Library Manager (2.1.0) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: Component
sr: Компонента

en: ID
sr: ИД

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Definitions
sr: Дефиниције

en: Dependencies
sr: Зависности
