GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: All
he: הכל

en: Code
he: קוד

en: Filters
he: מסננים

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Languages
he: שפות

en: Source code
he: קוד מקור

en: About
he: אודות
