Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha11) - en to nl translation catalogue (668 entries)

en: photos
nl: foto's

en: sets
nl: verzamelingen

en: list
nl: lijst

en: tags
nl: labels

en: cloud
nl: wolk

en: Forms
nl: Formulieren

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: toolbar
nl: werkbalk

en: select
nl: selecteer

en: Pages
nl: Pagina's

en: function
nl: functie

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: weight
nl: gewicht

en: enable
nl: inschakelen

en: delete
nl: verwijderen

en: title
nl: titel

en: size
nl: grootte

en: value
nl: waarde

en: Administer
nl: Beheren

en: Register
nl: Inschrijven

en: Markup
nl: Opmaak

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: approve
nl: goedkeuren

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: approval
nl: goedkeuring

en: denial
nl: weigering

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Gross
nl: Bruto

en: Payer
nl: Betaler

en: Transactions
nl: Transacties

en: By
nl: Door

en: Private
nl: Privé

en: Accents
nl: Accenten

en: content
nl: inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Closed
nl: Gesloten

en: subscribe
nl: inschrijven

en: yes
nl: ja

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: List
nl: Lijst

en: Faces
nl: Gezichten

en: Subject
nl: Onderwerp

en: closed
nl: gesloten

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: manager
nl: beheerder

en: administrator
nl: beheerder

en: unsubscribe
nl: uitschrijven

en: deny
nl: weigeren

en: admin
nl: beheerder

en: Manager
nl: Beheerder

en: Age
nl: Leeftijd

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Public
nl: Publiek

en: Audience
nl: Doelgroep

en: page
nl: pagina

en: more
nl: meer

en: Manager:
nl: Beheerder:

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: optional
nl: optioneel

en: required
nl: verplicht

en: Article
nl: Artikel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Articles
nl: Artikelen

en: Administration
nl: Beheer

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: Wishlist
nl: Wensenlijst

en: Currency
nl: Valuta

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Wishlists
nl: Wensenlijst

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Purchaser
nl: Koper

en: On
nl: Aan

en: For
nl: Voor

en: unknown
nl: onbekend

en: Requested
nl: Aangevraagd

en: Purchased
nl: Aangeschaft

en: new
nl: nieuw

en: See
nl: Bekijken

en: wishlist
nl: verlanglijstje

en: error
nl: fout

en: Tags
nl: Labels

en: random
nl: willekeurig

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: ERROR
nl: FOUT

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Documentation
nl: Documentatie

en: License
nl: Licentie

en: Screenshots
nl: Schermafbeeldingen

en: Changelog
nl: Lijst van aanpassingen

en: Resources
nl: Bronnen

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Developers
nl: Ontwikkelaars

en: Projects
nl: Projecten

en: Categories
nl: Categorieën

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Filter

en: contrib
nl: bijdrage

en: view
nl: weergeven

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: updated
nl: bijgewerkt

en: created
nl: aangemaakt

en: Releases
nl: Uitgaven

en: Overview
nl: Overzicht

en: all
nl: alle

en: Major
nl: Groter

en: Minor
nl: Kleiner

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: register
nl: inschrijven

en: Login
nl: Inloggen

en: version
nl: versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Schemes
nl: Schema's

en: None
nl: Geen

en: Scheme
nl: Schema

en: default
nl: standaard

en: mission
nl: missie

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Response
nl: Antwoord

en: Password
nl: Wachtwoord

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weather
nl: Weer

en: Country
nl: Land

en: Place
nl: Plaats

en: metric
nl: metrisch

en: Weight
nl: Gewicht

en: Overcast
nl: Zwaar bewolkt

en: rain
nl: Regen

en: Calm
nl: Windstil

en: North
nl: noord

en: Northeast
nl: noordoost

en: East
nl: oost

en: Southeast
nl: zuidoost

en: South
nl: zuid

en: Southwest
nl: zuidwest

en: West
nl: west

en: Northwest
nl: noordwest

en: Variable
nl: Variabele

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Break
nl: Pauze

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Types
nl: Soorten

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Single
nl: Enkel

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Required
nl: Verplicht

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: category
nl: categorie

en: Save
nl: Opslaan

en: username
nl: gebruikersnaam

en: password
nl: wachtwoord

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Core
nl: Kern

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: History
nl: Historie

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Section
nl: Sectie

en: key
nl: sleutel

en: Display
nl: Weergeven

en: search
nl: zoeken

en: never
nl: nooit

en: mail
nl: e-mail

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: actions
nl: acties

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: style
nl: stijl

en: format
nl: formaat

en: name
nl: naam

en: theme
nl: thema

en: Component
nl: Besturingselement

en: Versions
nl: Versies

en: Components
nl: Componenten

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Titles
nl: Titels

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: action
nl: actie

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: imported
nl: geïmporteerd

en: file
nl: bestand

en: errors
nl: fouten

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: administer
nl: beheren

en: All
nl: Alle

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: submit
nl: indienen

en: Post
nl: Bericht

en: Year
nl: Jaar

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Mission
nl: Missie

en: Site
nl: Website

en: Never
nl: Nooit

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Contains
nl: Bevat

en: Photos
nl: Foto's

en: configure
nl: instellen

en: sources
nl: bronnen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: dimensions
nl: afmetingen

en: Month
nl: Maand

en: groups
nl: groepen

en: Domain
nl: Domein

en: cart
nl: winkelwagen

en: Address
nl: Adres

en: email
nl: e-mail

en: operations
nl: bewerkingen

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: next
nl: volgende

en: Members
nl: Leden

en: directory
nl: folder

en: Directory
nl: Map

en: group
nl: groep

en: Day
nl: Dag

en: Start
nl: Begin

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Integration
nl: Integratie

en: Attributes
nl: Attributen

en: Role
nl: Rol

en: Deny
nl: Weigeren

en: Messaging
nl: Berichtgeving

en: months
nl: maanden

en: Class
nl: Klasse

en: String
nl: Tekenreeks

en: Users
nl: Gebruikers

en: Clicks
nl: Klikken

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: description
nl: beschrijving

en: Install
nl: Installeren

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Option
nl: Optie

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Random
nl: Willekeurig

en: class
nl: klasse

en: center
nl: gecentreerd

en: Profile
nl: Profiel

en: text
nl: tekst

en: Static
nl: Statisch

en: Process
nl: Verwerk

en: anonymous
nl: anoniem

en: Expires
nl: Vervalt

en: expired
nl: verlopen

en: Flag
nl: Vlag

en: Operation
nl: Bewerking

en: reply
nl: beantwoorden

en: Function
nl: Functie

en: Weeks
nl: Weken

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Additional
nl: Extra

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Folders
nl: Mappen

en: Folder
nl: Map

en: comments
nl: reacties

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: duplicate
nl: duplicaat

en: Approval
nl: Goedkeuring

en: Dimension
nl: Afmeting

en: second
nl: tweede

en: seconds
nl: seconden

en: minute
nl: minuut

en: minutes
nl: minuten

en: Key
nl: Sleutel

en: install
nl: installeren

en: block
nl: blok

en: message
nl: bericht

en: Messages
nl: Berichten

en: source
nl: bron

en: Countries
nl: Landen

en: Sources
nl: Bronnen

en: next ›
nl: volgende ›

en: Source
nl: Bron

en: published
nl: gepubliceerd

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: tokens
nl: patronen voor vervanging

en: Expired
nl: Vervallen

en: Languages
nl: Talen

en: Activity
nl: Activiteit

en: Distribution
nl: Distributie

en: Lists
nl: Lijsten

en: Limit
nl: Limiet

en: times
nl: keer

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: year
nl: jaar

en: hour
nl: uur

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: body
nl: berichttekst

en: Posts
nl: Berichten

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Empty
nl: Leeg

en: any
nl: elke

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Extend
nl: Uitbreiding

en: Expire
nl: Vervallen

en: profile
nl: profiel

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: role
nl: rol

en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: private
nl: privé

en: Binary
nl: Binair

en: Style
nl: Stijl

en: posts
nl: berichten

en: public
nl: openbaar

en: Session
nl: Sessie

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: e-mail
nl: e-mailadres

en: roles
nl: rollen

en: permission
nl: toegangsrechten

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: on
nl: op

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: address
nl: adres

en: options
nl: opties

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Completed
nl: Voltooid

en: Testing
nl: Tests

en: Unauthorized
nl: Ongeautoriseerd

en: completed
nl: afgerond

en: configuration
nl: configuratie

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Gray
nl: Grijs

en: Purple
nl: Paars

en: width
nl: breedte

en: height
nl: hoogte

en: Formats
nl: Formaten

en: previous
nl: vorige

en: New
nl: Nieuwe

en: summary
nl: samenvatting

en: flag
nl: vlag

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: image
nl: afbeelding

en: images
nl: afbeeldingen

en: Environment
nl: Omgeving

en: Facets
nl: Facetten

en: Themes
nl: Thema's

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Story
nl: Artikel

en: Minutes
nl: Minuten

en: Workspace
nl: Werkruimte

en: comment
nl: reactie

en: Join
nl: Lid worden

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: by
nl: door

en: publish
nl: publiceren

en: Texts
nl: Teksten

en: News
nl: Nieuws

en: sticky
nl: vastgeplakt

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: cancel
nl: annuleren

en: users
nl: gebruikers

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: disable
nl: uitschakelen

en: date
nl: datum

en: Limits
nl: Limieten

en: Photo
nl: Foto

en: responses
nl: reacties

en: Select
nl: Selecteren

en: Administrators
nl: Beheerders

en: Information
nl: Informatie

en: Variables
nl: Variabelen

en: Descriptions
nl: Beschrijvingen

en: Authors
nl: Auteurs

en: Input
nl: Invoer

en: Strings
nl: Tekenreeksen

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: translation
nl: vertaling

en: Translation
nl: Vertaling

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's

en: Pink
nl: Roze

en: fieldset
nl: veldengroep

en: collapsed
nl: ingeklapt

en: Form
nl: Formulier

en: Publish
nl: Publiceren

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: years
nl: jaren

en: weeks
nl: weken

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Next >
nl: Volgende >

en: arguments
nl: argumenten

en: Green
nl: Groen

en: Sections
nl: Secties

en: Profiles
nl: Profielen

en: Classes
nl: Klassen

en: Reply
nl: Reageren

en: Licenses
nl: Licenties

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Installation
nl: Installatie

en: Orange
nl: Oranje

en: Directories
nl: Mappen

en: Extension
nl: Extensie

en: Deploy
nl: Uitrollen

en: Services
nl: Diensten

en: Keys
nl: Sleutels

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Drafts
nl: Concepten

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Brand
nl: Merk

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Contexts
nl: Contexten

en: Aggregate
nl: Samenvoegen

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: Addresses
nl: Adressen

en: empty
nl: leeg

en: authentication
nl: authenticatie

en: Interests
nl: Interesses

en: taxonomy
nl: taxonomie

en: Values
nl: Waarden

en: Build
nl: Samenstellen

en: Years
nl: Jaren

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: country
nl: Land

en: Pager
nl: Paginering

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: contains
nl: bevat

en: Screen
nl: Scherm

en: import
nl: importeer

en: types
nl: typen

en: passwords
nl: wachtwoorden

en: Any
nl: Elke

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: Emails
nl: E-mails

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Domains
nl: Domeinen

en: string
nl: tekenreeks

en: Cardinality
nl: Kardinaliteit

en: for
nl: voor

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: custom
nl: aangepast

en: Member
nl: Lid

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Untranslated
nl: Niet vertaald

en: Errors
nl: Fouten

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Metric
nl: Metrisch

en: Suggestion
nl: Voorstel

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Currencies
nl: Valuta's

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Enter
nl: Invoeren

en: Responses
nl: Ingevulde enquêtes

en: VAT
nl: BTW

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Dates
nl: Datums

en: Validators
nl: Validatieregels

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Admins
nl: Beheerders

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: quantity
nl: hoeveelheid

en: number
nl: getal

en: monthly
nl: maandelijks

en: expanded
nl: uitgeklapt

en: export
nl: exporteer

en: Instances
nl: Exemplaren

en: operation
nl: handeling

en: Sessions
nl: Sessies

en: Environments
nl: Omgevingen

en: permissions
nl: toegangsrechten

en: Control
nl: Beheer

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Click
nl: Klik

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: hourly
nl: ieder uur

en: priority
nl: Prioriteit

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: messaging
nl: Berichtgeving

en: Localization
nl: Lokalisatie

en: locale
nl: lokalisatie

en: Draft
nl: Concept

en: Mappings
nl: Toewijzingen

en: Initializing.
nl: Aan het initialiseren.

en: form
nl: formulier

en: alert
nl: alarm

en: green
nl: groen

en: layout
nl: lay-out

en: Education
nl: Opleiding

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Verify
nl: Controleren

en: Displays
nl: Weergaven

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: Resource
nl: Bron

en: Quotas
nl: Quota's

en: extend
nl: uitbreiden

en: folder
nl: map

en: language
nl: taal

en: Locales
nl: Lokalisaties

en: Transliterate
nl: Translitereren

en: Styles
nl: Stijlen

en: available
nl: beschikbaar

en: Serialized
nl: Geserialiseerd

en: Alert
nl: Alarm

en: Authorized
nl: Geautoriseerd

en: Numbers
nl: Nummers

en: Hint
nl: Tip

en: Contents
nl: Inhoud

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Elements
nl: Elementen

en: Facility
nl: Faciliteit

en: currency
nl: valuta

en: Searches
nl: Zoekopdrachten

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Progress
nl: Voortgang

en: features
nl: functies

en: Unique
nl: Uniek

en: domain
nl: domein

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: display
nl: weergave

en: release
nl: versie

en: releases
nl: versies

en: photo
nl: foto

en: languages
nl: talen

en: profiles
nl: profielen

en: Entities
nl: Entiteiten

en: attribute
nl: attribuut

en: variables
nl: variabelen

en: static
nl: vast

en: Initializing
nl: Initialiseren

en: draft
nl: kladversie

en: subject
nl: onderwerp

en: documentation
nl: documentatie

en: Shipped
nl: Verzonden

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...

en: save
nl: opslaan

en: Pane
nl: Venster

en: Subjects
nl: Onderwerpen

en: Interfaces
nl: Interface

en: weather
nl: weer

en: contexts
nl: contexten

en: orange
nl: oranje

en: gray
nl: grijs

en: purple
nl: paars

en: elements
nl: elementen

en: Places
nl: Plaatsen

en: files
nl: bestanden

en: Display:
nl: Weergave:

en: Panes
nl: Vensters

en: Industry
nl: Industrie

en: titles
nl: titels

en: Endpoints
nl: Eindpunten

en: entity
nl: entiteit

en: Sanitize
nl: Opschonen

en: Inputs
nl: Invoer

en: Instance
nl: Exemplaar

en: Material
nl: Materiaal

en: currencies
nl: valuta

en: environment
nl: omgeving

en: Placeholders
nl: Plaatshouders

en: Memberships
nl: Lidmaatschappen

en: values
nl: waarden

en: entities
nl: entiteiten

en: blocks
nl: blokken

en: Reduce
nl: Verminder

en: Contain
nl: Bevatten

en: Materials
nl: Materialen

en: Exported
nl: Geëxporteerd

en: pink
nl: roze

en: Init
nl: Initialisatie

en: Dropbutton
nl: Keuzeknop

en: menus
nl: menu's

en: environments
nl: omgevingen

en: Rain
nl: Regen

[ctx: Validation]
en: Range
nl: Bereik

[ctx: With components]
en: Extend
nl: Uitbreiden

en: Formula
nl: Formule

en: Passwords
nl: Wachtwoorden

en: option
nl: optie

en: Integrations
nl: Integraties

en: Unmasquerade
nl: Stop vermomming

en: Workspaces
nl: Werkruimtes

en: Carts
nl: Winkelwagens

en: workspace
nl: werkruimte

[ctx: Comment Button]
en: Comment
nl: Reageren

en: Enforced
nl: Afgedwongen

en: workspaces
nl: werkruimten

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept
