Flag (8.x-4.0-beta1) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа
