Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.54) - en to gl translation catalogue (222 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Core
gl: Núcleo

en: Archive
gl: Arquivo

en: Icon
gl: Icona

en: Path
gl: Ruta

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Attachment
gl: Anexo

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Last access
gl: Último acceso

en: Severity
gl: Gravidade

en: Fields
gl: Campos

en: Count
gl: Contar

en: Gallery
gl: Galería

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Last update
gl: Última actualización

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Role
gl: Rol

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort Criteria
gl: Criterio de Ordenación

en: Recent comments
gl: Comentarios recentes

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: English
gl: Inglés

en: Token
gl: Símbolos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Member for
gl: Membro durante

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Languages
gl: Idiomas

en: author
gl: autor

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Style
gl: Estilo

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Published comments
gl: Comentarios publicados

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Used in
gl: Usado en

en: Permission
gl: Permiso

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Usage
gl: Uso

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: Unpublish comment
gl: Despublicar comentario

en: Web services
gl: Servizos web

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Mime type
gl: Tipo mime

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Delete comment
gl: Eliminar comentario

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Posted in
gl: Enviado en

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Publish comment
gl: Publicar comentario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Who's new
gl: Novos usuarios

en: Language name
gl: Nome do idioma

en: Contact form
gl: Formulario de contacto

en: Select language
gl: Selección de idioma

en: Personal contact form
gl: Formulario de contacto persoal

en: Who's online
gl: Usuarios conectados

en: Delete message
gl: Borrar mensaxe

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full comment
gl: Comentario completo

en: Save comment
gl: Gardar comentario

en: Unapproved comments
gl: Comentarios sen aprobar

en: Full content
gl: Contido completo

en: Recent content
gl: Contido recente

en: No front page content has been created yet.
gl: Aínda non se creou contido para a páxina principal.

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido

en: Make content sticky
gl: Facer que o contido quede fixo na cabeza das listas

en: Make content unsticky
gl: Facer que o contido non quede fixo na cabeza das listas

en: Promote content to front page
gl: Levar contido a páxina principal

en: Remove content from front page
gl: Quitar contido da páxina principal

en: Save content
gl: Gardar contido

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Taxonomy term page
gl: Páxina de térmos de taxonomía

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
gl: Un administrador creou para vostede unha conta en [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Not specified
gl: Non especificado

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Original language
gl: Idioma orixinal

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    Fíxose unha petición para cancelar a súa conta en [site:name].
    
    Agora pode cancelar a súa cuenta en [site:url-brief] facendo clic nesta ligazón ou copiándoa e pegándoa no seu navegador:
    
    [user:cancel-url]
    
    AVISO: A cancelación da súa conta non é reversible.
    
    Esta ligazón caduca en un día e non ocorrerá nada se non se usa.
    
    --  O equipo de [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
gl: Solicitude de cancelación de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
gl: Substitución de información de inicio de sesión para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (pendente de aprobación polo administrador)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
gl: [user:display-name] solicitou unha conta.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    A súa conta en [site:name] foi activada.
    
    Agora pode iniciar sesión facendo clic nesta ligazón ou copiándoa e pegándoa no seu navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Esta ligazón só pode ser usada unha vez para iniciar sesión e levarao a unha páxina onde poderá establecer o seu contrasinal.
    
    Despois de establecer o seu contrasinal, será capaz de iniciar sesión no futuro en [site:login-url] usando:
    
    Nome de usuario: [user:account-name]
    Contrasinal: O seu contrasinal
    
    --  O equipo de [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (aprobada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
gl: Detalles de conta de [user:display-name] en [site:name] (bloqueada)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    A súa conta en [site:name] foi cancelada.
    
    --  O equipo de [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (cancelada)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    Fíxose unha petición para reestablecer o contrasinal da súa conta en [site:name].
    
    Agora pode iniciar sesión facendo clic nesta ligazón ou copiándoa e pegándoa no seu navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Esta ligazón só pode ser usada unha vez para iniciar sesión e levarao a unha páxina onde pode establecer o seu contrasinal. Caduca despois de un día e non ocurrirá nada se non se usa.
    
    -- O equipo de [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    Un administrador do sitio [site:name] creou unha conta para vostede. Agora pode iniciar sesión facendo clic nesta ligazón ou copiándoa e pegándoa no seu navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Esta ligazón só pode ser usada unha vez para iniciar sesión e levarao á páxina onde poderá establecer o seu contrasinal.
    
    Despois de establecer o seu contrasinal, será capaz de iniciar sesión no futuro en [site:login-url] usando:
    
    Nome de usuario: [user:name]
    Contrasinal: O seu contrasinal
    
    --  O equipo de [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    Grazas por rexistrarse en [site:name]. Agora pode iniciar sesión facendo clic nesta ligazón ou copiándoa e pegándoa no seu navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Esta ligazón só pode ser usada unha vez para iniciar sesión e levarao a unha páxina onde poderá establecer o seu contrasinal.
    
    Despois de establecer o seu contrasinal, será capaz de iniciar sesión no futuro en [site:login-url] usando:
    
    Nome de usuario: [user:name]
    Contrasinal: O seu contrasinal
    
    --  O equipo de [site:name]

en: Narrow
gl: Estreito

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    A súa conta en [site:name] foi bloqueada.
    
    --  O equipo de [site:name]
