Lightning (8.x-2.04) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Avlýs

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Size
is: Stødd

en: Reset
is: Tómstilla

en: Preview
is: Undansýning

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarna

en: Upload
is: Uppsending

en: Continue
is: Halt áfram

en: All
is: Øll

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: Permissions
is: Rættindi

en: Permission
is: Rættindi

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
