EKAN (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (273 entries)

en: tags
uk: теґи

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: title
uk: назва

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Groups
uk: Групи

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Administration
uk: Адміністрування

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: Tags
uk: Теґи

en: License
uk: Ліцензія

en: Resources
uk: Ресурси

en: Download
uk: Завантаження

en: view
uk: переглянути

en: File date
uk: Дата файла

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Image
uk: Зображення

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Field
uk: Поле

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: Archive
uk: Архів

en: Homepage URL
uk: URL домашньої сторінки

en: Icon
uk: Іконка

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Назва файла

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Layout
uk: Макет

en: format
uk: формат

en: Attachment
uk: Долучення

en: Upload
uk: Викласти

en: Picture
uk: Зображення

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Files
uk: Файли

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Severity
uk: Важливість

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Authored by
uk: Автор

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Plain text
uk: Простий текст

en: YYYY-MM-DD
uk: РРРР-ММ-ДД

en: Desc
uk: Спад

en: Frequency
uk: Частота

en: Members
uk: Учасники

en: node
uk: матеріал

en: Events
uk: Події

en: Role
uk: Роль

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Filters
uk: Фільтри

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Modified
uk: Змінено

en: Group members
uk: Учасники групи

en: English
uk: Англійська

en: Token
uk: Замінник

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Topics
uk: Теми

en: Topic
uk: Тема

en: Granularity
uk: Точність

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: People
uk: Люди

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Glossary
uk: Глосарій

en: Changed
uk: Змінено

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Upload File
uk: Відвантажити файл

en: User Id
uk: ID користувача

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Publisher
uk: Видавець

en: Overrides
uk: Перевизначити

en: Used in
uk: Використано в

en: Permission
uk: Повноваження

en: Editor
uk: Редактор

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Edit node
uk: Редагувати матеріал

en: Show all
uk: Показати все

en: Offset
uk: Зміщення

en: Joined
uk: Зареєстрований

en: About
uk: Про модуль

en: Delete node
uk: Видалити матеріал

en: File directory
uk: Каталог файлів

en: Contact email
uk: Контактна електронна адреса

en: Errors
uk: Помилки

en: Relevance
uk: Доречність

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Mime type
uk: MIME Тип

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Group nodes
uk: Матеріали групи

en: Contact Name
uk: Контактна особа

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Compact
uk: Компактний

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Delete resource
uk: Вилучити ресурс

en: No resources available.
uk: Жодних ресурсів недоступно.

en: Resource
uk: Ресурс

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: publisher
uk: поширювач

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Duration (seconds)
uk: Тривалість (у секундах)

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
uk: Вкажіть кінцеве місце збереження файлів. Приватне сховище файлів забирає більше ресурсів, ніж загальнодоступне, але дозволяє обмежити доступ до файлів лише через це поле.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
uk: Необов'язковий підкаталог для збереження відвантажених файлів. Без похилих рисок на початку і наприкінці.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
uk: Для встановлення дозволеного розміру файла введіть таке значення як "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт). Якщо значення немає, розміри файлів будуть обмежуватись лише налаштуваннями PHP щодо максимального розміру повідомлення та відвантаженого файла (поточні обмеження <strong>%limit</strong>).

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: Release Date
uk: Дата випуску

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Rights
uk: Права

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Group content
uk: Вміст групи

en: Asc
uk: Зрост

en: Not specified
uk: Не зазначено

en: Master
uk: Головне

en: Additional Info
uk: Додаткові відомості

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Quarterly
uk: Кожен квартал

en: Default translation
uk: Базовий переклад

en: Install demo content
uk: Встановити демо контент

en: Remove member
uk: Видалити учасника

en: @type %info has been created.
uk: @type %info було успішно створено.

en: @type %info has been updated.
uk: @type %info було успішно оновлено.

en: @type: added %info.
uk: @type: додано %info.

en: @type: updated %info.
uk: @type: оновлено %info.

en: Spatial
uk: Просторовий

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: Fallback date format
uk: Резервний формат дати

en: File usage
uk: Використання файла

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Resource Settings
uk: Налаштування ресурсів

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: A flag indicating whether this is the default translation.
uk: Прапор, що сигналізує про те, чи це базовий переклад.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Is Part Of
uk: Є частиною

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: HTML Date
uk: Дата HTML

en: HTML Datetime
uk: Дата і час HTML

en: HTML Month
uk: Місяць HTML

en: HTML Time
uk: Час HTML

en: HTML Week
uk: Тиждень HTML

en: HTML Year
uk: Рік HTML

en: HTML Yearless date
uk: Дата без року HTML

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Було виконано запит на скасування вашого облікового запису на сайті [site:name].
    
    Тепер ви можете скасувати свій обліковий запис на сайті [site:url-brief] натиснувши це посилання або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:cancel-url]
    
    УВАГА: Скасування облікового запису незворотне!
    
    Термін дії посилання завершиться за одну добу, і якщо воно не буде використано, то скасування не відбудеться.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
uk: Запит на скасування облікового запису користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
uk: Інформація про заміну авторизаційних даних для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (в очікуванні на підтвердження адміністратором)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
uk: [user:display-name] прохає про реєстрацію облікового запису.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] було активовано.
    
    Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати лише один раз і воно веде на сторінку, де можна встановити пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:account-name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (підтверджено)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (заблоковано)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] скасовано.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (скасовано)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    З сайту [site:name] було виконано запит на скидання пароля для вашого облікового запису.
    
    Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати для входу лише один раз і воно виведе вас на сторінку, де можна встановити новий пароль. Термін дії цього посилання - одна доба, і якщо його не буде використано, то скидання пароля не відбудеться.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Адміністратор сайту [site:name] створив для вас обліковий запис. Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання може бути використано для входу лише один раз, воно приведе на сторінку, де ви зможете встановити свій пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати для входу лише один раз і воно виведе вас на сторінку, де можна встановити пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    -- Адміністрація сайту [site:name]

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: All content, by month.
uk: Всі матеріали, за місяцем.

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: All content, by letter.
uk: Всі матеріали, за літерою.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
uk: Показує перелік найновіших облікових записів на сайті.

en: Who's online block
uk: Блок "Хто в мережі"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
uk: Показує імена користувачів, що були активними останнім часом, і загальне число активних користувачів.

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: A list of new users
uk: Список нових користувачів

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.

en: Width: @width , Height: @height
uk: Ширина: @width , Висота: @height

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] заблоковано.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: The entity could not be saved.
uk: Неможливо зберегти сутність.

en: {{ arguments.gid|placeholder }} nodes
uk: матеріали {{ arguments.gid|placeholder }}

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.<br />Щоб розпочати створення сайту перегляньте <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Посібник користувача</a>.

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Ваше прохання про реєстрацію облікового запису наразі очікує підтвердження. Після його підтвердження ви отримаєте ще одного електронного листа, що містить інформацію про те, як увійти на сайт, встановити пароль тощо.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Wide (1090)
uk: Широке (1090)
