Leaflet (2.2.11) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Center
gl: Centrar

en: Description field
gl: Campo descripción

en: Path
gl: Ruta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Options
gl: Opcións

en: Locale
gl: Localización

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Provider
gl: Proveedor

en: Position
gl: Posición

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Show
gl: Amosar

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Map
gl: Mapa

en: Maximum zoom
gl: Tamaño máximo

en: Minimum zoom
gl: Mínimo de permanencia en caché

en: Marker
gl: Separador de Miles

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Read only
gl: Só lectura

en: Popup
gl: Emerxente

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Providers
gl: Proveedores

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: View mode
gl: Modo de vista
