and Image modules also provide reference fields. It is recommended to use the Media reference field because it is more versatile.
nl: De core-module Media biedt een Media-referentieveld om media toe te voegen aan inhoudsentiteiten. De core-modules File en Image bieden ook referentievelden. Het is aan te raden het Media-referentieveld te gebruiken omdat het veelzijdiger is.

en: The core Media Library module provides the media library and the Media library field widget. With this module installed, the Media library field widget becomes the default widget for editing Media reference fields.
nl: De core-module Media Library biedt de mediabibliotheek en de bijbehorende widget. Als deze module geïnstalleerd is, wordt de mediabibliotheek-widget de standaardwidget voor het bewerken van media-referentievelden.

en: The core Image module provides a user interface for defining image styles. The core Responsive Image module provides responsive image styles. Using the core Breakpoint module, and a breakpoint-enabled theme, these responsive styles can serve images sized for the browser.
nl: De core-module Image biedt een gebruikersinterface voor het maken van afbeeldingsstijlen. De core-module Responsive Image biedt Responsive-afbeeldingsstijlen. Met de core-module Breakpoint en een thema dat breakpoints ondersteund, kunnen met deze responsive-stijlen afbeeldingen afgestemd worden op de afmetingen van de browser.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/8/core/modules/media">Media module</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/8/core/modules/media">Media-module</a>

en: Adding an image style
nl: Een afbeeldingsstijl toevoegen

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Media</em> &gt; <a href="@styles"><em>Image styles</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Media</em> &gt; <a href="@styles"><em>Afbeeldingsstijlen</em></a>.

en: Click <em>Add image style</em>.
nl: Klik op <em>Afbeeldingsstijl toevoegen</em>.

en: Enter a descriptive <em>Image style name</em>, and click <em>Create new style</em>.
nl: Vul een beschrijvende <em>Afbeeldingsstijlnaam</em> in, en klik op <em>Nieuwe stijl aanmaken</em>.

en: Under <em>Effect</em>, choose an effect to apply and click <em>Add</em>.
nl: Kies bij <em>Effect</em> een toe te passen effect en klik dan op <em>Toevoegen</em>.

en: Configure the effect on the next page. Most effects require some additional configuration after they are added.  For example, for the <em>Crop</em> effect, enter the <em>Width</em> and <em>Height</em> to crop the image to, and choose the <em>Anchor</em> point. Click <em>Add effect</em>.
nl: Stel het effect in op de volgende pagina. De meeste effecten hebben extra instellingen nadat ze toegevoegd zijn. Bij het effect <em>Uitsnijden</em> is de <em>Breedte</em> en <em>Hoogte</em> van het uitgesneden bestand instelbaar en wordt een <em>Ankerpunt</em> gekozen. Klik op <em>Effect toevoegen</em>.

en: Repeat the previous two steps until all of the effects have been added.
nl: Herhaal de voorgaande twee stappen totdat alle effecten toegevoegd zijn.

en: Drag to change the order of the effects. Then click <em>Save</em> to save the new order.
nl: Versleep of wijzig de volgorde van de effecten. Klik daarna op <em>Opslaan</em> om de volgorde te bewaren.

en: The image style can now be used to format a field containing an image in your layouts or traditional field displays. It can also be used as part of a responsive image style. See related topics below for more information.
nl: De afbeeldingsstijl kan nu gebruikt worden om een veld met een afbeelding in de layouts of traditionele veldweergaven op te maken. Hij kan ook gebruikt worden als onderdeel van een responsive-afbeeldingsstijl. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor meer informatie.

en: Adding a new media type
nl: Een nieuw mediatype toevoegen

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <a href="@media"><em>Media types</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <a href="@media"><em>Mediatypes</em></a>.

en: If there is not already a media type for the type of media you want to use on your site, click <em>Add media type</em>.
nl: Indien er nog geen mediatype is voor het gewenste type media, klik op <em>Mediatype toevoegen</em>.

en: Enter a <em>Name</em> and <em>Description</em> for your media type, and select the <em>Media source</em>.
nl: Vul een <em>Naam</em> en <em>Beschrijving</em> in voor het mediatype, en selecteer de <em>Mediabron</em>.

en: For most media sources, there is additional information that will need to be stored with your media item, in a field on your media type. Under <em>Media source configuration</em>, select an existing field to re-use to store this information, or select <em> - Create -</em> to create a new field.
nl: Voor de meeste mediabronnen is er aanvullende informatie, die opgeslagen moet worden bij het media-item. Selecteer onder <em>Mediabron-instellingen</em> een bestaand veld om te hergebruiken voor deze gegevens, of selecteer <em> - Aanmaken -</em> om een nieuw veld te maken.

en: Note the types of metadata in the <em>Field mapping</em> section that can be mapped to fields on your media type.
nl: Kijk naar de soorten metadata in de sectie <em>Veldtoewijzing</em> die aan velden van het mediatype toegewezen kunnen worden.

en: Optionally, add additional fields for the metadata noted above or for other information that you want to store to your media type by clicking on <em>Manage fields</em> (see related topic below).
nl: Voeg eventueel extra velden toe voor andere gegevens die bij het media-item opgeslagen moeten worden door te klikken op <em>Velden beheren</em> (zie het gerelateerde onderwerp hieronder).

en: If you have added metadata fields, click <em>Edit</em>. Under <em>Field mapping</em>, select the fields you added for each piece of metadata information.
nl: Als er metadatavelden toegevoegd zijn, klik op <em>Bewerken</em>. Selecteer onder <em>Veldtoewijzing</em> de velden die toegevoegd zijn voor de verschillende metadatagegevens.

en: You can now use this media type by adding a Media reference field to any content entity sub-type. See related topic below.
nl: Gebruik het mediatype door een Mediareferentieveld toe te voegen aan een inhoudsentiteit-subtype. Zie gerelateerde onderwerpen hieronder.

en: Migrating, updating, and upgrading
nl: Migreren, bijwerken en upgraden

en: What are updating, upgrading, and migrating?
nl: Wat is bijwerken, upgraden en migreren?

en: <em>Updating</em> is the process of changing from one minor version of the software to a newer version, such as from version 8.3.4 to 8.3.5, or 8.3.5 to 8.4.0. Starting with version 8.x, you can also update to major versions 9, 10, and beyond if your add-on modules, themes, and install profiles are compatible. <em>Upgrading</em> is the process of changing from an older major version of the software to a newer version, such as from version 7 to 8. <em>Migrating</em> is the process of importing data into a site.
nl: <em>Bijwerken</em> is het proces waarbij een wijziging van een minor-versienummer betrokken is. Bijvoorbeeld van versie 8.3.4 naar 8.3.5, of 8.3.5 naar 8.4.0. Vanaf versie 8.x kan bijwerken ook naar major versies 9, 10 en hoger als de bijgedragen modules, thema's en installatieprofielen compatibel zijn. <em>Upgraden</em> is het proces waarbij een oudere major versie vervangen wordt, bijvoorbeeld van 7 naar 8. <em>Migreren</em> is het proces waarbij gegevens in een site geïmporteerd worden.

en: To upgrade a site from Drupal 6 or 7 to Drupal 8 or later, keeping the content and configuration the same, you will install the new version of the software and add-on modules and themes in a new site, and then migrate the content and other data from your old site into the new site.
nl: Om een site van Drupal 6 of 7 naar Drupal 8 of later te upgraden met behoud van inhoud en instellingen, is het nodig de nieuwe versie van Drupal en alle benodigde modules en thema's in een nieuwe site te installeren, en daarna de inhoud en andere gegevens van de oude naar de nieuwe site te migreren.

en: Overview of Migrating
nl: Overzicht van migratieproces

en: Provides the underlying API for migrating data.
nl: Biedt de onderliggende API voor het migreren van gegevens.

en: Provides data migration from older versions of the Drupal software into a new site.
nl: Verzorgt de gegevensmigratie van oudere versies van Drupal in een nieuwe site.

en: Provides a user interface for performing data migration from older versions of the Drupal software into a new site.
nl: Biedt een gebruikersinterface voor het uitvoeren van gegevensmigratie van oudere versies van Drupal naar een nieuwe site.

en: If the source of the data you want to migrate is a different content management system, or if the data source is a Drupal site that was built using contributed modules that the core migration modules do not support, then you will also need one or more contributed or custom modules in order to migrate your data.
nl: Als de gegevensbron een ander CMS is, of als het een Drupal-site is waarin modules gebruikt zijn die niet ondersteund worden door de migratie-modules uit core, zijn aanvullende modules nodig om de gegevens te migreren.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/upgrading-drupal">Upgrading Drupal</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/upgrading-drupal">Drupal upgraden</a>

en: Migrating data for an upgrade using the user interface
nl: Gegevens bij een upgrade migreren met behulp van de gebruikersinterface

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em><a href="@migrate_drupal_upgrade">Upgrade</a></em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Ontwikkeling</em> &gt; <em><a href="@migrate_drupal_upgrade">Upgrade</a></em>.

en: Read the introduction and follow the <em>Preparation steps</em> on the page. Then click <em>Continue</em>.
nl: Lees de introductie en volg de <em>Voorbereidende stappen</em> op de pagina. Klik daarna op <em>Doorgaan</em>.

en: Select the Drupal version of the source site. Also enter the database credentials and public and private files directories (private file directory is not available when migrating from Drupal 6). Click <em>Review upgrade</em>.
nl: Selecteer de Drupal-versie van de bronsite. Vul ook de database-gegevens in en de locatie van publieke en afgeschermde bestanden. (De laatste is niet beschikbaar bij een migratie van Drupal 6.) Klik op <em>Upgrade beoordelen</em>.

en: If the next page you see contains a message about conflicting content, that means that the site where you are running the upgrade is not empty. If you continue, you will lose the data in the site. If that is acceptable, click the button to continue; if not, start these steps over in a new, clean Drupal site.
nl: Als de volgende pagina een bericht bevat over conflicterende inhoud, betekent dit dat de site waarop de upgrade uitgevoerd wordt niet leeg is. Als u doorgaat verliest u de gegevens in de site. Is dat geen probleem, klik dan op 'doorgaan'. Herhaal anders deze stappen in een nieuwe, lege, Drupal-site.

en: On the <em>What will be upgraded?</em> page, review the list of modules whose data will not be upgraded. If that list is not empty and you want to migrate the data from those modules, you will need to download contributed modules and/or install core or contributed modules, and start these steps over.
nl: Controleer op de pagina <em>Wat wordt bijgewerkt?</em> de lijst met modules waarvan de gegevens niet bijgewerkt worden. Als deze lijst niet leeg is, en de gegevens van deze modules wél gemigreerd moeten worden, moeten er extra modules toegevoegd worden en moeten daarna deze stappen opnieuw uitgevoerd worden.

en: When the list of modules that will and will not be upgraded meets your expectations, click <em>Perform upgrade</em> and wait for the upgrade to complete. You will see a message about the number of upgrade tasks that were successful or failed, and you can review the upgrade message log by clicking the link on the results page.
nl: Klik, als de lijst met modules die niet bijgewerkt worden klopt, op <em>Upgrade uitvoeren</em> en wacht totdat het proces afgerond is. U ziet een bericht over het aantal taken dat afgehandeld is en of ze correct uitgevoerd zijn. Controleer eventueel het log door op de link te klikken op de resultaten-pagina.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/upgrading-drupal/upgrading-from-drupal-6-or-7-to-drupal-8-and-newer">Upgrading from Drupal 6 or 7 to Drupal 8 (and newer)</a>
nl: <a href="https://www.drupal.org/docs/upgrading-drupal/upgrading-from-drupal-6-or-7-to-drupal-8-and-newer">Upgraden van Drupal 6 of 7 naar Drupal 8 (en nieuwer)</a>

en: Configuring a responsive image style
nl: Een responsive-afbeeldingsstijl instellen

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Media</em> &gt; <a href="@styles"><em>Responsive image styles</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Media</em> &gt; <a href="@styles"><em>Responsive-afbeeldingsstijlen</em></a>.

en: Click <em>Add responsive image style</em>.
nl: Klik op <em>Responsive-afbeeldingsstijl toevoegen</em>.

en: Enter a descriptive <em>Label</em> for your style.
nl: Vul een beschrijvend <em>Label</em> toe.

en: Select a <em>Breakpoint group</em> from the groups defined by your installed themes and modules.
nl: Selecteer een <em>Breakpoint-groep</em> uit de groepen die beschikbaar zijn in de geïnstalleerde thema's en modules.

en: On the next page, locate the fieldsets for the breakpoints provided by the selected <em>Breakpoint group</em>.
nl: Zoek op de volgende pagina de veldengroepen voor breakpoints van de geselecteerde <em>Breakpoint groep</em>.

en: For each breakpoint that you want to use, expand the corresponding fieldset. Select the <em>Select a single image style.</em> radio button under <em>Type</em> for the breakpoint, and select the <em>Image style</em> to use for images when that breakpoint is in effect. Repeat this step for the rest of the breakpoints you want to use.
nl: Klap voor elk breakpoint de bijbehorende veldengroep uit. Selecteer <em>Selecteer een afbeeldingsstijl.</em> onder <em>Type</em> van het breakpoint, en selecteer de <em>Afbeeldingsstijl</em> die gebruikt moet worden voor dat breakpoint. Herhaal deze stap voor de andere gewenste breakpoints.

en: Click <em>Save</em>
nl: Klik op <em>Opslaan</em>

en: You can now use this responsive image style to format a field containing an image, in your layouts or traditional field displays. See related topics below for more information.
nl: Nu kan deze responsive-afbeeldingsstijl gebruikt worden om een veld met een afbeelding op te maken in layouts of traditionele veldweergaven. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor meer informatie.

en: Human name of the parent node type.
nl: Leesbare naam van het bovenliggende nodetype.

en: Machine name of the parent node type.
nl: Machinenaam van het bovenliggende nodetype.

en: @title sub-navigation
nl: @title subnavigatie

en: Moving content between workflow states
nl: Inhoud tussen workflow-statussen verplaatsen

en: Who can change workflow states?
nl: Wie kan workflow-statussen wijzigen?

en: Users with the <a href="@content_moderation_permissions">content moderation permissions</a> can change workflow states. There are separate permissions for each transition.
nl: Gebruikers met <a href="@content_moderation_permissions">moderatierechten</a> kunnen workflow-statussen wijzigen. Er zijn specifieke rechten voor elke overgang.

en: Find the entity that you want to moderate in either the content moderation view page, if you created one, or the appropriate administrative page for managing that type of entity (such as the <a href="@content">Content</a> administration page for content items).
nl: Zoek de entiteit die gemodereerd moet worden. Gebruik hiervoor bijvoorbeeld de inhoudsmoderatie-pagina als die beschikbaar is, of de beheerpagina voor inhoud van het specifieke entiteitstype (zoals de pagina <a href="@content">Inhoud</a> voor inhoudsitems).

en: Click <em>Edit</em> to edit the entity.
nl: Klik op <em>Bewerken</em> om de entiteit te bewerken.

en: At the bottom of the page, select the new workflow state under <em>Change to:</em> and click <em>Save</em>.
nl: Selecteer de nieuwe workflow-status onderaan de pagina bij <em>Wijzigen in:</em> en klik op <em>Opslaan</em>.

en: Who can configure a workflow?
nl: Wie kan een workflow instellen?

en: Users with the <em><a href="@workflows_permissions">Administer workflows</a></em> permission (typically administrators) can configure workflows.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em><a href="@workflows_permissions">Workflows beheren</a></em> (gewoonlijk beheerders) kunnen workflows instellen.

en: Make a plan for the new workflow:
nl: Maak een plan voor de nieuwe workflow:

en: Decide which workflow states you need; for example, <em>Concept</em>, <em>Review</em>, and <em>Final</em>.
nl: Bepaal welke workflow-statussen er nodig zijn, bijvoorbeeld <em>Concept</em>, <em>Controle</em> en <em>Definitief</em>.

en: Decide on the settings for each state:
nl: Bepaal de instellingen voor elke status:

en: <em>Label</em>: the state name
nl: <em>Label</em>: de naam van de status

en: <em>Published</em>: if checked, when content reaches this state it will be made visible on the site (to users with permission).
nl: <em>Gepubliceerd</em>: als dit geselecteerd is zal inhoud met deze status zichtbaar worden op de website (voor gebruikers met de juiste rechten).

en: <em>Default revision</em>: if checked, when content reaches this state it will become the default revision of the content; published content is automatically the default revision.
nl: <em>Standaard revisie</em>: als dit geselecteerd is zal een revisie met deze status de standaardrevisie worden. Gepubliceerde inhoud is automatisch de standaardrevisie.

en: Decide which state content should be created in.
nl: Beslis welke status inhoud bij het aanmaken krijgt.

en: Decide on the list of allowed transitions between states. For example, you might want a transition between <em>Concept</em> and <em>Review</em>. Each transition has a label; for example, the Concept to Review transition might be labeled "Review concept".
nl: Bepaal welke overgangen tussen statussen toegestaan zijn. Voeg bijvoorbeeld een overgang toe tussen <em>Concept</em> en <em>Controle</em>. Elke overgang heeft een Label. De overgang van Concept naar Controle zou bijvoorbeeld het label 'Concept controleren' kunnen hebben.

en: To implement your plan, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Workflow</em> &gt; <a href="@workflows_url"><em>Workflows</em></a>. A list of workflows is shown, including the default workflow <em>Editorial</em> that you can adapt.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Workflow</em> &gt; <a href="@workflows_url"><em>Workflows</em></a>. Daar staat een lijst met workflows, waaronder de standaard workflow <em>Redactioneel</em> die aangepast kan worden.

en: Click <em>Add workflow</em>.
nl: Klik op <em>Workflow toevoegen</em>.

en: Enter a name in the <em>Label</em> field, select <em>Content moderation</em> from the <em>Workflow type</em> field, and click <em>Save</em>.
nl: Vul in het veld <em>Label</em> een naam in, selecteer <em>Inhoudmoderatie</em> in het veld <em>Workflow-type</em>, en klik op <em>Opslaan</em>.

en: Verify that the <em>States</em> list matches your planned states. You can add missing states by clicking <em>Add a new state</em>. You can edit or delete states by clicking <em>Edit</em> or <em>Delete</em> under <em>Operations</em> (if the <em>Delete</em> option is not available, you will first need to delete any <em>Transitions</em> to or from this state).
nl: Controleer of alle benodigde <em>Statussen</em> beschikbaar zijn in de lijst. Voeg ontbrekende statussen toe via <em>Nieuwe status toevoegen</em>. Klik op <em>Bewerken</em> of <em>Verwijderen</em> onder <em>Bewerkingen</em> om een status te bewerken of verwijderen (als de optie <em>Verwijderen</em> niet beschikbaar is, moeten eerst alle <em>Overgangen</em> van of naar deze status verwijderd worden).

en: Verify that the <em>Transitions</em> list matches your plan. You can add missing transitions by clicking <em>Add a new transition</em>. You can edit or delete transitions by clicking <em>Edit</em> or <em>Delete</em> under <em>Operations</em>.
nl: Controleer of de lijst met <em>Overgangen</em> juist en volledig is ingevoerd. Klik op <em>Nieuwe overgang toevoegen</em> om ontbrekende overgangen toe te voegen. Klik op <em>Bewerken</em> of <em>Verwijderen</em> onder <em>Bewerkingen</em> om overgangen aan te passen.

en: Under <em>This workflow applies to:</em>, find the entity type that you want this workflow to apply to, such as Content revisions, Custom block revisions, or Taxonomy term revisions. Click <em>Select</em>.
nl: Zoek in <em>Deze workflow is van toepassing op:</em> het entiteitstype waarop deze workflow toegepast moet worden, zoals Inhoudsrevisies, Aangepaste blokrevisies of taxonomieterm-revisies. Klik <em>Selecteren</em>.

en: Check the entity subtypes that you want to apply the workflow to. For example, you might choose to apply your workflow to the <em>Page</em> content type, but not to <em>Article</em>.
nl: Selecteer de entiteit-subtypes waarop de workflow van toepassing is. Kies er bijvoorbeeld voor om de workflow toe te passen op het inhoudstype <em>Pagina</em> maar niet op <em>Artikel</em>.

en: Under <em>Workflow settings</em>, select the <em>Default moderation state</em> for new content.
nl: Selecteer bij <em>Workflow-instellingen</em> de <em>Standaard moderatiestatus</em> voor nieuwe inhoud.

en: Click <em>Save</em> to save your workflow.
nl: Klik op <em>Opslaan</em> om de nieuwe workflow op te slaan.

en: Optionally (recommended), create a view for your custom workflow, to provide a page for content editors to see what content needs to be moderated. You can do this if the Views UI module is installed, by following the steps in the related <em>Creating a new view</em> topic listed below under <em>Related topics</em>. When creating the view, under <em>View settings</em> &gt; <em>Show</em>, select the revision data type you configured the workflow for, and be sure to display the <em>Workflow State</em> field in your view.
nl: Optioneel (aangeraden): maak een overzicht voor de aangepaste workflow om redacteuren inzicht te bieden welke inhoud gemodereerd moet worden. Volg als de module Views UI geïnstalleerd is de stappen in het onderwerp <em>Een nieuw overzicht maken</em> dat hieronder bij <em>Gerelateerde onderwerpen</em> staat. Selecteer bij het maken van het overzicht onder <em>Overzichtsinstellingen</em> &gt; <em>Toon</em>, het revisie-gegevenstype waarvoor de workflow ingesteld is, en toon het veld <em>Workflowstatus</em> in het overzicht.

en: Managing content moderation workflows
nl: Inhoudmoderatie-workflows beheren

en: What is a content moderation workflow?
nl: Wat is een inhoudmoderatie-workflow?

en: On some sites, new content and content revisions need to be <em>moderated</em>. That is, they need to pass through several <em>states</em> before becoming visible to site visitors. The collection of states and the definition of the transitions between states is known as a <em>workflow</em>. For example, new content might start out in a <em>Draft</em> state, and then might need to pass through several <em>Review</em> states before it becomes <em>Published</em> on the live site.
nl: Op sommige sites moet nieuwe inhoud of nieuwe versies van inhoud <em>gemodereerd</em> worden. Dat wil zeggen dat ze diverse <em>statussen</em> doorlopen voordat de bezoekers ze zien. De diverse statussen en bijbehorende overgangen vormen een <em>workflow</em>. Nieuwe inhoud begint bijvoorbeeld als <em>Ontwerp</em>, om vervolgens diverse <em>Controle</em>-statussen te krijgen voordat het <em>Gepubliceerd</em> is op de live site.

en: Overview of content moderation workflows
nl: Overzicht van inhoudmoderatie-workflows

en: The core Content Moderation module allows you to expand on core software's "unpublished" and "published" states for content. It allows you to have a published version that is live, but have a separate working copy that is undergoing review before it is published. This is achieved by using workflows to apply different states and transitions to entities as needed.
nl: De module Content Moderation maakt het mogelijk om extra moderatiestatussen voor inhoud toe te voegen naast 'gepubliceerd' en 'niet gepubliceerd'. Hierdoor wordt het mogelijk een nieuwe versie van inhoud door een moderatieproces te laten gaan voordat het gepubliceerd wordt, terwijl een oudere versie live staat. Dit wordt bereikt door workflows te gebruiken en diverse statussen en overgangen te definiëren voor entiteiten.

en: The core Workflows module allows you to manage workflows with states and transitions.
nl: De module Workflows maakt het mogelijk om workflows te gebruiken met statussen en overgangen.

en: See the related topics listed below for specific tasks and background information.
nl: Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken en achtergrondinformatie.

en: On-line documentation about Content Moderation
nl: Online documentatie over Content Moderation

en: If %identifier is a valid account, an email will be sent with instructions to reset your password.
nl: Als %identifier een geldig account is, wordt er een e-mail verzonden met instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: @language translation was not added. To add a translation, you must modify the configuration.
nl: Er is geen vertaling voor @language toegevoegd. Om een vertaling toe te voegen moeten de instellingen aangepast worden.

en: No page is specified
nl: Geen pagina opgegeven

en: Provide markup for the area using any available text format.
nl: Bied markup voor het gebied met behulp van elk beschikbaar tekstformaat.

en: Provide markup for the area with minimal filtering.
nl: Bied markup voor het gebied met minimale filters.

en: You may enter data from this view as per the "Available global token replacements" above. You may include the following allowed HTML tags: <code>@tags</code>
nl: Gegevens van dit overzicht kunnen ingevoerd worden volgens de 'Beschikbare globale tokens' hierboven. De volgende HTML-tags zijn toegestaan: <code>@tags</code>

en: You may include the following allowed HTML tags with these "Replacement patterns": <code>@tags</code>
nl: De volgende HTML-tags mogen gebruikt worden met deze 'Vervangingspatronen': <code>@tags</code>

en: There are no @entity_type_plural matching "%value".
nl: Er zijn geen @entity_type_plural die overeenkomen met '%value'.

en: Many @entity_type_plural are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
nl: Meerdere @entity_type_plural heten %value. Geef aan welke u wilt door het id tussen haakjes toe te voegen, bijvoorbeeld '@value (@id)'.

en: Multiple @entity_type_plural match this reference; "%multiple". Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
nl: Meerdere @entity_type_plural voldoen aan deze referentie: '%multiple'. Geef aan welke u wilt door het id tussen haakjes toe te voegen, bijvoorbeeld '@value (@id)'.

en: The module '@module_name' is providing the database driver '@driver_name'.
nl: De module '@module_name' biedt het database-stuurprogramma '@driver_name'.

en: Failed to connect to the server. The server reports the following message: <p class="error">@message</p> For more help adding or updating code on your server, see the <a href=":handbook_url">handbook</a>.
nl: Verbinding met de server is mislukt. De server rapporteert het volgende: <p class="error">@message</p> Zie voor meer informatie over het toevoegen of bijwerken van code op de server het <a href=":handbook_url">handboek</a>.

en: Add another module
nl: Een andere module toevoegen

en: HTML tables can be created with table headers and caption/summary elements.
nl: Het is mogelijk HTML-tabellen te maken inclusief koppen en onderschrift/samenvatting-elementen.

en: Alt text is required by default on images added through CKEditor (note that this can be overridden).
nl: Alt-tekst is standaard verplicht bij afbeeldingen die via CKEditor toegevoegd worden (dit kan overschreven worden).

en: Semantic HTML5 figure/figcaption are available to add captions to images.
nl: Semantische HTML5 figure/figcaption zijn beschikbaar om onderschriften toe te voegen aan afbeeldingen.

en: To support multilingual page content, CKEditor can be configured to include a language button in the toolbar.
nl: Om meertalige paginainhoud mogelijk te maken kan een 'Taal'-knopje toegevoegd worden aan de werkbalk van CKEditor.

en: This log is not persistent
nl: Dit log is niet blijvend

en: The Database Logging module logs may be cleared by administrators and automated cron tasks, so they should not be used for <a href=":audit_trail_wiki">forensic logging</a>. For forensic purposes, use the Syslog module.
nl: De logs van de module Database Logging kunnen leeg gemaakt worden door beheerders en geautomatiseerde cron-taken, dus ze moeten niet gebruikt worden voor <a href=":audit_trail_wiki">forensisch-loggen</a>. Gebruik daarvoor de module Syslog.

en: The system is configured to allow insecure file uploads. No file field updates are necessary.
nl: Het systeem staat onveilige uploads toe. Bestandsvelden hoeven niet bijgewerkt te worden.

en: Your upload has been renamed to %filename.
nl: De upload is hernoemd naar %filename.

en: Separate extensions with a comma or space. Each extension can contain alphanumeric characters, '.', and '_', and should start and end with an alphanumeric character.
nl: Scheid extensies met een komma of spatie. Elke extensie mag alfanumerieke tekens, '.' en '_'  bevatten en moet beginnen en eindigen met een alfanumeriek teken.

en: The list of allowed extensions is not valid. Allowed characters are a-z, 0-9, '.', and '_'. The first and last characters cannot be '.' or '_', and these two characters cannot appear next to each other. Separate extensions with a comma or space.
nl: De lijst met toegestane extensies is ongeldig. Toegestane tekens zijn a-z, 0-9, '.', en '_'. Het eerste en het laatste teken mogen niet '.' of '_' zijn, en deze tekens mogen niet naast elkaar staan. Scheid extensies met een komma of spatie.

en: Add %txt_extension to the list of allowed extensions to securely upload files with a %extension extension. The %txt_extension extension will then be added automatically.
nl: Voeg %txt_extension toe aan de lijst met toegestane extensies om veilig bestanden met de extensie %extension te uploaden. De extensie %txt_extension wordt dan automatisch toegevoegd.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; @layout_link.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; @layout_link.

en: Configure the block and click <em>Save block</em>; see @configure_topic for configuration details.
nl: Stel het blok in en klik op <em>Blok opslaan</em>. Zie @configure_topic voor de opties.

en: Translating configuration
nl: Configuratie vertalen

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Regional and language</em> &gt; <a href="@config_translation"><em>Configuration translation</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Land- en taalinstellingen</em> &gt; <a href="@config_translation"><em>Configuratievertaling</em></a>.

en: For configuration entities, find the specific entity that you want to translate on the next page, and click <em>Translate</em> under <em>Operations</em>.
nl: Zoek bij configuratie-entiteiten de specifieke entiteit die vertaald moet worden, en klik op <em>Vertalen</em> onder <em>Handelingen</em>.

en: Enter translations for the translatable text fields for the configuration item, and save.
nl: Vul vertalingen in voor de vertaalbare tekstvelden van het configuratie-item en sla ze op.

en: Configuring content language settings and translation
nl: Taal en vertaling instellen voor inhoud

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Regional and language</em> &gt; <a href="@translation_settings"><em>Content language and translation</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Land- en taalinstellingen</em> &gt; <a href="@translation_settings"><em>Taal van de inhoud en vertaling</em></a>.

en: Under <em>Custom language settings</em>, find the content entity types that should have customized language settings on your site. Check the box next to each one. A section will appear below the list with settings for that entity type.
nl: Zoek onder <em>Aangepaste taalinstellingen</em> de entiteitstypes die een aangepaste taalinstelling moeten hebben. Selecteer het vakje ernaast. Onder de lijst verschijnt een sectie met instellingen voor dat entiteitstype.

en: For each entity type you checked, in the settings section below check the boxes for each entity sub-type that should be <em>Translatable</em> on your site. If the entity type does not have sub-types, there is just one check box for the entity type as a whole.
nl: Selecteer in de instellingen van elk geselecteerde entiteitstype de subtypes die <em>Vertaalbaar</em> moeten zijn. Als een type geen subtypes heeft, is er maar één selectievakje voor het hele entiteitstype.

en: For each entity type or subtype, select the <em>Default language</em>. Also, if you want to have languages other than the default available when you create content, check <em>Show language selector on create and edit pages</em>.
nl: Selecteer voor elk entiteitstype of subtype de <em>Standaardtaal</em>. Selecteer <em>Toon de taalselector op de aanmaak- en bewerk-pagina's</em> als er bij het aanmaken van inhoud gekozen mag worden voor andere talen dan de standaardtaal.

en: For each <em>Translatable</em> type or sub-type, look through the list of fields for the type or sub-type, and verify that only the fields that should be translatable are checked. For example, you would probably want to translate a <em>Title</em> field, but you might not want to translate a <em>Start date</em> field.
nl: Controleer dat voor elk <em>Vertaalbaar</em> type of subtype alleen de velden geselecteerd zijn die vertaald mogen worden. Waarschijnlijk mag het veld <em>Titel</em> vertaald worden, maar het veld <em>Startdatum</em> niet.

en: Click <em>Save configuration</em> when all of your changes are complete.
nl: Klik op <em>Instellingen opslaan</em> als alle wijzigingen compleet zijn.

en: Working with languages and translations
nl: Werken met talen en vertalingen

en: What text can be translated in your site?
nl: Welke tekst in de site kan vertaald worden?

en: There are three types of text that can be translated:
nl: Er zijn drie soorten vertaalbare tekst:

en: User interface text that is provided by the core software, your install profile, themes, and modules is provided in English, but can be translated into other languages. You can also download translations that community-members have provided.
nl: Gebruikersinterface-tekst van de core-software, het installatieprofiel, thema's en modules wordt ook in het Engels aangeboden, maar kan in andere talen vertaald worden. Ook hiervoor kunnen door de gemeenschap gemaakte vertalingen gedownload worden.

en: Working with languages overview
nl: Werken met talen - overzicht

en: The core Language module lets you add new languages to your site, provides the <em>Language switcher</em> block, and provides the ability to configure block visibility by language; the block and block visibility settings are only available if you have multiple languages configured. The core Content Translation, Configuration Translation, and Interface Translation modules let you translate content, configuration, and the built-in user interface, respectively. The core Update Manager module manages automatic downloads of community-provided translations of default configuration and user-interface text. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: De core-module Language maakt het mogelijk nieuwe talen toe te voegen aan de site, en biedt het <em>Taalwissel</em>-blok en de mogelijkheid blokzichtbaarheid op basis van taal in te stellen. De blokzichtbaarheid-instellingen zijn alleen beschikbaar als er meerdere talen ingesteld zijn. De core-modules Content Translation, Configuration Translation en Interface Translation maken het mogelijk inhoud, configuratie en de gebruikersinterface te vertalen. De core-module Update Manager regelt de automatische downloads van door de gemeenschap bijgedragen vertalingen van standaard configuratie- en gebruikersinterface-teksten. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g., search engines, aggregators, and so on) better understand its relationships and attributes. This semantically enriched, machine-readable output for your website uses the <a href="http://www.w3.org/TR/xhtml-rdfa-primer/">RDFa specification</a>, which allows RDF data to be embedded in HTML markup.
nl: Verrijkt de inhoud met metadata waardoor andere applicaties (zoals zoekmachines, aggregators, enz.) beter de relaties en eigenschappen begrijpen. Deze semantisch verrijkte, machine-leesbare uitvoer van de site gebruikt de <a href="http://www.w3.org/TR/xhtml-rdfa-primer/">RDFa-specificatie</a>, waardoor RDF-gegevens ingebed kunnen worden in HTML-markup.

en: Adding a language
nl: Een taal toevoegen

en: Add a language to your site.
nl: Een taal toevoegen aan de site.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Regional and language</em> &gt; <a href="@languages_url"><em>Languages</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Land- en taalinstellingen</em> &gt; <a href="@languages_url"><em>Talen</em></a>.

en: Click <em>Add language</em>.
nl: Klik op <em>Taal toevoegen</em>.

en: If your language is in the <em>Language name</em> list, select it and click <em>Add language</em>.
nl: Selecteer de gewenste taal in de lijst <em>Taalnaam</em> en klik op <em>Taal toevoegen</em>.

en: If your language is not in the list, select <em>Custom language...</em> and enter the <em>Language code</em>, <em>Language name</em>, and <em>Direction</em> for the language. Click <em>Add custom language</em>.
nl: Als de gewenste taal niet in de lijst staat, selecteer dan <em>Aangepaste taal...</em>, en vul de <em>Taalcode</em>, <em>Taalnaam</em> en <em>Richting</em> in. Klik op <em>Aangepaste taal toevoegen</em>.

en: Wait for the translation system to be updated. Also, if you have the core Update Manager module installed and translations are available for your language, wait for translations to be downloaded. You should be returned to the <em>Languages</em> page when this completes.
nl: Wacht tot het systeem bijgewerkt is. Als de core-module Update Manager geïnstalleerd is en er vertalingen beschikbaar zijn voor de taal, worden deze meteen gedownload. Als dit proces afgerond is, komt u terug op de pagina <em>Talen</em>.

en: Configuring language detection and selection
nl: Taaldetectie en -selectie instellen

en: Configure the methods used to decide which language will be used to display text on your site.
nl: Instellen hoe wordt bepaald in welke taal de site weergegeven wordt.

en: What is a language detection method?
nl: Wat is een taaldetectiemethode?

en: A language detection method is a way for your site to decide what language should be used to display text. This decision is made by evaluating a series of detection methods for languages; the first detection method that gets a result will determine which language is used. If you have more than one language on your site, you can configure the detection methods that are used and the order they are evaluated, for both user interface text and content text. Configuration text always uses the interface text method, and most sites use the same detection methods for all types of text.
nl: Een taaldetectiemethode is een manier waarop de site bepaalt in welke taal de tekst getoond moet worden. Deze keuze wordt gemaakt door een aantal detectiemethodes te evalueren. De eerste methode met een geldig resultaat bepaalt welke taal gebruikt wordt. Als een site meertalig is, kunnen de detectiemethodes voor tekst van de interface en voor de inhoud afzonderlijk ingesteld worden, en ook de volgorde waarin ze geëvalueerd worden. De tekst van configuratie volgt altijd de taal van de interface. De meeste sites gebruiken dezelfde detectiemethode voor alle teksttypen.

en: What language detection methods are available?
nl: Welke taaldetectiemethodes zijn beschikbaar?

en: The available detection methods depend on what modules you have installed. Some of the most commonly-used language detection methods are:
nl: De beschikbare methodes variëren afhankelijk van de geïnstalleerde modules. De meestgebruikte methodes zijn:

en: Use the language from the URL, which can either be in a path prefix like <em>example.com/fr/page_path</em> for French (fr) language, or in a domain like <em>fr.example.com/page_path</em>.
nl: Gebruik de taal uit de URL, als padvoorvoegsel zoals <em>example.com/fr/page_path</em> voor Frans (fr), of in de domeinnaam zoals  <em>fr.example.com/page_path</em>.

en: For logged in users, use the language they have set in their profiles.
nl: De taal die ingelogde gebruikers in hun profiel ingesteld hebben.

en: Use the language preferences from the user's browser.
nl: De taalvoorkeur van de browser.

en: Use the language most recently selected from a <em>Language switcher</em> block.
nl: De taal die het laatst gekozen is in het blok <em>Taalwissel</em>.

en: Use the language from a session parameter or a request parameter; for example, adding <em>?language=fr</em> to the end of the URL.
nl: De taal van een sessie-parameter of een URL-parameter, bijvoorbeeld <em>?language=fr</em> aan het einde van de URL.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Regional and language</em> &gt; <em>Languages</em> &gt; <a href="@detection"><em>Detection and selection</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Land- en taalinstellingen</em> &gt; <em>Talen</em> &gt; <a href="@detection"><em>Detectie en selectie</em></a>.

en: Check the boxes to enable the desired language detection methods, and uncheck boxes for the methods you do not want to use.
nl: Selecteer de vakjes om de gewenste taaldetectiemethodes in te schakelen, en deselecteer de niet gewenste methodes.

en: Drag the methods to change their order, if desired.
nl: Sleep zo nodig de methodes om de volgorde te bepalen.

en: Click <em>Save settings</em>.
nl: Klik op <em>Instellingen opslaan</em>.

en: Click <em>Configure</em> on each enabled detection method and verify that its configuration is correct (or update the configuration if not).
nl: Klik bij elke ingeschakelde detectiemethode op <em>Instellen</em> en controleer of de instellingen kloppen (of pas de instellingen aan).

en: Importing a translation file
nl: Een bestand met vertalingen importeren

en: Import a file (.po extension) containing translations for user interface text.
nl: Een bestand (.po extensie) met vertalingen voor gebruikersinterface-tekst.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Regional and language</em> &gt; <em>User interface translation</em> &gt; <a href="@import"><em>Import</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Land- en taalinstellingen</em> &gt; <em>Gebruikersinterface-vertaling</em> &gt; <a href="@import"><em>Importeren</em></a>.

en: Browse to find the <em>Translation file</em> you want to import. Select the language and check the desired import options.
nl: Blader naar het <em>vertaalbestand</em>. Selecteer de taal en controleer de importeer-opties.

en: Click <em>Import</em> and wait for your file to be imported.
nl: Klik op <em>Importeren</em> en wacht tot het bestand geïmporteerd is.

en: Translating user interface text
nl: Gebruikersinterface-tekst vertalen

en: Translate user interface text strings from English into a non-English language that is configured on your site.
nl: Vertaal gebruikersinterface-tekst van het Engels naar een andere ingestelde taal.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Regional and language</em> &gt; <a href="@translate"><em>User interface translation</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Land- en taalinstellingen</em> &gt; <a href="@translate"><em>Gebruikersinterface-vertaling</em></a>.

en: Using the filters, search for a string or set of strings that you want to translate; make sure to select the correct <em>Translation language</em> if you have more than one non-English language on your site.
nl: Gebruik de filters om de teksten te vinden die vertaald moeten worden. Selecteer de juiste <em>Vertalingstaal</em> als er meer dan één niet-Engelse taal is.

en: Enter new translations and click <em>Save translations</em>.
nl: Vul de nieuwe vertalingen in en klik op <em>Vertalingen opslaan</em>.

en: Repeat these steps until all of the desired user interface text is translated for all languages on your site.
nl: Herhaal deze stappen tot alle gewenste gebruikersinterface-tekst vertaald is voor alle talen op de site.

en: Checking interface translation status
nl: Status van de interface-vertaling controleren

en: Check the current status of interface translations, and see if there are any updates available.
nl: Controleer de huidige status van de interface-vertaling en controleer of er updates beschikbaar zijn.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Regional and language</em> &gt; <a href="@language"><em>Languages</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Land- en taalinstellingen</em> &gt; <a href="@language"><em>Talen</em></a>.

en: Look at the <em>Interface translation</em> column in the language table, to find the percentage of user interface text that has been translated for each language.
nl: Kijk in de tabel met talen in de kolom <em>Interface-vertaling</em> om te controleren hoeveel procent van de interface-tekst vertaald is in de verschillende talen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Reports</em> &gt; <em><a href="@translation_updates">Available translation updates</a></em>. This report is only available if the core Update Status module is installed.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Rapporten</em> &gt; <em><a href="@translation_updates">Beschikbare nieuwe vertalingen</a></em>. Deze rapportage is alleen beschikbaar als de module Update Status geïnstalleerd is.

en: Optionally, click <em>Check manually</em> to update the report.
nl: Klik eventueel op <em>Handmatig controleren</em> om de rapportage bij te werken.

en: View the report to find out if any languages have translation updates that you can download.
nl: Controleer de rapportage of er talen zijn waarvoor updates gedownload kunnen worden.

en: You can use the <em>Migration</em> group of modules to perform the migration step of upgrading from Drupal 6 or 7 to Drupal 8 or later, as well as other migrations. These modules also provide APIs that can be used by programmers to write custom software for migrations. Here are the functions of the core migration modules:
nl: Gebruik de modules uit de groep <em>Migration</em> voor de migratie van Drupal 6 of 7 naar Drupal 8 of later, of voor andere migraties. Deze modules bieden ook API's die door programmeurs gebruikt kunnen worden om aangepaste software te schrijven voor migraties. Dit zijn de functies van de migratie-modules uit core:

en: When users visit the main <a href="@search_url">Search page</a>, they will see the configured search pages that they have access to. Each search page has a search form on it, and the page will display search results after the user enters keywords into the form and clicks the search button.
nl: Als gebruikers de hoofdpagina <a href="@search_url">Zoeken</a> openen, zien ze de ingestelde zoekpagina's waartoe ze toegang hebben. Elke zoekpagina heeft een zoekformulier, en toont zoekresultaten als een gebruiker zoekwoorden in het formulier typt en op de zoeken-knop klikt.

en: [user:account-name]: The user's account name.
nl: [user:account-name]: De accountnaam van de gebruiker.

en: Help search is not fully indexed. Some results may be missing or incorrect.
nl: Help is niet volledig geïndexeerd voor zoeken. Sommige resultaten ontbreken of kloppen niet.

en: If an upgrade has been performed on this site, you will be informed.
nl: Als voor deze site een upgrade is uitgevoerd, wordt u daarover geïnformeerd.

en: You need to enter the database credentials of the Drupal site that you want to upgrade. You can also include its files directory in the upgrade. For example local files, /var/www/docroot, or remote files http://www.example.com.
nl: Vul de gegevens in van de database van de Drupal-site die u wilt upgraden. U kunt de bestanden-map in de upgrade opnemen. Bijvoorbeeld /var/www/docroot voor lokale bestanden, of http://www.example.com voor externe bestanden.

en: If there is existing content on the site that may be overwritten by this upgrade, you will be informed.
nl: Als er bestaande inhoud op de site aanwezig is, die overschreven kan worden door deze upgrade, wordt dat gemeld.

en: Finally, a message is displayed about the number of upgrade tasks that were successful or failed.
nl: Ten slotte wordt een bericht getoond over het aantal taken dat gelukt of mislukt is.

en: To import private files from your current Drupal site, enter a local file directory containing your site (e.g. /var/www/docroot). Leave blank to use the same value as Public files directory.
nl: Geef, om afgeschermde bestanden van de huidige Drupal-site te importeren, het lokale pad op van de website (bijv. /var/www/docroot). Laat het leeg om de map van publieke bestanden te gebruiken.

en: Add <a href=":modules">contributed modules</a> to extend your site's functionality.
nl: <a href=":modules">Bijgedragen modules</a> toevoegen om functionaliteit van de site uit te breiden.

en: Database driver provided by module
nl: Database-driver geleverd door module

en: The current database driver is provided by the module: %module. The module is currently not enabled. You should immediately <a href=":enable">enable</a> the module.
nl: De huidige database driver wordt geleverd door de module: %module. De module is niet ingeschakeld. De module moet meteen <a href=":enable">ingeschakeld</a> worden.

en: Adding %project
nl: %project toevoegen

en: Error adding / updating
nl: Probleem met toevoegen/bijwerken

en: Added / updated %project_name successfully
nl: Project %project_name met succes toegevoegd/bijgewerkt

en: Files were added successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
nl: Bestanden zijn succesvol toegevoegd. De site is uit onderhoudsmodus gehaald.

en: Files were added successfully.
nl: Bestanden zijn succesvol toegevoegd.

en: File add failed! See the log below for more information.
nl: Bestand toevoegen is mislukt. Zie het onderstaande log voor meer informatie.

en: File add failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
nl: Bestand toevoegen is mislukt. Zie het onderstaande log voor meer informatie. De site staat nog in onderhoudsmodus.

en: The Update Manager also allows administrators to add and update modules and themes through the administration interface.
nl: De Update Manager maakt het voor beheerders mogelijk om modules en thema's via de beheerinterface toe te voegen of bij te werken.

en: Adding new modules and themes through the Add new pages
nl: Nieuwe modules en thema's toevoegen via de "Nieuwe toevoegen"-pagina's.

en: You can also add new modules and themes in the same fashion, through the <a href=":install">Add new modules and themes page</a>, or by clicking the <em>Add new module/theme</em> links at the top of the <a href=":modules_page">Extend page</a> and the <a href=":themes_page">Appearance page</a>. In this case, you are prompted to provide either the URL to the download, or to upload a packaged release file from your local computer.
nl: Op dezelfde manier kunnen nieuwe modules en thema's toegevoegd worden via de pagina <a href=":install">Nieuwe module of thema toevoegen</a>, of door op de <em>Nieuwe module/thema toevoegen</em>-links bovenaan de pagina <a href=":modules_page">Uitbreiden</a> en <a href=":themes_page">Uiterlijk</a>. Vervolgens wordt gevraagd de URL naar de download op te geven of een release-bestand te uploaden.

en: Add new module or theme
nl: Nieuwe module of thema toevoegen

en: Add new module
nl: Nieuwe module toevoegen

en: Add new theme
nl: Nieuw thema toevoegen

en: Add from a URL
nl: Toevoegen vanaf URL

en: Upload a module or theme archive
nl: Een ingepakte module of thema uploaden

en: You must either provide a URL or upload an archive file.
nl: Geef een URL op of upload een archief-bestand.

en: %project is already present.
nl: %project is al aanwezig.

en: View user email addresses
nl: E-mailadressen van gebruiker bekijken

en: Users without this permission will not have access to email addresses on user pages or other places where they might be shown, such as Views and JSON:API responses.
nl: Gebruikers zonder dit toegangsrecht hebben geen toegang tot e-mailadressen op gebruikerpagina's of andere plekken waar ze getoond worden, zoals overzichten of JSON:API-uitvoer.

en: The username or email address is invalid.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Password reset form was submitted with an unknown or inactive account: %name.
nl: Wachtwoordherstel-formulier is verzonden met een onbekend of inactief account: %name.

en: Always show the default display
nl: Altijd de standaardweergave tonen

en: Publish workspace
nl: Werkruimte publiceren

en: Publish %source_label workspace
nl: Werkruimte %source_label publiceren

en: There are no changes that can be published from %source_label to %target_label.
nl: Er zijn geen wijzigingen die gepubliceerd kunnen worden van %source_label naar %target_label.

en: Would you like to publish the contents of the %label workspace?
nl: De inhoud van werkruimte %label publiceren?

en: Publish workspace contents.
nl: Inhoud van werkruimte publiceren.

en: Successful publication.
nl: Publicatie is gelukt.

en: Publication failed. All errors have been logged.
nl: Publicatie is mislukt. Alle fouten zijn gelogd.

en: There is @count item that can be published from %source_label to %target_label | There are @count items that can be published from %source_label to %target_label
nl[0]: Er is @count item dat gepubliceerd kan worden van %source_label naar %target_label
nl[1]: Er zijn @count items die gepubliceerd kunnen worden van %source_label naar %target_label

en: Publish @count item to @target | Publish @count items to @target
nl[0]: @count item publiceren naar @target
nl[1]: @count items publiceren naar @target

en: Missing help topic %topic
nl: Ontbrekend help-onderwerp %topic

en: Failed to fetch security advisory data:
nl: Ophalen van beveiligingsadvies mislukt:

en: See <a href=":url">Troubleshooting the advisory feed</a> for possible causes and resolutions.
nl: Zie voor mogelijke oorzaken en oplossingen <a href=":url">Problemen met de advies-feed oplossen</a>.

en: Check <a href=":url">your local system logs</a> for additional error messages.
nl: Controleer <a href=":url">lokale systeemlogs</a> voor aanvullende foutmeldingen.

en: Critical security advisories
nl: Kritieke beveiligingsadviezen

en: The System module displays highly critical and time-sensitive security announcements to site administrators. Some security announcements will be displayed until a critical security update is installed. Announcements that are not associated with a specific release will appear for a fixed period of time. <a href=":handbook">More information on critical security advisories</a>.
nl: De System-module toont kritieke beveiligingsadviezen aan beheerders. Sommige adviezen worden getoond totdat een kritieke beveiligingsupdate geïnstalleerd is. Adviezen die niet bij een specifieke release horen worden voor een vastgestelde tijdsperiode getoond. <a href=":handbook">Meer informatie over kritieke beveiligingsadviezen</a>.

en: Only the most highly critical security announcements will be shown. <a href=":advisories-list">View all security announcements</a>.
nl: Alleen de meest kritieke berichten worden getoond. <a href=":advisories-list">Alle beveiligingsberichten bekijken</a>.

en: (<a href=":system-help">What are critical security announcements?</a>)
nl: (<a href=":system-help">Wat zijn kritieke beveiligingsberichten?</a>)

en: Critical security announcements
nl: Kritieke beveiligingsberichten

en: Security advisory settings
nl: Instellingen voor beveiligingsberichten

en: Display critical security advisories
nl: Toon kritieke beveiligingsberichten

en: How often to check for security advisories, in hours
nl: Controle-frequentie voor beveiligingsberichten, in uren

en: The security advisory JSON feed from Drupal.org could not be decoded.
nl: De JSON-feed met beveiligingsberichten van Drupal.org kon niet gedecodeerd worden.

en: [user:display-name]
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name]
    
    Op [site:name] is een verzoek ingediend om uw account op te heffen.
    
    U kunt dit verzoek op [site:url-brief] bevestigen door op de volgende link te klikken, of deze in uw browser te plakken:
    
    [user:cancel-url]
    
    OPMERKING: Het opheffen van een account is onherroepelijk.
    
    Deze link vervalt na één dag, en er gebeurt niets als hij niet gebruikt wordt.
    
    --  [site:name] team

en: The label of the link.
nl: Het label van de link.

en: Banner Top
nl: Banner Boven

en: Hero (full width)
nl: Hero (volledige breedte)

en: Move content from %from state to %to state. | Move content from %from states to %to state.
nl[0]: Inhoudsstatus van %from naar %to wijzigen.
nl[1]: Inhoudsstatussen van %from naar %to wijzigen.

en: Your server does not support updating modules and themes from this interface. Instead, update modules and themes by uploading the new versions directly to the server, as documented in <a href=":doc_url">Extending Drupal</a>.
nl: Het bijwerken van modules en thema's vanuit deze interface wordt niet ondersteund door deze server. Werk de modules en thema's bij door de nieuwe versie naar de server te uploaden zoals beschreven in <a href=":doc_url">Drupal uitbreiden</a>.

en: Your server does not support adding modules and themes from this interface. Instead, add modules and themes by uploading them directly to the server, as documented in <a href=":doc_url">Extending Drupal</a>.
nl: Het toevoegen van modules en thema's vanuit deze interface wordt niet ondersteund door deze server. Voeg modules en thema's toe door deze naar de server te uploaden zoals beschreven in <a href=":doc_url">Drupal uitbreiden</a>.

en: Updating modules and themes requires <strong>@backends access</strong> to your server. See <a href=":doc_url">Extending Drupal</a> for other update methods. | Updating modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See <a href=":doc_url">Extending Drupal</a> for other update methods.
nl[0]: Het bijwerken van modules en thema's vereist <strong>@backends-toegang</strong> tot de server. Zie voor andere updatemethodes <a href=":doc_url">Drupal uitbreiden</a>.
nl[1]: Het bijwerken van modules en thema's vereist toegang tot de server via één van de volgende methodes: <strong>@backends</strong>. Zie voor andere updatemethodes <a href=":doc_url">Drupal uitbreiden</a>.

en: Adding modules and themes requires <strong>@backends access</strong> to your server. See <a href=":doc_url">Extending Drupal</a> for other methods. | Adding modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See <a href=":doc_url">Extending Drupal</a> for other methods.
nl[0]: Het toevoegen van modules en thema's vereist toegang via <strong>@backends</strong> tot de server. Zie voor andere methodes <a href=":doc_url">Drupal uitbreiden</a>.
nl[1]: Het toevoegen van modules en thema's vereist toegang tot de server via één van de volgende methodes: <strong>@backends</strong>. Zie voor andere methodes <a href=":doc_url">Drupal uitbreiden</a>.

en: Creating an advanced action
nl: Een geavanceerde actie aanmaken

en: Create an advanced action. You can, for example, create an action to change the author of multiple content items. See @action_overview for more about actions.
nl: Een geavanceerde actie aanmaken. Maak bijvoorbeeld een actie om de auteur van meerdere inhoudsitems te wijzigen. Zie @action_overview voor meer informatie over acties.

en: Who can create actions?
nl: Wie kan acties aanmaken?

en: Users with the <em>@action_permissions</em> permission (typically administrators) can create actions.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>@action_permissions</em> (gewoonlijk beheerders) kunnen acties aanmaken.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>System</em> &gt; <em>@actions</em>. A list of all actions is shown.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Systeem</em> &gt; <em>@actions</em>. Er wordt een lijst met alle acties getoond.

en: Choose an advanced action from the dropdown and click <em>Create</em>.
nl: Kies een geavanceerde actie uit het menu en klik op <em>Aanmaken</em>.

en: Enter a name for the action in the <em>Label</em> field. This label will be visible for the user.
nl: Vul een naam in voor de actie in het veld <em>Label</em>. Deze naam is zichtbaar voor de gebruiker.

en: Configure any of the other available options. These will depend on the kind of action that you have chosen.
nl: Stel de andere opties in. Deze variëren afhankelijk van het soort actie.

en: Click <em>Save</em>. You will be returned to the list of actions, with your new action added to the list.
nl: Klik op <em>Opslaan</em>. De lijst met acties wordt geladen, waaronder de nieuwe actie.

en: To edit an action you have previously created, click <em>Configure</em> in the <em>Operations</em> drop-down list. To delete an action you have previously created, click <em>Delete</em> in the <em>Operations</em> drop-down list.
nl: Klik om een bestaande actie te bewerken op <em>Instellen</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em>. Om een actie te verwijderen, klik in de lijst met <em>Bewerkingen</em> op <em>Verwijderen</em>.

en: Actions page
nl: Acties-pagina

en: What are actions?
nl: Wat zijn acties?

en: Actions are module-defined tasks that can be executed on the site; for example, unpublishing content, sending an email message, or blocking a user.
nl: Acties zijn taken uit modules die uitgevoerd kunnen worden op de site. Bijvoorbeeld inhoud depubliceren, een e-mail verzenden of een gebruiker blokkeren.

en: What are simple actions?
nl: Wat zijn eenvoudige acties?

en: Simple actions do not require configuration. They are automatically available to be executed, and are always listed as available on the @actions_page.
nl: Eenvoudige acties hebben geen instellingen. Ze kunnen standaard uitgevoerd worden en zijn altijd aanwezig op de @actions_page.

en: What are advanced actions?
nl: Wat zijn geavanceerde acties?

en: Advanced actions require configuration. Before they are available for listing and execution, they need to be created and configured. For example, for an action that sends e-mail, you would need to configure the e-mail address.
nl: Geavanceerde acties hebben instellingen. Voordat ze uitgevoerd kunnen worden, moeten ze aangemaakt en ingesteld worden. Voor een actie die een e-mail verstuurt moet bijvoorbeeld een e-mailadres ingesteld worden.

en: How are actions executed?
nl: Hoe worden acties uitgevoerd?

en: In the core software, actions can be executed through a <em>bulk operations form</em> added to a view; if you have the core Views module installed, see the related topic "Managing content listings (views)" for more information about views and bulk operations.
nl: In de core-software kunnen acties uitgevoerd worden door een <em>bulkbewerkingen-formulier</em> toe te voegen aan een overzicht. Zie, indien de module Views geïnstalleerd is, het gerelateerde onderwerp 'Inhoudsoverzichten beheren (overzichten)' voor meer informatie over overzichten en bulkbewerkingen.

en: Configuring actions overview
nl: Acties instellen - overzicht

en: The core Actions module provides a user interface for listing and configuring actions. The core Views UI module provides a user interface for creating views, which may include bulk operations forms for executing actions. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: De module Actions biedt een gebruikersinterface voor het bekijken en instellen van acties. De module Views UI biedt een gebruikersinterface voor het maken van overzichten, die bulkbewerkingen kunnen bevatten voor het uitvoeren van acties. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: Online documentation for the Action module
nl: Online documentatie voor de Action-module

en: Configuring comments
nl: Reacties instellen

en: Configure a content entity type/subtype to allow commenting, using a comment type that you have configured. See @content_structure_topic for more about content entities and fields, and @comment_type_topic to configure a comment type.
nl: Stel een entiteitstype/-subtype in om reacties toe te staan, en gebruik een beschikbaar reactietype. Zie @content_structure_topic voor meer over entiteiten en velden, en @comment_type_topic om een reactietype in te stellen.

en: Who can configure comments?
nl: Wie kan reacties instellen?

en: In order to follow these steps, the Field UI module must be installed. You'll need the Comment module's <em>@comment_permissions_link</em> permission, in order to change comment settings for a comment field. You'll also need to have the appropriate permission for adding fields to the entity type or subtype that the comments are attached to. For example, to add a comment field to content items provided by the Node module, you would need the Node module's <em>Administer content types</em> permission.
nl: Om deze stappen uit te kunnen voeren moet de module Field UI geïnstalleerd zijn. Om de reactieinstellingen in te kunnen stellen is het toegangsrecht <em>@comment_permissions_link</em> van de Comments-module nodig. Daarbij zijn de juiste toegangsrechten nodig om velden toe te voegen aan het entiteitstype of -subtype. Om bijvoorbeeld een reactieveld toe te voegen aan een item geleverd door de Node-module, is het toegangsrecht <em>Inhoudstypes beheren</em> nodig.

en: Follow the steps in the related <em>Adding a field to an entity sub-type</em> topic to add a field of type <em>Comments</em> to the desired entity type or sub-type.
nl: Volg de stappen in het gerelateerde onderwerp <em>Een veld toevoegen aan een entiteit-subtype</em> om een veld van het type <em>Reacties</em> toe te voegen aan het gewenste entiteitstype of -subtype.

en: On the first field settings page, choose the <em>Comment type</em> to use for this entity type or sub-type. You'll also notice that the <em>Allowed number of values</em> field cannot be changed for comment fields.
nl: Kies op de eerste instellingen-pagina het gewenste <em>Reactietype</em> voor dit entiteitstype or -subtype. Het veld <em> Toegestane aantal waarden </em> kan niet gewijzigd worden voor reactievelden.

en: On the next field settings page, enter the desired settings for the comment field:
nl: Vul op de volgende instellingen-pagina de gewenste instellingen in voor het reactieveld:

en: <em>Threading</em>: whether or not the comments are collected by threads, with people able to reply to particular comments instead of to the content entity itself.
nl: <em>Hiërarchische reacties</em>: of de reacties als een hiërarchie weergegeven worden, waarbij mensen op specifieke reacties kunnen reageren in plaats van alleen op het artikel zelf.

en: <em>Comments per page</em>: the maximum number of comments displayed on one page (a pager will be added if you exceed this limit).
nl: <em>Reacties per pagina</em>: het maximum aantal reacties dat op een pagina weergegeven wordt (er wordt paginering weergegeven als er meer zijn).

en: <em>Anonymous commenting</em>: whether or not anonymous commenters are allowed or required to leave contact information with their comments (only applies if anonymous users have permission to post comments).
nl: <em>Anonieme reacties</em>: of reacties anoniem geplaatst kunnen worden, danwel of het achterlaten van contactinformatie verplicht is (dit is alleen van toepassing als anonieme gebruikers reacties mogen plaatsen).

en: <em>Show reply form on the same page as comments</em>: whether the comment reply form is displayed on the same page as the comments. If this is not selected, clicking <em>Reply</em> will open a new page with the reply form.
nl: <em>Reactieformulier op dezelfde pagina als reacties weergeven</em>: of het reactieformulier op dezelfde pagina als de reacties weergegeven wordt. Als dit niet geselecteerd is wordt er een nieuwe pagina met het andwoordformulier geopend nadat op <em>Reageren</em> geklikt is.

en: <em>Preview comments</em>: whether previewing comments before submission is <em>Required</em>, <em>Optional</em>, or <em>Disabled</em>.
nl: <em>Voorbeeldweergave reactie</em>: of het bekijken van een voorbeeldweergave voor verzenden <em>Verplicht</em>, <em>Optioneel</em>, of <em>Uitgeschakeld</em> is.

en: <em>Default value</em>: each individual entity has its own comment settings, but here you can set defaults for the comment settings for this entity type or subtype. The comment settings values are:
nl: <em>Standaardwaarde</em>: elke entiteit heeft individuele instellingen voor reacties, maar hier kunnen de standaardwaarden ingesteld worden voor dit entiteitstype of -subtype. De waardes zijn:

en: <em>Open</em>: comments are allowed.
nl: <em>Open</em>: reacties zijn toegestaan.

en: <em>Closed</em>: past comments remain visible, but no new comments are allowed.
nl: <em>Gesloten</em>: bestaande reacties zijn zichtbaar, maar er kunnen geen nieuwe reacties geplaatst worden.

en: <em>Hidden</em>: past comments are hidden, and no new comments are allowed.
nl: <em>Verborgen</em>: bestaande reacties zijn verborgen, en er kunnen geen nieuwe reacties getoond worden.

en: Online documentation for content comment settings
nl: Online documentatie voor instellingen van reacties

en: Creating a comment type
nl: Een reactie-type aanmaken

en: Create a new comment type. See @comment_overview_topic for information about comments and comment types.
nl: Nieuw reactie-type aanmaken. Zie voor meer informatie over reacties en reactie-types @comment_overview_topic.

en: Who can create a comment type?
nl: Wie kan een reactie-type aanmaken?

en: Users with the <em>@comment_permissions_link</em> permission (typically administrators) can create comment types.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>@comment_permissions_link</em> (gewoonlijk beheerders) kunnen reactie-types toevoegen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@comment_types_link</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>@comment_types_link</em>.

en: Click <em>Add comment type</em>.
nl: Klik op <em>Reactietype toevoegen</em>.

en: In the <em>Label</em> field, enter a name for the comment type, which is how it will be listed in the administrative interface.
nl: Vul in het veld <em>Label</em>, een naam in voor het reactietype waarmee het weergegeven wordt in de beheerinterface.

en: In the <em>Target entity type</em> field, select the entity type to be commented on. See @content_structure_topic for more about content entities and fields.
nl: Selecteer in het veld <em>Doel-entiteitstype</em> het entiteitstype om op te reageren. Zie voor meer informatie over inhoudsentiteiten en velden @content_structure_topic.

en: Click <em>Save</em>. The comment type will be created.
nl: Klik op <em>Opslaan</em>. Het reactietype wordt dan aangemaakt.

en: Optionally, if you have the core Field UI module installed you can follow the steps in the related topics to add fields to the new comment type, set up the editing form, and configure the display.
nl: Voeg eventueel, als de module Field UI geïnstalleerd is, extra velden toe aan het nieuwe reactietype, en stel het formulier en de weergave in.

en: Disabling comments
nl: Reacties uitschakelen

en: Turn off commenting for a particular entity (see @content_structure_topic for more about content entities and fields). Note that if you want to turn off commenting for all entities of an entity type or subtype, you will need to edit the field settings for the comment field; see @comment_config_topic for more about configuring the comment field.
nl: Reacties voor een specifieke entiteit uitschakelen (zie voor meer informatie over entiteiten en velden @content_structure_topic). Let op: voor het uitschakelen van reacties voor alle entiteiten van een type of subtype moeten de instellingen van het reactieveld aangepast worden. Zie voor meer informatie over het reactieveld @comment_config_topic.

en: Who can disable comments?
nl: Wie kan reacties uitschakelen?

en: You will need the <em>@comment_permissions_link</em> permission in order to disable commenting. You will also need permission to edit the entity that the comments are on.
nl: Voor het uitschakelen van reacties is het toegangsrecht <em>@comment_permissions_link</em> nodig. Daarnaast is ook het toegangsrecht om de entiteit waar de reacties bij horen te bewerken vereist.

en: Find the entity you want to disable comments for, and edit it. For example, to turn off comments on a content item, you could find it by navigating in the <em>Manage</em> administrative menu to <em>Content</em>, filtering to find the content item, and clicking <em>Edit</em>.
nl: Zoek de entiteit waarbij reacties uitgeschakeld moeten worden, en bewerk deze. Om bijvoorbeeld reacties uit te schakelen voor een inhoudsitem, zoek het op via het de pagina <em>Inhoud</em> en klik op <em>Bewerken</em>.

en: Under <em>Comment settings</em>, select the desired comment setting:
nl: Selecteer onder <em>Reactie-instellingen</em> de gewenste instelling:

en: Save the entity.
nl: Sla de entiteit op.

en: Moderating comments
nl: Reacties modereren

en: Decide which comments are shown on the website.
nl: Besluit welke reacties op de website getoond worden.

en: Who can moderate comments?
nl: Wie kan reacties modereren?

en: Users with the <em>@comment_permissions_link</em> permission (typically administrators) can moderate comments. You will also need the <em>Access the Content Overview page</em> permission from the Node module (if it is installed) to navigate to the comment management page.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>@comment_permissions_link</em> (gewoonlijk beheerders) kunnen reacties modereren. Daarbij is het toegangsrecht <em>Naar de inhoudsoverzichtpagina gaan</em> van de Node-module nodig om naar de reactiebeheer-pagina te gaan.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Content</em> &gt; <em>@comment_published_link</em>. A list of all comments is shown.
nl: Ga in het menu <em>Beheer</em> naar <em>Inhoud</em> &gt; <em>@comment_published_link</em>. Een lijst met alle reacties wordt getoond.

en: To unpublish comments, select one or more comments by checking the boxes on the left side (right side in right-to-left languages). Then select <em>Unpublish comment</em> from the <em>Action</em> select list and click <em>Apply to selected items</em>. If you select the <em>Delete comment</em> action, you can instead delete the unwanted  comments.
nl: Selecteer een of meer reacties met behulp van de keuzevakjes links ervan (rechts in rtl-talen) om reacties te depubliceren. Kies vervolgens de <em>Actie</em> <em>Reactie depubliceren</em> uit de lijst en klik op <em>Toepassen op geselecteerde items</em>. Met de actie <em>Reactie verwijderen</em> kunnen ongewenste reacties verwijderd worden.

en: To change the content of a comment click <em>Edit</em> from the dropdown button for a particular comment.
nl: Klik op <em>Bewerken</em> in de dropdown-knop van een reactie om de inhoud ervan te bewerken.

en: To publish comments that are not yet visible on the website, navigate to the <em>@comment_unpublished_link</em> tab. Select one or more comments by checking the boxes on the left side (right side in right-to-left languages). Then select <em>Publish comment</em> from the <em>Action</em> select list and click <em>Apply to selected items</em>.
nl: Ga naar de tab <em>@comment_unpublished_link</em> om reacties die nog niet zichtbaar zijn op de site te publiceren. Selecteer een of meer reacties met behulp van de selectievakjes links ervan (rechts bij rtl-talen). Selecteer vervolgens de <em>Actie</em> <em>Reactie publiceren</em> uit de lijst en klik op <em>Toepassen op geselecteerde items</em>.

en: Online documentation for moderating comments
nl: Online documentatie voor het modereren van reacties

en: Managing comments
nl: Reacties beheren

en: What is a comment?
nl: Wat is een reactie?

en: A comment is a piece of content, typically posted by a website visitor, which provides discussion or commentary on other content like forum topics, blog posts, and news articles. Comments are a type of content entity, and can have fields that store text, HTML markup, and other data. Comments are attached to other content entities via Comment fields. See @content_structure_topic for more about content entities and fields.
nl: Een reactie is een vorm van inhoud, gewoonlijk ingediend door een bezoeker van de website, en dient als discussie over of reactie op andere inhoud van de site, zoals forumonderwerpen, blogs of nieuws-items. Reacties zijn inhoudsentiteiten en kunnen velden bevatten met tekst, HTML-markup en andere gegevens. Reacties zijn gekoppeld aan andere inhoud met behulp van Reactievelden. Zie @content_structure_topic voor meer over inhoudsentiteiten en velden.

en: What is a comment type?
nl: Wat is een reactietype?

en: Comments are divided into <em>comment types</em>, which are the entity sub-types for the comment entity type. Each comment type has its own fields and its own form and display settings; each type can be used to comment on a single entity type. You can set up different comment types for different commenting purposes on your web site; for example, you might set up a comment type for recipes that has fields "How did it taste?" and "Did the instructions work?", and another comment type for blog entries that has only a generic comment body field.
nl: Reacties zijn verdeeld in <em>reactietypes</em>, wat subtypes zijn van het reactie-entiteitstype. Elk reactietype heeft zijn eigen velden en formulier- en weergaveinstellingen. Elk type kan gebruikt worden om reacties te plaatsen op een enkel entiteitstype. Verschillende reactietypes kunnen gebruikt worden voor diverse doelen. Denk bijvoorbeeld aan een reactietype voor recepten met de velden 'Hoe smaakte het?' en 'Waren de instructies duidelijk?', en een ander reactietype voor blogberichten met alleen een generiek tekstveld voor een bericht.

en: What is moderation?
nl: Wat is moderatie?

en: <em>Moderation</em> is a workflow where comments posted by some users on your site are verified before being published, to prevent spam and other bad behavior. The core software provides basic moderation functionality: you can configure permissions so that new comments posted by some user roles start as unpublished until a user with a different role reviews and publishes them. Contributed modules provide additional moderation and spam-reduction functionality, such as requiring untrusted users pass a CAPTCHA test before submitting comments and letting community members flag comments as possible spam. See @users_overview_topic for more about users, permissions, and roles.
nl: <em>Moderatie</em> is een workflow waarbij reacties van gebruikers op de site gecontroleerd worden voordat ze online komen, om spam en ongewenst gedrag te voorkomen. De core-software voorziet in elementaire moderatie-functionaliteit: de toegangsrechten kunnen zo ingesteld worden dat nieuwe reacties van sommige rollen eerst ongepubliceerd zijn, totdat een gebruiker met een andere rol ze controleert en goedkeurt. Bijgedragen modules bieden aanvullende moderatie- en spam-preventie-functionaliteit, zoals het bieden van CAPTCHA en het markeren van bepaalde reacties als spam. Zie het onderwerp @users_overview_topic voor meer over gebruikers, toegangsrechten en rollen.

en: Overview of managing comments
nl: Overzicht van het beheren van reacties

en: The core Comment module provides the following functionality:
nl: De core-module Comment biedt de volgende functionaliteit:

en: Posting comments
nl: Reacties plaatsen

en: Creating comment types; the core Field UI module allows you to attach fields to comment types and attach comment reference fields to other entities so that people can comment on them.
nl: Aanmaken van reactietypes. De core-module Field UI maakt het mogelijk velden aan reactietypes toe te voegen en reactie-referentievelden aan andere entiteiten toe te voegen zodat mensen erop kunnen reageren.

en: Configuring commenting
nl: Reacties instellen

en: Moderating comments as discussed above
nl: Modereren van reacties zoals hierboven besproken

en: Using in-line (quick) editing
nl: In-line (snel) bewerken gebruiken

en: Edit content or settings in place.
nl: Inhoud of instellingen in-place bewerken.

en: What is quick editing?
nl: Wat is snel bewerken?

en: Quick editing is editing either content or settings inline. Content quick editing is provided by the core Quick Edit module, and settings quick editing is provided by the core Settings Tray module; both of them require the core Contextual Links module in order to expose the links that let you edit in place.
nl: Snel bewerken is het bewerken van inhoud of instellingen in-line. Het snel bewerken van inhoud wordt geboden door de core-module Quick Edit, en van instellingen door de core-module Settings Tray. Beiden vereisen de core-module Contextual Links om de links beschikbaar te maken waarmee in-place bewerken mogelijk wordt.

en: Who can edit content and settings in place?
nl: Wie kan inhoud en instellingen in-place bewerken?

en: In order to follow these steps to edit content in place, the core Quick Edit module must be installed; to edit settings, the core Settings Tray module must be installed. Also, either the core Toolbar module or a contributed replacement must be installed. You will need to have <em>Use contextual links</em> permission, as well as permission to edit the particular content or settings.
nl: Om de volgende stappen uit te kunnen voeren en inhoud in-place te bewerken, moet de module Quick Edit geïnstalleerd zijn. Om instellingen snel te bewerken moet de module Settings Tray geïnstalleerd zijn. Daarbij moet de core-module Toolbar of een bijgedragen alternatief geïnstalleerd zijn. Ten slotte is het toegangsrecht <em>Contextuele links gebruiken</em> benodigd, evenals het recht om de inhoud of instellingen waar het om draait te bewerken.

en: Find and visit a page on your site that has either content or settings that you would like to edit.
nl: Zoek een pagina op de site met inhoud of instellingen die bewerkt kunnen worden en ga naar deze pagina.

en: Click the contextual links <em>Edit</em> button on the toolbar (in most themes, it looks like a pencil). Contextual <em>Edit</em> links with the same icon will appear all over your page.
nl: Klik in de werkbalk op de contextuele links-knop <em>Bewerken</em> (in de meeste thema's lijkt deze op een pen). Contextuele <em>Bewerken</em>-links met hetzelfde icoon verschijnen op allerlei plekken op de pagina.

en: Find the contextual link for the part of the page you want to edit. For example, if you want to edit the settings for a block, the link should be in the top-right corner of the block, or top-left for right-to-left languages.
nl: Zoek de contextuele link voor het onderdeel van de pagina dat bewerkt moet worden. Voor het bewerken van bijvoorbeeld een blok staat deze link in de rechter bovenhoek van het betreffende blok (of linksboven voor rechts-naar-links-talen).

en: Click the link to open the contextual links menu, and click <em>Quick edit</em>. An editing form for the settings or content should appear on the page.
nl: Klik op de link om het menu van contextuele-links te openen, en klik op <em>Snel bewerken</em>. Er verschijnt een bewerkformulier voor de instelling of inhoud op de pagina.

en: Make your edits and submit the form.
nl: Maak de gewenste wijzigingen en verzend het formulier.

en: The core administrative interface has built-in compliance with many accessibility standards so that most pages are accessible to most users in their default state. However, certain pages become more accessible to some users through the use of a non-default or improved interface. These interfaces include:
nl: De beheerinterface van core voldoet standaard aan veel toegankelijkheidsstandaarden, waardoor de meeste pagina's standaard toegankelijk zijn voor de meeste gebruikers. Sommige pagina's worden echter beter toegankelijk voor bepaalde gebruikers door een afwijkende of verbeterde interface te gebruiken. Deze interfaces bevatten:

en: Enabling inline form errors
nl: Inline-formulierfoutmeldingen inschakelen

en: Errors that occur when you submit a form, such as not filling in a required field, are sometimes difficult for users to understand and locate. In order to make these errors easier to find, the best practice is to put a summary of the errors at the top of the form page. To make them easier to understand, the best practice is to display error messages with the form fields they are related to. Both of these practices are implemented by the core Inline Form Errors module.
nl: Fouten die optreden als een formulier ingezonden wordt, zoals het niet invullen van verplichte velden, zijn soms lastig te begrijpen en te lokaliseren voor gebruikers. Om deze fouten makkelijker te vinden, is het goed om een samenvatting van de fouten bovenaan de pagina te plaatsen. Om ze eenvoudiger te begrijpen is het ook goed om de foutmelding bij het formulierveld waarop het van toepassing is te plaatsen. Beide methodes worden geïmplementeerd door de core-module Inline Form Errors.

en: What administrative interface components are available?
nl: Welke beheerinterface-componenten zijn beschikbaar?

en: The following administrative interface components are provided by Drupal core and its modules (some contributed modules offer additional functionality):
nl: De volgende beheerinterface-componenten worden door Drupal core-modules aangeboden (sommige bijgedragen modules bieden aanvullende functionaliteit):

en: Accessibility features, to enable all users to perform administrative tasks. See @accessibility_topic for more information.
nl: Toegankelijkheidsverbeteringen, zodat alle gebruikers beheertaken kunnen uitvoeren. Zie voor meer informatie @accessibility_topic.

en: In-place or <em>quick</em> editing. In-place editing of content is provided by the core Quick Edit module, and in-place editing of configuration is provided by the core Settings Tray module. See @quick_edit_topic for more information.
nl: In-place of <em>Snel</em>-bewerken. Het in-place bewerken van inhoud wordt geleverd door de core-module Quick Edit, en het in-place bewerken van configuratie door de core-module Settings Tray. Zie voor meer informatie @quick_edit_topic.

en: What are the sections of the administrative menu?
nl: Uit welke onderdelen bestaat het beheermenu?

en: The administrative menu, which you can navigate by visiting <em>@admin_link</em> on your site or by using an administrative toolbar, has the following sections (some may not be available, depending on which modules are currently installed on your site, and your permissions):
nl: Het beheermenu, dat gebruikt kan worden door naar  <em>@admin_link</em> te gaan of met behulp van een werkbalk, heeft de volgende onderdelen (sommige onderdelen kunnen niet beschikbaar zijn, afhankelijk van de ingeschakelde modules en toepasselijke toegangsrechten):

en: <strong>Content:</strong> Find, manage, and create new pages; manage comments and files.
nl: <strong>Inhoud:</strong> Zoek, beheer en maak nieuwe pagina's aan. Beheer reacties en bestanden.

en: <strong>Structure:</strong> Place and edit blocks, set up content types and fields, configure menus, administer taxonomy, and configure some contributed modules.
nl: <strong>Structuur:</strong> Plaats en bewerk blokken, stel inhoudstypes, velden en menu's in, beheer taxonomieën en stel sommige bijgedragen modules in.

en: <strong>Appearance:</strong> Switch between themes, install themes, and update existing themes.
nl: <strong>Uiterlijk:</strong> Schakel tussen of installeer thema's, werk thema's bij.

en: <strong>Extend:</strong> Update, install, and uninstall modules.
nl: <strong>Uitbreiden:</strong> Installeer of deïnstalleer modules, werk modules bij.

en: <strong>Configuration:</strong> Configure the settings for various site functionality, including some contributed modules.
nl: <strong>Instellingen:</strong> Beheer diverse instellingen van de site, waaronder bijgedragen modules.

en: <strong>People:</strong> Manage user accounts and permissions.
nl: <strong>Personen:</strong> Beheer gebruikersaccounts en toegangsrechten.

en: <strong>Reports:</strong> Display information about site security, necessary updates, and site activity.
nl: <strong>Rapporten:</strong> Verkrijg informatie over beveiliging, benodigde updates en activiteit op de site.

en: <strong>Help:</strong> Get help on using the administrative interface.
nl: <strong>Help:</strong> Krijg hulp over het gebruik van de beheerinterface.

en: Install the core modules mentioned above to use the corresponding aspect of the administrative interface. See the related topics listed below for more details on some aspects of the administrative interface.
nl: Installeer de bovengenoemde core-modules om de bijbehorende delen van de beheerinterface te gebruiken. Zie gerelateerde onderwerpen hieronder voor meer details over bepaalde aspecten van de beheerinterface.

en: Creating a content item
nl: Een inhoudsitem toevoegen

en: Create and publish a content item. See @content_overview_topic for more about content types and content items.
nl: Een inhoudsitem aanmaken en publiceren. Zie voor meer informatie over inhoudstypes en inhoudsitems @content_overview_topic.

en: Who can create content?
nl: Wie kan inhoud aanmaken?

en: Users with the <em>@content_permissions_link</em> permission can visit the <em>Content</em> page as described in this topic. Each content type has its own create permissions. For example, to create content of type Article, a user would need the Article: Create new content permission. In addition, users with the <em>Bypass content access control</em> or <em>Administer content</em> permission can create content items of all types. Some contributed modules change the permission structure for creating content.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht  <em>@content_permissions_link</em> kunnen de pagina <em>Inhoud</em> bekijken zoals in dit onderwerp besproken wordt. Elk inhoudstype heeft bijbehorende unieke rechten voor het aanmaken van nieuwe inhoud. Om bijvoorbeeld inhoud van het type Artikel toe te voegen, is het toegangsrecht Artikel: Nieuwe inhoud aanmaken nodig. Gebruikers met het toegangsrecht <em>Toegangscontrole op de inhoud omzeilen</em> of <em>Inhoud beheren</em> kunnen inhoud van alle types aanmaken. Sommige bijgedragen modules wijzigen de structuur van de toegangsrechten voor het aanmaken van inhoud.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>@content_link</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>@content_link</em>.

en: Click <em>Add content</em>.
nl: Klik op <em>Inhoud toevoegen</em>.

en: If there is more than one content type defined on your site that you have permission to create, click the name of the type of content you want to create.
nl: Als er meer dan één inhoudstype beschikbaar is op de site, klik dan op de naam van het gewenste inhoudstype.

en: On the content edit form, enter the <em>Title</em> of your content, which will show as the page title when the content item is displayed on a page, and also as the label for the content item in administration screens.
nl: Vul op het bewerkformulier de <em>Titel</em> in, die weergegeven wordt als paginatitel op een pagina, en ook als label van het inhoudsitem in beheerschermen.

en: Fill in the other fields shown on the edit form for this specific content type.
nl: Vul de andere velden in die getoond worden op het formulier van dit specifieke inhoudstype.

en: Leave the <em>Published</em> field checked to publish the content immediately, or uncheck it to make it unpublished. Unpublished content is generally not shown to non-administrative site users.
nl: Laat het veld <em>Gepubliceerd</em> geselecteerd om de inhoud onmiddellijk te publiceren, of deselecteer het om op te slaan zonder te publiceren. Niet-gepubliceerde inhoud wordt normaal gesproken niet getoond aan gebruikers die geen beheerder zijn.

en: Optionally, click <em>Preview</em> to preview the content.
nl: Klik eventueel op <em>Voorbeeldweergave</em> om een voorbeeld van de inhoud te bekijken.

en: Click <em>Save</em>. You will see the content displayed on a page.
nl: Klik op <em>Opslaan</em>. De inhoud wordt weergegeven op de pagina.

en: User Guide: Basic page management
nl: Gebruikersgids: Standaard paginabeheer

en: User Guide: Creating a content item
nl: Gebruikersgids: Een inhoudsitem aanmaken

en: Creating a content type
nl: Een inhoudstype aanmaken

en: Create a new content type. See @content_overview_topic for more about content types.
nl: Een nieuw inhoudstype toevoegen. Zie voor meer informatie over inhoudstypes @content_overview_topic.

en: Who can create a content type?
nl: Wie kan een inhoudstype toevoegen?

en: Users with the <em>@content_permissions_link</em> permission (typically administrators) can create new content types.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>@content_permissions_link</em> (normaal gesproken beheerders) kunnen nieuwe inhoudstypes aanmaken.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@content_types_link</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>@content_types_link</em>.

en: Click <em>Add content type.</em>
nl: Klik op <em>Inhoudstype toevoegen.</em>

en: In the <em>Name</em> field, enter a name for the content type, which is how it will be listed in the administrative interface.
nl: Vul in het veld <em>Naam</em> een naam in voor het inhoudstype, waarmee het weergegeven zal worden in de beheerinterface.

en: Optionally, enter a <em>Description</em> for the content type. You may also want to adjust some of the settings in the vertical tabs section of the edit page.
nl: Voeg eventueel een <em>Beschrijving</em> toe voor het inhoudstype. Er kunnen ook wat instellingen aangepast worden in de verticale tabs van de bewerkpagina.

en: Click <em>Save and manage fields</em>. Your content type will be created, and assuming you have the core Field UI module installed, you will be taken to the <em>Manage fields</em> page for the content type. (If you do not have the core Field UI module installed, the button will say <em>Save</em> instead.)
nl: Klik op <em>Opslaan en velden beheren</em>. Het inhoudstype wordt toegevoegd, en ervan uitgaande dat de module Field UI geïnstalleerd is, wordt de pagina <em>Velden beheren</em> getoond. (Als de module Field UI niet geïnstalleerd is heet de knop <em>Opslaan</em>.)

en: If you have the core Field UI module installed, follow the steps in the related topics to add fields to the new content type, set up the editing form, and configure the display.
nl: Volg als de module Field UI geïnstalleerd is de stappen in de gerelateerde onderwerpen om nieuwe velden toe te voegen aan het inhoudstype, en het bewerkformulier en de weergave in te stellen.

en: User Guide: Adding a content type
nl: Gebruikersgids: Een inhoudstype toevoegen

en: User Guide: Setting up content structure
nl: Gebruikersgids: Inhoudsstructuur instellen

en: Editing a content item
nl: Een inhoudsitem bewerken

en: Find a content item and edit it, or update a group of content items in bulk. See @node_overview_topic for more about content types and content items.
nl: Zoek een inhoudsitem, bewerk het, of bewerk een groep inhoudsitems tegelijk. Zie voor meer informatie over inhoudstypes en inhoudsitems @node_overview_topic.

en: Who can find and edit content?
nl: Wie kan inhoud zoeken en bewerken?

en: Users with the <em>@content_permissions_link</em> permission can use the <em>Content</em> page to find content. Each content type has its own edit permissions. For example, to edit content of type Article, a user would need the <em>Article: Edit own content</em> permission to edit an article they created, or the <em>Article: Edit any content</em> permission to edit an article someone else created. In addition, users with the <em>Bypass content access control</em> or <em>Administer content</em> permission can edit content items of all types. Some contributed modules change the permission structure for editing content.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht  <em>@content_permissions_link</em> kunnen de pagina <em>Inhoud</em> gebruiken om inhoud te vinden. Elk inhoudstype heeft bijbehorende unieke rechten voor het bewerken. Om bijvoorbeeld inhoud van het type Artikel te bewerken is er het toegangsrecht <em>Artikel: eigen inhoud bewerken</em> voor eigen inhoud, of <em>Artikel: alle inhoud bewerken</em> om een artikel te bewerken dat iemand anders gemaakt heeft. Gebruikers met het toegangsrecht <em>Toegangscontrole op de inhoud omzeilen</em> of <em>Inhoud beheren</em> kunnen inhoud van alle typen bewerken. Sommige modules wijzigen de structuur van toegangsrechten voor het bewerken van inhoud.

en: Optionally, use filters to reduce the list of content items shown:
nl: Gebruik eventueel filters om de lijst met inhoudsitems te verkleinen:

en: <em>Title</em>: key word(s) from the title
nl: <em>Titel</em>: trefwoorden uit de titel

en: <em>Content type</em>
nl: <em>Inhoudstype</em>

en: <em>Published status</em>
nl: <em>Publicatiestatus</em>

en: <em>Language</em>
nl: <em>Taal</em>

en: If you enter or select filter values, click <em>Filter</em> to apply the filters.
nl: Klik als er filters ingesteld worden op <em>Filter</em> om deze toe te passen.

en: Optionally, sort the list by clicking a column header. Click again to reverse the order.
nl: Sorteer de lijst indien gewenst door op de kop van een kolom te klikken. Klik nogmaals om de sorteervolgorde om te draaien.

en: To edit the title or other field values for one content item, click <em>Edit</em> in the row of the content item. Update the values and click <em>Save</em>.
nl: Klik om de titel of andere velden van een inhoudsitem te bewerken op <em>Bewerken</em> in de rij van het item. Wijzig de gegevens en klik op <em>Opslaan</em>.

en: A few types of edits can be done in bulk to multiple content items. For example, to publish several unpublished content items, check the boxes in the left column (right column in right-to-left languages) to select the desired content items. For <em>Action</em>, select the <em>Publish content</em> action. Click <em>Apply to selected items</em> to make the change. The other actions under <em>Action</em> work in a similar manner.
nl: Een aantal bewerkingen kunnen in bulk uitgevoerd worden op meerdere inhoudsitems tegelijk. Om bijvoorbeeld diverse inhoudsitems tegelijk te publiceren, selecteer de vakjes in de linker kolom (rechter kolom voor rechts-naar-links-talen). Kies als <em>Actie</em> voor <em>Inhoud publiceren</em>. Klik <em>Toepassen op geselecteerde items</em> om de wijzigingen te maken. De andere acties onder <em>Actie</em> werken op dezelfde manier.

en: User Guide: Editing a content item
nl: Gebruikersgids: Een inhoudsitem bewerken

en: What is a content item?
nl: Wat is een inhoudsitem?

en: A <em>content item</em> is a type of content entity for page-level content, which can have fields that store text, HTML markup, images, attached files, and other data. See @content_structure_topic for more about content entities and fields.
nl: Een <em>inhoudsitem</em> is een inhoudsentiteit voor paginainhoud, die velden met tekst, HTML-markup, afbeeldingen, bestanden en andere data kan bevatten. Zie voor meer informatie over inhoudsentiteiten en velden @content_structure_topic.

en: What is a content type?
nl: Wat is een inhoudstype?

en: Content items are divided into <em>content types</em>, which are the entity sub-types for the content item entity type; each content type has its own fields and display settings. For example, you might set up content types for pages, articles, recipes, events, and blog entries on your web site.
nl: Inhoudsitems zijn verdeeld in <em>inhoudstypes</em>, wat entiteits-subtypes zijn voor het inhoudsentiteitstype. Elk inhoudstype heeft zijn eigen velden en weergaveinstellingen. Maak bijvoorbeeld inhoudstypes aan voor pagina's, artikelen, recepten, evenementen en blogberichten op de site.

en: Overview of managing content
nl: Inhoud beheren - overzicht

en: The core Node module allows you to define content types, and add and edit content items. The core Field UI module allows you to attach fields to each content type and manage the edit form and display for each content type. See the related topics listed below for specific tasks. Many other core and contributed modules and installation profiles provide pre-defined content types, modify the permission structure for content items, and provide other functionality.
nl: De core-module Node maakt het mogelijk om inhoudstypes aan te maken, en inhoudsitems toe te voegen en te bewerken. De core-module Field UI maakt het mogelijk velden toe te voegen aan elk inhoudstype en het formulier en de weergave te bewerken. Zie de gerelateerde onderwerpen voor specifieke taken. Veel andere core- en bijgedragen modules en installatieprofielen bieden voorgedefinieerde inhoudstypes, wijzigen de structuur van toegangsrechten en bieden andere functionaliteit.

en: Creating a URL alias for a content item
nl: Een URL-alias maken voor een inhoudsitem

en: Give a content item page a human- or SEO-friendly URL alias; you can follow similar steps to create an alias for a taxonomy term page. See @overview_topic for more about aliases.
nl: Geef een inhoudsitem een leesbare of SEO-vriendelijke URL-alias. Deze stappen gelden ook voor het maken van een alias voor taxonomietermen. Zie voor meer informatie over aliassen @overview_topic.

en: Who can create URL aliases?
nl: Wie kan URL-aliassen maken?

en: Users with the <em>@path_permissions_link</em> permission can create aliases. To follow the steps in this topic, you will also need permission to edit the content item.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>@path_permissions_link</em> kunnen aliassen aanmaken. Om de stappen in dit onderwerp te volgen is ook het toegangsrecht om inhoud te bewerken nodig.

en: Locate and open the content edit form for the content item, or create a new content item (see related topics on creating and editing content).
nl: Zoek een inhoudsitem, en bewerk het, of maak een nieuw inhoudsitem aan (zie de gerelateerde onderwerpen over het maken en bewerken van inhoud).

en: Under <em>URL alias</em> on the edit form, enter the desired alias (for example, "/about-us"). Make sure the alias starts with a "/" character.
nl: Vul bij <em>URL-alias</em> op het bewerkformulier de gewenste alias in (bijvoorbeeld "/over-ons"). Zorg dat het begint met een '/'-teken.

en: Verify that the page can be visited with the new alias, for example <em>https://example.com/about-us</em>.
nl: Test of de pagina met de nieuwe alias gevonden wordt, bijvoorbeeld <em>https://example.com/over-ons</em>.

en: User guide: Creating a Content Item
nl: Gebruikersgids: Een inhoudsitem aanmaken

en: Editing a URL alias
nl: Een URL-alias bewerken

en: Change an existing URL alias, to correct the path or the alias value. See @path_overview_topic for more about aliases.
nl: Een bestaande URL-alias wijzigen om het pad te corrigeren. Zie voor meer informatie over aliassen @path_overview_topic.

en: Who can manage URL aliases?
nl: Wie kan URL-aliassen beheren?

en: Users with the <em>@path_permissions_link</em> permission can edit aliases.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>@path_permissions_link</em> kunnen aliassen bewerken.

en: In the <em>Manage</em> administration menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Search and metadata</em> &gt; <em>@path_aliases_link</em>. A list of all the site's aliases will appear.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Zoeken en metadata</em> &gt; <em>@path_aliases_link</em>. Er wordt een lijst met alle aliassen getoond.

en: Click <em>Edit</em> in the dropdown button for the alias that you would like to change.
nl: Klik op <em>Bewerken</em> in de dropdown-knop van de alias die gewijzigd moet worden.

en: Make the required changes and click <em>Save</em>. You will be returned to the URL alias list page.
nl: Wijzig de alias en klik op <em>Opslaan</em>. De pagina met alle aliassen wordt getoond.

en: Note that you can also add new aliases from this page, for any path on your site.
nl: Via deze pagina kunnen ook nieuwe aliassen toegevoegd worden voor elk pad in de site.

en: Configuring aliases for URLs
nl: Aliassen voor URL's instellen

en: What is a URL?
nl: Wat is een URL?

en: URL is the abbreviation for "Uniform Resource Locator", which is the page's address on the web. It is the "name" by which a browser identifies a page to display. In the example "Visit us at <em>example.com</em>.", <em>https://example.com</em> would be the URL for the home page of your website. Users use URLs to locate content on the web.
nl: URL is de afkorting van 'Uniform Resource Locator', wat het adres van een pagina op het web is. Het is de 'naam' waarmee een browser een pagina identificeert. In het voorbeeld 'Bezoek ons op <em>example.com</em>.', is <em>https://example.com</em> de URL van de homepage van de website. Gebruikers gebruiken de URL om inhoud op het web te vinden.

en: What is a path?
nl: Wat is een pad?

en: A path is the unique, last part of the URL for a specific function or piece of content. For example, for a page whose full URL is <em>https://example.com/node/7</em>, the path is <em>node/7</em>. Here are some examples of paths you might find in your site:
nl: Een pad is het unieke, laatste stuk van de URL voor een specifieke functie of stuk inhoud. Voor een pagina met de URL <em>https://example.com/node/7</em>, is het pad <em>node/7</em>. Hier zijn enkele mogelijke paden:

en: node/7: Path to a particular content item.
nl: node/7: Pad naar een specifiek inhoudsitem.

en: taxonomy/term/6: Path to a taxonomy term page.
nl: taxonomy/term/6: Pad naar een taxonomieterm-pagina.

en: user/3: Path to a user profile page.
nl: user/3: Pad naar een gebruikersprofielpagina.

en: What is an alias?
nl: Wat is een alias?

en: The core software allows you to provide more understandable URLs for pages on your site, which are called <em>aliases</em>. For example, if you have an "About Us" page with the path <em>node/7</em>, you can set up an alias of <em>about</em> so that your visitors will see it as <em>https://www.example.com/about</em>.
nl: De core software maakt het mogelijk om beter begrijpbare URL's te maken voor pagina's van de site, <em>aliassen</em> genaamd. Voor bijvoorbeeld een pagina 'Over ons' met een pad <em>node/7</em>, kan een alias gemaakt worden <em>over-ons</em> zodat bezoekers  <em>https://www.example.com/over-ons</em> zien.

en: Overview of configuring paths, aliases, and URLs
nl: Paden, aliassen en URL's instellen - overzicht

en: The core Path module provides the URL aliasing functionality. The contributed <a href="https://www.drupal.org/project/pathauto">Pathauto</a> module allows you to configure automatically-generated URL aliases for content items and other pages. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: De core-module Path biedt de functionaliteit van URL-aliassen. De bijgedragen module <a href="https://www.drupal.org/project/pathauto">Pathauto</a> maakt het mogelijk URL-aliassen automatisch te genereren voor inhoudsitems en andere pagina's. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: User Guide topic on Paths
nl: Gebruikersgids over paden

en: Configuring taxonomy
nl: Taxonomie instellen

en: Create a taxonomy vocabulary and add a reference field for that vocabulary to a content entity. See @taxonomy_overview_topic for information about taxonomy and @content_structure_topic for more on content entities.
nl: Maak een taxonomie-woordenlijst aan en voeg een referentieveld voor de woordenlijst toe aan een inhoudsentiteit. Zie voor meer informatie over taxonomie @taxonomy_overview_topic en voor meer over inhoudsentiteiten @content_structure_topic.

en: Who can configure a taxonomy vocabulary?
nl: Wie kan een taxonomie-woordenlijst instellen?

en: Users with the <em>@taxonomy_permissions_link</em> permission can configure a vocabulary. To add a field in the administrative interface, the core Field UI module must be installed, and you will also need the <em>Administer fields</em> permission for the entity you are adding the field to.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht <em>@taxonomy_permissions_link</em> kunnen woordenlijsten instellen. Om een veld toe te voegen in de beheerinterface moet de module Field UI geïnstalleerd zijn, en moet ook het toegangsrecht <em>Velden beheren</em> voor de entiteit waar de velden aan toegevoegd worden beschikbaar zijn.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@taxonomy_admin_link</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>@taxonomy_admin_link</em>.

en: Click <em>Add vocabulary</em>.
nl: Klik op <em>Woordenlijst toevoegen</em>.

en: In the <em>Name</em> field, enter a name for the vocabulary (for example "Ingredients"), which is how it will be shown in the administrative interface. Optionally, add a description.
nl: Vul in het veld <em>Naam</em>, een naam in voor de woordenlijst (bijvoorbeeld 'Ingrediënten'). Daarmee wordt de woordenlijst ook getoond in de beheerinterface. Voeg eventueel een beschrijving toe.

en: Click <em>Save</em>. Your vocabulary will be created and you will see the page that lists all the terms in this vocabulary.
nl: Klik op <em>Opslaan</em>. De woordenlijst wordt aangemaakt en er wordt een pagina getoond met alle termen in de woordenlijst.

en: Optionally, click <em>Add term</em> to add a term to the new vocabulary. In the <em>Name</em> field, enter the term name (for example "Butter"). Click <em>Save</em>. You will receive a confirmation about the term you created. You may optionally continue to add more terms.
nl: Klik op <em>Term toevoegen</em> om een term toe te voegen aan de nieuwe woordenlijst. Vul in het veld <em>Naam</em> de naam voor de term in (bijvoorbeeld 'Boter'). Klik op <em>Opslaan</em>. Er volgt een bevestiging over de toegevoegde tem. Voeg indien gewenst meer termen toe.

en: If you have the Field UI module installed, follow the instructions on the related <em>Adding a reference field to an entity sub-type</em> topic to add a taxonomy reference field to the entity type of your choice. The settings page will allow you to choose the <em>Vocabulary</em> that you created as the vocabulary to reference.
nl: Volg, als de module Field UI geïnstalleerd is, de instructies in het gerelateerde onderwerp <em>Een referentieveld toevoegen aan een entiteitssubtype</em> om een taxonomie-referentieveld aan een entiteit toe te voegen. Op de instellingen-pagina kan de <em>Woordenlijst</em> die net gemaakt is gekozen worden.

en: You may also want to configure the display and form display of the new field (see related topics).
nl: Stel ook de weergave en formulierweergave in van het nieuwe veld (zie gerelateerde onderwerpen).

en: User Guide: Setting up a taxonomy
nl: Gebruikersgids: een taxonomie opzetten

en: Managing taxonomy
nl: Taxonomie beheren

en: What is taxonomy?
nl: Wat is taxonomie?

en: <em>Taxonomy</em> is used to classify website content. One common example of taxonomy is the tags used to classify or categorize posts in a blog website; a cooking website could use an ingredients taxonomy to classify recipes. Individual taxonomy items are known as <em>terms</em> (the blog tags or recipe ingredients in these examples); and a set of terms is known as a <em>vocabulary</em> (the set of all blog post tags, or the set of all recipe ingredients in these examples). Technically, taxonomy terms are an entity type and the entity subtypes are the vocabularies; see @content_structure_topic for more on content entities. Like other entities, taxonomy terms can have fields attached; for instance, you could set up an image field to contain an icon for each term.
nl: <em>Taxonomie</em> wordt gebruikt om inhoud van de site te classificeren. Een veel voorkomend voorbeeld is het gebruik van tags om posts in een blogwebsite te categoriseren. Een website over koken kan bijvoorbeeld een taxonomie met ingrediënten gebruiken om recepten te classificeren. Taxonomie-items heten <em>termen</em> (de tags van een blog of de ingrediënten in de voorgaande voorbeelden). Een verzameling termen heet een <em>woordenlijst</em> (alle tags samen, of alle ingrediënten in voorgaande voorbeeld). Technisch zijn taxonomietermen entiteitstypes en woordenlijsten zijn entiteitssubtypes. Zie voor meer informatie over inhoudsentiteiten @content_structure_topic. Zoals bij andere entiteiten hebben taxonomietermen velden. Bijvoorbeeld een afbeeldingsveld met een icoon voor elke term.

en: An individual vocabulary can organize its terms in a hierarchy, or it could be flat. For example, blog tags normally have a flat structure, while a recipe ingredients vocabulary could be hierarchical (for example, tomatoes could be a sub-term of vegetables, and under tomatoes, you could have green and red tomatoes).
nl: Termen in een woordenlijst kunnen in een hiërarchie georganiseerd zijn, of als een platte lijst. Blog-tags hebben bijvoorbeeld een platte structuur, terwijl ingrediënten voor een recept hiërarchisch kunnen zijn (tomaten kunnen bijvoorbeeld onder groenten vallen, en onder tomaten kunnen groene en rode tomaten vallen).

en: Taxonomy terms are normally attached as reference fields to other content entities, which is how you can use them to classify content. When you set up a taxonomy reference field, you can let users enter terms in two ways:
nl: Taxonomietermen worden normaal als referentievelden gekoppeld aan inhoudsentiteiten, waardoor ze gebruikt kunnen worden om inhoud te classificeren. Bij het gebruik van taxonomie-referentievelden kunnen gebruikers op twee manieren termen invoeren:

en: New terms can be created right on the content editing form.
nl: Nieuwe termen kunnen op het inhoud-bewerkformulier aangemaakt worden.

en: Fixed list of terms
nl: Een vaste lijst met termen

en: The list of terms is curated and managed outside the content editing form, and users can only select from the existing list when editing content.
nl: De lijst wordt beheerd buiten het bewerkformulier en gebruikers kunnen alleen termen selecteren van de bestaande lijst tijdens het bewerken van inhoud.

en: Taxonomy reference fields can be added to any entity, such as user accounts, custom blocks, or regular content items. If you use them to classify regular content items, your site will automatically be set up with taxonomy listing pages for each term; each of these pages lists all of the content items that are classified with that term.
nl: Taxonomie-referentievelden kunnen aan elke entiteit toegevoegd worden, zoals aan gebruikersaccounts, aangepaste blokken of gewone inhoudsitems. Als een taxonomie gebruikt wordt om inhoud te classificeren, worden automatisch voor elke term pagina's aangemaakt, waarop alle pagina's getoond worden die met die term geclassificeerd zijn.

en: Overview of managing taxonomy
nl: Taxonomie beheren - overzicht

en: The core Taxonomy module allows you to create and edit taxonomy vocabularies and taxonomy terms. The core Field UI module provides a user interface for adding fields to entities, including the taxonomy reference field, and configuring field editing and display. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: De core-module Taxonomy maakt het mogelijk om woordenlijsten aan te maken en bewerken. De module Field UI biedt een gebruikersinterface voor het toevoegen van velden aan entiteiten, waaronder het taxonomie-referentieveld, en biedt instellingen voor het bewerken en weergeven van het veld. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: User guide on Taxonomy
nl: Gebruikersgids over Taxonomie

en: <em>Page settings</em>, <em>Block settings</em>, etc.: settings specific to the display type, such as the URL for a page display. Most display types support an <em>Access</em> setting, where you can choose a Permission or Role that a user must have in order to see the view.
nl: <em>Paginainstellingen</em>, <em>Blokinstellingen</em>, enz.: instellingen specifiek voor het weergavetype, zoals de URL voor een paginaweergave. De meeste weergaven ondersteunen een instelling voor <em>Toegang</em>, waar een toegangsrecht of rol gekozen kan worden die een gebruiker moet hebben om het overzicht te kunnen zien.

en: What are bulk operations?
nl: Wat zijn bulkbewerkingen?

en: Views using a table display format can include a bulk operations form, which allows users with sufficient permission to select one or more items from the view and apply an administrative action to them. The bulk actions available are specific to the base data type of the view; for example, a view of content items could support bulk publishing and unpublishing actions. If you have the core Actions module installed, see the related topic "Configuring actions" for more about actions.
nl: Overzichten die een tabelweergave gebruiken, kunnen een bulkbewerkingen-formulier hebben waarmee gebruikers met voldoende permissies één of meer items in een lijst kunnen selecteren en een administratieve actie daarop kunnen uitvoeren. De beschikbare handelingen variëren per gegevenstype. Een overzicht van inhoudsitems kan bijvoorbeeld handelingen voor publicatie en depublicatie bevatten. Zie, als de core-module Actions geïnstalleerd is, het gerelateerde onderwerp 'Acties instellen' voor meer informatie over handelingen.

en: Adding a bulk operations form to a view
nl: Een bulkbewerkingen-formulier aan een overzicht toevoegen

en: Add one or more existing actions as bulk operations to an existing table-style view. If you have the core Actions module installed, see the related topic "Configuring actions" for more information about actions.
nl: Voeg een of meer bestaande acties als bulkbewerkingen toe aan een bestaand overzicht met tabelstijl. Zie voor meer informatie over acties het gerelateerde onderwerp 'Acties instellen' (als de module Actions is geïnstalleerd).

en: Who can edit views?
nl: Wie kan overzichten bewerken?

en: The core Views UI module will need to be installed and you will need <em>@views_permissions</em> permission in order to edit a view.
nl: De core-module Views UI moet geïnstalleerd zijn en het toegangsrecht <em>@views_permissions</em> is benodigd om een overzicht te kunnen bewerken.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@views</em>. A list of all views is shown.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>@views</em>. Er wordt een lijst met alle overzichten getoond.

en: Find the view that you would like to edit, and click <em>Edit</em> from the the dropdown button. Note that bulk operations work best in a view with a Page display, and a Table format.
nl: Zoek het overzicht dat bewerkt moet worden, en klik op <em>Bewerken</em> in de dropdown knop. Bulkbewerkingen werken het beste in een overzicht met een paginaweergave en tabelopmaak.

en: If there is not already an <em>Operations bulk form</em> in the <em>Fields</em> list for the view, click <em>Add</em> in the <em>Fields</em> section to add it. (The exact name of the bulk form field will vary, and may contain keywords like "bulk update", "form element" or "operations" -- not to be confused with <em>operations links</em>, which are applied to each item in a row.) If the bulk operations field already exists, click the field name to edit its settings.
nl: Als er nog geen <em>Bulkbewerkingen-formulier</em> in de lijst met <em>Velden</em> van het overzicht staat, klik dan op <em>Toevoegen</em> in de sectie <em>Velden</em> om het toe te voegen. (De exacte naam van het bulkbewerkingen-formulierveld kan veriëren en kan sleutelwoorden bevatten als 'bulk update', 'formulierelement' of 'handelingen' - niet te verwarren met <em>handelingen-links</em>, die toegepast worden op elk item in een rij.) Klik als het bulkbewerkingen veld al bestaat, op de veldnaam om de instellingen te bewerken.

en: Check the action(s) you want to make available in the <em>Selected actions</em> list and click <em>Apply (all displays)</em>.
nl: Selecteer de bewerking(en) die beschikbaar moeten zijn in de lijst met <em>Geselecteerde acties</em> en klik op <em>Toepassen (alle weergaven)</em>.

en: Verify that the <em>Access</em> settings for the view are at least as restrictive as the permissions necessary to perform the bulk operations. People with permission to see the view, but who don't have permission to do the bulk operations, will experience problems.
nl: Controleer of de <em>Toegangsrechten</em> voor dit overzicht minimaal overeenkomen met de toegangsrechten die nodig zijn om de bulkbewerkingen uit te voeren. Personen met het recht om het overzicht te bekijken, maar geen recht hebben om de bulkbewerkingen uit te voeren, zullen problemen ondervinden.

en: Click <em>Save</em>. The action(s) will be available as bulk operations in the view.
nl: Klik op <em>Opslaan</em>. De actie(s) zullen als bulkbewerkingen beschikbaar zijn in het overzicht.

en: Feeds are <em>updated</em> (new items imported) each time your site's cron task runs, if the selected <em>Update interval</em> for the feed has passed. You can also update feeds manually; see @managing_topic for details.
nl: Feeds worden elke keer dat cron uitgevoerd wordt  <em>bijgewerkt</em> (nieuwe items geïmporteerd), als het geselecteerde <em>Update-interval</em> van de feed is verstreken. Het is ook mogelijk de Feed handmatig bij te werken; zie voor meer informatie @managing_topic.

en: After creating and updating a feed, view the feed page provided by the core Aggregator module, which displays recent imported items; see @creating_topic for details.
nl: Bekijk, na het aanmaken en bijwerken van een feed, de pagina die wordt geleverd door de Aggregator-module, waarop de recent geïmporteerde items getoond worden; zie @creating_topic voor meer informatie.

en: The following permissions are needed to create and manage books; see @user_overview_topic and its related topics for more about permissions.
nl: De volgende toegangsrechten zijn nodig voor het maken en beheren van boeken. Zie @user_overview_topic en gerelateerde onderwerpen voor meer informatie over toegangsrechten.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Content</em> &gt; <a href="@node_add"><em>Add content</em></a> &gt; <em>Book page</em>. If you have configured additional content types that can be added to books, you can substitute a different content type for <em>Book page</em>; see @configuring_topic for more information.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Inhoud</em> &gt; <a href="@node_add"><em>Inhoud toevoegen</em></a> &gt; <em>Boekpagina</em>. Als u ingesteld heeft dat andere inhoudstypes toegevoegd kunnen worden aan boeken, kunt u <em>Boekpagina</em> vervangen door een ander inhoudstype. Zie @configuring_topic voor meer informatie.

en: Create and download an archive containing all your site's configuration, exported as YAML files. See @config_overview_topic for more information about configuration.
nl: Maak en download een archief met alle configuratie van de site, geëxporteerd als YAML-bestanden. Zie  @config_overview_topic voor meer informatie over instellingen.

en: Export a single configuration item to a file. See @config_overview_topic for more information about configuration.
nl: Exporteer een enkel configuratie-item naar een bestand. Zie @config_overview_topic voor meer informatie over configuratie.

en: Import the complete configuration of your site from an archive file, such as one that was previously exported (see @export_full_topic). See @config_overview_topic for more information about configuration.
nl: Importeer de volledige configuratie van de site uit een archiefbestand, bijvoorbeeld een eerdere export (zie @export_full_topic). Zie @config_overview_topic voor meer informatie over configuratie.

en: Import a single configuration item in YAML format, such as one that was previously exported (see @export_single_topic). See @config_overview_topic for more information about configuration.
nl: Importeer een enkel configuratie-item in YAML-formaat, bijvoorbeeld een eerder geëxporteerd item (zie  @export_single_topic</a>). Zie @config_overview_topic voor meer informatie over configuratie.

en: Translate your site configuration to another language. See @language_add_topic if you need to add a new language.
nl: De configuratie van de site vertalen in een andere taal. Zie @language_add_topic voor het toevoegen van een nieuwe taal.

en: Find either the configuration entity type or the simple configuration item that you want to translate in the <em>Label</em> column of the list. Click <em>List</em> under <em>Operations</em> for a configuration entity, or <em>Translate</em> for simple configuration. (See @config_overview_topic to learn more about types of configuration and configuration entities.)
nl: Zoek het configuratie-entiteitstype of het eenvoudige configuratie-item dat vertaald moet worden in de kolom <em>Label</em>. Klik op <em>Lijst</em> onder <em>Handelingen</em> bij een configuratie-entiteit, of <em>Vertalen</em> bij eenvoudige configuratie. Zie @config_overview_topic voor meer informatie over soorten configuratie en configuratie-entiteiten.

en: The contact form will always have <em>Subject</em> and <em>Message</em> fields. If you want to add more fields, follow the steps in @adding_fields_topic.
nl: Het contactformulier heeft altijd de velden <em>Onderwerp</em> en <em>Bericht</em>. Als u meer velden wilt toevoegen, volgt u de stappen in @adding_fields_topic.

en: Change the workflow state of a particular entity. See @workflows_overview_topic for an overview of workflows, and @content_structure_topic for an overview of content entities.
nl: De workflow-status van een specifieke entiteit wijzigen. Zie@workflows_overview_topic voor een overzicht van workflows en  @content_structure_topic voor een overzicht van inhoudsentiteiten.

en: Create or edit a workflow with various workflow states (for example <em>Concept</em>, <em>Archived</em>, etc.) for moderating content. See @workflows_overview_topic for more information on workflows.
nl: Maak of bewerk voor het modereren van inhoud een workflow met meerdere workflow-statussen (bijvoorbeeld <em>Concept</em>, <em>Gearchiveerd</em>, enz.). Zie @workflows_overview_topic voor meer informatie over workflows.

en: Decide which roles should have permissions to make each transition; see @user_overview_topic for an overview of roles and permissions.
nl: Beslis welke rollen toegangsrechten hebben om de verschillende overgangen uit te voeren. Zie @user_overview_topic voor een overzicht van rollen en toegangsrechten.

en: Decide which <em>entity types</em> and subtypes the workflow should apply to. Only entity types that support revisions are possible to define workflows for. See @content_structure_topic for more information on content entities and fields.
nl: Bepaal op welke entiteitstypes en -subtypes de workflow van toepassing is. Workflows kunnen alleen toegepast worden op entiteitstypes die revisies ondersteunen. Zie @content_structure_topic voor meer informatie over inhoudsentiteiten en velden.

en: Follow the steps in @user_permissions_topic to assign permissions for each transition to roles. The permissions are listed under the <em><a href="@content_moderation_permissions">Content Moderation</a></em> section; there is one permission for each transition in each workflow.
nl: Volg de stappen in @user_permissions_topic om elke overgang aan een rol toe te kennen. Voor elke rol zijn toegangsrechten beschikbaar in de sectie <em><a href="@content_moderation_permissions">Inhoudsmoderatie</a></em>.

en: Configure language and translation settings for one or more content entity types (see @content_structure_topic for an overview of content entities). To do this, you must have at least two languages configured. Afterwards, you will have a <em>Translate</em> operation available for your content entities, either as a tab or link when you are viewing or editing content, or on content administration pages.
nl: Taal en vertaling instellen voor een of meerdere inhoudstypen (zie @content_structure_topic voor een overzicht van inhoudsentiteiten). Hiervoor moeten minimaal twee talen ingesteld zijn. Vervolgens is er voor de inhoudsentiteiten een handeling <em>Vertalen</em> beschikbaar als tab of als link bij het bekijken of bewerken van inhoud en op inhoudsbeheerpagina's.

en: A <em>layout</em> is a template that defines where blocks and other pieces of content should be displayed. The core Layout Discovery module allows modules and themes to register layouts, and the core Layout Builder module provides a visual interface for placing fields and blocks in layouts for entity sub-types and individual entity items (see @content_structure_topic for more on entities and fields).
nl: Een <em>lay-out</em> is een template waarin vastgelegd is waar blokken en andere stukken inhoud weergegeven worden. De module Layout Discovery uit core maakt het mogelijk dat modules en thema's lay-outs aanbieden, en de module Layout Builder biedt een visuele interface voor het plaatsen van velden en blokken in lay-outs voor entiteits-subtypes en individuele entiteitsitems. Zie @content_structure_topic voor meer informatie over entiteiten en velden.

en: Core media items include audio, images, documents, and videos. You can add other media types, such as social media posts, through the use of contributed modules. Media items may be files located in your site's file system, or remote items referenced by a URL. Media items are content entities, and they are divided into media types (which are entity sub-types); media types can have fields. See @content_structure_topic for more information on content entities and fields.
nl: Media-items in Core zijn geluiden, afbeeldingen, documenten en video's. Met behulp van toegevoegde modules kunnen andere mediatypes, zoals social-media posts, toegevoegd worden. Media-items kunnen bestanden zijn die in het lokale bestandssysteem staan, of bestanden die extern opgeslagen zijn en waarnaar verwezen wordt door een URL. Media-items zijn inhoudsentiteiten, en ze zijn verdeeld in mediatypes (wat entiteit-subtypes zijn). Ze kunnen velden hebben. Zie @content_structure_topic voor meer informatie over inhoudsentiteiten en velden het onderwerp.

en: Content (blocks, content items, etc.) can be written in English or another language, and can be translated into additional languages. See @content_structure_topic to learn more about content.
nl: Inhoud (blokken, inhoud-items, enz.) kunnen in het Engels of in een andere taal geschreven worden, en vertaald worden in andere talen. Zie @content_structure_topic voor meer informatie over inhoud.

en: Many configuration items also include text that can be translated. Default configuration provided by your site's software is provided in English; you can also download community-provided translations. See @config_overview_topic to learn more about configuration.
nl: Veel configuratie-items bevatten ook vertaalbare tekst. Standaard configuratie wordt in het Engels aangeboden. Daarnaast is het mogelijk door de gemeenschap gemaakte vertalingen te downloaden. Zie @config_overview_topic voor meer informatie over configuratie.

en: Exposes <em>entities</em> to other applications using a fully compliant implementation of the <a href="https://jsonapi.org">JSON:API Specification</a>. See @content_structure_topic for more information on content entities and fields.
nl: Stelt <em>entiteiten</em> beschikbaar aan andere applicaties met behulp van een implementatie van de <a href="https://jsonapi.org">JSON:API-specificatie</a>. Zie @content_structure_topic voor meer informatie over inhoudsentiteiten en velden.

en: Configure a text format so that when a user is editing text and selects this text format, a text editor installed on your site is shown. Configure the text editor, such as choosing which buttons and functions are available. See @filter_overview_topic for more about text formats.
nl: Stel een tekstopmaak in zodat als een gebruiker tekst met deze opmaak bewerkt een geïnstalleerde tekst-editor getoond wordt. Stel de tekst-editor in en kies de beschikbare knoppen en functies. Zie  @filter_overview_topic voor meer informatie over tekstformaten.

en: Follow the steps on @filter_overview_topic to add a new text format or configure an existing text format; when you reach the step about text editors, return to this topic.
nl: Volg de stappen op @filter_overview_topic om een nieuwe tekstopmaak toe te voegen, of een bestaande te bewerken. Kom vanaf de stap over het instellen van tekstverwerkers hier terug.

en: Return to @filter_overview_topic to complete the text format configuration, and be sure to save the text format.
nl: Ga terug naar @filter_overview_topic om de instelling van de tekstopmaak te voltooien. Vergeet niet op 'Opslaan' te klikken.

en: Add a field to an entity sub-type; see @content_structure_topic for an overview of entity types and sub-types, as well as an overview of field types.
nl: Voeg een veld toe aan een entiteit-subtype; Zie @content_structure_topic voor een overzicht van entiteitstypes en -subtypes en een overzicht van veldtypes.

en: In <em>Add a new field</em>, select the type of field you want to add; see @content_structure_topic for an overview of field types.
nl: Selecteer bij <em>Nieuw veld toevoegen</em> het type veld dat u toe wil voegen. Zie @content_structure_topic voor een overzicht van veldtypes.

en: Configure the <em>formatters</em> used to display the fields of an entity sub-type, their order in the display, and the formatter settings. See @content_structure_topic for background information.
nl: Stel de <em>opmaakhulpmiddelen</em> in waarmee het veld weergegeven wordt en de volgorde van velden in de weergave. Zie @content_structure_topic voor meer achtergrondinformatie.

en: Configure the <em>widgets</em> used to edit the fields of an entity sub-type, their order on the form, and the widget settings. See @content_structure_topic for background information.
nl: Een entiteitsreferentieveld toevoegen aan een subtype. Zie @content_structure_topic voor meer informatie over entiteiten en referentievelden.

en: Add an entity reference field to an entity sub-type; see @content_structure_topic for more information on entities and reference fields.
nl: Een entiteitsreferentieveld toevoegen aan een subtype. Zie @content_structure_topic voor meer informatie over entiteiten en referentievelden.

en: Decide on the hierarchy of containers and forums you want for your site; see @forum_concept_topic for an overview of forum hierarchy.
nl: Ontwerp een hiërarchie van containers en forums voor de site. Zie @forum_concept_topic voor een overzicht van forumhiërarchie.

en: Check the indexing status of the Help search page. If it is not fully indexed, see @cron_topic about how to run Cron until indexing is complete.
nl: Controleer de indexeringsvoortgang van de Hulp-zoekpagina. Als de indexering niet volledig is, zie @cron_topic over het uitvoeren van Cron totdat het indexeren voltooid is.

en: In the future, you can click <em>Rebuild search index</em> on this page, or @cache_topic, in order to force help topic text to be reindexed for searching. This should be done whenever a module, theme, language, or string translation is updated.
nl: Om de hulponderwerpen geforceerd opnieuw te indexeren kunt u voortaan hier op <em>Zoekindex opnieuw opbouwen</em> klikken of @cache_topic de cache van de site leegmaken</a>. Dit doet u als een module, thema taal of vertaling bijgewerkt wordt.

en: Add a new image style, which can be used to process and display images. See @media_topic for an overview of image styles.
nl: Voeg een nieuwe afbeeldingsstijl toe die gebruikt kan worden om afbeeldingen te verwerken en weer te geven. Zie @media_topic voor een overzicht van afbeeldingsstijlen.

en: Configure an entity sub-type to have its fields displayed using a layout (see @content_structure_topic for more on entities and fields).
nl: Instellen dat de velden van een entiteits-subtype weergegeven worden met behulp van een lay-out. Zie @content_structure_topic voor meer informatie over entiteiten en velden.

en: A layout consists of one or more <em>sections</em>. Each section can have from one to four <em>columns</em>. You can place blocks, including special blocks for the fields on the entity sub-type, in each column of each section (see @block_overview_topic for more on blocks).
nl: Een lay-out bestaat uit één of meer <em>secties</em>. Elke sectie kan bestaan uit één tot vier <em>kolommen</em>. U kunt in elke kolom van elke sectie blokken plaatsen, waaronder speciale blokken voor de velden van een entiteits-subtype. Zie @block_overview_topic voor meer informatie over blokken.

en: Add a new media type that can be referenced in Media reference fields; media types are a content entity type. See @media_topic for an overview of media items and media types, and @content_structure_topic for more information on content entities and fields.
nl: Voeg een mediatype toe waarnaar gerefereerd kan worden in Media-referentievelden. Mediatypes zijn inhoudsentiteiten. Zie @media_topic voor een overzicht van media-items en mediatypes, en @content_structure_topic voor meer informatie over inhoudsentiteiten en velden.

en: Migrate data into a new, empty site, as part of an upgrade from an older version of Drupal. See @migrate_overview_topic for an overview of migrating and upgrading.
nl: Migreer gebruikers in een nieuwe, lege site, als onderdeel van een upgrade van een oudere versie van Drupal. Zie @migrate_overview_topic voor een overzicht van migreren en upgraden.

en: Configure a responsive image style, which can be used to display images at different sizes on different devices. See @media_topic for an overview of responsive image styles, and @breakpoint_overview_topic for an overview of breakpoints.
nl: Een responsive-afbeeldingsstijl instellen, die gebruikt kan worden om afbeeldingen in verschillende afmetingen op verschillende apparaten weer te geven. Zie @media_topic voor een overzicht van responsive-afbeeldingsstijlen, en @breakpoint_overview_topic voor een overzicht van breakpoints.

en: Select a <em>Fallback image style</em> to use when none of the other styles apply. See @image_style_topic if you need to add a new style.
nl: Selecteer een <em>Alternatieve afbeeldingsstijl</em> die gebruikt wordt als geen van de andere stijlen van toepassing is. Zie @image_style_topic over het toevoegen van een nieuwe stijl.

en: Follow the steps in @search_index_topic to make sure that the search index is updated.
nl: Volg de stappen in @search_index_topic om zeker te zijn dat de zoekindex wordt bijgewerkt.

en: The <em>Content</em> and <em>Help</em> search types provided by the core software pre-index their content and store the results in several database tables that are collectively called the <em>search index</em>. The process of indexing renders the content and breaks it up into words, which can then be matched more efficiently with keyword queries when users perform searches. Search indexing happens during cron runs; see @cron_topic for more information about cron.
nl: De zoektypes <em>Inhoud</em> en <em>Hulp</em> in de core-software indexeren de inhoud vooraf en slaan de resultaten op in databasetabellen die we samen de <em>zoekindex</em> noemen. Tijdens het indexeren wordt de inhoud opgedeeld in woorden, die efficiënter gebruikt kunnen worden in zoekacties. Het indexeren gebeurt tijdens het uitvoeren van cron. Zie @cron_topic voor meer informatie over cron.

en: Follow the steps in @cron_topic to make sure a cron task has been configured.
nl: Volg de stappen in @cron_topic om er zeker van te zijn dat een cron-taak ingesteld is.

en: In order to configure site search using the core Search module, you will need to configure one or more search pages. You will also need to verify or alter permissions so that the desired user roles can search the site. (See @user_overview_topic for more information about roles and permissions.) For content search, you will also need to make sure that the search index is configured and that the site is fully indexed. Finally, you may wish to place the <em>Search form</em> block on pages of your site, or add the search page to a navigation menu, to give users easy access to search. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: Om zoeken in uw site mogelijk te maken met de Search-module, moet u een of meer zoekpagina's aanmaken. U moet ook de toegangsrechten controleren of aanpassen zodat de gewenste rollen de zoekfunctie kunnen gebruiken. (Zie @user_overview_topic voor meer informatie over rollen en rechten.) Voor het doorzoeken van inhoud moet u ook zorgen dat de zoekindex ingesteld is en de site volledig geïndexeerd is. Ten slotte wilt u misschien het blok met het <em>Zoekformulier</em> in de site plaatsen, en de zoekpagina toevoegen aan een menu zodat deze goed bereikbaar is voor bezoekers. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: Clear the site cache. See @cache_topic for instructions.
nl: Wis de cache van uw site. Zie @cache_topic voor instructies.

en: Uninstall a module. Your site should be in <em>maintenance mode</em> when you uninstall modules. See @maintenance_topic for details.
nl: Een module verwijderen. Plaats uw site in <em>onderhoudsmodus</em> tijdens het verwijderen van modules. Zie @maintenance_topic voor meer informatie.

en: Follow the steps in @view_edit_topic to edit the other settings for the display.
nl: Volg de stappen in @view_edit_topic om de andere instellingen van de weergave te bewerken.

en: Find the section whose settings you want to change, such as <em>Format</em> or <em>Filter criteria</em>. (See @views_overview_topic for more information.)
nl: Zoek een sectie waarvan u de instellingen wilt aanpasen, zoals<em>Opmaak</em> of  <em>Filter criteria</em>. (Zie @views_overview_topic voor meer informatie.)

en: The core software allows you to configure workflows in which each transition has an associated permission that can be granted to a particular role. See @configuring_workflows_topic for more information.
nl: Met de kernsoftware kunnen workflows geconfigureerd worden waarvan iedere transitie een bijbehorend toegangrecht heeft dat aan een bepaalde rol kan worden toegewezen. Zie @configuring_workflows_topic voor meer informatie.

en: Users with sufficient permissions can change the workflow state of a particular entity. See @changing_states_topic for more information.
nl: Gebruikers met de juiste toegangsrechten kunnen de workflowstatus van een bepaalde entiteit wijzigen. Zie @changing_states_topic voor meer informatie.

en: Remote oEmbed providers could not be retrieved due to error: @error. Using previously stored data. This may contain out of date information.
nl: Externe oEmbed-providers konden niet opgehaald worden door de fout: @error. Daarom worden eerder opgehaalde gegevens gebruikt, die verouderde informatie kunnen bevatten.

en: Remote oEmbed providers database returned invalid or empty list. Using previously stored data. This may contain out of date information.
nl: De database met externe oEmbed-providers gaf een ongeldige of lege lijst. Daarom worden eerder opgehaalde gegevens gebruikt, die verouderde informatie kunnen bevatten.

en: @bundle_type is not @bundles or @last
nl: @bundle_type is niet @bundles of @last

en: @bundle_type is not @bundle
nl: @bundle_type is niet @bundle

en: Content types (deprecated)
nl: Inhoudstypen (verouderd)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label from the %region region?
nl: Weet u zeker dat u @entity-type %label wilt verwijderen uit de regio %region?

en: This will remove the block placement. You will need to <a href=":url">place it again</a> in order to undo this action.
nl: De plaatsing van het blok wordt hierdoor ongedaan gemaakt. <a href=":url">Plaats het blok opnieuw</a> om dit te herstellen.

en: The @entity-type %label has been removed from the %region region.
nl: @entity-type %label is verwijderd uit de regio %region.

en: Obsolete. All the functionality has been moved to Core.
nl: Verouderd. Alle functionaliteit is verplaatst naar Core.

en: Destination file "%file" exists
nl: Doelbestand '%file' bestaat al

en: The file could not be uploaded because the destination "%destination" is invalid.
nl: Het bestand kon niet geupload worden omdat het doel '%destination' ongeldig is.

en: For more information see the <a href=":html-specifications">HTML Living Standard</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.
nl: Zie voor meer informatie de <a href=":html-specifications">HTML-standaard</a> of gebruik uw favoriete zoekmachine om andere sites te vinden die HTML uitleggen.

en: Converts an image to a format (such as JPEG).
nl: Converteert een afbeelding (bijvoorbeeld naar JPEG).

en: Determines the content language from the request parameter named 'language_content_entity'.
nl: Bepaalt de taal van inhoud door de URL-parameter genaamd 'language_content_entity'.

en: The source field definition for the %type media type is missing.
nl: De bron-velddefinitie voor het mediatype %type ontbreekt.

en: Author/owner name
nl: Naam auteur/eigenaar

en: Author/owner URL
nl: URL auteur/eigenaar

en: Media item default name
nl: Standaardnaam media-item

en: Thumbnail local URI
nl: Lokale URL miniatuur

en: Resource source URL
nl: URL van bron

en: Resource width
nl: Breedte van bron

en: Resource height
nl: Hoogte van bron

en: Resource HTML representation
nl: HTML-weergave van bron

en: Node Bundle (Deprecated)
nl: Node-bundel (Verouderd)

en: Obsolete. SimpleTest has been removed from core.
nl: Verouderd. SimpleTest is verwijderd uit Core.

en: Database table prefixes
nl: Database-tabelvoorvoegsels

en: There is at least one database entry in the $database array in settings.php that has a 'prefix' value in the format of an array. Per-table prefixes are no longer supported. Change your settings.php file to ensure the value of every 'prefix' entry is a single string.
nl: Er is minimaal één database-vermelding in de $database-array in settings.php met een array als waarde voor 'prefix'. Per-tabel voorvoegsels worden niet meer ondersteund. Wijzig uw settings.php-bestand om ervoor te zorgen dat de waarde van elke 'prefix' een enkele tekenreeks is.

en: For more detailed information, see the <a href="https://www.drupal.org/docs/updating-drupal">Updating Drupal guide</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
nl: Zie voor meer informatie de handleiding <a href="https://www.drupal.org/docs/updating-drupal">Updating Drupal</a>. Neem, als u niet zeker weet wat deze termen betekenen, contact op met uw hosting provider.

en: Module %name has been enabled. Configure <a href=":link">related permissions</a>. | @count modules have been enabled: %names. Configure <a href=":link">related permissions</a>.
nl[0]: Module %name is ingeschakeld. <a href=":link">Gerelateerde toegangsrechten instellen</a>.
nl[1]: @count modules zijn ingeschakeld: %names. <a href=":link">Gerelateerde toegangsrechten instellen</a>.

en: Defined on the <a href="@appearance">Appearance Settings</a> page.
nl: Ingesteld op de pagina <a href="@appearance"> Zichtbaarheidsinstellingen </a>.

en: Save and go to list
nl: Opslaan en naar de lijst gaan

en: Automatic updating of Drupal core is not supported. See the <a href=":update-guide">Updating Drupal guide</a> for information on how to update Drupal core manually.
nl: Drupal Core kan niet automatisch bijgewerkt worden. Zie voor meer informatie over het handmatig bijwerken van Drupal Core de handleiding <a href=":update-guide">Drupal updaten</a>.

en: You must provide a URL to install.
nl: Geef een URL op om te installeren.

en: The role %role has had the following non-existent permission(s) removed: %permissions.
nl: Van de rol %role zijn de volgende niet-bestaande toegangsrechten verwijderd: %permissions.

en: The role %role_list has had non-existent permissions removed. Check the logs for details. | The roles %role_list have had non-existent permissions removed. Check the logs for details.
nl[0]: Van de rol %role_list zijn niet-bestaande toegangsrechten verwijderd. Controleer de logs voor details.
nl[1]: Van de rollen %role_list zijn niet-bestaande toegangsrechten verwijderd. Controleer de logs voor details.

en: Other permissions pages
nl: Andere toegangsrechten-pagina's

en: The main Permissions page can be overwhelming, so each module that defines permissions has its own page for setting them. There are links to these pages on the <a href=":modules">Extend page</a>. When editing a content type, vocabulary, etc., there is also a Manage permissions tab for permissions related to that configuration.
nl: De toegangsrechten-pagina kan overweldigend zijn. Daarom heeft elke module zijn eigen pagina voor het instellen van toegangsrechten. Er zijn links naar deze pagina's op de pagina <a href=":modules">Uitbreiding</a>. Bij het bewerken van een inhoudstype, woordenlijst, enz. is er ook een tab Toegangsrechten beheren.

en: Account %name has been disabled.
nl: Account %name is uitgeschakeld.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user. This action cannot be undone.
nl: Verwijder het account en wijs de bijbehorende inhoud toe aan de gebruiker %anonymous-name. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Delete the account and its content. This action cannot be undone.
nl: Verwijder het account en de bijbehorende inhoud. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: The user entity storage is not using an SQL storage, update skipped.
nl: Opslag van gebruikers-entiteiten gebruikt geen SQL-opslag, update overgeslagen.

en: To log in to this site, your browser must accept cookies from the domain %domain.
nl: Om op deze site in te loggen moet uw browser cookies van het domein %domain accepteren.

en: Cancellation method
nl: Annuleringsmethode

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" or named route parameters like "%node" in your URL to represent values that will be used for contextual filters: For example, "node/%node/feed" or "view_path/%". Named route parameters are required when this path matches an existing path. For example, paths such as "taxonomy/term/%taxonomy_term" or "user/%user/custom-view".
nl: Dit overzicht wordt weergegeven als dit pad bezocht wordt op de site. U kunt '%' of route-parameters met een naam zoals "%node" in de URL gebruiken voor waarden die gebruikt worden in contextuele filters, bijvoorbeeld: 'node/%node/feed' of 'view_path/%'. Route-parameters met naam zijn vereist als dit pad overeenkomt met een bestaand pad. Bijvoorbeeld een pad als 'taxonomy/term/%taxonomy_term' of 'user/%user/custom-view'.

en: Sort field identifier
nl: Identificatie sorteerveld

en: This will appear in the URL after the ?, as value of 'sort_by' parameter, to identify this sort field. Cannot be blank. Only letters, digits and the dot ('.'), hyphen ('-'), underscore ('_'), and tilde ('~') characters are allowed.
nl: Dit komt in de URL na '?', als waarde van de parameter 'sort_by', om dit sorteerveld te identificeren. Kan niet leeg zijn. Alleen letters, cijfers, punten ('.'), koppeltekens ('-'), underscores ('_') en tildes ('~') zijn toegestaan.

en: This identifier is already used by %label sort handler.
nl: Deze identificatie is al in gebruik door sorteer-handler %label.

en: Switch to this workspace
nl: Ga naar deze werkruimte

en: Workspace changes
nl: Werkruimtewijzigingen

en: This workspace has no changes.
nl: Geen wijzigingen in deze werkruimte.

en: The CKEditor 5 module provides a highly-accessible, highly-usable visual text editor and adds a toolbar to text fields. Users can use buttons to format content and to create semantically correct and valid HTML. The CKEditor module uses the framework provided by the <a href=":text_editor">Text Editor module</a>. It requires JavaScript to be enabled in the browser. For more information, see the <a href=":doc_url">online documentation for the CKEditor 5 module</a> and the <a href=":cke5_url">CKEditor 5 website</a>.
nl: De module CKEditor 5 biedt een goed toegankelijke, eenvoudig bruikbare visuele tekst-editor en voegt een werkbalk toe aan tekstvelden. Gebruikers kunnen hiermee inhoud opmaken waarbij semantisch valide HTML gewaarborgd wordt. Er wordt gebruik gemaakt van het framework van de module <a href=":text_editor">Text Editor</a>. Om in de browser gebruikt te worden is JavaScript vereist. Zie voor meer informatie de <a href=":doc_url">online documentatie voor de CKEditor 5-module</a> en de <a href=":cke5_url">CKEditor 5-website</a>.

en: Enabling CKEditor 5 for individual text formats
nl: CKEditor 5 inschakelen voor specifieke tekstformaten

en: CKEditor 5 has to be enabled and configured separately for individual text formats from the <a href=":formats">Text formats and editors page</a> because the filter settings for each text format can be different. For more information, see the <a href=":text_editor">Text Editor help page</a> and <a href=":filter">Filter help page</a>.
nl: CKEditor 5 moet ingeschakeld zijn en voor specifieke tekstformaten ingesteld worden op de pagina <a href=":formats">Tekstopmaak en editors</a> omdat de instellingen per tekstformaat kunnen afwijken. Zie voor meer informatie de hulppagina's voor <a href=":text_editor">Teksteditor</a> en <a href=":filter">Filter</a>.

en: Migration for existing text formats switching to CKEditor 5
nl: Migratie van bestaande tekstformaten naar CKEditor 5

en: Text formats switching to CKEditor 5 from CKEditor 4 (or no text editor) should be able to do so with minimal effort and zero data loss. Existing configuration will be automatically migrated to CKEditor 5 compatible configuration. In instances where functionality can not be migrated, detailed messages are provided explaining what is necessary for feature parity.
nl: Tekstformaten omzetten van CKEditor 4 (of geen teksteditor) naar CKEditor 5 kan eenvoudig en zonder gegevensverlies. Bestaande instellingen worden automatisch gemigreerd naar CKEditor 5-geschikte instellingen. In gevallen waar functionaliteit niet omgezet kan worden, geven gedetailleerde meldingen toelichting over wat nodig is voor het behoud van mogelijkheden.

en: When CKEditor 5 is chosen from the <em>Text editor</em> drop-down menu, its toolbar configuration is displayed. You can add and remove buttons from the <em>Active toolbar</em> by dragging and dropping them. Separators and rows can be added to organize the buttons.
nl: Als CKEditor 5 gekozen wordt in het menu <em>Teksteditor</em>, worden de werkbalk en instellingen weergegeven. U kunt knoppen toevoegen en verwijderen uit de <em>Actieve werkbalk</em> door ze te verslepen en neer te zetten. Er kunnen rijen en afscheidingen toegevoegd worden om de knoppen te organiseren.

en: Filtering HTML content
nl: HTML-inhoud filteren

en: Unlike other text editors, plugin configuration determines the tags and attributes allowed in text formats using CKEditor 5. If using the <em>Limit allowed HTML tags and correct faulty HTML</em> filter, this filter's values will be automatically set based on enabled plugins and toolbar items.
nl: Instellingen voor plug-ins bepalen de tags en attributen die toegestaan zijn in tekstformaten die CKEditor 5 gebruiken. Als het filter <em> Beperkt de toegelaten HTML-tags en corrigeert foutieve HTML</em> gebruikt wordt, zullen de waarden automatisch ingesteld worden op basis van de ingeschakelde plug-ins en werkbalk-items.

en: If the <em>Source</em> button is available in the toolbar, users can click this button to disable the visual editor and edit the HTML source directly. After toggling back, the visual editor uses the HTML tags allowed via plugin configuration (and not explicity disallowed by filters) to format the text. Tags not enabled via plugin configuration will be be stripped out of the HTML source when the user toggles back to the text editor.
nl: Als de knop <em>Bron</em> Beschikbaar is in de werkbalk, kunnen gebruikers de HTML-broncode direct bewerken. Nadat ze terugschakelen zal de visuele editor de door plugin-instellingen toegestane HTML-tags gebruiken om de tekst op te maken. Niet toegestane tags worden verwijderd uit de broncode als de gebruiker terugschakelt naar de teksteditor.

en: Developing CKEditor 5 plugins in Drupal
nl: CKEditor 5 plug-ins in Drupal ontwikkelen

en: See the <a href=":dev_docs_url">online documentation</a> for detailed information on developing CKEditor 5 plugins for use in Drupal.
nl: Zie voor gedetailleerde informatie over het ontwikkelen van plug-ins voor CKEditor 5 in Drupal de <a href=":dev_docs_url">online documentatie</a>.

en: The built in WYSIWYG editor (CKEditor 5) comes with a number of accessibility features. CKEditor 5 comes with built in <a href=":shortcuts">keyboard shortcuts</a>, which can be beneficial for both power users and keyboard only users.
nl: De ingebouwde WYSIWYG-editor (CKEditor 5) heeft standaard een aantal toegankelijkheids-features. Bijvoorbeeld <a href=":shortcuts">sneltoetsen</a>, die voor zowel gevorderde gebruikers als toetsenbord-gebonden gebruikers van nut kunnen zijn.

en: To support multilingual page content, CKEditor 5 can be configured to include a language button in the toolbar.
nl: Om meertalige inhoud te ondersteunen kunt u bij CKEditor 5 een taal-knop in de werkbalk plaatsen.

en: With CKEditor 5 this is a
              read-only field. The allowed HTML tags and attributes are determined
              by the CKEditor 5 configuration. Manually removing tags would break
              enabled functionality, and any manually added tags would be removed by
              CKEditor 5 on render.
nl: Met CKEditor 5 is dit veld alleen-lezen. De toegestane HTML-tags en attributen worden bepaald door de instellingen van CKEditor 5. Handmatig tags verwijderen zou kunnen conflicteren met ingeschakelde functionaliteit terwijl handmatig toegevoegde tags door CKeditor 5 verwijderd zouden worden.

en: WYSIWYG editing for rich text fields using CKEditor 5.
nl: Een WYSIWYG-editor voor tekstvelden met behulp van CKEditor 5.

en: Text Format plus Text Editor pair using CKEditor 5
nl: Tekstformaat en Teksteditor komen samen met behulp van CKEditor 5

en: CKEditor 5 settings
nl: CKEditor 5-instellingen

en: Enabled Headings
nl: Ingeschakelde koppen

en: Source Editing
nl: Bron bewerken

en: Allowed Tag
nl: Toegestane tag

en: Button @name has been copied to the active toolbar.
nl: De knop @name is toegevoegd aan de actieve werkbalk.

en: Button @name has been removed from the active toolbar.
nl: De knop @name is verwijderd van de actieve werkbalk.

en: Button @name has been moved to the active toolbar.
nl: De knop @name is naar de actieve werkbalk verplaatst.

en: @listType button @label
nl: @listType knop @label

en: Switching to CKEditor 5 requires, at minimum, the tags "<p> <br>". After switching to CKEditor 5, this field will be read only, and will be updated based on which CKEditor 5 plugins are enabled. When switching to CKEditor 5 from an existing text format with content, we recommend documenting what tags are in use and then enabling the CKEditor 5 tags that support them.
nl: Overstappen naar CKEditor 5 vereist minimaal de tags '<p> <br>'. Na het overschakelen naar CKEditor 5 zal dit veld alleen-lezen zijn, en wordt het bijgewerkt op basis van de plugins die in CKEditor 5 ingeschakeld zijn. Bij het overstappen naar CKEditor 5 vanaf een bestaand tekstformaat met inhoud, raden we aan om te documenteren welke tags in gebruik zijn en dan de plugins voor deze tags in te schakelen in CKEditor 5.

en: Apply changes to allowed tags.
nl: Wijzigingen in toegestane tags toepassen.

en: This form is not submittable when the editor is set to CKEditor 5 unless the "Limit allowed HTML tags and correct faulty HTML" filter's "Allowed HTML tags" field includes the tags required by CKEDitor 5
nl: Dit formulier kan niet verzonden worden als de gekozen editor CKEditor 5 is, tenzij het veld 'Toegestane HTML-tags' van het filter 'Toegestane HTML-elementen beperken' de tags bevat die vereist zijn door CKEditor 5.

en: Text editor toolbar settings are not available. They will be available in any <a href="@supported-browsers">supported browser</a> other than Internet Explorer
nl: Instellingen voor de werkbalk zijn niet beschikbaar. Ze zijn beschikbaar in alle <a href="@supported-browsers">ondersteunde browsers</a> behalve Internet Explorer.

en: CKEditor 5 is not compatible with Internet Explorer 11. Text fields using CKEditor 5 will still be editable but without the benefits of CKEditor.
nl: CKEditor 5 is niet compatibel met Internet Explorer 11. Tekstvelden die CKEditor 5 gebruiken zijn bewerkbaar, maar zonder de voordelen van CKEditor.

en: Field Not Editable
nl: Veld niet bewerkbaar

en: Internet Explorer 11 user: a rich text editor is available for this field when used with any other supported browser.
nl: Internet Explorer 11 gebruiker: er is een teksteditor beschikbaar voor dit veld als u een ondersteunde webbrowser gebruikt.

en: CKEditor 5 is not compatible with IE11.
nl: CKEditor 5 is niet compatibel met IE11.

en: The following plugins were enabled to support tags that are allowed by this text format: %enabling_message_content.
nl: De volgende plugins zijn ingeschakeld om de tags die voor dit tekstformaat toegestaan zijn te ondersteunen: %enabling_message_content.

en: The following tags were permitted by this format's filter configuration, but no plugin was available that supports them. To ensure the tags remain supported by this text format, the following were added to the Source Editing plugin's <em>Manually editable HTML tags</em>: @unsupported_string.
nl: De volgende tags zijn toegestaan door de filter-instellingen van dit formaat, maar er is geen plugin beschikbaar om ze te ondersteunen. Om ervoor te zorgen dat de tags ondersteund blijven door dit tekstformaat, zijn de volgende tags toegevoegd aan de <em>Handmatig toevoegbare HTML-tags</em> van de plugin Bron bewerken: @unsupported_string.

en: The following plugins were enabled to support specific attributes that are allowed by this text format: %enabled_for_attributes_message_content.
nl: De volgende plugins zijn ingeschakeld om specifieke attributen die zijn toegestaan door dit tekstformaat te ondersteunen: %enabled_for_attributes_message_content.

en: This format's HTML filters includes plugins that support the following tags, but not some of their attributes. To ensure these attributes remain supported by this text format, the following were added to the Source Editing plugin's <em>Manually editable HTML tags</em>: @missing_attributes.
nl: De HTML-filters van dit formaat bevatten plugins die de volgende tags ondersteunen, maar niet al hun attributen. Om ervoor te zorgen dat deze attributen ondersteund blijven door dit tekstformaat, zijn de volgende toegevoegd aan de <em>Handmatig toevoegbare HTML-tags</em> van de plugin Bron bewerken: @missing_attributes.

en: The <em>Source Editing</em> plugin was enabled to support tags and/or attributes that are not explicitly supported by any available CKEditor 5 plugins.
nl: De plug-in <em>Bron bewerken</em> is ingeschakeld om tags en/of attributen die niet ondersteund worden door CKEditor 5-plugins te ondersteunen.

en: The CKEditor 4 button %button does not have a known upgrade path. If it allowed editing markup, then you can do so now through the Source Editing functionality.
nl: Voor de CKEditor 4-knop %button is geen upgrade-pad bekend. Als de markup ermee bewerkt kon worden, kan dat voortaan via de functionaliteit 'Bron bewerken'.

en: The %cke4_plugin_id plugin settings do not have a known upgrade path.
nl: Voor de instellingen van de plugin %cke4_plugin_id is geen upgrade-pad bekend.

en: The CKEditor 5 plugin %button has a configurable subset of elements, but does not have a known upgrade path to configure that subset to match your text format. Hence it is now using its default configuration.
nl: De CKEditor 5-plugin %button bevat een instelbare set van elementen, maar heeft geen upgrade-pad dat overeenkomt met uw tekstformaat. Daarom worden de standaard instellingen gebruikt.

en: These are the headings that will appear in the headings dropdown. If a heading is not chosen here, it does not necessarily mean the corresponding tag is disallowed in the text format.
nl: Deze koppen zullen beschikbaar zijn in het Koppen-menu. Als een kop hier niet gekozen wordt, wil dat niet per sé zeggen dat de bijbehorende tag ook niet toegestaan is in het tekstformaat.

en: Manually editable HTML tags
nl: Handmatig toevoegbare HTML-tags

en: A list of HTML tags that can be used while editing source. It is only necessary to add tags that are not already supported by other enabled plugins. For example, if "Bold" is enabled, it is not necessary to add the <code>&lt;strong&gt;</code> tag, but it may be necessary to add <code>&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;&lt;dd&gt;</code> in a format that does not have a definition list plugin, but requires definition list markup.
nl: Een lijst van HTML-tags die gebruikt kunnen worden bij het bewerken van de bron. Voeg alleen tags toe die nog niet door andere plug-ins toegestaan zijn. Als bijvoorbeeld 'Vet' ingeschakeld is, hoeft de tag <code>&lt;strong&gt;</code> niet toegevoegd te worden. Maar als er bijvoorbeeld geen plug-in voor een definitielijst is toegevoegd, en deze tags wel nodig zijn voor dit tekstformaat, voegt u <code>&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;&lt;dd&gt;</code> toe.

en: CKEditor 5 toolbar configuration
nl: CKEditor 5-werkbalk instellingen

en: Press the down arrow key to add to the toolbar.
nl: Type het pijltje naar beneden om aan de werkbalk toe te voegen.

en: Move this button in the toolbar by pressing the left or right arrow keys. Press the up arrow key to remove from the toolbar.
nl: Verplaats deze knop in de werkbalk met de pijtoetsen naar links en rechts. Gebruik de pijltoets naar boven om te verwijderen.

en: CKEditor5 plugin settings
nl: CKEditor5 plugin-instellingen

en: Invalid toolbar value.
nl: Ongeldige werkbalk-waarde.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 element
nl: CKEditor 5-element

en: The following tag is not valid HTML: %provided_element.
nl: De volgende tag is ongeldige HTML: %provided_element.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 enabled configurable plugins
nl: Ingeschakelde CKEditor 5 instelbare plug-ins

en: Configuration for the enabled plugin "%plugin_label" (%plugin_id) is missing.
nl: Voor de ingeschakelde plug-in '%plugin_label' (%plugin_id) ontbreken instellingen.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 fundamental text format compatibility
nl: CKEditor 5 fundamentele tekstformaat-compatibiliteit

en: CKEditor 5 only works with HTML-based text formats. The "%filter_label" (%filter_plugin_id) filter implies this text format is not HTML anymore.
nl: CKEditor 5 werkt alleen met tekstformaten gebaseerd op HTML. Het filter '%filter_label' (%filter_plugin_id) impliceert dat dit tekstformaat geen HTML meer is.

en: CKEditor 5 needs at least the &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags to be allowed to be able to function. They are forbidden by the "%filter_label" (%filter_plugin_id) filter.
nl: Voor CKEditor 5 moeten de tags &lt;p&gt; en &lt;br&gt; toegestaan zijn. Deze worden geweigerd door het filter '%filter_label' (%filter_plugin_id).

en: CKEditor 5 needs at least the &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags to be allowed to be able to function. They are not allowed by the "%filter_label" (%filter_plugin_id) filter.
nl: Voor CKEditor 5 moeten de tags &lt;p&gt; en &lt;br&gt; toegestaan zijn. Ze worden geweigerd door het filter '%filter_label' (%filter_plugin_id).

en: The current CKEditor 5 build requires the following elements and attributes: <br><code>@list</code><br>The following elements are not supported: <br><code>@diff</code>
nl: De huidige CKEditor 5-build vereist de volgende elementen en attributen: <br><code>@list</code><br>De volgende elementen worden niet ondersteund: <br><code>@diff</code>

en: The current CKEditor 5 build requires the following elements and attributes: <br><code>@list</code><br>The following elements are missing: <br><code>@diff</code>
nl: De huidige CKEditor 5-build vereist de volgende elementen en attributen: <br><code>@list</code><br>De volgende elementen ontbreken: <br><code>@diff</code>

[ctx: Validation]
en: Source editing should only use otherwise unavailable tags
nl: 'Bron bewerken' hoort alleen tags te bevatten die anders niet beschikbaar zijn

en: The following tag(s) are already supported by enabled plugins and should not be added to the Source Editing "Manually editable HTML tags" field: %overlapping_tags.
nl: De volgende tag(s) worden al ondersteund door ingeschakelde plugins en zouden verwijderd moeten worden uit het veld 'Handmatig toevoegbare HTML-tags' van 'Bron bewerken': %overlapping_tags.

en: The following tag(s) are already supported by available plugins and should not be added to the Source Editing "Manually editable HTML tags" field. Instead, enable the following plugins to support these tags: %overlapping_tags.
nl: Voor de ondersteuning van de volgende tag(s) zijn beschikbare plugins en deze tag(s) zouden verwijderd moeten worden uit het veld 'Handmatig toevoegbare HTML-tags' van 'Bron bewerken'.  Schakel in plaats daarvan de volgende plugins in om deze tag(s) te ondersteunen: %overlapping_tags.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 toolbar item conditions must be met
nl: CKEditor 5 werkbalk-item voorwaarden waaraan moet worden voldaan

en: The %toolbar_item toolbar item requires image uploads to be enabled.
nl: Voor het werkbalk-item %toolbar_item moet afbeeldings-upload ingeschakeld zijn.

en: The %toolbar_item toolbar item requires the %filter filter to be enabled.
nl: Voor het werkbalk-item %toolbar_item moet het filter %filter ingeschakeld zijn.

en: The %toolbar_item toolbar item requires the %plugin plugin to be enabled.
nl: Voor het werkbalk-item %toolbar_item moet de plug-in %plugin ingeschakeld zijn.

en: The %toolbar_item toolbar item requires the %plugins plugins to be enabled.
nl: Voor het werkbalk-item %toolbar_item moeten de plug-ins %plugins ingeschakeld zijn.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 toolbar item
nl: CKEditor 5 werkbalk-item

en: The provided toolbar item %toolbar_item is not valid.
nl: Het werkbalk-item %toolbar_item is ongeldig.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 toolbar item dependency
nl: CKEditor 5 werkbalk-item afhankelijkheid

en: Depends on %toolbar_item, which is not enabled.
nl: Is afhankelijk van %toolbar_item, dat niet ingeschakeld is.

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys.
nl: Verplaats een knop naar de <em>Actieve werkbalk</em> om in te schakelen, of naar de lijst met <em>Beschikbare knoppen</em> om uit te schakelen. Knoppen kunnen met de muis of de pijl-toetsen verplaatst worden.

en: PostgreSQL pg_trgm extension
nl: PostgreSQL pg_trgm-extensie

en: Not created
nl: Niet aangemaakt

en: The <a href=":pg_trgm">pg_trgm</a> PostgreSQL extension is not present. The extension will be required by Drupal 10 to improve performance when using PostgreSQL. See <a href=":requirements">Drupal database server requirements</a> for more information.
nl: De PostgreSQL-extensie <a href=":pg_trgm">pg_trgm</a> is niet aanwezig. De extensie zal vereist worden door Drupal 10 om de prestaties bij het gebruik van PostgreSQL te verbeteren. Zie voor meer informatie <a href=":requirements">Drupal database server vereisten</a>.
