EKAN (1.0.0) - en to nl translation catalogue (267 entries)

en: tags
nl: labels

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: title
nl: titel

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Groups
nl: Groepen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Administration
nl: Beheer

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: License
nl: Licentie

en: Resources
nl: Bronnen

en: Download
nl: Downloaden

en: view
nl: weergeven

en: File date
nl: Datum bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: Homepage URL
nl: Voorpagina-URL

en: Icon
nl: Pictogram

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: format
nl: formaat

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Search box
nl: Zoekvak

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Severity
nl: Ernst

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Members
nl: Leden

en: Events
nl: Evenementen

en: Role
nl: Rol

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Modified
nl: Aangepast

en: Group members
nl: Groepsleden

en: English
nl: Engels

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: People
nl: Personen

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Edit member
nl: Lid bewerken

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: @total results
nl: @total resultaten

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Upload File
nl: Uploaden

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Editor
nl: Redacteur

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: Administrator
nl: Beheerder

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Edit node
nl: Node bewerken

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Joined
nl: Lid geworden

en: About
nl: Over

en: Delete node
nl: Node verwijderen

en: File directory
nl: Map

en: Contact email
nl: Contact e-mail

en: Errors
nl: Fouten

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Mime type
nl: Mime-type

en: Delete relation
nl: Relatie verwijderen

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Group nodes
nl: Groepsnodes

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Resource
nl: Bron

en: Who's online
nl: Wie is online

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Show less
nl: Minder tonen

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de doelmap waar bestanden worden opgeslagen. Gebruik geen slash voorafgaand aan of volgend op het pad.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Voer een waarde zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes) in voor de maximale bestandsgrootte. Als dit veld leeg wordt gelaten dan bepalen de PHP-instellingen, 'maximum post' en 'file upload' de maximale grootte (de huidige limiet is <strong>%limit</strong>).

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
nl: Er is een account voor u aangemaakt voor [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Annually
nl: Jaarlijks

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Release Date
nl: Uitgiftedatum

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Rights
nl: Rechten

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Group content
nl: Groepsinhoud

en: Asc
nl: Oplopend

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Additional Info
nl: Bijkomende info

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Quarterly
nl: Driemaandelijks

en: Default translation
nl: Standaardvertaling

en: Install demo content
nl: Demo-inhoud installeren

en: Remove member
nl: Lid verwijderen

en: Edit relation
nl: Relatie wijzigen

en: @type %info has been created.
nl: @type %info is aangemaakt.

en: @type %info has been updated.
nl: @type %info is bijgewerkt.

en: @type: added %info.
nl: @type: %info toegevoegd.

en: @type: updated %info.
nl: @type: %info bijgewerkt.

en: WID
nl: Watchdog-ID

en: Registering module
nl: Module registreren

en: A unique machine-readable name for this content type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit inhoudstype. Deze mag alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: A flag indicating whether this is the default translation.
nl: Een vlag die aangeeft dat dit de standaardvertaling is.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Een verzoek om uw gebruikersaccount op te heffen is ingediend bij [site:name].
    
    U kunt nu uw account opheffen op [site:url-brief] door op onderstaande link te klikken of deze te knippen en plakken in uw browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    Let op: Het opheffen van uw account kan niet ongedaan worden gemaakt!
    
    Deze link verloopt binnen één dag. Er gebeurt niets als deze link niet binnen één dag wordt gebruikt.
    
    --  [site:name] team

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
nl: Verzoek om account op te heffen van [user:display-name] op [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
nl: Vervangende logininformatie voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (wachtend op de goedkeuring van de beheerder)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
nl: [user:display-name] heeft een account aangevraagd.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Uw account op [site:name] is geactiveerd.
    
    U kunt nu inloggen door op de onderstaande link te klikken of deze in uw browser te kopiëren:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Dit is een eenmalige login en u wordt doorgestuurd naar een pagina waar u uw wachtwoord kunt instellen.
    
    Nadat u uw wachtwoord heeft gewijzigd, kunt u in de toekomst inloggen op [site:login-url] met:
    
    gebruikersnaam: [user:account-name]
    wachtwoord: Uw ingestelde wachtwoord
    
    --  [site:name] team

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (goedgekeurd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geblokkeerd)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Uw account op [site:name] is geannuleerd.
    
    --  [site:name] team

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geannuleerd)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Op [site:name] is een verzoek gedaan voor een nieuw wachtwoord van uw account.
    
    U kunt nu inloggen door op onderstaande link te klikken of deze te kopiëren en te plakken in de adresbalk van uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link kan slechts één keer gebruikt worden en zal u doorverwijzen naar een pagina waar u uw wachtwoord opnieuw kunt instellen. De geldigheid van de link zal na één dag verlopen. Er zal niets gebeuren wanneer de link niet wordt gebruikt.
    
    --  [site:name] team

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Een beheerder van [site:name] heeft een account voor u aangemaakt. U kunt nu inloggen door op deze link te klikken of door deze te kopiëren en te plakken in uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link kan eenmalig gebruikt worden om in te loggen, waarna u uw wachtwoord dient aan te passen.
    
    Nadat u uw wachtwoord heeft gewijzigd kunt u voortaan op [site:login-url] inloggen met behulp van de volgende gegevens:
    
    gebruikersnaam: [user:name]
    wachtwoord: Het door u ingestelde wachtwoord
    
    --  [site:name] team

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Dank u voor het registreren bij [site:name]. U kunt nu inloggen door het volgen van onderstaande link of deze te knippen en plakken in uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link kan éénmalig worden gebruikt en zal u doorverwijzen naar een pagina waar u uw wachtwoord kan instellen.
    
    Na het instellen van uw wachtwoord kunt u in de toekomst inloggen op [site:login-url] met de volgende gegevens:
    
    gebruikersnaam: [user:name]
    wachtwoord: Uw wachtwoord
    
    --  [site:name] team

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Uw account op [site:name] is geblokkeerd.
    
    --  [site:name] team

en: The entity could not be saved.
nl: De entiteit kon niet worden bewaard.

en: Edit node link
nl: Inhoud-link bewerken

en: Delete node link
nl: Inhoud-link verwijderen

en: Content relation
nl: Inhoudsrelatie

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
nl: {{ arguments.gid|placeholder }} leden

en: {{ arguments.gid|placeholder }} nodes
nl: {{ arguments.gid|placeholder }} inhoud

en: topic
nl: onderwerp

en: Site Manager
nl: Sitebeheerder

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
nl: Er is nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.<br />Volg de <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Gebruikershandleiding</a> om uw site te bouwen.

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Dank u voor het registreren op [site:name]. Uw registratie wacht op goedkeuring. Na goedkeuring ontvangt u een nieuwe e-mail met informatie hoe u kunt inloggen, uw wachtwoord kunt instellen en andere gegevens.
    
    --  [site:name] team

en: @interval hence
nl: @interval vanaf nu

en: Wide (1090)
nl: Breed (1090)
