Flag (8.x-4.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો
