Fraction (2.3.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Value
eu: Balioa

en: Number
eu: Zenbakia

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: About
eu: (r)i buruz

en: Numeric
eu: Zenbakia

en: Field types
eu: Eremu motak
