Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: More
sq: Akoma

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
