Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha12) - en to sk translation catalogue (604 entries)

en: photos
sk: fotografie

en: sets
sk: sady

en: list
sk: zoznam

en: tags
sk: menovky

en: cloud
sk: oblak

en: Forms
sk: Formuláre

en: Focus
sk: Fokus

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: user
sk: používateľ

en: toolbar
sk: panel nástrojov

en: plugins
sk: zásuvné moduly

en: select
sk: výber

en: Pages
sk: Stránky

en: function
sk: funkcia

en: enabled
sk: povolené

en: weight
sk: váha

en: plugin
sk: zásuvný modul

en: enable
sk: povoliť

en: context
sk: kontext

en: delete
sk: odstrániť

en: title
sk: názov

en: size
sk: veľkosť

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Administer
sk: Spravovať

en: Register
sk: Registrovať

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: approve
sk: schváliť

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: approval
sk: schválenie

en: denial
sk: zamietnutie

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Gross
sk: Hrubý

en: Item
sk: Položka

en: Payer
sk: Platca

en: Transactions
sk: Transakcie

en: By
sk: Od

en: Private
sk: Súkromné

en: Accents
sk: Diakritika

en: content
sk: obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Groups
sk: Skupiny

en: Is
sk: Je

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Replies
sk: Odpovedí

en: Closed
sk: Uzavreté

en: subscribe
sk: prihlásiť sa

en: yes
sk: áno

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: closed
sk: uzavretá

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: administrator
sk: administrátor

en: deny
sk: zakázať

en: Manager
sk: Správca

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: Log
sk: Záznam

en: more
sk: viac

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: optional
sk: voliteľné

en: required
sk: požadované

en: Article
sk: Článok

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Articles
sk: Články

en: Administration
sk: Administrácia

en: footer
sk: pätička

en: Comments
sk: Komentáre

en: Currency
sk: Mena

en: Priority
sk: Priorita

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: Cost
sk: Náklady

en: Quantity
sk: Množstvo

en: On
sk: Zapnúť

en: unknown
sk: neznáme

en: Purchased
sk: Zakúpený

en: new
sk: nové

en: error
sk: chyba

en: Tags
sk: Značky

en: random
sk: náhodne

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Ash
sk: Ash (Jaseň)

en: Aquamarine
sk: Aquamarine (Akvamarín)

en: Bluemarine
sk: Bluemarine (Modrá lagúna)

en: Greenbeam
sk: Greenbeam (Zelená vlna)

en: Mediterrano
sk: Mediterrano (Stredozemná červená)

en: Mercury
sk: Mercury (Ortuť)

en: Nocturnal
sk: Nocturnal (Nočná)

en: Olivia
sk: Olivia (Olivová zelená)

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: License
sk: Licencia

en: Project
sk: Projekt

en: Categories
sk: Kategórie

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Go
sk: Prejsť

en: view
sk: zobraziť

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: updated
sk: aktualizované

en: Overview
sk: Prehľad

en: all
sk: všetko

en: File
sk: Súbor

en: Tag
sk: Značka

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: None
sk: Žiadne

en: Scheme
sk: Schéma

en: default
sk: predvolené

en: breadcrumb
sk: navigácia

en: Logs
sk: Záznamy

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weather
sk: Počasie

en: Country
sk: Krajina

en: Place
sk: Miesto

en: Weight
sk: Váha

en: Calm
sk: Bezvetrie

en: North
sk: Sever

en: Northeast
sk: Severovýchod

en: East
sk: Východ

en: Southeast
sk: Juhovýchod

en: South
sk: Juh

en: Southwest
sk: Juhozápad

en: West
sk: Západ

en: Northwest
sk: Severozápad

en: Variable
sk: Premenná

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Types
sk: Typy

en: Hierarchy
sk: Hierarchia

en: Single
sk: Jediná

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Required
sk: Povinné

en: root
sk: koreň

en: Parent
sk: Nadradený

en: Parents
sk: Nadradené

en: Depth
sk: Hĺbka

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: up
sk: hore

en: Import
sk: Importovať

en: Book
sk: Rezervácia

en: Export
sk: Exportovať

en: settings
sk: nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: categories
sk: kategórie

en: Field
sk: Pole

en: category
sk: kategória

en: Outline
sk: Osnova

en: header
sk: hlavička

en: Label
sk: Označenie

en: Changes
sk: Zmeny

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: username
sk: používateľ

en: password
sk: heslo

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: Blank
sk: Prázdne

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Core
sk: Jadro

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: History
sk: História

en: tag
sk: značka

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Modules
sk: Moduly

en: forum
sk: fórum

en: forums
sk: fóra

en: key
sk: kľúč

en: link
sk: odkaz

en: Display
sk: Zobraziť

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: never
sk: nikdy

en: Notes
sk: Poznámky

en: mail
sk: pošta

en: Updated
sk: Aktualizované

en: actions
sk: akcie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: format
sk: formát

en: aggregator
sk: agregátor

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Unknown
sk: Neznámy

en: type
sk: typ

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: action
sk: akcia

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: file
sk: súbor

en: status
sk: stav

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: outline
sk: začleniť

en: administer
sk: administrácia

en: All
sk: Všetky

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Post
sk: Príspevok

en: Year
sk: Rok

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Mission
sk: Ciele

en: Site
sk: Stránka

en: Database
sk: Databáza

en: Module
sk: Modul

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Never
sk: Nikdy

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Photos
sk: Fotografie

en: items
sk: položiek

en: configure
sk: konfigurácia

en: Items
sk: Položky

en: Nodes
sk: Uzly

en: Up
sk: Hore

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: download
sk: prevzatie

en: dimensions
sk: rozmery

en: help
sk: pomocník

en: Month
sk: Mesiac

en: Next
sk: Nasledujúce

en: Domain
sk: Doména

en: Address
sk: Adresa

en: Code
sk: Kód

en: operations
sk: operácie

en: quote
sk: sadzba

en: next
sk: ďalej

en: Members
sk: Členovia

en: node
sk: obsah

en: directory
sk: adresár

en: Directory
sk: Adresár

en: group
sk: skupina

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Start
sk: Štart

en: Verbose
sk: Sledovanie zmien

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Forum
sk: Fórum

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Note
sk: Poznámka

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Deny
sk: Zakázať

en: Messaging
sk: Správy

en: months
sk: mesiace

en: reset
sk: resetovať

en: Class
sk: Trieda

en: String
sk: Reťazec

en: Users
sk: Používatelia

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Install
sk: Inštalácia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Tab
sk: Karta

en: Option
sk: Možnosť

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Operator
sk: Operátor

en: Filters
sk: Filtre

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Random
sk: Náhodný

en: Template
sk: Šablóna

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: top
sk: hore

en: center
sk: na stred

en: Profile
sk: Profil

en: module
sk: modul

en: Static
sk: Statický

en: Process
sk: Spracovanie

en: anonymous
sk: neprihlásený

en: Expires
sk: Vyprší

en: filters
sk: filtre

en: fields
sk: polia

en: Operation
sk: Operácia

en: reply
sk: odpovedať

en: Function
sk: Funkcia

en: Weeks
sk: Týždne

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Additional
sk: Dodatočné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: comments
sk: komentáre

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Dimension
sk: Rozmery

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: second
sk: druhé

en: seconds
sk: sekundy

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: Key
sk: Kľúč

en: block
sk: blok

en: Change
sk: Zmeniť

en: message
sk: správa

en: Messages
sk: Správy

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Countries
sk: Štáty

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Sources
sk: Zdroje

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: update
sk: aktualizácia

en: Source
sk: Zdroj

en: published
sk: zverejnené

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: tokens
sk: tokeny

en: Expired
sk: Vypršané

en: site
sk: webstránka

en: Languages
sk: Jazyky

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Activity
sk: Aktivita

en: Query
sk: Dotaz

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: body
sk: telo

en: Posts
sk: Príspevky

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Empty
sk: Prázdne

en: any
sk: ľubovoľne

en: Days
sk: Dni

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: profile
sk: profil

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: role
sk: kategórie používateľov

en: private
sk: súkromné

en: open
sk: otvorená

en: Blogs
sk: Blogy

en: Books
sk: Knihy

en: Style
sk: Štýl

en: change
sk: zmeniť

en: Forums
sk: Fórum

en: public
sk: verejné

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Installed
sk: Inštalované

en: permission
sk: právo

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Cart
sk: Košík

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Completed
sk: Ukončená

en: Testing
sk: Testovanie

en: activated
sk: aktivované

en: Authentication
sk: Overenie

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Formats
sk: Formáty

en: Next ›
sk: Ďalej

en: image
sk: obrázok

en: images
sk: obrázky

en: Quota
sk: Kvóta

en: Environment
sk: Prostredie

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Translations
sk: Preklady

en: Story
sk: Článok

en: Minutes
sk: Minúty

en: comment
sk: komentár

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: by
sk: napísal

en: publish
sk: zverejniť

en: News
sk: Novinky

en: hits
sk: stiahnutí

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: sticky
sk: prilepiť

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: cancel
sk: zrušiť

en: users
sk: používatelia

en: Tabs
sk: Záložky

en: logs
sk: záznamy

en: disable
sk: vypnúť

en: date
sk: dátum

en: Limits
sk: Obmedzenia

en: responses
sk: odpovede

en: Select
sk: Zvoľte

en: is
sk: je

en: log
sk: záznam

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Administrators
sk: Administrátori

en: Information
sk: Informácia

en: Variables
sk: Premenné

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Sites
sk: Stránky

en: Hostnames
sk: Domény

en: Authors
sk: Autori

en: Strings
sk: Reťazce

en: translation
sk: preklad

en: Translation
sk: Preklad

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu

en: fieldset
sk: skupina polí

en: collapsed
sk: zbalený

en: Form
sk: Formulár

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Canceled
sk: Zrušená

en: years
sk: roky

en: weeks
sk: týždne

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Next >
sk: Ďalší >

en: parent
sk: nadradený

en: arguments
sk: argumenty

en: Green
sk: Zelená

en: Sections
sk: Sekcie

en: Profiles
sk: Profily

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Directories
sk: Priečinky

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Services
sk: Služby

en: Keys
sk: Kľúče

en: Service
sk: Služba

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Screenshot
sk: Ukážka

en: Drafts
sk: Rozpísané

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Available
sk: Dostupné

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Aggregate
sk: Spojiť

en: Addresses
sk: Adresy

en: empty
sk: prázdne

en: taxonomy
sk: taxonómia

en: Aggregator
sk: Agregátor

en: Subscriber
sk: Odberateľ

en: Context
sk: Kontext

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Featured
sk: Odporúčané

en: contains
sk: obsahuje

en:  Next >
sk:  Ďalší &gt;

en: types
sk: typy

en: passwords
sk: heslá

en: Any
sk: Akékoľvek

en: daily
sk: denne

en: weekly
sk: týždenne

en: Emails
sk: E-maily

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Domains
sk: Domény

en: string
sk: reťazec

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Member
sk: Člen

en: Untranslated
sk: Nepreložené

en: field
sk: pole

en: nodes
sk: obsahy

en: Metric
sk: Metrický

en: Release
sk: Vydanie

en: Suggestion
sk: Návrh

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: database
sk: databáza

en: Fonts
sk: Písma

en: Currencies
sk: Meny

en: Enter
sk: Vstup

en: VAT
sk: DPH

en: Importing
sk: Import

en: Dates
sk: Dátumy

en: Subtotal:
sk: Medzisúčet:

en: quantity
sk: množstvo

en: number
sk: číslo

en: monthly
sk: mesačne

en: expanded
sk: rozbalené

en: Instances
sk: Inštancie

en: Flags
sk: Označenia

en: Admin
sk: Administrátor

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: host
sk: hostiteľ

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Localization
sk: Lokalizácia

en: locale
sk: lokalizácia

en: Tests
sk: Testy

en: label
sk: popis

en: Initializing.
sk: Inicializujem

en: form
sk: formulár

en: alert
sk: upozornenie

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Usernames
sk: Používateľské mená

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Mask
sk: Maska

en: language
sk: jazyk

en: Locales
sk: Lokalizácie

en: book
sk: kniha

en: Styles
sk: Štýly

en: transactions
sk: transakcie

en: transaction
sk: transakcia

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Authorized
sk: Autorizované

en: currency
sk: mena

en: Library
sk: Knižnica

en: Seven
sk: Sedem

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: languages
sk: jazyky

en: profiles
sk: profily

en: Entities
sk: Entity

en: variables
sk: premenné

en: E-mails
sk: E-maily

en: Shipped
sk: Odoslané

en: Pane
sk: Panel

en: callback
sk: spätné volanie

en: Panes
sk: Panely

en: entity
sk: entita

en: currencies
sk: meny

en: entities
sk: entity

en: Reduce
sk: Znížiť

[ctx: With components]
en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Carts
sk: Košíky

en: emails
sk: e-maily

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh
