GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: None
sk: Žiadne

en: Format
sk: Formát

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Warning
sk: Varovanie

en: Other
sk: Ostatné

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte
