Insert (8.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: disabled
id: nonaktifkan

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Original image
id: Gambar asli

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Align
id: Ratakan

en: Select all
id: Pilih semua

en: Allowed HTML tags
id: Tag HTML yang dibolehkan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Style
id: Gaya

en: Link to file
id: Taut ke berkas

en: About
id: Tentang

en: pixels
id: piksel

en: Default style
id: Gaya baku

en: Rotate
id: Rotasikan

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke
