Klaro Consent Management (3.0.0-rc3) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Text
ast: Testu

en: Domain
ast: Dominiu

en: General
ast: Xeneral

en: Close
ast: Zarrar

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Sources
ast: Fontes
