GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: None
ku: هیچ

en: Format
ku: فۆرمات

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Other
ku: هیتر

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
