GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: None
fr: Aucun(e)

en: Page title
fr: Titre de page

en: Warning
fr: Avertissement

en: Demo
fr: Démo

en: Other
fr: Autre

en: Tabs
fr: Onglets

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page

en: Beta
fr: Bêta

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales
